Україна


Return


Правила / Модерація / Обговорення борди / Лялькоскрипт / Dashchan / Задонатити / Отримати паскод / Збір на дрони

CAPTCHA
 Deletion password
  • Supported file types are JPG, PNG, GIF, AVIF, WEBP, WEBM, MP4 and MOV.
  • Limit: 4 files, 30 MB per file (80 MB for Passcode users).
  • Images greater than 250x250 will be thumbnailed.
  • 904 unique users on the board.

photo_2022-09-21_16-44-07.jpg
273.64KB, 1203x839
16553759313160.jpg
220.93KB, 986x1280
photo_2022-08-23_17-35-11.jpg
276.34KB, 1280x960
photo_2022-11-04_15-17-57 (2).jpg
123.63KB, 1280x853
Москалі атакували нашу з вами Неньку! В цьому тріді слідкуємо за новинами з фронту.

Актуальні правила читайте тут: Правила dollchan.net
Бани можна оскаржити в Треді модерації

Головнокомандувач ЗСУ - Генерал Сирський
https://www.facebook.com/GeneralStaff.ua
Президент України
https://t.me/V_Zelenskiy_official
Повітряні сили ЗСУ
https://t.me/kpszsu
Міністерство оборони України
https://www.facebook.com/MinistryofDefence.UA
Головне управління розвідки МО України
https://t.me/DIUkraine
Служба безпеки України
https://t.me/SBUkr

Куди донатити?
Збір на іменні дрони Dollchan:
>>107864
Повернись живим:
https://savelife.in.ua
Спеціальний рахунок НБУ для збору коштів на потреби ЗСУ:
UA843000010000000047330992708

Карти бойових дій:
https://deepstatemap.live/
https://militaryland.net/maps/
https://www.scribblemaps.com/maps/view/Operational_Map_Ukraine/nBT8ffpeGH

Мапа тривог в Україні та моніторингові ресурси:
https://alerts.in.ua/
https://t.me/war_monitor
https://t.me/vanek_nikolaev

Посилання по підготовці до служби в ЗСУ:
https://pastebin.com/3jr5Ha97
1781827533352-0.png
316.54KB, 590x569
>>520240

С их плодячкой - маловероятно.
А вот хинду - очень даже может быть.
>>520295
> З приводу перекладів до речі, там же не тільки піратка але і сам факт що елементарно було простіше купити руснявих книжок бо вони дешевшими були і друкувались великими обсягами.
Піратки була абсолютна більшість. Вони ж в ту асоціацію світового авторського права вступили лише в 10х.

Я тримав в руках книги, які (нелегально навіть для самого совка) перекладалися ентузіастами з КЛФ і скани яких потім по Фідонету гуляли. І далі то все, з всіма помилками, неточностями, йшло в друк. Бо попит на то, після краху Залізного Занавісу (це не мем з тіктоку, це історичний термін) був просто неймовірний. І не було часу то все вичитувати та фіксати. За якісь там домовленості з правовласниками взагалі нема шо казати.

З відеоіграми, до речі, була та ж історія. Якщо ти не застав ті часи: десь з середини 90х всі точки окуповують так звані (піратські) "російські версії" (а англійські потроху зникають взагалі). Якість перекладів дуже часто була дуже низькою. Але цільову аудиторію це не гребло анітрохи. Англійську вони розуміли ще менше ніж "ЛОАД ГАМЕ" чи взагалі "аААаааааААаааа". І якщо тобі з якихось причин кортіло понатискать в оригінальний Балдурс Гейт то ну, ти дивний, страждай.

І саме так була виграна "культурна війна".
>>520297
Згадую 22й, дві бочки пойобані гелікоптерами і реакцію у дусі "Та ну ні. Цього не може бути. Хлопці, не ескалюйте!".
>>520274
> Але в Норвегії всі вчать і розмовляють норвезькою. Цікаво було б порівняти ситуацію з Польщею як країною приблизно таких же розмірів, однак я не шарю.

В Польщі всі вчаться і розмовляють польською, абсолютно все перекладається польською і часто використовуються польські переклади термінів. Вони дуже націоналістичні (як і Норвежці) були в міжвоєнні часи з уніфікацією і насадженням польської мови, і зараз багато хто копротивляється за неї, хоча вона в цілому некрасива. Чим старіша наукова галузь (фізика, хімія, біологія), тим більше в польській власних перекладених термінів; чим новіша галузь (ІТ, AI, бізнес), тим більше англіцизмів і міжнародних назв, тому дітям, які починають вчитись по польські в школі буває складно на початку, бо терміни дуже часто свої особливі.
>>520303
Як взагалі з кількістю контенту? Наприклад, якщо я зараз на на Anna's archive наберу запит Thermodynamik, то мені видасть штук 15-20 книжок, виданих за останні 15 років (абсолютно нові видання і перевидання), з яких я вже можу вибирати, що мені подобається. Як багато підручників друкується по одному предмету різними авторами/університетами за одиницю часу?
Нащо люди шукають якісь функціональні виправдання для української мови коли вже існує найперша і головна - це мовний бар'єр. Культурний паркан від русні в першу чергу, але в ідеалі взагалі від усіх. Ти вчиш інші мови щоби пролізти за чужий паркан і полутати, але ти тримаєш власний щоби контролювати вхід та витік інформації, не кажучи вже про створення оригінального контенту в умовах своєї витриманої культурної мікрофлори. Так, деякі країни живуть без власної мови, або ділять її з іншими націями. Так вони і біля дикої русні не живуть.
>>520290
>У нас дещо інша ситуація
У нас дещо інша ситуація, бо треба було державі і батькам вкладатися в вивчення англійської їхніми чадами. Держава же вкладалася в пиздинг грошей, щоб відправляти тільки своїх власних дітей вчитися на захід, а батьки після совочку в більшості випадків виявилися овочами, не готовими самостійно виховувати своїх дітей без сильної руки держави. Та й мотивації не було.
>>520307
Взагалі недавно в пол слухав це
https://dollchan.net/pol/res/74503.html#104958
Ми прямуємо до націоналізації культури, коли навіть всякі скандинави, які прекрасно розуміють англійську, споживають більше власного культурного контенту.
video_2026-06-22_14-38-34.mp4
1:07, 9.09MB, 672x1280
Вотсукабля. Сейчас с кем не говорю - у всех настроение как перед освобождением Херсона.
Ото будет дизмораль если нихуя не случится и просто забудут.
>>520307
Я більше ржу з усіляких "от на мові немає підручника по лавсановому волокну, все, не буду вчити мову.", і кажуть це з таким апломбом, наче кожен як мінімум доктор наук, як максимум Ніл Деграсс Тайсон. Сука, в соцмережах в слові хуй роблять три помилки, не можуть три слова в речення скласти, а від слова "інтеграл" в них починаються шкільні флешбеки і неконтрольована дефекація, зате подавай їм квантову фізику.
>>520310
Случится, но Херсон очень долго мариновали, с Крымом только начали, я думаю к следующему лету поспеет, когда скатится до уровня домбабве со сраньем в пакеты и пидорашки обьявят что нахуй не нужон и сделают жест доброй воли.
Пропаганде надо время чтобы промыть на тольковыигрывание.
>>520310
> Сейчас с кем не говорю
В моей соц.бульбашке царит напряженное настроение. Ожидают новой кампании по энергетике и возможной её эскалации ввиде ударов по водоочистке/водоотводу.

Да и в целом гнетущее довольно настроение у парней.
1761561261660-0.jpg
59.62KB, 400x373
>>520310

Я б им позитив превентивно откручивал.
Чисто теоретически крымтусов возможно конечно же наглухо изолировать вплоть до того, что они посъебывают нахуй целым островом, но до такого пока далековато.
Логистика должна её не должно быть на юге вообще и не хватать на остальных участках.
Крче чтоб пидоры не могли в штурмы и наступление вообще.
А признаков харьковской операции я пока не вижу.
>>520312
Тут справа в тому, що для більшості українців ні українську, ні російсьеу вчити не треба (та навіть білоруську), бо й так вони розуміються і застосовуються. В більшості випадків це кажуть від небажання якусь мову використовувати. Вчити в строгому сенсі вже треба несхіднослов'янські мови.
>>520313
Та ну. Уход пидорах из Крыма это совсем уж маняфантазии. Там даже если пидорахи буквально от голоду начнут дохнуть то хуйло не отпустит т.к. Крым это его самая влажная эротическая фантазия. Максимум уедут те кто туда приехал со всяких норильсков в поисках лучшей жизни. Ну или те сто здает хату в крупных городах, а в крым поехали жить на природе.
>>520318
Якщо вони будуть буквально дохнути з голоду, то ніхто в хуйла дозволів питати не буде, лул.
0610-40.mp4
1:17, 22.11MB, 1920x1080
zіганутий жаліється що народ і влада не ті, і нахуй воно це не потрібно
Gemini_Generated_Image_ij2swfij2swfij2s.png
2.31MB, 1408x768
Самолёты малой авиации в России стали заправлять бензином для автомобилей, потому что авиационное топливо дорожает. По данным Коммерсанта, Росавиация смягчила правила, и теперь для лёгких самолётов начали тестировать полёты на автомобильном бензине стандарта «Евро-3». Испытания проходят нормально, однако использование такого топлива может привести к проблемам — от детонации двигателя до снижения тяги, отмечают эксперты.
>>520321
Гондон жаліється що ним покористувались і викинули. Ну то таке, цей Залуп Прилєпін до речі кандидат на стрибок з вікна в стилі Просвірніна.
>>520322
> однако использование такого топлива может привести к проблемам — от детонации двигателя до снижения тяги

Не бачу жодних проблем.
>>520312
> в соцмережах в слові хуй роблять три помилки
В хом'ячків зара новий тренд. Всьо що дауни не здатні вмістити в свій буфер (більше ніж 3-5 слів) нині переможно оголошується "написано нейронкою". А якщо там ще й помилок мало (чи нема), а розділові знаки є то ти точно будеш в них "нейрослоп".


>>520308
Я, типу, згоден. Але є одне "але". І воно велике дохуя. Наші 90і (для наших батьків) це люта срака і пиздець. Роботи нема, зарплат нема, ніхуя нема. Зате криза є. І таких умовах не дуже думаєш про "завтрашній день", надто в розрізі виховання дітей. День пережили? Уже добре.

Я працював (не в сенсі "в тітки на городі", а "за зарплату як дорослий") з 13 років, на складі з контрабасною синькою. Дохуя в мене виховання було, ага?

Якщо спрощено то тоді все "навчання дітей", в тих хто міг собі дозволити це планувати, зводилося до наступного:
а) юрфак (для розумних)
б) автослюсар (для звичайних)
в) істфак (щоб відкосити від армії, а там ше шось придумаєм)

Про ніяку "англійську" (чи будь-яку іншу іноземну мову) мови не йшло. Хіба в якихось сім'ях перекладачів, де це сімейний бізнес і +/- гарантоване працевлаштування. Та в нас пересічні люди оту англійську починали нормально вчити лише тому що це була мова відеоігр (в ті часи їх ще не перекладали). Я сам такий лол
Screenshot_1.png
1.81MB, 1268x953
⚡️В Госдуме призвали немедленно изъять из банков вклады россиян и деньги бизнеса для пополнения бюджета

Лидер КПРФ Геннадий Зюганов заявил, что на счетах лежат 67 триллионов рублей граждан и 63 триллиона рублей предприятий. По его словам, эти средства — три государственных бюджета.

Зюганов отметил, что такие деньги только обогащают банкиров, но не работают на экономику, производство или победу. Он добавил, что проблему можно быстро решить, забрав не менее 30 триллионов рублей.
>>520322
Не треба ліпити відзнаку гордих Десептиконів на підорашок :) Це ображає гордих воїнів, що воюють не один мільйон років.
image.png
10.61KB, 175x55
>>520290
>Все що після школи мало підручники російською (часто взагалі ще застарілі радянські, де електрика вчать молитись на алюміній). ПТУ, ВНЗ, пофіг. Українською книги якщо й були то мало. Ну от пофіг було державним мужам на це.
Ты уже перегнул. Методички в вузиках были на украинском и постоянно обновлялись (их делали преподы, это было частью их работы - они еще иногда приторговывали ними).

(капча попалась)
>>520326
Чекаємо максимально дегродських заяв від голів решти "опозиційних" партій
>>520328
Так "методичка" це не фулсайз офіційно затверджений підручник. Методичка це дрібний буклетик, друкувалося ледь не в деканаті (бо більш ніде принтера не було).
>>520326
Комміпідори in nutshell.
>>520305
про саме наукову літературу - хз, щось буде для студентів 100% в міру нове по польські, але глибше треба англ, звичайно.
67765765765.jpg
110.78KB, 1274x1087
Военпорки уже отпевают заводчан
>>520318
> Там даже если пидорахи буквально от голоду начнут дохнуть

Как только это произойдет, пидорахи сразу созовут ООН и обвинять Украину в геноциде и голодоморе(спиздят название) включат свой потужный станок пропаганды и наши уважаемые партнёры в лице Европы и США запретят нам проводить изоляцию Крыма иначе хуй нам а не помощь
>>520334
Єбать, а ми скажемо що ЗСУ хоче нагодувати кримчан, а русня не дає, потрібна міжнародна коаліція для деокупації та порятунку.
Сьогоднішні прильоти по Воронежу — черговий приклад того, як продовжує деградувати російське ППО. Кампанія по знищенню РЛС, пускових установок і складів із ракетами принесла свої плоди.

Вперше ми це побачили, коли вщент знищили «Кремній Ел», потім — коли кілька «Фламінго» прилетіло по «Прогресу», а тепер ось Воронеж.

Тут, звичайно, грає на користь і дефіцит ракет, коли ППО є, а стріляти нічим і розміри «вєлікай Росії», які фізично неможливо перекрити радарами. Але найбільше, як мені здається, грає роль відсутність єдиної системи керування ППО як такої, або її вкрай слабка й неналагоджена робота. На це до речі натякає і дуже дивний алгоритм за яким в Росії оголошується тривога, коли загрози нема, а тривога є і навпаки.

Це створило умови, за яких Україна завдяки 10–15 ракетам здатна завдати більше шкоди, ніж росіяни завдають запуском 30–50 ракет.

От тільки якщо росіяни вже здебільшого досягли піку виробництва дорогих ракет і рухатимуться шляхом спрощення та створення інших систем із меншою бойовою частиною («Герань-5», «Бандероль» та інші вироби), то Україна йде від зворотного.

Спочатку в нас створювалися спрощені "ракето-дрони" (Барс, Паляниця), паралельно відбувався розвиток повноцінних крилатих ракет (авe "Нептун" і "Фламінго"). Поступово з'являються дешеві ракети західної розробки і виробництва (першочергово це був ERAM, але таких систем ставатиме більше).

При цьому стеля виробництва крилатих і балістичних ракет буде набагато вищою — як за рахунок власного виробництва в Україні, так і завдяки допомозі західних країн.

І звичайно, нікуди не зникнуть дрони, які продовжать летіти туди, куди треба. Після атаки на Москву мені стало цікаво, чому нам це вдалося. Очевидно, ми відправили туди сотні дронів, щоб перевантажити ППО, але стало цікаво, чому ну було видно дронів-перехоплювачів.

Перше, що спало мені на думку, — це класична для Росії схема, коли великі виробники великого ППО душать виробників малого ППО.

Але, як пишуть самі росіяни, все набагато тривіальніше:
«Мы не сбиваем столько, сколько надо, не потому, что у нас "нет перехватчика", а потому, что никто не заморачивается оргухой, пытаясь решить вопрос изделием. До смешного: "у нас уже всё есть, мы вот перехватчики купили"».
І цим варто користуватися, адже чим більше буде ударів, тим складніше буде все організувати.

Головне — не переоцінювати самих себе і не «воздуханитись», а робити роботу. Про що ми часто забуваємо.
>>520334
А, і до речі підорахи можуть свиснуть в хуй, бо відповідальність за голод на окупованих територіях лежить на них.
>>520336
Оцей діло каже. Зразу видно Долчан це сінк танк
>>520335
Хуита. Че за блокировка во время пожара?
>>520325
В ВСЖ школах тогда вообще весело было, некомпетентные учителя с деменцией, обилие быдла в классах с которым приходилось перманентно конфликтовать, короче англюсик тоже в основном пришлось по играм и фильмам изучать.
Сейчас у зумерков как то больше возможностей изучать языки, под рукой интернеты с кучей информации, а в мои времена даже книгу нужную достать было проблемой.
Васильевка. Уничтожение моста 22.06.2026 (2).mp4
0:21, 8.18MB, 1280x672
Васильевка. Уничтожение моста 22.06.2026.mp4
0:23, 8.70MB, 704x1280
4353453.png
1.67MB, 1607x929
Запорожский фронт
Уничтожен важный логистический мост в тылу оккупантов на выезде из населенного пункта Васильевка
>>520340
Мабуть щоб підорахи не винесли секретну інформацію, хехехехе.
>>520340
Наверно она про эту хуйню:

Система междверной блокировки (interlock), которая используется в чистых помещениях и технологических зонах.
>>520343
ага прям как в кино. И название канала обрезано было число случайно а не для того чтоб проверить что там Валерия еще писала
>>520344
ага, и у которой вот вообще нет никакой аварийной защиты на случай пожара, хотя такая есть в любой другой системе
>>520346
Значит фейк, удолю
>>520325
>І воно велике дохуя. Наші 90і (для наших батьків) це люта срака і пиздець
Та всюди в пост-комуністичних країнах була срака і пиздець, однак хтось щось робив на державному рівні, щоб з неї вилізти. І порівняй в результаті рівень володіння англійською у західних слов'ян чи Хорватії і Словенії з нашим.
>>520346
> ага, и у которой вот вообще нет никакой аварийной защиты на случай пожара
Вона то може й є, але створювалась ще при молодому Брєжнєві і ніколи не перевірялась, бо та кому в хуй вперлась та безпека праці. Ти наче в постсовку не жив.
6574.jpg
111.10KB, 400x719
В Воронеже срочно требуется донорская кровь. Чего это они, случилось что?
image.png
1.61MB, 1300x865
Зі 140 ченців “московського патріархату” рятувати Лавру в ніч удару прийшли лише п’ятеро
image.png
21.25MB, 6913x5190
>>520300
>саме так була виграна "культурна війна".
Да, благодаря фаргусу.
>>520349
You are underestimating english level of ukrainians, I suppose. There are a lot professions, where knowledge of Enlgish is mandatory, like sailors, developers, even military. Also, since aproximately 2000 English become more popular, in comparison with time after USSR collapse. Nowadays there are lot of content and information in English, and learning apps as well, like DuoLinguo, Huylinguo etc.

Перед повномасштабкою в мене B2 було.
Интересный момент у меня сейчас: воет сирена, по улице ездит похоронная процессия ВСУ с музыкой, во дворе на детской площадке бухают с ржанием, а в подьезде кто-то ебашит перфоратором.

О, и дождик сейчас начнется, еще бы гром ебанул для полной картины.

Был бы я поэтом или прочим мытцем, этот этюд вдохновил бы на творчество.
>>520350
Давайте расставим точки на Ї. Я думаю(надеюсь) что там действительно могло кобзоннуться много работников т.к. дневная смена и т.д. Но вот эта хуита с комментов для меня звучит максимально сомнительно, даже если это реальный коммент т.к. у меня еще примерно с 2008-10 года психологическая травма - примерно в то время в Днепр совершили "терракт" (взорвалась мусорка рядом с каким то там кабаном) и весь город просто стоял на ушах - перепуганные жители насчитали около 20 взрывов. ВИдимо 20 раз услышал про взрыв = 20 взрывов. Детей забирали из школ, мне сказали сидеть в универе и не двигаться. Я с тех пор принципиально комментам не верю
>>520354
Так є статистика + навіть в тих професіях, які ти перелічив, не кожен володіє, а вони (професії) самі по собі - всього лише якийсь відсоток від популяції. Застосунки - хуйня, як і рівень володіння, який вони дають. Тут потрібен комплексний державний підхід, як в Скандинавії чи ще де, однак він повинен починатися з загальної професійної мотивації і, відповідно, економічного зростання країни, глобалізаційних інвестиційних процесів.
>>520355
Ну что за страна? Что не прилет обязательно какой то мемный
>>520356
> во дворе на детской площадке бухают с ржанием

обід понеділка, люди живуть найкраще життя
>>520355
Раздввинутая срака.жпг
>>520358
Бля, та навіть носії мови не всі володіють мовою в повному обсязі. Я вважаю що в деяких дохуя високі стандарти. Я працював до повномасштабки з однією німецькою фірмою, де були італійці, німці, болгари, чехи. На мітах ми спілкувалися між собою англійською, абсолютно усі робили помилки, десь пройобували артиклі, десь час не той, але всім було похуй, бо по факту ми нормально розуміли один одного.
>>520362
Так это пиджин получается
image.png
247.79KB, 314x379
>>520355
Єбуча нейронка не може зробити нормально реквест.
16628386830150.jpg
39.26KB, 500x500
>>520348
Эх, до полномасштабки каждый год ездили в Кириловку через этот мост, нло это одно из памятных мест, как грузовичок на выезде из зп, или статуя оленя.

Правда за пару лет до войны начался ебаный пиздец с медузами из за которого в море не зайдешь, а сейчас только хуже стало + пидарахи, обидно блин.
>>520367
норм, хай хоч якось авторитет зсу серед нормісів піднімають
>>520362
Так я не думаю, що у нас багато людей, які можуть спілкуватися навіть на такому рівні. До того ж, тут треба враховувати те, що у нас абсолютна більшість тих, хто володіє англійською вище рівня А1…А2 - це ті, хто її вчив самостійно. Однак ми говоримо про дєтішек, які чогось не можуть споживати англомовний контент з дитинства і лізуть до підорашок. Оце фіксь.
❗️Україна отримає 600 ракет для ППО від Німеччини, — Дуче.
>>520341
> Сейчас у зумерков как то больше возможностей изучать языки
Але менше мотивації. Все "популярне" сьогодні перекладається. Якщо вже не нами то росіянськими лідерами думок вже точно.

Фактично, єдина причина чому "зумер" зараз вчить англюсік це "батьки піздюлінами заганяють в світле майбутнє у вигляді роботи на будь-який, головне шо іноземний, бізнес".

>>520354
> You are underestimating english level of ukrainians, I suppose. There are a lot professions, where knowledge of Enlgish is mandatory, like sailors, developers, even military.
On the contrary, i think you a little overestimating it.

How many ukrainians work in the professions you mentioned? What percentage of the total ukrainian population does that represent? Okay, we can safely add to that number everyone who works remotely for foreign companies: artists, designers, musicians etc. So, how many?

And now a trick question: how many ukrainians work for ukrainian businesses or state-owned companies? Like bakers, plumbers, accountants. Even in that army, what percentage of people actually need english for some reason, and what percentage are just “слиш, бля”?
>>520366
И моря уже нет. Буквально.
image.png
79.00KB, 855x566
image.png
265.94KB, 586x1058
>>520369
>>520371
Оце змушуєте мене гуглити.

У 2022 році Україна посіла 35 місце серед 111 країн, мешканці яких складали EF Standard English Test онлайн. Це тест, розроблений міжнародною компанією EF (Education First) для людей, які вивчають англійську мову.

Повний звіт -> https://www.ef.com/assetscdn/WIBIwq6RdJvcD9bc8RMd/cefcom-epi-site/reports/2022/ef-epi-2022-english.pdf
>>520367
Блять, какой кринж ебаный. Им-то потом похуй будет, бо они рыбки-хлебушки.
❗️Україна вдарила по Білорусі: нещодавно по-тихому ми знесли вишки, які допомагали "Шахедам" Нефтепродуктная Сгорация атакувати Україну, тепер треба щоб білоруси самі його голосно знесли, інакше будуть наслідки, — "Ваньок"
>>520373
Це мені нічого не каже. Ми до війни були десь на 35му місці в світовому рейтингу по регбі, однак ти ж не скажеш, що регбі у нас - гра хоча рівня "не сплутаю з американським футболом".
>>520376
> ваш пруф не пруф
Ну то пішов нахуй.
>>520377
>ми говоримо про дєтішек, які чогось не можуть споживати англомовний контент з дитинства і лізуть до підорашок.
>Ось тобі якась хуйня з 35 місцем в вакуумі
Я тільки не зрозумів, чого це пруф? Заповнення тестів тими, хто вирішив їх пройти? Зараз почитаю, як це транслюється на загальну популяцію.
photo_2026-06-22_16-16-35.jpg
118.23KB, 701x1280
Вбили мальчіков в трусіках які молились за українців
>>520379
Блеее, еще за москву не отомстили а уже за завод надо мстить
>>520367
Ну давайте будемо реалістами: до кінця літа ми звільнити Крим не встигнемо. Ми ж тут не ідіоти і прекрасно це розуміємо. А от у вересні чи жовтні - зможемо вже пити каву у Криму.
>>520375

Про Беларусь

долгое время в медиа появляется и исчезает тема с этим нашим "соседом", поэтому изучил тему на просьбы некоторых из вас

особенно привет всем жителям северных и северо-западных областей, которые писали по этому вопросу ещё в мае

давайте по порядку

но начнём с вашей комнаты

у вас была когда-то ситуация, что вам в комнате очень жестко мешает таракан? и вот вы его вроде прихлопнули тапком, а он по итогу даже под тапком бегает и бегает, живёт!

так вот ситуация сейчас такая же, только этот таракан - это лукашенко, а тапок этот как вы уже поняли - руснявый

Беларусь по сути давно находится "в заложниках" у руснявых пидаров, но одновременно с этим Беларусь максимально пытается петлять от этой войны

как видно - у них это где-то получается, где-то нет

момент очередной "эскалации" с Беларусью произошел где-то в конце апреля-начале мая, когда по Житомирской и Ровенской областям, особенно по Коростеню, начали прилетать управляемые мопеды

объекты поражались те же, что и везде на ЛБЗ: жилые дома, ж/д и свет

управлять этими мопедами позволяет тех. оборудование, которое руснявые пидоры поставили в Беларуси

один раз уже это оборудование сносилось, по-тихому

теперь надо, чтобы они сами его снесли по-громкому. политически Беларусь ОЧЕНЬ МЕДЛЕННО петляет от питуна, учитывая как у них развиваются отношения с администрацией США (я про снятие санкций с ключевых для Беларуси отраслей и т.д)

теперь сухие данные

армия Беларуси по состоянию на сейчас это около 65 000 личного состава, из них около половины это сухопутная составляющая. резерв - где-то 200-300 тыс. существ

есть у них Искандеры

но в целом армия оборудована намного хуже чем руснявая, техника в основном старая. скворешник этот тоже нет смысла комментировать

чем они сейчас занимаются? да инфраструктурой своей, учениями, короче всё то, что в армии можно назвать "домашними делами", и какой-то агрессивной активности с их стороны нет

но есть совместные учения с пидорами руснявыми

которые естественно нам не нравятся совсем, а странам Балтии так тем более

опять же по информации что была, на лукашенко продолжает давить старый питун, чтобы тот "пришел в себя" и начал помогать активней

именно в этот момент пошла реакция с нашей стороны, которая показывает что а) нам об этом известно ; б) мы будем реагировать не только через видосики

к лукашенко можно относиться конечно как угодно, но вот с одним его тезисом явно все согласятся (я о тех, кто при себе и без шапкозакидательства):

нам нахер не всралось расширение фронта на ещё несколько сотень/тысячу километров, у нас и без этого проблем на фронте хватает, которые нужно как-то решать с ограниченным ресурсом

к слову, руснявый контингент после учений в Беларуси сократился до нескольких тысяч существ также (в основном инструктора и т.д)

я бы ещё мог добавить несколько сухих данных про состояние армии Беларуси, но думаю основной тезис вы поняли

отвечая на ваши вопросы, которые мне падали, резюмирую сей пост простыми вероятностями (субъективными само собой), которые будут актуальны как минимум до конца сентября (термин субъективный - то есть это не значит что в октябре что-то случится. война просто научила автора слишком надолго не загадывать) :

Вероятность повторного вторжения на западные области/Киевскую/Черниговскую области/рывок до Ровенской АЭС и прочие фантазии - очень низкая

Вероятность провокаций на границе с Беларусью в ближайшее время - очень низкое

Вероятность что Беларусь продолжит размещать руснявое оборудование для мопедов у себя на территории - очень высокое, но тут надо смотреть

в любом случае за ситуацией в Беларуси продолжаем следить

вообще в этой всей истории единственным плюсом наверное является то, что наконец-то займутся антимопедной работой в северных областях, и надеюсь не забудут за Сумскую область

она там очень хромает

недавно где-то прочитал, мол у нас несколько эшелонов противодействия мопедам. вот только на севере и с людьми, и с оборудованием для этого дела совсем беда какая-то

к зиме север надеюсь будет лучше готов, но этим моим надеждам уже почти год
>>520375
Озвучувати таку інформацію - це точно рівень ванька?
>>520377
Коротше, тобі простіше запитати у ШІшки "estimate the share of English speakers in each Slavic country", однак і це тобі дасть дуже приблизні цифри (і я б орієнтувався на lower estimate).
>>520374
>>520367
А что они по вашему должны писать: мишка силен, надо сдаваться, дерьмабобы-миндичи, пособие?
>>520375
Не розпарсив написане.
image.png
9.98KB, 204x107
>>520385
Смекал-очка, салон в парах бензину, от би здетонувало.
>>520389
Дамбіть Германію будемо, хлопці?
В очереди на Крымский мост скопилось 995 автомобилей, сообщает оперативный канал о ситуации на автоподходах к мосту
>>520307
Якщо хочеш справжній мовний барʼєр то треба переходити на англійську, а не українську.
>>520132
Ну в принципі не дивно що влада захищає паради, вони ж там всі підараси. Добре що хоч народ і військові проти.
💡У Криму ввели графіки відключення світла

В Алушті, Джанкої та інших районах електрику будуть відключати кожні три години.
>>520396
Падажди, а энергомост? А ТЕЦ на территории Крыма? Или одного взгляда говномидаса хватило чтобы все это деграднуло?
>>520394
Чорти в масках то не народ.
Соціокультурні та ментальні відмінності

Головна ментальна та поведінкова відмінність між націями криється в історичному та побутовому досвіді взаємодії з державними і соціальними інститутами.

Українці мають потужний історичний та індивідуальний досвід перемоги над системою. Це формує горизонтальні зв'язки, ініціативність та здатність до супротиву.

Росіяни мають тотальний досвід постійного програшу системі. З раннього дитинства індивід системно програє батькам, потім школі, університету, поліції та державі. Це виховує виучену безпорадність, конформізм та нездатність до самостійного морального вибору.
>>520342
500 кг, рівно в крестик по центру моста, з першого кидка. У русні навіть найвдаліші відоси, які відбрирають один з десяти, це коли 4 бімби летить в воду і тільки один задіває міст і то по краю.
DJ_Eban.webm
1:03, 8.02MB, 720x384
>>520398
хуйло аэс вместо того что бы достроить разобрал её на мост.
>>520366
Несколько раз отдыхал недалеко от Бердянска и на белосарайке, там заебись было, если сравнивать с Новоазовском или Седово куда я в детстве катался. Вода была не такая загрязнённая водорослями и рачками, в сторону Крыма она как то чище и голубее становится.
>>520389
Что он имел в виду под: "У нас погибает много людей"? Он про тех, кто в Тисе потонул? Серьезно.
П.С. Я чето уверен, что это не пидорашка, а мыкола-зйобок - ну, такой вайбик...
Десятое с утра землетрясение интенсивностью до 3,5 балла произошло у берегов Севастополя.
>>520405
> до 3,5 балла
Это неощутимое.
>>520406
> слабо трясете
цікаво чи здатен він з таким айкью собі жопу витирать?
> "Суперечка не стосується внутрішньої політики Польщі. Усі патріоти розуміють, скільки злочинів скоїли українські націоналісти на польських землях. Якими драматичними були ті часи. Суперечка стосується сприйняття історичних питань і того, що в Польщі ми не сприймаємо червоно-чорний бандерівський прапор", – сказав президент Польщі.
> Волинь
Щось вони там взагалі запердолились.
⚡В Кремле пообещали, что хуйло обсудит с Лукашенко "угрозы" Дуче

На вопрос, планируют ли хуйло и Лукашенко обсудить озвученное Дуче требование Украины снять ретрансляторы в течение недели, Песков ответил: "Действительно, и вы знаете, что Александр Григорьевич (Лукашенко – ред.) об этом говорил, в ближайшей перспективе (хуйло) планирует наладить контакты. Это будет хорошая возможность для того, чтобы обсудить эти и другие вопросы",.

Он добавил, что в Кремле считают, что эта "угроза — абсолютно агрессивная, (это) вмешательство во внутренние дела другой страны, посягательство на суверенитет другой страны".

"Но у нас нет никаких сомнений, что руководство Беларуси и сама Беларусь способны обеспечить свой суверенитет", — заявил Песков.
>>520203
На підоранському майже весь СНГ говорить, та й контенту в рази більше. В ідеалі треба знати англ, бо на ньому можна говорити майже з половиною світу, ще й контенту море. Ну і японську якщо анімешник або любиш їхні ігри.
>>520398
може вони рішили з нас приклад взяти і йобнути літом планові ремонти
somneniya-eto-khorosho-ili-plokho.jpg
24.23KB, 500x332
>>520412
> что руководство Беларуси и сама Беларусь способны обеспечить свой суверенитет

Ну, звучит созвучно с "делайте мы скажем, но сильно мы вам помогать не будем".
Если вот это вот всё не воздуханство, то либо Лука проглотит наш пропук и очень громко повозмущается не торопясь потом возвращать всё назад, либо опять даст на полную использовать свою территорию но тогда Беларусь перестанет быть неприкасаемой и туда полетят дип и миддлстрайк подарки, а луке придётся праймовать умением брать за щеку сразу с двух сторон - с одной стороны нежно, любимо, как и полагается верному союзнику, а с другой негативно так, без удовольствия, как и полагается у противников, погонять за щекой без особого удовольствия..
>>520415
Ми тут ні до чого. Це базове тех обслуговування з ссср. Звичайно в рашкі його роблять як це і було закладено в радянських книжках і гайдах - літом.
>>520414
На укр контента хуй да нихуя. Дочери 4 года, пытаюсь показывать ей какие то позновательные видосы про животных/природу с ютуба - контент только или англ или русик. В силу возраста и воспитания на украинском не понимает не то не то. Все. Остаются только пиратские переводы со всяких юафилмс. Английский учит, но понятно же что знает далеко не на уровне чтоб понимать видосы

Контент на укр есть но только мейнстрим. Ну еще есть переводы известных передач с дисквари/BBC. Т.к. украиноговорящая аудитория очень маленькая, а на том же ютубе зарабатывать можно только при большом количестве просмотров то снимается/переводится только то что мега популярно и наберет дохуя просмотров. Не знаю как альфа центаури выживают, но им респект.

Кста дело именно в размере аудитории. Знаю 2 успешных канала украинских авторов, но за счет того что оба снимают без разговоров:
https://www.youtube.com/@shurap/videos - 1+млн подписчиков, 26млн на топовом видео
https://www.youtube.com/@TheQ_original - 13млн подписчиков, 432млн на топовом видео. Охуел с того что у нас никто о нем не знает). Чувак с харькова - свои самоделки обкатывает в их парке
>>520418
>На укр контента хуй да нихуя. Дочери 4 года, пытаюсь показывать ей какие то позновательные видосы про животных/природу с ютуба

Лови, там найдёшь

https://daodemo.tech/y-map?map=combined&metric=subscribers
>>520419
Козацький лайк
IMG_7245.mp4
0:08, 3.13MB, 1008x1280
❗️В Саратовской области вводят лимит на продажу бензина — с завтрашнего дня физлица смогут купить не больше 30 литров на один автомобиль

По словам губернатора, жители начали массово запасаться топливом, именно это и привело к очередям и росту цен
00ce5b867062b823d77ff1cdbcc02323.jpg
86.53KB, 651x720
>>520421

на секунду возникла смешная шутка, но после кринжанул и с неё и с обстоятельств и мне стало грустно
>>520416
Бля, ещё раз, ЛУКА НИХУЯ НЕ ДАСТ. Если он даст пидорашкам делать что они хотят в РБ то Лукаш автоматически откисает, ибо нахуя он тогда нужен пидорашкам?

Исходя из этого, либо лука глотает украинский хуй и терпит, либо прогинается под пидорашек и откисает в скором будущем.
>>520424

Ну, вышлют Кабаеву чтоб она ему массаж писоса делала, а он решит, что бензол в воздухе пойдёт на пользу беларусам.
Мы ж тоже за все нюансы не шарим. Посмотрим.
>>520211
Фундаментальна проблема - як почати говорити іншою мовою коли в постійному колективі всі вузькомовні? Якщо двоє почнуть - то інші підтягнуться. А так є працює теорія ігор - всі ніби і хочуть почати спілкуватися не руснявою, але ніхто не хоче почати першим. Можливий вихід з цього - декларативне винесення на обговорення даннохї пропозиції. Або базовано почати самому першому. Всі сучасні міленіали і молодше вчилися в школі українською і споживали контент я коробки теж українською, чисто моторних навичок для язика має бути достатньо.
>>520228
100% enchanced.
>>520379
Ещё он не написал про отставку премьера Британии.
image.png
188.10KB, 1331x418
>>520266
>Половина завода вціліла
>>520407
>слабо трясете
Просто большая часть землетрясения ушла кому надо в карман.
>>520421
Які поляки круті. Але трошки сцють збити шахеда над своєю країною
>>520382
>тема с этим нашим "соседом"
Когда же наши полиглоты научатся кавычками пользоваться.
>>520393
Так это в процессе, я с начала войны каждый день новые реально новые украинские слова узнаю, хотя до того он вроде уже имел словарный запас определенный устоявшийся.
>>520410
О, це треба форсити, що Європа дармовими грошима і інвестиціями розкормлює чергову імперську парашу з шизоісториком на чолі, тому краще хай передивляться стратегію, куди вкладають гроші і кому дають військові дотації. Бо може там претензії будуть не тільки до нас, а ще й до німців, що мало у них забрали в свій час.
image.png
23.94KB, 704x213
>>520436
> будуть
Тобто, будуть?
>>520437
Так це поки тільки репарації. А в Берліні колись слов'яни жили...
Білоруська опозиція передала Києву звіт про підготовку Лукашенка до прямої участі Білорусі у війні проти України

⚠️ Основні ознаки
🔴 Легалізація "превентивних ударів". Як зазначають опозиціонери, білоруська влада внесла ключові зміни до законодавства у військовій сфері. Йдеться, зокрема, про зміни до Конституції, через що Білорусь перестала бути нейтральною та без’ядерною країною. Нова Воєнна доктрина, ухвалена у 2024 році, офіційно дозволяє завдавати превентивних ударів у разі "безпосередньої загрози" (яку можуть трактувати навіть як концентрацію військ біля кордонів чи інші загрози нацбезпеці) і відправляти білоруську армію за кордон.
🪖 Масштабне розгортання військ. Кількість контрактників із 2022 року зросла у 1,5 раза, а мобілізаційний резерв оцінюють у 289 тисяч людей. На українському напрямку створюють Південне оперативне командування (загальна кількість військ може зрости до понад 80 тисяч), також створюють "народне ополчення" (до 150 тисяч). Білорусь активно переймає досвід Росії: запровадили SMS-повістки, дозволили набирати до армії ув’язнених.
💰 Перехід економіки на військові рейки. За чотири роки видатки на оборону в бюджеті зросли вп’ятеро. Оборонна промисловість Білорусі повністю інтегрована з російською, запроваджено режим тотальної секретності. Тільки у 2024 році на озброєння було прийнято понад 4 000 одиниць нової військової техніки.
🤝 Інтеграція з російською армією досягла свого піку: російські війська постійно дислокуються в Білорусі, розгортаються тактична ядерна зброя та ракетний комплекс "Орєшнік". Білоруських військових навчають інструктори "ПВК Вагнера".
🪖 "Лінія Хреніна" (Віктор Хренін — міністр оборони Білорусі) та мілітаризація дітей. Уздовж кордонів з Україною, Польщею та Литвою будують лінії оборони. Інфраструктуру (мости, аеродроми) модернізують для пересування важкої техніки Раска Федераска. У школах запровадили обов’язкову військову підготовку, а десятки тисяч дітей мають проходити спеціальні військово-патріотичні табори.
🏥 Мобілізація медицини та цивільного сектора. Міністерство охорони здоров’я Білорусі затвердило інструкції для жорсткого сортування поранених у воєнний час. У Мінську перевірено 5 000 бомбосховищ, регулярно проводяться випробування систем оповіщення, а для потреб ополчення на районному рівні закуповують бронежилети.
⛽ Накопичення стратегічних ресурсів. Обов’язкові резерви нафтопродуктів збільшили вдвічі — до 30 днів зберігання. Міноборони Білорусі розширило списки цивільної техніки, яку можуть мобілізувати під час воєнного стану. А згідно з постановою Ради міністрів країни від 15 травня 2026 року № 249, цивільний транспорт підприємств можуть примусово формувати у військові автоколони.
📡 Постійні навчання. У 2026 році режим Лукашенка продовжує практику безперервних, масштабних військових навчань. Це використовується для прихованої перевірки мобілізаційних списків та для підтримання високого рівня психологічної напруги в суспільстві.
━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━
📌 Як наголосили в ОПК, переданий українській стороні звіт містить не лише фіксацію цих тенденцій, а й конкретні рекомендації, як запобігти найгіршому сценарію та стримувати агресивні амбіції режиму Лукашенка.
>>520439
>конкретні рекомендації, як стримувати агресивні амбіції режиму Лукашенка.
Як?
>>520439
Очень интересно. А там оппозиция случайно не такая же как в Рашке? Которая на сам же кремль и работает. Потому что по всем сообщениям Лукашенко ищет варианты соскочить
IMG_20260622_202245_818.jpg
38.08KB, 991x853
Продаются детские ботиночки. Неношеные
>>520446
Хз, скорее осколки
>>520445
Шо за двіжуха?
Сьогодні 21.06.26, під час проведення Маршу Традицій відбулося очищення лав правого середовища України.

Групою активістів націоналістичних організацій проведено виховну бесіду з представниками "білої варти".

Згаданий осередок входить до неформальної ворожої структури "об'єднання правих за мір" (ОПЗМ), котре фінансується з-за кордону коштами депутатів-регіоналів та ОПЗЖ, а саме істотою з прізвищем новінський.

Впродовж тривалого часу "біла варта", на замовлення ворога, провадила антимобілізаційу інформаційну кампанію, закликала до неучасті у війні, "у безсенсовості опору російським окупантам", "мирі на умовах аресора" та, фактично, формувала у воюючій Україні антидержавне підпілля.

Спонукаючи громадя України до силової протидії мобілізаційній роботі ТЦК та показової зневаги до представників Держави, мразі з "білої варти" слухяно відпрацьовували замовленя прокремлівських кураторів з території ЄС.

Ми, Українські націоналісти засуджуємо діяльність згаданої купки ублюдків та оголошуємо структури "опзм" та "білої варти" — помийними шльондрами, що працюють на території України в інтересах російського агресора.

Проголошуючи абсолютну цінність Нації та ідентичності, ми наділяємо наріжним значенням Державу та її управлінські інституції, як найвищу форму самоорганізації національного організму.

Рівняння на сильну національну державу, підтримка мобілізації та перемога у війні — ось орієнтири, котрі нас тримають у спільному річищі боротьби.

Бездержавні національні утворення приречені на вічне рабство і зникнення.

Інституційно слабка Україна вигідна лише нашому ворогу.

Закликаємо усіх учасників націоналістичних правих організацій, рішучо протидіяти зрадницькій мразоті зі структур "білої варти"/ОПЗМ та витіснити цю наволоч з вуличного життя.

Антидержавникам та "півням за мир" не місце у правому русі.
>>520451
> "об'єднання правих за мір" (ОПЗМ), котре фінансується з-за кордону
> Ми, Українські націоналісти
А у країнські націоналісти звідки фінансуються? (без негативу)
>>520389
от шо в головах ось цих відеозаписунів? яка думка стріляє перед тим як вирішувати о це записувати?
>>520451
> абсолютну цінність Нації та ідентичності
> президент єврей
А є ще якісь українські праві, крім оцих двох купок, чи решта такі ж клоуни?
>>520456
В нас шо "праві", шо "ліві", однаково лулзова хуйня.

Це двіж який копіюється з СВЯЩЕННОГО ЗАХОДУ, для якого тут банально нема відповідних передумов. Але хтось це все та фінансує бо інакше б всі ті "активісти" були змушені ходити на роботу на завод, а не на мітинги.
1.jpg
46.56KB, 994x559
2.jpg
27.72KB, 815x520
>>520411
Російський фондовий ринок пережив найбільший обвал за останні три роки.

Індекс Мосбіржі впав на 4,2% — це найглибше зниження з вересня 2022 року.

Найбільше подешевшали акції ВК (-8,9%), «Роснєфті» (-8,7%) та «Аерофлоту» (-8,1%). Водночас на 13,3% обвалилася вартість акцій «Циану» — найбільшої російської онлайн-платформи з продажу та оренди нерухомості.

Акції «Газпрому» вперше з 2009 року опустилися нижче позначки у 100 рублів.
>>520459
>Очередной флагоносец которого потом уебёт дрон
>>520459
Бачу зашуганих підорашок. Це вся перемога?
Однопорк:

Смотрите порк с ФЛАГАМ, ИТА ЗНАЧИТ МЫ ПРАИГРАЛИ.

понял тебя пидараш, долго терпел долбонеж перекрыть.

Терпеть свинья
>>520459
> Гайз
Пиздец, озабоченная ты свинья, ты даже не стараешься мимикрировать.
>>520459
Шось кучно пішло, тиждень назад тільки була Костянтинівка
image.png
10.96KB, 175x55
>>520465
>озабоченная ты свинья
А что за прикол с этим "гайз"? (серьезно, не шарю)
>>520467
Це з мартихача
17821314263100819973.mp4
1:17, 12.79MB, 720x1104
"Россиянка сожгла квартиру под кураторством украинских мошенников. Террорист в прямом эфире следил за тем, чтобы женщина сгорела заживо

Это произошло в Челябинске, из дома эвакуировали 10 человек, никто не пострадал, но имущество обманутой уничтожено

пан до последнего требовал жертву оставаться на месте в пожаре, утверждая, что ей ничего не угрожает, но она сбежала

Как пишут СМИ, она перевела преступнику 40 тысяч рублей, а поджигала квартиру после обещаний, что получит большую страховую выплату"
IMG_1695.png
1.25MB, 1206x2622
Лиман ВСЬО
>>520472
Шо всьо? Він зелений!
>>520473
Підорашка зверху сказала що ВСЬО
https://youtu.be/VtCpjEBcZ9o?si=d0WkloJU7R9Apk_u&t=73

перераховує не-буданов підрозділи повʼязані з тематикою УПА тим чи іншим чином

чому ці навроцькі не доєбалися раніше? питання риторичне звісно
сука як мене бісить ось ця польска зверхність і віктимність
>>520472

Скільки там вже підари намагаютьсч його захопити? 2 чи 3 роки?
>>520481
Lesser Snake
👀 В Омской области ввели ограничения на продажу топлива.

Как сообщил губернатор Виталий Хоценко, на АЗС бензин и дизель теперь будут отпускать только напрямую в топливные баки автомобилей.

Ограничения введены на фоне ситуации с обеспечением региона топливом. Срок действия мер и дальнейшие условия пока не уточняются.



⭐️ В Иркутской области введен ручной режим продажи бензина, сообщил губернатор Кобзев

Некоторые АЗС уже прекратили свою деятельность. Остальные станции самостоятельно определят лимиты реализации топлива для каждого покупателя.



🔥 Компания «Лукойл» ограничит отпуск топлива в Воронежской области с 23 июня.
>>520478
> перераховує не-буданов підрозділи повʼязані з тематикою УПА тим чи іншим чином
> чому ці навроцькі не доєбалися раніше? питання риторичне звісно
> сука як мене бісить ось ця польска зверхність і віктимність

«Україна зараз воює з Росією, ми маємо допомогти, про такі речі ми поговоримо після війни».
Вони буквально терпіли це в надії, що ви порозумнішаєте.
але ну, «остання крапля» тощо.
>>520485
>восім лєт чєтирє года тєрпєлі
>>520486
> >восім лєт чєтирє года тєрпєлі

і навіть більше
>>520485
а це ти той самий справжній пан поляк що до нас заходить іноді?
>>520485
Справжній поляк на моєму долчані? Як це - мати шизоісторика, який не спроможний вирішувати внутрішні проблеми, президентом? Смак гітлера і хуйла на вустах вже є?
1732393895720-0.mp4
0:12, 837.04KB, 1272x720
>>520488
головне що ордени можна залишити після поділу
>>520485
> Вони буквально терпіли це в надії, що ви порозумнішаєте.

Как-будто не сильно по уму триггериться за то, что страна вывозит на себе русорез и оберегает сладкий польский сон. Задуши её кринжом и придёт Ваня, что устроит полякорез и извиняться не будет.
>>520478
> чому ці навроцькі не доєбалися раніше?
В сміслі не доїбалися? Дуче буквально прийняв в дар книгу про волинську різню, а Навроцький - це літераллі колишній директор їх Інституту Національної Пам'яті (по факту - інституту волинської різні і німецьких репарацій). Тому-то питання до зелі, чому він раптом почав на це реактити.
>>520490
> Справжній поляк на моєму долчані? Як це - мати шизоісторика, який не спроможний вирішувати внутрішні проблеми, президентом? Смак гітлера і хуйла на вустах вже є?

У Польщі посада президента є церемоніальною; вона мало впливає на життя. Недоліком Навроцького є те, що він блокує деякі урядові законопроекти; його перевагою є те, що він добре ладнає з Трампом.
Перестань думати про смак пенісів

>>520489
> а це ти той самий справжній пан поляк що до нас заходить іноді?

Привіт
>>520492
> Как-будто не сильно по уму триггериться за то, что страна вывозит на себе русорез и оберегает сладкий польский сон. Задуши её кринжом и придёт Ваня, что устроит полякорез и извиняться не будет.

Можливо, воно прийде, можливо, ні, можливо, воно окупує Україну, а комета вдарить по Росії
>>520485
Ой блядь, анекдот, політика і міжнародні відносини це не твій клас старшої школи де такий терпиш терпиш а потім ЯК ПСИХАНЕШ
>>520493
Так там не Дуче в істеріку впав
photo_2026-06-22_22-35-27.jpg
103.29KB, 1261x660
❗️Рашисти розпочали евакуацію з Кінбурнської коси через проблеми з логістикою, — командир ОТГ "Одеса" Денис Носіков

ЗСУ практично відрізали логістику окупантів на косі – постачання боєприпасів продовольства та пального фактично зупинене, російські солдати без цього воювати не можуть.
Блядь, їх вже двоє, хто пшекопідарів позвав признавайтесь?
>>520495
> Ой блядь, анекдот, політика і міжнародні відносини це не твій клас старшої школи де такий терпиш терпиш а потім ЯК ПСИХАНЕШ

До речі, те саме стосується і Білорусі
>>520494
>Можливо, воно прийде, можливо, ні, можливо, воно окупує Україну, а комета вдарить по Росії
>пісят на пісят
>>520499
Що ти маєш на увазі, що ретрики тільки зараз їх щемити почали? Ну так вони так не так давно по-перше, по-друге подібна інформація повинна бути перевірена і оброблена
>>520494
> добре ладнає з Трампом
> Перестань думати про смак пенісів
Вибери щось одне. Чи ти не про дитячі?

> Можливо, воно прийде, можливо, ні, можливо, воно окупує Україну, а комета вдарить по Росії
Там на Підорасії теж один історик плєшивий є, каже пшеки почали Другу Світову Війну. Вам не соромно бути гірще нацистів?
>>520494
Так про пеніси - це ти вже додумав в силу своїх вподобань. В мене ж був закладений більш поетичний сенс.

>У Польщі посада президента є церемоніальною; вона мало впливає на життя.
Ну якщо поляки проголосували за ноунейма з програмою Волинської різні - то це вже тренд на щось. Реваншизм?
>>520494
Шахеда збий над своєю країною, комета, блядь.
>>520502
>Там на Підорасії теж один історик плєшивий є,
Теж з трампом непогано ладнає до речі
>>520494
Чому не можна чесно сказати, що ви це робите просто щоб подойобувати Україну, посамостверджуватись, подрочити свій "гонор", що у вас є літералі імперські амбіції і т.ін? Це ж анонімний форум, міг би чесно написати.
>>520496
Так і хуй на їх істерики можна було покласти, вони так істерили наприклад і при присвоєнні героя України Бандері і Шухевичу. Але Дуче якраз заістерив, почавши обзивати небезпечною країною і демонстративно літати по закордонним гастролям з Кишенева.
>>520498
То вряд ли поляки, скорее всего ополячившиеся украинцы, судя по гармоничному построению предложений.
Такие часто бывают весьма радикальными патриотами новой родины, ну типа как донбасяне в Чеченская Пенетрация.
>>520507
Так і єблонський міг хуй покласти, але чомусь заістерив і почав погрожувати. Вийми пана хуй з рота, ти ще не поляк
>>520508
Нє, Тумир - це поляк з гугл-транслейтом, чи що там зараз в моді. Буває навідується.
Gemini_Generated_Image_1lnj0v1lnj0v1lnj.png
2.26MB, 1408x768
Польська сторона (а саме Навроцький та ультраправі) веде себе як типовий політичний стерв'ятник. Замість того, щоб сфокусуватися на екзистенційній загрозі, вони витягують фантомні болі та історичні карти для внутрішнього електорального прогріву. Позбавлення нагороди під час кривавої війни - це дешевий популізм, який грає виключно на руку Кремлю. При цьому Варшава забуває, що сама не поспішає каятися за гріхи АК, а польське суспільство, згідно з опитуваннями (лише 15% готові воювати), у разі реального шухеру на Сувалках саме прибіжить благати про допомогу, забувши про Волинь.

Ті, хто кричить «треба було змовчати, зняти УПА, аби пана не тригерити», демонструють класичний стокгольмський синдром і кукоолдство. Вони готові прогинати національну пам'ять під будь-якого сусіда, аби не заблокували допомогу. Іронія в тому, що поступливість перед шантажем ніколи не зупиняє шантажиста. Якщо держава зливає власну суб'єктність у символах, від неї скоро не залишиться навіть назви.

З іншого боку, українське керівництво знову демонструє дипломатію рівня криворізької гопоти. Знаючи, що поляки прогрівають тему ексгумацій та Волині, підмахнути указ про найменування прямо перед переговорами щодо ЄС - це або свідоме вармонгерство для підняття внутрішніх рейтингів, або просто абсолютна нездатність прорахувати ситуацію далі, ніж на один крок вперед. В результаті маємо солідарний демарш колишніх президентів (навіть Кучми), яким довелося виправляти цей кашалотний обсер заради збереження обличчя держави.
>>520511
А як цей демарш виправить ситуацію?
>>520485
Синку, тобі доведеться змиритись з новою силою в Європі. І це не Польща, як ти здогадуєгшся. Це дронова наддержава, завдяки якій ти ще живий. Можеш верещати, можеше злитися, чи плакати - ти і твоя країна нічого не зміниш і ні на що не повпливаєш. Ми ніяк від вас давно вже не залежим, а логістика прекрасно може йти (і йде) через Румунію, Словаччину і Угорщину. Зате польша залежить від оборонних технологій України, і ми по щелчку можемо зупинити дронове співробітництво, після чого ви залишитеся в 20 столітті по військовому потенціалу. Не найкрщащий варіант для країни у якої третина кордону з рашкою.
Так шо терпіть маленькі) нікуди не дінетесь.
>>520485
Польські землі забирати будете? Чи можна ще пожити?
>>520509
Ну от це позиція мертвого пішохода на зебрі: він завжди правий, але йому від того краще не стає.
>>520500
> >Можливо, воно прийде, можливо, ні, можливо, воно окупує Україну, а комета вдарить по Росії
> >пісят на пісят

Гаразд, я розумію, тепер ти Христос народів, оплот християнства, у Вашингтоні б уже говорили російською.

>>520502
> Вибери щось одне. Чи ти не про дитячі?

Не всіх Трампло дав стусана під зад

> Там на Підорасії теж один історик плєшивий є, каже пшеки почали Другу Світову Війну. Вам не соромно бути гірще нацистів?

Невже його хрухнуми такі важливі?
>>520508
> То вряд ли поляки, скорее всего ополячившиеся украинцы, судя по гармоничному построению предложений.
> Такие часто бывают весьма радикальными патриотами новой родины, ну типа как донбасяне в Чеченская Пенетрация.

Блаженні ті, хто не бачив і все ж увірував
>>520504
> Шахеда збий над своєю країною, комета, блядь.

Вони його збили, не хвилюйся.
>>520513
> Синку, тобі доведеться змиритись з новою силою в Європі. І це не Польща, як ти здогадуєгшся. Це дронова наддержава, завдяки якій ти ще живий. Можеш верещати, можеше злитися, чи плакати - ти і твоя країна нічого не зміниш і ні на що не повпливаєш. Ми ніяк від вас давно вже не залежим, а логістика прекрасно може йти (і йде) через Румунію, Словаччину і Угорщину. Зате польша залежить від оборонних технологій України, і ми по щелчку можемо зупинити дронове співробітництво, після чого ви залишитеся в 20 столітті по військовому потенціалу. Не найкрщащий варіант для країни у якої третина кордону з рашкою.
> Так шо терпіть маленькі) нікуди не дінетесь.

>переміщено до розділу гумору
>модератор
>>520514
> Польські землі забирати будете? Чи можна ще пожити?

живи, влаштовуй барбекю, погода гарна
>>520512
Вже виправив, коли в гру вступають три експрезиденти (які уособлюють різні епохи та крила української політики), конфлікт переноситься з площини «ображених амбіцій двох лідерів» у площу загальнонаціонального консенсусу. Леонід Кучма свого часу підписував з Александром Квасневським декларацію «Про примирення», а Віктор Ющенко мав тісні стосунки з Лехом Качинським.

Тобто оцей президент Польщі виглядає як "Ляшко".

Україна вчинила правильно, продемонструвавши, що національна пам'ять та найменування власних військових підрозділів — це виключно внутрішня суверенна справа. Роздування антиукраїнських настроїв у Польщі через події 80-річної давнини — це паливо для російської пропаганди.


Вшанування АК у Польщі є безумовним і державним. При цьому деякі підрозділи АК та інших польських підпільних організацій (наприклад, Народове Сили Збройне) здійснювали масові вбивства цивільного українського населення на Холмщині, Підляшші та в Надсянні (трагедія в Сагрині, Павлокомі, Пискоровичах тощо).

Варшава відмовляється визнавати злочини своїх героїв системними, називаючи їх «трагічними ексцесами окремих командирів». Проте у випадку з УПА польська сторона повністю відмовляє українцям у такій же логіці, вимагаючи таврувати весь рух опору загалом.
>>520513
Звучить звісно круто, якщо не згадувати що наші дрони ліплятся з китайських запчастин, з американським ПО, і збираются десь на "нашому" заводі у польщі.
>>520511
>Ті, хто кричить «треба було змовчати, зняти УПА, аби пана не тригерити», демонструють класичний стокгольмський синдром і кукоолдство.

>З іншого боку, треба було не тригерити.

В тебе ШІ видав хуйню з протиріччями.
17821582265417784105791307145079.jpg
61.59KB, 588x459
>>520487
>поляки дуже терплячі і блахородні і вумні
>тільки ми герої а усі інші підараси

Ось що Польща робила після 2022
>W 2023 roku w Brzostku w województwie podkarpackim, w powiecie dębickim stanął pomnik Żołnierzy Armii Krajowej
>W 2025 roku dzień 14 lutego ustawą Sejmu RP, ustanowiony został Narodowym Dniem Pamięci Żołnierzy Armii KrajoweJ
Звичайно хрюкне "ета друхоє"
>>520518
> і збираются десь на "нашому" заводі у польщі.
Та ні підораш, це відомий тейк вашої пропаганди що нікчемні пани ні на що не здатні, і їм все роблять піндоси з куками. Але ні - всі дрони збираються в Україні. Ми б і раді були що б нам куки допомагали виробляти, але вони настільки ссуться рашки що бояться у себе хоч якісь виробництва для нас робити. То ж довелося самим.
>>520516
>якби не польща вам би усім була пизда
>і це я говорю не тільки про українців
>>520515
Ага, залишилось зʼясувати хто тут пішоход.
>>520494
> Можливо, воно прийде, можливо, ні, можливо, воно окупує Україну, а комета вдарить по Росії

Не мне учить как кому обижаться, но когда забивают бешенную псину, то лучше молча подать палку спасителю, а не возмущаться что он попросил у тебя палку матом и побыстрее.
Тем более вероятность ебанувшейся кометы очень маленькая, а ЗСУ ебашащие пидораший мусор на земле. И чем гадать будет ли медведь на тебя залупаться лучше его превентивно загасить.
Но видно хайпануть на голосах агрессивных инцелов, что избирательно триггерятся на тех, с кем диалог впринципе возможен, важнее.
>>520518
Яке таке "американське ПО"?
це якби мусій мережко мав темного польського двійника
>>520528
А що якщо...
Може це підорашка під польским проксі?
>>520530
Хіба їх зараз розрізниш, де справжній поляк, а де підорашка під проксею?
>>520524
> терпи))

мій зад горить бо в тіні 57 градусів
>>520526
> Не мне учить как кому обижаться, но когда забивают бешенную псину, то лучше молча подать палку спасителю, а не возмущаться что он попросил у тебя палку матом и побыстрее.
> Тем более вероятность ебанувшейся кометы очень маленькая, а ЗСУ ебашащие пидораший мусор на земле. И чем гадать будет ли медведь на тебя залупаться лучше его превентивно загасить.
> Но видно хайпануть на голосах агрессивных инцелов, что избирательно триггерятся на тех, с кем диалог впринципе возможен, важнее.

Ви отримали від нас багато критики, тут не повинно бути жодних претензій.
>>520487
>восім лєт чєтирє года терпелі ваши нацисткіє бесчинства
Чек
>армія крайова в трусіках
Чек
>>520532
палиці, а не критика, лол
>>520532
>поучєнія старшего брата
>старший брат внє крітікі
Чек
>>520534
Давай спочатку згадаємо що ці "палиці" були отримані не тому, що ви допомогти хотіли, а щоб переозброїтись за американські грантики, які ви отримали, і як тільки ці гранти скінчились - так і палиці більше не передавались.
>>520522
Хз чи це той самий тіп, але вже не перший раз цей тейк про "дрони зібрані а польші" тут бачу. Хз як до такої ідеї прийти можна було, тіпа не виходити з дому/не читати новини/ не мати друзів/знайомих в оборонці чи шо
FB_IMG_1782159191146.jpg
156.99KB, 803x1137
>>520526
Ну хз, у меня в физбуке дофига критикующих Навроцкого поляков, втч из волонтерского сообщества.
Но даже в 1862м году до всяких волыней такие стишки писались.
Лінь перечитувати, то є справжній пан пóляк, чи існує якась прихована пано-ачівка тіпа 1к раз сходити в бедрьонку про яку не знаю
>>520497
Надеюсь хватит ума вторые Крынки не учудить.
>>520481
Неожиданный выбор.
>>520532
> Ви отримали від нас багато критики, тут не повинно бути жодних претензій.

И бешенная собака до сих пор гавкает и брызгает слюной.
Разумно ли обижаться и кричать на человека, что от этой твари отбивается? Может посмотреть есть ли какой-нибудь камень рядом? А может палку обмотать гвоздями? Бешенная собака сожрёт обоих при возможности, в лучшем случае будет стоять у ворот и громко лаять и вонять. С человеком возможен диалог, с бешенной собакой - нет.
Как только у нас начинается какой-то срач с Польшей, сначала пидор медведев благодарит Польшу, а потом в течение дня прибегает пан поляк в тред, верю, просто скрыл его
Возможно это сам медведев под проксей, пидорас
>>520544
Та ну, там би були шизопасти про гівно
images (44).jpg
14.57KB, 476x420
>>520457
...тобі-то самому не соромно так малоросити?
>поляк підсирає свому союзнику, щоб потім лишитися з ворогом сам на сам
Класика історії Польщі
>>520547
Ну тут розрахунок, що "НАТО захистить" і "сильні східні слов'яни нам не потрібні". Нема в Польщі союзників, можливо саме це вони винесли з історії.
tgybtvrfde.jpg
12.95KB, 260x88
>>520544
> Возможно это сам медведев под проксей, пидорас

the hohlim know, shut it down!

>>520542
> И бешенная собака до сих пор гавкает и брызгает слюной.
> Разумно ли обижаться и кричать на человека, что от этой твари отбивается? Может посмотреть есть ли какой-нибудь камень рядом? А может палку обмотать гвоздями? Бешенная собака сожрёт обоих при возможности, в лучшем случае будет стоять у ворот и громко лаять и вонять. С человеком возможен диалог, с бешенной собакой - нет.

Повторюю, ви отримали багато допомоги і продовжуєте її отримувати. але ну, дивіться >>520523
>>520151
Я чось по превьюхе подумал, что то Владимир Высоцкий, снизу - Джим Моррисон, а баба - Мосийчук.
>>520551
ну хз, не думаю що варто так категорично до цього підходити (починати всіх поляків хуєсосити через навроцького і схожих шизів)
>>520436
Оцей діло каже. Треба двушки не в общак посилати, а серйозно вкладати в інформування європейців про цей фашизм який прямо під боком! Ніколи знову!
>>520555
Так це не хуєсосити, це прагматичний підхід після скількох там розділів, що краще мати на кордонах ослаблені країни та всяких дурників, що будуть виступати щитами і каятися.
>>520552
>провокую як навроцький, щоб потім усім тицяти, які сусіди невдячне бидло, а я в білих шатах стою красівий
А в сусіда хата горить

>polac lives matter. похуй, що в вас там якась війна
>>520553
Агагага (сам подумав спочатку що то якийсь Морісон)
>>520552
Теж повторюю - це вам не дає ніякого права, бо своїми блокуваннями і іншими приколами ви теж немало урону нанесли
>>520552

Моя позиция в том, что глупо искать конфликта с естественным в данных обстоятельствах союзником.
Договорённости легче достигаются без конфликтов в мирное время, когда взрываются ракеты, то подобные темы вызывают лишь раздражение.
Как ещё один вариант, на который никто не пойдёт, это вступление Польши в войну и помощь в обороне. Тогда замечание, что название отдельного подразделения раздражает союзников будет учитываться абсолютно серьёзно.
>>>520561
Для мене це ще класика маніпуляцій
>мы равны, понятно? І в одинаковых условиях ты делаешь плохое, а я не делаю. Значит ты плохой, а я хороший
Але ж ми не в рівних умовах з Польщею. У нас війна, а в них ні.
>>520559
У Моррисона точно похожая фотка есть.
image.png
958.97KB, 1080x978
Сегодня? Или просто так сказать СЧУПАЮТ ЗА ВЫМЯ?
>>520552
Друже, невеличка порада (бо ти цим тіки анонів агрити будеш), слово "hohol" це приблизно як "nigga" в Америці. Ми самі себе так називаємо = ок. Поляки/москалі/американці/ не-українці нас так називають = не ок.

Далі, це іміджборда, так що було б дивно тут не очікувати дещо ммм, категоричні і максималіські погляди (уяви якби умовний Тарас зайшов би на вашу польську борду і почав би вам розказувати що і як робити - думаю срач би піднявся аналогічний).

Мені подобається як анон вище підсумував >>520517 , тільки ти там чомусь швиденько в Кучму пройшов да і всьо.

Якщо коротко - УПА це частина нашої історії, як АК у вас. Мабуть, якщо порівнювати, то ваша АК все таки не така ммм, контроверсійна як УПА (але тут багато факторів, які ти, якщо ти справді поляк, не зрозумієш не поживши тут і не поспілкувавшись з українцями з різних частин країни - іміджборди для цього не підійдуть, то вживу треба), але факт залишається фактом, для нас (в нинішньому таймлайні) вони герої які боролись проти совітів, і це наше особисте діло як ми називаємо свої бригади/вшановуємо своїх героїв.
Источник ВЧК-ОГПУ рассказал причину того, что на руководящих постах в России огромное число сильно возрастных людей, и свои посты они занимают десятилетиями. По его словам, в отличие от бытующего мнения, далеко не все чиновники, силовики и главы госкорпораций хотят закончить жизнь на своих должностях (а уже есть и такие случаи)? и многие бы с радостью ушли к своими миллиардам, чтобы вести спокойную жизнь богатых пенсионеров. Однако, хуйло любую отставку, если она происходит не по его личному решению, воспринимает как предательство и «бегство с корабля». И сразу следует наказание. Самого отставника не трогают, а его ближайшее окружение отправляется за решетку.

Как рассказал собеседник, не все «госдеды» руками и ногами держатся за свои места. Многие в силу возраста, заболеваний, да и просто желания в открытую пожить богато и счастливо, с радостью бы ушли на пенсию. Например, глава Ростеха Сергей Чемезов (СВЧ, Печкин - как его называют за глаза) в узком кругу еще до начала войны стал говорить, что завидует «Володе Якунину», который имеет возможность жить, как ему нравится. Дети в Европе, тратит «заработанные» деньги, занимается тем, чем ему хочется, отдыхает, когда и где пожелает и т.д. У Чемезова все к этому давно готово. Он страстно любит играть в гольф. Например, начало войны застало его в Дубае за игрой в гольф, и он еще десять дней провел с клюшкой прежде чем вернулся в Москву. Неподалеку от гольф-полей и особняк имеется в поселке «22 карата» на острове Пальма Джумейра. Также Чемезов любит прогулки на дорогих яхтах и другие виды развлечений из «жизни миллионеров». Чемезов и не скрывает, что хотел бы с головой уйти в эту жизнь. «Но он не поймет». Кто «он» всем предельно понятно. Люди даже из самого давнего и ближнего окружения хуйла знают, что отставка по желанию самого чиновника невозможна. Только если его решил снять хуйло. В противном случае ты будешь наблюдать как твои друзья и партнеры по гольфу один за другим отправляются в СИЗО, и пенсия уже не будет казаться столь счастливой. Известно, что если чиновник, силовик нравится хуйлу, он будет закрывать глаза на любые сигналы о коррупции, каких бы масштабов она ни достигала, но стоит попасть в число «предателей», как со всех материалов «сдуют пыль».

По словам источника, как-то, довольно давно, хуйло предложил занять одно кресло человеку, который не был из «старой питерской гвардии», но с которыми у него сложились теплые и доверительные отношения. Человек не очень-то и рвался на эту должность и сразу попросил по достижению определенного возраста иметь возможность уйти на пенсию, поскольку хочет заняться любыми делами, семьей и т.д. Возраст этот наступал еще не скоро, хуйло согласился, и чиновник очень долго был в своем кресле. Все это время с хуйлым сохранялись теплые и доверительные отношения. Но вот наступил тот самый возраст, чиновник отправился к хуйлу и сказал, что, как и предупреждал, он хочет уйти на пенсию. хуйло ответил, что желает, чтобы чиновник остался на должности и попросил еще подумать над своим решением. Подумать дали недолго. Уже на следующий день рано утром поступил звонок из АП Ветеринарная Воевалия с вызовом в Кремль. На новой встрече с хуйлым чиновник сказал, что все обдумал и его решение окончательное. И мигом стало понятно, что «теплым и доверительным» отношениям пришел конец. Чиновник было попытался обсудить, кто бы вместо него мог справиться с обязанностями, но хуйло отрезал: «Мне это не интересно».

Как только чиновник оставил пост, была «сдута пыль» с очень старых материалов на двух членов его команды и по совместительству ближайших друзей. Оба были арестованы и в итоге получили крупные сроки.

Источник вспомнил только один случай, когда высокопоставленный чиновник добровольно покинул пост (речь идет о постах, решения, о которых принимает хуйло) без всяких последствий. Это случай с отставкой Сергея Иванова с должности главы администрации президента Забазарская Неотвечалия. «Но он реально был очень болен, ему тяжело было передвигаться и, когда попросил, хуйло его отпустил».
>>520565
>слово "hohol" це приблизно як "nigga" в Америці. Ми самі себе так називаємо = ок. Поляки/москалі/американці/ не-українці нас так називають = не ок
Волосы в какой цвет красишь?
Пусть пшек и хуесос, но тут же он ясно что с иронией это сказал. Не приплетай тему про ниггеров сюда.
>>520565
В Кучму я пройшов. Щось оці дохуя єдні президенти не відмовляються від російських нагород і після 2014 мемчики про рухання кордонів і готовність приймати в будь-якій позі розказували, потім книжки про різню в дар приймали і ще дякували за те що відкрили їм очі, а тепер от за історію і символи раптом згадали.
Мені особливо горить з провокації з Новою Поштою, і того наскільки більше їботні може додатися у мілтечних знайомих якщо їй поляки підісруть, бо JLCPCB в Україну PCB з монтажем напряму не шле. Так ніби розйобу КІТ руснею мало.
>>520568
>якщо їй поляки підісруть,
Якщо чи коли?
>>520568
Блядь, да не трясись ти. Вже бачу як поляки забороняють НП тому що дуче по ній відправив нагороду
>>520567
ну це не 1 в 1 порівняння звісно, але в контексті саме іміджборди і іронічного спілкування підійде. Я написав як я це бачу, хтось погодиться, хтось не погодиться
яке фарбування волосся, тут середній вік 30+ , хіба в свій природній якщо сивіти почну (і якщо не облисію швидше)
>>520565
Поляки частенько в тот период себя тоже интересно вели, например у Израиля к Польше претензий примерно столько же, сколько у поляков к нам:

>>В настоящее время некоторые польские историки пытаются оправдать идею переселения евреев на Мадагаскар возможностью их спасения от Холокоста. В частности, историк Эдвард Гигилевич пишет, что «необходимо также признать, что если бы „Проект Мадагаскар“ удалось реализовать хотя бы в небольшой его части, то удалось бы спасти от гибели многих польских евреев»

https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D0%B0%D0%B4%D0%B0%D0%B3%D0%B0%D1%81%D0%BA%D0%B0%D1%80%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B9_%D0%BF%D0%BB%D0%B0%D0%BD_(%D0%9F%D0%BE%D0%BB%D1%8C%D1%88%D0%B0)
Снова поляков кормите?
>>520568
Так, я трохи на вєлі сьогодні забагато накатав, тож мені важко ото всьо розписувати, але в чому до нас претензія, тіпа треба було вибачитись і переіменувати? і костюм вдягнути
Ну хз, побачимо як воно буде, але знову ж таки, це наша історія, наші герої, хулі Навроцький туди лізе?
про НП в Польші не шарю, можливо і краще було б орден без dark arts of Kryvorizhska diplomacy повернути, але такий вже у нас президент, ваш он теж специфічний тіп, шо ти тут зробиш. А те що Кучма, Гетьман і Ющ повернули теж - ну як на мене це виглядає сильним жестом

Тебе дивує чому Кучма не вернув російські нагороди а вернув того орла - нас дивує чому у Зєлі його забрали а у Мусоліні нє, go figure
>>520572
Ну, депортацию наших из закерзонья тоже можно припомнить, но толку.


И ваще, польский манкурт, уходи.
1643958748254.png
11.66KB, 360x237
>>520519
Ні. Це називається математична теорія Ігор. Типу якщо коли результат залежить від дій декількох учасників. ШІ має на увазі якби всі сторони поводились раціонально то загалом виграли б всі від цього. Якщо одна сторона, то виграла б вона, інша проєбала але не багато. Але якщо дві сторони вирішили лізти залупи то від цього не виграє ні одна сторона крім червоного комісара який п'є чай в стороні

https://en.wikipedia.org/wiki/Game_theory
>>520568
> перекривають кордон
> висипають зерно
не горить
> Дуче відправляє посилку новую поштою
горить
чому так, пан малопшек? чому ви таке чмо?
paint.png
1.11MB, 796x463
>>520575
Після годування підарашок це цікаво навіть, вай нот, може він щось нове дізнається, може ми краще їх поймемо
правда непонятно чи це поляк чи то наш ополячений, він ніби так і не написав
>>520580
>наш ополячений, він ніби так і не написав
Грит же >Кучму пройшов.
images.png
5.83KB, 547x365
⚡Підстав для висновків про "роз’єднання" України та Молдови на шляху до ЄС немає, - МЗС

За його словами, заяви президентки Єврокомісії Урсули фон дер Ляєн після саміту ЄС – Молдова 22 червня у Брюсселі були неправильно інтерпретовані. Йшлося про стандартну процедуру переговорного процесу після відкриття першого переговорного кластера, коли кожну країну-кандидата оцінюють за результатами виконання власних реформ.

Нагадаємо, на пресконференції після завершення саміту ЄС — Молдова президентка Єврокомісії заявила, що Євросоюз переходить до індивідуального підходу у процесі розширення щодо України та Молдови. Швидкість просування країн-кандидатів до членства тепер залежатиме від конкретних результатів реформ і виконання вимог.
>>520576
Ти не розрізняєш по ід де справжній поляк з гугль транслейтом, а де простий зйобик?
> нас дивує чому у Зєлі його забрали а у Мусоліні нє
Мене ця хуйня теж дивує, ще більше дивує, чому орел є у катьки, яка літераллі розпилювала Польщу.
>>520579
А зерно транзитом везли до портів і далі в Африку як домовлялися, чи просто за кешик продали тамошнім баригам? Це звісно хуйня яка з часом потужно їбане за свою неефективність, але ну от подобається їм всиратися з дрібними фермами з дохуїщем ручної праці, нащо в це лізти собі на шкоду?
>>520565
> Друже, невеличка порада (бо ти цим тіки анонів агрити будеш), слово "hohol" це приблизно як "nigga" в Америці. Ми самі себе так називаємо = ок. Поляки/москалі/американці/ не-українці нас так називають = не ок.
> Далі, це іміджборда, так що було б дивно тут не очікувати дещо ммм, категоричні і максималіські погляди (уяви якби умовний Тарас зайшов би на вашу польську борду і почав би вам розказувати що і як робити - думаю срач би піднявся аналогічний).

Я не був на Чані з учорашнього дня, лол, я не образився, хоча мене тут уже назвали "польським гімнем". Після незліченних пішеків, які тут з'являються, думаю, ти переживеш одне "пані", але я це змирився, я ціную розмову з ввічливими анонімами.


> Якщо коротко - УПА це частина нашої історії, як АК у вас. Мабуть, якщо порівнювати, то ваша АК все таки не така ммм, контроверсійна як УПА (але тут багато факторів, які ти, якщо ти справді поляк, не зрозумієш не поживши тут і не поспілкувавшись з українцями з різних частин країни - іміджборди для цього не підійдуть, то вживу треба), але факт залишається фактом, для нас (в нинішньому таймлайні) вони герої які боролись проти совітів, і це наше особисте діло як ми називаємо свої бригади/вшановуємо своїх героїв.

Бачите, ми могли б це обговорити, але після трьох постів мене звинувачують у тому, що я польський пан, старший брат, який прийшов читати лекції дурним українцям, тож тепер я здебільшого просто тролю.

>>520561
> Моя позиция в том, что глупо искать конфликта с естественным в данных обстоятельствах союзником.
> Договорённости легче достигаются без конфликтов в мирное время, когда взрываются ракеты, то подобные темы вызывают лишь раздражение.

Тут писали, що нібито була якась домовленість зам'яти це все під килим під час війни, але Зелія на це насрала, просто цікава інформація.
17497423529210.jpg
1.87MB, 2215x2215
Цікаво, вже другий день пани поляки ІТТ всераються за історика в трусіках, і ще на скатились в класичне "йобані пани - нарід не такий" - чи я пропустив і це вже було?
VID_20260617_125309_695.mp4
0:15, 2.05MB, 720x1280
>>520511
Из за польши началась 2 мировая война. 3 тоже думаю будет из за этого уродливого детища версаля.
>>520584
> Бачите, ми могли б це обговорити, але після трьох постів мене звинувачують у тому, що я польський пан, старший брат, який прийшов читати лекції дурним українцям, тож тепер я здебільшого просто тролю
ти не тролиш. ти просто маніпулюєш.
якщо ти так хотів нормальної дискусії то може і сам би згадав АК зразу?

і до речі чому ти нічого так і не написав про АК? мабуть тому що неприємно або не знаєш як. простіше увімкнути режим жертви - класік токсік хуйня
>>520587
> ти не тролиш. ти просто маніпулюєш.
> якщо ти так хотів нормальної дискусії то може і сам би згадав АК зразу?
> і до речі чому ти нічого так і не написав про АК? мабуть тому що неприємно або не знаєш як. простіше увімкнути режим жертви - класік токсік хуйня

Метою Армії Крайової не була Польща, чиста як склянка води, що ще ви хочете знати?
>>520583
> Ти не розрізняєш по ід де справжній поляк з гугль транслейтом, а де простий зйобик?
гугл транслейт добре прокачався, ми тут заточені на виявлення і френдліфаєр підорах, ще поляків детектити вночі мої мізки не вивезуть, тож так, варто писати зразу, враховуючи скільки тут тролів, підорашок під впн і прочіх малоросів
>>520584
>після незліченних пішеків, які тут з'являються
шось пропустив мабуть
>після трьох постів мене звинувачують
так це іміджборда, тут ти навряд обговориш щось спокійно навіть якщо захочеш, хіба ось так як зараз "на ножах", формат не той і обстановка не та, я розумію тіпів які агряться насправді
я просто вперше тут поляка побачив, і втомлений, тому не агрюсь сходу, як ти взагалі про цю борду дізнався?
завтра гляну шо ви тут понаписували якщо мод не почистить
>>520565
якась хуйня. ніхто і ніколи не може використовувати такі слова про українців. я навіть не розумію навіщо це говорити.
тільки якщо це малопідорашка, смішна та іронічна. типу "хей підорашки, дивіться, я сам себе принижую, я таке смішне чмо, теперь я можу бути вашою малопідорашкою підсвинком". ніякої поваги до себе чи до України. малопідорашка ховається за іронією.

> це приблизно як "nigga" в Америці
знову якась хуйня. ти ж не негр, ти людина. треба зрозуміти, що якщо ми самі не будемо себе поважати - ніхто інший не буде

>>520584
> я просто тролю
Ось! подивіться! навіть курвоблядок вас не поважає.
Здавалося б, така тема як Волиньська справедливість могла змусити пшецьку свиню бути трохи серйознішою, але ні.
> мене звинувачують у тому, що я польський пан, старший брат, який прийшов читати лекції дурним українцям
ДИВІТЬСЯ! ВИ Ж САМІ ПРЕДСТАВИЛИ СЕБЕ В ПОЗИЦІЮ РАКОМ! просто почали скиглити перед курвою.
Вам самим не соромно за себе?
> думаю, ти переживеш одне "пані"
дивіться який ПОРК. не поважає нас. не поважає укранців. просто приходить і сере як свиня. розповіає як ми повинні себе вести, як себе називати, що робити
і ви самі дозволили цій істоті це робити. самі поставили себе в роль "молодшого брата".

> 3. Заборонено принижувати народ, мову, символи та культуру України, а також вести російськоімперську та комуністичну агітацію.
Звістно складно відійти від століть окупації та тієї рабської прошивки яку нам навʼязали, але треба рухатися вперед, подалі від цієї меншовартості
Пропоную банити свиней, підорах, курв та іронічних малопідорах. саття є
Для поляків Волинська різня це як для нас Голодомор, треба признати і покаятись, а не як підарашки вічно крутити сракою і шукати виправдання.

POLACY, PROSZĘ, WYBACZCIE MI RZEŹ WOŁYŃSKĄ. ŻAŁUJĘ, ŻE MOI PRZODKOWIE DOPUŚCILI SIĘ TEJ ZBRODNI.
>>520592
1.Поляки хочуть не тільки вибачень а ще і визнання упа злочинцями, це те саме що визнати зсу терористами за йобку русні тот.
2. Хай тоді поляки визнають свої вісли з пацифікаціями, а пісьсосуського з ак - військовими злочинцями
>>520589
> шось пропустив мабуть

anon i...

> я просто вперше тут поляка побачив, і втомлений, тому не агрюсь сходу, як ти взагалі про цю борду дізнався?

Через деякий час після того, як мавпа знищила /ukr
images (1).jpg
22.81KB, 480x360
Поляки простите нас за то что РСФСР проебала вам войну в 1921 и вам отошла часть западной Украины, простите тех украинцев которые сопротивлялись террору на этих землях, простите тех украинцев которым не нравилось уничтожение школ церквей и культуры, простите тех кто в ответ восставал и боролся с вами, простите тех кто был не согласен с операцией пацификация украинцев в восточной Малопольше, простите тех кто устроил Волынскую резню спустя 20 лет в ответ.

We are so so sorry!!! ❤❤❤❤❤POLSKA GROM💪
>>520591
Да бля ось я пояснив детальніше >>520571, звісно це не в сенсі повсякденного спілкування, а в якигось нішевих іронічних ситуаціях. чи це мене так автозаміна на "панів" розслабила
>>520588
Чия це цитата, бо щось воно не гуглиться (чи гуглиться в працях поляків лол)
Звісно що на той час у населення західної України було багато резентменту до поляків, анони вище в треді вже ніби писали чому.

Он мій батя з дитинства євреїв сильно не любить, бо у нас місто наполовину єврейське було колись, і він коли малим був бачив як євреї делегували роботу нашим (його мамі) а самі чілили (ну і там багато ще всякого було), то що це значить що всі українці євреїв не люблять, чи що маю їх не любити?

Мені здається ти упа уявляєш як якийсь гомогенний організм об'єднаний в жазі національних чисток і ненависті до не-українців.
Це не так, навіть всередині упа були різні погляди, різні фракції.
Он мені мама недавно фотку брата прабабці довоєнну показувала - в польській воєнній формі.
А під час другої світової він (і ще один її брат) пішли проти москалів воювати і загинули, а прабабця зв'язковою в упа була.

Як думаєш, коли я був малим і сім'я збиралась на кухні чай пити, вони говорили про клятих поляків чи клятих москалів? в мене два прадіда поляки, як же вони з такими поляконенависниками як моя сім'я рішили поріднитись хммм

УПА складалась з багатьох людей з різними мотиваціями і різним досвідом, хороших людей, паганих людей, нейтральних людей, які хотіли різних речей, єдиний знаменник тут це те що вони хотіли незалежну Україну.
Ну эти по крайней мере голодоморы не устраивали, а просто панували себе и нецивилизованных аборигенов приобщали к "европейской культуре". В тот период больше всех вообще повезло украинцам Закарпатья, которые на 20 лет отошли чехословакам, у тех даже некая полуавтономия и права были.

"Польская политика на землях Западной Украины (Галичина, Волынь, Полесье) в 1920–1930-х годах имела выраженные черты колониального управления и национальной дискриминации, что роднит её с практиками апартеида:
​"Пацификация" и силовое давление: Проводимая в 1930 году политика «пацификации» (умиротворения) украинского населения сопровождалась массовыми арестами, закрытием украинских школ, читален («Просвиты») и жесткими полицейскими акциями. Это очень похоже на то, как режим апартеида силой подавлял любые проявления протеста коренного населения.
​Экономическое неравенство и «осадничество»: Земли активно конфисковывались или выкупались государством для передачи «осадникам» — польским военным ветеранам и колонистам. Украинские крестьяне страдали от малоземелья и оставались людьми "второго сорта" на собственной земле. Аналогично в ЮАР лучшие земли изымались в пользу белого меньшинства.
​Языковая и культурная ассимиляция: Украинский язык вытеснялся из госучреждений, судов и образования. Закон Грабского (1924 год) превращал украинские школы в двуязычные (утраквистские), что привело к резкому сокращению чисто украинского образования. Университетские кафедры для украинцев закрывались, а доступ к высшему образованию искусственно ограничивался.
​Политические репрессии: Создание концентрационного лагеря в Берёзе-Картузской (1934 год), куда без суда и следствия, во внесудебном порядке, отправляли украинских (и не только) активистов, политиков и интеллигенцию."
>>520591
>ти ж не негр, ти людина.
Riiiich
>>520600
>нищие дорвались до баринских субсидий - не дай Б-г еще и соседям гнилозубым достанется
Ти зараз описав, чому в західній європі проти "понаїхів" виступають в 90% випадках понаїавші свинособаки, "волга" "німці" та інші вальденіггери.
>>520592
ну це очевидний помирачевский свинопітек тролить

> Волинська різня це як для нас Голодомор
це не правда. те що під час Волинської справделивості декілька пшеків подохло не робить це геноцидом
Під геноциж бвльш підхдить дії підорах, там же після освобожденія пшеків десь один лям вивезли до сибіру, знаходив цифру 100 тисяч пацифікованих від цих дій, може і більше. а також не треба забувати про катинь, адже там не тільки офіцерів пацифікували, а ще інтилігенцію.
Рафал Лемкін, автор терміну "геноцид", вважав геноцидом саме катинь, Голодомор і холокост, а ось про волинь нічого не казав
чому пшеки, які так люблять з трупами гратися, забули про москалів?
Wołyń Pamiętamy
Niemcy ne Pamiętamy
Moskale ne Pamiętamy


>>520595
> Ризький мир — договір, підписаний у Ризі 18 березня 1921 року, який формально закінчив польсько-радянський збройний конфлікт 1919—1920 років, санкціонував поділ українських і білоруських земель між Польщею та Радянською Росією та фактично анулював Варшавський договір 1920 року.
так вони поділили Україну зі своїм новим другом, а потім цей друг поділив пшеків
>>520597
> Чия це цитата, бо щось воно не гуглиться (чи гуглиться в працях поляків лол)
> Звісно що на той час у населення західної України було багато резентменту до поляків, анони вище в треді вже ніби писали чому.
> Он мій батя з дитинства євреїв сильно не любить, бо у нас місто наполовину єврейське було колись, і він коли малим був бачив як євреї делегували роботу нашим (його мамі) а самі чілили (ну і там багато ще всякого було), то що це значить що всі українці євреїв не люблять, чи що маю їх не любити?
> Мені здається ти упа уявляєш як якийсь гомогенний організм об'єднаний в жазі національних чисток і ненависті до не-українців.
> Це не так, навіть всередині упа були різні погляди, різні фракції.
> Он мені мама недавно фотку брата прабабці довоєнну показувала - в польській воєнній формі.
> А під час другої світової він (і ще один її брат) пішли проти москалів воювати і загинули, а прабабця зв'язковою в упа була.
> Як думаєш, коли я був малим і сім'я збиралась на кухні чай пити, вони говорили про клятих поляків чи клятих москалів? в мене два прадіда поляки, як же вони з такими поляконенависниками як моя сім'я рішили поріднитись хммм
> УПА складалась з багатьох людей з різними мотиваціями і різним досвідом, хороших людей, паганих людей, нейтральних людей, які хотіли різних речей, єдиний знаменник тут це те що вони хотіли незалежну Україну.

Ваша родина пам'ятає останній етап існування УПА, бої проти радянської влади, а не перший чи другий етапи, які включали очищення України від поляків одразу після євреїв. Питання в тому, чи можна мати перший без другого.
>>520604
І шо тепер робить?
image.png
164.43KB, 350x350
BREAKING: Пастори з багатьох найбільших євангельських церков країни заявляють, що Дональд Трампло не відповів на жоден із їхніх телефонних дзвінків з 5 листопада 2024 року, і тепер підозрюють, що Трампло лише удавав із себе християнина заради політичної вигоди.
>>520604
А можна ссилочку на ці перші етапи існування УПА? Бо щось мені комміпідорами попахує
1762521828126.png
1.01MB, 1200x630
>>520607
Не може такого бути! Поляк ніколи не піде на повідку у коміпідора!
>>520604
А що там з АК в трусиках?
Как говорил Уинстон Черчиль - Все поляки пидорасы а польша говно.
>восім лєт чєтирє года терпелі ваши нацисткіє бесчинства
Чек
>армія крайова в трусіках
Чек
>поучєнія старшего брата
>старший брат внє крітікі
Чек
>АК інохда совєршалі малєнькіе ваєниє прєступлєнія, но АК нікада нє билі нацистамі. А УПА совєршалі прєступлєнія всєхда, потомушто билі нацистамі

Дуже важко стає відрізнити поляка від підорашки, коли в них однакова методичка.
knees.png
230.04KB, 367x247
>>520604
пам"ятає, і що?
До чого ти ведеш, щоб ми вибачились? так ось, тут анон вже вибачився як боженька >>520595, ні добавити ні забрати.

Я тобі навів особисті приклади, експіріенс своєї сім"ї, а ти мені nooo UPA bad. Чия то цитата до речі, ти так і не сказав.
На всі аргументи анонів ЧОМУ західняки не любили поляків теж відповіді не було.
Факт в тому що ніхто зараз в Україні УПА злочинцями не буде визнавати і на коліна не буде ставати (і я особисто це на 100 відсотків підтримую, якого хуя ми це маємо робити?) , як би Навроцькі не старались, і всі оці намагання довести нам що AK good, UPA bad виглядають як мінімум дивно.

До речі your best bet це як раз перемога сосії, тоді точно визнають злочинцями)

Хоча ні, є пропозиція, можна одночасно на коліна один перед одним ставати і каятись, ми за волинь і упа, ви за полонізацію, закони грабського і тд (>>520598)

а хто перший на коліна стає, а хто другий - можна на чувачі розіграти
>>520436
Ти серйозно думаєш що куки кинуть одного з своїх чисто через потужні заяви? Відбрешуться та й все.

Тут треба навпаки, працювати на випередження, створити якусь фейкову атаку де "поляки" нападуть і почнуть ущімляти корінний народ України. А там вже можна і ввести війска для спеціальної потужної операції...
photo_2026-06-23_09-10-04.jpg
59.44KB, 1280x683
Половина Криму залишилася без світла. Було влучання в ТЕЦ, — місцеві ЗМІ.
photo_2026-06-23_09-11-03.jpg
240.10KB, 960x1280
photo_2026-06-23_09-11-05.jpg
111.78KB, 960x720
🍽Патриаршие пруды стремительно теряют культовые рестораны

Всего за сутки в самом тусовочном районе Москвы закрылись Ozhi Izakaya и OMG Coffee.

За год Патрики лишились двадцати знаковых заведений, включая Lou Lou и Bocconcino.
>>520619
ВІЙНИ З ЙОБАНИМИ РЕСТОРАНАМИ ТРЕД
image.png
407.47KB, 713x540
>>520621
Польська влада у 2018 році проілюструвала "Волинську трагедію" та "злочини українських націоналістів" фотографією українського села Сагринь, вирізаного польськими АК і БХ.
>>520624
ММм, оздоровительные мазутные дожди
>>520604
Ага, справжній пшеполяк в 3 години ночі сере якусь імперіалістичну хуйню про старшого брата, УПА та хароших пшеків.
Слухай, поляканий - скажи чій Крим?
І зможеш написати, що Рамзанчик Кадиров - гнила дешева проститутка, що сосе за сотку член сіфозного бомжа?
Ну так, для перевірки. >
8999.webm
1:40, 16.06MB, 1920x1080
888 (2).jpg
417.05KB, 1920x1080
888 (1).jpg
325.83KB, 1920x1080
888 (3).jpg
254.15KB, 1920x1080
Траса Донецьк–Маріуполь: «Спартан» палить військові автівки росіян
>>520628
Кекнув, як мвг втекло одночасно з водієм вантажівки, яку захищали
>>520631
Че именно в Пензе это? Там какой-то царек выслужиться перед Попытом хочет сильно?
>>520632
ну есть мнение, что тестируют общественное мнение на случай мобилизации , и решили поставить эксперимент в богом забытой Пензе.
>>520631
>>520632


Ну це скоріш опробація методів, та перевірка реакцій. Вибрали пензу - як якийсь закуток, де якщо що, можна злити все на місцеву владу. Також скоріш за все там просто очко з планом - тому, їм не дали вибору, типу або так, або відразу на пляшки.

З хорошого, пензачі доволі активно протидіють, ну по міркам росіян. Могли би просто мимо проходити.

До речі, це можливо тестування умовної альтернативи мобки. Теж варіант з урахуванням тряски та полумер. Тобто ніякої мобки, просто групи оповіщення шукають уклонистів від призиву, та тих, кто не оновив дані в военкоматі. Не бусифікація, а долг родині, або формальні утряски та влк. А, те що після цього, він контракт підписав та поїхав у штурм, так це ДОБРОВІЛЬНО!
>>520631
> Че именно в Пензе это?
Розділяй і владарюй. Якщо решта будуть впевнені що це тільки в якомусь одному регіоні, то бухтіння буде менше, повіг на пензенських панів. Курочка по зернятку. У нас спочатку теж пакували тільки в селах і малих районних центрах.
99 (1).mp4
1:44, 12.41MB, 720x1280
99 (1).jpg
107.54KB, 912x537
99 (1).png
129.80KB, 1405x637
99 (2).png
77.07KB, 1429x397
MBDA провела успішні пускові випробування ракети CROSSBOW, яку розробляють для України
>>520631
Я б дуже цю хуйню не занюхував, по факту на відео мусора пакують мимокрока невідомо за що. Може він дебошир.
"Просто йшов" і "заставляють підписати" — це все з пальця висмоктано.
IMG_9902.mp4
0:13, 1.04MB, 800x720
>>520630
Тигры.
У водителя слева какая-то хрень, сначала подумал что то собака или ребенок, но он скорее всего в руке нес что-то длинное типа одежды. Непонятно правда нахрена в такой ситуации, хотя может то чистый костюм в карманах которого деньги, карты, ключи и документы.
>>520638
Воу. Ты тут по осторожнее с раздумиями. Тут так не принято.


А вообще конечно заебали. У рашки все еще есть 1000 вариантов скрыто мобать всяких запасников, служивших, и работающих на гос. предприятиях. Нахуя им бусифицировать рандомных чуханов с улицы? Чисто чтобы поржать?
>>520638
ну может и так, но вряд ли бы дебошира стали простые пидорашки у ментов отбивать, это же не чурбаны, которые приехали своего вытягивать, не смотря на то, что он там натворил.
>>520639
Рюкзак может - да что угодно, епт.
>>520638
>>520640
Точніше, в "заставляють підписати" вірю, це вже давно така практика, там цілі бригади з обізянніка набрані.
Але що це якесь полювання на перехожих — ні, скоріш за все, приймають бухих дебоширів у звичайному порядку.
>>520640
>Нахуя им бусифицировать рандомных чуханов с улицы? Чисто чтобы поржать?
Ну так вот анон правильно написал
>можливо тестування умовної альтернативи мобки
>Тобто ніякої мобки, просто групи оповіщення шукають уклонистів від призиву, та тих, кто не оновив дані в военкоматі
>"Контакти та відносини перебувають у поганому стані, але не тому, що так чи інакше вчинив президент Навроцький. А тому, що українська сторона, по суті, вирішила знехтувати пам’яттю про жертв та домовленостями, досягнутими у Варшаві", – заявив глава канцелярії президента Польщі Збігнев Богуцький
>домовленостями, досягнутими у Варшаві
ДУХ ВАРШАВИ не відчуваю.
9e0.jpg
103.74KB, 881x1148
>>520645
> вирішила знехтувати пам’яттю про жертв та домовленостями,
Як же вони задовбали, переіменуйте вже той підрозділ просто на "героїв Волині" і не доколупаєшся.
Виталий Портников Украинское общество беременно авторитаризмом-XySko0SEtis-(25.01.2018).mp4
3:00, 17.00MB, 1280x720
uvolnenie-genprokurora-2016.png
50.78KB, 1307x296
>>520609
Эта хрюканина - тупо копия с других каналов, не о чем смотреть. Самое интересное было бы, если бы он раскрылся, как арестович.
>>520638
> Може він дебошир.
> "Просто йшов" і "заставляють підписати" — це все з пальця висмоктано.
Єрмачна спок, це в Танкерная Разливалия пакували.
>>520636
> У нас спочатку теж пакували тільки в селах і малих районних центрах.
Якраз таки навпаки - спочатку в містах, а потім вже в селах десь через рік, півтора.
>>520639
Ебать там vertigo. Absolute cinema.
>>520649
> До речі, а чому Дуче туди взагалі поплівся?
Бо він фартовий?
>>520631
Бля одіннарод нахуй, що у нас заважають законним діям по мобілізації що у них.😡
>>520655
> Бля одіннарод нахуй
Взагалі дивна ситуація виходить, рандомний микола воювати не хоче і його пхають у бусік.(це іпсо насправді) Рандомні ваньки які хочуть воявати навіть за велике бабло теж закінчилися.(це правда) цікаво (((хто))) ж тоді хоче щоб ця війна продовжувалася? Всієї правди ми не дізнаємось...
1777918500138-1.jpg
40.35KB, 811x516
>>520656
>(((хто))) ж тоді хоче щоб ця війна продовжувалася
>>520656
>(((хто))) ж тоді хоче щоб ця війна продовжувалася?
Б-барига?
176482_original.jpg
1.44MB, 2048x1379
>>520657
Добре що прокся яка в треді 24\7 швидко все пояснила, бо я б сам не додумався.
>>520659
Кожен на своєму місці.
>>520656

> цікаво (((хто))) ж тоді хоче щоб ця війна продовжувалася?

Злонськи вармонгер, даже трампло базовик не смог обуздать кровавую ярость наркомана..........
>>520649
> а чому Дуче туди взагалі поплівся?
Ти серіал "Бригада" дивився? У часи Майдану протестувальники блокували резиденцію Ахметова і пустили слух, що він злякався і втік з Донецька, то Рінат сам, за кермом мерседеса і без охорони до них приїхав.
Це у коняки шиза?

Запад хочет добиться прекращения огня, чтобы остановить российское наступление, получить передышку и накачать Украину новой порцией вооружений — Лавров

Й тут же:

⚡Лавров: не хочу даже думать о том, что "Аляска" была задумана, чтобы выиграть время для вооружения Киева, но на деле получилось так, как получилось


Так, ніякої зупинки й не було. Тобто, які предьяви до аляски? Якщо воюємо як воюємо, до де виграш часу?

Ну, здайтесь пожалуста...
⚡️Танкерная Разливалия готова возобновить переговоры с Украиной с той точки, на которой они остановились — Лавров
Помощник Президента России В.В. хуйла - Юрий Ушаков:
Чеченская Пенетрация готова к диалогу с Европейским союзом.
0622 (1)(64).mp4
0:21, 26.76MB, 1080x1920
за 20л бенза и двор стреляют в упор
>>520664
Да це сечка для рядових рабів, насправді вони хочуть підзатянути усе бо гогли їбуть, подождіть поки ми свої перехоплювачі зробимо
photo_2026-06-23_12-52-30.jpg
77.42KB, 906x701
❗️Трампло дав Дуче зелене світло: США закликали діяти «більш сміливо» щодо Пыническая Рухнумия, щоб силою змусити Кремль сісти за стіл переговорів, — джерела The Kyiv Independent

📍Трампло більше не вірить, що хуйло погодиться на реальні переговори, тому в приватній розмові закликав Дуче діяти «сміливіше».
📍У Києві це сприйняли як сигнал, що США більше не наполягатимуть на постійному стримуванні України.
📍Дуче, схоже, переконав Трампа, що хуйла до переговорів можна змусити лише силою.
📍Україна запропонувала Трампу особисто організувати зустріч Дуче та хуйла у США. Американському президенту ця ідея сподобалася, хоча швидкого саміту поки не очікують.
📍У Києві переконані, що останні військові успіхи змінили ставлення Трампа — Україна більше не виглядає стороною, яку можна змусити погодитися на будь-які умови кремля.
📍Фінальний сигнал Вашингтона для Москви прозвучав максимально прямо: «Мастурбековая Дилдожония повинна укласти угоду».

Єдина мова, яку в кремлі справді чують, — це мова сили. І Трампло це нарешті усвідомив. Тепер війна повернеться туди, звідки її й принесли 🔥
23434232434.mp4
4:18, 28.48MB, 1024x576
Ебка Крыма

🔥глибинні розв-ударні безпілотники "Оріон" - 3 одиниці, носії керованих авіабомб та малорозмірних крилатих ракет, нп Керч, АР Крим, 1 ОЦ СБС

🔥Нафторезервуари на Керченській (Камиш-Бурунській) ТЕЦ, нп Керч, АР Крим, 1 ОЦ СБС

🔥ЗРГК "Панцирь-С1", нп Багерове, АР Крим, 1 ОЦ СБС

🔥Пускова установка С-300, нп Курортне, АР Крим, 1 ОЦ СБС

🔥РЛС "Небо-У", нп Керч, АР Крим, 1 ОЦ СБС

🔥Зенітна установка ЗУ-23-3, нп Курортне, АР Крим, 1 ОЦ СБС

🔥Електропідстанція ПС 330/110 кВ "Західно-Кримська", нп Кар'єрне, АР Крим, 427 ОБрСБС "Рарог", 413 оп СБС "Рейд"

🔥Навчальний полігон пілотів БпЛА 4 омсбр в оп (У) "Дзержинськ", нп Дебальцеве, Донецька обл, 20 Обр СБС "К-2"

🔥Газорозподільча станція "Сімферополь", нп Трудове, 1 ОЦ СБС

🔥Цистерна з ПММ, нп Горлівка, Донецька обл., 20 Обр СБС "К-2"

🔥Логістичний транспорт ворога, нп Приазовське, Запорізька обл., 412 ОБр СБС "Nemesis"

🔥Логістичний транспорт ворога, АР Крим, Донецька, Луганська, Запорізька та Херсонська обл, загін "13" 414 ОБр СБС "Птахи Мадяра", 20 Обр СБС "К-2", 412 ОБр СБС "Nemesis", 1 ОЦ СБС
Свисток.jpg
88.49KB, 1077x1280
Свисточная Кармания
Теорема17.jpg
110.76KB, 907x1280
Теорема как всегда беспощадна
>>520672
> теорема
Крысчанам заготовить пакеты на толчок
>>520638
>>520640
Альо блять, уже під 2 десятка подібних відосів і всі пензенські пабліки бухтят шо крутять саме на контракт. У мене самого на початках сумніви були, але зараз вони всі розвіялись - в пензі реально почали локальну бусифікацію.
І щось мені підказує що восени саме так будуть робити на всій території рашки. Ніхто не буде об'являти загальну мобку, а просто одночасно почнеться бусифікація в усіх містах крім столиці по такому ж принципу.
>>520668
В каждое предложение где встречается имя Трампло надо добавлять слово "сегодня".

>Сьогодні трампло більше не вірить, що хуйло погодиться на реальні переговори, тому в приватній розмові закликав Дуче діяти «сміливіше».
>>520668
> Трампло більше не вірить
це на 2 дні чи на 2 тижні?
IMG_20260623_130447_799.jpg
100.79KB, 800x917
>>520674

На кавказе не будет стопудово, в прошлый раз там было очень горячо.

В москве почему нет, она большая, понятно что не на рублевке а в днищерайонах и городах-спутниках.
>>520669
у пидорашек ППО там осталось в живых вообще? что-то признаков жизни не наблюдается.
>>520644
Нахуя им это тестировать если им не нужно это использовать на текущем этапе? Они как нехуй могут организовать скрытую мобку - разослать по заводам моб группы, а директорам завода приказать не бухтеть. В конце концов ДО тупого бусифицирования они могут начать разсылать повестки ВСЕМ а не только резервистам - законы уже переписаны так что там за неявку пизда. Нахуя начинать сразу с бусификации от которой точно будут бухтеть и точно будет куча видосов?
IMG_8467.mp4
0:04, 845.84KB, 848x752
Ось і відос з воронежа. 3 шторміка смачно влетіло. Число не парне, значить мінімум 1 збили. Але заводу пизда. Тандемна бч єбурить нутрощі а не фасад, то ж ми можем бачити навіть стоячі стіни але всередині перекриття склалися і все засипали.
>>520681
> Они как нехуй могут организовать скрытую мобку - разослать по заводам моб группы, а директорам завода приказать не бухтеть
Очевидно не можуть. З заводів вихватують людей з 22 року. Зараз вже настільки великий дефіцит робітників що більше нема кого хапати без закриття цих заводів, навіть завоз індусів і таджиків сотнями тисяч не допомагає
image.png
575.09KB, 832x690
>>520682
Вообще на фламинго больше похоже - над хвостом видно какую то надстройку. У шедоу хвостовые рули оче маленькие.

Но скроее все же шедоу т.к. если бы был фламинго то об этом уже везде писали
О це злива з грозою, а по метеофору сухо.
>>520684
Та нє, вже офіційно сказали що шторми. В такій якості відоса нема смислу деталі вишукувати.
Фламінго все ж наша єдина ракета на 1000км+ і вже пройшла етапи тестів, то ж її юзати не будуть по ближньому тилу русні, це нераціонально, коли є інші засоби (нептун, шторм і фп1)
>>520687
контра ручна помпа
image.png
1.26MB, 1200x1200
Цікаво шо під шумок вчора ще й отакий мєлзавод в белгородській області роз'єбали.
>>520656
>расіянє нє хотят ваівать
Хто тоді просочується через лбз? ЗСУ майже постійно в обороні на лбз. Атакуємо тіко тили дронами.
original.png
710.85KB, 1662x853
Onlyfans та Pornhub платять податки в Україні, але поліція при цьому "пресує" моделей, - кріейторка

Більшість українських моделей з індустрії для дорослих живуть за кордоном або планують виїжджати з України через ризик кримінального переслідування за виготовлення порнографії.

Про це заявила OnlyFans-модель Юлія.

Юлія працює з-за кордону, хоч податки, зокрема, сплачує в Україні.

"Як я аналізую, вони точно мають визначити, чи модель живе в Україні, - говорить Юлія. - Бо, наприклад, в мене, здається, вони теж робили контрольні закупки, але толку немає. Тому що вони не прийдуть до мене до хати з обшуком.

Тобто вони визначають, чи модель живе в Україні. Вони, скоріш за все, з нею спілкуються, втираються в довіру. І вона розповідає, що живе в Україні зараз. І потім вони роблять ці контрольні закупки. А є моделі, які ведуть OnlyFans і вебкамлять з України, і вони це не приховують - таких перших, скажімо так, накривають. Наприклад, мій друг знімав порно за кордоном і повернувся жити в Україну. Це було давно, знято було за кордоном, але сам акаунт зберігся. І коли він приїхав в Україну, до нього прийшли з обшуками, вибили двері, то він заплатив хабар 10 тисяч доларів".

Читайте: Поліція заплатила $63 за порноконтент харків’янці: її засудили до трьох років з іспитовим терміном

За словами дівчини, більшість українських моделей, з якими вона спілкується, живуть за кордоном або планують виїжджати з України.

"Я в кого не питаю, то чую: ми за кордоном, я в Америці, я в Канаді, я в Польщі, я в Іспанії, я в Німеччині. Мені також пишуть дівчата, які хочуть купити в мене консультацію, бо скоро виїжджаю за кордон. Багато хто збирає гроші на нелагальний виїзд, якщо це пара.

Говорять про захист суспільної моралі. Якщо вони дійсно так сильно переживають за суспільну мораль, то їм треба заборонити взагалі існування Onlyfans, PornHub... А так, ці платформи вже сплачують податки, але поліція при цьому пресує моделей, які там фактично працюють, і може під цим приводом пресувати будь-кого", - підсумувала вона.
>>520681
>Они как нехуй могут организовать скрытую мобку - разослать по заводам моб группы, а директорам завода
Вони це і зробили ще в 2022. Все, ця карта вже розіграна.
image.png
91.75KB, 480x270
>>520691
> Говорять про захист суспільної моралі.
Запам'ятайте, дітки - той хто більше усіх кричить про захист суспільної моралі є самий хтивий, девіантний, аморальний збочинець, з тих яких навіть копро вже не вставляє. Колись совки ставили на фільм плашку 16+, якщо там навіть гола жіноча п'ятка або коліно, а самі пойобували школярок-комсомолок.
>>520681
> Они как нехуй могут организовать скрытую мобку
> им не нужно это использовать на текущем этапе
Ти так кажеш, наче в тебе на руках якісь дані є, доповіді, БЧС, що вони можуть а що не можуть.
>>520692
Хуита манямирковая. Нихуя она не разыграна. Вот у нас она разыграна когда заводы уже платят фейковым работникам чтоб уменьшить процент забронированных и реальных не забрали. А у них повторяю, забирали только резервистов и всяких с важными военными специальностями. И то не бусификацией, а через повестку
>>520690
ти реально думаєш підорашки добровольно на штурми йдуть? єбать дебіл....
>>520692
На регіони по хуй, там хоч що робитимуть, реальної мобки не було, просто розіслали повістки, на авось може якийсь лох і прийде і підпише.
>>520696
> А у них повторяю, забирали только резервистов и всяких с важными военными специальностями. И то не бусификацией, а через повестку
Ого, історіі всє охуітєльнєє і охуітєльнєє. А ті підари яких я допитував, чогось казали що вони ніхуя не резервісти. Один посрався з дружиною - пішов контракт підписав, другий поїхав в мацкву, підписав контракт бо там виплати більше і він повірив що "не штурм", але воно трохи щось пішло не так, третій - тупо дід бомжара без постійного місця проживання, тинявся, жив в гуртожитку при якомусь технікумі, попався. Четвертий нажерся горілки, його прийняли, притарабанили у відділок, наполегливо запропонували підписати контракт, що він і зробив. Коротше з двох десятків яких я допитував тільки один був такий як ти описуєш - рєзєрвіст, ахвіцєр, командир взводу. Всі інші - бічі, біомусор, які навіть два слова зв'язати не можуть - їх було важко допитувати навіть не тому що вони в піонерів грали, а тому що тупі як пробка.
>>520701
Куда ты лезешь, маня? Все что ты описываешь как раз подпадает под скрытую мобку+заваливанием баблом. От этого до хватания людей на улицах им еще очень далеко, незачем перескакивать
>>520704
В тебе забув спитати, куди мені лізти, щеня. Я тебе ще раз, блядь, питаю, в тебе якісь конкретні дані на руках? Доповіді з руснявих воєнкоматів, соц-демки, БЧС? Чи ти просто так "почувствовал" що в них там? Є така хуйня як підрахунок бойових спроможностей, коли ти рахуєш що може твій підрозділ, а що може підрозділ противника навпроти тебе, щоб його підрахувати мені потрібно знати що є в противника, так ось, в мене є БЧС, в мене є їх штатка з призвищами, посадами, званнями, є ОШС, я навіть знаю скільки і коли поповнення їм прийде і в який період. На основі оцих КОНКРЕТНИХ данних, я щось можу розрахувати. На основі відчуттів щось рахують тільки ворожки та тарологи на 1+1. Ось тому я і питаю, в тебе є якісь конкретні дані?
>>520706
>Пака исшо

Так зараз Ельвіру доїдять, станок увімкнут, стануть значно ближче.
>>520706
>слабо ебут. потешненько. так, на пол шишечки. почти не чувствуется. а вот в 90е ебали знатно. а сейчас не очень.
>>520705
Navy_Seal_Copypasta.txt
>>520708
Да, выступают.
Нет, не хотят.
Да, за традиционные украинские ценности.
Нет, традиционные ценности в монте-пиго им не нравятся. Мне, кстати, тоже.
>>520706
>пацієнте, у вас пряма кишка випала
>ну по підлозі як у після пляшки не волочеться як того разу, так шо норм, в штаніну заправлю і харашо
>>520706
Там вообще смешной пост с призывом думай_те.

>Друзья! Ацтавить панику! Свистать всех наверх!
Не из таких переделок вылазили. Пока еще даже до святых 90х далеко в плане жизни мирных граждан.
Старайтесь больше думать собственной головой, анализировать и размышлять. Не надейтесь что за вас подумает какой нибудь чиновник. Основная задача чиновника сегодня и всегда, думать как бы его не трахнули. А раз интернет пока еще работает, трахнуть сегодня можно любого чиновника. За дело ессно, а не за ваши хотелки.
Лето будет летом воюющей страны. Не лучше и не хуже предыдущего лета. Просто чуть больше населения прочувствует чем отличается жизнь гражданина воюющей страны, от жизни мирной.

Поэтому не бздеть, прорвемся!
>>520710
От нінада :3
image.png
221.95KB, 1280x741
Хтось юзав? Ап ту 1000 це 100?
>>520697
>нещасних росіян гонять в штурма
Війна пині?
VID_20260623_100806_282.mp4
0:06, 2.26MB, 1280x720
>>520716
Заградотряды.

Они добровольно идут на войну в надежде заработать, не против аполитично поубивать украинцев, но конкретно в штурма идут под пытками и угрозой убийства.

пидорусская рулеточка короче.
1744909598448-0.png
686.32KB, 512x671
>>520713
>Просто чуть больше населения прочувствует чем отличается жизнь гражданина воюющей страны, от жизни мирной.
>>520715

Вони оптику заводять та коробочку гігабітну ставлять тобі в квартиру. Якщо у тебе далі від коробки гігабітне - то як пощастить від 100 до 1000. На 300-500 можна надіятись. Вони тобі при підключені тест проведуть.

Там дід виліз:
Наразі я не бачу підстав для переговорів із Дуче, українська влада зараз «неадекватна», — хуйло
Він також додав, що Затриднязащеку Бралия вісім років терпіла та намагалася домовитися, але згодом була змушена стати на захист людей Донбасу
🔵 стверджує, що армія Ссаная Снигерия «тисне» на всіх напрямках фронту;
🙈вс Толерантная Дружбонародия сейчас «добирают» Константиновку — хуйло.
▶️ Рейтинги западных политиков, выступающих за конфронтацию с Хуйловская Выбиралия, катастрофически снижаются, указал хуйло.


Ну короче - надія на пропетляти в манямірке, почекати доки Мерца інопланетяне змістять, та потавлять Сару чи АДГ. Та ось тоді потужно поділити.
>>520719

А ще на 0 - не вірь, це розводка, або якась хитра акція. Ну коли я підключав, там теж був нуль, але по ітогу, за перший місяць вони виставили.
плюс раніше у них був прям великий лаг з підключеням 2-3 тижня черги.
>>520481
я все таки подивився гавна поїв: за нас зайшов. і схоже на довго
rejoice!
>>520704
Тільки по причині того, що гомоармія ніхуя не працювала для іміджу і закидує м'ясом контрактників наші дрони, протидія мобці там може бути куди серйозніша, ніж наше повернення з СЗЧ в топ-бригади.
>>520721
Арестович в цьому плані як компас - завжди показує правильний напрям. Якщо сумніваєшся хто зараз у війні виграє - подивись за кого топить арестович.
>>520706
В 90х бензин был?
image.png
701.07KB, 1200x675
3.jpg
121.27KB, 735x1178
Breaking: СБУ викрили Сівковича!
video_2026-06-23_15-02-01.mp4
0:44, 9.49MB, 720x1280
Побита голова, подерті руки, стесаний поперек, брудні й перебиті пальці — у такому стані до лікарні Кропивницького в січні 2026-го прийшов 35-річний Олександр Семенов.

Він розповів, що втік з 425 окремого штурмового полку «Скеля», де з нього знущалися, били, привʼязували до квадроцикла і тягнули по землі. На відео, яке зробили місцеві лікарі, чоловік сказав, що став свідком щонайменше девʼяти суїцидів у підрозділі, коротко описав їхні обставини і назвав імʼя одного з померлих. Відео, що є в розпорядженні «Бабеля», зняли 23 січня 2026 року, а вже за кілька днів Олександр Семенов помер у лікарні. Офіційна причина смерті — пневмонія.

«Скеля» — найбільший штурмовий полк у ЗСУ. Неофіційно його ще називають «полком Сирського» — він не входить до жодного корпусу, а напряму підпорядковується вищому командуванню. «Скеля» брала участь у найскладніших боях російсько-української війни. Попри це і бойові заслуги, полк часто критикують військові, журналісти і близькі тих, хто туди потрапив. Через звинувачення у великих втратах за полком закріпилася репутація «мʼясного». Однак людей «Скеля» втрачає не лише на полі бою, а ще до бойових — під час військової підготовки.

«Бабель» вивчав це питання майже два місяці. За останні пів року в навчальних центрах «Скелі» «Бабель» нарахував 26 смертельних випадків. Більшість з померлих чоловіків не пробула в полку й місяця. Офіційна причина смерті здебільшого — пневмонія.
VID_20260623_123052_099.mp4
0:22, 8.33MB, 1280x720
>>520664
Администратор даёт слово йеменскому журналисту:
Пожалуйста, Йемен.

Лавров:
Нет, Йемен хитрый, к херам собачьим, всё уже...

Помощник Лаврова:
Йемен, Йемен...

Йеменский журналист:
Я бы хотел поблагодарить за дипломатическую активность Тюремный Швабростан.
image.mp4
0:21, 2.32MB, 576x1024
Російськи піздюки передають СОУ «дякую» за накращиї мотосезон в їх житті.
⚡ГУР МО України інформує: на тимчасово окупованій території Херсонської області російські загарбники навмисно створюють умови для поширення збудника сибірської виразки.

Йдеться про звезення туш інфікованої сибірською виразкою худоби до скотомогильників в окупованому регіоні. Загалом таких об’єктів тут налічується до пів сотні, з них найбільшу загрозу становлять близько десяти, зокрема — скотомогильники, розташовані в районі населених пунктів Асканія-Нова, Скадовськ, Залізний Порт.

Заражених тварин росіяни позбуваються без дотримання жодних санітарних норм. Худоб’ячі туші не спалюють, а просто закопують. Багато об’єктів знаходяться у вкрай занедбаному стані поблизу доріг та населених пунктів — відстань окремих об’єктів до житлової забудови становить менше ніж 1 кілометр.

Захоронення інфікованої худоби не мають ані глухих огорож, ані інших захисних споруд. Ґрунти на могилах з часом осідають, однак необхідного для забезпечення біологічної безпеки обслуговування скотомогильників російська окупаційна адміністрація не здійснює.

Частина об’єктів розташована на територіях з високим рівнем ґрунтових вод, що додатково збільшує ризики поширення збудника сибірської виразки, який може зберігати життєздатність у ґрунті від кількох десятків до сотні років.

Безконтрольне захоронення інфікованої худоби та ігнорування заходів безпеки на скотомогильниках з боку російських окупантів — пряма загроза для цивільного населення на тимчасово поневолених територіях, а також для аграрного сектору Херсонщини — через підвищену небезпеку зараження ґрунтів і здорових тварин.

Навмисне або халатне створення умов для спалаху сибірської виразки ― ще один злочин держави-агресора росії, що може трактуватися як акт біологічного тероризму проти цивільного населення на тимчасово окупованих територіях України.

Не виключено, що Затриднязащеку Бралия може використати скотомогильники для проведення підривної операції під чужим прапором”, що крім кінетичного впливу на об’єкти концентрації джерел сибірської виразки міститиме також інформаційно-пропагандистську складову ― наприклад, звинувачення України у виготовленні/застосуванні так званої “біологічної” зброї.
Долбят.webm
0:14, 827.58KB, 426x234
Ребята на фронте долбят каждый день. Каждый божий день - хуйло
>>520711
Чому б їм не зібратися та не прослідувати в таможний союз там традиційні ціності прямо на рівні держави декларуються.
IMG_20260623_152031_507.jpg
126.03KB, 1280x853
СБУ затримала дезертира, який наводив російські атаки на оборонців Запоріжжя

Ним виявився місцевий мобілізований, який самовільно залишив військову частину і пішов на співпрацю з ФСБ.

Встановлено, що у месенджері на нього вийшов співробітник ФСБ і запропонував співпрацю.

Після вербування агент почав збирати для рашистів дані про місця дислокації Сил оборони.

Задокументовано, як агент позначав на гугл-картах розташування потенційних «цілей» і відправляв відповідні скріншоти російській спецслужбі.

При обшуку в нього виявлено два мобільні телефони, які він по черзі використовував для законспірованих контактів з ФСБ через анонімний чат у месенджері.

>>520727
Интересно, просто так избивали, или была какая-то причина?
>>520729
>в шортах і футболці на дирчику
original.jpg
95.65KB, 970x1081
⚡Воїнам на Костянтинівський напрямок терміново потрібні генератори, зарядні станції і Starlink: триває збір коштів, - волонтерка Юсупова Джерело:

https://censor.net/ua/p4009794
>>520729
Mad Max - початок. Скоро ці піздюки будуть відсмоктувати бензин з дідової шохи, з криками "запомнітє меня!!!", а дід буде хуярити їх з рушниці, але без солі.
>>520732
Йому просто роблять операцію по протезування внутрішнього стрижня.
16626686542801.png
62.32KB, 536x377
>>520719
>вісім років терпіла та намагалася домовитися, але згодом була змушена стати на захист людей Донбасу
Чтобы уничтожить этих "людей Донбасса" в мясных штурмах?
>>520691
>тред: война в Украине
>пост: проблемы шлюх
ты, по-моему, перепутал (с)
👀 хуйло: В ходе «СВО» мы придём, куда нужно.
>>520737
лютий піздєц в найкращих традиціях підарахо-армії, недарма одина з улюблених частинг сирного дегенерата
>>520745

Встану на захист. А які варіанти? Це буквально частина затикання горящої сраки, причому сходу. Тобто у них задачи рівня висунутись туди сьогодні, завтра зранку штурмовати там. Або сходу деблокувати наші частини. Або пробивати коридор як в Покровськ з тою колоною. Це ж некомполка генерує такі задачі, а генеральний штаб-головнокомандувач-командувач напрямком.

Особовий склад на ці задачі - наловлені у бусик + різні мутні типи, від яких відмовились інші підрозділи (умовні наркоти, алкоти, косильщики на больнічку). Отже як би ти, в стислих термінах місяцю, таку піхоту на штурми в горячу сраку мотивував?
>>520746
Трійці і Азову не треба мобілізованих страчувати для того щоб бути ефективними. Але йобаний руснявий дегенерат побудував собі копію вагнера/штормз а його ще й захищають
>>520747
То ти просто про Трійку та Азов знаєш лише з бігбордів та шоу Двіж.
>>520746
>встану
раком или на колени?

если жопа горит и нужно прямо затыкать - это проблема планирования, в первую очередь планирования.

пожелаю тебе стать такой мясной затычкой, по справедливости
>>520746

Та не чел, это пиздец.
Единственное как это можно оправдать - не ломать что работает, но это тем не менее лютый пиздец и всех, кто это устраивает, нужно под шконарь заслать.
Опять же, у тройки выходит и без этого.
>>520737
Ну Дуче казав що треба було кістьми лягти за Крим. Не зовсім Крим але...
>>520747
>>520751

Азов - з 14 року. Вони вклались в ідеологію, та навіть зараз мають добряче бійців по рекрутингу, навіть тих, хто недоступний для бусифікаторів.
Трійка - аналогічно, та чудово вклались в імідж 22-23, ну й 24-25.

Скелі треба штурмовики-закреп ось зараз, не в 28 році, а зараз.

Ну, а про дебільні накази, горящі пройоби та інше - я не захищаю, та вважаю, що головкома та його команду треба міняти. але не по принципу гаданія від Феншуй, або лояльності, а по принципу детального аналіза, співбесід, та розвантаження посади головкома. Щось подібне хоче зробити міністр, по чуткам, але поки що там Мала Токмачка, тому це в довгий ящик. Але ситуація така, яка є.
>>520754

Доречі - ось, чого вони у Констаху упоролись, й форсують як можуть.
🤡Україна прагне вплинути на енергоресурси та туристичний сезон своїми ударами. "Київський режим" втрачає території, — хуйло
❕Киевский режим теряет одну территорию за другой, сообщил хуйло.

Розклад скоріш за все такий, щоб до звінка Трампу + Віткушнеру дати залізобетонні пруфи на місто, та екстраполювати це по типу, все рівно вони дожмуть, отже давить на Дуче, хай віддає Донбас.
>>520697
Підорашки добровольно йдуть вбивати українців. Просто у процесі цього вони іноді дізнаються що це небезпечніше ніж вони думали і саме тут починають даваити на пожалійку.
1651568748549.mp4
0:24, 8.17MB, 360x640
>>520697
Так. Нам дуже сильно шкодять оці гнилі базари про те, що "вони всі за гроші, тому що їх пиздять, а не то б вони всі з´їбали". Ні, вони ідейно оброблені, вмотивовані і йдуть сюди з чоткою ціллю "мачіть панов". Ось подивись на це животноє — воно ж не за гроші і не по примусу, воно цілком свідомо йде "праучіть панядь".
>>520747
Ну в Скале просто специфический контингент вроде судимых, радикальный ухылянтов, буйных алкашей, солевичков. Поэтому и дисциплину там поддерживают жёсткими методами, отбирают телефоны, вывозят в магазины стадом раз в месяц.
Идея к слову не нова, можешь почитать про порядки службы в Иностранном Легионе или в легионах Рима, где могли казнить за сон на посту или неправильное поведение в бою.
Ну и плюс в ЗСУ такие подразделения считай единственный способ воздействовать на всяких нарушителей порядка, вот бухает чел на позиции, и втягивает в это сослуживцев, мб даже за оружие хватается и по сути ему похуй на задувки, угрозы посадить и все такое. А вот угроза перевода в ШВ действует намного лучше, расслаблена там уже не будет такого.
>>520746

Не треба драматизувати. Скелі потрібне м'ясо для виправлення чужих та своїх помилок. От і все. Так як декомусь "впадло", то розплачуватись життям за це "впадло" будуть учора наловлені бусами миколи, що неіронічно просто "хотіли жити".

Тобто, людей просто посилають на смерть, тому що вони народились не там, де треба було (Україна, замість Нідерландів, наприклад). І тому вони повинні стати розхідним матеріалом для кабанчиків. Велком ту соціальний дарвінізм та закон джунглів. Здобули. Прямо класика регіону, що 100 років назад, що 300.

У вагінер та інші сміттєві полки на роль м'яса хоча б волонтерів та зеків набирали (деяких зеків заставляли, щоправда), але із Скелею взагалі порівнювати тупо, адже у скелю може потрапити хто завгодно. СЗЧ, продавець, художник, слюсар, дотер і т.д.
>>520750
>>520751
От мужики, я вас читаю, я в принципі розумію ваше обурення, але ви такі розумні що пиздець, але ви трохи не розумієте специфіку і з чим доводиться стикатися, коли працюєш з особовим складом.
Коли мені довірили взвод, в мене було 28 бійців, хтось з бойовим досвідом, хтось без, дві третини було алкаші та наркомани, алкаші та наркомани в свою чергу ділилися на тих хто щось вміє і робить, і тих хто хуй на усе клали. От з такими людьми я виконував бойові завдання, більш менш успішно, навіть великих втрат в мене не було, АЛЕ. Ви навіть не уявляєте як важко спілкуватися і когось в чому переконати, особливо не робити хуйні. Основний контингент в мене був дядьки 35+, 40+, 50+, яких вже не виховаєш, вони вже спрацьовані, в них вже свої переконання яких не зміниш. І от в тебе воїн нажерся, тебе за це єбуть ротний з комбатом, мають не виймають. Ти йдеш до алкаша і намагаєшся з ним нормально поспілкуватися, він тобі в очі пиздить, клянеться та божиться, що "та єбать, командир, всьо, більше не піду на позиції п'яним". День виходу, ти бігаєш з замиленою сракою, перевіряєш чи усі все взяли що треба, одним вухом слухаєш що там за задачі ротний нарізає. Приходе це хуйло з яким ти бесіду проводив - п'яне в дупель, за що отримує від мене ляща і закидується в бтр. А потім я ще два дні мав з ним гембель на позиціях поки завів хлопців, поки попали під обстріл поки цей єблан губився по посадці і падав постійно. Це пиздець, я більше всього ненавидів оці моменти заходу і виходу з позицій, сама нервова частина.
І от хуй що ти йому докажеш. Комбриги часто люблять оцю хуйню "працюйте з особовим складом", вони вважають що ти скажеш їм якусь магічну фразу і бійці такі "єбать, командир, да ми зараз усіх підарів лопатами виріжемо!", а нема такої фрази, немає панацеї. Я чотирьом дорослим дядькам назначав старшого на позиції, а вони як діти тикали один на одного і казали "та єбав я бути старшим".
Більше того, був у мене підлеглий, покійний вже на жаль, бухав як кінь. Я його спочатку шукав по селу, знайшов, питаю, мовляв, якого хуя? Він мені каже мовляв, у дружини проблеми зі здоров'ям. Я йому кажу типу, їй легше стає коли ти бухаєш? Він начебто задумався, погодився. А потім через пару тижнів нажерся антисептика і помер. Поховали як героя, висить на дошці пошани в своєму селі. Якось мені ще дали алкаша з іншого взводу типу на підсилення, насправді в якості покарання, але покарали по ходу мене а не його. Завів його на позицію, а наступного дня він стояв на спшці, через бодун не пригнувся коли був прильот і осколок в'єбав йому в лоба під каску. Потім два дні ми ще чекали поки нас перестануть пиздувати, щоб евакуювати тіло.

Щодо Трійки і Азова, пацани, у Трійки мої хлопці були в підпорядкуванні, після того як я затрьохсотився, а з Азова в мене був комбат. І повірте, там особовий склад єбуть дай боже, щоб він виконував те що виконує. В Азові навіть практикували самосуд для зальотчиків, наприклад захуярили алкаша, через якого втратили позицію. В Азова і Трійки є фінансування про які звичайні механізовані бригади можуть тільки мріяти і потужна медійка, в моєї бригади є лише сторінка в фейсбуці, яку веде якийсь аутист. І ще головне, в Азові і Трійці не міняли комбригів кожні три місяці, в той час як моя новостворена бригада з 23 року поміняла вже десяток комбригів, що не давало змоги вистроїти щось, кожен новий комбриг приходив, починав наводити порядки, його знімали. Рекорд - два тижні на посаді.

Тому, ніхто не виправдовує м'ясні бригади, і у війську також. Я мав змогу працювати з 225 і в мене досі гидкі спогади від тої "взаємодії". Але, блядь, будь-ласка, не треба розказувати про рішення проблем, з якими ви ніколи особисто не стикались. Планування там хуйове, чи ще щось. Ви навіть не уявляєте скільки різних факторів грає на кожен пройоб, чи успіх, і якими силами, нервами, кров'ю іноді виконуються задачі, які на тебе скидає керівництво, бо їх єбе думати, нехай нижче розйобуються.
1000_F_1486781_nopz95Kdew6Yr1yGvat2zeo74Vo7i0.jpg
142.45KB, 750x1000
>>520697

А, ну раз они планировали быть в 10й линии обороны (не штурм (пусть неонацистов-наркоманов убивают другие пидорашки)), а их пиздюлями и ямами погнали заваливать мясом наши позиции и они почему-то не торопятся искать выходы к сдаче, саботажу, дезертирству побегу с боем, то это переворачивает всё ровно на 360 градусов.
Надо решительно капитулировать чтоб не задеть обманутых росиянчиков, они ж недобровольно идут в штурмы.
>>520759
> Скелею взагалі порівнювати тупо, адже у скелю може потрапити хто завгодно. СЗЧ, продавець, художник, слюсар, дотер і т.д.

Від Скелі легко пропетляти. Якщо хочаб трохи проявляти ініціативу, стелити соломку (якщо ухилянт/сзч), або не бути довбойобом у себе в частині. Зрозуміло, що якщо тебе затягли в бусик, а тебе нуль подвязок з частин, на розводілі ти крив хуями усіх, в учебці бухав та косив - то тут Велком в Скелю.
>>520716
>>520756
>>520757
Ви дебільні чи шо? Очевидно більше частина іде добровільно, але сука вони йдуть добровільно або склади охороняти в тилу або на сафарі на панів дронами сидячи в тилу. В штурма ніхто добровільно не йде вже роки 2. Дивно що треба пояснювати очевидні речі.
>>520758
>можешь почитать про порядки службы в Иностранном Легионе или в легионах Рима, где могли казнить за сон на посту или неправильное поведение в бою.
Справа в тому, що за система стоїть за цим всім. Генерал Тит Манлій Торкват наказав стратити свого сина за недисципліновану поведінку (порушення заборони вступати в бій), незважаючи на те, що син переміг в тому бою. Коли є загальна державна дисципліна і всі отримують покарання - це одне, а коли "кому война, а кому мать родна" (причому мать родна починається ще в самій армії чи інших службах безпеки, а до вищого керівництва вже доходить не просто мать, а МАТЬРИЩА) - це вже інше. Треба ж думати головою, нахуй ти на ту (державну чи армійську) керівну посаду пішов, що ти там робиш, яка відповідальність і наслідки.
>>520758
> Скале просто специфический контингент....
Не тільки, туди часто попадають і ті хто з різних причин не порапив в інші бригади. Наприклад знайомий знайомих - скуф 50+ з проблемами із здоровям. Чи просто челу не повезло і рекрутер не приходив на час коли він в розподільчому сидів.
> можешь почитать про порядки службы в Иностранном Легионе или в легионах Рима.
Не забувай що там люди на 100% добровольці, а не Янніси наловлені під агорою. Люди туди буквально йшли щоб покращити свій рівень життя.
>>520763
>велкам
>если ты
Ору с этой хуйни про нормализацию пыток и отправку в штурм в один конец тем, что ты не такой а должен хоботать/подскакивать.

Ну прям Европой и справедливым наказанием повеяло.
>>520767
це не нормалізація це факти нажаль, по другому вижити бусифікованому ніяк, тільки як показати себе кращим з толпи.
>>520768

Показал
@
Отправили в пехотный бат. Потому что всем похуй на тебя.

А может по тапкам лучше дать? Вообще охуеть.

2-3 года колонии реального срока смотрятся привлекательнее тоже.

> Навіть у туалет вони мають право піти, лише коли збереться достатня кількість охочих, мінімум пʼятеро, і лише в супроводі охоронця з автоматом»
>>520761
>>Ви навіть не уявляєте як важко спілкуватися і когось в чому переконати, особливо не робити хуйні.

Ну да, сам насмотрелся когда алко быдло творило хуйню, от обычных мордобоев или ухих не выходов на позицию ну и до того что типы перед заданием нахуяривались и погибали по тупому или один другого подстрелил. У соседей вообще споймавший белку чел шёл блиндаж с сослуживцами сжигать, типа вспомнил давний спор с каким-то хуем и поэтому взял канистру с банзом и решил вообще всех сжечь.
Вообще норм был тип, но при употреблении крыша улетала просто.

>>І повірте, там особовий склад єбуть дай боже, щоб він виконував те що виконує.

Азовцы ж переизобрели казацкие буки, там наверное больше моральное наказание, но всё же жопа должна болеть от такого.
>>520770
Сама страшна хуйня - сольовики. Немає нічого страшніше, безвідповідальніше, хаотичніше ніж сольовий наркоман на спшці.
>>520769
Бро хуй знає, я чисто за дшв можу сказати, по сирковським кентам ніхуя не знаю.
В нас якщо людина в чомусь розбирається і є місце відповідне його навичкам то беруть прямо з буусіка і всім похуй, аби працював і не бухав.
IMG_5049.mp4
0:39, 8.02MB, 848x848
image.png
58.10KB, 518x772
Сили оборони вразили дронами 800 000+ верифікованих цілей противника від початку року

Сили оборони системно послаблюють військовий потенціал ворога — руйнують логістику та завдають ударів по критично важливих цілях у тилу противника. Саме дрони сьогодні забезпечують понад 90% уражень ворога.

Від початку року підрозділи безпілотних систем уразили понад 800 000 верифікованих цілей противника. Серед них — особовий склад, засоби ППО, артилерія, РСЗВ, БпЛА, НРК, транспорт, штаби, склади та засоби РЕБ.

Лише за цей період ліквідовано або важко поранено близько 167 000 російських військових.

Травень став найрезультативнішим місяцем для Сил оборони України.

Упродовж місяця вони вразили 181 000+ цілей та ліквідували або важко поранили 31 530 окупантів.

За кожне підтверджене ураження військові отримують єБали, які через Brave1 Market обмінюють на дрони, НРК, засоби РЕБ та комплектуючі.

Завдяки системі єБалів ми бачимо, які технології та підрозділи дають найкращий результат, і швидко масштабуємо ці рішення на все військо.

За завданням Президента продовжуємо виснажувати ворога одночасно в трьох доменах — у небі, на землі та в економіці.

Дякую кожному військовому за результат. Саме ви формуєте нову доктрину ведення війни в режимі реального часу.
>>520771
де вони її там знаходять і що саме це за соль я знаю що це, але цікаво яка конкретно речовина?
>>520727
Хороша людина в мʼясний полк не потрапить, тому не бачу проблеми.
>>520774
Речовина називається Альфа-ПВП, а де беруть, то я вже не знаю. Скоріш за все за закладками їздять. Майже впевнений, що бариги підсуєтились і всі прифронтові міста ними засипані. По x5 ціні, звичайно ж.
Сверхпрочная древесина (Superwood)

Разработчик: Американская компания InventWood (сооснователь — профессор Йельского университета Лянбин Ху). Техпроцесс защищен более чем 140 патентами, коммерческая партия уже выпущена.

Технология производства:

Химическая обработка: Частичное удаление лигнина (сокращение с 20,8% до 11,3%) и гемицеллюлозы (с 19,5% до 5,2%). Доля прочной целлюлозы меняется незначительно (с 44% до 38,7%).

Горячее прессование: Механическое сжатие при температуре 100 °C, уменьшающее толщину материала примерно в 5 раз. Клеточные просветы полностью исчезают.

Физические свойства:

Уплотнение выравнивает целлюлозные нановолокна и многократно усиливает водородные связи между ними.

Кривые «напряжение-деформация» фиксируют 7,5-кратное увеличение прочности и вязкости разрушения.

Удельная прочность достигает 422,2 ± 36,3 МПа·см³/г. По этому показателю супердерево превосходит высокопрочную сталь, TRIPLEX, сплав Fe-Al-Mn-C и легкий титаново-алюминиевый сплав Ti6Al4V.

По заявлениям производителя, материал в 10 раз прочнее по весу и в 6 раз легче стали.

Применение: Строительство и производство легких бронежилетов. Многослойный материал поглощает баллистическую энергию на уровне 6,0 кДж/м
>>520771
Да, там часто бывает потеря ориентации в пространстве и обстоятельствах, и вообще от них человек быстро деградирует.
>>520776
Раньше по НП наркоту можна было завести, знаю ещё некоторым тянки какие-то возили(тех не так шмонали на блокпостах).
Но многих накрывают рано или поздно.
>>520776
> Альфа-ПВП
зрозумів. це та сама від якої злізти дуже важко
>>520783
Виглядає як виправдовування.
>>520783
Давайте угадаем какой украинский режим у хуйла на уме сегодня?
А) Фашистский-нацистский
Б) Наркоманский
В) Нелегетимный
Г) Господина Дуче
>>520761
Ну и чем ты тогда отличаешься от пидорашки кроме как "на меня напали, значит моя позиция справедливая"?

Тут нет полутеней, особого пути: или закон или беззаконие.

Если не работает закон - ты пидорашка, если ставишь себя над законом - ты пидорашка
>>520783
А нахуя він це своїм фсбшним холуям розповідає, майже плачучи?
Це ж картинка для західної преси та аморфної масси свинособак по телевізору? Перші сміються вже відкрито, другі - забудуть через 5 хвилин, як переключать.
Який там посил, абманули/надули/водили за нос, як завжди?
>>520786
Над яким законом він себе поставив?
>>520788
Оправдывает систематичесеое мудачество "обстоятельствами"
>>520787

Він поїхавший дід в маразмі. Якщо що, він там ще 5 мінут заливав про Сталіна, та як його надули европейці з договорнячком!
>>520786
>>520789
Шановні, якщо ви читаєте дупою, це не мої проблеми. Я лишень ввічливо попросив не пиздіти, з видом диванного Клаузевіца і Мольтке в одній особі, про те, про що ви дупля не відбиваєте і ніколи не стикалися в житті. Я був би вдячний, якби хтось з вас винайшов ту саму магічну фразу про яку я казав у своєму пості, але ніхто з вас її не знає, але поради дає наче не один батальйон виховав і сотні операцій спланував. Це вам не хойка четверта.
>>520791
Та мені здається, що ви про різні речі говорите. Хлопці хочуть ідеальних командирів, ідеальну систему і ідеальну країну, за яку не жалко було б вмерти, а ти хочеш ідеальних підлеглих. Top down і down up approach.
059.gif
345.67KB, 498x498
>>520793
бурятку изнасиловать
>>520791
Причем тут твои заслуги?

Что есть солевики в армии я знаю с 2014-го поэтому у меня категорическая предубежденность насчет этого, ибо они и насрать (в прямом смысле) могут, и украсть что-то - какой смысл их мобать вообще, хочешь чтобы он пырнул тебя после ломки?

Тупорылые сыролампасы гребут "ресурс", а потом удивляются, почему даже нормальные в СЗЧ бегут, потому что мешают всех в одну кучу и применяют среднеарифметическое отношение как к говну, буквально приезжают быки и выбирают себе холопов в подчинение, про что прямо и говорят соотв. тоном -- оправдывать такое "обстоятельствами" и есть пидорашье мудачество
>>520793
Зблизька особливо видно, який він вже старий та миршавий. По телевізору теж видно останнім часом, але тут ефект сильніший.
>>520793
Там половина если не больше - фсошники, максимально жалюгідна вистава, жаловаться своим охранникам
>>520787
У него уже реально деградация идет. Он уже давненько стал шепелявить и странно ртом двигать. А последнее время стал выглядеть как-то слишком чмошно, уже не особо часто на камеру выебывается - уже колпак протекает. На этот раз реально, судя по всему.
436.jpg
35.07KB, 560x224
Приехали ли сегодня бензовозы в Крым?
image.png
2.62MB, 2300x1294
>>520799
> Причем тут твои заслуги?
Я щось казав за свої заслуги? Бля, вони реально дупою читають.

> смысл их мобать вообще
Бо істиних перекачаних арійців не завезли, або в них броня, або ще щось, хехе. Я до речі ні слова не казав про те що в мене особовий склад хуйовий, я просто констатував факт що серед них були наркомани і алкаші, і я працював саме з таким особовим складом. До речі, вже 4 рік пішов як я в ЗСУ, а істиних перекачаних арійців досі не підвозять.
>>520715
Я хотел себе гигабит от киевстар. Но они в мою панельку его не заводят, ток 100 мбит. В падике развешены объявы каких-то мелких провайдеров, обещающих оптоволокно. Но чет стремно брать. Есть те, кто юзают мелко провайдеров? Оставьте отзыв.
>>520808
Я все еще на витой паре сижу, 100мбит. Тупо лень оптоволокно делать.
>>520808
>>520809
А навіщо воно треба дома, той гіг? В контру шпилить?
Screenshot_1.png
13.69KB, 376x175
>>520808
У мене гігабіт від водафона вже рік+. Все ок, може джві години не було інтернету за рік. Все літає. Я брав з їхнім роутером. щоб гігабіт був і вайфай5. На ноуті 350мбіт по повітрі. тоже піде. Оптика. 2 коробочки. можна з просто павербанку собі жити у випадку відключень. До того була воля, вона скатувалась так что 2 дні на місяць не було інтернету. І без світла взагалі не працювала і там 100мбіт було.
>>520799
>>ибо они и насрать (в прямом смысле) могут, и украсть что-то - какой смысл их мобать вообще, хочешь чтобы он пырнул тебя после ломки?

У нас большая часть мужского населения бухает или минимум покурюет. В идеальной армии конечно должны служить люди как с рекламных постеров 3ошбр, но реальность такова, что в подразделениях у нас буквально срез украинского общества, со всеми его пороками и плюсами. И лучших людей у нас пока не будет, разве что
сюда завтра хлынет поток физически мощных добровольцев из братской Польши(ну или Фёдоров даст комманду рейдить киевские качалки).
А люди на позициях нужны сегодня, и вопрос в том, как сколотить из этих ребят что то более-менее боеспособное, могущее остановить навалу.
>>520737
>>520727
Зверніть увагу на запікану частину. Після неї він каже про те що мали повезти в медчастину "прокапать".
Чувак походу аватар.
>>520815
Не обов'язково, капаються не лише аватари.
>>520783
Чому не с печенегом начал? Незачет.
photo_2026-06-23_21-05-24.jpg
58.40KB, 1200x601
⚡️Мастурбековая Дилдожония не фиксирует переключения администрации США на вопросы Украины, — замглавы МИД Наша Мальчиковия Рябков.


УГОМОНИТЕ ХОЗЯЕВ!!!11111
IMG_5335.mp4
1:06, 11.96MB, 848x848
IMG_3537.mp4
0:15, 5.80MB, 1280x752
Україна розробила власні КАБи, ці бомби мають бойову частину у 250 кг, — міністр оборони Федоров

❗️Буде революція на фронті: Україна вперше застосувала проти рашистів власний КАБ «Вирівнювач»

Це може кардинально змінити ситуацію на фронті і зупинити наступ ворога, і навіть допомогти нам проводити наступ, ці бомби просто знищать лінії оборони ворога при масовому застосуванню.
>>520682
Чи можна кидати шторми з ф-16 аьо гріпенів?
>>520821
З міражів тоно
>>520820
Ну норм, только оно ж с мигов бросается, которых мало и больше не станет.

А так вроде даже попадает 🙂
>>520823
Су-24, Су-27, МіГ-29
Також ведеться інтеграція «Вирівнювача» із західними винищувачами F-16 та Mirage, які потребують додаткової сертифікації.
>>520824
Всё та же проблема, их производят только пидорусские, и детали для продления ресурса тоже

а вот если можно прикрутить к ф16, то заебись, да
>>520592
Треба просто прочитати визначення терміну геноцид і все стане зрозуміло.
>Геноцид — це свідоме, цілеспрямоване знищення національної, етнічної, расової або релігійної групи
Пацифікація - геноцид, адже була направлена за етнічною ознакою. Тобто поляки свідомо вбивали українців та білорусів.
Волинська різня - не геноцид, адже вбивали за принципом ідеології. Наприклад українець-комуніст міг вбити українця-націоналіста, польский націоналіст міг вбити поляка-комуніста і тд.
>>520819
😆бля уявив куди заправочний пістолет втавляють
>>520811
Реальный плюс - если там PON-оборудование на чердаке (т.е. работает без подключения к искричеству). Т.е. если обрубят свет в твоем доме, то интернет будет работать. У меня на обычной витухе те свичи на чердаке уже с каким-то ИБП, который несколько часов тянет. Но собираюсь все равно оптику делать - все "руки не доходят" (надо будет под плинтуса поснимать, наличники на двери, и провести там провод).
>>520828
Ну таке, в мене про безінтернетні часи тільки лампові спогади.
image.png
562.44KB, 1050x587
>>520830
рейджбейт домохазяєчний
– Чему меня научила эта война, так это почаще говорить «не знаю».

Предсказать эту войну с точностью до полугода оказалось много проще, чем верно оценивать ее развитие.

Масштаб, глубина и направление перемен, развернувшихся в мире, оказались намного больше предсказательной мышцы.

Реальность и ее законы проступают медленно и было бы очень большим самомнением сказать, что мы уже все поняли и знаем.

Я ошибался в хорошей компании, лучшие западные аналитические центры ошиблись с силой сопротивления Украины, возможностями и степенью вменяемости России, все - американцы, китайцы и россияне ошиблись в способности Европы к цивилизационному развороту.

Среди моих крупнейших ошибок:
- ошибка в оценке вменяемости хуйла и российского руководства вообще,
- ошибка во внутренних резервах Запада к цивилизационному развороту,
- ошибка в существовании и перспективах так называемого «Глобального юга», который на поверку оказался декорацией,
- ошибка в способности насквозь коррупционной системы Украины чинить долговременное сопротивление огромному количеству стресс-факторов.

Крупнейшие мои ошибки:
- российская вменяемость,
- европейская цивилизационная перспектива,
- украинский феномен, ибо не должна была гнилая и неэффективная система выдержать пять лет войны, да еще перейти в контрнаступление - да видно, всемирно-историческая задача надає крила.

Эти ошибки взаимосвязаны.

Они дорого мне обошлись, но я не жалею ни о чем.)

Во-первых, на ошибках учатся.

Во-вторых, ошибаться - привелегия свободного человека, это только у рабов - запрет на разговорчики в строю.

В-третьих, все эти годы я пользовался главной привелегией - говорить и делать то, что хочу.

А качество, которое придает жизни и совести эта роскошь, стоят всего остального.

Ошибайтесь, друзья.

Все главные ошибки в этом мире были безошибочными.
>>520781
10 місяців назад знято. На зараз неактуально. На початках, коли це був саме полк а не оце одоробло розміром з бригаду, такої жесті не було і близько.
>>520833
Пидарестовичу, поздно назад переобуваться
ибо за предательство не забудут, и пидорашки тоже не пожалеют
>>520783
трясе маленького, голосок зривається, ледь не плаче, от от в істерику впаде)
Значить добре єбем русню.
>>520820
> Буде революція на фронті
ні не буде
> Це може кардинально змінити ситуацію на фронті
ні не може

Заєбали подібні хайповисери з дегенеративних каналів. У нас достатньо ждамів ЕР, аналог яких і є Вирівнювач. І я не бачив у вирівнювача ракетний прискорювач, щоб надати йому якісь більші спроможності. Бутилочне горлишко для нас не кількість кабів а перевага ворога в повітрі і ппо на лбз.
Звичайно це добре що ми робимо своє - тому що це дешевше, і це гарантія не залишитись з голою жопою після чергового дзвінка хуйла трампу. Але наші каби нічого на фронті не змінять.
⚡Лавров назвав Дуче "фюрером" і пригрозив захищати Білорусь "усім комплексом заходів"

Специальная Операционация має намір застосовувати всі наявні в межах союзного договору засоби для підтримання безпеки Білорусі та Союзної держави.
>>520840
> назвав Дуче "фюрером"
гага
>>520840
Ємбало армян імаджинуемо?
>>520825
>>520839

Наскільки я розумію основна біда в вихідних умовах. Русня може дозволити собі розгонятись на високому ешелоні, та кидати каби. Ми такого дозволити не можемо, та працюємо з підскоку. Це різко ріже дальність. Вирівнювач десь на рівні ждам повинен бути.

GBU-39 - дуже хорошо летить навіть з підскока, бо вона аеродинамічно зроблена такою, це унікальна бомба, а не обвіс.
Хаммер - теж дуже хорошо, бо він активний, та проблему підскока рішає прискорювач.

Наші Вирівнювачи - закриють різні запити на нуль умовно, зі зрозумілим ризиком втрати борта. Але не більше. Що доречі на відео и продемонстровано.

Як на мене, слід попрацювати над активною модифікацією. Бо основна біда Хаммерів в тому, що їх дуже великий дефицит, плюс воні дорогі. доречі, можливо навіть якесь безумне рішення, на комерційному китайському двигуні - можливо це вийде навіть дешевше, та потенційно можно робити трохи іншу тактику. Тобто кидати її далі від фронту, але з більшої висоти, а далі реактивний чих-пих дозволить їй розміняти ці кілометри висоти на значну дальність.
2026-06-23 22-21-28.mp4
0:03, 4.90MB, 1920x1080
IMG_2643.mp4
0:17, 6.54MB, 1280x720
>>520783

Доречі вони синхроні діди. Як один вилізе якусь маячню товкати, яку в клоунах топлять навіть без ботів, так й інший дід залітає, з криком "Мене буде більше клоунів в реактах! Викусі!"
34444.jpg
30.12KB, 640x358
>>520840
>Лавров назвав Дуче "фюрером"
23484.jpg
44.94KB, 406x247
Творожно.
>>520833
>- ошибка в существовании и перспективах так называемого «Глобального юга», который на поверку оказался декорацией,
Він є, просто він якби не так працює як підорашки кажуть. От умовно араби хочуть санкцій на нафту бо тоді попит на їх нафту зростає. Китайці барижать дронами, індуси наживаються на нафтопереробці, казахи на сірому імпорті, турки на ре-експорті зерна і так далі. Сирійці добили Сосада, азербайджанці звільнили Карабах, туареги вилізли з-під шконаря, колумбійці скидають сюди колишніх ФАРКівців щоби ті не буянили вдома.

Корочє глобальний південь є і діє абсолютно консолідована. Просто його позиція не у швидкій перемозі однієї з сторін, а у використанні війни у своїх цілях.
1705986577186.png
1.11MB, 1280x720
>>520746
> Встану на захист. А які варіанти?

Зробити з армії один великий Азов. Під Азовом я ЗВІСНО маю на увазі, Я повтороюю: Я маю на увазі, не фізичну підготовку, а саме процес управління!

Раунд!
HLcRoA4XQAAcJxH.jpg
79.26KB, 556x900
Тепер я зрозумів, чого пинька згадує царя гороха, як тільки йому хто дає слово. Голова.
>>520813
>Все ок, може джві години не було інтернету за рік.
Ну це на дві години більше ніж київстара. Мені для роботи потрібен ідеальний інет і КС влаштовує по всьому, за останні 15+ років інета не було двічі мабуть, і не через їх провину. Але вони вже заднім числом мені підіймають ціну до 450 кожен рік. Лояльність київстар tier.
Думав можна спробувати Dual WAN, але там все одно буде дісконект, тому хуйня.
Зроби нормальний спідтест, а не водафон-водафон на 1км відстані.
34433443344.mp4
1:24, 26.56MB, 1920x1080
45654654.mp4
0:02, 975.71KB, 1280x1280
Ілюстративне відео, яке передає наскільки жирною ціллю був ВЗПП «Мікрон» у Воронежі

За текстовим переліком того, чим займалось це виробництво, а також типовим сірим фасадом будівлі, досить тяжко зрозуміти технологічність та стратегічну важливість обʼєкта

Тож тепер, завдяки професійній роботі СОУ, майже все, що можна бачити на відео, перетворено на брухт

Втрати серед персоналу, які замовчує русня, також тяжко переоцінити. Інженери напівпровідникового виробництва, спеціалісти з фотолітографії, розробники мікросхем і так далі. Все це рідкісні професіонали, яких для Только Выигрывалия буде дуже тяжко замінити
234234.mp4
0:01, 2.85MB, 1080x1080
3242343.jpg
103.40KB, 960x1280
Прикурили Симферопольскую ТЭС
image.png
769.18KB, 800x533
image.png
894.87KB, 800x533
В Курской области от пули погиб срочник после отказа подписать контракт. Изначально он служил в Подмосковье

В Реже Свердловской области похоронили 20-летнего срочника Максима Миронова, погибшего в Курской области. Репортаж с его похорон опубликовало подцензурное властям агентство «Европейско-азиатские новости».

Миронова призвали на срочную службу 22 октября 2025 года и отправили служить в подмосковный Наро-Фоминск. Во время службы в разговоре со своей матерью 25 апреля 2026 года он сообщил, что его принуждают к подписанию контракта с Минобороны. Как альтернативу контрактной службе ему предложили перевод на границу в Курской области в статусе срочника. Он отказался от контракта и 30 апреля оказался в приграничье.

Последний раз Миронов вышел на связь 9 мая, пояснив, что офицеры отбирают телефоны. Уже 15 мая неизвестный офицер сообщил матери Миронова, что ее сын погиб.

27 мая пришло официальное извещение о гибели Максима, в котором было сказано, что 13 мая произошел самопроизвольный выстрел — это якобы и стало причиной смерти. Тело привезли в закрытом цинковом гробу, который запретили вскрывать. Однако семья все равно это сделала.

«На опознании мы увидели, что у Максима огнестрельное ранение, нет глаза, сильное повреждение щеки. Ранение сквозное, так как зашит затылок. Никаких других повреждений на теле нет – ни ожогов, ни ссадин, никаких других травм», — рассказали родственники срочника.

Военный следователь по делу заявил матери и тете срочника: «Раз на самоубийство это не похоже, а у нас в Курской области никто его не мог убить, то буду выдвигать версию — неправильное обращение с оружием».

Личные вещи Максима родственниками не отдали, сославшись на то, что они нужны пока следствию. Семья Миронова подозревает, что было совершено убийство.
🇩🇪 Фрідріх Мерц прийматиме 🇫🇷 Еммануеля Макрона, 🇬🇧 Кіра Стармера, 🇮🇹 Джорджію Мелоні та 🇵🇱 Дональда Туска у середу, 24 червня, у Берліні, щоб обговорити гарантії безпеки для України та подальші дії за результатами саміту G7.

Дивно включати Італію та Польщу, оскільки обидві країни виключили як значну фінансову підтримку, так і військове втручання в Україну.
image.png
1.09MB, 975x1279
Вьіравниватель
Hungary has blocked the next procedural step in EU membership talks for Ukraine and Moldova.

Hungary has blocked a procedural step required to open the next negotiation clusters for the European Union membership bids of Ukraine and Moldova.

Budapest was the only member state out of 27 to oppose a joint letter from the European Council and the European Commission that outlined a unified position for the bloc. Ukraine had intended to open all six negotiation clusters by mid-July, a timeline that now faces complications, according to Politico on June 23.
>>520862
Колись підори навчаться користуватись своїм нахрюком
>>520856
Серьезное производство, на голову выше тех наших, о которых мне известно.

Эцсамое, а цех литографии то был в этом корпусе? Кто-то вообще проверял, перед тем как вьебать туда пачку штормов?
>>520868
Ти навіть не уявляєш який об'єм данних по об'єкту збирається перед тим, як навіть міддлстрайком уїбати
original.jpg
21.66KB, 720x454
Кремль тисне на Лукашенка для відкриття нового фронту проти України, - WSJ

Москва активізувала тиск на білоруського диктатора Олександра Лукашенка, наполягаючи на використанні території Білорусі для розширення військових дій проти України. У Кремлі також розглядають можливість задіяння білоруського напрямку для запуску дронів та проведення гібридних операцій проти держав НАТО.

Москва послідовно посилює тиск на Мінськ від початку року. На тлі сповільнення наступальних дій російських військ на Донбасі Кремль шукає нові способи загострення ситуації та створення додаткових осередків напруги.

За інформацією американських і європейських посадовців, Импортовая Замещалия має чітке бачення того, як може використати територію Білорусі. Зокрема, йдеться про регулярне застосування її як майданчика для запуску безпілотників по українських цілях, відкриття нового напрямку загрози для західних регіонів України та змушення ЗСУ перекидати сили з ключових ділянок фронту на сході.

Водночас Білорусь може стати інструментом для здійснення провокацій поблизу кордонів держав НАТО. За оцінками джерел, таким чином Кремль прагне послабити міжнародну підтримку України та перевірити готовність Альянсу реагувати на подібні виклики. Видання нагадує, що минулого року російські дрони вже фіксувалися в повітряному просторі Польщі, а надалі такі інциденти можуть набути регулярного характеру.

За даними видання, Кремль має у своєму розпорядженні низку інструментів впливу на білоруську владу, серед яких ключову роль відіграє фінансова залежність Мінська від Москви. Колишні представники розвідувальних структур стверджують, що Анало Говнетия активно використовує економічні важелі для посилення тиску на режим Лукашенка.

Значну частину контактів із білоруським керівництвом від імені Кремля здійснює посол Потешная Каргокультия у Білорусі Борис Гризлов, який підтримує прямий зв’язок із Лукашенком. Як зазначають джерела, одним із головних аргументів Москви є загроза припинення фінансової підтримки, від якої білоруська влада значною мірою залежить для збереження економічної та політичної стабільності.
>>520866
Неочіковано
>>520869
Це знаходиться в 280 км від кордону, туди просто нічим бити. А значить дали не експортну версію шормок вперше за 5 років.
>>520860
>Семья Миронова подозревает, что было совершено убийство.
Пусть встают на колени и записывают видосик к вадимвадимычу.
Там це - літають другий день поспіль.

Зараз:
❗️ В повітрі відмічається 2х борти ДРЛВ А-50У, аеродром вильоту та мета уточнюється.

Вчора ввечері:
❗️ Борт ДРЛВ А-50У в межах Ульяновської області, аеродром вильоту ймовірно «Ульяновськ».
Проводить розвідку.


Це вони дрони через А-50 намагаються ловити, чи що? Бо по нам - це далекувати - 800 км.
images (1).jpg
6.19KB, 250x250
Чи варто військовому переходити з Водафону на Київстар заради кращого покриття у всіляких єбенях та бабкоселах?
І як взагалі Київстар в плані якості надання послуг порівняно з Водафоном?
image.png
396.01KB, 470x438
image.png
853.12KB, 1160x661
Контент від західнячків
image.png
5.35MB, 3264x3060
Potuzh Check
IMG_20260624_100912_225.jpg
124.22KB, 1280x854
Оренбуржский газоперерабатывающий завод
>>520761
Неіронічно співчуваю тобі, але мушу зауважити, що ти своїх зальотчиків тросом за танком не таскав, як свого часу одну сумнозвісну маму одного хлопчика в трусіках. Тобто можна обійтись без цієї хтоні, яку розвели в ошп (і ще в деяких підрозділах), і багато хто обходиться.
b.png
1.34MB, 1906x965
c.png
26.60KB, 337x65
>>520856
>Колись підори навчаться користуватись своїм нахрюком
VID_20260624_103018_072.mp4
0:06, 932.40KB, 464x848
Детонации в Кировском (Крым) на жд станции
>>520880
Чекаю коли більшість зрозуміє що потужний саботує процес вступу в ЄС як в 2013 януковіч асоціацію з ЄС
Мобка.

Лукашенко розпочав мобілізаційні навчання у Білорусі.

Ну й пиня тут як тут.
хуйло почав шантажувати Лукашенка: якщо Білорусь не відкриє новий фронт у війні проти України, Москва припинить фінансування Мінська — про нові погрози та тиск повідомляє The Wall Street Journal.
>>520890
>наші могучіе удари по іх інфраструктуре
>іх подлие удари по нашім гражданской інфраструктуре
Сподіваюсь вони колись або труси натягнуть, або хрестик знімуть.
1707396453383.png
5.58KB, 79x72
До речі а ви помітили як кількість постів про Дуче впала кратно як тільки почали єбати русню! Тобто якби русню начали єбати ще в 2022, замість записів відосіків з завтраками і дорученнями, то може і не було б постів про Дуче? Шо думаєте? Може якби це причина постів про Дуче і була весь цей час?
>>520872
Це нічого не міняє, якщо туди летіли штормки - значить фото з середини були навіть
скоро4.png
187.47KB, 419x454
Ситуация для Киева на фронте ухудшается день ото дня. Скоро ситуация для Киева на фронте станет необратимой — Песков
>>520875
Кажуть у Київстара зв'язок по старлінку є
>>520891
Без шансів, якщо до літа ще могли прогнути то зараз з нашими можливостями мідлстрайків жбларуси розуміють що їм пизда
теорема8.jpg
107.17KB, 1080x788
Любой нахрюк это всегда теорема пидорана, всегда.
photo_2026-06-24_10-45-45.jpg
153.28KB, 1280x853
photo_2026-06-24_10-45-44.jpg
126.41KB, 1280x853
>>520897

У них Старлінк не паше, тому за межами 100 км в меш системі, ми не зможемо їбати в керованому режимі.

Ну, он офіційно навіть постять - мужики прийшли мобатись.
Screenshot_3.png
369.95KB, 320x628
>>520899
Сатаненко вже стрімить з місця подій.
>>520896
Тільки смс відправити можна, коли мобільного зв'язку нема
>>520875
>
Шо то хуйня, шо то. Гірша хуйня хіба що лайф.
Ну і залежить від конкретного населеного пункту. Десь одне працює краще, десь інше. Поближче до цивілізації (райцентрів) може бути трохи краще. Сам сиджу на києвстарі, бо він тупо дешевше мені обійшовся - 1300 з хуєм гривень за рік. Інтернети ледве бздять (в особливо несприятливі моменти швидкість падає до 200-300 кбіт, і так кожен день, (правда, модем без виносної антени)), голосовий зв'язок (якщо вставити в смартфон) наче трохи краще, наче менше усіляких "звукових артефактів" як на ватафоні. Але там такий нюанс, що зараз же існує нац. роумінг, то телефон може законектитись в сусідню мережу.
Вишка ватафона ~6км від мого села, вишка кс ~10км. Найближча бс лайф - 13...15 км.
Коротше, однозначно відповісти досить важко.
IMG_20260624_110709_714.jpg
53.67KB, 1019x344
В столице Ссаная Снигерия нет перебоев с бензином
>>520901
1) Отправить киевстар-гонца
2) Почтовый фпв
3) Протянуть линию для ТА-57
IMG_20260624_111349_501.jpg
84.91KB, 1200x675
СБУ уразила системи ППО та військові аеродроми ворога в тимчасово окупованому Криму

Виконуючи поставлені Президентом України Володимиром Дуче завдання, воїни Центру спецоперацій «Альфа» СБУ завдали успішних ударів по засобах протиповітряної оборони російських військ у районі Керченської протоки, а також по інфраструктурі військових аеродромів «Саки» та «Гвардійське» на тимчасово окупованій території АР Крим.

За попередніми даними, у результаті спецоперації на військовому аеродромі «Саки» уражено чотири ангари для зберігання авіаційної техніки.

Крім того, поблизу Керчі уражено дві одиниці озброєння зі складу зенітного ракетного комплексу С-400, а також два зенітні ракетно-гарматні комплекси «Панцир-С1». Це вже четвертий уражений «Альфою» СБУ «Панцир-С1» у цьому районі.
55 (3).jpg
158.12KB, 960x1280
55 (2).jpg
44.83KB, 585x627
55 (1).jpg
38.20KB, 606x745
55 (4).jpg
330.98KB, 960x1280
Удары по автомобильной логистике.

Продолжаются систематические удары по автомобильной логистике на территории Донецкой области.

На фото – несколько примеров атак, совершенных за последние дни:
1. Первое фото – удар по Уралу в районе н.п. Новокрасновка – 19.06.2026;
2. Второе фото – удар по УАЗу в районе н.п. Покровск – 20.06.2026;
3. Третье фото – удар по грузовому автомобилю в районе моста через реку Кальчик – 20.06.2026;
4. Четвертое фото – удар по легковому автомобилю мобильной огневой группы в районе н.п. Златоустовка – 21.06.2026.
>>520875
Я три сімки різних операторів ношу в телебоні і пох, зате навіть за 10км від лбз буває ловиш зв'язок
{A2E3EED9-C672-4688-A34A-6E0684943561}.png
273.43KB, 581x607
>Мені завжди подобалося, як країною керує одна людина понад чверть століття, він нібито відповідальний за все хороше, але коли війна, яку він починає, руйнує економіку – пропагандисти накидаються на центральний банк.
Цікаве спостереження від тупого піндоса.
45555.mp4
2:11, 9.39MB, 1024x1280
88 (4).png
80.00KB, 1045x721
88 (3).png
76.82KB, 1039x748
88 (5).png
72.54KB, 1041x661
«Я не собирался туда даже»: житель Пензенской области, которого заставили подписать контракт, выжил в штурмах и рассказал, как попал на войну
66 (4).jpg
67.10KB, 1024x1024
66 (3).png
97.91KB, 1060x907
66 (2).png
78.45KB, 1053x871
66 (1).png
56.03KB, 1045x615
«Все стабильно хуёво у нас»: мобилизацию обсуждают на всех уровнях власти
>>520910
This post does ring my bell!
>>520913
Лох не мамонт, лох не вымрет. И смотрите, когда туда ехал, сильно не брыкался. Ну а хуйли. "Поеду, поубиваю панов, а там и денюжку дадут". А когда приехал начал скулить. Надеюсь он запятисотится и мы увидим где его хуярят в очередной яме. Помянем нищету.
>>520899
Якщо єбларуси рипнуться то там старлінк увімкнуть для нас
>>520916
Вангую там и на моменте подписания было не совсем так как он рассказывает
17822913757470105479.mp4
0:19, 4.20MB, 720x1280
> Хлопци, я свій, не бийте.

Де він був 12 років?
>>520895
Тобто зараз вона обратіма? Щось він запиздівся.
image.png
64.91KB, 162x332
>>520900
А это Байден или Пригожин?
>>520922
>прості поляки
Поляки складні
>>520925
Хуясобі взаємодія.
І беки і мідлстрайки - це все СБС?
😱Негайно депортувати всіх (!) українців з Польщі, — вимагає польський депутат Януш Ковальський, заявляючи, що «час настав»

>В Польше находится от 300 до более чем 400 тысяч украинских мужчин призывного возраста.
Какой же Дуче гений.
>>520930
Неіронічно тільки виграли
image.png
60.84KB, 1011x476
вспоминается история с инста бабами. буквально в наглую снимали прилеты по Киеву и им нихуя не было. на камеру записывали извинения и дальше хуйней маялись
>>520932
Журналисты всяких AP тоже приезжают и снимают на поебать и в это же утро уже выпускают. Пидорский тасс все еще рукопожатый с информагенствами мира. По внутренним каналам эта инфа распространяется намного быстрее.
>>520930
Да там у всех уже гражданство давно
>>520933
Нет, ты не прав - не ВСЕ буквально сливается даже журнашлюхами. В Киеве некоторые прилеты так и остались неслитыми или слитыми только благодаря нормисам - один жирный прилет слила тянка в инсту, которая из окна показала точное место (журналисты же в тот раз только фотки погибших пожарных постили).
image.png
52.62KB, 903x434
Там это, новую крипту релизнули
>>520939
> он ебанулся
друже, ти зарано з коми вийшов, рекомендую повернутись туди ще років на 5
>>520939
Всі ці заяви сечка для стіпашок, і щоб западні партнери проржались, нема сенсу серйозно обговорювати щось.
7 (2).jpg
292.42KB, 1280x960
7 (1).jpg
165.80KB, 1280x960
7 (3).jpg
382.83KB, 1280x960
Шведська машина розмінування ScanJack 3500 на 4-осному шасі John Deere 1710D на озброєнні 47-ї ОІБр.
>>520939
> текст поперек
Може то просто надрукований текст на звороті використаних листків з бухгалтерії в цілях економії.
645654.jpg
243.10KB, 1504x951
4554654.jpg
212.56KB, 1504x960
453434534.jpg
227.12KB, 1504x897
Спутниковые снимки работы дымогенераторов на Крымском мосту в день атаки на нефтебазу в Керчи (22.06).
>>520939

Це цар економний. Використовує всілякі старі звіти, доповіді як матеріал для нотаток.
Только Выигрывалия не будет останавливаться на линии фронта в качестве условия для начала переговоров по Украине — Лавров
>>520943
Зашевелились флешбеки.
>>520946
З 2022 без змін
>>520946

Так їм вчора пиня інструкцію видав база - Стамбул + Пук Анкоріджа + тези з тої промови у 2024. Ну тобто Донбас з опцією на Херсон та Запоріжжя.

>>520947

Так нам потрібен. Щоб на ручному управлінні ФП-2 розвалювати все. Без Старлінка у нас буде зона десь 100 км. А це Брест-Гомаль-Мозирь. До Барановичей не достанемо на керуванні. До Мінська не достанемо на керуванні.

Ціна питання це потенційний гігафронт, де русні навіть 100к юнітів не потрібно. Достатьно стояти в обороні та двигати тазом, по типу заходів в прикордоння, та точкових операцій десь на Черніговщині з Гомеля - по типу Сумської. До цього, пуски Іскандерів по всьому заходу. Пуски шахедів прямо на захід в обхід рубіжів ППО у центральній - які найбільш потужні.

З дивану, якщо це умовно в 27 рік, то бикувати на пюрешку прям не вигодно. Якщо в нас є блискавичний наступальний план, то хай буде.
>>520938
потужно

все больше думаю какая же нато будет пизда, если на них пойдет руснявый рой дронов. необучены еще до конца дронобойке
>>520956
Малоймовірно що вони війну з партнерами вести будуть, да надулі, але там їхня кубишка захована, все таки вони хочуть вернути все взад, тільки дайте нам панів добити.
vfya.jpg
374.06KB, 780x563
>>520939
Жду момента, когда он сломает ручку.
>>520958
А краще - шию собі.
>>520939
Он уже давно всякие каракули рисует (дуддлинг) и перебирает что-то в руках. Обычная хуйня для всяких невротиков, и не показатель того что ебанулся. Вчера писал >>520803 - есть более серьезные показатели того, что процесс деградации идет.
>>520960
УПД: посмотрел видео - не, он все таки слишком много стал этого делать. Потому да, похоже на то что нервы у него совсем в пизду уже. И это повлияет на то, что он таки ебанется на отличненько. Может увидим как он говном мажется или типа того
>>520936
Бля, может купить? Скоро получу свои аж 300 bucks зарплатні, как раз на 2шт хватит
IMG_2102.mp4
1:03, 11.94MB, 464x848
А ось і перші санкції від поляків.
>>520963
Воно все оверзахайплене, що тесла що це, все що з маском повязано. Чисто погемблити на короткий термін а як інвестиція ну такоє
>>520953
Не можна їбати логістику без керування/старлінку? Відправляємо в вільне полювання автономний дрон, знаходить трасу оптично гпс і їбе неронка computer vision

Невже старлінк в москві працює
>>520964
>нацисткі канхвєти
>один пан з жолібожу спробоваць одну і став нацистом
>>520966
>Відправляємо в вільне полювання автономний дрон, знаходить трасу оптично гпс і їбе неронка computer vision

И потом "Чатгпт сделай мне видео поражения российского грузовика. Вид из камеры дрона, высокое качество, фотореалистично"?
>>520968
>хрю
>>520969
Не хрюкай. Я тебе пишу о том как будешь понимать что он что-то поразил и вообще что именно он поразил? Или будет как со сбитием сушек в 23м году - ракета ушла, самолет пропал с радаров == сбили?
>>520971
>хрю
Статистично. Супутниками з термосенсорами. Стрингерами
>нє по старим уставам воюєтє
image.png
76.67KB, 549x792
image.png
74.63KB, 556x749
image.png
46.10KB, 533x434
Рубрика рассерженый патриот.
>>520970
>пять погибших
>трехдневный траур
Vерим.
>>520966
> Не можна їбати логістику без керування/старлінку? Відправляємо в вільне полювання автономний дрон, знаходить трасу оптично гпс і їбе неронка computer vision
Ці технології ще дуже сирі. Я не бачив інфи про те що ті ж хорнети повністю автономні. Зараз більш менш вже працює технологія донаведення - тобто оператор відмічає ціль на підльоті, а далі воно вже само доводить. Але і то великий процент фейлів. Вже майже готова зараз технологія автономних зенітних дронів, уже пройшла тести і обкатується - але там наведення на бпла на фоні неба на порядки легша для ШІ ніж ціль на землі.
> Невже старлінк в москві працює
в москві ніхто логістику (рухомі цілі) ніколи не вражав.
eWRfCxFN-YEEK4wd.mp4
0:05, 420.53KB, 480x640
>>520966

Так це проблема для нас, що в москві, або ще десь не паше Старлінк. Бо інакше ми б спалили б панцирі, радари, а потім по коридорам зайшли б дрони та ракети. Як в криму. Теж донаводка руками туди де буде максимальний дамаг.

Але ми вимушені робити все дистанційно, можливо з якимось простими автономними системами донаведення в стаціонарну ціль.


По логістиці ми можемо потовкти в пюрешку картоплю на південній артерії Гомель-Брест. Так. Навіть з відосиками, через меш. Але основну смоленськ-брест трассу, яка йде через мінськ-барановичи ми не накриємо. Увесь центр, де 2/3 важкої промисловості, та усе цікаве нам - буде доступен тільки в форматі діпстрайк.

>>520972

В автономці є питання. русня хвалиться, що маневр безумний іван збиває бісовський ші.
image.png
2.04MB, 1080x1350
ну так-то багато людей подрочили в результаті
>>520966
все так, можна взагалі в москву запустити дрон з нейронкою і computer vision які знайдуть і заїбашать хуйла
>>520954
Скільки він дав за зарядку?
>>520930
> Негайно депортувати всіх (!) українців з Польщі, — вимагає польський депутат Януш Ковальський
НАШ СЛОН!
>>520977
Просто летіти рівненько над трасою і скидати міни. Міна щоб спрацьовувала то на першу машину, то на другу, а то і на п'яту. Цивільних білорусів попередити, що війна.
>>520946
> Только Выигрывалия не будет останавливаться на линии фронта
Все так але є нюанс, лол.
>>520977
>маневр безумний іван
Так це не в автономці справа, той літачок в принципі гірше повертає чим навіть бензовоз.
image.png
1.05MB, 1206x872
Московский НПЗ будет выведен из строя как минимум на шесть месяцев после атаки добрых дронов, - Reuters
>>520973
До речі не перший раз чую від підорах ідею зробити бензиновий трубопровід по дну моря в Крим. Бля невже ці дауни не розуміють що трубопровід десь повинен заходити в море і десь повинен виходити, і це дві точки, дві насосні станції які після одного дрончика перетворюються на бензиновий вулкан.
2cdmd0.jpg
21.80KB, 500x355
>>520966
2010: штучний інтелект на війні це етична і філософська проблема. Треба щоб вибір цілей завжди залишався за людиною.
2026:
image.png
742.46KB, 566x989
>>520986
Это Ауешный Паханат игра в кальмара.
>>520983
Оце хороша думка, долчую. При чому навіть ші не треба, достатньо точної і актуальної супутникової картографії. А якщо юзати ші то дорогу виокремити з фону на основі координа з карт точно буде легше ніж - це більш до простого машинного зору ніж ші.
>>520980
Стольник.
>>520986
Раньше, в 2024 году, после выбивания установки первичной переработки завод запустили спустя 3 месяца.
СБУ: За попередніми даними, у результаті спецоперації на військовому аеродромі «Саки» уражено чотири ангари для зберігання авіаційної техніки.

Крім того, поблизу Керчі уражено дві одиниці озброєння зі складу зенітного ракетного комплексу С-400, а також два зенітні ракетно-гарматні комплекси «Панцир-С1». Це вже четвертий уражений «Альфою» СБУ «Панцир-С1» у цьому районі.

Російські окупанти втрачають контроль над небом Криму. Кожен знищений комплекс ППО та кожен уражений військовий аеродром відкриває нові можливості для подальших ударів України по військовій інфраструктурі ворога.
1650292142996.png
717.95KB, 1200x675
1740969040665.png
13.62KB, 202x112
>>520803
> шепелявить и странно ртом двигать
Я це пам´ятаю ще по Брежнєву — той так само шамкал під кінець. Це якісь препарати. Але тоді медицина була зовсім гівняна, а зараз він може мичати, як оте муму, ще років 15-20.

мимо дед 50+
>>520996
У Брєжнєва були ССЗ на фоні бухачки, цілком можливо там були і ураження мозку. Пипа ж просто єбанутий.
>>520996
>Я це пам´ятаю ще по Брежнєву — той так само шамкал під кінець. Це якісь препарати
У Брежнева вроде инсульт был - после него люди часто так говорят. Может у Пал Лаича тоже какие-то микроинсульты были, кто знает.
Еще версия есть, что у Брежнева зубной протез был, который он постоянно "подсасывал" так, бо тот отлипал от неба. Думаю, все в сумме там.
>>520996
>. Це якісь препарати
У випадку Брежнєва це отримане уламкове поранення в щелепу. Мо Пипа в юнацтві не по розміру в рота взяв?
>>520988
2005: пп міни на війні це етична і філософська проблема. Треба щоб вибір цілей завжди залишався за людиною.
2022:
image.png
167.52KB, 430x517
внимание анекдот
>>521002
Якщо хуємразів виписати з людей, то і про нас можна таке сказати.
tumblr_pjyslojozh1qa7qbyo1_1280.jpg
368.57KB, 768x862
>>521000
2036:

Уже ясно що ніхто не буде стримуватись, скайнет то скайнет, любе голубе тільки би перевагу отримати
>>521004
2036 рік - Україна та країни заходу на території колишньої Ауешный Паханат випускають для охоти на диких підорашок бойових роботів з ШІ і транслюють це в числених реаліті-шоу
>>520949
>0:13 Игорь Беркут
это ж наш базовичок, лишний
>>521002
Не ну так то да. До 10 лямов рублей за какого то бомжа с улицы это нихуевая такая сумма. Просто есть ньюанс
1m5037x.mp4
0:18, 2.13MB, 720x900
>>521000
2025. Разъеб пидорах в прямом эфире под whitegirl playlist 2010
photo_2026-06-24_17-58-09.jpg
73.32KB, 1200x1070
⚡️ Кризис рекрутинга: огромные выплаты больше не привлекают новобранцев

Поток желающих подписать контракт демонстрирует серьезный спад.

По оценкам экспертов, в Москве весенние показатели набора рухнули на треть относительно прошлого года. За май ушло всего 1378 человек — фактически столица вернулась к цифрам 2024 года, до введения сверхвыплат.

В московской мэрии настроения соответствующие:

Все стабильно хуево у нас, людей идет мало, мотивированных ещё меньше. Но мы не унываем, потому что у нас еще не самые плохие дела по меркам всей страны.

Подобная картина фиксируется повсеместно. Например, в Сибири внутренний ресурс добровольцев исчерпан настолько, что кадры для местных воинских частей приходится выискивать по всей остальной стране.
>>521010
Вот тут кстати полнейший копиум и апроксимация. На картинке 3 графика - все тупо рандомные и не имеют никакой зависимости ни от месяцев ни друг от друга. Как тут что то можно прогнозировать хуй знает

Delete Post  

Правила / Модерація / Обговорення борди / Лялькоскрипт / Dashchan / Задонатити / Отримати паскод / Збір на дрони


Return