ВІЙНИ З ЙОБАНИМИ МОСКАЛЯМИ ТРЕД 10.06.23 Sat 20:39:05 № 18707 584 photo_2022-09-21_16-44-07.jpg273.64KB, 1203x839 16553759313160.jpg220.93KB, 986x1280 photo_2022-08-23_17-35-11.jpg276.34KB, 1280x960 photo_2022-11-04_15-17-57 (2).jpg123.63KB, 1280x853 Москалі атакували нашу з вами Неньку! В цьому тріді слідкуємо за новинами з фронту. Актуальні правила читайте тут: Правила dollchan.net Бани можна оскаржити в Треді модерації Головнокомандувач ЗСУ - Генерал Сирський https://www.facebook.com/GeneralStaff.ua Президент України https://t.me/V_Zelenskiy_official Повітряні сили ЗСУ https://t.me/kpszsu Міністерство оборони України https://www.facebook.com/MinistryofDefence.UA Головне управління розвідки МО України https://t.me/DIUkraine Служба безпеки України https://t.me/SBUkr Куди донатити? Збір на іменні дрони Dollchan: >>107864 Повернись живим: https://savelife.in.ua Спеціальний рахунок НБУ для збору коштів на потреби ЗСУ: UA843000010000000047330992708 Карти бойових дій: https://deepstatemap.live/ https://militaryland.net/maps/ https://www.scribblemaps.com/maps/view/Operational_Map_Ukraine/nBT8ffpeGH Мапа тривог в Україні та моніторингові ресурси: https://alerts.in.ua/ https://t.me/war_monitor https://t.me/vanek_nikolaev Посилання по підготовці до служби в ЗСУ: https://pastebin.com/3jr5Ha97
Мисаїл Чекалюк 24.06.26 Wed 15:42:24 № 520989 image.png742.46KB, 566x989 >>520986Это Ауешный Паханат игра в кальмара.
Гал Трищак 24.06.26 Wed 15:43:04 № 520990 >>520983Оце хороша думка, долчую. При чому навіть ші не треба, достатньо точної і актуальної супутникової картографії. А якщо юзати ші то дорогу виокремити з фону на основі координа з карт точно буде легше ніж - це більш до простого машинного зору ніж ші.
Рожнят Андріїшин 24.06.26 Wed 15:56:05 № 520992 >>520986Раньше, в 2024 году, после выбивания установки первичной переработки завод запустили спустя 3 месяца.
Рукомир Замора 24.06.26 Wed 15:59:46 № 520993 8 СБУ: За попередніми даними, у результаті спецоперації на військовому аеродромі «Саки» уражено чотири ангари для зберігання авіаційної техніки. Крім того, поблизу Керчі уражено дві одиниці озброєння зі складу зенітного ракетного комплексу С-400, а також два зенітні ракетно-гарматні комплекси «Панцир-С1». Це вже четвертий уражений «Альфою» СБУ «Панцир-С1» у цьому районі. Російські окупанти втрачають контроль над небом Криму. Кожен знищений комплекс ППО та кожен уражений військовий аеродром відкриває нові можливості для подальших ударів України по військовій інфраструктурі ворога.
Серафіон Гаранжа 24.06.26 Wed 16:08:05 № 520994 7 {FC5A44FB-FDE7-457B-BC79-299EFF990BF4}.png349.06KB, 598x741 головний економіст офісу зедента.jpg121.27KB, 735x1178 Дякуємо
Світлан Федорка 24.06.26 Wed 16:28:03 № 520995 6 17822980648090404042.mp40:40, 12.80MB, 1080x1920 Мальчика обманули
Собко Гамаюн 24.06.26 Wed 16:33:11 № 520996 1 1650292142996.png717.95KB, 1200x675 1740969040665.png13.62KB, 202x112 >>520803> шепелявить и странно ртом двигатьЯ це пам´ятаю ще по Брежнєву — той так само шамкал під кінець. Це якісь препарати. Але тоді медицина була зовсім гівняна, а зараз він може мичати, як оте муму, ще років 15-20.мимо дед 50+
Кіндратій Кукуріка 24.06.26 Wed 16:35:51 № 520997 >>520996У Брєжнєва були ССЗ на фоні бухачки, цілком можливо там були і ураження мозку. Пипа ж просто єбанутий.
Нарад Майданський 24.06.26 Wed 16:41:40 № 520998 >>520996>Я це пам´ятаю ще по Брежнєву — той так само шамкал під кінець. Це якісь препаратиУ Брежнева вроде инсульт был - после него люди часто так говорят. Может у Пал Лаича тоже какие-то микроинсульты были, кто знает.Еще версия есть, что у Брежнева зубной протез был, который он постоянно "подсасывал" так, бо тот отлипал от неба. Думаю, все в сумме там.
Мешко Ячмененко 24.06.26 Wed 16:45:42 № 520999 1 >>520996>. Це якісь препаратиУ випадку Брежнєва це отримане уламкове поранення в щелепу. Мо Пипа в юнацтві не по розміру в рота взяв?
Добромил Бродський 24.06.26 Wed 16:47:26 № 521000 >>5209882005: пп міни на війні це етична і філософська проблема. Треба щоб вибір цілей завжди залишався за людиною.2022:
Перемил Бабченко 24.06.26 Wed 17:02:52 № 521001 2 IMG_20260624_010716_618.jpg52.52KB, 526x932 >>520995
Пимен Скридло 24.06.26 Wed 17:19:01 № 521003 5 >>521002Якщо хуємразів виписати з людей, то і про нас можна таке сказати.
Сокіл Балабух 24.06.26 Wed 17:20:03 № 521004 tumblr_pjyslojozh1qa7qbyo1_1280.jpg368.57KB, 768x862 >>5210002036:Уже ясно що ніхто не буде стримуватись, скайнет то скайнет, любе голубе тільки би перевагу отримати
Рукомир Замора 24.06.26 Wed 17:27:34 № 521005 1 >>5210042036 рік - Україна та країни заходу на території колишньої Ауешный Паханат випускають для охоти на диких підорашок бойових роботів з ШІ і транслюють це в числених реаліті-шоу
Собко Парфененко 24.06.26 Wed 17:31:43 № 521006 1 >>520949>0:13 Игорь Беркутэто ж наш базовичок, лишний
Козак Скриняр 24.06.26 Wed 17:34:57 № 521007 >>521002Не ну так то да. До 10 лямов рублей за какого то бомжа с улицы это нихуевая такая сумма. Просто есть ньюанс
Дороголюб Дробоття 24.06.26 Wed 17:38:11 № 521008 1 1m5037x.mp40:18, 2.13MB, 720x900 >>5210002025. Разъеб пидорах в прямом эфире под whitegirl playlist 2010
Ладолюб Вівсянко 24.06.26 Wed 17:59:58 № 521010 photo_2026-06-24_17-58-09.jpg73.32KB, 1200x1070 ⚡️ Кризис рекрутинга: огромные выплаты больше не привлекают новобранцевПоток желающих подписать контракт демонстрирует серьезный спад. По оценкам экспертов, в Москве весенние показатели набора рухнули на треть относительно прошлого года. За май ушло всего 1378 человек — фактически столица вернулась к цифрам 2024 года, до введения сверхвыплат.В московской мэрии настроения соответствующие:Все стабильно хуево у нас, людей идет мало, мотивированных ещё меньше. Но мы не унываем, потому что у нас еще не самые плохие дела по меркам всей страны.Подобная картина фиксируется повсеместно. Например, в Сибири внутренний ресурс добровольцев исчерпан настолько, что кадры для местных воинских частей приходится выискивать по всей остальной стране.
Козак Скриняр 24.06.26 Wed 18:04:43 № 521011 2 >>521010Вот тут кстати полнейший копиум и апроксимация. На картинке 3 графика - все тупо рандомные и не имеют никакой зависимости ни от месяцев ни друг от друга. Как тут что то можно прогнозировать хуй знает
Ратибор Кизима 24.06.26 Wed 18:12:50 № 521012 1 >>521010Ну график то навіть кращий за норму. Дивись 24 рік. Коли ще було багатенько живих диванних, які ідейно піздували на контракт, а також в цілому перспективи навіть в руснявих манямірках, були дуже радужні. Так по цьому графіку в 24 році стабільно було на -200-300 людей менше навесні. Ну ось там же все є! Порівнювати з 25 роком прям глупо. Бо там була мегапіар программа - ОСТАННІЙ ВАГОН ДЛЯ МІЛЬОНЕРА! Тупо встигнути до договорнячка, дух якого аж до кінця літа 25 року висів. А потім його зустріч в Анкоріджі підняла знов - але не так, як дух договорнячка навесні. Зараз коли русня всюди ниє - що пізда. Всюди антиреклама та піздець. Дух Анкоріджа випарувався, а договорнячок ще 3-5 років може висіти. Це прям дуже охенні цифри. На 1000 більше, чим повинно було б.
Дажбог Врублевський 24.06.26 Wed 18:16:00 № 521013 >>521012> На 1000 більше, чим повинно було б.почекай, зараз ще підуть дружньо мститись панам за нпз в трусіках
Сокіл Балабух 24.06.26 Wed 18:19:01 № 521014 1 img_1452-1198x1372.webp103.41KB, 1198x1372 >>521011Якщо подивитись попередній графік, то спочатку було ~2000, потім пішов спад до ~1200 і намічався тренд далі вниз.Потім 2 квартал 2025 — хуяк, дух анкоріджа, побігли лями лутати під договорнячок. І от тільки зараз через різ цей ефект спав і повернулись на низхідний тренд, який був. Незнати, наскільки сильним він буде, але це вже добре в будь-якому випадку.
Овксент Срібний 24.06.26 Wed 18:27:39 № 521015 1 1782314857945.png1.06MB, 1009x837 >>520994Треба ТЕРМІНОВО докласти Дуче!
Ратислав Кукуріка 24.06.26 Wed 18:29:09 № 521016 1 Screenshot_20260624-182832_Chrome.png333.60KB, 1220x546
Ладолюб Вівсянко 24.06.26 Wed 18:40:17 № 521017 3 👀 После ультиматума Дуче российские дроны перестали летать вдоль границы Беларуси и Украины, - "Флагшток"Беларуское издание сообщает, что с 21 июня не фиксирует полеты российских ударных БПЛА вдоль беларуско-украинской границы. Последний такой дрон был замечен в Гомельской и Брестской областях утром 21 июня.При этом удары по Черниговской области продолжаются, однако теперь беспилотники используют другие маршруты.Мониторинговые группы предполагают, что Ауешный Паханат могла отключить ретрансляторы на территории Беларуси, которые использовались для наведения дронов. Ранее Дуче потребовал от Минска демонтировать это оборудование в течение недели, предупредив, что в противном случае Украина может принять необходимые меры самостоятельно.Впрочем, наблюдатели отмечают, что делать окончательные выводы пока рано, поскольку в последние дни массированных атак Безангарная Шиноублюдия не проводила.
Корислав Бідило 24.06.26 Wed 18:57:39 № 521019 1 1m5037x.mp40:18, 2.13MB, 720x900 >>521016Ого ого очередной пук анкориджа по гражам или всё таки ядегка?
Рукомир Замора 24.06.26 Wed 18:59:32 № 521020 1 _VScT120XjnkrkWN.mp41:39, 8.15MB, 720x720 підарашка про хуї, смоктання і бензин
Витомир Янушевський 24.06.26 Wed 19:08:24 № 521021 >>521016що було в минулі рази, бо здається що ця увб оверрейтед як їбать
Платон Чекалюк 24.06.26 Wed 19:18:30 № 521022 1 16470713620690s.jpg5.33KB, 200x150 >>521016До сих пор ржу с ХРЮКОСТЯГА.
Жаданець Гасюк 24.06.26 Wed 19:36:16 № 521026 1 ⚡Дронотерпильная Несбивация просит бензин у Казахстана – Reuters. Тупасинская Задымляция ведет переговоры с Казахстаном об импорте около 50 тысяч метрических тонн бензина АИ-92, чтобы смягчить внутренний дефицит, вызванный остановками нефтеперерабатывающих заводов и внеплановыми ремонтами, Об этом со ссылкой на собственные источники пишет Reuters.
Малик Піснячевський 24.06.26 Wed 19:39:34 № 521027 popitkey.mov0:00, 315.93KB, 640x360 popit.mov0:00, 266.28KB, 640x360 >>521025
Ладолюб Вівсянко 24.06.26 Wed 19:43:38 № 521028 photo_2026-06-24_19-43-21.jpg103.63KB, 1280x683 Європа має завадити Україні перемогти у війні з росією, українці повинні програти, бо перемога України спровокує світову війну, а я не хочу ховатися від бомб та ракет, — учасник гурту Modern Talking Дітер Болен📍Він каже, що говорив з канцлером Німеччини Мерцом і той справді впевнений, що Україна переможе росію у війні і зможе повернути свої землі. 📍Артиста такі слова Мерца налякали і він заявив, що це небезпечно, і Україна має програти.📍На фоні цих заяв, концерти Болена почали скасовувати у низці країн Європи.
Жаданець Гасюк 24.06.26 Wed 19:52:21 № 521030 3 ⚡Беларусь выключила ретрансляторы, помогающие рабсийским дронам - Дуче
Милобор Кмета 24.06.26 Wed 19:53:30 № 521031 1 >>521028Очередной вышедший в тираж ноунейм, кроме русни никомк не интересен. Зарабатывает в рашке на всяких дискотеках 80ых. Да и творчеством там не особо интересное, но для гачи-миксов сойдет.https://www.youtube.com/watch?v=U_8rvwImB7w
Ратибор Кизима 24.06.26 Wed 19:55:44 № 521032 photo_2026-06-22_08-40-17.jpg84.51KB, 1280x1280 photo_2026-06-23_08-02-04.jpg88.35KB, 1280x1280 >>521030Ну вони в загалі зараз в фазі накопичення. Плюс пускали в основному через південь-центр. Замало часу пройшло. Треба хочаб 1 наліт на захід почекати.
Дніпро на зв'язку Балкан Скриняр 24.06.26 Wed 19:56:09 № 521033 >>521028> Modern TalkingЭта хуйня из моего детства еще дает концерты? охуетьь.
Алим Мукоїд 24.06.26 Wed 19:59:28 № 521034 2 >>521033Они друг друга немножко ненавидят. Modern Talking не существует двадцать лет как.
Ратислав Кукуріка 24.06.26 Wed 20:12:38 № 521035 1 VID_20260624_201120_554.mp40:09, 951.78KB, 720x1280 набирлин
Добромил Бродський 24.06.26 Wed 20:13:50 № 521036 >>521033>Томас Андерс не буде давати концерти в Труболопная Замерзация допоки там буде пиняОфіційне висловлювання
Ратислав Кукуріка 24.06.26 Wed 20:14:56 № 521037 1 VID_20260624_201417_371.mp40:48, 3.43MB, 480x852 >>521035красивый закат
Трясун Лестимир Грицьов 24.06.26 Wed 20:15:24 № 521038 3 1782321323502.jpg16.56KB, 618x323 Три роковини вбивства Тіграна Оганнісяна та Микити Ханганова.Шо тут у вас, как была атмосфера на ебку логистики/Воронежа/мацквы/БНР?Смешно что у страны бензоколонки закончился бензин?И куда кстати пропала ипсошечка про индусов то, было смешно немного.Ну и так далее.
Діян Лупенко 24.06.26 Wed 20:16:15 № 521039 2 >>521033На пострадянщині, всяке "диско 80х" дофіга популярне. Ми ж за залізним занавісом жили і для нас це все наче якісь коштовності, а не звичайний мейнстрім.
Мисаїл Чекалюк 24.06.26 Wed 20:24:23 № 521040 >>521039Во-во, когда хуйло откиснет, то из колонок у скуфов будет играть "wind of change"
Децко Сергійчук 24.06.26 Wed 20:26:10 № 521041 >>521033Ну и хуйню вы слушали.Вот из моего дества, музыка заебись была.https://www.youtube.com/watch?v=S-fe9T28VLM&list
Діля Бобровник 24.06.26 Wed 20:26:17 № 521042 zradonka.jpg104.13KB, 1075x600 >>521030Йобана криворізька дипломатія.
Дніпро на зв'язку Балкан Скриняр 24.06.26 Wed 20:26:57 № 521043 >>521040Скорее очередной из всратых ремиксов "ветер перемен". Который они услышали в рилсе или на спотике или как саунд из говносериала.
Дніпро на зв'язку Балкан Скриняр 24.06.26 Wed 20:31:05 № 521044 >>521041Бля. Только не кэти пэри и лана дел рей. Я когда-то встречался с третьекурсницей, как из анекдота, да. И она меня этим просто заебла в тачке. >>521008Вот прямо как тут :)
Децко Сергійчук 24.06.26 Wed 20:34:54 № 521049 >>521044https://www.youtube.com/watch?v=iP6XpLQM2CsНу тогда держи кешу
Діян Лупенко 24.06.26 Wed 20:35:48 № 521050 1 >>521041Тоді особливого вибору не було. Все щось більш-менш цікаве треба було "діставати" з ще більшими зусиллями ніж отой "модерн толкінг". От ти мав знайомих в студії грамзапису в якомусь 1986? Нє? Ну тоді слухай естраду СРСР і не бухти :)https://youtu.be/7vP2hFFV57E
Дніпро на зв'язку Балкан Скриняр 24.06.26 Wed 20:36:29 № 521051 >>521049Помню такую хуйню. Где-то рядом обычно еще вот это игралоhttps://www.youtube.com/watch?v=fWNaR-rxAic
Децко Сергійчук 24.06.26 Wed 20:41:57 № 521052 1 >>521051О прям вспоминаю как это летом играло во всяких лагерях и кафешках в 20-10-тых.На самом деле эта попса намного лучше чем то сейчас выходит.У меня плейлист мешаний из >whitegirl playlist как в одном посте было сказано, хороший термин.и https://www.youtube.com/watch?v=ttH-3lzL8Tk
Людислав Чугуй 24.06.26 Wed 20:42:25 № 521053 >>521039У 50+ скуфов все эти песни 80х и сейчас популярны на праздниках вроде НГ.
Кіндратій Кукуріка 24.06.26 Wed 20:43:21 № 521054 Я тут один на року зростав? https://m.youtube.com/watch?v=Qq4j1LtCdww&pp=ygUTYWxpY2UgY29vcGVyIHBvaXNvbg%3D%3D
Козак Скриняр 24.06.26 Wed 20:46:56 № 521055 >>521033угадай в каких странах и для какой аудитории он дает больше всего концертов
Ратислав Кукуріка 24.06.26 Wed 20:47:36 № 521057 IMG_20260624_204425_884.jpg52.28KB, 1223x333 >>520694>>520708Жиды восхитились
Децко Сергійчук 24.06.26 Wed 20:49:34 № 521058 >>521054https://www.youtube.com/watch?v=3ARZedngEj4&listРос на американской попсе, часто слушаю американскую попсу или японскую, плюс блек метал как пикрил.
Нарад Майданський 24.06.26 Wed 20:49:38 № 521059 >>521039Везде есть культ 80х, не только на постсовке, и не только диско. Просто до нас дошли по какой-то причине именно Модерн Токинг - хотя на западе они были почти ноунейм группой - просто было дохуя групп, которые были намного лучше, но они до нас не сразу дошли.
Козак Скриняр 24.06.26 Wed 20:50:46 № 521060 >>521037В самый-самый-САМЫЙ тяжелый момент у нас небыло таких очередей на заправках. Вполне себе цивилизованно ограничивали сначала по 30 литров, потом по 20, потом по 10. На некоторых заправках еще было что только через их приложение можно было купить. Всё. Эти орки ебаные блять, не могут даже такую хуйню разрулить
Децко Сергійчук 24.06.26 Wed 20:55:16 № 521061 изображение.png44.10KB, 400x400 >>521057>ЖИДЫ васхетились
Нарад Майданський 24.06.26 Wed 20:59:33 № 521064 2 image.png62.33KB, 316x316 >>521054Я митол и в нулевых, и сейчас. А так чтобы "зростав" - сложно сказать, бо прямо в детстве ничего не слушал.Вот как раз батя-рок, типа хард и глэм, как тот же Элис Купер оценил нормально уже будучи взрослым - в пиздючестве как-то и не попадалось особо, и каким-то "старомодным" казалось это.Из старенького, но уже не батя-рока, а раннего дума 80х можешь вот этот альбом Saint Vitus слухнуть - очень на блек-себет похоже.
Нарад Майданський 24.06.26 Wed 21:07:40 № 521066 >>521065А шо за РСЗО? Это реально до сих пор грады юзаются, что ли?
Витомир Янушевський 24.06.26 Wed 21:11:04 № 521068 >>521066Гради по обидві сторони конфлікту активно ще юзають
Децко Сергійчук 24.06.26 Wed 21:12:50 № 521069 1 изображение.png2.62MB, 1525x890 >>521066Насколько помню их больше 10к наштамповали и досих пор делают.https://www.youtube.com/watch?v=Kgjkth6BRRY
Фарнакій Бориско 24.06.26 Wed 21:27:19 № 521070 1 images(19).jpg36.25KB, 639x480 >>520987Їм просто труби не дають спокою, не знаю коли саме це почалось, але уже дуже давно.
Годько Красовський 24.06.26 Wed 21:28:26 № 521071 1 siren1.mp40:12, 880.99KB, 560x570 >>520944Мостовая Задbiмляндия.
Ладолюб Вівсянко 24.06.26 Wed 21:28:43 № 521072 2 21:25Дроны атакуют Москву, сбито уже 19 беспилотников — Собянин.Небо над столицей закрыто: Росавиация ввела ограничения в Домодедове и Жуковском
Корнило Сірик 24.06.26 Wed 21:31:02 № 521073 4 >>521057А за голодомор ці бляді перед нами хоч раз вибачились? М сука? Ну то й позатикали їбальники, ущімльонні вони блчть.
Ратибор Кизима 24.06.26 Wed 21:59:10 № 521076 1 Доречі за сьогодні жижа -3 бакси - якщо так піде, то на днях будемо 70 пробивати. ВТІ - вже 70 пробила, та 69 коштує. Зараз дуже багато нафти на ринок заливають. Ціну тримає ще активний залив в сховища, для відновлення. Але скоро сховища набьють, та якщо Трампу моча хуйла в голову не дасть, то вже наступного місяця, жижи на ринку буде овердохуя. піськов вже сьогодні крутив сракою по нефтяним доходам, які скорочуються, по плану.
Децко Сергійчук 24.06.26 Wed 22:04:03 № 521077 1 >>521076https://www.youtube.com/watch?v=K2Dh8tKXLvs&listЕсли жижу до 50 опустить то будет рухнум 100%
Нарад Майданський 24.06.26 Wed 22:13:03 № 521078 >>521076То что наши слоны дыранцы оттарабанили пиндох в попу - это нам скорее на руку, или нет?
Ладолюб Вівсянко 24.06.26 Wed 22:13:25 № 521079 1 Screenshot_1.png86.78KB, 652x715 ⚡️Україна зараз виграє війну проти Росії, — Держдеп США
Ратибор Кизима 24.06.26 Wed 22:24:41 № 521080 >>521078До Гойди у русні був курс на рухнум. А через гойду, вони грошей на цей рік підфармили. Зараз стараються прогнати побільше суден + Іран все що в нього є, поки дозвол діє відвантажує. Але якщо б режим рухнум, прийшов би тимчасовий Шах - то було б краще. Бо жижа, б ще бодріш покатилась, а також ми б могли щось витягти з Ірану для себе. Снаряди там, пзрк, ракети для того ППО що в нас є, а може навіть якісь товсті ракети.
Хвалійко Гайч 24.06.26 Wed 22:29:56 № 521081 3 >>521063Як же хочеться щоб у підарах все полетіло в пизду і щоб ця блядь з голоду зжерла свою мальтіпу.
Ладолюб Вівсянко 24.06.26 Wed 22:36:39 № 521082 1 IMG_9263.mp41:12, 26.19MB, 1280x514 «Мне хочется, чтобы санкции не заканчивались», — диалог летчика-испытателя МС-21 с хуйлым
Рукомир Замора 24.06.26 Wed 22:37:16 № 521083 2 Якщо Україна отримає від партнерів те, про що йшлося під час переговорів у форматі G7, Скуфовая Новиопия буде змушена обрати мир. Про це заявив президент Володимир Дуче у вечірньому зверненні 24 червня."Наша операція, зокрема, щодо Криму чітко прорахована, і те, як операція триває, абсолютно доводить: якщо саме те, про що ми говорили з партнерами в рамках G7, в України з’явиться — і це залежить від рішення партнерів, — ми оперативно забезпечимо умови, коли Нефтедырное Пынебабве буде змушена обрати мир", — заявив президент.
Дажбог Врублевський 24.06.26 Wed 22:38:06 № 521084 3 >>521082ну от, а кажете нема русні шо за рухнум, і свобода слова в порядку, можна про це цілому перзиденту сказати на камеру
Ратислав Кукуріка 24.06.26 Wed 22:51:42 № 521088 7 УРАЖЕННЯ_2979_Діджитал_Роніни_РЕБОРІЗ_збірка.mp40:39, 5.40MB, 1280x720 Пілоти ББС «Роніни» ⚔️65-ї ОМБр працюють по логістиці росіян новими модними дронами від фонду радника міністра оборониЗаявлено, що дрони є РЕБостійкими, літають на 50+ км та мають дуже якісну картинку.
Пимен Скридло 24.06.26 Wed 22:53:56 № 521089 2 >>521076Увесь цей дроч на нафту чомусь нагадує мені дроч підорах на держборг США.
Ратислав Кукуріка 24.06.26 Wed 22:54:35 № 521090 3 VID_20260624_225328_959.mp40:22, 2.84MB, 720x1280 Обстановка на пляже краснодарского края
Козак Скриняр 24.06.26 Wed 22:56:00 № 521091 >>521088>мають дуже якісну картинку.Проиграл с достоинства. Я говорю - надо запускать онлайн трансляцию с летящих фпв. Через 5 минут, например, после вылета. Просмотр - платный.
Ратислав Кукуріка 24.06.26 Wed 23:03:21 № 521092 1 VID_20260624_230208_442.mp40:20, 2.88MB, 720x1280 Заправляется живчиком подсолнечным маслом
Ратислав Кукуріка 24.06.26 Wed 23:05:56 № 521093 2 VID_20260624_230420_803.mp40:15, 3.06MB, 464x848 12 часов без света сидят, моются в тазике
Козак Скриняр 24.06.26 Wed 23:11:48 № 521096 1 >Forbes: ЗСУ могли вдарити по заводу у Воронежі новими американськими ракетами Rusty Daggers>Повідомляється, що Україна придбала 3 550 ракет Rusty Dagger>Командування розповіло, що для атаки застосували високоточні крилаті ракети повітряного базування, але не уточнило які саме.Таке пишуть
Рукомир Замора 24.06.26 Wed 23:28:55 № 521099 3 >>521096> Україна придбала 3 550 ракетце оті 3к ракет які Дуче обіцяв до кінця 2025 року?
Гал Трищак 24.06.26 Wed 23:31:34 № 521100 >>521012> Ну график то навіть кращий за норму. Дивись 24 рікот тільки в 24 там платили менше набагато підйомних - пару сот тисяч. в 25 і зараз - мільйони рублів.
Гликерій Страшненко 24.06.26 Wed 23:38:38 № 521103 6 >>521020пхахахааха, ебать я проигралТут просто весь собирательный образ скрепца:1. Жестикуляция правильного сосания2. Много упоминаний про сосание и акцентирование внимания именно на сосании, а не на факте нехватки бензина3. Пидоры4. Ебля в жопу.5. Ебало унтерменша6. Подрыв сраки7. Не упоминание имён барина
Шершун Юркевич 24.06.26 Wed 23:40:22 № 521104 >>521096>3 550 ракет Шось надто дохуя. Скільки нам атакамсів дали, штук 50? І то вони шороху нормально навели доки не скінчились.
Гал Трищак 24.06.26 Wed 23:49:00 № 521105 3 >>521060> В самый-самый-САМЫЙ тяжелый момент у нас небыло таких очередей на заправкахДо речі завжди обоссував теоретиків які порівнювали нас з рашкою і казали що нас обстріли не звалили то і рашку не звалять. Але ми не симетричні країни, у нас кардинально різні умови. Найперша і найголовніша різниця - те що в нас є економічний тил недосяжний і невразливий для русні (ЄС) а в русні такого тилу немає. І ні, за уралом немає ніякого тилу, там економіки не існує - вся економіка в західній частині рашки. Йобка нпз і нафтосховищ і послідуючий дефіцит бензину в рашкі - прекрасний приклад несиметричності економік. Ми і до війни купляли бензин по ринковим цінам, наш єдиний нпз в кременчугу і близько не задовільняв потреб. Тому коли його йобнули і вибили всі великі нафтосховища в перший місяць війни - ми просто робили те що й ранішше, тобто закупали паливо ззакордону, але просто в більших об'ємах і дорожче. В рашкі ж все паливо вироблялось всередині і розподілялось через дотації по нериночній системі населення. Коли ми цю систему зламали ударами - у рашки іншої системи немає, і нізвідки взяти, вона ніколи не закупляла паливо ззовні - немає ні методик ні інфраструктури для цього, ще й нериночний розподіл мультиплікує шкоду. Ми реально цим знищуємо економіку россії.
Гал Трищак 24.06.26 Wed 23:59:57 № 521106 2 >>521099>>521104Це контракт заключений ще на стадії розробки, розрахований на шось тіпа десять років. Ніколи їх в 25 році не обіцяли. Вони тільки зараз зі стадії випробувань будуть переходити в стадію виробництва. Перші поставки обіцяють восени.
Зоїл Додь 25.06.26 Thu 00:00:20 № 521107 1 >>520566>>520783>>520939Завжди прикалювало як хуйло, будучи туповатим чмоньою, поставленим сім'єю зберігати йельцинські чемодани накраденого, зміг все так облаштувати і влаштуватися, що там всі вже 25 років ходять навшпиньки. Однак я потім згадую, що це ж країна рабопідарашок і пари кабанчиків, які були ніким, а стали всім завдяки знайомству з пинькою, і все встає на свої місця
Децко Сергійчук 25.06.26 Thu 00:24:16 № 521112 3 изображение.png1.02MB, 731x1280 изображение.png929.27KB, 850x850 >>521109Мы воины хауса единого неделимого будем воевать до капитуляции имперских вымератов с трупом на троне.
Світлан Федорка 25.06.26 Thu 00:29:16 № 521113 1 1782144312158-0.png1.21MB, 1280x1280 >>521109Народ рабси и сам не против в целом на самом деле. Более того, непосредственно их ёбку надо увеличивать и делать более интенсивной, наташка любит больше тех, кто её пиздит посильнее.
Децко Сергійчук 25.06.26 Thu 01:20:00 № 521115 3 изображение.png48.16KB, 612x171 изображение.png909.45KB, 1624x381 изображение.png24.57MB, 2897x4096 >>521114Вообще поебать.
Децко Сергійчук 25.06.26 Thu 01:57:00 № 521117 9 17723939442580572946.jpg187.50KB, 850x750 >>521116Лучше на гейпарад чем в скелю.
Дий Каня 25.06.26 Thu 02:46:42 № 521118 2 >>520964Вот підарас. У нього буде інфаркт жопи, коли в Україні заборонять крайові нациські сири, консерви, конхфети. Вони і так не вкусні. Нахуй їх везуть в Україну? може це план щоб труїти нас цим лайном.
Децко Сергійчук 25.06.26 Thu 03:12:44 № 521120 2 изображение.png10.39MB, 2480x3300 >>521119Ну это ты сам выбрал
Дий Каня 25.06.26 Thu 03:30:05 № 521121 1 1625864881782.gif1.64MB, 221x244 >>521002Все правильно вона каже. Просто вона забула написати ім'я человека
Тимур Сіріньок 25.06.26 Thu 03:40:44 № 521123 Малюк.jpg787.47KB, 2000x1125 Перепрошую шо не по темi:А де Малюк?
Никанор Прошенко 25.06.26 Thu 03:44:15 № 521124 >>521058> 3844 слухачі за місяць на спотіфаїЇбать ти андеграунду приніс, я з улюбленою групою Subway to Sally просто якийсь раб мейнстріму в порівнянні з тобою. Цікаво, дякую, послухаю
Децко Сергійчук 25.06.26 Thu 03:55:05 № 521125 1 изображение.png1.24MB, 850x1133 >>521124Хехе. Охуенные треки у этой группыhttps://www.youtube.com/watch?v=JFkkDG7MNJU&list
Діля Бобровник 25.06.26 Thu 04:51:29 № 521128 5 ураураура.mp41:30, 18.23MB, 720x1280 А підарахам долчан не відключили? Я їм пісню приніс.
Серафіон Гаранжа 25.06.26 Thu 05:20:21 № 521129 2 0GVO6NTBjWfHXdj9.mp40:32, 5.03MB, 1280x720 я хуею.jpg23.54KB, 300x300
Серафіон Гаранжа 25.06.26 Thu 05:27:55 № 521131 2 {F3930081-62BB-47C4-B4E7-8C5EF5EC1125}.png38.29KB, 695x305 {2EE3E4C2-60C1-4FF1-84EB-28EA9E7AA90C}.png8.79KB, 737x57 >>521079>у держдепі вважаютьвідкриваєш новину>в україні вважають, что в держдепі вважаютьДень тому>трампло змінив свою позицію щодо підорашкивідкриваю новину>в україні вважають, що трампло змінив свою позицію щодо підорашки
Серафіон Гаранжа 25.06.26 Thu 06:18:26 № 521132 1 Сер Кір Стармер розглядає план продажу санкціонованої нафти, конфіскованої з російського «тіньового» танкера, щоб спрямувати кошти на підтримку війни в Україні.Як стало відомо The Telegraph, міністри можуть провести аукціон із продажу 100 тисяч тонн російської сирої нафти, що перебуває на борту судна Smyrtos, яке Королівська морська піхота Великої Британії зупинила в Ла-Манші 14 червня.Судно, яке входило до складу «тіньового флоту» Володимира хуйла, порушувало британське санкційне законодавство, здійснюючи торгівлю нелегальною нафтою.Після затримання корабель перебуває на якорі біля узбережжя Веймуту під контролем Міністерства оборони Великої Британії. Капітану судна, громадянину Індії Аджаю Панту, висунуто обвинувачення в обході санкцій.Посадовці вважають, що 98 тисяч тонн нафти марки Urals, які перебувають на борту, тепер юридично належать Великій Британії, а отже британський уряд може використовувати або продавати цей вантаж.Міністри розглядають пропозиції щодо продажу нафти, ринкова вартість якої становить близько 35 млн фунтів стерлінгів, і спрямування отриманих коштів на підтримку України у війні.План перебуває на ранній стадії опрацювання. Він передбачає або пряме перерахування коштів Україні, або використання цих грошей для фінансування військового обладнання, що постачається на передову.
Серафіон Гаранжа 25.06.26 Thu 07:53:20 № 521134 21.jpg21.04KB, 340x336 «Європа повинна перешкодити Україні виграти війну проти Росії. Українці повинні програти, бо перемога України спровокує Третю світову війну, а я не хочу ховатися від бомб і ракет».Дітер Болен, учасник гурту Modern Talking.
Божар Додь 25.06.26 Thu 07:56:55 № 521135 15 16918518236910.png202.49KB, 345x336 >>521134> Дітер БоленНу так лечись
Дий Каня 25.06.26 Thu 07:59:00 № 521136 2 >>520973> Пора уже честно сказать то, что и так понимают все - СВО было начато не продуманоБачите навіть до диких росіян починає доходити що треба вже честно говорити. Чому ми так не можем незрозуміло
доручив бити Серафіон Гаранжа 25.06.26 Thu 08:00:20 № 521137 2 доручив збільшити.gif1.09MB, 132x176 Дуче доручив ЗСУ бити на випередження по об’єктах, які Парадпобедная Отменяция використовує для масштабування війни Президент Володимир Дуче дав офіційне доручення Головному управлінню розвідки та Збройним силам України працювати на випередження і завдавати ударів по російських об’єктах, які Кремль використовує для ведення та масштабування війни проти України.Про це він написав у соцмережах"Рухнумный Пыпостан вже не вперше окуповує чужі землі: російська держава складається з багатьох підкорених народів, із вкрадених земель. Ми за свою землю боремось. Ми боремось за своїх людей. Ми боремось за справедливість для України. Наказав нашій розвідці й армії працювати на випередження по тих обʼєктах, які росіяни використовують для масштабування війни", - заявив завляч.
Красун Фальоса 25.06.26 Thu 08:05:13 № 521138 ssstwitter.com_1726584265105.mp42:18, 4.33MB, 480x270 >>521136Вспоминаю пасты с политоча 2018-20тых и с каждым разом всё смешнее становится.
Дий Каня 25.06.26 Thu 08:08:41 № 521139 2 1665589983073.mp40:03, 891.88KB, 480x854 >>520889Чекай чекай лол
Серафіон Гаранжа 25.06.26 Thu 08:15:52 № 521142 5 image.png605.34KB, 1080x1350 >>521140Давайте подумаєм, кому може бути вигідний відкритий конкурс на генпрокурора замість кума? А на голів антикорупційнх органів? А на голів митниці з кумами?Мабуть кацапам.
Дий Каня 25.06.26 Thu 08:22:44 № 521143 6 1654277934621.gif2.80MB, 428x360 >>521137> 2026> Дуче доручив ЗСУ бити на випередження по об’єктах,>
Милодан Храмюк 25.06.26 Thu 09:09:10 № 521144 2 1782367716846368334078924160635.jpg25.10KB, 376x531 >>521086З яблуком
Красун Фальоса 25.06.26 Thu 09:15:51 № 521147 2 изображение.png495.61KB, 1024x1024 >>521144Спалился дверсант.
Красун Фальоса 25.06.26 Thu 09:18:45 № 521149 3 x3kj9t.mp40:30, 3.73MB, 642x360 >>520889Да похуй на этот ебаный Ес раз там одни пидорасы вроде уёбцев и курв тупорылых.Упа герои, поляки собаки
Ратислав Кукуріка 25.06.26 Thu 09:23:13 № 521150 5 VID_20260625_092027_707.mp40:13, 576.53KB, 480x560 Нефтебаза в краснодарской республике
Волох Подда 25.06.26 Thu 09:42:35 № 521151 1 032360E9-2383-468A-83BF-DC222BA07CBF.jpg104.04KB, 666x885 интересно чем это все закончитсяесли реально станут островом, то это геостратегический проеб хуйла
Ратислав Кукуріка 25.06.26 Thu 09:50:04 № 521152 5 IMG_20260625_094919_665.jpg214.27KB, 960x1280 Нпз в уфе
Алим Мукоїд 25.06.26 Thu 09:55:17 № 521153 800_0_1690458973-3756.webp23.84KB, 800x533 >В Севастополе ввели график временного ограничения электроснабжения. Это необходимо для ликвидации перегруза электрических сетей за пределами города, пояснили в Севастопольэнерго.>Ночью в результате вражеских атак в Крыму погибли два человека, в том числе ребенок, еще двое пострадали. Об этом сообщил Глава РК Сергей Аксёнов. Трагедия произошла в селе Денисовка Симферопольского района и в Красногвардейском районе.>Депутат Сафронов сообщает, что проехал по М4 от Геленджика до Краснодара. По дороге встретилось 7 заправок Лукойла. Только на одной из них в наличии 95-й бензин. На некоторых нет и 92-го. Газпромовские две заправки на Адыгейском шоссе после Меги не работают вовсе.
Серафіон Гаранжа 25.06.26 Thu 09:56:59 № 521154 10 >Да похуй на этот ебаный Ес @>сльіш, дай денег, а то після дерибана з кумами більше нема денег на пенсов і "безплатну" медицину. ми ж ваш щит тощо
Братослав Талан 25.06.26 Thu 10:04:47 № 521157 17675384067600.jpg42.21KB, 443x449 Немного офтопаКто знает на олх можно единицу поставить, если договорились об отправке я всё оплатил чел телился и потом отменил отправку, мало того ещё за эту оплату с меня 5 гривен сняли за движение даларов туда сюда. Нахуй мне такой цирк.
Краматорск-кум Болех Бобровник 25.06.26 Thu 10:14:33 № 521162 >>521157Вроде если у тебя нет завершенной сделки между тобой и типом, то нихуя ты ему поставить не можеш. Если имело место жульничество, можеш в поддержку стукануть, тогда ему аккаунт с ноги пизданут.
Серафіон Гаранжа 25.06.26 Thu 10:15:28 № 521163 1 >>521155Ну так поки війна йде дадауть, а далі ти вже сам будеш працювати на пенсії суддів і кумів.
Братослав Талан 25.06.26 Thu 10:19:44 № 521165 >>521162Пасиб за разъяснение. Потому и спросил, что нет похоже возможности отзыв оставить. Какая-то вообще пиздец недоработка.Конечно возможно и такое что кто-то оплатил олх доставку, а продавец забыл не успел снять лот поменять цену. Ну так сделайте возможность, если уж прод заапрувил доставку, то пусть отвечает, как-то всё подебильному немного сделано.Да и не знаю насколько жульничество, деньги-то вернулись за минусом комсы, он обещался на следующий день отправить, а потом скорее всего ирл продал и отменил отправку.
Серафіон Гаранжа 25.06.26 Thu 10:21:04 № 521166 7 >>521164>вова їбаш їх блядь>а хто сказав шо я після війни не свалю?Класіка.
Буяк Фещин 25.06.26 Thu 10:22:13 № 521167 3 "I bet you"ll still click thi–", YouTube.com >>521117> Лучше на гейпарад чем в скелю.> На Одещині затримали групу працівників ТЦК, які незаконно утримували людей, били, залякували та чинили сексуальне насильство щодо них.Той хто вибирає гейпарад замість скелі, той потрапить і у скелю і на гейпарад.
Ратибор Кизима 25.06.26 Thu 10:22:49 № 521168 >>521157Так як ти вказуєшь, то нічого. Ну тобто, а які проблеми? У нього то профіта нуль. Єдине, якщо це якийсь троляка-поїхавший - та всім мозки компосує, день два тягне, коміссію на користь банку заробляє - то так, через саппорт його викинуть з ОЛХ. Але, це якщо дохрена випадків.Якщо він розвести тебе намагався - то скидай у саппорт переписку. Його відразу прихлопнуть. Одиницю ти можешь ставити, якщо купив.
Волох Подда 25.06.26 Thu 10:31:14 № 521169 1CCE476B-EB03-4C0B-940F-CE506FF36560.jpg47.89KB, 640x533 лол даже на Урале стоят в очередях чтобы заправить свою колымагу. хуйло слон?
Дніпро на зв'язку Балкан Скриняр 25.06.26 Thu 10:45:33 № 521170 2 1782373474631.mp41:30, 11.22MB, 720x1280 >>521169
Ратислав Кукуріка 25.06.26 Thu 11:03:19 № 521172 5 VID_20260625_110208_583.mp40:06, 393.18KB, 856x468 Продолжается домбление уфы
Фаласій Недря 25.06.26 Thu 11:03:29 № 521173 44 (1).jpg56.61KB, 770x489 44 (3).png99.86KB, 1054x940 44 (2).png80.63KB, 1047x799 44 (1).png73.45KB, 1048x643 Чистки в Пентагоні: Гегсет змушує піти у відставку топгенерала, який допомагав Україні — Financial Times.
Дніпро на зв'язку Балкан Скриняр 25.06.26 Thu 11:03:52 № 521174 4 IMG_7156.mp41:30, 17.99MB, 464x848 >>521152И февраль куда-то тошнит себе спокойно.
Нарад Майданський 25.06.26 Thu 11:04:51 № 521175 >>521151>заклейте окна хорошо и качественноСотрудница в 2022 заклеила их пленкой плотно, прямо в несколько слоев, без промежутков - вырвало вместе с рамами и откосами, лол. А у ее соседей стекла поразбивало.
Нарад Майданський 25.06.26 Thu 11:07:12 № 521176 >>521174Опять хач какой-то снимает. Не поймешь петорашек чет - то боятся снимать, то снимают все во всех ракурсах, паля ебала (как тот чел в Воронеже).
Дніпро на зв'язку Балкан Скриняр 25.06.26 Thu 11:11:37 № 521177 >>521176> хач какой-тоТитульная нация в монте-пиго 🙃
Фарнакій Бориско 25.06.26 Thu 11:22:31 № 521179 1 https://apnews.com/article/pentagon-flu-shot-requirement-boot-camp-outbreak-4255f063ef99ea2d00cb24fec8793c32Ой-вей, а наче ж Хегсет казав що вакцинація - зло, справжнім мужикам не треба. Не помирають від пневмонії - уже добре. Для декого - недосяжний результат.
Фаласій Недря 25.06.26 Thu 11:25:37 № 521180 3 88 (6).png94.02KB, 1056x889 88.jpg48.42KB, 1080x991 3Et.mp40:03, 94.00KB, 480x292 Россияне начали массово искать в интернете «как слить бензин»
Козак Скриняр 25.06.26 Thu 11:28:46 № 521181 >>521180Помните точно такие же новости у нас когда с топливом был пиздец не в отдельных регионах а тупо везде? Нет? Вот и я не помню. Пидорахи - ебаный скот
Фаласій Недря 25.06.26 Thu 11:32:54 № 521182 888 (4).jpg89.86KB, 876x820 888 (5).png555.20KB, 1105x559 888 (4).png84.12KB, 1042x853 888 (3).png73.84KB, 1060x874 Жители Крыма массово жалуются на ситуацию в регионе на фоне топливного кризисаГубернатор Севастополя Михаил Развожаев вечером 23 июня даже закрыл комментарии под своими публикациями в Telegram-канале, обещая открыть их утром следующего дня, но этого так и не сделал.
Фаласій Недря 25.06.26 Thu 11:35:53 № 521185 67 (1).jpg136.39KB, 903x1280 67 (2).png90.21KB, 1060x831 67 (1).png81.86KB, 1054x738 Проблемы с топливом охватили 78 регионов страны, в 29 из них власти ввели официальные ограничения
Путята Бідило 25.06.26 Thu 11:36:25 № 521186 2 >>521181Це ти типу намагаєшся натякнути що підорахи висвітлюють свої проблеми? А тепер піди на ньюсач макакача і спробуй там зробити тред з такою новиною і засікай час коли тебе підорнуть разом з тредом і баном.
Фаласій Недря 25.06.26 Thu 11:40:32 № 521187 33 (1).jpg226.99KB, 2446x1387 33 (2).jpg228.19KB, 2458x1380 Перша поява мобільного ЗРК MAAWLR на шасі Ford F-350 в Україні — в об'єктиві ворожого FPV-дрона на оптоволокні.ЗРК має дві пускову установки для ракет AIM-132 ASRAAM і два контейнери для ракет APWKS.
Козак Скриняр 25.06.26 Thu 11:44:37 № 521189 >>521185Ну в целом "есть проблемы но не ограничили" в тех регионах где малый процент населения на еденицу площади
Фаласій Недря 25.06.26 Thu 11:44:52 № 521190 1 333.mp40:36, 13.72MB, 1280x720 23 (2).jpg142.06KB, 1280x711 23 (1).jpg108.62KB, 1280x716 23 (3).jpg98.51KB, 1280x714 Уничтоженная российская САУ 2С19 Мста-С в Курской области
Фаласій Недря 25.06.26 Thu 11:53:05 № 521191 2 IMG_8865.mp41:10, 13.41MB, 464x824 Розвідка зафіксувала озброєного окупанта на Гуляйпільському напрямку. Було ухвалене рішення дати йому шанс здатися в полон. Екіпаж 429 бригади «АХІЛЛЕС» скинув окупанту пляшку з водою та запискою: «Сдавайся, иди за дроном». Ворожий штурмовик вийшов на звʼязок зі своїм командуванням, яке дало наказ відбиватися та продовжити наступ на позиції Сил оборони. Йому запропонували життя, але він обрав бій з «АХІЛЛЕСОМ». Програв.
Рукомир Замора 25.06.26 Thu 11:53:25 № 521192 6 >>521140Він хоче заїхати в ЄС на галімому без жодних реформ щоб і далі залишатись на троні і кєнти продовжували фармити лаве з європейських грошей, тому у нього стратегія - ми ніхуя міняти не будемо, беріть нас так бо ми за вас воюємо. Куки хоч і куки але не дауни - тому це прекрасно розуміють і не хочуть до себе брати країну яка після війни буде продовжувати бути чорною дірою для грошей, тому на галімому відмовляються нас брати
Дніпро на зв'язку Балкан Скриняр 25.06.26 Thu 11:55:04 № 521194 1 >>521192Я стесняюсь спросить, а какой вообще резон им брать Украину к себе после войны? Вот что можно будет такого получить от Украины в ЕС, чего нельзя будет получить от неё вне ЕС?
Нарад Майданський 25.06.26 Thu 12:01:19 № 521195 3 >>520889Хуйня, никакого вступа в ЕС нет - вестоиды просто морковкой машут, а сами против того чтобы Украина была в ЕС.
Олейко Вівсянко 25.06.26 Thu 12:03:00 № 521196 2 photo_2026-06-25_12-02-21.jpg176.38KB, 1200x675 photo_2026-06-25_12-02-22.jpg156.25KB, 1200x675 photo_2026-06-25_12-02-24.jpg143.11KB, 1200x675 ❗️Быстровозводимую тюрьму придумали в России — разработку показала ФСИН на ПМЮФМодель быстровозводимого исправительного центра содержит 200 мест со спортплощадкой и сквером — проект при необходимости можно поставить где угодно и в самые кратчайшие сроки
Путята Бідило 25.06.26 Thu 12:04:13 № 521197 1 >>521194> Вот что можно будет такого получить от Украины в ЕС, чего нельзя будет получить от неё вне ЕС?Боєздатну армію зі 110 бойових бригад з бойовим досвідом.
Путята Бідило 25.06.26 Thu 12:05:10 № 521198 4 >>521196О, хтось у підорах скачав Prison architect, взнаю паттерни.
Серафіон Гаранжа 25.06.26 Thu 12:07:07 № 521199 7 image.png189.61KB, 600x398 >daily руснявий нахрюк "да коми ви там нужи пани, вас просто іспользуют"
Рукомир Замора 25.06.26 Thu 12:09:35 № 521201 >>521191барін не дозволив здатись>>521194так і про поляків, болгарів і румунів можна було сказати, занадто багато грошей в нас вкладено щоб забити і забути
Дніпро на зв'язку Балкан Скриняр 25.06.26 Thu 12:10:55 № 521202 >>521197Это резонный аргумент. Но возникает вопрос, есть ли внутри ЕС механизм, который позволит железно задействовать эту армию при вторжении в Прибалтику, допустим?Или на уровне договоренности между лидерами стран? Ну, тогда снова не обязательно брать в ЕС, лол. У нас вон какие-то соглашения о безопасности уже подписаны.(я их не читал, мое предположение)
Путята Бідило 25.06.26 Thu 12:15:08 № 521203 5 image.png40.71KB, 388x499 >>521202Дивіться, мої ви меншовартістні малюки:Хронологічний список країн-членів ЄС з датами вступу та їхнім економічним станом:1958 рік (Засновники — Європейська економічна спільнота)Бельгія, Німеччина, Франція, Італія, Люксембург, НідерландиЕкономічний стан: Це були високорозвинені країни, які першими запустили процес європейської інтеграції для відбудови післявоєнної економіки, створення спільного ринку та запобігання новим конфліктам. Вони мали потужну промислову базу та сильні інституційні системи.1973 рік (Перше розширення)Данія (1 січня)Ірландія (1 січня)Велика Британія (1 січня; вийшла з ЄС у 2020 році)Економічний стан: Приєднання цих країн забезпечило вихід до нових ринків. Ірландія, наприклад, на момент вступу була здебільшого аграрною країною, економіка якої суттєво трансформувалася завдяки європейським інвестиціям та торгівлі.1981 рік (Друге розширення)Греція (1 січня)Економічний стан: Економіка базувалася переважно на сільському господарстві та сфері послуг. Інтеграція вимагала значної структурної перебудови для досягнення стандартів розвиненіших західноєвропейських країн.1986 рік (Третє розширення)Португалія (1 січня)Іспанія (1 січня)Економічний стан: Обидві держави мали нижчий рівень ВВП на душу населення, ніж середній по ЄС. Із вступом розпочалася глибока модернізація їхніх економік та адаптація до єдиного ринку.1995 рік (Четверте розширення)Австрія (1 січня)Фінляндія (1 січня)Швеція (1 січня)Економічний стан: Стабільні, високорозвинені країни з потужною ринковою економікою та високим рівнем життя. Їхній вступ значно посилив економічний та фінансовий потенціал Європейського Союзу.2004 рік (П'яте розширення)Кіпр, Чехія, Естонія, Угорщина, Латвія, Литва, Мальта, Польща, Словаччина, Словенія (1 травня)Економічний стан: Найбільше за масштабом розширення. Ці країни (переважно з Центральної та Східної Європи) мали нижчий рівень економічного розвитку порівняно зі "старими" членами на момент вступу (у деяких ВВП становив лише 30–40% від західноєвропейського рівня). Проте вступ спричинив динамічне зростання та модернізацію інфраструктури завдяки Регіональній політиці ЄС.2007 рік (Шосте розширення)Болгарія, Румунія (1 січня)Економічний стан: На момент приєднання ці країни мали найнижчі показники ВВП на душу населення в ЄС і суттєве відставання в інфраструктурі, що вимагало великих інвестицій та допомоги через Фонди згуртування ЄС.2013 рік (Сьоме розширення)Хорватія (1 липня)Економічний стан: Перехідна економіка, яка постраждала від наслідків війн 1990-х років. На момент вступу країна потребувала подальших реформ для посилення конкурентоспроможності та стабілізації державних фінансів.А тепер допоможіть Свинці Пеппі побачити країни ЕС, які не відповідають їх власним, охуітєльно високим стандартам. Я вже не кажу про НАТО, куди на проходняку попали усілякі Угорщини з армією лучників та мечників, а тепер задирають носа і качають права.
Серафіон Гаранжа 25.06.26 Thu 12:15:14 № 521204 0625 (1)(3).mp40:09, 8.41MB, 1080x1920 Лютьій (не февраль)
Козак Скриняр 25.06.26 Thu 12:18:57 № 521205 2 >>521204о, надрессировали пидорашек так что они уже названия дронов знают
Путята Бідило 25.06.26 Thu 12:19:04 № 521206 5 Нє, ну я блядь випадаю з вас, сама велика країна Европи, з виходом до моря, корисними копалинами, боєздатною армією, кращою в цій самій Европи, яка на ділі це довела а не на комп'ютерних симуляціях, а вони дістають стару шарманку і питають - "а шо Украіна можєт дать ЕС?". По єбалу вона може дати, а що ЕС дали усілякі Португалії, Румунії, мадяри йобані? Чи може нагадати в якій економічній сраці були поляки?
Дніпро на зв'язку Балкан Скриняр 25.06.26 Thu 12:20:31 № 521207 >>521206> По єбалу вона може датиВ этом как бы и риски взять к себе субьектного члена союза. С его интересами придется считаться в большей степени, чем сейчас.
Путята Бідило 25.06.26 Thu 12:23:28 № 521209 1 >>521207Ну тобто коли в ЕС брали британців, ніхто не ссявся брати до себе колишню імперію, колонізувавшу півсвіту, нічого не давить, нє?
Шершун Юркевич 25.06.26 Thu 12:24:44 № 521210 >>521207А теперь имаджинируй риски, если такого члена к себе НЕ взять.
Дніпро на зв'язку Балкан Скриняр 25.06.26 Thu 12:26:43 № 521211 >>521209>колишнюДа как бы порту и испания - тоже. А мы мощная армия + агрокомплекс + комплекс добычи-переработки ресурсов СЕЙЧАС, в настоящее время. >>521210И они тоже есть. Этот член под управление кремля - лютый кошмар еврозоны. У них будет очень непростая вилка решений...
Маник Керекеш 25.06.26 Thu 12:30:11 № 521212 >>521207Головний критерій - щоб ти не був економічним тягарем, корапчащим політичні інституції ЄС. Якщо ти думаєш, що ми є економічним тягарем, то подумой, хто в цьому винний і що треба робити.
Путята Бідило 25.06.26 Thu 12:31:53 № 521213 1 image.png64.21KB, 225x225 >>521212> Головний критерій - щоб ти не був економічним тягарем, корапчащим політичні інституції ЄС.Ага, Греція та Болгарія особливо.
Красун Фальоса 25.06.26 Thu 12:33:55 № 521214 1 изображение.png180.69KB, 350x897 >>521212А что там делают польские вымираты которые получают больше всех дотаций?
Маник Керекеш 25.06.26 Thu 12:36:55 № 521217 1 >>521213>>521214Одна справа коли дотації йдуть на підйом економіки, а інша - коли пиздяться по кишеням в промислових масштабах, рекомендації по антикорупції ігноруються і в кінці ми приходимо до цього >>521142
Красун Фальоса 25.06.26 Thu 12:39:18 № 521218 1 изображение.png884.59KB, 850x1068 >>521217Ну чё как там греция поднялась вместе с польшей? Кешбек пошёл или ещё рано?
Путята Бідило 25.06.26 Thu 12:40:46 № 521220 >>521217> а інша - коли пиздяться по кишеням в промислових масштабах, рекомендації по антикорупції ігноруються Ага, тобто ти хочеш сказати що в країнах ЄС такого явища нема взагалі, все вірно? Не було ні Берлусконі, ні Саркозі, ні корупції в ФІФА, усі чесні люди, статечні члени суспільства, якщо прикласти до рани, вона загоїться моментально. А ти в курсі що за оцінками Європейської комісії та досліджень RAND Europe, корупція та пов'язані з нею зловживання щороку завдають економіці ЄС збитків у розмірі від 179 до 990 мільярдів євро?
Краматорск-кум Болех Бобровник 25.06.26 Thu 12:42:40 № 521221 >>521220Свидетели мировой практики подьехали.
Путята Бідило 25.06.26 Thu 12:43:45 № 521222 >>521221https://youtu.be/vAtBIxTe_4I?si=hwvIClUWfmAiP6mCОсь приблизно так ви виглядаєте, коли шукаєте причини, чому Україні не можна в ЄС.
Красун Фальоса 25.06.26 Thu 12:45:29 № 521223 3 изображение.png553.71KB, 800x534 изображение.png471.43KB, 678x452 >>521217>Одна справа коли дотації йдуть на підйом економікиПодьём экономики это закупка килотонны разношорстных бесполезных коробок.ЕБЕЙЩИЕ ПОДНЯТИЕ
Краматорск-кум Болех Бобровник 25.06.26 Thu 12:45:58 № 521224 1 >>521222Чини детектор. Я то как раз считаю что Украина должна давно уже быть в ЕС. Как раз коррупционеров будут ебать больше. Это коррупционая хуита не хочет видеть Украину в ней.
Маник Керекеш 25.06.26 Thu 12:49:06 № 521225 >>521218У Польщі економіка буквально в 10 разів більша за нашу. Греція там зараз просто дрейфує, але в них і корупція відносно середня.>>521220Це все хуйня в порівнянні з нашою. Ти блять квартири Саркозі хочеш порівняти з потужнічами, чи що? ФІФА - то взагалі типу приватна контора.>А ти в курсіТак отож, нахуй їм кораптиться ще більше, з нашими потужнічами?
Озимко Янушевський 25.06.26 Thu 12:49:24 № 521226 5 IMG_20251229_154654_919.jpg99.13KB, 1170x1152 Поки не чую щоб у підорах були проблеми з бензіком по лбз, а багато генераторів треба крутити щоб фпв та інтернет мости працювали
Маник Керекеш 25.06.26 Thu 12:53:11 № 521227 >>521222>коли шукаєте причини, чому Україні не можна в ЄСПро Копенгагенсьеі критерії також не чув? Що з вами говорити, якщо ви не в курсах, а як тільки про щось дізнаєтесь, то відразу же йде завивання "а давайте зрізати кути".
Серафіон Гаранжа 25.06.26 Thu 12:53:37 № 521229 image.png319.97KB, 679x448 Україні потрібні нові бригади через загрозу з боку Білорусі, - Сирський
Путята Бідило 25.06.26 Thu 12:54:59 № 521230 >>521225Я кажу що нєхуй пиздіти що нас не беруть через корупцію, йобані сабміссіви.>>521227Я там вище наводив список країн з датами вступу, вони твої критерії на хую вертіли. Як до речі і в НАТО деякі члени там навіть не сплачують той внесок на оборонку який мали б.
Ратислав Кукуріка 25.06.26 Thu 12:56:29 № 521231 2 VID_20260625_125542_454.mp40:29, 2.98MB, 720x1280 🇺🇦 Над Кінбурнським півостровом замайорів український прапор: за даними ОТУ «Одеса», після потужного вогневого ураження російські війська були змушені залишити свої позиції
Красун Фальоса 25.06.26 Thu 12:57:00 № 521232 1 изображение.png450.49KB, 569x538 >>521229У нас нехватка оснащения а он новые бригады хочет.
Рукомир Замора 25.06.26 Thu 12:57:28 № 521233 1 IMG_9099.mp40:16, 6.18MB, 1024x1280 >>521229усіліть бусіфікацію> ТЦК збили людину на пішохідному переході по вулиці Левка Лукʼяненка, біля Маку на Мінській> Нам пишуть, що на пішохідному переході люди у військовій формі (скоріш за все ТЦК, бо з боді-камерами на формі і на цивільному авто) збили літню жінку…
Маник Керекеш 25.06.26 Thu 12:59:11 № 521234 >>521230Нас не беруть через корупцію, дурнику. Заїбав. Виконуй вимоги - потім пизди в інтернетах, що тебе не хочуть брати. Кожен хоче халяви, я розумію. Халяви не буде. Якщо не можеш на хую повертіти - то виконуй вимоги або не пизди.
Звенигор Балащак 25.06.26 Thu 12:59:47 № 521236 3 IMG_2263.mp40:29, 10.71MB, 720x1280 >Над Кінбурнською косою підняли український прапор. За даними ОТУ «Одеса», після потужного вогневого ураження російські війська були змушені залишити свої позиції.ПОЧАЛОСЬ
Ратислав Кукуріка 25.06.26 Thu 13:00:37 № 521237 Screenshot_20260625-125926_Telegram.png1.72MB, 870x845 Свинцов
Путята Бідило 25.06.26 Thu 13:02:05 № 521238 >>521234> Виконуй вимогиА от давай навіть пройдемося по ним:1. Політичні критерії Вимога: Стабільність державних інституцій, які гарантують демократію, верховенство права, дотримання прав людини та захист меншин.Оцінка: Україна має високі демократичні показники. Профільні відомства, зокрема Єврокомісія, відзначають прогрес у реформуванні судової системи та забезпеченні свободи слова, незважаючи на повномасштабну війну.2. Економічні критерії Вимога: Наявність діючої ринкової економіки та здатність витримувати конкурентний тиск на спільному ринку ЄС.Оцінка: Економіка України демонструє стійкість. Держава інтегрується до європейського простору завдяки Угоді про асоціацію та розвитку цифрової економіки.3. Правові та адміністративні критерії Вимога: Здатність взяти на себе зобов'язання члена ЄС та ефективно імплементувати європейське законодавство (acquis communautaire) у національне право.Оцінка: Україна розпочала переговори щодо 6 переговорних кластерів, а держави-члени Європейського Союзу погодили відкриття першого кластеру, який охоплює верховенство права.Ссилочка на оф сайт Єврокомісіїhttps://commission.europa.eu/topics/eu-solidarity-ukraine/ukraines-path-towards-eu-accession_ukУкраїна вже досягла прогресу на кількох важливих напрямках, серед яких:-реформа системи правосуддя;-розвиток функціонуючої ринкової економіки;-боротьба з відмиванням грошей;-модернізація державного управління;-захист прав національних меншин. У лютому 2023 року Україна приєдналася до програми «Єдиний ринок». Участь у цій програмі дає українським малим і середнім підприємствам (МСП) можливість отримати підтримку та доступ до ринків ЄС. То шо там не виконується? Де ми тут халяву просимо?
Олейко Вівсянко 25.06.26 Thu 13:04:22 № 521239 2 photo_2026-06-25_13-03-57.jpg66.35KB, 1142x742 ❗️Ймовірно, ЗСУ розпочали наступ на Кінбурнській косі: поблизу фіксують активну роботу українських сил, — військові 📍Інформація партизанського руху «АТЕШ» про масову евакуацію російських військ із Кінбурнської коси вже отримала офіційне підтвердження.📍Сьогодні над Кінбурнським півостровом підняли український прапор після того, як окупанти були змушені відступити під ударами Сил оборони.📍За наявною інформацією, логістика росіян на косі практично зруйнована: постачання боєприпасів, пального та продовольства майже зупинене, через що ворог поспіхом евакуює свої сили.Запасайтеся попкорном — літо на Півдні буде дуже гарячим 🔥
Владислав Врублевський 25.06.26 Thu 13:07:42 № 521241 1 в ахуе.mp40:06, 395.42KB, 640x656 >>521236>>521239
Фарнакій Бориско 25.06.26 Thu 13:11:16 № 521243 >>521225>ФІФА - то взагалі типу приватна контора.Юбісофт теж приватна контора, але Єврокомісії забашляли:3
Зорян Скридло 25.06.26 Thu 13:11:54 № 521244 >>521092Похоже на старенький VW.Дизеля с механическим тнвд и впрыском могут кратковременно работать на масле. Летом. Но сильный нагар.Для постоянной эксплуатации добавляют раздельный бак с подогревом для масла, толще топливньые шланги, старт и прогрев на солярке, более частые т/о, и т.п.Карочи, удачи.
Ратибор Кизима 25.06.26 Thu 13:12:22 № 521245 2 7475675.jpg142.21KB, 710x1280 >>521239>>521236Ну таке. Ви бачили ту косу? Там буквально гігакринки. Копати не варіант, бо метр с шоломом, а далі вода. Будівель капітальних 1,5 - й ті розбиті. Сама коса гола з рідкими кущами-деревцями. Ось навіть по звітному відосу видно.
Путята Бідило 25.06.26 Thu 13:14:27 № 521246 >>521242Я йому офіційний сайт Єврокомісії, він мені якусь хуйню саморобну сує. Дякую, Африкан Свиридович, але нюхайте свій кал самі.
Людислав Чугуй 25.06.26 Thu 13:16:57 № 521247 >>521238Це ж вже було, турок вон десятилетия в этом вопросе прокидывали, даже когда там была демократия, рост экономики и правительство шло на компромисы по части прав лгбт, нацменьшинств и тянучек. Хотя сейчас на фоне ослабления поддержки от США стали говорить что было б неплохо взять их из-за мощной армии, и похуй что там Эрдопыня с тюркским миром.https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D1%81%D1%82%D1%83%D0%BF%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5_%D0%A2%D1%83%D1%80%D1%86%D0%B8%D0%B8_%D0%B2_%D0%95%D0%B2%D1%80%D0%BE%D0%BF%D0%B5%D0%B9%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B9_%D1%81%D0%BE%D1%8E%D0%B7
Маник Керекеш 25.06.26 Thu 13:22:19 № 521248 >>521246Да ти шо, аж цілий сайт Єврокомісії!https://ec.europa.eu/commission/presscorner/detail/en/statement_25_3030
Путята Бідило 25.06.26 Thu 13:22:44 № 521249 1 >>521247Ну от в тому то і справа що не так вже вони й трясуться над тими своїми вимогами. Це мені нагадує як збираєш довідки в якій небудь держустанові, ходиш з папірцями, стоїш в чергах, тебе шпиняють з кабінета в кабінет, одні взагалі оруть "маладой чєлавєк, у нас абєд!", а потім якесь хуйло на похуях тупо проходить повз черги і отримує усе що треба за нєхуй дєлать.
Грива Матусевич 25.06.26 Thu 13:24:25 № 521250 82225ba29d-52989-2_Yln1pEfv.mp410:10, 16.53MB, 640x480 >>521116
Путята Бідило 25.06.26 Thu 13:25:14 № 521251 >>521248Дай вгадаю, ти же навіть не читав те що скинув, вірно?
Маник Керекеш 25.06.26 Thu 13:28:26 № 521254 1 >>521251The implementation of anti-corruption and rule of law policies should be carried out within the framework of the EU accession process, in particular through the implementation of the roadmap on the rule of law. Looking ahead, and in line with this framework and the priorities identified by the Member States, Ukraine is taking steps to further prioritise the implementation of the most relevant and effective measures within the coming year, in particular the following:Обтікай. Заїбав, блять.
Фаласій Недря 25.06.26 Thu 13:28:39 № 521255 >>521239ну высадки что-то не видать, флаг могли с дрона скинуть.
Путята Бідило 25.06.26 Thu 13:30:02 № 521256 >>521254Румунія та Болгарія (приєдналися у 2007 році): вступили, не виконавши вимоги щодо боротьби з корупцією та реформи правосуддя. Після вступу для них запровадили безпрецедентний Механізм співпраці та перевірки, який діяв роками для контролю виконання обіцянок.Хорватія (приєдналася у 2013 році): завершила переговори, хоча залишалися серйозні проблеми з верховенством права, реформою судової системи та співпрацею з Гаазьким трибуналом на фінальних етапах.Окрім цього, низка держав вступила до ЄС, знаючи, що вони не відповідають суворим фінансово-економічним умовам, і досі не виконали всі зобов'язання для переходу на євро: Польща, Чехія, Угорщина, Румунія, Швеція.Сам обтікай.
Маник Керекеш 25.06.26 Thu 13:34:15 № 521257 >>521256Дебіл, тобі сказали, що виконуй вимоги або обтікай. Дебіл же замість того, щоб виконувати вимоги, шукає що там у румунів. Ти - румун, а на дворі 2007 рік, дебіл? Заїбали дебіли.
Євпсихій Голованнік 25.06.26 Thu 13:35:10 № 521258 1 DSC05858.jpg422.88KB, 1224x1632 >>521149> Да похуй на этот ебаный ЕсТо за що тоді стояв Майдан?
Козак Скриняр 25.06.26 Thu 13:35:17 № 521259 2 >>521239Та какой наступ бля. Высадилась группа сделала флаговтык. Или вообще дроном скинули.
Ратислав Кукуріка 25.06.26 Thu 13:38:20 № 521261 >>521252> веприк> не надо строить надеждА то что?Вообще похоже что наоборот байтят пидорах на то чтобы они устроили там свои крынки.Сейчас лампасы в тиктоке увидят, обведут зергов квадратиком и отправят под выпрямители
Путята Бідило 25.06.26 Thu 13:40:59 № 521262 2 >>521257Я тобі, довбойобу меншовартістному, наводжу приклади коли на швяті вимоги було покладено хуй, а відповідно покладено хуй на твоє "виконуй вимоги або обтікай", відповідно нам також можна. А якщо не можна, то це значить причина не в вимогах, а в тому що дехто хитровиєбанний придумує відмазки чому нас не треба брати. Капіш?
Волох Подда 25.06.26 Thu 13:44:54 № 521264 image.png10.96KB, 449x204 https://youtu.be/RjBPYBLCCaU?t=98мгагага жалуются на компанию, которая в стране нато платит налоги
Маник Керекеш 25.06.26 Thu 13:47:52 № 521265 2 >>521262Та мені похуй, дебіл, мені треба реформи самі по собі. І треба їх вимагати від влади, а не як повний дебілоїд шукати якісь теорії змови і виправдовувати бездіяльність влади в цьому напрямку. Ти ж їбаний корисний дебіл, ти це розумієш? Не пиши мені більше, я від спілкування з тобой тупішаю.
Путята Бідило 25.06.26 Thu 13:49:55 № 521266 >>521265> мені треба реформи самі по собіДовбойобику, так з цього треба було і починать, а не виправдовувати маневри ЄС щодо України. Тепер можеш йти нахуй, дозволяю.
Путята Бідило 25.06.26 Thu 13:50:59 № 521267 1 >>521265> я від спілкування з тобой тупішаю.До речі, не лести собі, ти і був тупіше.
Ратислав Кукуріка 25.06.26 Thu 13:51:53 № 521268 5 >>521172СБУ уразила два нафтопереробних заводи Утильсборная Налогоублюдия у республіці Башкортостан та нафтобазу у Краснодарському країВиконуючи поставлені Президентом України Володимиром Дуче завдання, воїни Центру спецоперацій «Альфа» СБУ завдали успішних ударів по виробничих потужностях нафтопереробних підприємств групи «Башнафта» в місті Уфа (республіка Башкортостан, Тупасинская Задымляция). Цілі розташовані на відстані 1500 кілометрів від державного кордону України.Українські безпілотники завдали ударів по виробничих потужностях НПЗ «Башнафта-Новойл» та «Башнафта-Уфанафтохім», які є важливими елементами паливно-енергетичного комплексу Танкерная Разливалия. Після вибухів на цих об’єктах виникли пожежі. Наявні медіаматеріали підтверджують щонайменше два окремі осередки займання. Горять установки АВТ підприємств, які є «серцем» заводів і забезпечують первинну переробку нафти.Окрім того, цієї ночі безпілотники СБУ уразили нафтобазу «Полтавська» у Краснодарському краї Затриднязащеку Бралия. Це великий комплекс із приймання, зберігання та відвантаження дизельного пального і бензину. Його резервуарний парк налічує 28 ємностей.СБУ продовжує системну роботу з послаблення економічного та військово-промислового потенціалу російської федерації. Сьогоднішні діпстрайки безпілотників СБУ вкотре продемонстрували, що у ворога немає безпечного тилу навіть за півтори тисячі кілометрів від кордону з Україною. Кожен успішно уражений об’єкт нафтопереробної та паливно-логістичної інфраструктури збільшує економічну ціну війни для Собачий Сегунат. Робота з ураження стратегічно важливих об’єктів держави-агресора триватиме й надалі.
Нарад Майданський 25.06.26 Thu 13:53:55 № 521269 >>521252Скиньте кто-то плз видос/гифку, где жируха танцует и подпись "Бахмут почти наш".
Краматорск-кум Болех Бобровник 25.06.26 Thu 13:53:58 № 521270 >>521236Я надеюсь это была миссия по поднятию флага на 1, а не на 10 сложности.
Маник Керекеш 25.06.26 Thu 14:03:21 № 521272 3 >>521266Ні, дебіл, це я тобі відповідаю щодо твого закиду про меншовартостність, однак щодо вступу кудись моя позиція залишається тією ж: виконуй вимоги, а потім пизди в інтеренетах. І не треба пиздіти "а що там у румунів", це нікому не цікаво, окрім румунів і дебілів.
Ратислав Андросяк 25.06.26 Thu 14:09:06 № 521273 >>521233Я там жив буквально в метрах 300-400, це все йобана оболонь без світлофорів, там дорога хороша, трафік активний, конкретно на тому участку чи 3 чи 4 переходи без світлофорів, деякі дегроди там швидко хуярять (до повороту на оболонський проспект), от і маємо. Ну і пішоходи деякі теж не дивляться на машини/їх швидкість і кидаються під колеса
Неходко Богайчук 25.06.26 Thu 14:14:00 № 521274 3 17823859927965025868905226597231.jpg17.57KB, 588x330 >>521272>я отмєніл всєх героєв упа, хдє мой ордєн?
Фаласій Недря 25.06.26 Thu 14:15:16 № 521275 1 7.jpg128.75KB, 1280x720 7.png69.16KB, 1057x705 >>521173
Маник Керекеш 25.06.26 Thu 14:19:11 № 521276 Бля, прикольніть, дебіл виконав всього 15/100, а вже оре "караул, памагітє, а ви бачили що там у балгар двадцять годков назад?". Та ти там ніхуя і незнаєш, що там було у болгар, окрім двух речень, що тобі зкормив ШІ.
Серафіон Гаранжа 25.06.26 Thu 14:31:54 № 521277 2 image.png730.01KB, 1080x1304 {8529A1D9-AFA8-459C-972A-AAB883542B69}.png120.49KB, 707x819
Краматорск-кум Болех Бобровник 25.06.26 Thu 14:38:39 № 521278 >>521277А командование уже эвакуировали? На простох степашек похуй.
Нарад Майданський 25.06.26 Thu 14:41:36 № 521279 >>521277Че пидорахи весь Крым всегда к одному Тибластополю сводят?
Симон Ващиленко 25.06.26 Thu 14:52:00 № 521280 4 >>521239Хули от той косы толку, полоска песка простреливаемая со всех сторон с узким горлышком, технику не переправить, наступление не развить.Пока соседний с Херсоном берег не отобьют, это все пуки в лужу.
Мешко Ячмененко 25.06.26 Thu 14:52:44 № 521281 >>521279Горад саюзнава фидєральнава падчінєнія, жи єсь! Прям как Масква.
Мануїл Дудко 25.06.26 Thu 14:53:41 № 521282 4 >>521258До избиения студентов и исключительно за евроинтеграцию вышло помайданить 2-3тыс протестующих.
Нарад Майданський 25.06.26 Thu 14:53:44 № 521283 1 >>521258Лол, лично этот флаг видел, рядом находился (я про флаг Хуесоссии, где он совмещен с флагом ЕС сверху). Где-то даже фотка есть. Видимо, его многие фоткали.
Олейко Вівсянко 25.06.26 Thu 14:57:56 № 521284 1 ❗️На саммите США и России на Аляске «были лишь предложения, а не соглашения» по Украине — госсекретарь США Рубио
Рожнят Додь 25.06.26 Thu 15:00:13 № 521285 >>521283Пам'ятаю була палатка з прапором Импортовая Замещалия, так парочка навальністів сиділа. Щось навіть пам'ятаю пиздів з одним з них, він затірав що вони скинуть Пиню раніше ніж ми Янука. Он воно як потім вийшло.
Ратибор Кизима 25.06.26 Thu 15:05:06 № 521287 >>521286Коняка - це ти? Повторю - а де надулі? Ну тобто, вони там про щось побазарили, поулибались, полизали сраки. Та нічого не змінилось. Воюємо, як воюємо.Надули було б, якщо умовно було б перемирья на переговори на місяуць. Чи повітряне перемирья. Чи жест доброї молі. Ніхуя ж не було. Що ми, що русня воює на максимумі можливого. Пук Анкоріджу абсолютно нічого не змінив. Отже - де надулі?
Євпсихій Голованнік 25.06.26 Thu 15:05:29 № 521288 1 DSC05843.jpg384.99KB, 1224x1632 DSC05880.jpg515.26KB, 1632x1224 DSC05860.jpg423.04KB, 1632x1224 DSC05873.jpg376.30KB, 1224x1632 >>521282Без ЄС хоча б як образу з часом почнуть виникати питання, нащо були всі ті жертви.>>521283Там були ще цікаві прапорці. А оцей члєнін так якось плутався впоперек натовпу, що навіть сфотографував, була якась чуйка що йому дадуть пизди, так само як дали пизди одному з автобусів з рекламою СТБ-шного конкурсу якими пробували перегородити шлях.
Алим Мукоїд 25.06.26 Thu 15:06:25 № 521289 3 >>521287Пидорашки год воображали, что о чем-то там договорнячились с заморским бареном.
Гал Трищак 25.06.26 Thu 15:08:50 № 521290 >>521187Маскування, захуярить тент зверху там, сіток. Нє, не чули? Звичайно війна, техніка вибивається, але так тупо всирати унікальне дороге дефіцитне ппо... ну хз.
Нарад Майданський 25.06.26 Thu 15:10:55 № 521291 3 image.png5.80MB, 2560x1912 >>521288>>521285О, вот нашел фотку свою.
Олейко Вівсянко 25.06.26 Thu 15:13:22 № 521292 photo_2026-06-25_15-13-05.jpg62.00KB, 1056x1169 ⚡️Минкультуры Молдовы опубликовал список российских артистов, которых не рекомендует приглашать в республику.
Волох Подда 25.06.26 Thu 15:13:31 № 521293 2 -3195015609672486029.mp42:18, 27.66MB, 640x848 -6591521615009060347.mp40:14, 2.94MB, 688x848 Новости из бензоколонии1. Самара2. Алтайский край
Мешко Ячмененко 25.06.26 Thu 15:15:29 № 521294 Screenshot 2026-06-25 151429.jpg4.71KB, 314x107 >>521292Так, блет. Він же помер.
Олейко Вівсянко 25.06.26 Thu 15:17:38 № 521295 1 photo_2026-06-25_15-17-25.jpg48.77KB, 600x480 VK закупил более тысячи топовых MacBook для разработки мессенджера всего неделю назадКомпания потратила больше 200 000 000 рублей на ноуты от Apple, включая 65 MacBook Pro с 64 ГБ оперативки по 300 000 рублей каждый
Гал Трищак 25.06.26 Thu 15:22:57 № 521296 1 >>521206Все так, але "сама велика країна Европи" ти загнув. Ми не в 2013 році. Зараз ми лише на 3 місці.
Владислав Врублевський 25.06.26 Thu 15:31:52 № 521299 10 654453534.mp40:59, 3.52MB, 384x384 Пидоран хотел выебнуться что все ок с бензом, и даже очередей нету, очередей действительно нету, но есть нюанс
Милох Стахура 25.06.26 Thu 15:37:29 № 521301 6 подумой.jpg24.92KB, 466x310 >>521239Не крынкуй, подумой.
Рукомир Замора 25.06.26 Thu 15:39:34 № 521302 Репортер: Сралинолюбая Вжопусапогия звинувачує США у невиконанні, цитую, "домовленостей", чи то пак "розумінь", яких ми досягли на АлясціРубіо: На Алясці не було жодної угоди. На Алясці була пропозиція, але угоди там не було. Якби була угода, ми б мали кінець війниОтже, як я вже казав, Трампло готовий, і США залишаються готовими відіграти будь-яку конструктивну роль, яку ми можемо, щоб досягти, знаєте, тривалого завершення цієї війни в Україні, яка була кривавоюТож це виснажливо для Європи, але особливо для України, і дедалі більше для росії. Тому ми готові зробити крок уперед і відіграти конструктивну роль, якщо зможемо допомогти сторонам дійти згоди та покласти край цій війніЦе те, що Трампло намагався зробити вже півтора рокуАле дивіться на Алясці не було жодної угоди. На Алясці була зроблена пропозиція, але це ніколи не було угодоюРепортер: З боку росії чи з боку США?Рубіо: Я маю на увазі, це те саме, що ви бачили публічно повідомленим, так? Тобто Нефтепродуктная Сгорация хоче, щоб усю територію Донецької області передали їм, серед іншого, чого вони вимагають
Нарад Майданський 25.06.26 Thu 15:43:49 № 521303 1 >>521206>яка на ділі це довела а не на комп'ютерних симуляціяхУ вестоидов нет такого понятия, как "на ділі", "на практике", "опыт" и т.п. У них если "не по стандартам НАТО", то значит армия плохая и слабая. Они считают ВСУ слабой армией. Не шутка. Почитай что поляки те же пишут.
Ратислав Кукуріка 25.06.26 Thu 15:44:11 № 521304 2 В Генштабе ВСУ заявили об ударе по РЛС и РЛК в районе КерчиЗа минувшие сутки украинские военные нанесли удар по двум российским радиолокационным комплексам в Крыму, сообщает пресс-служба Генерального штаба ВСУ. Согласно сообщению, речь идет о РЛС «Небо» и радиолокационном комплексе «Скала-М» в районе Керчи.
Милох Стахура 25.06.26 Thu 15:45:47 № 521305 >>521176Вродь загран симки норм работают, это местным приказано терпеть. А так-то чурбанов достаточно для объективного контроля.
Владислав Врублевський 25.06.26 Thu 15:46:01 № 521306 8 Ебка Крыма 25.06.2026.mp43:58, 28.53MB, 1280x720 Ебка Крыма 🔥Берегова РЛС «МР-231», нп Мирний, АР Крим, 1 ОЦ СБС🔥Берегова РЛС «Нева-Б», нп Морське, АР Крим, 1 ОЦ СБС🔥Берегова РЛС «Нева-Б», нп Заозерне, АР Крим, 1 ОЦ СБС🔥Таврійська ТЕС, нп Сімферополь, АР Крим, 9 бат «Кайрос» 414 ОБр СБС «Птахи Мадяра» 🔥Електропідстанція ПС330/220/110/35 кВ «Севастополь», нп Севастополь, АР Крим, 1 ОЦ СБС🔥Електропідстанція ПС330 кВ «Сімферопольська», нп Сімферополь, АР Крим, 1 ОЦ СБС🔥Нафтобаза, нп Джанкой, АР Крим, ГВ БАС «Фенікс»🔥Газова компресорна станція, нп Журавлівка, АР Крим, 20 ОБр СБС «К-2»🔥Газова компресорна станція, нп Ключі, АР Крим, 412 ОБр СБС «Nemesis»🔥Зенітна установка ЗУ-23-2, нп Кумове, АР Крим, 1 ОЦ СБС
Милох Стахура 25.06.26 Thu 15:47:19 № 521307 1 >>520889>потужний саботує процес вступу в ЄСНадеюсь. Совок на минималках - нинужон.
Гал Трищак 25.06.26 Thu 15:49:17 № 521308 1 >>521298Я знаю що ти хочеш сказати, але це несерйозна розмова.
Світлан Федорка 25.06.26 Thu 15:51:05 № 521310 >>521277 В целом, примерно такую картину я и представлял когда пидораны говорили, что крым это ебейшая база для войны с нато.
Чекан Фучко 25.06.26 Thu 15:53:43 № 521311 >>521226В них проблеми з сучасним бензином високооктановим, типу євро 4 і вище.Я сумніваюсь, що для генераторів він потрібен, там мабуть і совковий А-80 підійде.
Дніпро на зв'язку Білиш Розгонюк 25.06.26 Thu 15:54:26 № 521312 >>521292С трупа Тату проиграл. Впрочем, а их то за что? Помню они когда-то выступали в майках хуй войнеОватнели?
Олейко Вівсянко 25.06.26 Thu 15:54:32 № 521313 photo_2026-06-25_15-54-16.jpg40.47KB, 1200x606 ⚡️Лукашенко заявил, что недавно встречался в Минске с представителями Дуче.Я получил от Дуче ответ, Киев понимает, что нельзя втягивать Минск в войну.
Нарад Майданський 25.06.26 Thu 16:03:19 № 521314 >>521312Там черненькая бимбоунитазнулась сильно и стала топить за Поп-ита еще году в 2020. Правда о какой "группе Тату" они говорят, если ее уже нет (черненькая уже петь не может буквально - она еле говорит).
Ратислав Кукуріка 25.06.26 Thu 16:05:24 № 521315 VID_20260625_160327_510.mp4.mp40:12, 2.53MB, 848x464 >>521313Он куда-то срочно сьебывает кстати, куда не сказал
Гал Трищак 25.06.26 Thu 16:10:12 № 521317 >>521303> Почитай что поляки те же пишутЯ читав. Весь тейк поляків заключається в тому що "ми в нато амеріка с намі". Все. Що буде якщо США на захоче в разі чого захищати поляків - поляк не хоче знати. Літералі пишуть "цього не може тому що цього не може бути". Хоча всі крім поляків, розуміють що саме так і буде.
Фаласій Недря 25.06.26 Thu 16:10:15 № 521318 6667.mp42:40, 16.80MB, 1276x720 Крымская топливная компания TES обратилась за помощью к хуйлу. Среди причин предбанкротного состояния были названы уничтожение топливного терминала в Керчи и несколько сожженых АЗС.
Красун Фальоса 25.06.26 Thu 16:21:57 № 521319 1 video_2026-06-23_17-43-33.mp40:30, 2.10MB, 720x772 >>521318А пиздюков они поставили что бы отвращение было?>>521271https://www.youtube.com/watch?v=S-fe9T28VLM
Фаласій Недря 25.06.26 Thu 16:23:10 № 521320 1 diary_cemetery2.mp40:22, 8.68MB, 1920x1080 888.jpg405.66KB, 1920x1080 Росіянин прийшов на український цвинтар, де його зустріли дрони 63-ї ОМБр .
Фаласій Недря 25.06.26 Thu 16:26:08 № 521321 6 (1).jpg86.85KB, 1180x729 6 (2).png94.91KB, 1063x882 6 (1).png85.17KB, 1062x876 На маркетплейсах запретили объявления о продаже бензина — ФАС
Кречун Левицький 25.06.26 Thu 16:32:23 № 521323 1 >>521206Все ці плюси з лихвою перекриваються тим мінусом що ця країна в стані територіально конституційного конфлікту з рашкою, в колективна Європа не шукала і не шукає прямого конфлікту з рашкою. Мрії про те що Дедовская Доедалия сама візьме і нападе на найсильніший воєнних блок в складі якого ядерні США - залиш при собі
Фаласій Недря 25.06.26 Thu 16:37:39 № 521325 1 99 (9).jpg421.32KB, 2160x1591 99 (8).jpg390.95KB, 2160x1631 99 (10).jpg368.86KB, 2160x1580 БпЛА-камікадзе "Чаклун-В" (дальність до 300 км, БЧ до 12 кг) під час підготовки до запуска військовими 414-ї ОБрУБАС
Фаласій Недря 25.06.26 Thu 16:38:51 № 521326 2 7 (5).jpg61.46KB, 2157x1093 7 (3).png103.48KB, 1033x862 Компанія "Українська Бронетехніка" повністю перейшла на виробництво далекобійних 155-мм снарядів
Аріан Огоновський 25.06.26 Thu 16:39:58 № 521327 4 1643466746077.png537.46KB, 917x866 1753189275208.png638.58KB, 967x716 >>521275Universal practice! There is nothing to see
Нарад Майданський 25.06.26 Thu 16:40:22 № 521328 3 >>521317>Хоча всі крім поляків, розуміють що саме так і будеНе будет. Вестоиды порешают чтобы больше мыкол дохло, а к ним война так и не добралась. А если доберется, то бомбить они будут нас, а не Пидорассию.
Фаласій Недря 25.06.26 Thu 16:40:30 № 521329 88 (8).jpg209.64KB, 2048x1365 88 (7).jpg200.76KB, 2048x1365 88 (9).jpg336.38KB, 2048x1364 Китайський ПЗРК FN-16 під час роботи військових 160-ї ОМБр
Фаласій Недря 25.06.26 Thu 16:44:20 № 521330 1 9.jpg422.29KB, 2560x1502 9.png89.34KB, 1054x730 Компанія FFG повідомила , що в Україну було поставлено 8 систем ППО NOMADS
Фаласій Недря 25.06.26 Thu 16:46:15 № 521331 88 (12).jpg296.63KB, 1920x1280 88 (11).jpg339.12KB, 1920x1280 88 (10).jpg118.92KB, 1920x1280 88 (13).jpg191.92KB, 1920x1280 РСЗВ M142 HIMARS на озброєнні артилеристів 147-ї ОАБр
Ратибор Кизима 25.06.26 Thu 16:47:43 № 521332 6_1.mp42:53, 24.61MB, 1280x720 >>521315>>521313Короче, схоже картоплефюрер таки обирає город копати.
Фаласій Недря 25.06.26 Thu 16:48:38 № 521333 2 88 (16).jpg272.56KB, 1920x1080 88 (15).jpg264.16KB, 1920x1080 88 (14).jpg275.59KB, 1920x1080 88 (17).jpg157.23KB, 1920x1080 Танк M1A1 AIM Abrams з ДЗ "Контакт-1" та "капюшоном" під час роботи військових 425-го ОШП
Фаласій Недря 25.06.26 Thu 16:51:52 № 521334 2 6J4W.mp40:02, 388.89KB, 480x480 >>521332Ну Батька, ну эквилибрист.
Рукомир Замора 25.06.26 Thu 16:57:44 № 521335 2 У ГО Захист тварин “Плюшка” заявили, що в Одесі представники ТЦК та СП викрали й побили собаку чоловіка, який втік від них.За словами зоозахисників, сталось це у ЖК Простір на вулиці Гераневій. На місці події помітили поліцію.“ТЦК ловили хлопця, він втік, а вони вкрали собаку, жорстоко побили і викинули з переламаними лапами! (…) За що побили собаку? Вона відмовилась йти до війська?“, – пишуть у ГО.https://bukvy.org/v-odesi-ttsk-vykraly-j-pobyly-sobaku-cholovika-yakyj-vtik-vid-nyh-zoozahysnyky/
Красун Фальоса 25.06.26 Thu 17:12:51 № 521337 1 Мне кста смешно с того что пидорашки бугуртит с того что они нам нпз не выносят. Но пидорашки забыли что сами обанкротили и на метал порезали большую часть нпз.
Євпсихій Голованнік 25.06.26 Thu 17:26:24 № 521339 1 >>521323Кіпр в 2004 взяли в ЄС, хоча там літераллі турецький лугандон на пів-країни.
Діян Лупенко 25.06.26 Thu 17:38:52 № 521340 1 >>521339Можливо вони швидко вчаться і з кожним новим недолугим членом ЄС вимоги до наступного сильно зростають. А те на що раніше закривали очі зараз виноситься на світ божий і в туди тицяють пальцем.
Пимен Скридло 25.06.26 Thu 17:45:30 № 521341 >>521339Кіпр, як би так сказати… Трохи привабливіший за Україну в економічному плані.
Серафіон Гаранжа 25.06.26 Thu 17:46:56 № 521342 2 {A1B79A40-AA25-4BEA-8C74-33CECB71ED82}.png239.88KB, 438x758 Нам похуй на ЄСUnless its 🤬🤬🤬
Жаданець Гасюк 25.06.26 Thu 17:48:08 № 521343 2 ⚡Нідерланди закуповують 700 крилатих ракет Ruta Block 2 для України в угоді на 250 мільйонів євро, — видання NRC.Зброя, вироблена нідерландською компанією Destinus, має дальність близько 500 км, несе бойову частину масою 250 кг та використовує ШІ для розпізнавання цілей.
Рукомир Замора 25.06.26 Thu 17:48:53 № 521345 Невідомий розстріляв автомобіль знімальної групи британського телеканалу Sky News біля КСП 425 ОШП "Скеля". За його словами, водійка не постраждала лише завдяки броньованому автомобілю. На автомобілі нарахували 12 кульових отворів.Після інциденту командир "Скелі" пообіцяв провести перевірку, однак за понад рік жодної відповіді команда так і не отримала. Також журналісти звертались до пресцентру відповідного напрямку та Генерального штабу ЗСУ, однак реакції не отримала.Продюсер пояснив, що вирішив оприлюднити цю історію зараз після появи нових повідомлень, пов’язаних із полком "Скеля":"Sky News міг би підняти скандал на міжнародному рівні, але не став цього робити, бо вболівають за нашу країну", – зазначив Азад Сафаров.
Серафіон Гаранжа 25.06.26 Thu 17:49:09 № 521346 IMG_5316.mp41:18, 28.54MB, 720x1280 Буханкіфікація прямо з конвеєра.
Євпсихій Голованнік 25.06.26 Thu 17:49:44 № 521347 2 >>521342> > 2024/1226Якщо потужнічі грають хуєм на конституції, це не означає що решта світу теж. Закони такого роду не мають зворотньої сили.
Серафіон Гаранжа 25.06.26 Thu 17:50:03 № 521348 1 >>521345>Sky NewsВигнати цих єврокуків назад в британію нах.
Ратислав Андросяк 25.06.26 Thu 17:50:09 № 521349 Screenshot_20260625_174919_Telegram.jpg645.68KB, 933x1477 >>521342Реальні канали піднімають реальні теми💪💪
Ратислав Андросяк 25.06.26 Thu 17:52:07 № 521350 2 Screenshot_20260625_175134_Chrome.jpg326.35KB, 832x1456 >>521346До цього момента не було понятно звідки відео:
Олейко Вівсянко 25.06.26 Thu 18:10:24 № 521352 Gemini_Generated_Image_l5flj4l5flj4l5fl.png1.63MB, 1408x768 Аналіз психотипу та поведінки хуйлаБазовий психотип: Епілептоїд (паранояльний тип). Основні риси — хвороблива підозрілість, мстивість, злопам'ятність, системність та схильність до накопичення образ.Потреба в контролі: Має гіпертрофовану потребу повністю контролювати своє оточення, ситуацію та інформаційні потоки. Будь-яка втрата контролю викликає у нього сильний стрес та агресію.Реакція на критику: Сприймає будь-яку незгоду або критику не як альтернативну думку, а як особисту зневагу, образу або пряму зраду, що підлягає жорстокому покаранню.Механізми прийняття рішень та управлінняІнформаційне поле: Свідомо ізолював себе від альтернативних джерел інформації. Отримує дані виключно через систему спецслужб (у «червоних папках»), які адаптують звіти під його очікування та фобії.Принцип «розділяй і володарюй»: Створює штучну конкуренцію між різними вежами Кремля, силовими структурами (ФСБ, ГРУ, Міноборони), щоб жодна з груп не могла посилитися настільки, аби загрожувати його владі.Страх змови: Всі кадрові перестановки та призначення базуються не на професіоналізмі, а на особистій відданості та компроматі. Головна мета — унеможливити палацовий переворот.Стратегічні цілі та світоглядІсторична місія: Щиро вірить у свою особливу роль у відновленні «історичної справедливості» та збиранні земель імперії. Керується концепціями геополітичного реваншизму.Сприйняття Заходу: Впевнений, що західний світ перебуває у стані занепаду, слабкості та нездатності до тривалого опору чи консолідації.Мова сили: Розуміє та поважає виключно пряму військову чи економічну силу. Будь-які спроби компромісу чи дипломатичні поступки з боку опонентів трактує як слабкість і сигнал для подальшого тиску.Внутрішні страхи та слабкі місцяФобія фізичного знищення: Проявляється у надмірних заходах безпеки (багатоденні карантини для відвідувачів, довгі столи, використання дублерів, тотальна перевірка їжі).Вразливість перед неочікуваним: Губиться у ситуаціях, які виходять за рамки заздалегідь підготовлених сценаріїв (приклади: масштабні техногенні катастрофи, раптові військові заколоти чи нестандартні геополітичні ходи). У такі моменти бере паузу і зникає з публічного простору.
Олейко Вівсянко 25.06.26 Thu 18:22:44 № 521353 photo_2026-06-25_18-21-42.jpg181.57KB, 1280x720 photo_2026-06-25_18-21-45.jpg187.69KB, 1280x720 photo_2026-06-25_18-21-44.jpg209.61KB, 1280x720 ❗️Буде наступ зі сторони Білорусі: вздовж нашого державного кордону у Білорусі завершується будівництво складів для БК, доріг для військових колон і так далі, — Дуче 📍Це прикордонні напрямки Кобринь – Ковель, Іванове – Маневичі, Лунинець – Сарни, Речиця – Коростень та Гомель – Чернігів. Знаємо, що в російських документах це описується саме в контексті завдань так званої «СВО». 📍Білорусь отримала від України необхідні сигнали щодо такої діяльності, а також і щодо всіх інших форматів їхньої колаборації з росією в інтересах затягування та масштабування війни. 📍Білорусь знає, які кроки потрібні з її боку для миру. Розбудова прикордонної інфраструктури агресії з боку Білорусі має бути зупинена. 📍Кроки, спрямовані до деескалації та миру, мають бути зроблені саме білоруською стороною.
Красун Фальоса 25.06.26 Thu 18:33:30 № 521354 1 Т-90М Крематорий.mp40:35, 3.99MB, 852x480 >>521353Пизда будет ебларусикам.
Фаласій Недря 25.06.26 Thu 18:47:15 № 521355 77 (2).jpg124.25KB, 1920x1080 77 (1).jpg227.47KB, 1920x1080 77 (3).jpg182.08KB, 1920x1080 САУ CAESAR (шасі Tatra 815-7) під час роботи артилеристів 148-ї ОАБр
Фаласій Недря 25.06.26 Thu 18:48:42 № 521356 7 (7).jpg362.82KB, 1638x1145 7 (6).jpg649.32KB, 1638x2048 7 (8).jpg1012.62KB, 1638x2048 Танк Т-64БВ зр.2022 з "капюшоном" на озброєнні 210-го ОШП
Фаласій Недря 25.06.26 Thu 18:50:23 № 521357 7 (11).jpg363.12KB, 2048x1365 7 (10).jpg347.49KB, 2048x1365 7 (9).jpg217.15KB, 2048x1463 7 (12).jpg234.11KB, 2048x1365 Медичні бронеавтомобілі INKAS Sentry AMEV під час передачі військовим медикам Сил оборони УкраїниINKAS Sentry AMEV побудовано на базі Ford F550 Heavy Duty, має захист 1-2-го рівня STANAG 4569 (витримує кулю набою 7.62-мм) та 2 місця для поранених. В серпні 2025-го року було зібрано 347,8 млн грн, за які було куплено в Канаді 30 бронеавто (біля 258 тисяч $ за шт).
Звенигор Балащак 25.06.26 Thu 18:52:37 № 521358 >>521353у бульбашей воевать некем и нечем, а вот если они откроют воздушное пространство для руснявых крылаток и шахедов, то западным областям будет гг.
Гал Трищак 25.06.26 Thu 18:54:03 № 521359 6 >>521345це добре що пішов розголос.Одна "скеля" дискредитує мобілізацію гірше ніж всі іпсохи русні за цей рік. Зараз всі бусифіковані знають що вони майже гарантовано будуть направлені в скелю, тому бьються з тцкшниками насмерть, тікають від них любою ціною, а якщо не змогли - то гарантовано тікають в сзч відразу як є шанс. Якби розподіл по всім бригадам йшов справедливо, то й втікачів було б набагато менше.По суті скеля це зараз штрафбат, от значить і треба туди опреділяти зальотчиків, злочинців, і т д.
Грива Матусевич 25.06.26 Thu 18:54:05 № 521360 1 image.png389.25KB, 803x863 >>521358> а вот если они откроют воздушное пространствоПоки тільки лісове пространство відкрили для українців.🤭
Дажбог Врублевський 25.06.26 Thu 18:56:36 № 521361 image.png7.77KB, 99x121 а чого по єбалузі досі не єбнули?
Чекан Фучко 25.06.26 Thu 18:57:47 № 521362 >>521275>чисткитобто вони усі подадуть до суду і отримають компенсацію зарплати за 2 роки, коли трампло проїбе вибори?
Жаданець Гасюк 25.06.26 Thu 18:58:08 № 521363 2 pepe-the-frog-thumbs-up.gif58.55KB, 444x360 >>521353Без паники, это на Польшу и на сувал 🤡
Алим Мукоїд 25.06.26 Thu 19:01:47 № 521364 im1jjSTk84j8afbnjrNaOk0BMruypqWX.jpg78.62KB, 680x382 Ой-вэй, слухайте, а обстрелы Мацквы это таки не антис-митизм с нашей стороны?>Израильская авиакомпания El Al временно прекратит полеты по маршруту Тель-Авив — Москва в ближайшие дни. Об этом сообщила гостелерадиокомпания Kan.>Как уточнили представители авиакомпании, решение принято из-за развития событий между Россией и Украиной. Пока речь идет о приостановке рейсов на несколько дней. На следующей неделе компания проведет новую оценку ситуации, чтобы определить, возобновлять ли перелеты.
Дажбог Врублевський 25.06.26 Thu 19:03:09 № 521366 6 А взагалі, хто б міг подумати шо по підорам настільки часто буде прилітати на їх території, літералі кожен день, шо всі вже звикли і особливо не реагують. Стрєлочка повернулась. А колись у пєндосів випрашували дозвіл хоч разок уєбать.
Гранко Дробоття 25.06.26 Thu 19:07:32 № 521367 video_2026-06-10_00-45-23(1).mp41:33, 29.00MB, 718x1270 >>521366Дуче вкачал механнику эскалации в хойке
Гал Трищак 25.06.26 Thu 19:12:42 № 521368 1 >>5213612 причини.1) це одне з найбільш прикритих ппо місць в рашці.2) виробничі цехи дронами не розвалиш, потрібні ракети.Тому я б не чекав туди ударів поки не вироблять достатньо фламінг щоб прорвати ппо.
Жаданець Гасюк 25.06.26 Thu 19:13:55 № 521370 1 ⚡За прогнозами НЕК "Укренерго", через аномальну спеку та ремонти на АЕС, у липні-серпні можливі відключення до 5 годин на добу в пікові вечірні години. Втім, за відсутності нових ворожих ударів, є високі шанси пройти цей період без серйозних обмежень.
Годько Красовський 25.06.26 Thu 19:18:47 № 521371 1 mugin5.mp41:10, 7.40MB, 470x854 Ураження новошахтинського НПЗ дроном мугін5
Рожнят Андріїшин 25.06.26 Thu 19:22:04 № 521373 brzezinski-crisis-2009.png369.17KB, 1466x720 >>521335Выглядит так, что всю хуйню делают специально для видео, может, чтоб бурления какие-то начались.
Алим Мукоїд 25.06.26 Thu 19:28:37 № 521374 >>521370В Крыму по команде диспетчера Черноморского РДУ (филиал АО "СО ЕЭС") введен режим временного ограничения электроснабжения. Об этом сообщает Крымэнергоинформ. «Это вынужденная мера. Она необходима для исключения перегруза электрической сети, с целью не допустить аварии во всей энергосистеме», - сказано в соообщении.Ранее аналогичный режим ввели в Севастополе.Точные почасовые графики по районам электрических сетей в настоящее время отсутствуют. Отключения будут производиться точечно и по необходимости.ГУП РК "Крымэнерго" принимает все возможные меры для восстановления стабильного электроснабжения.«Просим с пониманием отнестись к этим временным трудностям. При поступлении команды на снятие ограничений, электроснабжение будет восстановлено в полном объеме», - подчеркнули на предприятии.
Азарій Стефанський 25.06.26 Thu 19:30:14 № 521376 >>521371Но ведь этому видео уже 4 года (пиздец просто!) и в оригинале там швайнокарась, а не мугин-5!
Нарад Майданський 25.06.26 Thu 19:38:59 № 521377 2 >>521371>>521375>>521376Да, это кажись одо из первых, если не первое видео с поражением цели в Хуесоссии нашим БПЛА.
Людислав Чугуй 25.06.26 Thu 19:43:08 № 521378 >>521359Хз, ситуация действительно неоднозначная:Роман Донік, військовослужбовець"Хм. У мене таке наївне питання виникло після всього прочитанного за останні дні. Тобто, у нас, наприклад дядько Василь 56 рочків, який має двох дітей та трьох онуків, який пахав все життя і має купу захворювань не оформлених потрібним чином, може бути відправлений в штурмовики?Ботан сколіознік закінчивший школу з золотою медаллю, а потім вивчившийся на електронщика на сто, теж може. Ойтішнег з двома дітьми, який заробляв і нормально платив податки податки, теж норм для штурмів. І сотні, тисячі інших добропорядних громадян, зразкових сімʼянинів і платників податків, теж годяться. А люди які спочатку навалювались важкими наркотиками, потім отримали замісну терапію за рахунок податків всіх вищеперелікованих і нормально себе почуваю на метадоні (коли банально нема грошей на навалитись чимось важким), вони у нас офіційно привелійована каста, яка потребує уваги і легшої служби? Тобто зразкових громадян, ми навмисно наражаємо на більші ризики для життя, а наркоманів виводимо в окрему категорію узаконених привілейованих? Я розумію, що на жалість люди з наркотичною залежністю вміють давити як ніхто інший. І це дійсно трагедія для родин. Але чим вони кращі, при інших рівних умовах з станом здоровʼя, за звичайних людей? І звісно, я ж розумію, всі вони захворіли на наркотично залежність повітряно крапельним шляхом коли переводили бабусь через дорогу, та допомагали важкі сумки носити. Або їх примусили під загрозою смерті дітей підсісти на наркоту. Виходить у нас люди з офіційною наркотичною залежністю, офіційно мають служити в підрозділах де менше контролю? Де у них більше неконтрольованого вільного часу і де більше треба самоконтролю? А ті хто не встиг «облікуватись» в наркологів? Їх тисячі в військах. Там все нормально? Є і так звані «офіцери», які колись закінчили військову кафедру, а зараз кончені сольовики. Тобто це норм?Це одному мені здається, що якийсь перекос не дуже нормальний? Чи це завідома шпарина для діточок високопосадовців, які навалюють гєричем та коксом, але вже мають довідки про залежність? Шось у мене такий світоустрій не монтується в голові. Кудись не туди звернув захист військовослужбовців."
Неходко Богайчук 25.06.26 Thu 19:49:16 № 521379 >>521378Наркоман тримати позицію не зможе, а щтурмувати зможе.
Грива Матусевич 25.06.26 Thu 19:49:22 № 521380 6 >>521378> А люди які спочатку навалювались важкими наркотикамиДо цього моменту було норм, далі маразм пішов. Треба згадати військових пенсіонерів 45 років які все життя за державний кошт фарбували траву в частинах. Які мають саме замість порядочних сімянинів воювати. Я так бачу.
Симон Ващиленко 25.06.26 Thu 19:49:52 № 521381 >>521367Не постите пожалуйста контент из гфл2, я еле дропнул, теперь боюсь сорваться, особенно при виде g41...Баннер еще идет или уже закончился?
Олейко Вівсянко 25.06.26 Thu 19:52:03 № 521382 >>521358Пипі в папочка принесли стратку що просто ричимо, Україна кидає половину ВСУ на північ, берем домбас, заявляємо що СВО досягнуто.
Звенигор Балащак 25.06.26 Thu 20:07:02 № 521383 >>521373я таку хуйню бачив у шизо-фільмі zeitgeist, де ще казали, що Буш причетний до 9/11
Гликерій Страшненко 25.06.26 Thu 20:07:20 № 521384 5 16559295020190.mp40:28, 7.45MB, 704x1280 >>521371фэк и монтаж, вот оригинальное видео
Фаласій Недря 25.06.26 Thu 20:08:41 № 521385 77788.jpg128.21KB, 1244x675 54 ОАБр зі складу 17-го АК отримала на озброєння вітчизняну гармату 2П22 «Богдана-БГ»
Олейко Вівсянко 25.06.26 Thu 20:09:47 № 521386 2 photo_2026-06-25_20-09-14.jpg113.07KB, 1280x853 хуйлу дали 40 днів.❗️Дуче затвердив Службі безпеки 40-денну операцію впливу на Труболопная Замерзация заради спонукання до закінчення війни.
Фаласій Недря 25.06.26 Thu 20:10:01 № 521387 88 (13).jpg344.jpg643.91KB, 2048x1152 68 ОАБр отримала на озброєння вітчизняну гармату 2П22 «Богдана-БГ»
Гал Трищак 25.06.26 Thu 20:10:09 № 521388 >>521358> а вот если они откроют воздушное пространство для руснявых крылаток и шахедов, то западным областям будет гг.Не буде. Зараз не 25 рік. Шахеди збивають майже всі. Я вже майже забув вайби 24-25 років як монітор пише на місто летить 20 шахедів і потім армагедон нахуй, чую а іноді і бачу 15 прильотів. Зараз - монітор пише на місто летить 50 шахедів, десь вдалекі трохи громихає і через 5 хвилин пишуть всі збили ще на підльоті, пісюни відпрацювали. Максимум пара прильотів з 50 буває. Плюс не забуваєм що ракет і шахедів більше не стане, тобто менше буде летіти по нам.Саме тому я думаю нічого не буде з білорусі. Заради мінімальної вигоди від таких дій пиня втратить білоруські нпз, які зараз критичні для рашки, а також білоруське впк яке теж повністю працює на рашку.
Діля Бобровник 25.06.26 Thu 20:10:27 № 521389 >>521204Як ви відрізняєте Лютий від FP-1 по таким відео?
Фаласій Недря 25.06.26 Thu 20:10:56 № 521390 1688406667170-0.png872.03KB, 896x896 >>521386почему именно 40?
Олейко Вівсянко 25.06.26 Thu 20:11:02 № 521391 1 ❗️Ссаная Снигерия буде горіти, удари будуть кожного дня: затвердив для СБУ 40-денну операцію впливу на державу-агресора заради спонукання до закінчення війни, — Дуче
Олейко Вівсянко 25.06.26 Thu 20:13:01 № 521392 photo_2026-06-25_20-12-46.jpg125.21KB, 1092x1280 🚀 США впервые испытали украинские морские дроны Magura, сообщает Bloomberg.Во время испытаний американские спецподразделения успешно поразили корабль с помощью дрона.
Фаласій Недря 25.06.26 Thu 20:15:46 № 521394 577687878.jpg91.69KB, 1280x1280 >>521388>Шахеди збивають майже всіТакие бабки въебали в эту ебаную Алабугу, а теперь эти Шахеды законтрили.
Фаласій Недря 25.06.26 Thu 20:17:03 № 521395 1 (2).jpg592.66KB, 2048x1365 1 (1).jpg430.60KB, 2048x1365 1 (3).jpg167.16KB, 2048x1365 Військові 66-ї ОМБр отримали на озброєння БТР-4Е
Рожнят Андріїшин 25.06.26 Thu 20:17:35 № 521396 2 Супербратья Марио (1993).jpg399.68KB, 1282x694 911.mp40:40, 3.00MB, 854x480 911-wtc7.mp41:22, 8.36MB, 600x480 >>521383Ну, буш просто отыграл роль, кстати, в том ритуале съёмки с урока могут иметь больше смысла, чем видео попадания в башни.
Бог Додь 25.06.26 Thu 20:19:58 № 521397 5 >>52139040 днів Дуче буде водити підарашок по пустелі безумства і відчаю. Біблію не читав чи шо?
Фаласій Недря 25.06.26 Thu 20:20:01 № 521398 3 66 (6).png45.10KB, 1051x328 66 (1).mp41:12, 7.92MB, 1280x720 66 (5).jpg225.60KB, 1280x720 66 (6).jpg123.22KB, 1280x720
Фаласій Недря 25.06.26 Thu 20:21:31 № 521399 1 766.png42.02KB, 1231x205 16626686542801.png62.32KB, 536x377 >>521397 я почему-то об вот об этом подумал.
Годько Красовський 25.06.26 Thu 20:21:32 № 521400 3 котик смішнявочка №172.png133.71KB, 343x343 >>521384Кумедно, цю музику на це відео я наклав 4 роки назад.
Фаласій Недря 25.06.26 Thu 20:25:10 № 521401 2 88 (9).png22.95KB, 1036x103 88 (18).jpg157.74KB, 1600x1068 88.mp40:08, 603.77KB, 480x600
Фаласій Недря 25.06.26 Thu 20:37:53 № 521402 Optoriznia 151.webm0:55, 17.17MB, 1350x1080 545 (2).jpg442.20KB, 1350x1080 545 (1).jpg556.36KB, 1350x1080 545 (3).jpg547.20KB, 1350x1080 Окупанти продовжують лізти на Лиманському напрямку. Але тут на кожного загарбника вже чекають FPV-дрони на оптоволокні від пілотів SIGNUM .
Козак Скриняр 25.06.26 Thu 20:37:56 № 521403 2 >>521396Вся эта хуйня с подрывом рассчитана на дедов и баб из ОСББ чатов с нулевой насмотренностью и которые не отличают потошоп 6-летнего школьника от реальной пикчи. Достаточно посмотреть видео обрушения небоскреба в Бангкоке и о боже там те же "взрывы". А если ещё и узнать что такое предварительно наряженный бетон и как он может взрываться при сноске зданий... вообще в романтика заговоров улетучивается
Фаласій Недря 25.06.26 Thu 20:38:53 № 521404 3 545 (1).jpg556.36KB, 1350x1080 f27c3e51-43c5-4f34-bd83-2f5994a6b94f.jpg42.64KB, 1200x600 16626686542801.png62.32KB, 536x377 >>521402«Там, куда мы направляемся, нам не понадобятся глаза, чтобы видеть"
Хотян Кончаловський 25.06.26 Thu 20:54:20 № 521405 7 >>521386От бляха, в мене якось дуже обережний скепсис відносно всього анонсованого. Якось кожен раз коли щось таке з фанфарами і виходить хуйня, типу самітів миру і контрнаступу.А от коли ніхто не чекав і тихенько йобнули то виходило краще, потипу харківської операції та і оцих прильотів.Може так сприймаю типу раз не говорять то сконцентровані і переживають, а раз пішов піар то підрозслабились
Нарад Майданський 25.06.26 Thu 20:56:32 № 521406 4 >>521405> в мене якось дуже обережний скепсис відносно всього анонсованого. Якось кожен раз коли щось таке з фанфарами і виходить хуйня, типу самітів миру і контрнаступу.> А от коли ніхто не чекав і тихенько йобнули то виходило краще, потипу харківської операції та і оцих прильотівАга, у меня вот тоже такая хуйня всегда срабатывает.
Миливой Яцюк 25.06.26 Thu 20:57:35 № 521407 >>521387А балістика ствола не пройобується, якшо на нього наварити отих пиптиків?
Олейко Вівсянко 25.06.26 Thu 21:09:47 № 521409 Screenshot_1.png146.71KB, 555x685 почалося.ракети віджимаютьсук
Рожнят Андріїшин 25.06.26 Thu 21:10:31 № 521410 3 menahem-shneerson-plany.png254.20KB, 1410x958 >>521364Они в курсе издержек.
Рукомир Замора 25.06.26 Thu 21:11:44 № 521411 Шось сьогодні рано з балістикою на Київ почали, незвично якось
Діля Бобровник 25.06.26 Thu 21:14:40 № 521413 image.png94.50KB, 531x210 image.png14.35KB, 223x70 image.png7.46KB, 506x76 >>521306ізі
Рожнят Андріїшин 25.06.26 Thu 21:14:45 № 521414 >>521403Посмотрел видос из бангкока, не похоже совсем.
Мстислав Марусин 25.06.26 Thu 21:15:06 № 521415 1 5064464414327979099.mp40:21, 5.07MB, 1040x1280 >>521409
Рожнят Андріїшин 25.06.26 Thu 21:16:39 № 521416 2 >>521403Кстати, что случилось со зданием wtc-7? В него же не попал самолет, а оно завалилось.
Рукомир Замора 25.06.26 Thu 21:17:49 № 521417 3 >>521415захотілось уїбану який це знімав і тому який це виклав лопатою щелепи мінуснути
Віродан Куко 25.06.26 Thu 21:21:46 № 521419 3 >>521403Ну так, ніякого вибуху не було, це просто літак пробив опору, а може не пробив а розплавив топливом. Правда якось так вийшло що паспорт якогось бабаха з літака вилетів повністю цілим і не поплавився, треба було з них башні будувати. А те що їх власник застрахував їх на пару мільярдів від терористичних атак за пару днів до 9/11 то так, співпадіння. Євреї які святкували і танцювали дивлячись на все це теж.
Олейко Вівсянко 25.06.26 Thu 21:25:31 № 521422 1 IMG_3041.mp40:11, 4.38MB, 1280x844 ⚡️Президент Литвы Науседа назвал премьера Польши Туска Дональдом Даком.
Грива Матусевич 25.06.26 Thu 21:26:31 № 521423 2 >>521379Виходе якби Дуче зараз не був призедентом то його б мобнули в скелю? 🤔
Олейко Вівсянко 25.06.26 Thu 21:28:41 № 521424 1 sddefault.jpg38.38KB, 640x480 ❗️❗️США вперше схвалили текст, де заявляється, що вони більше не є нейтральним посередником в російсько-українській війні, – Макрон.«В ньому вказується, що Штати підтримують територіальну цілісність України, надають військову підтримку, допомагають з енергетикою та запроваджують санкції проти росії».
Бучко Платонюк 25.06.26 Thu 21:28:42 № 521425 >>521389На цьому відео дуже легко. У фп крила прямокутньої форми, а у Лютого як на відео більш витягнуті округлі. До того ж у Лютого можуть бути встановлені вінглети - закруглення вгору на кінцях крил. На цьому відео їх також добре видно.Ще форма хвоста трохи різна, порівняй фото в інеті. У фп кіль виступає вниз за кріплення.
Нарад Майданський 25.06.26 Thu 21:30:02 № 521426 3 image.png178.67KB, 460x215 >>521422Там "Даск", вроде.
Рукомир Замора 25.06.26 Thu 21:30:18 № 521427 6 >>521423Він ще в 2014 році би вмер за Крим якби не знімав в маскві відео з жартом що русня трохи посуває кордон в нашу сторону
Сокіл Балабух 25.06.26 Thu 21:31:32 № 521428 >>521416На нього впали уламки. Була сильна пожежа, яку не могли загасити 7 годин.Стальний каркас розм'якшився і втратив несучі властивості.Це хіба так неймовірно звучить чи що?
Діля Бобровник 25.06.26 Thu 21:36:17 № 521430 1 image.png392.89KB, 602x455 >>521416В нього попав шмат WTC1 після колапсу. Там цілий кут WTC7 вирвало на 18 поверхів.І взагалі не ввічливо знецінювати роботу ІГІЛ теоріями змов.
Рожнят Андріїшин 25.06.26 Thu 21:46:01 № 521433 >>521430Ну там не одно подобное здание должно было завалиться по этой же причине.
Бог Додь 25.06.26 Thu 21:49:03 № 521435 >>521411Мабуть срака трохи згоріла за наші денні атаки по Воронєжам.
Рукомир Замора 25.06.26 Thu 21:53:08 № 521438 >>521435в мене срака згоріла що уїбани відразу повикладали відосікі і фоточки збиття і позиції ппо терміново почали передислоковуватись, могли б так і другу порцію запустити поки екіпажі міняли позиції, цобані дегани
Бог Додь 25.06.26 Thu 21:58:11 № 521439 >>521438Ну хз, на відосі вище видно тільки небо. Ти вже вичислив позиції?
Рукомир Замора 25.06.26 Thu 22:00:58 № 521440 >>521439там не тільки відео а ще й купа фото по паблікам де видно будинки і ЛЕП, людині яка в цьому шарить вистачить хвилин 10 максимум визначити приблизне місце
Козак Скриняр 25.06.26 Thu 22:01:52 № 521441 >>521438Дебич, ППО съебывает не из за того что русня вычислила расположение по размытому видосу а потому что ппо и должно себывать после отстрела т.к. у русни во первых куча своих людей в киеве во вторых летают всякие а-50 которые это все могут зафиксировать
Рожнят Андріїшин 25.06.26 Thu 22:07:19 № 521442 1 >>521437Я говорю в теории, что странно, что обломок попал в одно здание, которое завалилось.
Рукомир Замора 25.06.26 Thu 22:08:06 № 521443 >>521441ну так, я дебич, піду в наступний раз відосік роботи ппо знімати з вікнаі закину в труху, ну а хулі, все одно з'їбуть
Годько Красовський 25.06.26 Thu 22:08:46 № 521444 1 >>521433WTC 3, WTC 4, WTC 5 та WTC 6 згоріли теж.
Козак Скриняр 25.06.26 Thu 22:12:13 № 521445 1 >>521443Ты блять лучше порадуйся что на 6м году войны до командования наконец то дошло что уже не совок с газетами и радио маяк, а 21й век с фотокамерами в каждом кармане и на каждом столбе вместо того чтоб с ними бороться надо вырабатывать тактику как с этим жить
Козак Скриняр 25.06.26 Thu 22:16:16 № 521446 3 США вперше схвалили текст, де заявляється, що вони більше не є нейтральним посередником в російсько-українській війні, — Макрон«В ньому вказується, що Штати підтримують територіальну цілісність України, надають військову підтримку, допомагають з енергетикою та запроваджують санкції проти росії».😏😏😏
Рукомир Замора 25.06.26 Thu 22:18:13 № 521447 >>521445ну раз камери в кармані то треба знімати контент для підписників, а військові потім хай мають геморой з передислокацією, це їх робота, хулі
Козак Скриняр 25.06.26 Thu 22:29:04 № 521448 1 >>521447Такова судьба. А еще военным приходится от спутников маскироваться, а раньше тупо в поле стал и похуй. Машины еще эти у всех. Раньше вот только кони были и только у богатых, хуй какой диверсант проскочит. Интернеты эти с мобильными связями. Вот раньше шпион нашпионит какую то хуйню, но пока сообщение дойдет до центра уже все может 10 раз поменяться. Щито поделать, десу. Не все возможно запретить-отнять
Нарад Майданський 25.06.26 Thu 22:30:12 № 521449 1 image.png11.84KB, 175x55 >>521446До очередного звонка Пал Лаича?Капча про фимоз - все как на доллчане положено.
Фаласій Недря 25.06.26 Thu 22:30:26 № 521450 3 dyKP_Zq3XfQ.jpg56.96KB, 512x541 >>521446>надають військову підтримку, допомагають з енергетикою та запроваджують санкції проти росії».
Сокіл Балабух 25.06.26 Thu 22:37:04 № 521451 >>521442Воно не зразу завалилось, а довго і сильно горіло. Там уламками перебито труби і спринклери не працювали. В інших будинках або не було пожежі, або вона була не така сильна, щоб розплавити стальний каркас, або це були кам'яні будинки з несучими цегляними стінами.
Рукомир Замора 25.06.26 Thu 22:48:02 № 521452 >>521448а отих цивілів які зараз в Констасі знімають як наші війська відбивають атаки русні теж треба понять і простіть і щіто подєлать дєсу? чи єто другоє?
Козак Скриняр 25.06.26 Thu 23:13:54 № 521454 1 >>521452Как видишь на 5й год войны так и не придумали что делать. Ни у нас ни в Рашке ни в любой другой стране где были конфликты в 21м веке. Можешь громко кричать
Дніпро на зв'язку Балкан Скриняр 25.06.26 Thu 23:42:19 № 521455 >>521438Почему? Это чистый кусок неба даже без облаков, по нему невозможно вычислить точку пуска
Глодян Кизима 25.06.26 Thu 23:45:03 № 521456 >>521445>надо вырабатывать тактику Воно працює з 22-го, один хуй нічого зінмати.
Фарнакій Бориско 25.06.26 Thu 23:48:32 № 521457 >>521455Зате видно скільки ракет використали. Чим менше інфи, тим краще, хоча очевидно що багатьом почуй, навіть якщо потім осколок на голову впаде.
Жаданець Гасюк 26.06.26 Fri 00:13:04 № 521458 3 lul.mp42:09, 16.75MB, 1280x720 ⚡Он вынудил Европу и Канаду потратить на оборону +$1,2 трлн.Рютте рассказывает какой Трампло великий
Перемил Бабченко 26.06.26 Fri 00:25:05 № 521459 >>521452> отих цивілів які зараз в Констасі знімаютьА что там?
Дядько Наденюк 26.06.26 Fri 01:02:22 № 521460 >>521405Так це для Донні в першу чергу, щоб було не просто "ДАЙ" а "UKRAIN STRONK, ДАЙ", вже очевидно що йому нравиться таке.ну і за одно для телемарафону згодиться
Сокіл Балабух 26.06.26 Fri 01:20:26 № 521461 >>521405Тут навіть якщо нічого не буде, по факту то саме рухання тазом іще посилить у русачків споживчу кризу. Хто заливав в каністри почне наповнювати бочки, гречка сіль і макарони теж почнуть пропадати. Так що нормальний мув. А коли війна через 40 днів не скінчиться, ну то сорі буде прийнятий розширений 120-денний план нічо потерпите.
Чекан Фучко 26.06.26 Fri 01:35:20 № 521462 1 >>521386Проблема в тому, що ці 40 днів обумовлені виборами на росії. Бо після виборів може бути мобка і вплинути на хуйло буде вже складніше.Тобто це не проактивна дія, а реактивна, як завжди.
Тимур Сіріньок 26.06.26 Fri 01:44:56 № 521463 1 Screenshot 2026-06-26 at 01-43-33.png126.57KB, 286x307 >>521462Мобка в блиннолопатии уже почти 4 года идёт.Указа о ДЕМОБИЛИЗАЦИИ не было.Держу в курсе.
Свирид Соловченко 26.06.26 Fri 01:53:53 № 521464 1 >>521463Під цим вони мають на увазі бусифікацію як у нас
Милен Кулібаба 26.06.26 Fri 02:35:39 № 521467 >>521412Польща дуже крута і розглядає союзи лише з крутими країнами - США, Британія, Германія (після того, як заплатить репарації), Франція. Поляку буде соромно з нами в союзі, бо снобізм
Царко Каня 26.06.26 Fri 02:38:14 № 521468 5 1664510821392.mp40:37, 4.44MB, 1280x720 >>521446Тобто бачите. Розумні люди ж ще казали: "Бог допомагає тим, хто сам собі допомагає"Бог помагає тим хто бореться а не відсилає двушки на Москву якби те що ми маємо зараз мали б раніше, то і допомагали нам раніше. Але деякі люди не можуть зв'язати цих 2 простих факта.Ну шо ж будем чекати. А шо робити? мозгами думати не хочуть значить будемо чекати поки долбойоби брутфорсом не переберуть всі варіанти і не прийдуть до правильного.
Серафіон Гаранжа 26.06.26 Fri 07:05:32 № 521470 2 image.png308.93KB, 483x679 image.png186.75KB, 680x345 Емо альтушки
Рожнят Андріїшин 26.06.26 Fri 07:36:21 № 521471 1 WTC_Building_Arrangement_and_Site_Plan.jpg929.73KB, 1935x1923 >>521451 >>521444Там траектория слишком мутно выглядит для такого попадания в wtc-7.
Галь Боюн 26.06.26 Fri 07:52:31 № 521472 IMG_20260626_075016.jpg476.52KB, 1080x2324 Одні фейки на ютубі.Насправді Японія і Німеччина в різних групах і не грали між собою
Дядько Наденюк 26.06.26 Fri 08:07:35 № 521473 2 maxresdefault (1).jpg111.93KB, 1280x720 >>521472так з оглядами матчів нв ютубі таке і без аі давно вже
Минко Вівсянко 26.06.26 Fri 09:00:09 № 521474 1 photo_2026-06-26_08-58-49.jpg114.96KB, 960x1280 photo_2026-06-26_08-58-46.jpg133.09KB, 960x1280 video_2026-06-26_08-58-52.mp40:10, 693.26KB, 480x852 Россияне начали стоять в очереди на заправках круглосуточно. В Орле, Уфе, а также на Урале и в Сибири сотни водителей занимают места в очередях уже в 3–4 утра. При этом автомобилистов не отталкивает даже цена более чем в сто рублей за литр
Серафіон Гаранжа 26.06.26 Fri 09:38:27 № 521475 PgPHYKUDxJhpT8cX.mp40:27, 6.00MB, 720x1280 6VNfyXlctrjFub6K.mp40:35, 6.72MB, 720x1280
Рожнят Андріїшин 26.06.26 Fri 09:45:38 № 521476 1 3347d809335d56b41c24e23559fe0f6600-min.jpg43.74KB, 649x434 >>521471 >>521451Вот так для примера выглядит полностью сгоревший.
Дий Каня 26.06.26 Fri 09:53:18 № 521478 5 >>521477> 2026> не знать що таке народне прислів'я і метафораЄбать ти дегрод. БОРДА 18+
Серафіон Гаранжа 26.06.26 Fri 09:57:22 № 521479 9 face of poland.jpg97.07KB, 612x428 Прем'єр-міністр Польщі Дональд Туск звернувся до канцлера Німеччини Мерца з проханням «зіграти конструктивну роль у нормалізації польсько-українських відносин».Мерц відмовився і запропонував польській владі «припинити експлуатувати тему провини всіх сусідів, бо це лише зіграє проти інтересів самої Польщі».
Серафіон Гаранжа 26.06.26 Fri 10:04:27 № 521480 XIq0TjUYpk4g6WlQ.mp40:35, 2.43MB, 1280x720 Sleep joe dumbocrats, B in dumb, brrrrrt, пук
Серафіон Гаранжа 26.06.26 Fri 10:13:47 № 521482 1 umusFvdPbWk_zlEB.mp40:12, 3.02MB, 1280x720 а чё случилось.webm0:01, 501.91KB, 600x1080
Готко Марфенко 26.06.26 Fri 10:30:44 № 521483 >>521479Сук, мемчик з it's shower не нагуглюється чомусь.До того мема ще тре домалювати Мерца, котрий відливає на голову it's over-мену.Якщо це все правда, звісно. Бо щось в якості джерел усілякі інсайдери нагуглюються.
Серафіон Гаранжа 26.06.26 Fri 10:31:50 № 521484 1 >>521483Ага, не здивуюсь, якщо фек, бо запостив пересожний сояк американський, який часто байтиться на таке
Фаласій Недря 26.06.26 Fri 10:42:31 № 521486 2 77878.webm1:30, 15.68MB, 1920x1080 77 (2).jpg551.62KB, 1920x1080 77 (1).jpg566.06KB, 1920x1080 77 (3).jpg561.74KB, 1920x1080 Щойно пілоти виявляють противника, по ньому одразу працює черга FPV-дронів, які знищують усіх до останнього.
Алим Мукоїд 26.06.26 Fri 10:43:58 № 521488 images.jpg24.17KB, 387x516 На подъездах к Крымскому мосту скопилось около 2,8 тысячи автомобилейУтром 26 июня на подъездах к Крымскому мосту сохраняется значительное скопление транспорта. Со стороны Тамани своей очереди ожидают 1000 транспортных средств. Время прохождения досмотра превышает три часа.Со стороны Керчи очередь еще больше — 1800 автомобилей. Ориентировочное время ожидания составляет около пяти часовВодителям, планирующим поездку через Крымский мост, рекомендуется заранее учитывать возможные задержки, иметь запас питьевой воды, топлива и заряд мобильных устройств, а также следить за обновлениями оперативной информации о ситуации на подъездах к мосту.КерчьИНФО продолжает следить за изменением дорожной обстановки и будет оперативно информировать читателей о ситуации на Крымском мосту.
Фаласій Недря 26.06.26 Fri 11:08:40 № 521492 5 IMG_0089.mp40:46, 16.85MB, 1280x720 77 (5).jpg174.75KB, 1280x720 77 (4).jpg185.09KB, 1280x720 77 (6).jpg175.09KB, 1280x720 Нове покоління FPV знищує ворожі бензовози та інший російський транспорт
Рожнят Андріїшин 26.06.26 Fri 11:26:06 № 521493 1.png149.45KB, 1116x917 >>521358> еслиСейчас меньше просто запусков стало.
Ратислав Кукуріка 26.06.26 Fri 11:27:06 № 521494 2 IMG_20260626_112507_897.jpg63.90KB, 931x1280 VID_20260626_112502_158.mp40:12, 626.90KB, 480x668 Бензовозы в очереди на мост, прикрываются гражданскими.Ебать?
Друг Вільонько 26.06.26 Fri 11:30:16 № 521495 1 videoplayback.mp40:03, 91.98KB, 320x240 >>521494> Ебать?
Кіндратій Кукуріка 26.06.26 Fri 11:30:57 № 521496 1 >>521494Одна успішна атака - і ці затори (як і ті, хто їде до Криму) зникнуть як явище...
Фаласій Недря 26.06.26 Fri 11:41:39 № 521497 9 (1).mp40:20, 6.69MB, 348x636 9 (2).png88.56KB, 1054x796 9 (1).png48.31KB, 1053x457 Отловщики ходили по квартирам в Пензенской области
Фаласій Недря 26.06.26 Fri 11:46:03 № 521498 1 898.mp41:41, 47.98MB, 720x1280 898.png88.31KB, 1044x865 6yN.mp40:02, 83.92KB, 480x356 «Армия развернёт оружие против Кремля»: ветеран пригрозил хуйлу мятежом, если его не выслушают
Фаласій Недря 26.06.26 Fri 11:48:19 № 521499 88 (3).mp42:39, 25.00MB, 576x432 88 (2).mp40:05, 2.94MB, 1280x720 88 (1).mp40:22, 8.86MB, 720x1280 88 (1).png70.87KB, 1056x741
Минко Вівсянко 26.06.26 Fri 11:49:09 № 521500 >>521494один дрон ебашит в 300метрах. ждем 3 минуты, потом по бензовозах.кто не спрятался, я не виноват.
Серафіон Гаранжа 26.06.26 Fri 11:57:38 № 521501 У когось є відос з гуглмапс, де 360 огляд околиць лахти і там під мостом голий бомж лежить.
Фаласій Недря 26.06.26 Fri 12:03:02 № 521503 1 сосі хуй.mp40:41, 26.97MB, 1080x1920 3Et.mp40:03, 94.00KB, 480x292
Владислав Врублевський 26.06.26 Fri 12:06:18 № 521505 1 ленин все.mp40:10, 1.01MB, 480x854 >>521498>Александр Ленин
Нарад Майданський 26.06.26 Fri 12:12:43 № 521506 1 image.png10.46KB, 175x55 >>521499ОТКУДА вообще у пидорашек вот это "не дали встречи с адвокатом", еще и на серьезных щщах? Каким адвокатом, лол?
Євпсихій Голованнік 26.06.26 Fri 12:16:18 № 521507 VID_20230817_132850_186.mp40:44, 13.76MB, 1152x720 >>521489
Краматорск-кум Болех Бобровник 26.06.26 Fri 12:19:35 № 521508 >>521499Блять. Они реально альтернативно одаренные, своими свинными тушами закрывать проход? У них блять целый автопарк! Запросто можно перекрыть.
Браслав Фучко 26.06.26 Fri 12:21:18 № 521509 2 >>521498> призезжал представитель Слуг НародаЦе ж наш! удали відео!
Навойко Вигівський 26.06.26 Fri 12:21:43 № 521510 17824656752686189690174949902439.jpg11.30KB, 274x356 >>521496>одна
Кіндратій Кукуріка 26.06.26 Fri 12:25:09 № 521511 1 >>521510Так, одна, але така щоб зі стрімом у 4k, і великий вибух, і щоб видно було, як палаючі свиноматки розбігаються...
Минко Вівсянко 26.06.26 Fri 12:37:36 № 521513 окак.mp40:11, 1.46MB, 1280x712 Сверхдержава не может нанести поражение средней региональной державе и заставить её принять те условия, которые она ей диктует.Сенатор Пушков раскритиковал .... США за то, что они не смогли победить Иран.
Ратислав Кукуріка 26.06.26 Fri 12:39:23 № 521514 2 VID_20260626_123836_553.mp41:36, 5.91MB, 480x852 Чита
Симон Ващиленко 26.06.26 Fri 12:41:18 № 521515 >>521494Удивительно как дикие пидорашки при виде бензовозов еще не устроили за них баттлрояль.
Ратислав Кукуріка 26.06.26 Fri 12:47:58 № 521516 3 VID_20260626_124500_674.mp41:35, 5.68MB, 468x856 БурятияКороче по всей пидорахии кроме столицы (Грозный) какие-то непонятные проблемы с бензином.
Шершун Юркевич 26.06.26 Fri 12:48:02 № 521517 >>521515Так если это очередь на выезд, то они пустые по идее.
Минко Вівсянко 26.06.26 Fri 12:49:08 № 521518 3 >>521516через 2 дня догадаются делать мобилизационные облавы делать на эти гигаочереди.
Владислав Врублевський 26.06.26 Fri 13:01:29 № 521519 4 >>521518Удобно, скуфы на заглохших машинах никуда не убегут, сразу +чмобик и +машина мальчикам в нештурм
Дядько Наденюк 26.06.26 Fri 13:06:03 № 521520 >>521491Та це і так ясно, картопельний дід мені здається, чи він і справді останні 20 років не старіє ніхуя? В діда хороша генетика, не те що в бабопині теж зацікавлений а тому щоб з пинею не сваритись і показувати йому співпрацю
Марк Сусович 26.06.26 Fri 13:06:09 № 521521 1 >>521488Вот читаю я такие новости и не могу понять одного: а собственно нахуя они туда прутся, чего там такого что им вот прямо срочно нужно без бензина выстоять очередь в 1000 машин? Я не понимаю.
Войнило Чугуй 26.06.26 Fri 13:08:35 № 521522 1 >>521497Явный борцуха-кавказец на видео. Хорошо он пострадавшего приложил, там явно голова пострадала.
Сокіл Балабух 26.06.26 Fri 13:10:11 № 521523 >>521521Так за бензом і їдуть. В прилеглих до Криму регіонах теж не все ок, але за оверпрайс можна хоч якось заправитись.
Минко Вівсянко 26.06.26 Fri 13:11:04 № 521524 2 IMG_9044.mp41:17, 15.03MB, 848x464 IMG_9045.mp40:29, 10.71MB, 1280x720 В Севастополе и Республике Крым ввели режим чрезвычайной ситуации регионального характера", — місцева влада уєта 🔥
Владислав Врублевський 26.06.26 Fri 13:13:55 № 521525 1 Зел думер.mp40:06, 815.30KB, 464x368 >>521524Но ведь хоть камни с неба... какое чрезвычайная ситуация...
Кречун Левицький 26.06.26 Fri 13:18:11 № 521526 4 >>521520Ех, нам би такого президента, всім лизнув і всім соснув лиш би в білорусів над головою мирно небо...
Овксент Срібний 26.06.26 Fri 13:25:45 № 521528 >>521491Бля в нас в лютому 22го так само не бачили "наступатєльних групіровок"
Алим Мукоїд 26.06.26 Fri 13:27:16 № 521529 1 >>521513Американцы жалели персов, заигрались с ними в мышебратию. Воевать по-настоящему даже не начинали. Если бы начали, Тегеран бы освободили за три дня.
Краматорск-кум Болех Бобровник 26.06.26 Fri 13:45:41 № 521531 1 >>521530Нахуя делать неофициальный клиент для стучащей товарищу майору хуите, который тоже стучит туда же?
Фарнакій Бориско 26.06.26 Fri 13:46:17 № 521532 >>521529Дуже ядєркой не йобнули, ну ето же не сірйозна, панімать надо.
Перемил Бабченко 26.06.26 Fri 13:54:43 № 521533 >>521513Ну просто там надо было сухопутную операцию делать, а это риски что все не пойдет по плану и поток гробов с американскими солдатами. За это трампыню по головке не погладят.
Фаласій Недря 26.06.26 Fri 13:54:43 № 521534 >>521531>неофициальный клиентОна работала, по сути заменяя телеграмм, но с одним нюансом, что в этой телеге все было абсолютно прозрачно для товарища майора.
Слава Непийвода 26.06.26 Fri 13:56:47 № 521535 17236463901570.jpg643.32KB, 860x1280 >>521514нарот не тот
Готко Марфенко 26.06.26 Fri 13:57:15 № 521536 >>521521Ну так літо-море-відпустка. А наступна ще не скоро і не в курортний сезон. Сюди ж приносили відео з якоюсь альтернативно одарованою, котра нила, що дітачці в останній момент скасували поїздку в кримський піонертабір (туди, де відключення світла та єхидні безпілотники, котрі щоночі літають над головою).
Ратислав Кукуріка 26.06.26 Fri 14:05:56 № 521537 2 IMG_20260626_140530_903.jpg258.48KB, 1280x960 IMG_20260626_140520_229.jpg21.00KB, 1030x210 Жесткая посадка
Нарад Майданський 26.06.26 Fri 14:06:47 № 521538 >>521531Этот мессенджер буквально каждое сообщение майору высылает, а не только когда местного дурова за жопу берут.И 99% случаев, когда находили и бутылили русачков за посты в телеграм (настоящем) - это было после досмотра телефона ментами, а не потому что ТГ сдавал их.
Нарад Майданський 26.06.26 Fri 14:11:32 № 521539 2 >>521537Это еще по-божески, кстати. Помню видос, где вертолет черпнул лопастями воду (сел на море), и его разорвало нахуй просто. Говорят, у них есть какая-то аварийная кнопка отстреливания лопастей, чтобы этого не было в таких случаях.
Людислав Чугуй 26.06.26 Fri 14:16:56 № 521540 FB_IMG_1782472173361.jpg140.47KB, 1175x1280 >>521498Там к слову годовщина "Марша справедливости" недавно была.
Рожнят Додь 26.06.26 Fri 14:35:04 № 521541 >>521498Хуле он ебало скрючил? Зинданы как раз сам же хуйло (вернее, ФСБ где он тогда служил) и зафорсило во время Первой Чеченской. Жрите что дают.
Дядько Наденюк 26.06.26 Fri 15:05:24 № 521542 4 5c17db8d-ddb9-4770-90bf-ac4ca9f7efcc.png3.12MB, 1122x1402 >>521526Не цінували що маємо...грався з цим цукром, альтманодебіл спершу туди "сахар" взагалі вліпив, краще ніж перші спроби вийшло але все одно на троєчку з мінусом
Дядько Наденюк 26.06.26 Fri 15:07:08 № 521543 >>521542а лол, він ще ідею з томосом запартачив, ну тут я не проконтролював
Ратибор Кизима 26.06.26 Fri 15:09:12 № 521544 1 photo_2026-06-26_14-55-48.jpg48.06KB, 945x630 747856867.jpg132.24KB, 361x839 17822198077610787601.jpg169.22KB, 582x987 Там перший дід зі справжньої пинінської группи. Загалом, зо 2-3 рочки буде двіжуха.
Рожнят Андріїшин 26.06.26 Fri 15:10:15 № 521545 1 >>521526Вообще похуй, кого бы выбрали, было бы все то же самое, здесь дело не выборах. Вот он тоже явно не хотел, чтоб хуйло через него не наступал в 2022, но как-то проигнорилось это.
Мисаїл Чекалюк 26.06.26 Fri 15:10:33 № 521546 image.png459.16KB, 857x1200 Сап, доллчан. Отговорите что ли или нет. Хочу к августу решить личные вопросы и пойти в военкомат служить. В Резерв+ пишет, что я обмежено придатний розлад особистості, косил в свое время и что-то про строительные работы телефон сломался, пишу что помню. Физически полностью здоров, за исключением астигматизма на это похуй, очки новые подобрал. Есть ли тут с обмежено придатні, которые сами в военкомат по месте прописки пошли или их насильно через бусик доставили. Расскажите как у вас было.Я не троллю. Просто уровень жизни пиздец просел в этом году, денег со сдачи хаты не хватает. А из работ доступны либо за 10к по 14 часов, либо армия.
Рожнят Андріїшин 26.06.26 Fri 15:12:22 № 521548 1 bunt-prigojina-2023.png172.35KB, 1289x686 ssha-herson-2022.png217.59KB, 1176x1123 ssha-obespokoeny-udarami-po-radaram.png281.23KB, 1006x1043 ssha-prizvali-ne-bit-po-npz-2024.png60.20KB, 1287x353 >>521498Увожаемые портнеры такого не одобрят, лол. Одно дело, когда это все подконтрольно им, а другое дело, когда с неопределенным исходом все будет.
Рукомир Замора 26.06.26 Fri 15:15:05 № 521549 2 >>521545> Вообще похуй, кого бы выбрали, было бы все то же самоевсе ще спроби виправдати свій обсер
Рукомир Замора 26.06.26 Fri 15:20:59 № 521550 7 В Україну повернули 160 військових, які були в полоні з 2022 року. Серед звільнених сьогодні – військовослужбовці Збройних Сил України, Державної спеціальної служби транспорту, нацгвардійці та прикордонники. Вони захищали Україну в Маріуполі та на «Азовсталі», на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському та Сумському напрямках.
Синьоок Грималюк 26.06.26 Fri 15:21:41 № 521551 >>521544Святе місце - там черги як на заправці. І можливо це будуть хитріші і розумніші підораси, бо ці погано шарять в нових технологіях і ідеях. А нові можуть прочухати про неомонархізм і будуть намагатись об'єднуватись з Фаражами, Навроцкими і НьюТрампами.
Милох Стахура 26.06.26 Fri 15:22:08 № 521552 >>521539Да вряд ли. Это у Ка-52 катапультные кресла, а лопасти зарядами перебивает.
Браслав Фучко 26.06.26 Fri 15:23:10 № 521553 1778197983389.png279.12KB, 640x374 >>521545 > Вообще похуй, кого бы выбрали, было бы все то же самое --->>> >>521550
Милох Стахура 26.06.26 Fri 15:29:12 № 521554 >>521358Разве их так мало? А пидорнам бы еще человеков, а там их экипируют и на убой отведут.
Милох Стахура 26.06.26 Fri 15:33:46 № 521555 >>521546> Отговорите что ли или нетТут уж сам все взвесь.>В Резерв+ пишет, что я обмежено придатнийТам разберутся. Но ты бы подумал чем бы мог в армейке заниматься и еще с гражданки поискать место. А то на удачу это такое себе.
Доброїн Соловченко 26.06.26 Fri 15:33:53 № 521556 >>521546Дивись, в тилу будеш 30к отримувати, на бойових да до 120к, але зараз умови на бойових вже не такі чілові як рік назад, підори нормально так наростили атаки в ближній тил (>20км), короче, якщо сам підеш в нормальну бригаду(ті що медійні звісно), то всього трешу що відбувається в більшості учебок не побачиш, з посадою яку вибрати не скажу, бо хтось рекомендує на зенітні дрони, хтось на аналітиків, хтось на крила. Вивчи сам це питання, зараз тим паче все розписують на вакансіях які тебе цікавлять.Ну або піхотно-штурмовий контракт, теж дохуя вакансій насправді де не треба штурмувати або сидіти на закрепах.
Галан Трищак 26.06.26 Fri 15:34:49 № 521557 >>521521> нахуя они туда прутся, чего там такого что им вот прямо срочно нужно без бензина выстоять очередь в 1000 машинлол в телевізорі і в яндексі нічого про дефіцит бензину і інші проблеми не пишуть. От глубінарії і їдуть. Таким же чином ці самі глубінарії і контракти заключають охороняти склади в тилу. Тим не менше судячи по тому що заїжаючих в крим всього 500 а виїжаючих 1800, щось там таки доходить потихеньку в підорашу голову.
Кіндратій Кукуріка 26.06.26 Fri 15:36:48 № 521558 >>521546Висновок про обмежену придатність від якого числа? І що за місто, де з роботою так туго?
Галан Трищак 26.06.26 Fri 15:39:38 № 521559 1 >>521528> Бля в нас в лютому 22го так само не бачили "наступатєльних групіровок"Хуйню висрав. Всі все бачили і фотки з супутника і всі про це казали. Зараз нічого цього немає.
Фаласій Недря 26.06.26 Fri 15:43:51 № 521560 >>521544ну этот перец болел уже давно, даже сам у хуйла отпросился в отставку.
Галан Трищак 26.06.26 Fri 15:56:34 № 521561 2 >>521546Любе твоє рішення повинно йти з таких базових умов:1) якщо попастись на вулиці під примусову бусифікацію = попасти в скелю 2) якщо самому домовитись з рекрутером = не попасти в скелю скеля = смерть нескеля = життяякось так
Нарад Майданський 26.06.26 Fri 16:01:53 № 521562 1 >>521546>В Резерв+ пишет, что я обмежено придатний розлад особистості, косил в свое времяНе пишет. Все что было "в свое время" - уже неактуально вообще (если тольо это не полная непридатність). Шось ты пиздишь, короче...
Мешко Ячмененко 26.06.26 Fri 16:07:55 № 521563 1 75099f.jpg41.71KB, 720x297 17823956008390750020.jpg73.18KB, 367x549 >>521562>Не пишет
Кіндратій Кукуріка 26.06.26 Fri 16:14:22 № 521564 >>521563У тебе ВЛК на рік прострочене, ти в курсах?
Тихоня Лопатинський 26.06.26 Fri 16:14:47 № 521565 1 >>521561>нескеля = життяНу это не точно. Наказ усіх под ружжо от головкома и кладешь свой нож для чистки картошки и пиздуешь в нештурм.
Доброїн Соловченко 26.06.26 Fri 16:19:44 № 521566 >>521565Ну да. В стратежках теж іноді приходиться зривати юнітів з мінеральної лінії
Шершун Юркевич 26.06.26 Fri 16:21:05 № 521567 >>521556А які на анальника вимоги? Якщо я маю корку бахалавра компутерщика і вмію шиндовс перевстановити це достатньо буде?
Кіндратій Кукуріка 26.06.26 Fri 16:24:13 № 521569 >>521568Лол, ну тоді вільно пересувайся вулицею, ще можеш за кордон скататися, тобі нічого не грозить...
Галан Трищак 26.06.26 Fri 16:25:11 № 521571 >>521565Точно. в Хартії наприклад штурми проходять з меншими втратами ніж сидіння в захисті в деяких інших бригадах. А іноді і зовсім без втрат. В 3ці штурми бували зі співвідношенням втрат 1 до 20.
Білава Кизима 26.06.26 Fri 16:25:56 № 521572 1 Screenshot 2026-06-26 at 16-24-44 Радіотелефоніст Вакансії в 158 ОМБр – 158-ма окрема механізована бригада.png456.22KB, 760x871 >>521546Як на мене можна піти у якусь маленьку бригаду на якусь небойову посаду.
Милох Стахура 26.06.26 Fri 16:26:00 № 521573 1 >>521563>медіапідрозділахИнтересно. Борды вродь относят к ню медиа а еще Труху.
Лилик Гойло 26.06.26 Fri 16:28:54 № 521574 >>521565Да там все не точно, потому что цель поста - просто что то спиздануть. Когда подают на улице то попадаешь на этот курс молодого бойца(сидишь с наркетами в палатках в лесу, пинаешь хуи, стараешься не подцепить гепатит). Ну и туда приезжают с бригад подбирать себе бойцов. Если не алкаш, не наркет, не инвалид и не быковал на тцкшников, то будут ещё биться за тебя. Если все остальное то скорее всего скеля
Ратислав Кукуріка 26.06.26 Fri 16:30:36 № 521575 1 IMG_20260626_163010_795.jpg94.14KB, 743x1280 Будівлю на території дому відпочинку "Ужин", що є відомою резиденцією хуйла на Валдаї, було знесено.Причина такого вчинку невідома, але можемо припустити, що зроблено це для уникнення політичного приниження в разі знищення даної дачі українськими БПЛА.
Галан Трищак 26.06.26 Fri 16:36:46 № 521576 >>521574> Если все остальное то скорее всего скеляЄ указ головкома про пріорітетне поповнення скелі і інших штурмових полків сирського. Всі бусифіковані без спеціальних навиків/освіти/грошей на хабар/блату їдуть в скелю. На жаль так зараз.
Лева Мільчик 26.06.26 Fri 16:42:12 № 521577 5 >>521574>то будут ещё биться за тебя.Охуительнийшие истории из палат мер и весов. Как будто и не кричат из каждого утюга что нужны штурмасюки-незватка людей. Как будто бы не было примеров, как на в учебке говорили что будешь электриком а из электричества у тебя только волосы дыбом на нуле.
Рожнят Андріїшин 26.06.26 Fri 16:48:17 № 521578 1 Виталий Портников Украинское общество беременно авторитаризмом.mp40:27, 3.00MB, 1280x720 >>521547>>521549>>521553
Серафіон Гаранжа 26.06.26 Fri 17:10:20 № 521579 Данія обмежить в'їзд українським чоловікам призовного віку ЄС може почати відмовляти військовозобов’язаним українцям у захисті за кілька тижнівУкраїні потрібно підтримувати свою обороноздатність, тому Німеччина виступає за виключення чоловіків призовного віку з-під дії захисту ЄС, заявила у Києві міністерка юстиції ФРН Штефані Губіґ.
Галан Трищак 26.06.26 Fri 17:14:22 № 521580 1 >>521579Добре але мало. Якщо ви таки справжні союзники - то повинні почати депортації українських біженців додому.
Златан Розсоха 26.06.26 Fri 17:15:16 № 521581 >>521577Якщо без рофлів, то на заміну потрібні не тільки штурмовики.У мене 4 з 6 бусифікованих знайомих (в цьому році) потрабили в норм бригади на норм посади.При тому якщо ти здоровий нормальний мужик (5 з 6 мужика спортіки 30-40 років) то велика ймовірность що тебе забере рекрутер.Один 55років з болячками потрапив в скелю бо він нафіг не потрібен у норм бригаді.А інший вирішив закосити під дибіла і теж в скелю.
Минко Вівсянко 26.06.26 Fri 17:18:53 № 521582 МАЛЕНЬКАЯ ВОЙНА.mp41:30, 15.77MB, 720x1280 хуйло подписал закон, который кратно повышает налоговые пошлины для мигрантов:👁Разрешение на работу для иностранцев — 15 тыс. рублей за каждого работника.👁Получение российского гражданства подорожает с 4,2 тыс. до 50 тыс. рублей.👁Разрешение на временное проживание — с 1,92 тыс. до 15 тыс. рублей, вид на жительство — с 6 тыс. до 30 тыс. рублей
Рукомир Замора 26.06.26 Fri 17:22:44 № 521583 8 >>521581> Один 55років з болячками потрапив в скелю бо він нафіг не потрібен у норм бригаді.Чудова українська державонька, жив собі хворий чувак, потрапив в бусік, далі вирішили що він нахуй не потрібен і по-російськи пустили "в расход". Чого люди пєтляють від ЗСУ? А хуй його знає
Шершун Юркевич 26.06.26 Fri 17:23:11 № 521584 wojak-brainlet.gif154.10KB, 400x382 >>521581>А інший вирішив закосити під дибілаЯ так один раз вийшов з ТЦК, але то було в 24 році, гадаю зараз вже не проканає. Напевно якщо й розігрувати карту Швейка, то хіба до проходження ВЛК.
Перемил Бабченко 26.06.26 Fri 17:35:41 № 521585 >>521546Вот этот верно говорит>>521562. Все что было раньше не считается. Как медкомиссию пройдешь так и будет.
Радогост Купріяненко 26.06.26 Fri 17:42:18 № 521586 3 >>521579Интересно, когда всех пидарах из Евросоюза депортируют?>>521580Ты это из окопа пишешь?
Галан Трищак 26.06.26 Fri 17:50:48 № 521588 4 >>521586> Ты это из окопа пишешь?А ти звідки пишеш що так за зйобиків переживаєш, які тебе на хую вертіли? Може тоді займеш місце зйобика у скелі? Я от хочу щоб зйобик, який зрадив країну кинувши її в тяжкий час, зайняв моє місце у скелі. Так буде справедливо.
Минсифей Сергійчук 26.06.26 Fri 17:52:37 № 521590 2 >>521589>Так кується нація.https://www.youtube.com/watch?v=QrTFvwt5-8A&list
Минко Вівсянко 26.06.26 Fri 17:55:19 № 521591 image.jpg139.41KB, 1200x675 ☹️ Лукашенко срочно вылетел в Москву на встречу с хуйлым.О визите заранее не сообщалось. Переговоры пройдут уже сегодня — встреча носит внеплановый характер.
Буяк Фещин 26.06.26 Fri 17:55:41 № 521592 4 >>521588> за зйобиків переживаєш, які тебе на хую вертіли? Може тоді займеш місце зйобика Дуче з друзями теж нас вертить, можна його місце зайняти?
Рукомир Замора 26.06.26 Fri 17:56:42 № 521593 4 >>521588> який зрадив країнув совочку теж клеймили прєдатєлєй родіни
Серафіон Гаранжа 26.06.26 Fri 18:10:54 № 521594 >>521586Так хуйло ніколи не просив депортувати русню назад.Чи ти думаєш в ЄС самі вирішили заборонити вїзд, а не по запросу Дучеів?
Красило Розгонюк 26.06.26 Fri 18:14:20 № 521595 >>521575Какую то странную причину для сноса придумал журналист. Ну пусть тогда кремль с крымским мостом сносят
Минко Вівсянко 26.06.26 Fri 18:18:22 № 521596 всё.mp40:25, 9.32MB, 1280x640 ❗️Лукашенко прибыл в РоссиюВстреча президентов Беларуси и России началась, главы государств общаются в формате «тет-а-тет» в резиденции хуйла на Валдае.
Пимен Скридло 26.06.26 Fri 18:19:13 № 521597 >>521594Дуче, очевидно, ще з 2024 благає підкинути йому м'ясця для захисту Династії, коли він заборонив видавати нові паспорти за кордоном. Але єврокуки чомусь тільки зараз прокинулися.
Минко Вівсянко 26.06.26 Fri 18:23:31 № 521598 ❗️Сьогодні Можливий ядерний удар: російські політики закликають хуйла відмовитися від дипломатії та перейти до ударів ядерною зброєю по Україні, — ReutersЯку ядерну зброю та її носії має Стекломойный Паханат: 📍Міжбалістичні ракети (наземні): РС-24 «Ярс», РС-28 «Сармат», «Тополь-М», Р-36М2 «Воєвода» (усі шахтного або мобільного базування).
Пимен Скридло 26.06.26 Fri 18:28:43 № 521599 2 >>521588>Я от хочу щоб зйобик, який зрадив країну кинувши її в тяжкий час, зайняв моє місце у скеліА ти типу не кинув? Поки що тебе від середнього зйобика відрізняє тільки прапорець на долчані.
Браслав Фучко 26.06.26 Fri 18:29:08 № 521600 2 >>521598Послухайте хлопці! Росіяни не зможуть вдарити по Україні ядерною зброєю, вони теж люди (с)
Ратибор Кизима 26.06.26 Fri 18:31:14 № 521601 >>521598Ну про ядерку з весни плотно пліткують. Кажуть що на хуйла тиснуть олігархи імперці по типу Тимченка-Ковальчука. Що треба ядерну крапку поставити, та ввімкнути режим йобнутого на захід, шантажуючи їх ядерками, щоб вони відповзли та гроші повернули, санкції вимкнули. Плюс, на них працюють вкиди, по типу того співака - з епохи хуйла. Можливо доречі, він свій піздак відкрив після переводу від тої групи йобнутих імперців - бо його ж хуйло знає, й це умовно для нього лідер думок в папочці. Тобто якщо налякати еврокуків до усрачки - то вони на все погодятся. Інша группа з умовним Сечіним та Мішустіним - навпаки виступає за договорнячок, щоб видохнути, а ядерка це дуже темна кімната - де можна рухнум, та пукнум зробити.
Фаласій Недря 26.06.26 Fri 18:33:01 № 521602 1 1773485879270-1.jpg40.72KB, 559x423 >>521598Попри тиск радикалів, Володимир хуйло уникає схвалення таких екстремальних кроків і наразі чинить опір подібному тиску, віддаючи перевагу поточній стратегії ведення війни. Західні аналітики вважають, що ця войовнича риторика слугує для того, щоб підняти ставки та очікування всередині російського суспільства
Мстислав Марусин 26.06.26 Fri 18:35:27 № 521604 4 >>521546друже, не сумуй. я зайшов в дуже гарний колектив сам, і зараз отримую задоволення від служби і від людей які мене оточують.. все дуже ок для мене.спробуй чи гуглити і вкатуватись у підрозділ з біль-менш хороший підрозділ, або знайомих яких попитай хто служить, може напряму підтянуть.. організують зустріч з командиром, з'їздиш поспілкуєшся і будеш сам оформлюватися як нормальна людини.тут головне - твоє психологічне налаштування. Зберись з думками, і налаштуйся чесно і відповідально послужити. Отримаєш нових друзів, підеш сам, навкого будуть гарні козаки.. шо вигадувати, - піздуй в БПЛА. Екіпаж 4 чоловіки наприклад: шариш в компах чи Айті трохи - будеш техніком за прошивки відповідати, софт. На сімуляторі льотав чи похуй навіть на нього - оператором, мало шо знаєш - іди сапером, будеш на хаті бойові частини ліпити, ну або водієм екіпажу підеш.. Да ким завгодно.Головне нашкреби у себе ентузіазму, і якщо трохи є бажання, то з часом це бажання розвинеться, може і сподобоється все як мені. Ну і фінансову складову підрівняєш.
Сокіл Балабух 26.06.26 Fri 18:37:24 № 521605 1 >>521598На всякий випадок нагадаю, що без проведення випробувань ніяких ядерних ударів не буде. Коли взірвуть на Новій Землі якесь іздєліє, от тоді тільки треба починати трохи переживати.
Гордодум Бідило 26.06.26 Fri 18:37:25 № 521606 1m5037x.mp40:18, 2.13MB, 720x900 >>521598Нихуя не будет. Если ядегку затерпят то это окно овертона
Борята Янушевський 26.06.26 Fri 18:38:27 № 521607 2 >>521546Мою обмежену придатність проігнорували бо не звертався до лікарів останні два роки. Пахуям що тобі написали в початковій школі.
Галан Трищак 26.06.26 Fri 18:42:55 № 521608 >>521599> А ти типу не кинувНі не кинув. Сиджу під шахедами, доначу на дрону, плачу податки. В любий момент можу бути мобілізований.
Сокіл Балабух 26.06.26 Fri 18:47:26 № 521609 3 >>521608Шось там шось там "людина не може себе вважати благочестивою, якщо вона просто не має сил чи можливості бути поганою".
Гордодум Бідило 26.06.26 Fri 18:47:55 № 521610 изображение.png821.44KB, 850x1202 >>521607Мою нет у меня 2 операции на глаза было там не заигноришь. Плюс ешё нашли защемление поясничных позвонков.
Ратибор Кизима 26.06.26 Fri 18:50:20 № 521611 >>521605Нажаль ні. Нічого не заважає бумкнути кудись прям відразу. Спрацює - то спрацює. Не спрацює - вреті, запустили щоб перевірити як лягає блок імітатор!!! От тоді будуть випадання з вікна, та підрив на новій землі. Але тут питання куди? Ось як можна відпрацювати ядеркою? По фронту? А сенс? Ядерка пробье нам диру на 50 бійців, а ще організовану дронову розвідку та оборону на півгодини. Й то, перші нецентралізовано полетять вже за 10 хвилин. Ну тобто, треба десятки та сотні ядерок по фронту, щоб його завалити. По підприємствам? Так у нас децентралізація. Звичайно якись радянський гігазавод ядерка вимкне. Але який профіт від цього на фронті? А ніякого стратегічного не буде. Лиишається тільки геноцидально по містам - на мільони жертв. Але це вже прям дуже важко буде затерпіти світу. >>521606Ядерка це темна кімната, ніхто не знає що буде. Бо ставки буквально алл-ін життя. Тобто ось дадуть Макрону, наступнику Стармера, або Трампу мандат на дії в умовах, коли наступне місто після Львова-Києва, згорить Париж, Лондон, Нью-Йорк? Чи можна на тормозах спустити? Відкупитись від йобнутих, ще 3-5 рочків пропетляти поки вони в гроб ляжуть.
Браслав Фучко 26.06.26 Fri 18:50:53 № 521612 2 1734465419820.png628.64KB, 900x900 >>521608> доначу на дрону,Не донатиш. Не пизди будь ласка в треді> плачу податки.Дуже сумнівно
Сокіл Балабух 26.06.26 Fri 18:53:10 № 521613 >>521611Врєті не проканає там уламки будуть радіоактивні і все таке.
Алим Мукоїд 26.06.26 Fri 18:53:48 № 521614 2 images.jpg16.20KB, 386x518 Президент России Владимир хуйло подписал закон о единой базе IMEI. В неё внесут идентификаторы телефонов, планшетов, часов и других гаджетов с SIM-картой.У каждого устройства появится статус: разрешено оно для работы в российских сетях или запрещено. Аппараты с «нелегальными» IMEI смогут заблокировать — звонки и мобильный интернет перестанут работать.Операторов связи обяжут жестко закреплять каждую симку за конкретным физическим устройством. Переставить SIM-карту в другой неоформленный телефон без потери связи будет нельзя.
Кіндратій Кукуріка 26.06.26 Fri 18:54:33 № 521615 3 Навіщо ядерка, якщо і так уже всі взимку замерзли...Чи не так, Куцко?
Акепсій Настюченко 26.06.26 Fri 18:55:47 № 521616 2 изображение.png21.45KB, 829x78 Ааа как же долго, уже почти 3 недели прошло, понемногу и решимость иссякает из-за ожидания. Но по прежнему интересно, не забусярат ли в скелю пока буду добираться туда? (Не знаю куда, вероятно Киев то есть путь не близкий). Вряд ли мне на этом этапе дадут рекомендационный лист какой-то (а даже он судя по всему не всегда спасает)
Ратислав Кукуріка 26.06.26 Fri 18:59:09 № 521618 2 IMG_20260626_185832_064.jpg1.53MB, 2560x2542 >>52159822.06.2026Гусь-Хрустальный, Владимирская область, Нефтезаводная Горелия.Помимо атаки ВС Украины на ГП «Космическая связь» в Дубне, обломки-камикадзе так же нанесли удары по Центру космической связи (ЦКС) «Владимир».По оценкам противника:Повреждены главная антенна комплекса (25-метровый параболический телескоп) и антенна на крыше Главного аппаратно-программного комплекса.Повреждена центральная часть здания Главного аппаратно-программного комплекса, где, в частности, находятся залы спутниковых модемов и мультиплексоров, а также центральный коммутационный узел, к которому подходят волоконно-оптические линии связи с другими космическими центрами.Повреждено здание Аппаратно-технического корпуса №1, в котором расположены передающие и приемные комплексы, центральный коммутационный кабельный трас антенных постов Центра и оборудование для охлаждения передатчиков и электроники главной антенны комплекса./противник планомерно и целенаправленно вышибает Центры Космической Связи Российской Федерации.В это же время лица пенсионного возраста постоянно озвучивают готовность к переговорам и выдают террористов из Азова.#СВО@romanov_92
Ратислав Кукуріка 26.06.26 Fri 19:02:11 № 521620 >>521591Лукашенко полетел к хуйлу в день окончания «ультиматума» Дуче по ретрансляторамВ пятницу, 26 июня, президент Беларуси Александр Лукашенко отправился в Россию с рабочим визитом, сообщает БЕЛТА со ссылкой на пресс-службу главы государства. В ходе поездки Лукашенко встретится с российским президентом Владимиром хуйлым. «Планируется, что главы государств обсудят ключевые вопросы в повестке дня белорусско-российского сотрудничества, обстановку в регионе и мире», — сообщили в пресс-службе.Лукашенко поехал на встречу с хуйлым на следующий день после того, как попросил российского посла Бориса Грызлова «не втягивать» Беларусь в войну с Украиной, и спустя неделю после требования президента Владимира Дуче демонтировать оборудование, помогающее российским БПЛА наводиться на украинские города. 19 июня Дуче заявлял, что дает Минску семь дней на выполнение его требования, иначе это сделает сама украинская сторона.
Малахій Швидкий 26.06.26 Fri 19:08:22 № 521621 >>521572> у якусь маленьку бригаду на якусь небойову посадуВ таких бригадах всі жирні посади - під кумами-сватами-троюрідними племінниками.
Малахій Швидкий 26.06.26 Fri 19:14:27 № 521623 >>521574> попадаешь на этот курс молодого бойца(сидишь с наркетами в палатках в лесу, пинаешь хуи, стараешься не подцепить гепатит). Ну и туда приезжают с бригад подбирать себе бойцовЗараз так далеко не завжди. Можуть зі старту за якимось підрозділом закріпити, якщо покупець/командування з того підрозділу має домовленості з тцкашним керівництвом. І тоді півроку хуй куди переведешся. Та й потім шанси доволі примарні.
Годько Красовський 26.06.26 Fri 19:16:33 № 521624 1 16563200895510.jpg35.77KB, 672x698 >>521508Машина подряпається тоді.
Собран Постол 26.06.26 Fri 19:17:47 № 521625 поїв гавна подивився арестовича знову: господи яка ж латиніна сучара йобана. мене мабуть ніхто із цього кодла не бісить так сильно як вона.
Кіндратій Кукуріка 26.06.26 Fri 19:24:32 № 521626 >>521625Чого? Ніколи не зустрічав продажних псевдоінтелектуалів?
Градимир Болащук 26.06.26 Fri 19:24:52 № 521627 >>521611для начала ее (ядерку) нужно испытать по воронежу, без этого - никуда.после роями из сотен-тысяч дронов будут атакованы пидорашьи AЭС и далее по нарастающей.все это, естественно, из альтернативной реальности, т.к. хуйло больше всего ценит свою жопу
Малахій Швидкий 26.06.26 Fri 19:26:05 № 521628 >>521579> НімеччинаДо речі, п'ятничний контент по темі тріду:https://www.youtube.com/watch?v=dqzBtgudb0IТам ще є трохи. Зокрема, в шортсах про те, що викидають німці. Здогадайтесь, звідки пан контентмейкер про це все знаєhttps://www.youtube.com/@%D0%9C%D0%BE%D0%B9%D0%B4%D0%BE%D1%81%D1%83%D0%B3/shortshttps://www.youtube.com/@%D0%9C%D0%BE%D0%B9%D0%B4%D0%BE%D1%81%D1%83%D0%B3/videos
Балиця Голощапув 26.06.26 Fri 19:35:02 № 521630 1 >>521611> Але тут питання куди?По змеиному. Предупреждение и относительно безопасно.
Симон Ващиленко 26.06.26 Fri 19:36:10 № 521631 1 >>521611>е спрацює - вреті, запустили щоб перевірити як лягає блок імітатор!!!Бумкнули яделкою по хозяєвам@Не взірвалось@Виявилось що на детонаторі перемикач на выкл@БПЛА Февраль делает вжжжж
Пимен Скридло 26.06.26 Fri 19:36:45 № 521632 3 >>521608>Сиджу під шахедамиЦе ніяк не допомагає країні.>доначу на дронуСередній зйобик теж донатить, причому більше 200 гривень на місяць.>плачу податкиСередній зйобик теж платить, а потім ці гроші йдуть нам у вигляді допомоги від ЄС.>В любий момент можу бути мобілізованийІ зйобик може. Завтра мерциня вирішує підтримати щит Європи, і мобає своїх вкраїнчиків.Поки що виглядає так, шо ото місце в Скелі все ж таки твоє.
Богатир Яковлів 26.06.26 Fri 19:38:31 № 521633 >>521632Бля а ведь это аргумент съебать чтоб совесть не мучила
Ширяй Любишин 26.06.26 Fri 19:47:38 № 521634 1 ЛастДанс.mp40:34, 697.56KB, 540x960 рояль.jpg144.56KB, 1280x720 Усик.jpg29.25KB, 400x225 Виносить рояль, зара last dance Усика буде. Готові до нового керманича? Чи ще від старого не оговтались? Донні вже схвалив.
Пимен Скридло 26.06.26 Fri 19:54:13 № 521636 >>521633Щоб не мучала совість достатньо для себе вирішити, що ти не маєш захищати країну. А усе інше про сидіння під дронами, про податки, то виляння сракою тих, кому соромно в цьому зізнатися.
Острян Яковлів 26.06.26 Fri 20:03:28 № 521637 Смерті у полку «Скеля» у навчальних центрах на Дніпропетровщині. Журналісти видання «Бабель» опублікували масштабне розслідування про щонайменше 26 небойових смертей новобранців за пів року підготовки. Рідні померлих кажуть: це ставалося через побиття та ненадання вчасної меддопомоги. У полку кажуть: це лише версії. ДБР відкрило кримінальне провадження, перевірку можливих катувань розпочав і Уповноважений ВР з прав людини Дмитро Лубінець.
Серафіон Гаранжа 26.06.26 Fri 20:15:27 № 521638 3 IMG_1869.mp41:29, 32.87MB, 1280x720 IMG_4013.mp40:45, 3.99MB, 352x352 IMG_4016.mp40:13, 4.83MB, 720x1280 IMG_4024.mp40:55, 20.35MB, 720x1280 пьіпа, итоги
Перемил Бабченко 26.06.26 Fri 20:15:59 № 521639 1 VID_20260626_201543_674.mp41:05, 12.80MB, 464x848 >>521637«26 смертей на БЗВП — це дуже мало, щоб звертати на це увагу», — Дмитро Корчинський 🤨
Акепсій Настюченко 26.06.26 Fri 20:18:54 № 521640 >>521637Вспоминая опыт срочки, сейчас пиздов получают командиры, потом сержанты, а самую главную пиздюлину получат мобики там за то что "настучали". Первое время может будет ок, но потом начнется. Уверен что вполне себе можно этот опыт до сих пор экстраполировать на подобные структуры. Поможет ли этот розголос масштабно в будущем? Хуй знает
Перемислав Анішко 26.06.26 Fri 20:19:05 № 521641 >>521633Московия строит "многополярный" мир - куда не сбежи и там маскали жизнь обосрут тоже если ничего не делать в ответ.
Серафіон Гаранжа 26.06.26 Fri 20:25:41 № 521642 2 c00v7hTZ84lP1ugj.mp41:34, 14.03MB, 720x1280 >День з життя українця в Польщі. Ідеш на роботу, тебе називають "чортовою українською повією" і кажуть "відчепися назад в Україну".>Антиукраїнські настрої, що розпалюються польськими радикальними націоналістичними політиками, провокують міжетнічну ненависть та напади в реальному світі.🙏🙏🙏Наші патріотесси витримають будь-які незгоди, лишень би не повертатись на рідну неньку.
Минко Вівсянко 26.06.26 Fri 20:29:15 № 521643 1 Русские рубят русских.mp40:42, 3.45MB, 640x360 >>521638
Перемислав Анішко 26.06.26 Fri 20:29:49 № 521644 1 >>521601> по типу Тимченка-Ковальчука. >>521598> російські політики закликають Интересно, они в курсе что ядерка заменяется биологическим оружием? И в Украине вполне себе можно собрать достаточного биоматериала с десятков тысяч мертвых оккупантов для производства чумы например, а доставлять чуму в Москву можно всё теми же дронами. То есть если нет ядерного оружия, то взамен всегда есть чем его заменить, например биологическое. Ещё есть и другие виды оружия.
Минко Вівсянко 26.06.26 Fri 20:34:11 № 521645 ❗️Зустріч можлива і закінчення цієї війни можливе, — Дуче
Блиск Бідило 26.06.26 Fri 20:36:23 № 521647 1 изображение.png584.43KB, 850x874 >>521642У меня знакомый из польши на отделении нп до 5 кг 27к получал живя в квартире в городе, ухалв пильшу работать на ночном по 16 часов за 4к злотых живя в хостеле с быдлом и торчами, он рассказывает как ему там хорошо.Но ни я ни другие челы которые с ним общались в ебаную пильшу не едут.
Діян Лупенко 26.06.26 Fri 20:44:30 № 521649 >>521640> Поможет ли этот розголос масштабно в будущем? Хуй знаетТехнічно, це можливо. Через впроваждення чогось типу "профсоюзів", для захисту простих Микол. Але в наших реаліях буде те ж саме що й з іншими місцями "роботи". Профсоюз працюватиме під "начальство", з якого матиме якісь ніштяки. А з Микол вони ніфіга не мають, навіщо ними перейматися?
Мстислав Марусин 26.06.26 Fri 20:44:56 № 521650 пчелы плз, а закиньте у кого есть короткое видево, недавно мелькало где молодой поляк, пацан, говорит что он к Украине хуево относится а немцам заебись тошо он там работает..
Перемислав Анішко 26.06.26 Fri 20:45:35 № 521651 1989.jpg17.37KB, 510x213 >>521642Что интересно, в основном агрессия от пенсионерских дедов которые потеряли свою ПнР-СССР.
Нарад Майданський 26.06.26 Fri 20:45:42 № 521652 >>521647>работать на ночном по 16 часов за 4к злотых живя в хостеле с быдлом и торчами, он рассказывает как ему там хорошо1. работать 16 часов на ночном лучше, если начальство не доебывает по мелочам и работать комфортно.2. жить в хостеле с быдлом лучше, если это западное швитое быдло, а не наши селюки и гопники.
Минко Вівсянко 26.06.26 Fri 20:46:49 № 521653 photo_2026-06-26_20-46-33.jpg245.94KB, 980x1085 Після нічних обстрілів українців будуть переводити на дистанційну роботу і даватимуть 10 днів відпустки, — ЗМІ
Блиск Бідило 26.06.26 Fri 20:47:02 № 521654 >>521652в хостеле быдло из молдовы украины белорусиНачальство его доёбывает
Серафіон Гаранжа 26.06.26 Fri 20:48:13 № 521656 6 kmMFwwaCOn2UY0p2.mp40:55, 3.84MB, 1280x720 image.png995.85KB, 1140x817 Народний депутат України Дмитро Костюк (Слуга Народу) під час виступу у Верховній Раді висловив різке невдоволення поведінкою спікера парламенту Свинчуком«Я звертаюся до спікера парламенту. За регламентом, наскільки правильно пам'ятаю, є одна хвилина на виступ депутатів з процедури, на озвучення пропозицій і на аргументацію цієї пропозиції.Я вважаю, що не красять український парламентаризм, коли спікер дозволяє собі коментувати в своїй хамській формі кожен виступ депутатів, дозволяє собі реготати під час виступу депутатів, в тому числі, коли вони говорять про смерть людей, дозволяє собі постійно перебивати депутатів, які обрані українським народом, які озвучують думки українського народу.Мене обрали десятки тисяч мешканців Житомирщини. Хто за вас голосував особисто? Тільки народні депутати. І я думаю, що дарма, якщо ви дозволяєте собі спілкуватися з українським народом як з бидлом.Я розумію, що вас обрали спікером завдяки КВН, але вже пора знайти собі інші таланти».
Нарад Майданський 26.06.26 Fri 20:55:06 № 521659 >>521655Хуй знает. Может пиздюк - слон, и хотел так подъебать журналиста.Скорее всего нет, конечно.
Толигнів Талан 26.06.26 Fri 21:15:46 № 521660 2 17196777117170.jpg367.35KB, 635x663 Проигрываю с чатагпт, похоже на рашкоисторию он штудировал из рашкоисточников же.Если бы Эйзенштейн снял фильмец по заказу Сталина, уровня Ивана Грозного 91-го года, то его не репрессировали бы.За опоздание на работу никого не садили, это слишком эмоционально.Учитывая что в 90х я как раз слышал рассказ человека которого так посадили на 3 года, то есть из первых уст. Да и это был друг моего деда, так что пиздеть бы не стал точно, там не та порода была.В сталинских лагерях не было плана на бесплатную рабсилу. Вот:За что реально попадали в лагеря:кражи (особенно повторные) да а за первую прощали агаграбежиубийстваГде он этой хуиты уже набрался хз.
Козак Скриняр 26.06.26 Fri 21:16:44 № 521661 >>521642Вангую потому что ведёт себя соответствующе. Друг в Польше живёт заебись. Все хорошо относятся, бабушки-сосдки пирожками угощают. Потому что и друг сам приятный, вежливый человек
Козак Скриняр 26.06.26 Fri 21:22:37 № 521662 1 79e6a1edb89bfe5f.webp70.40KB, 1280x853 А тут есть знающие по такому вопросу? ага, все знающие Знакомый попался ТЦК. Сильно дохуя выебистый, поэтому после этой учебки сказали ему что отправляют в скелю. Но он там через знакомых спросил как к ним (в другую бригаду) попасть и те ему ответили что из скели только через сзч. Ну и он готовится к сзч. А я вот помню что вроде как писали что эту схему прикрыли и так больше нельзя. Или то только хотели прикрыть но ещё работает? Короче знает кто рабочая схема или нет?
Нарад Майданський 26.06.26 Fri 21:29:14 № 521663 >>521662>Знакомый попался ТЦК. Сильно дохуя выебистый, поэтому после этой учебки сказали ему что отправляют в скелюА можно кулстори подробней?Он "выебывался" на ТЦК (т.е. убегал, отбивался и т.п)?Или он в учебке уже выебывался на инструкторов и т.п. Если так, то нахуя он в учебке выебывался?
Доброїн Соловченко 26.06.26 Fri 21:30:36 № 521664 1 >>521662Судячи по заявам Міноборони, зараз тільки до кінця літа діє така штука, але якщо ти в сзч був до початку літа, якщо зараз піти, то скоріше всього знову в скелю відправлять
Толигнів Талан 26.06.26 Fri 21:34:32 № 521665 17667467807050.jpg121.34KB, 373x430 >>521625>поїв гавна подивився арестовича знову: господи яка ж латиніна сучара йобана. мене мабуть ніхто із цього кодла не бісить так сильно як вона.Ты не умеешь их готовить. Вот по примеру Арестовича, я его смотрел года с 10, аналитику. И как мы видим войну он точно таки предсказал, то есть хоть как-то временем проверен.Так вот часть времени такие говорят что думают, когда работают на себя и нарабатывают аудиторию. Потом когда фрахтуют жопку например на полгода, начинается поток дичи выгодный заказчику. Потом опять возврат в первоначальное положение. С Латыниной та же история. Она например постоянно повторяет что война выгодна экономике Рашки, потому что заказы бустят её строятся всякие заводы. А вот когда эти заводы выносятся и вообще то что происходит сейчас с ёбкой тоже выгодно? Вот на такие вопросы она хуй ответит.А Арестович кста верную мысль недавно высрал, потому что копья ломаются что будет являться перемогой и кто переможцем, и типа каждый о себе такое будет говорить. А критерий один - кто правила будущего мироустройства напишет. Вот. Всё. По аналогии переможцами в 2МВ были Сралин Рузвельт и Черчилль.
Годько Красовський 26.06.26 Fri 21:37:04 № 521667 >>521645Враховуючи, що тиск на підорахію посилився, який в дуче план? Зійтися по лінії чи вимигати чогось більшого?
Жатко Задирний 26.06.26 Fri 21:43:41 № 521670 Отрывок из фильма Рой 1990, Владимира Хотиненко. Вот такая она, великая Россия!, YouTube.com >>521643
Козак Скриняр 26.06.26 Fri 21:52:14 № 521671 >>521663Ну прям особо подробнее не получится. Это даже не знакомый а знакомый знакомого. Короче он там сильно борзый какой то. Выебывался и при бусификации и в тцк и похоже что и на обучении. При этом ему все говорят что ну ладно еще при бусификации там типа есть шанс выкрутиться, дать в лоб и сбежать, но в отделении то что дальше когда уже точно дороги назад нет. Ну а про обучении особо историй нету т.к. там ему почти не разрешали звонить/встречаться. А когда разрешали то вроде как под присмотром, потому что он вообще ничего не говорил
Діян Лупенко 26.06.26 Fri 21:55:10 № 521672 1 >>521660> Проигрываю с чатагпт, похоже на рашкоисторию он штудировал из рашкоисточников же.Буквально на днях десь читав шо Только Выигрывалия вливає сотні нафти в створення "джерел інформації", які нейронка буде парсити і згодовувати своїй вірній пастві.Воно ж тупе. Просто бере інфу з доступних джерел. І москалі просто збільшують кількість тих джерел, з потрібною їм інфою. Бо знають що кількість даунів людей які підсіли на голку ЛЛМ вже достатня щоб "впливати".
Нарад Майданський 26.06.26 Fri 22:04:03 № 521673 >>521671>но в отделении то что дальше когда уже точно дороги назад нетВ стране очень долго работало биомусорное лобби. Борзость, выебистость - выигрышная стретегия. Мусора уважают борзых, а с законопослушными людьми говорят на повышенных. Хорошо, если этого уже меньше (скорее всего нет)
Божар Додь 26.06.26 Fri 22:04:05 № 521674 1 Корчинський завжди був пов'язаний з Медведчуком.mp40:08, 816.89KB, 480x360 >>521639>Дмитро Корчинськийсамое время пидора руснявого постить
Минко Вівсянко 26.06.26 Fri 22:06:30 № 521676 1 бумага трёхслойная.mp40:59, 7.15MB, 960x960 умный пидорусский
Симон Ващиленко 26.06.26 Fri 22:13:19 № 521679 Пиздос, только что заправку возле дома ебнули, каждый день в ЗП заправки выносят
Блиск Бідило 26.06.26 Fri 22:18:24 № 521682 1 изображение.png841.72KB, 850x1201 >>521679У нас в городе рядом со мной позавчера тоже шахед в заправку прилетел и до этого 1-2 дня так же прилетало.Пидорахи мб думают что бензин рожают запрравки?
Антон Юшин 26.06.26 Fri 22:20:32 № 521683 >>521644>Тимченка-КовальчукаПовезло нам что никакого украинца кроме Лукашэнки больше к власти нигде не пустят 😂
Фаласій Недря 26.06.26 Fri 22:21:40 № 521684 0979798.jpg151.42KB, 1136x852 >>521665>война выгодна экономике Рашки, потому что заказы бустят её строятся всякие заводы
Собран Постол 26.06.26 Fri 22:22:19 № 521685 >>521677https://youtu.be/BorF7i_QAFg?si=PE290Krs5Zx4zRZR&t=470до речі зверніть увагу як оператор ахуєнно поміж дерев в пидорусского влучає на 7:50
Серафіон Гаранжа 26.06.26 Fri 22:23:08 № 521686 3 {9D98CFF5-7261-495C-9972-67AA0FE05BC8}.png374.90KB, 594x789 image.png463.46KB, 960x500 Та що не так з цими адвокатами.
Браслав Фучко 26.06.26 Fri 22:23:20 № 521687 >>521665Таких як арестович багато. Подобаються пророки? Ну потивись Полтаву. Він все передбачив краще Арестовича.
Браслав Фучко 26.06.26 Fri 22:24:38 № 521688 >>521686> Та що не так з цими адвокатами.Просто у них є ПОВНОВАЖЕННЯ. Треба вибирати президентом - Адвоката!
Фаласій Недря 26.06.26 Fri 22:32:39 № 521690 >>521676Ну да, спускать в унитаз все свободные финансы, а потом бежать в микрокредитные организации, чтобы там под 100500 ℅ взять денег на пожрать до получки.
Балиця Голощапув 26.06.26 Fri 22:33:53 № 521691 3 >>521689>патріот чи агент Долбоеб обыкновенный, сорт оф штурмасюк и Гаврилюк. Были такие.
Собран Постол 26.06.26 Fri 22:34:07 № 521692 Screenshot 2026-06-26 at 21.32.46.png138.80KB, 1266x518 >>521686https://www.reddit.com/r/Yermak/comments/1udxd6w/dont_get_excited_no_news_just_him/
Серафіон Гаранжа 26.06.26 Fri 22:36:46 № 521694 1 {53DA808E-1AF2-4EC3-9A0B-52873F6376BF}.png300.29KB, 594x416 {9EF4D005-194D-416E-B61D-8300E772C072}.png316.38KB, 591x451 трамп увага.mp40:00, 52.87KB, 794x618
Собран Постол 26.06.26 Fri 22:37:30 № 521695 Screenshot 2026-06-26 at 21.36.50.png3.76MB, 2932x1838 >>521693
Балиця Голощапув 26.06.26 Fri 22:42:44 № 521697 >>521645Нахуя эта встреча? Про печенегов послушать ? Встречи финализмруют, не о чем говорить пока что. Русня воюет до талого пока у нас не кончатся люди.