ВІЙНИ З ЙОБАНИМИ МОСКАЛЯМИ ТРЕД 10.06.23 Sat 20:39:05 № 18707 584 photo_2022-09-21_16-44-07.jpg273.64KB, 1203x839 16553759313160.jpg220.93KB, 986x1280 photo_2022-08-23_17-35-11.jpg276.34KB, 1280x960 photo_2022-11-04_15-17-57 (2).jpg123.63KB, 1280x853 Москалі атакували нашу з вами Неньку! В цьому тріді слідкуємо за новинами з фронту. Актуальні правила читайте тут: Правила dollchan.net Бани можна оскаржити в Треді модерації Головнокомандувач ЗСУ - Генерал Сирський https://www.facebook.com/GeneralStaff.ua Президент України https://t.me/V_Zelenskiy_official Повітряні сили ЗСУ https://t.me/kpszsu Міністерство оборони України https://www.facebook.com/MinistryofDefence.UA Головне управління розвідки МО України https://t.me/DIUkraine Служба безпеки України https://t.me/SBUkr Куди донатити? Збір на іменні дрони Dollchan: >>107864 Повернись живим: https://savelife.in.ua Спеціальний рахунок НБУ для збору коштів на потреби ЗСУ: UA843000010000000047330992708 Карти бойових дій: https://deepstatemap.live/ https://militaryland.net/maps/ https://www.scribblemaps.com/maps/view/Operational_Map_Ukraine/nBT8ffpeGH Мапа тривог в Україні та моніторингові ресурси: https://alerts.in.ua/ https://t.me/war_monitor https://t.me/vanek_nikolaev Посилання по підготовці до служби в ЗСУ: https://pastebin.com/3jr5Ha97
Путята Бідило 23.06.26 Tue 13:54:13 № 520695 >>520681> Они как нехуй могут организовать скрытую мобку> им не нужно это использовать на текущем этапеТи так кажеш, наче в тебе на руках якісь дані є, доповіді, БЧС, що вони можуть а що не можуть.
Козак Скриняр 23.06.26 Tue 13:55:28 № 520696 1 >>520692Хуита манямирковая. Нихуя она не разыграна. Вот у нас она разыграна когда заводы уже платят фейковым работникам чтоб уменьшить процент забронированных и реальных не забрали. А у них повторяю, забирали только резервистов и всяких с важными военными специальностями. И то не бусификацией, а через повестку
Гал Трищак 23.06.26 Tue 13:58:18 № 520697 2 >>520690ти реально думаєш підорашки добровольно на штурми йдуть? єбать дебіл....
Горгоній Янушевський 23.06.26 Tue 14:00:49 № 520699 >>520692На регіони по хуй, там хоч що робитимуть, реальної мобки не було, просто розіслали повістки, на авось може якийсь лох і прийде і підпише.
Путята Бідило 23.06.26 Tue 14:03:53 № 520701 3 >>520696> А у них повторяю, забирали только резервистов и всяких с важными военными специальностями. И то не бусификацией, а через повесткуОго, історіі всє охуітєльнєє і охуітєльнєє. А ті підари яких я допитував, чогось казали що вони ніхуя не резервісти. Один посрався з дружиною - пішов контракт підписав, другий поїхав в мацкву, підписав контракт бо там виплати більше і він повірив що "не штурм", але воно трохи щось пішло не так, третій - тупо дід бомжара без постійного місця проживання, тинявся, жив в гуртожитку при якомусь технікумі, попався. Четвертий нажерся горілки, його прийняли, притарабанили у відділок, наполегливо запропонували підписати контракт, що він і зробив. Коротше з двох десятків яких я допитував тільки один був такий як ти описуєш - рєзєрвіст, ахвіцєр, командир взводу. Всі інші - бічі, біомусор, які навіть два слова зв'язати не можуть - їх було важко допитувати навіть не тому що вони в піонерів грали, а тому що тупі як пробка.
Козак Скриняр 23.06.26 Tue 14:10:30 № 520704 1 >>520701Куда ты лезешь, маня? Все что ты описываешь как раз подпадает под скрытую мобку+заваливанием баблом. От этого до хватания людей на улицах им еще очень далеко, незачем перескакивать
Путята Бідило 23.06.26 Tue 14:15:59 № 520705 >>520704В тебе забув спитати, куди мені лізти, щеня. Я тебе ще раз, блядь, питаю, в тебе якісь конкретні дані на руках? Доповіді з руснявих воєнкоматів, соц-демки, БЧС? Чи ти просто так "почувствовал" що в них там? Є така хуйня як підрахунок бойових спроможностей, коли ти рахуєш що може твій підрозділ, а що може підрозділ противника навпроти тебе, щоб його підрахувати мені потрібно знати що є в противника, так ось, в мене є БЧС, в мене є їх штатка з призвищами, посадами, званнями, є ОШС, я навіть знаю скільки і коли поповнення їм прийде і в який період. На основі оцих КОНКРЕТНИХ данних, я щось можу розрахувати. На основі відчуттів щось рахують тільки ворожки та тарологи на 1+1. Ось тому я і питаю, в тебе є якісь конкретні дані?
Мешко Ячмененко 23.06.26 Tue 14:23:55 № 520707 1 >>520706>Пака исшоТак зараз Ельвіру доїдять, станок увімкнут, стануть значно ближче.
Грива Матусевич 23.06.26 Tue 14:26:19 № 520708 3 image.png356.81KB, 778x722 korch111.png656.17KB, 900x500 725397784_122117369973023422_3508875262731372448_n.jpg240.74KB, 1365x2048 >>520694Це хлопці за традиційні ціності виступають? Таке враження наче вони нехочуть до гейропи приєднуватися чі вступати туди.
Марк Сусович 23.06.26 Tue 14:27:31 № 520709 7 >>520706>слабо ебут. потешненько. так, на пол шишечки. почти не чувствуется. а вот в 90е ебали знатно. а сейчас не очень.
Дніпро на зв'язку Балкан Скриняр 23.06.26 Tue 14:28:18 № 520711 5 >>520708Да, выступают. Нет, не хотят.Да, за традиционные украинские ценности.Нет, традиционные ценности в монте-пиго им не нравятся. Мне, кстати, тоже.
Богатир Мудрук 23.06.26 Tue 14:28:44 № 520712 3 >>520706>пацієнте, у вас пряма кишка випала>ну по підлозі як у після пляшки не волочеться як того разу, так шо норм, в штаніну заправлю і харашо
Дніпро на зв'язку Балкан Скриняр 23.06.26 Tue 14:31:42 № 520713 >>520706Там вообще смешной пост с призывом думай_те.>Друзья! Ацтавить панику! Свистать всех наверх!Не из таких переделок вылазили. Пока еще даже до святых 90х далеко в плане жизни мирных граждан.Старайтесь больше думать собственной головой, анализировать и размышлять. Не надейтесь что за вас подумает какой нибудь чиновник. Основная задача чиновника сегодня и всегда, думать как бы его не трахнули. А раз интернет пока еще работает, трахнуть сегодня можно любого чиновника. За дело ессно, а не за ваши хотелки. Лето будет летом воюющей страны. Не лучше и не хуже предыдущего лета. Просто чуть больше населения прочувствует чем отличается жизнь гражданина воюющей страны, от жизни мирной. Поэтому не бздеть, прорвемся!
Серафіон Гаранжа 23.06.26 Tue 14:32:57 № 520715 image.png221.95KB, 1280x741 Хтось юзав? Ап ту 1000 це 100?
Полікарп Коховський 23.06.26 Tue 14:34:10 № 520716 1 >>520697>нещасних росіян гонять в штурмаВійна пині?
Ратислав Кукуріка 23.06.26 Tue 14:38:04 № 520717 1 VID_20260623_100806_282.mp40:06, 2.26MB, 1280x720 >>520716Заградотряды.Они добровольно идут на войну в надежде заработать, не против аполитично поубивать украинцев, но конкретно в штурма идут под пытками и угрозой убийства.пидорусская рулеточка короче.
Фаласій Недря 23.06.26 Tue 14:43:17 № 520718 1 1744909598448-0.png686.32KB, 512x671 >>520713>Просто чуть больше населения прочувствует чем отличается жизнь гражданина воюющей страны, от жизни мирной.
Ратибор Кизима 23.06.26 Tue 14:43:51 № 520719 >>520715Вони оптику заводять та коробочку гігабітну ставлять тобі в квартиру. Якщо у тебе далі від коробки гігабітне - то як пощастить від 100 до 1000. На 300-500 можна надіятись. Вони тобі при підключені тест проведуть. Там дід виліз:Наразі я не бачу підстав для переговорів із Дуче, українська влада зараз «неадекватна», — хуйлоВін також додав, що Затриднязащеку Бралия вісім років терпіла та намагалася домовитися, але згодом була змушена стати на захист людей Донбасу🔵 стверджує, що армія Ссаная Снигерия «тисне» на всіх напрямках фронту;🙈вс Толерантная Дружбонародия сейчас «добирают» Константиновку — хуйло.▶️ Рейтинги западных политиков, выступающих за конфронтацию с Хуйловская Выбиралия, катастрофически снижаются, указал хуйло.Ну короче - надія на пропетляти в манямірке, почекати доки Мерца інопланетяне змістять, та потавлять Сару чи АДГ. Та ось тоді потужно поділити.
Ратибор Кизима 23.06.26 Tue 14:45:48 № 520720 >>520719А ще на 0 - не вірь, це розводка, або якась хитра акція. Ну коли я підключав, там теж був нуль, але по ітогу, за перший місяць вони виставили. плюс раніше у них був прям великий лаг з підключеням 2-3 тижня черги.
Країло Голубець 23.06.26 Tue 14:48:08 № 520721 >>520481я все таки подивився гавна поїв: за нас зайшов. і схоже на довгоrejoice!
Євфимій Мудрий 23.06.26 Tue 14:48:30 № 520722 >>520704Тільки по причині того, що гомоармія ніхуя не працювала для іміджу і закидує м'ясом контрактників наші дрони, протидія мобці там може бути куди серйозніша, ніж наше повернення з СЗЧ в топ-бригади.
Гал Трищак 23.06.26 Tue 14:50:11 № 520723 1 >>520721Арестович в цьому плані як компас - завжди показує правильний напрям. Якщо сумніваєшся хто зараз у війні виграє - подивись за кого топить арестович.
Серафіон Гаранжа 23.06.26 Tue 15:01:10 № 520725 3 image.png701.07KB, 1200x675 3.jpg121.27KB, 735x1178 Breaking: СБУ викрили Сівковича!
Ратислав Кукуріка 23.06.26 Tue 15:05:09 № 520726 5 VID_20260623_150448_643.mp40:42, 2.75MB, 852x480 >>520698
Діля Соловейко 23.06.26 Tue 15:05:15 № 520727 3 video_2026-06-23_15-02-01.mp40:44, 9.49MB, 720x1280 Побита голова, подерті руки, стесаний поперек, брудні й перебиті пальці — у такому стані до лікарні Кропивницького в січні 2026-го прийшов 35-річний Олександр Семенов. Він розповів, що втік з 425 окремого штурмового полку «Скеля», де з нього знущалися, били, привʼязували до квадроцикла і тягнули по землі. На відео, яке зробили місцеві лікарі, чоловік сказав, що став свідком щонайменше девʼяти суїцидів у підрозділі, коротко описав їхні обставини і назвав імʼя одного з померлих. Відео, що є в розпорядженні «Бабеля», зняли 23 січня 2026 року, а вже за кілька днів Олександр Семенов помер у лікарні. Офіційна причина смерті — пневмонія. «Скеля» — найбільший штурмовий полк у ЗСУ. Неофіційно його ще називають «полком Сирського» — він не входить до жодного корпусу, а напряму підпорядковується вищому командуванню. «Скеля» брала участь у найскладніших боях російсько-української війни. Попри це і бойові заслуги, полк часто критикують військові, журналісти і близькі тих, хто туди потрапив. Через звинувачення у великих втратах за полком закріпилася репутація «мʼясного». Однак людей «Скеля» втрачає не лише на полі бою, а ще до бойових — під час військової підготовки.«Бабель» вивчав це питання майже два місяці. За останні пів року в навчальних центрах «Скелі» «Бабель» нарахував 26 смертельних випадків. Більшість з померлих чоловіків не пробула в полку й місяця. Офіційна причина смерті здебільшого — пневмонія.
Ратислав Кукуріка 23.06.26 Tue 15:10:47 № 520728 1 VID_20260623_123052_099.mp40:22, 8.33MB, 1280x720 >>520664Администратор даёт слово йеменскому журналисту:Пожалуйста, Йемен.Лавров:Нет, Йемен хитрый, к херам собачьим, всё уже...Помощник Лаврова:Йемен, Йемен...Йеменский журналист:Я бы хотел поблагодарить за дипломатическую активность Тюремный Швабростан.
Злат Сандуленко 23.06.26 Tue 15:11:59 № 520729 image.mp40:21, 2.32MB, 576x1024 Російськи піздюки передають СОУ «дякую» за накращиї мотосезон в їх житті.
Владислав Врублевський 23.06.26 Tue 15:15:28 № 520730 2 Ебка Крыма 23.06.2026 (2).mp40:37, 18.89MB, 1280x720 32423234.png1.44MB, 948x1346 Дайте им уже пожить!
Жаданець Гасюк 23.06.26 Tue 15:18:17 № 520731 ⚡ГУР МО України інформує: на тимчасово окупованій території Херсонської області російські загарбники навмисно створюють умови для поширення збудника сибірської виразки.Йдеться про звезення туш інфікованої сибірською виразкою худоби до скотомогильників в окупованому регіоні. Загалом таких об’єктів тут налічується до пів сотні, з них найбільшу загрозу становлять близько десяти, зокрема — скотомогильники, розташовані в районі населених пунктів Асканія-Нова, Скадовськ, Залізний Порт.Заражених тварин росіяни позбуваються без дотримання жодних санітарних норм. Худоб’ячі туші не спалюють, а просто закопують. Багато об’єктів знаходяться у вкрай занедбаному стані поблизу доріг та населених пунктів — відстань окремих об’єктів до житлової забудови становить менше ніж 1 кілометр.Захоронення інфікованої худоби не мають ані глухих огорож, ані інших захисних споруд. Ґрунти на могилах з часом осідають, однак необхідного для забезпечення біологічної безпеки обслуговування скотомогильників російська окупаційна адміністрація не здійснює.Частина об’єктів розташована на територіях з високим рівнем ґрунтових вод, що додатково збільшує ризики поширення збудника сибірської виразки, який може зберігати життєздатність у ґрунті від кількох десятків до сотні років.Безконтрольне захоронення інфікованої худоби та ігнорування заходів безпеки на скотомогильниках з боку російських окупантів — пряма загроза для цивільного населення на тимчасово поневолених територіях, а також для аграрного сектору Херсонщини — через підвищену небезпеку зараження ґрунтів і здорових тварин.Навмисне або халатне створення умов для спалаху сибірської виразки ― ще один злочин держави-агресора росії, що може трактуватися як акт біологічного тероризму проти цивільного населення на тимчасово окупованих територіях України.Не виключено, що Затриднязащеку Бралия може використати скотомогильники для проведення підривної операції під чужим прапором”, що крім кінетичного впливу на об’єкти концентрації джерел сибірської виразки міститиме також інформаційно-пропагандистську складову ― наприклад, звинувачення України у виготовленні/застосуванні так званої “біологічної” зброї.
Владислав Врублевський 23.06.26 Tue 15:19:14 № 520732 1 Долбят.webm0:14, 827.58KB, 426x234 Ребята на фронте долбят каждый день. Каждый божий день - хуйло
Грива Матусевич 23.06.26 Tue 15:20:06 № 520733 2 >>520711Чому б їм не зібратися та не прослідувати в таможний союз там традиційні ціності прямо на рівні держави декларуються.
Ратислав Кукуріка 23.06.26 Tue 15:22:06 № 520734 IMG_20260623_152031_507.jpg126.03KB, 1280x853 СБУ затримала дезертира, який наводив російські атаки на оборонців ЗапоріжжяНим виявився місцевий мобілізований, який самовільно залишив військову частину і пішов на співпрацю з ФСБ.Встановлено, що у месенджері на нього вийшов співробітник ФСБ і запропонував співпрацю.Після вербування агент почав збирати для рашистів дані про місця дислокації Сил оборони.Задокументовано, як агент позначав на гугл-картах розташування потенційних «цілей» і відправляв відповідні скріншоти російській спецслужбі.При обшуку в нього виявлено два мобільні телефони, які він по черзі використовував для законспірованих контактів з ФСБ через анонімний чат у месенджері.>>520727Интересно, просто так избивали, или была какая-то причина?
Путята Бідило 23.06.26 Tue 15:22:14 № 520735 image.png205.30KB, 333x238 image.png563.54KB, 415x739 >>520731
Вакула Нечипоренко 23.06.26 Tue 15:27:01 № 520737 https://babel.ua/texts/127938-shturmoviy-polk-skelya-maye-boyovi-zaslugi-i-dobre-zabezpechennya-a-shche-kazhut-ochevidci-tam-katuyut-i-zabivayut-lyudey-na-smert-rozsliduvannya-babelya
Жаданець Гасюк 23.06.26 Tue 15:28:06 № 520738 2 original.jpg95.65KB, 970x1081 ⚡Воїнам на Костянтинівський напрямок терміново потрібні генератори, зарядні станції і Starlink: триває збір коштів, - волонтерка Юсупова Джерело: https://censor.net/ua/p4009794
Путята Бідило 23.06.26 Tue 15:28:08 № 520739 2 >>520729Mad Max - початок. Скоро ці піздюки будуть відсмоктувати бензин з дідової шохи, з криками "запомнітє меня!!!", а дід буде хуярити їх з рушниці, але без солі.
Діля Соловейко 23.06.26 Tue 15:29:47 № 520740 5 video_2026-06-23_15-29-16.mp40:20, 1.67MB, 720x1280 video_2026-06-23_15-29-11.mp40:13, 1.79MB, 720x1280 IMG_1035.mp40:21, 4.32MB, 848x464 >>520734> Интересно, просто так избивали, или была какая-то причина?Причина - стандарти НАТО
Путята Бідило 23.06.26 Tue 15:34:33 № 520741 1 >>520732Йому просто роблять операцію по протезування внутрішнього стрижня.
Фаласій Недря 23.06.26 Tue 15:38:34 № 520742 1 16626686542801.png62.32KB, 536x377 >>520719>вісім років терпіла та намагалася домовитися, але згодом була змушена стати на захист людей ДонбасуЧтобы уничтожить этих "людей Донбасса" в мясных штурмах?
Калистрат Кайда 23.06.26 Tue 15:51:11 № 520743 6 >>520691>тред: война в Украине>пост: проблемы шлюхты, по-моему, перепутал (с)
Рукомир Замора 23.06.26 Tue 15:58:06 № 520745 4 >>520737лютий піздєц в найкращих традиціях підарахо-армії, недарма одина з улюблених частинг сирного дегенерата
Ратибор Кизима 23.06.26 Tue 16:12:17 № 520746 2 >>520745Встану на захист. А які варіанти? Це буквально частина затикання горящої сраки, причому сходу. Тобто у них задачи рівня висунутись туди сьогодні, завтра зранку штурмовати там. Або сходу деблокувати наші частини. Або пробивати коридор як в Покровськ з тою колоною. Це ж некомполка генерує такі задачі, а генеральний штаб-головнокомандувач-командувач напрямком. Особовий склад на ці задачі - наловлені у бусик + різні мутні типи, від яких відмовились інші підрозділи (умовні наркоти, алкоти, косильщики на больнічку). Отже як би ти, в стислих термінах місяцю, таку піхоту на штурми в горячу сраку мотивував?
Рукомир Замора 23.06.26 Tue 16:21:42 № 520747 7 >>520746Трійці і Азову не треба мобілізованих страчувати для того щоб бути ефективними. Але йобаний руснявий дегенерат побудував собі копію вагнера/штормз а його ще й захищають
Путята Бідило 23.06.26 Tue 16:26:35 № 520748 3 >>520747То ти просто про Трійку та Азов знаєш лише з бігбордів та шоу Двіж.
Царук Віцюк 23.06.26 Tue 16:32:14 № 520750 6 >>520746>встанураком или на колени?если жопа горит и нужно прямо затыкать - это проблема планирования, в первую очередь планирования.пожелаю тебе стать такой мясной затычкой, по справедливости
Світлан Федорка 23.06.26 Tue 16:34:39 № 520751 1 >>520746Та не чел, это пиздец.Единственное как это можно оправдать - не ломать что работает, но это тем не менее лютый пиздец и всех, кто это устраивает, нужно под шконарь заслать.Опять же, у тройки выходит и без этого.
Дідилець Черінько 23.06.26 Tue 16:39:16 № 520752 1 >>520737Ну Дуче казав що треба було кістьми лягти за Крим. Не зовсім Крим але...
Ратибор Кизима 23.06.26 Tue 16:52:43 № 520754 >>520747>>520751Азов - з 14 року. Вони вклались в ідеологію, та навіть зараз мають добряче бійців по рекрутингу, навіть тих, хто недоступний для бусифікаторів.Трійка - аналогічно, та чудово вклались в імідж 22-23, ну й 24-25. Скелі треба штурмовики-закреп ось зараз, не в 28 році, а зараз. Ну, а про дебільні накази, горящі пройоби та інше - я не захищаю, та вважаю, що головкома та його команду треба міняти. але не по принципу гаданія від Феншуй, або лояльності, а по принципу детального аналіза, співбесід, та розвантаження посади головкома. Щось подібне хоче зробити міністр, по чуткам, але поки що там Мала Токмачка, тому це в довгий ящик. Але ситуація така, яка є.
Ратибор Кизима 23.06.26 Tue 16:57:51 № 520755 >>520754Доречі - ось, чого вони у Констаху упоролись, й форсують як можуть. 🤡Україна прагне вплинути на енергоресурси та туристичний сезон своїми ударами. "Київський режим" втрачає території, — хуйло❕Киевский режим теряет одну территорию за другой, сообщил хуйло.Розклад скоріш за все такий, щоб до звінка Трампу + Віткушнеру дати залізобетонні пруфи на місто, та екстраполювати це по типу, все рівно вони дожмуть, отже давить на Дуче, хай віддає Донбас.
Рожнят Додь 23.06.26 Tue 17:01:58 № 520756 4 >>520697Підорашки добровольно йдуть вбивати українців. Просто у процесі цього вони іноді дізнаються що це небезпечніше ніж вони думали і саме тут починають даваити на пожалійку.
Собко Гамаюн 23.06.26 Tue 17:13:06 № 520757 2 1651568748549.mp40:24, 8.17MB, 360x640 >>520697Так. Нам дуже сильно шкодять оці гнилі базари про те, що "вони всі за гроші, тому що їх пиздять, а не то б вони всі з´їбали". Ні, вони ідейно оброблені, вмотивовані і йдуть сюди з чоткою ціллю "мачіть панов". Ось подивись на це животноє — воно ж не за гроші і не по примусу, воно цілком свідомо йде "праучіть панядь".
Войнило Чугуй 23.06.26 Tue 17:14:47 № 520758 >>520747Ну в Скале просто специфический контингент вроде судимых, радикальный ухылянтов, буйных алкашей, солевичков. Поэтому и дисциплину там поддерживают жёсткими методами, отбирают телефоны, вывозят в магазины стадом раз в месяц.Идея к слову не нова, можешь почитать про порядки службы в Иностранном Легионе или в легионах Рима, где могли казнить за сон на посту или неправильное поведение в бою.Ну и плюс в ЗСУ такие подразделения считай единственный способ воздействовать на всяких нарушителей порядка, вот бухает чел на позиции, и втягивает в это сослуживцев, мб даже за оружие хватается и по сути ему похуй на задувки, угрозы посадить и все такое. А вот угроза перевода в ШВ действует намного лучше, расслаблена там уже не будет такого.
Жослав Білоштан 23.06.26 Tue 17:18:13 № 520759 2 >>520746Не треба драматизувати. Скелі потрібне м'ясо для виправлення чужих та своїх помилок. От і все. Так як декомусь "впадло", то розплачуватись життям за це "впадло" будуть учора наловлені бусами миколи, що неіронічно просто "хотіли жити".Тобто, людей просто посилають на смерть, тому що вони народились не там, де треба було (Україна, замість Нідерландів, наприклад). І тому вони повинні стати розхідним матеріалом для кабанчиків. Велком ту соціальний дарвінізм та закон джунглів. Здобули. Прямо класика регіону, що 100 років назад, що 300.У вагінер та інші сміттєві полки на роль м'яса хоча б волонтерів та зеків набирали (деяких зеків заставляли, щоправда), але із Скелею взагалі порівнювати тупо, адже у скелю може потрапити хто завгодно. СЗЧ, продавець, художник, слюсар, дотер і т.д.
Путята Бідило 23.06.26 Tue 17:31:04 № 520761 9 >>520750>>520751От мужики, я вас читаю, я в принципі розумію ваше обурення, але ви такі розумні що пиздець, але ви трохи не розумієте специфіку і з чим доводиться стикатися, коли працюєш з особовим складом. Коли мені довірили взвод, в мене було 28 бійців, хтось з бойовим досвідом, хтось без, дві третини було алкаші та наркомани, алкаші та наркомани в свою чергу ділилися на тих хто щось вміє і робить, і тих хто хуй на усе клали. От з такими людьми я виконував бойові завдання, більш менш успішно, навіть великих втрат в мене не було, АЛЕ. Ви навіть не уявляєте як важко спілкуватися і когось в чому переконати, особливо не робити хуйні. Основний контингент в мене був дядьки 35+, 40+, 50+, яких вже не виховаєш, вони вже спрацьовані, в них вже свої переконання яких не зміниш. І от в тебе воїн нажерся, тебе за це єбуть ротний з комбатом, мають не виймають. Ти йдеш до алкаша і намагаєшся з ним нормально поспілкуватися, він тобі в очі пиздить, клянеться та божиться, що "та єбать, командир, всьо, більше не піду на позиції п'яним". День виходу, ти бігаєш з замиленою сракою, перевіряєш чи усі все взяли що треба, одним вухом слухаєш що там за задачі ротний нарізає. Приходе це хуйло з яким ти бесіду проводив - п'яне в дупель, за що отримує від мене ляща і закидується в бтр. А потім я ще два дні мав з ним гембель на позиціях поки завів хлопців, поки попали під обстріл поки цей єблан губився по посадці і падав постійно. Це пиздець, я більше всього ненавидів оці моменти заходу і виходу з позицій, сама нервова частина.І от хуй що ти йому докажеш. Комбриги часто люблять оцю хуйню "працюйте з особовим складом", вони вважають що ти скажеш їм якусь магічну фразу і бійці такі "єбать, командир, да ми зараз усіх підарів лопатами виріжемо!", а нема такої фрази, немає панацеї. Я чотирьом дорослим дядькам назначав старшого на позиції, а вони як діти тикали один на одного і казали "та єбав я бути старшим".Більше того, був у мене підлеглий, покійний вже на жаль, бухав як кінь. Я його спочатку шукав по селу, знайшов, питаю, мовляв, якого хуя? Він мені каже мовляв, у дружини проблеми зі здоров'ям. Я йому кажу типу, їй легше стає коли ти бухаєш? Він начебто задумався, погодився. А потім через пару тижнів нажерся антисептика і помер. Поховали як героя, висить на дошці пошани в своєму селі. Якось мені ще дали алкаша з іншого взводу типу на підсилення, насправді в якості покарання, але покарали по ходу мене а не його. Завів його на позицію, а наступного дня він стояв на спшці, через бодун не пригнувся коли був прильот і осколок в'єбав йому в лоба під каску. Потім два дні ми ще чекали поки нас перестануть пиздувати, щоб евакуювати тіло.Щодо Трійки і Азова, пацани, у Трійки мої хлопці були в підпорядкуванні, після того як я затрьохсотився, а з Азова в мене був комбат. І повірте, там особовий склад єбуть дай боже, щоб він виконував те що виконує. В Азові навіть практикували самосуд для зальотчиків, наприклад захуярили алкаша, через якого втратили позицію. В Азова і Трійки є фінансування про які звичайні механізовані бригади можуть тільки мріяти і потужна медійка, в моєї бригади є лише сторінка в фейсбуці, яку веде якийсь аутист. І ще головне, в Азові і Трійці не міняли комбригів кожні три місяці, в той час як моя новостворена бригада з 23 року поміняла вже десяток комбригів, що не давало змоги вистроїти щось, кожен новий комбриг приходив, починав наводити порядки, його знімали. Рекорд - два тижні на посаді.Тому, ніхто не виправдовує м'ясні бригади, і у війську також. Я мав змогу працювати з 225 і в мене досі гидкі спогади від тої "взаємодії". Але, блядь, будь-ласка, не треба розказувати про рішення проблем, з якими ви ніколи особисто не стикались. Планування там хуйове, чи ще щось. Ви навіть не уявляєте скільки різних факторів грає на кожен пройоб, чи успіх, і якими силами, нервами, кров'ю іноді виконуються задачі, які на тебе скидає керівництво, бо їх єбе думати, нехай нижче розйобуються.
Світлан Федорка 23.06.26 Tue 17:31:48 № 520762 1000_F_1486781_nopz95Kdew6Yr1yGvat2zeo74Vo7i0.jpg142.45KB, 750x1000 >>520697А, ну раз они планировали быть в 10й линии обороны (не штурм (пусть неонацистов-наркоманов убивают другие пидорашки)), а их пиздюлями и ямами погнали заваливать мясом наши позиции и они почему-то не торопятся искать выходы к сдаче, саботажу, дезертирству побегу с боем, то это переворачивает всё ровно на 360 градусов.Надо решительно капитулировать чтоб не задеть обманутых росиянчиков, они ж недобровольно идут в штурмы.
Ратибор Кизима 23.06.26 Tue 17:32:49 № 520763 >>520759> Скелею взагалі порівнювати тупо, адже у скелю може потрапити хто завгодно. СЗЧ, продавець, художник, слюсар, дотер і т.д.Від Скелі легко пропетляти. Якщо хочаб трохи проявляти ініціативу, стелити соломку (якщо ухилянт/сзч), або не бути довбойобом у себе в частині. Зрозуміло, що якщо тебе затягли в бусик, а тебе нуль подвязок з частин, на розводілі ти крив хуями усіх, в учебці бухав та косив - то тут Велком в Скелю.
Гал Трищак 23.06.26 Tue 17:35:21 № 520764 1 >>520716>>520756>>520757Ви дебільні чи шо? Очевидно більше частина іде добровільно, але сука вони йдуть добровільно або склади охороняти в тилу або на сафарі на панів дронами сидячи в тилу. В штурма ніхто добровільно не йде вже роки 2. Дивно що треба пояснювати очевидні речі.
Муховіст Шаня 23.06.26 Tue 17:37:28 № 520765 2 >>520758>можешь почитать про порядки службы в Иностранном Легионе или в легионах Рима, где могли казнить за сон на посту или неправильное поведение в бою.Справа в тому, що за система стоїть за цим всім. Генерал Тит Манлій Торкват наказав стратити свого сина за недисципліновану поведінку (порушення заборони вступати в бій), незважаючи на те, що син переміг в тому бою. Коли є загальна державна дисципліна і всі отримують покарання - це одне, а коли "кому война, а кому мать родна" (причому мать родна починається ще в самій армії чи інших службах безпеки, а до вищого керівництва вже доходить не просто мать, а МАТЬРИЩА) - це вже інше. Треба ж думати головою, нахуй ти на ту (державну чи армійську) керівну посаду пішов, що ти там робиш, яка відповідальність і наслідки.
Златан Розсоха 23.06.26 Tue 17:37:58 № 520766 4 >>520758> Скале просто специфический контингент....Не тільки, туди часто попадають і ті хто з різних причин не порапив в інші бригади. Наприклад знайомий знайомих - скуф 50+ з проблемами із здоровям. Чи просто челу не повезло і рекрутер не приходив на час коли він в розподільчому сидів.> можешь почитать про порядки службы в Иностранном Легионе или в легионах Рима.Не забувай що там люди на 100% добровольці, а не Янніси наловлені під агорою. Люди туди буквально йшли щоб покращити свій рівень життя.
Острихій Ільчишин 23.06.26 Tue 17:40:28 № 520767 10 >>520763>велкам>если тыОру с этой хуйни про нормализацию пыток и отправку в штурм в один конец тем, что ты не такой а должен хоботать/подскакивать. Ну прям Европой и справедливым наказанием повеяло.
Горгоній Янушевський 23.06.26 Tue 17:59:28 № 520768 1 >>520767це не нормалізація це факти нажаль, по другому вижити бусифікованому ніяк, тільки як показати себе кращим з толпи.
Острихій Ільчишин 23.06.26 Tue 18:03:29 № 520769 8 >>520768Показал@Отправили в пехотный бат. Потому что всем похуй на тебя. А может по тапкам лучше дать? Вообще охуеть. 2-3 года колонии реального срока смотрятся привлекательнее тоже. > Навіть у туалет вони мають право піти, лише коли збереться достатня кількість охочих, мінімум пʼятеро, і лише в супроводі охоронця з автоматом»
Войнило Чугуй 23.06.26 Tue 18:06:46 № 520770 1 >>520761>>Ви навіть не уявляєте як важко спілкуватися і когось в чому переконати, особливо не робити хуйні.Ну да, сам насмотрелся когда алко быдло творило хуйню, от обычных мордобоев или ухих не выходов на позицию ну и до того что типы перед заданием нахуяривались и погибали по тупому или один другого подстрелил. У соседей вообще споймавший белку чел шёл блиндаж с сослуживцами сжигать, типа вспомнил давний спор с каким-то хуем и поэтому взял канистру с банзом и решил вообще всех сжечь.Вообще норм был тип, но при употреблении крыша улетала просто.>>І повірте, там особовий склад єбуть дай боже, щоб він виконував те що виконує. Азовцы ж переизобрели казацкие буки, там наверное больше моральное наказание, но всё же жопа должна болеть от такого.
Путята Бідило 23.06.26 Tue 18:08:26 № 520771 3 >>520770Сама страшна хуйня - сольовики. Немає нічого страшніше, безвідповідальніше, хаотичніше ніж сольовий наркоман на спшці.
Горгоній Янушевський 23.06.26 Tue 18:09:28 № 520772 3 >>520769Бро хуй знає, я чисто за дшв можу сказати, по сирковським кентам ніхуя не знаю.В нас якщо людина в чомусь розбирається і є місце відповідне його навичкам то беруть прямо з буусіка і всім похуй, аби працював і не бухав.
Діля Бобровник 23.06.26 Tue 18:19:55 № 520773 3 IMG_5049.mp40:39, 8.02MB, 848x848 image.png58.10KB, 518x772 Сили оборони вразили дронами 800 000+ верифікованих цілей противника від початку рокуСили оборони системно послаблюють військовий потенціал ворога — руйнують логістику та завдають ударів по критично важливих цілях у тилу противника. Саме дрони сьогодні забезпечують понад 90% уражень ворога.Від початку року підрозділи безпілотних систем уразили понад 800 000 верифікованих цілей противника. Серед них — особовий склад, засоби ППО, артилерія, РСЗВ, БпЛА, НРК, транспорт, штаби, склади та засоби РЕБ.Лише за цей період ліквідовано або важко поранено близько 167 000 російських військових.Травень став найрезультативнішим місяцем для Сил оборони України. Упродовж місяця вони вразили 181 000+ цілей та ліквідували або важко поранили 31 530 окупантів.За кожне підтверджене ураження військові отримують єБали, які через Brave1 Market обмінюють на дрони, НРК, засоби РЕБ та комплектуючі.Завдяки системі єБалів ми бачимо, які технології та підрозділи дають найкращий результат, і швидко масштабуємо ці рішення на все військо.За завданням Президента продовжуємо виснажувати ворога одночасно в трьох доменах — у небі, на землі та в економіці. Дякую кожному військовому за результат. Саме ви формуєте нову доктрину ведення війни в режимі реального часу.
Країло Голубець 23.06.26 Tue 18:34:31 № 520774 >>520771де вони її там знаходять і що саме це за соль я знаю що це, але цікаво яка конкретно речовина?
Пимен Скридло 23.06.26 Tue 18:40:44 № 520775 2 >>520727Хороша людина в мʼясний полк не потрапить, тому не бачу проблеми.
Сокіл Балабух 23.06.26 Tue 18:44:16 № 520776 >>520774Речовина називається Альфа-ПВП, а де беруть, то я вже не знаю. Скоріш за все за закладками їздять. Майже впевнений, що бариги підсуєтились і всі прифронтові міста ними засипані. По x5 ціні, звичайно ж.
Феодосій Вівсянко 23.06.26 Tue 18:46:43 № 520777 1 Сверхпрочная древесина (Superwood)Разработчик: Американская компания InventWood (сооснователь — профессор Йельского университета Лянбин Ху). Техпроцесс защищен более чем 140 патентами, коммерческая партия уже выпущена.Технология производства:Химическая обработка: Частичное удаление лигнина (сокращение с 20,8% до 11,3%) и гемицеллюлозы (с 19,5% до 5,2%). Доля прочной целлюлозы меняется незначительно (с 44% до 38,7%).Горячее прессование: Механическое сжатие при температуре 100 °C, уменьшающее толщину материала примерно в 5 раз. Клеточные просветы полностью исчезают.Физические свойства:Уплотнение выравнивает целлюлозные нановолокна и многократно усиливает водородные связи между ними.Кривые «напряжение-деформация» фиксируют 7,5-кратное увеличение прочности и вязкости разрушения.Удельная прочность достигает 422,2 ± 36,3 МПа·см³/г. По этому показателю супердерево превосходит высокопрочную сталь, TRIPLEX, сплав Fe-Al-Mn-C и легкий титаново-алюминиевый сплав Ti6Al4V.По заявлениям производителя, материал в 10 раз прочнее по весу и в 6 раз легче стали.Применение: Строительство и производство легких бронежилетов. Многослойный материал поглощает баллистическую энергию на уровне 6,0 кДж/м
Грива Матусевич 23.06.26 Tue 18:49:14 № 520779 image.png51.58KB, 185x181 Крым. Перебои с бензином есть, других проблем нет!.mp40:38, 3.60MB, 360x640 no problem
Войнило Чугуй 23.06.26 Tue 18:52:25 № 520780 >>520771Да, там часто бывает потеря ориентации в пространстве и обстоятельствах, и вообще от них человек быстро деградирует.>>520776Раньше по НП наркоту можна было завести, знаю ещё некоторым тянки какие-то возили(тех не так шмонали на блокпостах).Но многих накрывают рано или поздно.
Войнило Чугуй 23.06.26 Tue 18:58:45 № 520781 Доречі, найавторитетніший журналіст цієї борди зняв сюжет про Скелю:https://youtu.be/t3v5PXpEqbc?si=E_HrHpmJeKC0I0Pd
Країло Голубець 23.06.26 Tue 19:00:03 № 520782 >>520776> Альфа-ПВПзрозумів. це та сама від якої злізти дуже важко
Феодосій Вівсянко 23.06.26 Tue 19:01:39 № 520783 дід шепче.mp40:47, 7.01MB, 1280x720 "Небомбить" від пині
Феодосій Вівсянко 23.06.26 Tue 19:07:47 № 520785 3 >>520783Давайте угадаем какой украинский режим у хуйла на уме сегодня? А) Фашистский-нацистский Б) Наркоманский В) Нелегетимный Г) Господина Дуче
Добромисл Фесун 23.06.26 Tue 19:10:59 № 520786 5 >>520761Ну и чем ты тогда отличаешься от пидорашки кроме как "на меня напали, значит моя позиция справедливая"?Тут нет полутеней, особого пути: или закон или беззаконие.Если не работает закон - ты пидорашка, если ставишь себя над законом - ты пидорашка
Рафаїл Корнилюк 23.06.26 Tue 19:16:36 № 520787 1 >>520783А нахуя він це своїм фсбшним холуям розповідає, майже плачучи?Це ж картинка для західної преси та аморфної масси свинособак по телевізору? Перші сміються вже відкрито, другі - забудуть через 5 хвилин, як переключать. Який там посил, абманули/надули/водили за нос, як завжди?
Градимир Болащук 23.06.26 Tue 19:18:30 № 520789 >>520788Оправдывает систематичесеое мудачество "обстоятельствами"
Ратибор Кизима 23.06.26 Tue 19:20:58 № 520790 1 >>520787Він поїхавший дід в маразмі. Якщо що, він там ще 5 мінут заливав про Сталіна, та як його надули европейці з договорнячком!
Путята Бідило 23.06.26 Tue 19:29:38 № 520791 1 >>520786>>520789Шановні, якщо ви читаєте дупою, це не мої проблеми. Я лишень ввічливо попросив не пиздіти, з видом диванного Клаузевіца і Мольтке в одній особі, про те, про що ви дупля не відбиваєте і ніколи не стикалися в житті. Я був би вдячний, якби хтось з вас винайшов ту саму магічну фразу про яку я казав у своєму пості, але ніхто з вас її не знає, але поради дає наче не один батальйон виховав і сотні операцій спланував. Це вам не хойка четверта.
Фаласій Недря 23.06.26 Tue 19:36:57 № 520793 1 77 (2).png1.01MB, 1280x720 77 (1).png1.00MB, 1280x720 77 (3).png1004.21KB, 1280x720 16626686542801.png62.32KB, 536x377 >>520783мне кажется, или они на него как на ебнутого смотрят?
Велимир Додь 23.06.26 Tue 19:41:23 № 520794 1 >>520791Та мені здається, що ви про різні речі говорите. Хлопці хочуть ідеальних командирів, ідеальну систему і ідеальну країну, за яку не жалко було б вмерти, а ти хочеш ідеальних підлеглих. Top down і down up approach.
Звенигор Балащак 23.06.26 Tue 19:43:58 № 520795 1 059.gif345.67KB, 498x498 >>520793бурятку изнасиловать
Країло Голубець 23.06.26 Tue 19:57:07 № 520798 Screenshot 2026-06-23 at 18.56.41.png1.25MB, 2072x1660 >>520793
Сновид Фесун 23.06.26 Tue 19:58:39 № 520799 6 >>520791Причем тут твои заслуги?Что есть солевики в армии я знаю с 2014-го поэтому у меня категорическая предубежденность насчет этого, ибо они и насрать (в прямом смысле) могут, и украсть что-то - какой смысл их мобать вообще, хочешь чтобы он пырнул тебя после ломки?Тупорылые сыролампасы гребут "ресурс", а потом удивляются, почему даже нормальные в СЗЧ бегут, потому что мешают всех в одну кучу и применяют среднеарифметическое отношение как к говну, буквально приезжают быки и выбирают себе холопов в подчинение, про что прямо и говорят соотв. тоном -- оправдывать такое "обстоятельствами" и есть пидорашье мудачество
Феодосій Вівсянко 23.06.26 Tue 20:00:29 № 520800 2 Gemini_Generated_Image_ktx6t9ktx6t9ktx6 (1).png1.77MB, 1365x768 >>520795
Сокіл Балабух 23.06.26 Tue 20:04:18 № 520801 >>520793Зблизька особливо видно, який він вже старий та миршавий. По телевізору теж видно останнім часом, але тут ефект сильніший.
Сновид Фесун 23.06.26 Tue 20:04:51 № 520802 >>520793Там половина если не больше - фсошники, максимально жалюгідна вистава, жаловаться своим охранникам
Нарад Майданський 23.06.26 Tue 20:06:06 № 520803 3 >>520787У него уже реально деградация идет. Он уже давненько стал шепелявить и странно ртом двигать. А последнее время стал выглядеть как-то слишком чмошно, уже не особо часто на камеру выебывается - уже колпак протекает. На этот раз реально, судя по всему.
Феодосій Вівсянко 23.06.26 Tue 20:10:33 № 520804 2 Gemini_Generated_Image_phfghsphfghsphfg.png2.02MB, 1365x768 Gemini_Generated_Image_9u36069u36069u36.png2.07MB, 1365x768 Gemini_Generated_Image_daq6u7daq6u7daq6.jpg779.18KB, 1365x768 Наша команда получила ексклюзивные фото до начала сьемок.
Алим Мукоїд 23.06.26 Tue 20:11:26 № 520805 1 436.jpg35.07KB, 560x224 Приехали ли сегодня бензовозы в Крым?
Путята Бідило 23.06.26 Tue 20:13:00 № 520806 image.png2.62MB, 2300x1294 >>520799> Причем тут твои заслуги?Я щось казав за свої заслуги? Бля, вони реально дупою читають. > смысл их мобать вообщеБо істиних перекачаних арійців не завезли, або в них броня, або ще щось, хехе. Я до речі ні слова не казав про те що в мене особовий склад хуйовий, я просто констатував факт що серед них були наркомани і алкаші, і я працював саме з таким особовим складом. До речі, вже 4 рік пішов як я в ЗСУ, а істиних перекачаних арійців досі не підвозять.
Мисаїл Чекалюк 23.06.26 Tue 20:21:20 № 520808 >>520715Я хотел себе гигабит от киевстар. Но они в мою панельку его не заводят, ток 100 мбит. В падике развешены объявы каких-то мелких провайдеров, обещающих оптоволокно. Но чет стремно брать. Есть те, кто юзают мелко провайдеров? Оставьте отзыв.
Нарад Майданський 23.06.26 Tue 20:23:49 № 520809 >>520808Я все еще на витой паре сижу, 100мбит. Тупо лень оптоволокно делать.
Велимир Додь 23.06.26 Tue 20:29:33 № 520811 >>520808>>520809А навіщо воно треба дома, той гіг? В контру шпилить?
Феодосій Вівсянко 23.06.26 Tue 20:38:33 № 520813 1 Screenshot_1.png13.69KB, 376x175 >>520808У мене гігабіт від водафона вже рік+. Все ок, може джві години не було інтернету за рік. Все літає. Я брав з їхнім роутером. щоб гігабіт був і вайфай5. На ноуті 350мбіт по повітрі. тоже піде. Оптика. 2 коробочки. можна з просто павербанку собі жити у випадку відключень. До того була воля, вона скатувалась так что 2 дні на місяць не було інтернету. І без світла взагалі не працювала і там 100мбіт було.
Войнило Чугуй 23.06.26 Tue 20:39:25 № 520814 2 >>520799>>ибо они и насрать (в прямом смысле) могут, и украсть что-то - какой смысл их мобать вообще, хочешь чтобы он пырнул тебя после ломки?У нас большая часть мужского населения бухает или минимум покурюет. В идеальной армии конечно должны служить люди как с рекламных постеров 3ошбр, но реальность такова, что в подразделениях у нас буквально срез украинского общества, со всеми его пороками и плюсами. И лучших людей у нас пока не будет, разве что сюда завтра хлынет поток физически мощных добровольцев из братской Польши(ну или Фёдоров даст комманду рейдить киевские качалки). А люди на позициях нужны сегодня, и вопрос в том, как сколотить из этих ребят что то более-менее боеспособное, могущее остановить навалу.
Доброгост Малюго 23.06.26 Tue 20:53:17 № 520815 1 >>520737>>520727Зверніть увагу на запікану частину. Після неї він каже про те що мали повезти в медчастину "прокапать". Чувак походу аватар.
Краматорск-кум Болех Бобровник 23.06.26 Tue 21:05:28 № 520817 >>520783Чому не с печенегом начал? Незачет.
Феодосій Вівсянко 23.06.26 Tue 21:06:08 № 520818 photo_2026-06-23_21-05-24.jpg58.40KB, 1200x601 ⚡️Мастурбековая Дилдожония не фиксирует переключения администрации США на вопросы Украины, — замглавы МИД Наша Мальчиковия Рябков.УГОМОНИТЕ ХОЗЯЕВ!!!11111
Жаданець Гасюк 23.06.26 Tue 21:06:20 № 520819 1 82a96d7e5a49a13f679622e33a399ca4-imagejpeg.jpg69.51KB, 460x456 >>520783
Феодосій Вівсянко 23.06.26 Tue 21:07:50 № 520820 6 IMG_5335.mp41:06, 11.96MB, 848x848 IMG_3537.mp40:15, 5.80MB, 1280x752 Україна розробила власні КАБи, ці бомби мають бойову частину у 250 кг, — міністр оборони Федоров ❗️Буде революція на фронті: Україна вперше застосувала проти рашистів власний КАБ «Вирівнювач»Це може кардинально змінити ситуацію на фронті і зупинити наступ ворога, і навіть допомогти нам проводити наступ, ці бомби просто знищать лінії оборони ворога при масовому застосуванню.
Годько Красовський 23.06.26 Tue 21:08:37 № 520821 >>520682Чи можна кидати шторми з ф-16 аьо гріпенів?
Дніпро на зв'язку Балкан Скриняр 23.06.26 Tue 21:23:33 № 520823 >>520820Ну норм, только оно ж с мигов бросается, которых мало и больше не станет.А так вроде даже попадает 🙂
Жаданець Гасюк 23.06.26 Tue 21:27:17 № 520824 >>520823Су-24, Су-27, МіГ-29Також ведеться інтеграція «Вирівнювача» із західними винищувачами F-16 та Mirage, які потребують додаткової сертифікації.
Дніпро на зв'язку Балкан Скриняр 23.06.26 Tue 21:29:24 № 520825 >>520824Всё та же проблема, их производят только пидорусские, и детали для продления ресурса тоже а вот если можно прикрутить к ф16, то заебись, да
Рожнят Додь 23.06.26 Tue 21:40:38 № 520826 4 >>520592Треба просто прочитати визначення терміну геноцид і все стане зрозуміло.>Геноцид — це свідоме, цілеспрямоване знищення національної, етнічної, расової або релігійної групиПацифікація - геноцид, адже була направлена за етнічною ознакою. Тобто поляки свідомо вбивали українців та білорусів.Волинська різня - не геноцид, адже вбивали за принципом ідеології. Наприклад українець-комуніст міг вбити українця-націоналіста, польский націоналіст міг вбити поляка-комуніста і тд.
Гаврило Марфенко 23.06.26 Tue 21:47:52 № 520827 >>520819😆бля уявив куди заправочний пістолет втавляють
Нарад Майданський 23.06.26 Tue 21:54:02 № 520828 >>520811Реальный плюс - если там PON-оборудование на чердаке (т.е. работает без подключения к искричеству). Т.е. если обрубят свет в твоем доме, то интернет будет работать. У меня на обычной витухе те свичи на чердаке уже с каким-то ИБП, который несколько часов тянет. Но собираюсь все равно оптику делать - все "руки не доходят" (надо будет под плинтуса поснимать, наличники на двери, и провести там провод).
Велимир Додь 23.06.26 Tue 21:57:56 № 520829 >>520828Ну таке, в мене про безінтернетні часи тільки лампові спогади.
Рожнят Андріїшин 23.06.26 Tue 22:08:04 № 520832 1 maxresdefault.jpg229.79KB, 1280x720 db822f7c40eddc9e75cfd81cd947088e.png250.67KB, 720x404 0d8252343b0a3af024710346f0dc4346.jpg343.73KB, 1672x940
Країло Голубець 23.06.26 Tue 22:12:12 № 520833 – Чему меня научила эта война, так это почаще говорить «не знаю».Предсказать эту войну с точностью до полугода оказалось много проще, чем верно оценивать ее развитие. Масштаб, глубина и направление перемен, развернувшихся в мире, оказались намного больше предсказательной мышцы.Реальность и ее законы проступают медленно и было бы очень большим самомнением сказать, что мы уже все поняли и знаем.Я ошибался в хорошей компании, лучшие западные аналитические центры ошиблись с силой сопротивления Украины, возможностями и степенью вменяемости России, все - американцы, китайцы и россияне ошиблись в способности Европы к цивилизационному развороту. Среди моих крупнейших ошибок:- ошибка в оценке вменяемости хуйла и российского руководства вообще,- ошибка во внутренних резервах Запада к цивилизационному развороту,- ошибка в существовании и перспективах так называемого «Глобального юга», который на поверку оказался декорацией,- ошибка в способности насквозь коррупционной системы Украины чинить долговременное сопротивление огромному количеству стресс-факторов.Крупнейшие мои ошибки:- российская вменяемость,- европейская цивилизационная перспектива, - украинский феномен, ибо не должна была гнилая и неэффективная система выдержать пять лет войны, да еще перейти в контрнаступление - да видно, всемирно-историческая задача надає крила. Эти ошибки взаимосвязаны. Они дорого мне обошлись, но я не жалею ни о чем.)Во-первых, на ошибках учатся.Во-вторых, ошибаться - привелегия свободного человека, это только у рабов - запрет на разговорчики в строю. В-третьих, все эти годы я пользовался главной привелегией - говорить и делать то, что хочу.А качество, которое придает жизни и совести эта роскошь, стоят всего остального.Ошибайтесь, друзья.Все главные ошибки в этом мире были безошибочными.
Гал Трищак 23.06.26 Tue 22:15:50 № 520834 >>52078110 місяців назад знято. На зараз неактуально. На початках, коли це був саме полк а не оце одоробло розміром з бригаду, такої жесті не було і близько.
Рижко Грицище 23.06.26 Tue 22:17:51 № 520835 >>520833Пидарестовичу, поздно назад переобуватьсяибо за предательство не забудут, и пидорашки тоже не пожалеют
Гал Трищак 23.06.26 Tue 22:20:05 № 520836 3 >>520783трясе маленького, голосок зривається, ледь не плаче, от от в істерику впаде)Значить добре єбем русню.
Країло Голубець 23.06.26 Tue 22:28:02 № 520838 Screenshot 2026-06-23 at 21.25.31.png91.36KB, 1178x430 Screenshot 2026-06-23 at 21.26.20.png301.63KB, 1144x1130
Гал Трищак 23.06.26 Tue 22:30:49 № 520839 4 >>520820> Буде революція на фронтіні не буде> Це може кардинально змінити ситуацію на фронтіні не можеЗаєбали подібні хайповисери з дегенеративних каналів. У нас достатньо ждамів ЕР, аналог яких і є Вирівнювач. І я не бачив у вирівнювача ракетний прискорювач, щоб надати йому якісь більші спроможності. Бутилочне горлишко для нас не кількість кабів а перевага ворога в повітрі і ппо на лбз. Звичайно це добре що ми робимо своє - тому що це дешевше, і це гарантія не залишитись з голою жопою після чергового дзвінка хуйла трампу. Але наші каби нічого на фронті не змінять.
Жаданець Гасюк 23.06.26 Tue 22:39:41 № 520840 ⚡Лавров назвав Дуче "фюрером" і пригрозив захищати Білорусь "усім комплексом заходів"Специальная Операционация має намір застосовувати всі наявні в межах союзного договору засоби для підтримання безпеки Білорусі та Союзної держави.
Ратибор Кизима 23.06.26 Tue 22:50:28 № 520844 >>520825>>520839Наскільки я розумію основна біда в вихідних умовах. Русня може дозволити собі розгонятись на високому ешелоні, та кидати каби. Ми такого дозволити не можемо, та працюємо з підскоку. Це різко ріже дальність. Вирівнювач десь на рівні ждам повинен бути. GBU-39 - дуже хорошо летить навіть з підскока, бо вона аеродинамічно зроблена такою, це унікальна бомба, а не обвіс. Хаммер - теж дуже хорошо, бо він активний, та проблему підскока рішає прискорювач. Наші Вирівнювачи - закриють різні запити на нуль умовно, зі зрозумілим ризиком втрати борта. Але не більше. Що доречі на відео и продемонстровано. Як на мене, слід попрацювати над активною модифікацією. Бо основна біда Хаммерів в тому, що їх дуже великий дефицит, плюс воні дорогі. доречі, можливо навіть якесь безумне рішення, на комерційному китайському двигуні - можливо це вийде навіть дешевше, та потенційно можно робити трохи іншу тактику. Тобто кидати її далі від фронту, але з більшої висоти, а далі реактивний чих-пих дозволить їй розміняти ці кілометри висоти на значну дальність.
Ратислав Кукуріка 23.06.26 Tue 22:54:21 № 520845 VID_20260623_222709_107.mp40:03, 551.92KB, 1280x720 >>520838
Ратибор Кизима 23.06.26 Tue 22:54:31 № 520846 2026-06-23 22-21-28.mp40:03, 4.90MB, 1920x1080 IMG_2643.mp40:17, 6.54MB, 1280x720 >>520783Доречі вони синхроні діди. Як один вилізе якусь маячню товкати, яку в клоунах топлять навіть без ботів, так й інший дід залітає, з криком "Мене буде більше клоунів в реактах! Викусі!"
Фаласій Недря 23.06.26 Tue 22:57:48 № 520847 34444.jpg30.12KB, 640x358 >>520840>Лавров назвав Дуче "фюрером"
Рожнят Додь 23.06.26 Tue 23:27:15 № 520850 3 >>520833>- ошибка в существовании и перспективах так называемого «Глобального юга», который на поверку оказался декорацией,Він є, просто він якби не так працює як підорашки кажуть. От умовно араби хочуть санкцій на нафту бо тоді попит на їх нафту зростає. Китайці барижать дронами, індуси наживаються на нафтопереробці, казахи на сірому імпорті, турки на ре-експорті зерна і так далі. Сирійці добили Сосада, азербайджанці звільнили Карабах, туареги вилізли з-під шконаря, колумбійці скидають сюди колишніх ФАРКівців щоби ті не буянили вдома. Корочє глобальний південь є і діє абсолютно консолідована. Просто його позиція не у швидкій перемозі однієї з сторін, а у використанні війни у своїх цілях.
Браслав Фучко 23.06.26 Tue 23:36:28 № 520851 4 1705986577186.png1.11MB, 1280x720 >>520746> Встану на захист. А які варіанти?Зробити з армії один великий Азов. Під Азовом я ЗВІСНО маю на увазі, Я повтороюю: Я маю на увазі, не фізичну підготовку, а саме процес управління!Раунд!
Велимир Додь 24.06.26 Wed 00:26:47 № 520853 1 HLcRoA4XQAAcJxH.jpg79.26KB, 556x900 Тепер я зрозумів, чого пинька згадує царя гороха, як тільки йому хто дає слово. Голова.
Чернат Фальоса 24.06.26 Wed 00:28:26 № 520854 2 ssstik.io_1782229342409.mp40:30, 3.10MB, 1080x1080 >>520853
Серафіон Гаранжа 24.06.26 Wed 04:10:10 № 520855 >>520813>Все ок, може джві години не було інтернету за рік.Ну це на дві години більше ніж київстара. Мені для роботи потрібен ідеальний інет і КС влаштовує по всьому, за останні 15+ років інета не було двічі мабуть, і не через їх провину. Але вони вже заднім числом мені підіймають ціну до 450 кожен рік. Лояльність київстар tier.Думав можна спробувати Dual WAN, але там все одно буде дісконект, тому хуйня.Зроби нормальний спідтест, а не водафон-водафон на 1км відстані.
Владислав Врублевський 24.06.26 Wed 04:25:47 № 520856 8 34433443344.mp41:24, 26.56MB, 1920x1080 45654654.mp40:02, 975.71KB, 1280x1280 Ілюстративне відео, яке передає наскільки жирною ціллю був ВЗПП «Мікрон» у Воронежі За текстовим переліком того, чим займалось це виробництво, а також типовим сірим фасадом будівлі, досить тяжко зрозуміти технологічність та стратегічну важливість обʼєктаТож тепер, завдяки професійній роботі СОУ, майже все, що можна бачити на відео, перетворено на брухтВтрати серед персоналу, які замовчує русня, також тяжко переоцінити. Інженери напівпровідникового виробництва, спеціалісти з фотолітографії, розробники мікросхем і так далі. Все це рідкісні професіонали, яких для Только Выигрывалия буде дуже тяжко замінити
Владислав Врублевський 24.06.26 Wed 04:29:11 № 520857 2 бензин4.mp40:13, 1.18MB, 640x480 помогите.png186.32KB, 419x454
Владислав Врублевський 24.06.26 Wed 04:32:07 № 520859 1 234234.mp40:01, 2.85MB, 1080x1080 3242343.jpg103.40KB, 960x1280 Прикурили Симферопольскую ТЭС
Серафіон Гаранжа 24.06.26 Wed 04:50:31 № 520860 image.png769.18KB, 800x533 image.png894.87KB, 800x533 В Курской области от пули погиб срочник после отказа подписать контракт. Изначально он служил в ПодмосковьеВ Реже Свердловской области похоронили 20-летнего срочника Максима Миронова, погибшего в Курской области. Репортаж с его похорон опубликовало подцензурное властям агентство «Европейско-азиатские новости».Миронова призвали на срочную службу 22 октября 2025 года и отправили служить в подмосковный Наро-Фоминск. Во время службы в разговоре со своей матерью 25 апреля 2026 года он сообщил, что его принуждают к подписанию контракта с Минобороны. Как альтернативу контрактной службе ему предложили перевод на границу в Курской области в статусе срочника. Он отказался от контракта и 30 апреля оказался в приграничье. Последний раз Миронов вышел на связь 9 мая, пояснив, что офицеры отбирают телефоны. Уже 15 мая неизвестный офицер сообщил матери Миронова, что ее сын погиб. 27 мая пришло официальное извещение о гибели Максима, в котором было сказано, что 13 мая произошел самопроизвольный выстрел — это якобы и стало причиной смерти. Тело привезли в закрытом цинковом гробу, который запретили вскрывать. Однако семья все равно это сделала.«На опознании мы увидели, что у Максима огнестрельное ранение, нет глаза, сильное повреждение щеки. Ранение сквозное, так как зашит затылок. Никаких других повреждений на теле нет – ни ожогов, ни ссадин, никаких других травм», — рассказали родственники срочника. Военный следователь по делу заявил матери и тете срочника: «Раз на самоубийство это не похоже, а у нас в Курской области никто его не мог убить, то буду выдвигать версию — неправильное обращение с оружием».Личные вещи Максима родственниками не отдали, сославшись на то, что они нужны пока следствию. Семья Миронова подозревает, что было совершено убийство.
Серафіон Гаранжа 24.06.26 Wed 04:55:20 № 520861 🇩🇪 Фрідріх Мерц прийматиме 🇫🇷 Еммануеля Макрона, 🇬🇧 Кіра Стармера, 🇮🇹 Джорджію Мелоні та 🇵🇱 Дональда Туска у середу, 24 червня, у Берліні, щоб обговорити гарантії безпеки для України та подальші дії за результатами саміту G7.Дивно включати Італію та Польщу, оскільки обидві країни виключили як значну фінансову підтримку, так і військове втручання в Україну.
Серафіон Гаранжа 24.06.26 Wed 06:47:24 № 520863 {F0072895-FA28-4E29-949A-2AC06CEEE671}.png238.27KB, 429x535 >хто єслі нє зєлємскій
Владислав Врублевський 24.06.26 Wed 06:50:10 № 520864 4653345634.webp674.05KB, 1200x1800 >>520820>«Вирівнювач»>>520862>Вьіравниватель
Серафіон Гаранжа 24.06.26 Wed 07:33:34 № 520866 Hungary has blocked the next procedural step in EU membership talks for Ukraine and Moldova.Hungary has blocked a procedural step required to open the next negotiation clusters for the European Union membership bids of Ukraine and Moldova.Budapest was the only member state out of 27 to oppose a joint letter from the European Council and the European Commission that outlined a unified position for the bloc. Ukraine had intended to open all six negotiation clusters by mid-July, a timeline that now faces complications, according to Politico on June 23.
Глодян Кизима 24.06.26 Wed 08:20:59 № 520867 >>520862Колись підори навчаться користуватись своїм нахрюком
Дніпро на зв'язку Балкан Скриняр 24.06.26 Wed 08:21:01 № 520868 >>520856Серьезное производство, на голову выше тех наших, о которых мне известно.Эцсамое, а цех литографии то был в этом корпусе? Кто-то вообще проверял, перед тем как вьебать туда пачку штормов?
Глодян Кизима 24.06.26 Wed 08:22:53 № 520869 1 >>520868Ти навіть не уявляєш який об'єм данних по об'єкту збирається перед тим, як навіть міддлстрайком уїбати
Ладолюб Вівсянко 24.06.26 Wed 08:29:18 № 520870 original.jpg21.66KB, 720x454 Кремль тисне на Лукашенка для відкриття нового фронту проти України, - WSJМосква активізувала тиск на білоруського диктатора Олександра Лукашенка, наполягаючи на використанні території Білорусі для розширення військових дій проти України. У Кремлі також розглядають можливість задіяння білоруського напрямку для запуску дронів та проведення гібридних операцій проти держав НАТО.Москва послідовно посилює тиск на Мінськ від початку року. На тлі сповільнення наступальних дій російських військ на Донбасі Кремль шукає нові способи загострення ситуації та створення додаткових осередків напруги.За інформацією американських і європейських посадовців, Импортовая Замещалия має чітке бачення того, як може використати територію Білорусі. Зокрема, йдеться про регулярне застосування її як майданчика для запуску безпілотників по українських цілях, відкриття нового напрямку загрози для західних регіонів України та змушення ЗСУ перекидати сили з ключових ділянок фронту на сході.Водночас Білорусь може стати інструментом для здійснення провокацій поблизу кордонів держав НАТО. За оцінками джерел, таким чином Кремль прагне послабити міжнародну підтримку України та перевірити готовність Альянсу реагувати на подібні виклики. Видання нагадує, що минулого року російські дрони вже фіксувалися в повітряному просторі Польщі, а надалі такі інциденти можуть набути регулярного характеру.За даними видання, Кремль має у своєму розпорядженні низку інструментів впливу на білоруську владу, серед яких ключову роль відіграє фінансова залежність Мінська від Москви. Колишні представники розвідувальних структур стверджують, що Анало Говнетия активно використовує економічні важелі для посилення тиску на режим Лукашенка.Значну частину контактів із білоруським керівництвом від імені Кремля здійснює посол Потешная Каргокультия у Білорусі Борис Гризлов, який підтримує прямий зв’язок із Лукашенком. Як зазначають джерела, одним із головних аргументів Москви є загроза припинення фінансової підтримки, від якої білоруська влада значною мірою залежить для збереження економічної та політичної стабільності.
Серафіон Гаранжа 24.06.26 Wed 08:49:12 № 520872 >>520869Це знаходиться в 280 км від кордону, туди просто нічим бити. А значить дали не експортну версію шормок вперше за 5 років.
Алим Мукоїд 24.06.26 Wed 09:06:41 № 520873 >>520860>Семья Миронова подозревает, что было совершено убийство.Пусть встают на колени и записывают видосик к вадимвадимычу.
Ратибор Кизима 24.06.26 Wed 09:11:42 № 520874 Там це - літають другий день поспіль.Зараз:❗️ В повітрі відмічається 2х борти ДРЛВ А-50У, аеродром вильоту та мета уточнюється.Вчора ввечері:❗️ Борт ДРЛВ А-50У в межах Ульяновської області, аеродром вильоту ймовірно «Ульяновськ».Проводить розвідку.Це вони дрони через А-50 намагаються ловити, чи що? Бо по нам - це далекувати - 800 км.
Кулак Янушевський 24.06.26 Wed 09:32:02 № 520875 1 images (1).jpg6.19KB, 250x250 Чи варто військовому переходити з Водафону на Київстар заради кращого покриття у всіляких єбенях та бабкоселах?І як взагалі Київстар в плані якості надання послуг порівняно з Водафоном?
Серафіон Гаранжа 24.06.26 Wed 09:38:10 № 520877 3 image.png396.01KB, 470x438 image.png853.12KB, 1160x661 Контент від західнячків
Волох Подда 24.06.26 Wed 09:51:28 № 520878 IMG_4165.mov1:21, 29.93MB, 1280x720 IMG_4166.mov0:02, 48.41KB, 320x320
Ратислав Кукуріка 24.06.26 Wed 10:05:53 № 520879 Screenshot_20260624-100139_Chrome.png397.11KB, 1220x450 >>520862Скорее уравнитель
Ратислав Кукуріка 24.06.26 Wed 10:09:50 № 520881 3 IMG_20260624_100912_225.jpg124.22KB, 1280x854 Оренбуржский газоперерабатывающий завод
Ратислав Кукуріка 24.06.26 Wed 10:11:03 № 520882 2 IMG_20260624_101032_745.jpg114.53KB, 1102x1013 IMG_20260624_101033_662.jpg188.04KB, 1166x1280 Нпз в кстово
Осьмак Петрусьов 24.06.26 Wed 10:12:24 № 520883 2 >>520761Неіронічно співчуваю тобі, але мушу зауважити, що ти своїх зальотчиків тросом за танком не таскав, як свого часу одну сумнозвісну маму одного хлопчика в трусіках. Тобто можна обійтись без цієї хтоні, яку розвели в ошп (і ще в деяких підрозділах), і багато хто обходиться.
Шершун Юркевич 24.06.26 Wed 10:17:16 № 520885 7 b.png1.34MB, 1906x965 c.png26.60KB, 337x65 >>520856>Колись підори навчаться користуватись своїм нахрюком
Ратислав Кукуріка 24.06.26 Wed 10:28:03 № 520886 VID_20260624_102735_700.mp40:26, 1.31MB, 480x480 >>520881
Ратислав Кукуріка 24.06.26 Wed 10:28:41 № 520887 1 VID_20260624_102532_302.mp40:05, 2.29MB, 720x1280 >>520882Чо делать-то, а?
Ратислав Кукуріка 24.06.26 Wed 10:30:59 № 520888 5 VID_20260624_103018_072.mp40:06, 932.40KB, 464x848 Детонации в Кировском (Крым) на жд станции
Рукомир Замора 24.06.26 Wed 10:32:07 № 520889 8 >>520880Чекаю коли більшість зрозуміє що потужний саботує процес вступу в ЄС як в 2013 януковіч асоціацію з ЄС
Ратибор Кизима 24.06.26 Wed 10:39:09 № 520891 1 Мобка.Лукашенко розпочав мобілізаційні навчання у Білорусі.Ну й пиня тут як тут.хуйло почав шантажувати Лукашенка: якщо Білорусь не відкриє новий фронт у війні проти України, Москва припинить фінансування Мінська — про нові погрози та тиск повідомляє The Wall Street Journal.
Богатир Мудрук 24.06.26 Wed 10:46:21 № 520892 3 >>520890>наші могучіе удари по іх інфраструктуре>іх подлие удари по нашім гражданской інфраструктуреСподіваюсь вони колись або труси натягнуть, або хрестик знімуть.
Дий Каня 24.06.26 Wed 10:50:23 № 520893 2 1707396453383.png5.58KB, 79x72 До речі а ви помітили як кількість постів про Дуче впала кратно як тільки почали єбати русню! Тобто якби русню начали єбати ще в 2022, замість записів відосіків з завтраками і дорученнями, то може і не було б постів про Дуче? Шо думаєте? Може якби це причина постів про Дуче і була весь цей час?
Глодян Кизима 24.06.26 Wed 10:53:06 № 520894 >>520872Це нічого не міняє, якщо туди летіли штормки - значить фото з середини були навіть
Владислав Врублевський 24.06.26 Wed 10:54:20 № 520895 скоро4.png187.47KB, 419x454 Ситуация для Киева на фронте ухудшается день ото дня. Скоро ситуация для Киева на фронте станет необратимой — Песков
Рукомир Замора 24.06.26 Wed 10:54:47 № 520897 >>520891Без шансів, якщо до літа ще могли прогнути то зараз з нашими можливостями мідлстрайків жбларуси розуміють що їм пизда
Владислав Врублевський 24.06.26 Wed 10:56:34 № 520898 6 теорема8.jpg107.17KB, 1080x788 Любой нахрюк это всегда теорема пидорана, всегда.
Ратибор Кизима 24.06.26 Wed 10:58:57 № 520899 photo_2026-06-24_10-45-45.jpg153.28KB, 1280x853 photo_2026-06-24_10-45-44.jpg126.41KB, 1280x853 >>520897У них Старлінк не паше, тому за межами 100 км в меш системі, ми не зможемо їбати в керованому режимі.Ну, он офіційно навіть постять - мужики прийшли мобатись.
Ладолюб Вівсянко 24.06.26 Wed 11:02:33 № 520900 Screenshot_3.png369.95KB, 320x628 >>520899Сатаненко вже стрімить з місця подій.
Чорнята Боюн 24.06.26 Wed 11:03:37 № 520901 >>520896Тільки смс відправити можна, коли мобільного зв'язку нема
Осьмак Петрусьов 24.06.26 Wed 11:05:58 № 520902 >>520875> Шо то хуйня, шо то. Гірша хуйня хіба що лайф.Ну і залежить від конкретного населеного пункту. Десь одне працює краще, десь інше. Поближче до цивілізації (райцентрів) може бути трохи краще. Сам сиджу на києвстарі, бо він тупо дешевше мені обійшовся - 1300 з хуєм гривень за рік. Інтернети ледве бздять (в особливо несприятливі моменти швидкість падає до 200-300 кбіт, і так кожен день, (правда, модем без виносної антени)), голосовий зв'язок (якщо вставити в смартфон) наче трохи краще, наче менше усіляких "звукових артефактів" як на ватафоні. Але там такий нюанс, що зараз же існує нац. роумінг, то телефон може законектитись в сусідню мережу.Вишка ватафона ~6км від мого села, вишка кс ~10км. Найближча бс лайф - 13...15 км.Коротше, однозначно відповісти досить важко.
Ратислав Кукуріка 24.06.26 Wed 11:08:30 № 520903 1 IMG_20260624_110709_714.jpg53.67KB, 1019x344 В столице Ссаная Снигерия нет перебоев с бензином
Ратислав Кукуріка 24.06.26 Wed 11:11:33 № 520904 2 VID_20260624_111009_828.mp42:59, 15.84MB, 640x272 >>520898
Милох Стахура 24.06.26 Wed 11:12:40 № 520905 1 >>5209011) Отправить киевстар-гонца2) Почтовый фпв3) Протянуть линию для ТА-57
Ратислав Кукуріка 24.06.26 Wed 11:14:24 № 520906 3 IMG_20260624_111349_501.jpg84.91KB, 1200x675 СБУ уразила системи ППО та військові аеродроми ворога в тимчасово окупованому КримуВиконуючи поставлені Президентом України Володимиром Дуче завдання, воїни Центру спецоперацій «Альфа» СБУ завдали успішних ударів по засобах протиповітряної оборони російських військ у районі Керченської протоки, а також по інфраструктурі військових аеродромів «Саки» та «Гвардійське» на тимчасово окупованій території АР Крим.За попередніми даними, у результаті спецоперації на військовому аеродромі «Саки» уражено чотири ангари для зберігання авіаційної техніки. Крім того, поблизу Керчі уражено дві одиниці озброєння зі складу зенітного ракетного комплексу С-400, а також два зенітні ракетно-гарматні комплекси «Панцир-С1». Це вже четвертий уражений «Альфою» СБУ «Панцир-С1» у цьому районі.
Фаласій Недря 24.06.26 Wed 11:15:08 № 520907 3 55 (3).jpg158.12KB, 960x1280 55 (2).jpg44.83KB, 585x627 55 (1).jpg38.20KB, 606x745 55 (4).jpg330.98KB, 960x1280 Удары по автомобильной логистике.Продолжаются систематические удары по автомобильной логистике на территории Донецкой области. На фото – несколько примеров атак, совершенных за последние дни:1. Первое фото – удар по Уралу в районе н.п. Новокрасновка – 19.06.2026;2. Второе фото – удар по УАЗу в районе н.п. Покровск – 20.06.2026;3. Третье фото – удар по грузовому автомобилю в районе моста через реку Кальчик – 20.06.2026;4. Четвертое фото – удар по легковому автомобилю мобильной огневой группы в районе н.п. Златоустовка – 21.06.2026.
Витомир Янушевський 24.06.26 Wed 11:26:22 № 520908 1 >>520875Я три сімки різних операторів ношу в телебоні і пох, зате навіть за 10км від лбз буває ловиш зв'язок
Ратислав Кукуріка 24.06.26 Wed 11:29:57 № 520909 3 IMG_20260624_112626_557.jpg77.70KB, 801x1071 Порт Керчи повторно атакован порт
Серафіон Гаранжа 24.06.26 Wed 11:33:13 № 520910 1 {A2E3EED9-C672-4688-A34A-6E0684943561}.png273.43KB, 581x607 >Мені завжди подобалося, як країною керує одна людина понад чверть століття, він нібито відповідальний за все хороше, але коли війна, яку він починає, руйнує економіку – пропагандисти накидаються на центральний банк.Цікаве спостереження від тупого піндоса.
Ратислав Кукуріка 24.06.26 Wed 11:33:21 № 520911 1 IMG_20260624_113235_252.jpg69.67KB, 1005x550 IMG_20260624_113235_677.jpg103.21KB, 1280x755 Спутниковые снимки последствий атаки 22.06.2026 цкс "дубна"
Фаласій Недря 24.06.26 Wed 11:42:30 № 520913 45555.mp42:11, 9.39MB, 1024x1280 88 (4).png80.00KB, 1045x721 88 (3).png76.82KB, 1039x748 88 (5).png72.54KB, 1041x661 «Я не собирался туда даже»: житель Пензенской области, которого заставили подписать контракт, выжил в штурмах и рассказал, как попал на войну
Фаласій Недря 24.06.26 Wed 11:47:42 № 520914 66 (4).jpg67.10KB, 1024x1024 66 (3).png97.91KB, 1060x907 66 (2).png78.45KB, 1053x871 66 (1).png56.03KB, 1045x615 «Все стабильно хуёво у нас»: мобилизацию обсуждают на всех уровнях власти
Краматорск-кум Болех Бобровник 24.06.26 Wed 11:54:26 № 520916 4 >>520913Лох не мамонт, лох не вымрет. И смотрите, когда туда ехал, сильно не брыкался. Ну а хуйли. "Поеду, поубиваю панов, а там и денюжку дадут". А когда приехал начал скулить. Надеюсь он запятисотится и мы увидим где его хуярят в очередной яме. Помянем нищету.
Серафіон Гаранжа 24.06.26 Wed 11:58:46 № 520917 2 HBkbuc5xTnyE37hL.mp40:03, 434.05KB, 1280x720 {CCAE4833-B2D8-46A4-9F66-28906D693AC0}.png329.01KB, 585x544 Чому у ліберах так бомбить від кривлянь президентів? Всі так роблять.
Рукомир Замора 24.06.26 Wed 11:59:49 № 520918 >>520899Якщо єбларуси рипнуться то там старлінк увімкнуть для нас
Козак Скриняр 24.06.26 Wed 12:00:15 № 520920 1 >>520916Вангую там и на моменте подписания было не совсем так как он рассказывает
Златан Розсоха 24.06.26 Wed 12:04:46 № 520921 17822913757470105479.mp40:19, 4.20MB, 720x1280 > Хлопци, я свій, не бийте.Де він був 12 років?
Нарад Майданський 24.06.26 Wed 12:12:26 № 520924 image.png64.91KB, 162x332 >>520900А это Байден или Пригожин?
Ратислав Кукуріка 24.06.26 Wed 12:13:07 № 520925 1 Screenshot_20260624-121053_Telegram.png868.03KB, 1003x1797
Крешимир Кривоніс 24.06.26 Wed 12:21:47 № 520928 >>520925Хуясобі взаємодія.І беки і мідлстрайки - це все СБС?
Ладолюб Вівсянко 24.06.26 Wed 12:25:17 № 520930 10 😱Негайно депортувати всіх (!) українців з Польщі, — вимагає польський депутат Януш Ковальський, заявляючи, що «час настав»>В Польше находится от 300 до более чем 400 тысяч украинских мужчин призывного возраста.Какой же Дуче гений.
Волох Подда 24.06.26 Wed 12:28:06 № 520932 image.png60.84KB, 1011x476 вспоминается история с инста бабами. буквально в наглую снимали прилеты по Киеву и им нихуя не было. на камеру записывали извинения и дальше хуйней маялись
Краматорск-кум Болех Бобровник 24.06.26 Wed 12:33:31 № 520933 >>520932Журналисты всяких AP тоже приезжают и снимают на поебать и в это же утро уже выпускают. Пидорский тасс все еще рукопожатый с информагенствами мира. По внутренним каналам эта инфа распространяется намного быстрее.
Нарад Майданський 24.06.26 Wed 12:49:38 № 520935 >>520933Нет, ты не прав - не ВСЕ буквально сливается даже журнашлюхами. В Киеве некоторые прилеты так и остались неслитыми или слитыми только благодаря нормисам - один жирный прилет слила тянка в инсту, которая из окна показала точное место (журналисты же в тот раз только фотки погибших пожарных постили).
Козак Скриняр 24.06.26 Wed 12:55:30 № 520936 image.png52.62KB, 903x434 Там это, новую крипту релизнули
Владислав Врублевський 24.06.26 Wed 13:05:21 № 520938 3 Работа по логистике 24.06.2026.mp41:02, 20.95MB, 1280x720 От этих кадров реально шишка набухает
Ладолюб Вівсянко 24.06.26 Wed 13:09:09 № 520939 1 clideo_editor_98471ff9c7e6498d972e6810b176396f.mp41:21, 8.97MB, 1280x720 Читает текст поперек, что-то чертит, он ебанулся?
Дажбог Врублевський 24.06.26 Wed 13:10:08 № 520940 >>520939> он ебанулсядруже, ти зарано з коми вийшов, рекомендую повернутись туди ще років на 5
Витомир Янушевський 24.06.26 Wed 13:17:29 № 520941 >>520939Всі ці заяви сечка для стіпашок, і щоб западні партнери проржались, нема сенсу серйозно обговорювати щось.
Фаласій Недря 24.06.26 Wed 13:20:41 № 520942 3 7 (2).jpg292.42KB, 1280x960 7 (1).jpg165.80KB, 1280x960 7 (3).jpg382.83KB, 1280x960 Шведська машина розмінування ScanJack 3500 на 4-осному шасі John Deere 1710D на озброєнні 47-ї ОІБр.
Грива Матусевич 24.06.26 Wed 13:21:42 № 520943 1 >>520939> текст поперекМоже то просто надрукований текст на звороті використаних листків з бухгалтерії в цілях економії.
Владислав Врублевський 24.06.26 Wed 13:23:58 № 520944 1 645654.jpg243.10KB, 1504x951 4554654.jpg212.56KB, 1504x960 453434534.jpg227.12KB, 1504x897 Спутниковые снимки работы дымогенераторов на Крымском мосту в день атаки на нефтебазу в Керчи (22.06).
Ратибор Кизима 24.06.26 Wed 13:25:03 № 520945 >>520939Це цар економний. Використовує всілякі старі звіти, доповіді як матеріал для нотаток.
Владислав Врублевський 24.06.26 Wed 13:27:24 № 520946 1 Только Выигрывалия не будет останавливаться на линии фронта в качестве условия для начала переговоров по Украине — Лавров
Недбайло Борковський 24.06.26 Wed 13:27:43 № 520947 17822878623580722476.mp40:46, 11.38MB, 720x1280 >>520899>У них Старлінк не пашеОн им ненужон
Владислав Врублевський 24.06.26 Wed 13:31:25 № 520948 1 Парашютно-десантный дрон 24.06.2026.mp40:26, 4.05MB, 464x848 Парашютно-десантный дрон летит бомбить пидорашку
Ратибор Кизима 24.06.26 Wed 13:40:53 № 520953 >>520946Так їм вчора пиня інструкцію видав база - Стамбул + Пук Анкоріджа + тези з тої промови у 2024. Ну тобто Донбас з опцією на Херсон та Запоріжжя. >>520947Так нам потрібен. Щоб на ручному управлінні ФП-2 розвалювати все. Без Старлінка у нас буде зона десь 100 км. А це Брест-Гомаль-Мозирь. До Барановичей не достанемо на керуванні. До Мінська не достанемо на керуванні. Ціна питання це потенційний гігафронт, де русні навіть 100к юнітів не потрібно. Достатьно стояти в обороні та двигати тазом, по типу заходів в прикордоння, та точкових операцій десь на Черніговщині з Гомеля - по типу Сумської. До цього, пуски Іскандерів по всьому заходу. Пуски шахедів прямо на захід в обхід рубіжів ППО у центральній - які найбільш потужні. З дивану, якщо це умовно в 27 рік, то бикувати на пюрешку прям не вигодно. Якщо в нас є блискавичний наступальний план, то хай буде.
Рожнят Андріїшин 24.06.26 Wed 13:41:34 № 520954 1 Из Одессы в Киев! 500 км на самокате… Игорь Кот 2 8 нояб. 2021 г..mp42:42, 25.33MB, 1280x720 >>520857
Рожнят Андріїшин 24.06.26 Wed 13:48:48 № 520955 generation-p-shou-2011.mp43:43, 19.29MB, 1280x720 generation-p-rendering-2011.mp43:08, 18.07MB, 1280x720 >>520939 >>520550
Волох Подда 24.06.26 Wed 13:54:33 № 520956 1 >>520938потужновсе больше думаю какая же нато будет пизда, если на них пойдет руснявый рой дронов. необучены еще до конца дронобойке
Витомир Янушевський 24.06.26 Wed 13:58:01 № 520957 1 >>520956Малоймовірно що вони війну з партнерами вести будуть, да надулі, але там їхня кубишка захована, все таки вони хочуть вернути все взад, тільки дайте нам панів добити.
Алим Мукоїд 24.06.26 Wed 14:02:09 № 520958 vfya.jpg374.06KB, 780x563 >>520939Жду момента, когда он сломает ручку.
Нарад Майданський 24.06.26 Wed 14:08:18 № 520960 >>520939Он уже давно всякие каракули рисует (дуддлинг) и перебирает что-то в руках. Обычная хуйня для всяких невротиков, и не показатель того что ебанулся. Вчера писал >>520803 - есть более серьезные показатели того, что процесс деградации идет.
Нарад Майданський 24.06.26 Wed 14:10:41 № 520961 >>520960УПД: посмотрел видео - не, он все таки слишком много стал этого делать. Потому да, похоже на то что нервы у него совсем в пизду уже. И это повлияет на то, что он таки ебанется на отличненько. Может увидим как он говном мажется или типа того
Симон Ващиленко 24.06.26 Wed 14:25:57 № 520963 >>520936Бля, может купить? Скоро получу свои аж 300 bucks зарплатні, как раз на 2шт хватит
Ладолюб Вівсянко 24.06.26 Wed 14:27:34 № 520964 IMG_2102.mp41:03, 11.94MB, 464x848 А ось і перші санкції від поляків.
Сокіл Балабух 24.06.26 Wed 14:29:18 № 520965 >>520963Воно все оверзахайплене, що тесла що це, все що з маском повязано. Чисто погемблити на короткий термін а як інвестиція ну такоє
Добромил Бродський 24.06.26 Wed 14:30:59 № 520966 >>520953Не можна їбати логістику без керування/старлінку? Відправляємо в вільне полювання автономний дрон, знаходить трасу оптично гпс і їбе неронка computer visionНевже старлінк в москві працює
Добромил Бродський 24.06.26 Wed 14:37:03 № 520967 5 >>520964>нацисткі канхвєти>один пан з жолібожу спробоваць одну і став нацистом
Козак Скриняр 24.06.26 Wed 14:37:12 № 520968 >>520966>Відправляємо в вільне полювання автономний дрон, знаходить трасу оптично гпс і їбе неронка computer visionИ потом "Чатгпт сделай мне видео поражения российского грузовика. Вид из камеры дрона, высокое качество, фотореалистично"?
Козак Скриняр 24.06.26 Wed 14:43:32 № 520971 >>520969Не хрюкай. Я тебе пишу о том как будешь понимать что он что-то поразил и вообще что именно он поразил? Или будет как со сбитием сушек в 23м году - ракета ушла, самолет пропал с радаров == сбили?
Добромил Бродський 24.06.26 Wed 14:47:53 № 520972 1 >>520971>хрюСтатистично. Супутниками з термосенсорами. Стрингерами>нє по старим уставам воюєтє
Грива Матусевич 24.06.26 Wed 14:51:11 № 520973 3 image.png76.67KB, 549x792 image.png74.63KB, 556x749 image.png46.10KB, 533x434 Рубрика рассерженый патриот.
Фелікисим Мойсеєнко 24.06.26 Wed 14:56:05 № 520975 >>520965Ну, в тесли продажі ростуть навіть в Європіhttps://www.wsj.com/business/autos/tesla-notches-over-twofold-increase-in-european-monthly-sales-f8533cdc
Гал Трищак 24.06.26 Wed 15:04:00 № 520976 >>520966> Не можна їбати логістику без керування/старлінку? Відправляємо в вільне полювання автономний дрон, знаходить трасу оптично гпс і їбе неронка computer visionЦі технології ще дуже сирі. Я не бачив інфи про те що ті ж хорнети повністю автономні. Зараз більш менш вже працює технологія донаведення - тобто оператор відмічає ціль на підльоті, а далі воно вже само доводить. Але і то великий процент фейлів. Вже майже готова зараз технологія автономних зенітних дронів, уже пройшла тести і обкатується - але там наведення на бпла на фоні неба на порядки легша для ШІ ніж ціль на землі.> Невже старлінк в москві працюєв москві ніхто логістику (рухомі цілі) ніколи не вражав.
Ратибор Кизима 24.06.26 Wed 15:05:54 № 520977 eWRfCxFN-YEEK4wd.mp40:05, 420.53KB, 480x640 >>520966Так це проблема для нас, що в москві, або ще десь не паше Старлінк. Бо інакше ми б спалили б панцирі, радари, а потім по коридорам зайшли б дрони та ракети. Як в криму. Теж донаводка руками туди де буде максимальний дамаг. Але ми вимушені робити все дистанційно, можливо з якимось простими автономними системами донаведення в стаціонарну ціль. По логістиці ми можемо потовкти в пюрешку картоплю на південній артерії Гомель-Брест. Так. Навіть з відосиками, через меш. Але основну смоленськ-брест трассу, яка йде через мінськ-барановичи ми не накриємо. Увесь центр, де 2/3 важкої промисловості, та усе цікаве нам - буде доступен тільки в форматі діпстрайк. >>520972В автономці є питання. русня хвалиться, що маневр безумний іван збиває бісовський ші.
Дажбог Врублевський 24.06.26 Wed 15:09:07 № 520978 1 image.png2.04MB, 1080x1350 ну так-то багато людей подрочили в результаті
Рукомир Замора 24.06.26 Wed 15:11:45 № 520979 >>520966все так, можна взагалі в москву запустити дрон з нейронкою і computer vision які знайдуть і заїбашать хуйла
Дядько Наденюк 24.06.26 Wed 15:17:13 № 520981 1 images (46).jpg36.38KB, 597x335 >>520973>ЮБКТак закрився давно вже
Гал Трищак 24.06.26 Wed 15:19:16 № 520982 10 >>520930> Негайно депортувати всіх (!) українців з Польщі, — вимагає польський депутат Януш КовальськийНАШ СЛОН!
Добромил Бродський 24.06.26 Wed 15:23:39 № 520983 >>520977Просто летіти рівненько над трасою і скидати міни. Міна щоб спрацьовувала то на першу машину, то на другу, а то і на п'яту. Цивільних білорусів попередити, що війна.
Гал Трищак 24.06.26 Wed 15:28:18 № 520984 1 >>520946> Только Выигрывалия не будет останавливаться на линии фронтаВсе так але є нюанс, лол.
Сокіл Балабух 24.06.26 Wed 15:34:33 № 520985 >>520977>маневр безумний іванТак це не в автономці справа, той літачок в принципі гірше повертає чим навіть бензовоз.
Волох Подда 24.06.26 Wed 15:38:24 № 520986 3 image.png1.05MB, 1206x872 Московский НПЗ будет выведен из строя как минимум на шесть месяцев после атаки добрых дронов, - Reuters
Гал Трищак 24.06.26 Wed 15:39:12 № 520987 1 >>520973До речі не перший раз чую від підорах ідею зробити бензиновий трубопровід по дну моря в Крим. Бля невже ці дауни не розуміють що трубопровід десь повинен заходити в море і десь повинен виходити, і це дві точки, дві насосні станції які після одного дрончика перетворюються на бензиновий вулкан.
Сокіл Балабух 24.06.26 Wed 15:40:25 № 520988 3 2cdmd0.jpg21.80KB, 500x355 >>5209662010: штучний інтелект на війні це етична і філософська проблема. Треба щоб вибір цілей завжди залишався за людиною.2026:
Мисаїл Чекалюк 24.06.26 Wed 15:42:24 № 520989 image.png742.46KB, 566x989 >>520986Это Ауешный Паханат игра в кальмара.
Гал Трищак 24.06.26 Wed 15:43:04 № 520990 >>520983Оце хороша думка, долчую. При чому навіть ші не треба, достатньо точної і актуальної супутникової картографії. А якщо юзати ші то дорогу виокремити з фону на основі координа з карт точно буде легше ніж - це більш до простого машинного зору ніж ші.
Рожнят Андріїшин 24.06.26 Wed 15:56:05 № 520992 >>520986Раньше, в 2024 году, после выбивания установки первичной переработки завод запустили спустя 3 месяца.
Рукомир Замора 24.06.26 Wed 15:59:46 № 520993 8 СБУ: За попередніми даними, у результаті спецоперації на військовому аеродромі «Саки» уражено чотири ангари для зберігання авіаційної техніки. Крім того, поблизу Керчі уражено дві одиниці озброєння зі складу зенітного ракетного комплексу С-400, а також два зенітні ракетно-гарматні комплекси «Панцир-С1». Це вже четвертий уражений «Альфою» СБУ «Панцир-С1» у цьому районі. Російські окупанти втрачають контроль над небом Криму. Кожен знищений комплекс ППО та кожен уражений військовий аеродром відкриває нові можливості для подальших ударів України по військовій інфраструктурі ворога.
Серафіон Гаранжа 24.06.26 Wed 16:08:05 № 520994 7 {FC5A44FB-FDE7-457B-BC79-299EFF990BF4}.png349.06KB, 598x741 головний економіст офісу зедента.jpg121.27KB, 735x1178 Дякуємо
Світлан Федорка 24.06.26 Wed 16:28:03 № 520995 6 17822980648090404042.mp40:40, 12.80MB, 1080x1920 Мальчика обманули
Собко Гамаюн 24.06.26 Wed 16:33:11 № 520996 1 1650292142996.png717.95KB, 1200x675 1740969040665.png13.62KB, 202x112 >>520803> шепелявить и странно ртом двигатьЯ це пам´ятаю ще по Брежнєву — той так само шамкал під кінець. Це якісь препарати. Але тоді медицина була зовсім гівняна, а зараз він може мичати, як оте муму, ще років 15-20.мимо дед 50+
Кіндратій Кукуріка 24.06.26 Wed 16:35:51 № 520997 >>520996У Брєжнєва були ССЗ на фоні бухачки, цілком можливо там були і ураження мозку. Пипа ж просто єбанутий.
Нарад Майданський 24.06.26 Wed 16:41:40 № 520998 >>520996>Я це пам´ятаю ще по Брежнєву — той так само шамкал під кінець. Це якісь препаратиУ Брежнева вроде инсульт был - после него люди часто так говорят. Может у Пал Лаича тоже какие-то микроинсульты были, кто знает.Еще версия есть, что у Брежнева зубной протез был, который он постоянно "подсасывал" так, бо тот отлипал от неба. Думаю, все в сумме там.
Мешко Ячмененко 24.06.26 Wed 16:45:42 № 520999 1 >>520996>. Це якісь препаратиУ випадку Брежнєва це отримане уламкове поранення в щелепу. Мо Пипа в юнацтві не по розміру в рота взяв?
Добромил Бродський 24.06.26 Wed 16:47:26 № 521000 >>5209882005: пп міни на війні це етична і філософська проблема. Треба щоб вибір цілей завжди залишався за людиною.2022:
Перемил Бабченко 24.06.26 Wed 17:02:52 № 521001 2 IMG_20260624_010716_618.jpg52.52KB, 526x932 >>520995
Пимен Скридло 24.06.26 Wed 17:19:01 № 521003 5 >>521002Якщо хуємразів виписати з людей, то і про нас можна таке сказати.
Сокіл Балабух 24.06.26 Wed 17:20:03 № 521004 tumblr_pjyslojozh1qa7qbyo1_1280.jpg368.57KB, 768x862 >>5210002036:Уже ясно що ніхто не буде стримуватись, скайнет то скайнет, любе голубе тільки би перевагу отримати
Рукомир Замора 24.06.26 Wed 17:27:34 № 521005 1 >>5210042036 рік - Україна та країни заходу на території колишньої Ауешный Паханат випускають для охоти на диких підорашок бойових роботів з ШІ і транслюють це в числених реаліті-шоу
Собко Парфененко 24.06.26 Wed 17:31:43 № 521006 1 >>520949>0:13 Игорь Беркутэто ж наш базовичок, лишний
Козак Скриняр 24.06.26 Wed 17:34:57 № 521007 >>521002Не ну так то да. До 10 лямов рублей за какого то бомжа с улицы это нихуевая такая сумма. Просто есть ньюанс
Дороголюб Дробоття 24.06.26 Wed 17:38:11 № 521008 1 1m5037x.mp40:18, 2.13MB, 720x900 >>5210002025. Разъеб пидорах в прямом эфире под whitegirl playlist 2010
Ладолюб Вівсянко 24.06.26 Wed 17:59:58 № 521010 photo_2026-06-24_17-58-09.jpg73.32KB, 1200x1070 ⚡️ Кризис рекрутинга: огромные выплаты больше не привлекают новобранцевПоток желающих подписать контракт демонстрирует серьезный спад. По оценкам экспертов, в Москве весенние показатели набора рухнули на треть относительно прошлого года. За май ушло всего 1378 человек — фактически столица вернулась к цифрам 2024 года, до введения сверхвыплат.В московской мэрии настроения соответствующие:Все стабильно хуево у нас, людей идет мало, мотивированных ещё меньше. Но мы не унываем, потому что у нас еще не самые плохие дела по меркам всей страны.Подобная картина фиксируется повсеместно. Например, в Сибири внутренний ресурс добровольцев исчерпан настолько, что кадры для местных воинских частей приходится выискивать по всей остальной стране.
Козак Скриняр 24.06.26 Wed 18:04:43 № 521011 2 >>521010Вот тут кстати полнейший копиум и апроксимация. На картинке 3 графика - все тупо рандомные и не имеют никакой зависимости ни от месяцев ни друг от друга. Как тут что то можно прогнозировать хуй знает
Ратибор Кизима 24.06.26 Wed 18:12:50 № 521012 1 >>521010Ну график то навіть кращий за норму. Дивись 24 рік. Коли ще було багатенько живих диванних, які ідейно піздували на контракт, а також в цілому перспективи навіть в руснявих манямірках, були дуже радужні. Так по цьому графіку в 24 році стабільно було на -200-300 людей менше навесні. Ну ось там же все є! Порівнювати з 25 роком прям глупо. Бо там була мегапіар программа - ОСТАННІЙ ВАГОН ДЛЯ МІЛЬОНЕРА! Тупо встигнути до договорнячка, дух якого аж до кінця літа 25 року висів. А потім його зустріч в Анкоріджі підняла знов - але не так, як дух договорнячка навесні. Зараз коли русня всюди ниє - що пізда. Всюди антиреклама та піздець. Дух Анкоріджа випарувався, а договорнячок ще 3-5 років може висіти. Це прям дуже охенні цифри. На 1000 більше, чим повинно було б.
Дажбог Врублевський 24.06.26 Wed 18:16:00 № 521013 >>521012> На 1000 більше, чим повинно було б.почекай, зараз ще підуть дружньо мститись панам за нпз в трусіках
Сокіл Балабух 24.06.26 Wed 18:19:01 № 521014 1 img_1452-1198x1372.webp103.41KB, 1198x1372 >>521011Якщо подивитись попередній графік, то спочатку було ~2000, потім пішов спад до ~1200 і намічався тренд далі вниз.Потім 2 квартал 2025 — хуяк, дух анкоріджа, побігли лями лутати під договорнячок. І от тільки зараз через різ цей ефект спав і повернулись на низхідний тренд, який був. Незнати, наскільки сильним він буде, але це вже добре в будь-якому випадку.
Овксент Срібний 24.06.26 Wed 18:27:39 № 521015 1 1782314857945.png1.06MB, 1009x837 >>520994Треба ТЕРМІНОВО докласти Дуче!
Ратислав Кукуріка 24.06.26 Wed 18:29:09 № 521016 1 Screenshot_20260624-182832_Chrome.png333.60KB, 1220x546
Ладолюб Вівсянко 24.06.26 Wed 18:40:17 № 521017 3 👀 После ультиматума Дуче российские дроны перестали летать вдоль границы Беларуси и Украины, - "Флагшток"Беларуское издание сообщает, что с 21 июня не фиксирует полеты российских ударных БПЛА вдоль беларуско-украинской границы. Последний такой дрон был замечен в Гомельской и Брестской областях утром 21 июня.При этом удары по Черниговской области продолжаются, однако теперь беспилотники используют другие маршруты.Мониторинговые группы предполагают, что Ауешный Паханат могла отключить ретрансляторы на территории Беларуси, которые использовались для наведения дронов. Ранее Дуче потребовал от Минска демонтировать это оборудование в течение недели, предупредив, что в противном случае Украина может принять необходимые меры самостоятельно.Впрочем, наблюдатели отмечают, что делать окончательные выводы пока рано, поскольку в последние дни массированных атак Безангарная Шиноублюдия не проводила.
Корислав Бідило 24.06.26 Wed 18:57:39 № 521019 1 1m5037x.mp40:18, 2.13MB, 720x900 >>521016Ого ого очередной пук анкориджа по гражам или всё таки ядегка?
Рукомир Замора 24.06.26 Wed 18:59:32 № 521020 1 _VScT120XjnkrkWN.mp41:39, 8.15MB, 720x720 підарашка про хуї, смоктання і бензин
Витомир Янушевський 24.06.26 Wed 19:08:24 № 521021 >>521016що було в минулі рази, бо здається що ця увб оверрейтед як їбать
Платон Чекалюк 24.06.26 Wed 19:18:30 № 521022 1 16470713620690s.jpg5.33KB, 200x150 >>521016До сих пор ржу с ХРЮКОСТЯГА.
Жаданець Гасюк 24.06.26 Wed 19:36:16 № 521026 1 ⚡Дронотерпильная Несбивация просит бензин у Казахстана – Reuters. Тупасинская Задымляция ведет переговоры с Казахстаном об импорте около 50 тысяч метрических тонн бензина АИ-92, чтобы смягчить внутренний дефицит, вызванный остановками нефтеперерабатывающих заводов и внеплановыми ремонтами, Об этом со ссылкой на собственные источники пишет Reuters.
Малик Піснячевський 24.06.26 Wed 19:39:34 № 521027 popitkey.mov0:00, 315.93KB, 640x360 popit.mov0:00, 266.28KB, 640x360 >>521025
Ладолюб Вівсянко 24.06.26 Wed 19:43:38 № 521028 photo_2026-06-24_19-43-21.jpg103.63KB, 1280x683 Європа має завадити Україні перемогти у війні з росією, українці повинні програти, бо перемога України спровокує світову війну, а я не хочу ховатися від бомб та ракет, — учасник гурту Modern Talking Дітер Болен📍Він каже, що говорив з канцлером Німеччини Мерцом і той справді впевнений, що Україна переможе росію у війні і зможе повернути свої землі. 📍Артиста такі слова Мерца налякали і він заявив, що це небезпечно, і Україна має програти.📍На фоні цих заяв, концерти Болена почали скасовувати у низці країн Європи.
Жаданець Гасюк 24.06.26 Wed 19:52:21 № 521030 3 ⚡Беларусь выключила ретрансляторы, помогающие рабсийским дронам - Дуче
Милобор Кмета 24.06.26 Wed 19:53:30 № 521031 1 >>521028Очередной вышедший в тираж ноунейм, кроме русни никомк не интересен. Зарабатывает в рашке на всяких дискотеках 80ых. Да и творчеством там не особо интересное, но для гачи-миксов сойдет.https://www.youtube.com/watch?v=U_8rvwImB7w
Ратибор Кизима 24.06.26 Wed 19:55:44 № 521032 photo_2026-06-22_08-40-17.jpg84.51KB, 1280x1280 photo_2026-06-23_08-02-04.jpg88.35KB, 1280x1280 >>521030Ну вони в загалі зараз в фазі накопичення. Плюс пускали в основному через південь-центр. Замало часу пройшло. Треба хочаб 1 наліт на захід почекати.
Дніпро на зв'язку Балкан Скриняр 24.06.26 Wed 19:56:09 № 521033 >>521028> Modern TalkingЭта хуйня из моего детства еще дает концерты? охуетьь.
Алим Мукоїд 24.06.26 Wed 19:59:28 № 521034 2 >>521033Они друг друга немножко ненавидят. Modern Talking не существует двадцать лет как.
Ратислав Кукуріка 24.06.26 Wed 20:12:38 № 521035 1 VID_20260624_201120_554.mp40:09, 951.78KB, 720x1280 набирлин
Добромил Бродський 24.06.26 Wed 20:13:50 № 521036 >>521033>Томас Андерс не буде давати концерти в Труболопная Замерзация допоки там буде пиняОфіційне висловлювання
Ратислав Кукуріка 24.06.26 Wed 20:14:56 № 521037 1 VID_20260624_201417_371.mp40:48, 3.43MB, 480x852 >>521035красивый закат
Трясун Лестимир Грицьов 24.06.26 Wed 20:15:24 № 521038 3 1782321323502.jpg16.56KB, 618x323 Три роковини вбивства Тіграна Оганнісяна та Микити Ханганова.Шо тут у вас, как была атмосфера на ебку логистики/Воронежа/мацквы/БНР?Смешно что у страны бензоколонки закончился бензин?И куда кстати пропала ипсошечка про индусов то, было смешно немного.Ну и так далее.
Діян Лупенко 24.06.26 Wed 20:16:15 № 521039 2 >>521033На пострадянщині, всяке "диско 80х" дофіга популярне. Ми ж за залізним занавісом жили і для нас це все наче якісь коштовності, а не звичайний мейнстрім.
Мисаїл Чекалюк 24.06.26 Wed 20:24:23 № 521040 >>521039Во-во, когда хуйло откиснет, то из колонок у скуфов будет играть "wind of change"
Децко Сергійчук 24.06.26 Wed 20:26:10 № 521041 >>521033Ну и хуйню вы слушали.Вот из моего дества, музыка заебись была.https://www.youtube.com/watch?v=S-fe9T28VLM&list
Діля Бобровник 24.06.26 Wed 20:26:17 № 521042 zradonka.jpg104.13KB, 1075x600 >>521030Йобана криворізька дипломатія.
Дніпро на зв'язку Балкан Скриняр 24.06.26 Wed 20:26:57 № 521043 >>521040Скорее очередной из всратых ремиксов "ветер перемен". Который они услышали в рилсе или на спотике или как саунд из говносериала.
Дніпро на зв'язку Балкан Скриняр 24.06.26 Wed 20:31:05 № 521044 >>521041Бля. Только не кэти пэри и лана дел рей. Я когда-то встречался с третьекурсницей, как из анекдота, да. И она меня этим просто заебла в тачке. >>521008Вот прямо как тут :)
Децко Сергійчук 24.06.26 Wed 20:34:54 № 521049 >>521044https://www.youtube.com/watch?v=iP6XpLQM2CsНу тогда держи кешу
Діян Лупенко 24.06.26 Wed 20:35:48 № 521050 1 >>521041Тоді особливого вибору не було. Все щось більш-менш цікаве треба було "діставати" з ще більшими зусиллями ніж отой "модерн толкінг". От ти мав знайомих в студії грамзапису в якомусь 1986? Нє? Ну тоді слухай естраду СРСР і не бухти :)https://youtu.be/7vP2hFFV57E
Дніпро на зв'язку Балкан Скриняр 24.06.26 Wed 20:36:29 № 521051 >>521049Помню такую хуйню. Где-то рядом обычно еще вот это игралоhttps://www.youtube.com/watch?v=fWNaR-rxAic
Децко Сергійчук 24.06.26 Wed 20:41:57 № 521052 1 >>521051О прям вспоминаю как это летом играло во всяких лагерях и кафешках в 20-10-тых.На самом деле эта попса намного лучше чем то сейчас выходит.У меня плейлист мешаний из >whitegirl playlist как в одном посте было сказано, хороший термин.и https://www.youtube.com/watch?v=ttH-3lzL8Tk
Людислав Чугуй 24.06.26 Wed 20:42:25 № 521053 >>521039У 50+ скуфов все эти песни 80х и сейчас популярны на праздниках вроде НГ.
Кіндратій Кукуріка 24.06.26 Wed 20:43:21 № 521054 Я тут один на року зростав? https://m.youtube.com/watch?v=Qq4j1LtCdww&pp=ygUTYWxpY2UgY29vcGVyIHBvaXNvbg%3D%3D
Козак Скриняр 24.06.26 Wed 20:46:56 № 521055 >>521033угадай в каких странах и для какой аудитории он дает больше всего концертов
Ратислав Кукуріка 24.06.26 Wed 20:47:36 № 521057 IMG_20260624_204425_884.jpg52.28KB, 1223x333 >>520694>>520708Жиды восхитились
Децко Сергійчук 24.06.26 Wed 20:49:34 № 521058 >>521054https://www.youtube.com/watch?v=3ARZedngEj4&listРос на американской попсе, часто слушаю американскую попсу или японскую, плюс блек метал как пикрил.
Нарад Майданський 24.06.26 Wed 20:49:38 № 521059 >>521039Везде есть культ 80х, не только на постсовке, и не только диско. Просто до нас дошли по какой-то причине именно Модерн Токинг - хотя на западе они были почти ноунейм группой - просто было дохуя групп, которые были намного лучше, но они до нас не сразу дошли.
Козак Скриняр 24.06.26 Wed 20:50:46 № 521060 >>521037В самый-самый-САМЫЙ тяжелый момент у нас небыло таких очередей на заправках. Вполне себе цивилизованно ограничивали сначала по 30 литров, потом по 20, потом по 10. На некоторых заправках еще было что только через их приложение можно было купить. Всё. Эти орки ебаные блять, не могут даже такую хуйню разрулить
Децко Сергійчук 24.06.26 Wed 20:55:16 № 521061 изображение.png44.10KB, 400x400 >>521057>ЖИДЫ васхетились
Нарад Майданський 24.06.26 Wed 20:59:33 № 521064 2 image.png62.33KB, 316x316 >>521054Я митол и в нулевых, и сейчас. А так чтобы "зростав" - сложно сказать, бо прямо в детстве ничего не слушал.Вот как раз батя-рок, типа хард и глэм, как тот же Элис Купер оценил нормально уже будучи взрослым - в пиздючестве как-то и не попадалось особо, и каким-то "старомодным" казалось это.Из старенького, но уже не батя-рока, а раннего дума 80х можешь вот этот альбом Saint Vitus слухнуть - очень на блек-себет похоже.
Нарад Майданський 24.06.26 Wed 21:07:40 № 521066 >>521065А шо за РСЗО? Это реально до сих пор грады юзаются, что ли?
Витомир Янушевський 24.06.26 Wed 21:11:04 № 521068 >>521066Гради по обидві сторони конфлікту активно ще юзають
Децко Сергійчук 24.06.26 Wed 21:12:50 № 521069 1 изображение.png2.62MB, 1525x890 >>521066Насколько помню их больше 10к наштамповали и досих пор делают.https://www.youtube.com/watch?v=Kgjkth6BRRY
Фарнакій Бориско 24.06.26 Wed 21:27:19 № 521070 1 images(19).jpg36.25KB, 639x480 >>520987Їм просто труби не дають спокою, не знаю коли саме це почалось, але уже дуже давно.
Годько Красовський 24.06.26 Wed 21:28:26 № 521071 1 siren1.mp40:12, 880.99KB, 560x570 >>520944Мостовая Задbiмляндия.
Ладолюб Вівсянко 24.06.26 Wed 21:28:43 № 521072 2 21:25Дроны атакуют Москву, сбито уже 19 беспилотников — Собянин.Небо над столицей закрыто: Росавиация ввела ограничения в Домодедове и Жуковском
Корнило Сірик 24.06.26 Wed 21:31:02 № 521073 4 >>521057А за голодомор ці бляді перед нами хоч раз вибачились? М сука? Ну то й позатикали їбальники, ущімльонні вони блчть.
Ратибор Кизима 24.06.26 Wed 21:59:10 № 521076 1 Доречі за сьогодні жижа -3 бакси - якщо так піде, то на днях будемо 70 пробивати. ВТІ - вже 70 пробила, та 69 коштує. Зараз дуже багато нафти на ринок заливають. Ціну тримає ще активний залив в сховища, для відновлення. Але скоро сховища набьють, та якщо Трампу моча хуйла в голову не дасть, то вже наступного місяця, жижи на ринку буде овердохуя. піськов вже сьогодні крутив сракою по нефтяним доходам, які скорочуються, по плану.
Децко Сергійчук 24.06.26 Wed 22:04:03 № 521077 1 >>521076https://www.youtube.com/watch?v=K2Dh8tKXLvs&listЕсли жижу до 50 опустить то будет рухнум 100%
Нарад Майданський 24.06.26 Wed 22:13:03 № 521078 >>521076То что наши слоны дыранцы оттарабанили пиндох в попу - это нам скорее на руку, или нет?
Ладолюб Вівсянко 24.06.26 Wed 22:13:25 № 521079 1 Screenshot_1.png86.78KB, 652x715 ⚡️Україна зараз виграє війну проти Росії, — Держдеп США
Ратибор Кизима 24.06.26 Wed 22:24:41 № 521080 >>521078До Гойди у русні був курс на рухнум. А через гойду, вони грошей на цей рік підфармили. Зараз стараються прогнати побільше суден + Іран все що в нього є, поки дозвол діє відвантажує. Але якщо б режим рухнум, прийшов би тимчасовий Шах - то було б краще. Бо жижа, б ще бодріш покатилась, а також ми б могли щось витягти з Ірану для себе. Снаряди там, пзрк, ракети для того ППО що в нас є, а може навіть якісь товсті ракети.
Хвалійко Гайч 24.06.26 Wed 22:29:56 № 521081 3 >>521063Як же хочеться щоб у підарах все полетіло в пизду і щоб ця блядь з голоду зжерла свою мальтіпу.
Ладолюб Вівсянко 24.06.26 Wed 22:36:39 № 521082 1 IMG_9263.mp41:12, 26.19MB, 1280x514 «Мне хочется, чтобы санкции не заканчивались», — диалог летчика-испытателя МС-21 с хуйлым
Рукомир Замора 24.06.26 Wed 22:37:16 № 521083 2 Якщо Україна отримає від партнерів те, про що йшлося під час переговорів у форматі G7, Скуфовая Новиопия буде змушена обрати мир. Про це заявив президент Володимир Дуче у вечірньому зверненні 24 червня."Наша операція, зокрема, щодо Криму чітко прорахована, і те, як операція триває, абсолютно доводить: якщо саме те, про що ми говорили з партнерами в рамках G7, в України з’явиться — і це залежить від рішення партнерів, — ми оперативно забезпечимо умови, коли Нефтедырное Пынебабве буде змушена обрати мир", — заявив президент.
Дажбог Врублевський 24.06.26 Wed 22:38:06 № 521084 3 >>521082ну от, а кажете нема русні шо за рухнум, і свобода слова в порядку, можна про це цілому перзиденту сказати на камеру
Ратислав Кукуріка 24.06.26 Wed 22:51:42 № 521088 7 УРАЖЕННЯ_2979_Діджитал_Роніни_РЕБОРІЗ_збірка.mp40:39, 5.40MB, 1280x720 Пілоти ББС «Роніни» ⚔️65-ї ОМБр працюють по логістиці росіян новими модними дронами від фонду радника міністра оборониЗаявлено, що дрони є РЕБостійкими, літають на 50+ км та мають дуже якісну картинку.
Пимен Скридло 24.06.26 Wed 22:53:56 № 521089 2 >>521076Увесь цей дроч на нафту чомусь нагадує мені дроч підорах на держборг США.
Ратислав Кукуріка 24.06.26 Wed 22:54:35 № 521090 3 VID_20260624_225328_959.mp40:22, 2.84MB, 720x1280 Обстановка на пляже краснодарского края
Козак Скриняр 24.06.26 Wed 22:56:00 № 521091 >>521088>мають дуже якісну картинку.Проиграл с достоинства. Я говорю - надо запускать онлайн трансляцию с летящих фпв. Через 5 минут, например, после вылета. Просмотр - платный.
Ратислав Кукуріка 24.06.26 Wed 23:03:21 № 521092 1 VID_20260624_230208_442.mp40:20, 2.88MB, 720x1280 Заправляется живчиком подсолнечным маслом
Ратислав Кукуріка 24.06.26 Wed 23:05:56 № 521093 2 VID_20260624_230420_803.mp40:15, 3.06MB, 464x848 12 часов без света сидят, моются в тазике
Козак Скриняр 24.06.26 Wed 23:11:48 № 521096 1 >Forbes: ЗСУ могли вдарити по заводу у Воронежі новими американськими ракетами Rusty Daggers>Повідомляється, що Україна придбала 3 550 ракет Rusty Dagger>Командування розповіло, що для атаки застосували високоточні крилаті ракети повітряного базування, але не уточнило які саме.Таке пишуть
Рукомир Замора 24.06.26 Wed 23:28:55 № 521099 3 >>521096> Україна придбала 3 550 ракетце оті 3к ракет які Дуче обіцяв до кінця 2025 року?
Гал Трищак 24.06.26 Wed 23:31:34 № 521100 >>521012> Ну график то навіть кращий за норму. Дивись 24 рікот тільки в 24 там платили менше набагато підйомних - пару сот тисяч. в 25 і зараз - мільйони рублів.
Гликерій Страшненко 24.06.26 Wed 23:38:38 № 521103 6 >>521020пхахахааха, ебать я проигралТут просто весь собирательный образ скрепца:1. Жестикуляция правильного сосания2. Много упоминаний про сосание и акцентирование внимания именно на сосании, а не на факте нехватки бензина3. Пидоры4. Ебля в жопу.5. Ебало унтерменша6. Подрыв сраки7. Не упоминание имён барина
Шершун Юркевич 24.06.26 Wed 23:40:22 № 521104 >>521096>3 550 ракет Шось надто дохуя. Скільки нам атакамсів дали, штук 50? І то вони шороху нормально навели доки не скінчились.
Гал Трищак 24.06.26 Wed 23:49:00 № 521105 3 >>521060> В самый-самый-САМЫЙ тяжелый момент у нас небыло таких очередей на заправкахДо речі завжди обоссував теоретиків які порівнювали нас з рашкою і казали що нас обстріли не звалили то і рашку не звалять. Але ми не симетричні країни, у нас кардинально різні умови. Найперша і найголовніша різниця - те що в нас є економічний тил недосяжний і невразливий для русні (ЄС) а в русні такого тилу немає. І ні, за уралом немає ніякого тилу, там економіки не існує - вся економіка в західній частині рашки. Йобка нпз і нафтосховищ і послідуючий дефіцит бензину в рашкі - прекрасний приклад несиметричності економік. Ми і до війни купляли бензин по ринковим цінам, наш єдиний нпз в кременчугу і близько не задовільняв потреб. Тому коли його йобнули і вибили всі великі нафтосховища в перший місяць війни - ми просто робили те що й ранішше, тобто закупали паливо ззакордону, але просто в більших об'ємах і дорожче. В рашкі ж все паливо вироблялось всередині і розподілялось через дотації по нериночній системі населення. Коли ми цю систему зламали ударами - у рашки іншої системи немає, і нізвідки взяти, вона ніколи не закупляла паливо ззовні - немає ні методик ні інфраструктури для цього, ще й нериночний розподіл мультиплікує шкоду. Ми реально цим знищуємо економіку россії.
Гал Трищак 24.06.26 Wed 23:59:57 № 521106 2 >>521099>>521104Це контракт заключений ще на стадії розробки, розрахований на шось тіпа десять років. Ніколи їх в 25 році не обіцяли. Вони тільки зараз зі стадії випробувань будуть переходити в стадію виробництва. Перші поставки обіцяють восени.
Зоїл Додь 25.06.26 Thu 00:00:20 № 521107 1 >>520566>>520783>>520939Завжди прикалювало як хуйло, будучи туповатим чмоньою, поставленим сім'єю зберігати йельцинські чемодани накраденого, зміг все так облаштувати і влаштуватися, що там всі вже 25 років ходять навшпиньки. Однак я потім згадую, що це ж країна рабопідарашок і пари кабанчиків, які були ніким, а стали всім завдяки знайомству з пинькою, і все встає на свої місця
Децко Сергійчук 25.06.26 Thu 00:24:16 № 521112 3 изображение.png1.02MB, 731x1280 изображение.png929.27KB, 850x850 >>521109Мы воины хауса единого неделимого будем воевать до капитуляции имперских вымератов с трупом на троне.
Світлан Федорка 25.06.26 Thu 00:29:16 № 521113 1 1782144312158-0.png1.21MB, 1280x1280 >>521109Народ рабси и сам не против в целом на самом деле. Более того, непосредственно их ёбку надо увеличивать и делать более интенсивной, наташка любит больше тех, кто её пиздит посильнее.
Децко Сергійчук 25.06.26 Thu 01:20:00 № 521115 3 изображение.png48.16KB, 612x171 изображение.png909.45KB, 1624x381 изображение.png24.57MB, 2897x4096 >>521114Вообще поебать.
Децко Сергійчук 25.06.26 Thu 01:57:00 № 521117 9 17723939442580572946.jpg187.50KB, 850x750 >>521116Лучше на гейпарад чем в скелю.
Дий Каня 25.06.26 Thu 02:46:42 № 521118 2 >>520964Вот підарас. У нього буде інфаркт жопи, коли в Україні заборонять крайові нациські сири, консерви, конхфети. Вони і так не вкусні. Нахуй їх везуть в Україну? може це план щоб труїти нас цим лайном.
Децко Сергійчук 25.06.26 Thu 03:12:44 № 521120 2 изображение.png10.39MB, 2480x3300 >>521119Ну это ты сам выбрал
Дий Каня 25.06.26 Thu 03:30:05 № 521121 1 1625864881782.gif1.64MB, 221x244 >>521002Все правильно вона каже. Просто вона забула написати ім'я человека
Тимур Сіріньок 25.06.26 Thu 03:40:44 № 521123 Малюк.jpg787.47KB, 2000x1125 Перепрошую шо не по темi:А де Малюк?
Никанор Прошенко 25.06.26 Thu 03:44:15 № 521124 >>521058> 3844 слухачі за місяць на спотіфаїЇбать ти андеграунду приніс, я з улюбленою групою Subway to Sally просто якийсь раб мейнстріму в порівнянні з тобою. Цікаво, дякую, послухаю
Децко Сергійчук 25.06.26 Thu 03:55:05 № 521125 1 изображение.png1.24MB, 850x1133 >>521124Хехе. Охуенные треки у этой группыhttps://www.youtube.com/watch?v=JFkkDG7MNJU&list
Діля Бобровник 25.06.26 Thu 04:51:29 № 521128 5 ураураура.mp41:30, 18.23MB, 720x1280 А підарахам долчан не відключили? Я їм пісню приніс.
Серафіон Гаранжа 25.06.26 Thu 05:20:21 № 521129 2 0GVO6NTBjWfHXdj9.mp40:32, 5.03MB, 1280x720 я хуею.jpg23.54KB, 300x300
Серафіон Гаранжа 25.06.26 Thu 05:27:55 № 521131 2 {F3930081-62BB-47C4-B4E7-8C5EF5EC1125}.png38.29KB, 695x305 {2EE3E4C2-60C1-4FF1-84EB-28EA9E7AA90C}.png8.79KB, 737x57 >>521079>у держдепі вважаютьвідкриваєш новину>в україні вважають, что в держдепі вважаютьДень тому>трампло змінив свою позицію щодо підорашкивідкриваю новину>в україні вважають, що трампло змінив свою позицію щодо підорашки
Серафіон Гаранжа 25.06.26 Thu 06:18:26 № 521132 1 Сер Кір Стармер розглядає план продажу санкціонованої нафти, конфіскованої з російського «тіньового» танкера, щоб спрямувати кошти на підтримку війни в Україні.Як стало відомо The Telegraph, міністри можуть провести аукціон із продажу 100 тисяч тонн російської сирої нафти, що перебуває на борту судна Smyrtos, яке Королівська морська піхота Великої Британії зупинила в Ла-Манші 14 червня.Судно, яке входило до складу «тіньового флоту» Володимира хуйла, порушувало британське санкційне законодавство, здійснюючи торгівлю нелегальною нафтою.Після затримання корабель перебуває на якорі біля узбережжя Веймуту під контролем Міністерства оборони Великої Британії. Капітану судна, громадянину Індії Аджаю Панту, висунуто обвинувачення в обході санкцій.Посадовці вважають, що 98 тисяч тонн нафти марки Urals, які перебувають на борту, тепер юридично належать Великій Британії, а отже британський уряд може використовувати або продавати цей вантаж.Міністри розглядають пропозиції щодо продажу нафти, ринкова вартість якої становить близько 35 млн фунтів стерлінгів, і спрямування отриманих коштів на підтримку України у війні.План перебуває на ранній стадії опрацювання. Він передбачає або пряме перерахування коштів Україні, або використання цих грошей для фінансування військового обладнання, що постачається на передову.
Серафіон Гаранжа 25.06.26 Thu 07:53:20 № 521134 21.jpg21.04KB, 340x336 «Європа повинна перешкодити Україні виграти війну проти Росії. Українці повинні програти, бо перемога України спровокує Третю світову війну, а я не хочу ховатися від бомб і ракет».Дітер Болен, учасник гурту Modern Talking.
Божар Додь 25.06.26 Thu 07:56:55 № 521135 15 16918518236910.png202.49KB, 345x336 >>521134> Дітер БоленНу так лечись
Дий Каня 25.06.26 Thu 07:59:00 № 521136 2 >>520973> Пора уже честно сказать то, что и так понимают все - СВО было начато не продуманоБачите навіть до диких росіян починає доходити що треба вже честно говорити. Чому ми так не можем незрозуміло
доручив бити Серафіон Гаранжа 25.06.26 Thu 08:00:20 № 521137 2 доручив збільшити.gif1.09MB, 132x176 Дуче доручив ЗСУ бити на випередження по об’єктах, які Парадпобедная Отменяция використовує для масштабування війни Президент Володимир Дуче дав офіційне доручення Головному управлінню розвідки та Збройним силам України працювати на випередження і завдавати ударів по російських об’єктах, які Кремль використовує для ведення та масштабування війни проти України.Про це він написав у соцмережах"Рухнумный Пыпостан вже не вперше окуповує чужі землі: російська держава складається з багатьох підкорених народів, із вкрадених земель. Ми за свою землю боремось. Ми боремось за своїх людей. Ми боремось за справедливість для України. Наказав нашій розвідці й армії працювати на випередження по тих обʼєктах, які росіяни використовують для масштабування війни", - заявив завляч.
Красун Фальоса 25.06.26 Thu 08:05:13 № 521138 ssstwitter.com_1726584265105.mp42:18, 4.33MB, 480x270 >>521136Вспоминаю пасты с политоча 2018-20тых и с каждым разом всё смешнее становится.
Дий Каня 25.06.26 Thu 08:08:41 № 521139 2 1665589983073.mp40:03, 891.88KB, 480x854 >>520889Чекай чекай лол
Серафіон Гаранжа 25.06.26 Thu 08:15:52 № 521142 5 image.png605.34KB, 1080x1350 >>521140Давайте подумаєм, кому може бути вигідний відкритий конкурс на генпрокурора замість кума? А на голів антикорупційнх органів? А на голів митниці з кумами?Мабуть кацапам.
Дий Каня 25.06.26 Thu 08:22:44 № 521143 6 1654277934621.gif2.80MB, 428x360 >>521137> 2026> Дуче доручив ЗСУ бити на випередження по об’єктах,>
Милодан Храмюк 25.06.26 Thu 09:09:10 № 521144 2 1782367716846368334078924160635.jpg25.10KB, 376x531 >>521086З яблуком
Красун Фальоса 25.06.26 Thu 09:15:51 № 521147 2 изображение.png495.61KB, 1024x1024 >>521144Спалился дверсант.
Красун Фальоса 25.06.26 Thu 09:18:45 № 521149 3 x3kj9t.mp40:30, 3.73MB, 642x360 >>520889Да похуй на этот ебаный Ес раз там одни пидорасы вроде уёбцев и курв тупорылых.Упа герои, поляки собаки
Ратислав Кукуріка 25.06.26 Thu 09:23:13 № 521150 5 VID_20260625_092027_707.mp40:13, 576.53KB, 480x560 Нефтебаза в краснодарской республике
Волох Подда 25.06.26 Thu 09:42:35 № 521151 1 032360E9-2383-468A-83BF-DC222BA07CBF.jpg104.04KB, 666x885 интересно чем это все закончитсяесли реально станут островом, то это геостратегический проеб хуйла
Ратислав Кукуріка 25.06.26 Thu 09:50:04 № 521152 5 IMG_20260625_094919_665.jpg214.27KB, 960x1280 Нпз в уфе
Алим Мукоїд 25.06.26 Thu 09:55:17 № 521153 800_0_1690458973-3756.webp23.84KB, 800x533 >В Севастополе ввели график временного ограничения электроснабжения. Это необходимо для ликвидации перегруза электрических сетей за пределами города, пояснили в Севастопольэнерго.>Ночью в результате вражеских атак в Крыму погибли два человека, в том числе ребенок, еще двое пострадали. Об этом сообщил Глава РК Сергей Аксёнов. Трагедия произошла в селе Денисовка Симферопольского района и в Красногвардейском районе.>Депутат Сафронов сообщает, что проехал по М4 от Геленджика до Краснодара. По дороге встретилось 7 заправок Лукойла. Только на одной из них в наличии 95-й бензин. На некоторых нет и 92-го. Газпромовские две заправки на Адыгейском шоссе после Меги не работают вовсе.
Серафіон Гаранжа 25.06.26 Thu 09:56:59 № 521154 10 >Да похуй на этот ебаный Ес @>сльіш, дай денег, а то після дерибана з кумами більше нема денег на пенсов і "безплатну" медицину. ми ж ваш щит тощо
Братослав Талан 25.06.26 Thu 10:04:47 № 521157 17675384067600.jpg42.21KB, 443x449 Немного офтопаКто знает на олх можно единицу поставить, если договорились об отправке я всё оплатил чел телился и потом отменил отправку, мало того ещё за эту оплату с меня 5 гривен сняли за движение даларов туда сюда. Нахуй мне такой цирк.
Краматорск-кум Болех Бобровник 25.06.26 Thu 10:14:33 № 521162 >>521157Вроде если у тебя нет завершенной сделки между тобой и типом, то нихуя ты ему поставить не можеш. Если имело место жульничество, можеш в поддержку стукануть, тогда ему аккаунт с ноги пизданут.
Серафіон Гаранжа 25.06.26 Thu 10:15:28 № 521163 1 >>521155Ну так поки війна йде дадауть, а далі ти вже сам будеш працювати на пенсії суддів і кумів.
Братослав Талан 25.06.26 Thu 10:19:44 № 521165 >>521162Пасиб за разъяснение. Потому и спросил, что нет похоже возможности отзыв оставить. Какая-то вообще пиздец недоработка.Конечно возможно и такое что кто-то оплатил олх доставку, а продавец забыл не успел снять лот поменять цену. Ну так сделайте возможность, если уж прод заапрувил доставку, то пусть отвечает, как-то всё подебильному немного сделано.Да и не знаю насколько жульничество, деньги-то вернулись за минусом комсы, он обещался на следующий день отправить, а потом скорее всего ирл продал и отменил отправку.
Серафіон Гаранжа 25.06.26 Thu 10:21:04 № 521166 7 >>521164>вова їбаш їх блядь>а хто сказав шо я після війни не свалю?Класіка.
Буяк Фещин 25.06.26 Thu 10:22:13 № 521167 3 "I bet you"ll still click thi–", YouTube.com >>521117> Лучше на гейпарад чем в скелю.> На Одещині затримали групу працівників ТЦК, які незаконно утримували людей, били, залякували та чинили сексуальне насильство щодо них.Той хто вибирає гейпарад замість скелі, той потрапить і у скелю і на гейпарад.
Ратибор Кизима 25.06.26 Thu 10:22:49 № 521168 >>521157Так як ти вказуєшь, то нічого. Ну тобто, а які проблеми? У нього то профіта нуль. Єдине, якщо це якийсь троляка-поїхавший - та всім мозки компосує, день два тягне, коміссію на користь банку заробляє - то так, через саппорт його викинуть з ОЛХ. Але, це якщо дохрена випадків.Якщо він розвести тебе намагався - то скидай у саппорт переписку. Його відразу прихлопнуть. Одиницю ти можешь ставити, якщо купив.
Волох Подда 25.06.26 Thu 10:31:14 № 521169 1CCE476B-EB03-4C0B-940F-CE506FF36560.jpg47.89KB, 640x533 лол даже на Урале стоят в очередях чтобы заправить свою колымагу. хуйло слон?
Дніпро на зв'язку Балкан Скриняр 25.06.26 Thu 10:45:33 № 521170 2 1782373474631.mp41:30, 11.22MB, 720x1280 >>521169
Ратислав Кукуріка 25.06.26 Thu 11:03:19 № 521172 5 VID_20260625_110208_583.mp40:06, 393.18KB, 856x468 Продолжается домбление уфы
Фаласій Недря 25.06.26 Thu 11:03:29 № 521173 44 (1).jpg56.61KB, 770x489 44 (3).png99.86KB, 1054x940 44 (2).png80.63KB, 1047x799 44 (1).png73.45KB, 1048x643 Чистки в Пентагоні: Гегсет змушує піти у відставку топгенерала, який допомагав Україні — Financial Times.
Дніпро на зв'язку Балкан Скриняр 25.06.26 Thu 11:03:52 № 521174 4 IMG_7156.mp41:30, 17.99MB, 464x848 >>521152И февраль куда-то тошнит себе спокойно.
Нарад Майданський 25.06.26 Thu 11:04:51 № 521175 >>521151>заклейте окна хорошо и качественноСотрудница в 2022 заклеила их пленкой плотно, прямо в несколько слоев, без промежутков - вырвало вместе с рамами и откосами, лол. А у ее соседей стекла поразбивало.
Нарад Майданський 25.06.26 Thu 11:07:12 № 521176 >>521174Опять хач какой-то снимает. Не поймешь петорашек чет - то боятся снимать, то снимают все во всех ракурсах, паля ебала (как тот чел в Воронеже).
Дніпро на зв'язку Балкан Скриняр 25.06.26 Thu 11:11:37 № 521177 >>521176> хач какой-тоТитульная нация в монте-пиго 🙃
Фарнакій Бориско 25.06.26 Thu 11:22:31 № 521179 1 https://apnews.com/article/pentagon-flu-shot-requirement-boot-camp-outbreak-4255f063ef99ea2d00cb24fec8793c32Ой-вей, а наче ж Хегсет казав що вакцинація - зло, справжнім мужикам не треба. Не помирають від пневмонії - уже добре. Для декого - недосяжний результат.
Фаласій Недря 25.06.26 Thu 11:25:37 № 521180 3 88 (6).png94.02KB, 1056x889 88.jpg48.42KB, 1080x991 3Et.mp40:03, 94.00KB, 480x292 Россияне начали массово искать в интернете «как слить бензин»
Козак Скриняр 25.06.26 Thu 11:28:46 № 521181 >>521180Помните точно такие же новости у нас когда с топливом был пиздец не в отдельных регионах а тупо везде? Нет? Вот и я не помню. Пидорахи - ебаный скот
Фаласій Недря 25.06.26 Thu 11:32:54 № 521182 888 (4).jpg89.86KB, 876x820 888 (5).png555.20KB, 1105x559 888 (4).png84.12KB, 1042x853 888 (3).png73.84KB, 1060x874 Жители Крыма массово жалуются на ситуацию в регионе на фоне топливного кризисаГубернатор Севастополя Михаил Развожаев вечером 23 июня даже закрыл комментарии под своими публикациями в Telegram-канале, обещая открыть их утром следующего дня, но этого так и не сделал.
Фаласій Недря 25.06.26 Thu 11:35:53 № 521185 67 (1).jpg136.39KB, 903x1280 67 (2).png90.21KB, 1060x831 67 (1).png81.86KB, 1054x738 Проблемы с топливом охватили 78 регионов страны, в 29 из них власти ввели официальные ограничения
Путята Бідило 25.06.26 Thu 11:36:25 № 521186 2 >>521181Це ти типу намагаєшся натякнути що підорахи висвітлюють свої проблеми? А тепер піди на ньюсач макакача і спробуй там зробити тред з такою новиною і засікай час коли тебе підорнуть разом з тредом і баном.
Фаласій Недря 25.06.26 Thu 11:40:32 № 521187 33 (1).jpg226.99KB, 2446x1387 33 (2).jpg228.19KB, 2458x1380 Перша поява мобільного ЗРК MAAWLR на шасі Ford F-350 в Україні — в об'єктиві ворожого FPV-дрона на оптоволокні.ЗРК має дві пускову установки для ракет AIM-132 ASRAAM і два контейнери для ракет APWKS.
Козак Скриняр 25.06.26 Thu 11:44:37 № 521189 >>521185Ну в целом "есть проблемы но не ограничили" в тех регионах где малый процент населения на еденицу площади
Фаласій Недря 25.06.26 Thu 11:44:52 № 521190 1 333.mp40:36, 13.72MB, 1280x720 23 (2).jpg142.06KB, 1280x711 23 (1).jpg108.62KB, 1280x716 23 (3).jpg98.51KB, 1280x714 Уничтоженная российская САУ 2С19 Мста-С в Курской области
Фаласій Недря 25.06.26 Thu 11:53:05 № 521191 2 IMG_8865.mp41:10, 13.41MB, 464x824 Розвідка зафіксувала озброєного окупанта на Гуляйпільському напрямку. Було ухвалене рішення дати йому шанс здатися в полон. Екіпаж 429 бригади «АХІЛЛЕС» скинув окупанту пляшку з водою та запискою: «Сдавайся, иди за дроном». Ворожий штурмовик вийшов на звʼязок зі своїм командуванням, яке дало наказ відбиватися та продовжити наступ на позиції Сил оборони. Йому запропонували життя, але він обрав бій з «АХІЛЛЕСОМ». Програв.
Рукомир Замора 25.06.26 Thu 11:53:25 № 521192 6 >>521140Він хоче заїхати в ЄС на галімому без жодних реформ щоб і далі залишатись на троні і кєнти продовжували фармити лаве з європейських грошей, тому у нього стратегія - ми ніхуя міняти не будемо, беріть нас так бо ми за вас воюємо. Куки хоч і куки але не дауни - тому це прекрасно розуміють і не хочуть до себе брати країну яка після війни буде продовжувати бути чорною дірою для грошей, тому на галімому відмовляються нас брати
Дніпро на зв'язку Балкан Скриняр 25.06.26 Thu 11:55:04 № 521194 1 >>521192Я стесняюсь спросить, а какой вообще резон им брать Украину к себе после войны? Вот что можно будет такого получить от Украины в ЕС, чего нельзя будет получить от неё вне ЕС?
Нарад Майданський 25.06.26 Thu 12:01:19 № 521195 3 >>520889Хуйня, никакого вступа в ЕС нет - вестоиды просто морковкой машут, а сами против того чтобы Украина была в ЕС.
Олейко Вівсянко 25.06.26 Thu 12:03:00 № 521196 2 photo_2026-06-25_12-02-21.jpg176.38KB, 1200x675 photo_2026-06-25_12-02-22.jpg156.25KB, 1200x675 photo_2026-06-25_12-02-24.jpg143.11KB, 1200x675 ❗️Быстровозводимую тюрьму придумали в России — разработку показала ФСИН на ПМЮФМодель быстровозводимого исправительного центра содержит 200 мест со спортплощадкой и сквером — проект при необходимости можно поставить где угодно и в самые кратчайшие сроки
Путята Бідило 25.06.26 Thu 12:04:13 № 521197 1 >>521194> Вот что можно будет такого получить от Украины в ЕС, чего нельзя будет получить от неё вне ЕС?Боєздатну армію зі 110 бойових бригад з бойовим досвідом.
Путята Бідило 25.06.26 Thu 12:05:10 № 521198 4 >>521196О, хтось у підорах скачав Prison architect, взнаю паттерни.
Серафіон Гаранжа 25.06.26 Thu 12:07:07 № 521199 7 image.png189.61KB, 600x398 >daily руснявий нахрюк "да коми ви там нужи пани, вас просто іспользуют"
Рукомир Замора 25.06.26 Thu 12:09:35 № 521201 >>521191барін не дозволив здатись>>521194так і про поляків, болгарів і румунів можна було сказати, занадто багато грошей в нас вкладено щоб забити і забути
Дніпро на зв'язку Балкан Скриняр 25.06.26 Thu 12:10:55 № 521202 >>521197Это резонный аргумент. Но возникает вопрос, есть ли внутри ЕС механизм, который позволит железно задействовать эту армию при вторжении в Прибалтику, допустим?Или на уровне договоренности между лидерами стран? Ну, тогда снова не обязательно брать в ЕС, лол. У нас вон какие-то соглашения о безопасности уже подписаны.(я их не читал, мое предположение)
Путята Бідило 25.06.26 Thu 12:15:08 № 521203 5 image.png40.71KB, 388x499 >>521202Дивіться, мої ви меншовартістні малюки:Хронологічний список країн-членів ЄС з датами вступу та їхнім економічним станом:1958 рік (Засновники — Європейська економічна спільнота)Бельгія, Німеччина, Франція, Італія, Люксембург, НідерландиЕкономічний стан: Це були високорозвинені країни, які першими запустили процес європейської інтеграції для відбудови післявоєнної економіки, створення спільного ринку та запобігання новим конфліктам. Вони мали потужну промислову базу та сильні інституційні системи.1973 рік (Перше розширення)Данія (1 січня)Ірландія (1 січня)Велика Британія (1 січня; вийшла з ЄС у 2020 році)Економічний стан: Приєднання цих країн забезпечило вихід до нових ринків. Ірландія, наприклад, на момент вступу була здебільшого аграрною країною, економіка якої суттєво трансформувалася завдяки європейським інвестиціям та торгівлі.1981 рік (Друге розширення)Греція (1 січня)Економічний стан: Економіка базувалася переважно на сільському господарстві та сфері послуг. Інтеграція вимагала значної структурної перебудови для досягнення стандартів розвиненіших західноєвропейських країн.1986 рік (Третє розширення)Португалія (1 січня)Іспанія (1 січня)Економічний стан: Обидві держави мали нижчий рівень ВВП на душу населення, ніж середній по ЄС. Із вступом розпочалася глибока модернізація їхніх економік та адаптація до єдиного ринку.1995 рік (Четверте розширення)Австрія (1 січня)Фінляндія (1 січня)Швеція (1 січня)Економічний стан: Стабільні, високорозвинені країни з потужною ринковою економікою та високим рівнем життя. Їхній вступ значно посилив економічний та фінансовий потенціал Європейського Союзу.2004 рік (П'яте розширення)Кіпр, Чехія, Естонія, Угорщина, Латвія, Литва, Мальта, Польща, Словаччина, Словенія (1 травня)Економічний стан: Найбільше за масштабом розширення. Ці країни (переважно з Центральної та Східної Європи) мали нижчий рівень економічного розвитку порівняно зі "старими" членами на момент вступу (у деяких ВВП становив лише 30–40% від західноєвропейського рівня). Проте вступ спричинив динамічне зростання та модернізацію інфраструктури завдяки Регіональній політиці ЄС.2007 рік (Шосте розширення)Болгарія, Румунія (1 січня)Економічний стан: На момент приєднання ці країни мали найнижчі показники ВВП на душу населення в ЄС і суттєве відставання в інфраструктурі, що вимагало великих інвестицій та допомоги через Фонди згуртування ЄС.2013 рік (Сьоме розширення)Хорватія (1 липня)Економічний стан: Перехідна економіка, яка постраждала від наслідків війн 1990-х років. На момент вступу країна потребувала подальших реформ для посилення конкурентоспроможності та стабілізації державних фінансів.А тепер допоможіть Свинці Пеппі побачити країни ЕС, які не відповідають їх власним, охуітєльно високим стандартам. Я вже не кажу про НАТО, куди на проходняку попали усілякі Угорщини з армією лучників та мечників, а тепер задирають носа і качають права.
Серафіон Гаранжа 25.06.26 Thu 12:15:14 № 521204 0625 (1)(3).mp40:09, 8.41MB, 1080x1920 Лютьій (не февраль)
Козак Скриняр 25.06.26 Thu 12:18:57 № 521205 2 >>521204о, надрессировали пидорашек так что они уже названия дронов знают
Путята Бідило 25.06.26 Thu 12:19:04 № 521206 4 Нє, ну я блядь випадаю з вас, сама велика країна Европи, з виходом до моря, корисними копалинами, боєздатною армією, кращою в цій самій Европи, яка на ділі це довела а не на комп'ютерних симуляціях, а вони дістають стару шарманку і питають - "а шо Украіна можєт дать ЕС?". По єбалу вона може дати, а що ЕС дали усілякі Португалії, Румунії, мадяри йобані? Чи може нагадати в якій економічній сраці були поляки?
Дніпро на зв'язку Балкан Скриняр 25.06.26 Thu 12:20:31 № 521207 >>521206> По єбалу вона може датиВ этом как бы и риски взять к себе субьектного члена союза. С его интересами придется считаться в большей степени, чем сейчас.
Путята Бідило 25.06.26 Thu 12:23:28 № 521209 1 >>521207Ну тобто коли в ЕС брали британців, ніхто не ссявся брати до себе колишню імперію, колонізувавшу півсвіту, нічого не давить, нє?
Шершун Юркевич 25.06.26 Thu 12:24:44 № 521210 >>521207А теперь имаджинируй риски, если такого члена к себе НЕ взять.
Дніпро на зв'язку Балкан Скриняр 25.06.26 Thu 12:26:43 № 521211 >>521209>колишнюДа как бы порту и испания - тоже. А мы мощная армия + агрокомплекс + комплекс добычи-переработки ресурсов СЕЙЧАС, в настоящее время. >>521210И они тоже есть. Этот член под управление кремля - лютый кошмар еврозоны. У них будет очень непростая вилка решений...
Маник Керекеш 25.06.26 Thu 12:30:11 № 521212 >>521207Головний критерій - щоб ти не був економічним тягарем, корапчащим політичні інституції ЄС. Якщо ти думаєш, що ми є економічним тягарем, то подумой, хто в цьому винний і що треба робити.
Путята Бідило 25.06.26 Thu 12:31:53 № 521213 1 image.png64.21KB, 225x225 >>521212> Головний критерій - щоб ти не був економічним тягарем, корапчащим політичні інституції ЄС.Ага, Греція та Болгарія особливо.
Красун Фальоса 25.06.26 Thu 12:33:55 № 521214 1 изображение.png180.69KB, 350x897 >>521212А что там делают польские вымираты которые получают больше всех дотаций?
Маник Керекеш 25.06.26 Thu 12:36:55 № 521217 1 >>521213>>521214Одна справа коли дотації йдуть на підйом економіки, а інша - коли пиздяться по кишеням в промислових масштабах, рекомендації по антикорупції ігноруються і в кінці ми приходимо до цього >>521142
Красун Фальоса 25.06.26 Thu 12:39:18 № 521218 1 изображение.png884.59KB, 850x1068 >>521217Ну чё как там греция поднялась вместе с польшей? Кешбек пошёл или ещё рано?
Путята Бідило 25.06.26 Thu 12:40:46 № 521220 >>521217> а інша - коли пиздяться по кишеням в промислових масштабах, рекомендації по антикорупції ігноруються Ага, тобто ти хочеш сказати що в країнах ЄС такого явища нема взагалі, все вірно? Не було ні Берлусконі, ні Саркозі, ні корупції в ФІФА, усі чесні люди, статечні члени суспільства, якщо прикласти до рани, вона загоїться моментально. А ти в курсі що за оцінками Європейської комісії та досліджень RAND Europe, корупція та пов'язані з нею зловживання щороку завдають економіці ЄС збитків у розмірі від 179 до 990 мільярдів євро?
Краматорск-кум Болех Бобровник 25.06.26 Thu 12:42:40 № 521221 >>521220Свидетели мировой практики подьехали.
Путята Бідило 25.06.26 Thu 12:43:45 № 521222 >>521221https://youtu.be/vAtBIxTe_4I?si=hwvIClUWfmAiP6mCОсь приблизно так ви виглядаєте, коли шукаєте причини, чому Україні не можна в ЄС.
Красун Фальоса 25.06.26 Thu 12:45:29 № 521223 3 изображение.png553.71KB, 800x534 изображение.png471.43KB, 678x452 >>521217>Одна справа коли дотації йдуть на підйом економікиПодьём экономики это закупка килотонны разношорстных бесполезных коробок.ЕБЕЙЩИЕ ПОДНЯТИЕ
Краматорск-кум Болех Бобровник 25.06.26 Thu 12:45:58 № 521224 1 >>521222Чини детектор. Я то как раз считаю что Украина должна давно уже быть в ЕС. Как раз коррупционеров будут ебать больше. Это коррупционая хуита не хочет видеть Украину в ней.
Маник Керекеш 25.06.26 Thu 12:49:06 № 521225 >>521218У Польщі економіка буквально в 10 разів більша за нашу. Греція там зараз просто дрейфує, але в них і корупція відносно середня.>>521220Це все хуйня в порівнянні з нашою. Ти блять квартири Саркозі хочеш порівняти з потужнічами, чи що? ФІФА - то взагалі типу приватна контора.>А ти в курсіТак отож, нахуй їм кораптиться ще більше, з нашими потужнічами?
Озимко Янушевський 25.06.26 Thu 12:49:24 № 521226 5 IMG_20251229_154654_919.jpg99.13KB, 1170x1152 Поки не чую щоб у підорах були проблеми з бензіком по лбз, а багато генераторів треба крутити щоб фпв та інтернет мости працювали
Маник Керекеш 25.06.26 Thu 12:53:11 № 521227 >>521222>коли шукаєте причини, чому Україні не можна в ЄСПро Копенгагенсьеі критерії також не чув? Що з вами говорити, якщо ви не в курсах, а як тільки про щось дізнаєтесь, то відразу же йде завивання "а давайте зрізати кути".
Серафіон Гаранжа 25.06.26 Thu 12:53:37 № 521229 image.png319.97KB, 679x448 Україні потрібні нові бригади через загрозу з боку Білорусі, - Сирський
Путята Бідило 25.06.26 Thu 12:54:59 № 521230 >>521225Я кажу що нєхуй пиздіти що нас не беруть через корупцію, йобані сабміссіви.>>521227Я там вище наводив список країн з датами вступу, вони твої критерії на хую вертіли. Як до речі і в НАТО деякі члени там навіть не сплачують той внесок на оборонку який мали б.
Ратислав Кукуріка 25.06.26 Thu 12:56:29 № 521231 2 VID_20260625_125542_454.mp40:29, 2.98MB, 720x1280 🇺🇦 Над Кінбурнським півостровом замайорів український прапор: за даними ОТУ «Одеса», після потужного вогневого ураження російські війська були змушені залишити свої позиції
Красун Фальоса 25.06.26 Thu 12:57:00 № 521232 1 изображение.png450.49KB, 569x538 >>521229У нас нехватка оснащения а он новые бригады хочет.
Рукомир Замора 25.06.26 Thu 12:57:28 № 521233 1 IMG_9099.mp40:16, 6.18MB, 1024x1280 >>521229усіліть бусіфікацію> ТЦК збили людину на пішохідному переході по вулиці Левка Лукʼяненка, біля Маку на Мінській> Нам пишуть, що на пішохідному переході люди у військовій формі (скоріш за все ТЦК, бо з боді-камерами на формі і на цивільному авто) збили літню жінку…
Маник Керекеш 25.06.26 Thu 12:59:11 № 521234 >>521230Нас не беруть через корупцію, дурнику. Заїбав. Виконуй вимоги - потім пизди в інтернетах, що тебе не хочуть брати. Кожен хоче халяви, я розумію. Халяви не буде. Якщо не можеш на хую повертіти - то виконуй вимоги або не пизди.
Звенигор Балащак 25.06.26 Thu 12:59:47 № 521236 3 IMG_2263.mp40:29, 10.71MB, 720x1280 >Над Кінбурнською косою підняли український прапор. За даними ОТУ «Одеса», після потужного вогневого ураження російські війська були змушені залишити свої позиції.ПОЧАЛОСЬ
Ратислав Кукуріка 25.06.26 Thu 13:00:37 № 521237 Screenshot_20260625-125926_Telegram.png1.72MB, 870x845 Свинцов
Путята Бідило 25.06.26 Thu 13:02:05 № 521238 >>521234> Виконуй вимогиА от давай навіть пройдемося по ним:1. Політичні критерії Вимога: Стабільність державних інституцій, які гарантують демократію, верховенство права, дотримання прав людини та захист меншин.Оцінка: Україна має високі демократичні показники. Профільні відомства, зокрема Єврокомісія, відзначають прогрес у реформуванні судової системи та забезпеченні свободи слова, незважаючи на повномасштабну війну.2. Економічні критерії Вимога: Наявність діючої ринкової економіки та здатність витримувати конкурентний тиск на спільному ринку ЄС.Оцінка: Економіка України демонструє стійкість. Держава інтегрується до європейського простору завдяки Угоді про асоціацію та розвитку цифрової економіки.3. Правові та адміністративні критерії Вимога: Здатність взяти на себе зобов'язання члена ЄС та ефективно імплементувати європейське законодавство (acquis communautaire) у національне право.Оцінка: Україна розпочала переговори щодо 6 переговорних кластерів, а держави-члени Європейського Союзу погодили відкриття першого кластеру, який охоплює верховенство права.Ссилочка на оф сайт Єврокомісіїhttps://commission.europa.eu/topics/eu-solidarity-ukraine/ukraines-path-towards-eu-accession_ukУкраїна вже досягла прогресу на кількох важливих напрямках, серед яких:-реформа системи правосуддя;-розвиток функціонуючої ринкової економіки;-боротьба з відмиванням грошей;-модернізація державного управління;-захист прав національних меншин. У лютому 2023 року Україна приєдналася до програми «Єдиний ринок». Участь у цій програмі дає українським малим і середнім підприємствам (МСП) можливість отримати підтримку та доступ до ринків ЄС. То шо там не виконується? Де ми тут халяву просимо?
Олейко Вівсянко 25.06.26 Thu 13:04:22 № 521239 1 photo_2026-06-25_13-03-57.jpg66.35KB, 1142x742 ❗️Ймовірно, ЗСУ розпочали наступ на Кінбурнській косі: поблизу фіксують активну роботу українських сил, — військові 📍Інформація партизанського руху «АТЕШ» про масову евакуацію російських військ із Кінбурнської коси вже отримала офіційне підтвердження.📍Сьогодні над Кінбурнським півостровом підняли український прапор після того, як окупанти були змушені відступити під ударами Сил оборони.📍За наявною інформацією, логістика росіян на косі практично зруйнована: постачання боєприпасів, пального та продовольства майже зупинене, через що ворог поспіхом евакуює свої сили.Запасайтеся попкорном — літо на Півдні буде дуже гарячим 🔥
Владислав Врублевський 25.06.26 Thu 13:07:42 № 521241 1 в ахуе.mp40:06, 395.42KB, 640x656 >>521236>>521239
Фарнакій Бориско 25.06.26 Thu 13:11:16 № 521243 >>521225>ФІФА - то взагалі типу приватна контора.Юбісофт теж приватна контора, але Єврокомісії забашляли:3
Зорян Скридло 25.06.26 Thu 13:11:54 № 521244 >>521092Похоже на старенький VW.Дизеля с механическим тнвд и впрыском могут кратковременно работать на масле. Летом. Но сильный нагар.Для постоянной эксплуатации добавляют раздельный бак с подогревом для масла, толще топливньые шланги, старт и прогрев на солярке, более частые т/о, и т.п.Карочи, удачи.
Ратибор Кизима 25.06.26 Thu 13:12:22 № 521245 2 7475675.jpg142.21KB, 710x1280 >>521239>>521236Ну таке. Ви бачили ту косу? Там буквально гігакринки. Копати не варіант, бо метр с шоломом, а далі вода. Будівель капітальних 1,5 - й ті розбиті. Сама коса гола з рідкими кущами-деревцями. Ось навіть по звітному відосу видно.
Путята Бідило 25.06.26 Thu 13:14:27 № 521246 >>521242Я йому офіційний сайт Єврокомісії, він мені якусь хуйню саморобну сує. Дякую, Африкан Свиридович, але нюхайте свій кал самі.
Людислав Чугуй 25.06.26 Thu 13:16:57 № 521247 >>521238Це ж вже було, турок вон десятилетия в этом вопросе прокидывали, даже когда там была демократия, рост экономики и правительство шло на компромисы по части прав лгбт, нацменьшинств и тянучек. Хотя сейчас на фоне ослабления поддержки от США стали говорить что было б неплохо взять их из-за мощной армии, и похуй что там Эрдопыня с тюркским миром.https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D1%81%D1%82%D1%83%D0%BF%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5_%D0%A2%D1%83%D1%80%D1%86%D0%B8%D0%B8_%D0%B2_%D0%95%D0%B2%D1%80%D0%BE%D0%BF%D0%B5%D0%B9%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B9_%D1%81%D0%BE%D1%8E%D0%B7
Маник Керекеш 25.06.26 Thu 13:22:19 № 521248 >>521246Да ти шо, аж цілий сайт Єврокомісії!https://ec.europa.eu/commission/presscorner/detail/en/statement_25_3030
Путята Бідило 25.06.26 Thu 13:22:44 № 521249 1 >>521247Ну от в тому то і справа що не так вже вони й трясуться над тими своїми вимогами. Це мені нагадує як збираєш довідки в якій небудь держустанові, ходиш з папірцями, стоїш в чергах, тебе шпиняють з кабінета в кабінет, одні взагалі оруть "маладой чєлавєк, у нас абєд!", а потім якесь хуйло на похуях тупо проходить повз черги і отримує усе що треба за нєхуй дєлать.
Грива Матусевич 25.06.26 Thu 13:24:25 № 521250 82225ba29d-52989-2_Yln1pEfv.mp410:10, 16.53MB, 640x480 >>521116
Путята Бідило 25.06.26 Thu 13:25:14 № 521251 >>521248Дай вгадаю, ти же навіть не читав те що скинув, вірно?
Маник Керекеш 25.06.26 Thu 13:28:26 № 521254 1 >>521251The implementation of anti-corruption and rule of law policies should be carried out within the framework of the EU accession process, in particular through the implementation of the roadmap on the rule of law. Looking ahead, and in line with this framework and the priorities identified by the Member States, Ukraine is taking steps to further prioritise the implementation of the most relevant and effective measures within the coming year, in particular the following:Обтікай. Заїбав, блять.
Фаласій Недря 25.06.26 Thu 13:28:39 № 521255 >>521239ну высадки что-то не видать, флаг могли с дрона скинуть.
Путята Бідило 25.06.26 Thu 13:30:02 № 521256 >>521254Румунія та Болгарія (приєдналися у 2007 році): вступили, не виконавши вимоги щодо боротьби з корупцією та реформи правосуддя. Після вступу для них запровадили безпрецедентний Механізм співпраці та перевірки, який діяв роками для контролю виконання обіцянок.Хорватія (приєдналася у 2013 році): завершила переговори, хоча залишалися серйозні проблеми з верховенством права, реформою судової системи та співпрацею з Гаазьким трибуналом на фінальних етапах.Окрім цього, низка держав вступила до ЄС, знаючи, що вони не відповідають суворим фінансово-економічним умовам, і досі не виконали всі зобов'язання для переходу на євро: Польща, Чехія, Угорщина, Румунія, Швеція.Сам обтікай.
Маник Керекеш 25.06.26 Thu 13:34:15 № 521257 >>521256Дебіл, тобі сказали, що виконуй вимоги або обтікай. Дебіл же замість того, щоб виконувати вимоги, шукає що там у румунів. Ти - румун, а на дворі 2007 рік, дебіл? Заїбали дебіли.
Євпсихій Голованнік 25.06.26 Thu 13:35:10 № 521258 1 DSC05858.jpg422.88KB, 1224x1632 >>521149> Да похуй на этот ебаный ЕсТо за що тоді стояв Майдан?
Козак Скриняр 25.06.26 Thu 13:35:17 № 521259 2 >>521239Та какой наступ бля. Высадилась группа сделала флаговтык. Или вообще дроном скинули.
Ратислав Кукуріка 25.06.26 Thu 13:38:20 № 521261 >>521252> веприк> не надо строить надеждА то что?Вообще похоже что наоборот байтят пидорах на то чтобы они устроили там свои крынки.Сейчас лампасы в тиктоке увидят, обведут зергов квадратиком и отправят под выпрямители
Путята Бідило 25.06.26 Thu 13:40:59 № 521262 2 >>521257Я тобі, довбойобу меншовартістному, наводжу приклади коли на швяті вимоги було покладено хуй, а відповідно покладено хуй на твоє "виконуй вимоги або обтікай", відповідно нам також можна. А якщо не можна, то це значить причина не в вимогах, а в тому що дехто хитровиєбанний придумує відмазки чому нас не треба брати. Капіш?
Волох Подда 25.06.26 Thu 13:44:54 № 521264 image.png10.96KB, 449x204 https://youtu.be/RjBPYBLCCaU?t=98мгагага жалуются на компанию, которая в стране нато платит налоги
Маник Керекеш 25.06.26 Thu 13:47:52 № 521265 2 >>521262Та мені похуй, дебіл, мені треба реформи самі по собі. І треба їх вимагати від влади, а не як повний дебілоїд шукати якісь теорії змови і виправдовувати бездіяльність влади в цьому напрямку. Ти ж їбаний корисний дебіл, ти це розумієш? Не пиши мені більше, я від спілкування з тобой тупішаю.
Путята Бідило 25.06.26 Thu 13:49:55 № 521266 >>521265> мені треба реформи самі по собіДовбойобику, так з цього треба було і починать, а не виправдовувати маневри ЄС щодо України. Тепер можеш йти нахуй, дозволяю.
Путята Бідило 25.06.26 Thu 13:50:59 № 521267 1 >>521265> я від спілкування з тобой тупішаю.До речі, не лести собі, ти і був тупіше.
Ратислав Кукуріка 25.06.26 Thu 13:51:53 № 521268 5 >>521172СБУ уразила два нафтопереробних заводи Утильсборная Налогоублюдия у республіці Башкортостан та нафтобазу у Краснодарському країВиконуючи поставлені Президентом України Володимиром Дуче завдання, воїни Центру спецоперацій «Альфа» СБУ завдали успішних ударів по виробничих потужностях нафтопереробних підприємств групи «Башнафта» в місті Уфа (республіка Башкортостан, Тупасинская Задымляция). Цілі розташовані на відстані 1500 кілометрів від державного кордону України.Українські безпілотники завдали ударів по виробничих потужностях НПЗ «Башнафта-Новойл» та «Башнафта-Уфанафтохім», які є важливими елементами паливно-енергетичного комплексу Танкерная Разливалия. Після вибухів на цих об’єктах виникли пожежі. Наявні медіаматеріали підтверджують щонайменше два окремі осередки займання. Горять установки АВТ підприємств, які є «серцем» заводів і забезпечують первинну переробку нафти.Окрім того, цієї ночі безпілотники СБУ уразили нафтобазу «Полтавська» у Краснодарському краї Затриднязащеку Бралия. Це великий комплекс із приймання, зберігання та відвантаження дизельного пального і бензину. Його резервуарний парк налічує 28 ємностей.СБУ продовжує системну роботу з послаблення економічного та військово-промислового потенціалу російської федерації. Сьогоднішні діпстрайки безпілотників СБУ вкотре продемонстрували, що у ворога немає безпечного тилу навіть за півтори тисячі кілометрів від кордону з Україною. Кожен успішно уражений об’єкт нафтопереробної та паливно-логістичної інфраструктури збільшує економічну ціну війни для Собачий Сегунат. Робота з ураження стратегічно важливих об’єктів держави-агресора триватиме й надалі.
Нарад Майданський 25.06.26 Thu 13:53:55 № 521269 >>521252Скиньте кто-то плз видос/гифку, где жируха танцует и подпись "Бахмут почти наш".
Краматорск-кум Болех Бобровник 25.06.26 Thu 13:53:58 № 521270 >>521236Я надеюсь это была миссия по поднятию флага на 1, а не на 10 сложности.
Маник Керекеш 25.06.26 Thu 14:03:21 № 521272 2 >>521266Ні, дебіл, це я тобі відповідаю щодо твого закиду про меншовартостність, однак щодо вступу кудись моя позиція залишається тією ж: виконуй вимоги, а потім пизди в інтеренетах. І не треба пиздіти "а що там у румунів", це нікому не цікаво, окрім румунів і дебілів.
Ратислав Андросяк 25.06.26 Thu 14:09:06 № 521273 >>521233Я там жив буквально в метрах 300-400, це все йобана оболонь без світлофорів, там дорога хороша, трафік активний, конкретно на тому участку чи 3 чи 4 переходи без світлофорів, деякі дегроди там швидко хуярять (до повороту на оболонський проспект), от і маємо. Ну і пішоходи деякі теж не дивляться на машини/їх швидкість і кидаються під колеса
Неходко Богайчук 25.06.26 Thu 14:14:00 № 521274 3 17823859927965025868905226597231.jpg17.57KB, 588x330 >>521272>я отмєніл всєх героєв упа, хдє мой ордєн?
Фаласій Недря 25.06.26 Thu 14:15:16 № 521275 1 7.jpg128.75KB, 1280x720 7.png69.16KB, 1057x705 >>521173
Маник Керекеш 25.06.26 Thu 14:19:11 № 521276 Бля, прикольніть, дебіл виконав всього 15/100, а вже оре "караул, памагітє, а ви бачили що там у балгар двадцять годков назад?". Та ти там ніхуя і незнаєш, що там було у болгар, окрім двух речень, що тобі зкормив ШІ.
Серафіон Гаранжа 25.06.26 Thu 14:31:54 № 521277 2 image.png730.01KB, 1080x1304 {8529A1D9-AFA8-459C-972A-AAB883542B69}.png120.49KB, 707x819
Краматорск-кум Болех Бобровник 25.06.26 Thu 14:38:39 № 521278 >>521277А командование уже эвакуировали? На простох степашек похуй.
Нарад Майданський 25.06.26 Thu 14:41:36 № 521279 >>521277Че пидорахи весь Крым всегда к одному Тибластополю сводят?
Симон Ващиленко 25.06.26 Thu 14:52:00 № 521280 4 >>521239Хули от той косы толку, полоска песка простреливаемая со всех сторон с узким горлышком, технику не переправить, наступление не развить.Пока соседний с Херсоном берег не отобьют, это все пуки в лужу.
Мешко Ячмененко 25.06.26 Thu 14:52:44 № 521281 >>521279Горад саюзнава фидєральнава падчінєнія, жи єсь! Прям как Масква.
Мануїл Дудко 25.06.26 Thu 14:53:41 № 521282 4 >>521258До избиения студентов и исключительно за евроинтеграцию вышло помайданить 2-3тыс протестующих.
Нарад Майданський 25.06.26 Thu 14:53:44 № 521283 1 >>521258Лол, лично этот флаг видел, рядом находился (я про флаг Хуесоссии, где он совмещен с флагом ЕС сверху). Где-то даже фотка есть. Видимо, его многие фоткали.
Олейко Вівсянко 25.06.26 Thu 14:57:56 № 521284 1 ❗️На саммите США и России на Аляске «были лишь предложения, а не соглашения» по Украине — госсекретарь США Рубио
Рожнят Додь 25.06.26 Thu 15:00:13 № 521285 >>521283Пам'ятаю була палатка з прапором Импортовая Замещалия, так парочка навальністів сиділа. Щось навіть пам'ятаю пиздів з одним з них, він затірав що вони скинуть Пиню раніше ніж ми Янука. Он воно як потім вийшло.
Ратибор Кизима 25.06.26 Thu 15:05:06 № 521287 >>521286Коняка - це ти? Повторю - а де надулі? Ну тобто, вони там про щось побазарили, поулибались, полизали сраки. Та нічого не змінилось. Воюємо, як воюємо.Надули було б, якщо умовно було б перемирья на переговори на місяуць. Чи повітряне перемирья. Чи жест доброї молі. Ніхуя ж не було. Що ми, що русня воює на максимумі можливого. Пук Анкоріджу абсолютно нічого не змінив. Отже - де надулі?
Євпсихій Голованнік 25.06.26 Thu 15:05:29 № 521288 1 DSC05843.jpg384.99KB, 1224x1632 DSC05880.jpg515.26KB, 1632x1224 DSC05860.jpg423.04KB, 1632x1224 DSC05873.jpg376.30KB, 1224x1632 >>521282Без ЄС хоча б як образу з часом почнуть виникати питання, нащо були всі ті жертви.>>521283Там були ще цікаві прапорці. А оцей члєнін так якось плутався впоперек натовпу, що навіть сфотографував, була якась чуйка що йому дадуть пизди, так само як дали пизди одному з автобусів з рекламою СТБ-шного конкурсу якими пробували перегородити шлях.
Алим Мукоїд 25.06.26 Thu 15:06:25 № 521289 3 >>521287Пидорашки год воображали, что о чем-то там договорнячились с заморским бареном.
Гал Трищак 25.06.26 Thu 15:08:50 № 521290 >>521187Маскування, захуярить тент зверху там, сіток. Нє, не чули? Звичайно війна, техніка вибивається, але так тупо всирати унікальне дороге дефіцитне ппо... ну хз.
Нарад Майданський 25.06.26 Thu 15:10:55 № 521291 3 image.png5.80MB, 2560x1912 >>521288>>521285О, вот нашел фотку свою.
Олейко Вівсянко 25.06.26 Thu 15:13:22 № 521292 photo_2026-06-25_15-13-05.jpg62.00KB, 1056x1169 ⚡️Минкультуры Молдовы опубликовал список российских артистов, которых не рекомендует приглашать в республику.
Волох Подда 25.06.26 Thu 15:13:31 № 521293 2 -3195015609672486029.mp42:18, 27.66MB, 640x848 -6591521615009060347.mp40:14, 2.94MB, 688x848 Новости из бензоколонии1. Самара2. Алтайский край
Мешко Ячмененко 25.06.26 Thu 15:15:29 № 521294 Screenshot 2026-06-25 151429.jpg4.71KB, 314x107 >>521292Так, блет. Він же помер.
Олейко Вівсянко 25.06.26 Thu 15:17:38 № 521295 photo_2026-06-25_15-17-25.jpg48.77KB, 600x480 VK закупил более тысячи топовых MacBook для разработки мессенджера всего неделю назадКомпания потратила больше 200 000 000 рублей на ноуты от Apple, включая 65 MacBook Pro с 64 ГБ оперативки по 300 000 рублей каждый
Гал Трищак 25.06.26 Thu 15:22:57 № 521296 1 >>521206Все так, але "сама велика країна Европи" ти загнув. Ми не в 2013 році. Зараз ми лише на 3 місці.
Владислав Врублевський 25.06.26 Thu 15:31:52 № 521299 8 654453534.mp40:59, 3.52MB, 384x384 Пидоран хотел выебнуться что все ок с бензом, и даже очередей нету, очередей действительно нету, но есть нюанс
Милох Стахура 25.06.26 Thu 15:37:29 № 521301 5 подумой.jpg24.92KB, 466x310 >>521239Не крынкуй, подумой.
Рукомир Замора 25.06.26 Thu 15:39:34 № 521302 Репортер: Сралинолюбая Вжопусапогия звинувачує США у невиконанні, цитую, "домовленостей", чи то пак "розумінь", яких ми досягли на АлясціРубіо: На Алясці не було жодної угоди. На Алясці була пропозиція, але угоди там не було. Якби була угода, ми б мали кінець війниОтже, як я вже казав, Трампло готовий, і США залишаються готовими відіграти будь-яку конструктивну роль, яку ми можемо, щоб досягти, знаєте, тривалого завершення цієї війни в Україні, яка була кривавоюТож це виснажливо для Європи, але особливо для України, і дедалі більше для росії. Тому ми готові зробити крок уперед і відіграти конструктивну роль, якщо зможемо допомогти сторонам дійти згоди та покласти край цій війніЦе те, що Трампло намагався зробити вже півтора рокуАле дивіться на Алясці не було жодної угоди. На Алясці була зроблена пропозиція, але це ніколи не було угодоюРепортер: З боку росії чи з боку США?Рубіо: Я маю на увазі, це те саме, що ви бачили публічно повідомленим, так? Тобто Нефтепродуктная Сгорация хоче, щоб усю територію Донецької області передали їм, серед іншого, чого вони вимагають
Нарад Майданський 25.06.26 Thu 15:43:49 № 521303 1 >>521206>яка на ділі це довела а не на комп'ютерних симуляціяхУ вестоидов нет такого понятия, как "на ділі", "на практике", "опыт" и т.п. У них если "не по стандартам НАТО", то значит армия плохая и слабая. Они считают ВСУ слабой армией. Не шутка. Почитай что поляки те же пишут.
Ратислав Кукуріка 25.06.26 Thu 15:44:11 № 521304 2 В Генштабе ВСУ заявили об ударе по РЛС и РЛК в районе КерчиЗа минувшие сутки украинские военные нанесли удар по двум российским радиолокационным комплексам в Крыму, сообщает пресс-служба Генерального штаба ВСУ. Согласно сообщению, речь идет о РЛС «Небо» и радиолокационном комплексе «Скала-М» в районе Керчи.
Милох Стахура 25.06.26 Thu 15:45:47 № 521305 >>521176Вродь загран симки норм работают, это местным приказано терпеть. А так-то чурбанов достаточно для объективного контроля.
Владислав Врублевський 25.06.26 Thu 15:46:01 № 521306 7 Ебка Крыма 25.06.2026.mp43:58, 28.53MB, 1280x720 Ебка Крыма 🔥Берегова РЛС «МР-231», нп Мирний, АР Крим, 1 ОЦ СБС🔥Берегова РЛС «Нева-Б», нп Морське, АР Крим, 1 ОЦ СБС🔥Берегова РЛС «Нева-Б», нп Заозерне, АР Крим, 1 ОЦ СБС🔥Таврійська ТЕС, нп Сімферополь, АР Крим, 9 бат «Кайрос» 414 ОБр СБС «Птахи Мадяра» 🔥Електропідстанція ПС330/220/110/35 кВ «Севастополь», нп Севастополь, АР Крим, 1 ОЦ СБС🔥Електропідстанція ПС330 кВ «Сімферопольська», нп Сімферополь, АР Крим, 1 ОЦ СБС🔥Нафтобаза, нп Джанкой, АР Крим, ГВ БАС «Фенікс»🔥Газова компресорна станція, нп Журавлівка, АР Крим, 20 ОБр СБС «К-2»🔥Газова компресорна станція, нп Ключі, АР Крим, 412 ОБр СБС «Nemesis»🔥Зенітна установка ЗУ-23-2, нп Кумове, АР Крим, 1 ОЦ СБС
Милох Стахура 25.06.26 Thu 15:47:19 № 521307 1 >>520889>потужний саботує процес вступу в ЄСНадеюсь. Совок на минималках - нинужон.
Гал Трищак 25.06.26 Thu 15:49:17 № 521308 1 >>521298Я знаю що ти хочеш сказати, але це несерйозна розмова.
Світлан Федорка 25.06.26 Thu 15:51:05 № 521310 >>521277 В целом, примерно такую картину я и представлял когда пидораны говорили, что крым это ебейшая база для войны с нато.
Чекан Фучко 25.06.26 Thu 15:53:43 № 521311 >>521226В них проблеми з сучасним бензином високооктановим, типу євро 4 і вище.Я сумніваюсь, що для генераторів він потрібен, там мабуть і совковий А-80 підійде.
Дніпро на зв'язку Білиш Розгонюк 25.06.26 Thu 15:54:26 № 521312 >>521292С трупа Тату проиграл. Впрочем, а их то за что? Помню они когда-то выступали в майках хуй войнеОватнели?
Олейко Вівсянко 25.06.26 Thu 15:54:32 № 521313 photo_2026-06-25_15-54-16.jpg40.47KB, 1200x606 ⚡️Лукашенко заявил, что недавно встречался в Минске с представителями Дуче.Я получил от Дуче ответ, Киев понимает, что нельзя втягивать Минск в войну.
Нарад Майданський 25.06.26 Thu 16:03:19 № 521314 >>521312Там черненькая бимбоунитазнулась сильно и стала топить за Поп-ита еще году в 2020. Правда о какой "группе Тату" они говорят, если ее уже нет (черненькая уже петь не может буквально - она еле говорит).
Ратислав Кукуріка 25.06.26 Thu 16:05:24 № 521315 VID_20260625_160327_510.mp4.mp40:12, 2.53MB, 848x464 >>521313Он куда-то срочно сьебывает кстати, куда не сказал
Гал Трищак 25.06.26 Thu 16:10:12 № 521317 >>521303> Почитай что поляки те же пишутЯ читав. Весь тейк поляків заключається в тому що "ми в нато амеріка с намі". Все. Що буде якщо США на захоче в разі чого захищати поляків - поляк не хоче знати. Літералі пишуть "цього не може тому що цього не може бути". Хоча всі крім поляків, розуміють що саме так і буде.
Фаласій Недря 25.06.26 Thu 16:10:15 № 521318 6667.mp42:40, 16.80MB, 1276x720 Крымская топливная компания TES обратилась за помощью к хуйлу. Среди причин предбанкротного состояния были названы уничтожение топливного терминала в Керчи и несколько сожженых АЗС.
Красун Фальоса 25.06.26 Thu 16:21:57 № 521319 1 video_2026-06-23_17-43-33.mp40:30, 2.10MB, 720x772 >>521318А пиздюков они поставили что бы отвращение было?>>521271https://www.youtube.com/watch?v=S-fe9T28VLM
Фаласій Недря 25.06.26 Thu 16:23:10 № 521320 diary_cemetery2.mp40:22, 8.68MB, 1920x1080 888.jpg405.66KB, 1920x1080 Росіянин прийшов на український цвинтар, де його зустріли дрони 63-ї ОМБр .
Фаласій Недря 25.06.26 Thu 16:26:08 № 521321 6 (1).jpg86.85KB, 1180x729 6 (2).png94.91KB, 1063x882 6 (1).png85.17KB, 1062x876 На маркетплейсах запретили объявления о продаже бензина — ФАС
Кречун Левицький 25.06.26 Thu 16:32:23 № 521323 1 >>521206Все ці плюси з лихвою перекриваються тим мінусом що ця країна в стані територіально конституційного конфлікту з рашкою, в колективна Європа не шукала і не шукає прямого конфлікту з рашкою. Мрії про те що Дедовская Доедалия сама візьме і нападе на найсильніший воєнних блок в складі якого ядерні США - залиш при собі
Фаласій Недря 25.06.26 Thu 16:37:39 № 521325 99 (9).jpg421.32KB, 2160x1591 99 (8).jpg390.95KB, 2160x1631 99 (10).jpg368.86KB, 2160x1580 БпЛА-камікадзе "Чаклун-В" (дальність до 300 км, БЧ до 12 кг) під час підготовки до запуска військовими 414-ї ОБрУБАС
Фаласій Недря 25.06.26 Thu 16:38:51 № 521326 1 7 (5).jpg61.46KB, 2157x1093 7 (3).png103.48KB, 1033x862 Компанія "Українська Бронетехніка" повністю перейшла на виробництво далекобійних 155-мм снарядів
Аріан Огоновський 25.06.26 Thu 16:39:58 № 521327 3 1643466746077.png537.46KB, 917x866 1753189275208.png638.58KB, 967x716 >>521275Universal practice! There is nothing to see
Нарад Майданський 25.06.26 Thu 16:40:22 № 521328 3 >>521317>Хоча всі крім поляків, розуміють що саме так і будеНе будет. Вестоиды порешают чтобы больше мыкол дохло, а к ним война так и не добралась. А если доберется, то бомбить они будут нас, а не Пидорассию.
Фаласій Недря 25.06.26 Thu 16:40:30 № 521329 88 (8).jpg209.64KB, 2048x1365 88 (7).jpg200.76KB, 2048x1365 88 (9).jpg336.38KB, 2048x1364 Китайський ПЗРК FN-16 під час роботи військових 160-ї ОМБр
Фаласій Недря 25.06.26 Thu 16:44:20 № 521330 1 9.jpg422.29KB, 2560x1502 9.png89.34KB, 1054x730 Компанія FFG повідомила , що в Україну було поставлено 8 систем ППО NOMADS
Фаласій Недря 25.06.26 Thu 16:46:15 № 521331 88 (12).jpg296.63KB, 1920x1280 88 (11).jpg339.12KB, 1920x1280 88 (10).jpg118.92KB, 1920x1280 88 (13).jpg191.92KB, 1920x1280 РСЗВ M142 HIMARS на озброєнні артилеристів 147-ї ОАБр
Ратибор Кизима 25.06.26 Thu 16:47:43 № 521332 6_1.mp42:53, 24.61MB, 1280x720 >>521315>>521313Короче, схоже картоплефюрер таки обирає город копати.
Фаласій Недря 25.06.26 Thu 16:48:38 № 521333 2 88 (16).jpg272.56KB, 1920x1080 88 (15).jpg264.16KB, 1920x1080 88 (14).jpg275.59KB, 1920x1080 88 (17).jpg157.23KB, 1920x1080 Танк M1A1 AIM Abrams з ДЗ "Контакт-1" та "капюшоном" під час роботи військових 425-го ОШП
Фаласій Недря 25.06.26 Thu 16:51:52 № 521334 1 6J4W.mp40:02, 388.89KB, 480x480 >>521332Ну Батька, ну эквилибрист.
Рукомир Замора 25.06.26 Thu 16:57:44 № 521335 1 У ГО Захист тварин “Плюшка” заявили, що в Одесі представники ТЦК та СП викрали й побили собаку чоловіка, який втік від них.За словами зоозахисників, сталось це у ЖК Простір на вулиці Гераневій. На місці події помітили поліцію.“ТЦК ловили хлопця, він втік, а вони вкрали собаку, жорстоко побили і викинули з переламаними лапами! (…) За що побили собаку? Вона відмовилась йти до війська?“, – пишуть у ГО.https://bukvy.org/v-odesi-ttsk-vykraly-j-pobyly-sobaku-cholovika-yakyj-vtik-vid-nyh-zoozahysnyky/
Красун Фальоса 25.06.26 Thu 17:12:51 № 521337 1 Мне кста смешно с того что пидорашки бугуртит с того что они нам нпз не выносят. Но пидорашки забыли что сами обанкротили и на метал порезали большую часть нпз.
Євпсихій Голованнік 25.06.26 Thu 17:26:24 № 521339 1 >>521323Кіпр в 2004 взяли в ЄС, хоча там літераллі турецький лугандон на пів-країни.
Діян Лупенко 25.06.26 Thu 17:38:52 № 521340 1 >>521339Можливо вони швидко вчаться і з кожним новим недолугим членом ЄС вимоги до наступного сильно зростають. А те на що раніше закривали очі зараз виноситься на світ божий і в туди тицяють пальцем.
Пимен Скридло 25.06.26 Thu 17:45:30 № 521341 >>521339Кіпр, як би так сказати… Трохи привабливіший за Україну в економічному плані.
Серафіон Гаранжа 25.06.26 Thu 17:46:56 № 521342 2 {A1B79A40-AA25-4BEA-8C74-33CECB71ED82}.png239.88KB, 438x758 Нам похуй на ЄСUnless its 🤬🤬🤬
Жаданець Гасюк 25.06.26 Thu 17:48:08 № 521343 2 ⚡Нідерланди закуповують 700 крилатих ракет Ruta Block 2 для України в угоді на 250 мільйонів євро, — видання NRC.Зброя, вироблена нідерландською компанією Destinus, має дальність близько 500 км, несе бойову частину масою 250 кг та використовує ШІ для розпізнавання цілей.
Рукомир Замора 25.06.26 Thu 17:48:53 № 521345 Невідомий розстріляв автомобіль знімальної групи британського телеканалу Sky News біля КСП 425 ОШП "Скеля". За його словами, водійка не постраждала лише завдяки броньованому автомобілю. На автомобілі нарахували 12 кульових отворів.Після інциденту командир "Скелі" пообіцяв провести перевірку, однак за понад рік жодної відповіді команда так і не отримала. Також журналісти звертались до пресцентру відповідного напрямку та Генерального штабу ЗСУ, однак реакції не отримала.Продюсер пояснив, що вирішив оприлюднити цю історію зараз після появи нових повідомлень, пов’язаних із полком "Скеля":"Sky News міг би підняти скандал на міжнародному рівні, але не став цього робити, бо вболівають за нашу країну", – зазначив Азад Сафаров.
Серафіон Гаранжа 25.06.26 Thu 17:49:09 № 521346 IMG_5316.mp41:18, 28.54MB, 720x1280 Буханкіфікація прямо з конвеєра.
Євпсихій Голованнік 25.06.26 Thu 17:49:44 № 521347 1 >>521342> > 2024/1226Якщо потужнічі грають хуєм на конституції, це не означає що решта світу теж. Закони такого роду не мають зворотньої сили.
Серафіон Гаранжа 25.06.26 Thu 17:50:03 № 521348 1 >>521345>Sky NewsВигнати цих єврокуків назад в британію нах.
Ратислав Андросяк 25.06.26 Thu 17:50:09 № 521349 Screenshot_20260625_174919_Telegram.jpg645.68KB, 933x1477 >>521342Реальні канали піднімають реальні теми💪💪
Ратислав Андросяк 25.06.26 Thu 17:52:07 № 521350 1 Screenshot_20260625_175134_Chrome.jpg326.35KB, 832x1456 >>521346До цього момента не було понятно звідки відео:
Олейко Вівсянко 25.06.26 Thu 18:10:24 № 521352 Gemini_Generated_Image_l5flj4l5flj4l5fl.png1.63MB, 1408x768 Аналіз психотипу та поведінки хуйлаБазовий психотип: Епілептоїд (паранояльний тип). Основні риси — хвороблива підозрілість, мстивість, злопам'ятність, системність та схильність до накопичення образ.Потреба в контролі: Має гіпертрофовану потребу повністю контролювати своє оточення, ситуацію та інформаційні потоки. Будь-яка втрата контролю викликає у нього сильний стрес та агресію.Реакція на критику: Сприймає будь-яку незгоду або критику не як альтернативну думку, а як особисту зневагу, образу або пряму зраду, що підлягає жорстокому покаранню.Механізми прийняття рішень та управлінняІнформаційне поле: Свідомо ізолював себе від альтернативних джерел інформації. Отримує дані виключно через систему спецслужб (у «червоних папках»), які адаптують звіти під його очікування та фобії.Принцип «розділяй і володарюй»: Створює штучну конкуренцію між різними вежами Кремля, силовими структурами (ФСБ, ГРУ, Міноборони), щоб жодна з груп не могла посилитися настільки, аби загрожувати його владі.Страх змови: Всі кадрові перестановки та призначення базуються не на професіоналізмі, а на особистій відданості та компроматі. Головна мета — унеможливити палацовий переворот.Стратегічні цілі та світоглядІсторична місія: Щиро вірить у свою особливу роль у відновленні «історичної справедливості» та збиранні земель імперії. Керується концепціями геополітичного реваншизму.Сприйняття Заходу: Впевнений, що західний світ перебуває у стані занепаду, слабкості та нездатності до тривалого опору чи консолідації.Мова сили: Розуміє та поважає виключно пряму військову чи економічну силу. Будь-які спроби компромісу чи дипломатичні поступки з боку опонентів трактує як слабкість і сигнал для подальшого тиску.Внутрішні страхи та слабкі місцяФобія фізичного знищення: Проявляється у надмірних заходах безпеки (багатоденні карантини для відвідувачів, довгі столи, використання дублерів, тотальна перевірка їжі).Вразливість перед неочікуваним: Губиться у ситуаціях, які виходять за рамки заздалегідь підготовлених сценаріїв (приклади: масштабні техногенні катастрофи, раптові військові заколоти чи нестандартні геополітичні ходи). У такі моменти бере паузу і зникає з публічного простору.
Олейко Вівсянко 25.06.26 Thu 18:22:44 № 521353 photo_2026-06-25_18-21-42.jpg181.57KB, 1280x720 photo_2026-06-25_18-21-45.jpg187.69KB, 1280x720 photo_2026-06-25_18-21-44.jpg209.61KB, 1280x720 ❗️Буде наступ зі сторони Білорусі: вздовж нашого державного кордону у Білорусі завершується будівництво складів для БК, доріг для військових колон і так далі, — Дуче 📍Це прикордонні напрямки Кобринь – Ковель, Іванове – Маневичі, Лунинець – Сарни, Речиця – Коростень та Гомель – Чернігів. Знаємо, що в російських документах це описується саме в контексті завдань так званої «СВО». 📍Білорусь отримала від України необхідні сигнали щодо такої діяльності, а також і щодо всіх інших форматів їхньої колаборації з росією в інтересах затягування та масштабування війни. 📍Білорусь знає, які кроки потрібні з її боку для миру. Розбудова прикордонної інфраструктури агресії з боку Білорусі має бути зупинена. 📍Кроки, спрямовані до деескалації та миру, мають бути зроблені саме білоруською стороною.
Красун Фальоса 25.06.26 Thu 18:33:30 № 521354 Т-90М Крематорий.mp40:35, 3.99MB, 852x480 >>521353Пизда будет ебларусикам.
Фаласій Недря 25.06.26 Thu 18:47:15 № 521355 77 (2).jpg124.25KB, 1920x1080 77 (1).jpg227.47KB, 1920x1080 77 (3).jpg182.08KB, 1920x1080 САУ CAESAR (шасі Tatra 815-7) під час роботи артилеристів 148-ї ОАБр
Фаласій Недря 25.06.26 Thu 18:48:42 № 521356 7 (7).jpg362.82KB, 1638x1145 7 (6).jpg649.32KB, 1638x2048 7 (8).jpg1012.62KB, 1638x2048 Танк Т-64БВ зр.2022 з "капюшоном" на озброєнні 210-го ОШП
Фаласій Недря 25.06.26 Thu 18:50:23 № 521357 7 (11).jpg363.12KB, 2048x1365 7 (10).jpg347.49KB, 2048x1365 7 (9).jpg217.15KB, 2048x1463 7 (12).jpg234.11KB, 2048x1365 Медичні бронеавтомобілі INKAS Sentry AMEV під час передачі військовим медикам Сил оборони УкраїниINKAS Sentry AMEV побудовано на базі Ford F550 Heavy Duty, має захист 1-2-го рівня STANAG 4569 (витримує кулю набою 7.62-мм) та 2 місця для поранених. В серпні 2025-го року було зібрано 347,8 млн грн, за які було куплено в Канаді 30 бронеавто (біля 258 тисяч $ за шт).
Звенигор Балащак 25.06.26 Thu 18:52:37 № 521358 >>521353у бульбашей воевать некем и нечем, а вот если они откроют воздушное пространство для руснявых крылаток и шахедов, то западным областям будет гг.
Гал Трищак 25.06.26 Thu 18:54:03 № 521359 4 >>521345це добре що пішов розголос.Одна "скеля" дискредитує мобілізацію гірше ніж всі іпсохи русні за цей рік. Зараз всі бусифіковані знають що вони майже гарантовано будуть направлені в скелю, тому бьються з тцкшниками насмерть, тікають від них любою ціною, а якщо не змогли - то гарантовано тікають в сзч відразу як є шанс. Якби розподіл по всім бригадам йшов справедливо, то й втікачів було б набагато менше.По суті скеля це зараз штрафбат, от значить і треба туди опреділяти зальотчиків, злочинців, і т д.
Грива Матусевич 25.06.26 Thu 18:54:05 № 521360 1 image.png389.25KB, 803x863 >>521358> а вот если они откроют воздушное пространствоПоки тільки лісове пространство відкрили для українців.🤭
Дажбог Врублевський 25.06.26 Thu 18:56:36 № 521361 image.png7.77KB, 99x121 а чого по єбалузі досі не єбнули?
Чекан Фучко 25.06.26 Thu 18:57:47 № 521362 >>521275>чисткитобто вони усі подадуть до суду і отримають компенсацію зарплати за 2 роки, коли трампло проїбе вибори?
Жаданець Гасюк 25.06.26 Thu 18:58:08 № 521363 pepe-the-frog-thumbs-up.gif58.55KB, 444x360 >>521353Без паники, это на Польшу и на сувал 🤡
Алим Мукоїд 25.06.26 Thu 19:01:47 № 521364 im1jjSTk84j8afbnjrNaOk0BMruypqWX.jpg78.62KB, 680x382 Ой-вэй, слухайте, а обстрелы Мацквы это таки не антис-митизм с нашей стороны?>Израильская авиакомпания El Al временно прекратит полеты по маршруту Тель-Авив — Москва в ближайшие дни. Об этом сообщила гостелерадиокомпания Kan.>Как уточнили представители авиакомпании, решение принято из-за развития событий между Россией и Украиной. Пока речь идет о приостановке рейсов на несколько дней. На следующей неделе компания проведет новую оценку ситуации, чтобы определить, возобновлять ли перелеты.
Дажбог Врублевський 25.06.26 Thu 19:03:09 № 521366 5 А взагалі, хто б міг подумати шо по підорам настільки часто буде прилітати на їх території, літералі кожен день, шо всі вже звикли і особливо не реагують. Стрєлочка повернулась. А колись у пєндосів випрашували дозвіл хоч разок уєбать.
Гранко Дробоття 25.06.26 Thu 19:07:32 № 521367 video_2026-06-10_00-45-23(1).mp41:33, 29.00MB, 718x1270 >>521366Дуче вкачал механнику эскалации в хойке
Гал Трищак 25.06.26 Thu 19:12:42 № 521368 1 >>5213612 причини.1) це одне з найбільш прикритих ппо місць в рашці.2) виробничі цехи дронами не розвалиш, потрібні ракети.Тому я б не чекав туди ударів поки не вироблять достатньо фламінг щоб прорвати ппо.
Жаданець Гасюк 25.06.26 Thu 19:13:55 № 521370 1 ⚡За прогнозами НЕК "Укренерго", через аномальну спеку та ремонти на АЕС, у липні-серпні можливі відключення до 5 годин на добу в пікові вечірні години. Втім, за відсутності нових ворожих ударів, є високі шанси пройти цей період без серйозних обмежень.
Годько Красовський 25.06.26 Thu 19:18:47 № 521371 1 mugin5.mp41:10, 7.40MB, 470x854 Ураження новошахтинського НПЗ дроном мугін5
Рожнят Андріїшин 25.06.26 Thu 19:22:04 № 521373 brzezinski-crisis-2009.png369.17KB, 1466x720 >>521335Выглядит так, что всю хуйню делают специально для видео, может, чтоб бурления какие-то начались.
Алим Мукоїд 25.06.26 Thu 19:28:37 № 521374 >>521370В Крыму по команде диспетчера Черноморского РДУ (филиал АО "СО ЕЭС") введен режим временного ограничения электроснабжения. Об этом сообщает Крымэнергоинформ. «Это вынужденная мера. Она необходима для исключения перегруза электрической сети, с целью не допустить аварии во всей энергосистеме», - сказано в соообщении.Ранее аналогичный режим ввели в Севастополе.Точные почасовые графики по районам электрических сетей в настоящее время отсутствуют. Отключения будут производиться точечно и по необходимости.ГУП РК "Крымэнерго" принимает все возможные меры для восстановления стабильного электроснабжения.«Просим с пониманием отнестись к этим временным трудностям. При поступлении команды на снятие ограничений, электроснабжение будет восстановлено в полном объеме», - подчеркнули на предприятии.
Азарій Стефанський 25.06.26 Thu 19:30:14 № 521376 >>521371Но ведь этому видео уже 4 года (пиздец просто!) и в оригинале там швайнокарась, а не мугин-5!
Нарад Майданський 25.06.26 Thu 19:38:59 № 521377 1 >>521371>>521375>>521376Да, это кажись одо из первых, если не первое видео с поражением цели в Хуесоссии нашим БПЛА.
Людислав Чугуй 25.06.26 Thu 19:43:08 № 521378 >>521359Хз, ситуация действительно неоднозначная:Роман Донік, військовослужбовець"Хм. У мене таке наївне питання виникло після всього прочитанного за останні дні. Тобто, у нас, наприклад дядько Василь 56 рочків, який має двох дітей та трьох онуків, який пахав все життя і має купу захворювань не оформлених потрібним чином, може бути відправлений в штурмовики?Ботан сколіознік закінчивший школу з золотою медаллю, а потім вивчившийся на електронщика на сто, теж може. Ойтішнег з двома дітьми, який заробляв і нормально платив податки податки, теж норм для штурмів. І сотні, тисячі інших добропорядних громадян, зразкових сімʼянинів і платників податків, теж годяться. А люди які спочатку навалювались важкими наркотиками, потім отримали замісну терапію за рахунок податків всіх вищеперелікованих і нормально себе почуваю на метадоні (коли банально нема грошей на навалитись чимось важким), вони у нас офіційно привелійована каста, яка потребує уваги і легшої служби? Тобто зразкових громадян, ми навмисно наражаємо на більші ризики для життя, а наркоманів виводимо в окрему категорію узаконених привілейованих? Я розумію, що на жалість люди з наркотичною залежністю вміють давити як ніхто інший. І це дійсно трагедія для родин. Але чим вони кращі, при інших рівних умовах з станом здоровʼя, за звичайних людей? І звісно, я ж розумію, всі вони захворіли на наркотично залежність повітряно крапельним шляхом коли переводили бабусь через дорогу, та допомагали важкі сумки носити. Або їх примусили під загрозою смерті дітей підсісти на наркоту. Виходить у нас люди з офіційною наркотичною залежністю, офіційно мають служити в підрозділах де менше контролю? Де у них більше неконтрольованого вільного часу і де більше треба самоконтролю? А ті хто не встиг «облікуватись» в наркологів? Їх тисячі в військах. Там все нормально? Є і так звані «офіцери», які колись закінчили військову кафедру, а зараз кончені сольовики. Тобто це норм?Це одному мені здається, що якийсь перекос не дуже нормальний? Чи це завідома шпарина для діточок високопосадовців, які навалюють гєричем та коксом, але вже мають довідки про залежність? Шось у мене такий світоустрій не монтується в голові. Кудись не туди звернув захист військовослужбовців."
Неходко Богайчук 25.06.26 Thu 19:49:16 № 521379 >>521378Наркоман тримати позицію не зможе, а щтурмувати зможе.
Грива Матусевич 25.06.26 Thu 19:49:22 № 521380 3 >>521378> А люди які спочатку навалювались важкими наркотикамиДо цього моменту було норм, далі маразм пішов. Треба згадати військових пенсіонерів 45 років які все життя за державний кошт фарбували траву в частинах. Які мають саме замість порядочних сімянинів воювати. Я так бачу.
Симон Ващиленко 25.06.26 Thu 19:49:52 № 521381 >>521367Не постите пожалуйста контент из гфл2, я еле дропнул, теперь боюсь сорваться, особенно при виде g41...Баннер еще идет или уже закончился?
Олейко Вівсянко 25.06.26 Thu 19:52:03 № 521382 >>521358Пипі в папочка принесли стратку що просто ричимо, Україна кидає половину ВСУ на північ, берем домбас, заявляємо що СВО досягнуто.
Звенигор Балащак 25.06.26 Thu 20:07:02 № 521383 >>521373я таку хуйню бачив у шизо-фільмі zeitgeist, де ще казали, що Буш причетний до 9/11
Гликерій Страшненко 25.06.26 Thu 20:07:20 № 521384 2 16559295020190.mp40:28, 7.45MB, 704x1280 >>521371фэк и монтаж, вот оригинальное видео
Фаласій Недря 25.06.26 Thu 20:08:41 № 521385 77788.jpg128.21KB, 1244x675 54 ОАБр зі складу 17-го АК отримала на озброєння вітчизняну гармату 2П22 «Богдана-БГ»
Олейко Вівсянко 25.06.26 Thu 20:09:47 № 521386 photo_2026-06-25_20-09-14.jpg113.07KB, 1280x853 хуйлу дали 40 днів.❗️Дуче затвердив Службі безпеки 40-денну операцію впливу на Труболопная Замерзация заради спонукання до закінчення війни.
Фаласій Недря 25.06.26 Thu 20:10:01 № 521387 88 (13).jpg344.jpg643.91KB, 2048x1152 68 ОАБр отримала на озброєння вітчизняну гармату 2П22 «Богдана-БГ»
Гал Трищак 25.06.26 Thu 20:10:09 № 521388 >>521358> а вот если они откроют воздушное пространство для руснявых крылаток и шахедов, то западным областям будет гг.Не буде. Зараз не 25 рік. Шахеди збивають майже всі. Я вже майже забув вайби 24-25 років як монітор пише на місто летить 20 шахедів і потім армагедон нахуй, чую а іноді і бачу 15 прильотів. Зараз - монітор пише на місто летить 50 шахедів, десь вдалекі трохи громихає і через 5 хвилин пишуть всі збили ще на підльоті, пісюни відпрацювали. Максимум пара прильотів з 50 буває. Плюс не забуваєм що ракет і шахедів більше не стане, тобто менше буде летіти по нам.Саме тому я думаю нічого не буде з білорусі. Заради мінімальної вигоди від таких дій пиня втратить білоруські нпз, які зараз критичні для рашки, а також білоруське впк яке теж повністю працює на рашку.
Діля Бобровник 25.06.26 Thu 20:10:27 № 521389 >>521204Як ви відрізняєте Лютий від FP-1 по таким відео?
Фаласій Недря 25.06.26 Thu 20:10:56 № 521390 1688406667170-0.png872.03KB, 896x896 >>521386почему именно 40?
Олейко Вівсянко 25.06.26 Thu 20:11:02 № 521391 ❗️Ссаная Снигерия буде горіти, удари будуть кожного дня: затвердив для СБУ 40-денну операцію впливу на державу-агресора заради спонукання до закінчення війни, — Дуче
Олейко Вівсянко 25.06.26 Thu 20:13:01 № 521392 photo_2026-06-25_20-12-46.jpg125.21KB, 1092x1280 🚀 США впервые испытали украинские морские дроны Magura, сообщает Bloomberg.Во время испытаний американские спецподразделения успешно поразили корабль с помощью дрона.
Фаласій Недря 25.06.26 Thu 20:15:46 № 521394 577687878.jpg91.69KB, 1280x1280 >>521388>Шахеди збивають майже всіТакие бабки въебали в эту ебаную Алабугу, а теперь эти Шахеды законтрили.
Фаласій Недря 25.06.26 Thu 20:17:03 № 521395 1 (2).jpg592.66KB, 2048x1365 1 (1).jpg430.60KB, 2048x1365 1 (3).jpg167.16KB, 2048x1365 Військові 66-ї ОМБр отримали на озброєння БТР-4Е
Рожнят Андріїшин 25.06.26 Thu 20:17:35 № 521396 Супербратья Марио (1993).jpg399.68KB, 1282x694 911.mp40:40, 3.00MB, 854x480 911-wtc7.mp41:22, 8.36MB, 600x480 >>521383Ну, буш просто отыграл роль, кстати, в том ритуале съёмки с урока могут иметь больше смысла, чем видео попадания в башни.
Бог Додь 25.06.26 Thu 20:19:58 № 521397 >>52139040 днів Дуче буде водити підарашок по пустелі безумства і відчаю. Біблію не читав чи шо?
Фаласій Недря 25.06.26 Thu 20:20:01 № 521398 1 66 (6).png45.10KB, 1051x328 66 (1).mp41:12, 7.92MB, 1280x720 66 (5).jpg225.60KB, 1280x720 66 (6).jpg123.22KB, 1280x720
Фаласій Недря 25.06.26 Thu 20:21:31 № 521399 766.png42.02KB, 1231x205 16626686542801.png62.32KB, 536x377 >>521397 я почему-то об вот об этом подумал.
Годько Красовський 25.06.26 Thu 20:21:32 № 521400 1 котик смішнявочка №172.png133.71KB, 343x343 >>521384Кумедно, цю музику на це відео я наклав 4 роки назад.
Фаласій Недря 25.06.26 Thu 20:25:10 № 521401 1 88 (9).png22.95KB, 1036x103 88 (18).jpg157.74KB, 1600x1068 88.mp40:08, 603.77KB, 480x600
Фаласій Недря 25.06.26 Thu 20:37:53 № 521402 Optoriznia 151.webm0:55, 17.17MB, 1350x1080 545 (2).jpg442.20KB, 1350x1080 545 (1).jpg556.36KB, 1350x1080 545 (3).jpg547.20KB, 1350x1080 Окупанти продовжують лізти на Лиманському напрямку. Але тут на кожного загарбника вже чекають FPV-дрони на оптоволокні від пілотів SIGNUM .
Козак Скриняр 25.06.26 Thu 20:37:56 № 521403 >>521396Вся эта хуйня с подрывом рассчитана на дедов и баб из ОСББ чатов с нулевой насмотренностью и которые не отличают потошоп 6-летнего школьника от реальной пикчи. Достаточно посмотреть видео обрушения небоскреба в Бангкоке и о боже там те же "взрывы". А если ещё и узнать что такое предварительно наряженный бетон и как он может взрываться при сноске зданий... вообще в романтика заговоров улетучивается
Фаласій Недря 25.06.26 Thu 20:38:53 № 521404 545 (1).jpg556.36KB, 1350x1080 f27c3e51-43c5-4f34-bd83-2f5994a6b94f.jpg42.64KB, 1200x600 16626686542801.png62.32KB, 536x377 >>521402«Там, куда мы направляемся, нам не понадобятся глаза, чтобы видеть"
Хотян Кончаловський 25.06.26 Thu 20:54:20 № 521405 2 >>521386От бляха, в мене якось дуже обережний скепсис відносно всього анонсованого. Якось кожен раз коли щось таке з фанфарами і виходить хуйня, типу самітів миру і контрнаступу.А от коли ніхто не чекав і тихенько йобнули то виходило краще, потипу харківської операції та і оцих прильотів.Може так сприймаю типу раз не говорять то сконцентровані і переживають, а раз пішов піар то підрозслабились
Нарад Майданський 25.06.26 Thu 20:56:32 № 521406 1 >>521405> в мене якось дуже обережний скепсис відносно всього анонсованого. Якось кожен раз коли щось таке з фанфарами і виходить хуйня, типу самітів миру і контрнаступу.> А от коли ніхто не чекав і тихенько йобнули то виходило краще, потипу харківської операції та і оцих прильотівАга, у меня вот тоже такая хуйня всегда срабатывает.
Миливой Яцюк 25.06.26 Thu 20:57:35 № 521407 >>521387А балістика ствола не пройобується, якшо на нього наварити отих пиптиків?
Олейко Вівсянко 25.06.26 Thu 21:09:47 № 521409 Screenshot_1.png146.71KB, 555x685 почалося.ракети віджимаютьсук
Рожнят Андріїшин 25.06.26 Thu 21:10:31 № 521410 menahem-shneerson-plany.png254.20KB, 1410x958 >>521364Они в курсе издержек.