ВІЙНИ З ЙОБАНИМИ МОСКАЛЯМИ ТРЕД 10.06.23 Sat 20:39:05 № 18707 583 photo_2022-09-21_16-44-07.jpg273.64KB, 1203x839 16553759313160.jpg220.93KB, 986x1280 photo_2022-08-23_17-35-11.jpg276.34KB, 1280x960 photo_2022-11-04_15-17-57 (2).jpg123.63KB, 1280x853 Москалі атакували нашу з вами Неньку! В цьому тріді слідкуємо за новинами з фронту. Актуальні правила читайте тут: Правила dollchan.net Бани можна оскаржити в Треді модерації Головнокомандувач ЗСУ - Генерал Сирський https://www.facebook.com/GeneralStaff.ua Президент України https://t.me/V_Zelenskiy_official Повітряні сили ЗСУ https://t.me/kpszsu Міністерство оборони України https://www.facebook.com/MinistryofDefence.UA Головне управління розвідки МО України https://t.me/DIUkraine Служба безпеки України https://t.me/SBUkr Куди донатити? Збір на іменні дрони Dollchan: >>107864 Повернись живим: https://savelife.in.ua Спеціальний рахунок НБУ для збору коштів на потреби ЗСУ: UA843000010000000047330992708 Карти бойових дій: https://deepstatemap.live/ https://militaryland.net/maps/ https://www.scribblemaps.com/maps/view/Operational_Map_Ukraine/nBT8ffpeGH Мапа тривог в Україні та моніторингові ресурси: https://alerts.in.ua/ https://t.me/war_monitor https://t.me/vanek_nikolaev Посилання по підготовці до служби в ЗСУ: https://pastebin.com/3jr5Ha97
Даць Касяняк 20.06.26 Sat 18:48:52 № 519565 2 17682163483451.png141.08KB, 680x642 >>519558Впринципе учитывая за что именно этот орден отозвали, то такая ему и цена. С одной стороны зря они навалили кринжа в сторону комика, что залуп хуйлу не стесняется накидывать, а с другой стороны посмотрим чем такое киберунижение обернётся.
Труш Бідило 20.06.26 Sat 18:52:37 № 519566 2 AQNkfpF2l6WJzU2qwWKNhc79WFBBi9VUBp0qKD_PHs0v5PQ5CT0hy3uR7cmOMoA.mp40:10, 848.85KB, 576x1024 >>519564Батя пиздится с матерью, типичное всж.
Ольстин Вівсянко 20.06.26 Sat 18:53:47 № 519567 8 Великобритания готовит к отправке в Украину новые дальнобойные ракеты, чтобы Украина испытывала их на ПВО Москвы. БЧ составляет 250 кг, дальность 480 км. Ракеты произведены полностью из отечественных компонентов, без американских технологий — The Telegraph
Ратислав Кукуріка 20.06.26 Sat 19:01:25 № 519568 1 VID_20260620_190016_472.mp40:23, 4.71MB, 464x848 Бензовозы едут в Крым
Ольстин Вівсянко 20.06.26 Sat 19:02:26 № 519569 4 photo_2026-06-20_19-00-53.jpg83.28KB, 687x1280 ❗️Леонід Кучма теж відмовився від Ордена Білого Орла.Якщо оцінювати цей крок за 100-бальною шкалою політичного та дипломатичного медіаперформансу (і як потужний жест у стилі "кризового піару"), то це тверді 95 із 100.Цей дипломатичний жест Володимира Дуче у відповідь на рішення президента Польщі Кароля Навроцького відкликати Орден Білого Орла заслуговує на високу оцінку з кількох причин:⚡ За що цей жест отримує найвищі бали:Тролінг 80-го рівня (100/100): Відправити найвищу державну нагороду іноземної країни звичайною поштою — це сильний демарш. Публікація фотографії накладної "Нової пошти" з адресою доставки у Варшаву — це точне влучання в серця українців та блискучий маркетинговий хід для українського бренду доставки.Риторичний нокаут (100/100): Текст заяви Дуче виявився філігранним. Нагадати, що серед кавалерів Ордена Білого Орла залишаються Катерина II, Беніто Муссоліні та Герхард Шредер — це сильний та іронічний аргумент. Мовляв, якщо українська армія в таку компанію "не вписується", то ми не сперечатимемося.Розділення влади та народу (95/100): Президент дуже грамотно розділив польську владу та звичайних поляків, подякувавши польському народу за підтримку. Це нівелює звинувачення в невдячності.Дипломатична солідарність всередині команди (95/100): Той факт, що слідом за цим голова МЗС Андрій Сибіга та керівник ОП Кирило Буданов синхронно відмовилися від своїх польських нагород, перетворив індивідуальний крок на системну та монолітну позицію держави.📉 Чому не 100 із 100?Ризик довготривалого охолодження (мінус 5 балів): Попри всю ефектність і медійну "красу" жесту, реальна політика вимагає збереження логістики та військової підтримки через Польщу. Такі яскраві ляпаси у відповідь можуть поглибити дипломатичну кризу, спричинену суперечками щодо історичної пам’яті (зокрема, через найменування підрозділу ССО на честь Героїв УПА, що й стало формальним приводом для кроку Навроцького).
Ратислав Кукуріка 20.06.26 Sat 19:04:56 № 519570 1 VID_20260620_190342_526.mp40:59, 11.90MB, 464x848 Лол
Милох Стахура 20.06.26 Sat 19:05:48 № 519571 1 >>519569Кращий. І з журналістами вмів поводитись. От тільки після Кравчука розгрібав.
Труш Бідило 20.06.26 Sat 19:06:03 № 519572 SaveClip.App_AQOe7qLThO9ZgL-88nLBDyi3CJ39_AIVaMSAsn53-KSA9ttijx45rPubMWz0mi9WW8C1-LOB8KeKgIv85qgMCPoQozDx9RS8BV6sTGc.mp40:17, 1.21MB, 720x720 >>519569Осталось налог ввести на польские товары, единтсвенно что они нормального качества привозили это разве что сыр. колбаса такая хуета на вкус.
Рукомир Замора 20.06.26 Sat 19:09:11 № 519573 5 2026-06-20 19.08.35.jpg184.82KB, 1125x1229 Кучма відмовився від Ордену Білого Орла. «Але сьогодні я не маю іншого вибору, ніж відмовитися від високого польського ордену. Не для того Україна прийняла бій від Росії, яка обґрунтовувала своє вторгнення історичними претензіями, щоб сьогодні вже інші країни диктували нам нашу історію та визначали, кого нам шанувати», заявив колишній президент.
Милох Стахура 20.06.26 Sat 19:10:50 № 519575 >>519572Телетайпировать всем нашим проститукам чтобы цены взвинтили.>польские товары хуетаТру. Хелл с арбузиком их производства хуета неимовернаяя. Как будто в банку после нормального энергоса воды налили и закатали.
Труш Бідило 20.06.26 Sat 19:13:02 № 519576 >>519575Хз я только нон стоп пью или монстр.Вообще енергосы редко пью.
Волох Подда 20.06.26 Sat 19:15:15 № 519577 2 к2.mp40:40, 14.71MB, 720x1280 к1.mp40:40, 4.50MB, 720x1590 пензинская область бусификаторы
Волох Подда 20.06.26 Sat 19:17:54 № 519579 1 >>519578да идите нахуй со своей польшей. там в пензе людоловы працюють по франшизе
Нарад Майданський 20.06.26 Sat 19:20:18 № 519580 2 >>519558Это уже цирк. Надо было через посла передать, чтобы более цивилизованно выглядело это.
Платон Чекалюк 20.06.26 Sat 19:22:17 № 519582 3 sydus-Anime-Artist-artist-Dora-the-Explorer-9397909.jpg1.97MB, 1920x2560 >>519581Это камбэк, в Лугандоне-2022 вообще-то бусифицировали до того как это стало мейнстримом.
Труш Бідило 20.06.26 Sat 19:27:39 № 519584 2 17475054530210.mp40:20, 2.86MB, 720x720 >>519578Я изначально хуесосил поляков, за что получал баны лол.
Ольстин Вівсянко 20.06.26 Sat 19:36:05 № 519585 1 Screenshot_1.png61.40KB, 929x424 UkPeRe.png374.80KB, 848x734
Рукомир Замора 20.06.26 Sat 19:39:32 № 519586 Сьогодні вночі та найближчим часом будьте уважні до повітряних тривог — Хлопковая Задымлялия підготувала новий масований удар, заявив Дуче.
Труш Бідило 20.06.26 Sat 19:41:09 № 519587 >>519580Нужно было в ночном горшке послать, как офицеры вермахта делали в 45
Ратислав Кукуріка 20.06.26 Sat 19:47:44 № 519588 9 IMG_20260620_194635_889.jpg71.46KB, 836x1086 IMG_20260620_194636_380.jpg119.04KB, 949x1280
Дядько Наденюк 20.06.26 Sat 19:48:00 № 519589 4 avatars-000342350308-cx151f-t240x240.jpg23.02KB, 240x240 >>519580Блядь, а вдягнув би Дуче костюм - не було б нічого цього, каталась би зараз в українсько-європейсько-американській дружбі як вареники в маслі. Клята криворіжська дипломатія...
Ратислав Кукуріка 20.06.26 Sat 20:01:56 № 519590 6 file_000000008d2471f4b39a7ce5a5e1b46d.png1.40MB, 1114x1412 А знаете у кого еще есть орден? У Гетьмана
Владислав Врублевський 20.06.26 Sat 20:02:27 № 519591 1 покучнее1.mp40:05, 644.60KB, 640x360 >>519568Молодцы, кучно едут
Ширяй Любишин 20.06.26 Sat 20:02:47 № 519592 2 >>519558> просто почтой Охуїв? Не просто поштою, а НОВОЮ ПОШТОЮ МІЖНАРОДНОЮ ЕКСПРЕС-НАКЛАДНОЮ
Далемил Володченко 20.06.26 Sat 20:07:00 № 519594 >>519577District 12Не масова мобка, а окремими містами?
Ольстин Вівсянко 20.06.26 Sat 20:07:14 № 519595 3 photo_2026-06-20_20-06-55.jpg20.97KB, 680x381 ⚡️ Экс-президент Украины Виктор Ющенко также отказался от ордена Белого орла⚡️ Экс-президент Украины Виктор Ющенко также отказался от ордена Белого орла⚡️ Экс-президент Украины Виктор Ющенко также отказался от ордена Белого орла
Гал Трищак 20.06.26 Sat 20:11:52 № 519597 7 >>519542Чого у Зелі не відняти так це те що він в медіапросторі любого виєбе без шансів.
Ратибор Кизима 20.06.26 Sat 20:12:31 № 519598 >>519586Так вже пропук йде. ЗП - купа кабів дальнобойних. Полтава крилатки + балістика. Харьківщина - балістика. Ще два міги тренувались на нічні пуски. Вночі буде десь 20 балістик та 30-50 крилаток - ну як завжди коротше.
Гал Трищак 20.06.26 Sat 20:14:47 № 519599 15 >>519595Все що я прошу - щоб ляхи бомбанули і у відповіть депортнули всіх зйобиків додому! Це було б прямо топчик! Скеля б розрослась до корпусу!
Нарад Майданський 20.06.26 Sat 20:17:07 № 519600 1 >>519589Мимо. Я не из секты тех, кто "криворожскую дипломатию" видит.
Кіндратій Кукуріка 20.06.26 Sat 20:20:51 № 519601 1 Куцко, а тебе поляки трогали за всяке, коли ти у них там ссикливо шкерився? Чи то були німці?
Зорян Скридло 20.06.26 Sat 20:22:07 № 519602 8 >>519558Так он этот орден и не носил, практически.Правильно, что отправил. Видит - ему он не нужен, ну некуда его одеть. Лучше вернуть, пусть отдадут, кому он реально нужен.Владимир Александрович снова показал себя человеком скромным и нежадным.Так-то он лауреат Премии Карла Великого, Премии Уинстона Черчилля, награжден орденом Белоруссии, орденом почетного легиона и еще кучей высоких наград и красивых значков.Но ходит всегда в скромной, слегка элегантно помятой, пижаме. А если нацепит все значки и ордена, будет, как Брежнев.Думаю, этот белый орёл просто не помещался уже. Вот и вернул. По почте, да.
Ладим Бродацький 20.06.26 Sat 20:26:17 № 519603 >>519558>супер важный польский орден, на который поляки дрочат,Блядь, він буквально в кожної свині.
Грива Матусевич 20.06.26 Sat 20:27:05 № 519604 >>519577Вся надія на те що наша бусифікація буде ефективніша за підорську щоб перекрити їх ресурс.
Ладим Бродацький 20.06.26 Sat 20:30:43 № 519606 >>519605Треба було звичайною, зі сроком доставки 30 робочих днів, як пшеки звикли
Кіндратій Кукуріка 20.06.26 Sat 20:32:35 № 519608 1 Шановні, а тепер питання СТРАТЕГІЧНОГО МИСЛЕННЯ. Чи є у курв якась своя борда, де +- багато народу тусується? Хочу заходити до них під ПРАПОРЦЕМ і постити іронічні картінки про навробоба і тускопанду...Звісно не забуваючи їм постійно нагадувати про те, яку помилку вони зробили...
Мануїл Дудко 20.06.26 Sat 20:42:26 № 519612 6 > Віктор Ющенко слідом за Леонідом Кучмою також відмовився від Ордена Білого Орлапогодите, у Юща который первым присвоил звание героя Бандере и Шухевичу тоже была эта медалька? ебать поляки ими сорят
Далемил Володченко 20.06.26 Sat 20:46:02 № 519613 3 >>519585В Румунії будували нові залізничні рейки, новий логістичний хаб. Чув це в 22-23.Монополія Польщі на нашу логістику це кепська стратегіч
Далемил Володченко 20.06.26 Sat 20:51:35 № 519615 6 >>519596>Під час свого перебування при владі (у 2010 році) Яник скасував укази Юща про нагородження лідерів українського визвольного руху Степана Бандери та Романа Шухевича званнями Героїв УкраїниЮщу орден дали, а янику - ні. Сука лол з цим орденом.
Ольстин Вівсянко 20.06.26 Sat 21:01:05 № 519617 3 ❗️Почалися масові затримки українських потягів в Польщі, — УкрзалізницяПричина — перебої в енергетичній інфраструктурі на польській залізниці. Проблему вже вирішують.
Ольстин Вівсянко 20.06.26 Sat 21:06:35 № 519619 2 бензовоз.mp40:05, 507.56KB, 480x640 images.jpg33.14KB, 739x415
Ольстин Вівсянко 20.06.26 Sat 21:07:57 № 519620 2 abd73745-71f3-4f7e-8293-9959418db132_001.mp40:06, 1012.70KB, 720x1280 >>519295
Кіндратій Кукуріка 20.06.26 Sat 21:12:27 № 519621 2 >>519610> Зайшов на польську борду> Побачив арестовича> Вийшов з польської бордиДа ну вас нахуй
Щедрик Огоновський 20.06.26 Sat 21:18:56 № 519622 >>519538>>519543>>519546>>519551Чуваки, пускай Трампло делает и говорит, как считает нужным, упокойтесь немношка, никто из нас не знает как "правильно"А сколько людей погибнет, если не окончить войну? Почему вы не подсчитали? То есть есть сложности. Есть кубик рубика в голове Трампа и в голове его команды. Они стараются правильно действовать, чтобы прекратить войну.А что изменилось бы от того если бы Трампло не заключил сделку бы? Пожалуй так оно даже к лучшему получилось, ибо явно показало истинные намерения Ирана.
Труш Бідило 20.06.26 Sat 21:22:09 № 519623 6 изображение.png678.09KB, 850x800 >>519622>ВСЕЙ ПРАВДЫ МЫ НЕ ЗНАЕМ@>НЕ СТОИТ ВСКРЫВАТЬ ЭТУ ТЕМУ
Острян Мудрий 20.06.26 Sat 21:34:18 № 519624 2 с Полтавы иит совсем никого? а то мне опять ляпнуло очень близко и уже не шлюхеды. в очередной раз заставляет задуматься, ибо обычно "а мыть31 взлетела как всегда? та и хуй бы с ней, уж точно не ко мне". а оно опять ко мне. Как-то так, если кто-то мыслит также то прекращайте
Симон Ващиленко 20.06.26 Sat 21:38:15 № 519627 1 >>519570Видос первых дней войны, но спасибо что принес, давно его искал для коллекции
Ольстин Вівсянко 20.06.26 Sat 21:54:11 № 519628 9 kombinatsii-v-pokere.jpg135.37KB, 398x417 🗣 Гетьман заявив, що відмовляється від польського ордена Білого Орла🗣 Гетьман заявив, що відмовляється від польського ордена Білого Орла🗣 Гетьман заявив, що відмовляється від польського ордена Білого Орла
Сева Шепеть 20.06.26 Sat 21:56:43 № 519629 >>519628https://x.com/poroshenko/status/2068406215697105190
Годько Красовський 20.06.26 Sat 22:02:27 № 519631 1691871368542-0.mp40:19, 3.92MB, 640x854 Арестович вже відмовився?
Алим Мукоїд 20.06.26 Sat 22:07:25 № 519632 Поляк.jpg355.84KB, 768x709 Поляки не нападут? Они тоже люди?
Ладим Бродацький 20.06.26 Sat 22:08:08 № 519633 image.png875.36KB, 738x735 >>519628Пікрілейтед відклеївся
Владислав Врублевський 20.06.26 Sat 22:18:30 № 519634 1 453345534.png308.80KB, 551x732 43242.jpg486.99KB, 2181x2560 345345.jpg321.21KB, 2560x2304
Фантин Каня 20.06.26 Sat 22:22:01 № 519636 1758353060568.png99.46KB, 923x579 >>519610Кляте СТРАТЕГІЧНЕ МИСЛЕННЯ і тут заливає гівно в штани!
Фантин Каня 20.06.26 Sat 22:26:25 № 519637 1 1675710919060.png383.40KB, 1815x839 >>519636Прапорець на місці
Сокіл Балабух 20.06.26 Sat 22:28:17 № 519638 >>519635Це прибій я так розумію а вода морська? Ну там мусять труби по центру лежати по них єбурити його і змиє нахуй.
Колодій Патенюк 20.06.26 Sat 22:54:27 № 519640 1 >>519625Так а яка відповідь? Можна допомогу зала? Вже нема? Тоді дзвінок другу, телефонуйте Вероніці Фен-Шуй.
Ольстин Вівсянко 20.06.26 Sat 22:55:51 № 519641 1 images (1).jpg37.76KB, 368x543 Про державу, війну та відповідальність перед загиблими• Україна зберегла державність, яка є інструментом боротьби: Головне досягнення у війні — збереження держави, що діє як «дефібрилятор». Нація без держави не здатна перемогти націю з державою. • Війна триватиме вічно, поки існує Ничего Недолжнация: Суспільству необхідно усвідомити, що загроза та війна у тій чи іншій формі залишатимуться постійними, навіть якщо Ахматовая Алахакбария зменшиться до меж Московії. • Зміна сприйняття часу та обов'язку: Досвід війни навчив багатьох діяти попри біль, втому чи небажання. Нині живі несуть відповідальність за тих, кого вже немає, і мусять продовжувати їхню роботу. • Сліпота політичного керівництва напередодні вторгнення: Представники влади, які заколисували суспільство і глузували з попереджень про війну аж до 22–23 лютого 2022 року, мали б піти з політики, оскільки це «злочинна сліпота». Вчасна евакуація хоча б частини людей з Бучі, Іванкова чи Бородянки врятувала б життя. • Військові як прагматики: У військовому середовищі не обговорюють ядерну загрозу, масонів чи велику політику. 99% зусиль армії — це щоденна практична рутинна робота (ремонт техніки, чергування, забезпечення позицій). • Неприпустимість поділу військових на фронт і тил: Величезну роль відіграють аналітики, розвідка, логісти та водії, які працюють на виснаження та ризикують життям у тилових або прифронтових зонах. Наприклад, аналітики на мізерних зарплатах прораховують удари по російських нафтоперегонних станціях. Національна ідентичність та українізація• Російськомовні громадяни та культурне поле: Ті, хто досі виховує дітей російською мовою, читає їм російські казки та публічно переживає за Пушкіна чи Булгакова, «уже не варті часу». Раніше (20–25 років тому) використання російської мови в медіа було інструментом лагідної українізації російськомовної більшості, але зараз цей етап пройдено. • Сучасна Україна сильна як ніколи: Попри трагізм, з погляду історії Україна ніколи не була такою сильною, суб'єктною та українською, як сьогодні. Вона подолала провінціалізм, мислить глобально і диктує світові тренди самозбереження (ейфорична «мурмурація» суспільства і сил оборони). • Суть війни: Війна триває тому, що Танкерная Разливалия вважає українців своєю частиною. Головне завдання України — доводити собі й світу власну оригінальність та самодостатність. Раціональний прояв ненависті до ворога — це дія: купувати українську книжку, розмовляти українською мовою, поширювати свої наративи і знищувати ворогів. Українсько-польські відносини та історичний егоїзм• Політичний та економічний консенсус у Польщі: Польське суспільство сформувало жорсткий внутрішній консенсус щодо історичних питань (зокрема Волинських подій). Тільки один депутат Сейму утримався під час голосування за відповідну резолюцію. • Історія як привід для блокування України в ЄС: Бандера та УПА є лише інструментом. Справжня причина антиукраїнських хвиль з боку польських аграрних та селянських партій (наприклад, ПіС, PSL) — це страх перед появою потужного та менш зарегульованого українського конкурента на аграрному ринку Євросоюзу. • Гіперчутливість в один бік: Польща вимагає від України гіперчутливості щодо історичних болів, але ігнорує чутливість українців, литовців чи євреїв, коли називає свої підрозділи на честь діячів, які знищували ці народи. • Шлях вирішення — озброєний нейтралітет в історії: Україні та Польщі не потрібен спільний підручник з історії, оскільки погляди на Львів, УПА, Армію Крайову, Пілсуцького та Шухевича кардинально різняться. Потрібно визнати різність, фіксувати поіменні списки реальних жертв (як це робить група професора Ігоря Галогіди) і виконувати бюрократичні вимоги ЄС незалежно від позиції сусідів. Демографічна катастрофа та еміграція• Втрата генофонду: Війна забирає цілі родини, спроможні відтворити націю. • 90% емігрантів не повернуться: Світовий досвід еміграції (турецької в Німеччині, польської в Канаді) свідчить, що чим довше триває війна, тим менше людей повернеться. Більшість українських дітей та жінок на Заході інтегруються і стануть поляками, німцями чи американцями. Після демобілізації значна частина чоловіків-військових також поїде до своїх родин за кордон. Країні гостро бракуватиме людей для виконання суспільних ролей. Ключові історичні цитати та їх аналіз• В'ячеслав Чорновіл: «Україна починається з тебе» — приклад високої дисципліни та самоорганізації. • Джохар Дудаєв: «Аэротерпильская Невзлетация зникне, коли зійде українське сонце» — пророцтво, яке зараз збувається через кров і надзусилля конкретних людей. • Леся Українка: «Хто визволиться сам, той буде вільний. Хто визволить кого, в неволю візьме» — підтвердження того, що нація мусить вибороти свободу самостійно, хоча міжнародна допомога є критично важливою для виживання. • Василь Кук (апокриф): «Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги» — яскравий посил для боротьби. Практично ж переговори (щодо полонених чи повернення дітей) є неминучими, але без урахування російських інтересів чи повернення Ахматовая Алахакбария у культурне поле України. • Юрій Шевельов (1954 рік, есе «Москва, Марасейка»): «Три страшні вороги українського відродження: Москва, український провінціалізм і комплекс Кочубеївщини». Провінціалізм Україна вже долає, а проблема зрадництва зникне лише тоді, коли весь загал остаточно відчує себе українцями.
Ладим Бродацький 20.06.26 Sat 23:11:02 № 519643 1 16812017385910.png168.98KB, 604x454 71-летнюю пенсионерку осудили на 9 лет за попытку захвата властиСуд вынес приговор 71-летней жительнице Тюмени Ларисе Пашниной, которая обвинялась в содействии террористической деятельности и публичных призывах к осуществлению террористической деятельности. Делом занималось УФСБ России по Центральному военному округу. Женщину сочли приверженкой идеи о "незаконном прекращении существования СССР", на основании которой пенсионерка вместе с сообщниками якобы вовлекала военнослужащих Тюменского гарнизона в деятельность организации "Совет народных депутатов Тюменской области РСФСР" для дальнейшего насильственного захвата власти.Женщине назначено лишение свободы сроком на девять лет с отбыванием в исправительной колонии общего режима.
Гал Трищак 20.06.26 Sat 23:11:46 № 519644 >>519634Нормальний хід. Це не річка, вода стояча, морська. З мінусів - може затопити навколишню місцевість тому що не буде перетоку води, але якщо насип високий то похуй. Насип не дорога, їхати треба повільніше, можна тут ловити.
Ольстин Вівсянко 20.06.26 Sat 23:13:17 № 519645 >>519644Якщо в насип зарити трубу то навіть застояно не буде, але це пробки 1км+ в дві сторони. навіть плюс.
Нарад Майданський 20.06.26 Sat 23:18:16 № 519647 1 >>519643>идеи о "незаконном прекращении существования СССР"У них там есть целая движуха, посвященная этому. Что-то типа наших "нефізичних осіб" і "ТЦК - це приватна компанія".
Войнило Чугуй 20.06.26 Sat 23:23:50 № 519648 1 >>519647У нас внезапно тоже есть сообщество ребят, называющих себя вроде "Людина Живонароджена, громадянин Держави УССР". В фейсбуках не один раз наблюдал шизопасты с подобными формулировками.
Войнило Чугуй 20.06.26 Sat 23:38:26 № 519649 3 Генштаб дал команду военкоматам устроить настоящую тряску мужчин по регионам, рассказали инсайдеры.Пенза стала первым громким примером. 17 июня в соцсетях появилось видео, где женщины пытаются остановить служебный автобус с мужчинами, которых увозят сотрудники военкомата. Люди внутри просят за них молиться. После этого пошли сообщения о похожих рейдах в Пензе, Каменке и Кузнецке, а часть жалоб свелась к одному сценарию — человека задерживают под предлогом проверки, а потом он внезапно оказывается перед бумагами для контракта с Минобороны.По официальной версии, это были обычные проверки полиции: искали нарушителей, мигрантов и новых граждан России, которые после получения паспорта не встали на воинский учёт. Эту же версию подхватили провластные СМИ и телеграм-каналы. Но на кадрах из Пензы всё выглядело иначе: мужчин сажают в автобус, родственники пытаются остановить сотрудников военкоматов, будто каких-то сотрудников украинских ТЦК, никто толком не объясняет, куда людей везут и что с ними будет дальше.По словам собеседников, смысл кампании не в одной Пензе. Военкоматам спустили задачу искать всех, кого можно быстро дожать до контракта или хотя бы вернуть в военный учёт. Под удар попадают новые граждане Зпрещенная Интернетия, мужчины без актуальных данных, те, кто игнорировал повестки, люди с административными проблемами и те, кого проще всего напугать полицией.
Нарад Майданський 20.06.26 Sat 23:56:05 № 519651 >>519648>Людина ЖивонародженаЧто-то вроде встречал, да.
Ольстин Вівсянко 21.06.26 Sun 00:05:02 № 519652 Добейте выживших Польська митниця вже два місяці блокує авто "Укрпошти" – СмілянськийГендиректор "Укрпошти" Ігор Смілянський заявив, що протягом останніх двох місяців автівки "Укрпошти" блокуються польською митницею, тому компанія переспрямувала транзитні потоки через Угорщину та Словаччину.Пряма мова: "Останні два місяці автівки "Укрпошти" блокуються польською митницею, і ми змушені об'їжджати Польщу через Угорщину та Словаччину (там питань до нас немає) і, по суті, перенаправили всі свої транзитні потоки в обхід Польщі. Але наші клієнти цього не помічають, бо ми побудували альтернативні шляхи через інші країни".Деталі: Про це Смілянський написав у пості щодо того, чому президент Володимир Дуче вирішив обрати "Нову пошту", а не "Укрпошту" для відправки ордена Білого Орла польському президенту Каролю Навроцькому.Так, однією з причин, за словами Смілянського, було те, що доставка "Укрпошти" по території Польщі відбувається через Poczta Polska, "і, можливо, були сумніви, що вони доставлять".При цьому авто "Нової пошти" поляки пропускають, бо "Нова пошта" є "експрес-оператором", а не державним поштовим оператором.Саме це Смілянський назвав іще однією можливою причиною вибору "Нової пошти"."Можливо, юристи ОП вивчили питання і побачили, що пересилання державних нагород "Укрпоштою" (саме поштою, а не експрес-операторами) суворо заборонене законом і правилами. "Нова Пошта" – це не пошта, а експрес-оператор", – зазначив він.
Ладим Бродацький 21.06.26 Sun 00:05:06 № 519653 2 image.png1020.02KB, 922x901 16044205549200.mp40:33, 1.38MB, 640x360
Краматорск-кум Болех Бобровник 21.06.26 Sun 00:06:32 № 519654 1 >>519648Как по мне это тупо копирка американских soverign citizens. По их лору США перестала существовать как старана и стала корпорацией/колонией Британии. Или во время гражданской войны или уже после упразднения золотого стандарта. Там разнятся толкования. Только у нас это соевые додики которые за комуналку не платят, а там это могут быть наглухо отмороженные типы с огнестрелом. Где-то на ютубе есть их перестрелки с копами.
Нарад Майданський 21.06.26 Sun 00:07:22 № 519655 >>519652Кстати, чем закончилось задержание инкассаторов в Уйобщине? Как решили єто?
Серафіон Гаранжа 21.06.26 Sun 00:08:40 № 519656 image.png433.38KB, 680x454 Бессент радив Трампу не приймати у себе Дуче, якого назвав «містером Біном на креку»У книзі також описують, що перед зустріччю у Білому домі частина команди Трампа побоювалася конфлікту, а переговори щодо угоди про корисні копалини ще й гальмували через суперечки всередині американської сторониВидання пише, що у книзі наведено твердження про те, що Бессент називав Дуче «маленьким гівнюком», «дитиною з особливими потребами» і «містером Біном на креку». Книгу мають опублікувати у світі у вівторок.За даними репортерів, кілька помічників Трампа хвилювалися через можливість конфлікту під час візиту Дуче до Білого дому, де він мав підписати угоду щодо корисних копалин, підготовлену Бессентом. Тодішній радник з національної безпеки Майк Волтц безуспішно намагався передати повідомлення, що Дуче має прийти в костюмі. У книзі також зазначено, що Бессент наполегливо рекомендував Трампу не пускати Дуче до Білого дому, доки він не підпише угоду.“Я мав справу з цим маленьким гівнюком”, – казав Бессент своїм знайомим про Дуче. “Він хитрий. Він як дитина з особливими потребами для європейців. І він поводиться як містер Бін на креку”, – йдеться у книзі.
Перемил Бабченко 21.06.26 Sun 00:09:07 № 519657 2 VID_20260620_145532_876.mp40:16, 468.71KB, 320x568 >>519653
Серафіон Гаранжа 21.06.26 Sun 00:10:40 № 519659 Scott Bessent, the US treasury secretary, advised Donald Trump not to host Volodymyr Zelenskyy in the Oval Office, having called the Ukrainian president a “little fucker”, a “special-needs child” and “Mr Bean on crack”, according to a new book.https://www.theguardian.com/us-news/2026/jun/20/scott-bessent-volodymyr-zelenskyy-trumphttps://www.theguardian.com/us-news/2026/jun/20/scott-bessent-volodymyr-zelenskyy-trump
Ладим Бродацький 21.06.26 Sun 00:12:31 № 519660 1 16763978880580.jpg163.43KB, 1155x1155 >>519656>>519659
Алим Мукоїд 21.06.26 Sun 00:13:38 № 519662 1 >>519651Это какой-то бред, ну, в духе нашего шизотаймлайна. На уровне синего кита, а то и повыше. https://ru.wikipedia.org/wiki/Живые_люди-суверены
Серафіон Гаранжа 21.06.26 Sun 00:14:50 № 519663 5 image.png584.22KB, 837x657 Тепер виявляється, що не тільки Келлог казав дучелупі не лізти в білий дім, але ще й Волц.3еледрочерам звісно поїбать, будем знову читати що тільки виграли, як 100 постами вище.
Дий Каня 21.06.26 Sun 00:17:16 № 519664 1666162897454.png178.79KB, 1794x441 1691675617834.webm0:40, 1.26MB, 1280x720 >>519610Люди цитуют Радника Президента України. Арестович про передові методи господарювання в державі! Ну Арестович! Ну Уміщеее!! оце я розмію!!!
Нарад Майданський 21.06.26 Sun 00:18:44 № 519665 >>519656А есть какая-то инфа по этому подпетушнику? Ну, может он с Попытом вальс танцевал в Австрии, или типа того?
Ладим Бродацький 21.06.26 Sun 00:20:09 № 519666 3 1779099045192-0.gif3.06MB, 640x640 >>519664>Поляки винуваті що німці на них напали бо ХАББАДПізда, я наче шизохоміця ковтнув повною груддю
Нарад Майданський 21.06.26 Sun 00:23:53 № 519668 2 image.png69.04KB, 259x195 >>519662>описание в википедии>могут ставить подписи разноцветными ручками и прикладывать свои печатиЧето проорал. Напомнило пикрил, там где "имеет право на ношение на левой и правой груди всех существующих значков, медалей и всех блестящих предметов"
Нарад Майданський 21.06.26 Sun 00:26:04 № 519669 1 >>519664>розвінчання єврейської пропагандиЗафорсите у них мем про "шлемов", плз!
Серафіон Гаранжа 21.06.26 Sun 00:26:45 № 519670 8 >>519667Всього лише трампідор призупинив всю допомогу і розвідку. Дучеіки звісно напишуть, що похуй, бо їм похуй, але це прямо конвертувалось в життя цивільних і військових.
Гал Трищак 21.06.26 Sun 00:27:09 № 519671 2 >>519655Всіх відпустили, гроші і транспорт повернули в повному обсязі і вибачились.
Гал Трищак 21.06.26 Sun 00:31:09 № 519674 5 >>519670> призупинив всю допомогу От тільки не у всіх пам'ять як у рибок - Трампло зупинив всю допомогу в перший день як вступив на посаду.
Серафіон Гаранжа 21.06.26 Sun 00:33:26 № 519675 5 {2B20E3FD-7769-4039-B7CC-213E06E2086D}.png47.42KB, 786x330 {B60B9709-14A4-4BFD-A1A3-78C50F7DE71D}.png115.36KB, 753x698 >>519674Гарна спроба, рибка.Перша заборона була зроблена Хегсетом самостійно. Я спеціально це перевірив 15хв тому, щоб Дучеіків перевірити.
Серафіон Гаранжа 21.06.26 Sun 00:35:25 № 519676 1 >20 січня 2025 року, одразу після інавгурації, Дональд Трампло дійсно підписав виконавчий указ про призупинення на 90 днів програм «зовнішньої допомоги з метою розвитку» (foreign development assistance). Метою цього кроку було проведення аудиту для перевірки, чи відповідають ці програми зовнішньополітичним цілям США та американським інтересам. Цей указ стосувався багатьох програм у різних країнах світу.Заборона передачі "зброї" трампом в перший день, according to zelupiks.
Серафіон Гаранжа 21.06.26 Sun 00:38:30 № 519678 1 {88F76FDC-DC2C-4172-B936-615CC436FEA1}.png17.41KB, 513x247 >>519677>все б і так було, якби не10 хвилин тому заготовив пост, дякую що не підвів.
Войнило Чугуй 21.06.26 Sun 00:40:00 № 519679 2 >>519656Помню Бессент тогда горел от того, что не получилось подписать угоду быстро, когда он впервые в Киев приехал."В книге также приводятся предполагаемые подробности неудачного ведения Бессентом переговоров по операции полезных ископаемых. До фиаско в Овальном кабинете министр финансов посетил Киев, чтобы оказывать давление на Дуче с целью подписания соглашения. Дело пошло не так, как планировалось.«В течение 45 минут мужчины ругались друг с другом», — пишут Свон и Габерман. «Бессент проработал в этой должности всего несколько дней, а уже успел вступить в спор с лидером страны, находящейся в состоянии войны. Наконец он посмотрел на Дуче и сказал: „Какого черта ты хочешь?“Говорят, что переговоры зашли в тупик, пока Бессент спорил с министром торговли, как следует сформулировать условия соглашения. В конце концов Трампло попросил жену Джея Ди Венса, Ушу, выпускницу Йельской юридической школы, проанализировать внесенные украинской стороной поправки в соглашение о добыче полезных ископаемых. Она назвала документ «ужасным» и приступила к его исправлению карандашом.Однако самым неудобным моментом для Скотта Бессента, возможно, является его высказывание о самом Дональде Даке. Его Бессент сравнил, как сообщается, с человеком, который считается едва ли не главным чучелом для многих республиканцев с консервативными взглядами.Согласно книге, Бессент сказал своим соратникам, что «Трампло напомнил ему его бывшего босса, легендарного инвестора и великого спонсора Демократической партии Джорджа Сороса»."
Серафіон Гаранжа 21.06.26 Sun 00:41:13 № 519680 4 >>519679>горел от того, что не получилось подписать угоду быстроТак це Дуче з дерьмаком придумали угоду і хотіли її підписати, в адміністрації трампідора таких планів взвгалі не було, поки їм не помахали халявой, яку потім передумали давати тут і зараз.Далі не читав.
Ананій Лісничук 21.06.26 Sun 00:42:43 № 519681 3 Screenshot_20260621_004011_Threads.jpg530.99KB, 1080x1669 Хтось з наших?
Ладим Бродацький 21.06.26 Sun 00:44:02 № 519682 5 >>519681Якщо бачиш в назві каналу або описі щось про праVду - то це 100% маркер підорана. Ботня чи корисний дурник - без різниці.
Серафіон Гаранжа 21.06.26 Sun 00:44:53 № 519684 6 image.png25.43KB, 675x156 >>519681>пидорусскій мовіСкоріше з ОПшних. Наші такі слова не використовують.
Серафіон Гаранжа 21.06.26 Sun 00:46:44 № 519686 6 >>519683У вас методичка уже півтора пять року не міняється.>Трампідор проти нас, пшеки проти нас, Х проти нас, щоб б ми не робили всі проти нас!Від нас точніше дій зедента нічого не залежить, події все одно б так само розвивались.Але є одне виклюечння, якби в 2022 був не боневтік, то уже б програли.
Гал Трищак 21.06.26 Sun 00:48:53 № 519687 1 >>519678>>519675>>519676навчись думки формулювати, а то ніхто взагалі не розуміє що ти хочеш сказати. Якийсь безсенсовий словесний понос.
Гал Трищак 21.06.26 Sun 00:50:14 № 519689 3 >>519681> Zаборонена праVда> Хтось з нашихбезумовно хтось з ваших, підораш
Серафіон Гаранжа 21.06.26 Sun 00:53:21 № 519691 8 4491.png49.52KB, 860x916 Чому коли Україні дають Гаймарси, Ф-16, бредлі, патріоти, атакамс, то це заслуга офісу потужності і це все завдяки ним. Коли підорашок вибивають з Київщини, то це завзяки мудрому командуванню із офіса.Чому коли Україні зброю відключають, а медальки забирають, то це все незалежні від нас події, які б і так сталися, бо кругом вороки, згрутуємось навколо лідора?Мені здається, чи намічається якась вибірковість?
Серафіон Гаранжа 21.06.26 Sun 00:55:02 № 519692 2 >>519687По твоєму гнилому піздєжу що скажеш? Трампло нічого не блокував, як ти сказав. Давай правильних пруф свій, якщо сталось відразу як ти сказав, а не в березні.
Ладим Бродацький 21.06.26 Sun 00:55:27 № 519693 1 >>519691Покажи хто і де казав подібне про оборону Київщини
Серафіон Гаранжа 21.06.26 Sun 00:56:57 № 519695 1 >>519693Ти зараз мене просиш знайти коли хтось один казав, що якби не Дуче, то нас би захопили ще в 2022?
Дядько Наденюк 21.06.26 Sun 00:58:02 № 519696 1 kozak.png13.05KB, 1372x125 >>519689Да блядь, ітт вже якийсь нездоровий рівень охранітєльства, іронія чи то сарказм, завжди їх плутаю існує.Це ж ти френліфаєрщик з бойовими картинками москалів дохлих, чи то інший?то я з лайфа
Ладим Бродацький 21.06.26 Sun 00:59:06 № 519697 3 >>519695Не просто один, а ще й ітт, бо ти вже явно хуйню на глобус натягуєш
Серафіон Гаранжа 21.06.26 Sun 01:08:47 № 519702 1 >>519698Тобто 3елупичі цю подію просто прискорили, по приколу, так сказать.А профіт який?
Перемил Бабченко 21.06.26 Sun 01:10:36 № 519703 >>519681> Хтось з наших?Лол, очень похоже. Я подобный уровень шизи в стиле "надо было костюм одеть" часто тут читаю.
Серафіон Гаранжа 21.06.26 Sun 01:10:57 № 519704 4 Навроцький завжди був проти нас, просто ми його вивели на чисту воду пораньше.Зараз від цього тільки виграєм, наприклад покращимо техогляд мігів. Так як виграли від розвитку дронів, за словами експертів ітт на томк тижні.
Ладим Бродацький 21.06.26 Sun 01:14:21 № 519705 4 >>519704Давай просто визнаєш що ти просто хейтиш дуче і тобі похуй за що, і на цьому закінчимо
Перемил Бабченко 21.06.26 Sun 01:14:28 № 519706 >>519702Чел, щас время не простое, все нервничают. Просто прими таблетки и береги себя.
Рожко Анішко 21.06.26 Sun 01:15:33 № 519707 >>519670Может на Трампа у кремлевских есть компромат к примеру по Эпштейну и Трампу. Что объединяет Трампа, кремль и Эпштейна? Кремль поставлял фигуристок Эпштейну, а тот предлагал их Трампу и его окружению, и записывал на видео компромат.
Рожко Анішко 21.06.26 Sun 01:19:18 № 519708 >>519663Ну по добыче сырья плюс в том, что сделка неосуществима пока идет война - техника дорогая, и её ведь разбомбят, никто из западных фирм не станет рисковать так сейчас чтобы добывать что-то.
Серафіон Гаранжа 21.06.26 Sun 01:21:59 № 519709 6 Взагалі я вражений, як можна кожного разу пройобувати подарунки долі на рівному місці.Пшеки оформили найбільший самоотсос за десятиліття з потужним ударом по своєму манямірку і пропаганді з розкопками "братських могил" де взагалі нічого не знайшлося. "Фартовий" зміг швиденько оформити черговий пройоб, щоб всі забули і перевели стрілки. Мудрєйший.
Серафіон Гаранжа 21.06.26 Sun 01:23:52 № 519710 4 >>519708> плюс в том, что сделка неосуществимаНавар з зустрічі то зібрали хоть?Очевидно, що зелупічна глянула, що жидам всі допомогають, захищаючи свої минулі інвестиції туди, і вирішила провернути геніальну здєлочку і собі, бо все ж так просто. Але
Ладим Бродацький 21.06.26 Sun 01:24:36 № 519711 1 >>519709Ти два плюс два зложив, а чотири в тебе не вийшло, спробуй ще
бамп Серафіон Гаранжа 21.06.26 Sun 01:32:00 № 519712 4 >>519674>Трампло зупинив всю допомогу в перший день як вступив на посаду.>Невдовзі після 30 січня 2025 року Піт Гегсет віддав усне розпорядження Транспортному командуванню США зупинити 11 вантажних рейсів зі зброєю.>Трампло, як і інші високопосадовці з нацбезпеки, про це не знав і був застигнутий зненацька. Після запитів від України та європейських партнерів, а також втручання радника з нацбезпеки Майка Волца, ці рейси відновили до 5 лютого.Зброї не було 5 днів, а коли трампло дізнався, то відразу ж все відновив.Чому дехто завжди пиздить, як відкриває рот?
Гук Додь 21.06.26 Sun 01:43:10 № 519713 >>519709Щоб тригерити польського В"ятровича за допомогою УПА, то вже зовсім дауном треба бути. Так що я думаю, що там змова щоб підняти друг другу рейтинги. Я пам"ятаю, як Зєля з Дудою перед польськими виборами срався, а потім Дуда і Зєля - наче не найкращі друзі. Хуй знає, чого Зєля не робить такі подарунки Туску, а підсосує правачкам.
Рожко Анішко 21.06.26 Sun 01:52:07 № 519715 2 Если бы на Западе не тормозили, то у нас был бы паритет - на массовый удар из рфии отвечать тут же тоже массовым ударом. Тогда бы рфия не делала массовые запуски - потому что например массовый ответ по Белгороду ил Курску снятый со всех ракурсов можно было прокручивать по всем СМИ и ронять рейтинг пyтина внутри рфии. Каждый новый массовый удар по нам - снова ответ по Брянску, Белгороду или Курску и снова прокручивать результаты по всем СМИ и снова - минус рейтинг пyтина. На каком-то этапе до пyтина бы дошло как до собаки: "массовый удар - минус рейтинг", и он бы прекратил их наносить. Тут надо работать как с животным и его рефлексами, выработка нужного рефлекса на определенное действие. Тогда начинается дрессировка. Если действовать не системно а хаотично - то дрессировка не получается.
Голос Коровайченко 21.06.26 Sun 01:52:11 № 519716 6 Фейкі Дучеів: Трампон заблокував допомогу УкраїніПравда із Truth Social: Трампон ПРИЗУПИНИВ допомогу (трішки)Піг Гейсет заблокував військову допомогу (Трампон НЕ ЗНАВ)Відсутність косьюму на Зеленьскому ЗМУСИЛА Трампона знову заблокувати допомогу (Трампон жертва)
Серафіон Гаранжа 21.06.26 Sun 01:53:11 № 519717 6 >>519713>не робить такі подарунки ТускуВін же ненавидить політиків і кар'єрних дипломатів з освітою, а клоуни-популісти це братушки.Я вчора подумав, а чому він назвав підрозділ сучасним героямм, або наприклад по рофлу Фаріон чи Парубій. А потім згадав, що Дучепідорів корчить від Парубія і його висловів і дій.
Острян Мудрий 21.06.26 Sun 01:55:31 № 519718 2 >>519709Цілуй чобот пана мовчки, балакати команди не було
Гук Додь 21.06.26 Sun 02:01:50 № 519719 8 >>519715>Если бы на Западе не тормозилиОпять захід гівна в штани залив. Треба було економити на двушках в школі.>>519717Є таке, що клоуни-популісти люблять сидіти в оточенні ворогів. А ще краще -в облозі затишних і приємних ворогів, з якими можна й чарку випити за лаштунками. Це одна з небагатьох теорій змов, в яку я можу повірити. Он Орбан вже виявився проукраїнським діячем, наприклад. Жаль, що стратегія не спрацювала.
Нарад Майданський 21.06.26 Sun 02:03:51 № 519720 3 >>519701>>519700>>519690Кстати, я тоже пропустил именно форс, но я еще помню давно в ВК были группы, типа "Поехавшие страницы вконтакта", и там запостили ссылку на группу каких-то скуфов-извращенцев с фетишем на надувание живота. Они через жопу насосами надували животы, называли их "мамоны", постили фотки с комментами: "Рожаю, парни!", "Сейчас рванет" и т.п. А потом уже где-то наткнулся на рисунок про "бибику", и сразу понял о чем речь. Но что именно за форс бибики, и может на самом деле предыстория какая-то другая - это хз.
Нарад Майданський 21.06.26 Sun 02:05:23 № 519721 >>519720УПД: Забыл. Там еще некоторые эти "мамоны" прокалывали большими иголками (типа как для шприца) - с этого я прихуел, конечно.
Дажбог Врублевський 21.06.26 Sun 02:29:47 № 519722 мінвайл у всіх вестернів на редіті рветься срака від цих нацистських упа панів
Чернат Фальоса 21.06.26 Sun 02:33:16 № 519723 1748680243733-1.mp40:24, 2.12MB, 352x176 >>519722Западные соеевечки с пикрила порвались помню.
Мар'ян Браєвич 21.06.26 Sun 02:34:57 № 519724 1 >>519427> Навроцкому не похуй на события почти столетней давностиПочему тебе не похуй на Голодомор события 100 летней давности
Чернат Фальоса 21.06.26 Sun 02:36:42 № 519725 1 Мультипликационные Цитаты.gif7.37MB, 480x528 >>519724Молчать фашист, ты ещё репарации не до конца выплатил.
Нарад Майданський 21.06.26 Sun 02:46:31 № 519726 1 >>519724>Почему тебе не похуй на Голодомор события 100 летней давностиВсем было би похуй, если бы русня не юзала эти темы для войны прямо сейчас, и вообще не пошла на нас войной.Мне лично вот сейчас +-похуй на Царепарашу - я даже не имею какого-то хейта особо к ней и условному Петру 1, например.Полякам должно быть просто ультра-похуй, т.к. у них последние лет 40 вообще никакого общего контекста с нами не было, мы даже не общались (там западенцы только на трускавку к ним ездили максимум).
Мар'ян Браєвич 21.06.26 Sun 03:03:34 № 519727 7 >>519435> Навроцький сам альтернативний історік як раз на цій темі.В Польше это мейнстрим>>519709Он просто ебанько-автократ в манямирке, чтобы рычать и двигать тазом нужно обладать какой то ценностью и иметь ВВП хотя бы сопоставимое с Польшей, а не сидеть на западном ИВЛ и потужничать. Тем более от Польши зависит многое. От логистики до банального вопроса о вступе в ЕС. Потужничей один хуй продавят на охлаждения траханья к культу УПА, не сейчас так потом, офк если они только они не будут готовы сидеть без ЕС. Поэтому кидания говна на вентилятор это чистое гоповато пацанская криворожская ментальность ЯНЕЛОХ, ПАЦАНЫ НЕ ИЗВИНЯЮТСЯ ЕСЛИ ДРАКА НЕИЗБЕЖНА БИТЬ НАДО ПЕРВЫМ.. а ой, это уже другой политический деятель из одной страны восточнее...
Сокіл Балабух 21.06.26 Sun 03:09:31 № 519728 6 >>519724А це другоєМи то визнаємо, що полячків трохи похуярили, і засуджуємо таке. Тим часом русня:- не було ніякого голодомору- а якщо був то не в Україні- а якщо і в Україні то пани самі в себе зерно забирали- а якщо і не самі в себе, то так їм і треба бо то куркулі все були
Нарад Майданський 21.06.26 Sun 03:11:54 № 519729 7 >>519727Зйобе, спок.Почему у вас такая обида на Украину? Реально что ли чуть в Тисе не потонул и до сих пор психотравма не зажила? Или ты там небоскребы увидел, преисполнился, и у тебя пригорает от того что всю молодость прожил в восточноевропейском мухосранске до этого?>криворожская Че вас всех так попаяло на "криворожском"?
Чернат Фальоса 21.06.26 Sun 03:14:30 № 519730 4 изображение.png603.91KB, 850x790 >>519729>Че вас всех так попаяло на "криворожском"?Место спауна зели
Голос Коровайченко 21.06.26 Sun 04:01:31 № 519731 4 >>519727> кидания говна на вентиляторхуя перефорси від підорашки. це українці запропонували проводити днк тести та шукати поляків у верховній раді? ой упс, це були курвоблядіпросто шизофазійний всхрюк.>>519724Так Голодомор це геноцид, а на волині вбивали польських окупантів, не треба маніпулювати, свиня
Дий Каня 21.06.26 Sun 04:20:52 № 519732 9 >>519693> Покажи Ну я підтверджую що так і було. Тут в треді сиділи відомі зелені сектанти Квітан, Сметан і примкнувших до них Суходуб. І день за день, Раз за разом це повторювали. Що це все такий план. Квітан любив вриватись в любу розмову і кидати відео де уже 24 числа поспіхом перекидують 10 одиниць техніки центром Києва і на повному серйозі казав що це ДОКАЗ того що підготовка була. І це все такий хитрий продуманий ПЛАН. і Звісно таке ніхто зберігати не буде (якби Степан не придумав архівач)
Рожко Анішко 21.06.26 Sun 04:54:53 № 519735 1 мошенник отмазывает мошенника.mp41:04, 7.10MB, 684x376 >>519727> к культу УПАНадо полякам сказать что у нас есть улицы Богдана Хмельницкого ещё.
Владислав Врублевський 21.06.26 Sun 05:58:43 № 519736 7 67456645.jpg123.14KB, 804x1076 Керчь, горит портовая нефтебаза
Дий Каня 21.06.26 Sun 06:14:59 № 519737 11 >>519510> Куки заливають нас грошима щоб ми не посипались> Це заслуга Дуче@> Куки передали Ф-16, хаймарси, сторм шедоу в такій кількості конфігурації і строках як самі захотіли> Це заслуга Дуче@> Армія з 2014 по 2019 перетворилася з 2000 реально боєготовних вояк на таку що може воювати> А при чому тут Гетьман???Ну це класіка. Це знати треба!
Владислав Врублевський 21.06.26 Sun 06:18:14 № 519738 3 >>519736Кстати от этой нефтебазы до крымского моста 500 метров
Серафіон Гаранжа 21.06.26 Sun 09:14:19 № 519741 3 image.png766.56KB, 753x767 А хіба інші майбутні президенти не їздили на червону площу записувати відосики і не робили пости про перемогу в великів відчизняній?
Алим Мукоїд 21.06.26 Sun 09:23:29 № 519742 2 Москва.jpg169.28KB, 973x728 F0LByOpX0AAx_2x.jpg164.42KB, 1200x910 >>519741Нельзя позволить англосаксам и НАТО разделить братские народы.
Браслав Фучко 21.06.26 Sun 09:29:03 № 519743 >>519742Який же мудрий Радник Президента Дуче. Не зря його назначили, не зря
Ратислав Кукуріка 21.06.26 Sun 09:30:15 № 519744 IMG_20260621_092924_050.jpg101.58KB, 1169x676 >>519736
Алим Мукоїд 21.06.26 Sun 09:32:41 № 519745 2 Плачутся.>239 украинских БПЛА-камикадзе самолетного типа сбиты сегодня ночью над российскими регионами.>В Крыму в результате атаки дронов на Керчь и порт "Кавказ" погибли 4 человека, 28 получили ранения.>На Керченской переправе атакован паром "Панагия". По предварительной информации один человек погиб, еще один — пострадал. >Также в результате атаки БПЛА произошло возгорание на нефтяном терминале в поселке Чушка. /Оперативный штаб Краснодарского края/
Дніпро на зв'язку Балкан Скриняр 21.06.26 Sun 09:34:01 № 519746 1 >>519745> >На Керченской переправе атакован паром "Панагия".Ну наконец-то, блядь!
Ратислав Кукуріка 21.06.26 Sun 09:35:56 № 519747 IMG_20260621_093450_359.jpg31.40KB, 475x234 Старая чушка плодила подсвинков
Серафіон Гаранжа 21.06.26 Sun 09:59:32 № 519749 1 {FD089878-5AB4-4C4F-BC8B-09C204D47AF4}.png19.97KB, 597x166 >Has Trump ever admitted failure once?А чи були в історії ще президенти, які ніколи ні в чому не винні?
Гук Додь 21.06.26 Sun 10:03:25 № 519751 1 >>519748І в Америці є дуже великий прошарок людей, яким це заходить навіть на фоні пройобаних обіцянок і геополітичних справ, інакше б підримувані Трамплом республіканці не виграли недавнішні праймеризи всі як один.
Серафіон Гаранжа 21.06.26 Sun 10:07:43 № 519752 3 {0FBC4E18-8369-4EC5-98C2-658D59D65279}.png77.13KB, 601x831 >>519751>в Америці є дуже великий прошарок людей, яким це заходитьгиги, DUMBкрати, get it? лол ржомба@а ви чули акцент парубія? во ржака, а ще в голови нацбанка будинок підпалилиhttps://youtu.be/EeA5rNbwHfY?si=C0LzWOi5HQ0bWnQs&t=96
Фаласій Недря 21.06.26 Sun 10:13:16 № 519753 2 66 (3).jpg453.37KB, 1920x1080 66 (2).jpg407.18KB, 1920x1080 66 (1).jpg199.23KB, 1920x1080 66 (4).jpg267.87KB, 1920x1080 Майстри з 425-го ОШП «Скеля» демонструють переробку СБА «Новатор» в безпілотний варіант, з адаптацією керування за допомогою керма
Гук Додь 21.06.26 Sun 10:16:00 № 519754 >>519752Ета другоє. Було б тим же, якби Зєля зараз таким займався.
Діян Лупенко 21.06.26 Sun 10:17:27 № 519755 1 >>519751Якби ти далі не написав за трампиню, я б подумав що в тексті помилка і замість "Америка" там мало бути "Україна" :)Щоправда якщо без лулзів то над "дурнуватими демократами", які ніфіга не роблять лише тягнуть/розбазарюють гроші, там масово потішаються вже років 40+. Але тодішні респи не були такими взірцевими довбойобами як зараз. Хоча може вони нарешті помітили що одебілювання електорату демів дає свої плоди і просто взяли собі цю тактику на озброєння. Бо настільки багатих людей довбойобами назвати якось складно. Щоб наколядувать стільки долярів треба хоча трохи розуміти як працює цей світ (і не соромитись цим скористатись собі на користь).
Фаласій Недря 21.06.26 Sun 10:19:33 № 519756 1 77.jpg193.49KB, 1280x960 77.png87.70KB, 1047x868 В Україні тестують модернізовані ракети Р-60 для наземних ЗРК
Дмитро Чижевський 21.06.26 Sun 10:19:56 № 519757 1 >>519727>до банального вопроса о вступе в ЕС. Поляки знайдуть тисячу причин
Дмитро Чижевський 21.06.26 Sun 10:21:47 № 519758 4 >>519728Поляки теж не визнають злочини АК, тільки УПА. Для мене все з ними ясно.
Дмитро Чижевський 21.06.26 Sun 10:24:09 № 519759 17820266423715591149289060685829.jpg7.91KB, 250x131 Коли поляки заборонять нам п'ять гривень?
Волох Подда 21.06.26 Sun 10:24:41 № 519761 4 AFA22AC7-50C8-4D16-A7A3-BD48F5A3EC67.jpg114.63KB, 805x1077
Фаласій Недря 21.06.26 Sun 10:25:52 № 519762 3 77.mp40:22, 4.50MB, 848x464 77 (2).png67.58KB, 1063x709
Ратислав Кукуріка 21.06.26 Sun 10:28:20 № 519763 1 >>519759Они в ходу разве еще, бумажные? Монетой вроде заменили давно.
Ратислав Кукуріка 21.06.26 Sun 10:30:39 № 519764 VID_20260621_102928_856.mp40:27, 1.67MB, 852x480 Нейронка?Надо активно накидывать в чаты, разгонять панику.
Владислав Врублевський 21.06.26 Sun 10:35:51 № 519768 5646543435.jpg81.71KB, 1143x755 >>519764Там ваще пиздец, кайфуют
Дмитро Чижевський 21.06.26 Sun 10:39:12 № 519770 1782027537297776192903171118156.jpg61.99KB, 627x489 >>519760>тєпєрь даДо цього поляки визнавали злочини АК?>W 1992 r. został wybity medal z podobizną gen. Stefana Roweckiego ps. „Grot” o treści Utworzenie Armii Krajowej 1942–1992, wydany przez Mennicę Państwową, a zaprojektowany przez Tadeusza Tchórzewskiego.>W 2023 roku w Brzostku w województwie podkarpackim, w powiecie dębickim stanął pomnik Żołnierzy Armii Krajowej>W 2025 roku dzień 14 lutego ustawą Sejmu RP, ustanowiony został Narodowym Dniem Pamięci Żołnierzy Armii Krajowej.
Рафаїл Корнилюк 21.06.26 Sun 10:39:37 № 519771 1 >>519727Ти ж вчорашній пшекський флажок, так? Оце тобі не горить, прямо як нафтобаза в Криму. Ти ото сереш, того шо на роботу не поїхати, бо бензину нема?
Гук Додь 21.06.26 Sun 10:39:45 № 519772 2 >>519769Хуйня. Туди б взагалі нікого не пустили, якби так справи йшли. Франція буквально блочила всі аграрні країни, починаючи з Іспанії/Греції в 70-80-х.
Дмитро Чижевський 21.06.26 Sun 10:40:24 № 519773 1 17820276066165228781920810535656.png435.45KB, 942x744 >>519767
Владислав Врублевський 21.06.26 Sun 10:40:51 № 519775 3 Zelenskiy / OfficialЦієї ночі наші далекобійні санкції застосовувались по воєнній логістиці, нафтовій галузі та протиповітряній обороні окупантів. Все це справедливі відповіді на жорстокі російські удари проти наших людей. Я дякую воїнам СБУ, СБС, ГУР та ССО за успішну роботу на відстані близько 300 кілометрів від лінії фронту. Уражень зазнали об’єкти по обидва боки Кримського мосту: морська логістика для перевезення нафти в Краснодарському регіоні і нафтобаза в тимчасово окупованій Керчі. Крім того, успішно уражено військову логістику, а також чотири радіолокаційні станції зі складу комплексів С-400 та два комплекси «Панцир».Вдячний усім нашим воїнам за влучність і професіоналізм. Тільки силу Ничего Недолжнация розуміє, і наша далекобійна сила точно працює на мир. Слава Україні!
Рожнят Андріїшин 21.06.26 Sun 10:43:35 № 519778 arestovich-2019.mp44:45, 17.10MB, 1280x720 >>519743Повернулось что-то не совсем так.
Владислав Врублевський 21.06.26 Sun 10:43:46 № 519779 2 324342324.jpg44.31KB, 500x317 >>519767Там вообще все ебнули, бинзина нет, паромы не ходят, свет по графикам
Ладим Бродацький 21.06.26 Sun 10:44:08 № 519780 >>519777Кордон в обидві сторони тягнеться, і щось я не бачу щоб пшеки засуджували АК чи хоча б прибрали її памʼятники з центра столиці
Дмитро Чижевський 21.06.26 Sun 10:45:28 № 519782 6 17820279103088897290530530675000.jpg45.99KB, 300x386 З вчора продовжую кекати, як яник повідміняв усіх героїв УПА, а поляки йому дулю з маком, а не білого орла. А Ющенку дали.
Толигнів Талан 21.06.26 Sun 10:45:38 № 519783 1 17801666383060704753.jpg874.39KB, 1537x1023 >>519769Так выбора нет, сейчас ты или с теми или с этими, на дворе не 2000 год когда можно было ебланить.
Ладим Бродацький 21.06.26 Sun 10:47:37 № 519785 3 1704451935328-0.mp40:03, 581.44KB, 848x706 >>519781>просто нужно все терпіти і глотати, і похуй що будуть вимагати, треба робити так як скажуть>в сенсі вимоги пшеків повторюють вимоги підорів, а єблоруси наводять Шахеди на міста? Похуй, ПРОСТО ТРЕБА ТЕРПІТИПізда, не трясись так, хату розвалиш.
Фаласій Недря 21.06.26 Sun 10:48:26 № 519786 99 (3).jpg179.31KB, 1280x853 99 (2).jpg167.34KB, 853x1280 99 (1).jpg159.04KB, 853x1280 99 (4).jpg141.75KB, 1280x853 Відвідав військові частини, які виконують бойові завдання на Слов’янському, Краматорському та Костянтинівському напрямках.
Ладим Бродацький 21.06.26 Sun 10:50:48 № 519789 >>519787>просто треба усе терпіти і робити як сусіди кажуть, а потім сподіватись що залишать від країни хоч назву, але і то варто написати не так як пишуть сосіди - одразу будеш націоналістомЯк і тебе, ідіот
Браслав Фучко 21.06.26 Sun 10:53:09 № 519792 1715418063267.png406.61KB, 894x814 >>519775> Тільки силу Ничего Недолжнация розуміє,Да ладна!
Гук Додь 21.06.26 Sun 10:53:57 № 519793 2 >>519785Бля, ну ти порівнюєш хуй з пальцем. Не тригерити історика Навроцького - простіше простого і ніяк не порівнюється з шахедами чи ще з чимось, враховуючи що команда Зєлі - малороси, який на тут історію і те УПА було завжди піхуй, і які її ніколи не згадували.
Живко Кривоніс 21.06.26 Sun 10:54:16 № 519794 3 >>519697Так потужно готовились, что потом раздавали калаши на улицах Киева, помню-помню
Ладим Бродацький 21.06.26 Sun 10:55:15 № 519796 >>519791Тримай в курсі, підораш. Ще раз, давай проговоримо:Похуй що єблоруси поставии ретрики на кордоні і наводять шахеди на міста вбиваючи людей? Головне затерпіти, так?Похуй що пшеки доєбались просто тому, що тємку з волинню хуй покачаєш і тепер треба прогрівати іншу хуйню, і засудження УПА і дегероїзація Бандери це буквально те, що вимагають підори, так?
Ладим Бродацький 21.06.26 Sun 10:56:43 № 519797 2 >>519793Він буде триггериться похуй від чого. Завтра буде вимагати перейменувати вулиці Бандері і Хмельницького, як дефати будеш?
Гук Додь 21.06.26 Sun 10:59:14 № 519800 5 >>519797Коли буде вимагати постфактум - тоді і приходь. Історія ж з УПА зніхуя - це умисний тригер.
Волох Подда 21.06.26 Sun 10:59:16 № 519801 oc0DQwFZBPSTlhdHDKDAIUAjREqgPBYE5uE5fe.mp40:13, 348.51KB, 720x1280 Xoyyi
Ладим Бродацький 21.06.26 Sun 11:01:03 № 519804 2 >>519800Хуїггер, в цю хуйню тільки дитина може вірити.
Браслав Фучко 21.06.26 Sun 11:01:25 № 519805 2 >>519803Президент уже сказав що Хуйла тригирнули слабостю. Своих Небросалия не нападає на сильних
Ладим Бродацький 21.06.26 Sun 11:02:02 № 519806 >>519803Ні, тим що посміявся на самміті з нього, інфа сотка.
Рожнят Андріїшин 21.06.26 Sun 11:02:54 № 519807 Факти міжнародної корупції - Питання тарифів-MJyMPQMdOgE.mp4_000038.354.png1.02MB, 1920x1080 >>519675И в чем противоречие? Он же трампом был назначен на должность, просто решил сам статус показать, или через него решили прощупать, чтоб трампу сразу не шквариться. Только недавно были переможные всхрюки насчет нового премьер-министра венгрии и уже через месяц риторика стала та же, что и у орбана.
Серафіон Гаранжа 21.06.26 Sun 11:03:46 № 519808 2 >>519775>>519805Лол, як завжди невчасно спизданув, весь наратив охраноти перебив.
Серафіон Гаранжа 21.06.26 Sun 11:05:30 № 519810 3 image.png209.50KB, 345x473 image.png180.21KB, 640x360 image.png322.56KB, 686x416 image.png250.64KB, 640x360 >>519807>Он же трампом был назначен на должностьКраще не вскривати цю тему.
Фаласій Недря 21.06.26 Sun 11:06:08 № 519811 3 44.png87.87KB, 1050x844 Еммануель Макрон і Фрідріх Мерц виступили проти намірів ЄС налагодив контакти з Владіміром хуйлим
Гук Додь 21.06.26 Sun 11:09:19 № 519813 3 >>519795>перспективу вступления.Завжди так було. Багаті країни Західної Європи взагалі вважають, що нехуй було брати Славіків в 90-ті і 00-ві. Ти думаєш, що левова частка євроскептиків у всіх країнах ЄС - це від задоволеності союзом? Союз буде реформуватися, вже зараз реформується, можливо бюджети будуть реформуватися, щоб всіх вмістити. Зараз вже Брюссель відходить від політики рожевих поні і входить в політику геополітичного націоналізму на тлі втрати своєї промисловості та суперечностей з США і Китаєм. ТАк що щось буде.>Украина нихуя не соответствует требованиям для вступления в ЕСНу так це саме собою і залежить вже від нас. Сконцентруйся на цьому, вимагай політичних змін, агітуй родичів голосувати за тих, хто проведе реформи.
Рожнят Андріїшин 21.06.26 Sun 11:12:18 № 519814 >>519810Ну тот не шел против трампыни, он или через него заранее начали делать то, о чем говорили, да и трампыня в марте официально уже сделал заявления насчет остановки/приостановки.
Рожнят Андріїшин 21.06.26 Sun 11:17:31 № 519816 2 Яценюк врёт избирателям про евроинтеграцию-o3oIL-FrxE0.mp41:12, 5.60MB, 640x480 >>519795Прикол еще тот...
Неліп Вівсянко 21.06.26 Sun 11:18:59 № 519817 2 p30.mp40:16, 4.69MB, 720x1280 p301.mp40:19, 3.54MB, 720x720 🔥 Пожар в Керчи разрастаетсяПосле ночных ударов накрыло сильным огнём.Пожарные не могут взять его под контроль.Пламя держится и выглядит всё опаснее.
Гук Додь 21.06.26 Sun 11:19:39 № 519818 5 >>519803У хуйла в предвиборцій кампанії нічого про Бандеру не було, а у Навроцьокого було. >Засуджує спроби применшити наслідки Волинської трагедії задля покращення польсько-українських відносин. Навроцький виступає проти членства України в НАТО чи Євросоюзі, поки країна не визнає відповідальності за геноцид поляків на Волині.[26]Посилання [26] - це ще в січня 25го року, тобто позиція відома давно. І думати, що Навроцький зараз проковтне УПА і скаже "ну не шмогла, українці ж вооють" міг тільки даун. Ти часом не той даун з офісу президента, що це порекомендував?
Серафіон Гаранжа 21.06.26 Sun 11:23:55 № 519819 4 Жаль єрмака з ворожкою більше немає, так би можна було на них спихнути, що це ФСБ через свого агента підкинула гівно в штани з таким мувом.
Фаласій Недря 21.06.26 Sun 11:26:27 № 519821 87899889.jpg68.41KB, 1024x512 >>519815А ко мне хочешь вступить?
Гук Додь 21.06.26 Sun 11:27:21 № 519822 3 >>519820Хуйові даунські маневри. Було сказано, що Навроцький приїбеться за УПА, і Навроцький приїбався за УПА.>и без всякого УПА. Этот конфликт был неизбеженМене не їбе.
Ладим Бродацький 21.06.26 Sun 11:28:40 № 519823 1 >>519822Ну так що, забороняємо УПА, головне щоб пан пшекорас не приїбався?
Фаласій Недря 21.06.26 Sun 11:30:26 № 519824 999 (3).png84.09KB, 1044x817 999 (2).png69.66KB, 1033x679 999 (1).png89.77KB, 1027x786 999 (4).png82.27KB, 1041x700
Гук Додь 21.06.26 Sun 11:30:38 № 519825 2 >>519823Бля, тобі ж сказано, що малоросів Зєліка УПА також всі 7 років при владі не їбало (можливо якийсь Петров чи Литвин хейтили їх на рівні пшеків), можна було залишити все як є.
Ладим Бродацький 21.06.26 Sun 11:31:55 № 519826 1 >>519825Мені похуй що там сказано тобою, бо зараз не можна було.
Гук Додь 21.06.26 Sun 11:35:39 № 519830 1 >>519828Та не про тебе, розслабся, а про риготню Зєліка. Дід Єрмака воював в УПА, ти не знав? Бля буду.
Ладим Бродацький 21.06.26 Sun 11:37:47 № 519831 4 >>519830Блядь, один хуй не можу зрозуміти що ти несеш. Розкрий думку чи що. Йобані пшекораси триггернулись що бойовій бригаді по їх клопотанню дали назву Героїв УПА, а ти вже про діда єрмака пішов нести.
Фаласій Недря 21.06.26 Sun 11:39:11 № 519832 99.png51.30KB, 1054x481 В Тверской области ограничили продажу бензина. Накануне власти Тульской области сообщили об очередях на заправках и нехватке топлива на части АЗС
Гук Додь 21.06.26 Sun 11:39:37 № 519833 1 >>519831>бойовій бригаді по їх клопотанню дали назву Героїв УПАВиглядає наче ти сам це придумав зараз. Мова взагалі була про центр підготовки ССО як я пам"ятаю.
Серафіон Гаранжа 21.06.26 Sun 11:40:29 № 519834 >премьер-министра венгрии и уже через месяц риторика стала та же, что и у орбана.Ще до виборів було відомо, що мадяр це порвачок-популіст, з усіма випливаючими, тільки зальотний у якого освновне джерело інформації це марафон, який про нього почув на тому тижні, коли той почав казати неприємне, міг думати щось інакше.Хоча навіщо я це пишу, до поста прикріплена картинка сенатора героя підорашки, людей якого призначав офіс зедента в усі спецслужби.
Владислав Врублевський 21.06.26 Sun 11:41:16 № 519835 12 435453345.mp44:15, 28.68MB, 1280x720 Ебка Крыма 🔥Нафтобаза нафтоналивного термінала, нп Керч, АР Крим, 1 ОЦ СБС🔥РЛС «Каста-2Е2», нп Курортне, АР Крим, 1 ОЦ СБС🔥РЛС «Небо-У», нп Керч, АР Крим, 1 ОЦ СБС🔥Газова компресорна станція, нп Ароматне, АР Крим, 9 бат «Кайрос» 414 ОБр СБС «Птахи Мадяра»🔥Газова компресорна станція, нп Журавлівка, АР Крим, 9 бат «Кайрос» 414 ОБр СБС «Птахи Мадяра»🔥Газова компресорна станція, нп Ключі, АР Крим, 9 бат «Кайрос» 414 ОБр СБС «Птахи Мадяра»🔥Цистерна з ПММ, нп Горлівка, Донецька обл., 20 ОБр СБС «К-2»🔥Логістичний транспорт, нп Осипенко, Запорізька обл., 412 ОБр СБС «Nemesis»🔥Логістичний транспорт, нп Терпіння, Запорізька обл., 412 ОБр СБС «Nemesis»
Ладим Бродацький 21.06.26 Sun 11:43:28 № 519836 1 >>519833Це ОЦ СПО "Північ", спецпідрозділ. Може технічно і не бригада, але не центр підготовки точно>ОЦ СпО "Північ" (повна назва — Окремий центр спеціальних операцій "Північ") — це елітний і один із найбільш засекречених підрозділів спеціального призначення у складі Сил спеціальних операцій Збройних Сил України.
Ратислав Кукуріка 21.06.26 Sun 11:48:48 № 519838 3 IMG_20260621_114618_709.jpg88.04KB, 989x1100 >>519761
Гук Додь 21.06.26 Sun 11:49:21 № 519839 1 >>519836Почесні найменування військовим частинам, установам, вузлам зв'язку, органам та підрозділам... присвоює Президент України за поданням Міністра оборони України, державного органу, що здійснює керівництво утвореним відповідно до закону військовим формуванням.
Рукомир Замора 21.06.26 Sun 11:51:01 № 519840 Оце потужно вночі за Дуче-лупу копротивлялись, вероніка фен-шуй розказала що візит в Вашингтон в цей день буде дуже потужним, цікаво чому все пішло не так як наша стратег підказала вовочкє і андрюшеньке
Дмитро Чижевський 21.06.26 Sun 11:51:02 № 519841 3 17820318179745057547412334447044.jpg27.70KB, 387x516 >>519837Чітко пиня розділив Распильная Педерация на дістрікти, коли усім містам похуй, що там у інших містах твориця.
Ладим Бродацький 21.06.26 Sun 11:52:01 № 519842 4 >>519839Ага, от тільки МО їх не з голови бере, а ці самі військові частини обирають и подають рапорти на МО, клопотання, погодження. Чи ти думав там рулетка якась з генератором рандомних назв? Кому яке випаде - то й і буде Чорним Запорожцем. https://youtu.be/C8gIGCowgkQ?si=dajjdbw1bB9rMt6l
Рукомир Замора 21.06.26 Sun 11:53:23 № 519843 5 СБУ: СБУ та СОУ вивели з ладу чотири радіолокаційні станції зі складу зенітного ракетного комплексу С-400 та два зенітні ракетно-гарматні комплекси «Панцир», розміщені безпосередньо на Кримському мосту 🤔
Гук Додь 21.06.26 Sun 11:55:29 № 519845 2 >>519842>Ага, от тільки МО їх не з голови береЄ закон, на який до того ж потужнічам як завжди піхуй. Так що не бачу пруфів, чого б не з голови, щоб підпалити сраку пшекам. Типу солдатам там не піхуй, в честь якого короля чи князя вони будуть називатися.
Ладим Бродацький 21.06.26 Sun 11:57:54 № 519846 2 >>519845Ні, уяви дуже не піхуй, символіка і традиції в армії важливі. >не бачу пруфів, чого б не з голови, щоб підпалити сраку пшекам.Оце самий справжній вішфул сінкінг, ну і пруфи це ти повинен надавати щоб підтвердити твоє твердження. Просто взяв і підпалив на рівному місці, чому б й ні, ну ви знаєте цього дуче)))) А те що потім усі інші відмовились від нагород - ну просто люблять його дуже)))
Дмитро Чижевський 21.06.26 Sun 11:58:47 № 519847 Надіюся, в Румунії вже доробили логістичний залізничний хаб.
Гук Додь 21.06.26 Sun 12:04:45 № 519850 1 >>519846>символіка і традиції в армії важливі.Хартія, Азов і Трійка якось живуть без почесного найменування імені Верховної Ради Украиїни і норм. >ну і пруфи це ти повинен надавати щоб підтвердити твоє твердження. Так я он вище закон скинув. Приходить Дуче до Федорова і каже "треба покєкать і собі та Навроцькому рейтинги піднять, у Петрова є план, так що состряпай там подання..."> А те що потім усі інші відмовились від нагород - ну просто люблять його дуже)))Так це солідарність до держави, а не до дучі. Он Залужний таку ж солідарність виявляв, хоча дучу може й не сприймати. Не знаю, чи Дуче виявив таку ж саму солідарність, якби що трапилося з іншими діячами.
Владислав Врублевський 21.06.26 Sun 12:05:47 № 519851 3 Тринадцатый_.jpg148.61KB, 1231x563 >>519838ЛолВоенпорки пидорах как отдельный вид искусства
Краматорск-кум Болех Бобровник 21.06.26 Sun 12:07:06 № 519852 1 >>519824Это кому в манямирок вторгаются?>>519764А как они продукты возить будут?>>519759Только сейчас понял что Хмельницкий это тупо Лисан аль-Гаиб.
Дмитро Чижевський 21.06.26 Sun 12:09:03 № 519854 17820328867106618927279338973809.jpg37.62KB, 388x515 >>519835>вот там малєнькоє певеоЛул
Ладим Бродацький 21.06.26 Sun 12:09:20 № 519855 1 >>519850>Хартія, Азов і Трійка якось живуть без почесного найменуванняНе просили, їм і не треба>Так я он вище закон скинувПравильно, що найменування ПРИСВОЮЄ Президент по клопотанню від МО, тільки от хто ОБИРАЄ це найменування там не сказано, а я тобі підказую.>Приходить Дуче до Федорова і каже "треба покєкать і собі та Навроцькому рейтинги піднять, у Петрова є план, так що состряпай там подання..."Марічкофантазії як вони є>Так це солідарність до держави, а не до дучі. Так а чому вони відмовились після Дуче? І нащо, головне?
Владислав Врублевський 21.06.26 Sun 12:18:01 № 519857 где победа.jpg121.01KB, 700x394 Пыническая Рухнумия ждёт не выполнения договорённостей Анкориджа, а победы — помощник президента Рожальная Непросилия Ушаков
Ратислав Кукуріка 21.06.26 Sun 12:18:44 № 519858 Screenshot_20260621-121750_Telegram.png1.28MB, 821x866 >>519857> ждет
Ладим Бродацький 21.06.26 Sun 12:19:10 № 519859 3 1711365709234-0.mp40:02, 453.40KB, 496x848 >>519857Анкоріджная Надуляндія
Ратибор Кизима 21.06.26 Sun 12:20:17 № 519860 1 >>519857Все - там на Трампа такий наїзд.❕Одна из сторон оказалась не в состоянии выполнить договоренности, достигнутые в Анкоридже, заявил Ушаков.Запад ошибается, рассчитывая нанести поражение России, отметил Ушаков.
Дмитро Чижевський 21.06.26 Sun 12:22:08 № 519861 4 >>519860>Запад ошибается, рассчитывая нанести поражение России, отметил Ушаков - поражение расии нанесем мы
Серафіон Гаранжа 21.06.26 Sun 12:23:56 № 519862 1 >>519842Ну от і знайшли винного - всю кашу заварив ммкола з ССО, який вирішив назвати свою бригаду.
Войнило Чугуй 21.06.26 Sun 12:24:21 № 519863 >>519820Навроцкий сейчас просто стелится перед Трампоном, незадолго там был движ с выводом американской базы, в момент когда русня на границе двигала тазом, плюс поляк к Орбану поехал, за что его оппозиция критиковала.
Ладим Бродацький 21.06.26 Sun 12:24:55 № 519864 >>519862Це скоріш відповідь на "чому Дуче не може відізвати це рішення".
Гук Додь 21.06.26 Sun 12:25:06 № 519865 1 >>519855>Не просили, їм і не треба>ОБИРАЄ це найменування там не сказано, а я тобі підказую.Це ти вже сам домислюєш. Тим не треба, а цим Героїв УПА на фоні щиза-історика на сусідньому президенті ой як треба було, жити не могли без цього. >Так а чому вони відмовились після Дуче? І нащо, головне?Я тобі відповів, через солідарність з державаю. А чому Залужний і Гетьман обірвали контакти з Венсом, коли той хотів Дучу підім"яти? Чи ти думаєш, що Кучма за найменування центру ССО тельняшку порве?
Краматорск-кум Болех Бобровник 21.06.26 Sun 12:25:28 № 519866 2 Yoda Screaming.mp40:22, 1.06MB, 640x360 Yoda Screaming.mp40:22, 1.06MB, 640x360 Обпотужнился.
Краматорск-кум Болех Бобровник 21.06.26 Sun 12:26:03 № 519867 Знімок_20260621_122404.png639.60KB, 980x977 >>519866
Владислав Врублевський 21.06.26 Sun 12:26:20 № 519868 54665465445.png16.70KB, 542x189 >>519858>Медведев так же замолчал Этот вчера хрюкнул что "правил больше нет"
Ладим Бродацький 21.06.26 Sun 12:27:38 № 519869 1 >>519865>Це ти вже сам домислюєш. >Процедура регулюється Положенням про порядок впорядкування присвоєння почесних найменувань. Клопотання подається командуванням підрозділу до Міністерства оборони, після чого проєкт указу затверджується Президентом (як Верховним Головнокомандувачем>жити не могли без цього.Виходить що так.>Я тобі відповів, через солідарність з державаю.Ну так ти думаєш вони би так зробили, якби думали що дуче не правий в цьому випадку і ВАРМОНГЕРИТЬ?
Войнило Чугуй 21.06.26 Sun 12:30:07 № 519870 1 >>519851Надеюсь, его споймают и отдадут на перевоспитание в мясного штурмовика, в руки Ахмадушек.Хотя если у этого порка есть мозг, то мог бы сдаться в плен и там переобуться Ремесло-стайл, он там походу дохуя кому дорого перешёл, и смерть только вопрос времени.
Ратибор Кизима 21.06.26 Sun 12:30:44 № 519871 >>519867Ну таке. Їх же балістикою в грудні-січні бахнуть. Може таки розподіленну робити? Чи партнерськи агрегати з їх ТЕЦ десь непомітно ставити, поблочно. Ну тобто не 4-8 блоків в одній ТЕЦ, а 2-4 невеликих ТЕЦ в різних локаціях.
Серафіон Гаранжа 21.06.26 Sun 12:31:30 № 519872 3 >>519855>Так а чому вони відмовились після Дуче? І нащо, головне?Рівно тому ж, чому після обсеру деучелупи з трампом відбулося гуртування навколо лідора. Не тому що хтось підтримує його обсер чи його персонально, а тому що так треба. Іноді дорослі люди роблять те, що треба, як би неприємно це не було, а не зазивають "шатать власть".
Ратислав Кукуріка 21.06.26 Sun 12:32:27 № 519873 IMG_20260621_123138_968.jpg55.62KB, 1023x593 >>519857
Неліп Вівсянко 21.06.26 Sun 12:34:08 № 519874 1 IMG_1621.mp40:30, 2.67MB, 640x336 В Нижегородской области бензин дорожает с каждым часом
Ладим Бродацький 21.06.26 Sun 12:35:36 № 519875 >>519874Блядь, її стара табуретка від того драйву присадочного клапанами ригати буде
Гук Додь 21.06.26 Sun 12:37:26 № 519876 1 >>519869>Процедура регулюється Положенням про порядок впорядкування присвоєння почесних найменувань. Клопотання подається командуванням підрозділу до Міністерства оборониНомер закону? Чи це якась ШІ-хуйня? В указі 1173/2000 "Про впорядкування присвоєння почесних найменувань військовим частинам, установам, вузлам зв'язку, органам та підрозділам" цього немає. Не те, щоб офіс президента там звертав увагу на закони чи спокійно відфутболював звернення і петиції, однак цікаво побачити. >Ну так ти думаєш вони би так зробили, якби думали що дуче не правий в цьому випадку і ВАРМОНГЕРИТЬ?Так, зробили би. Більш того, тут є певна піар-складова, бо першим відмовився Кучма - найменш про-УПАшний президент. Можливо його попросили.
Войнило Чугуй 21.06.26 Sun 12:40:23 № 519877 3 Сергій Гнезділов, військовослужбовець:"Український традиційний політичний куколдізм та наш стокгольмський синдром колись хтось умний детально опише в книжці. Але я от про що: памʼятаєте сварку в Овальному кабінеті?Куколдні експерти почали насипать, що нам габелі, і завтра всемогутній Трампушка нас помноже на нуль, ігноруючи сам факт і природу тої розмови. Було ж як білий день очевидно, що українського Президента туди покликали щоб публічно принизити. І якби тільки його, це ми б легко пережили. Але в його особі всю країну змушували підписати принизливий мир.Тоді Дуче зробив вірно.Пройшов час, і навіть політичним опонентам стало зрозуміло, в той момент він все вірно зробив, покинувши кабінет з величезним скандалом.Для цього нам і потрібен Президент: щоб захищати нашу суверенність.І де зараз той Трампло? Ну і хто його уважає? Навіть терпляча Мелоні на днях в дупу послала. Вчора трапилось рівно те саме. Всі українські Президенти відмовились від ордену Білого Орла не тому що поляки погані, чи тому що ми невдячні, ні.У нас є власна історія, а у Польщі - своя. У нас є УПА, у них - Армія Крайова. І переписувати власну національну історію, бо так того вимагає ультраправий польський ультраконсерватор - це не про суверенність чи незалежність. Так, поступки можливі шляхом цивілізованих переговорів, спільного переосмислення нашого історичного минулого та примирення двох націй.Очевидно, минуле болить всім нам, але ми не можемо допустити, щоб історичними фактами маніпулювали політики для досягнення своїх цілей.Навроцький, під час виборчої кампанії заявляв що Україна має право на власну історію і власних героїв. Те саме колись заявляв і хуйло) Радикально Кароль свою думку змінив саме після відкриття переговорного кластеру про вступ України до ЄС.Ось справжній мотив і справжня ціль цього єбанька: непублічно торгуватись і маніпулювати. В свою чергу, Україна вкотре показала що має субʼєктність та не буде миритись з тими чи іншими політичними маніпуляторами.Трампло і Навроцький - не вічні. Головне в цій історії зберегти міжнаціональний діалог та продовжувати тернистий шлях польско-українського примирення.Ну і про українських політичних куколдів: іноді треба знаходити в собі сили визнати, що ваш політичний опонент діяв вірно, переслідуючи національний інтерес та українську субʼєктність. Це не дуже важко, спробуйте."
Гук Додь 21.06.26 Sun 12:42:43 № 519878 6 >>519877>українського Президента туди покликали щоб публічно принизити.Бля, версії множаться кожен день. Ще вчора ми читали, як Бессент і компанія взагалі не хотіли його приймати, а Келлог і Вальц просили одягнути костюм, а тепер вже таке.
Рукомир Замора 21.06.26 Sun 12:43:00 № 519879 5 >>519877> українського Президента туди покликали щоб публічно принизитивсе було нормально поки вова не вирішив що в цьому кабінеті він головний і почав хамити в стилі криворізької гопоти прямо венсу в обличчя, після цього його як зарвавшого фраєра публічно випороли і виставили за двері
Дажбог Врублевський 21.06.26 Sun 12:44:03 № 519880 6 >>519879шкода тебе туди не покликали, міг би відсмоктати венсу в прямому ефірі і зараз б вже з томагавками були
Ладим Бродацький 21.06.26 Sun 12:44:24 № 519881 1 Знімок екрана 2026-06-21 о 12.43.50.png179.63KB, 1490x538 >>519876https://armyinform.com.ua/2023/12/03/yak-prysvoyuyut-pochesni-najmenuvannya-v-zsu-vijskovyj-istoryk-nazvav-osnovni-prynczypy/
Ладим Бродацький 21.06.26 Sun 12:47:11 № 519883 3 >>519882>керівником експертної групи з питань внутрішніх комунікацій Директорату інформаційної політики у сфері оборони та стратегічних комунікацій Міністерства оборони УкраїниВсе ще більш освічена людина в цьому питанні, ніж ти. Ще питання будуть?
Краматорск-кум Болех Бобровник 21.06.26 Sun 12:49:11 № 519884 1 Макакий заливает свою сетку тг-каналов видосами где довольные натрашки говорят, мол, заебись все, бензин есть и тд. На быдлятне сразу создали тред где пытались высказать свое фе. Набижал вагон лахты, но даже они охуели от недовольства и напора боевых картинок с макакой-хуйлом. Тред вытерли сразу.
Рукомир Замора 21.06.26 Sun 12:50:17 № 519886 5 >>519880найс перекриття, молодець, хамство в білому домі це класно і круто, у нас найпотужніший президент який вже 4,5 роки потужно перемагає всіх
ле топ классик Дніпро на зв'язку Балкан Скриняр 21.06.26 Sun 12:54:37 № 519888 1 >>519884Как мы узнаем о событиях в мире?Из опровержений ТАСС.
Рукомир Замора 21.06.26 Sun 12:58:03 № 519889 1 >>519885> "Сдавайся пань, ты проиграл, я в сторис смотрел"рекомендую передивитись відео, а не читати те що у нас в ЗМІ писали, от коли оригінал подивися то зрозумієш на якому питанні потужний включив бичку
Годько Красовський 21.06.26 Sun 12:58:04 № 519890 1 >>519857> договорённостей Анкориджа> ВОВ 41-45> вступ балтійських країн до срсрОх уж цей радянський рерайтинг реальності.
Войнило Чугуй 21.06.26 Sun 13:00:42 № 519891 2 >>519885Так там двоюродный брат того же Венса всё пояснил предельно ясно:"Нейт Вэнс назвал инцидент в Овальном кабинете, где президент Владимир Дуче подвергся критике из-за формы одежды, «спектаклем для зрителя за пределами комнаты» (вероятно, имея в виду Россию). Сам Нейт, который ранее воевал за Украину, признался, что был глубоко разочарован и возмущен произошедшим.Ключевые детали:Оценка ситуации: По мнению Нейта Вэнса (кузена вице-президента США), перепалка была направлена на того, кто не присутствовал в комнате.Личная позиция: Вэнс-младший назвал скандал «разочарованием» и отметил, что ему стало больно видеть подобное отношение."
Голос Коровайченко 21.06.26 Sun 13:07:22 № 519892 7 >>519886Хамство почалось ще з обвинувачення України у початку війни та те, що Дуче диктатор, і в білому домі бидлувато-хамовита поведінка від Діджея Диванойоба та Рудого Педофіла лише загострилась
Жаданець Гасюк 21.06.26 Sun 13:07:33 № 519893 1 images.jpg8.28KB, 251x201 >>519857>не очень то и хотелось
Гук Додь 21.06.26 Sun 13:11:36 № 519894 1 >>519883Піхуй. Тобто закона чи прописаної процедури немає чи ти не знайшов. А те, що є, вкладається в мою версію, як і політична логіка. Хуй зна про що тут сперечатися.
Ладим Бродацький 21.06.26 Sun 13:15:59 № 519895 2 >>519894Знайшов, я навіть скріншот тобі приклав, йди читай що там написано. Твоя версія базується тільки на твоїх бажаннях, реально хз про що тут сперечатися
Гук Додь 21.06.26 Sun 13:18:08 № 519896 3 >>519869> Виходить що так.Без армійської реформи, мін, укріплень і совкового управління жити могли і не просили, а без найменування - жити не могли і попросили))))))))))) Ну як же Дуче міг відмовити. На часі.
Гук Додь 21.06.26 Sun 13:20:34 № 519898 4 >>519895Де закон, блять? Інтерв"ю військового історика можеш залишити собі. Не те щоб там Дуче "Династію" будував по якомусь закону, однак все ж більш вагомий аргумент, ніж інтерв"ю. >>519897Злився. Навіщо було тригерити Навроцького? Давай, відповідай.
Кречун Левицький 21.06.26 Sun 13:23:57 № 519900 8 >>519877Дуче просто єблан і профан, тут не треба придумувати якихось теорій заговорів. Не було ніякої проблеми в тому що одягнути костюм і не було ніякої необхідності присвоювати підрозділу цю хуйню з УПА і тригерити ультра правого польського преза, але на те Дуче і єблан і профан щоб творити хуйню, йому то похуй, а соснуть то в кінці кінців прості люди від чергової заблоченої допомоги, грошей, зброї
Ладим Бродацький 21.06.26 Sun 13:25:30 № 519901 2 >>519900>не було ніякої необхідності присвоювати підрозділу цю хуйню з УПАЯкщо прохання одного з найеффективніших підрозділів ССО це не необхідність - то що тоді?
Білава Кизима 21.06.26 Sun 13:37:38 № 519904 2 >>519898Смоктана буде до останнього захищати баріна-Дучеіка.Він же йому присягу давав.
Ладим Бродацький 21.06.26 Sun 13:39:28 № 519905 >>519904Я давав присягу не йому, а українському народові.
Білава Кизима 21.06.26 Sun 13:41:40 № 519906 1 >>519905Так чого ти того квнщика кожен день тут захищаешь?
Ладим Бродацький 21.06.26 Sun 13:46:15 № 519907 5 image.png460.06KB, 719x621 >>519906Тому що ви в своїй тупій і сліпій субʼєктивній ненависті вже таку хуйню ригаєте, що на голову не налазить, примудряєтесь і підорів відбілювати, і єблорусів, і хоч чорта лисого, аби зиню звинуватити в чомусь, а коли намагаєшся пояснити що це трохи не так працює - тупо замикаєтесь в своєму марічкосвіті і кричите що нічого не чуєте і взагалі закон покажи, тільки так, щоб вам сподобалось, інакше закон не закон. >кожен день тут захищаешьПіздьож до речі.
Войнило Чугуй 21.06.26 Sun 13:48:40 № 519908 1 >>519852 Только сейчас понял что Хмельницкий это тупо Лисан аль-Гаиб.Есть одна теория, к слову давно популярная у польских братушек"Впрочем, один из самых интересных примеров взаимодействия казачества с исламским миром приводит хроника «История Наимы». Согласно ей, сам гетман Богдан Хмельницкий был тайным мусульманином: «Любовь к вере Мухаммада поселилась в его сердце», еще когда он несколько лет был в стамбульском плену, куда попал в 1620 году после поражения войск Речи Посполитой в битве под Цецорой. Хроника даже рассказывает, что сначала при личной встрече крымский хан Ислам III Герей не поверил в правоверность козацкого вожака. Но тогда гетман предоставил доказательство веры:«[Хмельницкий] совершил вместе с ним вечерний намаз, затем продекламировал высокославный могущественный Коран».
Серафіон Гаранжа 21.06.26 Sun 13:52:14 № 519910 6 {B36AF932-D72C-4309-83CB-E7AD8AB3D76A}.png83.17KB, 874x454 >>519877>очевидно, що українського Президента туди покликали щобЦе реально?
Ладим Бродацький 21.06.26 Sun 13:53:06 № 519911 7 >>519909Барін може і не хороший, але ви тупі, це факт, ще й не лікуєтесь ніхуя.
Нарад Майданський 21.06.26 Sun 13:54:41 № 519912 1 >>519730Я понимаю, что боба из Кривого Рога. Просто хуле они носятся с приставкой "криворожская" (дипломатия, хуекратия и т.п), как один? Это какой-то конкретный ютуб-протык этой фразой постоянно спамит?
Кіндратій Кукуріка 21.06.26 Sun 13:55:54 № 519913 >>519877От одразу видно, що цей Гнезлілов не планує панувать на соковитому польському, тому таку фігню пише...клятий дучєбобик...
Білава Кизима 21.06.26 Sun 13:56:50 № 519914 1 >>519912Тому що це калька на пиню з його ленінградськой подворотнєй.>>519911Бідося, щож ти тоді сюди модератором затисався до таких тупих? Щоб що?
Ладим Бродацький 21.06.26 Sun 13:59:10 № 519915 2 16416551882490.png782.77KB, 1280x805 >>519914Так вас таких тут буквально три каліки, просто голосні дуже. Щоб пиздити вас по пʼятаку банхаммером коли він сильно починає стирчати. Тому тримайся, друже
Гук Додь 21.06.26 Sun 14:00:13 № 519916 1 >>519911>ви тупіЦе не ти тут злився декілька постів назад, так і не в змозі пояснити, нахуя Дуче тригерить Навроцького? Може це ти тупий, бо ця стіна тексту >>519907 - ніхуя не пояснення.
Авдій Гойло 21.06.26 Sun 14:01:03 № 519917 >>519914Неиронично, первое что встретил на вокзале, когда вперые туда приехал - гопоту
Войнило Чугуй 21.06.26 Sun 14:01:32 № 519918 7 FB_IMG_1782039476274.jpg52.67KB, 720x960 FB_IMG_1782039481094.jpg65.69KB, 720x960 Не все поляки упоролись украинофобией, вот какой то скуф отсылает свою награду, в комментах норм поддержка от польскоязычных и критика Навроцкого:"Symbolicznie odsyłam moje odznaczenie temu rezydentowi, w geście protestu wobec głupiej decyzji o odebraniu orderu Prezydentowi Ukrainy, walczącej Ukrainy! Nie jest to gest wobec tego Prezydenta który mi go wręczał, bo Go szanuję ale wobec obecnego lokatora Belwederu, który coraz bardziej ośmiesza Polskę i nas wszystkich !! To co zrobił i ciągle robi ten pan nazywany Prezydentem jest koszmarem i dla mnie nie jest Prezydentem mojego kraju, tylko nieporozumieniem i nadal czekam na przeliczenie głosów przez PKW …bo do dziś nie znam ostatecznych wyników tych wyborów !!"
Рафаїл Корнилюк 21.06.26 Sun 14:02:47 № 519919 4 Вчора свиня спочатку на польському флажку сере про криворіжську дипломатію. Вночі підключився німецький впн і свиномоскалик продовжує свої історіїСьогодні дали український IP?Чи то фанати шоколадного?
Дмитро Чижевський 21.06.26 Sun 14:03:19 № 519920 2 >>519916>зачєм украіна провоцируєт Заблюренная Военнообъектия бєларусію польшу? Хрюхрю
Фаласій Недря 21.06.26 Sun 14:04:28 № 519921 2 горить.webm0:25, 4.15MB, 1920x1080 666 (2).jpg441.60KB, 1920x1080 666 (1).jpg307.01KB, 1920x1080 666 (3).jpg349.09KB, 1920x1080
Ладим Бродацький 21.06.26 Sun 14:04:59 № 519922 4 >>519919Шоколадний підтримав дуче, в них 403 стався
Гук Додь 21.06.26 Sun 14:06:13 № 519923 4 >>519920Тоже охуїваю з цього, враховуючи загальну допомогу Польщі у війні по секрету - більшу, ніж дав квартал чи династія з міндічем
Авдій Гойло 21.06.26 Sun 14:07:17 № 519924 4 >>519912Корни этого лежат в крылатой "кожен з нас припиздент", где нивелируется значения институтов, экспертизы и опыта (любой профессии, не только президента), поэтому когда оно творит очередную хуйню по меркам дипломатии - как раз кстати упомянуть, откуда корни у этой "дипломатии" растут
Ладим Бродацький 21.06.26 Sun 14:07:21 № 519925 3 >>519916Піздуй в сховані, даун, вже зовсім витікаєш з треду
Нарад Майданський 21.06.26 Sun 14:08:00 № 519926 >>519919>Чи то фанати шоколадного?Как ты сюда это приплел вообще?
Кречун Левицький 21.06.26 Sun 14:08:06 № 519927 2 >>519901Будеш заперечувати факап зелі? Він же цей папірчик на присвоєння імені Бандери підрозділу підписав за 5 секунд і побіг дальше по своїм справам, він ж не думав що будеш аж ТАКЕ, якби знав, він би цього очевидно не робив. Взагалі, досить легко прослідкувати взаємозвязок між - Волинська трагедія - ексгумації жертв - ультраправий польский президент - УПА, це якшо ти не гадалка чи шаман з офісу президента звісно
Войнило Чугуй 21.06.26 Sun 14:09:50 № 519928 5 Przemysław WiszniewskiObywatele i Obywatelki Ukrainy, Bracia i Siostry!W tym dramatycznym momencie dziejowym, gdy Wasz Naród przelewa krew za wolność Waszą i Naszą, zwracam się do Was z poczuciem głębokiego wstydu, ale i niezłomnej solidarności.Pragnę z całego serca przeprosić Prezydenta Wołodymyra Zełenskiego oraz każdego Ukraińca za skandaliczną, fatalną decyzję Karola Nawrockiego o odebraniu Prezydentowi Ukrainy polskiego odznaczenia. Ta haniebna decyzja jest dowodem na skrajną ślepotę polityczną. Świadczy ona o kierowaniu się wyłącznie partykularnymi, egoistycznymi interesami prawicy w Polsce. Jest to jawne deptanie żywotnego interesu Rzeczypospolitej oraz bezpieczeństwa naszych obywateli.Z całą mocą potępiam działania Karola Nawrockiego. Czyny te wprost wpisują się w scenariusz pisany na Kremlu. Dewastowanie sojuszu polsko-ukraińskiego w obliczu barbarzyńskiej agresji to sabotaż. Osłabianie Ukrainy to jednoczesne osłabianie Polski i całej Europy w egzystencjalnej konfrontacji z reżimem Putina. Na taką nieodpowiedzialność nie ma miejsca w wolnym świecie.Apeluję z tego miejsca do Premiera Donalda Tuska: Panie Premierze, nie wolno Panu złożyć kontrasygnaty pod tą nikczemną decyzją! Wzywam Pana do odwagi i wspaniałomyślności. Dzisiejsza konieczność dziejowa – obrona cywilizacji przed rosyjskim imperializmem – wymaga od nas jedności. Bolesne i trudne karty naszej wspólnej historii, choć wymagają prawdy, nie mogą być dziś instrumentem politycznej licytacji, który niszczy nasze wspólne bezpieczeństwo.Ukraino, Twoje zwycięstwo jest gwarantem wolnej Polski. Jesteśmy z Wami i nie pozwolimy, by polityczna krótkowzroczność zniszczyła nasze braterstwo!
Дмитро Чижевський 21.06.26 Sun 14:10:30 № 519929 6 >>519923Найбільше зброї в 2022 нам передала Дедовская Доедалия
Ладим Бродацький 21.06.26 Sun 14:12:03 № 519930 2 >>519927Це для тебе "папірчик", а для підрозділу це справа честі і традицій. По-друге для того щоб не підписати подібне - потрібно давати офіційну відмову з причиною відмови, зазвичай це порушення в поданні або законі, якщо їх нема - то "ну там якийсь пан йобаний пшекопідарас може триггернутись" це не причина для відмови. В теорії можна було би надавити на командира підрозділу щоб він його відкликав, але і той має право стояти на своєму
Рукомир Замора 21.06.26 Sun 14:13:40 № 519931 5 >>519926> Как ты сюда это приплел вообще?якщо у дуче в штанах коричнева субстанція - це шоколадні підкинули
Данчул Карашевич 21.06.26 Sun 14:13:58 № 519932 1 >>519918Пиздец вот каким доликом надо быть чтоб постить так новость? Какая награда? Кто отсылает? Это в поддержку нас или поляков? Не пости больше тут
Гук Додь 21.06.26 Sun 14:14:00 № 519933 1 >>519929То ми захопили по своїй волі. А от що вже від чистого серця передано - то треба примножувати. Ну як примножити?>>519930Нахуй ти придумуєш те, що ніде не прописано? От же ж.
Дмитро Чижевський 21.06.26 Sun 14:15:00 № 519934 >>519770>2023 пам'ятник АК>2025 день пам'яті АКВсе це після 2022.
Голос Коровайченко 21.06.26 Sun 14:16:37 № 519936 3 >>519923> Польша = Міндічбля, йобані підорашки зовсім йобнулись>>519924просто малопідорашки з підорашками злилися в свинячому екстазі в боротьбі проти зелі, головне накинути хуйню і відбілити хоч рудого педофіла чи снюсового псевдоісторика
Неліп Вівсянко 21.06.26 Sun 14:18:02 № 519937 >>519873Неіронічно закладаю 10%, що Трампло обкашляв з Сі розвал Эскортная Пенетрация, тому що Сі зацікавленний в байкалі, деревині і нафтових родовищах. Те що залишиться буде московією, а без нафтового допінгу буде на рівні Молдови. Чисто аграрний ***стан. Як тільки зрозуміли що ядерка там в неробочому стані, то страх розвалу пройшов. Трампло думає угодами, а у сі гроші є. Ну або вже зашкварно бути на програючій стороні і починають відмежовуватись (викупляти технології підводних човнів, ядерки, літаків за станки).
Гук Додь 21.06.26 Sun 14:18:23 № 519938 >>519936>Польша = МіндічЦікаві в тебе розумові процеси, дебіл.
Перемил Бабченко 21.06.26 Sun 14:20:28 № 519939 2 IMG_20260621_142011_724.jpg182.70KB, 1090x1278 >>519838Он говорит что ещё надо насыпать
Білава Кизима 21.06.26 Sun 14:29:39 № 519940 3 6e092376e012175263f39d9f3536a72d_1657800680.jpg122.29KB, 800x509 >>519915>Щоб пиздити вас по пʼятаку банхаммером коли він сильно починає стирчати.Ого я кий ти потужний.Прямо Рекс.Ніякого комплексу меншовартості.До речі у мене є запитання, ти коли до дуче їздив у 22 році не міг кросівки помити, чи що?
Голос Коровайченко 21.06.26 Sun 14:32:00 № 519941 2 >>519933> від чистого серця переданопоросяча брехня. ти подавився польською полуницею та задихнувся, все інше це галюцинації твого помираючого мозку."допомога від чистого серця" закинчилась як пройшла загроза швидкої поразки Україниhttps://censor.net/ua/news/4007850/polscha-hoche-povnogo-povernennya-blyzko-eur450-mln-za-peredanu-ukrayini-zbroyuПольща вимагає повного відшкодування близько 450 мільйонів євро за озброєння, яке було передане Україні в межах допомоги після початку повномасштабної війни.Головний дипломат ЄС Кая Каллас запропонувала новий механізм розподілу цих коштів. Він передбачає часткове відшкодування країнам за вже надану допомогу, фінансування навчання українських військових та спільні закупівлі озброєння для України.Однак Варшава не підтримала цю пропозицію. "Ці гроші – це наші гроші", – заявив Томчик.За його словами, скорочення виплат означатиме менше коштів для польської армії.Польська сторона також звинувачує Брюссель у спробі змінити правила розподілу коштів після того, як країни вже надали військову допомогу Україні.Німеччина пропонує передати кошти УкраїніНімеччина займає протилежну позицію. У Берліні вважають, що всі розблоковані кошти мають бути спрямовані безпосередньо на підтримку України.>>519938так ти сам порівняв міндіча і польшу, гідроцефал
Нарад Майданський 21.06.26 Sun 14:34:03 № 519942 >>519937>ядерка там в неробочому станіКакой положняк по этому ИТТ? Это же шиза, как про двойника в холодильнике. Единственный аргумент, который выглядит неплохо - "почему тогда уже давно не было испытаний ЯО?"
ЕБАШЬ ИХ БЛЯДЬ!!! Дніпро на зв'язку Білаш Карашевич 21.06.26 Sun 14:38:34 № 519945 6 IMG_3673.mp40:08, 2.98MB, 720x1280 Минус три (зачем их тереть?)парома !
Годько Красовський 21.06.26 Sun 14:39:25 № 519946 image.png3.86MB, 2199x1228 >>519945Топливо привезли (много)?
Гук Додь 21.06.26 Sun 14:40:17 № 519947 1 >>519941450 мільйонів - це хуйня. Ось що писали ще в 24ому роціhttps://www.eurointegration.com.ua/eng/news/2024/11/14/7198406/In total, Poland has provided Ukraine with military assistance worth 3.23 billion euros, or more than 14 billion zlotys.>так ти сам порівняв міндіча і польшу, гідроцефалНе порівняв, а протиставив. Коли міндіч і квартал будуть фінансуво допомагати нам більше, ніж Польща - тоді і приходь зі своїми тупими пропозиціями.
Ладим Бродацький 21.06.26 Sun 14:42:17 № 519949 >>519940Я таке лайно не ношу, тим паче на офіційні прийоми вмію одягатись згідно.
Гордята Яцюк 21.06.26 Sun 14:42:35 № 519950 8 >>519936>простоНет, политика это не просто, и лично бобу я презирал еще с 2014-го после потешного "двигания границ" и "термосов", поэтому довольно странно ожидать симпатий.Фактически оно - командир подлодки, с единственной капсулой для эвакуации, не обязан я его уважать просто потому, что оно занимает эту должность, а не соответствует ей, по квалификации
Сокіл Балабух 21.06.26 Sun 14:54:29 № 519951 1 >>519942Ще один аргумент це те що підтримка боєготовності такого розміру ядерного арсеналу це дуже дорого.США тратить на свій, співставного об'єму, навіть трошки менший, 100 лярдів на рік. Це як весь воєнний бюджет Шалавоносная Бимбоэрэспэхия, під час СВО, від якого у них пупок ледь не розвязався.Зрозуміло, що це американські попильновідкатні ціни, але порядок сум можна зрозуміти. В умовах російської корупції спиздити ці десятки мільярдів, замість того щоб направляти на зброю яка ніколи не буде використана, це величезна спокуса.
Пимен Скридло 21.06.26 Sun 14:55:36 № 519952 >>519942Повна хуйня, бо якщо б знали що ядерка не працює, кремлівського щура давно б забомбили усією натою.
Дніпро на зв'язку Станило Яцик 21.06.26 Sun 14:57:20 № 519953 1 >>519942Ну, ЯО это бессмысленно, даже если не зассут (а я ставлю, что зассут)Им нужна сдавшаяся Украина, как огромный ресурс для дальнейшего тарана еврозоны (см. слайды с их видением будущего)Украина в состоянии стекло и пепел эту задачу не решит, Краснознаменную Житомирскую гвардейскую дивизию будет просто не из кого набрать.
Нарад Майданський 21.06.26 Sun 15:09:06 № 519954 1 >>519951>це дуже дорогоУ русни все эти годы было дохуя денег.>США тратить на свій, співставного об'єму, навіть трошки менший, 100 лярдів на рікПентагон пакетик с гаечками покупает за 200к долларов (или около того, ты понял) - там у них распилы такие, что наши двушки на москву смешно выглядеть будут. Т.ч. сколько тратят на это пендохи - вообще не показатель.Там возможно окажется, что это вполне обычный процесс (если есть сырье и кадры), который в лярд-два в год обходится, а то и меньше.>>519952>кремлівського щура давно б забомбили усією натоюНе. С кремлівським щуром куки хотят торговать, нюхать газики, открывать у них старбаксы, икеи и эппл-сторы (а у нас - принципиально не открывать и блокировать пейпал).
Кіндратій Кукуріка 21.06.26 Sun 15:12:52 № 519956 >>519955Ти що, до сих пір не розумієш мови пана? Мінус пасобіє!
Неліп Вівсянко 21.06.26 Sun 15:14:25 № 519957 10 IMG_4057.mp40:08, 2.94MB, 720x1280 🔥 Три парома горят на Керченской переправеДля связи с Крымом остаётся всё меньше вариантов, и те постоянно выбивают.
Сокіл Балабух 21.06.26 Sun 15:21:21 № 519958 1 >>519954>который в лярд-два в год обходится, а то и меньшеВ 100 разів дешевше ніж в США? Ну це ти загнув, в 3-5 готовий повірити.
Гал Трищак 21.06.26 Sun 15:23:24 № 519959 5 >>519930саме смішне шо ті хто щас верещить на Дуче мовляв це він спровокував ляхі, в разі якщо б Дуче відмовив називати підрозділ в честь УПА і це витікло б паблік - ще більше б верещали про Дуче зрадника, згадували кулінічей і деркачів і т д. Порода така.І вони навіть не розуміють що працюють не русню. Чи розуміють.
Ладим Бродацький 21.06.26 Sun 15:24:42 № 519960 >>519954Два лярди в рік це арсенал ВБ обходиться, а там тільки тактичні нюки.
Гал Трищак 21.06.26 Sun 15:28:11 № 519962 >>519957Охуєнно прям. Якщо змогли запалить то попали куди треба. Хотілося б добавки пока ці пароми не на ходу, що відремонтувати вже не могли.
Гал Трищак 21.06.26 Sun 15:36:11 № 519963 2 >>519954> сколько тратят на это пендохи - вообще не показательЦе популярний міф який давно вже немає відношення до реальності. Всі оці оцінювання по ппс і подібне.У нас є запруфані злиті закупочні ціни для руснявого МО на русняві ракети. Так от ціна не сильно відрізняється від американських аналогів від американського МО.
Чернат Фальоса 21.06.26 Sun 15:41:17 № 519965 4 16638754607990.mp40:49, 3.71MB, 640x360 >>519964Ну хоть вентиляторы не забирают卐卐卐卐卐卐卐卐卐卐
Войнило Чугуй 21.06.26 Sun 16:00:47 № 519967 2 Rafał BetlejewskiСчитаю решение Навроцки безответственным и политически необоснованным. Я бы сказала сильнее, он ребенок на уровне типа, который татуирует свою лидию в знак Борьбы с Польшей и имеет гусарию на профиле ФБ.Волынь была преступлением и Польша имеет право требовать правды, эксгумации и достойной памяти жертв - это очевидно. Но этот жест не служит ни одной из этих целей.Это проститутка кланяется перед средой, живущей с ненавистью к Украине - инселы, живущие мифами о польских участках Вены и фантомах вреда, которых они не испытали Посмотрите, что пишет один из "орлов национального интеллекта" Войцех Сумлинский: "Нет дружбы с украинцы и никогда не было, хотя было время, когда нам пытались сказать обратное. "Ждем сдачи Львова и остального наследия Крессе. Сумлинскому нравится.Гробовая Ладагрантия с 2014 года поддерживает эти польские неврозы миллионами рублей. Благодаря им у нас время от времени проводятся рекламные акции с чехами, раздетыми кожей - помните? Это вот-вот расстроит польских поляков и усложнит Польше поддерживать союзника из-за Буга.Эта стратегия дает результаты, потому что она находит союзников в виде циничных исторических врачей, которые могут знать лучше, но без колебаний используют самые дешевые уловки для утверждения власти.Для большинства украинцы Бандера и УПА - не символы Волыни. Это символы борьбы за независимость против Советов. С этим можно не согласиться. Это можно считать исторической ошибкой. Но невозможно провести эффективную политику по отношению к соседу, игнорируя то, как сосед понимает свою историю.
Путята Бідило 21.06.26 Sun 16:01:11 № 519968 1 Лише 15% поляків готові віддати життя за свою країну в разі зовнішньої агресії. Згідно з дослідженнями аналітичного центру IBRiS, настрої у польському суспільстві суттєво змінилися за останні роки:Готовність воювати: Частка тих, хто готовий пожертвувати життям за державу, впала з 27% (у 2023 році) до 15%. Ще 47% категорично відкидають пряму участь у бойових діях.Вікові відмінності: Найменше бажання воювати демонструє молодь віком 18–29 років — серед них готові стати на захист лише 18%. Найбільший показник патріотизму у старшого покоління (40–59 років) — 56%.Особисті пріоритети: Фокус уваги змістився на захист власної родини, майна та евакуацію.Близько 30% поляків планують виїхати за кордон або переміститися в безпечніші місця в разі війни.Тому, якщо таки русня двине на Сувалкський коридор, Навроцький стане найлютішим українофілом, вивчить на пам'ять Кобзар в оригіналі і привезе хоч ящик орденів, аби лише допомогли русню вбити. На цьому, вважаю, питання з поляками можна закрити. Вологі фантазії про Львів і креси навіть не розглядаю.
Путята Бідило 21.06.26 Sun 16:10:05 № 519971 4 >>519969Ага, в нас теж багато хто били себе в грудь що підуть як позвуть, тільки ніяк не дійшли. В мене усі знайомі сини маминих подруг позйобувались, хехе.
Чернат Фальоса 21.06.26 Sun 16:11:44 № 519972 4 2nochi-s-eduardo.mp40:24, 2.51MB, 714x480 >>519970Чем? Губами?У польши нету простейших мангалов на коробочка, и прочих ребов. Будут опять колонны 1488 километров разъебаных с фпв.
Ананій Лісничук 21.06.26 Sun 16:19:24 № 519973 2 >>519967Даремно він долчан не читає, так би знав що Дучеі на всі хотілки навроцького треба погоджуватись, вибачитись сто разів і ще репарації за волинь заплатити ака німці. Ну і львів віддати само собою
Жаданець Гасюк 21.06.26 Sun 16:22:39 № 519974 1 21074163.jpg126.52KB, 719x685 ⚡Из-за отключения электричества обесточено большинство насосных станций в Крыму
Путята Бідило 21.06.26 Sun 16:23:16 № 519975 1 >>519973Саме кумедне що історик Навроцький чогось пропустив момент що Польща сама відмовилась від репарацій, а за Волинь вже давно повибачались.
Гал Трищак 21.06.26 Sun 16:23:46 № 519976 1 >>519970Смішно. Русня якщо піде на європу - то неіронічно прокатиться до ламанша за місяць. Єврокуки не будуть допомагти друг другу, воювать там нема бажаючих і немає чим прямо скажем, тому що євро з доларами не конвертуються в зброю напряму.
Жаданець Гасюк 21.06.26 Sun 16:26:03 № 519977 3 8qrrd55OtS-560_t.mp40:27, 2.02MB, 1280x720 ⚡В Крыму прекращена подача топлива на АЗС — Сергей Аксёнов.Глава республики заявил, что с 9:00 топливо больше нельзя приобрести ни за наличные, ни по талонам. Его будут отпускать только госслужбам, которые обеспечивают жизнедеятельность и безопасность Крыма.Сегодня, 21 июня, с 9:00 на крымских АЗС прекращен отпуск топлива как за наличный и безналичный расчет, так и по талонам для физических и юридических лиц.Топливо будет отпускаться только государственным службам, которые обеспечивают жизнедеятельность и безопасность Республики Крым.О всех дальнейших решениях в связи с ситуацией, сложившейся на топливном рынке республики, будет сообщено дополнительно. Прошу всех сохранять спокойствие и доверять только официальным источникам информации.
Путята Бідило 21.06.26 Sun 16:30:47 № 519978 2 >>519976Нє, ну не треба так категорично, спротив там з'явиться. Спочатку буде шок, потім швидко будуть збиратися до кучі, потім почнеться спротив регулярної армії, а потім до населення дійде що це таки війна і вона вже не десь далеко а тут, евенчуалі населення почне доєднуватися до спротиву, це стандартний хід подій.
Кречун Левицький 21.06.26 Sun 16:31:18 № 519979 2 >>519976> якщо піде на європуНахуя, щоб що? Як ти легітимізуєш захоплення територій Європи? Це тобі не Україна, з кримськими і донбаськими сєпарами, і населенням яке на 100% знає русняву мову. Такі маняфантазії просто піздєц, 4 рік цих мріянь
Браслав Фучко 21.06.26 Sun 16:32:44 № 519980 >>519959> кулінічей і деркачівА що не так з куліничем і деркачем?
Путята Бідило 21.06.26 Sun 16:33:23 № 519981 2 >>519979А нахуя русні щось легітимізувати? Вона й раніше не сильно заморочувалась обгрунтуванням, воно в неї змінюється по 50 раз за рік.
Сокіл Балабух 21.06.26 Sun 16:34:37 № 519982 >>519979>легітимізуєш захопленняНахуя, щоб що?"представляет угрозу безопасности", "лежит в сфере интересов" та й усе, готово
Дмитро Чижевський 21.06.26 Sun 16:34:53 № 519983 >>519967>рекламные акции с чехами, раздетыми кожейЩо?
Путята Бідило 21.06.26 Sun 16:35:17 № 519984 1 >>519982Бля, та банально щоб карту пофарбувати. Для середньостатичного русака цього вже з головою достатньо.
Войнило Чугуй 21.06.26 Sun 16:38:01 № 519986 1 >>519979Ну судя по настроениям в ключевой стране Европы, у поляков и прибалтов действительно есть неиллюзорный шанс остаться с мишко 1 на 1, особенно если вместо Мерцыни будет кто-то вроде Меркель или АДГ:"Победа Украины в войне стала бы "худшим сценарием", заявил немецкий поп-музыкант Дитер Болен. "У меня все больше страха. Самолеты Tornado летают над Гамбургом с ужасным шумом... У меня на кухне все предметы трясутся... А самый популярный политик Германии, министр обороны Борис Писториус, стоит с украинскими производителями оружия и празднует основание совместных компаний. Я не знаю, правильно ли это", - сказал продюсер и композитор популярной в 1980-х группы Modern Talking в подкасте Hopf & Kettner. По словам Болена, "раньше всегда говорили о мире, а теперь - о войне".Он считает, что власти Германии неправильно оценивают ситуацию. "И канцлер тоже все время блуждает вокруг слова "война", говорит об Украине, что она победит Россию…. А я думаю: они что, не знают историю?" - сказал Болен, упомянув свои беседы с Фридрихом Мерцем по телефону. "Я заметил, он твердо верит, что Украина может победить. Но не делает выводов, а что произойдет тогда дальше? Они что, думают, что Танкерная Разливалия и хуйло на это согласятся? Нет. У них арсенал из сотен атомных бомб, каждая из которых может почти уничтожить Германию", - поделился своими страхами музыкант. О причинах войны, вторжении Нефтезаводная Горелия в Украину и ударах по украинским городам он не упомянул.По мнению Болена, власти Ахматовая Алахакбария не согласятся с поражением в Украине и применят ядерное оружие. "Это было бы худшим сценарием. Если Украина победит, это вероятно приведет к мировой войне", - полагает он. При этом Болен уверен, что самой Германии не стоит опасаться российского нападения: "У России так много земли. Они не знают, что с ней делать. А люди думают, они придут сюда… А здесь в Германии нет ничего, никаких природных ресурсов. Что они хотят делать с Германией? Это же бессмысленно".Весной 2026 года стало известно, что в Литве отменили концерты Болена, запланированные на ноябрь. Официально организаторы не назвали причину отмены, но это решение могло быть связано с публичными заявлениями Болена, призывавшего Германию к сближению с Россией. "
Кречун Левицький 21.06.26 Sun 16:38:52 № 519987 >>519981А будуть якісь приклади? Крим і донбабе русня легітимізує в очах свої громадян і в очах місцевих за рахунок маси колабораціоністів на всіх рівнях, вон, аксьонов >>519977, вчорашній проросійський український політик, теж саме і з нашим військовим контингентом який там був, 2/3 поміняли прапорці
Дмитро Чижевський 21.06.26 Sun 16:40:10 № 519988 1 >>519986> У них арсенал из сотен атомных бомб, каждая из которых может почти уничтожить Германию"Хуясобі бімби лол
Путята Бідило 21.06.26 Sun 16:41:29 № 519989 1 >>519987> А будуть якісь приклади? Пффф, легко - Кенігсберг, Курильські острови, досі дрочать на Аляску, вважають її своєю.
Дмитро Чижевський 21.06.26 Sun 16:42:12 № 519990 2 >>519987Захист від нато, поляк стрельнув в мальчіка в трусіках через кордон, наприклад
Путята Бідило 21.06.26 Sun 16:43:38 № 519991 >>519986> заявил немецкий поп-музыкант Дитер БоленСтільки рочків пройшло, а так і не вилікувався. Ну воно й не дивно, Вседозвольная Набутылия єдине місце де його досі пам'ятають і слухають.
Дмитро Чижевський 21.06.26 Sun 16:43:45 № 519992 3 >>519986>Если Украина победит, это вероятно приведет к мировой войне>Если страны Балтии победят, это вероятно приведет к мировой войне>Если Польша победит, это вероятно приведет к мировой войнеКек
Дмитро Чижевський 21.06.26 Sun 16:45:46 № 519994 3 >>519986>У России так много земли. Они не знают, что с ней делать. А люди думают, они придут сюда… Хуєю з цього шиза. А в Україну нащо вони приперлися?
Жаданець Гасюк 21.06.26 Sun 16:46:04 № 519995 2 1750447689803929.gif949.48KB, 320x240 >>519986>Германии не стоит опасаться российского нападения: "У России так много землиВ опросе 2023 года Института исследований демократии при Лейпцигском университете сообщалось, что около двух третей (≈66%) жителей восточных земель испытывают сильную ностальгию по эпохе ГДР или считают, что в ней были важные положительные стороны.
Кречун Левицький 21.06.26 Sun 16:47:54 № 519996 >>519989Кенігсберг і курили після 2 дідової забрали як частину репарацій в попущених німців і японців, попутно вигнавши звідти всіх місцевих, в ті часи це всі підтримали, в тому числі західні країни, буквально при підтримці західних країн це легітимізували
Гук Додь 21.06.26 Sun 16:50:23 № 519997 1 >>519959Кекнув з цього. Ви самі придумали шизу з клопотанням від буцімто військових без будь-яких пруфів, і самі її ж роздмухуєте і придумуєте контр-аргументи до неї. Нагаю, що ССОшники - розумні хлопці, в США зелені берети взагалі працюють з іноземними повстанцями і розуміють нюанси місцевих культур, а тому вважати, що офіцери ССО дурніші за кварталівців і не розуміють політичних тонкощів - це неповага до ССО.
Толигнів Талан 21.06.26 Sun 16:50:31 № 519998 6 17820470148310493260.png1.01MB, 1200x810 В Рахе своё название уже для бусификации придумали - буханизация.
Діян Лупенко 21.06.26 Sun 16:50:39 № 519999 3 >>519995Ага. Хуй в них стояв і фрау Гюнтер була ще нічо такою мидхен, а не шрекліхе гексе яга. От тільки це ментальна гімнастика на зразок "вітер дме бо дерева хитаються". Повністю поламані причинно-наслідкові зв'язки.
Дмитро Чижевський 21.06.26 Sun 16:50:40 № 520000 1 >>519987Вибух пам'ятника дідам ввв в польщі, встановлення пам'ятника героям АК - цій "фашистьких" штучок досить для нападу підорашок.
Путята Бідило 21.06.26 Sun 16:51:48 № 520001 >>519996А ось хуя, Кенігсберг передавався СРСР тимчасово. А по Курилам там взагалі то в 56-му СРСР домовився повернути японцям Шикотан та Хабомаї, але після того як заключать мирний договір. Очікувано не зрослося.
Гук Додь 21.06.26 Sun 16:53:46 № 520002 2 >>520000Ти неповіришУ лютому 2024 року Кароля Навроцького оголосили одним із розшукуваних Російською Федерацією за кримінальними звинуваченнями у зв'язку з діями щодо демонтажу пам'ятників на честь перебування Червоної армії на території Польщі в 1944–1989 роках.[4]Відповідальний за демонтаж кількох пам'ятників Червоній армії в Польщі — Ауешный Паханат вважає це злочином і оголосила його в національний розшук. Він описує «проклятих солдатів» як національних героїв Польщі та хвалить Право і справедливість за проведення національного дня пам'яті їх пам'яті.[19]Про́кляті солда́ти (пол. Żołnierze wyklęci)[1], незламні солдати, польське післявоєнне самостійницьке і антикомуністичне підпілля (пол. żołnierze niezłomni, polskie powojenne podziemie niepodległościowe i antykomunistyczne) — антикомуністичний, незалежницький, партизанський рух опору проти радянізації Польщі та її підпорядкування Радянському Союзу. Вів боротьбу зі службами безпеки СРСР і підлеглими їм відомствами у Польщі.
Гал Трищак 21.06.26 Sun 16:55:13 № 520003 1 >>519997> Ви самі придумали шизу з клопотанням від буцімто військових без будь-яких пруфівти чо долбойоб? про це офіційно було сказано
Нарад Майданський 21.06.26 Sun 16:55:48 № 520004 1 >>519999У них еще обидка на западных немцев, которые пришли и начали "учить жизни" ГДРовцев.
Кречун Левицький 21.06.26 Sun 16:58:15 № 520006 >>520001Кенінсберг і курили міжнародно признані, бо Невсетакоднозначная Непричёмия їх забрала в часи світого переподілу при співдії західних країн, ніхто на серйозному єбалі цю територію не оспорює. В сучасному світі таке вже неможливо.
Фаласій Недря 21.06.26 Sun 16:59:08 № 520007 2 767887878.jpg254.25KB, 1280x1024 >>519970>Поляки пиздов дадут пидорахам
Гуляйвітер Моргалюк 21.06.26 Sun 16:59:33 № 520008 1 >>519995Учитывая как именно весси провели аншлюс, и учитывая что большинство мелкосреднего начальства на востоке - их можно понять.
Гал Трищак 21.06.26 Sun 17:01:30 № 520009 2 >>519986я про це і кажу. Це дітир деболен не якийсь підар на зп у кремля а звичайний німець. Навіть не німець а ширше - єврокук. Там білшість населення от такі, виросші в інкубаторних умовах з срібною ложкою в роті, для яких війна і насилля - щось з фільмів чи ігор, а не з реального світу. Вони всі за мир, а мир в їхньому розумінні це значить що треба позбавитись від всієї зброї і збройних виробництв у власній країні.
Діян Лупенко 21.06.26 Sun 17:01:35 № 520010 >>520004Так а хіба це не НДРівці наввипередки почали втікати в ФРН, коли стіна впала? Ображатися на ці факти можуть хіба якісь промоскальські пенси, які в ті часи непогано малися за співробітництво з СРСР. https://youtu.be/8uLm38cLsE0
Гук Додь 21.06.26 Sun 17:03:36 № 520011 >Окремий центр спеціальних операцій "Схід" носить ім'я князя Святослава Хороброго, а "Захід" – ім'я князя Ізяслава Мстиславича.Хлопці, не бачу послідовності може князі вже закінчились?.
Гал Трищак 21.06.26 Sun 17:16:16 № 520012 >>520005хуюф блядь. Це офіційна процедура. Отримання назви підрозділом починається з подання про це керівництвом підрозділу.
Гук Додь 21.06.26 Sun 17:21:39 № 520014 29e3c1410f2d4636adba8d276ed1d0d9.gif2.03MB, 640x474 >>520012>пук
Войнило Чугуй 21.06.26 Sun 17:29:40 № 520015 1 >>520011Ну лет 20 назад личность князя Святослава тоже считалась "неоднозначной", в правой среде СНГ даже форсился альтернативный день победы 3 июля, как день разгрома хазарии. А популяризировать его образ стали вообще при совке на волне "антисионизма" и борьбы с христианством.
Злат Сандуленко 21.06.26 Sun 17:35:58 № 520016 3 image.jpg281.07KB, 1280x721 Шахтарськ. Т.о. Донеччина. Хтось вже недоїхав.
Звенигор Балащак 21.06.26 Sun 17:39:59 № 520017 >>519824>гроб гроб кладбищерука дваче-мартыханов незаметна лол
Огняник Настюченко 21.06.26 Sun 17:45:23 № 520022 По крайней мере стремится чтобы быть сильнейшей в европке. На данный момент хуй знает, но от Украины пиздов сейчас бы получила если бы не срусня
Чернат Фальоса 21.06.26 Sun 17:49:57 № 520024 2 >>520022Каким образом? Будет тоже что и с армией китая во вьетнаме.Армия без опыта нихуя не стоит
Перемил Бабченко 21.06.26 Sun 18:08:42 № 520025 8 2_5312276342107053926.mp40:25, 2.33MB, 720x1280 Траса Маріуполь - Ростов
Сбислав Слюня 21.06.26 Sun 18:14:02 № 520026 1 >>519986Музыкант, к тому же немецкий, не показатель, это такая себе бульбашка пацифистская. А композитор Modern Talking это вообще пожилой жмых, его мнение особенно не релевантно. Я люблю немецкий фолк митол и там дохуя антивоенных песен. У In Extremo и Saltatio Mortis по несколько штук только. Спрашивать их про отношение к милитаризации это все равно что делать опрос средней зп украинцев ходя по офисам айти компаний.
Годько Красовський 21.06.26 Sun 18:18:08 № 520027 1 >>520018У них 500 хаймарсів і ф35, у нас 70 хаймарсів. Тобто раз в 5 потужніша.
Перемил Бабченко 21.06.26 Sun 18:18:16 № 520028 images.jpg24.66KB, 551x362 Трампло потребовал от Ирана остановить своих прокси в Ливане и пригрозил новыми и более мощными ударами. Прекращение огня в стране станет одной из главных тем начавшихся в Швейцарии переговоров🔵 Президент США Дональд Трампло пригрозил Ирану новыми ударами, если Тегеран не прекратит поддержку связанных с ним вооруженных группировок в Ливане.«Иран должен немедленно остановить своих высокооплачиваемых прокси в Ливане. Если они этого не сделают, мы снова нанесем по Ирану очень сильный удар, только еще сильнее, чем на прошлой неделе», — написал он в соцсети Truth Social.🔵 Заявление прозвучало на фоне начавшихся в Швейцарии переговоров между представителями США и Ирана. О начале встречи сообщил МИД Катара, выступающий посредником в урегулировании американо-иранского конфликта.По словам официального представителя МИД Катара Маджида аль-Ансари, стороны сформировали рабочие группы для подготовки окончательного соглашения и контроля за выполнением будущих договоренностей.❓ Утром 21 июня в швейцарский Бюргеншток прибыл вице-президент США Джей Ди Вэнс. Как сообщил CNN, в американскую делегацию также вошли спецпосланник президента США Стив Уиткофф и зять Дональда Дака Джаред Кушнер. Иран на переговорах представляют спикер парламента Мохаммад Багер Галибаф, министр иностранных дел Аббас Арагчи и глава Центробанка Абольнасер Хеммати.Перед встречей Вэнс заявил, что Вашингтон готов «фундаментально трансформировать» отношения с Тегераном, если Иран откажется от роли «источника региональной нестабильности» и амбиций в отношении ядерного оружия. По его словам, за последние часы сторонам уже удалось добиться существенного прогресса.Одной из главных тем переговоров станет вопрос прекращения огня в Ливане. Иранский чиновник в разговоре с CNN назвал урегулирование конфликта в стране важнейшей задачей делегации Тегерана.❓ Встреча проходит спустя три дня после дистанционного подписания США и Ираном меморандума о взаимопонимании. Документ предполагает прекращение войны и открытие Ормузского пролива.Однако накануне, 20 июня, иранские военные объявили о закрытии пролива, сославшись на нарушение Израилем режима прекращения огня в Ливане. Bloomberg отмечает, что ситуация вокруг Ормуза может осложнить дальнейший переговорный процесс.
Гук Додь 21.06.26 Sun 18:25:43 № 520029 4 >>520024Залежить ще від того, наскільки ми - боездатна армія, коли уріжуть всю підтримку, як грошову так і логістичну, відключать дані і софт, і введуть санкції.
Нарад Майданський 21.06.26 Sun 18:38:18 № 520033 2 >>520032ПАКЕТ!Кстати, чья єто фраза про "пакет вскрыть"?
Ратислав Кукуріка 21.06.26 Sun 18:40:46 № 520034 3 VID_20260621_183637_446.mp40:44, 2.00MB, 480x480 VID_20260621_183912_305.mp40:55, 3.89MB, 480x852 Никакой буханизации нет, есть оповещение, после которого граждане радостно и добровольно подписывают контракт
Ладим Бродацький 21.06.26 Sun 18:42:01 № 520035 1 >>520033Наче того самого 13-го який тепер по лісах шкериться
Фаласій Недря 21.06.26 Sun 18:44:15 № 520036 3 4555656.mp40:12, 4.83MB, 1280x720 66 (5).jpg182.58KB, 1280x720 66 (6).jpg172.04KB, 1280x720
Фаласій Недря 21.06.26 Sun 18:44:51 № 520037 45555.mp40:08, 1.63MB, 720x720 >>520028>Трампло потребовал от Ирана остановить своих прокси в Ливане и пригрозил новыми и более мощными ударами
Ладим Бродацький 21.06.26 Sun 18:46:08 № 520038 >>520034Така хуйня в Афгані була, чим це закінчилось ми знаємо
Гал Трищак 21.06.26 Sun 18:58:17 № 520039 >>520027> У них 500 хаймарсів і ф35, у нас 70 хаймарсів. Тобто раз в 5 потужніша.це рофл чи ти реально олігофрен?
Нарад Майданський 21.06.26 Sun 19:05:03 № 520041 >>520035Да я вспоминаю, что автор фразы - то ли дохлый (чето вначале про "грейзоун" подумал), то ли там какая-то история нехорошая с ним.
Пимен Скридло 21.06.26 Sun 19:05:32 № 520042 2 .png7.64KB, 175x55 >>520039https://en.wikipedia.org/wiki/IronyРекомендую до ознайомлення. В сучасному світі важливіше за твою техічну освіту буде.
Нарад Майданський 21.06.26 Sun 19:08:01 № 520043 >>520034Это сейчас только в Пензе той буханизация идет?
Філарет Басанець 21.06.26 Sun 19:14:31 № 520044 >>519970Зразу, як знайдуть яйця і зіб'ють перший шахед
Єлима Гарбарук 21.06.26 Sun 19:19:31 № 520045 >>520043поки курочка по зьорнишку, далі більше, якщо схавають, то буде хуйово
Щастислав Купреєнко 21.06.26 Sun 19:22:59 № 520047 >>520046Закон ПО називається. https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%97%D0%B0%D0%BA%D0%BE%D0%BD_%D0%9F%D0%BE
Гал Трищак 21.06.26 Sun 19:23:42 № 520048 3 image.png543.81KB, 1033x762 Чому не в'єбати? Ну ладно не в саму чергу, партнерам розірвані цивільні не сподобаються, розумію (мені б сподобалися) але чому не в'єбать поряд? повторити по нафтобазі яка горить? З прольотом над чергою обов'язково, щоб натрашки свиноматки зі своїми поросями верещали в жаху і паніці, щоб записували кружки з тряскою і істериками. Це було б прекрасно і потужний удар по моралі кацапів.
Браслав Фучко 21.06.26 Sun 19:25:35 № 520050 2 >>520046У людини дві (2!) вищі освіти. Айкю як 3 професорiв університета. А що таке іронія не може зрозуміти. От жалко поцана
Єлима Гарбарук 21.06.26 Sun 19:56:30 № 520052 >>520051ну хз минула мобка, дала можливість трохи підкрипитись їм, да не такі мотивовані рібята як тоді зараз будуть, бо і ще фінансово питання як закриватимуть теж хз.
Алим Мукоїд 21.06.26 Sun 19:56:47 № 520053 2 63.jpg52.47KB, 527x308 65.jpg41.18KB, 400x308 >>520033Романов Лайт это писал постоянно.
Неліп Вівсянко 21.06.26 Sun 19:58:58 № 520054 1 IMG_2220.mp40:13, 2.61MB, 464x824 Іранська делегація покинула переговори з США у Швейцарії на знак протесту проти погроз Трампа, — TasnimПоки тривали переговори, Трампло заявив: «Закриєте Ормузьку протоку — і у вас не буде країни. Ви навіть не зможете повернутися до своєї клятої країни. Ми можемо захопити протоку, якщо доведеться. Я виб’ю з вас усе лайно».
Ратислав Кукуріка 21.06.26 Sun 20:00:58 № 520056 3 Screenshot_20260621-195819_Telegram.png957.91KB, 1001x874 Screenshot_20260621-174107_Telegram.png1.08MB, 1220x836 >>520055
Дядько Наденюк 21.06.26 Sun 20:02:45 № 520057 1 Screenshot_20260207_012658_Chrome.jpg168.44KB, 1062x640 >>520050Ти б краще зі своїм бакалавром не пиздів тутбля вже мабуть тре підписувати що іронія на всякий
Фаласій Недря 21.06.26 Sun 20:20:01 № 520059 1 6yN.mp40:02, 83.92KB, 480x356 >>520054пиздец, как же Трампа всякие авторитарные параши мордой об пол возят, а он потом идет и на какую-нибудь Мелони прыгает.
Фаласій Недря 21.06.26 Sun 20:24:43 № 520060 1 77 (2).jpg140.36KB, 1080x1235 77 (1).jpg197.14KB, 1080x780 77 (3).jpg142.40KB, 1080x856 >>520055
Неліп Вівсянко 21.06.26 Sun 20:26:54 № 520061 2 IMG_0479.mp40:14, 2.83MB, 704x832 Screenshot_3.png6.46KB, 164x62 🍿В Криму вводиться «комендантська година», — місцевий гауляйтер развожаєв.▪️Паливо в найближчі дні продавати не будуть.▪️Пороми не працюють. На курсування суспільного транспорту вводять графіки.▪️ТРЦ і супермаркети мають зачинятися о 20:00.▪️Вуличне освітлення вмикати не будуть через дефіцит електроенергії.
Людислав Чугуй 21.06.26 Sun 20:28:30 № 520062 >>520054Так вроде ж пишут, что все норм прошло. Хотя не удивлюсь, если этот опять все запорол:"Віцепрезидент США Джей Ді Венс заявив про прогрес у переговорах з Іраном, які проходять у Швейцарії. Переговори набирають обертівЗа словами Венса, за останні години сторонам вдалося досягти помітних результатів."За останні кілька годин ми вже досягли значного прогресу", – зазначив він, підкресливши, що ця зустріч має історичне значення.Віцепрезидент наголосив, що раніше, за винятком останніх місяців, керівництво Ірану та США не проводило зустрічей на такому високому рівні.Мирні наміри і нові викликиВенс пояснив, що американська делегація перебуває у Швейцарії для того, щоб за допомогою дипломатії змінити ситуацію на Близькому Сході.Він додав, що США бачать перспективу співпраці між країнами регіону задля досягнення миру та стабільності.Віцепрезидент прибув до Бюргенштока для участі у переговорах, передбачених попередніми домовленостями. Водночас ситуацію ускладнило рішення Ірану відновити блокаду Ормузької протоки."
Годько Красовський 21.06.26 Sun 20:29:44 № 520063 2 >>520061> Паливо в найближчі дні продавати не будуть.Чому? Привезли же, много.
Фаласій Недря 21.06.26 Sun 20:30:33 № 520064 4 IMG_7227.mp41:21, 28.82MB, 1024x1280 88 (1).jpg302.42KB, 1024x1280 88 (2).jpg252.72KB, 1024x1280 FvwI.mp40:02, 80.42KB, 480x340
Волох Подда 21.06.26 Sun 20:35:26 № 520065 4 image.png133.64KB, 884x234 пахнет воздуханством типо кавы в Ялте, но буду рад ошибиться
Фаласій Недря 21.06.26 Sun 20:37:28 № 520066 4 IMG_7236.webm35.18MB, 1280x720 77 (5).jpg168.21KB, 1280x720 77 (4).jpg187.79KB, 1280x720 77 (6).jpg206.82KB, 1280x720 Йобла тижня, 48 випуск.
Ладим Бродацький 21.06.26 Sun 20:38:09 № 520067 5 1779219781779-0.webp173.92KB, 859x1080 >>520065Ми ближче до кави в Ялті ніж коли-небудь з 2014-го
Фаласій Недря 21.06.26 Sun 20:38:30 № 520068 3 IMG_7253.mp41:09, 24.34MB, 1024x1280 777 (7).jpg362.02KB, 1024x1280 777 (8).jpg267.93KB, 1024x1280
Неліп Вівсянко 21.06.26 Sun 20:38:41 № 520069 4 photo_2026-06-21_20-38-21.jpg117.08KB, 516x957 ⚡️В Севастополе вводят ограничения в целях безопасности, — губернатор Развожаев. — Массовые уличные мероприятия отменяют на территории Севастополя с 22 июня и до особого распоряжения;— Общественный транспорт будет работать только в светлое время суток — с 5:30 до 21:00;— Работа паромов, перевозящих автомобили, прекращается, остаются только пассажирские катера;— Принято решение о работе общественного транспорта во время тревог, оно вступает в силу с 15:00 понедельника;— Торговые центры, супермаркеты и гипермаркеты будут работать с 7:00 до 20:00, заведения общественного питания — с 8:00 до 20:00. Мелкие магазины, киоски и аптеки могут устанавливать график по своему усмотрению;— Также принято решение не включать уличное освещение.
Фаласій Недря 21.06.26 Sun 20:40:37 № 520070 4 888 (1).jpg70.53KB, 1280x853 888 (3).png31.17KB, 1054x322 888 (2).png76.19KB, 1053x748 888 (1).png35.98KB, 1027x430 >>520065
Севир Бундза 21.06.26 Sun 20:45:07 № 520072 5 1632342504278.png470.18KB, 1204x571 >>520054 Все правильно Трампло зробив. Так навіть краще. Трампло вивів їх на чисту воду. Тепер ми знаємо справжні наміри Ірану. Ось це я розумію Нью Йоркська школа дипломатії. Байден би зараз щось мямлив невнятне і жав би руку іранцям і обнімав би.
Фаласій Недря 21.06.26 Sun 20:47:47 № 520073 3 IMG_4044.mp40:19, 3.88MB, 848x848 66 (7).jpg265.13KB, 848x848 66 (8).jpg191.73KB, 848x848 1713633791245-0.gif387.37KB, 244x240
Фаласій Недря 21.06.26 Sun 20:50:22 № 520074 1 77888.mp40:50, 16.80MB, 1280x720 77 (7).jpg198.33KB, 1280x720 77 (8).jpg258.26KB, 1280x720
Волох Подда 21.06.26 Sun 20:54:24 № 520075 4 >>520070короче мы начаои воздуханить на уровне русни, как те заявляли что донбасс до конца 2025 возьмут. обидно конечно за тех, кто верит в десантную операцию на Крым, даже в таких охуенных условиях
Ладим Бродацький 21.06.26 Sun 20:56:59 № 520076 image.png159.14KB, 400x207 >>520075Для десанту треба його чимось висаджувати, том навряд в будь-якому разі. Хіба що ТЕРМІНАТОРІВ З СІБЕЙБІ
Філарет Басанець 21.06.26 Sun 20:57:59 № 520077 2 >>520075>тех, кто верит в десантную операцию на Крым, Сам придумав?
Волох Подда 21.06.26 Sun 20:59:33 № 520078 1 >>520077а я по другому не вижу как отрезать крым от пидорашек. мост расхуяривать не хотят, железку ростов армянск положить полностью не хотят. хз как иначе
Нарад Майданський 21.06.26 Sun 20:59:33 № 520079 1 >>520065Схуя они тікати будут? Типа из-за хуевого подвоза бензина (и прочих балабасов) они драпанут из Крыма? Две группы ССО на моторных лодках штурманут весь полуостров?Дронами сейчас утюжат Крым буквально каждый день - это правда. ПВО уже проредили пидорам там шопиздец - прилетает уже даже по каким-то лоховским в/ч. Но че вы думаете, что они там не будут сидеть до талого, как в Купянске и Вовчанске?
Єлима Гарбарук 21.06.26 Sun 20:59:39 № 520080 1 >>520075Да щас псіопи з обох сторін, просто помовчіть, і самі все побачимо в кінці літа
Ладим Бродацький 21.06.26 Sun 21:02:04 № 520081 1 >>520079>они там не будут сидеть до талого, как в Купянске и Вовчанске?Клімат інший, там навіть води ніхуя нема, хтось колись писав що Крим типу нереально обороняти, тому і переходить з рук в руки постійно.
Гал Трищак 21.06.26 Sun 21:03:40 № 520083 3 >>520078> мост расхуяривать не хотят, железку ростов армянск положить полностью не хотятХуйні не неси. Очевидно що ми не можем а не не хочем. Поки що.
Волох Подда 21.06.26 Sun 21:05:07 № 520084 2 >>520083после того что случилось в маскве недавно ты буквально сам себе пиздишь про "не можем". все могут, нету воли Дуче расхуярить тот ебучий крымский мост и железку на армянск просто за день
Чернат Фальоса 21.06.26 Sun 21:05:29 № 520085 2 >>520079После подрыва дамбы, в крыму можно опять ждать раздачу персиковой воды, эта хуйня засохнет нахуй + если всё въебать пидорахи понаехавшие заскулимв побежат в радную рязань.
Гал Трищак 21.06.26 Sun 21:05:51 № 520086 1 >>520079Стерненко про цивільних взагалі то. І вони уже біжать
Ладим Бродацький 21.06.26 Sun 21:06:02 № 520087 1 >>520084Так там просто нема НПЗ на мосту, треба щоб побудвали спочатку...
Рожнят Андріїшин 21.06.26 Sun 21:06:34 № 520088 1 1.png108.00KB, 796x479 2.png291.22KB, 724x999 >>520053
Жаданець Гасюк 21.06.26 Sun 21:08:48 № 520089 images.jpg10.29KB, 295x171 Реально ли дронами или FP-1 уничтожить опоры моста?
Ладим Бродацький 21.06.26 Sun 21:09:43 № 520090 >>520089Ходить легенда що якось підори знесли опори мосту сотнею ФПВ
Гал Трищак 21.06.26 Sun 21:09:50 № 520091 1 >>520084> расхуярить тот ебучий крымский мост и железку на армянск.Нагадує думки підорашок про росхуярить мости через дніпро. Я розумію що ти гуманітарій, ну так погугли там чи у ші спитай хочаб чи можна розбити подібну споруду чимось типу дрончиків. А більше в нас нічого і нема в такій кількості.
Чернат Фальоса 21.06.26 Sun 21:09:53 № 520092 >>520089Там после 1 прилёта в опору мосту и так пизда. Остась ещё 2 раза ебануть и упадёт
Дніпро на зв'язку Балкан Скриняр 21.06.26 Sun 21:12:43 № 520093 >>520090Даже не легенда, по инсте видосик циркулирует. Но там маленький автомобильный мост на два пролета.
Рожнят Андріїшин 21.06.26 Sun 21:12:44 № 520094 most-krym-es.jpg594.12KB, 1910x1362 >>520092Точнее - части моста, который будут чинить, если ебашить постоянно то место после того не будут.
Огняник Настюченко 21.06.26 Sun 21:13:43 № 520095 IMG_4278.mp40:33, 11.28MB, 592x1280 >>520090>>520093На кадрах — процес ураження ворогом опори мосту через річку Нітрус поблизу Андріївки на Харківщині. За заявою окупантів , для цього було використано 43 FPV-дрони, які послідовно завдавали ударів по одній і тій самій конструкції
Неліп Вівсянко 21.06.26 Sun 21:13:46 № 520096 p30.mp42:02, 7.07MB, 1280x704 Його «вибачаюсь» хай залишить для себе, — Дуче Лукашенку.«Воно не працює після першого дня початку війни. Я пояснював йому: крок номер один — жодної технічної підтримки російських ретрансляторів».Нагадаю, в п'ятницю спливає тиждень, який президент дав Білорусі.❗️Якщо Лукашенко не прибере ретранслятори, то їх приберемо ми. Це станеться протягом тижня, — Дуче.
Фаласій Недря 21.06.26 Sun 21:14:23 № 520097 6677888.webm1:15, 13.46MB, 1920x1080 888 (3).jpg573.09KB, 1920x1080 888 (2).jpg489.90KB, 1920x1080 888 (4).jpg558.93KB, 1920x1080 Знищення чергової пачки окупантів
Фаласій Недря 21.06.26 Sun 21:17:42 № 520100 2 77 (11).jpg226.85KB, 1616x1080 77 (10).jpg106.03KB, 1616x1080 77 (9).jpg164.57KB, 1616x1080 77 (5).png43.24KB, 1033x421 >>520089Есть же вот это оружие Судного Дня.
Ладим Бродацький 21.06.26 Sun 21:18:07 № 520101 Але досить показово, у нас би по ньому маленькими кабами або великим крилом уїбали.
Фаласій Недря 21.06.26 Sun 21:20:08 № 520102 2 77 (14).jpg272.81KB, 2048x1366 77 (13).jpg465.75KB, 2048x1366 77 (12).jpg203.94KB, 2048x1366 77 (15).jpg195.86KB, 2048x1366 Землерийна машина ПЗМ-2 під час будівництва фортифікацій військовими 92-ї ОШБр
Ратибор Кизима 21.06.26 Sun 21:21:44 № 520104 1 >>520096Ну таке. Знов, якщо це як з Польшею - то це скоріш пізда. Якщо є СТРАТЕГІЧНИЙ ПЛАН - то побачимо. Розклад простий - якщо ми зносимо ці ретрики й починаємо їбати відновленні. То якщо картопля ігнорує, це одне, але якщо він призиває союзника, то що? - Русня загоняє Іскандери в Брест, та прострілює Лівів балістикою, як Київ. - Русня починає будувати дронопорти шахедів по білорусі, й звідти доволі швидко буде по 100-150 шахедів за наліть. - Русня може спробувати працювати кабами, та ловити нашу авіацію з су-35. - Русня скоріш за все спробує повторити сумщину-харьківщину але в масштабі від черніговщини до волині. Ну тобто ротами-батальонами заходити за кордон, забирати якісь села. Максимально відтягуючи сили туди. Як на мене такий розмін не коштує НПЗ, та щоденної йобки промки з дронів. Але якщо у Сирського виведено 2 елітних корпуси + штурмові полки під це, й є конверт 3 дні й парад у Мінську, інагурація Тихановської - то тоді можна спробувати.
Дий Каня 21.06.26 Sun 21:29:42 № 520105 4 >>520096> Перш ніш щось робити публічно, Моя стратегія, - Я роблю це не публічно.Ну Дуче, ну голова!. Хто б ще додумався крім нього надсилати не публічно сигнали президенту іншої країни, перед тим як все вивалити в ЗМІ? Отож. А ви все криворізька дипломатія, криворізька дипломатія.> Я багато разів передавав.Так а якщо багато разів передавали, так а чому ми чекали до 2026 року щоб уєбати? Давайте ще б почекали 2027. Якась дивна ситуація.
Чернат Фальоса 21.06.26 Sun 21:30:52 № 520106 1 >>520104кАКОЙ тО копиум из 22.Русня туда уже загоняла авакс, который у утиль ушёл, как и пара су24 которые в белопидорашке стояли.Твой нахрюк не имеет связи с реальностью
Ратибор Кизима 21.06.26 Sun 21:34:16 № 520108 1 >>520106Так вусатий після обосрамса у березні-квітні, пішов у отказ. Та русні не давав нормально укоренитись. А тут, він їх покличе, без обмежень. Тобто, як в брянський чи курський, вони зайдуть на позиції іскандерів, цирконів, шахедів, та кабоносців. У нас є план на такий випадок? Бо розмін НПЗ не окупить.
Гук Додь 21.06.26 Sun 21:36:15 № 520109 1 >>520108Якщоб хотіли чи була політична воля - вже б зайшли. За підорашкінські ретранслятори ніхто всиратися не буде.
Волох Подда 21.06.26 Sun 21:36:47 № 520110 1 image.png2.91MB, 2048x1376 >>520091на твоем фоне срыбарь щирый козак топит за ЗСУ
Ратибор Кизима 21.06.26 Sun 21:39:42 № 520111 1 >>520107Якщо у нас є план бліцу - то так. Якщо план нагадала Феншуй - то в долгу, ні. Бо у русні + картоплі більше військ. Тому вони зможуть з часом почати активно рейдити прикордоння, з загрозами рівня стратегічного удару на Київ/Захід, щоб ми тримали війска. Також вони нам балістикою дуже багато проблем зроблять там, куди балістика недолітає + шахедний спам як в сумщині, тільки на тій же Волині. Так, ми їм спалимо НПЗ, винесемо промки. Але розмін в довгу, не нашу користь явно. Доречі, а старлін у них паше чи ні? Якщо ні - то це погано. >>520109Так, на картоплю русня давить максимально, як може. Це може статись саме тою соломинкою, яка зламає опір вусатого.
Гук Додь 21.06.26 Sun 21:49:44 № 520112 1 >>520111Ну по-перше, ретранслятори іншої армії ти нікому не продаси як справедливу помсту. Ні Європі, ні Америці, з якою бульби нормалізують відносини, ні власному населенню, яке буде вити про "не нашу війну" голосніше за москвичів.По-друге, якби хотів впрягатися - робив би це на хаях, в 2024-25 роках, коли в нас багато чого сипалося (як Муссоліні в свій час), а не на низах, коли можна і піздюлі отримати, і Северная Нигерия зі своїм дефіцитом не сильно підсобить щось там відновлювати.
Ладим Бродацький 21.06.26 Sun 21:54:21 № 520113 telegram-cloud-photo-size-2-5316530735306971151-y.jpg158.82KB, 972x1280
Ладим Бродацький 21.06.26 Sun 21:59:28 № 520114 telegram-cloud-photo-size-2-5314611095379057787-y.jpg101.83KB, 1190x679 photo_2022-10-31_13-45-36.jpg57.30KB, 1265x1280 Вони фпвшний мангал на броневанну наварили
Козак Скриняр 21.06.26 Sun 22:33:06 № 520116 >>520115живем в такое время что хуй знает стеб или на самом деле
Філарет Басанець 21.06.26 Sun 22:35:12 № 520117 >>520108>лукашенко помститься за ретрики підорашок і почне війнуЯкщо тобі 14, то так воно і працює
Філарет Басанець 21.06.26 Sun 22:36:55 № 520118 >>520105>Давайте ще б почекали 2027. Якась дивна ситуація.Єрмака вигнали, дронів багато, Мадяр, Федоров, сбс
Перемил Бабченко 21.06.26 Sun 22:37:53 № 520119 >>520089Хуй в сраку. Разве что ракетами. Причем которые будут ебашить по опорам.Кстати вопрос экспертам - есть ли такие ракеты которые могут ложиться ровно в опоры моста. Причем в режиме реального времени корректировать - если одна колона разрушена ебашить по другой.
Неліп Вівсянко 21.06.26 Sun 22:39:38 № 520120 1 photo_2026-06-21_22-39-25.jpg96.49KB, 985x1280 Клоуны больше не интересуют россиян — спрос на них рухнул в 8 раз за 4 года.Профессия стремительно теряет популярность, а спецы в этом жанре буквально стали исчезающим видом. Всё из-за новых форматов развлечений и предпочтений аудитории.
Перемил Бабченко 21.06.26 Sun 22:40:00 № 520121 >>520065Так в принципе УЖЕ. Бензина нет, летают беспилотники. Расияне об этом будет со временем вспоминать это с ужасом)
Неліп Вівсянко 21.06.26 Sun 22:41:01 № 520122 photo_2026-06-21_22-40-38.jpg160.29KB, 865x831 photo_2026-06-21_22-40-39.jpg140.88KB, 1200x675 photo_2026-06-21_22-40-41.jpg186.48KB, 1200x701 Китай готовится к возможному конфликту с США и отрабатывает удары по американским объектам на полноразмерных макетах.На полигоне в пустыне Такламакан обнаружены копии эсминца класса «Арли Бёрк» и авианосца USS Gerald R. Ford. Для штурмовых учений в КНР также построили макет правительственного района столицы Тайваня
Волох Подда 21.06.26 Sun 22:41:40 № 520123 2 >>520119>>520119> есть ли такие ракеты которые могут ложиться ровно в опоры мостаесть 200кг бч fp2, который можно в режиме прямофо эфира направить куда глядят глаза оператора чем тебе не мощный въеб по опоре даже без ракет. пидоры в свое время вообще фпвшками сносили опоры мостов методично хуярив по штук 100
Кречун Левицький 21.06.26 Sun 22:41:43 № 520124 Screenshot_2026-06-21-22-38-59-671_com.android.chrome-edit.jpg181.01KB, 1080x522 >>520065
Волох Подда 21.06.26 Sun 22:44:41 № 520125 >>520121то что ты описал это дефолтный быт в дыныры лыныры с 2022 года. всем похуй и тупо до лампочки. генетических терпил путем зомбирования через телик выростили
Філарет Басанець 21.06.26 Sun 22:47:47 № 520127 >>520119>тока ракєти дрони нє работают протів арміі мостовВода камінь точить, син Лампаса
Дніпро на зв'язку Балкан Скриняр 21.06.26 Sun 22:49:24 № 520128 >>520114Я бы тоже наварил. А фирма ООО "ТОЧНО-НЕ-МОЙ-КЕНТ" взяла бы на это подряд:)ей богу, тотальный распил и спиздинг с той стороны единственное, что даёт нам надежду
Дніпро на зв'язку Балкан Скриняр 21.06.26 Sun 22:52:21 № 520130 4 >>520129Поздно, я уже достал хуй и стучу им по столу, читая про Крым.
Гук Додь 21.06.26 Sun 23:04:58 № 520131 >>520129А якщо замість сраліна буде Гаррі Трумен, то можна?https://en.wikipedia.org/wiki/Truman_CommitteeПорядок є порядок.
Ладим Бродацький 21.06.26 Sun 23:13:13 № 520133 photo_2023-03-14_21-20-27.jpg85.93KB, 847x456 >>520132Не варто вскривати цю тему
Ценько Ячмінь 21.06.26 Sun 23:16:31 № 520134 >>520070дуже подобається стиль як пише мадяр. як це можна назвати?
Волох Подда 21.06.26 Sun 23:18:00 № 520135 3 >>520132генерал пидорас? так это интеграция в нато в прямом смысле
Гук Додь 21.06.26 Sun 23:19:45 № 520136 >>520132Ну Батя, ну політик, ну об"єднувач нації. Магьот. О це я бачу, що людина - дипломат і прогресивний европейський діяч.>>520135Баньте підарашку. Це фейковий канал, даун.
Гук Додь 21.06.26 Sun 23:25:29 № 520139 2 >>520138Краще це дивисяhttps://www.youtube.com/watch?v=8GgMnBxPIFQ
Ценько Ячмінь 21.06.26 Sun 23:26:45 № 520140 >>520139до речі було в рекомендаціях думав запостити, але потім вирішив що хтось інший принесе
Ладим Бродацький 21.06.26 Sun 23:31:25 № 520143 telegram-cloud-photo-size-2-5314326699824587789-y.jpg102.00KB, 1280x745 Постять таке
Ценько Ячмінь 21.06.26 Sun 23:32:58 № 520144 https://www.youtube.com/watch?v=woj-ifBBZQc>>520143це якийсь софт від палантіра?
Ладим Бродацький 21.06.26 Sun 23:36:50 № 520146 1 telegram-cloud-photo-size-2-5316767611343280585-y.jpg102.02KB, 963x975 🎧 російські воєнкори заявляють, що Білорусь нібито почала відключати зв’язок МТС після нещодавньої заяви ДучеСтверджується, що мережу використовували ретранслятори, які допомагали в атаках «шахедів» по Україні. Раніше Дуче заявив, що або Лукашенко прибере ці ретранслятори самостійно, або це зробить Україна, давши Мінську тиждень на вирішення питання.Наразі підтверджень цієї інформації немає.
Грива Матусевич 21.06.26 Sun 23:37:02 № 520147 648756-0.mp40:18, 779.17KB, 480x604 >>520142Чому Корчинського не показали?
Дий Каня 21.06.26 Sun 23:37:44 № 520148 2 1637589926234.png209.52KB, 522x264 >>520118> Єрмака вигнали, У мене таке враження що у нас ситуація як на картинці, але ніхто не хоче туди лізти і розбиратись, чомусь як ви тоді Саурона збираєтесь перемагати? переможними піснями?
Гликерій Страшненко 21.06.26 Sun 23:38:15 № 520149 4 >>520104Якщо підорашки таке почнуть робити то нахуй їм тоді лукаш всрався, лол? Тобто вони будуть як у себе дома, то для чього їм тоді лукаш там? Лукаш це розуміє тому вибере краще украиїський хуй у роті, чім десь без голови у канаві валятися.
Гук Додь 21.06.26 Sun 23:39:54 № 520150 2 Бля, там така двіжуха була, а ви сидите тут як сичі. https://www.youtube.com/watch?v=EkRNXEe4XXY
Серафіон Гаранжа 21.06.26 Sun 23:41:11 № 520151 1 {68F0FC0B-63A5-4366-AE7B-0D2F63AD2674}.png580.40KB, 660x727 >Нове розслідування The Washington Post надає переконливі докази того, що директорка національної розвідки Тулсі Ґаббард перебувала під сильним впливом свого духовного гуру — лідера культу, який вказував їй, що говорити і як діяти.>Тулсі Ґаббард, її гуру та загадкові повідомлення, що допомогли сформувати її політичну кар'єруЯ отримав сотні конфіденційних меморандумів, у яких детально викладено політичні та стратегічні поради для Ґаббард за роки її роботи в Конгресі, після чого розпочав пошуки того, хто стоїть за ними.Послідовники Батлера сповідують форму індуїзму, що передбачає відданість єдиному божеству (у їхньому випадку — Крішні), а також певні правила щодо медитації, йоги та харчування.Деякі колишні члени, однак, називають цю групу культом і стверджують, що послідовники були ізольовані від зовнішнього світу — характеристики, які сама група заперечує. Колишні послідовники тижнями розповідали мені, що Батлер контролював найважливіші життєві рішення своїх адептів і вимагав повної покори та секретності. Вони заявляли, що він роками намагався поширити свій вплив на політику, і підозрювали, що успіх Ґаббард у Вашингтоні став кульмінацією цих зусиль.Тепер, коли Ґаббард, колишню конгресвумен від Демократичної партії, було обрано новообраним президентом Дональдом Даком на посаду директорки національної розвідки, я хотів зрозуміти: наскільки великим був вплив Батлера на неї?«Не дуже великим», — сказала мені Зальцбург під час тієї першої розмови. Вона також применшила значення організації Батлера — «Фонду ідентичності науки» (Science of Identity Foundation, SIF). «Я навіть не вважаю це справжньою групою», — сказала вона.А хіба в інших країнах високопосадовці і люди з адміністрацій президента так не робили? Робили, і не раз.https://www.washingtonpost.com/investigations/2026/06/21/tulsi-gabbard-her-guru-mysterious-messages-that-helped-shape-her-political-career/
Бориско Косюкевич 21.06.26 Sun 23:48:21 № 520152 4 >>520143Нахуя они сделали UI вида «несуществующая операционка из фильма категории б, в которой кулхацкер пробивает подозреваемого по IP»?
Ценько Ячмінь 21.06.26 Sun 23:55:07 № 520155 >>520152чому ні? все має виглядати як епл чи віндовс параша?людям сидіти кожен день користуватись, чому не зробити, щоб було по фану
Нарад Майданський 21.06.26 Sun 23:59:53 № 520158 4 >>520152>>520153>>520155>UI вида «несуществующая операционка из фильма категории б, в которой кулхацкер пробивает подозреваемого по IP»ОХУЕТЬ! Я всегда мечтал чтобы компы были такими крутыми, как в тех фильмах, а не та скучная хуйня что ИРЛ.
Серафіон Гаранжа 22.06.26 Mon 00:04:55 № 520159 1 >>520155>людям сидіти кожен день користуватись>чорна хуйня з сірим і синім текстомUX від бога
Нарад Майданський 22.06.26 Mon 00:07:36 № 520160 >>520159Меньше по глазам бьет. В темноте норм сидеть. Блять, ты пропустил тренд на "темную тему в IDE", чи шо?
Гук Додь 22.06.26 Mon 00:08:10 № 520161 >>520159>>520152Виглядає як якийсь VS Code, тільки з графіками і картами-малюнками.
Серафіон Гаранжа 22.06.26 Mon 00:21:59 № 520163 {4E7C796E-5C2D-490C-BD2E-EB98C32C345B}.png25.24KB, 885x252 {BCF6A8FA-F972-4463-BCE4-0C7FFC46B30B}.png72.50KB, 1295x827 >>520160Бджіл, дарк теми це не просто чорний фон з білим текстом. Від такого буде гірше від дефолтного білого.>>520161Порівняй скрін з тим ГЕЙмерським висером.
Серафіон Гаранжа 22.06.26 Mon 00:26:07 № 520165 1 {976D6197-4BF4-40D1-8A3C-010EBC89C6AB}.png745.03KB, 942x784 {B936644C-DFD7-4B63-A6B7-BA3259D186D0}.png1.54MB, 1267x904 >>520154
Пахомій Брюховецький 22.06.26 Mon 00:28:40 № 520166 hudvision_v181.png462.96KB, 1280x754 neon_space_rainmeter__2_4_by_99villages-d7banug.jpg234.23KB, 1191x670 >>520158> Я всегда мечтал чтобы компы были такими крутыми, как в тех фильмахRainmeter на XP не ставив?
Дий Каня 22.06.26 Mon 00:32:25 № 520168 3 1686760533989.png437.95KB, 1284x189 >>520151Хлопці, не так швидко! Я не встигаю!
Віродан Браєвич 22.06.26 Mon 00:35:50 № 520169 image.png464.67KB, 1080x608 >>520065>>520079> Схуя они тікати будут?Этот прав, забыли что ли базу?
Нарад Майданський 22.06.26 Mon 00:42:49 № 520171 >>520166Ебать, шо це за компутер бетмена? Не, не ставил. На линуксе когда-то давно делал себе "хацкерские" луки: openbox, tint2, conky настравивал чтобы все "минималистично" было - мне было заебись. А про эту тему для ХР даже не слышал, но выглядит прикольно.
Віродан Браєвич 22.06.26 Mon 00:54:34 № 520172 1 >>519729> Че вас всех так попаяло на "криворожском"?Ну как тебе сказать, ты альфикс?https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D1%96%D0%B3%D1%83%D0%BD%D0%B8_(%D0%9A%D1%80%D0%B8%D0%B2%D0%B8%D0%B9_%D0%A0%D1%96%D0%B3)
Дніпро на зв'язку Балкан Скриняр 22.06.26 Mon 00:54:42 № 520173 >>520152Хз, кто-то вайбкодил, получилось да, с привкусом аи слопа. Я даже не уверен, что это полностью реальный интерфейс.
Дніпро на зв'язку Балкан Скриняр 22.06.26 Mon 00:55:57 № 520174 >>520150Я слишком старый, чтобы ебать косплеерш, а больше там делать нехуй 🙃
Платон Чекалюк 22.06.26 Mon 01:17:22 № 520175 >>520172Думаю, Дуче коли бігуни бігали вдома з маскою сидів (не засуджую)
Пахомій Брюховецький 22.06.26 Mon 01:18:18 № 520176 1334280641046.jpg1.71MB, 3600x2000 15160680899600.jpg508.91KB, 1490x2140 >>520171Воно не тільки для хп. Це прога з сорт оф віджетами, яка, ніби як ще й досі жива. Але максимально популярна була на початку 10х. В б\ смоктача іноді створювались десктоп-треди, де анони мірялись скрінами своїх робочих столів. Потім наче на якусь тематичну дошку переїхали.В мене рейнметр не прижився (бо воно надлишкове і нахуй не потрібне, окрім як для вау-ефекта), а от рокетдок я багато років юзав.
Нарад Майданський 22.06.26 Mon 01:20:38 № 520177 1 >>52017236лвл - впервые слышу про каких-то там "бегунов". Вообще, история нихуевая - прямо как в каких-то трешовых фильмах 80х, типа "Класс 1999".Слышал только от родителей (они медики), что Кривой Рог был "рассадником детской наркомании на уровне всего Совка".Еще прихуел, когда в 2013 году туда заехал, а там улицы имеют такие названия, которые наверное даже в Пидорассии переименовали годах в 1950х (всякие "20 Партсъезда ВЛКСМ" и какие-то вообще ультра-турбокоммидаунские).
Шершун Юркевич 22.06.26 Mon 01:41:44 № 520178 2 155517139619243533.jpg102.97KB, 811x486 >>520151>«Фонду ідентичності науки» (Science of Identity Foundation, SIF) Переклад топ.
Світлан Федорка 22.06.26 Mon 01:50:51 № 520179 >>520146Слишком гуд чтоб было правдой.Было бы ок появись подобная инфа от разведки или сорт оф.
Сбислав Слюня 22.06.26 Mon 02:06:23 № 520180 >>520177У нас в Харькове весь ХТЗ был в таких названиях, 17 партсъезда и тп, отвратительно.Хотя переименование улицы в честь погибшего в вертолете замминистра тоже осуждаю, через 5 лет хуй кто вспомнит кто такой Енин и почему улица его имени в центре
Людислав Чугуй 22.06.26 Mon 02:06:45 № 520181 1 >>520177Наверное, подобная хуета в любом крупном промышленном городе(Югавастока) творилась, с конца восьмидесятых и по нулевые.
Браслав Фучко 22.06.26 Mon 02:15:17 № 520182 >>520172> «Бігуни» об'єднувалися в загони за територіальною ознакою, створювали свої закони, форму, атрибутику, статут. > Залежно від місця проживання кожне з угрупувань носила горду назву «бики», «коні», «голубці», «вокзальні». > У загони входили «старшаки» (юнаки 17-18 років), «малолітки» (15-16 років), «мультики» (14-15 років) і наймолодші «пупси» (12-13 років). Як думаєте Дуче був биком, конем, вокзальним чи може голубцем?
Краматорск-кум Болех Бобровник 22.06.26 Mon 02:34:41 № 520183 >>520177Это надо быть на десяток где-то лет старше чтобы такое не только слышать, но и участвовать. Я уже этого не застал. Но мне постоянно по ушам ездили как "старогородские" пиздили "даманских" или кто там пиздился стенка-на-стенку с "17-м" участком. Сам не видел. Но все равно годами ходила репутация за Старым городом и Станкостроем что там пиздец ебанутые и можно там пропасть и найдет только в канализации по запчастям.>Еще прихуел, когда в 2013 году туда заехал, а там улицы имеют такие названия, которые наверное даже в Пидорассии переименовали годах в 1950хА ебало членина тебя в Киеве на Театральной не смущало значит? Оно там до сих пор.
Чернат Фальоса 22.06.26 Mon 02:53:23 № 520184 8 изображение.png1.24MB, 1320x1063 изображение.png59.98KB, 548x263
Нарад Майданський 22.06.26 Mon 02:54:13 № 520185 >>520183В основном по Украине все эти стенка-на-стенку закончились в 70х. Остальное - то уже пиздежь скуфов, которые там якобы "застали" что-то. Возможно, где-то очень локально и на уровне каких-то абсолютно поехавших банд, типа тех бегунов-голубцов, но не более.>А ебало членина тебя в Киеве на Театральной не смущало значит?Нет. Улицы Членина и всяких там пушкиных-гагариных - это привычное, я же не за бугром рос. А когда названия буквально "сталинские", с какими-то стремными акронимами, с какими-то орочьими терминами - это пиздец странно выглядело, даже до декоммунизации.
Віродан Браєвич 22.06.26 Mon 03:13:08 № 520186 image.png714.31KB, 1280x1280 >>520185В Одессе до середины войны всякие Буденнова, Кирова, Дзержинского и Ворошилова был
Чекан Фучко 22.06.26 Mon 03:54:47 № 520188 >>520104>Русня загоняє Іскандери в Брест, та прострілює Лівів балістикою, як Київ.Значить буде менше ракет для Києва і Одеси.
Свободан Скридло 22.06.26 Mon 05:43:49 № 520190 >>520158>ОХУЕТЬ! Я всегда мечтал чтобы компы были такими крутыми, как в тех фильмах, а не та скучная хуйня что ИРЛ.Для таких уже давно BolgenOS разработали.
Дніпро на зв'язку Балкан Скриняр 22.06.26 Mon 06:48:57 № 520191 1 Подробнее в шапке профиля👉.mp40:21, 5.39MB, 720x1280 ор блядь
Дніпро на зв'язку Балкан Скриняр 22.06.26 Mon 06:54:00 № 520192 >>520176>>520158Никогда такого не понимал, у меня от этого вайб 4пидорахи
Козак Скриняр 22.06.26 Mon 06:58:48 № 520193 1 Кек. Смотрю ща детский канал пиксель. Там типа программа где учат букву А. Взрослая девушка и два пиздюка - девочка и мальчик примерно 4-5 лет. Девушка разговаривает на укр, а пиздюки даже не пытаются и видно что его нихуя не знают и в жизни не используют. Сложно что ли было найти украиноговорящих детей? Моя например чисто на укр говорит, и множество ее подруг из садика тоже
Дніпро на зв'язку Балкан Скриняр 22.06.26 Mon 07:20:30 № 520194 1 Вот всё 💔Пусть начнётся новая, интересная жизнь#крымский мост#севастополь #переезд.mp40:11, 2.74MB, 720x1280 Не хочется уезжать из севаса ©
Дніпро на зв'язку Балкан Скриняр 22.06.26 Mon 07:22:53 № 520195 >>520193Ну такое. У тян младшие брат и сестра, 12 лет, украинский знают ещё хуже, чем я. Несмотря на укр. программу обучения. Впрочем, нихера они и не учатся с этим ковидоми удаленкой проебана вся база
Діян Лупенко 22.06.26 Mon 07:27:25 № 520196 2 >>520195Так воно не й дивно, коли навіть на борді для онаністів анонімусів, де над тобою навіть теоретично посміятися не зможуть, ти пишеш не українською :)practice makes perfect ©
Дніпро на зв'язку Балкан Скриняр 22.06.26 Mon 07:33:47 № 520198 Когда у нас такая ситуация, в этот момент главное не отчаиваться, а продолжать жить , гулять с д.mp40:52, 20.71MB, 720x1280 Чот у них там как-то не задалось в потемкинской деревне-то.
Фрол Павлушко 22.06.26 Mon 08:12:44 № 520199 3 >>520193Украинский негде использовать, кроме как в Украине. Поэтому и не учат.
Дідогость Вівсянко 22.06.26 Mon 08:14:30 № 520200 Штучний інтелект стає новою основою глобального військового стримування (замість ядерного).Швидкість реакції сучасних ракет і дронів перевищує можливості людського мозку. Перемагає та сторона, чий бойовий ШІ швидше аналізує супутникові знімки, виявляє цілі та віддає наказ на ураження. Відставання в алгоритмах означає миттєвий розгром інфраструктури ще до того, як командування встигне зреагувати.Рої дронів та роботизовані комплекси, здатні воювати в умовах повної відсутності зв'язку (РЕБ) завдяки локальним комп'ютерним моделям зору, роблять класичну живу силу та важку техніку вразливими.ШІ-платформи (на зразок тих, що розробляє Palantir для Пентагону) моделюють мільйони сценаріїв поведінки супротивника, дозволяючи блокувати логістику та війська ще до початку їх розгортання.Для ядерної зброї існують договори (СНВ, ДНЯЗ), інспекції та механізми контролю. Для військового ШІ немає жодних юридичних рамок, а перевірити наявність бойового коду на серверах супротивника фізично неможливо.Якщо програма виявляє ціль і знищує її за мілісекунди, людина в ланцюгу прийняття рішень (Human-in-the-loop) стає зайвою ланкою. Це веде до повної автономізації насильства.Якщо у XX столітті супердержавою вважалася країна з найбільшою кількістю плутонію, то у XXI столітті супердержава — це країна з найпотужнішими дата-центрами, найефективнішими алгоритмами квантизації моделей та безперебійним доступом до передових напівпровідників (чипів).
Браслав Фучко 22.06.26 Mon 08:18:19 № 520201 3 >>520199Простите а где японский, тайванский, мароканский, финский, естонский можно использовать?
Козак Скриняр 22.06.26 Mon 08:18:39 № 520202 3 >>520200>Штучний інтелект стає новою основою глобального військового стримуванняДе?>Перемагає та сторона, чий бойовий ШІ швидше аналізує супутникові знімки, виявляє цілі та віддає наказ на ураження.Де?>Рої дронівДе?
Оксен Шаня 22.06.26 Mon 08:30:15 № 520203 4 >>520199Так русєк тим більше нєгдє, якщо ти не зібрався емігрувати в парашку.
Оксен Шаня 22.06.26 Mon 08:54:12 № 520205 1 >>520204Нє, космополіти вчать світові мови, а не пост-імперську хуйню, на якій ти навіть заяву не можеш написати в себе вдома.
Діян Лупенко 22.06.26 Mon 09:00:42 № 520206 >>520201Ну Японія робить дофіга контенту і абсолютна його більшість ніколи не перекладалась. Практично кожен анімуфаг на старті своєї кар'єри мріяв чи навіть планував "вивчити" японську.
Оксен Шаня 22.06.26 Mon 09:05:10 № 520207 1 >>520206Ти можеш знайти таке виправдання для будь-якої мови, був би інтерес.
Ратибор Кизима 22.06.26 Mon 09:11:42 № 520208 IMG_7611.mp41:09, 24.77MB, 720x1280 Ого! Це Стерненко прикрутив Старлінк до ФПВ?
Діян Лупенко 22.06.26 Mon 09:16:25 № 520209 1 >>520207Настільки ж "вагомого" не знайду. Візьми українську - абсолютна більшість українців і тепер бігає по москальських ресурсах за дозою контенту бо1) нашого дуже мало (логічно, почали лише після 22 року)2) англійську не знають (федоров банально пиздить)Німецька? Окей, давай пометикуємо разом що з відомого контенту німецькою мовою ти знаєш. Крім Майн Кампф. Серіал Dark? Окей, приймається (але він був дубльований англійською, а має субтитри на інші мови). Що ще? Суперпопулярний на протязі пари місяців в 90х гурт Mo Do? Хінді, суахілі, мова навахо?
Антон Гойло 22.06.26 Mon 09:23:14 № 520210 1 >>520208Когда уже будет лайв трансляция с фпв дронов по подписке?
Серафіон Гаранжа 22.06.26 Mon 09:27:31 № 520211 3 >>520195>с этим ковидоми удаленкойЯ уже слішком старая штоби учить укрАинский, пускай уже мои дети учат@діти учать свиносообачу, бо москвороті тільки на ньому дома й хрюкаютьЩо могло піти не так?
Оксен Шаня 22.06.26 Mon 09:42:13 № 520212 >>520209На німецькій ДОХУЯ академічного і професійного контенту, цілий корпус класичної літератури і філософії. Ну тобто, якщо ти там не деградував ще до рівня споживання тільки серіальчиків, то щось знайти можна. Більш того, навіть в тамтешніх серіальчиках треба варитися, щоб знати варіанти. Ну і багато перекладного, так.По своїй структурі німецька взагалі - найкращий замінник русєка, фактично там представлені ті ж самі категорії (в сенсі, що радянським технічним підручникам відповідають німецькі, російським перекладам англомовного контенту - німецький переклад і так далі).
Путята Бідило 22.06.26 Mon 09:44:37 № 520213 4 >>520209Я в себе на ютубі старанно повичищав руснявий контент, просто тицяв "не рекомендувати". Буває вилазить звісно але не в такій кількості як раніше, тим паче русня буває маскується, але зараз кумедно що коли мені попадається руснявий відос в шортсах, автоматичний перекладач озвучує мені англійською або українською. Так ось, українського контенту не так вже й мало на поточний момент, я наприклад чисто принципово ставлю лайки українським ковалям контенту щоб бампати їх, навіть якщо мені не сильно сподобався контент, все одно плюсик ставлю. Проблема в тому що деякі патріотичні патріоти хуй клали і займаються тим що прибігають до творців контенту і починають там шукати гіменце, ну є така риса на жаль, не вистачає солідарності в деяких.
Дніпро на зв'язку Балкан Скриняр 22.06.26 Mon 09:56:55 № 520214 >>520212> На німецькій ДОХУЯ академічного і професійного контенту, цілий корпус класичної літератури і філософії. Как ты сам заметил, нужно только специалистам, которых условных 1-5% населения. Остальные будут смотреть сериалы и шоу, и это норма, а не деградация.
Оксен Шаня 22.06.26 Mon 10:05:16 № 520215 >>520214Будь-кому, хто працює по спеціальності, що потребує вищої чи середньої освіти, бажано почитувати професійні книжки. І навіть вантажникам було б непогано читати книжки по Fördertechnik та всякі Sicherheit bei Kranen.
Дніпро на зв'язку Балкан Скриняр 22.06.26 Mon 10:09:52 № 520216 >>520215Тогда предлагаю простой мысленный эксперимент. Во время прогулки ты по городу ты столкнешься с кучей людей на своих местах. От продавца и кассира, до до патрульного, бармена, таксиста, работника на АЗС, работника жкх, водителя ОТ, штукатура и плиточника, пидорасящего магазинчик рядом и тдКому из них нужно выучить новый язык и читать проф.литературу на мемецком?
Дніпро на зв'язку Балкан Скриняр 22.06.26 Mon 10:10:54 № 520217 2 >>520215> І навіть вантажникам було б непогано читати книжки по Fördertechnik та всякі Sicherheit bei Kranen.Кек. Ну вот их менеджер и уволит как оверквалифаед кадров. И возьмет васю, который не выебывается и делает так, как ему сказал гражданин начальник.
Дажбог Врублевський 22.06.26 Mon 10:11:17 № 520218 >>520215> професійні книжкилітералі 99% є на англ; німецький тобі знадобиться хіба що якщо ти дохуя ілітарій і хочеш читати шопенгауера в оригіналі
Дажбог Врублевський 22.06.26 Mon 10:16:18 № 520219 image.png70.53KB, 1210x595 не зрозумів, я думав піссділ не стався
Оксен Шаня 22.06.26 Mon 10:17:48 № 520220 >>520216Та бажано всім. Ми ж говоримо про хороший варіант, а не про те, як є. Суспільство ж чогось придумало писання книжок і професійну літературу, освіту та інше.>>520218Ти знаєш німецьку і англійську, і читаєш технічні книжки, щоб порівнювати? Тому не пизди, там дохуя унікальної літератури і свій підхід.
Дажбог Врублевський 22.06.26 Mon 10:20:15 № 520221 >>520220> там дохуя унікальної літератури і свій підхідкласно, шкода що або вона нікому ніхуй не потрібна, а якщо потрібна то має переклад, бо на відміну від філософодрочєва цінності при перекладі воно ніякої не втратить
Синьоок Грималюк 22.06.26 Mon 10:23:56 № 520222 >>520219в 20 сторіччі почали не оголошувати війни, в 21 - мир.
Козак Скриняр 22.06.26 Mon 10:30:38 № 520223 image.png9.01KB, 109x407 >>520219Ну если приблизить еще ближе то там вообще пиздец, обвал рынка
Козак Скриняр 22.06.26 Mon 10:33:19 № 520224 1 image.png92.94KB, 1777x606 >>520219А вот так выглядит обвал это на месячном графике
Козак Скриняр 22.06.26 Mon 10:37:12 № 520226 image.png100.20KB, 1777x606 >>520219А вот тут я тебе отметил на графике выходные за последний месяц. Видишь зависимость?
Дажбог Врублевський 22.06.26 Mon 10:43:07 № 520227 >>520226єблан, я про те що іран вчергове відмінив піссділ(після якого "абвал" і стався) і, наче як, закрив ормуз, а нафта досі вверх не пішлаале да ти єбать геніальний аналітик, ціли три поста висрав, без тебе б не здогадались
Гулак Боюн 22.06.26 Mon 10:56:03 № 520229 >>520193Соціум рішає. У мене в селі (Кіровоградщина) була знайома дівчина, яка укр мовна була. А в 16 поїхала в Кривий Ріг в медучилище і через 2 роки російськомовна стала
Оксен Шаня 22.06.26 Mon 10:57:27 № 520230 >>520221Так німецькою ти англомовні підручники чи монографії також особливо не знайдеш, окрім найбільш розхайпаних чи тих, які перекладають самі американські видавництва. Там своя замкнена і незалежна освітньо-наукова екосистема, яка дозволила побудувати достатньо розвинену цивілізацію.
Ананій Лісничук 22.06.26 Mon 10:57:50 № 520231 1 >>520226>>520227Ви мені дивіться, бо мій корєш теж спершу ці графіки аналізував, ща віддає пів зарплати мікрокредитним компаніям через суд, ще півтора ляма гривень осталось віддати
Козак Скриняр 22.06.26 Mon 10:58:44 № 520232 >>520227Так как бы мой пост о том что влияние "отмены писдила" минимальные. Потому что рыночек уже заебался скакать от их биполярочки и для шатания уже надо что то по мощнее.
Діян Лупенко 22.06.26 Mon 10:58:56 № 520233 >>520212> Ну тобто, якщо ти там не деградував ще до рівня споживання тільки серіальчиків, то щось знайти можна. З таким підходом, якщо в тебе нема якоїсь особистої потреби в німецькій мові, перспективніше вчити англійську. Просто. Більше. Всього. А не лише якесь там "шось". Я в школі німецьку вчив (тоді обирали ту мову яку вчили батьки, а в моїх в школі лише німецька була з іноземних), навіть "непогано" її знав. І, визнаю, маю якісь ностальгічні спогади до неї. Але англійською далі було все. Комікси, відеоігри. І німецька забулася трохи швидше ніж негайно. Зараз до тих коміксів з відеоіграми додалася ще технічна література і англійська використовується і вивчається далі аж бігом.>>520213> я наприклад чисто принципово ставлю лайки українським ковалям контенту щоб бампати їх, навіть якщо мені не сильно сподобався контент, все одно плюсик ставлю.Я хз шо там в ковалях може не сподобатись, це ж офігенна тема. Якщо тобі цікава робота руками то зверни увагу ще на столярів-теслярів. Але, загалом, лайкаючи "слабкий контент" ти потураєш розвитку слабкого контенту. Хтось зробив фігню, це полайкали бо толерантність та політкоректність це ж "прогресивно". І людина далі хуяре хуйню. Бо казати що це хуйня - табу. В США та ЄС вже виросло кілька пололінь яке звикло до "призів за участь" і тепер страшезно скандалить коли дізнається що ірл, загалом, призи дають лише за перемогу. > Проблема в тому що деякі патріотичні патріоти хуй клали і займаються тим що прибігають до творців контенту і починають там шукати гіменце, ну є така риса на жаль, не вистачає солідарності в деяких.Ти ж в курсі що абсолютна більшість тих "творців контенту" десь до 23-24 років хуярила контент під москалів і хуй забивала на "солідарність з Україною", та? :) Патріотизм патріотизмом але монетизація мусить монетизуватися. І лише так звані "мовні патрулі" змусили їх перейти на українську. Бо внутрішньої потреби творити в них нема. Є лише бажання заробляти. І в перші ж дні після припинення війни всі ці "патріоти" розвернуться в бік рашки знов. Чому я так вважаю? Я достатньо старий і пам'ятаю що було в 2014. >>520229Поцікався в неї якою мовою були підручники і якою мовою велося навчання. Моя колишня якийсь "медик" (я не шарю) і коли ми з нею сиділи за книжками, все то було російською мовою.
Фаласій Недря 22.06.26 Mon 11:02:24 № 520234 4 IMG_1173.webm3:30, 31.49MB, 1280x720 88.jpg236.52KB, 1280x720 Оператори 73-го морського центру ССО здійснили наліт на противника, знищили ворожу позицію та взяли в полон кількох солдатів Своих НебросалияГрупа спеціального призначення успішно виконала спеціальне завдання в одній із північних областей. Інфільтрація відбувалася як на багі, так і пішим порядком.Спочатку оператори дорозвідали передову позицію противника, де виявили речі та елементи військового спорядження. Згодом було встановлено й місце перебування ворога.Пропозицію здатися росіяни спочатку відкинули та намагалися чинити опір. Утім, щільний вогонь у їхній бік і отримані поранення змусили ворога передумати.Під час «оформлення» полонені розповіли звичну для окупантів історію про те, що командування покинуло їх напризволяще.Після надання домедичної допомоги противнику наші воїни взяли їх для поповнення обмінного фонду, а саму позицію знищили.
Даміан Купріяненко 22.06.26 Mon 11:02:28 № 520235 >>520220Нутк да, до 20 века с гаком немецкий был языком науки, пока все не бежали / продались за кокаколу в пиндостан.
Ананій Лісничук 22.06.26 Mon 11:02:58 № 520236 >>520228Вони досить туго платтям затягнуті, плюс не такі здорові щоб ходуном ходити
Путята Бідило 22.06.26 Mon 11:11:26 № 520237 >>520233> Я хз шо там в ковалях може не сподобатись, це ж офігенна тема.Я мав на увазі "ковалів контенту", а не реальних ковалів. Хоча реальних я також дивився.> Але, загалом, лайкаючи "слабкий контент" ти потураєш розвитку слабкого контенту.Слабкого контенту завжди буде більше ніж якісного, так було завжди, можливо в майбутньому усі будуть талановиті, але хз. Відповідно, абсолютно монопенісно чи потураю я розвитку слабкого контенту чи ні, в мене інша ціль - щоб українського контенту ставало більше, тому я буду потурати навіть найслабшому блогеру, якщо він штовхає український контент, доки укрконтент не вийде на потрібний рівень.> вже виросло кілька пололінь яке звикло до "призів за участь"Це загальна проблема двох крайнощів. Одних задрочили до плінтуса що треба бути лише відмінником, інакше ти невдаха, других не дрочили взагалі і також не дуже вийшло. Як каже Фокс Малдер - істина десь посередині.> Ти ж в курсі що абсолютна більшість тих "творців контенту" десь до 23-24 років хуярила контент під москалівНе дивно, бо свої до того хуй клали на власний контент. Наші споживачі й Моргенштерна не гребували слухати.
Оксен Шаня 22.06.26 Mon 11:34:46 № 520238 >>520233>перспективніше вчити англійськуВ тебе немає ніяких обмежень вчити багато мов, окрім часу. Я б сказав по власному досвіду, що для комфортного існування потрібно знати як мінімум дві іноземні мови окрім східнослов'янських: одна з них англійська, і інша - теж якась контентонасичена незалежна мова (хоча я віддаю перевагу європейським: німецька, французька чи іспанська, в залежності від того, який вайб, культурка і контент більше подобається). Я знаю більше, ніж дві, але то вже костилі навіть з моєї точки зору.
Серафіон Гаранжа 22.06.26 Mon 11:34:47 № 520239 1 01.mp40:55, 5.24MB, 720x1280 image.png586.27KB, 1080x1015
Краматорск-кум Болех Бобровник 22.06.26 Mon 11:57:16 № 520242 1 крым.mp40:24, 7.91MB, 608x1080 крым1.mp40:24, 5.66MB, 720x1280 крым2.mp40:31, 4.38MB, 720x1280 Снято на разбомбленном довжике конечно же.
Ратибор Кизима 22.06.26 Mon 11:58:47 № 520243 2 0622 (1)(7).mp40:04, 6.06MB, 1080x1080 0622 (1)(6).mp40:07, 8.91MB, 1080x1080 Фламінгич по воронежу відпрацював.
Діян Лупенко 22.06.26 Mon 11:59:52 № 520244 >>520241БлялолКоли відбував свій термін на новійпошті то дещо охуївав з того наскільки все керовництво там російськомовне. Кожен дейлік російською. Більшість менеджерів з ким я спілкувався по телефону по дефолту відповідають російською. Дехто переходив на українську правда.
Ратибор Кизима 22.06.26 Mon 12:00:33 № 520246 photo_2026-06-22_11-58-00.jpg156.21KB, 1280x960 >>520243Красиво.
Дніпро на зв'язку Балкан Скриняр 22.06.26 Mon 12:06:14 № 520248 1 >>520244Да в общем то не удивительно. В моей соц.бульбашке вообще сложно найти украиноязычных, хоть и при сохранении в общем случае проукраинских взглядов Возможно, играет роль то, что эти проукраинские настроения строятся от нелюбви к Чеченская Пенетрация, а не большой и светлой любви к Украине:)
Серафіон Гаранжа 22.06.26 Mon 12:07:31 № 520251 {A204E74F-5EB5-4635-8638-D9EA745AA3AD}.png205.33KB, 590x447 >>519862Офіційно
Оксен Шаня 22.06.26 Mon 12:17:23 № 520254 >>520241>Найди для украинскогоЯ пам'ятаю як на двачах хлопець вчив норвезьку щоб читати Кнута Гамсуна в оригіналі. Можеш почати відвойовування своєї української зі списків типуhttps://uk.wikipedia.org/wiki/Список_100_найкращих_українських_літературних_творів_(за_версією_Українського_ПЕН-клубу) чиhttps://theukrainians.org/spec/100romaniv/Загалом це все залежить від твоїх інтересів і твого сприйняття себе (може захочеш себе позиціонувати інтелектуальною богемою серед студенток філфаку).
Даміан Купріяненко 22.06.26 Mon 12:19:17 № 520255 >>520248Арестович должен был возглавить движение малоросо-русофобов, но совкодрочерсво и любовь к великай пидорусскай культуре не позволило.
Алим Мукоїд 22.06.26 Mon 12:20:41 № 520256 551978e-a9cf4cf-peskov.webp23.92KB, 680x381 >>520243Воронежцы ведь мечтали, чтобы их бомбили. Ну, вот.
Діян Лупенко 22.06.26 Mon 12:20:55 № 520257 >>520247Перше лолТакий собі евфемізм бо робота (після 2014, за розповідями олдфагів) дійсно хуйова. Можна довго розписувати чому але загалом все це зведеться до жадібності та безкарності менеджменту. >>520248Ну це напевно страндартна фішка в останні роки. Он, в США Трампиню обрали не тому що він такий ахуєнний та няшний, а тому що всіх доїбали його конкуренти. На фоні яких упоротий дід ще непогано виглядав.
Дніпро на зв'язку Балкан Скриняр 22.06.26 Mon 12:23:59 № 520258 >>520255Хз. Я считаю Люсю просто коммерсом без какого-либо визионерства.
Даміан Купріяненко 22.06.26 Mon 12:24:30 № 520259 >>520245Ну так для одних это повод этот контент создавать, а для других - игнорировать.Но если делать онли второе, то потом начинаются всякие "не верю что можно преподавать квант.физику на мове".
Ратибор Кизима 22.06.26 Mon 12:26:04 № 520261 video_2026-06-22_12-19-40.mp40:18, 1.68MB, 416x640 Ну не знищено, але кілька ракет залетіло. Завод наче займається електронікою для военки, включно з радянськими та силовими (що доволі важко замінити).
Дий Каня 22.06.26 Mon 12:26:52 № 520262 3 >>520251> 2022 Військові: нам би фортифікацій щоб не ловити арту і атаки в чистому полі> @> 2022 Дуче: > > 2022 Військові: нам би мобілізацію щоб підмінили нас, хоч на якийсь час> @> 2022 Дуче: > > 2023 Військові: нам би дрончиків швидких та весільних, бо жити хочеться.> @> 2023 Дуче: > > 2023 Військові: Нам би реформу в армії зробити, корпуса, дивізії там. Відповідальні за мясні накази> @> 2023 Дуче: > > > 2026 Військовий частини №1337: Було б непогано дати частині назву якогось патріота> @> 12 seconds later Дуче: Я повинен їх підтримати! Вони наш захист!> Реальна історія від початку і до кінця. Я зараз не тролю.
Дніпро на зв'язку Балкан Скриняр 22.06.26 Mon 12:27:42 № 520263 >>520259Кроме повода на хороший контент нужны бабки. Много. И время, реально много времени.Т.е это доступно тем, кто уже заработал своё в жизни И при этом имеет мотивацию (и железную волю) тащить вперёд бренд "Украина"И, я так думаю, что большинство из малого количества таких людей сейчас в войске, а не в ютубе :)
Ратислав Кукуріка 22.06.26 Mon 12:29:15 № 520264 VID_20260622_122724_206.mp40:49, 6.19MB, 720x1280 VID_20260622_122811_076.mp40:14, 880.32KB, 480x852 >>520243
Владислав Врублевський 22.06.26 Mon 12:30:02 № 520265 99960.jpg212.83KB, 1600x1066 >>520252Как же хорошо что народ-стрингер делает детальный видео обзор прилетов
Ратибор Кизима 22.06.26 Mon 12:33:10 № 520266 photo_2026-06-22_12-26-38.jpg148.41KB, 803x1071 0622 (1)(18).mp40:15, 20.14MB, 1080x1920 >>520265>>520264Половина завода вціліла. Але це його обнулить на місяць як мінімум. Поки вони перебудують виробництво з урахуванням того що залишилось, та того, що можна відновити. але ось це вже діло - а не дронами фасад бити. Та й по грошам, десь рахували, що умовний той наліт на Капотню, це 20 ракет іскандерів. Щось мені підказує, що 20 ракет іскандерів по мск дали б більше вихлопу.
Ратислав Кукуріка 22.06.26 Mon 12:33:13 № 520267 2 VID_20260622_123200_331.mp4.mp40:17, 1.39MB, 384x384 Удар по железнодорожной инфраструктуре в Брянске
Волох Подда 22.06.26 Mon 12:39:06 № 520268 1 image.png724.53KB, 1256x1280 причем это даже не половина скорее всего. писюнов и прочих нету.у пидорах всего одна елка и та без бч. терпеть был указ!
Дажбог Врублевський 22.06.26 Mon 12:42:43 № 520270 >>520263> на хороший контент нужны бабки. Много. так-то піздьож, художник завжди був голоднимхоча зараз роблячи контент на ютуб на якісь ~100к переглядів за відос можна вже житипро музикантів вже говорити не буду, вони чисто тягнуть на любові до мистецтвахоча дивлячись що ти маєш на увазі під контентом, якщо фільми з бюджетом на мільйони баксів то да
Ратислав Кукуріка 22.06.26 Mon 12:43:18 № 520271 3 IMG_20260622_124222_469.jpg109.38KB, 1024x496 Вночі було уражено центр космічного зв’язку «Дубна» у Московській області. На об'єкті спостерігається масштабне задимлення – Генштаб
Волох Подда 22.06.26 Mon 12:45:52 № 520273 3 IMG_6156.mp40:49, 9.95MB, 464x848 image.png1.05MB, 864x1152 Стармер уходит с поста премьер министра Британии?Уебите на последок штормами по заводу полупроводников в воронеже!Success.
Оксен Шаня 22.06.26 Mon 12:48:21 № 520274 >>520260Так тобі нічого не треба вчити, ти вже живеш в середовищі. Більш того, це стандартна ситуація для звичайних не широко розповсюджених мов Європи, тієї ж норвезької, де хоча є якийсь набір технічної літератури, однак населення знає англійську і користується нею в освіті. Але в Норвегії всі вчать і розмовляють норвезькою. Цікаво було б порівняти ситуацію з Польщею як країною приблизно таких же розмірів, однак я не шарю.>практической пользеВизнач критерії.
Даміан Купріяненко 22.06.26 Mon 12:49:54 № 520275 >>520263Много нашей узкоязычной богемы свитчнулись на мову, хотя знали что по охватам это убыток. Со временем получили частичную компенсацию на волне роста популярности Украины по миру.
Гордош Брюховецький 22.06.26 Mon 12:51:57 № 520276 >>520198Судячи по говору, вона місцева, так шо хз чи виписувати її в воріженьки і злорадствувати.Взагалі, печально це все. Я тривалий час і криманів з донбасятами у воріженьки не виписував, та й зараз ніби як ні. Але після пари років повномасштабки якось зникло співчуття до них. Типу, коли в часи ато домбили їх міста, то були думки (і переживання) що там наші люди страждають. А зараз якось похуй, хоч і розумію, що там далеко не всі хотіли бути окупованими і не всі мають можливість/яйця виїхати. Хз як би я вчинив на їх місці, якби русня свого часу не зробила жест доброї молі (до мене десь 40км не дійшли, а потім взагалі відкотились).Коротше, печально це все.
Євпсихій Голованнік 22.06.26 Mon 12:53:07 № 520277 1 >>520261> Ну не знищеноЯ той ще зрадойоб, але ось так насрати димом - це навіть для приліплення виводів до готових кристалів повна пизда надійності, а для самого виробництва тим більше, може виявитися простіше будувати новий корпус, ніж пробувати відмивати вціліле.
Волох Подда 22.06.26 Mon 12:58:57 № 520278 1 image.png14.30KB, 339x192 >>520261угараешь? завод полупроводников. там даже малейшее колебание всю цепочку производства захуярит, а тут шторм шедоу наведался. не будьте такими додиками и прошаривайтесь. даже капча с тебя угарнула
Ратибор Кизима 22.06.26 Mon 12:59:49 № 520279 1773855679-2775.webp56.09KB, 1200x720 >>520268Це різні концепції. Та нам йолку зробити з БЧ не помішає, як з Блискавкою. Доречі, а знаєте чого там немає БЧ? Бо у виробника немає дозволу на це. От тут, як раз зарегульована олігархічна пинерація нам допомагає. Якщо коротко - то у нас пісюни створювались з прицілом на операторів зенітних ФПВ, які вже рік-півроку працювали в небі. Тому був обранний такий дизайн. Він має массу переваг, значно кращу еффективність, але й кваліфікованних операторів, з досвідом на зенітних ФПВ. У русні немає такого костяка зенітних фпв операторів. Зато є тисячі обьектів, де треба буквально алкаша, заводчанина, та таджика змусити еффективно збивати. Тому вони обрали дизайн буквально електричного ПЗРК. Насяльніка передає ланці голосовуху з вектором. Таджик/алкаш чує-бачить, активує йолку, по механичному прицілу з руки тримає сектор, чує піск - пускає. Алгоритм якому можна навчити будь кого за тиждень. Але це працює тільки в хорошу погоду, при візуальному контакті, якщо дрон бензиновий, якщо він не залетить в хмарку, якщо між стрілком та дроном немає ніяких перешкод на траекторії. Ну й т.п. але якщо в МВГ з кулеметами, давали б наших ялинок, якщо б війська давали б наших ялинок якого залітного Орлана йобнути напряму, який ось тут й зараз є - то було б краще.>>520277Перший промповерх скоріш за все уцілів, Центральні - де маленьки окна 50/50, тут вже від пожежі залежить. Верхній пром поверх - знищено. Обидва адмін-проект крила - вціліли по всім поверхам скоріш за все, тут вже від пожару залежить.
Оксен Шаня 22.06.26 Mon 13:03:33 № 520280 >>520259>не верю что можно преподавать квант.физику на мовеЯкщо зайти на сайт норвезької національної бібліотеки nb.no, то там можна знайти фактично тільки один підручник по Kvantemekanikk за авторством P.C. Hemmer. Ситуація приблизно така ж, як з нашим підручником по квантовій механіці Вакарчука. І нічого, живуть якось люди навіть без пост-імперського минулого з нав'язаною мовою (ну, майже).
Ратибор Кизима 22.06.26 Mon 13:04:46 № 520281 >>520278>>520277Ну завод випадає в нуль десь на місяць гарантовано. Але щось там відновити реально за рахунок першого промповерху. Він не горить, тому скоріш за все стелю там не пробило. Так не все, й багато питань. Але я б його з списку цілей не викреслював.
Антон Юшин 22.06.26 Mon 13:12:25 № 520285 1 >>520193Я вообще не помню такого возраста когда не знал бы украинский и не представляю как это возможно. При том что Украина моего времени это буквально почти PФ в плане языка.
Ратибор Кизима 22.06.26 Mon 13:12:55 № 520286 0622 (1)(21).mp40:06, 8.99MB, 1080x1080 >>520281А може й згорить. Побачимо.
Волох Подда 22.06.26 Mon 13:17:36 № 520287 >>520286шо за гений. ценой своей жопы в которой побывает не мало инородных предметов показал заводик. слон!
Браслав Фучко 22.06.26 Mon 13:18:32 № 520288 >>520283🤣🤣🤣🤣Красава придумав свій мем, сходу, талантіще Дуче