ВІЙНИ З ЙОБАНИМИ МОСКАЛЯМИ ТРЕД 10.06.23 Sat 20:39:05 № 18707 584 photo_2022-09-21_16-44-07.jpg273.64KB, 1203x839 16553759313160.jpg220.93KB, 986x1280 photo_2022-08-23_17-35-11.jpg276.34KB, 1280x960 photo_2022-11-04_15-17-57 (2).jpg123.63KB, 1280x853 Москалі атакували нашу з вами Неньку! В цьому тріді слідкуємо за новинами з фронту. Актуальні правила читайте тут: Правила dollchan.net Бани можна оскаржити в Треді модерації Головнокомандувач ЗСУ - Генерал Сирський https://www.facebook.com/GeneralStaff.ua Президент України https://t.me/V_Zelenskiy_official Повітряні сили ЗСУ https://t.me/kpszsu Міністерство оборони України https://www.facebook.com/MinistryofDefence.UA Головне управління розвідки МО України https://t.me/DIUkraine Служба безпеки України https://t.me/SBUkr Куди донатити? Збір на іменні дрони Dollchan: >>107864 Повернись живим: https://savelife.in.ua Спеціальний рахунок НБУ для збору коштів на потреби ЗСУ: UA843000010000000047330992708 Карти бойових дій: https://deepstatemap.live/ https://militaryland.net/maps/ https://www.scribblemaps.com/maps/view/Operational_Map_Ukraine/nBT8ffpeGH Мапа тривог в Україні та моніторингові ресурси: https://alerts.in.ua/ https://t.me/war_monitor https://t.me/vanek_nikolaev Посилання по підготовці до служби в ЗСУ: https://pastebin.com/3jr5Ha97
Неходко Богайчук 25.06.26 Thu 19:49:16 № 521379 >>521378Наркоман тримати позицію не зможе, а щтурмувати зможе.
Грива Матусевич 25.06.26 Thu 19:49:22 № 521380 6 >>521378> А люди які спочатку навалювались важкими наркотикамиДо цього моменту було норм, далі маразм пішов. Треба згадати військових пенсіонерів 45 років які все життя за державний кошт фарбували траву в частинах. Які мають саме замість порядочних сімянинів воювати. Я так бачу.
Симон Ващиленко 25.06.26 Thu 19:49:52 № 521381 >>521367Не постите пожалуйста контент из гфл2, я еле дропнул, теперь боюсь сорваться, особенно при виде g41...Баннер еще идет или уже закончился?
Олейко Вівсянко 25.06.26 Thu 19:52:03 № 521382 >>521358Пипі в папочка принесли стратку що просто ричимо, Україна кидає половину ВСУ на північ, берем домбас, заявляємо що СВО досягнуто.
Звенигор Балащак 25.06.26 Thu 20:07:02 № 521383 >>521373я таку хуйню бачив у шизо-фільмі zeitgeist, де ще казали, що Буш причетний до 9/11
Гликерій Страшненко 25.06.26 Thu 20:07:20 № 521384 5 16559295020190.mp40:28, 7.45MB, 704x1280 >>521371фэк и монтаж, вот оригинальное видео
Фаласій Недря 25.06.26 Thu 20:08:41 № 521385 77788.jpg128.21KB, 1244x675 54 ОАБр зі складу 17-го АК отримала на озброєння вітчизняну гармату 2П22 «Богдана-БГ»
Олейко Вівсянко 25.06.26 Thu 20:09:47 № 521386 2 photo_2026-06-25_20-09-14.jpg113.07KB, 1280x853 хуйлу дали 40 днів.❗️Дуче затвердив Службі безпеки 40-денну операцію впливу на Труболопная Замерзация заради спонукання до закінчення війни.
Фаласій Недря 25.06.26 Thu 20:10:01 № 521387 88 (13).jpg344.jpg643.91KB, 2048x1152 68 ОАБр отримала на озброєння вітчизняну гармату 2П22 «Богдана-БГ»
Гал Трищак 25.06.26 Thu 20:10:09 № 521388 >>521358> а вот если они откроют воздушное пространство для руснявых крылаток и шахедов, то западным областям будет гг.Не буде. Зараз не 25 рік. Шахеди збивають майже всі. Я вже майже забув вайби 24-25 років як монітор пише на місто летить 20 шахедів і потім армагедон нахуй, чую а іноді і бачу 15 прильотів. Зараз - монітор пише на місто летить 50 шахедів, десь вдалекі трохи громихає і через 5 хвилин пишуть всі збили ще на підльоті, пісюни відпрацювали. Максимум пара прильотів з 50 буває. Плюс не забуваєм що ракет і шахедів більше не стане, тобто менше буде летіти по нам.Саме тому я думаю нічого не буде з білорусі. Заради мінімальної вигоди від таких дій пиня втратить білоруські нпз, які зараз критичні для рашки, а також білоруське впк яке теж повністю працює на рашку.
Діля Бобровник 25.06.26 Thu 20:10:27 № 521389 >>521204Як ви відрізняєте Лютий від FP-1 по таким відео?
Фаласій Недря 25.06.26 Thu 20:10:56 № 521390 1688406667170-0.png872.03KB, 896x896 >>521386почему именно 40?
Олейко Вівсянко 25.06.26 Thu 20:11:02 № 521391 1 ❗️Ссаная Снигерия буде горіти, удари будуть кожного дня: затвердив для СБУ 40-денну операцію впливу на державу-агресора заради спонукання до закінчення війни, — Дуче
Олейко Вівсянко 25.06.26 Thu 20:13:01 № 521392 photo_2026-06-25_20-12-46.jpg125.21KB, 1092x1280 🚀 США впервые испытали украинские морские дроны Magura, сообщает Bloomberg.Во время испытаний американские спецподразделения успешно поразили корабль с помощью дрона.
Фаласій Недря 25.06.26 Thu 20:15:46 № 521394 577687878.jpg91.69KB, 1280x1280 >>521388>Шахеди збивають майже всіТакие бабки въебали в эту ебаную Алабугу, а теперь эти Шахеды законтрили.
Фаласій Недря 25.06.26 Thu 20:17:03 № 521395 1 (2).jpg592.66KB, 2048x1365 1 (1).jpg430.60KB, 2048x1365 1 (3).jpg167.16KB, 2048x1365 Військові 66-ї ОМБр отримали на озброєння БТР-4Е
Рожнят Андріїшин 25.06.26 Thu 20:17:35 № 521396 2 Супербратья Марио (1993).jpg399.68KB, 1282x694 911.mp40:40, 3.00MB, 854x480 911-wtc7.mp41:22, 8.36MB, 600x480 >>521383Ну, буш просто отыграл роль, кстати, в том ритуале съёмки с урока могут иметь больше смысла, чем видео попадания в башни.
Бог Додь 25.06.26 Thu 20:19:58 № 521397 5 >>52139040 днів Дуче буде водити підарашок по пустелі безумства і відчаю. Біблію не читав чи шо?
Фаласій Недря 25.06.26 Thu 20:20:01 № 521398 3 66 (6).png45.10KB, 1051x328 66 (1).mp41:12, 7.92MB, 1280x720 66 (5).jpg225.60KB, 1280x720 66 (6).jpg123.22KB, 1280x720
Фаласій Недря 25.06.26 Thu 20:21:31 № 521399 1 766.png42.02KB, 1231x205 16626686542801.png62.32KB, 536x377 >>521397 я почему-то об вот об этом подумал.
Годько Красовський 25.06.26 Thu 20:21:32 № 521400 3 котик смішнявочка №172.png133.71KB, 343x343 >>521384Кумедно, цю музику на це відео я наклав 4 роки назад.
Фаласій Недря 25.06.26 Thu 20:25:10 № 521401 2 88 (9).png22.95KB, 1036x103 88 (18).jpg157.74KB, 1600x1068 88.mp40:08, 603.77KB, 480x600
Фаласій Недря 25.06.26 Thu 20:37:53 № 521402 Optoriznia 151.webm0:55, 17.17MB, 1350x1080 545 (2).jpg442.20KB, 1350x1080 545 (1).jpg556.36KB, 1350x1080 545 (3).jpg547.20KB, 1350x1080 Окупанти продовжують лізти на Лиманському напрямку. Але тут на кожного загарбника вже чекають FPV-дрони на оптоволокні від пілотів SIGNUM .
Козак Скриняр 25.06.26 Thu 20:37:56 № 521403 2 >>521396Вся эта хуйня с подрывом рассчитана на дедов и баб из ОСББ чатов с нулевой насмотренностью и которые не отличают потошоп 6-летнего школьника от реальной пикчи. Достаточно посмотреть видео обрушения небоскреба в Бангкоке и о боже там те же "взрывы". А если ещё и узнать что такое предварительно наряженный бетон и как он может взрываться при сноске зданий... вообще в романтика заговоров улетучивается
Фаласій Недря 25.06.26 Thu 20:38:53 № 521404 3 545 (1).jpg556.36KB, 1350x1080 f27c3e51-43c5-4f34-bd83-2f5994a6b94f.jpg42.64KB, 1200x600 16626686542801.png62.32KB, 536x377 >>521402«Там, куда мы направляемся, нам не понадобятся глаза, чтобы видеть"
Хотян Кончаловський 25.06.26 Thu 20:54:20 № 521405 7 >>521386От бляха, в мене якось дуже обережний скепсис відносно всього анонсованого. Якось кожен раз коли щось таке з фанфарами і виходить хуйня, типу самітів миру і контрнаступу.А от коли ніхто не чекав і тихенько йобнули то виходило краще, потипу харківської операції та і оцих прильотів.Може так сприймаю типу раз не говорять то сконцентровані і переживають, а раз пішов піар то підрозслабились
Нарад Майданський 25.06.26 Thu 20:56:32 № 521406 4 >>521405> в мене якось дуже обережний скепсис відносно всього анонсованого. Якось кожен раз коли щось таке з фанфарами і виходить хуйня, типу самітів миру і контрнаступу.> А от коли ніхто не чекав і тихенько йобнули то виходило краще, потипу харківської операції та і оцих прильотівАга, у меня вот тоже такая хуйня всегда срабатывает.
Миливой Яцюк 25.06.26 Thu 20:57:35 № 521407 >>521387А балістика ствола не пройобується, якшо на нього наварити отих пиптиків?
Олейко Вівсянко 25.06.26 Thu 21:09:47 № 521409 Screenshot_1.png146.71KB, 555x685 почалося.ракети віджимаютьсук
Рожнят Андріїшин 25.06.26 Thu 21:10:31 № 521410 3 menahem-shneerson-plany.png254.20KB, 1410x958 >>521364Они в курсе издержек.
Діля Бобровник 25.06.26 Thu 21:14:40 № 521413 image.png94.50KB, 531x210 image.png14.35KB, 223x70 image.png7.46KB, 506x76 >>521306ізі
Рожнят Андріїшин 25.06.26 Thu 21:14:45 № 521414 >>521403Посмотрел видос из бангкока, не похоже совсем.
Мстислав Марусин 25.06.26 Thu 21:15:06 № 521415 1 5064464414327979099.mp40:21, 5.07MB, 1040x1280 >>521409
Рожнят Андріїшин 25.06.26 Thu 21:16:39 № 521416 2 >>521403Кстати, что случилось со зданием wtc-7? В него же не попал самолет, а оно завалилось.
Віродан Куко 25.06.26 Thu 21:21:46 № 521419 3 >>521403Ну так, ніякого вибуху не було, це просто літак пробив опору, а може не пробив а розплавив топливом. Правда якось так вийшло що паспорт якогось бабаха з літака вилетів повністю цілим і не поплавився, треба було з них башні будувати. А те що їх власник застрахував їх на пару мільярдів від терористичних атак за пару днів до 9/11 то так, співпадіння. Євреї які святкували і танцювали дивлячись на все це теж.
Олейко Вівсянко 25.06.26 Thu 21:25:31 № 521422 1 IMG_3041.mp40:11, 4.38MB, 1280x844 ⚡️Президент Литвы Науседа назвал премьера Польши Туска Дональдом Даком.
Грива Матусевич 25.06.26 Thu 21:26:31 № 521423 2 >>521379Виходе якби Дуче зараз не був призедентом то його б мобнули в скелю? 🤔
Олейко Вівсянко 25.06.26 Thu 21:28:41 № 521424 1 sddefault.jpg38.38KB, 640x480 ❗️❗️США вперше схвалили текст, де заявляється, що вони більше не є нейтральним посередником в російсько-українській війні, – Макрон.«В ньому вказується, що Штати підтримують територіальну цілісність України, надають військову підтримку, допомагають з енергетикою та запроваджують санкції проти росії».
Бучко Платонюк 25.06.26 Thu 21:28:42 № 521425 >>521389На цьому відео дуже легко. У фп крила прямокутньої форми, а у Лютого як на відео більш витягнуті округлі. До того ж у Лютого можуть бути встановлені вінглети - закруглення вгору на кінцях крил. На цьому відео їх також добре видно.Ще форма хвоста трохи різна, порівняй фото в інеті. У фп кіль виступає вниз за кріплення.
Нарад Майданський 25.06.26 Thu 21:30:02 № 521426 3 image.png178.67KB, 460x215 >>521422Там "Даск", вроде.
Сокіл Балабух 25.06.26 Thu 21:31:32 № 521428 >>521416На нього впали уламки. Була сильна пожежа, яку не могли загасити 7 годин.Стальний каркас розм'якшився і втратив несучі властивості.Це хіба так неймовірно звучить чи що?
Діля Бобровник 25.06.26 Thu 21:36:17 № 521430 1 image.png392.89KB, 602x455 >>521416В нього попав шмат WTC1 після колапсу. Там цілий кут WTC7 вирвало на 18 поверхів.І взагалі не ввічливо знецінювати роботу ІГІЛ теоріями змов.
Рожнят Андріїшин 25.06.26 Thu 21:46:01 № 521433 >>521430Ну там не одно подобное здание должно было завалиться по этой же причине.
Бог Додь 25.06.26 Thu 21:49:03 № 521435 >>521411Мабуть срака трохи згоріла за наші денні атаки по Воронєжам.
Бог Додь 25.06.26 Thu 21:58:11 № 521439 >>521438Ну хз, на відосі вище видно тільки небо. Ти вже вичислив позиції?
Козак Скриняр 25.06.26 Thu 22:01:52 № 521441 >>521438Дебич, ППО съебывает не из за того что русня вычислила расположение по размытому видосу а потому что ппо и должно себывать после отстрела т.к. у русни во первых куча своих людей в киеве во вторых летают всякие а-50 которые это все могут зафиксировать
Рожнят Андріїшин 25.06.26 Thu 22:07:19 № 521442 1 >>521437Я говорю в теории, что странно, что обломок попал в одно здание, которое завалилось.
Годько Красовський 25.06.26 Thu 22:08:46 № 521444 1 >>521433WTC 3, WTC 4, WTC 5 та WTC 6 згоріли теж.
Козак Скриняр 25.06.26 Thu 22:12:13 № 521445 1 >>521443Ты блять лучше порадуйся что на 6м году войны до командования наконец то дошло что уже не совок с газетами и радио маяк, а 21й век с фотокамерами в каждом кармане и на каждом столбе вместо того чтоб с ними бороться надо вырабатывать тактику как с этим жить
Козак Скриняр 25.06.26 Thu 22:16:16 № 521446 3 США вперше схвалили текст, де заявляється, що вони більше не є нейтральним посередником в російсько-українській війні, — Макрон«В ньому вказується, що Штати підтримують територіальну цілісність України, надають військову підтримку, допомагають з енергетикою та запроваджують санкції проти росії».😏😏😏
Козак Скриняр 25.06.26 Thu 22:29:04 № 521448 1 >>521447Такова судьба. А еще военным приходится от спутников маскироваться, а раньше тупо в поле стал и похуй. Машины еще эти у всех. Раньше вот только кони были и только у богатых, хуй какой диверсант проскочит. Интернеты эти с мобильными связями. Вот раньше шпион нашпионит какую то хуйню, но пока сообщение дойдет до центра уже все может 10 раз поменяться. Щито поделать, десу. Не все возможно запретить-отнять
Нарад Майданський 25.06.26 Thu 22:30:12 № 521449 1 image.png11.84KB, 175x55 >>521446До очередного звонка Пал Лаича?Капча про фимоз - все как на доллчане положено.
Фаласій Недря 25.06.26 Thu 22:30:26 № 521450 3 dyKP_Zq3XfQ.jpg56.96KB, 512x541 >>521446>надають військову підтримку, допомагають з енергетикою та запроваджують санкції проти росії».
Сокіл Балабух 25.06.26 Thu 22:37:04 № 521451 >>521442Воно не зразу завалилось, а довго і сильно горіло. Там уламками перебито труби і спринклери не працювали. В інших будинках або не було пожежі, або вона була не така сильна, щоб розплавити стальний каркас, або це були кам'яні будинки з несучими цегляними стінами.
Козак Скриняр 25.06.26 Thu 23:13:54 № 521454 1 >>521452Как видишь на 5й год войны так и не придумали что делать. Ни у нас ни в Рашке ни в любой другой стране где были конфликты в 21м веке. Можешь громко кричать
Дніпро на зв'язку Балкан Скриняр 25.06.26 Thu 23:42:19 № 521455 >>521438Почему? Это чистый кусок неба даже без облаков, по нему невозможно вычислить точку пуска
Глодян Кизима 25.06.26 Thu 23:45:03 № 521456 >>521445>надо вырабатывать тактику Воно працює з 22-го, один хуй нічого зінмати.
Фарнакій Бориско 25.06.26 Thu 23:48:32 № 521457 >>521455Зате видно скільки ракет використали. Чим менше інфи, тим краще, хоча очевидно що багатьом почуй, навіть якщо потім осколок на голову впаде.
Жаданець Гасюк 26.06.26 Fri 00:13:04 № 521458 3 lul.mp42:09, 16.75MB, 1280x720 ⚡Он вынудил Европу и Канаду потратить на оборону +$1,2 трлн.Рютте рассказывает какой Трампло великий
Перемил Бабченко 26.06.26 Fri 00:25:05 № 521459 >>521452> отих цивілів які зараз в Констасі знімаютьА что там?
Дядько Наденюк 26.06.26 Fri 01:02:22 № 521460 >>521405Так це для Донні в першу чергу, щоб було не просто "ДАЙ" а "UKRAIN STRONK, ДАЙ", вже очевидно що йому нравиться таке.ну і за одно для телемарафону згодиться
Сокіл Балабух 26.06.26 Fri 01:20:26 № 521461 >>521405Тут навіть якщо нічого не буде, по факту то саме рухання тазом іще посилить у русачків споживчу кризу. Хто заливав в каністри почне наповнювати бочки, гречка сіль і макарони теж почнуть пропадати. Так що нормальний мув. А коли війна через 40 днів не скінчиться, ну то сорі буде прийнятий розширений 120-денний план нічо потерпите.
Чекан Фучко 26.06.26 Fri 01:35:20 № 521462 1 >>521386Проблема в тому, що ці 40 днів обумовлені виборами на росії. Бо після виборів може бути мобка і вплинути на хуйло буде вже складніше.Тобто це не проактивна дія, а реактивна, як завжди.
Тимур Сіріньок 26.06.26 Fri 01:44:56 № 521463 1 Screenshot 2026-06-26 at 01-43-33.png126.57KB, 286x307 >>521462Мобка в блиннолопатии уже почти 4 года идёт.Указа о ДЕМОБИЛИЗАЦИИ не было.Держу в курсе.
Свирид Соловченко 26.06.26 Fri 01:53:53 № 521464 1 >>521463Під цим вони мають на увазі бусифікацію як у нас
Милен Кулібаба 26.06.26 Fri 02:35:39 № 521467 >>521412Польща дуже крута і розглядає союзи лише з крутими країнами - США, Британія, Германія (після того, як заплатить репарації), Франція. Поляку буде соромно з нами в союзі, бо снобізм
Царко Каня 26.06.26 Fri 02:38:14 № 521468 5 1664510821392.mp40:37, 4.44MB, 1280x720 >>521446Тобто бачите. Розумні люди ж ще казали: "Бог допомагає тим, хто сам собі допомагає"Бог помагає тим хто бореться а не відсилає двушки на Москву якби те що ми маємо зараз мали б раніше, то і допомагали нам раніше. Але деякі люди не можуть зв'язати цих 2 простих факта.Ну шо ж будем чекати. А шо робити? мозгами думати не хочуть значить будемо чекати поки долбойоби брутфорсом не переберуть всі варіанти і не прийдуть до правильного.
Серафіон Гаранжа 26.06.26 Fri 07:05:32 № 521470 2 image.png308.93KB, 483x679 image.png186.75KB, 680x345 Емо альтушки
Рожнят Андріїшин 26.06.26 Fri 07:36:21 № 521471 1 WTC_Building_Arrangement_and_Site_Plan.jpg929.73KB, 1935x1923 >>521451 >>521444Там траектория слишком мутно выглядит для такого попадания в wtc-7.
Галь Боюн 26.06.26 Fri 07:52:31 № 521472 IMG_20260626_075016.jpg476.52KB, 1080x2324 Одні фейки на ютубі.Насправді Японія і Німеччина в різних групах і не грали між собою
Дядько Наденюк 26.06.26 Fri 08:07:35 № 521473 2 maxresdefault (1).jpg111.93KB, 1280x720 >>521472так з оглядами матчів нв ютубі таке і без аі давно вже
Минко Вівсянко 26.06.26 Fri 09:00:09 № 521474 1 photo_2026-06-26_08-58-49.jpg114.96KB, 960x1280 photo_2026-06-26_08-58-46.jpg133.09KB, 960x1280 video_2026-06-26_08-58-52.mp40:10, 693.26KB, 480x852 Россияне начали стоять в очереди на заправках круглосуточно. В Орле, Уфе, а также на Урале и в Сибири сотни водителей занимают места в очередях уже в 3–4 утра. При этом автомобилистов не отталкивает даже цена более чем в сто рублей за литр
Серафіон Гаранжа 26.06.26 Fri 09:38:27 № 521475 PgPHYKUDxJhpT8cX.mp40:27, 6.00MB, 720x1280 6VNfyXlctrjFub6K.mp40:35, 6.72MB, 720x1280
Рожнят Андріїшин 26.06.26 Fri 09:45:38 № 521476 1 3347d809335d56b41c24e23559fe0f6600-min.jpg43.74KB, 649x434 >>521471 >>521451Вот так для примера выглядит полностью сгоревший.
Дий Каня 26.06.26 Fri 09:53:18 № 521478 5 >>521477> 2026> не знать що таке народне прислів'я і метафораЄбать ти дегрод. БОРДА 18+
Серафіон Гаранжа 26.06.26 Fri 09:57:22 № 521479 9 face of poland.jpg97.07KB, 612x428 Прем'єр-міністр Польщі Дональд Туск звернувся до канцлера Німеччини Мерца з проханням «зіграти конструктивну роль у нормалізації польсько-українських відносин».Мерц відмовився і запропонував польській владі «припинити експлуатувати тему провини всіх сусідів, бо це лише зіграє проти інтересів самої Польщі».
Серафіон Гаранжа 26.06.26 Fri 10:04:27 № 521480 XIq0TjUYpk4g6WlQ.mp40:35, 2.43MB, 1280x720 Sleep joe dumbocrats, B in dumb, brrrrrt, пук
Серафіон Гаранжа 26.06.26 Fri 10:13:47 № 521482 1 umusFvdPbWk_zlEB.mp40:12, 3.02MB, 1280x720 а чё случилось.webm0:01, 501.91KB, 600x1080
Готко Марфенко 26.06.26 Fri 10:30:44 № 521483 >>521479Сук, мемчик з it's shower не нагуглюється чомусь.До того мема ще тре домалювати Мерца, котрий відливає на голову it's over-мену.Якщо це все правда, звісно. Бо щось в якості джерел усілякі інсайдери нагуглюються.
Серафіон Гаранжа 26.06.26 Fri 10:31:50 № 521484 1 >>521483Ага, не здивуюсь, якщо фек, бо запостив пересожний сояк американський, який часто байтиться на таке
Фаласій Недря 26.06.26 Fri 10:42:31 № 521486 2 77878.webm1:30, 15.68MB, 1920x1080 77 (2).jpg551.62KB, 1920x1080 77 (1).jpg566.06KB, 1920x1080 77 (3).jpg561.74KB, 1920x1080 Щойно пілоти виявляють противника, по ньому одразу працює черга FPV-дронів, які знищують усіх до останнього.
Алим Мукоїд 26.06.26 Fri 10:43:58 № 521488 images.jpg24.17KB, 387x516 На подъездах к Крымскому мосту скопилось около 2,8 тысячи автомобилейУтром 26 июня на подъездах к Крымскому мосту сохраняется значительное скопление транспорта. Со стороны Тамани своей очереди ожидают 1000 транспортных средств. Время прохождения досмотра превышает три часа.Со стороны Керчи очередь еще больше — 1800 автомобилей. Ориентировочное время ожидания составляет около пяти часовВодителям, планирующим поездку через Крымский мост, рекомендуется заранее учитывать возможные задержки, иметь запас питьевой воды, топлива и заряд мобильных устройств, а также следить за обновлениями оперативной информации о ситуации на подъездах к мосту.КерчьИНФО продолжает следить за изменением дорожной обстановки и будет оперативно информировать читателей о ситуации на Крымском мосту.
Фаласій Недря 26.06.26 Fri 11:08:40 № 521492 5 IMG_0089.mp40:46, 16.85MB, 1280x720 77 (5).jpg174.75KB, 1280x720 77 (4).jpg185.09KB, 1280x720 77 (6).jpg175.09KB, 1280x720 Нове покоління FPV знищує ворожі бензовози та інший російський транспорт
Рожнят Андріїшин 26.06.26 Fri 11:26:06 № 521493 1.png149.45KB, 1116x917 >>521358> еслиСейчас меньше просто запусков стало.
Ратислав Кукуріка 26.06.26 Fri 11:27:06 № 521494 2 IMG_20260626_112507_897.jpg63.90KB, 931x1280 VID_20260626_112502_158.mp40:12, 626.90KB, 480x668 Бензовозы в очереди на мост, прикрываются гражданскими.Ебать?
Друг Вільонько 26.06.26 Fri 11:30:16 № 521495 1 videoplayback.mp40:03, 91.98KB, 320x240 >>521494> Ебать?
Кіндратій Кукуріка 26.06.26 Fri 11:30:57 № 521496 1 >>521494Одна успішна атака - і ці затори (як і ті, хто їде до Криму) зникнуть як явище...
Фаласій Недря 26.06.26 Fri 11:41:39 № 521497 9 (1).mp40:20, 6.69MB, 348x636 9 (2).png88.56KB, 1054x796 9 (1).png48.31KB, 1053x457 Отловщики ходили по квартирам в Пензенской области
Фаласій Недря 26.06.26 Fri 11:46:03 № 521498 1 898.mp41:41, 47.98MB, 720x1280 898.png88.31KB, 1044x865 6yN.mp40:02, 83.92KB, 480x356 «Армия развернёт оружие против Кремля»: ветеран пригрозил хуйлу мятежом, если его не выслушают
Фаласій Недря 26.06.26 Fri 11:48:19 № 521499 88 (3).mp42:39, 25.00MB, 576x432 88 (2).mp40:05, 2.94MB, 1280x720 88 (1).mp40:22, 8.86MB, 720x1280 88 (1).png70.87KB, 1056x741
Минко Вівсянко 26.06.26 Fri 11:49:09 № 521500 >>521494один дрон ебашит в 300метрах. ждем 3 минуты, потом по бензовозах.кто не спрятался, я не виноват.
Серафіон Гаранжа 26.06.26 Fri 11:57:38 № 521501 У когось є відос з гуглмапс, де 360 огляд околиць лахти і там під мостом голий бомж лежить.
Фаласій Недря 26.06.26 Fri 12:03:02 № 521503 1 сосі хуй.mp40:41, 26.97MB, 1080x1920 3Et.mp40:03, 94.00KB, 480x292
Владислав Врублевський 26.06.26 Fri 12:06:18 № 521505 1 ленин все.mp40:10, 1.01MB, 480x854 >>521498>Александр Ленин
Нарад Майданський 26.06.26 Fri 12:12:43 № 521506 1 image.png10.46KB, 175x55 >>521499ОТКУДА вообще у пидорашек вот это "не дали встречи с адвокатом", еще и на серьезных щщах? Каким адвокатом, лол?
Євпсихій Голованнік 26.06.26 Fri 12:16:18 № 521507 VID_20230817_132850_186.mp40:44, 13.76MB, 1152x720 >>521489
Краматорск-кум Болех Бобровник 26.06.26 Fri 12:19:35 № 521508 >>521499Блять. Они реально альтернативно одаренные, своими свинными тушами закрывать проход? У них блять целый автопарк! Запросто можно перекрыть.
Браслав Фучко 26.06.26 Fri 12:21:18 № 521509 2 >>521498> призезжал представитель Слуг НародаЦе ж наш! удали відео!
Навойко Вигівський 26.06.26 Fri 12:21:43 № 521510 17824656752686189690174949902439.jpg11.30KB, 274x356 >>521496>одна
Кіндратій Кукуріка 26.06.26 Fri 12:25:09 № 521511 1 >>521510Так, одна, але така щоб зі стрімом у 4k, і великий вибух, і щоб видно було, як палаючі свиноматки розбігаються...
Минко Вівсянко 26.06.26 Fri 12:37:36 № 521513 окак.mp40:11, 1.46MB, 1280x712 Сверхдержава не может нанести поражение средней региональной державе и заставить её принять те условия, которые она ей диктует.Сенатор Пушков раскритиковал .... США за то, что они не смогли победить Иран.
Ратислав Кукуріка 26.06.26 Fri 12:39:23 № 521514 2 VID_20260626_123836_553.mp41:36, 5.91MB, 480x852 Чита
Симон Ващиленко 26.06.26 Fri 12:41:18 № 521515 >>521494Удивительно как дикие пидорашки при виде бензовозов еще не устроили за них баттлрояль.
Ратислав Кукуріка 26.06.26 Fri 12:47:58 № 521516 3 VID_20260626_124500_674.mp41:35, 5.68MB, 468x856 БурятияКороче по всей пидорахии кроме столицы (Грозный) какие-то непонятные проблемы с бензином.
Шершун Юркевич 26.06.26 Fri 12:48:02 № 521517 >>521515Так если это очередь на выезд, то они пустые по идее.
Минко Вівсянко 26.06.26 Fri 12:49:08 № 521518 3 >>521516через 2 дня догадаются делать мобилизационные облавы делать на эти гигаочереди.
Владислав Врублевський 26.06.26 Fri 13:01:29 № 521519 4 >>521518Удобно, скуфы на заглохших машинах никуда не убегут, сразу +чмобик и +машина мальчикам в нештурм
Дядько Наденюк 26.06.26 Fri 13:06:03 № 521520 >>521491Та це і так ясно, картопельний дід мені здається, чи він і справді останні 20 років не старіє ніхуя? В діда хороша генетика, не те що в бабопині теж зацікавлений а тому щоб з пинею не сваритись і показувати йому співпрацю
Марк Сусович 26.06.26 Fri 13:06:09 № 521521 1 >>521488Вот читаю я такие новости и не могу понять одного: а собственно нахуя они туда прутся, чего там такого что им вот прямо срочно нужно без бензина выстоять очередь в 1000 машин? Я не понимаю.
Войнило Чугуй 26.06.26 Fri 13:08:35 № 521522 1 >>521497Явный борцуха-кавказец на видео. Хорошо он пострадавшего приложил, там явно голова пострадала.
Сокіл Балабух 26.06.26 Fri 13:10:11 № 521523 >>521521Так за бензом і їдуть. В прилеглих до Криму регіонах теж не все ок, але за оверпрайс можна хоч якось заправитись.
Минко Вівсянко 26.06.26 Fri 13:11:04 № 521524 2 IMG_9044.mp41:17, 15.03MB, 848x464 IMG_9045.mp40:29, 10.71MB, 1280x720 В Севастополе и Республике Крым ввели режим чрезвычайной ситуации регионального характера", — місцева влада уєта 🔥
Владислав Врублевський 26.06.26 Fri 13:13:55 № 521525 1 Зел думер.mp40:06, 815.30KB, 464x368 >>521524Но ведь хоть камни с неба... какое чрезвычайная ситуация...
Кречун Левицький 26.06.26 Fri 13:18:11 № 521526 4 >>521520Ех, нам би такого президента, всім лизнув і всім соснув лиш би в білорусів над головою мирно небо...
Овксент Срібний 26.06.26 Fri 13:25:45 № 521528 >>521491Бля в нас в лютому 22го так само не бачили "наступатєльних групіровок"
Алим Мукоїд 26.06.26 Fri 13:27:16 № 521529 1 >>521513Американцы жалели персов, заигрались с ними в мышебратию. Воевать по-настоящему даже не начинали. Если бы начали, Тегеран бы освободили за три дня.
Краматорск-кум Болех Бобровник 26.06.26 Fri 13:45:41 № 521531 1 >>521530Нахуя делать неофициальный клиент для стучащей товарищу майору хуите, который тоже стучит туда же?
Фарнакій Бориско 26.06.26 Fri 13:46:17 № 521532 >>521529Дуже ядєркой не йобнули, ну ето же не сірйозна, панімать надо.
Перемил Бабченко 26.06.26 Fri 13:54:43 № 521533 >>521513Ну просто там надо было сухопутную операцию делать, а это риски что все не пойдет по плану и поток гробов с американскими солдатами. За это трампыню по головке не погладят.
Фаласій Недря 26.06.26 Fri 13:54:43 № 521534 >>521531>неофициальный клиентОна работала, по сути заменяя телеграмм, но с одним нюансом, что в этой телеге все было абсолютно прозрачно для товарища майора.
Слава Непийвода 26.06.26 Fri 13:56:47 № 521535 17236463901570.jpg643.32KB, 860x1280 >>521514нарот не тот
Готко Марфенко 26.06.26 Fri 13:57:15 № 521536 >>521521Ну так літо-море-відпустка. А наступна ще не скоро і не в курортний сезон. Сюди ж приносили відео з якоюсь альтернативно одарованою, котра нила, що дітачці в останній момент скасували поїздку в кримський піонертабір (туди, де відключення світла та єхидні безпілотники, котрі щоночі літають над головою).
Ратислав Кукуріка 26.06.26 Fri 14:05:56 № 521537 2 IMG_20260626_140530_903.jpg258.48KB, 1280x960 IMG_20260626_140520_229.jpg21.00KB, 1030x210 Жесткая посадка
Нарад Майданський 26.06.26 Fri 14:06:47 № 521538 >>521531Этот мессенджер буквально каждое сообщение майору высылает, а не только когда местного дурова за жопу берут.И 99% случаев, когда находили и бутылили русачков за посты в телеграм (настоящем) - это было после досмотра телефона ментами, а не потому что ТГ сдавал их.
Нарад Майданський 26.06.26 Fri 14:11:32 № 521539 2 >>521537Это еще по-божески, кстати. Помню видос, где вертолет черпнул лопастями воду (сел на море), и его разорвало нахуй просто. Говорят, у них есть какая-то аварийная кнопка отстреливания лопастей, чтобы этого не было в таких случаях.
Людислав Чугуй 26.06.26 Fri 14:16:56 № 521540 FB_IMG_1782472173361.jpg140.47KB, 1175x1280 >>521498Там к слову годовщина "Марша справедливости" недавно была.
Рожнят Додь 26.06.26 Fri 14:35:04 № 521541 >>521498Хуле он ебало скрючил? Зинданы как раз сам же хуйло (вернее, ФСБ где он тогда служил) и зафорсило во время Первой Чеченской. Жрите что дают.
Дядько Наденюк 26.06.26 Fri 15:05:24 № 521542 4 5c17db8d-ddb9-4770-90bf-ac4ca9f7efcc.png3.12MB, 1122x1402 >>521526Не цінували що маємо...грався з цим цукром, альтманодебіл спершу туди "сахар" взагалі вліпив, краще ніж перші спроби вийшло але все одно на троєчку з мінусом
Дядько Наденюк 26.06.26 Fri 15:07:08 № 521543 >>521542а лол, він ще ідею з томосом запартачив, ну тут я не проконтролював
Ратибор Кизима 26.06.26 Fri 15:09:12 № 521544 1 photo_2026-06-26_14-55-48.jpg48.06KB, 945x630 747856867.jpg132.24KB, 361x839 17822198077610787601.jpg169.22KB, 582x987 Там перший дід зі справжньої пинінської группи. Загалом, зо 2-3 рочки буде двіжуха.
Рожнят Андріїшин 26.06.26 Fri 15:10:15 № 521545 1 >>521526Вообще похуй, кого бы выбрали, было бы все то же самое, здесь дело не выборах. Вот он тоже явно не хотел, чтоб хуйло через него не наступал в 2022, но как-то проигнорилось это.
Мисаїл Чекалюк 26.06.26 Fri 15:10:33 № 521546 image.png459.16KB, 857x1200 Сап, доллчан. Отговорите что ли или нет. Хочу к августу решить личные вопросы и пойти в военкомат служить. В Резерв+ пишет, что я обмежено придатний розлад особистості, косил в свое время и что-то про строительные работы телефон сломался, пишу что помню. Физически полностью здоров, за исключением астигматизма на это похуй, очки новые подобрал. Есть ли тут с обмежено придатні, которые сами в военкомат по месте прописки пошли или их насильно через бусик доставили. Расскажите как у вас было.Я не троллю. Просто уровень жизни пиздец просел в этом году, денег со сдачи хаты не хватает. А из работ доступны либо за 10к по 14 часов, либо армия.
Рожнят Андріїшин 26.06.26 Fri 15:12:22 № 521548 1 bunt-prigojina-2023.png172.35KB, 1289x686 ssha-herson-2022.png217.59KB, 1176x1123 ssha-obespokoeny-udarami-po-radaram.png281.23KB, 1006x1043 ssha-prizvali-ne-bit-po-npz-2024.png60.20KB, 1287x353 >>521498Увожаемые портнеры такого не одобрят, лол. Одно дело, когда это все подконтрольно им, а другое дело, когда с неопределенным исходом все будет.
Синьоок Грималюк 26.06.26 Fri 15:21:41 № 521551 >>521544Святе місце - там черги як на заправці. І можливо це будуть хитріші і розумніші підораси, бо ці погано шарять в нових технологіях і ідеях. А нові можуть прочухати про неомонархізм і будуть намагатись об'єднуватись з Фаражами, Навроцкими і НьюТрампами.
Милох Стахура 26.06.26 Fri 15:22:08 № 521552 >>521539Да вряд ли. Это у Ка-52 катапультные кресла, а лопасти зарядами перебивает.
Браслав Фучко 26.06.26 Fri 15:23:10 № 521553 1778197983389.png279.12KB, 640x374 >>521545 > Вообще похуй, кого бы выбрали, было бы все то же самое --->>> >>521550
Милох Стахура 26.06.26 Fri 15:29:12 № 521554 >>521358Разве их так мало? А пидорнам бы еще человеков, а там их экипируют и на убой отведут.
Милох Стахура 26.06.26 Fri 15:33:46 № 521555 >>521546> Отговорите что ли или нетТут уж сам все взвесь.>В Резерв+ пишет, что я обмежено придатнийТам разберутся. Но ты бы подумал чем бы мог в армейке заниматься и еще с гражданки поискать место. А то на удачу это такое себе.
Доброїн Соловченко 26.06.26 Fri 15:33:53 № 521556 >>521546Дивись, в тилу будеш 30к отримувати, на бойових да до 120к, але зараз умови на бойових вже не такі чілові як рік назад, підори нормально так наростили атаки в ближній тил (>20км), короче, якщо сам підеш в нормальну бригаду(ті що медійні звісно), то всього трешу що відбувається в більшості учебок не побачиш, з посадою яку вибрати не скажу, бо хтось рекомендує на зенітні дрони, хтось на аналітиків, хтось на крила. Вивчи сам це питання, зараз тим паче все розписують на вакансіях які тебе цікавлять.Ну або піхотно-штурмовий контракт, теж дохуя вакансій насправді де не треба штурмувати або сидіти на закрепах.
Галан Трищак 26.06.26 Fri 15:34:49 № 521557 >>521521> нахуя они туда прутся, чего там такого что им вот прямо срочно нужно без бензина выстоять очередь в 1000 машинлол в телевізорі і в яндексі нічого про дефіцит бензину і інші проблеми не пишуть. От глубінарії і їдуть. Таким же чином ці самі глубінарії і контракти заключають охороняти склади в тилу. Тим не менше судячи по тому що заїжаючих в крим всього 500 а виїжаючих 1800, щось там таки доходить потихеньку в підорашу голову.
Кіндратій Кукуріка 26.06.26 Fri 15:36:48 № 521558 >>521546Висновок про обмежену придатність від якого числа? І що за місто, де з роботою так туго?
Галан Трищак 26.06.26 Fri 15:39:38 № 521559 1 >>521528> Бля в нас в лютому 22го так само не бачили "наступатєльних групіровок"Хуйню висрав. Всі все бачили і фотки з супутника і всі про це казали. Зараз нічого цього немає.
Фаласій Недря 26.06.26 Fri 15:43:51 № 521560 >>521544ну этот перец болел уже давно, даже сам у хуйла отпросился в отставку.
Галан Трищак 26.06.26 Fri 15:56:34 № 521561 2 >>521546Любе твоє рішення повинно йти з таких базових умов:1) якщо попастись на вулиці під примусову бусифікацію = попасти в скелю 2) якщо самому домовитись з рекрутером = не попасти в скелю скеля = смерть нескеля = життяякось так
Нарад Майданський 26.06.26 Fri 16:01:53 № 521562 1 >>521546>В Резерв+ пишет, что я обмежено придатний розлад особистості, косил в свое времяНе пишет. Все что было "в свое время" - уже неактуально вообще (если тольо это не полная непридатність). Шось ты пиздишь, короче...
Мешко Ячмененко 26.06.26 Fri 16:07:55 № 521563 1 75099f.jpg41.71KB, 720x297 17823956008390750020.jpg73.18KB, 367x549 >>521562>Не пишет
Кіндратій Кукуріка 26.06.26 Fri 16:14:22 № 521564 >>521563У тебе ВЛК на рік прострочене, ти в курсах?
Тихоня Лопатинський 26.06.26 Fri 16:14:47 № 521565 1 >>521561>нескеля = життяНу это не точно. Наказ усіх под ружжо от головкома и кладешь свой нож для чистки картошки и пиздуешь в нештурм.
Доброїн Соловченко 26.06.26 Fri 16:19:44 № 521566 >>521565Ну да. В стратежках теж іноді приходиться зривати юнітів з мінеральної лінії
Шершун Юркевич 26.06.26 Fri 16:21:05 № 521567 >>521556А які на анальника вимоги? Якщо я маю корку бахалавра компутерщика і вмію шиндовс перевстановити це достатньо буде?
Кіндратій Кукуріка 26.06.26 Fri 16:24:13 № 521569 >>521568Лол, ну тоді вільно пересувайся вулицею, ще можеш за кордон скататися, тобі нічого не грозить...
Галан Трищак 26.06.26 Fri 16:25:11 № 521571 >>521565Точно. в Хартії наприклад штурми проходять з меншими втратами ніж сидіння в захисті в деяких інших бригадах. А іноді і зовсім без втрат. В 3ці штурми бували зі співвідношенням втрат 1 до 20.
Білава Кизима 26.06.26 Fri 16:25:56 № 521572 1 Screenshot 2026-06-26 at 16-24-44 Радіотелефоніст Вакансії в 158 ОМБр – 158-ма окрема механізована бригада.png456.22KB, 760x871 >>521546Як на мене можна піти у якусь маленьку бригаду на якусь небойову посаду.
Милох Стахура 26.06.26 Fri 16:26:00 № 521573 1 >>521563>медіапідрозділахИнтересно. Борды вродь относят к ню медиа а еще Труху.
Лилик Гойло 26.06.26 Fri 16:28:54 № 521574 >>521565Да там все не точно, потому что цель поста - просто что то спиздануть. Когда подают на улице то попадаешь на этот курс молодого бойца(сидишь с наркетами в палатках в лесу, пинаешь хуи, стараешься не подцепить гепатит). Ну и туда приезжают с бригад подбирать себе бойцов. Если не алкаш, не наркет, не инвалид и не быковал на тцкшников, то будут ещё биться за тебя. Если все остальное то скорее всего скеля
Ратислав Кукуріка 26.06.26 Fri 16:30:36 № 521575 1 IMG_20260626_163010_795.jpg94.14KB, 743x1280 Будівлю на території дому відпочинку "Ужин", що є відомою резиденцією хуйла на Валдаї, було знесено.Причина такого вчинку невідома, але можемо припустити, що зроблено це для уникнення політичного приниження в разі знищення даної дачі українськими БПЛА.
Галан Трищак 26.06.26 Fri 16:36:46 № 521576 1 >>521574> Если все остальное то скорее всего скеляЄ указ головкома про пріорітетне поповнення скелі і інших штурмових полків сирського. Всі бусифіковані без спеціальних навиків/освіти/грошей на хабар/блату їдуть в скелю. На жаль так зараз.
Лева Мільчик 26.06.26 Fri 16:42:12 № 521577 6 >>521574>то будут ещё биться за тебя.Охуительнийшие истории из палат мер и весов. Как будто и не кричат из каждого утюга что нужны штурмасюки-незватка людей. Как будто бы не было примеров, как на в учебке говорили что будешь электриком а из электричества у тебя только волосы дыбом на нуле.
Рожнят Андріїшин 26.06.26 Fri 16:48:17 № 521578 1 Виталий Портников Украинское общество беременно авторитаризмом.mp40:27, 3.00MB, 1280x720 >>521547>>521549>>521553
Серафіон Гаранжа 26.06.26 Fri 17:10:20 № 521579 1 Данія обмежить в'їзд українським чоловікам призовного віку ЄС може почати відмовляти військовозобов’язаним українцям у захисті за кілька тижнівУкраїні потрібно підтримувати свою обороноздатність, тому Німеччина виступає за виключення чоловіків призовного віку з-під дії захисту ЄС, заявила у Києві міністерка юстиції ФРН Штефані Губіґ.
Галан Трищак 26.06.26 Fri 17:14:22 № 521580 3 >>521579Добре але мало. Якщо ви таки справжні союзники - то повинні почати депортації українських біженців додому.
Златан Розсоха 26.06.26 Fri 17:15:16 № 521581 >>521577Якщо без рофлів, то на заміну потрібні не тільки штурмовики.У мене 4 з 6 бусифікованих знайомих (в цьому році) потрабили в норм бригади на норм посади.При тому якщо ти здоровий нормальний мужик (5 з 6 мужика спортіки 30-40 років) то велика ймовірность що тебе забере рекрутер.Один 55років з болячками потрапив в скелю бо він нафіг не потрібен у норм бригаді.А інший вирішив закосити під дибіла і теж в скелю.
Минко Вівсянко 26.06.26 Fri 17:18:53 № 521582 МАЛЕНЬКАЯ ВОЙНА.mp41:30, 15.77MB, 720x1280 хуйло подписал закон, который кратно повышает налоговые пошлины для мигрантов:👁Разрешение на работу для иностранцев — 15 тыс. рублей за каждого работника.👁Получение российского гражданства подорожает с 4,2 тыс. до 50 тыс. рублей.👁Разрешение на временное проживание — с 1,92 тыс. до 15 тыс. рублей, вид на жительство — с 6 тыс. до 30 тыс. рублей
Шершун Юркевич 26.06.26 Fri 17:23:11 № 521584 wojak-brainlet.gif154.10KB, 400x382 >>521581>А інший вирішив закосити під дибілаЯ так один раз вийшов з ТЦК, але то було в 24 році, гадаю зараз вже не проканає. Напевно якщо й розігрувати карту Швейка, то хіба до проходження ВЛК.
Перемил Бабченко 26.06.26 Fri 17:35:41 № 521585 >>521546Вот этот верно говорит>>521562. Все что было раньше не считается. Как медкомиссию пройдешь так и будет.
Радогост Купріяненко 26.06.26 Fri 17:42:18 № 521586 4 >>521579Интересно, когда всех пидарах из Евросоюза депортируют?>>521580Ты это из окопа пишешь?
Галан Трищак 26.06.26 Fri 17:50:48 № 521588 7 >>521586> Ты это из окопа пишешь?А ти звідки пишеш що так за зйобиків переживаєш, які тебе на хую вертіли? Може тоді займеш місце зйобика у скелі? Я от хочу щоб зйобик, який зрадив країну кинувши її в тяжкий час, зайняв моє місце у скелі. Так буде справедливо.
Минсифей Сергійчук 26.06.26 Fri 17:52:37 № 521590 2 >>521589>Так кується нація.https://www.youtube.com/watch?v=QrTFvwt5-8A&list
Минко Вівсянко 26.06.26 Fri 17:55:19 № 521591 image.jpg139.41KB, 1200x675 ☹️ Лукашенко срочно вылетел в Москву на встречу с хуйлым.О визите заранее не сообщалось. Переговоры пройдут уже сегодня — встреча носит внеплановый характер.
Буяк Фещин 26.06.26 Fri 17:55:41 № 521592 7 >>521588> за зйобиків переживаєш, які тебе на хую вертіли? Може тоді займеш місце зйобика Дуче з друзями теж нас вертить, можна його місце зайняти?
Серафіон Гаранжа 26.06.26 Fri 18:10:54 № 521594 >>521586Так хуйло ніколи не просив депортувати русню назад.Чи ти думаєш в ЄС самі вирішили заборонити вїзд, а не по запросу Дучеів?
Красило Розгонюк 26.06.26 Fri 18:14:20 № 521595 >>521575Какую то странную причину для сноса придумал журналист. Ну пусть тогда кремль с крымским мостом сносят
Минко Вівсянко 26.06.26 Fri 18:18:22 № 521596 всё.mp40:25, 9.32MB, 1280x640 ❗️Лукашенко прибыл в РоссиюВстреча президентов Беларуси и России началась, главы государств общаются в формате «тет-а-тет» в резиденции хуйла на Валдае.
Пимен Скридло 26.06.26 Fri 18:19:13 № 521597 >>521594Дуче, очевидно, ще з 2024 благає підкинути йому м'ясця для захисту Династії, коли він заборонив видавати нові паспорти за кордоном. Але єврокуки чомусь тільки зараз прокинулися.
Минко Вівсянко 26.06.26 Fri 18:23:31 № 521598 ❗️Сьогодні Можливий ядерний удар: російські політики закликають хуйла відмовитися від дипломатії та перейти до ударів ядерною зброєю по Україні, — ReutersЯку ядерну зброю та її носії має Стекломойный Паханат: 📍Міжбалістичні ракети (наземні): РС-24 «Ярс», РС-28 «Сармат», «Тополь-М», Р-36М2 «Воєвода» (усі шахтного або мобільного базування).
Пимен Скридло 26.06.26 Fri 18:28:43 № 521599 4 >>521588>Я от хочу щоб зйобик, який зрадив країну кинувши її в тяжкий час, зайняв моє місце у скеліА ти типу не кинув? Поки що тебе від середнього зйобика відрізняє тільки прапорець на долчані.
Браслав Фучко 26.06.26 Fri 18:29:08 № 521600 4 >>521598Послухайте хлопці! Росіяни не зможуть вдарити по Україні ядерною зброєю, вони теж люди (с)
Ратибор Кизима 26.06.26 Fri 18:31:14 № 521601 >>521598Ну про ядерку з весни плотно пліткують. Кажуть що на хуйла тиснуть олігархи імперці по типу Тимченка-Ковальчука. Що треба ядерну крапку поставити, та ввімкнути режим йобнутого на захід, шантажуючи їх ядерками, щоб вони відповзли та гроші повернули, санкції вимкнули. Плюс, на них працюють вкиди, по типу того співака - з епохи хуйла. Можливо доречі, він свій піздак відкрив після переводу від тої групи йобнутих імперців - бо його ж хуйло знає, й це умовно для нього лідер думок в папочці. Тобто якщо налякати еврокуків до усрачки - то вони на все погодятся. Інша группа з умовним Сечіним та Мішустіним - навпаки виступає за договорнячок, щоб видохнути, а ядерка це дуже темна кімната - де можна рухнум, та пукнум зробити.
Фаласій Недря 26.06.26 Fri 18:33:01 № 521602 1 1773485879270-1.jpg40.72KB, 559x423 >>521598Попри тиск радикалів, Володимир хуйло уникає схвалення таких екстремальних кроків і наразі чинить опір подібному тиску, віддаючи перевагу поточній стратегії ведення війни. Західні аналітики вважають, що ця войовнича риторика слугує для того, щоб підняти ставки та очікування всередині російського суспільства
Мстислав Марусин 26.06.26 Fri 18:35:27 № 521604 4 >>521546друже, не сумуй. я зайшов в дуже гарний колектив сам, і зараз отримую задоволення від служби і від людей які мене оточують.. все дуже ок для мене.спробуй чи гуглити і вкатуватись у підрозділ з біль-менш хороший підрозділ, або знайомих яких попитай хто служить, може напряму підтянуть.. організують зустріч з командиром, з'їздиш поспілкуєшся і будеш сам оформлюватися як нормальна людини.тут головне - твоє психологічне налаштування. Зберись з думками, і налаштуйся чесно і відповідально послужити. Отримаєш нових друзів, підеш сам, навкого будуть гарні козаки.. шо вигадувати, - піздуй в БПЛА. Екіпаж 4 чоловіки наприклад: шариш в компах чи Айті трохи - будеш техніком за прошивки відповідати, софт. На сімуляторі льотав чи похуй навіть на нього - оператором, мало шо знаєш - іди сапером, будеш на хаті бойові частини ліпити, ну або водієм екіпажу підеш.. Да ким завгодно.Головне нашкреби у себе ентузіазму, і якщо трохи є бажання, то з часом це бажання розвинеться, може і сподобоється все як мені. Ну і фінансову складову підрівняєш.
Сокіл Балабух 26.06.26 Fri 18:37:24 № 521605 1 >>521598На всякий випадок нагадаю, що без проведення випробувань ніяких ядерних ударів не буде. Коли взірвуть на Новій Землі якесь іздєліє, от тоді тільки треба починати трохи переживати.
Гордодум Бідило 26.06.26 Fri 18:37:25 № 521606 1m5037x.mp40:18, 2.13MB, 720x900 >>521598Нихуя не будет. Если ядегку затерпят то это окно овертона
Борята Янушевський 26.06.26 Fri 18:38:27 № 521607 2 >>521546Мою обмежену придатність проігнорували бо не звертався до лікарів останні два роки. Пахуям що тобі написали в початковій школі.
Галан Трищак 26.06.26 Fri 18:42:55 № 521608 1 >>521599> А ти типу не кинувНі не кинув. Сиджу під шахедами, доначу на дрону, плачу податки. В любий момент можу бути мобілізований.
Сокіл Балабух 26.06.26 Fri 18:47:26 № 521609 5 >>521608Шось там шось там "людина не може себе вважати благочестивою, якщо вона просто не має сил чи можливості бути поганою".
Гордодум Бідило 26.06.26 Fri 18:47:55 № 521610 1 изображение.png821.44KB, 850x1202 >>521607Мою нет у меня 2 операции на глаза было там не заигноришь. Плюс ешё нашли защемление поясничных позвонков.
Ратибор Кизима 26.06.26 Fri 18:50:20 № 521611 >>521605Нажаль ні. Нічого не заважає бумкнути кудись прям відразу. Спрацює - то спрацює. Не спрацює - вреті, запустили щоб перевірити як лягає блок імітатор!!! От тоді будуть випадання з вікна, та підрив на новій землі. Але тут питання куди? Ось як можна відпрацювати ядеркою? По фронту? А сенс? Ядерка пробье нам диру на 50 бійців, а ще організовану дронову розвідку та оборону на півгодини. Й то, перші нецентралізовано полетять вже за 10 хвилин. Ну тобто, треба десятки та сотні ядерок по фронту, щоб його завалити. По підприємствам? Так у нас децентралізація. Звичайно якись радянський гігазавод ядерка вимкне. Але який профіт від цього на фронті? А ніякого стратегічного не буде. Лиишається тільки геноцидально по містам - на мільони жертв. Але це вже прям дуже важко буде затерпіти світу. >>521606Ядерка це темна кімната, ніхто не знає що буде. Бо ставки буквально алл-ін життя. Тобто ось дадуть Макрону, наступнику Стармера, або Трампу мандат на дії в умовах, коли наступне місто після Львова-Києва, згорить Париж, Лондон, Нью-Йорк? Чи можна на тормозах спустити? Відкупитись від йобнутих, ще 3-5 рочків пропетляти поки вони в гроб ляжуть.
Браслав Фучко 26.06.26 Fri 18:50:53 № 521612 4 1734465419820.png628.64KB, 900x900 >>521608> доначу на дрону,Не донатиш. Не пизди будь ласка в треді> плачу податки.Дуже сумнівно
Сокіл Балабух 26.06.26 Fri 18:53:10 № 521613 >>521611Врєті не проканає там уламки будуть радіоактивні і все таке.
Алим Мукоїд 26.06.26 Fri 18:53:48 № 521614 2 images.jpg16.20KB, 386x518 Президент России Владимир хуйло подписал закон о единой базе IMEI. В неё внесут идентификаторы телефонов, планшетов, часов и других гаджетов с SIM-картой.У каждого устройства появится статус: разрешено оно для работы в российских сетях или запрещено. Аппараты с «нелегальными» IMEI смогут заблокировать — звонки и мобильный интернет перестанут работать.Операторов связи обяжут жестко закреплять каждую симку за конкретным физическим устройством. Переставить SIM-карту в другой неоформленный телефон без потери связи будет нельзя.
Кіндратій Кукуріка 26.06.26 Fri 18:54:33 № 521615 3 Навіщо ядерка, якщо і так уже всі взимку замерзли...Чи не так, Куцко?
Акепсій Настюченко 26.06.26 Fri 18:55:47 № 521616 2 изображение.png21.45KB, 829x78 Ааа как же долго, уже почти 3 недели прошло, понемногу и решимость иссякает из-за ожидания. Но по прежнему интересно, не забусярат ли в скелю пока буду добираться туда? (Не знаю куда, вероятно Киев то есть путь не близкий). Вряд ли мне на этом этапе дадут рекомендационный лист какой-то (а даже он судя по всему не всегда спасает)
Ратислав Кукуріка 26.06.26 Fri 18:59:09 № 521618 2 IMG_20260626_185832_064.jpg1.53MB, 2560x2542 >>52159822.06.2026Гусь-Хрустальный, Владимирская область, Нефтезаводная Горелия.Помимо атаки ВС Украины на ГП «Космическая связь» в Дубне, обломки-камикадзе так же нанесли удары по Центру космической связи (ЦКС) «Владимир».По оценкам противника:Повреждены главная антенна комплекса (25-метровый параболический телескоп) и антенна на крыше Главного аппаратно-программного комплекса.Повреждена центральная часть здания Главного аппаратно-программного комплекса, где, в частности, находятся залы спутниковых модемов и мультиплексоров, а также центральный коммутационный узел, к которому подходят волоконно-оптические линии связи с другими космическими центрами.Повреждено здание Аппаратно-технического корпуса №1, в котором расположены передающие и приемные комплексы, центральный коммутационный кабельный трас антенных постов Центра и оборудование для охлаждения передатчиков и электроники главной антенны комплекса./противник планомерно и целенаправленно вышибает Центры Космической Связи Российской Федерации.В это же время лица пенсионного возраста постоянно озвучивают готовность к переговорам и выдают террористов из Азова.#СВО@romanov_92
Ратислав Кукуріка 26.06.26 Fri 19:02:11 № 521620 >>521591Лукашенко полетел к хуйлу в день окончания «ультиматума» Дуче по ретрансляторамВ пятницу, 26 июня, президент Беларуси Александр Лукашенко отправился в Россию с рабочим визитом, сообщает БЕЛТА со ссылкой на пресс-службу главы государства. В ходе поездки Лукашенко встретится с российским президентом Владимиром хуйлым. «Планируется, что главы государств обсудят ключевые вопросы в повестке дня белорусско-российского сотрудничества, обстановку в регионе и мире», — сообщили в пресс-службе.Лукашенко поехал на встречу с хуйлым на следующий день после того, как попросил российского посла Бориса Грызлова «не втягивать» Беларусь в войну с Украиной, и спустя неделю после требования президента Владимира Дуче демонтировать оборудование, помогающее российским БПЛА наводиться на украинские города. 19 июня Дуче заявлял, что дает Минску семь дней на выполнение его требования, иначе это сделает сама украинская сторона.
Малахій Швидкий 26.06.26 Fri 19:08:22 № 521621 >>521572> у якусь маленьку бригаду на якусь небойову посадуВ таких бригадах всі жирні посади - під кумами-сватами-троюрідними племінниками.
Малахій Швидкий 26.06.26 Fri 19:14:27 № 521623 >>521574> попадаешь на этот курс молодого бойца(сидишь с наркетами в палатках в лесу, пинаешь хуи, стараешься не подцепить гепатит). Ну и туда приезжают с бригад подбирать себе бойцовЗараз так далеко не завжди. Можуть зі старту за якимось підрозділом закріпити, якщо покупець/командування з того підрозділу має домовленості з тцкашним керівництвом. І тоді півроку хуй куди переведешся. Та й потім шанси доволі примарні.
Годько Красовський 26.06.26 Fri 19:16:33 № 521624 1 16563200895510.jpg35.77KB, 672x698 >>521508Машина подряпається тоді.
Собран Постол 26.06.26 Fri 19:17:47 № 521625 поїв гавна подивився арестовича знову: господи яка ж латиніна сучара йобана. мене мабуть ніхто із цього кодла не бісить так сильно як вона.
Кіндратій Кукуріка 26.06.26 Fri 19:24:32 № 521626 >>521625Чого? Ніколи не зустрічав продажних псевдоінтелектуалів?
Градимир Болащук 26.06.26 Fri 19:24:52 № 521627 >>521611для начала ее (ядерку) нужно испытать по воронежу, без этого - никуда.после роями из сотен-тысяч дронов будут атакованы пидорашьи AЭС и далее по нарастающей.все это, естественно, из альтернативной реальности, т.к. хуйло больше всего ценит свою жопу
Малахій Швидкий 26.06.26 Fri 19:26:05 № 521628 >>521579> НімеччинаДо речі, п'ятничний контент по темі тріду:https://www.youtube.com/watch?v=dqzBtgudb0IТам ще є трохи. Зокрема, в шортсах про те, що викидають німці. Здогадайтесь, звідки пан контентмейкер про це все знаєhttps://www.youtube.com/@%D0%9C%D0%BE%D0%B9%D0%B4%D0%BE%D1%81%D1%83%D0%B3/shortshttps://www.youtube.com/@%D0%9C%D0%BE%D0%B9%D0%B4%D0%BE%D1%81%D1%83%D0%B3/videos
Балиця Голощапув 26.06.26 Fri 19:35:02 № 521630 1 >>521611> Але тут питання куди?По змеиному. Предупреждение и относительно безопасно.
Симон Ващиленко 26.06.26 Fri 19:36:10 № 521631 1 >>521611>е спрацює - вреті, запустили щоб перевірити як лягає блок імітатор!!!Бумкнули яделкою по хозяєвам@Не взірвалось@Виявилось що на детонаторі перемикач на выкл@БПЛА Февраль делает вжжжж
Пимен Скридло 26.06.26 Fri 19:36:45 № 521632 5 >>521608>Сиджу під шахедамиЦе ніяк не допомагає країні.>доначу на дронуСередній зйобик теж донатить, причому більше 200 гривень на місяць.>плачу податкиСередній зйобик теж платить, а потім ці гроші йдуть нам у вигляді допомоги від ЄС.>В любий момент можу бути мобілізованийІ зйобик може. Завтра мерциня вирішує підтримати щит Європи, і мобає своїх вкраїнчиків.Поки що виглядає так, шо ото місце в Скелі все ж таки твоє.
Богатир Яковлів 26.06.26 Fri 19:38:31 № 521633 >>521632Бля а ведь это аргумент съебать чтоб совесть не мучила
Ширяй Любишин 26.06.26 Fri 19:47:38 № 521634 1 ЛастДанс.mp40:34, 697.56KB, 540x960 рояль.jpg144.56KB, 1280x720 Усик.jpg29.25KB, 400x225 Виносить рояль, зара last dance Усика буде. Готові до нового керманича? Чи ще від старого не оговтались? Донні вже схвалив.
Пимен Скридло 26.06.26 Fri 19:54:13 № 521636 >>521633Щоб не мучала совість достатньо для себе вирішити, що ти не маєш захищати країну. А усе інше про сидіння під дронами, про податки, то виляння сракою тих, кому соромно в цьому зізнатися.
Острян Яковлів 26.06.26 Fri 20:03:28 № 521637 Смерті у полку «Скеля» у навчальних центрах на Дніпропетровщині. Журналісти видання «Бабель» опублікували масштабне розслідування про щонайменше 26 небойових смертей новобранців за пів року підготовки. Рідні померлих кажуть: це ставалося через побиття та ненадання вчасної меддопомоги. У полку кажуть: це лише версії. ДБР відкрило кримінальне провадження, перевірку можливих катувань розпочав і Уповноважений ВР з прав людини Дмитро Лубінець.
Серафіон Гаранжа 26.06.26 Fri 20:15:27 № 521638 4 IMG_1869.mp41:29, 32.87MB, 1280x720 IMG_4013.mp40:45, 3.99MB, 352x352 IMG_4016.mp40:13, 4.83MB, 720x1280 IMG_4024.mp40:55, 20.35MB, 720x1280 пьіпа, итоги
Перемил Бабченко 26.06.26 Fri 20:15:59 № 521639 1 VID_20260626_201543_674.mp41:05, 12.80MB, 464x848 >>521637«26 смертей на БЗВП — це дуже мало, щоб звертати на це увагу», — Дмитро Корчинський 🤨
Акепсій Настюченко 26.06.26 Fri 20:18:54 № 521640 >>521637Вспоминая опыт срочки, сейчас пиздов получают командиры, потом сержанты, а самую главную пиздюлину получат мобики там за то что "настучали". Первое время может будет ок, но потом начнется. Уверен что вполне себе можно этот опыт до сих пор экстраполировать на подобные структуры. Поможет ли этот розголос масштабно в будущем? Хуй знает
Перемислав Анішко 26.06.26 Fri 20:19:05 № 521641 >>521633Московия строит "многополярный" мир - куда не сбежи и там маскали жизнь обосрут тоже если ничего не делать в ответ.
Серафіон Гаранжа 26.06.26 Fri 20:25:41 № 521642 4 c00v7hTZ84lP1ugj.mp41:34, 14.03MB, 720x1280 >День з життя українця в Польщі. Ідеш на роботу, тебе називають "чортовою українською повією" і кажуть "відчепися назад в Україну".>Антиукраїнські настрої, що розпалюються польськими радикальними націоналістичними політиками, провокують міжетнічну ненависть та напади в реальному світі.🙏🙏🙏Наші патріотесси витримають будь-які незгоди, лишень би не повертатись на рідну неньку.
Минко Вівсянко 26.06.26 Fri 20:29:15 № 521643 1 Русские рубят русских.mp40:42, 3.45MB, 640x360 >>521638
Перемислав Анішко 26.06.26 Fri 20:29:49 № 521644 1 >>521601> по типу Тимченка-Ковальчука. >>521598> російські політики закликають Интересно, они в курсе что ядерка заменяется биологическим оружием? И в Украине вполне себе можно собрать достаточного биоматериала с десятков тысяч мертвых оккупантов для производства чумы например, а доставлять чуму в Москву можно всё теми же дронами. То есть если нет ядерного оружия, то взамен всегда есть чем его заменить, например биологическое. Ещё есть и другие виды оружия.
Минко Вівсянко 26.06.26 Fri 20:34:11 № 521645 ❗️Зустріч можлива і закінчення цієї війни можливе, — Дуче
Блиск Бідило 26.06.26 Fri 20:36:23 № 521647 1 изображение.png584.43KB, 850x874 >>521642У меня знакомый из польши на отделении нп до 5 кг 27к получал живя в квартире в городе, ухалв пильшу работать на ночном по 16 часов за 4к злотых живя в хостеле с быдлом и торчами, он рассказывает как ему там хорошо.Но ни я ни другие челы которые с ним общались в ебаную пильшу не едут.
Діян Лупенко 26.06.26 Fri 20:44:30 № 521649 >>521640> Поможет ли этот розголос масштабно в будущем? Хуй знаетТехнічно, це можливо. Через впроваждення чогось типу "профсоюзів", для захисту простих Микол. Але в наших реаліях буде те ж саме що й з іншими місцями "роботи". Профсоюз працюватиме під "начальство", з якого матиме якісь ніштяки. А з Микол вони ніфіга не мають, навіщо ними перейматися?
Мстислав Марусин 26.06.26 Fri 20:44:56 № 521650 пчелы плз, а закиньте у кого есть короткое видево, недавно мелькало где молодой поляк, пацан, говорит что он к Украине хуево относится а немцам заебись тошо он там работает..
Перемислав Анішко 26.06.26 Fri 20:45:35 № 521651 1989.jpg17.37KB, 510x213 >>521642Что интересно, в основном агрессия от пенсионерских дедов которые потеряли свою ПнР-СССР.
Нарад Майданський 26.06.26 Fri 20:45:42 № 521652 >>521647>работать на ночном по 16 часов за 4к злотых живя в хостеле с быдлом и торчами, он рассказывает как ему там хорошо1. работать 16 часов на ночном лучше, если начальство не доебывает по мелочам и работать комфортно.2. жить в хостеле с быдлом лучше, если это западное швитое быдло, а не наши селюки и гопники.
Минко Вівсянко 26.06.26 Fri 20:46:49 № 521653 photo_2026-06-26_20-46-33.jpg245.94KB, 980x1085 Після нічних обстрілів українців будуть переводити на дистанційну роботу і даватимуть 10 днів відпустки, — ЗМІ
Блиск Бідило 26.06.26 Fri 20:47:02 № 521654 >>521652в хостеле быдло из молдовы украины белорусиНачальство его доёбывает
Серафіон Гаранжа 26.06.26 Fri 20:48:13 № 521656 7 kmMFwwaCOn2UY0p2.mp40:55, 3.84MB, 1280x720 image.png995.85KB, 1140x817 Народний депутат України Дмитро Костюк (Слуга Народу) під час виступу у Верховній Раді висловив різке невдоволення поведінкою спікера парламенту Свинчуком«Я звертаюся до спікера парламенту. За регламентом, наскільки правильно пам'ятаю, є одна хвилина на виступ депутатів з процедури, на озвучення пропозицій і на аргументацію цієї пропозиції.Я вважаю, що не красять український парламентаризм, коли спікер дозволяє собі коментувати в своїй хамській формі кожен виступ депутатів, дозволяє собі реготати під час виступу депутатів, в тому числі, коли вони говорять про смерть людей, дозволяє собі постійно перебивати депутатів, які обрані українським народом, які озвучують думки українського народу.Мене обрали десятки тисяч мешканців Житомирщини. Хто за вас голосував особисто? Тільки народні депутати. І я думаю, що дарма, якщо ви дозволяєте собі спілкуватися з українським народом як з бидлом.Я розумію, що вас обрали спікером завдяки КВН, але вже пора знайти собі інші таланти».
Нарад Майданський 26.06.26 Fri 20:55:06 № 521659 >>521655Хуй знает. Может пиздюк - слон, и хотел так подъебать журналиста.Скорее всего нет, конечно.
Толигнів Талан 26.06.26 Fri 21:15:46 № 521660 2 17196777117170.jpg367.35KB, 635x663 Проигрываю с чатагпт, похоже на рашкоисторию он штудировал из рашкоисточников же.Если бы Эйзенштейн снял фильмец по заказу Сталина, уровня Ивана Грозного 91-го года, то его не репрессировали бы.За опоздание на работу никого не садили, это слишком эмоционально.Учитывая что в 90х я как раз слышал рассказ человека которого так посадили на 3 года, то есть из первых уст. Да и это был друг моего деда, так что пиздеть бы не стал точно, там не та порода была.В сталинских лагерях не было плана на бесплатную рабсилу. Вот:За что реально попадали в лагеря:кражи (особенно повторные) да а за первую прощали агаграбежиубийстваГде он этой хуиты уже набрался хз.
Козак Скриняр 26.06.26 Fri 21:16:44 № 521661 >>521642Вангую потому что ведёт себя соответствующе. Друг в Польше живёт заебись. Все хорошо относятся, бабушки-сосдки пирожками угощают. Потому что и друг сам приятный, вежливый человек
Козак Скриняр 26.06.26 Fri 21:22:37 № 521662 1 79e6a1edb89bfe5f.webp70.40KB, 1280x853 А тут есть знающие по такому вопросу? ага, все знающие Знакомый попался ТЦК. Сильно дохуя выебистый, поэтому после этой учебки сказали ему что отправляют в скелю. Но он там через знакомых спросил как к ним (в другую бригаду) попасть и те ему ответили что из скели только через сзч. Ну и он готовится к сзч. А я вот помню что вроде как писали что эту схему прикрыли и так больше нельзя. Или то только хотели прикрыть но ещё работает? Короче знает кто рабочая схема или нет?
Нарад Майданський 26.06.26 Fri 21:29:14 № 521663 >>521662>Знакомый попался ТЦК. Сильно дохуя выебистый, поэтому после этой учебки сказали ему что отправляют в скелюА можно кулстори подробней?Он "выебывался" на ТЦК (т.е. убегал, отбивался и т.п)?Или он в учебке уже выебывался на инструкторов и т.п. Если так, то нахуя он в учебке выебывался?
Доброїн Соловченко 26.06.26 Fri 21:30:36 № 521664 1 >>521662Судячи по заявам Міноборони, зараз тільки до кінця літа діє така штука, але якщо ти в сзч був до початку літа, якщо зараз піти, то скоріше всього знову в скелю відправлять
Толигнів Талан 26.06.26 Fri 21:34:32 № 521665 17667467807050.jpg121.34KB, 373x430 >>521625>поїв гавна подивився арестовича знову: господи яка ж латиніна сучара йобана. мене мабуть ніхто із цього кодла не бісить так сильно як вона.Ты не умеешь их готовить. Вот по примеру Арестовича, я его смотрел года с 10, аналитику. И как мы видим войну он точно таки предсказал, то есть хоть как-то временем проверен.Так вот часть времени такие говорят что думают, когда работают на себя и нарабатывают аудиторию. Потом когда фрахтуют жопку например на полгода, начинается поток дичи выгодный заказчику. Потом опять возврат в первоначальное положение. С Латыниной та же история. Она например постоянно повторяет что война выгодна экономике Рашки, потому что заказы бустят её строятся всякие заводы. А вот когда эти заводы выносятся и вообще то что происходит сейчас с ёбкой тоже выгодно? Вот на такие вопросы она хуй ответит.А Арестович кста верную мысль недавно высрал, потому что копья ломаются что будет являться перемогой и кто переможцем, и типа каждый о себе такое будет говорить. А критерий один - кто правила будущего мироустройства напишет. Вот. Всё. По аналогии переможцами в 2МВ были Сралин Рузвельт и Черчилль.
Годько Красовський 26.06.26 Fri 21:37:04 № 521667 >>521645Враховуючи, що тиск на підорахію посилився, який в дуче план? Зійтися по лінії чи вимигати чогось більшого?
Жатко Задирний 26.06.26 Fri 21:43:41 № 521670 Отрывок из фильма Рой 1990, Владимира Хотиненко. Вот такая она, великая Россия!, YouTube.com >>521643
Козак Скриняр 26.06.26 Fri 21:52:14 № 521671 >>521663Ну прям особо подробнее не получится. Это даже не знакомый а знакомый знакомого. Короче он там сильно борзый какой то. Выебывался и при бусификации и в тцк и похоже что и на обучении. При этом ему все говорят что ну ладно еще при бусификации там типа есть шанс выкрутиться, дать в лоб и сбежать, но в отделении то что дальше когда уже точно дороги назад нет. Ну а про обучении особо историй нету т.к. там ему почти не разрешали звонить/встречаться. А когда разрешали то вроде как под присмотром, потому что он вообще ничего не говорил
Діян Лупенко 26.06.26 Fri 21:55:10 № 521672 1 >>521660> Проигрываю с чатагпт, похоже на рашкоисторию он штудировал из рашкоисточников же.Буквально на днях десь читав шо Только Выигрывалия вливає сотні нафти в створення "джерел інформації", які нейронка буде парсити і згодовувати своїй вірній пастві.Воно ж тупе. Просто бере інфу з доступних джерел. І москалі просто збільшують кількість тих джерел, з потрібною їм інфою. Бо знають що кількість даунів людей які підсіли на голку ЛЛМ вже достатня щоб "впливати".
Нарад Майданський 26.06.26 Fri 22:04:03 № 521673 >>521671>но в отделении то что дальше когда уже точно дороги назад нетВ стране очень долго работало биомусорное лобби. Борзость, выебистость - выигрышная стретегия. Мусора уважают борзых, а с законопослушными людьми говорят на повышенных. Хорошо, если этого уже меньше (скорее всего нет)
Божар Додь 26.06.26 Fri 22:04:05 № 521674 1 Корчинський завжди був пов'язаний з Медведчуком.mp40:08, 816.89KB, 480x360 >>521639>Дмитро Корчинськийсамое время пидора руснявого постить
Минко Вівсянко 26.06.26 Fri 22:06:30 № 521676 3 бумага трёхслойная.mp40:59, 7.15MB, 960x960 умный пидорусский
Симон Ващиленко 26.06.26 Fri 22:13:19 № 521679 Пиздос, только что заправку возле дома ебнули, каждый день в ЗП заправки выносят
Блиск Бідило 26.06.26 Fri 22:18:24 № 521682 1 изображение.png841.72KB, 850x1201 >>521679У нас в городе рядом со мной позавчера тоже шахед в заправку прилетел и до этого 1-2 дня так же прилетало.Пидорахи мб думают что бензин рожают запрравки?
Антон Юшин 26.06.26 Fri 22:20:32 № 521683 >>521644>Тимченка-КовальчукаПовезло нам что никакого украинца кроме Лукашэнки больше к власти нигде не пустят 😂
Фаласій Недря 26.06.26 Fri 22:21:40 № 521684 0979798.jpg151.42KB, 1136x852 >>521665>война выгодна экономике Рашки, потому что заказы бустят её строятся всякие заводы
Собран Постол 26.06.26 Fri 22:22:19 № 521685 1 >>521677https://youtu.be/BorF7i_QAFg?si=PE290Krs5Zx4zRZR&t=470до речі зверніть увагу як оператор ахуєнно поміж дерев в пидорусского влучає на 7:50
Серафіон Гаранжа 26.06.26 Fri 22:23:08 № 521686 3 {9D98CFF5-7261-495C-9972-67AA0FE05BC8}.png374.90KB, 594x789 image.png463.46KB, 960x500 Та що не так з цими адвокатами.
Браслав Фучко 26.06.26 Fri 22:23:20 № 521687 >>521665Таких як арестович багато. Подобаються пророки? Ну потивись Полтаву. Він все передбачив краще Арестовича.
Браслав Фучко 26.06.26 Fri 22:24:38 № 521688 1 >>521686> Та що не так з цими адвокатами.Просто у них є ПОВНОВАЖЕННЯ. Треба вибирати президентом - Адвоката!
Фаласій Недря 26.06.26 Fri 22:32:39 № 521690 >>521676Ну да, спускать в унитаз все свободные финансы, а потом бежать в микрокредитные организации, чтобы там под 100500 ℅ взять денег на пожрать до получки.
Балиця Голощапув 26.06.26 Fri 22:33:53 № 521691 5 >>521689>патріот чи агент Долбоеб обыкновенный, сорт оф штурмасюк и Гаврилюк. Были такие.
Собран Постол 26.06.26 Fri 22:34:07 № 521692 Screenshot 2026-06-26 at 21.32.46.png138.80KB, 1266x518 >>521686https://www.reddit.com/r/Yermak/comments/1udxd6w/dont_get_excited_no_news_just_him/
Серафіон Гаранжа 26.06.26 Fri 22:36:46 № 521694 2 {53DA808E-1AF2-4EC3-9A0B-52873F6376BF}.png300.29KB, 594x416 {9EF4D005-194D-416E-B61D-8300E772C072}.png316.38KB, 591x451 трамп увага.mp40:00, 52.87KB, 794x618
Собран Постол 26.06.26 Fri 22:37:30 № 521695 Screenshot 2026-06-26 at 21.36.50.png3.76MB, 2932x1838 >>521693
Балиця Голощапув 26.06.26 Fri 22:42:44 № 521697 1 >>521645Нахуя эта встреча? Про печенегов послушать ? Встречи финализмруют, не о чем говорить пока что. Русня воюет до талого пока у нас не кончатся люди.
Галан Трищак 26.06.26 Fri 23:13:08 № 521698 4 >>521632> Це ніяк не допомагає країніДопомагає. Я споживаю товари і послуги, значить хтось отримує гроші, значить економіка живе.> Середній зйобик теж донатить, причому більше 200 гривень на місяцьДонатять на військо в данний момент менше 1% зйобиків. Зате 90% зйобиків розказують всім навкого як вони в рот єбали Україну і її жителів (тебе).> Середній зйобик теж платить, а потім ці гроші йдуть нам у вигляді допомоги від ЄС.Середній зйобик живе на пособії і збирає пляшечки. Навіть якщо він якісь податки платить то це буст економіки ЕС а не нашої.> І зйобик може. Завтра мерциня вирішує підтримати щит Європи, і мобає своїх вкраїнчиків.молюсь за це кожен день.> Поки що виглядає так, шо ото місце в Скелі все ж таки твоє.Не виглядає. Бачу себе в СБС у мадяра в інженерно-ремонтній сфері. Навиків і знань вистачає. Хоча ризик що забусярять і не спитають теж є. Тому треба скалу заповнити зйобиками щоб нормальні люди могли попасти в СБС.
Галан Трищак 26.06.26 Fri 23:17:51 № 521699 6 >>521642Оцей поляк - найкращий друг України. Я хочу щоб всі поляки такі були. Я хочу щоб всі йобані курви повернулись додому і стали українськими жінкинями замість йобаних курв.
Корнило Сірик 26.06.26 Fri 23:21:01 № 521700 >>521611>Але це вже прям дуже важко буде затерпіти світу."Сука йобані вкраїнчики, довели світ до ядерної війни. Підписуйте договорняк якщо жити хочете, ми по зйобам і допомагати не будемо."
Галан Івасик 26.06.26 Fri 23:40:05 № 521701 6 >>521686Тупо 100% жидовська організація. Адвокати то просто табличка
Рох Купріяненко 26.06.26 Fri 23:48:28 № 521703 1 >>521608> треба захищати країну> хто??? я???Классика.
Дажбог Врублевський 26.06.26 Fri 23:52:54 № 521704 лол, якийсь чмобік записав потужне відео як іде скидати хуйла і всі вестерни вже травять охуєнні сторі як в росії назріває військовий бунт
Дажбог Врублевський 26.06.26 Fri 23:53:29 № 521705 >>521704> росії і де автозаміна, степан? недоработав
Перемислав Анішко 27.06.26 Sat 00:02:51 № 521707 1 >>521672> вливає сотні нафти в створення "джерел інформації", які нейронка буде парситиНу московия 12 лет с 2014 засирала весь эфир, даже зарубежный в интернете своей дезой, комменты кремлеботов, и их статьи на сайтах с комментами внизу - они ведь не удалялись, а теперь как удачно для московии получилось, что всю эту их дезу схавали нейронки.
Рожнят Додь 27.06.26 Sat 00:07:26 № 521708 4 >>521698Гіга-база. Я за те щоби всіх зйобків зібрати в один великий натовп та відправити у контр-наступ разом з пенсіонерами та жінкинями.
Перемислав Анішко 27.06.26 Sat 00:11:18 № 521709 >>521699Интересно в Польше есть там негры, арабы, индусы? Там по Евросоюзу распределение беженцев по принципу квот вроде - в каждую страну какое-то количество селят. Против арабов тот дедок вряд ли рискнет так выступать наверное.
Минець Додь 27.06.26 Sat 00:13:21 № 521710 1 >>521704Правильно роблять, створюють напругу між гомоармією і хуйньою-гебньою, гебні треба буде робити якісь рухи і вона може помилитися. Типу той шаман, що йшов з камчатки по пиню, міг там щось реально зробити. Однак створив медіа-кейс і заставив пиню понервувати.
Алим Мукоїд 27.06.26 Sat 00:25:49 № 521711 images.jpg24.54KB, 497x402 Новости писдиловки.>Силы Центрального командования ВС США нанесли удары по Ирану в качестве ответа на вчерашнее нападение на торговое судно.
Галан Трищак 27.06.26 Sat 00:29:30 № 521712 2 >>521707Надумана проблема. З розвитком ШІ він навчиться легко відрізняти правду від пиздежа. Ще 2 роки назад чат гпт видава рецепти з їстівним камінням тому що на реддіті хтось для рофлів такий тред зробив. Зараз вже ШІ прекрасно відрізняє де гумор а де реальна інфа. Так само навчиться відрізняти фейкову інфу від реальної.
Ратислав Кукуріка 27.06.26 Sat 00:37:17 № 521713 Screenshot_20260627-003454_Telegram.png977.49KB, 848x170 Оставлю здесь этот скрин чтобы завтра с утра ответить на него результатами ночных прилетов
Симон Ващиленко 27.06.26 Sat 00:40:46 № 521714 >>521713По хорошему эти бензовозы на мосту и уебать.Эти пидоры уже четвертую заправку за 3 дня вынесли
Галан Трищак 27.06.26 Sat 01:35:39 № 521716 image.png736.35KB, 931x1280 >>521713Цікаво шо вирішили дозволити таким 10 тонникам їздити. Хоча раніше як писали вроді як до 3 тонн обмеження було. Вобще по логіці в найближчий час пора би міст єбануть. Правда там захист дуже серйозний так шо хз як туди доплити.
Діля Бобровник 27.06.26 Sat 06:59:02 № 521717 >>521685Круті пацани. Ви шоколадну пасхалку пропустили.
Серафіон Гаранжа 27.06.26 Sat 07:19:19 № 521718 1 Screenshot_20260627-071852_Vivaldi.jpg37.15KB, 929x170
Діян Лупенко 27.06.26 Sat 07:24:24 № 521719 >>521712А ти оптиміст :)Людство "розвивається" вже... Скільки років? Сотень, тисяч, мільйонів? А дотепер вірить в уявних друзів на хмаринці, 100500 незайманок і навіть в адекватну рашку. > Зараз вже ШІ прекрасно відрізняє де гумор а де реальна інфа.Це тому шо якийсь бородатий одмін, з червоними очима те в светрі з оленями, вручну прописав стрінгу "man eat stone man tummy hurt". А його про це попросили шановані люди, бізнесам яким шкодить те шо дауни почнуть жерти каміння.
Серафіон Гаранжа 27.06.26 Sat 08:08:37 № 521720 3 HLv-Xb_XsAAWJvW.jpg63.76KB, 1080x1143 HLvkHn_X0AETEWT.jpg102.11KB, 828x1792 HLvkHnsXcAAfq9h.jpg75.39KB, 828x1792 HLvkHnsWwAApjjI.jpg100.07KB, 828x1792 >слиш, донатьЩо могло піти не так
Євпсихій Голованнік 27.06.26 Sat 08:24:47 № 521721 >>521611> Але це вже прям дуже важко буде затерпіти світу. Якщо потужнічі не піднімуть тему в СБ ООН, а почнуть пиздіти що ми не знаємо чия це ядерка, то затерплять.Звучить абсурдно, але саме це потужнічі зробили після підрив каховської ГЕС.
Євпсихій Голованнік 27.06.26 Sat 08:29:22 № 521722 4 >>521645> Зустріч можлива Спершу відміни указ про заборону самому собі вести переговори.
Балиця Голощапув 27.06.26 Sat 08:35:33 № 521723 8 >>521720Тоже охуел недавно. Сначала обязала всех пользоваться этой хуйней на государственном уровне. Потом ебанули на нее подписку. Потужна.
Ратислав Кукуріка 27.06.26 Sat 08:38:55 № 521724 4 IMG_20260627_083837_004.jpg1.17MB, 2402x1656 🔥Проміжні підсумки атаки на Федеральний науково-виробничий центр «Титан-Барикади» у Волгограді сьогодні вранці.🛑Для атаки було задіяно 5 ракет FP-5 «Фламінго», з яких щонайменше 3 досягли та уразили ціль.🛑За попередніми геоінт-даними, ракети уразили три об’єкти на території заводу: цех №2, виробничий корпус цеху №38, а також один цех невстановленого призначення.🛑За офіційною інформацією місцевої влади, є 10 постраждалих.Завод спеціалізується на артилерійській і ракетній техніці та є критично важливим для російського ВПК. За відкритими даними, це єдиний завод що виробляє пускові установки комплексу «Іскандер-М».Координати: 48.782541° 44.590185° ; 48.780519° 44.594353° ; 48.779450° 44.590729°🎃 Dnipro Osint | Чат
Ратислав Кукуріка 27.06.26 Sat 08:40:17 № 521725 4 VID_20260627_083934_624.mp40:01, 319.90KB, 720x1280 IMG_20260627_083942_727.jpg51.80KB, 809x813 IMG_20260627_083945_249.jpg104.62KB, 781x1042 >>521724Підприємство виробляє ПУ та компоненти для ракетних комплексів «Іскандер-М», «Ярс» і «Тополь-М».
Ратислав Кукуріка 27.06.26 Sat 08:41:15 № 521726 6 IMG_20260627_084045_879.jpg50.06KB, 935x440 IMG_20260627_084047_750.jpg56.73KB, 938x421 Скулят
Ратислав Кукуріка 27.06.26 Sat 08:45:22 № 521727 3 VID_20260627_084231_738.mp40:18, 2.56MB, 720x1280 VID_20260627_084408_785.mp40:22, 2.83MB, 720x1280 VID_20260627_084403_031.mp40:48, 2.78MB, 480x852 Иркутск, спят в машинах, какают в пакеты боитуалеты
Ратислав Кукуріка 27.06.26 Sat 08:49:40 № 521728 3 VID_20260627_084644_259.mp40:59, 11.92MB, 464x848 VID_20260627_084703_012.mp40:15, 13.25MB, 1080x1080 >>521724Движуха: сбитие ракет матерными воплями, обьективный контроль прилетов
Ратислав Кукуріка 27.06.26 Sat 08:57:58 № 521729 3 VID_20260627_085354_509.mp40:18, 1.55MB, 400x400 Screenshot_20260627-085328_Telegram.png795.96KB, 1220x1146 VID_20260627_085659_325.mp40:45, 15.27MB, 720x720 Хуйня похожая на страуса с гидроцефалом на руках говорит что это просто пиздец.Другая хвастается что у нее противогазов дохуя.
Владислав Врублевський 27.06.26 Sat 08:58:34 № 521730 5 43554343543.png298.19KB, 558x559 435435435534.png15.65KB, 603x170 >>521726>Как блядь, ну какСтранно почему они удивляются. Забыли свою методичку что "еще ничего не начинали"? Очевидно по такой логике ракеты не сбивают только потому что поддаются нам, вот как приказ воевать серьезно поступит, так сразу перестанут фидить свои стратегические заводы
Владислав Врублевський 27.06.26 Sat 09:01:53 № 521731 1 345433453.mp40:15, 1.84MB, 800x450 >>521728>ДВИЖУХА!!>ПВО РАБОТАЙ!! ПВО ГДЕ?!!
Гликерій Страшненко 27.06.26 Sat 09:06:52 № 521732 3 14479278779810.webm0:09, 2.52MB, 640x640 >>521730> разъебали завод на видео что уже хуй повиляешь сракой что всё сбили> копиумЯ уже не выкупаю, или боты на столько охуевшие что просто отрицают видеофиксацию реальности, или это шиз какой-то
Алим Мукоїд 27.06.26 Sat 09:39:39 № 521733 2 878934.jpg28.56KB, 656x105 >>521732Лахтухи будут стоять до конца, им за это деньги платят. Это как министр информации Ирака рассказывал, что американские подразделения панически бегут к саудовской границе, когда по Багдаду Абрамсы ездили.
Євпсихій Голованнік 27.06.26 Sat 09:49:37 № 521734 2 >>521720> залишилося 59 хвилинММм, вайби radidshare і letitbit...
Ратислав Кукуріка 27.06.26 Sat 10:05:40 № 521735 3 IMG_20260627_100512_294.jpg97.28KB, 591x990 Какими рабами
Фаласій Недря 27.06.26 Sat 10:27:47 № 521736 1 1776101294083-0.png726.66KB, 1280x720 >>521728Проиграл с воплей пидорашек.
Ратибор Кизима 27.06.26 Sat 10:39:32 № 521737 >>521728Ну це система працює. Починаючи від системної роботи по ппо та рлс у фронтовій смузі та криму, Закінчуючи прощупом діда - який стягує усе на сакральні місця, відкриваючи нам заводи. Ну, ще розвідка партнерів, по розміщенню позиційних районів ППО, що допомагає прокладувати маршрути. Але те що, ці фламінгичі доволі активно долітають - це прям дуже добрий сигнал. Якщо з влучанням по супутнику буде норм - то можна масштабувати на 7 фламінгічей в день, чи скільки там обіцяли, та системно починати розвалювати прочні цілі. >>521735Очевидно ранами. Якщо що фламінгували легендарні Барикади. Ще царський завод, який Сталін два рази будував. Там в кращі роки десятки тисяч працювали, а в пинінські десь 2-3кілопідорашок робили. Окрім шассі, вони ще роблять, та капіталять люльки для Мсти, та Акації, але зараз наче стволи перетягли у Пермь ще одна ціль для йобки - бо зараз Пермь буквально монополіст ствольної справи, йобнути мотовіліху мінус уся нова/капіталена арта 122-240, саме по стволам. Але це 1600 км.
Фаласій Недря 27.06.26 Sat 10:42:39 № 521738 1 6777.webm2:06, 22.92MB, 720x576 777 (2).jpg169.53KB, 720x576 777 (1).jpg196.51KB, 720x576 777 (3).jpg170.96KB, 720x576
Ратислав Кукуріка 27.06.26 Sat 10:42:58 № 521739 2 СБУ вдруге за цей місяць уразила нафтоперекачувальну станцію «Второво», яка забезпечує пальним москвуВиконуючи поставлені Президентом України Володимиром Дуче завдання в межах 40-денної операції впливу на Блинолопатная Скотоублюдия, воїни «Альфи» СБУ завдали успішних ударів по лінійно-виробничо-диспетчерській станції «Второво» у Володимирській області Мигрантозависимая Дружбонародия.Ця станція входить до структури АТ «Транснефть-Верхняя Волга» та є ключовим логістичним вузлом для перекачування світлих нафтопродуктів до експортних портів і внутрішніх споживачів. Через неї здійснюється транспортування дизельного пального до московського кільцевого нафтопродуктопроводу, а звідти — на великі нафтобази навколо москви. Також станція забезпечує постачання нафтопродуктів на експорт через порти Балтійського моря.За попередньою інформацією, безпілотники СБУ влучили в технічні будівлі об’єкта, після чого відбулася детонація.Попередня атака безпілотників СБУ на «Второво» відбулася 10 червня цього року. СБУ й надалі проводитиме спецоперації на стратегічних об’єктах Пукнумный Нюхнумстан, що забезпечують функціонування її воєнної економіки. Ворог повинен відчути наслідки своєї агресії не лише на полі бою, а й у власному бюджеті, логістиці та експортних доходах. Кожен уражений об’єкт — це зменшення ресурсів для ведення війни та вища ціна, яку кремль змушений платити за продовження агресії.
Фаласій Недря 27.06.26 Sat 10:43:30 № 521740 1 88899.jpg20.34KB, 592x170 16626686542801.png62.32KB, 536x377
Ратибор Кизима 27.06.26 Sat 10:44:30 № 521741 >>521740Ось би туди якісь дрон дотягти - хочаб кілька автівок підпалити, а решта сама згорить.
Фаласій Недря 27.06.26 Sat 10:46:01 № 521742 1 777777777.mp40:42, 14.87MB, 1280x720 888.jpg226.14KB, 1280x720 777 (4).jpg266.15KB, 1280x720 777 (5).jpg267.51KB, 1280x720 Бомбер розірвав росіян на шматки! Спроба маскування не спрацювала
Фаласій Недря 27.06.26 Sat 10:46:45 № 521743 >>521741так этож типа гражданские, начнутся крики про варкрайм.
Фаласій Недря 27.06.26 Sat 11:02:43 № 521746 2 A-Hornet-3_1.webm1:07, 25.32MB, 3840x2160 88 (2).jpg870.43KB, 3840x2160 88 (1).jpg886.76KB, 3840x2160 88 (3).jpg1003.92KB, 3840x2160 Оператори засобів middle strike 41-го полку безпілотних систем «Pilum» продовжують полювання на ворожу логістику в районі Донецька. Боєприпаси, пальне та особовий склад ворога залишаються на дорозі разом із технікою, яка їх перевозить.
Минець Додь 27.06.26 Sat 11:15:21 № 521749 >>521745>>521747Кєк. Ну може гомоармійці додумаються їбашити гебню на прифронтових територіях.
Симон Ващиленко 27.06.26 Sat 11:15:40 № 521750 >>521743Похуй, бензовоз есть бензовоз, попробуй докажи что это русня опять смекалочку не включила и не возит бенз на гражданских тачках, да и бензовозы так то тоже гражданский транспорт что не мешает их ебать.
Фаласій Недря 27.06.26 Sat 11:18:06 № 521751 455 (3).jpg142.62KB, 1280x853 455 (2).jpg66.26KB, 1280x853 455 (1).jpg212.14KB, 1280x853 455 (4).jpg186.40KB, 1280x853
Фаласій Недря 27.06.26 Sat 11:30:26 № 521752 8 (3).jpg126.25KB, 985x1280 8 (3).png66.05KB, 1045x588 8 (2).png77.27KB, 1053x660 8 (1).png38.63KB, 1033x337 На четверть за неделю. Топливо рекордно подорожало в Крыму, Дагестане, Чечне и Ивановской области
Фаласій Недря 27.06.26 Sat 11:46:08 № 521753 89 (3).png83.48KB, 1051x741 89 (2).png81.02KB, 1053x732 89 (1).png85.60KB, 1066x781 89 (4).png29.39KB, 1033x280 Из-за нехватки топлива в регионах России начались проблемы с общественным транспортом, вывозом мусора и заправкой сельхоз техники. Но власти многих регионов продолжают отрицать кризис
Лихогуд Вівсянко 27.06.26 Sat 11:56:15 № 521756 1 IMG_4052.mp40:51, 4.38MB, 560x640 video_2026-06-27_08-59-55.mp40:24, 8.19MB, 720x1280 IMG_4045.mp40:27, 5.55MB, 624x848 IMG_4053.mp40:23, 8.30MB, 720x1280
Лихогуд Вівсянко 27.06.26 Sat 12:03:42 № 521758 4 video5330363136585283086.mp40:12, 2.41MB, 848x848 video5330363136585283085.mp40:01, 344.57KB, 656x848 ❗️Сьогодні вночі ракети FP-5 «Фламінго» успішно уразили підприємство «Титан-Барикади» у Волгограді, - Дуче!
Нарад Майданський 27.06.26 Sat 12:09:38 № 521761 >>521749>Ну може гомоармійці додумаються їбашити гебню на прифронтових територіях.Нет, конечно.
Минець Додь 27.06.26 Sat 12:17:54 № 521763 >>521761Ну якщо це був не просто дурачок, і серед гомоармійців був консенсус щодо месседжу, який він хотів передати, то гомоармійці можуть навіть вирішити, що їх слухати ніхто не збирається, і треба ситуацію вирулювати самому.
Дажбог Врублевський 27.06.26 Sat 12:19:40 № 521764 1 а от уявляєте що прямо зараз є русняві генерали, які таємно збираються і обговорюють як захопити владу?я теж ні
Богатир Мудрук 27.06.26 Sat 12:23:38 № 521765 >>521764Хіба що на зоні у Гірича обговорють таке, от зараз натстане 1917 2027 і гаспада офіцери должни сохраніть страну.
Минець Додь 27.06.26 Sat 12:25:27 № 521766 >>521764Так в цьому конкретному випадку не генералів кидають на яму, а генерали. І тут ідея не в захопленні влади, а в тому, як не здохнуть. Тобто щось типу лютневої революції 1917го. Однак питання в тому, наскільки широкі горизонтальні зв"язки у звичайних гомоармійців.Генерали там можуть щось своє думати, бо війна йде не по плану і ослаблення вертикалі влади на лице, однак це вже зовсім інша історія.
Серафіон Гаранжа 27.06.26 Sat 12:44:03 № 521768 1 >>521767Вибух якраз хуйня, якась чи то селітра, чи то тупо бенз залитий. Всі здиті фламіндічі взривались салютами як в кіно, від нормальної вибухівки такого немає.
Волох Подда 27.06.26 Sat 12:44:52 № 521769 >>521745а кто это запомтил? может какой троль инстаграмный
Фаласій Недря 27.06.26 Sat 12:48:16 № 521770 1 88 (2).png73.46KB, 1054x733 88 (1).png73.63KB, 1042x738 88 (3).png42.17KB, 1051x345 Информацию о планах России устроить провокации в странах Балтии получили разведки крупных стран НАТО — The Guardian
Фаласій Недря 27.06.26 Sat 12:48:48 № 521771 3 77.png262.02KB, 514x633 16626686542801.png62.32KB, 536x377 >>521756что за фенотип?
Богатир Мудрук 27.06.26 Sat 12:55:03 № 521773 1 >>521771Відвідувач дешевих салонів бьюті-процедур, один з самх страшних фенотипів світу.
Лихогуд Вівсянко 27.06.26 Sat 13:02:09 № 521779 photo_2026-06-27_13-01-51.jpg59.74KB, 576x1024 🔥 Министр иностранных дел Польши Сикорский публично раскритиковал решение президента Кароля Навроцкого лишить Владимира Дуче ордена Белого Орла, назвав этот шаг непропорциональным и лично унизительным.По его словам, вместо этого можно было бы, например, присвоить аэропорту в Ясёнке имя жертв УПА — такой вариант он назвал более справедливым.
Витан Вигівський 27.06.26 Sat 13:05:06 № 521780 >>521744Як вони ті молнії запускають? Там є де сховатися? На арабатьській стрілці одна трава, наприклад. і одне дерево на 70км
Фарнакій Бориско 27.06.26 Sat 13:08:35 № 521782 4 >>521779>По его словам, вместо этого можно было бы, например, присвоить аэропорту в Ясёнке имя жертв УПА — такой вариант он назвал более справедливым.У них там в кожному місті пам'ятник жертвам і мученикам, Іісусики срані. Той факт, що це ще й вважається більш поміркованою позицією - просто вишенька на торті.
Волох Подда 27.06.26 Sat 13:25:36 № 521783 5 benzina.net.mp40:45, 3.97MB, 640x512 терпение мать учения
Незнан Жоглик 27.06.26 Sat 13:32:38 № 521784 4 Сили оборони України уразили ЗРГК «Панцир-С1» у Феодосії та автомобільний пором «Петропавловськ» у районі Керчі, підтвердили у Генеральному штабі ЗСУ.Під удари Сил оборони потрапили пункти управління армії Гробовая Ладагрантия у районі Лиману Першого Харківської області та Ленінського Білгородської області у Распильная Педерация, а також два пункти управління безпілотниками Отрицательная Ростия у Луговому та Кам'янському Запорізької області.
Незнан Жоглик 27.06.26 Sat 13:36:03 № 521785 3 «Страшно били. Прямо в военкомате. Из них выколачивали эти подписи»Журналисты издания «Сибирь.Реалии» поговорили с жителями Пензенской области, а также с родственниками похищенных мужчин из наших публикаций. 🌟Жительница Спасска подтвердила сказанное ранее изданию «7х7» о том, что её соседу выломали дверь во время облавы, и рассказала подробности задержания её родственника в Каменке. По словам женщины, в дом многодетной семьи вломились полиция и приставы под предлогом уже погашенной задолженности:Жена закричала, что никуда он не поедет. Отца держали дети, она сама пыталась его удержать, но ему все равно выкрутили руки, детей раскидали и вывели из дома. Когда он уже сидел в машине, она успела передать копии всех документов, подтверждающих, что он ничего не должен. Но им явно было все равно — задача была доставить человека в военкомат. Как корову на убой. Мужчину привезли в военкомат на Складской, где избили и заставили подписать контракт. Он рассказал об этом жене, когда смог выйти с ней на связь уже из Ростова.«Сказал, что били. Страшно били. Прямо в военкомате. Из них выколачивали эти подписи — пальцы уже были перебиты, он ставил чуть ли не крестик», — пересказала родственница.🌟Родственник 26-летнего Ярослава Кубова, которого забрали на улице во Владивостоке, подтверждает, что семья была благополучной. Он описывает парня как «интеллигентного» и единственного кормильца семьи с маленьким ребёнком. Подписать контракт Ярослава заставили в отделе полиции:Там его били люди в полицейской форме. Телефон отобрали, он был один, без связи, не понимал, где находится. На него кричали, били, пинали, угрожали посадить якобы за появление в общественном месте в состоянии опьянения. Тут любой бы с ума сошёл. Все продолжалось, пока он не подписал какие-то бумаги. Позже выяснилось, что это был контракт.Ярослав больше недели находится в Ростове, откуда его должны отправить на фронт. Обращения и жалобы близких в военную прокуратуру, СК и полицию результата не дают, как и заявление на военных в/ч 65484.🌟Сестра Сергея Сирина из Хабаровска уточнила, что после освобождения её брат прошёл судебно-медицинское обследование, чтобы зафиксировать побои:Это сделали на случай, если эти беспредельщики придут с подписанным Сергеем контрактом. Скорее всего, придётся пользоваться и помощью адвокатов. Пока подан рапорт об отказе от контракта. Мы уверены, что помогли именно огласка и шум. Не надо бояться говорить и называть имена — и пострадавших, и этих упырей-военных.
Голос Коровайченко 27.06.26 Sat 13:43:13 № 521787 6 лол, ебать та свиноцефал лайки накручуєкопитцями стучить перебирає айпі
Алим Мукоїд 27.06.26 Sat 13:46:37 № 521788 >🔴Впродовж тижня Ахматовая Алахакбария застосувала по Україні близько 1400 ударних дронів, майже 1500 КАБів та 19 ракет різних типів, – Дуче.Слушайте, а где 1000 дронов в сутки, которую прогнозировали в прошлом году?
Владислав Врублевський 27.06.26 Sat 14:08:30 № 521789 2 4354345.mp41:30, 23.56MB, 1280x608 16523335448810.jpg46.19KB, 512x512 Нормас гирлянда
Дарослав Григорців 27.06.26 Sat 14:12:27 № 521790 6 1758518086204-0.jpg20.47KB, 568x448 >>521781Ну-ну, малой - не устали копытца в очереди за бензом стоять?
Волох Подда 27.06.26 Sat 14:17:43 № 521793 4 IMG_2147.mp40:29, 5.84MB, 464x848 свинорус отпиздил руснявый самок в очереди за бензином
Владислав Врублевський 27.06.26 Sat 14:18:12 № 521794 5 Запуск фламинго 27.06.2026.mov0:29, 6.48MB, 720x406 Запуск сегодняшних фламинго по Волгоградскому оборонному заводу
Звенигор Балащак 27.06.26 Sat 14:26:47 № 521795 3 IMG_3324.mp40:49, 17.15MB, 1280x720 развед прямо над аеродромом летает, 5й год войны...
Фаласій Недря 27.06.26 Sat 14:29:01 № 521796 1 55 (1).png87.65KB, 1017x889 55 (2).png44.47KB, 1042x469 >>521785Жителя Амурской области остановили на улице, избили и заставили подписать контракт
Войк Брюховецький 27.06.26 Sat 14:35:53 № 521800 1 >>521795> разведдрон, шахеды, тревога> похуй, заправляй@снаряжай
Фаласій Недря 27.06.26 Sat 14:36:27 № 521801 1 7 (1).png104.92KB, 1033x840 7 (2).png92.12KB, 1033x772 «Город становится похож на свою тень». Что говорят местные жители о ситуации в КрымуВ аннексированном Крыму ввели режим ЧС. Губернатор Сергей Аксенов объяснил это необходимостью «упорядочить финансовые вопросы». На полуострове нет топлива, частично отсутствует электричество, начались перебои с водой. Кризис оставил многих без работы. Местные жители рассказали «Важным историям», как сейчас выглядит жизнь на полуострове.
Фаласій Недря 27.06.26 Sat 14:39:06 № 521802 2 78 (2).mp40:17, 12.15MB, 720x1278 78 (1).mp40:41, 36.77MB, 1080x1920 78 (1).jpg102.54KB, 781x1042 78 (2).jpg120.44KB, 599x1073 >>521794
Алим Мукоїд 27.06.26 Sat 14:54:26 № 521805 >>521799Заявлено, что Вознесенск Николаевской области. 100-150 км от фронта.
Фаласій Недря 27.06.26 Sat 14:55:31 № 521806 1 66 (1).jpg46.63KB, 724x358 66 (2).jpg40.95KB, 602x462 >>521753
Дядько Наденюк 27.06.26 Sat 15:04:58 № 521809 2 >>521781В другій половині хоч правду написав, вас (москалів) всіх вб'ють пани :3
Дніпро на зв'язку Балкан Скриняр 27.06.26 Sat 15:08:46 № 521810 >>521795К тезису о том, что отечественный каб под миги ну такое. Их мало, всё меньше, и больше не станет.
Жаданець Гасюк 27.06.26 Sat 15:10:35 № 521811 >>521795>150км от фронтаОчевидно что 4 года недостаточно что бы понастраивать взлётных полос на западной, хорошо что никого не накажут
Дніпро на зв'язку Балкан Скриняр 27.06.26 Sat 15:14:20 № 521812 >>521811С западной летать далеко и долго, а вот за разведами над аэродромом можно и последить.Но у нас свой, особый, путь 🙃
Ратибор Кизима 27.06.26 Sat 15:19:00 № 521813 4 photo_2026-05-23_08-24-14.jpg30.69KB, 1280x817 photo_2026-06-13_17-20-49.jpg50.28KB, 800x450 photo_2025-05-16_11-43-23.jpg70.51KB, 1200x675 photo_2026-06-22_17-04-40.jpg191.71KB, 2048x1365 >>521804Якби не зробили 150 IQ мув з Польшею, та не драконили б Навроцького не роблячи очевидно той мув з УПА, який підірве йому сраку та його електорату, то прям зараз би отримали 3 МіГи з Польші. А до осені якби протрималиь з УПА, то отримали б десяток МіГів та сквадрон комплект запчастин, запасні двигуни, Р-73, Р-27, та все інше від Мігів, що залишилось в Польші. Доречі там уйобщина списала останні мішки - тепер буде виставляти їх на продаж. Ні на що не натякаю.
Нарад Майданський 27.06.26 Sat 15:22:21 № 521814 11 >>521813>Якби не зробили 150 IQ мув з ПольшеюНе было никакого мува. Поляки намеренно доебались, и доебались бы по любой другой причине. Им даже эту причину пришлось из пальца высасывать.
Ратибор Кизима 27.06.26 Sat 15:28:07 № 521815 4 >>521814Ми дали їм шикарний повод доїбатись. Якби не було його - то їм довелось би щось стрьомне видумувати, й не факт, що вийшов би скандал, а не пук-среньк. Тобто Міги ми б отримали. Те що Навроцький хоче монетизувати нас максимально, це ще з виборів, однак вдалось це зробити тільки зараз, а не півроку назад, взимку наприклад. У них є тільки кілька темок. Якось приплісти українців в Польші до чогось - але це давно злітає тільки локально. Зерно та фермери - але це корова оппонентів Навроцького, плюс теж локально, та зараз є закон, який забороняє фермерам перекривати дорогу, та відмінити його у Навроцького голосів немає. Ну й УПА-Волинь - це найжирніша тема, причому як раз Навроцького.
Серафіон Гаранжа 27.06.26 Sat 15:29:25 № 521816 5 image.png414.76KB, 660x440 27.06.1943 польські поліціянти вбили 89 цивільних українців в с. Черничі і с. Кічкарівка на Волині.
Гликерій Страшненко 27.06.26 Sat 15:29:54 № 521817 3 >>521815Это уровень: Вот если бы Дуче одел костюм, то нам бы дали томагавки.Доебались бы что у Дуче буква З в фамилии
Нарад Майданський 27.06.26 Sat 15:34:54 № 521819 3 >>521815>їм довелось би щось стрьомне видумуватиТа не. Доебались бы к тому, что уже названо что-то было до этого или к памятнику Бандере во Львове, или к тому что якобы не дали какие-то там раскопки провести уже в который раз (на которых они нихуя не нашли). Потом кшишек ИТТ объяснял бы это тем, что они ТЕРПЕЛИ 8 ЛЕТ.
Минець Додь 27.06.26 Sat 15:35:02 № 521820 6 >>521817Це логіка безвідповідальних підарасів. "В будь-якому випадку приїбалися б, тому насру на столі". Так і живемо. В будь-якому випадку Отжимальная Квартирация напала би, тому розграбували країну і трохи пожили для себе.
Жаданець Гасюк 27.06.26 Sat 15:35:19 № 521821 3 >>521815Когда у поляков проблемы с выборами они вечно достают карту Бандеры и УПА
Нарад Майданський 27.06.26 Sat 15:37:23 № 521822 >>521820>В будь-якому випадку Отжимальная Квартирация напала би, тому розграбували країну і трохи пожили для себеОчень мало кто думал так из властьимущих и грабящих страну до войны 2014.
Ратибор Кизима 27.06.26 Sat 15:38:18 № 521823 2 >>521817Зараз крупний скандал - тому военні зупинили передачу мігів. Якби не було скандалу - то міги ми б отримали. Зерно, чи ще щось, не змогло б завадити. Якщо що - то фізично зупинив нам передачу Камиш, який оппонент Навроцького та адекватний політик, але не зробити цього він не може, бо електорат бомбить. Проблема не в тому, що Навроцький доїбався. А в тому, що у електорату бомбануло на важливу для них тему. Тому, навіть ті, хто нахуй може послати Навроцького, та у них Туск вертикаль, вимушені підтримати Навроцького, та займати електоральну сторону.За зерно чи щось інше - вони би там бухтіли, а уряд Туску би працював з нами. Як було раніше. Навроцький закинувшись снюсом з першого дня комнатного Трампа копслеїть.
Серафіон Гаранжа 27.06.26 Sat 15:38:34 № 521825 Шахраї з Чернівців організували серію замовних підпалів магазинів у БерлініВиконавців шукали зйобиків, які виїхали з України, а після підпалів вимагали відеозвіти.Серед учасників злочинної групи – двоє мешканців Запорізької області та житель Буковини. Ділки обирали виконавців для підпалів серед знайомих, які виїхали з України, а також дистанційно контролювали кожен етап підготовки злочинів.Якщо результат не задовольняв замовників, останні вимагали повернутися на місце та повторно підпалити об’єкт. Лише після цього перераховувалася обумовлена винагорода.У липні, серпні та вересні 2025 року виконавці, перебуваючи в Берліні, здійснили серію підпалів декількох магазинів однієї мережі. Наразі правоохоронці встановлюють причетність підозрюваних до організації замовних підпалів на території Канади, зокрема у місті Торонто, а також у містах Чикаго та Маямі у Сполучених Штатах Америки.https://inforesist.org/ua/shahrai-z-chernivcziv-organizuvaly-seriyu-zamovnyh-pidpaliv-magazyniv-v-berlini/
Перемил Бабченко 27.06.26 Sat 15:39:38 № 521826 2 Как так получается что я нихуя не могу включить ВПН на долчане, пишет ошибку, а пидаран >>521781 спокойно строчит из под прокси?
Рожнят Додь 27.06.26 Sat 15:39:43 № 521827 1 >>521783Шо это за язык? Вроде слышу понятные слова, но не отдупляю что поют.
Ратибор Кизима 27.06.26 Sat 15:44:46 № 521828 8 пмм.mp40:41, 20.88MB, 1280x720 >>521786Ви не повіріте - це ФПВхою йобнули.
Гликерій Страшненко 27.06.26 Sat 15:45:11 № 521829 >>521820С подменой понятий идёшь нахуй. Мой тезис что они хотели доебатся, они нашли причину, так же как и Трампло. Или ты думаешь что проблема в другом?
Минець Додь 27.06.26 Sat 15:47:03 № 521830 2 >>521823Тим паче, одна справа якби вони бомбили повністю зніхуя, і зовсім інша - коли вони по своїм каналам казали про костюм чи події на Волині. Оце і є їбуча криворожська дипломатія, коли тупа підорасня звикла пропускати повз вуха всі зауваження, чи то там по реформам, чи по офіціозу, чи ще по чому. Є тисячі способів макнути таких тупих підарасів криворожою в гівно, і їх будуть використовувати, бо це міжнародна дипломатична практика.
Гликерій Страшненко 27.06.26 Sat 15:47:20 № 521831 >>521823Они бомбанули сами по себе? Или мб их накрутил Навроцкий и ко? То есть они не могли бомбануть на то, что дуче без костюма?
Симон Ващиленко 27.06.26 Sat 15:49:12 № 521833 876874.jpg160.68KB, 1280x853 А чого ми не виробляємо власні літаки? База наче є, найти десь в папочках креслення та хоч міги виробляти?А взагалі чого не зробити повноцінні дрони-літаки на старлінку, зразу відпадає проблема з пілотами, можно було б і каби кидати, і з аімом сушки випасати.Маняфантазую...
Серафіон Гаранжа 27.06.26 Sat 15:50:52 № 521834 2 А який ти "вони б все одно анйшли чим доїбатись" сьогодні?1. Проективна параноя (або параноїдальний стиль мислення)Це ситуація, коли людина впевнена, що навколишній світ (або конкретна група людей) налаштований вороже.Механізм «пошуку ворога»: Людина переконана, що «до неї докопалися» (навіть якщо об’єктивних причин немає). Будь-яка подія трактується як свідома диверсія проти неї.Викривлення реальності: Якщо причини для конфлікту немає, психіка такої людини «підганяє» факти під свою теорію. Це називається раціоналізацією: пошук логічних виправдань для власної підозріливості.2. Зовнішній локус контролюЦе тип мислення, при якому людина вважає, що все, що відбувається з нею — результат дій інших людей, збігів чи «злих сил», а не її власних рішень чи поведінки.Людина займає позицію вічної жертви. Оскільки «вороги» винні у всьому, сама людина залишається «чистою» і невинною в будь-якій ситуації. Це захищає її від необхідності аналізувати власні помилки, що було б занадто болючим для її его.3. Нарцисичний механізм «знецінення та переслідування»Якщо ми говоримо про дещо глибші структури особистості (наприклад, нарцисичний розлад), то тут працює такий алгоритм:Надмірна чутливість до критики: Будь-яка зауваження (або навіть просто нейтральна дія) сприймається як напад.Створення образу «ворога»: Щоб не відчувати провину або власну недосконалість, людина має «призначити» винного. Якщо об'єктивних причин немає, вона їх вигадає (як ви зазначили, «висмокче з пальця»). Це дозволяє зберегти внутрішній спокій: «Я хороший, вони погані, тому мені нічого не треба міняти в собі».4. Ефект «Когнітивного спотворення» (Confirmation Bias)Це не хвороба, а спосіб роботи мозку, який при параноїдальних нахилах стає патологічним:Людина помічає лише те, що підтверджує її теорію про «ворогів», і ігнорує будь-які факти, що суперечать їй. Якщо хтось поводиться нормально, людина подумає: «Вони просто прикидаються, щоб приспати мою пильність».
Нарад Майданський 27.06.26 Sat 15:53:24 № 521835 >>521786>>521828Так это паки с канистрами, чи что это?
Симон Ващиленко 27.06.26 Sat 15:53:39 № 521836 >>521834А тепер спробуй перевести стрілочку на поляків
Мисаїл Чекалюк 27.06.26 Sat 15:55:27 № 521838 2 >>521720>>521723А что вы ожидали от компании Хуевстар? Ебучий монополист своим касанием говномидаса портит все, к чему притронется.
Ратибор Кизима 27.06.26 Sat 15:55:48 № 521839 3 >>521831Так Навроцький та Ко це використали. Вони б раніше використали, якби була можливість щось роздути. Ми дали цю можливість - ось все. Якби не було б горячої темки, то нічого було б роздувати. Якщо що, то ми як раз до того пішли на співпрацю по Волині. Інших тем. від яких прямо у поляків массово дупи запалають, просто немає. Бо що зерно, що різні інціденти з українцями - локалізовані, та весь електорат не підірвуть. Тобто ми самі видали Навроцькому тузи на руки, й зараз кричимо, що він би й на шістках іграв. Так іграв, але результат був би зовсім іншим, та Міги булиб у нас, бо Навроцький цим не керує, а керує Туск (Камиш в його вертикалі).
Нарад Майданський 27.06.26 Sat 15:56:49 № 521840 >>521834Нейродебіл, спок.>>521830>якби вони бомбили повністю зніхуяВони бомбили повністю зніхуя. У Ющенко не забрали орден, у Гетьмана - тоже. Им нужен был повод - они его достали из жопы.
Гликерій Страшненко 27.06.26 Sat 15:57:01 № 521841 >>521836та там 3 малых с синдромом меншовартости, нет смысла им шото писать, легче в скрытие кинуть всех 3
Серафіон Гаранжа 27.06.26 Sat 15:58:25 № 521843 2 >дучелупалупа насрала собі (і мені) в штани>ряяя меншовартісніНагадує підорашок і хуйла, якому завжди НАТО сре під дверима.
Ратибор Кизима 27.06.26 Sat 15:59:10 № 521844 >>521835Це типу склад з ГСМ. Еврокуби пластикові з паливом, бочки з мастилами різними. Каністри. Ну й т.п.
Лихогуд Вівсянко 27.06.26 Sat 15:59:33 № 521846 2 Gemini_Generated_Image_emc01kemc01kemc0.png2.09MB, 1408x768 Переговоры хуйла и Лукашенко продолжаются второй день. Вчера — «тет-а-тет», сегодня — в расширенном составе, сообщают журналистыЖурналисты отмечают, что встреча полностью закрыта даже для прессы, до сих пор нет ни единой фотографии, что нехарактерно для лидеров России и Беларуси.Останній танець Лукашенко? Вернеться вже не в статусі президента білорусі?
Годько Красовський 27.06.26 Sat 16:00:37 № 521847 2 смішнявка колобок роздумує №1.png436.23KB, 840x859 >>521756Скільки там палива тратиться щоб просто в черзі стояти?
Вітрян Бас 27.06.26 Sat 16:02:12 № 521848 2 Врач военкомата напал на призывника и назвал его погибшего на войне отца «пидором»24-летнему жителю Химок Богдану Д. пришлось писать заявление в полицию после того, как он сходил вчера по повестке в военкомат на проспекте Мира. Там у парня возник спор с терапевтом Романом Боргулем, который отказался выдать направление на дообследование. По словам молодого человека, в ходе конфликта врач призывной комиссии ударил и обозвал его, а также оскорбил погибшего на войне отца Богдана: Врач сказал, что его не интересуют мои пожелания получить направление на обследование, что я дома буду высказываться. Перешёл сначала на «ты», а потом на оскорбления — назвал меня «долбоёбом», «чепухой». Выгнал в коридор, где начал толкаться и нанёс удар лбом в челюсть. Я в ответ на оскорбления ответил, что он «пидор». В ходе перепалки врач также оскорбил отца, сказав, что папа «пидор». При этом в личном деле есть документы о том, что мой отец погиб в зоне СВО. На место вызывали Росгвардию и увезли в полицию обоих участников перепалки, где они написали объяснительные, а призывник подал заявление. Медики оформили Богдану временную нетрудоспособность и отправили на экспертизу. Парень хочет добиться отстранения врача от работы и привлечь его к ответственности.
Гликерій Страшненко 27.06.26 Sat 16:02:43 № 521849 А так стрелочка поворачивается?Так Трампло та Ко це використали. Вони б раніше використали, якби була можливість щось роздути. Ми дали цю можливість - ось все. Якби не було б горячої темки, то нічого було б роздувати. Якщо що, то ми як раз до того пішли на співпрацю по костюму. Інших тем. від яких прямо у магі массово дупи запалають, просто немає. Бо що зерно, що різні інціденти з українцями - локалізовані, та весь електорат не підірвуть.Тобто ми самі видали Трампу тузи на руки, й зараз кричимо, що він би й на шістках іграв. Так іграв, але результат був би зовсім іншим, та Томагавки булиб у нас, бо Трампло цим не керує, а керує Венс(Хегсету його вертікалі)
Назарко Ванчура 27.06.26 Sat 16:02:56 № 521850 10 >>521831> поляки/венгры/чехи/словаки/румыны пидарасы, я - д'Артаньян Кажется я начинаю понимать, что в голове у тех, кто считает, что Дуче умеет во внешнюю политику. Да, пустота.
Годько Красовський 27.06.26 Sat 16:03:00 № 521851 16837297546020.mp40:06, 460.36KB, 480x272 >>521770> Информацию о планах России устроить провокации в странах Балтии получили разведки крупных стран НАТО — The GuardianЩо за заголовок. Тобто країни балтії цю інформацію не отримали?
Минець Додь 27.06.26 Sat 16:03:36 № 521852 2 >>521840>Вони бомбили повністю зніхуя. У Ющенко не забрали орден, у Гетьмана - тоже. Якась шизофазія. Вони відбомбили по тому кейсу, по якому шизоісторик Навроцький і повинен був відбомбити, і попереджав, що буде бомбити. Чи був Навроцький президентом при Ющу і Гетьману, чи коли проспект Бандери в Києві називали?
Годько Красовський 27.06.26 Sat 16:08:25 № 521854 1 >>521794Скільки вони летіли що на прильотах вже світло?
Буяк Фещин 27.06.26 Sat 16:13:43 № 521855 3 >>521833> А чого ми не виробляємо власні літаки?Треба тільки наловити кадри на вулиці і щоб ЄС дали сировину та гроші. Тоді думаю можна якогось хлопаку з кварталу пристроїти керувати процесом.
Перемил Бабченко 27.06.26 Sat 16:23:38 № 521856 2 2_5330187773070579813.mp40:59, 3.23MB, 468x856 Проиграл со свинок. Воистину народ блохоносец.
Лихогуд Вівсянко 27.06.26 Sat 16:24:00 № 521857 2 IMG_789789.mp40:29, 11.78MB, 1080x1920 ⛽️ В Крыму из-за бензина начали сокращать людейТопливный дефицит остановил часть бизнеса и предприятий на полуострове.Местные говорят, что работу теряют люди из разных сфер, а никакой понятной поддержки для них нет.При этом официально о последствиях почти не говорят, будто проблема ограничивается только транспортом.Если так выглядит ситуация до 4 июля, дальше Крым может просто посыпаться уже внутри.
Кіндратій Кукуріка 27.06.26 Sat 16:25:45 № 521858 3 Куцко, я так розумію ти в курваленді переховувався? Не давав їм приводу доєбатися?
Браслав Фучко 27.06.26 Sat 16:26:25 № 521859 1666622915850.png506.85KB, 960x768 >>521813> отримали 3 МіГи з ПольшіМіги не нужни
Лихогуд Вівсянко 27.06.26 Sat 16:28:16 № 521860 2 хлеб.mp40:10, 2.10MB, 268x480 «Урвала! Сегодня я поужинаю с хлебом»
Семир Андріїшин 27.06.26 Sat 16:34:47 № 521862 1 >>521813> Якби не зробили 150 IQ мув з ПольшеюТебе так и не дошло, что просто решили к чему-то доебаться, чтоб что-то ограничить? Кстати, там уже не раз были блокировки границы и прочее.
Серафіон Гаранжа 27.06.26 Sat 16:38:35 № 521863 1 omNDc6zfAypO4UC8.mp40:37, 3.25MB, 576x1024 Військовий не зміг знайти чергову відмазку і просто взяв та перейшов на українську в полоні з нуля.
Серафіон Гаранжа 27.06.26 Sat 16:40:42 № 521864 2 >>521862Могли дочекатись 100% блокувань кордону ось-ось і тоді б розіграли карту жертви, підняли рейтинг проукраїнському Туску і заставили ЄС ще більше надавити на пшеків.Але це не наш варіант. Якщо хтось сере в штани, то треба срати першим.
Фаласій Недря 27.06.26 Sat 16:44:49 № 521866 1 wSPJcuwwNhI.jpg74.24KB, 436x573 >>521846уламывают небось на второй фронт, могут и убить прям там на Валдае, не удивлюсь.
Дніпро на зв'язку Балкан Скриняр 27.06.26 Sat 16:45:26 № 521867 7 photo_2026-06-27_16-42-34.jpg183.23KB, 1339x836 О, норм, там не только админ.здание угандошили📍Спутниковый снимок последствий атаки ERAM и Storm Shadow по заводу полупроводниковых приборов в Воронеже (ВЗПП-С).Спутниковый снимок - Exilenova (https://t.me/exilenova_plus/23950)+короче, можно уверенно стучать хуем.
Вакула Силенюк 27.06.26 Sat 16:57:07 № 521868 2 >>521795Уже роки 2 такої хуйні не бачив. Охуєть обсер на рівному місці. Добре хоч без жертв.
Голос Коровайченко 27.06.26 Sat 17:10:09 № 521870 Шукав інфу по пшецьким Мігам.https://www.rbc.ua/rus/news/mzs-rozpovili-k-prosuvayutsya-konsultatsiyi-1732809097.html28.11.2024Питання передачі Україні польських винищувачів МіГ-29 залишається на порядку денному. Наразі тривають консультації з НАТО щодо посилення присутності Альянсу у повітряному просторі Польщі.Польські МіГ-29 для УкраїниНагадаємо, президент Володимир Дуче заявив, що Україна домовилася з НАТО щодо направлення літаків в Польщу, щоб натомість Варшава змогла передати свої МіГ-29. Однак Польща знайшла іншу причину не передавати радянські винищувачі.Глава МЗС Польщі відповів Дуче, заявивши, що Варшава зробила для України більше, ніж будь-які інші країни.Перед цим у Польщі заявляли, що почуватимуться "незахищеними", якщо віддадуть своїх МіГ-29, оскільки літаки є частиною протиповітряної оборони. Варшава також говорить, що зможе передати МіГ-29 лише після отримання нових винищувачів, які були замовлені у союзників.
Вакула Силенюк 27.06.26 Sat 17:11:54 № 521871 1 >>521866У луки є серйозні козирі у вигляді цілих нпз і критичних для ВПК рашки заводів. На самій Росії скоро цього вже не буде.
Фаласій Недря 27.06.26 Sat 17:12:32 № 521873 00 (1).png39.50KB, 1038x333 00 (1).jpg500.02KB, 2350x1545 00 (2).jpg321.84KB, 1488x2192
Годько Красовський 27.06.26 Sat 17:16:15 № 521875 5 16563200895510.jpg35.77KB, 672x698 >>521873Ви питали куди ділася колона 40км.
Антон Юшин 27.06.26 Sat 17:19:19 № 521876 3 >>521863>не зміг знайти чергову відмазкуКакую видмазку? Все украинцы знают мову, ее не нужно "учить".
Ратислав Кукуріка 27.06.26 Sat 17:20:17 № 521877 3 4_patologya_pamyati_ris_got.png44.11KB, 960x720 Американец переехал в Россию за «традиционными ценностями», а спустя два года признал, что идея была так себе: «Я верил в пропаганду»BBC рассказала истории западных мигрантов, которые уехали в Россию в поисках «христианской веры, семьи и безопасности». Американец Лео Хэйр в 2023 году вместе с женой и тремя детьми переехал из Техаса в Россию. Разочаровавшись в США, политике и движении за права ЛГБТК+, он считал Россию страной христианских и семейных ценностей. После переезда Хэйр снимал ролики о новой жизни, а государственное телевидение показало церемонию предоставления ему убежища, где он публично благодарил Владимира хуйла.Однако вскоре, по словам Хэйра, семью обманули на 5 млн рублей, оставив без жилья. Старшие дети вернулись в США, сам он устроился преподавателем английского. Несмотря на теплое отношение обычных россиян, теперь американец говорит, что его беспокоят ограничения свобод, доступ к информации и состояние экономики. «Я верил в пропаганду», — признался он BBC, добавив, что в России «нет тех ценностей прав человека», к которым он привык в США.Еще один иммигрант — британец Бен тоже разочарован, что Соссийская Спидерация — не «консервативная утопия»: здесь много разводов, абортов и неполных семей.
Волох Подда 27.06.26 Sat 17:21:42 № 521878 7291816855028420822.mp40:24, 795.66KB, 576x1024 Масоны с 95-го квартала все знали заранее
Фаласій Недря 27.06.26 Sat 17:25:53 № 521879 2 88 (6).jpg243.21KB, 1280x853 88 (5).jpg116.64KB, 1280x853 88 (4).jpg188.42KB, 1280x853 88 (7).jpg119.14KB, 1280x853
Фаласій Недря 27.06.26 Sat 17:34:56 № 521880 IMG_5799.mp40:25, 9.47MB, 1280x720 66 (5).jpg236.81KB, 1280x720 66 (4).jpg241.87KB, 1280x720 66 (3).jpg236.94KB, 1280x720
Довмонт Бідило 27.06.26 Sat 17:38:37 № 521881 6 изображение.png841.72KB, 850x1201 >>521813Пусть подавятся своим гнильём из гдр.Они за эти уёбаные миги 9-12 требуют компенсации пол ф35 каждый, пусть каждый день встают, смотрят на них дрочат и говорят ВАЛЫНЬ ПАМЬЯТАЕМ.А ты меншовартисная пидораха.
Алим Мукоїд 27.06.26 Sat 17:47:37 № 521883 1544358047155334793.jpg162.83KB, 800x529 Говномидасная Гондурасия усилит оборону на границе с Финляндией из-за решения республики построить в Тампере центр технического обслуживания и ремонта реактивных систем залпового огня (РСЗО) MLRS американской компании Lockheed Martin. Об этом «Газете.Ru» заявил первый зампред комитета Госдумы по обороне Алексей Журавлев.«Власти Финляндии — в виде полоумного президента Стубба, который больше всего умеет мячики в гольфе Трампу подавать — ведут ее недрогнувшей рукой в пропасть. Продолжают эскалацию, всеми возможными способами стараясь разозлить Россию. На провокации мы, конечно, поддаваться не будем, но свою оборону на этом весьма значительном участке границы усилим. Там и сейчас, уверяю вас, нашей военной техники сосредоточено достаточно для того, чтобы разнести половину Финляндии», — сказал он.
Антон Юшин 27.06.26 Sat 17:47:54 № 521884 1 Смотрю видео бусификации, там тцкшник с московским акцентом говорит "Только хуже себе делаешь". Даже полицаев своих нет, ну ебана.
Лихогуд Вівсянко 27.06.26 Sat 17:49:41 № 521886 ▶️Несмотря на многочисленные заявления пострадавших и обращения их родственников, по состоянию на 27 июня в Пензе не возбуждено ни одного уголовного дела по фактам похищений, избиений, пыток и насильственной отправки граждан на фронт.
Кіндратій Кукуріка 27.06.26 Sat 17:51:24 № 521887 2 Як вважаєте, чи варто нашим курвазйобикам зібратися на мітинг За Всеосяжне Відсмоктування Пану, ну щоб покаятися за все...Крім того, нам необхідно створити в нашому дипломатичному корпусі посаду Почесного відсмоктувача, котрий буде "задовольняти" усіх наших сусідів...У мене і претендент є >>521864
Лихогуд Вівсянко 27.06.26 Sat 17:51:57 № 521888 Аргентина начнёт продавать гражданство за $500 тысяч, пишет Financial Times. Получить паспорт можно будет, сделав пожертвование на эту сумму или купив государственные облигации на $1 млн. Аргентинский паспорт открывает безвизовый въезд почти в 170 стран, а с помощью «золотых паспортов» власти рассчитывают привлечь инвестиции и улучшить имидж страны.
Пимен Скридло 27.06.26 Sat 17:56:47 № 521889 >>521888Потенційні зйобіки майте на увазі, що виписатися з аргентинського громадянства ще важче, ніж з українського.
Антон Юшин 27.06.26 Sat 17:59:37 № 521890 1 >>521889>ніж з українського.Смысле? Просто не переклеиваешь фото и тебя не существует 😂
Антон Юшин 27.06.26 Sat 18:07:19 № 521892 >>521891Буквально пидорусский из РСФСР. Учи матчасть, зумэрок.
Домаш Марфенко 27.06.26 Sat 18:11:01 № 521893 2026-06-27.png84.87KB, 724x734 >>521891Його туди й не записували.
Фарнакій Бориско 27.06.26 Sat 18:11:26 № 521894 >>521892Кацап, спок. Громадянство у нього є, мовою не володіє, просто відомий приклад.
Фарнакій Бориско 27.06.26 Sat 18:13:25 № 521896 1 >>521895Ну якщо тобі москворотий більшк подобається.
Кіндратій Кукуріка 27.06.26 Sat 18:20:27 № 521899 4 Єбать я тікі шо з ссиклєз'йобика посміявся> Клята дучелупа патужніч карлік наркаман> Підпиши відмову від громадянства хочу пануватьУнікальні тут канєшно кадри пасуться, я вам кричу...
Вишата Андрусенко 27.06.26 Sat 18:25:24 № 521902 6 >>521887> нашим курвазйобикам зібратися на мітинг За Всеосяжне Відсмоктування Пану, ну щоб покаятися за вседля цього не потрібно збиратися нікуди, зйобики і так це кожен день роблять. Курвазйобик може місяць прожити харчуючись лише польською спермою.
Пимен Скридло 27.06.26 Sat 18:26:08 № 521903 8 .png878.80KB, 1300x820 >>521898>а як виписатись з українського якщо Дуче-лупа не підписує вихід з громадянства вже 4,5 роки?Є один спосіб...
Довмонт Бідило 27.06.26 Sat 18:38:35 № 521904 6 изображение.png1.06MB, 850x1201 >>521881Напоминаю что ебаному пшекостану эти миги фрг продало по 1$ за штуку.
Лихогуд Вівсянко 27.06.26 Sat 18:47:34 № 521906 333.mp41:11, 20.93MB, 1280x720 ⚡️Южная Корея впервые расстреляла рой дронов на учениях, — AJU Press.На полигоне у западного побережья военные отработали атаку 50 низколетящих беспилотников. Сначала восемь пушек Vulcan сбили 44 цели, а шесть прорвавшихся дронов добили вблизи переносным лазером и дробовиками.
Симон Ващиленко 27.06.26 Sat 18:50:23 № 521907 1 >>521906Вау, круто, ведь в реале рой дронов будет лететь именно с той стороны, а в выставленные как на параде зенитки не прилетит никаких ракет
Годько Красовський 27.06.26 Sat 18:54:16 № 521908 >>521906Щось кал, прямим попаданням збивають. Ще ствол гуляє +/- 2 градуси. Вклалися в гівно і тепер показуху знімають.
Богумил Вівчук 27.06.26 Sat 19:02:40 № 521909 2 >>521899> Унікальні тут канєшно кадри пасутьсяПервый день на долчане?
Ратислав Андросяк 27.06.26 Sat 19:08:52 № 521910 >>521895На західній так (і "москалями") називали російськомовних (мабуть що і досі називають).Ну а так в нас тут є якийсь відсоток "чому не державною" анонів, зріз суспільства хулі
Жаданець Гасюк 27.06.26 Sat 19:15:00 № 521912 7 ⚡Друга пошукова експедиція у Пужниках не знайшла масового поховання жертв Волинської трагедіїПід час другого етапу пошукових робіт останків загиблих у 1945 році польських мешканців неіснуючого сьогодні села Пужники (сучасна Тернопільська область) масових поховань не знайдено. Про це повідомляє Український інститут національної пам'яті.
Волох Подда 27.06.26 Sat 19:20:36 № 521913 1 -5441600631136577734.mp41:10, 2.46MB, 720x1280 Интересно им снится бензовоз?
Вишата Андрусенко 27.06.26 Sat 19:26:10 № 521914 7 >>521906> фентезійний сеттінг якого в принципі в реальній війні навіть випадково ніколи не станетьсяєбать дегенерати... вкотре впевнююся що лампаси це не виключно пострадянська проблема, а загальносвітова.
Богатир Мудрук 27.06.26 Sat 19:26:38 № 521915 4 >>521913Снятся ли електронные бензовозы росиянам-андроидам?
Перемил Бабченко 27.06.26 Sat 20:18:37 № 521918 Screenshot_2026-06-27-20-17-43-61_a87fd7db6caa850b517aa6fa9d2fcd0e.jpg549.37KB, 1080x1771 Кто то из наших.
Євпсихій Голованнік 27.06.26 Sat 20:24:25 № 521919 4 >>521918У них є літераллі закон, який забороняє говорити образливе про президента> > Znieważenie funkcjonariusza publicznego lub organu konstytucyjnego RPдивно навіть, що Дуче не скопіювали світову практику.
Минець Додь 27.06.26 Sat 20:33:10 № 521920 8 >>521919Мовний бар'єр, тому залишається тільки копіювати підарашку.
Спиридон Кулібаба 27.06.26 Sat 20:44:34 № 521922 >>521879>1Не зміг знайти точку з'єднання гусеничної полоси
Лихогуд Вівсянко 27.06.26 Sat 20:50:36 № 521923 clip_01KW5377WKFKAWMFEXJMGB2QW8.mp40:48, 24.87MB, 1920x1080 >>521918
Дніпро на зв'язку Балкан Скриняр 27.06.26 Sat 20:52:08 № 521925 1 >>521888Та чото неприлично дорого, лол.
Лихогуд Вівсянко 27.06.26 Sat 21:19:41 № 521927 1 17825643570650103835.mp40:31, 9.94MB, 720x1280 Почему так?
Семир Андріїшин 27.06.26 Sat 21:19:53 № 521928 sluga-naroda-3-rynok-zemli-2019.mp41:05, 9.33MB, 1280x720 sluga-naroda-3-karta-2019.mp43:42, 20.73MB, 1280x720 sluga-naroda-3-yazyk-2019.mp41:17, 9.56MB, 1280x720 >>521878
Милох Стахура 27.06.26 Sat 21:19:55 № 521929 >>521925Набрался от трампыни, там свой чудила‑презик с криптой и бизнес‑схемами. Ведать, просто решил его домашку списать.
Кіндратій Кукуріка 27.06.26 Sat 21:23:03 № 521931 1 Чи існує десь серіал, в якому пояснюється, чому Хоміць шиз? Про якісь там державні експерименти чи алкогольну залежність батьків?
Семир Андріїшин 27.06.26 Sat 21:29:58 № 521932 savchenko-rynok-zemli.png157.05KB, 1296x1156 savchenko-nastuplenie_na_donbasse.png82.80KB, 1261x405 >>521928
Мстислав Марусин 27.06.26 Sat 21:55:29 № 521933 >>521928бля, ото контент.. жодної хвилини не дивився "Слуги народу". я про серіал)
Семир Андріїшин 27.06.26 Sat 21:58:49 № 521934 >>521933Так и я не смотрел полностью сериал, только когда появлялся какой-то отрезок, так искал место, откуда он, а рядом тоже обычно что-то интересное было.
Домаш Марфенко 27.06.26 Sat 22:08:32 № 521935 ems.jpg191.42KB, 714x960 >>521931> алкогольну залежність батьків
Семир Андріїшин 27.06.26 Sat 22:08:48 № 521936 Гордон взял интервью у Савченко за решеткой- 25 февр. 2019 г.-e3sZ3oz1hNA-CUT.mp40:49, 5.75MB, 1280x720 >>521934>>521933Ну и там все три отрезка с последней части.
Лихогуд Вівсянко 27.06.26 Sat 22:11:42 № 521937 photo_2026-06-27_22-10-35.jpg73.22KB, 471x824 Обстановка на сторінці Трампа 😐
Дажбог Врублевський 27.06.26 Sat 22:18:27 № 521939 3 >>521938да хуйня, ніхто б не став про такий "сюрприз" писати бо в чому тоді сенс? хіба що шоб вони там почали всі шахєди перебирати
Видимир Яцик 27.06.26 Sat 22:31:30 № 521942 >>521938Ага, прикинь малюк и ко готовят такие операцию паутина в течении полугода. Куча всего поставлено на кон. Сложнейшая операция, задействовано сотни людей. И за пару суток до операции он такой: "россияне, мы отправили сюрприз - в грузовиках едут дроны которые атакуют авиабазы".
Ратислав Кукуріка 27.06.26 Sat 22:37:26 № 521943 2 IMG_20260627_223533_237.jpg108.38KB, 1280x543 >>521745Кум пишет что обошлось обычной бутылкой
Ратислав Кукуріка 27.06.26 Sat 22:39:05 № 521944 6 IMG_20260627_223838_844.jpg68.19KB, 1099x1007 >>521937Интернет-тролли с Reddit обманули нейросети и убедили их в том, что Трампло умер от бешенства после укуса вице-президента.Десятки тысяч пользователей массово писали эту абсурдную историю, и ИИ в итоге поверил.Теперь поисковики DuckDuckGo и Brave начали показывать, что Трампло и Вэнс якобы погибли от бешенства несколько дней назад.
Ратислав Кукуріка 27.06.26 Sat 22:41:00 № 521945 6 IMG_20260627_224033_409.jpg209.56KB, 960x1280 Эксклюзивное фото последствий сегодняшней ракетной атаки на производственный корпус цеха № 38 Волгоградского завода ВПК «Титан-Баррикады».Местные жители сообщали о трёх прилётах по территории предприятия. На опубликованных ими фото и видео, зафиксирован удар ракетами «Фламинго».
Годько Красовський 27.06.26 Sat 22:41:53 № 521947 1 image.png1.28MB, 1000x1242 >>521944We Did It Reddit!
Авдій Янушевський 27.06.26 Sat 22:45:52 № 521948 1 >>521945йобана, так наче від іскандера тільки приліталоЮ те що памятаю у нас
Довмонт Бідило 27.06.26 Sat 22:47:40 № 521949 2 изображение.png1.09MB, 850x1202 >>521945Судя по всему внутри боеприпасы и ебанули
Годько Красовський 27.06.26 Sat 23:00:40 № 521951 1 image.png1016.20KB, 1024x1024 >>521950Трохи пофіксив рязанське їбло
Видибор Корнилюк 27.06.26 Sat 23:02:42 № 521952 1 >>521951Зробив ще гірше. Перероблюй, дойчепрапорець.
Козак Скриняр 27.06.26 Sat 23:09:08 № 521954 >>521944Алгоритм>ИИПрограмма>ИИПоисковик>ИИИндексатор>ИИБот>ИИ
Волох Подда 27.06.26 Sat 23:35:57 № 521956 3 image.png554.62KB, 525x751 как всегда пво пидорашки лучшиеперехватить крылатые ракеты заводом сие мув стоит похвалы
Домаш Марфенко 27.06.26 Sat 23:51:01 № 521958 >>521946> Пару останніх сезонів додивлявся через силу. А перші сезони, так, доволі веселі.Хотів подивитись англійський оригінал, але щось якось то часу нема, то бажання.
Ратислав Кукуріка 28.06.26 Sun 01:11:41 № 521962 6 VID_20260628_011109_895.mp40:08, 1.59MB, 848x848 Нпз в славянске на кубани
Ратислав Кукуріка 28.06.26 Sun 01:13:32 № 521963 5 VID_20260628_011222_425.mp40:51, 3.53MB, 480x852 >>521962Челу спасибо за наводку
Минець Додь 28.06.26 Sun 01:25:53 № 521964 2 images.mobilism.jpg56.66KB, 356x500 Який журнальчик знайшовhttps://forum.mobilism.me/viewtopic.php?f=123&t=6314133&hilit=electronics
Вишата Андрусенко 28.06.26 Sun 01:47:57 № 521966 >>521948> йобана, так наче від іскандера тільки приліталоЮ те що памятаю у насХуйню сказав. Іскандером взагалі по капітальним будівлям не бьют, там уламкова бч. Він для софт таргетів.Якщо ми про фугасний ефект Іскандер має 150кг вибухівки, х101 і калібр біля 300кг,фламінго 600-700кг.Тобто нічого і близько в русні немає подібного.
Тимур Сіріньок 28.06.26 Sun 01:56:58 № 521967 Dnipro_after_Russian_missile_attack,_2023-01-14_(02-01).jpg323.51KB, 1280x960 >>521966>Тобто нічого і близько в русні немає подібного.Авжеж...
Ратислав Кукуріка 28.06.26 Sun 01:58:07 № 521968 3 IMG_20260628_015722_012.jpg75.32KB, 960x1280 VID_20260628_015730_597.mp40:14, 1.21MB, 400x400 >>521962
Минець Додь 28.06.26 Sun 02:01:34 № 521970 1 military.review.may.june.2026_043.jpg992.25KB, 2400x3150 military.review.may.june.2026_052.jpg1.26MB, 2400x3150 military.review.may.june.2026_072.jpg1.02MB, 2400x3150 military.review.may.june.2026_092.jpg1.19MB, 2400x3150 Ще цікавий журнал, але це вже більше для охвіцерівhttps://forum.mobilism.me/viewtopic.php?f=123&t=6281208&hilit=military
Годько Красовський 28.06.26 Sun 02:01:35 № 521971 >>521967Хіба це іскандер був? Це ж той випадок з Х-скількись там, яка +- 1 км попадає.
Вишата Андрусенко 28.06.26 Sun 02:03:52 № 521972 2 >>521967Спочатку подумав з Києва фото.Ок приймається, у русні є х22, приблизний аналог фламінги по бч. Правда фламінго таки влучає в завод, а х22 за всю війну нікуди крім панелек і полів так і не влучило
Болестрах Войткевич 28.06.26 Sun 02:16:36 № 521973 8 >>521902ну допустим я курва зйобик с донецка, когда кацапня приперлась то мне государство чет даже общагу обоссаную не дало в 2015м. Пришлось почти побиратся по знакомым, снял обоссаную квартиру, работал на сто. Накопил денег, в Северодонецке купил квартиру 50 квадратов, снова русня припиздила и я восспользовался моментом дрыснул в европу. Теперь читаю что я очень хуевый украинец раз уехал и не сдохнул где то в полях. А что мне дало то государство? Когда 3 месяца пороги оббивал на хоть какое то пособие, и где гарантии если мой трупак в поле найдут то хоть какое то копье матери отдадут. А тут в ес как приехал сразу на курсы отправили и дали хату без оббивания порогов. Да, живу плюс минус норм и еще на донаты хватает что бы пидарюг жарили кидаю. Благо теперь Дуче обзавелся дронами и через знакомых в Северодонецке и по луганской области можно коры кидать с целями и фоточками что бы ебать окупантов. Но как же меня калит читать долчан где во всех смертных грехах зйобиков обвиняют. Самые охуевшие в моем городе как раз из западной Украины где не нюхали огненный вал арты в первые месяцы когда у рашкостана было преимущество по арте. наученный опытом сидения в подвалах в 15м году я как ток услышал приближающийся огонь полетел в местный магаз набрать продуктов которые не портятся и воды побольше. И сидел ждал. Но увы, сами знаете. И у меня было только 2 выбора куда сьебать. Выбрал ес. Я хз что сделал не так.
Пимен Скридло 28.06.26 Sun 02:24:43 № 521974 7 >>521973Все ти зробив так. Усе ниття про зйобиків йде від латентних зйобиків, які не змогли зʼїбати на пособіє і тепер заздрять.
Милох Стахура 28.06.26 Sun 02:25:16 № 521975 >>521970>1-й пикЭто не те что на колючую проволоку с крестами бегают? Увожаю!
Вишата Андрусенко 28.06.26 Sun 02:30:41 № 521976 1 >>521973> А тут в ес как приехал сразу на курсы отправили и дали хату без оббивания пороговЛол а захисники зйобиків мені тут розказували шо всі зйобики на свої живуть всього добились самі, хати за свої купили, і вобще так багато заробляють що вже самі зйобики платять гансам пособія своїми податками а не навпаки.Ну ладно якщо правда донатиш то добре, до таких хейту менше. Але ти в меншості в вашому середовищі.
Вишата Андрусенко 28.06.26 Sun 02:33:08 № 521977 3 >>521974Хуєта навіть якщо відкриють кордони я нікуди не поїду. Нахуй нада.Тут навпаки, всі захисники зйобиків - це ті хто намилили лижі. Таким бажаю втопитись у тисі.
Минець Додь 28.06.26 Sun 02:35:10 № 521978 >>521975Так це звичайний breaching. Враховуючи, як підарахи до нас просочуються без всяких хрестів, чому б ні?
Минець Додь 28.06.26 Sun 02:38:47 № 521979 military.review.may.june.2026_043.jpg992.25KB, 2400x3150 military.review.may.june.2026_044.jpg1.44MB, 2400x3150 military.review.may.june.2026_045.jpg1.30MB, 2400x3150 military.review.may.june.2026_046.jpg1.55MB, 2400x3150 >>521978
Минець Додь 28.06.26 Sun 02:39:21 № 521980 military.review.may.june.2026_047.jpg2.00MB, 2400x3150 military.review.may.june.2026_048.jpg1.56MB, 2400x3150 military.review.may.june.2026_049.jpg1.13MB, 2400x3150 military.review.may.june.2026_050.jpg1.49MB, 2400x3150 >>521979
Жидята Ілин 28.06.26 Sun 02:43:00 № 521981 5 >>521973> государствоВідкрию таємницю: багато хто з нас його терпить з однієї причини - щоб не проїбати країну.Ну і якщо вже бути точнішим, то проблема не в самій державі, а в хуєсосні, котра крутить державними інституціями як циган сонцем.
Милох Стахура 28.06.26 Sun 02:47:57 № 521982 >>521978>підарахи до нас просочуються без всяких хрестівТеплое с мягким >чому б ні?Чай не вторая мировая щас.
Пимен Скридло 28.06.26 Sun 02:49:23 № 521983 5 >>521977В нормальної людини не може бути ніяких претензій до зйобиків. Це не вони пішли сюди воювати, і не вони зробили втечу від війни обʼєктивно найкращим вибором для пересічного.
Минець Додь 28.06.26 Sun 03:09:29 № 521984 >>521982Бля, нахуя придумувати?https://militarnyi.com/uk/news/vijskovym-dlya-borotby-z-zagorodzhennyamy-peredaly-bangalore/
Милох Стахура 28.06.26 Sun 03:15:18 № 521985 >>521979Скажу честно, читал по диагонали. Вся суть: делайте хорошо, плохо не делайте.>цікавий журнал, але це вже більше для охвіцерівИменно так - американских офицеров. И только для них.>>521984Подозреваю их на ВВ так и разобрали.
Болестрах Войткевич 28.06.26 Sun 03:16:14 № 521986 1 >>521974тут инфа была где типа в германии дают по 2000 евро на пособии. не дают 500 евро как обычным немцам. этого хватает на квартиру и на хрючево но не более. и то по последним поправкам в законе тебя заставляют работать что я чему честно и даже рад
Минець Додь 28.06.26 Sun 03:22:27 № 521989 >>521988Військові інженери використовують за призначенням. Кукарєтіки з долча тільки пиздять по ночам. От тобі і і.
Болестрах Войткевич 28.06.26 Sun 03:24:17 № 521990 1 >>521976ну у меня выбора особо не было, мне прилетело градом в дом 3 штуки в 15м году. я не добежал до подвала. один град упал в огород не взорвался, второй попал в крышу где моя бабка лежачая и третий попал в уголол гаража меня немного осколками посекло. лежал в кровище и говнище и меня всу вытянуло которое пгт эвакуировало после масс обстрела. тогда раздробило колено. был почти в бесознанке, очухался уже в николаеве где мне поставили керамику вмсесто сустава поврежденного. где то месяца 3 потратил на реабилитацию. но самое страшное я по именно знаю тех пидоров которые такое творили, они скидывали свои подвиги в вк.
Болестрах Войткевич 28.06.26 Sun 03:28:36 № 521991 >>521983ну мне страшно правда, спустя 10 лет даже от петарды мне хочется прятаться. когда в 22м русаки поперли и мои знакомые ссались я как майор пейн закурил махру и сказал как они заебали на полных похуях но где то там поджилки тряслись.
Минець Додь 28.06.26 Sun 03:37:06 № 521993 >>521992Ну так подивись відео з 32:30>саперный ВОС имеюА я посрав.
Милох Стахура 28.06.26 Sun 03:41:22 № 521994 >>521993>А я посрав.Молодец. А теперь иди и примени этот заряд как баренский воен делает.
Минець Додь 28.06.26 Sun 03:45:07 № 521996 >>521994Бля, кукарєтік розумніший за всіх військових. "Во тупиє, втарая міравая, га-га-га".
Жидята Ілин 28.06.26 Sun 04:00:20 № 521997 1 ba dum tsss.mp40:58, 10.56MB, 720x1280 Навіть хз як коментувати
Болестрах Войткевич 28.06.26 Sun 04:11:04 № 521998 2 кста помните инфу по ударам по общаге в Старобельске, могу рассказать инсайдерскую инфу
Болестрах Войткевич 28.06.26 Sun 04:24:53 № 522001 >>521974я до сих пор испытываю чувство совести то что сьбеал, после просмотра видосов после атак русни, хочется взять автомат и побегать по полю но меня останавливает больная мать и все такое живой я могу тупо заработать больше. живу максимально по бомжу. чисто на хрючево и аренду. у меня даже шмот еще с 22 гола остался.
Голос Коровайченко 28.06.26 Sun 04:38:09 № 522002 >>521974> ти проста завідуєш! ті сам зйобік! хрюю>>521983> не вони пішли сюди воюватиа хтось звинувачує їх у нападі? хоча є хітрі малопідорашки які закликали сюди свинособачий мір, а потім звалили у европу по українським документам> не вони зробили втечутак ти щойно всіх в зйобики виписав, латентних та не дуже, то які притензії можуть бути до будь-когоособливо мене веселить те, що ти сам називаєш тих, хто виїхав зйобиками а не біженцями, не помітив за своєю псевдогуманістичною хрюканіною своє справжнє ставленнядо них
Болестрах Войткевич 28.06.26 Sun 04:42:15 № 522003 >>522002кста таких рил дохера. я в лагере встречал. готовы сосать путлеру. волбще причинно следственная связь отсутствует
Пимен Скридло 28.06.26 Sun 05:03:05 № 522004 >>521991Я коли в Харків повернувся влітку 2022 пару тижнів теж було страшно, потім звик. Але організм не наїбеш, і замість страху стрес пішов в усякі болячки.>>522002>а хтось звинувачує їх у нападі?Їх звинувачують в тому, що вони не хочуть місце Трищака в Скелі зайняти.>так ти щойно всіх в зйобики виписав, латентних та не дуже, то які притензії можуть бути до будь-когоВ мене і немає до них претензій. Є тільки до пині та зині.>особливо мене веселить те, що ти сам називаєш тих, хто виїхав зйобиками а не біженцями, не помітив за своєю псевдогуманістичною хрюканіною своє справжнє ставленнядо нихЯ використовую термінологію людей, яким відповідаю, щоб не плутати нікого зайвий раз. А ти вже видумав собі щось про моє ставлення.
Пимен Скридло 28.06.26 Sun 05:06:57 № 522006 >>522005Якщо людина, якій я відповідаю, пише "зйобік", то і я буду писати у своїй відповіді "зйобік", а не "біженець". Бо так простіше.
Браслав Фучко 28.06.26 Sun 05:21:10 № 522007 7 >>521997Він розуміє що його репутацію хотіли використати для відбилення репутації Дуче. Президент назнав Чмута! Міністром! Бачите який президент Мудрий! Чмут смекнув що ПОВНОВАЖЕНЬ у нього буде - 0 . Зато зашквар на все життя.
Браслав Фучко 28.06.26 Sun 05:28:44 № 522008 >>521936> или орел или решкаПотужный прогноз! Жаль що справдився тільки на 50%!
Браслав Фучко 28.06.26 Sun 05:39:27 № 522009 6 1679228721494.png21.12KB, 686x159 1703677589327.png94.06KB, 703x624 1695764108439.png65.72KB, 872x642 >>521919> дивно навіть, що Дуче не скопіювали світову практику.Як не скопіювали? Ось було купа випадківКляті російські боти хотіли підкрутить відповідь спочатку. Але якщо питати на пряму то ще можна отримати відповідь.А тепер покажіть такі заяви від Макрона, Трампа, Навроцького, хуйла тощо
Болестрах Войткевич 28.06.26 Sun 05:48:02 № 522010 >>522006ну я после 15 года условно пригодный, так как жесткая травма ноги и меня признали негодным но только если нет боевых действий. выеэжал через границу официально.
Козак Скриняр 28.06.26 Sun 08:40:21 № 522012 3 IMG_20260628_083941_404.jpg104.43KB, 1280x960 IMG_20260628_083908_808.jpg59.42KB, 1280x643 IMG_3855.mp40:08, 751.19KB, 720x720 IMG_3857.mp40:12, 2.22MB, 464x848 Быть дождю
Владислав Врублевський 28.06.26 Sun 08:45:36 № 522013 34543435.mp40:10, 617.39KB, 320x384 >>521963Ну это вообще пиздецКакие же пидорашки дегенераты
Марк Жданько 28.06.26 Sun 08:50:48 № 522014 >>521919А навіщо? У Дуче є закон про антисемитизм, он він якраз його оновив недавно.
Ратислав Кукуріка 28.06.26 Sun 09:52:22 № 522017 2 IMG_20260628_095134_888.jpg112.67KB, 960x1280 Нпз в Ярославле
Волох Подда 28.06.26 Sun 09:53:36 № 522018 838E3EAD-F518-4B7F-90A0-F720413D4662.jpg242.15KB, 774x1280 На зону Уолтер
Фаласій Недря 28.06.26 Sun 10:06:40 № 522020 1 555 (1).jpg690.90KB, 1920x1080 555 (2).jpg652.41KB, 1920x1080 blackface-3.jpg36.93KB, 431x700
Зброх Бідило 28.06.26 Sun 10:07:34 № 522021 1 нигер кролик кузнечик.mp40:24, 2.86MB, 480x480 >>522020КРОЛИК ДВОЙНАЯ БАНДА
Ратислав Кукуріка 28.06.26 Sun 10:12:53 № 522022 >>521973К тем кто бежал из зоны боевых действий или тем более потерял все имущество вопросов нет.Но большинство уехавших это паразиты с тех областей которые войну видели только по телемарафону, максимум слышали звук шахеда вдалеке."Беженцы" из Киева и западной Украины, вот как к ним относиться?Сами поляки охуевают от того на каких дорогих тачках катаются наши "беженцы" и не стесняются получать европейскую помощь. Сдают свои хаты в киевских новостройках и снимают тиктоки как им тяжело в европах.Знакомая работает психологом по программе оказания психологической помощи (бесплатной естественно) сьебинессам, в основном это средний класс и выше, то есть состоятельные люди, жалуются как им тяжело, мол язык непонятный, все чужое, уровень жизни дороже чем в Украине, и вообще скуучнааа. Поскорее бы война заканчивалась, отдать тот крым и донбасс, пускай хуйло вырежет там всех жителей, зато мне хорошо будет. Ну или наоборот, другая крайность, если у нее норм с деньгами то воевать до последнего украинца, а я тут посижу пока вы там дохнете и страдаете.
Драгоман Коховський 28.06.26 Sun 10:22:54 № 522023 3 Пішов третій тиждень на БЗВП. Вже стіляли з калашматів, на наступному тижні маємо пройти психополосу. Трохи стремаюсь спеки, температура на сонці буде +40.Питання?
Людислав Чугуй 28.06.26 Sun 10:30:40 № 522024 1 >>521973Ну так к челам из прифронтовых вообще без притензий, просто под видом пострадавших в евространы уебала куча хитрых западенцев. В то время как типы например из Мариуполя или Донецка вырывались с большим риском для себя и часто под страхом бутылки или бчмобки в войско дыныры.>>522002Лично такой (пиздо)скот знаю, кто в 14м и ещё какое то время топил за пидров, а после 22го поуёбывали в Италию или в Канаду.
Ратислав Кукуріка 28.06.26 Sun 10:31:03 № 522025 6 Screenshot_20260628-103000_Telegram.png923.90KB, 1176x1396
Людислав Чугуй 28.06.26 Sun 10:38:46 № 522026 >>522023Жесть, ненавидил дрочить на полигонах в такую температуру, с моим гипергидрозом было некомфортно.Как коллектив вообще, нормальные плюс-минус типы, или алкомаргиналы с судимостями?И что государство сейчас выдаёт, как оно по качеству?
Алим Мукоїд 28.06.26 Sun 10:44:39 № 522027 09112016_president-elect-trump_0.jpg39.94KB, 1024x576 1780773335337-0.jpg96.40KB, 600x549 В мире писдилинга ничего нового.>28 июня, ссылаясь на ответные меры на предыдущие ракетные удары США, Иран запустил ракеты и беспилотники по связанным с США целям в Кувейте и Бахрейне.>По сообщению агентства Reuters, Корпус стражей исламской революции Ирана (КСИР) атаковал авиабазу Али-аль-Салем в Кувейте и 5-й флот ВМС США в порту Салман в Манаме, Бахрейн.>«В ближайшие дни американские базы в регионе переживут настоящий ад», — предупредили после этого иранские военно-морские силы. Высокопоставленный американский чиновник, говоривший на условиях анонимности, заявил, что среди американских солдат в результате атак никто не пострадал.
Галь Боюн 28.06.26 Sun 10:49:55 № 522029 >>522023> пройти психополосуце коли лежиш в невеликому окопі, а зверху танк проїздить?Сестра, як бзвз проходила, то таке було у них
Рожко Швидкий 28.06.26 Sun 10:52:59 № 522032 1 >>522022> из Киева> как к ним относиться?Ну його нормально так пиздують всі ці роки, так шо з розумінням треба ставитись.
Фаласій Недря 28.06.26 Sun 10:56:14 № 522033 IMG_6216.mp40:50, 18.33MB, 1280x720 55 (2).jpg200.91KB, 1280x720 55 (1).jpg151.03KB, 1280x720 55 (3).jpg202.13KB, 1280x720 Екіпажі ББпС «BLACK SKY» продовжують системно нищити окупантів на Покровському напрямку.
Зорян Скридло 28.06.26 Sun 10:59:36 № 522034 1.mp40:31, 5.68MB, 480x848 >>522029Не, то обкатка танком, от тебя там ничего особо не требуется.Психополоса - назначенного трехсотого таскать, в трубе лазить (а сверху над тобой тратата делают из пробивающего рельсу вдоль), через колючку, стенку.Самая пися - трехсотого через стенку переправоять. Ну и шашки вонюче горят, "вперед-вперед-вперед".Есть даже видос этого действа, но а - пережимать лень, б - бро просил не постить бо секретики.
Фаласій Недря 28.06.26 Sun 11:03:18 № 522036 1720000786095-0.jpg8.96KB, 246x205 7.png76.42KB, 1051x796
Ратислав Кукуріка 28.06.26 Sun 11:03:18 № 522037 1 VID_20260628_110206_181.mp41:01, 10.64MB, 720x1280 >>521963
Фаласій Недря 28.06.26 Sun 11:06:08 № 522039 videoframe_1022.png668.87KB, 704x784 77.png46.28KB, 1023x415
Фаласій Недря 28.06.26 Sun 11:08:07 № 522040 1 1744909598448-0.png686.32KB, 512x671 766.png94.83KB, 1071x954
Ратислав Кукуріка 28.06.26 Sun 11:08:54 № 522041 1 VID_20260628_110724_804.mp41:29, 4.74MB, 480x852 Бензиновый кризис дошел до кавказа
Ратислав Кукуріка 28.06.26 Sun 11:10:18 № 522042 2 IMG_20260628_110943_804.jpg210.49KB, 960x1280 IMG_20260628_110952_553.jpg250.15KB, 1280x960 В ніч на 26 червня було знищено стратегічно важливий залізничний міст в н.п. Сабовка, Луганської області
Ратислав Кукуріка 28.06.26 Sun 11:11:32 № 522043 2 VID_20260628_111050_495.mp41:24, 9.93MB, 720x1280 Понаехавшим крысчанам кубаноиды не рады
Болеслав Вівсянко 28.06.26 Sun 11:12:04 № 522044 6 photo_2026-06-28_11-11-45.jpg56.21KB, 1280x661 >>522028
Драгоман Коховський 28.06.26 Sun 11:12:06 № 522045 2 >>522026> Жесть, ненавидил дрочить на полигонах в такую температуру, с моим гипергидрозом было некомфортно.Дело в том что на полигон нужно идти в фулл экипе с водой и еще нести цинки с аммуницией, а на жаре это пиздец> Как коллектив вообще, нормальные плюс-минус типы, или алкомаргиналы с судимостями?На удивление все адекваты, но у нас бригада СБС, был некий фильтр при отборе. Пацаны все сплоченные, все скидываемся на общие расходники типа туалетки, стирального порошка, гвоздей, масла для чистки оружия. В первый день БЗВП все вместе стали и за пару часов заебашили беседку возле блиндажа.> И что государство сейчас выдаёт, как оно по качеству?Mixed bagНапример выдали броник корсар, но плиты к нему испанские, композит керамики и полиэтилена, 2.5 кг каждая чему мы тут все очень рады. Некоторым дали испанские ментовские броники.Шлем американский fec24g04Перчатки американские MechanixОчки балистические китайские, дешевый хуевый налобный фонарик без красного светаРПС, штаны, убакс, китель, футболки, трусы, баф, кепка, панама стандартные зсушные.Берцы дубовые Таланы, у меня от них болят пятки, резиновые сапоги дали какие-то голландские.Носки зсушные кстати топ даже летом при жаре, почти как трекинговыеЕще выдали наколенники, налокотники, рюкзак неплохой, коремат, поджопник, баул, спальник. Из всей одежды больше всего нравится убакс и носки, самое убогое это штаны - ткань грубая, хуево дышит и не приятная тактильно.>>522030Так, одна з бригад СБС.
Фаласій Недря 28.06.26 Sun 11:13:48 № 522046 1 78899.jpg44.56KB, 1080x401 8877.jpg178.97KB, 1280x1332 >>521961
Болеслав Вівсянко 28.06.26 Sun 11:19:33 № 522047 photo_2026-06-28_11-19-16.jpg7.75KB, 959x584 Лукашенко покинул Москву и внезапно улетел в Юго-Восточную Азию.
Владислав Врублевський 28.06.26 Sun 11:20:20 № 522048 5 345543534534.jpg89.64KB, 1280x558 345543345543.jpg61.49KB, 744x744 Снимок экрана (2592).png3.55MB, 1407x1526 432234342.mp40:19, 7.14MB, 1280x752 Скотопидорашки решили устроить пусковую точку БПЛА "Молния" в квартире прямо напротив Свято-Преображенского храма города Соледар, божья кара с небес в виде авиабомбы GBU62 не застала себя ждать.
Ратислав Кукуріка 28.06.26 Sun 11:31:09 № 522051 2 >>522050Да не, пидорашки будут грызться между собой но никогда не пойдут против барина
Минець Додь 28.06.26 Sun 11:32:28 № 522052 Science_-_25_June_2026_207.jpg1.80MB, 2475x3150 У підорашок залишається все менше часу для маневрів з дармовим нафто- і газобаблом.
Рожко Швидкий 28.06.26 Sun 11:33:01 № 522053 5 >>522045 > скидываемся на общие расходники типа> масла для чистки оружияБля, а зєлебобоміндіч не можуть це для війська купити?Доводилось чути про ситуацію, коли військові їздили по посадкам і пиляли дерева, щоб було чим взимку новий ппд опалювати. Потім, правда, під кінець зими таки привезли їм дров. Але не всім, їх сусіди так і продовжували пиляти дерева по посадках.
Мстислав Марусин 28.06.26 Sun 11:34:38 № 522054 3 FILE 2026-06-28 09_20_58.mp40:08, 1.10MB, 384x384 ВОН ОН ВОН ОН ВОН ВЫШЕЛ ВЫЕШЕЛ ВЫШЕЛ !!1> Під час атаки на Ярославський НПЗ малі кацапи дуже зраділи українському дрону, адже в ньому є бензин.
Фаласій Недря 28.06.26 Sun 11:37:42 № 522056 66 (1).png92.32KB, 1056x844 66 (1).jpg92.12KB, 1018x560 66 (2).jpg126.43KB, 960x720 7Gxk.mp40:01, 189.64KB, 480x478
Семир Андріїшин 28.06.26 Sun 11:46:23 № 522057 1 21 мар. 2019 г. Жириновский про выборы на Украине-KkPa1OGqucM-CUT.mp41:29, 5.97MB, 854x456 sliv-11-02-2022.png729.51KB, 2178x2908 >>522008Так это видео 25 февраля 2019 года, еще даже первого тура не было. Интересно, что партия от порося в парламенте была на 4 месте, не на втором.
Минець Додь 28.06.26 Sun 12:03:19 № 522058 1 >>522057>25 февраля 2019 годаТю, та будь-хто міг передбачити, що Зєля виграє у Гетьмана вже після того, як той вирішив балотуватися. Це якби вона це в 2018ому розповідала - тоді інша справа.
Нарад Майданський 28.06.26 Sun 12:03:45 № 522059 >>522045А надеть свои штаны-ботинки реально, или там будут орать НЕ ПАЛОЖЕНА?
Симон Ващиленко 28.06.26 Sun 12:04:36 № 522060 1 >>522044Прям что то по Сунь Цзы"Опасайся противника что топит флот без корабля, и возвращает земли не ступив туда и ногой."
Грива Матусевич 28.06.26 Sun 12:19:53 № 522061 Киселев - Зеленский без вредных привычек и спортсмен (360p).mp44:30, 12.78MB, 640x360 >>522057У Дуче була сильна промоакція, він не міг не виграти.
Акепсій Настюченко 28.06.26 Sun 12:23:15 № 522062 >>522059Долчую вопрос, думаю стоит ли мне сразу взять то что мне по размеру и вообще удобное, ибо вряд ли под меня найдут что-то. Ибо у меня потужные 178/58. Но думаю можно, если это будет пиксель, а не флекс мультикумом. Насчет берцев не знаю, что по цвету например интересно
Семир Андріїшин 28.06.26 Sun 12:26:21 № 522063 1.png99.45KB, 1126x639 >>522061>>522058Ставки таки разные были, лол. Можно прогореть с любой компанией. Вот интересно, >>522061 ты имеешь ввиду промоакцию в рашке или сериальчик?
Годько Красовський 28.06.26 Sun 12:28:06 № 522064 image.png190.17KB, 445x316 >>522039>Вставай, срана огромная>Кто, я?
Годько Красовський 28.06.26 Sun 12:34:15 № 522065 2 >>522050Все вирішується просто - треба писати листа президенту. Бо він не знає. Там не дураки сидять.
Годько Красовський 28.06.26 Sun 12:37:28 № 522066 >>522052Ну так, скажу за німеччину - тут стало нормою ставили вольтаїку на дах, бо окупається за 1.5-2 роки з цінами на електрику. Потім ти вже в плюс це маєш і економиш 50 євро щомісяця. Але нафти це виміщує небагато. Рашці буде піздос коли індія та китай сильніше на електро авто пересядуть. Ну і хім промисловість нікуди не дінеться яка споживаю добру частку нафти.
Минець Додь 28.06.26 Sun 12:44:53 № 522068 >>522066>Ну і хім промисловість нікуди не дінеться яка споживаю добру частку нафти.15 % від загальних світових потреб.
Добрибій Володченко 28.06.26 Sun 12:48:38 № 522069 1 >>522059> А надеть свои штаны-ботинки реально, или там будут орать НЕ ПАЛОЖЕНА?Свои берцы можно, у нас многие гоняют в своих, но нужно чтобы они по расцветке подходили более-менее.>>522062> Но думаю можно, если это будет пиксель, а не флекс мультикумом.> Насчет берцев не знаю, что по цвету например интересноНу тут смотря какая учебка будет, у нас один челик приехал полностью в своей мультикам экипе, его вначале спрашивали хули не статутная форма а потом забили. Мне тоже выдали в части в перемешку - убакс, панама и сумка скида мультикам, все остальное - пиксель.
Годько Красовський 28.06.26 Sun 12:49:48 № 522070 2 usaMilitaryHelp.mp40:05, 2.36MB, 450x563 >>522068Ну так, імпорт скоротиться десь до 30-50% від сьогоднішнього + значно менша ціна буде. Пиня, замість підготовки країни-бензоколонки до енергетичного переходу, вирішив брати малу токмачку. Тепер не має ні токмачки ані бензоколонки.
Минець Додь 28.06.26 Sun 13:00:46 № 522071 Screenshot 2026-06-28 125657.png74.68KB, 1017x403 >>522070Пиня вирішив цементувати неофеодалізм зі своїми родичами і друзями як новими дворянами, і Мала Токмачка як об"єкт продажу підарашкам зовнішньополітичних перемог - це стратегічний актив, а всі ці енергетичні переходи йому нахуй не здалися. Свині з органами - оце треба.
Гликерій Коховський 28.06.26 Sun 13:12:11 № 522072 17826414599424008177565539951320.jpg20.38KB, 447x447 Ось ця дрібничка згодиться на бзвп
Болеслав Вівсянко 28.06.26 Sun 13:16:18 № 522073 2 photo_2026-06-28_13-15-59.jpg208.57KB, 1080x1259 🚨 Аэропорт Сочи встал из-за угрозы дроновЗа сутки его закрывали уже пять раз.Из-за этого задерживаются десятки рейсов, на вылет — более 70 самолётов.Люди не могут улететь часами.
Браслав Фучко 28.06.26 Sun 13:22:03 № 522074 1762124990947.gif183.50KB, 640x622 >>522061Навіщо Анало Говнетия топила за Дуче, якщо вони вже домовилися з Гетьманм?
Акепсій Настюченко 28.06.26 Sun 13:22:27 № 522075 зображення.png28.36KB, 964x189 зображення.png490.77KB, 1000x1000 >>522072Окей, спасибо.Неужели такие проблемы с этими всеми бактерицидными болячками там? Мне и Ніфуроксезід ещё советовали взять.Только вижу небольшую проблему в период летнего БЗВП, оно ведь испортится всё нахуй. Учитывая что почти везде не выше 25 градусов условия хранения
Сокіл Балабух 28.06.26 Sun 13:26:04 № 522076 >>522075Я не фармацевт, але мені здається що умови "не вище 25 градусів" — це, іншими словами, "будь-які". Ну трошки швидше діюча речовина при температурі розпадатиметься, буде термін придатності не три роки, а два.
Живорід Гранчак 28.06.26 Sun 13:29:47 № 522077 5 3208-1.jpg93.92KB, 660x371 IMG_20260628_132831_054.jpg61.94KB, 959x720
Годько Красовський 28.06.26 Sun 13:35:32 № 522078 image.png1.20MB, 1024x559 >>522077Пиня дасть команду і з секретних підземних бетонних НПЗ сталіна-члєніна поїдуть колони бензовозів. Але...пиня не знаю, бо йому не докладують. Тому треба писати листа на адресу президента ...
Симон Ващиленко 28.06.26 Sun 13:41:10 № 522080 >>522073Вот кстати а почему диспетчерские вышки не разбивают? Один дрон и минус аэропорт, можно так вообще авиасообщение над рашкой обнулить.
Будорад Какойло 28.06.26 Sun 13:42:30 № 522081 3 protest-11.l.webp782.20KB, 863x575 protest-1.l.webp481.45KB, 863x575 protest-13.l.webp481.34KB, 863x575 budzeten-deficit-fb.l.webp134.18KB, 863x575 Вчера вечером в Болгарии в Софии организовался протест против нового премьер министра Радева, который известен своими пророссийскими взглядами. Причины недовольства новой властью - бюджетный дефицит 5,7% и политика сближения с россией.Ссылка на новость раз - https://clubz.bg/176484два - https://www.segabg.com/hot/category-bulgaria/tuk-ne-e-moskva-purvi-protest-sreshtu-kabineta-radev
Минець Додь 28.06.26 Sun 13:49:01 № 522082 >>522081> бюджетный дефицит 5,7%Це прогнозували ще як тільки він прийшов, що буде витрачати бабло на соціалку і задобрення елохторату без будь-якої бюджетної дисципліни.
Годько Красовський 28.06.26 Sun 13:49:22 № 522083 1 >>522080Бо є договорняк цивільні аеропорти не атакувати. Бориспільський аеропорт, його цивільна частина, з цієї причини цілий стоїть. А якщо це відкласти в сторону, є поки більш пріорітетні цілі.
Семир Андріїшин 28.06.26 Sun 13:51:54 № 522084 1 poros-ahmetov-avtonomiya-2023.jpg377.17KB, 1564x1000 ПОРОШЕНКО ПОЕТ ГИМН Ще не вме рла-D-QYmvS10-E.mp41:16, 28.72MB, 1280x720 >>522074Видимо, что-то не срабатывало, понадеялись на Дуче, но оказалось все то же самое.
Людислав Чугуй 28.06.26 Sun 13:54:19 № 522085 >>522072Когда то споймал весьма неприятное воспаление глаз, точнее их оболочек вроде конъюктивы, от покатушек на броне и пикапах в условиях пыльной местности, поэтому нелишняя вещь.
Марк Жданько 28.06.26 Sun 13:55:46 № 522086 1 >>522071>Пиня вирішив цементувати неофеодалізм зі своїми родичами і друзями як новими дворянамиЩось це мені нагадує...
Минець Додь 28.06.26 Sun 13:59:49 № 522088 >>522086Якщо ти про Дучу, то це хуйня. ТЦК не означає неофеодалізм, чи ще яку хуйню ти там притягнеш.
Браслав Фучко 28.06.26 Sun 14:14:12 № 522089 >>522084Ми уже бачили ці "скріншоти"Чому ти не "намалюєш" нові скріншоти? Це ж як з новинами, треба постійно нові щоб зміщуювати увагу глядачів, бо Люди ж можуть почати запам'ятовувати і задавати не зручні питання. Не порядок. Треба побільше скріншотів різних щоб людям було складніше орієнтуватись в твоїй "правді"
Браслав Фучко 28.06.26 Sun 14:16:19 № 522090 1 >>522088Династія, Баканов,Єрмак,Брат Єрмака,Плівки Єрмака
Шашко Бродський 28.06.26 Sun 14:19:05 № 522091 >>522072>>522075У нас в взводе на бзвп пока что главные проблемы это простуда а так-же травмы ног и спины. Пацаны тут подворачивали ноги, падали на колени неудачно и заимели травмы поясниц из-за непривычного доп.веса в виде броника, плит, шлема, калашмата и рюкзака.Берите побольше мазей - диклофенак для обезбола, троксерутин венотонизирующий и гепариновую мазь - антикоагулянт для рассасывания синяков.
Буяк Фещин 28.06.26 Sun 14:19:48 № 522092 1 The Italian Job - Never Mess With Ukrainians, YouTube.com >>522044Страшно? А їх давно попереджали.>>522041> дошел до кавказаЯк же в них все культурно і цивілізовано (коли вони у себе вдома). Ось що означає збережений інститут сім'ї.
Минець Додь 28.06.26 Sun 14:28:01 № 522093 1 >>522090Так це тепер у нас кожен корумпований некомпетентний політик, що оминає відповідальність - неофеодал? У Дуче буквально немає сировини і кадрів, враховуючи що його перемогли діти з картонками, коли він був на хаях політичної влади.
Минець Додь 28.06.26 Sun 14:30:16 № 522094 >>522092>Як же в них все культурно і цивілізованоТільки розмовляють не державною.
Вишата Андрусенко 28.06.26 Sun 14:34:43 № 522095 Ідіотизм.Єдиний спосіб виживання в кілзоні - не дати себе виявити. А якщо виявили - то втекти в нову невиявлену схованку до прильоту наступного фпв. Люба ціль яка виявлена і не встигла переховатись буде знищена незалежно від її броні.
Буяк Фещин 28.06.26 Sun 14:39:07 № 522096 >>522094> Тільки розмовляють не державною.Якраз державною, вони ж в підорахії живуть.
Минець Додь 28.06.26 Sun 14:40:59 № 522097 >>522096На Кауказі взагалі-то. Підорахія - то вже другорядне підпорядкування.
Сокіл Балабух 28.06.26 Sun 14:43:15 № 522098 >>522092>культурно і цивілізовано (коли вони у себе вдома)А як інакше? Уяви собі що ти приїхав в країну гімноїдів. От вони виглядають ніби нормально, але всі їдять гімно. Зранку і ввечері, деякі прямо на вулиці. Є й такі, що ним обмазуються.Чи будеш ти з ними себе вести так само ввічливо, як у себе вдома з нормальними людьми? Це було б дуже складно.
Браслав Фучко 28.06.26 Sun 14:49:21 № 522099 >>522093> У Дуче буквально немає сировини і кадрів, враховуючи що його перемогли діти з картонками, коли він був на хаях політичної влади.Тобто ти хочеш сказати що дуче хоче побудувати неофеодалізм, але йому не дають НАБУ і діти з картонками яких він випустив з країни? Я правильно розумію?А шо там з плівками Єрмака не нагадаєш що там було? Щось таке крутиться але не можу згадати