Україна


Return


Правила / Модерація / Обговорення борди / Лялькоскрипт / Dashchan / Задонатити / Отримати паскод / Збір на дрони

CAPTCHA
 Deletion password
  • Supported file types are JPG, PNG, GIF, AVIF, WEBP, WEBM, MP4 and MOV.
  • Limit: 4 files, 30 MB per file (80 MB for Passcode users).
  • Images greater than 250x250 will be thumbnailed.
  • 891 unique users on the board.

photo_2022-09-21_16-44-07.jpg
273.64KB, 1203x839
16553759313160.jpg
220.93KB, 986x1280
photo_2022-08-23_17-35-11.jpg
276.34KB, 1280x960
photo_2022-11-04_15-17-57 (2).jpg
123.63KB, 1280x853
Москалі атакували нашу з вами Неньку! В цьому тріді слідкуємо за новинами з фронту.

Актуальні правила читайте тут: Правила dollchan.net
Бани можна оскаржити в Треді модерації

Головнокомандувач ЗСУ - Генерал Сирський
https://www.facebook.com/GeneralStaff.ua
Президент України
https://t.me/V_Zelenskiy_official
Повітряні сили ЗСУ
https://t.me/kpszsu
Міністерство оборони України
https://www.facebook.com/MinistryofDefence.UA
Головне управління розвідки МО України
https://t.me/DIUkraine
Служба безпеки України
https://t.me/SBUkr

Куди донатити?
Збір на іменні дрони Dollchan:
>>107864
Повернись живим:
https://savelife.in.ua
Спеціальний рахунок НБУ для збору коштів на потреби ЗСУ:
UA843000010000000047330992708

Карти бойових дій:
https://deepstatemap.live/
https://militaryland.net/maps/
https://www.scribblemaps.com/maps/view/Operational_Map_Ukraine/nBT8ffpeGH

Мапа тривог в Україні та моніторингові ресурси:
https://alerts.in.ua/
https://t.me/war_monitor
https://t.me/vanek_nikolaev

Посилання по підготовці до служби в ЗСУ:
https://pastebin.com/3jr5Ha97
images.jpg
8.28KB, 251x201
>>519857
>не очень то и хотелось
>>519883
Піхуй. Тобто закона чи прописаної процедури немає чи ти не знайшов. А те, що є, вкладається в мою версію, як і політична логіка. Хуй зна про що тут сперечатися.
>>519894
Знайшов, я навіть скріншот тобі приклав, йди читай що там написано. Твоя версія базується тільки на твоїх бажаннях, реально хз про що тут сперечатися
>>519869
> Виходить що так.
Без армійської реформи, мін, укріплень і совкового управління жити могли і не просили, а без найменування - жити не могли і попросили))))))))))) Ну як же Дуче міг відмовити. На часі.
>>519896
Блядь, та закрий вже єбало Христа ради
>>519895
Де закон, блять? Інтерв"ю військового історика можеш залишити собі. Не те щоб там Дуче "Династію" будував по якомусь закону, однак все ж більш вагомий аргумент, ніж інтерв"ю.

>>519897
Злився. Навіщо було тригерити Навроцького? Давай, відповідай.
>>519877
Дуче просто єблан і профан, тут не треба придумувати якихось теорій заговорів. Не було ніякої проблеми в тому що одягнути костюм і не було ніякої необхідності присвоювати підрозділу цю хуйню з УПА і тригерити ультра правого польського преза, але на те Дуче і єблан і профан щоб творити хуйню, йому то похуй, а соснуть то в кінці кінців прості люди від чергової заблоченої допомоги, грошей, зброї
>>519900
>не було ніякої необхідності присвоювати підрозділу цю хуйню з УПА
Якщо прохання одного з найеффективніших підрозділів ССО це не необхідність - то що тоді?
>>519900
>поляки теж люди
Дуче 2018, спок
>>519898
Смоктана буде до останнього захищати баріна-Дучеіка.
Він же йому присягу давав.
>>519904
Я давав присягу не йому, а українському народові.
>>519905
Так чого ти того квнщика кожен день тут захищаешь?
image.png
460.06KB, 719x621
>>519906
Тому що ви в своїй тупій і сліпій субʼєктивній ненависті вже таку хуйню ригаєте, що на голову не налазить, примудряєтесь і підорів відбілювати, і єблорусів, і хоч чорта лисого, аби зиню звинуватити в чомусь, а коли намагаєшся пояснити що це трохи не так працює - тупо замикаєтесь в своєму марічкосвіті і кричите що нічого не чуєте і взагалі закон покажи, тільки так, щоб вам сподобалось, інакше закон не закон.
>кожен день тут захищаешь
Піздьож до речі.
>>519852
Только сейчас понял что Хмельницкий это тупо Лисан аль-Гаиб.

Есть одна теория, к слову давно популярная у польских братушек

"Впрочем, один из самых интересных примеров взаимодействия казачества с исламским миром приводит хроника «История Наимы». Согласно ей, сам гетман Богдан Хмельницкий был тайным мусульманином: «Любовь к вере Мухаммада поселилась в его сердце», еще когда он несколько лет был в стамбульском плену, куда попал в 1620 году после поражения войск Речи Посполитой в битве под Цецорой. Хроника даже рассказывает, что сначала при личной встрече крымский хан Ислам III Герей не поверил в правоверность козацкого вожака. Но тогда гетман предоставил доказательство веры:

«[Хмельницкий] совершил вместе с ним вечерний намаз, затем продекламировал высокославный могущественный Коран».
>>519907
>барін хароший, ви тупі
Зроз.
>>519909
Барін може і не хороший, але ви тупі, це факт, ще й не лікуєтесь ніхуя.
>>519730
Я понимаю, что боба из Кривого Рога. Просто хуле они носятся с приставкой "криворожская" (дипломатия, хуекратия и т.п), как один? Это какой-то конкретный ютуб-протык этой фразой постоянно спамит?
>>519877
От одразу видно, що цей Гнезлілов не планує панувать на соковитому польському, тому таку фігню пише...клятий дучєбобик...
>>519912
Тому що це калька на пиню з його ленінградськой подворотнєй.
>>519911
Бідося, щож ти тоді сюди модератором затисався до таких тупих? Щоб що?
16416551882490.png
782.77KB, 1280x805
>>519914
Так вас таких тут буквально три каліки, просто голосні дуже. Щоб пиздити вас по пʼятаку банхаммером коли він сильно починає стирчати. Тому тримайся, друже
>>519911
>ви тупі
Це не ти тут злився декілька постів назад, так і не в змозі пояснити, нахуя Дуче тригерить Навроцького? Може це ти тупий, бо ця стіна тексту >>519907 - ніхуя не пояснення.
>>519914
Неиронично, первое что встретил на вокзале, когда вперые туда приехал - гопоту
FB_IMG_1782039476274.jpg
52.67KB, 720x960
FB_IMG_1782039481094.jpg
65.69KB, 720x960
Не все поляки упоролись украинофобией, вот какой то скуф отсылает свою награду, в комментах норм поддержка от польскоязычных и критика Навроцкого:

"Symbolicznie odsyłam moje odznaczenie temu rezydentowi, w geście protestu wobec głupiej decyzji o odebraniu orderu Prezydentowi Ukrainy, walczącej Ukrainy! Nie jest to gest wobec tego Prezydenta który mi go wręczał, bo Go szanuję ale wobec obecnego lokatora Belwederu, który coraz bardziej ośmiesza Polskę i nas wszystkich !! To co zrobił i ciągle robi ten pan nazywany Prezydentem jest koszmarem i dla mnie nie jest Prezydentem mojego kraju, tylko nieporozumieniem i nadal czekam na przeliczenie głosów przez PKW …bo do dziś nie znam ostatecznych wyników tych wyborów !!"
Вчора свиня спочатку на польському флажку сере про криворіжську дипломатію.
Вночі підключився німецький впн і свиномоскалик продовжує свої історії
Сьогодні дали український IP?

Чи то фанати шоколадного?
>>519916
>зачєм украіна провоцируєт Заблюренная Военнообъектия бєларусію польшу? Хрюхрю
>>519919
Шоколадний підтримав дуче, в них 403 стався
>>519920
Тоже охуїваю з цього, враховуючи загальну допомогу Польщі у війні по секрету - більшу, ніж дав квартал чи династія з міндічем
>>519912
Корни этого лежат в крылатой "кожен з нас припиздент", где нивелируется значения институтов, экспертизы и опыта (любой профессии, не только президента), поэтому когда оно творит очередную хуйню по меркам дипломатии - как раз кстати упомянуть, откуда корни у этой "дипломатии" растут
>>519916
Піздуй в сховані, даун, вже зовсім витікаєш з треду
>>519919
>Чи то фанати шоколадного?
Как ты сюда это приплел вообще?
>>519901
Будеш заперечувати факап зелі? Він же цей папірчик на присвоєння імені Бандери підрозділу підписав за 5 секунд і побіг дальше по своїм справам, він ж не думав що будеш аж ТАКЕ, якби знав, він би цього очевидно не робив. Взагалі, досить легко прослідкувати взаємозвязок між - Волинська трагедія - ексгумації жертв - ультраправий польский президент - УПА, це якшо ти не гадалка чи шаман з офісу президента звісно
Przemysław Wiszniewski

Obywatele i Obywatelki Ukrainy, Bracia i Siostry!
W tym dramatycznym momencie dziejowym, gdy Wasz Naród przelewa krew za wolność Waszą i Naszą, zwracam się do Was z poczuciem głębokiego wstydu, ale i niezłomnej solidarności.
Pragnę z całego serca przeprosić Prezydenta Wołodymyra Zełenskiego oraz każdego Ukraińca za skandaliczną, fatalną decyzję Karola Nawrockiego o odebraniu Prezydentowi Ukrainy polskiego odznaczenia. Ta haniebna decyzja jest dowodem na skrajną ślepotę polityczną. Świadczy ona o kierowaniu się wyłącznie partykularnymi, egoistycznymi interesami prawicy w Polsce. Jest to jawne deptanie żywotnego interesu Rzeczypospolitej oraz bezpieczeństwa naszych obywateli.
Z całą mocą potępiam działania Karola Nawrockiego. Czyny te wprost wpisują się w scenariusz pisany na Kremlu. Dewastowanie sojuszu polsko-ukraińskiego w obliczu barbarzyńskiej agresji to sabotaż. Osłabianie Ukrainy to jednoczesne osłabianie Polski i całej Europy w egzystencjalnej konfrontacji z reżimem Putina. Na taką nieodpowiedzialność nie ma miejsca w wolnym świecie.
Apeluję z tego miejsca do Premiera Donalda Tuska: Panie Premierze, nie wolno Panu złożyć kontrasygnaty pod tą nikczemną decyzją! Wzywam Pana do odwagi i wspaniałomyślności. Dzisiejsza konieczność dziejowa – obrona cywilizacji przed rosyjskim imperializmem – wymaga od nas jedności. Bolesne i trudne karty naszej wspólnej historii, choć wymagają prawdy, nie mogą być dziś instrumentem politycznej licytacji, który niszczy nasze wspólne bezpieczeństwo.
Ukraino, Twoje zwycięstwo jest gwarantem wolnej Polski. Jesteśmy z Wami i nie pozwolimy, by polityczna krótkowzroczność zniszczyła nasze braterstwo!
>>519923
Найбільше зброї в 2022 нам передала Дедовская Доедалия
>>519927
Це для тебе "папірчик", а для підрозділу це справа честі і традицій. По-друге для того щоб не підписати подібне - потрібно давати офіційну відмову з причиною відмови, зазвичай це порушення в поданні або законі, якщо їх нема - то "ну там якийсь пан йобаний пшекопідарас може триггернутись" це не причина для відмови. В теорії можна було би надавити на командира підрозділу щоб він його відкликав, але і той має право стояти на своєму
>>519926
> Как ты сюда это приплел вообще?

якщо у дуче в штанах коричнева субстанція - це шоколадні підкинули
>>519918
Пиздец вот каким доликом надо быть чтоб постить так новость? Какая награда? Кто отсылает? Это в поддержку нас или поляков? Не пости больше тут
>>519929
То ми захопили по своїй волі. А от що вже від чистого серця передано - то треба примножувати. Ну як примножити?

>>519930
Нахуй ти придумуєш те, що ніде не прописано? От же ж.
>>519770
>2023 пам'ятник АК
>2025 день пам'яті АК
Все це після 2022.
Бля, сметана вже цілу історію придумав.
>>519923
> Польша = Міндіч
бля, йобані підорашки зовсім йобнулись
>>519924
просто малопідорашки з підорашками злилися в свинячому екстазі в боротьбі проти зелі, головне накинути хуйню і відбілити хоч рудого педофіла чи снюсового псевдоісторика
>>519873
Неіронічно закладаю 10%, що Трампло обкашляв з Сі розвал Эскортная Пенетрация, тому що Сі зацікавленний в байкалі, деревині і нафтових родовищах. Те що залишиться буде московією, а без нафтового допінгу буде на рівні Молдови. Чисто аграрний ***стан. Як тільки зрозуміли що ядерка там в неробочому стані, то страх розвалу пройшов. Трампло думає угодами, а у сі гроші є. Ну або вже зашкварно бути на програючій стороні і починають відмежовуватись (викупляти технології підводних човнів, ядерки, літаків за станки).
>>519936
>Польша = Міндіч
Цікаві в тебе розумові процеси, дебіл.
6e092376e012175263f39d9f3536a72d_1657800680.jpg
122.29KB, 800x509
>>519915
>Щоб пиздити вас по пʼятаку банхаммером коли він сильно починає стирчати.
Ого я кий ти потужний.
Прямо Рекс.
Ніякого комплексу меншовартості.
До речі у мене є запитання, ти коли до дуче їздив у 22 році не міг кросівки помити, чи що?
>>519933
> від чистого серця передано
поросяча брехня. ти подавився польською полуницею та задихнувся, все інше це галюцинації твого помираючого мозку.
"допомога від чистого серця" закинчилась як пройшла загроза швидкої поразки України

https://censor.net/ua/news/4007850/polscha-hoche-povnogo-povernennya-blyzko-eur450-mln-za-peredanu-ukrayini-zbroyu

Польща вимагає повного відшкодування близько 450 мільйонів євро за озброєння, яке було передане Україні в межах допомоги після початку повномасштабної війни.

Головний дипломат ЄС Кая Каллас запропонувала новий механізм розподілу цих коштів. Він передбачає часткове відшкодування країнам за вже надану допомогу, фінансування навчання українських військових та спільні закупівлі озброєння для України.

Однак Варшава не підтримала цю пропозицію.

"Ці гроші – це наші гроші", – заявив Томчик.

За його словами, скорочення виплат означатиме менше коштів для польської армії.

Польська сторона також звинувачує Брюссель у спробі змінити правила розподілу коштів після того, як країни вже надали військову допомогу Україні.
Німеччина пропонує передати кошти Україні

Німеччина займає протилежну позицію. У Берліні вважають, що всі розблоковані кошти мають бути спрямовані безпосередньо на підтримку України.

>>519938
так ти сам порівняв міндіча і польшу, гідроцефал
>>519937
>ядерка там в неробочому стані
Какой положняк по этому ИТТ? Это же шиза, как про двойника в холодильнике. Единственный аргумент, который выглядит неплохо - "почему тогда уже давно не было испытаний ЯО?"
IMG_3673.mp4
0:08, 2.98MB, 720x1280
Минус
три (зачем их тереть?)
парома
!
image.png
3.86MB, 2199x1228
>>519945
Топливо привезли (много)?
>>519941
450 мільйонів - це хуйня. Ось що писали ще в 24ому році

https://www.eurointegration.com.ua/eng/news/2024/11/14/7198406/

In total, Poland has provided Ukraine with military assistance worth 3.23 billion euros, or more than 14 billion zlotys.

>так ти сам порівняв міндіча і польшу, гідроцефал
Не порівняв, а протиставив. Коли міндіч і квартал будуть фінансуво допомагати нам більше, ніж Польща - тоді і приходь зі своїми тупими пропозиціями.
>>519946
Инфа сотка.
>>519940
Я таке лайно не ношу, тим паче на офіційні прийоми вмію одягатись згідно.
>>519936
>просто
Нет, политика это не просто, и лично бобу я презирал еще с 2014-го после потешного "двигания границ" и "термосов", поэтому довольно странно ожидать симпатий.

Фактически оно - командир подлодки, с единственной капсулой для эвакуации, не обязан я его уважать просто потому, что оно занимает эту должность, а не соответствует ей, по квалификации
>>519942
Ще один аргумент це те що підтримка боєготовності такого розміру ядерного арсеналу це дуже дорого.

США тратить на свій, співставного об'єму, навіть трошки менший, 100 лярдів на рік. Це як весь воєнний бюджет Шалавоносная Бимбоэрэспэхия, під час СВО, від якого у них пупок ледь не розвязався.
Зрозуміло, що це американські попильновідкатні ціни, але порядок сум можна зрозуміти. В умовах російської корупції спиздити ці десятки мільярдів, замість того щоб направляти на зброю яка ніколи не буде використана, це величезна спокуса.
>>519942
Повна хуйня, бо якщо б знали що ядерка не працює, кремлівського щура давно б забомбили усією натою.
>>519942
Ну, ЯО это бессмысленно, даже если не зассут (а я ставлю, что зассут)

Им нужна сдавшаяся Украина, как огромный ресурс для дальнейшего тарана еврозоны (см. слайды с их видением будущего)

Украина в состоянии стекло и пепел эту задачу не решит, Краснознаменную Житомирскую гвардейскую дивизию будет просто не из кого набрать.
>>519951
>це дуже дорого
У русни все эти годы было дохуя денег.
>США тратить на свій, співставного об'єму, навіть трошки менший, 100 лярдів на рік
Пентагон пакетик с гаечками покупает за 200к долларов (или около того, ты понял) - там у них распилы такие, что наши двушки на москву смешно выглядеть будут. Т.ч. сколько тратят на это пендохи - вообще не показатель.
Там возможно окажется, что это вполне обычный процесс (если есть сырье и кадры), который в лярд-два в год обходится, а то и меньше.
>>519952
>кремлівського щура давно б забомбили усією натою
Не. С кремлівським щуром куки хотят торговать, нюхать газики, открывать у них старбаксы, икеи и эппл-сторы (а у нас - принципиально не открывать и блокировать пейпал).
>>519928
Спасибо за перевод
>>519955
Ти що, до сих пір не розумієш мови пана? Мінус пасобіє!
IMG_4057.mp4
0:08, 2.94MB, 720x1280
🔥 Три парома горят на Керченской переправе



Для связи с Крымом остаётся всё меньше вариантов, и те постоянно выбивают.
>>519954
>который в лярд-два в год обходится, а то и меньше

В 100 разів дешевше ніж в США? Ну це ти загнув, в 3-5 готовий повірити.
>>519930
саме смішне шо ті хто щас верещить на Дуче мовляв це він спровокував ляхі, в разі якщо б Дуче відмовив називати підрозділ в честь УПА і це витікло б паблік - ще більше б верещали про Дуче зрадника, згадували кулінічей і деркачів і т д.
Порода така.
І вони навіть не розуміють що працюють не русню. Чи розуміють.
>>519954
Два лярди в рік це арсенал ВБ обходиться, а там тільки тактичні нюки.
>>519957
Охуєнно прям. Якщо змогли запалить то попали куди треба. Хотілося б добавки пока ці пароми не на ходу, що відремонтувати вже не могли.
>>519954
> сколько тратят на это пендохи - вообще не показатель
Це популярний міф який давно вже немає відношення до реальності. Всі оці оцінювання по ппс і подібне.
У нас є запруфані злиті закупочні ціни для руснявого МО на русняві ракети. Так от ціна не сильно відрізняється від американських аналогів від американського МО.
>>519961
А также танки, МиГи, Львов и вообще кресы.
16638754607990.mp4
0:49, 3.71MB, 640x360
>>519964
Ну хоть вентиляторы не забирают卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐
>>519964
Львів був тимчасово окупований ними хіба що
Rafał Betlejewski

Считаю решение Навроцки безответственным и политически необоснованным. Я бы сказала сильнее, он ребенок на уровне типа, который татуирует свою лидию в знак Борьбы с Польшей и имеет гусарию на профиле ФБ.
Волынь была преступлением и Польша имеет право требовать правды, эксгумации и достойной памяти жертв - это очевидно. Но этот жест не служит ни одной из этих целей.
Это проститутка кланяется перед средой, живущей с ненавистью к Украине - инселы, живущие мифами о польских участках Вены и фантомах вреда, которых они не испытали Посмотрите, что пишет один из "орлов национального интеллекта" Войцех Сумлинский: "Нет дружбы с украинцы и никогда не было, хотя было время, когда нам пытались сказать обратное. "Ждем сдачи Львова и остального наследия Крессе. Сумлинскому нравится.
Гробовая Ладагрантия с 2014 года поддерживает эти польские неврозы миллионами рублей. Благодаря им у нас время от времени проводятся рекламные акции с чехами, раздетыми кожей - помните? Это вот-вот расстроит польских поляков и усложнит Польше поддерживать союзника из-за Буга.
Эта стратегия дает результаты, потому что она находит союзников в виде циничных исторических врачей, которые могут знать лучше, но без колебаний используют самые дешевые уловки для утверждения власти.
Для большинства украинцы Бандера и УПА - не символы Волыни. Это символы борьбы за независимость против Советов. С этим можно не согласиться. Это можно считать исторической ошибкой. Но невозможно провести эффективную политику по отношению к соседу, игнорируя то, как сосед понимает свою историю.
Лише 15% поляків готові віддати життя за свою країну в разі зовнішньої агресії.
Згідно з дослідженнями аналітичного центру IBRiS, настрої у польському суспільстві суттєво змінилися за останні роки:Готовність воювати: Частка тих, хто готовий пожертвувати життям за державу, впала з 27% (у 2023 році) до 15%.
Ще 47% категорично відкидають пряму участь у бойових діях.
Вікові відмінності: Найменше бажання воювати демонструє молодь віком 18–29 років — серед них готові стати на захист лише 18%.
Найбільший показник патріотизму у старшого покоління (40–59 років) — 56%.Особисті пріоритети: Фокус уваги змістився на захист власної родини, майна та евакуацію.
Близько 30% поляків планують виїхати за кордон або переміститися в безпечніші місця в разі війни.


Тому, якщо таки русня двине на Сувалкський коридор, Навроцький стане найлютішим українофілом, вивчить на пам'ять Кобзар в оригіналі і привезе хоч ящик орденів, аби лише допомогли русню вбити. На цьому, вважаю, питання з поляками можна закрити. Вологі фантазії про Львів і креси навіть не розглядаю.
>>519968
>Лише 15% поляків
15 % * 38 млн = 5.7 млн.
>>519968
Поляки пиздов дадут пидорахам
>>519969
Ага, в нас теж багато хто били себе в грудь що підуть як позвуть, тільки ніяк не дійшли. В мене усі знайомі сини маминих подруг позйобувались, хехе.
2nochi-s-eduardo.mp4
0:24, 2.51MB, 714x480
>>519970
Чем? Губами?
У польши нету простейших мангалов на коробочка, и прочих ребов. Будут опять колонны 1488 километров разъебаных с фпв.
>>519967
Даремно він долчан не читає, так би знав що Дучеі на всі хотілки навроцького треба погоджуватись, вибачитись сто разів і ще репарації за волинь заплатити ака німці. Ну і львів віддати само собою
21074163.jpg
126.52KB, 719x685
⚡Из-за отключения электричества обесточено большинство насосных станций в Крыму
>>519973
Саме кумедне що історик Навроцький чогось пропустив момент що Польща сама відмовилась від репарацій, а за Волинь вже давно повибачались.
>>519970
Смішно. Русня якщо піде на європу - то неіронічно прокатиться до ламанша за місяць. Єврокуки не будуть допомагти друг другу, воювать там нема бажаючих і немає чим прямо скажем, тому що євро з доларами не конвертуються в зброю напряму.
8qrrd55OtS-560_t.mp4
0:27, 2.02MB, 1280x720
⚡В Крыму прекращена подача топлива на АЗС — Сергей Аксёнов.

Глава республики заявил, что с 9:00 топливо больше нельзя приобрести ни за наличные, ни по талонам. Его будут отпускать только госслужбам, которые обеспечивают жизнедеятельность и безопасность Крыма.

Сегодня, 21 июня, с 9:00 на крымских АЗС прекращен отпуск топлива как за наличный и безналичный расчет, так и по талонам для физических и юридических лиц.

Топливо будет отпускаться только государственным службам, которые обеспечивают жизнедеятельность и безопасность Республики Крым.

О всех дальнейших решениях в связи с ситуацией, сложившейся на топливном рынке республики, будет сообщено дополнительно. Прошу всех сохранять спокойствие и доверять только официальным источникам информации.
>>519976
Нє, ну не треба так категорично, спротив там з'явиться. Спочатку буде шок, потім швидко будуть збиратися до кучі, потім почнеться спротив регулярної армії, а потім до населення дійде що це таки війна і вона вже не десь далеко а тут, евенчуалі населення почне доєднуватися до спротиву, це стандартний хід подій.
>>519976
> якщо піде на європу

Нахуя, щоб що? Як ти легітимізуєш захоплення територій Європи? Це тобі не Україна, з кримськими і донбаськими сєпарами, і населенням яке на 100% знає русняву мову. Такі маняфантазії просто піздєц, 4 рік цих мріянь
>>519959
> кулінічей і деркачів

А що не так з куліничем і деркачем?
>>519979
А нахуя русні щось легітимізувати? Вона й раніше не сильно заморочувалась обгрунтуванням, воно в неї змінюється по 50 раз за рік.
>>519979
>легітимізуєш захоплення
Нахуя, щоб що?

"представляет угрозу безопасности", "лежит в сфере интересов" та й усе, готово
>>519967
>рекламные акции с чехами, раздетыми кожей
Що?
>>519982
Бля, та банально щоб карту пофарбувати. Для середньостатичного русака цього вже з головою достатньо.
>>519969
Жінок теж опитували?
>>519979
Ну судя по настроениям в ключевой стране Европы, у поляков и прибалтов действительно есть неиллюзорный шанс остаться с мишко 1 на 1, особенно если вместо Мерцыни будет кто-то вроде Меркель или АДГ:


"Победа Украины в войне стала бы "худшим сценарием", заявил немецкий поп-музыкант Дитер Болен. "У меня все больше страха. Самолеты Tornado летают над Гамбургом с ужасным шумом... У меня на кухне все предметы трясутся... А самый популярный политик Германии, министр обороны Борис Писториус, стоит с украинскими производителями оружия и празднует основание совместных компаний. Я не знаю, правильно ли это", - сказал продюсер и композитор популярной в 1980-х группы Modern Talking в подкасте Hopf & Kettner. По словам Болена, "раньше всегда говорили о мире, а теперь - о войне".
Он считает, что власти Германии неправильно оценивают ситуацию. "И канцлер тоже все время блуждает вокруг слова "война", говорит об Украине, что она победит Россию…. А я думаю: они что, не знают историю?" - сказал Болен, упомянув свои беседы с Фридрихом Мерцем по телефону. "Я заметил, он твердо верит, что Украина может победить. Но не делает выводов, а что произойдет тогда дальше? Они что, думают, что Танкерная Разливалия и хуйло на это согласятся? Нет. У них арсенал из сотен атомных бомб, каждая из которых может почти уничтожить Германию", - поделился своими страхами музыкант. О причинах войны, вторжении Нефтезаводная Горелия в Украину и ударах по украинским городам он не упомянул.
По мнению Болена, власти Ахматовая Алахакбария не согласятся с поражением в Украине и применят ядерное оружие. "Это было бы худшим сценарием. Если Украина победит, это вероятно приведет к мировой войне", - полагает он. При этом Болен уверен, что самой Германии не стоит опасаться российского нападения: "У России так много земли. Они не знают, что с ней делать. А люди думают, они придут сюда… А здесь в Германии нет ничего, никаких природных ресурсов. Что они хотят делать с Германией? Это же бессмысленно".
Весной 2026 года стало известно, что в Литве отменили концерты Болена, запланированные на ноябрь. Официально организаторы не назвали причину отмены, но это решение могло быть связано с публичными заявлениями Болена, призывавшего Германию к сближению с Россией. "
>>519981
А будуть якісь приклади? Крим і донбабе русня легітимізує в очах свої громадян і в очах місцевих за рахунок маси колабораціоністів на всіх рівнях, вон, аксьонов >>519977, вчорашній проросійський український політик, теж саме і з нашим військовим контингентом який там був, 2/3 поміняли прапорці
>>519986
> У них арсенал из сотен атомных бомб, каждая из которых может почти уничтожить Германию"
Хуясобі бімби лол
>>519987
> А будуть якісь приклади?
Пффф, легко - Кенігсберг, Курильські острови, досі дрочать на Аляску, вважають її своєю.
>>519987
Захист від нато, поляк стрельнув в мальчіка в трусіках через кордон, наприклад
>>519986
> заявил немецкий поп-музыкант Дитер Болен

Стільки рочків пройшло, а так і не вилікувався. Ну воно й не дивно, Вседозвольная Набутылия єдине місце де його досі пам'ятають і слухають.
>>519986
>Если Украина победит, это вероятно приведет к мировой войне
>Если страны Балтии победят, это вероятно приведет к мировой войне
>Если Польша победит, это вероятно приведет к мировой войне
Кек
>>519986
>У России так много земли. Они не знают, что с ней делать. А люди думают, они придут сюда…
Хуєю з цього шиза. А в Україну нащо вони приперлися?
1750447689803929.gif
949.48KB, 320x240
>>519986
>Германии не стоит опасаться российского нападения: "У России так много земли

В опросе 2023 года Института исследований демократии при Лейпцигском университете сообщалось, что около двух третей (≈66%) жителей восточных земель испытывают сильную ностальгию по эпохе ГДР или считают, что в ней были важные положительные стороны.
>>519989
Кенігсберг і курили після 2 дідової забрали як частину репарацій в попущених німців і японців, попутно вигнавши звідти всіх місцевих, в ті часи це всі підтримали, в тому числі західні країни, буквально при підтримці західних країн це легітимізували
>>519959
Кекнув з цього. Ви самі придумали шизу з клопотанням від буцімто військових без будь-яких пруфів, і самі її ж роздмухуєте і придумуєте контр-аргументи до неї. Нагаю, що ССОшники - розумні хлопці, в США зелені берети взагалі працюють з іноземними повстанцями і розуміють нюанси місцевих культур, а тому вважати, що офіцери ССО дурніші за кварталівців і не розуміють політичних тонкощів - це неповага до ССО.
17820470148310493260.png
1.01MB, 1200x810
В Рахе своё название уже для бусификации придумали - буханизация.
>>519995
Ага. Хуй в них стояв і фрау Гюнтер була ще нічо такою мидхен, а не шрекліхе гексе яга. От тільки це ментальна гімнастика на зразок "вітер дме бо дерева хитаються". Повністю поламані причинно-наслідкові зв'язки.
>>519987
Вибух пам'ятника дідам ввв в польщі, встановлення пам'ятника героям АК - цій "фашистьких" штучок досить для нападу підорашок.
>>519996
А ось хуя, Кенігсберг передавався СРСР тимчасово. А по Курилам там взагалі то в 56-му СРСР домовився повернути японцям Шикотан та Хабомаї, але після того як заключать мирний договір. Очікувано не зрослося.
>>520000
Ти неповіриш

У лютому 2024 року Кароля Навроцького оголосили одним із розшукуваних Російською Федерацією за кримінальними звинуваченнями у зв'язку з діями щодо демонтажу пам'ятників на честь перебування Червоної армії на території Польщі в 1944–1989 роках.[4]

Відповідальний за демонтаж кількох пам'ятників Червоній армії в Польщі — Ауешный Паханат вважає це злочином і оголосила його в національний розшук. Він описує «проклятих солдатів» як національних героїв Польщі та хвалить Право і справедливість за проведення національного дня пам'яті їх пам'яті.[19]

Про́кляті солда́ти (пол. Żołnierze wyklęci)[1], незламні солдати, польське післявоєнне самостійницьке і антикомуністичне підпілля (пол. żołnierze niezłomni, polskie powojenne podziemie niepodległościowe i antykomunistyczne) — антикомуністичний, незалежницький, партизанський рух опору проти радянізації Польщі та її підпорядкування Радянському Союзу. Вів боротьбу зі службами безпеки СРСР і підлеглими їм відомствами у Польщі.
>>519997
> Ви самі придумали шизу з клопотанням від буцімто військових без будь-яких пруфів
ти чо долбойоб? про це офіційно було сказано
>>519999
У них еще обидка на западных немцев, которые пришли и начали "учить жизни" ГДРовцев.
>>520001
Кенінсберг і курили міжнародно признані, бо Невсетакоднозначная Непричёмия їх забрала в часи світого переподілу при співдії західних країн, ніхто на серйозному єбалі цю територію не оспорює. В сучасному світі таке вже неможливо.
767887878.jpg
254.25KB, 1280x1024
>>519970
>Поляки пиздов дадут пидорахам
>>519995
Учитывая как именно весси провели аншлюс, и учитывая что большинство мелкосреднего начальства на востоке - их можно понять.
>>519986
я про це і кажу. Це дітир деболен не якийсь підар на зп у кремля а звичайний німець. Навіть не німець а ширше - єврокук. Там білшість населення от такі, виросші в інкубаторних умовах з срібною ложкою в роті, для яких війна і насилля - щось з фільмів чи ігор, а не з реального світу. Вони всі за мир, а мир в їхньому розумінні це значить що треба позбавитись від всієї зброї і збройних виробництв у власній країні.
>>520004
Так а хіба це не НДРівці наввипередки почали втікати в ФРН, коли стіна впала? Ображатися на ці факти можуть хіба якісь промоскальські пенси, які в ті часи непогано малися за співробітництво з СРСР.

https://youtu.be/8uLm38cLsE0
>Окремий центр спеціальних операцій "Схід" носить ім'я князя Святослава Хороброго, а "Захід" – ім'я князя Ізяслава Мстиславича.

Хлопці, не бачу послідовності може князі вже закінчились?.
>>520005
хуюф блядь. Це офіційна процедура. Отримання назви підрозділом починається з подання про це керівництвом підрозділу.
>>520011
Ну лет 20 назад личность князя Святослава тоже считалась "неоднозначной", в правой среде СНГ даже форсился альтернативный день победы 3 июля, как день разгрома хазарии. А популяризировать его образ стали вообще при совке на волне "антисионизма" и борьбы с христианством.
image.jpg
281.07KB, 1280x721
Шахтарськ. Т.о. Донеччина. Хтось вже недоїхав.
>>519824
>гроб гроб кладбище
рука дваче-мартыханов незаметна лол
а наскільки потужна армія у польщі?
>>520018
Сухпаї в них непогані.
>>520018
Львов за 3 дня
>>520018
Что то на уровне польши в вв2
По крайней мере стремится чтобы быть сильнейшей в европке. На данный момент хуй знает, но от Украины пиздов сейчас бы получила если бы не срусня
>>520022
Каким образом? Будет тоже что и с армией китая во вьетнаме.
Армия без опыта нихуя не стоит
>>519986
Музыкант, к тому же немецкий, не показатель, это такая себе бульбашка пацифистская. А композитор Modern Talking это вообще пожилой жмых, его мнение особенно не релевантно. Я люблю немецкий фолк митол и там дохуя антивоенных песен. У In Extremo и Saltatio Mortis по несколько штук только. Спрашивать их про отношение к милитаризации это все равно что делать опрос средней зп украинцев ходя по офисам айти компаний.
>>520018
У них 500 хаймарсів і ф35, у нас 70 хаймарсів. Тобто раз в 5 потужніша.
images.jpg
24.66KB, 551x362
Трампло потребовал от Ирана остановить своих прокси в Ливане и пригрозил новыми и более мощными ударами. Прекращение огня в стране станет одной из главных тем начавшихся в Швейцарии переговоров

🔵 Президент США Дональд Трампло пригрозил Ирану новыми ударами, если Тегеран не прекратит поддержку связанных с ним вооруженных группировок в Ливане.

«Иран должен немедленно остановить своих высокооплачиваемых прокси в Ливане. Если они этого не сделают, мы снова нанесем по Ирану очень сильный удар, только еще сильнее, чем на прошлой неделе», — написал он в соцсети Truth Social.

🔵 Заявление прозвучало на фоне начавшихся в Швейцарии переговоров между представителями США и Ирана. О начале встречи сообщил МИД Катара, выступающий посредником в урегулировании американо-иранского конфликта.

По словам официального представителя МИД Катара Маджида аль-Ансари, стороны сформировали рабочие группы для подготовки окончательного соглашения и контроля за выполнением будущих договоренностей.

❓ Утром 21 июня в швейцарский Бюргеншток прибыл вице-президент США Джей Ди Вэнс. Как сообщил CNN, в американскую делегацию также вошли спецпосланник президента США Стив Уиткофф и зять Дональда Дака Джаред Кушнер. Иран на переговорах представляют спикер парламента Мохаммад Багер Галибаф, министр иностранных дел Аббас Арагчи и глава Центробанка Абольнасер Хеммати.

Перед встречей Вэнс заявил, что Вашингтон готов «фундаментально трансформировать» отношения с Тегераном, если Иран откажется от роли «источника региональной нестабильности» и амбиций в отношении ядерного оружия. По его словам, за последние часы сторонам уже удалось добиться существенного прогресса.

Одной из главных тем переговоров станет вопрос прекращения огня в Ливане. Иранский чиновник в разговоре с CNN назвал урегулирование конфликта в стране важнейшей задачей делегации Тегерана.

❓ Встреча проходит спустя три дня после дистанционного подписания США и Ираном меморандума о взаимопонимании. Документ предполагает прекращение войны и открытие Ормузского пролива.

Однако накануне, 20 июня, иранские военные объявили о закрытии пролива, сославшись на нарушение Израилем режима прекращения огня в Ливане. Bloomberg отмечает, что ситуация вокруг Ормуза может осложнить дальнейший переговорный процесс.
>>520024
Залежить ще від того, наскільки ми - боездатна армія, коли уріжуть всю підтримку, як грошову так і логістичну, відключать дані і софт, і введуть санкції.
96.jpg
26.23KB, 405x96
Все никак не начнут.
>>520030
Гаражам приготуватись
>>520030
Сперва папку вскрыть надо
>>520032
ПАКЕТ!
Кстати, чья єто фраза про "пакет вскрыть"?
VID_20260621_183637_446.mp4
0:44, 2.00MB, 480x480
VID_20260621_183912_305.mp4
0:55, 3.89MB, 480x852
Никакой буханизации нет, есть оповещение, после которого граждане радостно и добровольно подписывают контракт
>>520033
Наче того самого 13-го який тепер по лісах шкериться
45555.mp4
0:08, 1.63MB, 720x720
>>520028
>Трампло потребовал от Ирана остановить своих прокси в Ливане и пригрозил новыми и более мощными ударами
>>520034
Така хуйня в Афгані була, чим це закінчилось ми знаємо
>>520027
> У них 500 хаймарсів і ф35, у нас 70 хаймарсів. Тобто раз в 5 потужніша.
це рофл чи ти реально олігофрен?
>>520035
Да я вспоминаю, что автор фразы - то ли дохлый (чето вначале про "грейзоун" подумал), то ли там какая-то история нехорошая с ним.
>>520034
Это сейчас только в Пензе той буханизация идет?
>>519970
Зразу, як знайдуть яйця і зіб'ють перший шахед
>>520043
поки курочка по зьорнишку, далі більше, якщо схавають, то буде хуйово
>>520042
ну хз, іноді тут не і зрозумієш іронія чи ні
image.png
543.81KB, 1033x762
Чому не в'єбати? Ну ладно не в саму чергу, партнерам розірвані цивільні не сподобаються, розумію (мені б сподобалися) але чому не в'єбать поряд? повторити по нафтобазі яка горить? З прольотом над чергою обов'язково, щоб натрашки свиноматки зі своїми поросями верещали в жаху і паніці, щоб записували кружки з тряскою і істериками. Це було б прекрасно і потужний удар по моралі кацапів.
>>520037
Мощнее мощных?
>>520046
У людини дві (2!) вищі освіти. Айкю як 3 професорiв університета. А що таке іронія не може зрозуміти. От жалко поцана
>>520045
Почнуть тікати через верхній ларс?
>>520051
ну хз минула мобка, дала можливість трохи підкрипитись їм, да не такі мотивовані рібята як тоді зараз будуть, бо і ще фінансово питання як закриватимуть теж хз.
63.jpg
52.47KB, 527x308
65.jpg
41.18KB, 400x308
>>520033
Романов Лайт это писал постоянно.
IMG_2220.mp4
0:13, 2.61MB, 464x824
Іранська делегація покинула переговори з США у Швейцарії на знак протесту проти погроз Трампа, — Tasnim

Поки тривали переговори, Трампло заявив: «Закриєте Ормузьку протоку — і у вас не буде країни. Ви навіть не зможете повернутися до своєї клятої країни. Ми можемо захопити протоку, якщо доведеться. Я виб’ю з вас усе лайно».
Screenshot_20260207_012658_Chrome.jpg
168.44KB, 1062x640
>>520050
Ти б краще зі своїм бакалавром не пиздів тут
бля вже мабуть тре підписувати що іронія на всякий
>>520055
Вот это заебись, надеюсь его набутылят
6yN.mp4
0:02, 83.92KB, 480x356
>>520054
пиздец, как же Трампа всякие авторитарные параши мордой об пол возят, а он потом идет и на какую-нибудь Мелони прыгает.
IMG_0479.mp4
0:14, 2.83MB, 704x832
Screenshot_3.png
6.46KB, 164x62
🍿В Криму вводиться «комендантська година», — місцевий гауляйтер развожаєв.

▪️Паливо в найближчі дні продавати не будуть.
▪️Пороми не працюють. На курсування суспільного транспорту вводять графіки.
▪️ТРЦ і супермаркети мають зачинятися о 20:00.
▪️Вуличне освітлення вмикати не будуть через дефіцит електроенергії.
>>520054
Так вроде ж пишут, что все норм прошло. Хотя не удивлюсь, если этот опять все запорол:

"Віцепрезидент США Джей Ді Венс заявив про прогрес у переговорах з Іраном, які проходять у Швейцарії.

Переговори набирають обертів
За словами Венса, за останні години сторонам вдалося досягти помітних результатів.

"За останні кілька годин ми вже досягли значного прогресу", – зазначив він, підкресливши, що ця зустріч має історичне значення.

Віцепрезидент наголосив, що раніше, за винятком останніх місяців, керівництво Ірану та США не проводило зустрічей на такому високому рівні.

Мирні наміри і нові виклики
Венс пояснив, що американська делегація перебуває у Швейцарії для того, щоб за допомогою дипломатії змінити ситуацію на Близькому Сході.

Він додав, що США бачать перспективу співпраці між країнами регіону задля досягнення миру та стабільності.

Віцепрезидент прибув до Бюргенштока для участі у переговорах, передбачених попередніми домовленостями. Водночас ситуацію ускладнило рішення Ірану відновити блокаду Ормузької протоки."
>>520061
> Паливо в найближчі дні продавати не будуть.
Чому? Привезли же, много.
image.png
133.64KB, 884x234
пахнет воздуханством типо кавы в Ялте, но буду рад ошибиться
1779219781779-0.webp
173.92KB, 859x1080
>>520065
Ми ближче до кави в Ялті ніж коли-небудь з 2014-го
photo_2026-06-21_20-38-21.jpg
117.08KB, 516x957
⚡️В Севастополе вводят ограничения в целях безопасности, — губернатор Развожаев.

— Массовые уличные мероприятия отменяют на территории Севастополя с 22 июня и до особого распоряжения;

— Общественный транспорт будет работать только в светлое время суток — с 5:30 до 21:00;

— Работа паромов, перевозящих автомобили, прекращается, остаются только пассажирские катера;

— Принято решение о работе общественного транспорта во время тревог, оно вступает в силу с 15:00 понедельника;

— Торговые центры, супермаркеты и гипермаркеты будут работать с 7:00 до 20:00, заведения общественного питания — с 8:00 до 20:00. Мелкие магазины, киоски и аптеки могут устанавливать график по своему усмотрению;

— Также принято решение не включать уличное освещение.
>>520069
Курортный сезон идет не по плану.
1632342504278.png
470.18KB, 1204x571
>>520054

Все правильно Трампло зробив. Так навіть краще. Трампло вивів їх на чисту воду. Тепер ми знаємо справжні наміри Ірану. Ось це я розумію Нью Йоркська школа дипломатії. Байден би зараз щось мямлив невнятне і жав би руку іранцям і обнімав би.
>>520070
короче мы начаои воздуханить на уровне русни, как те заявляли что донбасс до конца 2025 возьмут. обидно конечно за тех, кто верит в десантную операцию на Крым, даже в таких охуенных условиях
image.png
159.14KB, 400x207
>>520075
Для десанту треба його чимось висаджувати, том навряд в будь-якому разі. Хіба що ТЕРМІНАТОРІВ З СІБЕЙБІ
>>520075
>тех, кто верит в десантную операцию на Крым,
Сам придумав?
>>520077
а я по другому не вижу как отрезать крым от пидорашек. мост расхуяривать не хотят, железку ростов армянск положить полностью не хотят. хз как иначе
>>520065
Схуя они тікати будут? Типа из-за хуевого подвоза бензина (и прочих балабасов) они драпанут из Крыма? Две группы ССО на моторных лодках штурманут весь полуостров?
Дронами сейчас утюжат Крым буквально каждый день - это правда. ПВО уже проредили пидорам там шопиздец - прилетает уже даже по каким-то лоховским в/ч. Но че вы думаете, что они там не будут сидеть до талого, как в Купянске и Вовчанске?
>>520075
Да щас псіопи з обох сторін, просто помовчіть, і самі все побачимо в кінці літа
>>520079
>они там не будут сидеть до талого, как в Купянске и Вовчанске?
Клімат інший, там навіть води ніхуя нема, хтось колись писав що Крим типу нереально обороняти, тому і переходить з рук в руки постійно.
>>520079
Ппо підвозять на заміну вибитого?
>>520078
> мост расхуяривать не хотят, железку ростов армянск положить полностью не хотят
Хуйні не неси. Очевидно що ми не можем а не не хочем. Поки що.
>>520083
после того что случилось в маскве недавно ты буквально сам себе пиздишь про "не можем". все могут, нету воли Дуче расхуярить тот ебучий крымский мост и железку на армянск просто за день
>>520079
После подрыва дамбы, в крыму можно опять ждать раздачу персиковой воды, эта хуйня засохнет нахуй + если всё въебать пидорахи понаехавшие заскулимв побежат в радную рязань.
>>520079
Стерненко про цивільних взагалі то. І вони уже біжать
>>520084
Так там просто нема НПЗ на мосту, треба щоб побудвали спочатку...
images.jpg
10.29KB, 295x171
Реально ли дронами или FP-1 уничтожить опоры моста?
>>520089
Ходить легенда що якось підори знесли опори мосту сотнею ФПВ
>>520084
> расхуярить тот ебучий крымский мост и железку на армянск.
Нагадує думки підорашок про росхуярить мости через дніпро. Я розумію що ти гуманітарій, ну так погугли там чи у ші спитай хочаб чи можна розбити подібну споруду чимось типу дрончиків. А більше в нас нічого і нема в такій кількості.
>>520089
Там после 1 прилёта в опору мосту и так пизда.
Остась ещё 2 раза ебануть и упадёт
>>520090
Даже не легенда, по инсте видосик циркулирует. Но там маленький автомобильный мост на два пролета.
most-krym-es.jpg
594.12KB, 1910x1362
>>520092
Точнее - части моста, который будут чинить, если ебашить постоянно то место после того не будут.
IMG_4278.mp4
0:33, 11.28MB, 592x1280
>>520090
>>520093
На кадрах — процес ураження ворогом опори мосту через річку Нітрус поблизу Андріївки на Харківщині. За заявою окупантів , для цього було використано 43 FPV-дрони, які послідовно завдавали ударів по одній і тій самій конструкції
p30.mp4
2:02, 7.07MB, 1280x704
Його «вибачаюсь» хай залишить для себе, — Дуче Лукашенку.

«Воно не працює після першого дня початку війни. Я пояснював йому: крок номер один — жодної технічної підтримки російських ретрансляторів».

Нагадаю, в п'ятницю спливає тиждень, який президент дав Білорусі.


❗️Якщо Лукашенко не прибере ретранслятори, то їх приберемо ми. Це станеться протягом тижня, — Дуче.
>>520095
>>520093
Ага, дякую, я тільки чув про це
Але досить показово, у нас би по ньому маленькими кабами або великим крилом уїбали.
77 (14).jpg
272.81KB, 2048x1366
77 (13).jpg
465.75KB, 2048x1366
77 (12).jpg
203.94KB, 2048x1366
77 (15).jpg
195.86KB, 2048x1366
Землерийна машина ПЗМ-2 під час будівництва фортифікацій військовими 92-ї ОШБр
>>520096

Ну таке.

Знов, якщо це як з Польшею - то це скоріш пізда. Якщо є СТРАТЕГІЧНИЙ ПЛАН - то побачимо.

Розклад простий - якщо ми зносимо ці ретрики й починаємо їбати відновленні. То якщо картопля ігнорує, це одне, але якщо він призиває союзника, то що?

- Русня загоняє Іскандери в Брест, та прострілює Лівів балістикою, як Київ.
- Русня починає будувати дронопорти шахедів по білорусі, й звідти доволі швидко буде по 100-150 шахедів за наліть.
- Русня може спробувати працювати кабами, та ловити нашу авіацію з су-35.
- Русня скоріш за все спробує повторити сумщину-харьківщину але в масштабі від черніговщини до волині. Ну тобто ротами-батальонами заходити за кордон, забирати якісь села. Максимально відтягуючи сили туди.

Як на мене такий розмін не коштує НПЗ, та щоденної йобки промки з дронів. Але якщо у Сирського виведено 2 елітних корпуси + штурмові полки під це, й є конверт 3 дні й парад у Мінську, інагурація Тихановської - то тоді можна спробувати.
>>520096
> Перш ніш щось робити публічно, Моя стратегія, - Я роблю це не публічно.

Ну Дуче, ну голова!. Хто б ще додумався крім нього надсилати не публічно сигнали президенту іншої країни, перед тим як все вивалити в ЗМІ? Отож. А ви все криворізька дипломатія, криворізька дипломатія.


> Я багато разів передавав.

Так а якщо багато разів передавали, так а чому ми чекали до 2026 року щоб уєбати? Давайте ще б почекали 2027. Якась дивна ситуація.
>>520104
кАКОЙ тО копиум из 22.
Русня туда уже загоняла авакс, который у утиль ушёл, как и пара су24 которые в белопидорашке стояли.
Твой нахрюк не имеет связи с реальностью
>>520104
Это будет работать и в обратную сторону
>>520106

Так вусатий після обосрамса у березні-квітні, пішов у отказ. Та русні не давав нормально укоренитись. А тут, він їх покличе, без обмежень. Тобто, як в брянський чи курський, вони зайдуть на позиції іскандерів, цирконів, шахедів, та кабоносців. У нас є план на такий випадок? Бо розмін НПЗ не окупить.
>>520108
Якщоб хотіли чи була політична воля - вже б зайшли. За підорашкінські ретранслятори ніхто всиратися не буде.
image.png
2.91MB, 2048x1376
>>520091
на твоем фоне срыбарь щирый козак топит за ЗСУ
>>520107

Якщо у нас є план бліцу - то так.

Якщо план нагадала Феншуй - то в долгу, ні. Бо у русні + картоплі більше військ. Тому вони зможуть з часом почати активно рейдити прикордоння, з загрозами рівня стратегічного удару на Київ/Захід, щоб ми тримали війска. Також вони нам балістикою дуже багато проблем зроблять там, куди балістика недолітає + шахедний спам як в сумщині, тільки на тій же Волині. Так, ми їм спалимо НПЗ, винесемо промки. Але розмін в довгу, не нашу користь явно. Доречі, а старлін у них паше чи ні? Якщо ні - то це погано.

>>520109

Так, на картоплю русня давить максимально, як може. Це може статись саме тою соломинкою, яка зламає опір вусатого.
>>520111
Ну по-перше, ретранслятори іншої армії ти нікому не продаси як справедливу помсту. Ні Європі, ні Америці, з якою бульби нормалізують відносини, ні власному населенню, яке буде вити про "не нашу війну" голосніше за москвичів.

По-друге, якби хотів впрягатися - робив би це на хаях, в 2024-25 роках, коли в нас багато чого сипалося (як Муссоліні в свій час), а не на низах, коли можна і піздюлі отримати, і Северная Нигерия зі своїм дефіцитом не сильно підсобить щось там відновлювати.
>>520115
живем в такое время что хуй знает стеб или на самом деле
>>520108
>лукашенко помститься за ретрики підорашок і почне війну
Якщо тобі 14, то так воно і працює
>>520105
>Давайте ще б почекали 2027. Якась дивна ситуація.
Єрмака вигнали, дронів багато, Мадяр, Федоров, сбс
>>520089
Хуй в сраку. Разве что ракетами. Причем которые будут ебашить по опорам.
Кстати вопрос экспертам - есть ли такие ракеты которые могут ложиться ровно в опоры моста. Причем в режиме реального времени корректировать - если одна колона разрушена ебашить по другой.
photo_2026-06-21_22-39-25.jpg
96.49KB, 985x1280
Клоуны больше не интересуют россиян — спрос на них рухнул в 8 раз за 4 года.

Профессия стремительно теряет популярность, а спецы в этом жанре буквально стали исчезающим видом. Всё из-за новых форматов развлечений и предпочтений аудитории.
>>520065
Так в принципе УЖЕ. Бензина нет, летают беспилотники. Расияне об этом будет со временем вспоминать это с ужасом)
photo_2026-06-21_22-40-38.jpg
160.29KB, 865x831
photo_2026-06-21_22-40-39.jpg
140.88KB, 1200x675
photo_2026-06-21_22-40-41.jpg
186.48KB, 1200x701
Китай готовится к возможному конфликту с США и отрабатывает удары по американским объектам на полноразмерных макетах.

На полигоне в пустыне Такламакан обнаружены копии эсминца класса «Арли Бёрк» и авианосца USS Gerald R. Ford.

Для штурмовых учений в КНР также построили макет правительственного района столицы Тайваня
>>520119
>>520119
> есть ли такие ракеты которые могут ложиться ровно в опоры моста

есть 200кг бч fp2, который можно в режиме прямофо эфира направить куда глядят глаза оператора чем тебе не мощный въеб по опоре даже без ракет. пидоры в свое время вообще фпвшками сносили опоры мостов методично хуярив по штук 100
>>520121
то что ты описал это дефолтный быт в дыныры лыныры с 2022 года. всем похуй и тупо до лампочки. генетических терпил путем зомбирования через телик выростили
>>520124
Кало-смечка.
>>520119
>тока ракєти дрони нє работают протів арміі мостов
Вода камінь точить, син Лампаса
>>520114
Я бы тоже наварил. А фирма ООО "ТОЧНО-НЕ-МОЙ-КЕНТ" взяла бы на это подряд:)

ей богу, тотальный распил и спиздинг с той стороны единственное, что даёт нам надежду
>>520128
>вот бил би вмєсто пині сралін...
Спокійно
>>520129
Поздно, я уже достал хуй и стучу им по столу, читая про Крым.
>>520070
дуже подобається стиль як пише мадяр. як це можна назвати?
>>520132
генерал пидорас? так это интеграция в нато в прямом смысле
>>520132
Ну Батя, ну політик, ну об"єднувач нації. Магьот. О це я бачу, що людина - дипломат і прогресивний европейський діяч.

>>520135
Баньте підарашку. Це фейковий канал, даун.
WC.mp4
0:13, 348.51KB, 720x1280
>>520136
хлопци я свий
>>520139
до речі було в рекомендаціях думав запостити, але потім вирішив що хтось інший принесе
>>520144
Ага, та сама Прізма
telegram-cloud-photo-size-2-5316767611343280585-y.jpg
102.02KB, 963x975
🎧 російські воєнкори заявляють, що Білорусь нібито почала відключати зв’язок МТС після нещодавньої заяви Дуче

Стверджується, що мережу використовували ретранслятори, які допомагали в атаках «шахедів» по Україні. Раніше Дуче заявив, що або Лукашенко прибере ці ретранслятори самостійно, або це зробить Україна, давши Мінську тиждень на вирішення питання.

Наразі підтверджень цієї інформації немає.
648756-0.mp4
0:18, 779.17KB, 480x604
>>520142
Чому Корчинського не показали?
1637589926234.png
209.52KB, 522x264
>>520118
> Єрмака вигнали,

У мене таке враження що у нас ситуація як на картинці, але ніхто не хоче туди лізти і розбиратись, чомусь як ви тоді Саурона збираєтесь перемагати? переможними піснями?
>>520104
Якщо підорашки таке почнуть робити то нахуй їм тоді лукаш всрався, лол? Тобто вони будуть як у себе дома, то для чього їм тоді лукаш там? Лукаш це розуміє тому вибере краще украиїський хуй у роті, чім десь без голови у канаві валятися.
{68F0FC0B-63A5-4366-AE7B-0D2F63AD2674}.png
580.40KB, 660x727
>Нове розслідування The Washington Post надає переконливі докази того, що директорка національної розвідки Тулсі Ґаббард перебувала під сильним впливом свого духовного гуру — лідера культу, який вказував їй, що говорити і як діяти.

>Тулсі Ґаббард, її гуру та загадкові повідомлення, що допомогли сформувати її політичну кар'єру

Я отримав сотні конфіденційних меморандумів, у яких детально викладено політичні та стратегічні поради для Ґаббард за роки її роботи в Конгресі, після чого розпочав пошуки того, хто стоїть за ними.

Послідовники Батлера сповідують форму індуїзму, що передбачає відданість єдиному божеству (у їхньому випадку — Крішні), а також певні правила щодо медитації, йоги та харчування.

Деякі колишні члени, однак, називають цю групу культом і стверджують, що послідовники були ізольовані від зовнішнього світу — характеристики, які сама група заперечує. Колишні послідовники тижнями розповідали мені, що Батлер контролював найважливіші життєві рішення своїх адептів і вимагав повної покори та секретності. Вони заявляли, що він роками намагався поширити свій вплив на політику, і підозрювали, що успіх Ґаббард у Вашингтоні став кульмінацією цих зусиль.

Тепер, коли Ґаббард, колишню конгресвумен від Демократичної партії, було обрано новообраним президентом Дональдом Даком на посаду директорки національної розвідки, я хотів зрозуміти: наскільки великим був вплив Батлера на неї?

«Не дуже великим», — сказала мені Зальцбург під час тієї першої розмови. Вона також применшила значення організації Батлера — «Фонду ідентичності науки» (Science of Identity Foundation, SIF). «Я навіть не вважаю це справжньою групою», — сказала вона.

А хіба в інших країнах високопосадовці і люди з адміністрацій президента так не робили? Робили, і не раз.

https://www.washingtonpost.com/investigations/2026/06/21/tulsi-gabbard-her-guru-mysterious-messages-that-helped-shape-her-political-career/
>>520143
Нахуя они сделали UI вида «несуществующая операционка из фильма категории б, в которой кулхацкер пробивает подозреваемого по IP»?
>>520152
Тому що могли...
>>520143
нейрослопом попахує пікча
>>520152
чому ні? все має виглядати як епл чи віндовс параша?
людям сидіти кожен день користуватись, чому не зробити, щоб було по фану
>>520053
Ааа... Этот живой еще, падла.
>>520134
Езопова мова
>>520152
>>520153
>>520155
>UI вида «несуществующая операционка из фильма категории б, в которой кулхацкер пробивает подозреваемого по IP»
ОХУЕТЬ! Я всегда мечтал чтобы компы были такими крутыми, как в тех фильмах, а не та скучная хуйня что ИРЛ.
>>520155
>людям сидіти кожен день користуватись
>чорна хуйня з сірим і синім текстом
UX від бога
>>520159
Меньше по глазам бьет. В темноте норм сидеть. Блять, ты пропустил тренд на "темную тему в IDE", чи шо?
>>520159
>>520152
Виглядає як якийсь VS Code, тільки з графіками і картами-малюнками.
>>520146
Вряд ли.
image.png
464.67KB, 1080x608
>>520065
>>520079
> Схуя они тікати будут?
Этот прав, забыли что ли базу?
>>520166
> neon_space_rainmeter
який піздєць
>>520166
Ебать, шо це за компутер бетмена? Не, не ставил. На линуксе когда-то давно делал себе "хацкерские" луки: openbox, tint2, conky настравивал чтобы все "минималистично" было - мне было заебись. А про эту тему для ХР даже не слышал, но выглядит прикольно.
>>520152
Хз, кто-то вайбкодил, получилось да, с привкусом аи слопа. Я даже не уверен, что это полностью реальный интерфейс.
>>520150
Я слишком старый, чтобы ебать косплеерш, а больше там делать нехуй 🙃
>>520172
Думаю, Дуче коли бігуни бігали вдома з маскою сидів (не засуджую)
1334280641046.jpg
1.71MB, 3600x2000
15160680899600.jpg
508.91KB, 1490x2140
>>520171
Воно не тільки для хп. Це прога з сорт оф віджетами, яка, ніби як ще й досі жива. Але максимально популярна була на початку 10х. В б\ смоктача іноді створювались десктоп-треди, де анони мірялись скрінами своїх робочих столів. Потім наче на якусь тематичну дошку переїхали.
В мене рейнметр не прижився (бо воно надлишкове і нахуй не потрібне, окрім як для вау-ефекта), а от рокетдок я багато років юзав.
>>520172
36лвл - впервые слышу про каких-то там "бегунов". Вообще, история нихуевая - прямо как в каких-то трешовых фильмах 80х, типа "Класс 1999".
Слышал только от родителей (они медики), что Кривой Рог был "рассадником детской наркомании на уровне всего Совка".
Еще прихуел, когда в 2013 году туда заехал, а там улицы имеют такие названия, которые наверное даже в Пидорассии переименовали годах в 1950х (всякие "20 Партсъезда ВЛКСМ" и какие-то вообще ультра-турбокоммидаунские).
155517139619243533.jpg
102.97KB, 811x486
>>520151
>«Фонду ідентичності науки» (Science of Identity Foundation, SIF)

Переклад топ.
>>520146

Слишком гуд чтоб было правдой.
Было бы ок появись подобная инфа от разведки или сорт оф.
>>520177
У нас в Харькове весь ХТЗ был в таких названиях, 17 партсъезда и тп, отвратительно.
Хотя переименование улицы в честь погибшего в вертолете замминистра тоже осуждаю, через 5 лет хуй кто вспомнит кто такой Енин и почему улица его имени в центре
>>520177
Наверное, подобная хуета в любом крупном промышленном городе(Югавастока) творилась, с конца восьмидесятых и по нулевые.
>>520172
> «Бігуни» об'єднувалися в загони за територіальною ознакою, створювали свої закони, форму, атрибутику, статут.
> Залежно від місця проживання кожне з угрупувань носила горду назву «бики», «коні», «голубці», «вокзальні».
> У загони входили «старшаки» (юнаки 17-18 років), «малолітки» (15-16 років), «мультики» (14-15 років) і наймолодші «пупси» (12-13 років).

Як думаєте Дуче був биком, конем, вокзальним чи може голубцем?
>>520177
Это надо быть на десяток где-то лет старше чтобы такое не только слышать, но и участвовать. Я уже этого не застал. Но мне постоянно по ушам ездили как "старогородские" пиздили "даманских" или кто там пиздился стенка-на-стенку с "17-м" участком. Сам не видел. Но все равно годами ходила репутация за Старым городом и Станкостроем что там пиздец ебанутые и можно там пропасть и найдет только в канализации по запчастям.

>Еще прихуел, когда в 2013 году туда заехал, а там улицы имеют такие названия, которые наверное даже в Пидорассии переименовали годах в 1950х
А ебало членина тебя в Киеве на Театральной не смущало значит? Оно там до сих пор.
>>520183
В основном по Украине все эти стенка-на-стенку закончились в 70х. Остальное - то уже пиздежь скуфов, которые там якобы "застали" что-то. Возможно, где-то очень локально и на уровне каких-то абсолютно поехавших банд, типа тех бегунов-голубцов, но не более.

>А ебало членина тебя в Киеве на Театральной не смущало значит?
Нет. Улицы Членина и всяких там пушкиных-гагариных - это привычное, я же не за бугром рос. А когда названия буквально "сталинские", с какими-то стремными акронимами, с какими-то орочьими терминами - это пиздец странно выглядело, даже до декоммунизации.
image.png
714.31KB, 1280x1280
>>520185
В Одессе до середины войны всякие Буденнова, Кирова, Дзержинского и Ворошилова был
>>520104
>Русня загоняє Іскандери в Брест, та прострілює Лівів балістикою, як Київ.
Значить буде менше ракет для Києва і Одеси.
>>520132
ну вот и UK-прошивка активизировалась
>>520158
>ОХУЕТЬ! Я всегда мечтал чтобы компы были такими крутыми, как в тех фильмах, а не та скучная хуйня что ИРЛ.
Для таких уже давно BolgenOS разработали.
>>520176
>>520158

Никогда такого не понимал, у меня от этого вайб 4пидорахи
Кек. Смотрю ща детский канал пиксель. Там типа программа где учат букву А. Взрослая девушка и два пиздюка - девочка и мальчик примерно 4-5 лет. Девушка разговаривает на укр, а пиздюки даже не пытаются и видно что его нихуя не знают и в жизни не используют. Сложно что ли было найти украиноговорящих детей? Моя например чисто на укр говорит, и множество ее подруг из садика тоже
>>520193
Ну такое. У тян младшие брат и сестра, 12 лет, украинский знают ещё хуже, чем я.

Несмотря на укр. программу обучения. Впрочем, нихера они и не учатся с этим ковидоми удаленкой проебана вся база
>>520195
Так воно не й дивно, коли навіть на борді для онаністів анонімусів, де над тобою навіть теоретично посміятися не зможуть, ти пишеш не українською :)

practice makes perfect ©
>>520196
Резонно.
>>520193
Украинский негде использовать, кроме как в Украине. Поэтому и не учат.
Штучний інтелект стає новою основою глобального військового стримування (замість ядерного).

Швидкість реакції сучасних ракет і дронів перевищує можливості людського мозку. Перемагає та сторона, чий бойовий ШІ швидше аналізує супутникові знімки, виявляє цілі та віддає наказ на ураження. Відставання в алгоритмах означає миттєвий розгром інфраструктури ще до того, як командування встигне зреагувати.

Рої дронів та роботизовані комплекси, здатні воювати в умовах повної відсутності зв'язку (РЕБ) завдяки локальним комп'ютерним моделям зору, роблять класичну живу силу та важку техніку вразливими.

ШІ-платформи (на зразок тих, що розробляє Palantir для Пентагону) моделюють мільйони сценаріїв поведінки супротивника, дозволяючи блокувати логістику та війська ще до початку їх розгортання.

Для ядерної зброї існують договори (СНВ, ДНЯЗ), інспекції та механізми контролю. Для військового ШІ немає жодних юридичних рамок, а перевірити наявність бойового коду на серверах супротивника фізично неможливо.

Якщо програма виявляє ціль і знищує її за мілісекунди, людина в ланцюгу прийняття рішень (Human-in-the-loop) стає зайвою ланкою. Це веде до повної автономізації насильства.

Якщо у XX столітті супердержавою вважалася країна з найбільшою кількістю плутонію, то у XXI столітті супердержава — це країна з найпотужнішими дата-центрами, найефективнішими алгоритмами квантизації моделей та безперебійним доступом до передових напівпровідників (чипів).
>>520199
Простите а где японский, тайванский, мароканский, финский, естонский можно использовать?
>>520200
>Штучний інтелект стає новою основою глобального військового стримування
Де?

>Перемагає та сторона, чий бойовий ШІ швидше аналізує супутникові знімки, виявляє цілі та віддає наказ на ураження.
Де?

>Рої дронів
Де?
>>520199
Так русєк тим більше нєгдє, якщо ти не зібрався емігрувати в парашку.
Космополіт - завжди підарашка
>>520204
Нє, космополіти вчать світові мови, а не пост-імперську хуйню, на якій ти навіть заяву не можеш написати в себе вдома.
>>520201
Ну Японія робить дофіга контенту і абсолютна його більшість ніколи не перекладалась. Практично кожен анімуфаг на старті своєї кар'єри мріяв чи навіть планував "вивчити" японську.
>>520206
Ти можеш знайти таке виправдання для будь-якої мови, був би інтерес.
IMG_7611.mp4
1:09, 24.77MB, 720x1280
Ого! Це Стерненко прикрутив Старлінк до ФПВ?
>>520207
Настільки ж "вагомого" не знайду. Візьми українську - абсолютна більшість українців і тепер бігає по москальських ресурсах за дозою контенту бо
1) нашого дуже мало (логічно, почали лише після 22 року)
2) англійську не знають (федоров банально пиздить)

Німецька? Окей, давай пометикуємо разом що з відомого контенту німецькою мовою ти знаєш. Крім Майн Кампф. Серіал Dark? Окей, приймається (але він був дубльований англійською, а має субтитри на інші мови). Що ще? Суперпопулярний на протязі пари місяців в 90х гурт Mo Do?

Хінді, суахілі, мова навахо?
>>520208
Когда уже будет лайв трансляция с фпв дронов по подписке?
>>520195
>с этим ковидоми удаленкой
Я уже слішком старая штоби учить укрАинский, пускай уже мои дети учат
@
діти учать свиносообачу, бо москвороті тільки на ньому дома й хрюкають

Що могло піти не так?
>>520209
На німецькій ДОХУЯ академічного і професійного контенту, цілий корпус класичної літератури і філософії. Ну тобто, якщо ти там не деградував ще до рівня споживання тільки серіальчиків, то щось знайти можна. Більш того, навіть в тамтешніх серіальчиках треба варитися, щоб знати варіанти. Ну і багато перекладного, так.

По своїй структурі німецька взагалі - найкращий замінник русєка, фактично там представлені ті ж самі категорії (в сенсі, що радянським технічним підручникам відповідають німецькі, російським перекладам англомовного контенту - німецький переклад і так далі).
>>520209
Я в себе на ютубі старанно повичищав руснявий контент, просто тицяв "не рекомендувати". Буває вилазить звісно але не в такій кількості як раніше, тим паче русня буває маскується, але зараз кумедно що коли мені попадається руснявий відос в шортсах, автоматичний перекладач озвучує мені англійською або українською. Так ось, українського контенту не так вже й мало на поточний момент, я наприклад чисто принципово ставлю лайки українським ковалям контенту щоб бампати їх, навіть якщо мені не сильно сподобався контент, все одно плюсик ставлю. Проблема в тому що деякі патріотичні патріоти хуй клали і займаються тим що прибігають до творців контенту і починають там шукати гіменце, ну є така риса на жаль, не вистачає солідарності в деяких.
>>520212
> На німецькій ДОХУЯ академічного і професійного контенту, цілий корпус класичної літератури і філософії.

Как ты сам заметил, нужно только специалистам, которых условных 1-5% населения. Остальные будут смотреть сериалы и шоу, и это норма, а не деградация.
>>520214
Будь-кому, хто працює по спеціальності, що потребує вищої чи середньої освіти, бажано почитувати професійні книжки. І навіть вантажникам було б непогано читати книжки по Fördertechnik та всякі Sicherheit bei Kranen.
>>520215
Тогда предлагаю простой мысленный эксперимент. Во время прогулки ты по городу ты столкнешься с кучей людей на своих местах. От продавца и кассира, до до патрульного, бармена, таксиста, работника на АЗС, работника жкх, водителя ОТ, штукатура и плиточника, пидорасящего магазинчик рядом и тд

Кому из них нужно выучить новый язык и читать проф.литературу на мемецком?
>>520215
> І навіть вантажникам було б непогано читати книжки по Fördertechnik та всякі Sicherheit bei Kranen.
Кек. Ну вот их менеджер и уволит как оверквалифаед кадров. И возьмет васю, который не выебывается и делает так, как ему сказал гражданин начальник.
>>520215
> професійні книжки
літералі 99% є на англ; німецький тобі знадобиться хіба що якщо ти дохуя ілітарій і хочеш читати шопенгауера в оригіналі
image.png
70.53KB, 1210x595
не зрозумів, я думав піссділ не стався
>>520216
Та бажано всім. Ми ж говоримо про хороший варіант, а не про те, як є. Суспільство ж чогось придумало писання книжок і професійну літературу, освіту та інше.

>>520218
Ти знаєш німецьку і англійську, і читаєш технічні книжки, щоб порівнювати? Тому не пизди, там дохуя унікальної літератури і свій підхід.
>>520220
> там дохуя унікальної літератури і свій підхід
класно, шкода що або вона нікому ніхуй не потрібна, а якщо потрібна то має переклад, бо на відміну від філософодрочєва цінності при перекладі воно ніякої не втратить
>>520219
в 20 сторіччі почали не оголошувати війни, в 21 - мир.
image.png
9.01KB, 109x407
>>520219
Ну если приблизить еще ближе то там вообще пиздец, обвал рынка
image.png
92.94KB, 1777x606
>>520219
А вот так выглядит обвал это на месячном графике
543345543.mp4
0:10, 2.98MB, 1080x1920
image.png
100.20KB, 1777x606
>>520219
А вот тут я тебе отметил на графике выходные за последний месяц. Видишь зависимость?
>>520226
єблан, я про те що іран вчергове відмінив піссділ(після якого "абвал" і стався) і, наче як, закрив ормуз, а нафта досі вверх не пішла
але да ти єбать геніальний аналітик, ціли три поста висрав, без тебе б не здогадались
>>520198
Цицьки силіконові? Бо навіть не коливаються
>>520193
Соціум рішає. У мене в селі (Кіровоградщина) була знайома дівчина, яка укр мовна була. А в 16 поїхала в Кривий Ріг в медучилище і через 2 роки російськомовна стала
>>520221
Так німецькою ти англомовні підручники чи монографії також особливо не знайдеш, окрім найбільш розхайпаних чи тих, які перекладають самі американські видавництва. Там своя замкнена і незалежна освітньо-наукова екосистема, яка дозволила побудувати достатньо розвинену цивілізацію.
>>520226
>>520227
Ви мені дивіться, бо мій корєш теж спершу ці графіки аналізував, ща віддає пів зарплати мікрокредитним компаніям через суд, ще півтора ляма гривень осталось віддати
>>520227
Так как бы мой пост о том что влияние "отмены писдила" минимальные. Потому что рыночек уже заебался скакать от их биполярочки и для шатания уже надо что то по мощнее.
>>520212
> Ну тобто, якщо ти там не деградував ще до рівня споживання тільки серіальчиків, то щось знайти можна.
З таким підходом, якщо в тебе нема якоїсь особистої потреби в німецькій мові, перспективніше вчити англійську. Просто. Більше. Всього. А не лише якесь там "шось".

Я в школі німецьку вчив (тоді обирали ту мову яку вчили батьки, а в моїх в школі лише німецька була з іноземних), навіть "непогано" її знав. І, визнаю, маю якісь ностальгічні спогади до неї. Але англійською далі було все. Комікси, відеоігри. І німецька забулася трохи швидше ніж негайно. Зараз до тих коміксів з відеоіграми додалася ще технічна література і англійська використовується і вивчається далі аж бігом.

>>520213
> я наприклад чисто принципово ставлю лайки українським ковалям контенту щоб бампати їх, навіть якщо мені не сильно сподобався контент, все одно плюсик ставлю.
Я хз шо там в ковалях може не сподобатись, це ж офігенна тема. Якщо тобі цікава робота руками то зверни увагу ще на столярів-теслярів.

Але, загалом, лайкаючи "слабкий контент" ти потураєш розвитку слабкого контенту. Хтось зробив фігню, це полайкали бо толерантність та політкоректність це ж "прогресивно". І людина далі хуяре хуйню. Бо казати що це хуйня - табу.

В США та ЄС вже виросло кілька пололінь яке звикло до "призів за участь" і тепер страшезно скандалить коли дізнається що ірл, загалом, призи дають лише за перемогу.


> Проблема в тому що деякі патріотичні патріоти хуй клали і займаються тим що прибігають до творців контенту і починають там шукати гіменце, ну є така риса на жаль, не вистачає солідарності в деяких.
Ти ж в курсі що абсолютна більшість тих "творців контенту" десь до 23-24 років хуярила контент під москалів і хуй забивала на "солідарність з Україною", та? :) Патріотизм патріотизмом але монетизація мусить монетизуватися. І лише так звані "мовні патрулі" змусили їх перейти на українську. Бо внутрішньої потреби творити в них нема. Є лише бажання заробляти. І в перші ж дні після припинення війни всі ці "патріоти" розвернуться в бік рашки знов. Чому я так вважаю? Я достатньо старий і пам'ятаю що було в 2014.

>>520229
Поцікався в неї якою мовою були підручники і якою мовою велося навчання. Моя колишня якийсь "медик" (я не шарю) і коли ми з нею сиділи за книжками, все то було російською мовою.
IMG_1173.webm
3:30, 31.49MB, 1280x720
88.jpg
236.52KB, 1280x720
Оператори 73-го морського центру ССО здійснили наліт на противника, знищили ворожу позицію та взяли в полон кількох солдатів Своих Небросалия

Група спеціального призначення успішно виконала спеціальне завдання в одній із північних областей. Інфільтрація відбувалася як на багі, так і пішим порядком.

Спочатку оператори дорозвідали передову позицію противника, де виявили речі та елементи військового спорядження. Згодом було встановлено й місце перебування ворога.

Пропозицію здатися росіяни спочатку відкинули та намагалися чинити опір. Утім, щільний вогонь у їхній бік і отримані поранення змусили ворога передумати.

Під час «оформлення» полонені розповіли звичну для окупантів історію про те, що командування покинуло їх напризволяще.

Після надання домедичної допомоги противнику наші воїни взяли їх для поповнення обмінного фонду, а саму позицію знищили.
>>520220
Нутк да, до 20 века с гаком немецкий был языком науки, пока все не бежали / продались за кокаколу в пиндостан.
>>520228
Вони досить туго платтям затягнуті, плюс не такі здорові щоб ходуном ходити
>>520233
> Я хз шо там в ковалях може не сподобатись, це ж офігенна тема.
Я мав на увазі "ковалів контенту", а не реальних ковалів. Хоча реальних я також дивився.

> Але, загалом, лайкаючи "слабкий контент" ти потураєш розвитку слабкого контенту.
Слабкого контенту завжди буде більше ніж якісного, так було завжди, можливо в майбутньому усі будуть талановиті, але хз. Відповідно, абсолютно монопенісно чи потураю я розвитку слабкого контенту чи ні, в мене інша ціль - щоб українського контенту ставало більше, тому я буду потурати навіть найслабшому блогеру, якщо він штовхає український контент, доки укрконтент не вийде на потрібний рівень.

> вже виросло кілька пололінь яке звикло до "призів за участь"
Це загальна проблема двох крайнощів. Одних задрочили до плінтуса що треба бути лише відмінником, інакше ти невдаха, других не дрочили взагалі і також не дуже вийшло. Як каже Фокс Малдер - істина десь посередині.

> Ти ж в курсі що абсолютна більшість тих "творців контенту" десь до 23-24 років хуярила контент під москалів
Не дивно, бо свої до того хуй клали на власний контент. Наші споживачі й Моргенштерна не гребували слухати.
>>520233
>перспективніше вчити англійську
В тебе немає ніяких обмежень вчити багато мов, окрім часу. Я б сказав по власному досвіду, що для комфортного існування потрібно знати як мінімум дві іноземні мови окрім східнослов'янських: одна з них англійська, і інша - теж якась контентонасичена незалежна мова (хоча я віддаю перевагу європейським: німецька, французька чи іспанська, в залежності від того, який вайб, культурка і контент більше подобається). Я знаю більше, ніж дві, але то вже костилі навіть з моєї точки зору.
Мандарин придется еще учить как ни крути.
крым.mp4
0:24, 7.91MB, 608x1080
крым1.mp4
0:24, 5.66MB, 720x1280
крым2.mp4
0:31, 4.38MB, 720x1280
Снято на разбомбленном довжике конечно же.
0622 (1)(7).mp4
0:04, 6.06MB, 1080x1080
0622 (1)(6).mp4
0:07, 8.91MB, 1080x1080
Фламінгич по воронежу відпрацював.
>>520241
Блялол

Коли відбував свій термін на новійпошті то дещо охуївав з того наскільки все керовництво там російськомовне. Кожен дейлік російською. Більшість менеджерів з ким я спілкувався по телефону по дефолту відповідають російською. Дехто переходив на українську правда.
>>520244
Да в общем то не удивительно. В моей соц.бульбашке вообще сложно найти украиноязычных, хоть и при сохранении в общем случае проукраинских взглядов

Возможно, играет роль то, что эти проукраинские настроения строятся от нелюбви к Чеченская Пенетрация, а не большой и светлой любви к Украине:)
>>520243
Не ну столб дыма потужный, без вопросов
>>520241
>Найди для украинского
Я пам'ятаю як на двачах хлопець вчив норвезьку щоб читати Кнута Гамсуна в оригіналі. Можеш почати відвойовування своєї української зі списків типу
https://uk.wikipedia.org/wiki/Список_100_найкращих_українських_літературних_творів_(за_версією_Українського_ПЕН-клубу)
чи
https://theukrainians.org/spec/100romaniv/

Загалом це все залежить від твоїх інтересів і твого сприйняття себе (може захочеш себе позиціонувати інтелектуальною богемою серед студенток філфаку).
>>520248
Арестович должен был возглавить движение малоросо-русофобов, но совкодрочерсво и любовь к великай пидорусскай культуре не позволило.
>>520247
Перше лол

Такий собі евфемізм бо робота (після 2014, за розповідями олдфагів) дійсно хуйова. Можна довго розписувати чому але загалом все це зведеться до жадібності та безкарності менеджменту.

>>520248
Ну це напевно страндартна фішка в останні роки. Он, в США Трампиню обрали не тому що він такий ахуєнний та няшний, а тому що всіх доїбали його конкуренти. На фоні яких упоротий дід ще непогано виглядав.
>>520255
Хз. Я считаю Люсю просто коммерсом без какого-либо визионерства.
>>520245
Ну так для одних это повод этот контент создавать, а для других - игнорировать.
Но если делать онли второе, то потом начинаются всякие "не верю что можно преподавать квант.физику на мове".
video_2026-06-22_12-19-40.mp4
0:18, 1.68MB, 416x640
Ну не знищено, але кілька ракет залетіло. Завод наче займається електронікою для военки, включно з радянськими та силовими (що доволі важко замінити).
>>520251
> 2022 Військові: нам би фортифікацій щоб не ловити арту і атаки в чистому полі
> @
> 2022 Дуче:
>
> 2022 Військові: нам би мобілізацію щоб підмінили нас, хоч на якийсь час
> @
> 2022 Дуче:
>
> 2023 Військові: нам би дрончиків швидких та весільних, бо жити хочеться.
> @
> 2023 Дуче:
>
> 2023 Військові: Нам би реформу в армії зробити, корпуса, дивізії там. Відповідальні за мясні накази
> @
> 2023 Дуче:
>
>
> 2026 Військовий частини №1337: Було б непогано дати частині назву якогось патріота
> @
> 12 seconds later Дуче: Я повинен їх підтримати! Вони наш захист!
>


Реальна історія від початку і до кінця. Я зараз не тролю.
>>520259
Кроме повода на хороший контент нужны бабки. Много. И время, реально много времени.

Т.е это доступно тем, кто уже заработал своё в жизни И при этом имеет мотивацию (и железную волю) тащить вперёд бренд "Украина"

И, я так думаю, что большинство из малого количества таких людей сейчас в войске, а не в ютубе :)
99960.jpg
212.83KB, 1600x1066
>>520252
Как же хорошо что народ-стрингер делает детальный видео обзор прилетов
photo_2026-06-22_12-26-38.jpg
148.41KB, 803x1071
0622 (1)(18).mp4
0:15, 20.14MB, 1080x1920
>>520265
>>520264

Половина завода вціліла. Але це його обнулить на місяць як мінімум. Поки вони перебудують виробництво з урахуванням того що залишилось, та того, що можна відновити. але ось це вже діло - а не дронами фасад бити. Та й по грошам, десь рахували, що умовний той наліт на Капотню, це 20 ракет іскандерів. Щось мені підказує, що 20 ракет іскандерів по мск дали б більше вихлопу.
VID_20260622_123200_331.mp4.mp4
0:17, 1.39MB, 384x384
Удар по железнодорожной инфраструктуре в Брянске
image.png
724.53KB, 1256x1280
причем это даже не половина скорее всего. писюнов и прочих нету.

у пидорах всего одна елка и та без бч. терпеть был указ!
>>520266
Кажуть точно уєбали шоколадними нептунами
>>520263
> на хороший контент нужны бабки. Много.
так-то піздьож, художник завжди був голодним
хоча зараз роблячи контент на ютуб на якісь ~100к переглядів за відос можна вже жити
про музикантів вже говорити не буду, вони чисто тягнуть на любові до мистецтва
хоча дивлячись що ти маєш на увазі під контентом, якщо фільми з бюджетом на мільйони баксів то да
IMG_20260622_124222_469.jpg
109.38KB, 1024x496
Вночі було уражено центр космічного зв’язку «Дубна» у Московській області.

На об'єкті спостерігається масштабне задимлення – Генштаб
image.png
1.04MB, 2048x1564
пидорусскіє тут?
IMG_6156.mp4
0:49, 9.95MB, 464x848
image.png
1.05MB, 864x1152
Стармер уходит с поста премьер министра Британии?

Уебите на последок штормами по заводу полупроводников в воронеже!

Success.
>>520260
Так тобі нічого не треба вчити, ти вже живеш в середовищі. Більш того, це стандартна ситуація для звичайних не широко розповсюджених мов Європи, тієї ж норвезької, де хоча є якийсь набір технічної літератури, однак населення знає англійську і користується нею в освіті. Але в Норвегії всі вчать і розмовляють норвезькою. Цікаво було б порівняти ситуацію з Польщею як країною приблизно таких же розмірів, однак я не шарю.
>практической пользе
Визнач критерії.
>>520263
Много нашей узкоязычной богемы свитчнулись на мову, хотя знали что по охватам это убыток. Со временем получили частичную компенсацию на волне роста популярности Украины по миру.
>>520198
Судячи по говору, вона місцева, так шо хз чи виписувати її в воріженьки і злорадствувати.
Взагалі, печально це все. Я тривалий час і криманів з донбасятами у воріженьки не виписував, та й зараз ніби як ні. Але після пари років повномасштабки якось зникло співчуття до них. Типу, коли в часи ато домбили їх міста, то були думки (і переживання) що там наші люди страждають. А зараз якось похуй, хоч і розумію, що там далеко не всі хотіли бути окупованими і не всі мають можливість/яйця виїхати. Хз як би я вчинив на їх місці, якби русня свого часу не зробила жест доброї молі (до мене десь 40км не дійшли, а потім взагалі відкотились).
Коротше, печально це все.
>>520261
> Ну не знищено
Я той ще зрадойоб, але ось так насрати димом - це навіть для приліплення виводів до готових кристалів повна пизда надійності, а для самого виробництва тим більше, може виявитися простіше будувати новий корпус, ніж пробувати відмивати вціліле.
image.png
14.30KB, 339x192
>>520261
угараешь? завод полупроводников. там даже малейшее колебание всю цепочку производства захуярит, а тут шторм шедоу наведался. не будьте такими додиками и прошаривайтесь. даже капча с тебя угарнула
1773855679-2775.webp
56.09KB, 1200x720
>>520268

Це різні концепції. Та нам йолку зробити з БЧ не помішає, як з Блискавкою. Доречі, а знаєте чого там немає БЧ? Бо у виробника немає дозволу на це. От тут, як раз зарегульована олігархічна пинерація нам допомагає.

Якщо коротко - то у нас пісюни створювались з прицілом на операторів зенітних ФПВ, які вже рік-півроку працювали в небі. Тому був обранний такий дизайн. Він має массу переваг, значно кращу еффективність, але й кваліфікованних операторів, з досвідом на зенітних ФПВ.

У русні немає такого костяка зенітних фпв операторів. Зато є тисячі обьектів, де треба буквально алкаша, заводчанина, та таджика змусити еффективно збивати. Тому вони обрали дизайн буквально електричного ПЗРК. Насяльніка передає ланці голосовуху з вектором. Таджик/алкаш чує-бачить, активує йолку, по механичному прицілу з руки тримає сектор, чує піск - пускає. Алгоритм якому можна навчити будь кого за тиждень. Але це працює тільки в хорошу погоду, при візуальному контакті, якщо дрон бензиновий, якщо він не залетить в хмарку, якщо між стрілком та дроном немає ніяких перешкод на траекторії. Ну й т.п.

але якщо в МВГ з кулеметами, давали б наших ялинок, якщо б війська давали б наших ялинок якого залітного Орлана йобнути напряму, який ось тут й зараз є - то було б краще.

>>520277

Перший промповерх скоріш за все уцілів, Центральні - де маленьки окна 50/50, тут вже від пожежі залежить. Верхній пром поверх - знищено. Обидва адмін-проект крила - вціліли по всім поверхам скоріш за все, тут вже від пожару залежить.
>>520259
>не верю что можно преподавать квант.физику на мове
Якщо зайти на сайт норвезької національної бібліотеки nb.no, то там можна знайти фактично тільки один підручник по Kvantemekanikk за авторством P.C. Hemmer. Ситуація приблизно така ж, як з нашим підручником по квантовій механіці Вакарчука. І нічого, живуть якось люди навіть без пост-імперського минулого з нав'язаною мовою (ну, майже).
>>520278
>>520277

Ну завод випадає в нуль десь на місяць гарантовано. Але щось там відновити реально за рахунок першого промповерху. Він не горить, тому скоріш за все стелю там не пробило. Так не все, й багато питань. Але я б його з списку цілей не викреслював.
Чого Нечай Зосенко потерли?
>>520193
Я вообще не помню такого возраста когда не знал бы украинский и не представляю как это возможно. При том что Украина моего времени это буквально почти PФ в плане языка.
>>520286
шо за гений. ценой своей жопы в которой побывает не мало инородных предметов показал заводик. слон!
>>520283
🤣🤣🤣🤣

Красава придумав свій мем, сходу, талантіще Дуче
>>520274
>однак населення знає англійську і користується нею в освіті.
Ну у нас похожая ситуация.
image.png
461.81KB, 667x1000
image.png
657.22KB, 846x1000
image.png
939.37KB, 781x1000
image.png
700.30KB, 797x1000
>>520280
У нас дещо інша ситуація. Якщо ти тут давно то, скоріш за все, читав за це від мене. Але про всяк випадок.

Ми, з першого ж дня незалежності і, вельми вірогідно що, до першого дня повномасштабки (вельми вірогідно що і далі), забили на освітню програму українською мовою. Все що після школи мало підручники російською (часто взагалі ще застарілі радянські, де електрика вчать молитись на алюміній). ПТУ, ВНЗ, пофіг. Українською книги якщо й були то мало. Ну от пофіг було державним мужам на це.

За художку, всякі там детективи-фантастики, навіть не кажу. Сколенная Вставалия, через піратство, всуху нас виїбала в 90х-00х. І продовжувала це робити і далі після 10х років, коли вони начебто підписали якісь документи з світового авторського права (я забув як то офіційно називається) і стали начебто "цивілізовані".

І швидко це не пофіксати. Надто зараз, надто якщо пиляти освітні бюджети далі, замість того щоб тупо перекласти навчальну програму якогось муриканського технічного коледжу (в сфері синіх комірців американці ще не ідіоти).

Але це не означає що цього не треба робити, якщо не хочеш й надалі вирощувати покоління рашкодрочерів.
>>520289
Якщо ти про російську, то там якісь освітньо-наукові досягнення закінчилися разом з совком, тобто 35 років назад. Актуально тільки якщо ти плануєш працювати в промисловості, розквіт якої був в той період, і то здебільшого актуально в теоретичних розділах (там опір матеріалів чи теоретичні основи електротехніки мабуть не змінилися з тих часів).
>>520290
Да мы уже вырастили поколение азиатодрочеров.
image.png
29.33KB, 388x390
>>520291
Я про российский, и не только в образовании далекооо
>>520278
Видимо он на производстве не работал ни разу, раз так обесценил два сильных прилёта. И уж тем более, когда речь идет о производствах со сложной цепочкой. Короче зрадоёбы как всегда
>>520290
Я б навіть не сказав що забили, просто була мишебратність і не було ціленапрямленої роботи над тим щоб своє друкувати/перекладати.
Якби і було, то це б чисто на дотаціях везлося.
З приводу перекладів до речі, там же не тільки піратка але і сам факт що елементарно було простіше купити руснявих книжок бо вони дешевшими були і друкувались великими обсягами.

Після 14го року почався видавничий бум, зараз звісно не такими темпами йде але я особисто задоволений
он infinite jest навіть родили за 8 років накінець, правда 2к наклад тільки, але для 1.6к сторінок і досить нішевої книжані це вже перемога
єдине що О'Браєна ніхто так і не переклав за весь цей час, де мій третій поліцейський чи at swim-two-birds?
>>520294
Пізда як зажрались, йобка русні буквально щоденна, на відео стратегічний завод пробитий ракетою майже наскрізь.
Результат — три лайки, і пара вялих коментів про те що слабо їбем.
Всім подавай або Москву, або якісь мемні вибухи, бажано все зразу. Бо інакше вже не вставляє.
>>520240
Я краще піду в ліс партизанити, ніж вивчу цю каторгу для вух і ротового апарату
1781827533352-0.png
316.54KB, 590x569
>>520240

С их плодячкой - маловероятно.
А вот хинду - очень даже может быть.
>>520295
> З приводу перекладів до речі, там же не тільки піратка але і сам факт що елементарно було простіше купити руснявих книжок бо вони дешевшими були і друкувались великими обсягами.
Піратки була абсолютна більшість. Вони ж в ту асоціацію світового авторського права вступили лише в 10х.

Я тримав в руках книги, які (нелегально навіть для самого совка) перекладалися ентузіастами з КЛФ і скани яких потім по Фідонету гуляли. І далі то все, з всіма помилками, неточностями, йшло в друк. Бо попит на то, після краху Залізного Занавісу (це не мем з тіктоку, це історичний термін) був просто неймовірний. І не було часу то все вичитувати та фіксати. За якісь там домовленості з правовласниками взагалі нема шо казати.

З відеоіграми, до речі, була та ж історія. Якщо ти не застав ті часи: десь з середини 90х всі точки окуповують так звані (піратські) "російські версії" (а англійські потроху зникають взагалі). Якість перекладів дуже часто була дуже низькою. Але цільову аудиторію це не гребло анітрохи. Англійську вони розуміли ще менше ніж "ЛОАД ГАМЕ" чи взагалі "аААаааааААаааа". І якщо тобі з якихось причин кортіло понатискать в оригінальний Балдурс Гейт то ну, ти дивний, страждай.

І саме так була виграна "культурна війна".
>>520297
Згадую 22й, дві бочки пойобані гелікоптерами і реакцію у дусі "Та ну ні. Цього не може бути. Хлопці, не ескалюйте!".
>>520274
> Але в Норвегії всі вчать і розмовляють норвезькою. Цікаво було б порівняти ситуацію з Польщею як країною приблизно таких же розмірів, однак я не шарю.

В Польщі всі вчаться і розмовляють польською, абсолютно все перекладається польською і часто використовуються польські переклади термінів. Вони дуже націоналістичні (як і Норвежці) були в міжвоєнні часи з уніфікацією і насадженням польської мови, і зараз багато хто копротивляється за неї, хоча вона в цілому некрасива. Чим старіша наукова галузь (фізика, хімія, біологія), тим більше в польській власних перекладених термінів; чим новіша галузь (ІТ, AI, бізнес), тим більше англіцизмів і міжнародних назв, тому дітям, які починають вчитись по польські в школі буває складно на початку, бо терміни дуже часто свої особливі.
>>520303
Як взагалі з кількістю контенту? Наприклад, якщо я зараз на на Anna's archive наберу запит Thermodynamik, то мені видасть штук 15-20 книжок, виданих за останні 15 років (абсолютно нові видання і перевидання), з яких я вже можу вибирати, що мені подобається. Як багато підручників друкується по одному предмету різними авторами/університетами за одиницю часу?
Нащо люди шукають якісь функціональні виправдання для української мови коли вже існує найперша і головна - це мовний бар'єр. Культурний паркан від русні в першу чергу, але в ідеалі взагалі від усіх. Ти вчиш інші мови щоби пролізти за чужий паркан і полутати, але ти тримаєш власний щоби контролювати вхід та витік інформації, не кажучи вже про створення оригінального контенту в умовах своєї витриманої культурної мікрофлори. Так, деякі країни живуть без власної мови, або ділять її з іншими націями. Так вони і біля дикої русні не живуть.
>>520290
>У нас дещо інша ситуація
У нас дещо інша ситуація, бо треба було державі і батькам вкладатися в вивчення англійської їхніми чадами. Держава же вкладалася в пиздинг грошей, щоб відправляти тільки своїх власних дітей вчитися на захід, а батьки після совочку в більшості випадків виявилися овочами, не готовими самостійно виховувати своїх дітей без сильної руки держави. Та й мотивації не було.
>>520307
Взагалі недавно в пол слухав це
https://dollchan.net/pol/res/74503.html#104958
Ми прямуємо до націоналізації культури, коли навіть всякі скандинави, які прекрасно розуміють англійську, споживають більше власного культурного контенту.
video_2026-06-22_14-38-34.mp4
1:07, 9.09MB, 672x1280
Вотсукабля. Сейчас с кем не говорю - у всех настроение как перед освобождением Херсона.
Ото будет дизмораль если нихуя не случится и просто забудут.
>>520307
Я більше ржу з усіляких "от на мові немає підручника по лавсановому волокну, все, не буду вчити мову.", і кажуть це з таким апломбом, наче кожен як мінімум доктор наук, як максимум Ніл Деграсс Тайсон. Сука, в соцмережах в слові хуй роблять три помилки, не можуть три слова в речення скласти, а від слова "інтеграл" в них починаються шкільні флешбеки і неконтрольована дефекація, зате подавай їм квантову фізику.
>>520310
Случится, но Херсон очень долго мариновали, с Крымом только начали, я думаю к следующему лету поспеет, когда скатится до уровня домбабве со сраньем в пакеты и пидорашки обьявят что нахуй не нужон и сделают жест доброй воли.
Пропаганде надо время чтобы промыть на тольковыигрывание.
>>520310
> Сейчас с кем не говорю
В моей соц.бульбашке царит напряженное настроение. Ожидают новой кампании по энергетике и возможной её эскалации ввиде ударов по водоочистке/водоотводу.

Да и в целом гнетущее довольно настроение у парней.
1761561261660-0.jpg
59.62KB, 400x373
>>520310

Я б им позитив превентивно откручивал.
Чисто теоретически крымтусов возможно конечно же наглухо изолировать вплоть до того, что они посъебывают нахуй целым островом, но до такого пока далековато.
Логистика должна её не должно быть на юге вообще и не хватать на остальных участках.
Крче чтоб пидоры не могли в штурмы и наступление вообще.
А признаков харьковской операции я пока не вижу.
>>520312
Тут справа в тому, що для більшості українців ні українську, ні російсьеу вчити не треба (та навіть білоруську), бо й так вони розуміються і застосовуються. В більшості випадків це кажуть від небажання якусь мову використовувати. Вчити в строгому сенсі вже треба несхіднослов'янські мови.
>>520313
Та ну. Уход пидорах из Крыма это совсем уж маняфантазии. Там даже если пидорахи буквально от голоду начнут дохнуть то хуйло не отпустит т.к. Крым это его самая влажная эротическая фантазия. Максимум уедут те кто туда приехал со всяких норильсков в поисках лучшей жизни. Ну или те сто здает хату в крупных городах, а в крым поехали жить на природе.
>>520318
Якщо вони будуть буквально дохнути з голоду, то ніхто в хуйла дозволів питати не буде, лул.
0610-40.mp4
1:17, 22.11MB, 1920x1080
zіганутий жаліється що народ і влада не ті, і нахуй воно це не потрібно
Gemini_Generated_Image_ij2swfij2swfij2s.png
2.31MB, 1408x768
Самолёты малой авиации в России стали заправлять бензином для автомобилей, потому что авиационное топливо дорожает. По данным Коммерсанта, Росавиация смягчила правила, и теперь для лёгких самолётов начали тестировать полёты на автомобильном бензине стандарта «Евро-3». Испытания проходят нормально, однако использование такого топлива может привести к проблемам — от детонации двигателя до снижения тяги, отмечают эксперты.
>>520321
Гондон жаліється що ним покористувались і викинули. Ну то таке, цей Залуп Прилєпін до речі кандидат на стрибок з вікна в стилі Просвірніна.
>>520322
> однако использование такого топлива может привести к проблемам — от детонации двигателя до снижения тяги

Не бачу жодних проблем.
>>520312
> в соцмережах в слові хуй роблять три помилки
В хом'ячків зара новий тренд. Всьо що дауни не здатні вмістити в свій буфер (більше ніж 3-5 слів) нині переможно оголошується "написано нейронкою". А якщо там ще й помилок мало (чи нема), а розділові знаки є то ти точно будеш в них "нейрослоп".


>>520308
Я, типу, згоден. Але є одне "але". І воно велике дохуя. Наші 90і (для наших батьків) це люта срака і пиздець. Роботи нема, зарплат нема, ніхуя нема. Зате криза є. І таких умовах не дуже думаєш про "завтрашній день", надто в розрізі виховання дітей. День пережили? Уже добре.

Я працював (не в сенсі "в тітки на городі", а "за зарплату як дорослий") з 13 років, на складі з контрабасною синькою. Дохуя в мене виховання було, ага?

Якщо спрощено то тоді все "навчання дітей", в тих хто міг собі дозволити це планувати, зводилося до наступного:
а) юрфак (для розумних)
б) автослюсар (для звичайних)
в) істфак (щоб відкосити від армії, а там ше шось придумаєм)

Про ніяку "англійську" (чи будь-яку іншу іноземну мову) мови не йшло. Хіба в якихось сім'ях перекладачів, де це сімейний бізнес і +/- гарантоване працевлаштування. Та в нас пересічні люди оту англійську починали нормально вчити лише тому що це була мова відеоігр (в ті часи їх ще не перекладали). Я сам такий лол
Screenshot_1.png
1.81MB, 1268x953
⚡️В Госдуме призвали немедленно изъять из банков вклады россиян и деньги бизнеса для пополнения бюджета

Лидер КПРФ Геннадий Зюганов заявил, что на счетах лежат 67 триллионов рублей граждан и 63 триллиона рублей предприятий. По его словам, эти средства — три государственных бюджета.

Зюганов отметил, что такие деньги только обогащают банкиров, но не работают на экономику, производство или победу. Он добавил, что проблему можно быстро решить, забрав не менее 30 триллионов рублей.
>>520322
Не треба ліпити відзнаку гордих Десептиконів на підорашок :) Це ображає гордих воїнів, що воюють не один мільйон років.
image.png
10.61KB, 175x55
>>520290
>Все що після школи мало підручники російською (часто взагалі ще застарілі радянські, де електрика вчать молитись на алюміній). ПТУ, ВНЗ, пофіг. Українською книги якщо й були то мало. Ну от пофіг було державним мужам на це.
Ты уже перегнул. Методички в вузиках были на украинском и постоянно обновлялись (их делали преподы, это было частью их работы - они еще иногда приторговывали ними).

(капча попалась)
>>520326
Чекаємо максимально дегродських заяв від голів решти "опозиційних" партій
>>520328
Так "методичка" це не фулсайз офіційно затверджений підручник. Методичка це дрібний буклетик, друкувалося ледь не в деканаті (бо більш ніде принтера не було).
>>520326
Комміпідори in nutshell.
>>520305
про саме наукову літературу - хз, щось буде для студентів 100% в міру нове по польські, але глибше треба англ, звичайно.
67765765765.jpg
110.78KB, 1274x1087
Военпорки уже отпевают заводчан
>>520318
> Там даже если пидорахи буквально от голоду начнут дохнуть

Как только это произойдет, пидорахи сразу созовут ООН и обвинять Украину в геноциде и голодоморе(спиздят название) включат свой потужный станок пропаганды и наши уважаемые партнёры в лице Европы и США запретят нам проводить изоляцию Крыма иначе хуй нам а не помощь
>>520334
Єбать, а ми скажемо що ЗСУ хоче нагодувати кримчан, а русня не дає, потрібна міжнародна коаліція для деокупації та порятунку.
Сьогоднішні прильоти по Воронежу — черговий приклад того, як продовжує деградувати російське ППО. Кампанія по знищенню РЛС, пускових установок і складів із ракетами принесла свої плоди.

Вперше ми це побачили, коли вщент знищили «Кремній Ел», потім — коли кілька «Фламінго» прилетіло по «Прогресу», а тепер ось Воронеж.

Тут, звичайно, грає на користь і дефіцит ракет, коли ППО є, а стріляти нічим і розміри «вєлікай Росії», які фізично неможливо перекрити радарами. Але найбільше, як мені здається, грає роль відсутність єдиної системи керування ППО як такої, або її вкрай слабка й неналагоджена робота. На це до речі натякає і дуже дивний алгоритм за яким в Росії оголошується тривога, коли загрози нема, а тривога є і навпаки.

Це створило умови, за яких Україна завдяки 10–15 ракетам здатна завдати більше шкоди, ніж росіяни завдають запуском 30–50 ракет.

От тільки якщо росіяни вже здебільшого досягли піку виробництва дорогих ракет і рухатимуться шляхом спрощення та створення інших систем із меншою бойовою частиною («Герань-5», «Бандероль» та інші вироби), то Україна йде від зворотного.

Спочатку в нас створювалися спрощені "ракето-дрони" (Барс, Паляниця), паралельно відбувався розвиток повноцінних крилатих ракет (авe "Нептун" і "Фламінго"). Поступово з'являються дешеві ракети західної розробки і виробництва (першочергово це був ERAM, але таких систем ставатиме більше).

При цьому стеля виробництва крилатих і балістичних ракет буде набагато вищою — як за рахунок власного виробництва в Україні, так і завдяки допомозі західних країн.

І звичайно, нікуди не зникнуть дрони, які продовжать летіти туди, куди треба. Після атаки на Москву мені стало цікаво, чому нам це вдалося. Очевидно, ми відправили туди сотні дронів, щоб перевантажити ППО, але стало цікаво, чому ну було видно дронів-перехоплювачів.

Перше, що спало мені на думку, — це класична для Росії схема, коли великі виробники великого ППО душать виробників малого ППО.

Але, як пишуть самі росіяни, все набагато тривіальніше:
«Мы не сбиваем столько, сколько надо, не потому, что у нас "нет перехватчика", а потому, что никто не заморачивается оргухой, пытаясь решить вопрос изделием. До смешного: "у нас уже всё есть, мы вот перехватчики купили"».
І цим варто користуватися, адже чим більше буде ударів, тим складніше буде все організувати.

Головне — не переоцінювати самих себе і не «воздуханитись», а робити роботу. Про що ми часто забуваємо.
>>520334
А, і до речі підорахи можуть свиснуть в хуй, бо відповідальність за голод на окупованих територіях лежить на них.
>>520336
Оцей діло каже. Зразу видно Долчан це сінк танк
>>520335
Хуита. Че за блокировка во время пожара?
>>520325
В ВСЖ школах тогда вообще весело было, некомпетентные учителя с деменцией, обилие быдла в классах с которым приходилось перманентно конфликтовать, короче англюсик тоже в основном пришлось по играм и фильмам изучать.
Сейчас у зумерков как то больше возможностей изучать языки, под рукой интернеты с кучей информации, а в мои времена даже книгу нужную достать было проблемой.
Васильевка. Уничтожение моста 22.06.2026 (2).mp4
0:21, 8.18MB, 1280x672
Васильевка. Уничтожение моста 22.06.2026.mp4
0:23, 8.70MB, 704x1280
4353453.png
1.67MB, 1607x929
Запорожский фронт
Уничтожен важный логистический мост в тылу оккупантов на выезде из населенного пункта Васильевка
>>520340
Мабуть щоб підорахи не винесли секретну інформацію, хехехехе.
>>520340
Наверно она про эту хуйню:

Система междверной блокировки (interlock), которая используется в чистых помещениях и технологических зонах.
>>520343
ага прям как в кино. И название канала обрезано было число случайно а не для того чтоб проверить что там Валерия еще писала
>>520344
ага, и у которой вот вообще нет никакой аварийной защиты на случай пожара, хотя такая есть в любой другой системе
>>520346
Значит фейк, удолю
>>520325
>І воно велике дохуя. Наші 90і (для наших батьків) це люта срака і пиздець
Та всюди в пост-комуністичних країнах була срака і пиздець, однак хтось щось робив на державному рівні, щоб з неї вилізти. І порівняй в результаті рівень володіння англійською у західних слов'ян чи Хорватії і Словенії з нашим.
>>520346
> ага, и у которой вот вообще нет никакой аварийной защиты на случай пожара
Вона то може й є, але створювалась ще при молодому Брєжнєві і ніколи не перевірялась, бо та кому в хуй вперлась та безпека праці. Ти наче в постсовку не жив.
6574.jpg
111.10KB, 400x719
В Воронеже срочно требуется донорская кровь. Чего это они, случилось что?
image.png
1.61MB, 1300x865
Зі 140 ченців “московського патріархату” рятувати Лавру в ніч удару прийшли лише п’ятеро
image.png
21.25MB, 6913x5190
>>520300
>саме так була виграна "культурна війна".
Да, благодаря фаргусу.
>>520349
You are underestimating english level of ukrainians, I suppose. There are a lot professions, where knowledge of Enlgish is mandatory, like sailors, developers, even military. Also, since aproximately 2000 English become more popular, in comparison with time after USSR collapse. Nowadays there are lot of content and information in English, and learning apps as well, like DuoLinguo, Huylinguo etc.

Перед повномасштабкою в мене B2 було.
Интересный момент у меня сейчас: воет сирена, по улице ездит похоронная процессия ВСУ с музыкой, во дворе на детской площадке бухают с ржанием, а в подьезде кто-то ебашит перфоратором.

О, и дождик сейчас начнется, еще бы гром ебанул для полной картины.

Был бы я поэтом или прочим мытцем, этот этюд вдохновил бы на творчество.
>>520350
Давайте расставим точки на Ї. Я думаю(надеюсь) что там действительно могло кобзоннуться много работников т.к. дневная смена и т.д. Но вот эта хуита с комментов для меня звучит максимально сомнительно, даже если это реальный коммент т.к. у меня еще примерно с 2008-10 года психологическая травма - примерно в то время в Днепр совершили "терракт" (взорвалась мусорка рядом с каким то там кабаном) и весь город просто стоял на ушах - перепуганные жители насчитали около 20 взрывов. ВИдимо 20 раз услышал про взрыв = 20 взрывов. Детей забирали из школ, мне сказали сидеть в универе и не двигаться. Я с тех пор принципиально комментам не верю
>>520354
Так є статистика + навіть в тих професіях, які ти перелічив, не кожен володіє, а вони (професії) самі по собі - всього лише якийсь відсоток від популяції. Застосунки - хуйня, як і рівень володіння, який вони дають. Тут потрібен комплексний державний підхід, як в Скандинавії чи ще де, однак він повинен починатися з загальної професійної мотивації і, відповідно, економічного зростання країни, глобалізаційних інвестиційних процесів.
>>520355
Ну что за страна? Что не прилет обязательно какой то мемный
>>520356
> во дворе на детской площадке бухают с ржанием

обід понеділка, люди живуть найкраще життя
>>520355
Раздввинутая срака.жпг
>>520358
Бля, та навіть носії мови не всі володіють мовою в повному обсязі. Я вважаю що в деяких дохуя високі стандарти. Я працював до повномасштабки з однією німецькою фірмою, де були італійці, німці, болгари, чехи. На мітах ми спілкувалися між собою англійською, абсолютно усі робили помилки, десь пройобували артиклі, десь час не той, але всім було похуй, бо по факту ми нормально розуміли один одного.
>>520362
Так это пиджин получается
image.png
247.79KB, 314x379
>>520355
Єбуча нейронка не може зробити нормально реквест.
16628386830150.jpg
39.26KB, 500x500
>>520348
Эх, до полномасштабки каждый год ездили в Кириловку через этот мост, нло это одно из памятных мест, как грузовичок на выезде из зп, или статуя оленя.

Правда за пару лет до войны начался ебаный пиздец с медузами из за которого в море не зайдешь, а сейчас только хуже стало + пидарахи, обидно блин.
>>520367
норм, хай хоч якось авторитет зсу серед нормісів піднімають
>>520362
Так я не думаю, що у нас багато людей, які можуть спілкуватися навіть на такому рівні. До того ж, тут треба враховувати те, що у нас абсолютна більшість тих, хто володіє англійською вище рівня А1…А2 - це ті, хто її вчив самостійно. Однак ми говоримо про дєтішек, які чогось не можуть споживати англомовний контент з дитинства і лізуть до підорашок. Оце фіксь.
❗️Україна отримає 600 ракет для ППО від Німеччини, — Дуче.
>>520341
> Сейчас у зумерков как то больше возможностей изучать языки
Але менше мотивації. Все "популярне" сьогодні перекладається. Якщо вже не нами то росіянськими лідерами думок вже точно.

Фактично, єдина причина чому "зумер" зараз вчить англюсік це "батьки піздюлінами заганяють в світле майбутнє у вигляді роботи на будь-який, головне шо іноземний, бізнес".

>>520354
> You are underestimating english level of ukrainians, I suppose. There are a lot professions, where knowledge of Enlgish is mandatory, like sailors, developers, even military.
On the contrary, i think you a little overestimating it.

How many ukrainians work in the professions you mentioned? What percentage of the total ukrainian population does that represent? Okay, we can safely add to that number everyone who works remotely for foreign companies: artists, designers, musicians etc. So, how many?

And now a trick question: how many ukrainians work for ukrainian businesses or state-owned companies? Like bakers, plumbers, accountants. Even in that army, what percentage of people actually need english for some reason, and what percentage are just “слиш, бля”?
>>520366
И моря уже нет. Буквально.
image.png
79.00KB, 855x566
image.png
265.94KB, 586x1058
>>520369
>>520371
Оце змушуєте мене гуглити.

У 2022 році Україна посіла 35 місце серед 111 країн, мешканці яких складали EF Standard English Test онлайн. Це тест, розроблений міжнародною компанією EF (Education First) для людей, які вивчають англійську мову.

Повний звіт -> https://www.ef.com/assetscdn/WIBIwq6RdJvcD9bc8RMd/cefcom-epi-site/reports/2022/ef-epi-2022-english.pdf
>>520367
Блять, какой кринж ебаный. Им-то потом похуй будет, бо они рыбки-хлебушки.
❗️Україна вдарила по Білорусі: нещодавно по-тихому ми знесли вишки, які допомагали "Шахедам" Нефтепродуктная Сгорация атакувати Україну, тепер треба щоб білоруси самі його голосно знесли, інакше будуть наслідки, — "Ваньок"
>>520373
Це мені нічого не каже. Ми до війни були десь на 35му місці в світовому рейтингу по регбі, однак ти ж не скажеш, що регбі у нас - гра хоча рівня "не сплутаю з американським футболом".
>>520376
> ваш пруф не пруф
Ну то пішов нахуй.
>>520377
>ми говоримо про дєтішек, які чогось не можуть споживати англомовний контент з дитинства і лізуть до підорашок.
>Ось тобі якась хуйня з 35 місцем в вакуумі
Я тільки не зрозумів, чого це пруф? Заповнення тестів тими, хто вирішив їх пройти? Зараз почитаю, як це транслюється на загальну популяцію.
photo_2026-06-22_16-16-35.jpg
118.23KB, 701x1280
Вбили мальчіков в трусіках які молились за українців
>>520379
Блеее, еще за москву не отомстили а уже за завод надо мстить
>>520367
Ну давайте будемо реалістами: до кінця літа ми звільнити Крим не встигнемо. Ми ж тут не ідіоти і прекрасно це розуміємо. А от у вересні чи жовтні - зможемо вже пити каву у Криму.
>>520375

Про Беларусь

долгое время в медиа появляется и исчезает тема с этим нашим "соседом", поэтому изучил тему на просьбы некоторых из вас

особенно привет всем жителям северных и северо-западных областей, которые писали по этому вопросу ещё в мае

давайте по порядку

но начнём с вашей комнаты

у вас была когда-то ситуация, что вам в комнате очень жестко мешает таракан? и вот вы его вроде прихлопнули тапком, а он по итогу даже под тапком бегает и бегает, живёт!

так вот ситуация сейчас такая же, только этот таракан - это лукашенко, а тапок этот как вы уже поняли - руснявый

Беларусь по сути давно находится "в заложниках" у руснявых пидаров, но одновременно с этим Беларусь максимально пытается петлять от этой войны

как видно - у них это где-то получается, где-то нет

момент очередной "эскалации" с Беларусью произошел где-то в конце апреля-начале мая, когда по Житомирской и Ровенской областям, особенно по Коростеню, начали прилетать управляемые мопеды

объекты поражались те же, что и везде на ЛБЗ: жилые дома, ж/д и свет

управлять этими мопедами позволяет тех. оборудование, которое руснявые пидоры поставили в Беларуси

один раз уже это оборудование сносилось, по-тихому

теперь надо, чтобы они сами его снесли по-громкому. политически Беларусь ОЧЕНЬ МЕДЛЕННО петляет от питуна, учитывая как у них развиваются отношения с администрацией США (я про снятие санкций с ключевых для Беларуси отраслей и т.д)

теперь сухие данные

армия Беларуси по состоянию на сейчас это около 65 000 личного состава, из них около половины это сухопутная составляющая. резерв - где-то 200-300 тыс. существ

есть у них Искандеры

но в целом армия оборудована намного хуже чем руснявая, техника в основном старая. скворешник этот тоже нет смысла комментировать

чем они сейчас занимаются? да инфраструктурой своей, учениями, короче всё то, что в армии можно назвать "домашними делами", и какой-то агрессивной активности с их стороны нет

но есть совместные учения с пидорами руснявыми

которые естественно нам не нравятся совсем, а странам Балтии так тем более

опять же по информации что была, на лукашенко продолжает давить старый питун, чтобы тот "пришел в себя" и начал помогать активней

именно в этот момент пошла реакция с нашей стороны, которая показывает что а) нам об этом известно ; б) мы будем реагировать не только через видосики

к лукашенко можно относиться конечно как угодно, но вот с одним его тезисом явно все согласятся (я о тех, кто при себе и без шапкозакидательства):

нам нахер не всралось расширение фронта на ещё несколько сотень/тысячу километров, у нас и без этого проблем на фронте хватает, которые нужно как-то решать с ограниченным ресурсом

к слову, руснявый контингент после учений в Беларуси сократился до нескольких тысяч существ также (в основном инструктора и т.д)

я бы ещё мог добавить несколько сухих данных про состояние армии Беларуси, но думаю основной тезис вы поняли

отвечая на ваши вопросы, которые мне падали, резюмирую сей пост простыми вероятностями (субъективными само собой), которые будут актуальны как минимум до конца сентября (термин субъективный - то есть это не значит что в октябре что-то случится. война просто научила автора слишком надолго не загадывать) :

Вероятность повторного вторжения на западные области/Киевскую/Черниговскую области/рывок до Ровенской АЭС и прочие фантазии - очень низкая

Вероятность провокаций на границе с Беларусью в ближайшее время - очень низкое

Вероятность что Беларусь продолжит размещать руснявое оборудование для мопедов у себя на территории - очень высокое, но тут надо смотреть

в любом случае за ситуацией в Беларуси продолжаем следить

вообще в этой всей истории единственным плюсом наверное является то, что наконец-то займутся антимопедной работой в северных областях, и надеюсь не забудут за Сумскую область

она там очень хромает

недавно где-то прочитал, мол у нас несколько эшелонов противодействия мопедам. вот только на севере и с людьми, и с оборудованием для этого дела совсем беда какая-то

к зиме север надеюсь будет лучше готов, но этим моим надеждам уже почти год
>>520375
Озвучувати таку інформацію - це точно рівень ванька?
>>520377
Коротше, тобі простіше запитати у ШІшки "estimate the share of English speakers in each Slavic country", однак і це тобі дасть дуже приблизні цифри (і я б орієнтувався на lower estimate).
>>520374
>>520367
А что они по вашему должны писать: мишка силен, надо сдаваться, дерьмабобы-миндичи, пособие?
>>520375
Не розпарсив написане.
image.png
9.98KB, 204x107
>>520385
Смекал-очка, салон в парах бензину, от би здетонувало.
>>520389
Дамбіть Германію будемо, хлопці?
В очереди на Крымский мост скопилось 995 автомобилей, сообщает оперативный канал о ситуации на автоподходах к мосту
>>520307
Якщо хочеш справжній мовний барʼєр то треба переходити на англійську, а не українську.
>>520132
Ну в принципі не дивно що влада захищає паради, вони ж там всі підараси. Добре що хоч народ і військові проти.
💡У Криму ввели графіки відключення світла

В Алушті, Джанкої та інших районах електрику будуть відключати кожні три години.
>>520396
Падажди, а энергомост? А ТЕЦ на территории Крыма? Или одного взгляда говномидаса хватило чтобы все это деграднуло?
>>520394
Чорти в масках то не народ.
Соціокультурні та ментальні відмінності

Головна ментальна та поведінкова відмінність між націями криється в історичному та побутовому досвіді взаємодії з державними і соціальними інститутами.

Українці мають потужний історичний та індивідуальний досвід перемоги над системою. Це формує горизонтальні зв'язки, ініціативність та здатність до супротиву.

Росіяни мають тотальний досвід постійного програшу системі. З раннього дитинства індивід системно програє батькам, потім школі, університету, поліції та державі. Це виховує виучену безпорадність, конформізм та нездатність до самостійного морального вибору.
>>520342
500 кг, рівно в крестик по центру моста, з першого кидка. У русні навіть найвдаліші відоси, які відбрирають один з десяти, це коли 4 бімби летить в воду і тільки один задіває міст і то по краю.
DJ_Eban.webm
1:03, 8.02MB, 720x384
>>520398
хуйло аэс вместо того что бы достроить разобрал её на мост.
>>520366
Несколько раз отдыхал недалеко от Бердянска и на белосарайке, там заебись было, если сравнивать с Новоазовском или Седово куда я в детстве катался. Вода была не такая загрязнённая водорослями и рачками, в сторону Крыма она как то чище и голубее становится.
>>520389
Что он имел в виду под: "У нас погибает много людей"? Он про тех, кто в Тисе потонул? Серьезно.
П.С. Я чето уверен, что это не пидорашка, а мыкола-зйобок - ну, такой вайбик...
Десятое с утра землетрясение интенсивностью до 3,5 балла произошло у берегов Севастополя.
>>520405
> до 3,5 балла
Это неощутимое.
>>520406
> слабо трясете
цікаво чи здатен він з таким айкью собі жопу витирать?
> "Суперечка не стосується внутрішньої політики Польщі. Усі патріоти розуміють, скільки злочинів скоїли українські націоналісти на польських землях. Якими драматичними були ті часи. Суперечка стосується сприйняття історичних питань і того, що в Польщі ми не сприймаємо червоно-чорний бандерівський прапор", – сказав президент Польщі.
> Волинь
Щось вони там взагалі запердолились.
⚡В Кремле пообещали, что хуйло обсудит с Лукашенко "угрозы" Дуче

На вопрос, планируют ли хуйло и Лукашенко обсудить озвученное Дуче требование Украины снять ретрансляторы в течение недели, Песков ответил: "Действительно, и вы знаете, что Александр Григорьевич (Лукашенко – ред.) об этом говорил, в ближайшей перспективе (хуйло) планирует наладить контакты. Это будет хорошая возможность для того, чтобы обсудить эти и другие вопросы",.

Он добавил, что в Кремле считают, что эта "угроза — абсолютно агрессивная, (это) вмешательство во внутренние дела другой страны, посягательство на суверенитет другой страны".

"Но у нас нет никаких сомнений, что руководство Беларуси и сама Беларусь способны обеспечить свой суверенитет", — заявил Песков.
>>520203
На підоранському майже весь СНГ говорить, та й контенту в рази більше. В ідеалі треба знати англ, бо на ньому можна говорити майже з половиною світу, ще й контенту море. Ну і японську якщо анімешник або любиш їхні ігри.
>>520398
може вони рішили з нас приклад взяти і йобнути літом планові ремонти
somneniya-eto-khorosho-ili-plokho.jpg
24.23KB, 500x332
>>520412
> что руководство Беларуси и сама Беларусь способны обеспечить свой суверенитет

Ну, звучит созвучно с "делайте мы скажем, но сильно мы вам помогать не будем".
Если вот это вот всё не воздуханство, то либо Лука проглотит наш пропук и очень громко повозмущается не торопясь потом возвращать всё назад, либо опять даст на полную использовать свою территорию но тогда Беларусь перестанет быть неприкасаемой и туда полетят дип и миддлстрайк подарки, а луке придётся праймовать умением брать за щеку сразу с двух сторон - с одной стороны нежно, любимо, как и полагается верному союзнику, а с другой негативно так, без удовольствия, как и полагается у противников, погонять за щекой без особого удовольствия..
>>520415
Ми тут ні до чого. Це базове тех обслуговування з ссср. Звичайно в рашкі його роблять як це і було закладено в радянських книжках і гайдах - літом.
>>520414
На укр контента хуй да нихуя. Дочери 4 года, пытаюсь показывать ей какие то позновательные видосы про животных/природу с ютуба - контент только или англ или русик. В силу возраста и воспитания на украинском не понимает не то не то. Все. Остаются только пиратские переводы со всяких юафилмс. Английский учит, но понятно же что знает далеко не на уровне чтоб понимать видосы

Контент на укр есть но только мейнстрим. Ну еще есть переводы известных передач с дисквари/BBC. Т.к. украиноговорящая аудитория очень маленькая, а на том же ютубе зарабатывать можно только при большом количестве просмотров то снимается/переводится только то что мега популярно и наберет дохуя просмотров. Не знаю как альфа центаури выживают, но им респект.

Кста дело именно в размере аудитории. Знаю 2 успешных канала украинских авторов, но за счет того что оба снимают без разговоров:
https://www.youtube.com/@shurap/videos - 1+млн подписчиков, 26млн на топовом видео
https://www.youtube.com/@TheQ_original - 13млн подписчиков, 432млн на топовом видео. Охуел с того что у нас никто о нем не знает). Чувак с харькова - свои самоделки обкатывает в их парке
>>520418
>На укр контента хуй да нихуя. Дочери 4 года, пытаюсь показывать ей какие то позновательные видосы про животных/природу с ютуба

Лови, там найдёшь

https://daodemo.tech/y-map?map=combined&metric=subscribers
>>520419
Козацький лайк
IMG_7245.mp4
0:08, 3.13MB, 1008x1280
❗️В Саратовской области вводят лимит на продажу бензина — с завтрашнего дня физлица смогут купить не больше 30 литров на один автомобиль

По словам губернатора, жители начали массово запасаться топливом, именно это и привело к очередям и росту цен
00ce5b867062b823d77ff1cdbcc02323.jpg
86.53KB, 651x720
>>520421

на секунду возникла смешная шутка, но после кринжанул и с неё и с обстоятельств и мне стало грустно
>>520416
Бля, ещё раз, ЛУКА НИХУЯ НЕ ДАСТ. Если он даст пидорашкам делать что они хотят в РБ то Лукаш автоматически откисает, ибо нахуя он тогда нужен пидорашкам?

Исходя из этого, либо лука глотает украинский хуй и терпит, либо прогинается под пидорашек и откисает в скором будущем.
>>520424

Ну, вышлют Кабаеву чтоб она ему массаж писоса делала, а он решит, что бензол в воздухе пойдёт на пользу беларусам.
Мы ж тоже за все нюансы не шарим. Посмотрим.
>>520211
Фундаментальна проблема - як почати говорити іншою мовою коли в постійному колективі всі вузькомовні? Якщо двоє почнуть - то інші підтягнуться. А так є працює теорія ігор - всі ніби і хочуть почати спілкуватися не руснявою, але ніхто не хоче почати першим. Можливий вихід з цього - декларативне винесення на обговорення даннохї пропозиції. Або базовано почати самому першому. Всі сучасні міленіали і молодше вчилися в школі українською і споживали контент я коробки теж українською, чисто моторних навичок для язика має бути достатньо.
>>520228
100% enchanced.
>>520379
Ещё он не написал про отставку премьера Британии.
image.png
188.10KB, 1331x418
>>520266
>Половина завода вціліла
>>520407
>слабо трясете
Просто большая часть землетрясения ушла кому надо в карман.
>>520421
Які поляки круті. Але трошки сцють збити шахеда над своєю країною
>>520382
>тема с этим нашим "соседом"
Когда же наши полиглоты научатся кавычками пользоваться.
>>520393
Так это в процессе, я с начала войны каждый день новые реально новые украинские слова узнаю, хотя до того он вроде уже имел словарный запас определенный устоявшийся.
>>520410
О, це треба форсити, що Європа дармовими грошима і інвестиціями розкормлює чергову імперську парашу з шизоісториком на чолі, тому краще хай передивляться стратегію, куди вкладають гроші і кому дають військові дотації. Бо може там претензії будуть не тільки до нас, а ще й до німців, що мало у них забрали в свій час.
image.png
23.94KB, 704x213
>>520436
> будуть
Тобто, будуть?
>>520437
Так це поки тільки репарації. А в Берліні колись слов'яни жили...
Білоруська опозиція передала Києву звіт про підготовку Лукашенка до прямої участі Білорусі у війні проти України

⚠️ Основні ознаки
🔴 Легалізація "превентивних ударів". Як зазначають опозиціонери, білоруська влада внесла ключові зміни до законодавства у військовій сфері. Йдеться, зокрема, про зміни до Конституції, через що Білорусь перестала бути нейтральною та без’ядерною країною. Нова Воєнна доктрина, ухвалена у 2024 році, офіційно дозволяє завдавати превентивних ударів у разі "безпосередньої загрози" (яку можуть трактувати навіть як концентрацію військ біля кордонів чи інші загрози нацбезпеці) і відправляти білоруську армію за кордон.
🪖 Масштабне розгортання військ. Кількість контрактників із 2022 року зросла у 1,5 раза, а мобілізаційний резерв оцінюють у 289 тисяч людей. На українському напрямку створюють Південне оперативне командування (загальна кількість військ може зрости до понад 80 тисяч), також створюють "народне ополчення" (до 150 тисяч). Білорусь активно переймає досвід Росії: запровадили SMS-повістки, дозволили набирати до армії ув’язнених.
💰 Перехід економіки на військові рейки. За чотири роки видатки на оборону в бюджеті зросли вп’ятеро. Оборонна промисловість Білорусі повністю інтегрована з російською, запроваджено режим тотальної секретності. Тільки у 2024 році на озброєння було прийнято понад 4 000 одиниць нової військової техніки.
🤝 Інтеграція з російською армією досягла свого піку: російські війська постійно дислокуються в Білорусі, розгортаються тактична ядерна зброя та ракетний комплекс "Орєшнік". Білоруських військових навчають інструктори "ПВК Вагнера".
🪖 "Лінія Хреніна" (Віктор Хренін — міністр оборони Білорусі) та мілітаризація дітей. Уздовж кордонів з Україною, Польщею та Литвою будують лінії оборони. Інфраструктуру (мости, аеродроми) модернізують для пересування важкої техніки Раска Федераска. У школах запровадили обов’язкову військову підготовку, а десятки тисяч дітей мають проходити спеціальні військово-патріотичні табори.
🏥 Мобілізація медицини та цивільного сектора. Міністерство охорони здоров’я Білорусі затвердило інструкції для жорсткого сортування поранених у воєнний час. У Мінську перевірено 5 000 бомбосховищ, регулярно проводяться випробування систем оповіщення, а для потреб ополчення на районному рівні закуповують бронежилети.
⛽ Накопичення стратегічних ресурсів. Обов’язкові резерви нафтопродуктів збільшили вдвічі — до 30 днів зберігання. Міноборони Білорусі розширило списки цивільної техніки, яку можуть мобілізувати під час воєнного стану. А згідно з постановою Ради міністрів країни від 15 травня 2026 року № 249, цивільний транспорт підприємств можуть примусово формувати у військові автоколони.
📡 Постійні навчання. У 2026 році режим Лукашенка продовжує практику безперервних, масштабних військових навчань. Це використовується для прихованої перевірки мобілізаційних списків та для підтримання високого рівня психологічної напруги в суспільстві.
━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━
📌 Як наголосили в ОПК, переданий українській стороні звіт містить не лише фіксацію цих тенденцій, а й конкретні рекомендації, як запобігти найгіршому сценарію та стримувати агресивні амбіції режиму Лукашенка.
>>520439
>конкретні рекомендації, як стримувати агресивні амбіції режиму Лукашенка.
Як?
>>520439
Очень интересно. А там оппозиция случайно не такая же как в Рашке? Которая на сам же кремль и работает. Потому что по всем сообщениям Лукашенко ищет варианты соскочить
IMG_20260622_202245_818.jpg
38.08KB, 991x853
Продаются детские ботиночки. Неношеные
>>520446
Хз, скорее осколки
>>520445
Шо за двіжуха?
Сьогодні 21.06.26, під час проведення Маршу Традицій відбулося очищення лав правого середовища України.

Групою активістів націоналістичних організацій проведено виховну бесіду з представниками "білої варти".

Згаданий осередок входить до неформальної ворожої структури "об'єднання правих за мір" (ОПЗМ), котре фінансується з-за кордону коштами депутатів-регіоналів та ОПЗЖ, а саме істотою з прізвищем новінський.

Впродовж тривалого часу "біла варта", на замовлення ворога, провадила антимобілізаційу інформаційну кампанію, закликала до неучасті у війні, "у безсенсовості опору російським окупантам", "мирі на умовах аресора" та, фактично, формувала у воюючій Україні антидержавне підпілля.

Спонукаючи громадя України до силової протидії мобілізаційній роботі ТЦК та показової зневаги до представників Держави, мразі з "білої варти" слухяно відпрацьовували замовленя прокремлівських кураторів з території ЄС.

Ми, Українські націоналісти засуджуємо діяльність згаданої купки ублюдків та оголошуємо структури "опзм" та "білої варти" — помийними шльондрами, що працюють на території України в інтересах російського агресора.

Проголошуючи абсолютну цінність Нації та ідентичності, ми наділяємо наріжним значенням Державу та її управлінські інституції, як найвищу форму самоорганізації національного організму.

Рівняння на сильну національну державу, підтримка мобілізації та перемога у війні — ось орієнтири, котрі нас тримають у спільному річищі боротьби.

Бездержавні національні утворення приречені на вічне рабство і зникнення.

Інституційно слабка Україна вигідна лише нашому ворогу.

Закликаємо усіх учасників націоналістичних правих організацій, рішучо протидіяти зрадницькій мразоті зі структур "білої варти"/ОПЗМ та витіснити цю наволоч з вуличного життя.

Антидержавникам та "півням за мир" не місце у правому русі.
>>520451
> "об'єднання правих за мір" (ОПЗМ), котре фінансується з-за кордону
> Ми, Українські націоналісти
А у країнські націоналісти звідки фінансуються? (без негативу)
>>520389
от шо в головах ось цих відеозаписунів? яка думка стріляє перед тим як вирішувати о це записувати?
>>520451
> абсолютну цінність Нації та ідентичності
> президент єврей
А є ще якісь українські праві, крім оцих двох купок, чи решта такі ж клоуни?
>>520456
В нас шо "праві", шо "ліві", однаково лулзова хуйня.

Це двіж який копіюється з СВЯЩЕННОГО ЗАХОДУ, для якого тут банально нема відповідних передумов. Але хтось це все та фінансує бо інакше б всі ті "активісти" були змушені ходити на роботу на завод, а не на мітинги.
1.jpg
46.56KB, 994x559
2.jpg
27.72KB, 815x520
>>520411
Російський фондовий ринок пережив найбільший обвал за останні три роки.

Індекс Мосбіржі впав на 4,2% — це найглибше зниження з вересня 2022 року.

Найбільше подешевшали акції ВК (-8,9%), «Роснєфті» (-8,7%) та «Аерофлоту» (-8,1%). Водночас на 13,3% обвалилася вартість акцій «Циану» — найбільшої російської онлайн-платформи з продажу та оренди нерухомості.

Акції «Газпрому» вперше з 2009 року опустилися нижче позначки у 100 рублів.
>>520459
>Очередной флагоносец которого потом уебёт дрон
>>520459
Бачу зашуганих підорашок. Це вся перемога?
Однопорк:

Смотрите порк с ФЛАГАМ, ИТА ЗНАЧИТ МЫ ПРАИГРАЛИ.

понял тебя пидараш, долго терпел долбонеж перекрыть.

Терпеть свинья
>>520459
> Гайз
Пиздец, озабоченная ты свинья, ты даже не стараешься мимикрировать.
>>520459
Шось кучно пішло, тиждень назад тільки була Костянтинівка
image.png
10.96KB, 175x55
>>520465
>озабоченная ты свинья
А что за прикол с этим "гайз"? (серьезно, не шарю)
>>520467
Це з мартихача
17821314263100819973.mp4
1:17, 12.79MB, 720x1104
"Россиянка сожгла квартиру под кураторством украинских мошенников. Террорист в прямом эфире следил за тем, чтобы женщина сгорела заживо

Это произошло в Челябинске, из дома эвакуировали 10 человек, никто не пострадал, но имущество обманутой уничтожено

пан до последнего требовал жертву оставаться на месте в пожаре, утверждая, что ей ничего не угрожает, но она сбежала

Как пишут СМИ, она перевела преступнику 40 тысяч рублей, а поджигала квартиру после обещаний, что получит большую страховую выплату"
IMG_1695.png
1.25MB, 1206x2622
Лиман ВСЬО
>>520472
Шо всьо? Він зелений!
>>520473
Підорашка зверху сказала що ВСЬО
https://youtu.be/VtCpjEBcZ9o?si=d0WkloJU7R9Apk_u&t=73

перераховує не-буданов підрозділи повʼязані з тематикою УПА тим чи іншим чином

чому ці навроцькі не доєбалися раніше? питання риторичне звісно
сука як мене бісить ось ця польска зверхність і віктимність
>>520472

Скільки там вже підари намагаютьсч його захопити? 2 чи 3 роки?
>>520481
Lesser Snake
👀 В Омской области ввели ограничения на продажу топлива.

Как сообщил губернатор Виталий Хоценко, на АЗС бензин и дизель теперь будут отпускать только напрямую в топливные баки автомобилей.

Ограничения введены на фоне ситуации с обеспечением региона топливом. Срок действия мер и дальнейшие условия пока не уточняются.



⭐️ В Иркутской области введен ручной режим продажи бензина, сообщил губернатор Кобзев

Некоторые АЗС уже прекратили свою деятельность. Остальные станции самостоятельно определят лимиты реализации топлива для каждого покупателя.



🔥 Компания «Лукойл» ограничит отпуск топлива в Воронежской области с 23 июня.
>>520478
> перераховує не-буданов підрозділи повʼязані з тематикою УПА тим чи іншим чином
> чому ці навроцькі не доєбалися раніше? питання риторичне звісно
> сука як мене бісить ось ця польска зверхність і віктимність

«Україна зараз воює з Росією, ми маємо допомогти, про такі речі ми поговоримо після війни».
Вони буквально терпіли це в надії, що ви порозумнішаєте.
але ну, «остання крапля» тощо.
>>520485
>восім лєт чєтирє года тєрпєлі
>>520486
> >восім лєт чєтирє года тєрпєлі

і навіть більше
>>520485
а це ти той самий справжній пан поляк що до нас заходить іноді?
>>520485
Справжній поляк на моєму долчані? Як це - мати шизоісторика, який не спроможний вирішувати внутрішні проблеми, президентом? Смак гітлера і хуйла на вустах вже є?
1732393895720-0.mp4
0:12, 837.04KB, 1272x720
>>520488
головне що ордени можна залишити після поділу
>>520485
> Вони буквально терпіли це в надії, що ви порозумнішаєте.

Как-будто не сильно по уму триггериться за то, что страна вывозит на себе русорез и оберегает сладкий польский сон. Задуши её кринжом и придёт Ваня, что устроит полякорез и извиняться не будет.
>>520478
> чому ці навроцькі не доєбалися раніше?
В сміслі не доїбалися? Дуче буквально прийняв в дар книгу про волинську різню, а Навроцький - це літераллі колишній директор їх Інституту Національної Пам'яті (по факту - інституту волинської різні і німецьких репарацій). Тому-то питання до зелі, чому він раптом почав на це реактити.
>>520490
> Справжній поляк на моєму долчані? Як це - мати шизоісторика, який не спроможний вирішувати внутрішні проблеми, президентом? Смак гітлера і хуйла на вустах вже є?

У Польщі посада президента є церемоніальною; вона мало впливає на життя. Недоліком Навроцького є те, що він блокує деякі урядові законопроекти; його перевагою є те, що він добре ладнає з Трампом.
Перестань думати про смак пенісів

>>520489
> а це ти той самий справжній пан поляк що до нас заходить іноді?

Привіт
>>520492
> Как-будто не сильно по уму триггериться за то, что страна вывозит на себе русорез и оберегает сладкий польский сон. Задуши её кринжом и придёт Ваня, что устроит полякорез и извиняться не будет.

Можливо, воно прийде, можливо, ні, можливо, воно окупує Україну, а комета вдарить по Росії
>>520485
Ой блядь, анекдот, політика і міжнародні відносини це не твій клас старшої школи де такий терпиш терпиш а потім ЯК ПСИХАНЕШ
>>520493
Так там не Дуче в істеріку впав
photo_2026-06-22_22-35-27.jpg
103.29KB, 1261x660
❗️Рашисти розпочали евакуацію з Кінбурнської коси через проблеми з логістикою, — командир ОТГ "Одеса" Денис Носіков

ЗСУ практично відрізали логістику окупантів на косі – постачання боєприпасів продовольства та пального фактично зупинене, російські солдати без цього воювати не можуть.
Блядь, їх вже двоє, хто пшекопідарів позвав признавайтесь?
>>520495
> Ой блядь, анекдот, політика і міжнародні відносини це не твій клас старшої школи де такий терпиш терпиш а потім ЯК ПСИХАНЕШ

До речі, те саме стосується і Білорусі
>>520494
>Можливо, воно прийде, можливо, ні, можливо, воно окупує Україну, а комета вдарить по Росії
>пісят на пісят
>>520499
Що ти маєш на увазі, що ретрики тільки зараз їх щемити почали? Ну так вони так не так давно по-перше, по-друге подібна інформація повинна бути перевірена і оброблена
>>520494
> добре ладнає з Трампом
> Перестань думати про смак пенісів
Вибери щось одне. Чи ти не про дитячі?

> Можливо, воно прийде, можливо, ні, можливо, воно окупує Україну, а комета вдарить по Росії
Там на Підорасії теж один історик плєшивий є, каже пшеки почали Другу Світову Війну. Вам не соромно бути гірще нацистів?
>>520494
Так про пеніси - це ти вже додумав в силу своїх вподобань. В мене ж був закладений більш поетичний сенс.

>У Польщі посада президента є церемоніальною; вона мало впливає на життя.
Ну якщо поляки проголосували за ноунейма з програмою Волинської різні - то це вже тренд на щось. Реваншизм?
>>520494
Шахеда збий над своєю країною, комета, блядь.
>>520502
>Там на Підорасії теж один історик плєшивий є,
Теж з трампом непогано ладнає до речі
>>520494
Чому не можна чесно сказати, що ви це робите просто щоб подойобувати Україну, посамостверджуватись, подрочити свій "гонор", що у вас є літералі імперські амбіції і т.ін? Це ж анонімний форум, міг би чесно написати.
>>520496
Так і хуй на їх істерики можна було покласти, вони так істерили наприклад і при присвоєнні героя України Бандері і Шухевичу. Але Дуче якраз заістерив, почавши обзивати небезпечною країною і демонстративно літати по закордонним гастролям з Кишенева.
>>520498
То вряд ли поляки, скорее всего ополячившиеся украинцы, судя по гармоничному построению предложений.
Такие часто бывают весьма радикальными патриотами новой родины, ну типа как донбасяне в Чеченская Пенетрация.
>>520507
Так і єблонський міг хуй покласти, але чомусь заістерив і почав погрожувати. Вийми пана хуй з рота, ти ще не поляк
>>520508
Нє, Тумир - це поляк з гугл-транслейтом, чи що там зараз в моді. Буває навідується.
Gemini_Generated_Image_1lnj0v1lnj0v1lnj.png
2.26MB, 1408x768
Польська сторона (а саме Навроцький та ультраправі) веде себе як типовий політичний стерв'ятник. Замість того, щоб сфокусуватися на екзистенційній загрозі, вони витягують фантомні болі та історичні карти для внутрішнього електорального прогріву. Позбавлення нагороди під час кривавої війни - це дешевий популізм, який грає виключно на руку Кремлю. При цьому Варшава забуває, що сама не поспішає каятися за гріхи АК, а польське суспільство, згідно з опитуваннями (лише 15% готові воювати), у разі реального шухеру на Сувалках саме прибіжить благати про допомогу, забувши про Волинь.

Ті, хто кричить «треба було змовчати, зняти УПА, аби пана не тригерити», демонструють класичний стокгольмський синдром і кукоолдство. Вони готові прогинати національну пам'ять під будь-якого сусіда, аби не заблокували допомогу. Іронія в тому, що поступливість перед шантажем ніколи не зупиняє шантажиста. Якщо держава зливає власну суб'єктність у символах, від неї скоро не залишиться навіть назви.

З іншого боку, українське керівництво знову демонструє дипломатію рівня криворізької гопоти. Знаючи, що поляки прогрівають тему ексгумацій та Волині, підмахнути указ про найменування прямо перед переговорами щодо ЄС - це або свідоме вармонгерство для підняття внутрішніх рейтингів, або просто абсолютна нездатність прорахувати ситуацію далі, ніж на один крок вперед. В результаті маємо солідарний демарш колишніх президентів (навіть Кучми), яким довелося виправляти цей кашалотний обсер заради збереження обличчя держави.
>>520511
А як цей демарш виправить ситуацію?
>>520485
Синку, тобі доведеться змиритись з новою силою в Європі. І це не Польща, як ти здогадуєгшся. Це дронова наддержава, завдяки якій ти ще живий. Можеш верещати, можеше злитися, чи плакати - ти і твоя країна нічого не зміниш і ні на що не повпливаєш. Ми ніяк від вас давно вже не залежим, а логістика прекрасно може йти (і йде) через Румунію, Словаччину і Угорщину. Зате польша залежить від оборонних технологій України, і ми по щелчку можемо зупинити дронове співробітництво, після чого ви залишитеся в 20 столітті по військовому потенціалу. Не найкрщащий варіант для країни у якої третина кордону з рашкою.
Так шо терпіть маленькі) нікуди не дінетесь.
>>520485
Польські землі забирати будете? Чи можна ще пожити?
>>520509
Ну от це позиція мертвого пішохода на зебрі: він завжди правий, але йому від того краще не стає.
>>520500
> >Можливо, воно прийде, можливо, ні, можливо, воно окупує Україну, а комета вдарить по Росії
> >пісят на пісят

Гаразд, я розумію, тепер ти Христос народів, оплот християнства, у Вашингтоні б уже говорили російською.

>>520502
> Вибери щось одне. Чи ти не про дитячі?

Не всіх Трампло дав стусана під зад

> Там на Підорасії теж один історик плєшивий є, каже пшеки почали Другу Світову Війну. Вам не соромно бути гірще нацистів?

Невже його хрухнуми такі важливі?
>>520508
> То вряд ли поляки, скорее всего ополячившиеся украинцы, судя по гармоничному построению предложений.
> Такие часто бывают весьма радикальными патриотами новой родины, ну типа как донбасяне в Чеченская Пенетрация.

Блаженні ті, хто не бачив і все ж увірував
>>520504
> Шахеда збий над своєю країною, комета, блядь.

Вони його збили, не хвилюйся.
>>520513
> Синку, тобі доведеться змиритись з новою силою в Європі. І це не Польща, як ти здогадуєгшся. Це дронова наддержава, завдяки якій ти ще живий. Можеш верещати, можеше злитися, чи плакати - ти і твоя країна нічого не зміниш і ні на що не повпливаєш. Ми ніяк від вас давно вже не залежим, а логістика прекрасно може йти (і йде) через Румунію, Словаччину і Угорщину. Зате польша залежить від оборонних технологій України, і ми по щелчку можемо зупинити дронове співробітництво, після чого ви залишитеся в 20 столітті по військовому потенціалу. Не найкрщащий варіант для країни у якої третина кордону з рашкою.
> Так шо терпіть маленькі) нікуди не дінетесь.

>переміщено до розділу гумору
>модератор
>>520514
> Польські землі забирати будете? Чи можна ще пожити?

живи, влаштовуй барбекю, погода гарна
>>520512
Вже виправив, коли в гру вступають три експрезиденти (які уособлюють різні епохи та крила української політики), конфлікт переноситься з площини «ображених амбіцій двох лідерів» у площу загальнонаціонального консенсусу. Леонід Кучма свого часу підписував з Александром Квасневським декларацію «Про примирення», а Віктор Ющенко мав тісні стосунки з Лехом Качинським.

Тобто оцей президент Польщі виглядає як "Ляшко".

Україна вчинила правильно, продемонструвавши, що національна пам'ять та найменування власних військових підрозділів — це виключно внутрішня суверенна справа. Роздування антиукраїнських настроїв у Польщі через події 80-річної давнини — це паливо для російської пропаганди.


Вшанування АК у Польщі є безумовним і державним. При цьому деякі підрозділи АК та інших польських підпільних організацій (наприклад, Народове Сили Збройне) здійснювали масові вбивства цивільного українського населення на Холмщині, Підляшші та в Надсянні (трагедія в Сагрині, Павлокомі, Пискоровичах тощо).

Варшава відмовляється визнавати злочини своїх героїв системними, називаючи їх «трагічними ексцесами окремих командирів». Проте у випадку з УПА польська сторона повністю відмовляє українцям у такій же логіці, вимагаючи таврувати весь рух опору загалом.
>>520513
Звучить звісно круто, якщо не згадувати що наші дрони ліплятся з китайських запчастин, з американським ПО, і збираются десь на "нашому" заводі у польщі.
>>520511
>Ті, хто кричить «треба було змовчати, зняти УПА, аби пана не тригерити», демонструють класичний стокгольмський синдром і кукоолдство.

>З іншого боку, треба було не тригерити.

В тебе ШІ видав хуйню з протиріччями.
17821582265417784105791307145079.jpg
61.59KB, 588x459
>>520487
>поляки дуже терплячі і блахородні і вумні
>тільки ми герої а усі інші підараси

Ось що Польща робила після 2022
>W 2023 roku w Brzostku w województwie podkarpackim, w powiecie dębickim stanął pomnik Żołnierzy Armii Krajowej
>W 2025 roku dzień 14 lutego ustawą Sejmu RP, ustanowiony został Narodowym Dniem Pamięci Żołnierzy Armii KrajoweJ
Звичайно хрюкне "ета друхоє"
>>520518
> і збираются десь на "нашому" заводі у польщі.
Та ні підораш, це відомий тейк вашої пропаганди що нікчемні пани ні на що не здатні, і їм все роблять піндоси з куками. Але ні - всі дрони збираються в Україні. Ми б і раді були що б нам куки допомагали виробляти, але вони настільки ссуться рашки що бояться у себе хоч якісь виробництва для нас робити. То ж довелося самим.
>>520516
>якби не польща вам би усім була пизда
>і це я говорю не тільки про українців
>>520515
Ага, залишилось зʼясувати хто тут пішоход.
>>520494
> Можливо, воно прийде, можливо, ні, можливо, воно окупує Україну, а комета вдарить по Росії

Не мне учить как кому обижаться, но когда забивают бешенную псину, то лучше молча подать палку спасителю, а не возмущаться что он попросил у тебя палку матом и побыстрее.
Тем более вероятность ебанувшейся кометы очень маленькая, а ЗСУ ебашащие пидораший мусор на земле. И чем гадать будет ли медведь на тебя залупаться лучше его превентивно загасить.
Но видно хайпануть на голосах агрессивных инцелов, что избирательно триггерятся на тех, с кем диалог впринципе возможен, важнее.
>>520518
Яке таке "американське ПО"?
це якби мусій мережко мав темного польського двійника
>>520528
А що якщо...
Може це підорашка під польским проксі?
>>520530
Хіба їх зараз розрізниш, де справжній поляк, а де підорашка під проксею?
>>520524
> терпи))

мій зад горить бо в тіні 57 градусів
>>520526
> Не мне учить как кому обижаться, но когда забивают бешенную псину, то лучше молча подать палку спасителю, а не возмущаться что он попросил у тебя палку матом и побыстрее.
> Тем более вероятность ебанувшейся кометы очень маленькая, а ЗСУ ебашащие пидораший мусор на земле. И чем гадать будет ли медведь на тебя залупаться лучше его превентивно загасить.
> Но видно хайпануть на голосах агрессивных инцелов, что избирательно триггерятся на тех, с кем диалог впринципе возможен, важнее.

Ви отримали від нас багато критики, тут не повинно бути жодних претензій.
>>520487
>восім лєт чєтирє года терпелі ваши нацисткіє бесчинства
Чек
>армія крайова в трусіках
Чек
>>520532
палиці, а не критика, лол
>>520532
>поучєнія старшего брата
>старший брат внє крітікі
Чек
>>520534
Давай спочатку згадаємо що ці "палиці" були отримані не тому, що ви допомогти хотіли, а щоб переозброїтись за американські грантики, які ви отримали, і як тільки ці гранти скінчились - так і палиці більше не передавались.
>>520522
Хз чи це той самий тіп, але вже не перший раз цей тейк про "дрони зібрані а польші" тут бачу. Хз як до такої ідеї прийти можна було, тіпа не виходити з дому/не читати новини/ не мати друзів/знайомих в оборонці чи шо
FB_IMG_1782159191146.jpg
156.99KB, 803x1137
>>520526
Ну хз, у меня в физбуке дофига критикующих Навроцкого поляков, втч из волонтерского сообщества.
Но даже в 1862м году до всяких волыней такие стишки писались.
Лінь перечитувати, то є справжній пан пóляк, чи існує якась прихована пано-ачівка тіпа 1к раз сходити в бедрьонку про яку не знаю
>>520497
Надеюсь хватит ума вторые Крынки не учудить.
>>520481
Неожиданный выбор.
>>520532
> Ви отримали від нас багато критики, тут не повинно бути жодних претензій.

И бешенная собака до сих пор гавкает и брызгает слюной.
Разумно ли обижаться и кричать на человека, что от этой твари отбивается? Может посмотреть есть ли какой-нибудь камень рядом? А может палку обмотать гвоздями? Бешенная собака сожрёт обоих при возможности, в лучшем случае будет стоять у ворот и громко лаять и вонять. С человеком возможен диалог, с бешенной собакой - нет.
Как только у нас начинается какой-то срач с Польшей, сначала пидор медведев благодарит Польшу, а потом в течение дня прибегает пан поляк в тред, верю, просто скрыл его
Возможно это сам медведев под проксей, пидорас
>>520544
Та ну, там би були шизопасти про гівно
images (44).jpg
14.57KB, 476x420
>>520457
...тобі-то самому не соромно так малоросити?
>поляк підсирає свому союзнику, щоб потім лишитися з ворогом сам на сам
Класика історії Польщі
>>520547
Ну тут розрахунок, що "НАТО захистить" і "сильні східні слов'яни нам не потрібні". Нема в Польщі союзників, можливо саме це вони винесли з історії.
tgybtvrfde.jpg
12.95KB, 260x88
>>520544
> Возможно это сам медведев под проксей, пидорас

the hohlim know, shut it down!

>>520542
> И бешенная собака до сих пор гавкает и брызгает слюной.
> Разумно ли обижаться и кричать на человека, что от этой твари отбивается? Может посмотреть есть ли какой-нибудь камень рядом? А может палку обмотать гвоздями? Бешенная собака сожрёт обоих при возможности, в лучшем случае будет стоять у ворот и громко лаять и вонять. С человеком возможен диалог, с бешенной собакой - нет.

Повторюю, ви отримали багато допомоги і продовжуєте її отримувати. але ну, дивіться >>520523
>>520151
Я чось по превьюхе подумал, что то Владимир Высоцкий, снизу - Джим Моррисон, а баба - Мосийчук.
>>520551
ну хз, не думаю що варто так категорично до цього підходити (починати всіх поляків хуєсосити через навроцького і схожих шизів)
>>520436
Оцей діло каже. Треба двушки не в общак посилати, а серйозно вкладати в інформування європейців про цей фашизм який прямо під боком! Ніколи знову!
>>520555
Так це не хуєсосити, це прагматичний підхід після скількох там розділів, що краще мати на кордонах ослаблені країни та всяких дурників, що будуть виступати щитами і каятися.
>>520552
>провокую як навроцький, щоб потім усім тицяти, які сусіди невдячне бидло, а я в білих шатах стою красівий
А в сусіда хата горить

>polac lives matter. похуй, що в вас там якась війна
>>520553
Агагага (сам подумав спочатку що то якийсь Морісон)
>>520552
Теж повторюю - це вам не дає ніякого права, бо своїми блокуваннями і іншими приколами ви теж немало урону нанесли
>>520552

Моя позиция в том, что глупо искать конфликта с естественным в данных обстоятельствах союзником.
Договорённости легче достигаются без конфликтов в мирное время, когда взрываются ракеты, то подобные темы вызывают лишь раздражение.
Как ещё один вариант, на который никто не пойдёт, это вступление Польши в войну и помощь в обороне. Тогда замечание, что название отдельного подразделения раздражает союзников будет учитываться абсолютно серьёзно.
>>>520561
Для мене це ще класика маніпуляцій
>мы равны, понятно? І в одинаковых условиях ты делаешь плохое, а я не делаю. Значит ты плохой, а я хороший
Але ж ми не в рівних умовах з Польщею. У нас війна, а в них ні.
>>520559
У Моррисона точно похожая фотка есть.
image.png
958.97KB, 1080x978
Сегодня? Или просто так сказать СЧУПАЮТ ЗА ВЫМЯ?
>>520552
Друже, невеличка порада (бо ти цим тіки анонів агрити будеш), слово "hohol" це приблизно як "nigga" в Америці. Ми самі себе так називаємо = ок. Поляки/москалі/американці/ не-українці нас так називають = не ок.

Далі, це іміджборда, так що було б дивно тут не очікувати дещо ммм, категоричні і максималіські погляди (уяви якби умовний Тарас зайшов би на вашу польську борду і почав би вам розказувати що і як робити - думаю срач би піднявся аналогічний).

Мені подобається як анон вище підсумував >>520517 , тільки ти там чомусь швиденько в Кучму пройшов да і всьо.

Якщо коротко - УПА це частина нашої історії, як АК у вас. Мабуть, якщо порівнювати, то ваша АК все таки не така ммм, контроверсійна як УПА (але тут багато факторів, які ти, якщо ти справді поляк, не зрозумієш не поживши тут і не поспілкувавшись з українцями з різних частин країни - іміджборди для цього не підійдуть, то вживу треба), але факт залишається фактом, для нас (в нинішньому таймлайні) вони герої які боролись проти совітів, і це наше особисте діло як ми називаємо свої бригади/вшановуємо своїх героїв.
Источник ВЧК-ОГПУ рассказал причину того, что на руководящих постах в России огромное число сильно возрастных людей, и свои посты они занимают десятилетиями. По его словам, в отличие от бытующего мнения, далеко не все чиновники, силовики и главы госкорпораций хотят закончить жизнь на своих должностях (а уже есть и такие случаи)? и многие бы с радостью ушли к своими миллиардам, чтобы вести спокойную жизнь богатых пенсионеров. Однако, хуйло любую отставку, если она происходит не по его личному решению, воспринимает как предательство и «бегство с корабля». И сразу следует наказание. Самого отставника не трогают, а его ближайшее окружение отправляется за решетку.

Как рассказал собеседник, не все «госдеды» руками и ногами держатся за свои места. Многие в силу возраста, заболеваний, да и просто желания в открытую пожить богато и счастливо, с радостью бы ушли на пенсию. Например, глава Ростеха Сергей Чемезов (СВЧ, Печкин - как его называют за глаза) в узком кругу еще до начала войны стал говорить, что завидует «Володе Якунину», который имеет возможность жить, как ему нравится. Дети в Европе, тратит «заработанные» деньги, занимается тем, чем ему хочется, отдыхает, когда и где пожелает и т.д. У Чемезова все к этому давно готово. Он страстно любит играть в гольф. Например, начало войны застало его в Дубае за игрой в гольф, и он еще десять дней провел с клюшкой прежде чем вернулся в Москву. Неподалеку от гольф-полей и особняк имеется в поселке «22 карата» на острове Пальма Джумейра. Также Чемезов любит прогулки на дорогих яхтах и другие виды развлечений из «жизни миллионеров». Чемезов и не скрывает, что хотел бы с головой уйти в эту жизнь. «Но он не поймет». Кто «он» всем предельно понятно. Люди даже из самого давнего и ближнего окружения хуйла знают, что отставка по желанию самого чиновника невозможна. Только если его решил снять хуйло. В противном случае ты будешь наблюдать как твои друзья и партнеры по гольфу один за другим отправляются в СИЗО, и пенсия уже не будет казаться столь счастливой. Известно, что если чиновник, силовик нравится хуйлу, он будет закрывать глаза на любые сигналы о коррупции, каких бы масштабов она ни достигала, но стоит попасть в число «предателей», как со всех материалов «сдуют пыль».

По словам источника, как-то, довольно давно, хуйло предложил занять одно кресло человеку, который не был из «старой питерской гвардии», но с которыми у него сложились теплые и доверительные отношения. Человек не очень-то и рвался на эту должность и сразу попросил по достижению определенного возраста иметь возможность уйти на пенсию, поскольку хочет заняться любыми делами, семьей и т.д. Возраст этот наступал еще не скоро, хуйло согласился, и чиновник очень долго был в своем кресле. Все это время с хуйлым сохранялись теплые и доверительные отношения. Но вот наступил тот самый возраст, чиновник отправился к хуйлу и сказал, что, как и предупреждал, он хочет уйти на пенсию. хуйло ответил, что желает, чтобы чиновник остался на должности и попросил еще подумать над своим решением. Подумать дали недолго. Уже на следующий день рано утром поступил звонок из АП Ветеринарная Воевалия с вызовом в Кремль. На новой встрече с хуйлым чиновник сказал, что все обдумал и его решение окончательное. И мигом стало понятно, что «теплым и доверительным» отношениям пришел конец. Чиновник было попытался обсудить, кто бы вместо него мог справиться с обязанностями, но хуйло отрезал: «Мне это не интересно».

Как только чиновник оставил пост, была «сдута пыль» с очень старых материалов на двух членов его команды и по совместительству ближайших друзей. Оба были арестованы и в итоге получили крупные сроки.

Источник вспомнил только один случай, когда высокопоставленный чиновник добровольно покинул пост (речь идет о постах, решения, о которых принимает хуйло) без всяких последствий. Это случай с отставкой Сергея Иванова с должности главы администрации президента Забазарская Неотвечалия. «Но он реально был очень болен, ему тяжело было передвигаться и, когда попросил, хуйло его отпустил».
>>520565
>слово "hohol" це приблизно як "nigga" в Америці. Ми самі себе так називаємо = ок. Поляки/москалі/американці/ не-українці нас так називають = не ок
Волосы в какой цвет красишь?
Пусть пшек и хуесос, но тут же он ясно что с иронией это сказал. Не приплетай тему про ниггеров сюда.
>>520565
В Кучму я пройшов. Щось оці дохуя єдні президенти не відмовляються від російських нагород і після 2014 мемчики про рухання кордонів і готовність приймати в будь-якій позі розказували, потім книжки про різню в дар приймали і ще дякували за те що відкрили їм очі, а тепер от за історію і символи раптом згадали.
Мені особливо горить з провокації з Новою Поштою, і того наскільки більше їботні може додатися у мілтечних знайомих якщо їй поляки підісруть, бо JLCPCB в Україну PCB з монтажем напряму не шле. Так ніби розйобу КІТ руснею мало.
>>520568
>якщо їй поляки підісруть,
Якщо чи коли?
>>520568
Блядь, да не трясись ти. Вже бачу як поляки забороняють НП тому що дуче по ній відправив нагороду
>>520567
ну це не 1 в 1 порівняння звісно, але в контексті саме іміджборди і іронічного спілкування підійде. Я написав як я це бачу, хтось погодиться, хтось не погодиться
яке фарбування волосся, тут середній вік 30+ , хіба в свій природній якщо сивіти почну (і якщо не облисію швидше)
>>520565
Поляки частенько в тот период себя тоже интересно вели, например у Израиля к Польше претензий примерно столько же, сколько у поляков к нам:

>>В настоящее время некоторые польские историки пытаются оправдать идею переселения евреев на Мадагаскар возможностью их спасения от Холокоста. В частности, историк Эдвард Гигилевич пишет, что «необходимо также признать, что если бы „Проект Мадагаскар“ удалось реализовать хотя бы в небольшой его части, то удалось бы спасти от гибели многих польских евреев»

https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D0%B0%D0%B4%D0%B0%D0%B3%D0%B0%D1%81%D0%BA%D0%B0%D1%80%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B9_%D0%BF%D0%BB%D0%B0%D0%BD_(%D0%9F%D0%BE%D0%BB%D1%8C%D1%88%D0%B0)
Снова поляков кормите?
>>520568
Так, я трохи на вєлі сьогодні забагато накатав, тож мені важко ото всьо розписувати, але в чому до нас претензія, тіпа треба було вибачитись і переіменувати? і костюм вдягнути
Ну хз, побачимо як воно буде, але знову ж таки, це наша історія, наші герої, хулі Навроцький туди лізе?
про НП в Польші не шарю, можливо і краще було б орден без dark arts of Kryvorizhska diplomacy повернути, але такий вже у нас президент, ваш он теж специфічний тіп, шо ти тут зробиш. А те що Кучма, Гетьман і Ющ повернули теж - ну як на мене це виглядає сильним жестом

Тебе дивує чому Кучма не вернув російські нагороди а вернув того орла - нас дивує чому у Зєлі його забрали а у Мусоліні нє, go figure
>>520572
Ну, депортацию наших из закерзонья тоже можно припомнить, но толку.


И ваще, польский манкурт, уходи.
1643958748254.png
11.66KB, 360x237
>>520519
Ні. Це називається математична теорія Ігор. Типу якщо коли результат залежить від дій декількох учасників. ШІ має на увазі якби всі сторони поводились раціонально то загалом виграли б всі від цього. Якщо одна сторона, то виграла б вона, інша проєбала але не багато. Але якщо дві сторони вирішили лізти залупи то від цього не виграє ні одна сторона крім червоного комісара який п'є чай в стороні

https://en.wikipedia.org/wiki/Game_theory
>>520568
> перекривають кордон
> висипають зерно
не горить
> Дуче відправляє посилку новую поштою
горить
чому так, пан малопшек? чому ви таке чмо?
paint.png
1.11MB, 796x463
>>520575
Після годування підарашок це цікаво навіть, вай нот, може він щось нове дізнається, може ми краще їх поймемо
правда непонятно чи це поляк чи то наш ополячений, він ніби так і не написав
>>520580
>наш ополячений, він ніби так і не написав
Грит же >Кучму пройшов.
images.png
5.83KB, 547x365
⚡Підстав для висновків про "роз’єднання" України та Молдови на шляху до ЄС немає, - МЗС

За його словами, заяви президентки Єврокомісії Урсули фон дер Ляєн після саміту ЄС – Молдова 22 червня у Брюсселі були неправильно інтерпретовані. Йшлося про стандартну процедуру переговорного процесу після відкриття першого переговорного кластера, коли кожну країну-кандидата оцінюють за результатами виконання власних реформ.

Нагадаємо, на пресконференції після завершення саміту ЄС — Молдова президентка Єврокомісії заявила, що Євросоюз переходить до індивідуального підходу у процесі розширення щодо України та Молдови. Швидкість просування країн-кандидатів до членства тепер залежатиме від конкретних результатів реформ і виконання вимог.
>>520576
Ти не розрізняєш по ід де справжній поляк з гугль транслейтом, а де простий зйобик?
> нас дивує чому у Зєлі його забрали а у Мусоліні нє
Мене ця хуйня теж дивує, ще більше дивує, чому орел є у катьки, яка літераллі розпилювала Польщу.
>>520579
А зерно транзитом везли до портів і далі в Африку як домовлялися, чи просто за кешик продали тамошнім баригам? Це звісно хуйня яка з часом потужно їбане за свою неефективність, але ну от подобається їм всиратися з дрібними фермами з дохуїщем ручної праці, нащо в це лізти собі на шкоду?
>>520565
> Друже, невеличка порада (бо ти цим тіки анонів агрити будеш), слово "hohol" це приблизно як "nigga" в Америці. Ми самі себе так називаємо = ок. Поляки/москалі/американці/ не-українці нас так називають = не ок.
> Далі, це іміджборда, так що було б дивно тут не очікувати дещо ммм, категоричні і максималіські погляди (уяви якби умовний Тарас зайшов би на вашу польську борду і почав би вам розказувати що і як робити - думаю срач би піднявся аналогічний).

Я не був на Чані з учорашнього дня, лол, я не образився, хоча мене тут уже назвали "польським гімнем". Після незліченних пішеків, які тут з'являються, думаю, ти переживеш одне "пані", але я це змирився, я ціную розмову з ввічливими анонімами.


> Якщо коротко - УПА це частина нашої історії, як АК у вас. Мабуть, якщо порівнювати, то ваша АК все таки не така ммм, контроверсійна як УПА (але тут багато факторів, які ти, якщо ти справді поляк, не зрозумієш не поживши тут і не поспілкувавшись з українцями з різних частин країни - іміджборди для цього не підійдуть, то вживу треба), але факт залишається фактом, для нас (в нинішньому таймлайні) вони герої які боролись проти совітів, і це наше особисте діло як ми називаємо свої бригади/вшановуємо своїх героїв.

Бачите, ми могли б це обговорити, але після трьох постів мене звинувачують у тому, що я польський пан, старший брат, який прийшов читати лекції дурним українцям, тож тепер я здебільшого просто тролю.

>>520561
> Моя позиция в том, что глупо искать конфликта с естественным в данных обстоятельствах союзником.
> Договорённости легче достигаются без конфликтов в мирное время, когда взрываются ракеты, то подобные темы вызывают лишь раздражение.

Тут писали, що нібито була якась домовленість зам'яти це все під килим під час війни, але Зелія на це насрала, просто цікава інформація.
17497423529210.jpg
1.87MB, 2215x2215
Цікаво, вже другий день пани поляки ІТТ всераються за історика в трусіках, і ще на скатились в класичне "йобані пани - нарід не такий" - чи я пропустив і це вже було?
VID_20260617_125309_695.mp4
0:15, 2.05MB, 720x1280
>>520511
Из за польши началась 2 мировая война. 3 тоже думаю будет из за этого уродливого детища версаля.
>>520584
> Бачите, ми могли б це обговорити, але після трьох постів мене звинувачують у тому, що я польський пан, старший брат, який прийшов читати лекції дурним українцям, тож тепер я здебільшого просто тролю
ти не тролиш. ти просто маніпулюєш.
якщо ти так хотів нормальної дискусії то може і сам би згадав АК зразу?

і до речі чому ти нічого так і не написав про АК? мабуть тому що неприємно або не знаєш як. простіше увімкнути режим жертви - класік токсік хуйня
>>520587
> ти не тролиш. ти просто маніпулюєш.
> якщо ти так хотів нормальної дискусії то може і сам би згадав АК зразу?
> і до речі чому ти нічого так і не написав про АК? мабуть тому що неприємно або не знаєш як. простіше увімкнути режим жертви - класік токсік хуйня

Метою Армії Крайової не була Польща, чиста як склянка води, що ще ви хочете знати?
>>520583
> Ти не розрізняєш по ід де справжній поляк з гугль транслейтом, а де простий зйобик?
гугл транслейт добре прокачався, ми тут заточені на виявлення і френдліфаєр підорах, ще поляків детектити вночі мої мізки не вивезуть, тож так, варто писати зразу, враховуючи скільки тут тролів, підорашок під впн і прочіх малоросів
>>520584
>після незліченних пішеків, які тут з'являються
шось пропустив мабуть
>після трьох постів мене звинувачують
так це іміджборда, тут ти навряд обговориш щось спокійно навіть якщо захочеш, хіба ось так як зараз "на ножах", формат не той і обстановка не та, я розумію тіпів які агряться насправді
я просто вперше тут поляка побачив, і втомлений, тому не агрюсь сходу, як ти взагалі про цю борду дізнався?
завтра гляну шо ви тут понаписували якщо мод не почистить
>>520565
якась хуйня. ніхто і ніколи не може використовувати такі слова про українців. я навіть не розумію навіщо це говорити.
тільки якщо це малопідорашка, смішна та іронічна. типу "хей підорашки, дивіться, я сам себе принижую, я таке смішне чмо, теперь я можу бути вашою малопідорашкою підсвинком". ніякої поваги до себе чи до України. малопідорашка ховається за іронією.

> це приблизно як "nigga" в Америці
знову якась хуйня. ти ж не негр, ти людина. треба зрозуміти, що якщо ми самі не будемо себе поважати - ніхто інший не буде

>>520584
> я просто тролю
Ось! подивіться! навіть курвоблядок вас не поважає.
Здавалося б, така тема як Волиньська справедливість могла змусити пшецьку свиню бути трохи серйознішою, але ні.
> мене звинувачують у тому, що я польський пан, старший брат, який прийшов читати лекції дурним українцям
ДИВІТЬСЯ! ВИ Ж САМІ ПРЕДСТАВИЛИ СЕБЕ В ПОЗИЦІЮ РАКОМ! просто почали скиглити перед курвою.
Вам самим не соромно за себе?
> думаю, ти переживеш одне "пані"
дивіться який ПОРК. не поважає нас. не поважає укранців. просто приходить і сере як свиня. розповіає як ми повинні себе вести, як себе називати, що робити
і ви самі дозволили цій істоті це робити. самі поставили себе в роль "молодшого брата".

> 3. Заборонено принижувати народ, мову, символи та культуру України, а також вести російськоімперську та комуністичну агітацію.
Звістно складно відійти від століть окупації та тієї рабської прошивки яку нам навʼязали, але треба рухатися вперед, подалі від цієї меншовартості
Пропоную банити свиней, підорах, курв та іронічних малопідорах. саття є
Для поляків Волинська різня це як для нас Голодомор, треба признати і покаятись, а не як підарашки вічно крутити сракою і шукати виправдання.

POLACY, PROSZĘ, WYBACZCIE MI RZEŹ WOŁYŃSKĄ. ŻAŁUJĘ, ŻE MOI PRZODKOWIE DOPUŚCILI SIĘ TEJ ZBRODNI.
>>520592
1.Поляки хочуть не тільки вибачень а ще і визнання упа злочинцями, це те саме що визнати зсу терористами за йобку русні тот.
2. Хай тоді поляки визнають свої вісли з пацифікаціями, а пісьсосуського з ак - військовими злочинцями
>>520589
> шось пропустив мабуть

anon i...

> я просто вперше тут поляка побачив, і втомлений, тому не агрюсь сходу, як ти взагалі про цю борду дізнався?

Через деякий час після того, як мавпа знищила /ukr
images (1).jpg
22.81KB, 480x360
Поляки простите нас за то что РСФСР проебала вам войну в 1921 и вам отошла часть западной Украины, простите тех украинцев которые сопротивлялись террору на этих землях, простите тех украинцев которым не нравилось уничтожение школ церквей и культуры, простите тех кто в ответ восставал и боролся с вами, простите тех кто был не согласен с операцией пацификация украинцев в восточной Малопольше, простите тех кто устроил Волынскую резню спустя 20 лет в ответ.

We are so so sorry!!! ❤❤❤❤❤POLSKA GROM💪
>>520591
Да бля ось я пояснив детальніше >>520571, звісно це не в сенсі повсякденного спілкування, а в якигось нішевих іронічних ситуаціях. чи це мене так автозаміна на "панів" розслабила
>>520588
Чия це цитата, бо щось воно не гуглиться (чи гуглиться в працях поляків лол)
Звісно що на той час у населення західної України було багато резентменту до поляків, анони вище в треді вже ніби писали чому.

Он мій батя з дитинства євреїв сильно не любить, бо у нас місто наполовину єврейське було колись, і він коли малим був бачив як євреї делегували роботу нашим (його мамі) а самі чілили (ну і там багато ще всякого було), то що це значить що всі українці євреїв не люблять, чи що маю їх не любити?

Мені здається ти упа уявляєш як якийсь гомогенний організм об'єднаний в жазі національних чисток і ненависті до не-українців.
Це не так, навіть всередині упа були різні погляди, різні фракції.
Он мені мама недавно фотку брата прабабці довоєнну показувала - в польській воєнній формі.
А під час другої світової він (і ще один її брат) пішли проти москалів воювати і загинули, а прабабця зв'язковою в упа була.

Як думаєш, коли я був малим і сім'я збиралась на кухні чай пити, вони говорили про клятих поляків чи клятих москалів? в мене два прадіда поляки, як же вони з такими поляконенависниками як моя сім'я рішили поріднитись хммм

УПА складалась з багатьох людей з різними мотиваціями і різним досвідом, хороших людей, паганих людей, нейтральних людей, які хотіли різних речей, єдиний знаменник тут це те що вони хотіли незалежну Україну.
Ну эти по крайней мере голодоморы не устраивали, а просто панували себе и нецивилизованных аборигенов приобщали к "европейской культуре". В тот период больше всех вообще повезло украинцам Закарпатья, которые на 20 лет отошли чехословакам, у тех даже некая полуавтономия и права были.

"Польская политика на землях Западной Украины (Галичина, Волынь, Полесье) в 1920–1930-х годах имела выраженные черты колониального управления и национальной дискриминации, что роднит её с практиками апартеида:
​"Пацификация" и силовое давление: Проводимая в 1930 году политика «пацификации» (умиротворения) украинского населения сопровождалась массовыми арестами, закрытием украинских школ, читален («Просвиты») и жесткими полицейскими акциями. Это очень похоже на то, как режим апартеида силой подавлял любые проявления протеста коренного населения.
​Экономическое неравенство и «осадничество»: Земли активно конфисковывались или выкупались государством для передачи «осадникам» — польским военным ветеранам и колонистам. Украинские крестьяне страдали от малоземелья и оставались людьми "второго сорта" на собственной земле. Аналогично в ЮАР лучшие земли изымались в пользу белого меньшинства.
​Языковая и культурная ассимиляция: Украинский язык вытеснялся из госучреждений, судов и образования. Закон Грабского (1924 год) превращал украинские школы в двуязычные (утраквистские), что привело к резкому сокращению чисто украинского образования. Университетские кафедры для украинцев закрывались, а доступ к высшему образованию искусственно ограничивался.
​Политические репрессии: Создание концентрационного лагеря в Берёзе-Картузской (1934 год), куда без суда и следствия, во внесудебном порядке, отправляли украинских (и не только) активистов, политиков и интеллигенцию."
>>520591
>ти ж не негр, ти людина.
Riiiich
Показательно, что вся эта дрочь вокруг столетних исторических событий, прав этнических меньшинств и тд. - исключительная черта восточноэуропейских щитхолов. Со стороны выглядит как нищие дорвались до баринских субсидий - не дай Б-г еще и соседям гнилозубым достанется!
>>520600
>нищие дорвались до баринских субсидий - не дай Б-г еще и соседям гнилозубым достанется
Ти зараз описав, чому в західній європі проти "понаїхів" виступають в 90% випадках понаїавші свинособаки, "волга" "німці" та інші вальденіггери.
>>520592
ну це очевидний помирачевский свинопітек тролить

> Волинська різня це як для нас Голодомор
це не правда. те що під час Волинської справделивості декілька пшеків подохло не робить це геноцидом
Під геноциж бвльш підхдить дії підорах, там же після освобожденія пшеків десь один лям вивезли до сибіру, знаходив цифру 100 тисяч пацифікованих від цих дій, може і більше. а також не треба забувати про катинь, адже там не тільки офіцерів пацифікували, а ще інтилігенцію.
Рафал Лемкін, автор терміну "геноцид", вважав геноцидом саме катинь, Голодомор і холокост, а ось про волинь нічого не казав
чому пшеки, які так люблять з трупами гратися, забули про москалів?
Wołyń Pamiętamy
Niemcy ne Pamiętamy
Moskale ne Pamiętamy


>>520595
> Ризький мир — договір, підписаний у Ризі 18 березня 1921 року, який формально закінчив польсько-радянський збройний конфлікт 1919—1920 років, санкціонував поділ українських і білоруських земель між Польщею та Радянською Росією та фактично анулював Варшавський договір 1920 року.
так вони поділили Україну зі своїм новим другом, а потім цей друг поділив пшеків
>>520597
> Чия це цитата, бо щось воно не гуглиться (чи гуглиться в працях поляків лол)
> Звісно що на той час у населення західної України було багато резентменту до поляків, анони вище в треді вже ніби писали чому.
> Он мій батя з дитинства євреїв сильно не любить, бо у нас місто наполовину єврейське було колись, і він коли малим був бачив як євреї делегували роботу нашим (його мамі) а самі чілили (ну і там багато ще всякого було), то що це значить що всі українці євреїв не люблять, чи що маю їх не любити?
> Мені здається ти упа уявляєш як якийсь гомогенний організм об'єднаний в жазі національних чисток і ненависті до не-українців.
> Це не так, навіть всередині упа були різні погляди, різні фракції.
> Он мені мама недавно фотку брата прабабці довоєнну показувала - в польській воєнній формі.
> А під час другої світової він (і ще один її брат) пішли проти москалів воювати і загинули, а прабабця зв'язковою в упа була.
> Як думаєш, коли я був малим і сім'я збиралась на кухні чай пити, вони говорили про клятих поляків чи клятих москалів? в мене два прадіда поляки, як же вони з такими поляконенависниками як моя сім'я рішили поріднитись хммм
> УПА складалась з багатьох людей з різними мотиваціями і різним досвідом, хороших людей, паганих людей, нейтральних людей, які хотіли різних речей, єдиний знаменник тут це те що вони хотіли незалежну Україну.

Ваша родина пам'ятає останній етап існування УПА, бої проти радянської влади, а не перший чи другий етапи, які включали очищення України від поляків одразу після євреїв. Питання в тому, чи можна мати перший без другого.

Delete Post  

Правила / Модерація / Обговорення борди / Лялькоскрипт / Dashchan / Задонатити / Отримати паскод / Збір на дрони


Return