Anime

Return To bottom

Хочеш вимкнути капчу?
Постити з проксі чи VPN?
Збільшити ліміт файлів?
>> Отримуй паскод! <<

CAPTCHA
 Deletion password
  • Supported file types are JPG, PNG, GIF, WEBP, WEBM, MP4 and MOV.
  • Limit: 4 files, 30 MB per file (60 MB for Passcode users).
  • Images greater than 250x250 will be thumbnailed.
  • 42 unique users on the board.

415
Fresh.jpg
(104.72KB, 500x500)
FW.jpg
(13.69KB, 244x206)
Smile_.jpg
(1.30MB, 1225x865)
Splash Star.jpg
(97.38KB, 736x511)
Оскільки Ічан остаточно скурвився через тотальну модерастію і сидіти на ньому стало неможливо, то подумалось має бути своє затишне місце де можна обговорити аніму.
У зв'язку з цим подумалося чи не створити тред по франшизі Precure. Я вже трохи намагався у цому пості >>113 треду до рекомендацій, але чому б не виділити окремо, та як це досить специфічний жанр і далеко не всі мабуть мають з ним справу, то ж чому б не розкрити трохи ширше. Ну по перше тре дати мабуть загальну характеристику всій фрагшизі - милота і кавай, добро але з кулаками, яке знає як наставити на шлях істиний і задружити зло, або покарати, якщо те буде дуже пручатися. Це якщо дуже загально. Взагалі дівчата можуть як і справжню дружбу показати так і влаштувати справжній махач з тими хто цій дружбі намагається підгадити. Ідея приміром така, як колись дуже влучно було сказано на тому ж Ічані - милі дівчата спасають світ за допомогою любові та сердечок, яких нюансів ви ще хочете? Щоправда там не завжди сердечки, але інколи буквально так. Як правило це переважно якісь іграшки які потім тоєі продає як стафф до серіалу. Мушу визнати що коммерціалізація інколи прямо відчувається, і це треба враховувати, але вони майже ніколи не перегинають з нею палку. Треба просто прийняти що майже все з того що нам подобається у майже будь яких сферах існує, так чи інакше, завдяки коммерції, тож якщо хтось бажає підзаробити на бажаннях маленьких дівчат мати іграшку з улюбленного серіалу як у їхньої улюбленої героїні, то в цьому немає нічого особливо поганого. Може це тіки в мене такий пунктик, що доводилось переконувати себе що це не так погано, але реклама захована досить бесхитрісно і лежить на поверхні, тому мусите зважати на це якщо що.
416
Max Heart.jpg
(230.90KB, 760x428)
>>415
Тож перейдемо до серіалів, більше не знаю що сказати за шоу в цілому, крім того що воно досить класне і кайфанути від графічної складової і сюжету можуть не тільки лиш діти. Доросла аудиторія пурікюа це теж феномен про який знають навіть його творці. Тим дивніше що в шоу відповідні рейтинги і в ньго не може бути еччійної чи будь якої темної сюжетної складової принаймні такої що лежить на поверхні, але їм якось при цьому вдається витискати пристойний продукт. Підозрюю що професійність тих хто працює над Пурікюа, сценаристів, композиторів, художників, та іншого стаффу, вища ніж в середньому по індустрії. Ні не скажеш що там не трапляється халтури, що не кажи, а 50 серій кожен сезон потрібно чимось набивати. Але здебільшого якось справляються. Хоча те з якою любов'ю японці малюють хенсіни магічних дівчат і їхні костюми всі хто хоч коли небудь дивився аніме напевне знають. Тож дуже часто в тих хто ніколи не дивився нічого з франшизи постає питання з якого сезону почати, на що я, в міру своїх можливостей, спробую дати відповідь.

Ну і почнемо мабуть в хронологічному порядку для спрощення.

Футарі Ва - дуже крутий сезон. І хоча в теперешніх прекурах досить важко вгадати тих самих суворих мегук середини нульових, варто знати з чого все починалось. Ну і сама концепція що дві дівчини володіють специфічною таємничою силою яка розкривається тільки коли вони взаємодіють з нею обидві, як два аватари інь-янь. Можна було б вивести якусь філософію з цього, і саме смішне що вона там дійсно є, але це в першу чергу аніме для маленьких дівчат, тож не варто копирсатись і знаходити там те чого не мало бути. Вона там є яле як концепція, а не як привід для пошуку спгс, як то буває у всіляких деконструкціях. Але ця концепція, те як вона реалізована, дорогого варта. Навіть хенсін і фінальну атаку яка виносить монстрів вони можуть робити лише разом, що досить незвично для махошьоджо. Це те що втратять, здебільшого, наступні сезони. Доречі, про саму атаку - Мармуровий гвинт, як на мене, чи не сама крутіша атака за всю франшизу, мабуть єдина якої чекаєш всю серію і розумієшь що це буде справжня кульмінація. Всетаки в подальшому в інших сезонах це відчуття напруги якось втратилось. Хіба що у Харткач було щось подібне, але як дуже бліда тінь.
Самі головні героїні, Нагіса і Хонока - повні протилежності. Досить стандартний хід для в тому числі дитячої аніми як може здатися. Але це тільки на перший погляд, бо де ви ще знайдете протилежності але які не антагонізують, а навпаки притягуються і доповнюють одне одного. Звісно на конфліктах між ними теж побудовано декілька серій, але вони дуже органічно вписані у їх характери. Такі собі дві дущі-протилежності які дуже органічно поєднуються і з часом розуміють одна одну як ніхто. Не дарма в опенінзі є строки - my besto friend - і це дійсно так, ні на хвилину не сумніваєшься. То ж цей сезон для справжніх поціновувачів дівочої дружби, але саме дружби, ні про яке юрі, через віковий ценз звичайно і мови бути не може. Ну хіба що трошки, бо хто нам заважає бачити те що ми хочемо, в цьому сезоні ніхто і це прекрасно. У Нагіси навіть є нерозділене гетеро кохання всього життя, у якому Хонока як може намагається її підтримувати, але ця лінія сприймається хіба що комічною і слава богу. Я поціновувач старої школи і вважаю що ніякого гетеро кохання у моєму махоседзі бути ніяк не може, звичайно жарти але з долею істини. Графоній в сезоні досить бідний, але середньостатистичний, як на ті часи. Очі не витікають і на тому спасибі. А ще у ньму дуже пророблені сюжетно мілкі нюанси і він не провисає що називається на філлерах. Навпаки саме філлери тут якнайповніше розкривають світ і персонажів, так і сприяють повнішому сприйняттю серіала. Дуже живо і автентично сприймається. Це майже єдиний сезон в якому як на мене не було жодної слабкої серії яка б виглядала зайвою і слугувала б тільки заповненню хронометражу. Нажаль про інщі не завжди так можна сказати.
417
dev.png
(104.18KB, 630x870)
Splash Star.jpg
(97.38KB, 736x511)
>>416
Макс Харт - нажаль для мене дуже невдалий сезон. Не зважаючи на тих самих героїнь яких перенесли, що не так часто бувало у франшизі, він втратив майже всі плюси першого сезона, разом з тим забравши від нього всі мінуси. А все через те що додали третього персонажа. А третій як відомо зайвий. Ні сама Шайні досить хороша і закинути їй нічого, але вона там не потрібна і руйнує всю хімію між Нагісою і Хонокою, через те і її толком не розкрили і Нагіса з Хонокою втратили значну частину екранного часу, що відповідно позначилось на їхніх характерах. Чогось цікавого заміть цого в сезон теж не принесли. Дивитись можна але зовсім не обов'язково.

Сплаш Стар - попри те що його можна розглядати як рекап першого сезону з іншими персонажами, досить самостійний. Яб дивився його раніше за перший, бо Футарі ва занадто глиба, як на мене і в деталях сплеш стар все ж багато в чому поступається, хоча і намагається слідувати йому. Але якщо дивитися його до, то це не така вже і проблема. Все ж там достатьньо оригінальних і унікальних сюжетних ходів при цьому, та і намальований він якось пом'якше. Ще виділяєть мабуть вперше прописаними характерами антагоністів, цим і цікавий в першу черху. Вони тут досить харизматичні, хоча і можуть здаватися дещо наївними.

Йес 5 - Перехід до нової концепції Пурікюа, в яку тепер додали багато чого від суперсентаю, що і не дивно враховуючи їх спільні корнені по студії. Не сказати щоб від цього стало гірше, але тепер у багатьох сезонах мінмальний каст буде 4-5 мегуки, або більше, кому подобається кому ні. Тож того відчуття камерності і таємниці яка є тільки між двома героїнями більше не буде досить довго, максимум спустяться до трьох у касті. Що до сезону, я чогось його не дуже люблю, хоча причини досить легко назвати. Як хтось колись дуже влучно сказав - відносини між дівчатами тут це відносини скоріше між коллегами по роботі аніж подругами. Та і взагалі сам сезон дуже корпоративний. Там є декілька цікавих ідей, якщо будете двитись побачите. І відсилки більше не релігійні, як було у попередніх сезонах, а гостро-соціальні. Але як на мене він по слабший за більщість сезонів, хоча ідеї з ньго потім часто густо копіювали у інших сезонах. Зокрема Смайл дуже таким грішить, хоча про ньго окремо.
418
Fresh.jpg
(104.72KB, 500x500)
>>417
Фреш - як на мене варто глянути в гарному перекладі. Бо багато досить тонкого гумору. Дуже непоганий у перщій половині сезон який нажаль просідає десь в середині після увага жорсткий спойлер переходу темної мегуки на світлу сторону хоч це і не перший приклад у франшизі але перший де на цьому вибудовується весь сюжет і так детально обставлений хоча мені вона темною подобалась більше, так у персонажа була якась родзинка, внутрішній конфлікт, а після задружування вона просто розчинилась на фоні інших припинивши свій розвиток, причому і в них вкрала значну частину екранного часу. Ну і забави фейїв так вони бувають тут як жіночого так і чоловічого роду яким приділяється досить багато часу, скажімо так, на любителя. Хоча кінець думаю буде здатний здивувати поціновувачів антиутопій.

Харткач - Дуже цікавий своєрідний сезон. Деякі від нього прямо в захваті, кип'ятком пісяють і вважають мало не найкращим що було за всю історію франшизи. На мене він справив куди стриманіше і скромніше враження. Хоча треба віддати належне його неординарності та пропрацьованості дрібниць. Мабуть це дійсно з усіх пурікюа те що найменьше схоже на звичайну пригоду дівчаток-чаріниць за своєю суттю, в тому плані що підтекст надто серйозний як для шоу розрахованного на аудиторію всьго лише 12+. Незвичний він в усьому, починаючи з графіки, вона тут може здатися занадто своєрідною, але як і до всього звикаешь за пару серій і вже здається що персонажі навіть не можуть бути іншими. Так і сюжетом, мотивацією антигероїв і всим іншим. Ті ж самі монстри-неділі виявляються скривдженими і впустившими у своє серце відчай та зло людьми, яких звісно лікує чудодійна сила пурікюа, за допомогою гарного прочухана та магії, як і завжди було. Досить вражає. Навіть генерали-антагоністи виявляються всього лише заблукавшими душами у яких виникли певні серьйозні проблеми на їх життєвому шляху, хоча в принципі глобально майже всі пурікюа будуються на цьому, але тут ця ідея отримала найвищий розвиток, можна сказати досягла свого апогею. Знову проглядають якісь релігійні мотиви, темних спокус і слабкості і в одночас сили людської дущі. Через увесь сезон іде теза - зла яке проникає у людські дущі, роблячи їх вразливими і яке очищається за допомогою магічних войовниць. Тут ця концепція доведена і пропрацьована майже до ідеалу. Що не дуже подобається, так це додані вже в середині сезону нові дві мегуки на розкриття яких було замало часу, як на мене стартовогу касту було б цілком достатньо а інших вводити на постійній основі не вартувало, але то вже таке. Не вважаю його улюбленим, але безумовно вартим уваги.

Сюіта - Взагалі, сезон досить простий, побудований здебільшого на тому що дівчата досить різні за характером і темпераментом, ба навіть життевим підходом але не так як у футарі ва, чогось таки не вистачає, постійно сваряться отримують через це проблеми у боєвці і дисгармонію, потім знаходять спільну мову, миряться ідуть бити чергового вражого монстра і так по колу. Можливо комусь і заходить - мені не дуже. Хоча і чогось особливо поганого сказати теж нічого, хіба що теж зірвалися і довели основний каст до чотирьох мегук, хоча це було зовсім не обов'язково з моєї точки зору, але є сезони в яких дратуючого набагато більше. До того ж, Харткач, Сюіта, Смайл, у цих роках мабуть найкращий музикальний супровід, аранжування та звукорежиссерська робота. Та і виглядають вони графічно бомбезно - крупні плани, комбо атаки, хенсіни, все це дуже непогано намальовано, можна кайфанути поціновувачам класних саундтреків та анімацій. Одне з того за що я люблю Пурікюа. Дається взнаки що куці бюджети залишились в минулому. Як то кажуть на російскомовних ресурсах пиршество для глаз. Проте цікаво що пізніщі сезони стали більш простішими в цьому плані. Мабуть ехвективні менеджери порахували затрати і вирішили що воно того не вартує. Тому маємо що маємо. Коротше, дуже графонистий сезон, в усьому іншому - не погано.
420
dokidoki_pretty_cure.png
(846.55KB, 867x802)
Smile_PreCure.jpg
(197.10KB, 500x360)
smile-precure-4_orig.jpg
(338.48KB, 1000x586)
>>418
Смайл - Насправді дуже суперечливий сезон, який не дуже то цінується хардкорними фанатами, але який також має одну з найвищих популярностей серед публіки. Справа в тому що автори не стали майже нічого вигадувати і забили відсотків 85 всього сезону відвертими філлерами. Але ці філлери вийшли просто чудовими! Як би не розборки і вирішення певних питань через магію - вийшов би чудовий slice of life з дівчатами які просто валяють дурня і живуть своїм життям. Навіть монстрів тут побивають ніби мимоходом, щоб не заважали. Проте коли дівчата втрапляють в серьйозні халепи і таке буває, то на контрасті це сприймається досить сильно та неочікувано. Справляє враження.
Окремо варто сказати про каст, він тут дуже милий. Міюкі взагалі ван лав! Загалом дратує що у фанбазі її прийнято сприймати як мало не саму дурну мегуку у всій франшизі не думаю що цим корректно дорікати дівчині яка любила книжки і читання, а також не мала друзів через сором'язливість та тихий характер. Як на мене то вона одна з найкращих розових лідерів, які дуже добре розуміють та підтримують свою команду і дуже переживає за них. Знає їхні сильні та слабкі сторони, загалом одна з найхардкорніших та харизматичніших тімлідерів у сентайних сезонах пурікюа. Інщі були або менш яскраво вираженими лідерами, або меньш якісно здатними виконувати свою роль. Причому це відчуття у неї цілком природне. Скажімо так, Смайл - для мене, це те чим мав би бути Йес 5, виправлена та доповнена версія. Тому дуже не раджу дивитися їх у хронологічному порядку, Смайл після Йесу, тільки навпаки, інакше можете трішки зіпсувати собі враження Нормальний каст дружньої дівочої компанії, без усілякої там натягнутості та відстороненості. Прємний гумор, та різні життєві ситуації у яких всі приймають участь. Один з кращих, якщо не кращий віжуал і саундтрек. І саме те як розкриваються героїні, розвиток їхньої дружби та взаємодії, за цим дійсно цікаво спостерігати.

Докі - це вже насправді перехід до більш нової концепції пост пурікюа, так би мовити. Не можу сказати що повністю сприймаю її. Але як спроба, то досить якісна. Проте насправді сказати чогось особливо гарного про нього і наступні сезони більше не можу. Щоправда героїні тут достатньо харизматичні, навіть деяким класичним сезонам зможуть фору дати. Одна Мана чого вартує, не даремно з нею стільки мемів на бурах про силу гаремного майстра. Але меми то є меми, а цілісного відчуття від сезону якогось не має. Як на мене то халтура в чомусь, хоч і з цікавими задумками.

Хапінес Чардж - Видно що для ньго придумували досить неординарний сюжет. Причому такий щоб був оригінальним навіть після всіх попередніх сезонів і ніде не повторювався. І це більщою мірою навіть вдалося. Коли дивишся на це, то закинути справді нічого. Є досить приємні героїні і непогані жарти, але якось все це не те. Він мабуть єдиний серед усіх де абсолютно нічого не пригадується, ні героїнь ні сюжетних перипетій. Притому що дивився я його далеко не найдавніше з усіх, скоріше навпаки. А це багато про що говорить. Ніби намагалися всім сподобатися, особливо через те що це десятий ювілейний сезон. Створити щось досить вражаюче і щоб не перекликалося з іншими сезонами. Але для мене він в принципі такий що в ньому не має нічого особливого, ні поганого ні хорошого. Немає навіть за що ні покритикувати ні похвалити. Хоча як і у всього у ньго знаходятся свої фанати, тож можливо це тільки моя думка.
421
61e75ae1102644434e94c04728348470.jpg
(248.99KB, 1200x1200)
Liko.jpg
(106.22KB, 500x500)
tsikai transform.jpg
(72.36KB, 500x500)
>>420
З цього періоду історії франшизи я вже маю не такий повний досвід щоб розповідати про всі сезони, деякі ще не дивився. І зважаючи що на це потрібно досить багато часу, то мабуть станется це ще не скоро, але в планах звісно є. Ще можу сказати що кожен сезон має свій фільм який потім виходить у кінотеатрах, така собі ОВА з тими ж героїнями на тему що досить слабко перекликується з тим що було в серіалі. Загалом я не фанат їх, але якщо самі героїні сподобались то подивитись можна. Є ще так звані AllStars, це фільми де зустрічаются мегуки з усіх раніше випущених сезонів, але після того як загальна кількість персонажів мейнкасту перевалили за кілька десятків, навіть представлення усіх займало б більшу частину стандартного хронометражу тому зараз роблять хитріше і зводять касти лише з декількох останніх сезонів і когось із більш ранніх на вибір. В принципі, це пішло на користь, бо раніше коли тулили всіх, то на сам фільм часу бувало вже майже не лишалось, але пару останніх було навіть цікаво глянути з точки зору сюжету. С сезонами це майже все але принайні ще є.

Махоцукай - Буде цікаво подивитись тим кому сподобалась little witch Academy, воно в деякому плані більше про це ніж сам серіал який згодом зняли Тріггери. Але попри цікаві візуальні знахідки, приємних героїнь, яких знову 2+1, що є чудовою відсилкою до ранніх сезонів, теж нічого особливо не пригадується. Знову якось не допрацювали схалтурили сценаристи. Мабуть відсутність достатньо харизматичних босів-генералів, та і в цілому не епізодичних второпланових персонажів, дається взнаки, хоч це і не було колись особливим козиром пурікюа, але тут цьго ніби не вистачає. Тому попри в цілому позитивне враження, якось надто глибоко в душу воно не западає. І в цілому воно якесь більш дитяче і пластикове ніж більш ранні сезони.

Нажаль на цьму це поки що все з чим довелося ознайомитися. В цілому, якщо комусь таки спаде на думку це все перечитати то можна зробити висновок що мені більш подобаются ранні та классичні сезони, тож ставлення до більш пізніх може бути трохи упередженним. Можливо і так, не буду заперечувати і це потрібно мати на увазі. В цілому не бачу в них нічого поганого, комусь же вони подобаються. Тож це тільки думки автора, які не варто сприймати як якусь істину доки вони не будуть підкріплені власними враженнями.
422
[1080p] Fresh Precure! ED2 (Creditless), YouTube.com
А ще майже у всіх сезонах, дуже класні опенінги ендінги. Можу покидати їх трохи сюди, може кому буде цікаво.
423
[1080p] Heartcatch Precure! ED2 (Creditless), YouTube.com
424
[1080p] Suite Precure♪ ED2 Ver. 2 (Creditless), YouTube.com
425
[1080p] Happiness Charge Precure! ED2 (Creditless), YouTube.com
426
[1080p] Dokidoki! Precure! ED2 (Creditless), YouTube.com
507
[1080p] Suite Precure♪ ED (Creditless), YouTube.com
510
[1080p] Dokidoki! Precure! ED (Creditless), YouTube.com
651
Залетів сказати, що хентайні додзі непогані по даній франшизі, особливо в жанрі футанарі. Дякую за увагу.
655
[1080p] Heartcatch Precure! ED (Creditless), YouTube.com
>>651
Особливо ніколи не цікавився, а те що бачив було занадто крінжовим і не те щоб особливо якісно намальованим, тож таке. Знаю що є навіть фуррі, здається по Смайлу, але то вже надто для цінителів.
966
Happiness Charge Precure : Cure Honey, YouTube.com
>>420
> Але для мене він в принципі такий що в ньому не має нічого особливого, ні поганого ні хорошого.
> Хоча як і у всього у ньго знаходятся свої фанати, тож можливо це тільки моя думка.
Хоча ні пригадується, суть Хапча - це пісні про гохан. Не як щось погане, доречі. Але в порівнянні з іншими, сприймається трішки мілкувато.
967
Happiness Charge Precure Hoshiiwa’s Song أغنية هوشيوا المزعجة ! 😩🎶, YouTube.com
968
Suite Precure - The Cures are Clumsy!, YouTube.com
>>418
>Сюіта - Взагалі, сезон досить простий
>побудований здебільшого на тому що дівчата досить різні за характером і темпераментом, ба навіть життевим підходом, але не так як у футарі ва
>постійно сваряться отримують через це проблеми у боєвці і дисгармонію
Як приклад.

Delete Post  

Хочеш вимкнути капчу?
Постити з проксі чи VPN?
Збільшити ліміт файлів?
>> Отримуй паскод! <<

Return To top