Politics


Return

Хочешь выключить капчу?
Постить с прокси / VPN?
Увеличить лимит файлов?
>> Получай пасскод! <<

Правила / Модерация / Обсуждение борды / Куклоскрипт / Dashchan / Задонатить / Получить пасскод

CAPTCHA
 Deletion password
  • Supported file types are JPG, PNG, GIF, AVIF, WEBP, WEBM, MP4 and MOV.
  • Limit: 4 files, 20 MB per file (40 MB for Passcode users).
  • Images greater than 250x250 will be thumbnailed.
  • 331 unique users on the board.

E_0962NUUAkjCuh.png
801.45KB, 719x652
9809090.jpg
74.62KB, 503x700
photo_2024-05-10_20-52-57.jpg
219.06KB, 1280x719
6678878.jpg
168.23KB, 1080x1058
Приглашаем вас присоединиться к открытому и вдумчивому обсуждению войн, которые уже бушуют сегодня, а также тех, что, к сожалению, могут разгореться в будущем. Эта тема—не просто анализ боевых действий и политических расчетов, но и глубокий разговор о гуманитарных последствиях, роли международного сообщества и возможностях предотвращения новых конфликтов. В данном треде предлагаю обсуждать войны, военную технику, оружие и все, что с этим связано.
«Si vis pacem, para bellum»
787 (6).jpg
234.00KB, 1280x720
787 (5).jpg
206.46KB, 1280x720
787 (4).jpg
213.86KB, 1280x720
787 (7).jpg
243.74KB, 1280x720
Греческие Леопард-2А4, Леопард-2HEL и Лео-1А5 с противосбросовыми мангалами в стиле довоенных разработок Мастурбековая Дилдожония. Уже давно устарело такое решение. Также мангалами обзавелись M1117 Armored Security Vehicle.
0:55, эквадор1.mp4
6.52MB, 854x480
6566 (2).jpg
118.71KB, 854x480
6566 (1).jpg
112.96KB, 854x480
6566 (3).jpg
174.65KB, 854x480
AMX-13 Армии Эквадора ведут огонь по объектам нелегальных шахтёров в глубине страны. 27 марта 2026 г.
Шахтёры (mineradores ilegais) – это участники нелегальной золотодобычи, которые без разрешений и лицензий ведут добычу золота в труднодоступных районах Эквадора, в основном на северной границе с Колумбией (провинция Карчи, сектор Эль-Пабло и Чикаль).
Поскольку посреди джунглей обычно нет невинных людей, живущих непосредственно рядом с лагерем шахтеров, достаточно просто разбомбить это место, не рискуя причинить значительный сопутствующий ущерб. Именно против таких нелегальных объектов и была направлена операция «Fuego Letal» (смертельное оружие), в ходе которой армия впервые применила танки AMX-13.
1671782513131.jpg
265.94KB, 1181x1181
> Another wreckage of AGM-158 JASSM in Markazi Province, Iran
Можливо, збита
1707489592130.png
441.82KB, 512x602
Одного пілота досі не найшли
1.png
161.93KB, 425x572
Пишуть, що не без SNAFU-моментів все пройшло, але в цілому внушає.
Можуть.
1.jpg
85.70KB, 1170x632
2.jpg
97.04KB, 1280x960
0:35, 3.mp4
4.45MB, 1080x1552
Почали потроху виносити нафтохімічні підприємства в Бендер-Махшехрі слідом за сталелеварними.
0:57, 88 (1).mp4
8.64MB, 720x1280
88 (8).jpg
128.11KB, 1080x722
88 (7).jpg
87.50KB, 1080x810
88 (9).jpg
66.60KB, 1080x810
Иранские курды-апочисты из PJAK делятся на своих ресурсах редкими фото и видео своих горных убежищ.

Это буквально целые города в скалах, где может проехать техника (это можно видеть на видео), есть библиотеки, кухни и т. д.
>>98475
Ну, з такою кількістю ресурсів, можуть собі і дозволити кілька літаків спалити. ПРи усові, що більше збиттів не буде, звісно, і що знову шукати нікого не доведеться
1765086441630.png
551.34KB, 453x911
>>98476
Це поки що лише підстанція наче як
>>98478
> усові
*умові
>>98478
Ну ресурси-то ресурсами, але і організаційно це складна і нетривіальна задача.
Ну і той же курс SERE, без заліку по якому пілота чи WSO просто не допустять до польотів, і який треба с часом переподтверждати, який дає якісь шанси на виживання у ворожему оточенні поки тебе шукають це теж американська придумка.
1739575394540.jpg
93.91KB, 1280x960
> Іранський дрон, присвячений Тупаку Шакуру
>>98481
Тепер точно чекаємо фільм за мотивами
1:39, 1673441561417.mp4
6.14MB, 720x1280
> Китайська пропаганда транслює таку "творчість" про війну США проти Ірану

Статистики по запущеному гівну сьогодні не буде, бо автор там кудись летить
0:43, 1735248354999.mp4
8.66MB, 1280x720
Знову
> Хезболла публікує відео ударів FPV-дронами по ізраїльським танкам Merkava на півдні Лівану
1.jpg
52.81KB, 547x325
Вже хочу побачити це кіно.
0:05, 1758654384896.mp4
329.01KB, 462x826
1765726709576.jpg
45.63KB, 940x788
0:10, 1623059544128.mp4
763.72KB, 480x256
0:03, 1704808594258.mp4
257.74KB, 352x512
> Іран завдав ударів по будівлі кувейтської компанії «Kuwait Petroleum Corporation», де також розташоване Міністерство нафти країни та НПЗ Bapco в Бахрейні - там удар прийшовся по одному з резервуарів з нафтопродуктами. В обох випадках на місцях почались сильні пожежі.
>>98493
Не знаю як Кувейт, але ті ж Емірати десь так з рока 13-го? плотно заробляли на сірому реекспорті іранської нафти під видом своєї (мова шла про сотні ЯМНЗП біля 700? тис барелів на день).
І там же були накопичені величезні активи Ірана, іранцев, всяких стрьомних "еміратських" контор - я бачив чумову цифру в районі 500+ ярдів амерських президентів - для порівняння європейці заморозили у підорахенів 600+ млрд.
ЯМЗ всі ці бізнеси підуть по пизді, бабло шейхи відіжмуть, кровні образи на роки вперед. Це ж не ремонтна база 5го флоту чи там радар.
Мені чомусь здається, що іранці ненавядять арабів сильніще, чим жидів. Не знаю, чому так.
>>98490
Окей, самолёт подорвали потому что аэродром оказался заблокированным и тот не смог взлететь. А какая версия по вертолету?
>>98495
В цьому і прикол, іран зараз обстрілює все до чого дотягується, сіючи хаос. Ну і тиснучи таким чином на сша і інших.

>>98503
Можливо його зі стрілкотні обстріляли і щось пошкодили, поки летів туди. Відосив як копи шмаляють по вертушкам багато було.
0:13, 1714483864205.mp4
1.10MB, 640x588
>>98475
> C-295W from the USAF’s 427th Special Operations Squadron
Навіть отаке літало там
>>98512
>Praise be to Allah.
Всі робимо дуа, посони.
OPEC+ домовилися (https://www.reuters.com/business/energy/opec-debates-theoretical-oil-output-hike-amid-iran-war-paralysis-sources-say-2026-04-05/) збільшити квоти видобутку нафти у травні на 206 тис барелів на добу

Зазначається, що це рішення залишається переважно "формальним", через неможливість ключових членів збільшити експорт, оскільки через війну США та Ізраїлю проти Ірану ключова транспортна артерія, Ормузька протока, залишається фактично закритою з кінця лютого

Рішення про збільшення квот сигналізує лише про "готовність" учасників ринку до відновлення постачань одразу після відкриття водного шляху

Стекломойный Паханат також не має можливості нарощувати видобуток через дію західних санкцій та візити добрих дронів по нафтогазовій інфраструктурі
Про кластерну балістику іранську статейка, і її застосування
https://www.twz.com/land/iran-is-piercing-israels-ballistic-missile-defenses-with-high-altitude-cluster-warhead-releases
Короче це гівно пробиває майже будь-яке ппо, навіть таади може пробити, якщо вони занадто далеко стоять. За точність говорити не доводиться, чисто терор-залупа.
0:23, 1620212531799.mp4
840.98KB, 476x616
0:45, 1706258292175.mp4
3.57MB, 720x1280
0:30, 1670844033434.mp4
1.73MB, 470x850
0:29, 1773869831336.mp4
2.08MB, 1280x544
А тепер наглядно про ситуацію з ппо в ізраїлі станом на зараз.

> Iranian RV defeats SIX Israeli interceptors with incredible ease, with a reported impact in Beit Shemesh
Ні таади ні праща не працює, перехоплювати намагається залізний купол
0:29, 1683644840033.mp4
2.61MB, 720x960
>>98564
> The penetration of Israeli AD by a single Iranian Fattah RV
Знову купка ракет купола не справляється з однією
0:29, 1697919730223.mp4
1.94MB, 720x1280
А це бахрейн, просто в тему
> Iranian ballistic missile strike on the US Fifth Fleet in Bahrain
1700574614660.png
62.65KB, 861x615
Ситуація в протоці. Деяким дозволяють прохід.
2.png
351.12KB, 1597x794
>>98629
Яловичина в соусі теріякі і лосьйон для захисту шкіри від сонця з алі-експреса.
Трухани теж стильні.
1736002302273.jpg
68.92KB, 892x470
1689999238447.jpg
108.18KB, 1200x646
1726550010565.jpg
154.83KB, 902x1112
1642976649941.png
486.10KB, 537x946
>>98475

> Повідомляється, що удари були завдані приблизно за 20 кілометрів від віддаленої злітно-посадкової смуги, де американські війська раніше знищили свої пошкоджені літаки після операції. Агентство Reuters повідомило, що під час місії американські війська бомбили дороги та глушили зв'язок, щоб прикрити евакуацію та уповільнити будь-яку реакцію Ірану.

Ну я ж кажу, якщо є ресурси, то мутити можна просто охуєнні плани. Навіть грунтові дороги можна розбомбити.
>>98650
>>98635

Что это за хуйня? Кто то тестит бота или втф?
image.png
301.87KB, 1277x466
image.png
44.15KB, 761x290
image.png
194.23KB, 984x695
>>98651
Извиняюсь. У меня гуглхром обезумел и начал переводить некоторые посты с немецкого(втф?) на пидорусский
>>98661
РЛСка трофі на башні доречі стоїть, але cистема чомусь не спрацювала. Може тому що оператор в ходову цілив.
>>98664
Не вперше, можливо не розрахована на такі повільні цілі
0:13, 1 (5).mp4
18.53MB, 1920x1080
Накрили декілька Мі-17 євреї.
А ось Мі-28E, придбанням першої партії яких перед самою війною вийобувалися іранці десь ще сховані.
1648526550952.png
502.27KB, 463x774
1682767762433.png
457.33KB, 457x841
>>98672

І про курдів згадав. Якщо правда - то це кек. Помстились, за те що кинув їх.
>>98679
Тількі зараз допер, чому той джамер звуть "Angry Kitten".
Натурально є лапи і хвіст.
1746610383350.png
258.50KB, 457x441
>>98677
Він в попередньому інтерв'ю їх наче прямо називав
0:13, ssstwitter.com_1775493619727.mp4
1.35MB, 720x720
Рудий деган відкриває навігацію в Ормузській протоці.
16626686542801.png
62.32KB, 536x377
>>98672
Трампу стоило бы принять условия Тегерана, ведь у него карт и костюма.
77 (14).jpg
337.41KB, 1200x897
77 (15).jpg
150.59KB, 1200x800
Осваивают потихоньку
0:44, 1690345146502.mp4
10.12MB, 1280x720
>>98486
Іще

> Хезболла продолжает применение FPV дронов на юге Ливана. В первом случае почти джекпот – открытый кормовой люк Меркавы, но не повезло – попадание в нижнюю часть открытой створки люка. Во втором случае прилет в колесо «Эйтана».
>>98696
а если бы против IDF стояли опытные экипажи с большим количеством дронов?
>>98699
Тут все упирається в кількість. Операторів дронів теж. Судячи з відосів - враження що лише одна команда працює.
1738715028353.png
256.45KB, 457x389
>>98684
Сьогодні теж саме повторив. Записав в зошит смерті походу їх
0:09, 1638980319851.mp4
713.71KB, 640x352
> Заявлено, як використання ізраїльською армією FPV-дрона, ймовірно, в секторі Газа
>>98730
ну и как они после этого будут генерить свои переможные видосы?
>>98732
Китайские ллм останутся ведь
>>98741
это он ядеркой грозит чи шо?
>>98746
В 8 вечора, чи скіки там, побачим
1719350156218.jpg
239.44KB, 1080x720
1649018104360.jpg
178.50KB, 1080x720
Цікава версія

https://defence-ua.com/minds_and_ideas/chi_mig_porjatunok_pilota_buti_prikrittjam_dlja_sprobi_nahabno_vikrasti_441_kg_zbagachenogo_uranu_z_iranu-22476.html

Сили спеціальних операцій США під прикриттям порятунку збитого пілота могли спробувати викрасти 441 кг збагаченого урану прямо з ядерного об'єкта в Ірані, але якщо така спроба й дійсно була, то вона як раз під пару "Епічної люті" - могла епічно провалилась із втратою купи техніки

Після збиття американського винищувача F-15E Strike Eagle над Іраном, було розгорнуто масштабну рятувальну операцію з пошуку та повернення пілотів. Як з’ясувалось пізніше, до цієї операції були залучені дуже значні сили, зокрема згідно з заявою Трампа було залучено 155 літаків, з них 4 бомбардувальники, 64 винищувачі, 48 дозаправників, та 13 інших літаків, й це ймовірно без урахування гелікоптерів та безпілотників.

Крім цього було розгорнуто передову базу, яка викликала особливий інтерес, оскільки вона розміщувалась на відстані понад 380 км від найближчого кордону з Іраком, майже у самому центрі Ірану. Причому, розташовувалась вона не аби де, а поряд з містом Ісфахан.
>>98750
А, і схоже літлбьорд на транспортнику привезли, а не він залетів туди сам
>>98750
В качестве одного из пруфов - слова трампыни про 155 самолетов это мощно. Кроме того что тот пиздит как дышит так еще и мог перепутать самолеты с "вылетами самолетов".
>>98760
І все ж таки, нафіга на порятунок одного пілота транспортники відправляти так далеко в глибину території, базу організовувати, якщо це по логіці варто було робити якимись блекхоками в режимі рейду?
>>98762
Ну если б его захватили это прям очень неприятная картинка для трампа была.
Вполне мог кинуть на спасение все что есть
1640852847867.jpg
267.97KB, 1280x1079
> Unexploded GBU-39/B bomb reportedly found in Lorestan Province, Iran
ну че там, будет ебка или будет тако?
>>98775
> Та ще ж півтори години
Так на Харге уже попуки пошли
>>98778
Где следишь?
7343435.jpg
17.74KB, 527x68
Коляс наскрипом уничтожил всё.
1692756109093.png
205.74KB, 457x667
Блін, ядерки не буде
> ❗️Іран обірвав прямі звʼязки з США після того, як Трампло пригрозив знищити іранську цивілізацію, — WSJ
> Також повідомляється, що Іран передав посередникам з Пакистану, що виходить з переговорів з США про зупинку вогню і більше не прийматиме в них участі.
>>98779
на пердузе писали
>>98790
Якісь вяленькі пуки в тегерані були, поки що нічого такого
0:02, 6yN.mp4
83.92KB, 480x356
>>98795
вот это клоунворлд
1.png
249.19KB, 596x648
Готові к ХЕПІНІНГУ?
>>98775
А, так то не по нашому часу в 8:00, лул. В 3 ночі аж
1680868387624.png
85.98KB, 452x349
Так мова була про ізраїльську ядерку?
>>98808
звериный оскал капитализма
1.jpg
698.38KB, 1099x1402
2.jpg
663.58KB, 1072x1384
>>98818
Мир наживы и чистогана.
0:14, 1752353623023.mp4
1.97MB, 1280x720
> B-52 вилетіли в бік Ірану з бази у Великій Британії
1747721747385.jpg
183.19KB, 1600x1045
> Erdogan pose with Turkey’s ballistic missile Tayfun 4 with a range of +1500km
>>98823
Тут готовят к усилению атак со стороны Ирана. Посмотрим.
>>98835
тако
1743539042484.png
48.29KB, 448x752
1770113545608.png
111.25KB, 449x899
1705819349046.png
43.04KB, 456x711
1755996595553.png
31.85KB, 449x463
>>98839
Получається, так. Трампло прийняв список ірану, буквально.
З іншої сторони - це добре для нас, бо протока таки відкриється. Ну якщо це не знову імітація переговорів для затягування часу.
>>98851
Ну кстати вот она польза демократии и не узурпированной власти. Руки чешутся отправить туда все что есть, но боится проебать конгресс и все остальное. А хуйло будет хуярить войнушку пока не сдохнет
0:03, 1770305666721.mp4
315.43KB, 854x512
🇺🇸🇮🇷🇮🇱 Axios: (https://www.axios.com/2026/04/08/exclusive-how-irans-supreme-leader-reached-a-truce-with-trump) Як верховний лідер Ірану домовився про перемир'я з Трампом

💬У понеділок, напередодні ультиматуму президента Трампа, офіційні особи у США та Ізраїлі дізналися про цікавий поворот подій: за словами ізраїльського чиновника, регіонального представника та третього джерела, обізнаного з ситуацією, верховний лідер Моджтаба Хаменеї вперше з початку війни доручив своїм переговірникам рухатися в напрямку укладення угоди.

💬Поки Трампло публічно погрожував тотальним знищенням, за лаштунками спостерігалися ознаки дипломатичного прориву — хоча навіть джерела, близькі до Трампа, не знали, якого результату очікувати, аж до оголошення перемир'я.

💬Американські війська на Близькому Сході та чиновники в Пентагоні провели ці останні години, готуючись до масштабної кампанії бомбардувань іранської інфраструктури та намагаючись з'ясувати, на що схиляється Трампло. «Ми не мали уявлення, що буде далі. Це було божевілля», — сказав представник міністерства оборони.

💬Союзники в регіоні готувалися до безпрецедентного за масштабами іранського удару у відповідь. У самому Ірані деякі цивільні особи покидали свої домівки, намагаючись уникнути найсильніших ударів.

💬У понеділок вранці «дуже розлючений» Стів Віткофф працював за телефоном. Американський посланець сказав посередникам, що 10-пунктна контрпропозиція, яку США щойно отримали від Ірану, була «катастрофою, лихом».

💬Так розпочався «хаотичний» день внесення поправок, під час якого пакистанські посередники передавали нові проекти між Віткоффом та міністром закордонних справ Ірану Аббасом Арагчі, а міністри закордонних справ Єгипту та Туреччини намагалися допомогти подолати розбіжності.

💬До вечора понеділка посередники отримали схвалення США щодо оновленої пропозиції про двотижневе перемир’я. Далі рішення мав ухвалити Хаменеї — який, за словами джерел, у понеділок і вівторок брав активну участь у процесі.

💬Китай також радив Ірану шукати вихід із ситуації. Але в кінцевому підсумку всі основні рішення в понеділок і вівторок приймалися через Хаменеї. «Без його зеленого світла угоди не було б», — зазначило регіональне джерело.

💬До вівторка вранці стало зрозуміло, що прогрес є, але це не завадило Трампу висловити свою найстрашнішу погрозу: «Сьогодні вночі загине ціла цивілізація».

💬В цей час віцепрезидент Венс працював по телефону з Угорщини, спілкуючись переважно з пакистанцями.

💬Близько полудня за східноамериканським часом у вівторок склалося загальне враження, що сторони наближаються до угоди про двотижневе перемир’я.

💬Трампло одразу ж почав отримувати дзвінки та текстові повідомлення від своїх соратників-яструбів та довірених осіб, які закликали його відхилити цю пропозицію.

💬Плутанина щодо намірів Трампа була настільки великою навіть серед його найближчих соратників, що багато людей, які розмовляли з Трампом лише за годину-дві до цього, до самого моменту прийняття ним пропозиції все ще вірили, що він відхилить пропозицію про перемир'я.

💬Незадовго до публікації своєї відповіді Трампло поговорив з Нетаньягу, щоб отримати його зобов'язання дотримуватися перемир'я.

💬Американські війська отримали наказ припинити вогонь через 15 хвилин після допису Трампа.

💬Арагчі додав, що Іран дотримуватиметься перемир'я та відкриє Ормузьку протоку для суден, що курсують «у координації з іранськими збройними силами».

💬Поки що невідомо, наскільки Іран дозволить відновити морські перевезення, а також наскільки рішуче Натаньягу дотримуватиметься умов перемир’я.

💬Високопоставлений ізраїльський чиновник повідомив Axios, що Натаньягу отримав запевнення: під час мирних переговорів США наполягатимуть на тому, щоб Іран відмовився від ядерних матеріалів, припинив збагачення урану та відмовився від загрози балістичних ракет.

💬Венс, ймовірно, очолить американську делегацію на переговорах, запланованих на п'ятницю в Пакистані — це, безперечно, найважливіше завдання в його політичній кар'єрі.

💬Між баченням угоди США та Ірану все ще існують значні розбіжності, що залишає дуже реальну ймовірність відновлення війни.
>>98883
Журнашлюшки пытаются собрать последние лайки на теме, не обращай внимания. После любого перемирия в любой войне еще несколько дней журнашлюки бегают с новостями Х нарушил перемирие. Ну и справедливости ради нужно сказать что после любого перемирия действительно еще несколько дней обе стороны могут продолжать стрелять друг в друга. Тут в любом случае только время покажет к чему пришли
Президент США Дональд Трампло резко раскритиковал телеканал CNN, обвинив его в публикации "фальшивого" заявления Ирана. Речь идет о сообщении, в котором, как утверждалось, Высший совет национальной безопасности Ирана объявил о "большой победе" и заявил, что Вашингтон был вынужден принять иранский план из 10 пунктов.

В своей публикации Трампло написал: "Предполагаемое заявление, распространенное CNN World News, является ФАЛЬШИВКОЙ, и CNN прекрасно это знает. Это ложное заявление было связано с сайтом фейковых новостей (из Нигерии) и, разумеется, немедленно подхвачено CNN и раструблено как "законный" заголовок. Официальное заявление Ирана только что было опубликовано и размещено ниже в TRUTH. Компетентные органы пытаются установить, было ли совершено преступление при распространении этого фальшивого заявления CNN World, или же это был больной одиночка-самодеятель? CNN предписано немедленно отозвать это заявление и принести полные извинения за свое, как обычно, ужасное "освещение". Результаты расследования будут объявлены в ближайшее время".

В CNN отвергли обвинения Трампа. Представитель телеканала заявил, что спорный текст был получен от иранских официальных лиц и одновременно распространялся несколькими государственными СМИ Ирана.

Следует отметить, что иранские СМИ действительно передавали, что США якобы приняли "план из 10 пунктов", представленный Пакистану Тегераном.
>>98885
План ірану за основу прийняли, а далі будуть "обговорювати" і уточнювати пункти. Про те що то кінцевий план - наче ніхто і не писав
>>98892
Так що там за стаття в СНН така - незрозуміло, ті мабуть репост зробили з арабських новин.
1654910364536.png
144.03KB, 459x673
1763096160007.png
80.46KB, 454x358
1633796386265.png
312.56KB, 451x695
1736148011739.png
32.30KB, 459x481
>>98866
Короч хуйня якась. Допомогу рашки рудий дебіл досі не помічає. А домовняк новий скоріш за все знову нічим не закінчиться. Сумніваюсь, що іран відмовиться від ядерки.
>>98911
До речі, останні дні там іран жостко нафтопромисловість оае-саудитів бахав.
>Retired U.S. Marine Corps General Frank McKenzie, who was in charge of Central Command from 2019 until 2022, details his experiences in dealing with the Iranian threat and his recommendations for ending Operation Epic Fury.

General McKenzie details how he oversaw the raid in Syria that resulted in the death of ISIS leader Abu Bakr al-Baghdadi and the armed drone strike that killed Iranian Republican Guard General Qassim Soleimani and what those actions did - both intended and unintended - throughout the Middle East and eventually led to Operation Epic Fury.

https://www.youtube.com/watch?v=sA82tOwpwJ8
Помітив такий тренд, що як тільки у багатозіркового західного генерала появляється префікс ret. чи ex-, він відразу прибавляє у icq. Можливо, їм на кпп по виходу з располаги остаточно повертають ті мізки, з якими вони колись прийшли на службу.
>>98921
Я десь проїбав мем, там графік "потужність заяв від строку перебування на посаді"
1726727660511.jpg
4.24MB, 3380x2710
> A rare internal view of the EA-18G Growler's wingtip AN/ALQ-218 Tactical Jamming Receiver.
Цікавий патч
>>98939
Ну на фото, вочевидь, таки Mirage-2000. Хз тільки де воно і коли зроблено і що доказує.
Ну а як свме еміратці вирішили під шумок нанести сусідам візіти ввічливості нанести - то ну треба с порозумінням поставитися. Коли бро вивалює за перші 12 днів війни з сіоністами на тебе 1500 ракет, а потім такий - це був не я))), то один літачок десь там то хуйня.
1.png
205.79KB, 492x690
Гонять ще на Близький Схід транзитом з континентальних штатів борти.
Короче, перемир'є воно перемир'єм, а як Фредич на бірже швиденько зашортить на коливаннях від його воздуханства в сошиалтруз, то, можливо, і продовжуть.
1.jpg
371.90KB, 1165x1315
Ось приблизно як в журналі "Крокоділд" зображено, якийсь затєйнік присобачив до ФАБ-250 М-54 стабілізатор у вигляді давидовой зірки, ну і привіт.
99.jpg
126.24KB, 1200x627
99.png
109.88KB, 1074x1000
Rheinmetall та Boeing об’єднуються заради бойових дронів для Бундесверу
8.jpg
159.29KB, 1200x675
8.png
84.23KB, 1061x801
Мільярдні витрати без результату: у Бундесвері провал із цифровим зв’язком
7889.jpg
195.92KB, 810x1080
Нигерийский БТР-4 с бронированной турелью с ДШК
Так газики и жидичка по проливу потекли или оранжевый хуесос опять(снова) напиздел?
>>98982
Так вроде за бабки уже неделю назад проплыть можно было, короче оранжевый хуесос хуже говномидаса
1727450802006.jpg
566.84KB, 2705x1804
Яскравий кадр сьогодні зробив фотограф на японській авіабазі Гіфу.
Американський літак-заправник KC-130J Super Hercules, Корпусу морської піхоти США, сідає на грунтову смугу.
Поруч у кадрі — японський EC-2, новітній літак радіоелектронної боротьби Сил самооборони Японії.
1717162222107.png
122.80KB, 661x767
Товаріщ ким хвастається китайськими обновками.
>>99078
>>99077
Ну эта срань уже десятки лет светится в разных странах. В том числе у русни. Но что то я не помню ни единого случая ее боевого применения
>>99084
На полігоні в лабораторних умовах все завжди гарно працює
1772538713326.png
811.14KB, 659x1851
Іще трохи про цензуру від сша. Після перших днів, знімків справді майже не було нових. Лише бачу періодично всяке мильне гівно, де осінтери намагаються потемніння розглядати, яке навіть лінь репостити.
Вечером 9 апреля Кувейт подвергся очередной ракетно-дроновой атаке со стороны Ирана, невзирая на объявленное двухнедельное перемирие.

Генеральный штаб вооруженных сил Кувейта сообщил, что силы противовоздушной обороны отражают нападение; звуки взрывов, которые слышат жители, являются следствием работы систем ПВО. Об этом написало кувейтское издание Arab Times.
> «Это не то соглашение, о котором мы договаривались». Трампло заявил, что Иран по-прежнему не пропускает суда через Ормузский пролив
Оранжевый дурачок что-то подозревает, но дальше пука в твиттор дело не идёт
>>99221
Вангую все уже поняли что рыжая обезьяна использует перемирия/переговоры для того чтоб подтянуть по-больше сил и просто положили болт
1773878521302.png
112.76KB, 460x421
>>99221
> Я теж хочу щоб мені платили!
додав дональд трумп
>>99222
Схоже що так. Зараз перезарядять томахоуки на кораблях, авіаносець поміняють, і буде друга хвиля.
9 (3).png
98.07KB, 1060x817
9 (2).png
71.73KB, 1072x591
9 (1).png
117.17KB, 1088x939
9 (4).png
75.31KB, 1048x688
Промежуточные итоги 40-дневной войны США/Израиля против Ирана.
1:51, 1674637010316.mp4
8.34MB, 1280x720
Репортаж про корейские складные мангалы.
Что мы видим – на танке К2 складной капюшон полностью аналогичный разработанный украинскими специалистами, на БМП K21 тоже складная конструкция.
Вопрос здесь, какая сетка применяется – некоторые разработки выдержат множественные попадания, а некоторые сразу оголяют большую поверхность, делая такие решения менее привлекательными. Также, несмотря на правильный концептуальный подход корейские конструкции сложно назвать идеальными в плане наличия неприкрытых участков, например кормовой части башни.


^хз чо автор недовольний, по моєму збс обмазали захистом
>>99280
як для країни, як аніколи і не нюхала дронів
>>99280
ну да вполне хорошо сделали, а главное готовятся к дроновой войне, не то что Израиль какой-нибудь
78 (4).jpg
85.97KB, 946x967
78 (3).png
75.33KB, 1056x687
78 (2).png
96.50KB, 1080x888
78 (1).png
59.60KB, 1084x540
Війна Трампа проти Ірану коштує Сполученим Штатам сотні мільйонів доларів щодня. Приблизно десята частина цих витрат — це вартість військової техніки, знищеної в боях, свідчить аналіз, на який посилається The Financial Times
1710617486376.jpg
85.22KB, 1024x572
1652396082951.jpg
146.04KB, 1853x1077
1723059007197.jpg
151.80KB, 1927x1080
1761696062973.jpg
129.78KB, 1024x600
> damage caused by Iranian strikes on the U.S.-made ANFPS-132 Block 5 (SSPARS) ballistic missile early warning radar in Qatar
Хто туди блядь журналістів пустив, лол
1652908322756.png
489.70KB, 459x762
Хмм. Я думав вони не долетіли
0:24, 1656979334593.mp4
1.22MB, 848x400
> Destruction at Al Udeid Air Base in Qatar following Iranian strikes
1:09, 1711654460530.mp4
3.80MB, 840x480
> Qatar’s Al Jazeera shows, for the first time, the moment Iranian missiles struck Ras Laffan Industrial City, Qatar’s gas hub
1:01, ssstwitter.com_1775903438653.mp4
10.57MB, 720x1280
Нарізочки бойової роботи Рафалів та Тигрів з Armée de l'air et de l'espace по захисту повітряного простору братських арабських держав від іранських атак.
>>99318
Катарці і пустили. Це ж їх власність.
Як і аль-Джазіра, доречі. Як емір скаже, так і буде.
According to the U.S. Defense Security Cooperation Agency, the radar was sold to Qatar to provide a “permanent defensive capability” for the peninsula, protect its economic infrastructure and help the country counter current and future threats in the region. The package included not only the radar itself, but also communications equipment, encryption devices, support and test equipment, training, and U.S. government and contractor engineering and logistics support. Raytheon was the primary contractor.

While some media outlets describe the radar complex as U.S.-operated, the radar was acquired by Qatar through a Foreign Military Sale and is therefore, technically, Qatari-owned and U.S.-made, although it is reasonable to assume that both Qatari and U.S. personnel work on the system. At the same time, the radar is said to be part of the broader U.S.- and allied-backed missile warning architecture in the Gulf, meaning it is tightly integrated into regional air and missile defense networks.

https://theaviationist.com/2026/04/11/early-warning-radar-al-udeid-damage/
>>99338
Тепер чітко видно, що прильот був навіть не один.
899000.jpg
126.99KB, 1280x696
0:34, 9 (1).mp4
6.78MB, 480x848
9 (2).jpg
132.87KB, 768x1024
9 (1).jpg
97.19KB, 768x1024
9 (3).jpg
223.18KB, 904x1205
Хакерське підрозділ Handala, повʼязане з Міністерством розвідки та безпеки Ірану (MOIS), провело, ймовірно, свою найбільш успішну операцію. Було зламано телефон колишнього начальника ізраїльського Генштабу Герці Халеві. Я переглянув усі доступні на даний момент матеріали, і ось найбільш цікаві матеріали:

1. Герці вручає йорданському начальнику штабу кинджал, який належав йорданському солдату, загиблому під час Шестиденної війни 1967 року, під час візиту до Йорданії.

2-3. Зустріч у катарському Генштабі разом із колишнім командувачем CENTCOM Куріллою. На стіні — портрет шейха Таміма бін Хамада Аль Тані.

4. Герці відвідує мечеть шейха Заїда в Абу-Дабі.

Окрім цих фотографій, були викладені численні персональні матеріали, паспорти Герці та його дружини, а також, що особливо критично, незатушовані фото ізраїльських військових різних рангів.

Якщо візити до Йорданії та ОАЕ не є чимось надзвичайним, хоча і можуть викликати певну негативну реакцію серед громадян цих країн, то візит до Катару — доволі гучна подія, яка раніше не афішувалася. Для катарців цей злив є неприємним. Із візитів такого масштабу можу пригадати тільки приїзд Девіда Барнеа, колишнього голови Моссаду, у рамках медіації війни в Газі. Ось тільки фотографій з цієї поїздки, звичайно, викладено не було.
>>99346
А скільки лічинок в унітаз відклали?
77 (5).jpg
111.02KB, 1280x798
77 (4).png
84.04KB, 1064x944
77 (3).png
30.77KB, 1029x281
інтузіасти склали карту розгортання британського ППО в Близькосхідному регіоні.
88 (3).jpg
254.83KB, 1280x854
88 (2).jpg
287.44KB, 1280x854
88 (1).jpg
244.17KB, 854x1280
88 (4).jpg
234.54KB, 1280x854
легкий багатоцільовий пусковий комплекс, озброєний ракетами Lightweight Multirole Missile (LMM), на території Кіпру.
788889.jpg
90.09KB, 1280x853
Typhoon FGR4 (ZK334) зі складу 6-ї ескадрильї Королівських ПС, що зараз дії в складу Британських Сил на Кіпрі, 2026 рік.

На фото видно стандартним набором джентельмена "завоювання повітряного простору", а саме:
▪️Ракета "повітря-повітря" великої дальності Meteor - 4 од. (під черевом)
▪️Ракета "повітря-повітря" малої дальності ASRAAM - 4 од. (на крильових точках підвіски)
▪️1000 літрові підвесні паливні баки - 2 од.
▪️Прицільна гондола AN/AAQ-28 Litening - 1 од. (замість центрального підвісного пливного баку)
0:36, 1665596189802.mp4
5.32MB, 1206x1410
Іще про захист воєнних баз на заході
> В ірландському аеропорту Шеннон невідомий чоловік заліз на припаркований американський літак C-130 Hercules і розбив сокирою фюзеляж та крило. Його затримали.
1753951972335-0.jpg
97.43KB, 1200x900
>>99373
неужели Трампу удастся остановить еще одну войну?
Центральное командование США (CENTCOM) подтвердило, что "начали создаваться условия для очистки Ормузского пролива от морских мин".

В заявлении CENTCOM говорится, что два военных американских корабля прошли через пролив и действовали в Персидском заливе "в рамках широкой миссии по обеспечению безопасности судоходства и очистке пролива от мин".

Это заявление фактически подтверждает слова президента Трампа о начале операции по разминированию этого стратегически важного маршрута.

Напомним, что ранее Тегеран утверждал, будто заставил американские корабли отступить, однако сообщение CENTCOM указывает на успешное выполнение поставленной задачи.
>>99383
Наконец потекли газики?
>>99385
Та вони там просто пройшлись туди-сюди, і кожен це подав як свою перемогу >>99357
1654635639808.png
230.10KB, 458x371
Французи бідкаються
667777.jpg
80.22KB, 1280x853
Пару слов о Мухаммеде-Багере Галибафе.

Ему 64 года. Родился в персидско-курдской семье в Мешхеде. Образование — высшее, по специальности "политическая география". Также является сертифицированным пилотом самолетов Airbus. Имеет степень доктора наук, профессор Тегеранского университета.

Он стал спикером парламента в 2020 году после выборов. До этого 12 лет был мэром Тегерана. В большую политику зашел как раз при президенте Махмуде Ахмадинеджаде, который считается первым президентом-ставленником Корпуса стражей исламской революции (КСИР). Сам Галибаф тоже имеет серьезные связи с КСИР.

Еще в 1980-х годах начал военную карьеру добровольцем в рядах молодых революционеров во время войны с Ираком. В 1982 году был командиром бригады Имама Резы, а в следующие 2 года возглавлял дивизию "Наср". После войны за свои заслуги и участие в революционных ополчениях вступил в новосозданные структуры КСИР, и стал заместителем командующего ополчений "Басидж". Быстро сделал карьеру, и дошел до должности командующего ВВС КСИР, а затем возглавлял иранскую полицию до 2005 года.

Трижды участвовал в президентских выборах, но проигрывал. Был давним и близким другом убитого в 2020 году генерала Касема Сулеймани, тоже ветерана ирано-иракской войны.
78999.jpg
113.78KB, 1280x854
На фото иранскую делегацию, прибывшую в Исламабад, сопровождает фельдмаршал Асим Мунир, который де-факто один из самых могущественных людей в Пакистане сейчас, главный силовик страны.
>>99392
Якщо вони пройшли по раніше відомим коридорам - то це якось фіолетово >>98982
0:20, 1.mp4
4.06MB, 848x448
Ну шо, зятьок, діван та дохуя девелопєр повернулися з їх слів з пустими руками, тому чекаєм на продолження.
>>99410
провели Зятьку и Витьку шершавым по губам.
> Перемир'я між США та Іраном триватиме до 21 квітня
1664100502539.jpg
118.19KB, 527x750
1733233627276.jpg
185.76KB, 853x1048
Ну, тепер трампиня покаже як треба блокувати протоки. Маємо подвійну блокаду. Перемога!
1.jpg
209.29KB, 1863x1080
>>99346
1664686358813.jpg
69.46KB, 676x844
1680618329191.jpg
61.99KB, 676x844
1662504834948.jpg
68.64KB, 676x844
1700027593715.jpg
27.04KB, 320x400
Сука, як же мене калять ці інстаграмні дебіли, які фотку розрізають на декілька частин

> Shrapnel damaged KC-135 arriving in to RAF Mildenhall a short time ago
1.jpg
49.31KB, 1280x532
>>99487
Не проблема, гуглиться доволі легко.
Стрьом звісно на таком через Атлантику летіти.
Лондон объявил о формировании широкой международной коалиции совместно с Францией и другими партнерами для обеспечения свободы судоходства в Ормузском проливе.

Представитель британского правительства заявил CNN, что пролив "не должен облагаться пошлинами" и что его открытие "срочно необходимо для поддержки мировой экономики".

Ранее президент США Дональд Трампло сообщил, что Великобритания направит тральщики в район пролива для его разминирования. Это заявление Трампло сделал вскоре после того, как объявил о намерении американского ВМС установить блокаду акватории.

При этом, по данным CNN, Лондон не намерен участвовать в американской блокаде. Премьер-министр Кир Стармер еще в прошлом месяце сообщал, что британские противоминные системы уже развернуты в регионе.
0:15, 1626278908906.mp4
1.13MB, 480x574
> The U.S. army is prepared for drone warfare

Екіпажі бронетехніки Сполучених Штатів досі залишаються непідготовленими до протидії атакам безпілотників.
Відео з відповідних навчань було оприлюднене на Reddit.

На кадрах зафіксована бойова машина піхоти M2 Bradley, над якою завис дрон-бомбардувальник з імпровізованим «боєприпасом» у вигляді тенісного м’ячика.

Методика тренування екіпажів із використанням тенісних м’ячів застосовувалася під час навчань НАТО Joint Viking 2025, що проходили у Норвегії й з того моменту її перейняли у США.

Екіпаж Bradley не закрив люк башти, що дозволило скинути «боєприпас» безпосередньо всередину машини.
Доложите обстановку с газиками?
1.png
138.92KB, 808x1028
2.png
114.92KB, 797x985
>>99525
Не дуже. І це ще рудий деган свою блокаду для тіх, хто пройшов толком не ввів.
>>99532
Так и не понял в чем прикол рыжей блокады, чтоб китай и индия не закупались жижей и газиками? Харг захватывать передумали?
>>99539
Трудно сказати, у мене інклюзивного доступа до голови Фредича нема, але як мені здається:
1. Прогрів на гроші учасників дорожнього руху тут і зараз - йому норм зайшла ідея ввода мита за проход - проблема тількі в том, що не в його карман зараз грошові потоки йдуть;
2. В ідеалі перенаправлення нафто- газико- трафіка з затоки у порти континентальних штатів у довгосрок, ну і знову ж заробіток на цьому.
В 17:00 вступила в силу морская блокада Ирана, о введении которой распорядился президент США Дональд Трампло после провала американо-иранских переговоров в Исламабаде. За соблюдение блокады отвечает Центральное командование Вооруженных сил США (CENTCOM).

Блокада распространяется не только на Ормузский пролив, но и на Оманский залив и Аравийское море.

В официальном предупреждении для моряков говорится, что "любое судно, входящее или выходящее из зоны блокады без разрешения, подлежит перехвату, отклонению от курса и захвату".

Блокада распространяется на все суда независимо от флага и будет применяться в Оманском заливе и Аравийском море к востоку от Ормузского пролива, а также охватывает все иранские порты в Персидском заливе и Оманском заливе. Вместе с тем в CENTCOM уточнили, что блокада не затронет "мирный проход нейтральных судов" через Ормузский пролив в порты третьих стран. Гуманитарные грузы – продовольствие, медикаменты и предметы первой необходимости – будут пропускаться после досмотра.

Ранее издание The Wall Street Journal написало, что в Белом доме обсуждают несколько вариантов дальнейших действий после провала американо-иранских переговоров в Исламабаде. Издание отмечает, что Трампло публично продолжает говорить о предпочтительности дипломатического решения, однако параллельно рассматривает и силовые меры давления, включая новые ограниченные удары по иранским целям.

Как пишет The Wall Street Journal, морская блокада Ормузского пролива, по замыслу Трампа, должна усилить экономическое давление на Иран, поскольку через этот маршрут проходит около 20% мировых морских поставок нефти. В публикации подчеркивается, что дальнейшая эскалация несет в себе серьезные риски для региона, американской внутренней политики и мировых цен на энергоносители.

В интервью журналистам на объединенной базе Эндрюс в штате Мэриленд Трампло заявил, что ему все равно, вернутся ли иранцы к переговорам: "Если они не вернутся, меня это вполне устроит".
Я тут подумал что кажется рыжий еблан забыл что там и китайские танкеры плавают. Дуцэмаю скоро будет выпущено дополнение, указывающее что для китайских танкеров проход открыт
0:07, 1.mp4
1.95MB, 720x1280
Статусні цацки наче зберегли.
Коли котики с піджеями у самого Ісфахана свого пілота витаскивали десь пройобувалися, а тепер гордо реють.
>>99603
> видалив
Лал
>>99581
Подивимось.
В принципі, якщо амери заблокують хоча б торгові суда под іранським флагом (та/або в іранскій власності під лівими флагами) - якийсь ефект це може і дасть. Банально Ірану збувати свій основний експортний товар буде складніше.
Морская блокада - перевірений часом засоб ведення війни.
Топити гражданскі суда ракетами, як квіровські уйобки - це дичина і свавілля, а ось зупиняти, проводити досмотр, арештовувати судно/конфісковувати груз, якщо знайшли заборонені грузи (або топити, попередньо зняв екіпаж) - норм.
1.png
79.84KB, 1138x812
Трохи добрих новин - тянуть таки протимінні кораблі в регіон.
https://www.twz.com/sea/flurry-of-navy-minesweepers-appear-to-be-heading-toward-the-middle-east
Погана новина - це тихоходні корабликі, максимальна швидкість НЯП 13 вузлів, економічний хід 7, дійдуть вони Далекого Сходу не скоро. Ну і цього мало.
1632544002159.png
73.15KB, 444x713
>>99592
Офіційно пішов в обхід, не зрозуміло
>>99660
Пояснюють заходами безпеки.
>The path around Africa allows the carrier and its escorts to avoid transiting the Red Sea and the Bab el-Mandeb, which were both hubs of activity for the Houthis in their drone and missile attacks on U.S. and commercial shipping in 2024 and 2025.
https://news.usni.org/2026/04/13/carrier-uss-george-h-w-bush-operating-off-southern-africa-as-iranian-blockade-begins
Фотки зверху схоже з 23го року.
Проте, тут логічне питання - якщо свіжа і повністю укомплектована амерська CVBG розсудливо йде кружним шляхом через загрозу йеменських дронів/ракет/мін і обмеженного маневру у вузькостях червоного моря, які шанси у цивільного судоплавства?
1.jpg
54.14KB, 1280x718
Зараз наче десь у берегів Намібії.
Ну, так малюють.
1619117514715.png
93.95KB, 462x639
Султан погрожує жидам. Цікаво, чи це не наслідок тієї трьосторонньої зустрічі в Сирії з Україною?
>>99701
Это же фотошоп, да?
1.png
198.36KB, 482x818
1.png
566.33KB, 585x893
Вчора обстріляли шахедами фотогенічних курдських тянусів.
1.png
31.68KB, 546x258
Ізраїльські контрики упіймали ждунку-шпигунку.
1749070053417.png
44.12KB, 451x730
Іран "купив" китайський супутник (один?)
1717594215935.jpg
173.69KB, 1105x1280
> Фото іранського ЗРК малої дальності AD-08 Majid
1712371517495.png
239.53KB, 410x1712
Порівняння з операцією "буря в пустелі"
0:26, ssstwitter.com_1776288242662.mp4
2.16MB, 1280x720
>United States Central Command published audio announcing the blockade of Iranian ports and coastal areas that went into effect on Monday April 13.
>>100093
Американский военный корабль, иди на хуй!
1706946744869.jpg
46.91KB, 774x937
> Радар на даху посольства США в Багдаді, як повідомляється, оснастили антидронною сіткою.
А працювати йому як?
1689518444610.png
251.57KB, 459x844
Сша вийшли з Сирії повністю
99 (7).jpg
148.41KB, 940x662
99 (6).jpg
119.59KB, 940x755
99 (8).jpg
123.18KB, 940x494
Проволочная сетка над люками «Шермана» на Иводзиме для защиты от магнитных мин и сумочных подрывных зарядов.
Для тех же целей использовались перевёрнутые гвозди, приваренные к верхней части люков и перископов танка. Борта танков и ходовую защищали досками.
9 (1).jpg
184.27KB, 1280x720
9 (2).jpg
109.86KB, 800x450
Кубинский танк Т-55 с мангалом от дронов и маскировочной сеткой.
>>100221
Чесно кажучи не розумію як так можна, вони ж повинні мати можливість прямо в морі зішвартовуватись з якимсь кораблем забезпечення і хавку передавати. Це ж буквально базові речі
0:05, 7 (1).mp4
971.55KB, 1280x720
0:33, 7 (2).mp4
378.26KB, 362x270
7.jpg
146.95KB, 1280x720
ЦАХАЛ оприлюднив відео ураження бійця «Хезболли» FPV-дроном в співпраці підрозділів «Егоз» та «Маглан» в н.п. Айната на півдні Лівану.
1:32, 45666.mp4
37.66MB, 1280x720
33343.jpg
175.38KB, 1280x720
Влучання FPV-камікадзе «Хезболли» у HMMWV ЦАХАЛу в н.п. Тайбех на півдні Лівану.
0:06, 1633421009085.mp4
2.07MB, 896x1274
❗️Axios (https://www.axios.com/2026/04/17/iran-us-deal-20-billion-frozen-funds-uranium) раскрывает детали потенциальной сделки между США и Ираном.

В центре сделки - разморозка $20 млрд иранских активов в виде кэша (налички) в обмен на вывоз иранского обогащённого урана и мораторий на его обогащение.

▪️Источники Axios сообщают о трёхстраничном тексте потенциальной сделки, по которой удалось добиться прогресса в течение недели. Существуют разногласия насчёт ряда условий, но стороны будут пытаться сузить расхождения на переговорах в Исламабаде, запланированных на воскресенье 19 апреля.

▪️Изначально США предложили разморозить $6 млрд активов и выставили условия, что Иран сможет закупать на них только еду, медицину и прочую гуманитарку. Иранцы потребовали разморозки $27 млрд. Во время последних дискуссий циркулировала цифра в $20 млрд.

▪️США настаивают на вывозе обогащённого урана из Ирана (450 кг, обогащённого до 60%). Иран не хочет вывозить его, а предлагает "сблендить" - то есть разбавить, обеднить - замешать с обеднённым или природным ураном.

▪️Существуют "промежуточные" варианты - например, часть разбавить и оставить в Иране, а часть вывезти, но не в США, а в третью страну (Сколенная Вставалия?).

▪️В рамках меморандума Иран должен "добровольно" отказаться от обогащения урана на определённый срок. США настаивают на 20 годах. Иран предлагает на 5 лет. По этому пункту идут переговоры.

▪️Ирану будет разрешено оставить ядерные реакторы для производства медицинских изотопов, но при условии, что все объекты будут находиться НАД ЗЕМЛЁЙ. Подземные объекты не будут эксплуатироваться.

▪️Что с иранскими прокси и баллистической программой - пока неизвестно.

__
После выхода материала Трампло написал (https://truthsocial.com/@realDonaldTrump/posts/116420395293904982) в Truth, что "никакие деньги не будут передаваться ни в каком виде или форме". Но сложно представить, что Иран пойдёт на сделку без разморозки активов, а точнее, невозможно. Если какая-то сделка и будет, то она точно будет включать как минимум частичную разморозку активов и снятие санкций.
1.png
82.42KB, 815x982
2.png
106.76KB, 813x977
3.png
107.05KB, 810x972
1_1.png
116.82KB, 805x976
1_2.png
100.92KB, 805x973
1_3.png
95.35KB, 809x969
Короче кажучи, завозити можно харчі, медікаменти, якісь ТНС - одяг, меблі.
Електроника вже не ок.
1.png
225.12KB, 455x719
2.jpg
20.23KB, 360x360
Управление морских торговых операций Великобритании (UKMTO) сообщило об инциденте в Ормузском проливе.

Капитан танкера, находившегося в проливе, заявил о том, что по судну открыли огонь два катера Корпуса стражей исламской революции Ирана.

Пострадавших в результате инцидента нет.
1:00, hrmz.mp4
3.85MB, 360x626
>>100399
Як щури якісь
Американские военные готовятся в ближайшие дни подниматься на борт связанных с Ираном нефтяных танкеров и торговых судов в международных водах, сообщает Reuters со ссылкой на публикацию The Wall Street Journal и американских чиновников.

По данным источников, операции по захвату иранских судов могут начаться в ближайшее время и будут направлены против тех из них, которые участвуют в перевозках в интересах Ирана и подозреваются в игнорировании санкций.

При этом Reuters отмечает, что агентство не смогло подтвердить эту информацию. Официальные представители США ситуацию публично не комментировали.

Сообщение появилось на фоне обострения напряженности вокруг Ормузского пролива и обсуждений возможного усиления давления на Тегеран.
1.jpg
32.28KB, 960x640
2.jpg
29.83KB, 800x533
3.jpg
48.25KB, 1280x853
>AH-64 Apaches fly above the Strait of Hormuz during a patrol, April 17. U.S. Army Soldiers are flying in and around the strait providing a visible presence in support of freedom of navigation.
1:16, 899.mp4
14.58MB, 852x480
787 (1).jpg
186.13KB, 852x480
787 (2).jpg
146.88KB, 852x480
“Хезболла” здійснює скид на артилерійську позицію Армії оборони Ізраїлю на південь від н.п. Аль-Байяда, Ліван. Стверджується, що позиція належить артилерійській роті 213-ї вогневої бригади, яка входить до складу 146-ї дивізії.
9 (3).jpg
83.43KB, 1280x720
9 (2).jpg
101.68KB, 1280x720
9 (1).jpg
88.41KB, 1280x720
9 (4).jpg
21.27KB, 442x391
Артилеристи організації «Хезболла» ведуть обстріл ізраїльського міста Кір'ят-Шмона з 130-мм гармати М-46.

Позиція бойовиків доволі непогано укріплена та замаскована — так саму гармату можна майже повністю сховати в невеличкий імпровізований бункер.

Застосовуються снаряди з донним газогенератором BEE4 BB/RA китайського виробництва, які були, скоріш за все, отримані з Сирії за часів Асада .
А також дефолтні північнокорейські ОФ-482М — доволі розповсюджені на чорному ринку снаряди .
9 (6).jpg
255.29KB, 1068x972
9 (5).jpg
163.86KB, 1280x853
9 (7).jpg
204.01KB, 1280x835
>>100434
Що дійно цікаво, конкретно ця гармата, ймовірно, має ізраїльське походження. Це видно по 2-м вісям підвіски та опорній плиті — цих елементів немає на оригінальних М-46/Type-59. Ізраїльтяни таким чином дообладнували трофейні арабські гармати, що були захоплені під час «шестиденної війни» та «війни на виснаження».

Можливо, у розпорядженні Хезболли ця гармата опинилась як трофей, або перекуплена у третьої сторони.
888999.jpg
160.33KB, 1110x1192
Кипрская Национальная гвардия уже некоторое время испытывает серьёзные проблемы с логистической поддержкой и обслуживанием 82 танков T-80У российского производства, находящихся у них на вооружении. Для решения этой проблемы на первом этапе велись переговоры с Израилем о поставке танков Меркава Мк 3, однако, из-за текущей ситуации израильская оборонная промышленность занята своими делами.
Эта задержка привела к тому, что на повестку дня был вынесен вариант срочной передачи, за танков Leopard 1A5 из наличия армии Греции, чтобы удовлетворить срочные потребности Национальной гвардии Южного-Кипра.
image.png
139.96KB, 733x539
0:39, ssstwitter.com_1776663316402.mp4
3.18MB, 1078x610
1.png
48.74KB, 1124x751
Пишуть, що засадили деілько 5" снарядів у машине відділеня іранського контейнеровоза M/V Touska, після чого він втратив хід і був захвачен десантной партієй морпіхів з 31го MEU.
На духопід'ємному відосі влучань не кажуть.

https://www.youtube.com/watch?v=hcUgIXRHLbM
1759604442124.mp4
0:08, 1.57MB, 1692x720
1653151836402.jpg
41.46KB, 732x507
1684155368136.jpg
21.63KB, 658x428
Сделаем дроны пилотируемыми снова! Гигантский пилотируемый квадрокоптер, представленный в КНР, НУРСами, ПТРК, пулемётами и автоматическими пушками.
+ Блок радиоэлектронного подавления с дальностью действия 5 км
Время нахождения в воздухе: 90 минут. Боевой радиус действия: 120 км.
Пока идея выглядит достаточно сомнительно, но вполне любопытно в виде дешевого противодронового ПВО, а в перспективе – замена ударных вертолетов с их дорогими и архаичными технологиями, со временем коммерческие технологии вытеснят и их…
>>100511
Ну вот не супер сомнительно:
1) Для пилотирования нужна околонулевая подготовка + изи пизи сделать автопилот(дистанционное управление)
2) При адекватном, не попильном, производстве должно быть очень недеорогое решение

В итоге можно получить средство заброски группы солдат далеко в тыл минуя все эти ваши минные поля. Благодаря автопилоту вертолетики сами вернутся назад. Благодаря этому же автопилоту можно делать охуенное такое средство эвакуации раненных
>>100517
> заброски группы солдат
Ідея чогось подібного вже давно "витає у повітрі", але шось ніхто не хоче нормально реалізувати. Для цього не обовязково навіть новий пристрій винаходити, можна і великі існуючі бабияги використовувати.
>>100518
Бо стремно. Вся проблема пилотируемых коптеров в том что любая поломка это сразу падение с летальным исходом. Оно не умеет поддеживать само себя. Тот же вертолет и самолет при поломке имеют вполне себе высокие шансы удачно приземлиться.
В субботу, 19 апреля, через Ормузский пролив прошли более 20 судов. Об этом свидетельствуют данные компании Kpler, отслеживающей в реальном времени перевозки нефти, движение судов и товарные потоки. Как отмечает Reuters, это самый высокий показатель с 1 марта.

Рост числа проходов был зафиксирован на фоне сохраняющейся напряженности вокруг пролива и американской блокады судов, выходящих из Ирана или направляющихся в иранские порты. Reuters отмечает, что оживление движения выглядело как признак осторожного возвращения судоходства, несмотря на угрозы со стороны Ирана и сообщения о новых атаках на коммерческие суда.

Ранее британская структура UKMTO и другие источники сообщали о двух инцидентах у побережья Омана, а AP передавало, что иранские власти вновь угрожали ограничить проход через пролив. На этом фоне рост числа судов, прошедших 19 апреля через Ормуз, стал одним из ключевых индикаторов ситуации вокруг важнейшего маршрута, через который проходит около 20% мировых поставок нефти.
1685980519872.jpg
145.80KB, 1200x800
>>100490

... Згідно зі схваленими змінами, усе оборонне обладнання поділять на категорії «зброя» та «не зброя» залежно від наявності летальних властивостей.

Експорт нелетального обладнання, такого як радіолокаційні системи попередження та контролю, не матиме обмежень.

Водночас експорт летальної зброї, включно з есмінцями та ракетами, відтепер дозволений, але обмежений країнами, які підписали з Японією угоди про захист секретної інформації, пов’язаної з оборонним обладнанням і технологіями.

Наразі Японія має такі угоди з 17 країнами: США, Індія, Німеччина, Індонезія, Швеція, Монголія, Велика Британія, Філіппіни, Малайзія, В’єтнам, Сінгапур, Бангладеш, Австралія, Франція, Італія, Таїланд, ОАЕ.

Експорт до країн, де тривають бойові дії, заборонений. Водночас виняток може бути зроблений за «особливих обставин»: постачання схвалять, якщо союзнику «потрібне таке обладнання».

Прем’єр-міністерка Японії Санае Такаїті заявила, що курс країни як мирної держави протягом більш ніж 80 післявоєнних років залишається незмінним.

«У межах нової системи ми будемо стратегічно просувати передачу оборонної техніки, ухвалюючи рішення щодо можливості такої передачі ще суворіше й обачніше», — написала вона.

Рішення відкрити експорт покликане, зокрема, зміцнити базу вітчизняної оборонної промисловості завдяки постачанню військової техніки країнам-однодумцям.

Очікується, що розширена мережа країн, які спільно використовують однакове обладнання, підвищить стійкість у бойових умовах у разі надзвичайних ситуацій.
1.mp4
0:17, 2.76MB, 1280x720
2.jpg
334.94KB, 960x1481
Індо-Тихоокеанське командування ЗС США перехопило танкер Tifani.

Танкер знаходиться у санкційному списку за перевезення іранської нафти.
https://tankertrackers.com/report/sanctioned
>>100551
поверфул!
67777.mp4
0:46, 10.00MB, 852x480
78.jpg
98.34KB, 852x480
"Хезболла" за допомогою FPV-камікадзе влучає в броньовану техніку (ймовірно БТР Namer) ЦАХАЛу в населеному пункті Ель-Хіям на півдні Лівану.

Дата: 10.04.2026
Иранские СМИ опубликовали заявление военно-морских сил Корпуса стражей исламской революции, в котором сказано, что два судна, MSC Francesca и Epaminondas, были захвачены в Ормузском проливе и отбуксированы в территориальные воды Ирана для "проверки груза, документов и судовых записей".

КСИР утверждает, что суда "действовали без разрешения" и допустили "неоднократные нарушения". Их также обвиняют в попытке "тайно" покинуть Ормузский пролив и во вмешательстве в работу навигационных систем.

ВМС КСИР предупредили, что "отслеживают" движение через стратегически важный Ормузский пролив, и пообещали "жесткие" меры в отношении "нарушителей".

В этом заявлении не упоминается судно Euphoria, о котором ранее сообщалось, что оно также было атаковано в среду.
1.mp4
0:16, 2.62MB, 1280x720
Індо-Тихоокеанське командування ЗС США перехопило танкер Majestic X в Індійському океані

Цей танкер, як і попередній Tifani, знаходиться у санкційному списку за перевезення іранської нафти.
https://tankertrackers.com/report/sanctioned
Схоже, що корабль, з я кого вертоліти з морпіхами десантувалися у кадрі то й же самий - верогідно, USS Miguel Keith (ESB-5).
1642283205404.jpg
106.49KB, 1095x761
1653056540112.png
27.17KB, 448x340
1712413344282.jpg
122.19KB, 937x1280
Останні дні щось нічого цікавого не відбувається. Трампиня-куколд лише продовжив "перемир'я", і знову тупоче ніжкою щоб протоку відкрили.
66777.mp4
0:54, 11.56MB, 852x480
99 (1).jpg
147.33KB, 852x480
99 (2).jpg
106.94KB, 852x480
"Хезболла" за допомогою FPV-камікадзе влучає в танк Merkava Mk.4M в н.п. Аль-Байяда на півдні Лівану.

Дата: 06.04.2026
1628671527949.jpg
96.88KB, 832x1264
> New uniform of the Bangladesh Forest Department
1755916586123.png
745.49KB, 872x741
Більше мін.
Зелібобич, до речі, неіронічно пропонував допомогу в розмінуванні нашими тими б/в тральщиками
>>100806
Че за левпитон этот тигр!
66 (2).jpg
72.40KB, 1280x720
66 (1).jpg
109.12KB, 1280x720
66 (3).jpg
96.31KB, 1280x720
Британські винищувачі Typhoon FGR4 над Іраком та Сирією у межах операції "Shader" за підтримки літака-заправника Voyager.

Візуально можна помітити, що літаки несуть універсальний комплект озброєння, щоб мати можливість як здійснювати повітряне прикриття району операції, так і завдавати удару по наземним цілям. На фото ми бачимо:
▪️Ракета "повітря-повітря" великої дальності Meteor - 2 од.
▪️Ракета "повітря-повітря" малої дальності ASRAAM - 2 од.
▪️Високоточні авіаційні бомби з лазерним та GPS-наведенням для ураження наземних цілей Paveway IV - 2 од.
▪️Високоточні ракети «повітря–земля» для ураження броньованих і рухомих цілей Brimstone 2 - 2 од.
▪️1000 літрові підвісні паливні баки - 2 од.
▪️Прицільна гондола AN/AAQ-28 Litening - 1 од.
66 (6).jpg
146.00KB, 1280x834
66 (5).jpg
98.96KB, 1280x746
66 (4).jpg
121.42KB, 1280x784
66 (7).jpg
171.62KB, 1280x819
Шикарні фото винищувача Supermarine Spitfire K5054, який супроводжують два винищувачі F-35B Lightning II з авіабази RAF Marham під час перельоту до RAF Coningsby у Великій Британії.

Перший політ у межах очікуваного ювілейного туру Spitfire90 успішно завершився посадкою на авіабазі RAF Coningsby. Загалом заплановано дев’ять перельотів, присвячених 90-й річниці першого польоту Supermarine Spitfire.

Виліт відбувся з Southampton International Airport — саме звідси 5 березня 1936 року капітан Джозеф “Матт” Саммерс здійснив перший політ прототипу K5054.

Спеціально пофарбований двомісний Spitfire, що відтворює історичний вигляд K5054, під час перельоту супроводжували Douglas Dakota та Spitfire AB910 зі складу Battle of Britain Memorial Flight, який базується на RAF Coningsby.

Поблизу RAF Marham до групи приєдналися два F-35B Lightning II, забезпечивши символічне поєднання авіації різних поколінь — від класичного винищувача Другої світової війни до сучасної авіації п’ятого покоління.
ВМС США планують розпочати будівництво першого лінкору класу Trump в 2028-му році.
https://news.usni.org/2026/04/21/navy-wants-to-buy-trump-class-battleship-in-fy-2028
Згідно 5-річного плану ВМС США буде замовлено 3 лінкори класу Trump на загальну суму 43.5 млрд доларів - 1-й (під назвою USS Defiant BBG-1) в 2028-му році за 17 млрд, 2-й в 2030-му році за 13 млрд та 3-й в 2031-му році за 11.5 млрд. Очікується, що лінкори будуть виготовлені в 2036-му, 2038-му та 2039-му роках відповідно, тобто 8 років на будівництво одного.

https://defensescoop.com/2026/04/21/navy-battleship-bbgx-cost-capabilities-phelan-golden-fleet/

Лінкори класу Trump будуть мати водотоннажність 35тис тонн, 128 комірок VLS Mk 41 (для ППО та ударних ракет), 12 комірок CPS (для гіперзвукових ракет), 2 лазера по 300/600 кВт та рейкотрон на 32 МДж.
https://news.usni.org/2025/12/22/trump-unveils-new-battleship-class-proposed-uss-defiant-will-be-largest-u-s-surface-combatant-since-wwii
1651098950555.png
274.52KB, 579x882
В Малі якийсь двіжняк
1634055714807.jpg
80.89KB, 983x677
1671861985714.mp4
1:12, 19.99MB, 1920x1080
>>100869
Мінус ватрушка зі свинособаками.

Відео нема, але можемо глянути старе, то в сирії колись було.
>>100885
Повідомляють, що в Малі повстанці звільнили місто Кідаль, де розташована база росіян з «Африканського корпусу».

Також відомо, що вони підірвали резиденцію дружнього до Дидовская Воевалия міністра оборони Садіо Камари.

Наразі бої тривають поблизу столиці Бамако та військової бази Каті неподалік, а також у Гао та центральних містах Севаре і Мопті.

Посольство Блинолопатная Скотоублюдия у Малі заявило про «успішне відбиття всіх атак», проте чомусь не згадало про участь «Африканського корпусу».

Тим часом російські пропагандисти вже пишуть про «досягнуті домовленості» щодо виходу росіян із втраченого Кідаля.
1718956359800.mp4
0:30, 1.70MB, 474x850
> FPV-дрон, керований Хезболлою, вдарив по групі ізраїльських солдатів, які завантажували поранених в гелікоптер UH-60 Black Hawk поблизу села Тайбе на півдні Лівану раніше в неділю
1735179978156.mp4
0:46, 3.92MB, 496x368
> Удари FPV-дронами туарегів по позиціях армії малійської хунти та російського "Африканського корпусу" у Кідалі 25 квітня.
>>100941
да уж, сочно они там собрались, попали бы в вертолет был бы вообще джекпот
1668211231014.mp4
0:53, 10.62MB, 1280x720
Хезболісти, фпв, по купці ЖИДІВ біля танка, які стояли на розслабоні
ssstwitter.com_1777382944247.mp4
0:28, 6.94MB, 720x1280
ssstwitter.com_1777383339079.mp4
0:19, 1.27MB, 360x640
Туареги оприходують майно, кинуте на військовій базі в Кідалі.
Ніхуйово так, крокодила наче не покоцаного накружили.
image.png
231.08KB, 430x397
>>101009
ну как не покоцаного
>>101013
Приймається, лопаті хтось до них скрутив.
Редуктор тим не меньш зовнішньо на місці.
1631628843121.jpg
639.09KB, 2560x1454
>>100869
Шо там у Малі?

Аналіз ситуації від Clément Molin (https://x.com/clement_molin/status/2048765185431625873) в ході 3-х днів наступу JNIM [джихадисти] та FLA [повстанці-туареги] проти малійської армії та російського Африканського корпусу

...

▪️ FLA учора вранці підняли свій прапор над Кідалем. Це гучна перемога.

▪️ Поки туареги-повстанці з FLA піднімали прапор, російські військові Африканського корпусу разом із частиною малійських солдатів (FAMA) під супроводом джихадистів JNIM покидали Кідаль.

ℹ️ 14 листопада 2023 року, через два тижні після відходу місії ООН з Кідаля, малійська армія та «Вагнер» порушили алжирські мирні угоди й відновили війну проти туарегів, захопивши місто. Саме з Кідаля росіяни та малійці розпочали атаки, щоб витіснити туарегів півночі. Під час однієї такої атаки 2024 року туареги влаштували засідку [при підтримці (https://t.me/in_factum/26788) 🦉 ГУР], в якій загинуло близько 84 російських найманців «Вагнера».

▪️ Відновивши контроль над Кідалем повстанці звільнили свою історичну столицю та зняли загрозу від російських дронів, що нависала над тиловими базами туарегів біля алжирського кордону.

▪️ Учора вранці бійці FLA увійшли на покинуту російську базу. Там вони знайшли повністю справну станцію керування турецьким дроном Bayraktar TB2

▪️ Паралельно Ставконаспортная Поддержалия домовилася з JNIM про виведення сил Африканського корпусу

▪️ Попри падіння Бурема на півночі, малійці та росіяни зберегли контроль над військовою базою (саме місто потрапило до рук повстанців та джихадистів). Вирішальну роль відіграли удари російських дронів Orion та турецьких Bayraktar

▪️ Гарнізон Гао тепер ізольований, а росіяни відступають на південь під супроводом JNIM. JNIM також офіційно заявили про капітуляцію малійського гарнізону Тессіт.

▪️ Другий напрямок наступу — центр країни. Тут діє виключно JNIM. Бойовики на кілька годин захопили ключові пункти Мопті та Севаре.
Завдяки авіаударам з місцевої авіабази малійсько-російські сили змогли відкинути JNIM.

▪️ Третій напрямок — ближче до Бамако. JNIM кілька разів атакував дві авіабази. Під час атак загинув, зокрема, начальник штабу Малійської армії. Атаки відбито, але сам факт таких ударів — тривожний сигнал

▪️ Наразі російські сили Африканського корпусу та малійська армія відступають з більшості невеликих баз на півночі Малі. Усі відступаючі сили прямують до Гао.

▪️ EIGS – Ісламська держава у Великій Сахарі [ще одне джихадистське угрупування] приєдналася до бойових дій і провела кілька засідок.

Що це означає?

▪️ По-перше, союз між JNIM та FLA не є випадковістю. Він існував і раніше. Нове — лише те, що тепер вони діють відкрито й одночасно.

▪️ По-друге, JNIM змінюється. Група бере приклад з «Талібану» в Афганістані та досвіду Сирії: відходить від класичної «Аль-Каїди» та намагається виглядати більш поміркованою.

▪️ JNIM просувається на південь — атаки на Севаре та Каті це підтверджують. Для малійської влади та хунти Гоїти це жорстке повернення до реальності. Малі перебуває у великій небезпеці, а Иностранная Специалистия не має ресурсу врятувати режим.

▪️ Головний урок Кідаля: російська армія пішла на пряму угоду з джихадистами, фактично кинувши частину малійських солдатів.

❗️ Саме FLA сьогодні лідирує в Африці за технологіями FPV-дронів [впевнений, це не випадково 👀]
> ОАЕ виходять з ОПЕК та ОПЕК+ з 1 травня
?
77888.jpg
105.03KB, 1280x720
БМП-3 африканського корпусу мо Шалавоносная Бимбоэрэспэхия (скоріш за все в фото зроблено в Малі) з блоками невідомого динамічного захисту.
3.mp4
0:13, 11.24MB, 2880x2160
2.mp4
0:08, 14.58MB, 2880x2160
>>101044
Робота БМП-3 з мангалом Африканського Корпусу мо Стабильная Процветалия на околицях Бамако, Малі.
>>101017
Два роки назад буде статєйка в The Economist, що ОАЕ може шатати ОПЕК і демпінгувати ціни на нафту, бо в них бюджет сходиться при 50 доларах за барель, а у саудів з їх мега проектами - тільки при 90. Зараз звісно багато чого змінилося після закриття протоки, однак багато чого залишилося тим же.
1.mp4
0:21, 1.69MB, 352x640
Норм чи стрьом?
ssstwitter.com_1777461156923.mp4
6:13, 18.92MB, 640x360
Підземний комплекс ХА в селіщі Кантар, південий Ліван.
1695799929038.jpg
179.62KB, 1280x853
> Навчання керуванню трактором на комп'ютерному симуляторі, Північна Корея, 2012
1741774415396.mp4
0:18, 3.39MB, 496x848
Трампло наказав підготуватися до продовження блокади Ірану, повідомили (https://www.wsj.com/world/middle-east/trump-tells-aides-to-prepare-for-extended-blockade-of-iran-da3be7a4) The Wall Street Journal американські посадовці. Мета — завдати удару по економіці режиму в спробі змусити Тегеран піти на ядерну капітуляцію.

На нещодавніх нарадах, зокрема під час обговорення в понеділок у Ситуаційній кімнаті, Трампло обрав продовжити стискати економіку та нафтовий експорт Ірану. Він оцінив, що інші варіанти — відновити бомбардування або вийти з конфлікту — несуть більше ризиків, ніж збереження блокади.

У понеділок Трампло заявив радникам, що триетапна пропозиція Ірану відкрити Ормузьку протоку та відкласти ядерні переговори на фінальний етап свідчить про те, що Тегеран не веде переговори добросовісно.

Поки що Трампло комфортно почувається з безстроковою блокадою, яку він назвав такою, що штовхає Іран до «колапсу». Високопоставлений американський посадовець зазначив, що блокада руйнує іранську економіку — Тегеран змушений зберігати нереалізовану нафту — та вже спровокувала звернення режиму до Вашингтона.

Блокада дійсно скорочує кошти Ісламської Республіки, але зобов’язує американські сили до тривалішого перебування на Близькому Сході — без гарантії, що режим капітулює. А відсутність чіткого шляху змусила деяких американських посадовців заявити, що восьмимісячний конфлікт, ймовірно, завершиться без ядерної угоди і без відновлення війни — думку, яку оприлюднило Axios.

Трампло отримує суперечливі поради щодо подальших кроків. Деякі посадовці та зовнішні союзники, такі як сенатор Грем, відкрито закликають Білий дім продовжувати тиск на Тегеран. Інші, зокрема бізнесмени, близькі до президента, побоюються, що продовження війни лише зашкодить економіці — а це політичний смертний вирок напередодні проміжних виборів у листопаді.

Трампло наразі не готовий відмовитися від вимоги, щоб Іран принаймні зобов’язався призупинити збагачення урану на 20 років і прийняв обмеження після цього періоду.

❗️ У понеділок Іран повідомив посередникам, що йому потрібні кілька днів, щоб проконсультуватися з верховним лідером Моджтабою, перш ніж представити модифіковану пропозицію, яка могла б просунути мирні переговори зі США, розповіли джерела. Натомість регіональні посередники залишаються скептично налаштованими щодо того, чи оновлена пропозиція Ірану спричинить прорив.

Оскільки блокада болісно б’є по Ірану, Тегеран може відновити атаки на енергетичне виробництво або націлитися на американські військово-морські об’єкти, які забезпечують блокаду. А держсекретар Рубіо назвав ще одну складність переговірного процесу – внутрішню боротьбу за владу в Ірані.

💬 Яструби з апокаліптичним баченням майбутнього мають остаточну владу в цій країні. Однією з перешкод тут є те, що наші переговірники ведуть переговори не лише з іранцями. Ці іранці потім мусять домовлятися з іншими іранцями, щоб визначити, на що вони можуть погодитися, що можуть запропонувати, що готові зробити, навіть з ким готові зустрітися
>>101059
Побороли свою гордовитість. Ну або це лише польових колгосп
9 (2).png
71.59KB, 1061x670
9 (1).png
80.33KB, 1057x721
9 (3).png
48.80KB, 1054x412
О соперничестве между ОАЭ и Саудовской Аравией.
9 (4).png
84.04KB, 1050x836
9 (5).png
48.97KB, 1071x419
Президент США отклонил мирное предложение Ирана.
6 (5).jpg
143.33KB, 1280x720
6 (4).jpg
134.48KB, 1280x720
6 (3).jpg
86.19KB, 1280x720
6 (6).jpg
88.92KB, 1280x720
48-й винищувачі F-35B Lightning II Королівських Повітряних Сил в усій його красі.
66 (3).jpg
119.70KB, 1280x853
66 (2).jpg
132.06KB, 1280x853
66 (1).jpg
101.54KB, 1280x853
66 (4).jpg
89.44KB, 1280x854
Винищувачі Eurofighter Typhoon FGR4 Королівських Повітряних Сил зі складу 2-ї ескадрильї КПС, під час виконання бойових завдань на Близькому Сході.
1735000765602.png
243.78KB, 450x742
1642741918726.png
203.16KB, 482x553
Доповідь гегсета про ядерку ірану. Пацієнт плутається в показаннях.
Ну і нарешті визнали, що Анало Говнетия допомагає, хоча б формально.
89899.jpg
23.56KB, 860x484
788 (1).png
82.29KB, 1064x865
788 (2).png
69.53KB, 1043x655
Впервые в открытом доступе появились кадры с бомбардировщиком B-1B Lancer Воздушных сил США, несущим гиперзвуковую ракету AGM-183A ARRW на внешней подвеске.
997.jpg
33.46KB, 594x410
>>101216
>що Анало Говнетия допомагає, хоча б формально
1752486563223.png
81.24KB, 492x358
Війна знову закінчилась.
1739809162432.mp4
1:36, 10.46MB, 1280x720
А ще Іран по нам ракети пускав. Поки що лише через нейронку
1699881230968.mp4
0:44, 15.90MB, 1920x1080
Якісна прожарочка. Хоча здавалось, що дрон влучив в мінімангальчик той
> Hezbollah FPV strike drone destroying an Israeli Merkava MBT in the Lebanese town of Qantara
>>101223
ничего себе Меркава полыхнула, прям в лучших традициях советских пиромангалов
>>101235
Хоча пишуть, що то лише вигорів той відсік з снарядами і більше нічого не постраждало, але це копіум якийсь
>>101240
У нас вроде так же писали про наши абрамсы. Ну и вроде ж у всех многих? западных танков так башня и устроена что если детонирует бк то там панели срывает и экипаж типа должен быть живой
>>101245
Може, хз. Ну з люків та зі ствола дима чи вогня не видно
1734714683618.png
338.98KB, 451x832
> без розгляду в Конгресі
От так, знову. Коли справді хочуть когось підтримати - то завжди знаходять спосіб.
>>101246
Танк недієздатний вскодно, його чекає капітальний ремонт башти як мінімум
1 (1).mp4
1:48, 18.91MB, 1920x1080
ХА підбили фпвіхой "Намер".
Щастя, що вони там ще відносно екзотика, такі cкупчення АБТТ на вузькому клаптику нездорові.
У нас би туди летіло би все.
>>101331
Да уж. А что будет если хезбаллонам удастся масштабировать применение фпв?
>>101344
Тут не понимают пока нихуя. А ведь прийдется антидроновыми сетками все приграничье закрывать...
ssstwitter.com_1777883308018.mp4
0:49, 3.37MB, 640x360
2.mp4
0:39, 2.72MB, 640x364
ssstwitter.com_1777883435520.mp4
0:58, 14.36MB, 1280x720
Ще ефпівіхі у відкриті двері Намера, Меркаву та артиллерийську кшм-ку на базі M113 - Нагмаш Пікуд (Зельда) чи якось так зветься.
ssstwitter.com_1777896938217.mp4
1:25, 4.82MB, 640x360
Заявляють ще загибель одної людини і поранення іншої (як я зрозумів, не солдатів, а підрядників, працюючих на АОІ) при атакі інженерної техніки в Бінт-Джбейлі.
1719138649419.png
512.46KB, 451x675
1723031441142.jpg
469.37KB, 1772x2500
Хрюкають про пкр по амерським коряблям, результат невідомий
Министерство обороны Объединенных Арабских Эмиратов сообщило о том, что силами ПВО были перехвачены над территориальными водами три ракеты, запущенные из Ирана. Еще одна ракета упала в море.

Минобороны уточняет: взрывы, которые были слышны в различных районах страны, являются результатом работы сил ПВО.

"Корпус стражей исламской революции" заявил, что ракеты были запущены в сторону американских сил, действующих в районе Ормузского пролива.

Медиа-офис правительства Фуджейры в ОАЭ сообщило о том, что в результате атаки иранского беспилотника начался пожар в зоне нефтяных предприятий Фуджейры.
>>101345
Слушал Левина, он говорит, что израильские лампасы очень сильно проебались по поводу дронов.
2.mp4
0:21, 1.12MB, 640x408
Покоцали корейський контейнеровоз.
ssstwitter.com_1777647122050.mp4
0:25, 2.41MB, 360x640
4434.jpg
256.34KB, 1280x833
Збройні сили Малі та російський "африканський корпус" залишили табір Амачач у Тессаліті (Малі) під натиском JNIM/FLA.

Дата: 01.05.2026
ssstwitter.com_1777919336210.mp4
0:39, 4.74MB, 852x480
А ось хамві без сітки.
Висновки і роботу над помилками скоріш за все потім то зроблять, але поки як є.
90 (3).png
107.55KB, 1044x981
90 (2).png
85.32KB, 1035x753
90 (1).png
105.40KB, 1060x873
90 (4).png
99.41KB, 1074x828
Ирак хочет возродить нефтепровод на запад, в обход Персидского залива.
Нова морська Вікторія, наче потопили якісь КВІРівські лайби, можливо сверхмалі шкидкохідні катерки по типу Богхамарів.
https://www.twz.com/news-features/u-s-ah-64-apache-mh-60-seahawk-helicopters-sink-six-iranian-boats
Сьогоднішні пуски ПКРів і балістики і атаки ОАЕ іранцями скоріш за все реакція на це.
>>101382
> 🇦🇪🇮🇷 ОАЕ повідомили, що сьогодні вони перехопили 12 балістичних ракет, 3 крилатих ракети та 4 дрони з Ірану, в результаті чого 3 людини отримали поранення.
Телеканал CBS News сообщил со ссылкой на представителей Пентагона, что два ракетных эсминца ВМС США – Truxtun и Mason – прошли через Ормузский пролив и вошли в Персидский залив после интенсивной атаки со стороны иранских сил.

По данным источников CBS, во время прохода через пролив Иран применил против американских кораблей быстроходные катера, ракеты и беспилотники. Эсминцы действовали при поддержке вертолетов Apache и другой авиации.

Несмотря на масштаб атаки, ни один из кораблей не был поражен: военные заявили, что средства обороны эсминцев при поддержке с воздуха перехватили или сдержали все приближавшиеся угрозы, и ни один из выпущенных боеприпасов не достиг кораблей.

Ранее Центральное командование вооруженных сил США (CENTCOM) сообщило, что американские эсминцы действуют в Персидском заливе в рамках операции "Проект Свобода", а два торговых судна под флагом США успешно прошли через Ормузский пролив. По словам командующего CENTCOM адмирала Брэда Купера, Иран атаковал американские военные и торговые суда, прошедшие через пролив; американские силы уничтожили шесть иранских быстроходных катеров.

Иранские государственные СМИ отрицают уничтожение катеров и утверждают, что американский военный корабль был поражен ракетами; CENTCOM это заявление отвергает.
https://www.cbsnews.com/news/2-us-navy-destroyers-transit-strait-of-hormuz-after-dodging-iranian-onslaught/
1702733674313.jpg
719.91KB, 2560x1920
1650644144801.jpg
681.56KB, 2560x1920
1696478058460.jpg
682.15KB, 2560x1920
Турецьке ділдо
> 6000 км та швидкість 9/25 Махів. Вона оснащена чотирма двигунами та працює на азотно-тетраоксидному паливі
1.jpg
70.63KB, 1200x800
Патрулюють десь над Ормузькою протокою в антишахедній конфігурації.

>>101468
Класика на то й класика, щоб бути завжди актуальною:

Be lion-mettled, proud; and take no care
Who chafes, who frets, or where conspirers are:
Trumpeth shall never vanquish'd be until
Tehran'll be taken in three day straight,
And'll be double blocked great Ormuz strait,
Great Elephant and Donkey, chargeth to high Capitol hill,
Shall come against Thee


Ну і черновий переклад державною:

Подібно леву ти пихатим будь, і не бентежся тою,
Безглуздою купою проблем, що породив ти:
Без честі гоїв прогрівай, вчорашні обіцянки порушай,
Безглузді війни починай, мігрантів скільки хочеш в бусах висилай,
І плюй в обличчя долі.
Стріляти ж будуть - і не влучать, імпічмента й наклепа чорний спрут,
Тобі не зашкоджають;
Хто нарікає, хто бурчить, єбало скрбчив – все то таке.
Нехай Трампона не бентежить
Петля та ешафот - але це доти,
Як гордий Тегеран за три лише дні паде,
І двічі раптом у блокаду попаде
Ормузькая протока.
Зазвичай боязкий, Віслюк та Слон на Капітольський пагорб
Підуть проти тебе; закотиться тоді щаслива ця звізда,
Тоді тікай з села
Тобі пизда.
1719007723336.jpg
168.46KB, 1280x1098
Ого, західняки знайшли супутнікові знімки, які публікували іранці. Неймовірно.

Iran has hit far more U.S. military assets than reported, satellite images show
Imagery published by Iranian state-affiliated media and verified by The Post shows damage to at least 228 structures or pieces of equipment at U.S. military sites.

https://www.washingtonpost.com/investigations/2026/05/06/iran-us-bases-satellite-images
77788.mp4
1:09, 28.64MB, 1280x720
66.jpg
182.65KB, 1280x720
6.jpg
302.26KB, 1280x931
Робота "Хезболли" з використанням FPV-камікадзе по броньованому бульдозеру Caterpillar D9 ЦАХАЛу поблизу н.п. Тайбех на півдні Лівану.

Дата: 24.04.2026
1732938093268.png
44.33KB, 446x674
1625359831804.png
215.65KB, 453x874
>>101426
Проджект фрідом всьо. І SMO теж.
Чесно кажучи, не дуже зрозумів суті конфлікту з арабами
Аудиостатья (англюсик) из свежого The Economist про подводные лодки, в основном американские и китайские (но я ещё не послушал)

https://voca.ro/1eBM7HaseyNL
Пікчі не постяться, найс
1777603981020.png
561.20KB, 596x874
Ну просто взяли і спиздили собі ядерне паливо. Що тут такого.
997.jpg
33.46KB, 594x410
>>101693
друг Влад не может так поступить, это все фейк ньюз!
1689729633541.png
1.03MB, 659x1885
1709060212815.mp4
0:02, 652.52KB, 1280x720
1663273470319.png
718.91KB, 912x917
> Ізраїль створив в Іраку секретну базу для війни з Іраном та атакував військових, які могли її виявити

Максимальний рівень охуєвшості
1645580169740.mp4
1:27, 18.96MB, 1920x1080
ФіПіВі по ПУ залізного купола...
>>101747
Можливо, макет
1775247448763.png
120.90KB, 463x574
1623991455155.png
274.30KB, 449x727
>>101693
Визнали допомогу китая як би так невзначай. І китай визнав свою для пакистану
1691320876247.jpg
150.72KB, 1200x1500
Через 10 років ніхто і не буде памятати цю заяву
1644201522504.mp4
0:14, 5.34MB, 720x1280
> танкер, який «успішно» пройшов Ормузьку протоку
1725429578693.png
351.78KB, 599x820
ОАЕ наносить таємні удари
545445.png
55.88KB, 1038x568
8999900.mp4
1:20, 17.25MB, 852x480
8878.jpg
101.32KB, 852x480
Оператор «Хезболли» здійснює проліт FPV-камікадзе над н.п. Аль-Байяда, фіксуючи розташування чотирьох танків Меркава, після чого заходить на ураження двох бійців Армії оборони Ізраїлю.

Дата: 06.05.2026
Схоже, ми щойно отримали один із найважливіших публічних текстів про справжню причину нинішньої війни на Близькому Сході.
Принц Туркі аль-Фейсал - колишній генеральний директор саудівської розвідки та колишній посол - оприлюднив статтю про нинішній стан геополітичної ситуації в регіоні. Це не просто «ще один принц із позицією». Це людина, яка очолювала розвідку Саудівської Аравії протягом двох десятиліть, особисто будувала відносини з афганськими моджахедами, ЦРУ, пакистанською ISI. Людина, яка знає регіональну «кухню» зсередини краще за будь-якого академічного аналітика. І те, що він пише в офіційному саудівському медіа - це не приватна думка, а ретельно зважений сигнал. Вона варта того, щоб розглянути її детально.
Стаття починається з фіксації факту: з моменту початку американо-ізраїльської війни проти Ірану 28 лютого 2026 року в регіоні та в західних медіа посилилися голоси, які ставлять під сумнів позицію Саудівської Аравії в конфлікті, якому вона спочатку намагалася запобігти, а потім доклала інтенсивних зусиль для його дипломатичного врегулювання. Стаття, відповідно, є відповіддю на критику - тобто така критика реально існує і є достатньо гучною, щоб людина рівня принца Туркі взяла перо.
Ключовий аргумент: «Коли Іран та інші намагалися втягнути Королівство у горнило руйнування, наше керівництво вирішило терпіти болі, завдані сусідом, щоб захистити життя і майно своїх громадян. Якби Королівство захотіло - а воно здатне на це - відповісти Ірану знищенням іранських об'єктів та інтересів, наслідком могло стати знищення саудівських нафтових установок та опріснювальних заводів уздовж узбережжя Перської затоки і навіть углиб Королівства».
Це надзвичайно відверте для саудівської публічної комунікації визнання: Ер-Ріяд свідомо утримався від удару у відповідь - і тут вперше публічно пояснює чому. Це вразливість, яку Туркі визнає, але подає як мудрість.
Далі: «Якби ізраїльський план розпалити війну між нами та Іраном увінчався успіхом, регіон занурився б у руїни. Тисячі наших синів і дочок загинули б у битві, в якій у нас не було жодного інтересу. Ізраїль досяг би нав'язування своєї волі регіону і залишився б єдиним актором у нашому оточенні». Ось справжня суть статті. Туркі прямо звинувачує Ізраїль у спробі розпалити саудівсько-іранську війну у власних інтересах - щоб залишитися «єдиним актором» на Близькому Сході. Це серйозне публічне звинувачення, яке в арабській пресі зазвичай формулюється куди обережніше.
«МБС не дозволив Ірану розколоти братні держави Затоки. Він підтримав і виявив солідарність з усіма лідерами Затоки, і поставив торгові та фінансові маршрути Королівства - через його дороги, аеропорти і порти - на службу їм та їхнім народам». Тут - пряма відповідь на критику щодо ОАЕ. Після іранських ударів по ОАЕ питання стояло: чому Саудівська Аравія не відповіла симетрично на захист союзника? Туркі каже: ми зробили все, що потрібно - логістика, солідарність, дипломатія. Це і є саудівська підтримка.
Завершення: «Разом з Пакистаном [Королівство] зараз гасить вогонь боротьби, допомагаючи запобігти ескалації і даючи прихильникам миру надію». Надзвичайно важлива деталь - Пакистан згадується поруч із Саудівською Аравією як партнер у миротворчих зусиллях. Враховуючи, що Пакистан є ядерною державою з традиційно близькими відносинами одночасно з Ер-Ріядом і Тегераном - це натяк на конкретний дипломатичний канал, який зараз працює за лаштунками.
Цікаво, що стаття написана у двох реєстрах одночасно - дипломатично-аналітичному (раціональне пояснення саудівської стриманості) та емоційно-поетичному («нехай собаки гавкають» та арабський вірш наприкінці). Це свідомий вибір - Туркі звертається одночасно до зовнішньої аудиторії (Захід, союзники) і до внутрішньої (саудівський громадянин, якому потрібно пояснити, чому Королівство «не воювало»).
>>101911
Стаття принца Туркі - це офіційне, авторизоване пояснення саудівської стратегії в найбільшій регіональній кризі з 2003 року: ми обрали дипломатію замість зброї, бо знали ціну обох. Ми не піддалися на ізраїльську провокацію. Ми підтримали союзників не ракетами, а маршрутами. І ми разом з Пакистаном зараз вибудовуємо вихід із кризи.
Те, що саме Туркі написав це - людина з розвідувальним і дипломатичним бекграундом, а не придворний хроніст - свідчить: Ер-Ріяд хоче, щоб ця позиція була сприйнята як серйозна стратегічна концепція, а не як виправдання слабкості.
1669645844253.jpg
1003.16KB, 1920x950
Національна система протиракетної оборони (ПРО) Golden Dome ("Золотий купол"), яку запропонувала адміністрація президента США Дональда Дака, може коштувати $1,2 трлн на створення та обслуговування протягом наступних 20 років. Про це повідомляє Defense News із посиланням на оцінку Бюджетного управління Конгресу США (CBO).

Йдеться про багаторівневу систему захисту США від гіперзвукових, балістичних і крилатих ракет із використанням космічних та наземних перехоплювачів.

Система створюється в межах підписаного Трампом у січні 2025 року виконавчого указу "Iron Dome for America" ("Залізний купол для Америки"). Спочатку ініціатива мала назву Iron Dome for America, однак пізніше її перейменували на Golden Dome ("Золотий купол").

Зазначається, що витрати на закупівлю компонентів системи становитимуть трохи більше $1 трлн. Водночас адміністрація Трампа заклала на проєкт $185 млрд у запропонованому оборонному бюджеті на 2027 фінансовий рік.

У звіті CBO, який цитує Defense News, зазначається, що відсутність публічних планів Білого дому та Пентагону "унеможливлює оцінку довгострокової вартості системи GDA (Golden Dome for America, "Золотий купол для Америки")".

У CBO зазначили, що оцінка Пентагону може охоплювати коротший період та інший обсяг робіт, однак заявлена вартість все одно значно нижча за оцінку управління.

За оцінкою CBO, система матиме чотири рівні оборони — космічний ешелон, верхній та нижній рівні перехоплення, а також мережу наземних перехоплювачів для захисту США, Аляски та Гаваїв. Передбачається, що вона зможе одночасно відбивати кілька ракетних атак та захищати від гіперзвукових, балістичних і крилатих ракет.

Водночас у CBO вважають, що система не зможе ефективно протистояти масштабній атаці з боку Росії або Китаю. Також оцінка не включає витрати на розробку майбутніх технологій, наземні сили та системи зв'язку, необхідні для роботи Golden Dome.

Крім того, проєкт може зіткнутися із затримками через необхідність поповнення запасів ракет-перехоплювачів THAAD (Terminal High Altitude Area Defense — американська система протиракетної оборони великої висоти) і Patriot, а також радарних систем, значну кількість яких США розгорнули під час війни з Іраном.

Як зазначає Defense News, сенатор Джефф Мерклі, який запросив оцінку CBO, розкритикував проєкт.

"Так званий "Golden Dome" президента – це не що інше, як масштабний подарунок оборонним підрядникам, за який повністю заплатять працюючі американці. Це мало що дасть для зміцнення національної безпеки США", — заявив Мерклі.
1631771139887.mp4
0:20, 2.01MB, 1320x716
1689521279296.png
259.36KB, 544x565
Не зовсім сюди мабуть, але це максимально показово. Лиже дупу всім диктаторам, а союзників ненавидить.
1699631382128.jpg
314.30KB, 1200x900
1636629488510.jpg
217.02KB, 1200x900
1732359183525.jpg
354.81KB, 900x1200
> ІДФ на півдні Лівану тепер отримує великі обсяги сіток для захисту від FPV Hezbollah. Досі було поставлено близько 185 000 квадратних метрів сіток — площу, еквівалентну 20 футбольним полям, — з ще 188 000 квадратних метрів, які мають прибути пізніше.
1655840190609.png
324.60KB, 703x1080
1772177991983.png
126.38KB, 662x677
>>102083
І фпв заводик теж будують. Вирішили не обмінюватись ні з ким (нами) технологіями, а здобувати кровавий досвід самотужки, платячи за це життями своїх бійців. ну що ж.
>>102090
Фпв дроны еще задолго до войны собирали по мануалам с ютуба. Думаю разберутся
>>102091
> еще задолго до войны собирали
Спортивні хіба, без бч, величезних акумів та не літали на них під ребом, який потребує постійних адаптацій і перепрошивок.
Ну хоча тих чебуреків справді вийде хуярити найпростішими ще перших генерацій, тут правда. Біда в тому, що у противника уже оптоволокно є.
1683546861079.png
131.70KB, 449x911
>>102029
Риторика прям 1 в 1 як про нас, що дарма Україна розпочала війну
1713399937343.jpg
147.79KB, 1280x960
1730123359634.jpg
78.54KB, 1080x924
1710786633807.jpg
34.18KB, 374x332
> В Индии разработали и запатентовали мангал с вращающимися соосными винтами. Такие лопасти должны отклонять возможные сбросы с БПЛА на крышу башни танка. Кроме того они вероятно будут неплохим вентилятором. Это конечно не буханка-вертолет, но тоже мощная заявка.
1722110698003.png
44.94KB, 455x633
Кубинці і собі шахідів прикупили
>>102276
как они из провезли на остров-то? хотя если они прилетят по Мар-а-Лаго будет смешно
>>102281
Та ну, наркоту он тоннами провозять, а тут якісь дрони. Можна в напіврозібраному стані чатсинами, бч окремо.
1622874282420.png
142.77KB, 651x984
Шантажують підводними кабелями тепер
1741186934405.mp4
0:01, 477.19KB, 720x1280
> США через конфлікт з Іраном продовжать пом'якшення санкцій на російську нафту ще на місяць, — Reuters
1727775371775.mp4
0:31, 2.46MB, 720x1280
> В’єтнамські військові переобладнали звичайний іграшковий човен у морський дрон, оснастивши його бойовою частиною від РПГ-7.
16626686542801.png
62.32KB, 536x377
>>102613
Такой хуйней только если резиновую лодку какую-нибудь уничтожить можно.
8989 (3).jpg
61.66KB, 1023x1029
8989 (2).jpg
30.71KB, 639x663
8989 (1).jpg
50.67KB, 918x957
8989 (4).jpg
21.13KB, 656x631
Фрагменти ворожого БпЛА «Гарпия-А1» нової серії КК були виявлені неподалік Севаре (Малі, Африка) після застосування підрозділами так званого «Африканського корпусу» Парадпобедная Отменяция проти формувань Азаваду.

«Гарпия-А1», як самі росіяни називають цей бпла є одним із російських варіантів Shahed-136 (на рівні із Герань-2) , виробництво якого здійснюється на ІЕМЗ «Купол» в Іжевську.

Особливістю серії КК називають використання 16-елементної CRP-антени GNSS, яка призначена для підвищення стійкості до впливу засобів РЕБ та роботи з супутниковою навігацією в складних умовах.

Також цікаво, що «африканська» версія «Гарпії» має сіре забарвлення, на відміну від БпЛА, які ворог застосовує проти України.
0 (1).jpg
215.55KB, 1600x1100
0 (2).png
106.86KB, 1050x836
0 (1).png
33.17KB, 1059x238
Ракетний прорив США та союзників продемонстровано на навчаннях Balikatan у Філіппінах
8 (5).jpg
19.59KB, 745x420
8 (4).jpg
41.49KB, 792x420
8 (5).png
131.17KB, 1071x1044
8 (4).png
57.63KB, 1068x498
Китай прискорює розгортання нового покоління J-20A у Тайваню
>>102691
В басейні, ага
77 (3).jpg
133.46KB, 1280x816
77 (2).jpg
90.33KB, 1200x675
77 (1).jpg
100.19KB, 1280x853
77 (4).jpg
123.21KB, 1280x853
Винищувачі Typhoon зі складу 9-ї ескадрильї розпочали бойові патрулювання на Близькому Сході з новим видом озброєння — низьковартісними ракетами з напівактивною ГСН APKWS.

Найцікавішим у цій історії є час. Всього за два місяці від початку робіт компанія BAE Systems розробила проєкт та провела практичні випробування нового типу зброї, який уже використовують Королівські ПС.
>>102816
Вот вам ответ почему никому нахуй не нужна наша "помощь" со знаниями дронопроизводства
7.mp4
0:11, 1.06MB, 720x1280
7.jpg
39.89KB, 796x428
Т-72Б3М Обр.2025 и БМП-3М из новых поступлений Ливийской национальной армии Хафтара. Машины в штатном для Анало Говнетия исполнении с мангалами и РЭБ.
Ізраільська пресуха ВПС вихваляються результатами недавньої війноньки.
https://www.youtube.com/watch?v=QL80iTLmE-w
Ну і заради справедливості, зробили іранців насуху, втрят не понесли.
>>102821
> никому нахуй не нужна
На цій планеті крім жидів нікого більш нема? Араби он погодились на співпрацю. І ще багато хто.
У нас теж ті ракетки на ф-16 інтегрували, на скільки я бачив фотки з заспочених літаків. І це не ультимативне рішення, бо ти не триматимеш у повітрі постійно сотні літаків щоб перекрвиати усі можливі напрямки для атаки. ну і упор в кількість виробництва теж, відповідно.
1.mp4
0:45, 16.61MB, 720x1280
Участь сирійської армії у спільних навчаннях с ВС Туречини EFES 2026.
Переварка статі в Хаарец про те, як зольди Цахалу обносили хати в Південному Лівані:

https://www.middleeasteye.net/news/looting-and-destruction-are-israeli-armys-primary-mission-lebanon-soldiers-say

https://www.timesofisrael.com/liveblog_entry/idf-said-to-be-probing-suspected-looting-by-reserve-battalion-commander-in-lebanon/

Оригінал статті про нашмальчиків:
https://www.haaretz.co.il/news/magazine/2026-05-20/ty-article-magazine/.premium/0000019e-3fb3-d104-abde-fffb9a750000

TL/DR - Більшості старших командирів було піхуй+поїбать. Хати обносили навіть тоді, коли в бат приїзджав замкомдів з візитом, і він заплющував на це очі.
>>102995
да там видосы посмотреть, они эти села в Южном Ливане разнесли в труху, очень напоминает ситуацию в Украине.
89 (3).jpg
320.38KB, 1280x854
89 (2).jpg
215.13KB, 1280x853
89 (1).jpg
158.94KB, 1280x720
89 (4).jpg
142.15KB, 1280x854
БТР-3Е1 Королівського тайського корпусу морської піхоти під час навчань CALFEX у травні 2026 року.
1631262457321.mp4
1:29, 19.61MB, 1280x720
1673989177012.mp4
1:30, 19.00MB, 1280x720
>>102091
Щось вони там не можуть розібратись навіть як сітки проти дронів розвішати:
>>103285
ебать они конечно технику кучно держат, прям баллистика туда напрашивается.
1762133270481.mp4
0:17, 4.53MB, 720x1280
Китайська приколюха - висотні дими. Виглядає цікаво.
67777887.mp4
1:18, 10.04MB, 584x480
4555.mp4
1:03, 9.50MB, 720x1280
KIA (Армія незалежності Качину) та PDF (Сили народної оборони) на півночі М'янми, вздовж автошляху від н.п. Нгар-Оо (Ngar Ooe) в бік Швегу, здійснюють атаки за допомогою FPV-камікадзе спрямовані проти армії М’янми.
ssstwitter.com_1779778774262 (1).mp4
5:18, 18.81MB, 854x480
Приліт фпвіхі на кспшку 401ї бригади "Іквот ха-Барзель" АОІ. В результаті втаки важке поранення отримав комбріг бригади Мейр Бідерман, який днями до того докладав нагору, що ХА втратила оперативні можливості проводити якісь серйозні точкові удари.
https://www.7kanal.co.il/news/288332
>>103380
да уж, удивили конечно, израильские лампасы.
1779116435039.jpg
633.06KB, 1153x2048
1689109402754.jpg
479.99KB, 1153x2048
> Iranian Majid AD-08 SHORAD in Yerevan for the May 28 parade
???
А собі не хочуть залишити прикривати там від американців щось?
1 (1).mp4
1:44, 18.71MB, 1920x1080
Снарядження фпвіхи балонами і атака о/с.
Пісділ від трампла ще у процесі, тому цей дощ, схоже, надовго.
88 (14).jpg
154.60KB, 960x1280
88 (13).jpg
120.30KB, 1114x805
88 (5).png
104.39KB, 1071x923
>>103533
Китайські CH-4 вірменської армії: Пекін заходить на ще один чутливий ринок зброї

У Вірменії вперше публічно засвітили китайські розвідувально-ударні БПЛА CH-4. Їх помітили під час підготовки до військового параду в Єревані, що фактично підтвердило передачу або закупівлю комплексів у КНР.
>>103579
Як же вірмени все таки змогли пропетлять з тієї сраки в якій опинились, прям молодці. Ну а по озброєнням зоопарк там ще той виходить
1675493811480.png
2.42MB, 1631x741
>>103542
Скоро теж такі паки можна буде їм робити
0 (3).jpg
111.76KB, 1280x854
0 (2).jpg
138.78KB, 1280x854
0 (1).jpg
123.49KB, 1280x959
0 (4).jpg
126.75KB, 1280x854
Самураи тоже какие-то мангальчики стали делать
89 (3).jpg
158.20KB, 1280x853
89 (2).jpg
137.56KB, 1280x853
89 (1).jpg
351.85KB, 1280x853
89 (4).jpg
93.48KB, 1280x853
Фото AV-8B Harrier II морской пехоты США в небе над Северной Каролиной. Эпоха легендарного самолета подходит к концу: 3 июня пройдет официальная церемония прощания, которая завершит более 40 лет службы Харриеров в КМП США. Последними эксплуатантами Харриеров в мире останутся Италия и Испания. Американский штурмовик, в отличии от британской версии, оснащен радаром AN/APG-65, устанавливавшийся еще на F/A-18A/B, который даже незначительно превосходит стоящий на наших F-16 AN/APG-66. Увы, машина хоть и крайне интересная за счет своего вертикального взлета, ее обслуживание проблемное, а запчасти в дефиците, что уже ощущают испанцы и итальянцы.
99 (3).jpg
282.86KB, 1280x853
99 (2).jpg
208.00KB, 1280x853
99 (1).jpg
105.58KB, 1280x853
99 (4).jpg
110.45KB, 960x640
На фото Каракас 23 мая: американцы провели, как заявляется, тренировку по эвакуации посольства в ходе которой с Оспрея пафосно высадился командующий SOUTHCOM генерал Фрэнсис Донован. Это первые учения США в Венесуэле после захвата Мадуро и, очевидно, имели целью послать сигнал режиму Делси Родригез. Захват Мадуро к смене режима не привел: у власти все те же чависты, которые в некоторых вопросах, вроде контроля над нефтью, идут на уступки США, но тянет с решением по выборам и не выдает американцам ключевых чавистов. Особенно важными тут являются фигуры главы МВД, главы соцпартии Диосдадо Кабельо, контролирующего ополчение коллективос, и бывшего главы минобороны Владимира Падрино Лопеса. Оппозиция, включая беглую лауреатку премии Мачадо, фактически кинута Трампом, зато в случае ослабления хватки Вашингтоном (например, после ухода Трампа), власть в ходе переворота вполне может захватить кто-то из старых чавистов.
778788.jpg
25.30KB, 960x640
Перший літак-дозаправник КС-46 в ВПС Ізраїлю.
777888.jpg
174.90KB, 1000x666
интересно, у Пухлика это все реальное оружие или они тупо макеты какие-то клепают?
1.png
100.65KB, 467x457
1.jpg
157.56KB, 1206x1174
Такі справи.
Cхоже, будуть заходити далі з тим щоб перекрити від польотів фпвіх північний округ Ізраіля. А це ну километрів 20-25 вглуб.
А може і не будуть, я не особо щоб відстежую, як іранський двіж скінчився.
ssstwitter.com_1780003337019.mp4
0:52, 6.63MB, 1280x720
Спроба збити дрон зі стрелкотні оперативною групою з невідомим результатом.
999 (10).jpg
132.56KB, 1280x720
999 (9).jpg
108.51KB, 1280x727
999 (8).jpg
127.92KB, 1280x713
999 (7).jpg
143.78KB, 1280x724
В Ереване был проведен военный парад по случаю провозглашения независимости Арменией в 1918 году. В ходе парада был продемонстрирован ряд новых образцов вооружения, закупленных уже после взятия Азербайджаном Карабаха.

На фото индийский ЗРК с радиусом до 25 км Акаш, иранский ЗРК с радиусом до 8 км AD-08 Маджид (успешно проявивший в себя в ходе войны, с его помощью было сбито некоторое количество Риперов и подбит F-35), китайские ПТРК GAM-102LR, китайский дрон-камикадзе ASN-301, БПЛА CH-4B, индийские РСЗО Пинака, САУ MArG 39, гаубицы TRAJAN и ATAGS , французские САУ Цезарь.
88 (6).jpg
127.82KB, 1024x473
88 (7).jpg
126.22KB, 1200x800
88 (5).jpg
33.94KB, 1200x800
88 (4).jpg
68.52KB, 1200x800
Еще фото парада в Ереване: французские МРАПы Бастион, китайские робособаки, ТОС-1А Солнцепек, Тор М2КМ. Были представлены тактические БПЛА различных типов, в том числе армянского производства, в небе пролетели вертолеты Ми-8, самолеты Су-30 с подвешенным вооружением (Р-77 Отрицательная Ростия так и не поставила).

Если раньше армянская армия была полностью укомплектована советским и российским оружием, то сегодня она представляет из себя солянку из советского наследия, закупленного оружия ранее у Собачий Сегунат, а также оснащена китайским, иранским, американским, французским, индийским оружием и некоторыми системами собственного производства. Для Индии, крупного покупателя оружия, контракты с Арменией стали уникальной возможностью осуществить вывод своего ВПК на международный рынок и начать себя ассоциировать не только как с покупателем, но и поставщиком собственного вооружения.
77 (8).png
101.59KB, 1076x841
77 (9).png
93.59KB, 1045x820
Іран будує «тіньову логістику» для ракет і дронів: ОАЕ стають ключовим хабом обходу санкцій

КВІР отримує китайські технології військового класу через еміратську інфраструктуру.
>>103785
> Також окупанти пошкодили
Мдя...
999.jpg
190.98KB, 1280x873
999.png
65.94KB, 1066x574
5666666.jpg
368.88KB, 2400x1601
E-7AEW Mk.1, б.н. 01, 🇬🇧 8-ї ескадрильї, прибувший до своєї нової домівки — авіабази Лоссімут (EGQS/LMO), Морей, Шотландія, Сполучене Королівство, 21 травня 2026 року
1.png
327.40KB, 424x650
Такі справи.
>>103916
Нарешті.
>>103957
Пункт назначения какой-то сплошной и так для многих (бывших) сограждан. Даже хз как это назвать.
Президент Ирана Масуд Пезешкиан направил официальное письмо верховному лидеру Моджтабе Хаменеи с просьбой об отставке, сообщает оппозиционный сайт Iran International.

В качестве причины отставки Пезешкиан назвал полный захват ключевых рычагов власти командирами КСИР и фактическое отстранение президента и правительства от принятия стратегических решений. Он заявил, что в таких условиях не в состоянии исполнять свои обязанности.

Отставке предшествовали месяцы конфликта между правительством и силовыми структурами. Ранее сообщалось о разногласиях между Пезешкианом и командующим КСИР Ахмадом Вахиди, который, по данным источников, заявил, что все ключевые посты должны контролироваться КСИР. Пока неизвестно, примет ли Хаменеи отставку.
99 (1).mp4
0:06, 129.73KB, 640x480
99 (6).jpg
281.60KB, 1280x1280
99 (7).jpg
87.98KB, 720x540
Кадры со сбитым над Йеменом американским Рипером. Таким образом, за неделю Штаты потеряли 4 дрона: 1 MQ-9 был сбит над заливом 26 мая, а по инсайду Bloomberg в ходе ракетного удара обломками по базе США в Кувейте 28 мая был полностью уничтоженный еще один и поврежден второй дрон. Также упавшими обломками было ранено 5 американских военных. Про обломки вовсе не сарказм, можете убедиться тут . Тем временем, США даже принялись угрожать ударами оманским посредникам, которые, якобы, ведут переговоры о совместном управлении Ормузским проливом с Ираном.
99 (10).jpg
320.20KB, 1280x960
99 (9).jpg
88.92KB, 1280x857
99 (8).jpg
145.09KB, 1280x960
99 (11).jpg
123.52KB, 1280x960
Израиль оккупировал замок Бофор, находящийся на правом берегу реки Литани. Пересечении реки стало самым глубоким вторжением Израиля на территорию Ливана с 2000 года. Впрочем, конкретно у замка, построенного крестоносцами в 12 веке, расстояние до границы с Израилем в наиболее узком участке составляет около 5 км по прямой. Ранее Израиль занял территорию южнее Литани под предлогом создания буферной зоны. Теперь же ЦАХАЛ расширяет буфер на высоты противоположного берега. Тем не менее, в условиях распространения дронов, создание буферных зон вдоль границы стратегия спорная. Буферные зоны россиян в нашем приграничье не дадут соврать.
66 (3).jpg
98.78KB, 856x1280
66 (2).jpg
268.77KB, 934x1196
66 (1).jpg
157.76KB, 921x1280
66 (4).jpg
267.13KB, 862x1280
Китай строит ядерную крепость в пустыне

На северо-западе Китая создаётся одна из самых масштабных военных инфраструктур. Спутниковые снимки показывают: рядом с районом шахтного поля межконтинентальных баллистических ракет в н.п. Хами Пекин создает сеть из более чем 80 стартовых площадок, укрепленных бункеров, узлов связи и командных объектов. Речь уже идет о строительстве полноценной системы выживания ядерных сил.

Главная цель Китая — гарантировать возможность ответного удара даже после гипотетической атаки США. Это основа любой ядерной стратегии: противник не должен верить, что способен уничтожить твой арсенал первым ударом.

Особое внимание аналитиков привлекли огромные восьмиугольные комплексы в пустыне Синьцзяна. Они связаны дорогами, железнодорожными ветками и коммуникациями с ракетными районами. По оценкам, внутри могут находиться центры управления, склады, защищенные системы связи и базы мобильных пусковых установок.

Китай делает ставку не только на рост числа боеголовок , но и на живучесть инфраструктуры. Мобильные ракетные комплексы, замаскированные позиции, распределенные узлы управления и системы радиоэлектронной борьбы должны усложнить американской разведке задачу обнаружения и уничтожения китайских сил.

На этом фоне все заметнее меняется глобальный баланс. Если раньше главной осью ядерного противостояния были США и Ветеринарная Воевалия, то теперь в центр мировой стратегии стремительно выходит Китай. Особенно на фоне напряженности вокруг Тайваня и растущего военного присутствия США в Тихом океане.

Фактически мир входит в новую эпоху холодной войны — более технологичной, менее предсказуемой и куда более опасной.
55 (1).jpg
34.69KB, 768x420
55 (2).jpg
59.39KB, 744x420
55 (2).png
91.78KB, 1057x804
55 (1).png
111.64KB, 1052x998
«Ляонін» виходить у відкритий океан: НВАК відпрацьовує далеководні операції

19 травня ВМС НВАК офіційно підтвердили розгортання авіаносної ударної групи «Ляонін» у водах Західної Тихоокеанського.

Для розуміння довгострокової траєкторії: очікується, що «Фуцзянь» розпочне підготовку до далекоморських операцій у 2027 році. Поточні виходи «Ляоніна» — це інституційна пам'ять, яку НВАК свідомо накопичує до того моменту, коли справжній суперавіаносець буде готовий діяти за межами Першого ланцюга островів на постійній основі.
>>104041
Это ж брат близнец Кузи выходит?
>>104043
Да. Причем строился в Николаеве, после распада СССР достался Украине, а оттуда корпус продали китайцам, на 70 процентов был готов.
WSJ:

ОАЕ здійснили десятки авіаударів по Ірану, починаючи з перших днів війни, які тривали до оголошення квітневого припинення вогню, що є глибшою залученістю у конфлікт, ніж повідомлялося раніше.

Масштаб ударів є додатковим доказом зростаючої готовності країни захищати свої стратегічні інтереси, що відрізняє її від деяких сусідів у регіоні Перської затоки, які ставилися до загрози з боку Ірану значно обережніше.

Атаки були здійснені у координації з США та Ізраїлем. Серед цілі були на островах Кешм і Абу-Муса в Ормузькій протоці; Бандар Аббас; нафтопереробний завод на острові Лаван у Перській затоці; і нафтохімічний комплекс Асалуйє.

Деякі з цих ударів були спрямовані на іранські енергетичні об'єкти у відповідь на атаки Тегерана на нафтову та газову інфраструктуру ОАЕ. Удар по Асалує, здійснений разом з Ізраїлем, викликав значний міжнародний резонанс і спонукав США звернутися до Ізраїлю з вимогою припинити удари по енергетичних об'єктах Ірану.
45555.jpg
92.52KB, 762x508
Винищувач F-15, який минулого місяця був збитий над південно-західним Іраном і спричинив небезпечну рятувальну операцію, ймовірно, був уражений китайською ракетою переносного ЗРК, повідомили NBC News троє осіб, обізнаних з ситуацією.

У перші дні конфлікту Китай також міг надати Ірану далекобійний радар раннього попередження, який виявляє стелс-літаки, призначені для уникнення виявлення.

Американські чиновники досі розслідують обставини збиття американського F-15E Strike Eagle у квітні, повідомили джерела. Це був перший випадок за десятиліття, коли американський винищувач був збитий ворожим вогнем.

Невідомо, коли військове обладнання було передано. Але використання Іраном зброї, виготовленої в Китаї, ускладнює відносини американців із Пекіном у той час, коли президент Дональд Трампло звернувся до Китаю по допомогу для завершення конфлікту.
788999.mp4
0:30, 1.13MB, 630x360
Вантажне судно було уражене «невідомим снарядом» за 40 морських миль на південний схід від Умм-Касра, Ірак, що спричинило великий вибух на борту, згідно з даними Морської торгової служби Великої Британії (UKMTO).

Іракська газета Alsumaria News надала відео пошкодження MSC SARISKA V під панамським прапором внаслідок вибуху в іракських водах.
1780392484976964.mp4
0:29, 2.11MB, 480x738
Китайцы тоже какой-то перехватчик спиздили сделали: Skylark R7 (R7D).
>>104140
да уж, забавное совпадение.
99 (3).jpg
214.88KB, 1280x853
99 (2).jpg
180.08KB, 1280x941
99 (1).jpg
253.95KB, 1280x853
99 (4).jpg
238.19KB, 1280x995
«Зеленые береты» 19-й группы СпН Армии США в ходе учений НАТО «Trojan Footprint 2026» в окрестностях Варшавы.
778899.jpg
485.85KB, 2048x1317
Винищувач Typhoon FGR4 (ZK315) 41-ї випробувальної ескадрильї з бойовою ракетою типу Brimstone на авіабазі Конінгсбі, 2 червня 2026 року.
Центральное командование вооруженных сил США (CENTCOM) сообщило, что Иран выпустил семь баллистических ракет в направлении Кувейта и Бахрейна. Атака произошла спустя несколько часов после того, как американские военные успешно отразили налет четырех иранских беспилотников-камикадзе.

Согласно официальному заявлению CENTCOM в социальной сети X, силы США и партнеров перехватили шесть баллистических ракет. Седьмая ракета "не достигла намеченной цели". "На данный момент сообщений о пострадавших среди американских военнослужащих не поступало. Заявления Ирана о нанесении ущерба штабу 5-го флота ВМС США в Бахрейне не соответствуют действительности", – подчеркивается в сводке CENTCOM.

Ответственность за ракетный удар взял на себя Корпус стражей исламской революции (КСИР). В Тегеране заявили, что целями атаки в Кувейте и Бахрейне стали американские военные базы.
8899 (1).jpg
95.24KB, 1280x853
8899 (2).jpg
34.49KB, 647x404
8899 (2).png
95.32KB, 1050x814
8899 (1).png
71.99KB, 1055x598
Індія продає «Брамос» В'єтнаму: $629 млн за надзвукову парасольку над Південнокитайським морем

30 травня 2026 року на форумі Shangri-La Dialogue в Сінгапурі секретар Міноборони Індії Раджеш Кумар Сінгх офіційно підтвердив підписання угоди про постачання надзвукових крилатих ракет BrahMos В'єтнаму на суму ₹60 млрд — приблизно $629 млн.
888 (4).jpg
30.25KB, 755x420
888 (7).png
100.81KB, 1050x943
888 (6).png
43.23KB, 1051x373
«Фуцзянь» інтегрує авіакрило: J-35 і J-15T відпрацьовують посадки

5 червня з'явились кадри, на яких J-35 і J-15T виконують посадки «touch-and-go» на палубу авіаносця «Фуцзянь».
78 (2).jpg
25.95KB, 707x420
78 (4).png
117.73KB, 1064x964
78 (3).png
86.33KB, 1065x769
Іран купує Су-30СМ2: 12 «вживаних» машин як перший рядок нового авіаційного флоту

4 червня російські джерела підтвердили підписання контракту між Міноборони Ірану та «Рособоронекспортом» на 12 винищувачів Су-30СМ2. Машини передаються з наявного парку ВКС Своих Небросалия з мінімальним нальотом, поставки заплановані на середину — кінець 2027 року.
99 (3).jpg
139.45KB, 1000x660
99 (2).jpg
33.92KB, 1000x693
99 (1).jpg
83.48KB, 1000x724
99 (4).jpg
29.30KB, 1000x771
Національна гвардія США вчиться оперувати інтерцепторами.
07062026 Telegram PKv4J.png
187.17KB, 506x729
Ціни на нафту треба тримати високими, тому це знову продовжується
>>104451
Трампыня позвонит сча бибыню отговорит.
К томуж Иран ебашил типа в ответ на удар по Дахии. Пострадавших нету.
>>104452
Среди последователей Биби довольны ставочкой на Трампа на выборах преза США (через Мириам Адельсон и т.д.) или считают, что вложились в говно?
>>104454
Все порвачки довольны всегда друг дружкой ведь.
08062026 Telegram LhkaD.png
42.71KB, 449x391
>>104452
> Иран ебашил типа в ответ
Ну офіційно схоже що так. Але вони там походу повідкопували свої шахти з ракетами і знову відчули силу.
>>104461
А я все проспав, ппц...
І у цей час збірна Ірану по футболу вилітає у Штати на ЧМ.

16го проведуть свій перший матч в Лос-Анджелесі, у самому так би мовити логові великого Сатани поблизу ВМБ Сан-Дієго.
1635995850543.mp4
1:31, 657.34KB, 262x230
🇺🇸 Як і обіцяли, публікуємо повне відео із прольотом ймовірно нового американського винищувача F-47 неподалік від Зони 51 в Неваді.

Як можна побачити на відео, сам літак летить майже без теплового сліду, а сама його форма здебільшого нагадує бомбардувальник XB-70 Valkyrie, із відповідною аеродинамічною схемою і специфічними крилами. Жодних офіційних заяв щодо цього наразі не було.

Походу протягом минулих років казочками про прибульців у Зоні 51 насправді відволікали від розробок американського ОПК 😁

t.me/soniah_hub
>>104464
На відео там 1 пускову уразили.
1.jpg
115.83KB, 1082x722
>>104472
Пишуть, що теорій, що ж це може бути доволі-таки багато, одна з яких - це якийсь імітатор китайського J-20, або відкопали стюардесу X-36.
https://theaviationist.com/2026/06/04/mysterious-next-gen-aircraft-allegedly-spotted-near-area-51/
Канарди (ПГО) не дуже для малопомітності з передьої напівсфери, і тоді б нове покоління поступалося б у цьому аспекті теперишньому.
>>104482
Всмысле без ответа. Постреляли и те и те немного и все. Странно.
67.png
80.57KB, 1056x759
>>103989
Так мало насправді. В Ізраїль з початку великої війни поїхало декілька десятків тисяч. Це рівень Канади яка взагалі на іншому боці планети.
88 (2).jpg
283.72KB, 1280x720
88 (1).jpg
287.74KB, 1280x720
88 (3).jpg
281.05KB, 1280x720
Leopard 2 A7 Бундесвера со скромным навесом, Bundeswehr Day in Munster, 2026.
>>104500
Соромляться досі
1631550438326.mp4
0:33, 12.33MB, 720x1280
Китайці з дронами треняться
>>104502
Але конкретно тут занадто показушно виглядає. І свою техніку від дронів чомусь не хочуть захищати теж
>>104504
Ну наче норм
554545.png
51.43KB, 1038x355
888 (4).jpg
161.90KB, 1000x934
888 (2).png
66.41KB, 1053x563
888 (1).png
51.25KB, 1047x464
CNN сообщает , со ссылкой на источники, что в ходе войны с Ираном Израиль развернул тайные базы в Азербайджане.
78435634.jpg
94.83KB, 780x732
Сбили Апач...
Центральное командование вооруженных сил США сообщило, что американские военные в 17:00 по восточному времени (00:00 по израильскому времени) начали наносить удары по Ирану "в порядке самообороны". В заявлении CENTCOM сказано, что операция начата по указанию верховного главнокомандующего после того, как в Ормузском проливе был сбит вертолет Apache армии США.

В американском командовании назвали операцию "пропорциональным ответом на неоправданную иранскую агрессию".

Ранее президент США Дональд Трампло сообщил в сети Truth Social, что американский военный вертолет, потерянный в районе Ормузского пролива, был сбит иранцами. По словам Трампа, оба члена экипажа были спасены и не пострадали.

Журналист Барак Равид со ссылкой на высокопоставленный американский источник писал, что вертолет был протаранен иранским беспилотником. При этом, по его данным, пока неясно, был ли это преднамеренный удар или столкновение.

Министр иностранных дел Ирана Аббас Аракчи, комментируя инцидент, заявил, что иностранные силы, находящиеся вблизи территории Ирана, "постоянно подвергаются риску из-за человеческого фактора, случайных инцидентов или возможности оказаться под перекрестным огнем". Он добавил, что лучший способ снизить риск – "уйти отсюда", и завершил публикацию словами: "Мы предпочитаем язык дипломатии, но владеем и другими языками".
>>104500
oche kleiner Grill
16702320315380.gif
1.78MB, 350x255
>>104558
>был протаранен иранским беспилотником
77.jpg
127.93KB, 1280x930
77.png
40.23KB, 1047x391
778.png
60.42KB, 1047x496
677777777.jpg
113.64KB, 1152x865
F-4E Phantom II ВПС Ірану з підвішеною високоточною авіабомбою Qased іранського виробництва (конструктивно базується на американській GBU-15(V)/B). Іранські джерела заявляють, що фото нібито датоване травнем 2026 року та зроблене перед вильотом на ураження курдських угруповань в прикордонні з Іраком.
Центр координации морских торговых операций Великобритании (UKMTO) опубликовал два сообщения об атаках на торговые суда на Ближнем Востоке.

Грузовое судно, следовавшее через Аденский залив, было атаковано одной малой лодкой с шестью вооруженными людьми на борту. Произошла перестрелка между нападавшими и группой вооруженной охраны на борту судна. После этого лодка отвернула. Данных о пострадавших или повреждениях нет.

Незадолго до инцидента йеменские хуситы объявили о введении запрета на судоходство под израильским флагом в Красном море, однако в районе действуют и сомалийские пираты. Атрибуция конкретно этого нападения пока официально не установлена.

Несколько часов спустя танкер Settebello, шедший под флагом Палау в районе Сохара в Оманском заливе, передал сигнал бедствия с сообщением о подозрительной активности, приведшей к взрыву и пожару. В результате пожара один член экипажа погиб, двое пропали без вести.

Британская компания морской безопасности Vanguard Tech сообщила, что причиной взрыва стало попадание ракеты в машинное отделение.
99 (2).jpg
78.79KB, 800x1199
99 (1).jpg
80.43KB, 1200x800
99 (3).jpg
147.37KB, 1199x800
9 червня 2026 року на палубу авіаносця HMS Prince of Wales приземлилися перші літаки F-35B, що належать до 809-ї ескадрильї морської авіації Королівського флоту Великої Британії.
45 (1).png
95.95KB, 1053x903
45 (2).png
75.04KB, 1045x721
Німеччина та Франція припиняють розробку спільного винищувача FCAS
exe mangal.mp4
2:01, 33.66MB, 720x1280
8788 (2).jpg
284.15KB, 720x1280
8788 (1).jpg
276.47KB, 720x1280
8788 (3).jpg
275.71KB, 720x1280
Бронетехніка 71-го танкового полку та 11-го піхотного механізованого полку під час навчань AC-TESC. Звертає на себе увагу поширеність використання «мангалів».

AC-TESC — тренування в умовах, максимально наближених до бойових. Підрозділи, сформовані на основі танкових частин із залученням артилерії, гелікоптерів та інших родів військ, оснащуються системою бойової підготовки.

Ця система передбачає встановлення на особовий склад, техніку та інші об’єкти спеціальних пристроїв, які випромінюють і приймають лазерні сигнали замість реальних снарядів і куль. Під час навчань у реальному часі фіксуються умовні втрати, поранення та інші бойові ситуації безпосередньо на полігоні.
5666777.jpg
132.02KB, 900x816
Инфографика с подтвержденными уничтоженными и поврежденными летательными аппаратами США в войне с Ираном. Данная война - очередная, которая подтверждает, что классические БПЛА, вроде Риперов и Байрактаров, остаются крайне смертоносными, но и крайне уязвимыми даже для простейшего ПВО или авиации противника.
888 (3).jpg
109.51KB, 1280x813
888 (2).jpg
77.08KB, 1000x667
888 (1).jpg
65.44KB, 1000x667
888 (4).jpg
94.95KB, 1000x667
Кадры недавних учений артиллеристов армии Китайской Республики. В 5 операционной зоне 10 июня были проведены первые учебные стрельбы Хаймарсами в сторону материка. Также отрабатывались стрельбы 117-мм РСЗО, САУ M109, ПТРК TOW. Ранее в этом месяце в 4 операционной зоне прошли стрельбы из гаубиц М114 и М110.
88 (3).jpg
199.96KB, 853x1280
88 (2).jpg
102.17KB, 1280x720
88 (4).jpg
84.52KB, 1024x576
в Польше проведена торжественная церемония принятия на вооружение истребителей 5 поколения F-35A Husarz. Самолеты пролетели над Гданськом, Варшавой и Краковом, а на церемонии присутствлвали представители высшего военно-политического руководства страны. Первые три американских истребителя прибыли в Польшу 22 мая, всего заказано 32 самолета. Контракт, заключенный в 2020 году, обошелся в 4,6 млрд долларов.
566 (1).jpg
145.38KB, 1200x790
566 (2).jpg
56.58KB, 1169x781
566 (2).png
81.89KB, 1063x688
566 (1).png
114.29KB, 1047x955
Китай озброює Камбоджу під час прикордонного конфлікту: 39 танків Тип 59D і стратегія присутності в Південно-Східній Азії

Китайський військовий аташе в Бангкоку провів спеціальну зустріч у Міноборони Таїланду, де підтвердив: Камбоджа вже отримала першу партію з 39 танків Тип 59D — і наполіг, що це частина програми військового співробітництва, погодженої задовго до нинішнього загострення на тайсько-камбоджійському кордоні.
66677.webm
0:49, 8.82MB, 1920x1080
888.jpg
307.23KB, 1920x1080
Дрон FPV "Хезболлы" атаковал израильский танк "Меркава" в окрестностях замка Бофор (Qal'at al-Shaqif).

Группировка использовала очень распространенный беспилотник-камикадзе FPV "Абабиль", оснащенный волоконно-оптической системой управления; весьма вероятно, что он был вооружен противотанковой боеголовкой типа PG-7L.
566666.webm
0:42, 7.14MB, 1920x1080
77.jpg
217.60KB, 1920x1080
Хезболла запустила беспилотник "Абабиль" с камерой и системой управления по радиосигналу, который поразил автомобиль Humvee с солдатами Армии обороны Израиля (#IDF) в Аль-Хияме.

Группировка использовала стандартный беспилотник-камикадзе "Абабиль" с волоконно-оптической камерой и системой управления по радиосигналу; он был вооружен, вероятно, противотанковой боеголовкой ПГ-7Л / "Нафез".
5666667.webm
1:32, 17.12MB, 1920x1080
888 (4).jpg
386.26KB, 1920x1080
888 (5).jpg
407.18KB, 1920x1080
Дроны с дистанционным управлением "Абабиль" из "Хезболлы" атаковали несколько транспортных средств израильской армии (@IDF) в Яхмаре-Аль-Шакифе.
1665521172442.jpg
949.24KB, 2048x1365
1764107590282.jpg
854.94KB, 2048x1366
1768580409588.jpg
567.22KB, 2048x1365
1757024133284.jpg
601.11KB, 2048x1365
45-та бронетанкова бригада Збройних сил Німеччини, яку розгортають у Литві на постійній основі, додала на бронетранспортери Fuchs та танки Leopard 2 антидроновий захист
234455.jpg
86.56KB, 778x800
>>105025
мощнейший писдил
>>105028
Хоча взагалі похуй що там буде, аби просто перестали стріляти та розблокували протоку.
>>105028
Абсолютно похуй, пусть разблокируют пролив и начинают качать нефть. Если цена этого рейтинг Педофила - ну штош, нас это устраивает.
>>105029
>>105030
да вы гоните, не пойдет Трампло на такую сделку, я не верю, что он настолько поехавший. Больше похоже, что Иран спецом такие условия выставляет, чтобы никакого писдила не было.
1727633214154.png
324.74KB, 456x724
1647949455763.png
277.68KB, 436x611
>>105025
Але схоже що ньяху буде усіляко цьому заважати, он вже і сьогодні бейрут бомбив знову
>>105035
Слышал теорию тут, что со стороны ксир, среди самых консервативных там, есть нежелание заключать унизительное пиримирие с США. Вчера были массовые демонстрации против сделки. За убитых лидеров требовали отомстить.
Так теория что не хизболла утром запустила беспилотники, спровоцироав Израиль НА ОТВЕТКУ, а ячейка тех самых ксировцев. Хз короче что теперь будет.
>>105038
так Иран и затягивает спецом писдил, иранские пидорашки-то потерпят, а вот фентаниловыве, арабы залива и Израиль нет.
>>105039
Да и отказываться им от яоя глупо как бы...
И счас ситуация, что в окружении Трампа не осталось поддерживающих эту вайнушку людей - поэтому он будет сворачиваться.
7шш.jpg
64.90KB, 558x688
>>105041
ну так надо было по уму все делать, а не воздуханить.
1710768560781.png
383.53KB, 466x647
>>105038

> демонстрации
Йеп, там теж маси не довольні.
>>105039
Пісділ з усіх пошвидше хоче тільки трампиня. Ну і ми. Інші не проти і далі повоювати.
>>105045
ну возможно это согнали массовку, там такое любят делать.
>>105049
Ну вполне возможно, интересно как поведутся дальше...
>>105046
Я теж за, поки що є шанс, якщо радикали не зірвуть.
44 (2).jpg
26.36KB, 751x1280
44 (1).jpg
100.24KB, 760x1280
44 (3).jpg
40.52KB, 1280x853
Алжир получил первые из заказанных у Безангарная Шиноублюдия фронтовых бомбардировщиков Су-34Э. Ранее машины для Алжира фиксировались только на территории Маткапитальная Наебышия. Примечательно, что переданные Су-34Э получили новый, синий камуфляж, тогда как в Интернетный Запретостан их красили в рыжий цвет
44 (4).jpg
50.16KB, 968x376
44 (5).jpg
211.18KB, 904x1280
Спутниковые снимки новых повреждений на авиабазе в Бахрейне. Полностью уничтожен спрятанный под куполом радар раннего предупреждения и два резервуара с топливом. В недавних атаках Бахрейн подвергался ударам как баллистических ракет, так и дронов Шахед-136.
1768082974315.jpg
67.14KB, 1172x647
1766669638252.jpg
86.15KB, 1280x1069
1690296551589.jpg
50.01KB, 1280x720
> Стратегічний бомбардувальник В-52 ВПС США зазнав катастрофи незабаром після зльоту з авіабази Едвардс в пустелі Мохаве, — NBC (https://www.nbclosangeles.com/news/local/b-52-stratofortress-crashes-edwards-air-force-base/3904464/?amp=1)
>>105194
Военно-воздушные силы США подтвердили, что восемь членов экипажа, находившихся на борту бомбардировщика B-52 Stratofortress, который потерпел крушение на авиабазе Эдвардс в Калифорнии, погибли.

Самолет разбился вскоре после взлета во время выполнения планового испытательного полета, проходившего в рамках программы по модернизации бортовых радиолокационных систем.

Среди погибших были гражданские государственные служащие и военнослужащие. В концерне Boeing сообщили, что двое из погибших являлись сотрудниками компании.

Причины и обстоятельства авиакатастрофы расследуются.

Из-за повреждений, нанесенных взлетно-посадочной полосе, все взлеты и посадки на авиабазе временно приостановлены.
788 (3).png
104.15KB, 1051x909
788 (2).png
64.33KB, 1045x549
788 (1).png
59.36KB, 1032x495
788 (4).png
98.99KB, 1056x910
США и Иран подписали меморандум о мире: что это значит?
88.png
94.61KB, 1039x844
344.mp4
2:34, 33.03MB, 1280x720
88 (4).png
90.08KB, 1039x742
88 (3).png
81.32KB, 1051x736
«Хезболла» застосувала іранську ракету-перехоплювач 358 для знищення ізраїльського розвідувального безпілотника Heron над ліванською територією. Heron — платформа з тривалістю польоту до 52 годин і практичною стелею ~10 км — патрулював на висотах 7 000–9 000 м, виконуючи завдання розвідки.
88 (7).png
208.01KB, 1420x942
88 (6).png
216.83KB, 1417x1036
88 (5).png
247.48KB, 1405x1152
88 (8).png
57.92KB, 1401x280
Директор ЦРУ Джон Реткліфф доповів президенту Трампу та іншим високопосадовцям, що докази, зібрані американськими розвідувальними агентствами, викликають серйозні сумніви щодо готовності Ірану йти на ядерні поступки, повідомляє Axios.
Английская редакция телеканала "Аль-Арабия" заявила, что ей удалось получить копию проекта меморандума между США и Ираном, который, как ожидается, будет подписан в пятницу, 19 июня.

Опубликованный "Аль-Арабией" текст меморандума о взаимопонимании состоит из 14 пунктов. Он предусматривает немедленное прекращение войны, восстановление судоходства, снятие американской морской блокады, переговоры о будущем иранской ядерной программы, а также возможное снятие санкций.

Официально текст соглашения пока не опубликован. Ранее вице-президент США Джей Ди Вэнс заявил, что Вашингтон пока не публикует текст соглашения из-за "деликатных дипломатических процессов" и по просьбе Ирана и посредников.

Документ, обнародованный "Аль-Арабией", содержит следующие пункты:

1. Иран и США вместе со своими союзниками в нынешней войне объявляют после подписания меморандума о немедленном и постоянном прекращении войны на всех фронтах, включая Ливан. Стороны обязуются впредь не предпринимать враждебных действий друг против друга и воздерживаться от угрозы силой или ее применения. Эти положения должны быть подтверждены в окончательном соглашении.

2. Иран и США обязуются уважать суверенитет и территориальную целостность друг друга, а также не вмешиваться во внутренние дела друг друга.


3. Стороны обязуются провести переговоры и достичь окончательного соглашения в течение 60 дней. Этот срок может быть продлен по взаимному согласию.


4. Сразу после подписания меморандума США должны снять морскую блокаду, не допускать вмешательства или препятствий в отношении Ирана и восстановить судоходство до прежнего уровня в течение 30 дней. США также обязуются вывести свои силы из прилегающих районов в течение 30 дней после заключения окончательного соглашения.


5. После подписания меморандума Иран должен немедленно принять меры для восстановления движения торговых судов из Персидского залива в Оманский залив и обратно. Судоходство должно вернуться к довоенному объему в течение 30 дней, с учетом необходимости устранения технических препятствий и обезвреживания мин.

6. США вместе со своими региональными партнерами обязуются подготовить согласованный сторонами план восстановления и экономического развития Ирана. План должен предусматривать финансирование в размере не менее 300 млрд долларов. Механизм его реализации должен быть согласован в течение 60 дней в рамках окончательного соглашения.

7. США обязуются прекратить, по графику, который будет согласован в окончательном соглашении, все виды санкций против Ирана. Речь идет в том числе о резолюциях Совета Безопасности ООН, решениях Совета управляющих МАГАТЭ, а также об односторонних американских санкциях, как первичных, так и вторичных.

8. Иран вновь заявляет, что никогда не будет производить ядерное оружие. Иран и США также договорились, что судьба обогащенных материалов и другие вопросы, связанные с иранской ядерной программой, включая ядерные потребности Ирана, будут урегулированы в окончательном соглашении.

9. До заключения окончательного соглашения стороны обязуются сохранять статус-кво: Иран – в отношении своей ядерной программы, США – в отношении санкций и военного присутствия в регионе. Вашингтон не должен вводить новые санкции против Тегерана или усиливать свои силы в регионе.

10. США обязуются сразу после подписания меморандума и до даты снятия санкций выдать через министерство финансов разрешения на экспорт иранской нефти, нефтехимической продукции и их производных, а также на все связанные с этим услуги, включая банковские операции, страхование и транспортировку.

11. США обязуются по мере продвижения переговоров к окончательному соглашению разблокировать замороженные или ограниченные средства и активы Ирана и обеспечить к ним полный доступ. Эти средства смогут использоваться для платежей конечным получателям, определенным Центральным банком Ирана. США должны выдать все необходимые разрешения и лицензии.

12. Иран и США договорились создать механизм контроля за выполнением окончательного соглашения и дальнейшим соблюдением его условий.

13. После подписания меморандума и получения гарантий начала выполнения пунктов 4, 5, 10 и 11, а также продолжения этих шагов, Иран и США приступят к переговорам об окончательном соглашении по оставшимся вопросам.

14. Окончательное соглашение должно быть утверждено обязательной к исполнению резолюцией Совета Безопасности ООН.
>>105308
Мощный писдил. Вместо того, чтобы повалить иранских аятолл, они им ещё и денег дадут. Ща они раны залижут, ошибки учтут, вооружатся и по новой.
>>105311
Пока неофицильное это все, но мне интересно сравнить потом.
>>105308
То есть на открытый рынок теперь добавитс еще и Иранская нефтюшка нерегулируемая ОПЕКом?
1683531575007.png
32.39KB, 445x564
>>105311
Ну там не прямо їм гроші дають все ж таки, а це для інвесторів стимул. Але бля, стимулювати інвестиції у свого ворога...
99 (2).mp4
1:01, 19.91MB, 1280x720
99 (1).mp4
0:52, 18.27MB, 1280x720
99 (1).webm
1:01, 11.56MB, 1920x1080
удары хезбаллы фпв-дронами в Южном Ливане.
6778888.webm
1:40, 16.86MB, 1920x1080
777 (2).jpg
337.46KB, 1920x1080
777 (1).jpg
306.74KB, 1920x1080
777 (3).jpg
364.92KB, 1920x1080
часть техники как на параде выстроили, часть под сетками стоит, интересная тактика.
1.mp4
0:53, 39.01MB, 1920x1080
2.mp4
0:53, 38.96MB, 1920x1080
3.webm
0:52, 10.80MB, 1920x1080
4.webm
1:01, 12.09MB, 1920x1080
>>105351
+ еще удары по различной технике
>>105360
Які ж вони розпиздяї, мде.
>>105393
Необучаемые тоже, про дроны предупреждали их пару лет назад еще.
>>105393
а прикинь там против них были бы чуваки уровня украинских дронщиков?
Израильский оборонный концерн Rafael и компания SpearUAV объявили о стратегическом сотрудничестве и продвижению на рынок системы Iron Wasp ("Железная оса") – беспилотного аппарата-перехватчика для борьбы с атакующими дронами.
В пресс-релизе концерна Rafael говорится, что "Железная оса" создается на базе перехватчика Viper I из семейства барражирующих систем SpearUAV. Система будет размещаться непосредственно на боевых машинах и давать наземным подразделениям возможность самостоятельного перехвата воздушных угроз.
Перехватчик запускается из компактной многоконтейнерной установки, монтируемой прямо на бронетехнику и подключаемой к ее штатной системе управления. Перехватчик готов к пуску в любой момент, без предварительной подготовки, и способен поражать небольшие, быстрые и барражирующие дроны. Открытая архитектура позволяет использовать ее в связке с другими разработками концерна Rafael: радарами обнаружения дронов семейства Drone Dome, лазерным комплексом Lite Beam, активной защитой Trophy и дистанционно управляемыми боевыми модулями SAMSON.
https://www.youtube.com/watch?v=2rl2sR6zkEw
Вооруженные силы США в соответствии с распоряжением президента сняли блокаду с морских путей, ведущих в иранские порты, говорится в сообщении Центрального командования Вооруженных сил США (CENTCOM).

"Американские силы не препятствуют проходу судов в иранские порты и из них. Все усилия по поддержанию блокады прекращены", – говорится в сообщении.

Вместе с тем в сообщении CENTCOM подчеркивается, что военные корабли США останутся у берегов Ирана, "чтобы убедиться, что все аспекты соглашения выполняются".
344 (3).png
91.32KB, 1074x763
344 (2).png
93.41KB, 1063x784
344 (1).png
104.03KB, 1063x898
344 (4).png
39.13KB, 1011x355
США и Иран подписали соглашение о завершении войны.

Телеканал CNN опубликовал его текст . Документ назвали "Исламабадским меморандумом о взаимопонимании", что не добавляют ему силы или авторитета с юридической точки зрения, хотя мы уже давно не в исключительно правовом международном поле. С американской стороны документ подписал Дональд Трампло, прямо во время саммита "Большой семерки" во французском Версале. С иранской стороны — президент Масуд Пезешкиан. Подписывали удаленно, в том числе с помощью электронных подписей. То есть, церемонии подписания в пятницу не будет.

Что можно сказать по поводу подписанного?
77.png
62.91KB, 1039x553
66.jpg
71.37KB, 544x680
66.png
82.80KB, 1056x880
77777.jpg
114.47KB, 1280x678
Міністр закордонних справ Ірану Аббас Арагчі повідомив своєму кувейтському колезі шейху Джарраху Джаберу Аль-Ахмаду Аль-Сабаху, що Тегеран прагне відновити «політику добросусідства» з арабськими державами Перської затоки, і закликав до діалогу з країнами Перської затоки для вирішення будь-яких «існуючих непорозумінь».
Al Arabiya English:

Іран заявляє, що його ракетна програма не буде частиною майбутніх переговорів зі Сполученими Штатами після того, як обидві сторони погодили рамкову угоду про завершення війни.

«Наші ракети зовсім не люблять, коли про них говорять інші», — заявив речник МЗС Есмаїл Бакаї в інтерв'ю іранському державному телебаченню.

«Іранські ракети призначені лише для запуску, а не для переговорів. Оборонні можливості Ірану не будуть обговорюватися жодним чином, у жодному процесі чи з жодною стороною».
>>105642
> подписали соглашение о завершении войны.
Меморандум пока, не подписывали соглашения же.
Это только согласились обсудить условия будущего договора.
1746963164756.mp4
1:02, 19.82MB, 1388x720
> Отработка китайцами штурма береговой линии с использованием плавающих боевых машин ZTD-05, ведущих огонь по берегу из 105 мм орудий прямо во время хода по воде
>>105791
Мини стугну хотеть! Ведь реально замутить.
78888.jpg
181.96KB, 1280x1280
Складной противодрновый капюшон на иранском M60A1
>>105911
Так це вже не стугна тоді буде, яка броню будь-яку пропалює. Тут для чогось слаоброньованого, а ще воно легке і портативне. Виглядає як ідеальна зброя для диверсій.
>>106010
> легке і портативне
Також до дрона чипляти можливо.
>>106010
Як ви заїбали зі своїм пропалюванням броні

Delete Post  

Правила / Модерация / Обсуждение борды / Куклоскрипт / Dashchan / Задонатить / Получить пасскод

Хочешь выключить капчу?
Постить с прокси / VPN?
Увеличить лимит файлов?
>> Получай пасскод! <<

Return