ВІЙНИ З ЙОБАНИМИ МОСКАЛЯМИ ТРЕД 10.06.23 Sat 20:39:05 № 18707 583 photo_2022-09-21_16-44-07.jpg273.64KB, 1203x839 16553759313160.jpg220.93KB, 986x1280 photo_2022-08-23_17-35-11.jpg276.34KB, 1280x960 photo_2022-11-04_15-17-57 (2).jpg123.63KB, 1280x853 Москалі атакували нашу з вами Неньку! В цьому тріді слідкуємо за новинами з фронту. Актуальні правила читайте тут: Правила dollchan.net Бани можна оскаржити в Треді модерації Головнокомандувач ЗСУ - Генерал Сирський https://www.facebook.com/GeneralStaff.ua Президент України https://t.me/V_Zelenskiy_official Повітряні сили ЗСУ https://t.me/kpszsu Міністерство оборони України https://www.facebook.com/MinistryofDefence.UA Головне управління розвідки МО України https://t.me/DIUkraine Служба безпеки України https://t.me/SBUkr Куди донатити? Збір на іменні дрони Dollchan: >>107864 Повернись живим: https://savelife.in.ua Спеціальний рахунок НБУ для збору коштів на потреби ЗСУ: UA843000010000000047330992708 Карти бойових дій: https://deepstatemap.live/ https://militaryland.net/maps/ https://www.scribblemaps.com/maps/view/Operational_Map_Ukraine/nBT8ffpeGH Мапа тривог в Україні та моніторингові ресурси: https://alerts.in.ua/ https://t.me/war_monitor https://t.me/vanek_nikolaev Посилання по підготовці до служби в ЗСУ: https://pastebin.com/3jr5Ha97
Щастислав Купреєнко 21.06.26 Sun 19:22:59 № 520047 >>520046Закон ПО називається. https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%97%D0%B0%D0%BA%D0%BE%D0%BD_%D0%9F%D0%BE
Гал Трищак 21.06.26 Sun 19:23:42 № 520048 3 image.png543.81KB, 1033x762 Чому не в'єбати? Ну ладно не в саму чергу, партнерам розірвані цивільні не сподобаються, розумію (мені б сподобалися) але чому не в'єбать поряд? повторити по нафтобазі яка горить? З прольотом над чергою обов'язково, щоб натрашки свиноматки зі своїми поросями верещали в жаху і паніці, щоб записували кружки з тряскою і істериками. Це було б прекрасно і потужний удар по моралі кацапів.
Браслав Фучко 21.06.26 Sun 19:25:35 № 520050 2 >>520046У людини дві (2!) вищі освіти. Айкю як 3 професорiв університета. А що таке іронія не може зрозуміти. От жалко поцана
Єлима Гарбарук 21.06.26 Sun 19:56:30 № 520052 >>520051ну хз минула мобка, дала можливість трохи підкрипитись їм, да не такі мотивовані рібята як тоді зараз будуть, бо і ще фінансово питання як закриватимуть теж хз.
Алим Мукоїд 21.06.26 Sun 19:56:47 № 520053 2 63.jpg52.47KB, 527x308 65.jpg41.18KB, 400x308 >>520033Романов Лайт это писал постоянно.
Неліп Вівсянко 21.06.26 Sun 19:58:58 № 520054 1 IMG_2220.mp40:13, 2.61MB, 464x824 Іранська делегація покинула переговори з США у Швейцарії на знак протесту проти погроз Трампа, — TasnimПоки тривали переговори, Трампло заявив: «Закриєте Ормузьку протоку — і у вас не буде країни. Ви навіть не зможете повернутися до своєї клятої країни. Ми можемо захопити протоку, якщо доведеться. Я виб’ю з вас усе лайно».
Ратислав Кукуріка 21.06.26 Sun 20:00:58 № 520056 4 Screenshot_20260621-195819_Telegram.png957.91KB, 1001x874 Screenshot_20260621-174107_Telegram.png1.08MB, 1220x836 >>520055
Дядько Наденюк 21.06.26 Sun 20:02:45 № 520057 1 Screenshot_20260207_012658_Chrome.jpg168.44KB, 1062x640 >>520050Ти б краще зі своїм бакалавром не пиздів тутбля вже мабуть тре підписувати що іронія на всякий
Фаласій Недря 21.06.26 Sun 20:20:01 № 520059 2 6yN.mp40:02, 83.92KB, 480x356 >>520054пиздец, как же Трампа всякие авторитарные параши мордой об пол возят, а он потом идет и на какую-нибудь Мелони прыгает.
Фаласій Недря 21.06.26 Sun 20:24:43 № 520060 1 77 (2).jpg140.36KB, 1080x1235 77 (1).jpg197.14KB, 1080x780 77 (3).jpg142.40KB, 1080x856 >>520055
Неліп Вівсянко 21.06.26 Sun 20:26:54 № 520061 2 IMG_0479.mp40:14, 2.83MB, 704x832 Screenshot_3.png6.46KB, 164x62 🍿В Криму вводиться «комендантська година», — місцевий гауляйтер развожаєв.▪️Паливо в найближчі дні продавати не будуть.▪️Пороми не працюють. На курсування суспільного транспорту вводять графіки.▪️ТРЦ і супермаркети мають зачинятися о 20:00.▪️Вуличне освітлення вмикати не будуть через дефіцит електроенергії.
Людислав Чугуй 21.06.26 Sun 20:28:30 № 520062 >>520054Так вроде ж пишут, что все норм прошло. Хотя не удивлюсь, если этот опять все запорол:"Віцепрезидент США Джей Ді Венс заявив про прогрес у переговорах з Іраном, які проходять у Швейцарії. Переговори набирають обертівЗа словами Венса, за останні години сторонам вдалося досягти помітних результатів."За останні кілька годин ми вже досягли значного прогресу", – зазначив він, підкресливши, що ця зустріч має історичне значення.Віцепрезидент наголосив, що раніше, за винятком останніх місяців, керівництво Ірану та США не проводило зустрічей на такому високому рівні.Мирні наміри і нові викликиВенс пояснив, що американська делегація перебуває у Швейцарії для того, щоб за допомогою дипломатії змінити ситуацію на Близькому Сході.Він додав, що США бачать перспективу співпраці між країнами регіону задля досягнення миру та стабільності.Віцепрезидент прибув до Бюргенштока для участі у переговорах, передбачених попередніми домовленостями. Водночас ситуацію ускладнило рішення Ірану відновити блокаду Ормузької протоки."
Годько Красовський 21.06.26 Sun 20:29:44 № 520063 2 >>520061> Паливо в найближчі дні продавати не будуть.Чому? Привезли же, много.
Фаласій Недря 21.06.26 Sun 20:30:33 № 520064 4 IMG_7227.mp41:21, 28.82MB, 1024x1280 88 (1).jpg302.42KB, 1024x1280 88 (2).jpg252.72KB, 1024x1280 FvwI.mp40:02, 80.42KB, 480x340
Волох Подда 21.06.26 Sun 20:35:26 № 520065 6 image.png133.64KB, 884x234 пахнет воздуханством типо кавы в Ялте, но буду рад ошибиться
Фаласій Недря 21.06.26 Sun 20:37:28 № 520066 4 IMG_7236.webm35.18MB, 1280x720 77 (5).jpg168.21KB, 1280x720 77 (4).jpg187.79KB, 1280x720 77 (6).jpg206.82KB, 1280x720 Йобла тижня, 48 випуск.
Ладим Бродацький 21.06.26 Sun 20:38:09 № 520067 7 1779219781779-0.webp173.92KB, 859x1080 >>520065Ми ближче до кави в Ялті ніж коли-небудь з 2014-го
Фаласій Недря 21.06.26 Sun 20:38:30 № 520068 3 IMG_7253.mp41:09, 24.34MB, 1024x1280 777 (7).jpg362.02KB, 1024x1280 777 (8).jpg267.93KB, 1024x1280
Неліп Вівсянко 21.06.26 Sun 20:38:41 № 520069 4 photo_2026-06-21_20-38-21.jpg117.08KB, 516x957 ⚡️В Севастополе вводят ограничения в целях безопасности, — губернатор Развожаев. — Массовые уличные мероприятия отменяют на территории Севастополя с 22 июня и до особого распоряжения;— Общественный транспорт будет работать только в светлое время суток — с 5:30 до 21:00;— Работа паромов, перевозящих автомобили, прекращается, остаются только пассажирские катера;— Принято решение о работе общественного транспорта во время тревог, оно вступает в силу с 15:00 понедельника;— Торговые центры, супермаркеты и гипермаркеты будут работать с 7:00 до 20:00, заведения общественного питания — с 8:00 до 20:00. Мелкие магазины, киоски и аптеки могут устанавливать график по своему усмотрению;— Также принято решение не включать уличное освещение.
Фаласій Недря 21.06.26 Sun 20:40:37 № 520070 4 888 (1).jpg70.53KB, 1280x853 888 (3).png31.17KB, 1054x322 888 (2).png76.19KB, 1053x748 888 (1).png35.98KB, 1027x430 >>520065
Севир Бундза 21.06.26 Sun 20:45:07 № 520072 5 1632342504278.png470.18KB, 1204x571 >>520054 Все правильно Трампло зробив. Так навіть краще. Трампло вивів їх на чисту воду. Тепер ми знаємо справжні наміри Ірану. Ось це я розумію Нью Йоркська школа дипломатії. Байден би зараз щось мямлив невнятне і жав би руку іранцям і обнімав би.
Фаласій Недря 21.06.26 Sun 20:47:47 № 520073 3 IMG_4044.mp40:19, 3.88MB, 848x848 66 (7).jpg265.13KB, 848x848 66 (8).jpg191.73KB, 848x848 1713633791245-0.gif387.37KB, 244x240
Фаласій Недря 21.06.26 Sun 20:50:22 № 520074 1 77888.mp40:50, 16.80MB, 1280x720 77 (7).jpg198.33KB, 1280x720 77 (8).jpg258.26KB, 1280x720
Волох Подда 21.06.26 Sun 20:54:24 № 520075 5 >>520070короче мы начаои воздуханить на уровне русни, как те заявляли что донбасс до конца 2025 возьмут. обидно конечно за тех, кто верит в десантную операцию на Крым, даже в таких охуенных условиях
Ладим Бродацький 21.06.26 Sun 20:56:59 № 520076 image.png159.14KB, 400x207 >>520075Для десанту треба його чимось висаджувати, том навряд в будь-якому разі. Хіба що ТЕРМІНАТОРІВ З СІБЕЙБІ
Філарет Басанець 21.06.26 Sun 20:57:59 № 520077 2 >>520075>тех, кто верит в десантную операцию на Крым, Сам придумав?
Волох Подда 21.06.26 Sun 20:59:33 № 520078 1 >>520077а я по другому не вижу как отрезать крым от пидорашек. мост расхуяривать не хотят, железку ростов армянск положить полностью не хотят. хз как иначе
Нарад Майданський 21.06.26 Sun 20:59:33 № 520079 1 >>520065Схуя они тікати будут? Типа из-за хуевого подвоза бензина (и прочих балабасов) они драпанут из Крыма? Две группы ССО на моторных лодках штурманут весь полуостров?Дронами сейчас утюжат Крым буквально каждый день - это правда. ПВО уже проредили пидорам там шопиздец - прилетает уже даже по каким-то лоховским в/ч. Но че вы думаете, что они там не будут сидеть до талого, как в Купянске и Вовчанске?
Єлима Гарбарук 21.06.26 Sun 20:59:39 № 520080 1 >>520075Да щас псіопи з обох сторін, просто помовчіть, і самі все побачимо в кінці літа
Ладим Бродацький 21.06.26 Sun 21:02:04 № 520081 1 >>520079>они там не будут сидеть до талого, как в Купянске и Вовчанске?Клімат інший, там навіть води ніхуя нема, хтось колись писав що Крим типу нереально обороняти, тому і переходить з рук в руки постійно.
Гал Трищак 21.06.26 Sun 21:03:40 № 520083 3 >>520078> мост расхуяривать не хотят, железку ростов армянск положить полностью не хотятХуйні не неси. Очевидно що ми не можем а не не хочем. Поки що.
Волох Подда 21.06.26 Sun 21:05:07 № 520084 3 >>520083после того что случилось в маскве недавно ты буквально сам себе пиздишь про "не можем". все могут, нету воли Дуче расхуярить тот ебучий крымский мост и железку на армянск просто за день
Чернат Фальоса 21.06.26 Sun 21:05:29 № 520085 3 >>520079После подрыва дамбы, в крыму можно опять ждать раздачу персиковой воды, эта хуйня засохнет нахуй + если всё въебать пидорахи понаехавшие заскулимв побежат в радную рязань.
Гал Трищак 21.06.26 Sun 21:05:51 № 520086 1 >>520079Стерненко про цивільних взагалі то. І вони уже біжать
Ладим Бродацький 21.06.26 Sun 21:06:02 № 520087 1 >>520084Так там просто нема НПЗ на мосту, треба щоб побудвали спочатку...
Рожнят Андріїшин 21.06.26 Sun 21:06:34 № 520088 1 1.png108.00KB, 796x479 2.png291.22KB, 724x999 >>520053
Жаданець Гасюк 21.06.26 Sun 21:08:48 № 520089 images.jpg10.29KB, 295x171 Реально ли дронами или FP-1 уничтожить опоры моста?
Ладим Бродацький 21.06.26 Sun 21:09:43 № 520090 >>520089Ходить легенда що якось підори знесли опори мосту сотнею ФПВ
Гал Трищак 21.06.26 Sun 21:09:50 № 520091 1 >>520084> расхуярить тот ебучий крымский мост и железку на армянск.Нагадує думки підорашок про росхуярить мости через дніпро. Я розумію що ти гуманітарій, ну так погугли там чи у ші спитай хочаб чи можна розбити подібну споруду чимось типу дрончиків. А більше в нас нічого і нема в такій кількості.
Чернат Фальоса 21.06.26 Sun 21:09:53 № 520092 >>520089Там после 1 прилёта в опору мосту и так пизда. Остась ещё 2 раза ебануть и упадёт
Дніпро на зв'язку Балкан Скриняр 21.06.26 Sun 21:12:43 № 520093 >>520090Даже не легенда, по инсте видосик циркулирует. Но там маленький автомобильный мост на два пролета.
Рожнят Андріїшин 21.06.26 Sun 21:12:44 № 520094 most-krym-es.jpg594.12KB, 1910x1362 >>520092Точнее - части моста, который будут чинить, если ебашить постоянно то место после того не будут.
Огняник Настюченко 21.06.26 Sun 21:13:43 № 520095 IMG_4278.mp40:33, 11.28MB, 592x1280 >>520090>>520093На кадрах — процес ураження ворогом опори мосту через річку Нітрус поблизу Андріївки на Харківщині. За заявою окупантів , для цього було використано 43 FPV-дрони, які послідовно завдавали ударів по одній і тій самій конструкції
Неліп Вівсянко 21.06.26 Sun 21:13:46 № 520096 p30.mp42:02, 7.07MB, 1280x704 Його «вибачаюсь» хай залишить для себе, — Дуче Лукашенку.«Воно не працює після першого дня початку війни. Я пояснював йому: крок номер один — жодної технічної підтримки російських ретрансляторів».Нагадаю, в п'ятницю спливає тиждень, який президент дав Білорусі.❗️Якщо Лукашенко не прибере ретранслятори, то їх приберемо ми. Це станеться протягом тижня, — Дуче.
Фаласій Недря 21.06.26 Sun 21:14:23 № 520097 6677888.webm1:15, 13.46MB, 1920x1080 888 (3).jpg573.09KB, 1920x1080 888 (2).jpg489.90KB, 1920x1080 888 (4).jpg558.93KB, 1920x1080 Знищення чергової пачки окупантів
Фаласій Недря 21.06.26 Sun 21:17:42 № 520100 2 77 (11).jpg226.85KB, 1616x1080 77 (10).jpg106.03KB, 1616x1080 77 (9).jpg164.57KB, 1616x1080 77 (5).png43.24KB, 1033x421 >>520089Есть же вот это оружие Судного Дня.
Ладим Бродацький 21.06.26 Sun 21:18:07 № 520101 Але досить показово, у нас би по ньому маленькими кабами або великим крилом уїбали.
Фаласій Недря 21.06.26 Sun 21:20:08 № 520102 2 77 (14).jpg272.81KB, 2048x1366 77 (13).jpg465.75KB, 2048x1366 77 (12).jpg203.94KB, 2048x1366 77 (15).jpg195.86KB, 2048x1366 Землерийна машина ПЗМ-2 під час будівництва фортифікацій військовими 92-ї ОШБр
Ратибор Кизима 21.06.26 Sun 21:21:44 № 520104 1 >>520096Ну таке. Знов, якщо це як з Польшею - то це скоріш пізда. Якщо є СТРАТЕГІЧНИЙ ПЛАН - то побачимо. Розклад простий - якщо ми зносимо ці ретрики й починаємо їбати відновленні. То якщо картопля ігнорує, це одне, але якщо він призиває союзника, то що? - Русня загоняє Іскандери в Брест, та прострілює Лівів балістикою, як Київ. - Русня починає будувати дронопорти шахедів по білорусі, й звідти доволі швидко буде по 100-150 шахедів за наліть. - Русня може спробувати працювати кабами, та ловити нашу авіацію з су-35. - Русня скоріш за все спробує повторити сумщину-харьківщину але в масштабі від черніговщини до волині. Ну тобто ротами-батальонами заходити за кордон, забирати якісь села. Максимально відтягуючи сили туди. Як на мене такий розмін не коштує НПЗ, та щоденної йобки промки з дронів. Але якщо у Сирського виведено 2 елітних корпуси + штурмові полки під це, й є конверт 3 дні й парад у Мінську, інагурація Тихановської - то тоді можна спробувати.
Дий Каня 21.06.26 Sun 21:29:42 № 520105 5 >>520096> Перш ніш щось робити публічно, Моя стратегія, - Я роблю це не публічно.Ну Дуче, ну голова!. Хто б ще додумався крім нього надсилати не публічно сигнали президенту іншої країни, перед тим як все вивалити в ЗМІ? Отож. А ви все криворізька дипломатія, криворізька дипломатія.> Я багато разів передавав.Так а якщо багато разів передавали, так а чому ми чекали до 2026 року щоб уєбати? Давайте ще б почекали 2027. Якась дивна ситуація.
Чернат Фальоса 21.06.26 Sun 21:30:52 № 520106 1 >>520104кАКОЙ тО копиум из 22.Русня туда уже загоняла авакс, который у утиль ушёл, как и пара су24 которые в белопидорашке стояли.Твой нахрюк не имеет связи с реальностью
Ратибор Кизима 21.06.26 Sun 21:34:16 № 520108 1 >>520106Так вусатий після обосрамса у березні-квітні, пішов у отказ. Та русні не давав нормально укоренитись. А тут, він їх покличе, без обмежень. Тобто, як в брянський чи курський, вони зайдуть на позиції іскандерів, цирконів, шахедів, та кабоносців. У нас є план на такий випадок? Бо розмін НПЗ не окупить.
Гук Додь 21.06.26 Sun 21:36:15 № 520109 1 >>520108Якщоб хотіли чи була політична воля - вже б зайшли. За підорашкінські ретранслятори ніхто всиратися не буде.
Волох Подда 21.06.26 Sun 21:36:47 № 520110 1 image.png2.91MB, 2048x1376 >>520091на твоем фоне срыбарь щирый козак топит за ЗСУ
Ратибор Кизима 21.06.26 Sun 21:39:42 № 520111 1 >>520107Якщо у нас є план бліцу - то так. Якщо план нагадала Феншуй - то в долгу, ні. Бо у русні + картоплі більше військ. Тому вони зможуть з часом почати активно рейдити прикордоння, з загрозами рівня стратегічного удару на Київ/Захід, щоб ми тримали війска. Також вони нам балістикою дуже багато проблем зроблять там, куди балістика недолітає + шахедний спам як в сумщині, тільки на тій же Волині. Так, ми їм спалимо НПЗ, винесемо промки. Але розмін в довгу, не нашу користь явно. Доречі, а старлін у них паше чи ні? Якщо ні - то це погано. >>520109Так, на картоплю русня давить максимально, як може. Це може статись саме тою соломинкою, яка зламає опір вусатого.
Гук Додь 21.06.26 Sun 21:49:44 № 520112 1 >>520111Ну по-перше, ретранслятори іншої армії ти нікому не продаси як справедливу помсту. Ні Європі, ні Америці, з якою бульби нормалізують відносини, ні власному населенню, яке буде вити про "не нашу війну" голосніше за москвичів.По-друге, якби хотів впрягатися - робив би це на хаях, в 2024-25 роках, коли в нас багато чого сипалося (як Муссоліні в свій час), а не на низах, коли можна і піздюлі отримати, і Северная Нигерия зі своїм дефіцитом не сильно підсобить щось там відновлювати.
Ладим Бродацький 21.06.26 Sun 21:54:21 № 520113 telegram-cloud-photo-size-2-5316530735306971151-y.jpg158.82KB, 972x1280
Ладим Бродацький 21.06.26 Sun 21:59:28 № 520114 telegram-cloud-photo-size-2-5314611095379057787-y.jpg101.83KB, 1190x679 photo_2022-10-31_13-45-36.jpg57.30KB, 1265x1280 Вони фпвшний мангал на броневанну наварили
Козак Скриняр 21.06.26 Sun 22:33:06 № 520116 >>520115живем в такое время что хуй знает стеб или на самом деле
Філарет Басанець 21.06.26 Sun 22:35:12 № 520117 >>520108>лукашенко помститься за ретрики підорашок і почне війнуЯкщо тобі 14, то так воно і працює
Філарет Басанець 21.06.26 Sun 22:36:55 № 520118 >>520105>Давайте ще б почекали 2027. Якась дивна ситуація.Єрмака вигнали, дронів багато, Мадяр, Федоров, сбс
Перемил Бабченко 21.06.26 Sun 22:37:53 № 520119 >>520089Хуй в сраку. Разве что ракетами. Причем которые будут ебашить по опорам.Кстати вопрос экспертам - есть ли такие ракеты которые могут ложиться ровно в опоры моста. Причем в режиме реального времени корректировать - если одна колона разрушена ебашить по другой.
Неліп Вівсянко 21.06.26 Sun 22:39:38 № 520120 1 photo_2026-06-21_22-39-25.jpg96.49KB, 985x1280 Клоуны больше не интересуют россиян — спрос на них рухнул в 8 раз за 4 года.Профессия стремительно теряет популярность, а спецы в этом жанре буквально стали исчезающим видом. Всё из-за новых форматов развлечений и предпочтений аудитории.
Перемил Бабченко 21.06.26 Sun 22:40:00 № 520121 >>520065Так в принципе УЖЕ. Бензина нет, летают беспилотники. Расияне об этом будет со временем вспоминать это с ужасом)
Неліп Вівсянко 21.06.26 Sun 22:41:01 № 520122 photo_2026-06-21_22-40-38.jpg160.29KB, 865x831 photo_2026-06-21_22-40-39.jpg140.88KB, 1200x675 photo_2026-06-21_22-40-41.jpg186.48KB, 1200x701 Китай готовится к возможному конфликту с США и отрабатывает удары по американским объектам на полноразмерных макетах.На полигоне в пустыне Такламакан обнаружены копии эсминца класса «Арли Бёрк» и авианосца USS Gerald R. Ford. Для штурмовых учений в КНР также построили макет правительственного района столицы Тайваня
Волох Подда 21.06.26 Sun 22:41:40 № 520123 2 >>520119>>520119> есть ли такие ракеты которые могут ложиться ровно в опоры мостаесть 200кг бч fp2, который можно в режиме прямофо эфира направить куда глядят глаза оператора чем тебе не мощный въеб по опоре даже без ракет. пидоры в свое время вообще фпвшками сносили опоры мостов методично хуярив по штук 100
Кречун Левицький 21.06.26 Sun 22:41:43 № 520124 Screenshot_2026-06-21-22-38-59-671_com.android.chrome-edit.jpg181.01KB, 1080x522 >>520065
Волох Подда 21.06.26 Sun 22:44:41 № 520125 >>520121то что ты описал это дефолтный быт в дыныры лыныры с 2022 года. всем похуй и тупо до лампочки. генетических терпил путем зомбирования через телик выростили
Філарет Басанець 21.06.26 Sun 22:47:47 № 520127 >>520119>тока ракєти дрони нє работают протів арміі мостовВода камінь точить, син Лампаса
Дніпро на зв'язку Балкан Скриняр 21.06.26 Sun 22:49:24 № 520128 >>520114Я бы тоже наварил. А фирма ООО "ТОЧНО-НЕ-МОЙ-КЕНТ" взяла бы на это подряд:)ей богу, тотальный распил и спиздинг с той стороны единственное, что даёт нам надежду
Дніпро на зв'язку Балкан Скриняр 21.06.26 Sun 22:52:21 № 520130 4 >>520129Поздно, я уже достал хуй и стучу им по столу, читая про Крым.
Гук Додь 21.06.26 Sun 23:04:58 № 520131 >>520129А якщо замість сраліна буде Гаррі Трумен, то можна?https://en.wikipedia.org/wiki/Truman_CommitteeПорядок є порядок.
Ладим Бродацький 21.06.26 Sun 23:13:13 № 520133 photo_2023-03-14_21-20-27.jpg85.93KB, 847x456 >>520132Не варто вскривати цю тему
Ценько Ячмінь 21.06.26 Sun 23:16:31 № 520134 >>520070дуже подобається стиль як пише мадяр. як це можна назвати?
Волох Подда 21.06.26 Sun 23:18:00 № 520135 5 >>520132генерал пидорас? так это интеграция в нато в прямом смысле
Гук Додь 21.06.26 Sun 23:19:45 № 520136 >>520132Ну Батя, ну політик, ну об"єднувач нації. Магьот. О це я бачу, що людина - дипломат і прогресивний европейський діяч.>>520135Баньте підарашку. Це фейковий канал, даун.
Гук Додь 21.06.26 Sun 23:25:29 № 520139 2 >>520138Краще це дивисяhttps://www.youtube.com/watch?v=8GgMnBxPIFQ
Ценько Ячмінь 21.06.26 Sun 23:26:45 № 520140 >>520139до речі було в рекомендаціях думав запостити, але потім вирішив що хтось інший принесе
Ладим Бродацький 21.06.26 Sun 23:31:25 № 520143 telegram-cloud-photo-size-2-5314326699824587789-y.jpg102.00KB, 1280x745 Постять таке
Ценько Ячмінь 21.06.26 Sun 23:32:58 № 520144 https://www.youtube.com/watch?v=woj-ifBBZQc>>520143це якийсь софт від палантіра?
Ладим Бродацький 21.06.26 Sun 23:36:50 № 520146 1 telegram-cloud-photo-size-2-5316767611343280585-y.jpg102.02KB, 963x975 🎧 російські воєнкори заявляють, що Білорусь нібито почала відключати зв’язок МТС після нещодавньої заяви ДучеСтверджується, що мережу використовували ретранслятори, які допомагали в атаках «шахедів» по Україні. Раніше Дуче заявив, що або Лукашенко прибере ці ретранслятори самостійно, або це зробить Україна, давши Мінську тиждень на вирішення питання.Наразі підтверджень цієї інформації немає.
Грива Матусевич 21.06.26 Sun 23:37:02 № 520147 648756-0.mp40:18, 779.17KB, 480x604 >>520142Чому Корчинського не показали?
Дий Каня 21.06.26 Sun 23:37:44 № 520148 2 1637589926234.png209.52KB, 522x264 >>520118> Єрмака вигнали, У мене таке враження що у нас ситуація як на картинці, але ніхто не хоче туди лізти і розбиратись, чомусь як ви тоді Саурона збираєтесь перемагати? переможними піснями?
Гликерій Страшненко 21.06.26 Sun 23:38:15 № 520149 5 >>520104Якщо підорашки таке почнуть робити то нахуй їм тоді лукаш всрався, лол? Тобто вони будуть як у себе дома, то для чього їм тоді лукаш там? Лукаш це розуміє тому вибере краще украиїський хуй у роті, чім десь без голови у канаві валятися.
Гук Додь 21.06.26 Sun 23:39:54 № 520150 3 Бля, там така двіжуха була, а ви сидите тут як сичі. https://www.youtube.com/watch?v=EkRNXEe4XXY
Серафіон Гаранжа 21.06.26 Sun 23:41:11 № 520151 1 {68F0FC0B-63A5-4366-AE7B-0D2F63AD2674}.png580.40KB, 660x727 >Нове розслідування The Washington Post надає переконливі докази того, що директорка національної розвідки Тулсі Ґаббард перебувала під сильним впливом свого духовного гуру — лідера культу, який вказував їй, що говорити і як діяти.>Тулсі Ґаббард, її гуру та загадкові повідомлення, що допомогли сформувати її політичну кар'єруЯ отримав сотні конфіденційних меморандумів, у яких детально викладено політичні та стратегічні поради для Ґаббард за роки її роботи в Конгресі, після чого розпочав пошуки того, хто стоїть за ними.Послідовники Батлера сповідують форму індуїзму, що передбачає відданість єдиному божеству (у їхньому випадку — Крішні), а також певні правила щодо медитації, йоги та харчування.Деякі колишні члени, однак, називають цю групу культом і стверджують, що послідовники були ізольовані від зовнішнього світу — характеристики, які сама група заперечує. Колишні послідовники тижнями розповідали мені, що Батлер контролював найважливіші життєві рішення своїх адептів і вимагав повної покори та секретності. Вони заявляли, що він роками намагався поширити свій вплив на політику, і підозрювали, що успіх Ґаббард у Вашингтоні став кульмінацією цих зусиль.Тепер, коли Ґаббард, колишню конгресвумен від Демократичної партії, було обрано новообраним президентом Дональдом Даком на посаду директорки національної розвідки, я хотів зрозуміти: наскільки великим був вплив Батлера на неї?«Не дуже великим», — сказала мені Зальцбург під час тієї першої розмови. Вона також применшила значення організації Батлера — «Фонду ідентичності науки» (Science of Identity Foundation, SIF). «Я навіть не вважаю це справжньою групою», — сказала вона.А хіба в інших країнах високопосадовці і люди з адміністрацій президента так не робили? Робили, і не раз.https://www.washingtonpost.com/investigations/2026/06/21/tulsi-gabbard-her-guru-mysterious-messages-that-helped-shape-her-political-career/
Бориско Косюкевич 21.06.26 Sun 23:48:21 № 520152 6 >>520143Нахуя они сделали UI вида «несуществующая операционка из фильма категории б, в которой кулхацкер пробивает подозреваемого по IP»?
Ценько Ячмінь 21.06.26 Sun 23:55:07 № 520155 >>520152чому ні? все має виглядати як епл чи віндовс параша?людям сидіти кожен день користуватись, чому не зробити, щоб було по фану
Нарад Майданський 21.06.26 Sun 23:59:53 № 520158 4 >>520152>>520153>>520155>UI вида «несуществующая операционка из фильма категории б, в которой кулхацкер пробивает подозреваемого по IP»ОХУЕТЬ! Я всегда мечтал чтобы компы были такими крутыми, как в тех фильмах, а не та скучная хуйня что ИРЛ.
Серафіон Гаранжа 22.06.26 Mon 00:04:55 № 520159 1 >>520155>людям сидіти кожен день користуватись>чорна хуйня з сірим і синім текстомUX від бога
Нарад Майданський 22.06.26 Mon 00:07:36 № 520160 >>520159Меньше по глазам бьет. В темноте норм сидеть. Блять, ты пропустил тренд на "темную тему в IDE", чи шо?
Гук Додь 22.06.26 Mon 00:08:10 № 520161 >>520159>>520152Виглядає як якийсь VS Code, тільки з графіками і картами-малюнками.
Серафіон Гаранжа 22.06.26 Mon 00:21:59 № 520163 {4E7C796E-5C2D-490C-BD2E-EB98C32C345B}.png25.24KB, 885x252 {BCF6A8FA-F972-4463-BCE4-0C7FFC46B30B}.png72.50KB, 1295x827 >>520160Бджіл, дарк теми це не просто чорний фон з білим текстом. Від такого буде гірше від дефолтного білого.>>520161Порівняй скрін з тим ГЕЙмерським висером.
Серафіон Гаранжа 22.06.26 Mon 00:26:07 № 520165 1 {976D6197-4BF4-40D1-8A3C-010EBC89C6AB}.png745.03KB, 942x784 {B936644C-DFD7-4B63-A6B7-BA3259D186D0}.png1.54MB, 1267x904 >>520154
Пахомій Брюховецький 22.06.26 Mon 00:28:40 № 520166 hudvision_v181.png462.96KB, 1280x754 neon_space_rainmeter__2_4_by_99villages-d7banug.jpg234.23KB, 1191x670 >>520158> Я всегда мечтал чтобы компы были такими крутыми, как в тех фильмахRainmeter на XP не ставив?
Дий Каня 22.06.26 Mon 00:32:25 № 520168 3 1686760533989.png437.95KB, 1284x189 >>520151Хлопці, не так швидко! Я не встигаю!
Віродан Браєвич 22.06.26 Mon 00:35:50 № 520169 image.png464.67KB, 1080x608 >>520065>>520079> Схуя они тікати будут?Этот прав, забыли что ли базу?
Нарад Майданський 22.06.26 Mon 00:42:49 № 520171 >>520166Ебать, шо це за компутер бетмена? Не, не ставил. На линуксе когда-то давно делал себе "хацкерские" луки: openbox, tint2, conky настравивал чтобы все "минималистично" было - мне было заебись. А про эту тему для ХР даже не слышал, но выглядит прикольно.
Віродан Браєвич 22.06.26 Mon 00:54:34 № 520172 1 >>519729> Че вас всех так попаяло на "криворожском"?Ну как тебе сказать, ты альфикс?https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D1%96%D0%B3%D1%83%D0%BD%D0%B8_(%D0%9A%D1%80%D0%B8%D0%B2%D0%B8%D0%B9_%D0%A0%D1%96%D0%B3)
Дніпро на зв'язку Балкан Скриняр 22.06.26 Mon 00:54:42 № 520173 >>520152Хз, кто-то вайбкодил, получилось да, с привкусом аи слопа. Я даже не уверен, что это полностью реальный интерфейс.
Дніпро на зв'язку Балкан Скриняр 22.06.26 Mon 00:55:57 № 520174 >>520150Я слишком старый, чтобы ебать косплеерш, а больше там делать нехуй 🙃
Платон Чекалюк 22.06.26 Mon 01:17:22 № 520175 >>520172Думаю, Дуче коли бігуни бігали вдома з маскою сидів (не засуджую)
Пахомій Брюховецький 22.06.26 Mon 01:18:18 № 520176 1334280641046.jpg1.71MB, 3600x2000 15160680899600.jpg508.91KB, 1490x2140 >>520171Воно не тільки для хп. Це прога з сорт оф віджетами, яка, ніби як ще й досі жива. Але максимально популярна була на початку 10х. В б\ смоктача іноді створювались десктоп-треди, де анони мірялись скрінами своїх робочих столів. Потім наче на якусь тематичну дошку переїхали.В мене рейнметр не прижився (бо воно надлишкове і нахуй не потрібне, окрім як для вау-ефекта), а от рокетдок я багато років юзав.
Нарад Майданський 22.06.26 Mon 01:20:38 № 520177 1 >>52017236лвл - впервые слышу про каких-то там "бегунов". Вообще, история нихуевая - прямо как в каких-то трешовых фильмах 80х, типа "Класс 1999".Слышал только от родителей (они медики), что Кривой Рог был "рассадником детской наркомании на уровне всего Совка".Еще прихуел, когда в 2013 году туда заехал, а там улицы имеют такие названия, которые наверное даже в Пидорассии переименовали годах в 1950х (всякие "20 Партсъезда ВЛКСМ" и какие-то вообще ультра-турбокоммидаунские).
Шершун Юркевич 22.06.26 Mon 01:41:44 № 520178 3 155517139619243533.jpg102.97KB, 811x486 >>520151>«Фонду ідентичності науки» (Science of Identity Foundation, SIF) Переклад топ.
Світлан Федорка 22.06.26 Mon 01:50:51 № 520179 >>520146Слишком гуд чтоб было правдой.Было бы ок появись подобная инфа от разведки или сорт оф.
Сбислав Слюня 22.06.26 Mon 02:06:23 № 520180 >>520177У нас в Харькове весь ХТЗ был в таких названиях, 17 партсъезда и тп, отвратительно.Хотя переименование улицы в честь погибшего в вертолете замминистра тоже осуждаю, через 5 лет хуй кто вспомнит кто такой Енин и почему улица его имени в центре
Людислав Чугуй 22.06.26 Mon 02:06:45 № 520181 1 >>520177Наверное, подобная хуета в любом крупном промышленном городе(Югавастока) творилась, с конца восьмидесятых и по нулевые.
Браслав Фучко 22.06.26 Mon 02:15:17 № 520182 >>520172> «Бігуни» об'єднувалися в загони за територіальною ознакою, створювали свої закони, форму, атрибутику, статут. > Залежно від місця проживання кожне з угрупувань носила горду назву «бики», «коні», «голубці», «вокзальні». > У загони входили «старшаки» (юнаки 17-18 років), «малолітки» (15-16 років), «мультики» (14-15 років) і наймолодші «пупси» (12-13 років). Як думаєте Дуче був биком, конем, вокзальним чи може голубцем?
Краматорск-кум Болех Бобровник 22.06.26 Mon 02:34:41 № 520183 >>520177Это надо быть на десяток где-то лет старше чтобы такое не только слышать, но и участвовать. Я уже этого не застал. Но мне постоянно по ушам ездили как "старогородские" пиздили "даманских" или кто там пиздился стенка-на-стенку с "17-м" участком. Сам не видел. Но все равно годами ходила репутация за Старым городом и Станкостроем что там пиздец ебанутые и можно там пропасть и найдет только в канализации по запчастям.>Еще прихуел, когда в 2013 году туда заехал, а там улицы имеют такие названия, которые наверное даже в Пидорассии переименовали годах в 1950хА ебало членина тебя в Киеве на Театральной не смущало значит? Оно там до сих пор.
Чернат Фальоса 22.06.26 Mon 02:53:23 № 520184 10 изображение.png1.24MB, 1320x1063 изображение.png59.98KB, 548x263
Нарад Майданський 22.06.26 Mon 02:54:13 № 520185 >>520183В основном по Украине все эти стенка-на-стенку закончились в 70х. Остальное - то уже пиздежь скуфов, которые там якобы "застали" что-то. Возможно, где-то очень локально и на уровне каких-то абсолютно поехавших банд, типа тех бегунов-голубцов, но не более.>А ебало членина тебя в Киеве на Театральной не смущало значит?Нет. Улицы Членина и всяких там пушкиных-гагариных - это привычное, я же не за бугром рос. А когда названия буквально "сталинские", с какими-то стремными акронимами, с какими-то орочьими терминами - это пиздец странно выглядело, даже до декоммунизации.
Віродан Браєвич 22.06.26 Mon 03:13:08 № 520186 image.png714.31KB, 1280x1280 >>520185В Одессе до середины войны всякие Буденнова, Кирова, Дзержинского и Ворошилова был
Чекан Фучко 22.06.26 Mon 03:54:47 № 520188 >>520104>Русня загоняє Іскандери в Брест, та прострілює Лівів балістикою, як Київ.Значить буде менше ракет для Києва і Одеси.
Свободан Скридло 22.06.26 Mon 05:43:49 № 520190 >>520158>ОХУЕТЬ! Я всегда мечтал чтобы компы были такими крутыми, как в тех фильмах, а не та скучная хуйня что ИРЛ.Для таких уже давно BolgenOS разработали.
Дніпро на зв'язку Балкан Скриняр 22.06.26 Mon 06:48:57 № 520191 1 Подробнее в шапке профиля👉.mp40:21, 5.39MB, 720x1280 ор блядь
Дніпро на зв'язку Балкан Скриняр 22.06.26 Mon 06:54:00 № 520192 >>520176>>520158Никогда такого не понимал, у меня от этого вайб 4пидорахи
Козак Скриняр 22.06.26 Mon 06:58:48 № 520193 1 Кек. Смотрю ща детский канал пиксель. Там типа программа где учат букву А. Взрослая девушка и два пиздюка - девочка и мальчик примерно 4-5 лет. Девушка разговаривает на укр, а пиздюки даже не пытаются и видно что его нихуя не знают и в жизни не используют. Сложно что ли было найти украиноговорящих детей? Моя например чисто на укр говорит, и множество ее подруг из садика тоже
Дніпро на зв'язку Балкан Скриняр 22.06.26 Mon 07:20:30 № 520194 1 Вот всё 💔Пусть начнётся новая, интересная жизнь#крымский мост#севастополь #переезд.mp40:11, 2.74MB, 720x1280 Не хочется уезжать из севаса ©
Дніпро на зв'язку Балкан Скриняр 22.06.26 Mon 07:22:53 № 520195 >>520193Ну такое. У тян младшие брат и сестра, 12 лет, украинский знают ещё хуже, чем я. Несмотря на укр. программу обучения. Впрочем, нихера они и не учатся с этим ковидоми удаленкой проебана вся база
Діян Лупенко 22.06.26 Mon 07:27:25 № 520196 2 >>520195Так воно не й дивно, коли навіть на борді для онаністів анонімусів, де над тобою навіть теоретично посміятися не зможуть, ти пишеш не українською :)practice makes perfect ©
Дніпро на зв'язку Балкан Скриняр 22.06.26 Mon 07:33:47 № 520198 Когда у нас такая ситуация, в этот момент главное не отчаиваться, а продолжать жить , гулять с д.mp40:52, 20.71MB, 720x1280 Чот у них там как-то не задалось в потемкинской деревне-то.
Фрол Павлушко 22.06.26 Mon 08:12:44 № 520199 3 >>520193Украинский негде использовать, кроме как в Украине. Поэтому и не учат.
Дідогость Вівсянко 22.06.26 Mon 08:14:30 № 520200 Штучний інтелект стає новою основою глобального військового стримування (замість ядерного).Швидкість реакції сучасних ракет і дронів перевищує можливості людського мозку. Перемагає та сторона, чий бойовий ШІ швидше аналізує супутникові знімки, виявляє цілі та віддає наказ на ураження. Відставання в алгоритмах означає миттєвий розгром інфраструктури ще до того, як командування встигне зреагувати.Рої дронів та роботизовані комплекси, здатні воювати в умовах повної відсутності зв'язку (РЕБ) завдяки локальним комп'ютерним моделям зору, роблять класичну живу силу та важку техніку вразливими.ШІ-платформи (на зразок тих, що розробляє Palantir для Пентагону) моделюють мільйони сценаріїв поведінки супротивника, дозволяючи блокувати логістику та війська ще до початку їх розгортання.Для ядерної зброї існують договори (СНВ, ДНЯЗ), інспекції та механізми контролю. Для військового ШІ немає жодних юридичних рамок, а перевірити наявність бойового коду на серверах супротивника фізично неможливо.Якщо програма виявляє ціль і знищує її за мілісекунди, людина в ланцюгу прийняття рішень (Human-in-the-loop) стає зайвою ланкою. Це веде до повної автономізації насильства.Якщо у XX столітті супердержавою вважалася країна з найбільшою кількістю плутонію, то у XXI столітті супердержава — це країна з найпотужнішими дата-центрами, найефективнішими алгоритмами квантизації моделей та безперебійним доступом до передових напівпровідників (чипів).
Браслав Фучко 22.06.26 Mon 08:18:19 № 520201 5 >>520199Простите а где японский, тайванский, мароканский, финский, естонский можно использовать?
Козак Скриняр 22.06.26 Mon 08:18:39 № 520202 4 >>520200>Штучний інтелект стає новою основою глобального військового стримуванняДе?>Перемагає та сторона, чий бойовий ШІ швидше аналізує супутникові знімки, виявляє цілі та віддає наказ на ураження.Де?>Рої дронівДе?
Оксен Шаня 22.06.26 Mon 08:30:15 № 520203 5 >>520199Так русєк тим більше нєгдє, якщо ти не зібрався емігрувати в парашку.
Оксен Шаня 22.06.26 Mon 08:54:12 № 520205 1 >>520204Нє, космополіти вчать світові мови, а не пост-імперську хуйню, на якій ти навіть заяву не можеш написати в себе вдома.
Діян Лупенко 22.06.26 Mon 09:00:42 № 520206 >>520201Ну Японія робить дофіга контенту і абсолютна його більшість ніколи не перекладалась. Практично кожен анімуфаг на старті своєї кар'єри мріяв чи навіть планував "вивчити" японську.
Оксен Шаня 22.06.26 Mon 09:05:10 № 520207 1 >>520206Ти можеш знайти таке виправдання для будь-якої мови, був би інтерес.
Ратибор Кизима 22.06.26 Mon 09:11:42 № 520208 IMG_7611.mp41:09, 24.77MB, 720x1280 Ого! Це Стерненко прикрутив Старлінк до ФПВ?
Діян Лупенко 22.06.26 Mon 09:16:25 № 520209 1 >>520207Настільки ж "вагомого" не знайду. Візьми українську - абсолютна більшість українців і тепер бігає по москальських ресурсах за дозою контенту бо1) нашого дуже мало (логічно, почали лише після 22 року)2) англійську не знають (федоров банально пиздить)Німецька? Окей, давай пометикуємо разом що з відомого контенту німецькою мовою ти знаєш. Крім Майн Кампф. Серіал Dark? Окей, приймається (але він був дубльований англійською, а має субтитри на інші мови). Що ще? Суперпопулярний на протязі пари місяців в 90х гурт Mo Do? Хінді, суахілі, мова навахо?
Антон Гойло 22.06.26 Mon 09:23:14 № 520210 1 >>520208Когда уже будет лайв трансляция с фпв дронов по подписке?
Серафіон Гаранжа 22.06.26 Mon 09:27:31 № 520211 5 >>520195>с этим ковидоми удаленкойЯ уже слішком старая штоби учить укрАинский, пускай уже мои дети учат@діти учать свиносообачу, бо москвороті тільки на ньому дома й хрюкаютьЩо могло піти не так?
Оксен Шаня 22.06.26 Mon 09:42:13 № 520212 >>520209На німецькій ДОХУЯ академічного і професійного контенту, цілий корпус класичної літератури і філософії. Ну тобто, якщо ти там не деградував ще до рівня споживання тільки серіальчиків, то щось знайти можна. Більш того, навіть в тамтешніх серіальчиках треба варитися, щоб знати варіанти. Ну і багато перекладного, так.По своїй структурі німецька взагалі - найкращий замінник русєка, фактично там представлені ті ж самі категорії (в сенсі, що радянським технічним підручникам відповідають німецькі, російським перекладам англомовного контенту - німецький переклад і так далі).
Путята Бідило 22.06.26 Mon 09:44:37 № 520213 4 >>520209Я в себе на ютубі старанно повичищав руснявий контент, просто тицяв "не рекомендувати". Буває вилазить звісно але не в такій кількості як раніше, тим паче русня буває маскується, але зараз кумедно що коли мені попадається руснявий відос в шортсах, автоматичний перекладач озвучує мені англійською або українською. Так ось, українського контенту не так вже й мало на поточний момент, я наприклад чисто принципово ставлю лайки українським ковалям контенту щоб бампати їх, навіть якщо мені не сильно сподобався контент, все одно плюсик ставлю. Проблема в тому що деякі патріотичні патріоти хуй клали і займаються тим що прибігають до творців контенту і починають там шукати гіменце, ну є така риса на жаль, не вистачає солідарності в деяких.
Дніпро на зв'язку Балкан Скриняр 22.06.26 Mon 09:56:55 № 520214 >>520212> На німецькій ДОХУЯ академічного і професійного контенту, цілий корпус класичної літератури і філософії. Как ты сам заметил, нужно только специалистам, которых условных 1-5% населения. Остальные будут смотреть сериалы и шоу, и это норма, а не деградация.
Оксен Шаня 22.06.26 Mon 10:05:16 № 520215 >>520214Будь-кому, хто працює по спеціальності, що потребує вищої чи середньої освіти, бажано почитувати професійні книжки. І навіть вантажникам було б непогано читати книжки по Fördertechnik та всякі Sicherheit bei Kranen.
Дніпро на зв'язку Балкан Скриняр 22.06.26 Mon 10:09:52 № 520216 >>520215Тогда предлагаю простой мысленный эксперимент. Во время прогулки ты по городу ты столкнешься с кучей людей на своих местах. От продавца и кассира, до до патрульного, бармена, таксиста, работника на АЗС, работника жкх, водителя ОТ, штукатура и плиточника, пидорасящего магазинчик рядом и тдКому из них нужно выучить новый язык и читать проф.литературу на мемецком?
Дніпро на зв'язку Балкан Скриняр 22.06.26 Mon 10:10:54 № 520217 2 >>520215> І навіть вантажникам було б непогано читати книжки по Fördertechnik та всякі Sicherheit bei Kranen.Кек. Ну вот их менеджер и уволит как оверквалифаед кадров. И возьмет васю, который не выебывается и делает так, как ему сказал гражданин начальник.
Дажбог Врублевський 22.06.26 Mon 10:11:17 № 520218 >>520215> професійні книжкилітералі 99% є на англ; німецький тобі знадобиться хіба що якщо ти дохуя ілітарій і хочеш читати шопенгауера в оригіналі
Дажбог Врублевський 22.06.26 Mon 10:16:18 № 520219 image.png70.53KB, 1210x595 не зрозумів, я думав піссділ не стався
Оксен Шаня 22.06.26 Mon 10:17:48 № 520220 >>520216Та бажано всім. Ми ж говоримо про хороший варіант, а не про те, як є. Суспільство ж чогось придумало писання книжок і професійну літературу, освіту та інше.>>520218Ти знаєш німецьку і англійську, і читаєш технічні книжки, щоб порівнювати? Тому не пизди, там дохуя унікальної літератури і свій підхід.
Дажбог Врублевський 22.06.26 Mon 10:20:15 № 520221 >>520220> там дохуя унікальної літератури і свій підхідкласно, шкода що або вона нікому ніхуй не потрібна, а якщо потрібна то має переклад, бо на відміну від філософодрочєва цінності при перекладі воно ніякої не втратить
Синьоок Грималюк 22.06.26 Mon 10:23:56 № 520222 >>520219в 20 сторіччі почали не оголошувати війни, в 21 - мир.
Козак Скриняр 22.06.26 Mon 10:30:38 № 520223 image.png9.01KB, 109x407 >>520219Ну если приблизить еще ближе то там вообще пиздец, обвал рынка
Козак Скриняр 22.06.26 Mon 10:33:19 № 520224 1 image.png92.94KB, 1777x606 >>520219А вот так выглядит обвал это на месячном графике
Козак Скриняр 22.06.26 Mon 10:37:12 № 520226 image.png100.20KB, 1777x606 >>520219А вот тут я тебе отметил на графике выходные за последний месяц. Видишь зависимость?
Дажбог Врублевський 22.06.26 Mon 10:43:07 № 520227 >>520226єблан, я про те що іран вчергове відмінив піссділ(після якого "абвал" і стався) і, наче як, закрив ормуз, а нафта досі вверх не пішлаале да ти єбать геніальний аналітик, ціли три поста висрав, без тебе б не здогадались
Гулак Боюн 22.06.26 Mon 10:56:03 № 520229 >>520193Соціум рішає. У мене в селі (Кіровоградщина) була знайома дівчина, яка укр мовна була. А в 16 поїхала в Кривий Ріг в медучилище і через 2 роки російськомовна стала
Оксен Шаня 22.06.26 Mon 10:57:27 № 520230 >>520221Так німецькою ти англомовні підручники чи монографії також особливо не знайдеш, окрім найбільш розхайпаних чи тих, які перекладають самі американські видавництва. Там своя замкнена і незалежна освітньо-наукова екосистема, яка дозволила побудувати достатньо розвинену цивілізацію.
Ананій Лісничук 22.06.26 Mon 10:57:50 № 520231 1 >>520226>>520227Ви мені дивіться, бо мій корєш теж спершу ці графіки аналізував, ща віддає пів зарплати мікрокредитним компаніям через суд, ще півтора ляма гривень осталось віддати
Козак Скриняр 22.06.26 Mon 10:58:44 № 520232 >>520227Так как бы мой пост о том что влияние "отмены писдила" минимальные. Потому что рыночек уже заебался скакать от их биполярочки и для шатания уже надо что то по мощнее.
Діян Лупенко 22.06.26 Mon 10:58:56 № 520233 >>520212> Ну тобто, якщо ти там не деградував ще до рівня споживання тільки серіальчиків, то щось знайти можна. З таким підходом, якщо в тебе нема якоїсь особистої потреби в німецькій мові, перспективніше вчити англійську. Просто. Більше. Всього. А не лише якесь там "шось". Я в школі німецьку вчив (тоді обирали ту мову яку вчили батьки, а в моїх в школі лише німецька була з іноземних), навіть "непогано" її знав. І, визнаю, маю якісь ностальгічні спогади до неї. Але англійською далі було все. Комікси, відеоігри. І німецька забулася трохи швидше ніж негайно. Зараз до тих коміксів з відеоіграми додалася ще технічна література і англійська використовується і вивчається далі аж бігом.>>520213> я наприклад чисто принципово ставлю лайки українським ковалям контенту щоб бампати їх, навіть якщо мені не сильно сподобався контент, все одно плюсик ставлю.Я хз шо там в ковалях може не сподобатись, це ж офігенна тема. Якщо тобі цікава робота руками то зверни увагу ще на столярів-теслярів. Але, загалом, лайкаючи "слабкий контент" ти потураєш розвитку слабкого контенту. Хтось зробив фігню, це полайкали бо толерантність та політкоректність це ж "прогресивно". І людина далі хуяре хуйню. Бо казати що це хуйня - табу. В США та ЄС вже виросло кілька пололінь яке звикло до "призів за участь" і тепер страшезно скандалить коли дізнається що ірл, загалом, призи дають лише за перемогу. > Проблема в тому що деякі патріотичні патріоти хуй клали і займаються тим що прибігають до творців контенту і починають там шукати гіменце, ну є така риса на жаль, не вистачає солідарності в деяких.Ти ж в курсі що абсолютна більшість тих "творців контенту" десь до 23-24 років хуярила контент під москалів і хуй забивала на "солідарність з Україною", та? :) Патріотизм патріотизмом але монетизація мусить монетизуватися. І лише так звані "мовні патрулі" змусили їх перейти на українську. Бо внутрішньої потреби творити в них нема. Є лише бажання заробляти. І в перші ж дні після припинення війни всі ці "патріоти" розвернуться в бік рашки знов. Чому я так вважаю? Я достатньо старий і пам'ятаю що було в 2014. >>520229Поцікався в неї якою мовою були підручники і якою мовою велося навчання. Моя колишня якийсь "медик" (я не шарю) і коли ми з нею сиділи за книжками, все то було російською мовою.
Фаласій Недря 22.06.26 Mon 11:02:24 № 520234 6 IMG_1173.webm3:30, 31.49MB, 1280x720 88.jpg236.52KB, 1280x720 Оператори 73-го морського центру ССО здійснили наліт на противника, знищили ворожу позицію та взяли в полон кількох солдатів Своих НебросалияГрупа спеціального призначення успішно виконала спеціальне завдання в одній із північних областей. Інфільтрація відбувалася як на багі, так і пішим порядком.Спочатку оператори дорозвідали передову позицію противника, де виявили речі та елементи військового спорядження. Згодом було встановлено й місце перебування ворога.Пропозицію здатися росіяни спочатку відкинули та намагалися чинити опір. Утім, щільний вогонь у їхній бік і отримані поранення змусили ворога передумати.Під час «оформлення» полонені розповіли звичну для окупантів історію про те, що командування покинуло їх напризволяще.Після надання домедичної допомоги противнику наші воїни взяли їх для поповнення обмінного фонду, а саму позицію знищили.
Даміан Купріяненко 22.06.26 Mon 11:02:28 № 520235 >>520220Нутк да, до 20 века с гаком немецкий был языком науки, пока все не бежали / продались за кокаколу в пиндостан.
Ананій Лісничук 22.06.26 Mon 11:02:58 № 520236 >>520228Вони досить туго платтям затягнуті, плюс не такі здорові щоб ходуном ходити
Путята Бідило 22.06.26 Mon 11:11:26 № 520237 >>520233> Я хз шо там в ковалях може не сподобатись, це ж офігенна тема.Я мав на увазі "ковалів контенту", а не реальних ковалів. Хоча реальних я також дивився.> Але, загалом, лайкаючи "слабкий контент" ти потураєш розвитку слабкого контенту.Слабкого контенту завжди буде більше ніж якісного, так було завжди, можливо в майбутньому усі будуть талановиті, але хз. Відповідно, абсолютно монопенісно чи потураю я розвитку слабкого контенту чи ні, в мене інша ціль - щоб українського контенту ставало більше, тому я буду потурати навіть найслабшому блогеру, якщо він штовхає український контент, доки укрконтент не вийде на потрібний рівень.> вже виросло кілька пололінь яке звикло до "призів за участь"Це загальна проблема двох крайнощів. Одних задрочили до плінтуса що треба бути лише відмінником, інакше ти невдаха, других не дрочили взагалі і також не дуже вийшло. Як каже Фокс Малдер - істина десь посередині.> Ти ж в курсі що абсолютна більшість тих "творців контенту" десь до 23-24 років хуярила контент під москалівНе дивно, бо свої до того хуй клали на власний контент. Наші споживачі й Моргенштерна не гребували слухати.
Оксен Шаня 22.06.26 Mon 11:34:46 № 520238 >>520233>перспективніше вчити англійськуВ тебе немає ніяких обмежень вчити багато мов, окрім часу. Я б сказав по власному досвіду, що для комфортного існування потрібно знати як мінімум дві іноземні мови окрім східнослов'янських: одна з них англійська, і інша - теж якась контентонасичена незалежна мова (хоча я віддаю перевагу європейським: німецька, французька чи іспанська, в залежності від того, який вайб, культурка і контент більше подобається). Я знаю більше, ніж дві, але то вже костилі навіть з моєї точки зору.
Серафіон Гаранжа 22.06.26 Mon 11:34:47 № 520239 2 01.mp40:55, 5.24MB, 720x1280 image.png586.27KB, 1080x1015
Краматорск-кум Болех Бобровник 22.06.26 Mon 11:57:16 № 520242 2 крым.mp40:24, 7.91MB, 608x1080 крым1.mp40:24, 5.66MB, 720x1280 крым2.mp40:31, 4.38MB, 720x1280 Снято на разбомбленном довжике конечно же.
Ратибор Кизима 22.06.26 Mon 11:58:47 № 520243 6 0622 (1)(7).mp40:04, 6.06MB, 1080x1080 0622 (1)(6).mp40:07, 8.91MB, 1080x1080 Фламінгич по воронежу відпрацював.
Діян Лупенко 22.06.26 Mon 11:59:52 № 520244 >>520241БлялолКоли відбував свій термін на новійпошті то дещо охуївав з того наскільки все керовництво там російськомовне. Кожен дейлік російською. Більшість менеджерів з ким я спілкувався по телефону по дефолту відповідають російською. Дехто переходив на українську правда.
Ратибор Кизима 22.06.26 Mon 12:00:33 № 520246 3 photo_2026-06-22_11-58-00.jpg156.21KB, 1280x960 >>520243Красиво.
Дніпро на зв'язку Балкан Скриняр 22.06.26 Mon 12:06:14 № 520248 1 >>520244Да в общем то не удивительно. В моей соц.бульбашке вообще сложно найти украиноязычных, хоть и при сохранении в общем случае проукраинских взглядов Возможно, играет роль то, что эти проукраинские настроения строятся от нелюбви к Чеченская Пенетрация, а не большой и светлой любви к Украине:)
Серафіон Гаранжа 22.06.26 Mon 12:07:31 № 520251 {A204E74F-5EB5-4635-8638-D9EA745AA3AD}.png205.33KB, 590x447 >>519862Офіційно
Оксен Шаня 22.06.26 Mon 12:17:23 № 520254 >>520241>Найди для украинскогоЯ пам'ятаю як на двачах хлопець вчив норвезьку щоб читати Кнута Гамсуна в оригіналі. Можеш почати відвойовування своєї української зі списків типуhttps://uk.wikipedia.org/wiki/Список_100_найкращих_українських_літературних_творів_(за_версією_Українського_ПЕН-клубу) чиhttps://theukrainians.org/spec/100romaniv/Загалом це все залежить від твоїх інтересів і твого сприйняття себе (може захочеш себе позиціонувати інтелектуальною богемою серед студенток філфаку).
Даміан Купріяненко 22.06.26 Mon 12:19:17 № 520255 >>520248Арестович должен был возглавить движение малоросо-русофобов, но совкодрочерсво и любовь к великай пидорусскай культуре не позволило.
Алим Мукоїд 22.06.26 Mon 12:20:41 № 520256 551978e-a9cf4cf-peskov.webp23.92KB, 680x381 >>520243Воронежцы ведь мечтали, чтобы их бомбили. Ну, вот.
Діян Лупенко 22.06.26 Mon 12:20:55 № 520257 >>520247Перше лолТакий собі евфемізм бо робота (після 2014, за розповідями олдфагів) дійсно хуйова. Можна довго розписувати чому але загалом все це зведеться до жадібності та безкарності менеджменту. >>520248Ну це напевно страндартна фішка в останні роки. Он, в США Трампиню обрали не тому що він такий ахуєнний та няшний, а тому що всіх доїбали його конкуренти. На фоні яких упоротий дід ще непогано виглядав.
Дніпро на зв'язку Балкан Скриняр 22.06.26 Mon 12:23:59 № 520258 >>520255Хз. Я считаю Люсю просто коммерсом без какого-либо визионерства.
Даміан Купріяненко 22.06.26 Mon 12:24:30 № 520259 >>520245Ну так для одних это повод этот контент создавать, а для других - игнорировать.Но если делать онли второе, то потом начинаются всякие "не верю что можно преподавать квант.физику на мове".
Ратибор Кизима 22.06.26 Mon 12:26:04 № 520261 3 video_2026-06-22_12-19-40.mp40:18, 1.68MB, 416x640 Ну не знищено, але кілька ракет залетіло. Завод наче займається електронікою для военки, включно з радянськими та силовими (що доволі важко замінити).
Дий Каня 22.06.26 Mon 12:26:52 № 520262 6 >>520251> 2022 Військові: нам би фортифікацій щоб не ловити арту і атаки в чистому полі> @> 2022 Дуче: > > 2022 Військові: нам би мобілізацію щоб підмінили нас, хоч на якийсь час> @> 2022 Дуче: > > 2023 Військові: нам би дрончиків швидких та весільних, бо жити хочеться.> @> 2023 Дуче: > > 2023 Військові: Нам би реформу в армії зробити, корпуса, дивізії там. Відповідальні за мясні накази> @> 2023 Дуче: > > > 2026 Військовий частини №1337: Було б непогано дати частині назву якогось патріота> @> 12 seconds later Дуче: Я повинен їх підтримати! Вони наш захист!> Реальна історія від початку і до кінця. Я зараз не тролю.
Дніпро на зв'язку Балкан Скриняр 22.06.26 Mon 12:27:42 № 520263 >>520259Кроме повода на хороший контент нужны бабки. Много. И время, реально много времени.Т.е это доступно тем, кто уже заработал своё в жизни И при этом имеет мотивацию (и железную волю) тащить вперёд бренд "Украина"И, я так думаю, что большинство из малого количества таких людей сейчас в войске, а не в ютубе :)
Ратислав Кукуріка 22.06.26 Mon 12:29:15 № 520264 1 VID_20260622_122724_206.mp40:49, 6.19MB, 720x1280 VID_20260622_122811_076.mp40:14, 880.32KB, 480x852 >>520243
Владислав Врублевський 22.06.26 Mon 12:30:02 № 520265 99960.jpg212.83KB, 1600x1066 >>520252Как же хорошо что народ-стрингер делает детальный видео обзор прилетов
Ратибор Кизима 22.06.26 Mon 12:33:10 № 520266 1 photo_2026-06-22_12-26-38.jpg148.41KB, 803x1071 0622 (1)(18).mp40:15, 20.14MB, 1080x1920 >>520265>>520264Половина завода вціліла. Але це його обнулить на місяць як мінімум. Поки вони перебудують виробництво з урахуванням того що залишилось, та того, що можна відновити. але ось це вже діло - а не дронами фасад бити. Та й по грошам, десь рахували, що умовний той наліт на Капотню, це 20 ракет іскандерів. Щось мені підказує, що 20 ракет іскандерів по мск дали б більше вихлопу.
Ратислав Кукуріка 22.06.26 Mon 12:33:13 № 520267 2 VID_20260622_123200_331.mp4.mp40:17, 1.39MB, 384x384 Удар по железнодорожной инфраструктуре в Брянске
Волох Подда 22.06.26 Mon 12:39:06 № 520268 1 image.png724.53KB, 1256x1280 причем это даже не половина скорее всего. писюнов и прочих нету.у пидорах всего одна елка и та без бч. терпеть был указ!
Дажбог Врублевський 22.06.26 Mon 12:42:43 № 520270 >>520263> на хороший контент нужны бабки. Много. так-то піздьож, художник завжди був голоднимхоча зараз роблячи контент на ютуб на якісь ~100к переглядів за відос можна вже житипро музикантів вже говорити не буду, вони чисто тягнуть на любові до мистецтвахоча дивлячись що ти маєш на увазі під контентом, якщо фільми з бюджетом на мільйони баксів то да
Ратислав Кукуріка 22.06.26 Mon 12:43:18 № 520271 4 IMG_20260622_124222_469.jpg109.38KB, 1024x496 Вночі було уражено центр космічного зв’язку «Дубна» у Московській області. На об'єкті спостерігається масштабне задимлення – Генштаб
Волох Подда 22.06.26 Mon 12:45:52 № 520273 6 IMG_6156.mp40:49, 9.95MB, 464x848 image.png1.05MB, 864x1152 Стармер уходит с поста премьер министра Британии?Уебите на последок штормами по заводу полупроводников в воронеже!Success.
Оксен Шаня 22.06.26 Mon 12:48:21 № 520274 >>520260Так тобі нічого не треба вчити, ти вже живеш в середовищі. Більш того, це стандартна ситуація для звичайних не широко розповсюджених мов Європи, тієї ж норвезької, де хоча є якийсь набір технічної літератури, однак населення знає англійську і користується нею в освіті. Але в Норвегії всі вчать і розмовляють норвезькою. Цікаво було б порівняти ситуацію з Польщею як країною приблизно таких же розмірів, однак я не шарю.>практической пользеВизнач критерії.
Даміан Купріяненко 22.06.26 Mon 12:49:54 № 520275 >>520263Много нашей узкоязычной богемы свитчнулись на мову, хотя знали что по охватам это убыток. Со временем получили частичную компенсацию на волне роста популярности Украины по миру.
Гордош Брюховецький 22.06.26 Mon 12:51:57 № 520276 1 >>520198Судячи по говору, вона місцева, так шо хз чи виписувати її в воріженьки і злорадствувати.Взагалі, печально це все. Я тривалий час і криманів з донбасятами у воріженьки не виписував, та й зараз ніби як ні. Але після пари років повномасштабки якось зникло співчуття до них. Типу, коли в часи ато домбили їх міста, то були думки (і переживання) що там наші люди страждають. А зараз якось похуй, хоч і розумію, що там далеко не всі хотіли бути окупованими і не всі мають можливість/яйця виїхати. Хз як би я вчинив на їх місці, якби русня свого часу не зробила жест доброї молі (до мене десь 40км не дійшли, а потім взагалі відкотились).Коротше, печально це все.
Євпсихій Голованнік 22.06.26 Mon 12:53:07 № 520277 2 >>520261> Ну не знищеноЯ той ще зрадойоб, але ось так насрати димом - це навіть для приліплення виводів до готових кристалів повна пизда надійності, а для самого виробництва тим більше, може виявитися простіше будувати новий корпус, ніж пробувати відмивати вціліле.
Волох Подда 22.06.26 Mon 12:58:57 № 520278 1 image.png14.30KB, 339x192 >>520261угараешь? завод полупроводников. там даже малейшее колебание всю цепочку производства захуярит, а тут шторм шедоу наведался. не будьте такими додиками и прошаривайтесь. даже капча с тебя угарнула
Ратибор Кизима 22.06.26 Mon 12:59:49 № 520279 1 1773855679-2775.webp56.09KB, 1200x720 >>520268Це різні концепції. Та нам йолку зробити з БЧ не помішає, як з Блискавкою. Доречі, а знаєте чого там немає БЧ? Бо у виробника немає дозволу на це. От тут, як раз зарегульована олігархічна пинерація нам допомагає. Якщо коротко - то у нас пісюни створювались з прицілом на операторів зенітних ФПВ, які вже рік-півроку працювали в небі. Тому був обранний такий дизайн. Він має массу переваг, значно кращу еффективність, але й кваліфікованних операторів, з досвідом на зенітних ФПВ. У русні немає такого костяка зенітних фпв операторів. Зато є тисячі обьектів, де треба буквально алкаша, заводчанина, та таджика змусити еффективно збивати. Тому вони обрали дизайн буквально електричного ПЗРК. Насяльніка передає ланці голосовуху з вектором. Таджик/алкаш чує-бачить, активує йолку, по механичному прицілу з руки тримає сектор, чує піск - пускає. Алгоритм якому можна навчити будь кого за тиждень. Але це працює тільки в хорошу погоду, при візуальному контакті, якщо дрон бензиновий, якщо він не залетить в хмарку, якщо між стрілком та дроном немає ніяких перешкод на траекторії. Ну й т.п. але якщо в МВГ з кулеметами, давали б наших ялинок, якщо б війська давали б наших ялинок якого залітного Орлана йобнути напряму, який ось тут й зараз є - то було б краще.>>520277Перший промповерх скоріш за все уцілів, Центральні - де маленьки окна 50/50, тут вже від пожежі залежить. Верхній пром поверх - знищено. Обидва адмін-проект крила - вціліли по всім поверхам скоріш за все, тут вже від пожару залежить.
Оксен Шаня 22.06.26 Mon 13:03:33 № 520280 1 >>520259>не верю что можно преподавать квант.физику на мовеЯкщо зайти на сайт норвезької національної бібліотеки nb.no, то там можна знайти фактично тільки один підручник по Kvantemekanikk за авторством P.C. Hemmer. Ситуація приблизно така ж, як з нашим підручником по квантовій механіці Вакарчука. І нічого, живуть якось люди навіть без пост-імперського минулого з нав'язаною мовою (ну, майже).
Ратибор Кизима 22.06.26 Mon 13:04:46 № 520281 >>520278>>520277Ну завод випадає в нуль десь на місяць гарантовано. Але щось там відновити реально за рахунок першого промповерху. Він не горить, тому скоріш за все стелю там не пробило. Так не все, й багато питань. Але я б його з списку цілей не викреслював.
Антон Юшин 22.06.26 Mon 13:12:25 № 520285 4 >>520193Я вообще не помню такого возраста когда не знал бы украинский и не представляю как это возможно. При том что Украина моего времени это буквально почти PФ в плане языка.
Ратибор Кизима 22.06.26 Mon 13:12:55 № 520286 1 0622 (1)(21).mp40:06, 8.99MB, 1080x1080 >>520281А може й згорить. Побачимо.
Волох Подда 22.06.26 Mon 13:17:36 № 520287 2 >>520286шо за гений. ценой своей жопы в которой побывает не мало инородных предметов показал заводик. слон!
Браслав Фучко 22.06.26 Mon 13:18:32 № 520288 >>520283🤣🤣🤣🤣Красава придумав свій мем, сходу, талантіще Дуче
Антон Юшин 22.06.26 Mon 13:24:04 № 520289 >>520274>однак населення знає англійську і користується нею в освіті.Ну у нас похожая ситуация.
Діян Лупенко 22.06.26 Mon 13:29:03 № 520290 1 image.png461.81KB, 667x1000 image.png657.22KB, 846x1000 image.png939.37KB, 781x1000 image.png700.30KB, 797x1000 >>520280У нас дещо інша ситуація. Якщо ти тут давно то, скоріш за все, читав за це від мене. Але про всяк випадок. Ми, з першого ж дня незалежності і, вельми вірогідно що, до першого дня повномасштабки (вельми вірогідно що і далі), забили на освітню програму українською мовою. Все що після школи мало підручники російською (часто взагалі ще застарілі радянські, де електрика вчать молитись на алюміній). ПТУ, ВНЗ, пофіг. Українською книги якщо й були то мало. Ну от пофіг було державним мужам на це. За художку, всякі там детективи-фантастики, навіть не кажу. Сколенная Вставалия, через піратство, всуху нас виїбала в 90х-00х. І продовжувала це робити і далі після 10х років, коли вони начебто підписали якісь документи з світового авторського права (я забув як то офіційно називається) і стали начебто "цивілізовані". І швидко це не пофіксати. Надто зараз, надто якщо пиляти освітні бюджети далі, замість того щоб тупо перекласти навчальну програму якогось муриканського технічного коледжу (в сфері синіх комірців американці ще не ідіоти).Але це не означає що цього не треба робити, якщо не хочеш й надалі вирощувати покоління рашкодрочерів.
Оксен Шаня 22.06.26 Mon 13:33:10 № 520291 >>520289Якщо ти про російську, то там якісь освітньо-наукові досягнення закінчилися разом з совком, тобто 35 років назад. Актуально тільки якщо ти плануєш працювати в промисловості, розквіт якої був в той період, і то здебільшого актуально в теоретичних розділах (там опір матеріалів чи теоретичні основи електротехніки мабуть не змінилися з тих часів).
Антон Юшин 22.06.26 Mon 13:34:33 № 520293 image.png29.33KB, 388x390 >>520291Я про российский, и не только в образовании далекооо
Огняник Настюченко 22.06.26 Mon 13:35:02 № 520294 3 >>520278Видимо он на производстве не работал ни разу, раз так обесценил два сильных прилёта. И уж тем более, когда речь идет о производствах со сложной цепочкой. Короче зрадоёбы как всегда
Ананій Лісничук 22.06.26 Mon 13:37:48 № 520295 1 >>520290Я б навіть не сказав що забили, просто була мишебратність і не було ціленапрямленої роботи над тим щоб своє друкувати/перекладати.Якби і було, то це б чисто на дотаціях везлося.З приводу перекладів до речі, там же не тільки піратка але і сам факт що елементарно було простіше купити руснявих книжок бо вони дешевшими були і друкувались великими обсягами.Після 14го року почався видавничий бум, зараз звісно не такими темпами йде але я особисто задоволенийон infinite jest навіть родили за 8 років накінець, правда 2к наклад тільки, але для 1.6к сторінок і досить нішевої книжані це вже перемогаєдине що О'Браєна ніхто так і не переклав за весь цей час, де мій третій поліцейський чи at swim-two-birds?
Сокіл Балабух 22.06.26 Mon 13:47:27 № 520297 9 >>520294Пізда як зажрались, йобка русні буквально щоденна, на відео стратегічний завод пробитий ракетою майже наскрізь.Результат — три лайки, і пара вялих коментів про те що слабо їбем. Всім подавай або Москву, або якісь мемні вибухи, бажано все зразу. Бо інакше вже не вставляє.
Овксент Срібний 22.06.26 Mon 13:48:34 № 520298 1 >>520240Я краще піду в ліс партизанити, ніж вивчу цю каторгу для вух і ротового апарату
Боніфатій Давибіда 22.06.26 Mon 13:53:14 № 520299 1781827533352-0.png316.54KB, 590x569 >>520240С их плодячкой - маловероятно.А вот хинду - очень даже может быть.
Діян Лупенко 22.06.26 Mon 13:59:48 № 520300 >>520295> З приводу перекладів до речі, там же не тільки піратка але і сам факт що елементарно було простіше купити руснявих книжок бо вони дешевшими були і друкувались великими обсягами.Піратки була абсолютна більшість. Вони ж в ту асоціацію світового авторського права вступили лише в 10х.Я тримав в руках книги, які (нелегально навіть для самого совка) перекладалися ентузіастами з КЛФ і скани яких потім по Фідонету гуляли. І далі то все, з всіма помилками, неточностями, йшло в друк. Бо попит на то, після краху Залізного Занавісу (це не мем з тіктоку, це історичний термін) був просто неймовірний. І не було часу то все вичитувати та фіксати. За якісь там домовленості з правовласниками взагалі нема шо казати. З відеоіграми, до речі, була та ж історія. Якщо ти не застав ті часи: десь з середини 90х всі точки окуповують так звані (піратські) "російські версії" (а англійські потроху зникають взагалі). Якість перекладів дуже часто була дуже низькою. Але цільову аудиторію це не гребло анітрохи. Англійську вони розуміли ще менше ніж "ЛОАД ГАМЕ" чи взагалі "аААаааааААаааа". І якщо тобі з якихось причин кортіло понатискать в оригінальний Балдурс Гейт то ну, ти дивний, страждай. І саме так була виграна "культурна війна".
Гордош Брюховецький 22.06.26 Mon 14:08:35 № 520302 2 >>520297Згадую 22й, дві бочки пойобані гелікоптерами і реакцію у дусі "Та ну ні. Цього не може бути. Хлопці, не ескалюйте!".
Синьоок Грималюк 22.06.26 Mon 14:09:27 № 520303 1 >>520274> Але в Норвегії всі вчать і розмовляють норвезькою. Цікаво було б порівняти ситуацію з Польщею як країною приблизно таких же розмірів, однак я не шарю.В Польщі всі вчаться і розмовляють польською, абсолютно все перекладається польською і часто використовуються польські переклади термінів. Вони дуже націоналістичні (як і Норвежці) були в міжвоєнні часи з уніфікацією і насадженням польської мови, і зараз багато хто копротивляється за неї, хоча вона в цілому некрасива. Чим старіша наукова галузь (фізика, хімія, біологія), тим більше в польській власних перекладених термінів; чим новіша галузь (ІТ, AI, бізнес), тим більше англіцизмів і міжнародних назв, тому дітям, які починають вчитись по польські в школі буває складно на початку, бо терміни дуже часто свої особливі.
Браслав Фучко 22.06.26 Mon 14:16:01 № 520304 1676849006776.png13.25KB, 330x155 >>520297>>520302ви відкриваєте для себе доросле життя
Оксен Шаня 22.06.26 Mon 14:17:22 № 520305 >>520303Як взагалі з кількістю контенту? Наприклад, якщо я зараз на на Anna's archive наберу запит Thermodynamik, то мені видасть штук 15-20 книжок, виданих за останні 15 років (абсолютно нові видання і перевидання), з яких я вже можу вибирати, що мені подобається. Як багато підручників друкується по одному предмету різними авторами/університетами за одиницю часу?
Дніпро на зв'язку Балкан Скриняр 22.06.26 Mon 14:30:14 № 520306 3 video_2026-06-22_14-27-27.mp40:58, 13.69MB, 1280x720 We Have a City to Burn!
Занько Музичко 22.06.26 Mon 14:30:15 № 520307 7 Нащо люди шукають якісь функціональні виправдання для української мови коли вже існує найперша і головна - це мовний бар'єр. Культурний паркан від русні в першу чергу, але в ідеалі взагалі від усіх. Ти вчиш інші мови щоби пролізти за чужий паркан і полутати, але ти тримаєш власний щоби контролювати вхід та витік інформації, не кажучи вже про створення оригінального контенту в умовах своєї витриманої культурної мікрофлори. Так, деякі країни живуть без власної мови, або ділять її з іншими націями. Так вони і біля дикої русні не живуть.
Оксен Шаня 22.06.26 Mon 14:31:59 № 520308 >>520290>У нас дещо інша ситуаціяУ нас дещо інша ситуація, бо треба було державі і батькам вкладатися в вивчення англійської їхніми чадами. Держава же вкладалася в пиздинг грошей, щоб відправляти тільки своїх власних дітей вчитися на захід, а батьки після совочку в більшості випадків виявилися овочами, не готовими самостійно виховувати своїх дітей без сильної руки держави. Та й мотивації не було.
Оксен Шаня 22.06.26 Mon 14:36:08 № 520309 >>520307Взагалі недавно в пол слухав цеhttps://dollchan.net/pol/res/74503.html#104958Ми прямуємо до націоналізації культури, коли навіть всякі скандинави, які прекрасно розуміють англійську, споживають більше власного культурного контенту.
Козак Скриняр 22.06.26 Mon 14:39:45 № 520310 2 video_2026-06-22_14-38-34.mp41:07, 9.09MB, 672x1280 Вотсукабля. Сейчас с кем не говорю - у всех настроение как перед освобождением Херсона. Ото будет дизмораль если нихуя не случится и просто забудут.
Путята Бідило 22.06.26 Mon 14:42:41 № 520312 4 >>520307Я більше ржу з усіляких "от на мові немає підручника по лавсановому волокну, все, не буду вчити мову.", і кажуть це з таким апломбом, наче кожен як мінімум доктор наук, як максимум Ніл Деграсс Тайсон. Сука, в соцмережах в слові хуй роблять три помилки, не можуть три слова в речення скласти, а від слова "інтеграл" в них починаються шкільні флешбеки і неконтрольована дефекація, зате подавай їм квантову фізику.
Ратислав Кукуріка 22.06.26 Mon 14:44:28 № 520313 >>520310Случится, но Херсон очень долго мариновали, с Крымом только начали, я думаю к следующему лету поспеет, когда скатится до уровня домбабве со сраньем в пакеты и пидорашки обьявят что нахуй не нужон и сделают жест доброй воли.Пропаганде надо время чтобы промыть на тольковыигрывание.
Дніпро на зв'язку Балкан Скриняр 22.06.26 Mon 14:49:39 № 520315 6 >>520310> Сейчас с кем не говорюВ моей соц.бульбашке царит напряженное настроение. Ожидают новой кампании по энергетике и возможной её эскалации ввиде ударов по водоочистке/водоотводу. Да и в целом гнетущее довольно настроение у парней.
Боніфатій Давибіда 22.06.26 Mon 14:51:49 № 520316 1761561261660-0.jpg59.62KB, 400x373 >>520310Я б им позитив превентивно откручивал.Чисто теоретически крымтусов возможно конечно же наглухо изолировать вплоть до того, что они посъебывают нахуй целым островом, но до такого пока далековато.Логистика должна её не должно быть на юге вообще и не хватать на остальных участках. Крче чтоб пидоры не могли в штурмы и наступление вообще.А признаков харьковской операции я пока не вижу.
Оксен Шаня 22.06.26 Mon 14:53:11 № 520317 >>520312Тут справа в тому, що для більшості українців ні українську, ні російсьеу вчити не треба (та навіть білоруську), бо й так вони розуміються і застосовуються. В більшості випадків це кажуть від небажання якусь мову використовувати. Вчити в строгому сенсі вже треба несхіднослов'янські мови.
Козак Скриняр 22.06.26 Mon 14:54:36 № 520318 3 >>520313Та ну. Уход пидорах из Крыма это совсем уж маняфантазии. Там даже если пидорахи буквально от голоду начнут дохнуть то хуйло не отпустит т.к. Крым это его самая влажная эротическая фантазия. Максимум уедут те кто туда приехал со всяких норильсков в поисках лучшей жизни. Ну или те сто здает хату в крупных городах, а в крым поехали жить на природе.
Путята Бідило 22.06.26 Mon 14:55:27 № 520319 >>520318Якщо вони будуть буквально дохнути з голоду, то ніхто в хуйла дозволів питати не буде, лул.
Рукомир Замора 22.06.26 Mon 14:56:39 № 520321 0610-40.mp41:17, 22.11MB, 1920x1080 zіганутий жаліється що народ і влада не ті, і нахуй воно це не потрібно
Дідогость Вівсянко 22.06.26 Mon 14:59:44 № 520322 Gemini_Generated_Image_ij2swfij2swfij2s.png2.31MB, 1408x768 Самолёты малой авиации в России стали заправлять бензином для автомобилей, потому что авиационное топливо дорожает. По данным Коммерсанта, Росавиация смягчила правила, и теперь для лёгких самолётов начали тестировать полёты на автомобильном бензине стандарта «Евро-3». Испытания проходят нормально, однако использование такого топлива может привести к проблемам — от детонации двигателя до снижения тяги, отмечают эксперты.
Путята Бідило 22.06.26 Mon 15:00:23 № 520323 1 >>520321Гондон жаліється що ним покористувались і викинули. Ну то таке, цей Залуп Прилєпін до речі кандидат на стрибок з вікна в стилі Просвірніна.
Путята Бідило 22.06.26 Mon 15:01:11 № 520324 1 >>520322> однако использование такого топлива может привести к проблемам — от детонации двигателя до снижения тягиНе бачу жодних проблем.
Діян Лупенко 22.06.26 Mon 15:04:29 № 520325 >>520312> в соцмережах в слові хуй роблять три помилкиВ хом'ячків зара новий тренд. Всьо що дауни не здатні вмістити в свій буфер (більше ніж 3-5 слів) нині переможно оголошується "написано нейронкою". А якщо там ще й помилок мало (чи нема), а розділові знаки є то ти точно будеш в них "нейрослоп". >>520308Я, типу, згоден. Але є одне "але". І воно велике дохуя. Наші 90і (для наших батьків) це люта срака і пиздець. Роботи нема, зарплат нема, ніхуя нема. Зате криза є. І таких умовах не дуже думаєш про "завтрашній день", надто в розрізі виховання дітей. День пережили? Уже добре. Я працював (не в сенсі "в тітки на городі", а "за зарплату як дорослий") з 13 років, на складі з контрабасною синькою. Дохуя в мене виховання було, ага?Якщо спрощено то тоді все "навчання дітей", в тих хто міг собі дозволити це планувати, зводилося до наступного:а) юрфак (для розумних)б) автослюсар (для звичайних)в) істфак (щоб відкосити від армії, а там ше шось придумаєм)Про ніяку "англійську" (чи будь-яку іншу іноземну мову) мови не йшло. Хіба в якихось сім'ях перекладачів, де це сімейний бізнес і +/- гарантоване працевлаштування. Та в нас пересічні люди оту англійську починали нормально вчити лише тому що це була мова відеоігр (в ті часи їх ще не перекладали). Я сам такий лол
Дідогость Вівсянко 22.06.26 Mon 15:06:26 № 520326 3 Screenshot_1.png1.81MB, 1268x953 ⚡️В Госдуме призвали немедленно изъять из банков вклады россиян и деньги бизнеса для пополнения бюджетаЛидер КПРФ Геннадий Зюганов заявил, что на счетах лежат 67 триллионов рублей граждан и 63 триллиона рублей предприятий. По его словам, эти средства — три государственных бюджета.Зюганов отметил, что такие деньги только обогащают банкиров, но не работают на экономику, производство или победу. Он добавил, что проблему можно быстро решить, забрав не менее 30 триллионов рублей.
Діян Лупенко 22.06.26 Mon 15:07:06 № 520327 >>520322Не треба ліпити відзнаку гордих Десептиконів на підорашок :) Це ображає гордих воїнів, що воюють не один мільйон років.
Нарад Майданський 22.06.26 Mon 15:07:30 № 520328 image.png10.61KB, 175x55 >>520290>Все що після школи мало підручники російською (часто взагалі ще застарілі радянські, де електрика вчать молитись на алюміній). ПТУ, ВНЗ, пофіг. Українською книги якщо й були то мало. Ну от пофіг було державним мужам на це.Ты уже перегнул. Методички в вузиках были на украинском и постоянно обновлялись (их делали преподы, это было частью их работы - они еще иногда приторговывали ними).(капча попалась)
Сокіл Балабух 22.06.26 Mon 15:08:34 № 520329 >>520326Чекаємо максимально дегродських заяв від голів решти "опозиційних" партій
Діян Лупенко 22.06.26 Mon 15:09:56 № 520330 >>520328Так "методичка" це не фулсайз офіційно затверджений підручник. Методичка це дрібний буклетик, друкувалося ледь не в деканаті (бо більш ніде принтера не було).
Синьоок Грималюк 22.06.26 Mon 15:10:44 № 520332 >>520305про саме наукову літературу - хз, щось буде для студентів 100% в міру нове по польські, але глибше треба англ, звичайно.
Владислав Врублевський 22.06.26 Mon 15:12:20 № 520333 14 67765765765.jpg110.78KB, 1274x1087 Военпорки уже отпевают заводчан
Жаданець Гасюк 22.06.26 Mon 15:15:09 № 520334 1 >>520318> Там даже если пидорахи буквально от голоду начнут дохнутьКак только это произойдет, пидорахи сразу созовут ООН и обвинять Украину в геноциде и голодоморе(спиздят название) включат свой потужный станок пропаганды и наши уважаемые партнёры в лице Европы и США запретят нам проводить изоляцию Крыма иначе хуй нам а не помощь
Путята Бідило 22.06.26 Mon 15:17:45 № 520336 4 >>520334Єбать, а ми скажемо що ЗСУ хоче нагодувати кримчан, а русня не дає, потрібна міжнародна коаліція для деокупації та порятунку.
Рукомир Замора 22.06.26 Mon 15:18:01 № 520337 1 Сьогоднішні прильоти по Воронежу — черговий приклад того, як продовжує деградувати російське ППО. Кампанія по знищенню РЛС, пускових установок і складів із ракетами принесла свої плоди. Вперше ми це побачили, коли вщент знищили «Кремній Ел», потім — коли кілька «Фламінго» прилетіло по «Прогресу», а тепер ось Воронеж.Тут, звичайно, грає на користь і дефіцит ракет, коли ППО є, а стріляти нічим і розміри «вєлікай Росії», які фізично неможливо перекрити радарами. Але найбільше, як мені здається, грає роль відсутність єдиної системи керування ППО як такої, або її вкрай слабка й неналагоджена робота. На це до речі натякає і дуже дивний алгоритм за яким в Росії оголошується тривога, коли загрози нема, а тривога є і навпаки.Це створило умови, за яких Україна завдяки 10–15 ракетам здатна завдати більше шкоди, ніж росіяни завдають запуском 30–50 ракет. От тільки якщо росіяни вже здебільшого досягли піку виробництва дорогих ракет і рухатимуться шляхом спрощення та створення інших систем із меншою бойовою частиною («Герань-5», «Бандероль» та інші вироби), то Україна йде від зворотного.Спочатку в нас створювалися спрощені "ракето-дрони" (Барс, Паляниця), паралельно відбувався розвиток повноцінних крилатих ракет (авe "Нептун" і "Фламінго"). Поступово з'являються дешеві ракети західної розробки і виробництва (першочергово це був ERAM, але таких систем ставатиме більше). При цьому стеля виробництва крилатих і балістичних ракет буде набагато вищою — як за рахунок власного виробництва в Україні, так і завдяки допомозі західних країн.І звичайно, нікуди не зникнуть дрони, які продовжать летіти туди, куди треба. Після атаки на Москву мені стало цікаво, чому нам це вдалося. Очевидно, ми відправили туди сотні дронів, щоб перевантажити ППО, але стало цікаво, чому ну було видно дронів-перехоплювачів. Перше, що спало мені на думку, — це класична для Росії схема, коли великі виробники великого ППО душать виробників малого ППО.Але, як пишуть самі росіяни, все набагато тривіальніше:«Мы не сбиваем столько, сколько надо, не потому, что у нас "нет перехватчика", а потому, что никто не заморачивается оргухой, пытаясь решить вопрос изделием. До смешного: "у нас уже всё есть, мы вот перехватчики купили"».І цим варто користуватися, адже чим більше буде ударів, тим складніше буде все організувати.Головне — не переоцінювати самих себе і не «воздуханитись», а робити роботу. Про що ми часто забуваємо.
Путята Бідило 22.06.26 Mon 15:18:30 № 520338 >>520334А, і до речі підорахи можуть свиснуть в хуй, бо відповідальність за голод на окупованих територіях лежить на них.
Браслав Фучко 22.06.26 Mon 15:18:52 № 520339 1 >>520336Оцей діло каже. Зразу видно Долчан це сінк танк
Войнило Чугуй 22.06.26 Mon 15:20:06 № 520341 >>520325В ВСЖ школах тогда вообще весело было, некомпетентные учителя с деменцией, обилие быдла в классах с которым приходилось перманентно конфликтовать, короче англюсик тоже в основном пришлось по играм и фильмам изучать.Сейчас у зумерков как то больше возможностей изучать языки, под рукой интернеты с кучей информации, а в мои времена даже книгу нужную достать было проблемой.
Владислав Врублевський 22.06.26 Mon 15:21:26 № 520342 3 Васильевка. Уничтожение моста 22.06.2026 (2).mp40:21, 8.18MB, 1280x672 Васильевка. Уничтожение моста 22.06.2026.mp40:23, 8.70MB, 704x1280 4353453.png1.67MB, 1607x929 Запорожский фронтУничтожен важный логистический мост в тылу оккупантов на выезде из населенного пункта Васильевка
Путята Бідило 22.06.26 Mon 15:21:53 № 520343 >>520340Мабуть щоб підорахи не винесли секретну інформацію, хехехехе.
Жаданець Гасюк 22.06.26 Mon 15:24:09 № 520344 >>520340Наверно она про эту хуйню:Система междверной блокировки (interlock), которая используется в чистых помещениях и технологических зонах.
Козак Скриняр 22.06.26 Mon 15:24:27 № 520345 >>520343ага прям как в кино. И название канала обрезано было число случайно а не для того чтоб проверить что там Валерия еще писала
Козак Скриняр 22.06.26 Mon 15:25:17 № 520346 >>520344ага, и у которой вот вообще нет никакой аварийной защиты на случай пожара, хотя такая есть в любой другой системе
Козак Скриняр 22.06.26 Mon 15:28:45 № 520348 2 image.png237.04KB, 513x400 image.png144.26KB, 387x516 >>520342Дорога на море, НЛО
Оксен Шаня 22.06.26 Mon 15:29:45 № 520349 >>520325>І воно велике дохуя. Наші 90і (для наших батьків) це люта срака і пиздецьТа всюди в пост-комуністичних країнах була срака і пиздець, однак хтось щось робив на державному рівні, щоб з неї вилізти. І порівняй в результаті рівень володіння англійською у західних слов'ян чи Хорватії і Словенії з нашим.
Путята Бідило 22.06.26 Mon 15:29:59 № 520350 >>520346> ага, и у которой вот вообще нет никакой аварийной защиты на случай пожараВона то може й є, але створювалась ще при молодому Брєжнєві і ніколи не перевірялась, бо та кому в хуй вперлась та безпека праці. Ти наче в постсовку не жив.
Алим Мукоїд 22.06.26 Mon 15:30:44 № 520351 3 6574.jpg111.10KB, 400x719 В Воронеже срочно требуется донорская кровь. Чего это они, случилось что?
Серафіон Гаранжа 22.06.26 Mon 15:33:55 № 520352 3 image.png1.61MB, 1300x865 Зі 140 ченців “московського патріархату” рятувати Лавру в ніч удару прийшли лише п’ятеро
Антон Юшин 22.06.26 Mon 15:35:48 № 520353 image.png21.25MB, 6913x5190 >>520300>саме так була виграна "культурна війна".Да, благодаря фаргусу.
Путята Бідило 22.06.26 Mon 15:36:56 № 520354 >>520349You are underestimating english level of ukrainians, I suppose. There are a lot professions, where knowledge of Enlgish is mandatory, like sailors, developers, even military. Also, since aproximately 2000 English become more popular, in comparison with time after USSR collapse. Nowadays there are lot of content and information in English, and learning apps as well, like DuoLinguo, Huylinguo etc. Перед повномасштабкою в мене B2 було.
Дідогость Вівсянко 22.06.26 Mon 15:38:28 № 520355 9 photo_2026-06-22_15-38-01.jpg152.29KB, 1206x1532 Screenshot_1.png6.91KB, 176x63 Сквозная дырка на заводе в Воронеже после ракетного удара.
Ратислав Кукуріка 22.06.26 Mon 15:40:26 № 520356 2 Интересный момент у меня сейчас: воет сирена, по улице ездит похоронная процессия ВСУ с музыкой, во дворе на детской площадке бухают с ржанием, а в подьезде кто-то ебашит перфоратором.О, и дождик сейчас начнется, еще бы гром ебанул для полной картины.Был бы я поэтом или прочим мытцем, этот этюд вдохновил бы на творчество.
Козак Скриняр 22.06.26 Mon 15:42:43 № 520357 >>520350Давайте расставим точки на Ї. Я думаю(надеюсь) что там действительно могло кобзоннуться много работников т.к. дневная смена и т.д. Но вот эта хуита с комментов для меня звучит максимально сомнительно, даже если это реальный коммент т.к. у меня еще примерно с 2008-10 года психологическая травма - примерно в то время в Днепр совершили "терракт" (взорвалась мусорка рядом с каким то там кабаном) и весь город просто стоял на ушах - перепуганные жители насчитали около 20 взрывов. ВИдимо 20 раз услышал про взрыв = 20 взрывов. Детей забирали из школ, мне сказали сидеть в универе и не двигаться. Я с тех пор принципиально комментам не верю
Оксен Шаня 22.06.26 Mon 15:43:17 № 520358 >>520354Так є статистика + навіть в тих професіях, які ти перелічив, не кожен володіє, а вони (професії) самі по собі - всього лише якийсь відсоток від популяції. Застосунки - хуйня, як і рівень володіння, який вони дають. Тут потрібен комплексний державний підхід, як в Скандинавії чи ще де, однак він повинен починатися з загальної професійної мотивації і, відповідно, економічного зростання країни, глобалізаційних інвестиційних процесів.
Козак Скриняр 22.06.26 Mon 15:43:43 № 520359 >>520355Ну что за страна? Что не прилет обязательно какой то мемный
Рукомир Замора 22.06.26 Mon 15:45:05 № 520360 1 >>520356> во дворе на детской площадке бухают с ржаниемобід понеділка, люди живуть найкраще життя
Путята Бідило 22.06.26 Mon 15:47:02 № 520362 1 >>520358Бля, та навіть носії мови не всі володіють мовою в повному обсязі. Я вважаю що в деяких дохуя високі стандарти. Я працював до повномасштабки з однією німецькою фірмою, де були італійці, німці, болгари, чехи. На мітах ми спілкувалися між собою англійською, абсолютно усі робили помилки, десь пройобували артиклі, десь час не той, але всім було похуй, бо по факту ми нормально розуміли один одного.
Путята Бідило 22.06.26 Mon 15:50:37 № 520365 image.png247.79KB, 314x379 >>520355Єбуча нейронка не може зробити нормально реквест.
Симон Ващиленко 22.06.26 Mon 15:51:11 № 520366 4 16628386830150.jpg39.26KB, 500x500 >>520348Эх, до полномасштабки каждый год ездили в Кириловку через этот мост, нло это одно из памятных мест, как грузовичок на выезде из зп, или статуя оленя.Правда за пару лет до войны начался ебаный пиздец с медузами из за которого в море не зайдешь, а сейчас только хуже стало + пидарахи, обидно блин.
Дідогость Вівсянко 22.06.26 Mon 15:51:34 № 520367 3 photo_2026-06-22_15-50-01.jpg33.21KB, 1260x543 photo_2026-06-22_15-49-56.jpg164.96KB, 1074x1280 photo_2026-06-22_15-50-10.jpg183.46KB, 1280x1016 photo_2026-06-22_15-50-20.jpg126.14KB, 1080x1057 жінкині...
Єлима Гарбарук 22.06.26 Mon 15:53:09 № 520368 2 >>520367норм, хай хоч якось авторитет зсу серед нормісів піднімають
Оксен Шаня 22.06.26 Mon 15:56:45 № 520369 >>520362Так я не думаю, що у нас багато людей, які можуть спілкуватися навіть на такому рівні. До того ж, тут треба враховувати те, що у нас абсолютна більшість тих, хто володіє англійською вище рівня А1…А2 - це ті, хто її вчив самостійно. Однак ми говоримо про дєтішек, які чогось не можуть споживати англомовний контент з дитинства і лізуть до підорашок. Оце фіксь.
Дідогость Вівсянко 22.06.26 Mon 16:00:38 № 520370 1 ❗️Україна отримає 600 ракет для ППО від Німеччини, — Дуче.
Діян Лупенко 22.06.26 Mon 16:02:37 № 520371 >>520341> Сейчас у зумерков как то больше возможностей изучать языкиАле менше мотивації. Все "популярне" сьогодні перекладається. Якщо вже не нами то росіянськими лідерами думок вже точно. Фактично, єдина причина чому "зумер" зараз вчить англюсік це "батьки піздюлінами заганяють в світле майбутнє у вигляді роботи на будь-який, головне шо іноземний, бізнес". >>520354> You are underestimating english level of ukrainians, I suppose. There are a lot professions, where knowledge of Enlgish is mandatory, like sailors, developers, even military.On the contrary, i think you a little overestimating it. How many ukrainians work in the professions you mentioned? What percentage of the total ukrainian population does that represent? Okay, we can safely add to that number everyone who works remotely for foreign companies: artists, designers, musicians etc. So, how many? And now a trick question: how many ukrainians work for ukrainian businesses or state-owned companies? Like bakers, plumbers, accountants. Even in that army, what percentage of people actually need english for some reason, and what percentage are just “слиш, бля”?
Путята Бідило 22.06.26 Mon 16:04:12 № 520373 image.png79.00KB, 855x566 image.png265.94KB, 586x1058 >>520369>>520371Оце змушуєте мене гуглити. У 2022 році Україна посіла 35 місце серед 111 країн, мешканці яких складали EF Standard English Test онлайн. Це тест, розроблений міжнародною компанією EF (Education First) для людей, які вивчають англійську мову.Повний звіт -> https://www.ef.com/assetscdn/WIBIwq6RdJvcD9bc8RMd/cefcom-epi-site/reports/2022/ef-epi-2022-english.pdf
Нарад Майданський 22.06.26 Mon 16:05:58 № 520374 1 >>520367Блять, какой кринж ебаный. Им-то потом похуй будет, бо они рыбки-хлебушки.
Дідогость Вівсянко 22.06.26 Mon 16:08:23 № 520375 ❗️Україна вдарила по Білорусі: нещодавно по-тихому ми знесли вишки, які допомагали "Шахедам" Нефтепродуктная Сгорация атакувати Україну, тепер треба щоб білоруси самі його голосно знесли, інакше будуть наслідки, — "Ваньок"
Оксен Шаня 22.06.26 Mon 16:12:28 № 520376 >>520373Це мені нічого не каже. Ми до війни були десь на 35му місці в світовому рейтингу по регбі, однак ти ж не скажеш, що регбі у нас - гра хоча рівня "не сплутаю з американським футболом".
Оксен Шаня 22.06.26 Mon 16:20:32 № 520378 >>520377>ми говоримо про дєтішек, які чогось не можуть споживати англомовний контент з дитинства і лізуть до підорашок. >Ось тобі якась хуйня з 35 місцем в вакууміЯ тільки не зрозумів, чого це пруф? Заповнення тестів тими, хто вирішив їх пройти? Зараз почитаю, як це транслюється на загальну популяцію.
Рукомир Замора 22.06.26 Mon 16:21:14 № 520379 2 photo_2026-06-22_16-16-35.jpg118.23KB, 701x1280 Вбили мальчіков в трусіках які молились за українців
Козак Скриняр 22.06.26 Mon 16:25:16 № 520380 4 >>520379Блеее, еще за москву не отомстили а уже за завод надо мстить
Данько Будейчук 22.06.26 Mon 16:25:38 № 520381 1 >>520367Ну давайте будемо реалістами: до кінця літа ми звільнити Крим не встигнемо. Ми ж тут не ідіоти і прекрасно це розуміємо. А от у вересні чи жовтні - зможемо вже пити каву у Криму.
Світлан Федорка 22.06.26 Mon 16:32:10 № 520382 2 >>520375Про Беларусьдолгое время в медиа появляется и исчезает тема с этим нашим "соседом", поэтому изучил тему на просьбы некоторых из васособенно привет всем жителям северных и северо-западных областей, которые писали по этому вопросу ещё в маедавайте по порядкуно начнём с вашей комнатыу вас была когда-то ситуация, что вам в комнате очень жестко мешает таракан? и вот вы его вроде прихлопнули тапком, а он по итогу даже под тапком бегает и бегает, живёт!так вот ситуация сейчас такая же, только этот таракан - это лукашенко, а тапок этот как вы уже поняли - руснявыйБеларусь по сути давно находится "в заложниках" у руснявых пидаров, но одновременно с этим Беларусь максимально пытается петлять от этой войныкак видно - у них это где-то получается, где-то нетмомент очередной "эскалации" с Беларусью произошел где-то в конце апреля-начале мая, когда по Житомирской и Ровенской областям, особенно по Коростеню, начали прилетать управляемые мопедыобъекты поражались те же, что и везде на ЛБЗ: жилые дома, ж/д и светуправлять этими мопедами позволяет тех. оборудование, которое руснявые пидоры поставили в Беларусиодин раз уже это оборудование сносилось, по-тихомутеперь надо, чтобы они сами его снесли по-громкому. политически Беларусь ОЧЕНЬ МЕДЛЕННО петляет от питуна, учитывая как у них развиваются отношения с администрацией США (я про снятие санкций с ключевых для Беларуси отраслей и т.д)теперь сухие данныеармия Беларуси по состоянию на сейчас это около 65 000 личного состава, из них около половины это сухопутная составляющая. резерв - где-то 200-300 тыс. существесть у них Искандерыно в целом армия оборудована намного хуже чем руснявая, техника в основном старая. скворешник этот тоже нет смысла комментироватьчем они сейчас занимаются? да инфраструктурой своей, учениями, короче всё то, что в армии можно назвать "домашними делами", и какой-то агрессивной активности с их стороны нетно есть совместные учения с пидорами руснявымикоторые естественно нам не нравятся совсем, а странам Балтии так тем болееопять же по информации что была, на лукашенко продолжает давить старый питун, чтобы тот "пришел в себя" и начал помогать активнейименно в этот момент пошла реакция с нашей стороны, которая показывает что а) нам об этом известно ; б) мы будем реагировать не только через видосикик лукашенко можно относиться конечно как угодно, но вот с одним его тезисом явно все согласятся (я о тех, кто при себе и без шапкозакидательства):нам нахер не всралось расширение фронта на ещё несколько сотень/тысячу километров, у нас и без этого проблем на фронте хватает, которые нужно как-то решать с ограниченным ресурсомк слову, руснявый контингент после учений в Беларуси сократился до нескольких тысяч существ также (в основном инструктора и т.д)я бы ещё мог добавить несколько сухих данных про состояние армии Беларуси, но думаю основной тезис вы понялиотвечая на ваши вопросы, которые мне падали, резюмирую сей пост простыми вероятностями (субъективными само собой), которые будут актуальны как минимум до конца сентября (термин субъективный - то есть это не значит что в октябре что-то случится. война просто научила автора слишком надолго не загадывать) :Вероятность повторного вторжения на западные области/Киевскую/Черниговскую области/рывок до Ровенской АЭС и прочие фантазии - очень низкаяВероятность провокаций на границе с Беларусью в ближайшее время - очень низкоеВероятность что Беларусь продолжит размещать руснявое оборудование для мопедов у себя на территории - очень высокое, но тут надо смотретьв любом случае за ситуацией в Беларуси продолжаем следитьвообще в этой всей истории единственным плюсом наверное является то, что наконец-то займутся антимопедной работой в северных областях, и надеюсь не забудут за Сумскую областьона там очень хромаетнедавно где-то прочитал, мол у нас несколько эшелонов противодействия мопедам. вот только на севере и с людьми, и с оборудованием для этого дела совсем беда какая-ток зиме север надеюсь будет лучше готов, но этим моим надеждам уже почти год
Марк Сусович 22.06.26 Mon 16:33:04 № 520384 1 >>520375Озвучувати таку інформацію - це точно рівень ванька?
Ратислав Кукуріка 22.06.26 Mon 16:34:00 № 520385 1 VID_20260622_163037_374.mp40:42, 2.59MB, 480x852 >>520314
Оксен Шаня 22.06.26 Mon 16:34:23 № 520386 >>520377Коротше, тобі простіше запитати у ШІшки "estimate the share of English speakers in each Slavic country", однак і це тобі дасть дуже приблизні цифри (і я б орієнтувався на lower estimate).
Ратислав Кукуріка 22.06.26 Mon 16:37:26 № 520387 4 >>520374>>520367А что они по вашему должны писать: мишка силен, надо сдаваться, дерьмабобы-миндичи, пособие?
Ратислав Кукуріка 22.06.26 Mon 16:41:19 № 520389 VID_20260622_163853_097.mp40:29, 1.95MB, 480x852 VID_20260622_163916_826.mp41:21, 5.06MB, 480x852 Кто из вас?Второе видео 10 секунда вголос
Грива Матусевич 22.06.26 Mon 16:42:03 № 520390 image.png9.98KB, 204x107 >>520385Смекал-очка, салон в парах бензину, от би здетонувало.
Дідогость Вівсянко 22.06.26 Mon 16:45:58 № 520392 2 В очереди на Крымский мост скопилось 995 автомобилей, сообщает оперативный канал о ситуации на автоподходах к мосту
Пимен Скридло 22.06.26 Mon 16:57:05 № 520393 >>520307Якщо хочеш справжній мовний барʼєр то треба переходити на англійську, а не українську.
Милгость Коряк 22.06.26 Mon 16:58:49 № 520394 >>520132Ну в принципі не дивно що влада захищає паради, вони ж там всі підараси. Добре що хоч народ і військові проти.
Дідогость Вівсянко 22.06.26 Mon 17:06:09 № 520396 1 💡У Криму ввели графіки відключення світла В Алушті, Джанкої та інших районах електрику будуть відключати кожні три години.
Рожнят Андріїшин 22.06.26 Mon 17:08:09 № 520397 putin-prizivaet-ukrainskih-voennih-short-25-02-2022.mp40:53, 5.88MB, 1280x720 >>520388Реверс вот этой хуйни.
Краматорск-кум Болех Бобровник 22.06.26 Mon 17:15:35 № 520398 >>520396Падажди, а энергомост? А ТЕЦ на территории Крыма? Или одного взгляда говномидаса хватило чтобы все это деграднуло?
Дідогость Вівсянко 22.06.26 Mon 17:16:17 № 520400 Соціокультурні та ментальні відмінності Головна ментальна та поведінкова відмінність між націями криється в історичному та побутовому досвіді взаємодії з державними і соціальними інститутами.Українці мають потужний історичний та індивідуальний досвід перемоги над системою. Це формує горизонтальні зв'язки, ініціативність та здатність до супротиву.Росіяни мають тотальний досвід постійного програшу системі. З раннього дитинства індивід системно програє батькам, потім школі, університету, поліції та державі. Це виховує виучену безпорадність, конформізм та нездатність до самостійного морального вибору.
Гал Трищак 22.06.26 Mon 17:16:44 № 520401 >>520342500 кг, рівно в крестик по центру моста, з першого кидка. У русні навіть найвдаліші відоси, які відбрирають один з десяти, це коли 4 бімби летить в воду і тільки один задіває міст і то по краю.
Чернат Фальоса 22.06.26 Mon 17:20:57 № 520402 DJ_Eban.webm1:03, 8.02MB, 720x384 >>520398хуйло аэс вместо того что бы достроить разобрал её на мост.
Войнило Чугуй 22.06.26 Mon 17:21:04 № 520403 >>520366Несколько раз отдыхал недалеко от Бердянска и на белосарайке, там заебись было, если сравнивать с Новоазовском или Седово куда я в детстве катался. Вода была не такая загрязнённая водорослями и рачками, в сторону Крыма она как то чище и голубее становится.
Нарад Майданський 22.06.26 Mon 17:25:15 № 520404 >>520389Что он имел в виду под: "У нас погибает много людей"? Он про тех, кто в Тисе потонул? Серьезно.П.С. Я чето уверен, что это не пидорашка, а мыкола-зйобок - ну, такой вайбик...
Ратислав Кукуріка 22.06.26 Mon 17:48:01 № 520405 Десятое с утра землетрясение интенсивностью до 3,5 балла произошло у берегов Севастополя.
Буяк Фещин 22.06.26 Mon 18:05:20 № 520410 2 > "Суперечка не стосується внутрішньої політики Польщі. Усі патріоти розуміють, скільки злочинів скоїли українські націоналісти на польських землях. Якими драматичними були ті часи. Суперечка стосується сприйняття історичних питань і того, що в Польщі ми не сприймаємо червоно-чорний бандерівський прапор", – сказав президент Польщі.> ВолиньЩось вони там взагалі запердолились.
Божар Додь 22.06.26 Mon 18:08:01 № 520411 2 43234234.jpg59.72KB, 777x498 234543637637.jpg77.54KB, 500x332 Полет нормальный
Жаданець Гасюк 22.06.26 Mon 18:08:23 № 520412 ⚡В Кремле пообещали, что хуйло обсудит с Лукашенко "угрозы" ДучеНа вопрос, планируют ли хуйло и Лукашенко обсудить озвученное Дуче требование Украины снять ретрансляторы в течение недели, Песков ответил: "Действительно, и вы знаете, что Александр Григорьевич (Лукашенко – ред.) об этом говорил, в ближайшей перспективе (хуйло) планирует наладить контакты. Это будет хорошая возможность для того, чтобы обсудить эти и другие вопросы",.Он добавил, что в Кремле считают, что эта "угроза — абсолютно агрессивная, (это) вмешательство во внутренние дела другой страны, посягательство на суверенитет другой страны"."Но у нас нет никаких сомнений, что руководство Беларуси и сама Беларусь способны обеспечить свой суверенитет", — заявил Песков.
Милгость Коряк 22.06.26 Mon 18:12:07 № 520414 >>520203На підоранському майже весь СНГ говорить, та й контенту в рази більше. В ідеалі треба знати англ, бо на ньому можна говорити майже з половиною світу, ще й контенту море. Ну і японську якщо анімешник або любиш їхні ігри.
Дядько Наденюк 22.06.26 Mon 18:14:15 № 520415 >>520398може вони рішили з нас приклад взяти і йобнути літом планові ремонти
Світлан Федорка 22.06.26 Mon 18:16:17 № 520416 somneniya-eto-khorosho-ili-plokho.jpg24.23KB, 500x332 >>520412> что руководство Беларуси и сама Беларусь способны обеспечить свой суверенитетНу, звучит созвучно с "делайте мы скажем, но сильно мы вам помогать не будем".Если вот это вот всё не воздуханство, то либо Лука проглотит наш пропук и очень громко повозмущается не торопясь потом возвращать всё назад, либо опять даст на полную использовать свою территорию но тогда Беларусь перестанет быть неприкасаемой и туда полетят дип и миддлстрайк подарки, а луке придётся праймовать умением брать за щеку сразу с двух сторон - с одной стороны нежно, любимо, как и полагается верному союзнику, а с другой негативно так, без удовольствия, как и полагается у противников, погонять за щекой без особого удовольствия..
Гал Трищак 22.06.26 Mon 18:17:55 № 520417 >>520415Ми тут ні до чого. Це базове тех обслуговування з ссср. Звичайно в рашкі його роблять як це і було закладено в радянських книжках і гайдах - літом.
Козак Скриняр 22.06.26 Mon 18:27:33 № 520418 >>520414На укр контента хуй да нихуя. Дочери 4 года, пытаюсь показывать ей какие то позновательные видосы про животных/природу с ютуба - контент только или англ или русик. В силу возраста и воспитания на украинском не понимает не то не то. Все. Остаются только пиратские переводы со всяких юафилмс. Английский учит, но понятно же что знает далеко не на уровне чтоб понимать видосыКонтент на укр есть но только мейнстрим. Ну еще есть переводы известных передач с дисквари/BBC. Т.к. украиноговорящая аудитория очень маленькая, а на том же ютубе зарабатывать можно только при большом количестве просмотров то снимается/переводится только то что мега популярно и наберет дохуя просмотров. Не знаю как альфа центаури выживают, но им респект. Кста дело именно в размере аудитории. Знаю 2 успешных канала украинских авторов, но за счет того что оба снимают без разговоров:https://www.youtube.com/@shurap/videos - 1+млн подписчиков, 26млн на топовом видеоhttps://www.youtube.com/@TheQ_original - 13млн подписчиков, 432млн на топовом видео. Охуел с того что у нас никто о нем не знает). Чувак с харькова - свои самоделки обкатывает в их парке
Жаданець Гасюк 22.06.26 Mon 18:30:52 № 520419 1 >>520418>На укр контента хуй да нихуя. Дочери 4 года, пытаюсь показывать ей какие то позновательные видосы про животных/природу с ютубаЛови, там найдёшь https://daodemo.tech/y-map?map=combined&metric=subscribers
Анфим Педяк 22.06.26 Mon 18:48:40 № 520421 1 725860785_4567169813514521_1003459332760217289_n.jpg160.14KB, 1152x864 пшеки перемогають своїм орденом
Дідогость Вівсянко 22.06.26 Mon 18:50:07 № 520422 1 IMG_7245.mp40:08, 3.13MB, 1008x1280 ❗️В Саратовской области вводят лимит на продажу бензина — с завтрашнего дня физлица смогут купить не больше 30 литров на один автомобиль По словам губернатора, жители начали массово запасаться топливом, именно это и привело к очередям и росту цен
Світлан Федорка 22.06.26 Mon 18:51:11 № 520423 00ce5b867062b823d77ff1cdbcc02323.jpg86.53KB, 651x720 >>520421на секунду возникла смешная шутка, но после кринжанул и с неё и с обстоятельств и мне стало грустно
Гликерій Страшненко 22.06.26 Mon 18:51:11 № 520424 1 >>520416Бля, ещё раз, ЛУКА НИХУЯ НЕ ДАСТ. Если он даст пидорашкам делать что они хотят в РБ то Лукаш автоматически откисает, ибо нахуя он тогда нужен пидорашкам? Исходя из этого, либо лука глотает украинский хуй и терпит, либо прогинается под пидорашек и откисает в скором будущем.
Світлан Федорка 22.06.26 Mon 19:00:58 № 520425 >>520424Ну, вышлют Кабаеву чтоб она ему массаж писоса делала, а он решит, что бензол в воздухе пойдёт на пользу беларусам.Мы ж тоже за все нюансы не шарим. Посмотрим.
Годько Красовський 22.06.26 Mon 19:12:49 № 520427 >>520211Фундаментальна проблема - як почати говорити іншою мовою коли в постійному колективі всі вузькомовні? Якщо двоє почнуть - то інші підтягнуться. А так є працює теорія ігор - всі ніби і хочуть почати спілкуватися не руснявою, але ніхто не хоче почати першим. Можливий вихід з цього - декларативне винесення на обговорення даннохї пропозиції. Або базовано почати самому першому. Всі сучасні міленіали і молодше вчилися в школі українською і споживали контент я коробки теж українською, чисто моторних навичок для язика має бути достатньо.
Перемил Бабченко 22.06.26 Mon 19:25:05 № 520429 >>520379Ещё он не написал про отставку премьера Британии.
Зимир Вигівський 22.06.26 Mon 19:25:14 № 520430 2 >>520418>контент только или англ или русик>толькоВ тебе ніс виріс.https://m.youtube.com/watch?v=_kUv8Br4qb0
Азарій Стефанський 22.06.26 Mon 19:26:10 № 520431 4 image.png188.10KB, 1331x418 >>520266>Половина завода вціліла
Нарад Майданський 22.06.26 Mon 19:28:14 № 520432 >>520407>слабо трясетеПросто большая часть землетрясения ушла кому надо в карман.
Зимир Вигівський 22.06.26 Mon 19:29:49 № 520433 5 >>520421Які поляки круті. Але трошки сцють збити шахеда над своєю країною
Антон Юшин 22.06.26 Mon 19:32:59 № 520434 1 >>520382>тема с этим нашим "соседом"Когда же наши полиглоты научатся кавычками пользоваться.
Антон Юшин 22.06.26 Mon 19:35:03 № 520435 >>520393Так это в процессе, я с начала войны каждый день новые реально новые украинские слова узнаю, хотя до того он вроде уже имел словарный запас определенный устоявшийся.
Острозор Керекеш 22.06.26 Mon 20:02:58 № 520436 1 >>520410О, це треба форсити, що Європа дармовими грошима і інвестиціями розкормлює чергову імперську парашу з шизоісториком на чолі, тому краще хай передивляться стратегію, куди вкладають гроші і кому дають військові дотації. Бо може там претензії будуть не тільки до нас, а ще й до німців, що мало у них забрали в свій час.
Дажбог Врублевський 22.06.26 Mon 20:07:35 № 520437 image.png23.94KB, 704x213 >>520436> будуть Тобто, будуть?
Орішко Лісничук 22.06.26 Mon 20:09:05 № 520438 >>520437Так це поки тільки репарації. А в Берліні колись слов'яни жили...
Кречун Левицький 22.06.26 Mon 20:09:31 № 520439 Білоруська опозиція передала Києву звіт про підготовку Лукашенка до прямої участі Білорусі у війні проти України⚠️ Основні ознаки🔴 Легалізація "превентивних ударів". Як зазначають опозиціонери, білоруська влада внесла ключові зміни до законодавства у військовій сфері. Йдеться, зокрема, про зміни до Конституції, через що Білорусь перестала бути нейтральною та без’ядерною країною. Нова Воєнна доктрина, ухвалена у 2024 році, офіційно дозволяє завдавати превентивних ударів у разі "безпосередньої загрози" (яку можуть трактувати навіть як концентрацію військ біля кордонів чи інші загрози нацбезпеці) і відправляти білоруську армію за кордон.🪖 Масштабне розгортання військ. Кількість контрактників із 2022 року зросла у 1,5 раза, а мобілізаційний резерв оцінюють у 289 тисяч людей. На українському напрямку створюють Південне оперативне командування (загальна кількість військ може зрости до понад 80 тисяч), також створюють "народне ополчення" (до 150 тисяч). Білорусь активно переймає досвід Росії: запровадили SMS-повістки, дозволили набирати до армії ув’язнених.💰 Перехід економіки на військові рейки. За чотири роки видатки на оборону в бюджеті зросли вп’ятеро. Оборонна промисловість Білорусі повністю інтегрована з російською, запроваджено режим тотальної секретності. Тільки у 2024 році на озброєння було прийнято понад 4 000 одиниць нової військової техніки.🤝 Інтеграція з російською армією досягла свого піку: російські війська постійно дислокуються в Білорусі, розгортаються тактична ядерна зброя та ракетний комплекс "Орєшнік". Білоруських військових навчають інструктори "ПВК Вагнера".🪖 "Лінія Хреніна" (Віктор Хренін — міністр оборони Білорусі) та мілітаризація дітей. Уздовж кордонів з Україною, Польщею та Литвою будують лінії оборони. Інфраструктуру (мости, аеродроми) модернізують для пересування важкої техніки Раска Федераска. У школах запровадили обов’язкову військову підготовку, а десятки тисяч дітей мають проходити спеціальні військово-патріотичні табори.🏥 Мобілізація медицини та цивільного сектора. Міністерство охорони здоров’я Білорусі затвердило інструкції для жорсткого сортування поранених у воєнний час. У Мінську перевірено 5 000 бомбосховищ, регулярно проводяться випробування систем оповіщення, а для потреб ополчення на районному рівні закуповують бронежилети.⛽ Накопичення стратегічних ресурсів. Обов’язкові резерви нафтопродуктів збільшили вдвічі — до 30 днів зберігання. Міноборони Білорусі розширило списки цивільної техніки, яку можуть мобілізувати під час воєнного стану. А згідно з постановою Ради міністрів країни від 15 травня 2026 року № 249, цивільний транспорт підприємств можуть примусово формувати у військові автоколони.📡 Постійні навчання. У 2026 році режим Лукашенка продовжує практику безперервних, масштабних військових навчань. Це використовується для прихованої перевірки мобілізаційних списків та для підтримання високого рівня психологічної напруги в суспільстві.━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━📌 Як наголосили в ОПК, переданий українській стороні звіт містить не лише фіксацію цих тенденцій, а й конкретні рекомендації, як запобігти найгіршому сценарію та стримувати агресивні амбіції режиму Лукашенка.
Зимир Вигівський 22.06.26 Mon 20:12:08 № 520440 >>520439>конкретні рекомендації, як стримувати агресивні амбіції режиму Лукашенка.Як?
Спитко Петрусьов 22.06.26 Mon 20:19:38 № 520441 3 >>520439Очень интересно. А там оппозиция случайно не такая же как в Рашке? Которая на сам же кремль и работает. Потому что по всем сообщениям Лукашенко ищет варианты соскочить
Ратислав Кукуріка 22.06.26 Mon 20:19:54 № 520442 2 VID_20260622_201636_592.mp40:30, 2.68MB, 352x624 >>520385>>520314
Ратислав Кукуріка 22.06.26 Mon 20:21:04 № 520443 1 VID_20260622_202033_016.mp40:14, 943.40KB, 480x852 Прожарка
Ратислав Кукуріка 22.06.26 Mon 20:24:07 № 520444 2 IMG_20260622_202245_818.jpg38.08KB, 991x853 Продаются детские ботиночки. Неношеные
Ратислав Кукуріка 22.06.26 Mon 20:25:07 № 520445 2 VID_20260622_202446_427.mp40:13, 951.35KB, 480x852 >>520443
Ратислав Кукуріка 22.06.26 Mon 20:42:06 № 520448 1 IMG_20260622_203131_037.jpg38.84KB, 644x518 >>520442
Войнило Чугуй 22.06.26 Mon 20:45:20 № 520451 Сьогодні 21.06.26, під час проведення Маршу Традицій відбулося очищення лав правого середовища України. Групою активістів націоналістичних організацій проведено виховну бесіду з представниками "білої варти".Згаданий осередок входить до неформальної ворожої структури "об'єднання правих за мір" (ОПЗМ), котре фінансується з-за кордону коштами депутатів-регіоналів та ОПЗЖ, а саме істотою з прізвищем новінський. Впродовж тривалого часу "біла варта", на замовлення ворога, провадила антимобілізаційу інформаційну кампанію, закликала до неучасті у війні, "у безсенсовості опору російським окупантам", "мирі на умовах аресора" та, фактично, формувала у воюючій Україні антидержавне підпілля. Спонукаючи громадя України до силової протидії мобілізаційній роботі ТЦК та показової зневаги до представників Держави, мразі з "білої варти" слухяно відпрацьовували замовленя прокремлівських кураторів з території ЄС. Ми, Українські націоналісти засуджуємо діяльність згаданої купки ублюдків та оголошуємо структури "опзм" та "білої варти" — помийними шльондрами, що працюють на території України в інтересах російського агресора. Проголошуючи абсолютну цінність Нації та ідентичності, ми наділяємо наріжним значенням Державу та її управлінські інституції, як найвищу форму самоорганізації національного організму. Рівняння на сильну національну державу, підтримка мобілізації та перемога у війні — ось орієнтири, котрі нас тримають у спільному річищі боротьби. Бездержавні національні утворення приречені на вічне рабство і зникнення. Інституційно слабка Україна вигідна лише нашому ворогу. Закликаємо усіх учасників націоналістичних правих організацій, рішучо протидіяти зрадницькій мразоті зі структур "білої варти"/ОПЗМ та витіснити цю наволоч з вуличного життя. Антидержавникам та "півням за мир" не місце у правому русі.
Грива Матусевич 22.06.26 Mon 20:47:37 № 520453 2 >>520451> "об'єднання правих за мір" (ОПЗМ), котре фінансується з-за кордону> Ми, Українські націоналістиА у країнські націоналісти звідки фінансуються? (без негативу)
Собко Гамаюн 22.06.26 Mon 20:51:42 № 520454 3 1657316837906.png212.05KB, 988x853 1698151910932.png62.19KB, 200x200 >>520444Виправив.
Радзбор Голубець 22.06.26 Mon 20:54:44 № 520455 >>520389от шо в головах ось цих відеозаписунів? яка думка стріляє перед тим як вирішувати о це записувати?
Євпсихій Голованнік 22.06.26 Mon 20:56:28 № 520456 >>520451> абсолютну цінність Нації та ідентичності> президент єврейА є ще якісь українські праві, крім оцих двох купок, чи решта такі ж клоуни?
Діян Лупенко 22.06.26 Mon 20:59:18 № 520457 >>520456В нас шо "праві", шо "ліві", однаково лулзова хуйня. Це двіж який копіюється з СВЯЩЕННОГО ЗАХОДУ, для якого тут банально нема відповідних передумов. Але хтось це все та фінансує бо інакше б всі ті "активісти" були змушені ходити на роботу на завод, а не на мітинги.
Мстислав Марусин 22.06.26 Mon 21:19:14 № 520461 4 1.jpg46.56KB, 994x559 2.jpg27.72KB, 815x520 >>520411Російський фондовий ринок пережив найбільший обвал за останні три роки.Індекс Мосбіржі впав на 4,2% — це найглибше зниження з вересня 2022 року.Найбільше подешевшали акції ВК (-8,9%), «Роснєфті» (-8,7%) та «Аерофлоту» (-8,1%). Водночас на 13,3% обвалилася вартість акцій «Циану» — найбільшої російської онлайн-платформи з продажу та оренди нерухомості.Акції «Газпрому» вперше з 2009 року опустилися нижче позначки у 100 рублів.
Жаданець Гасюк 22.06.26 Mon 21:19:26 № 520462 >>520459>Очередной флагоносец которого потом уебёт дрон
Гликерій Страшненко 22.06.26 Mon 21:22:49 № 520464 2 Однопорк:Смотрите порк с ФЛАГАМ, ИТА ЗНАЧИТ МЫ ПРАИГРАЛИ.понял тебя пидараш, долго терпел долбонеж перекрыть. Терпеть свинья
Дніпро на зв'язку Балкан Скриняр 22.06.26 Mon 21:24:11 № 520465 4 >>520459> ГайзПиздец, озабоченная ты свинья, ты даже не стараешься мимикрировать.
Кречун Левицький 22.06.26 Mon 21:24:59 № 520466 >>520459Шось кучно пішло, тиждень назад тільки була Костянтинівка
Нарад Майданський 22.06.26 Mon 21:25:33 № 520467 image.png10.96KB, 175x55 >>520465>озабоченная ты свиньяА что за прикол с этим "гайз"? (серьезно, не шарю)
Нарад Майданський 22.06.26 Mon 21:27:18 № 520470 3 17821314263100819973.mp41:17, 12.79MB, 720x1104 "Россиянка сожгла квартиру под кураторством украинских мошенников. Террорист в прямом эфире следил за тем, чтобы женщина сгорела заживоЭто произошло в Челябинске, из дома эвакуировали 10 человек, никто не пострадал, но имущество обманутой уничтоженопан до последнего требовал жертву оставаться на месте в пожаре, утверждая, что ей ничего не угрожает, но она сбежалаКак пишут СМИ, она перевела преступнику 40 тысяч рублей, а поджигала квартиру после обещаний, что получит большую страховую выплату"
Жаданець Гасюк 22.06.26 Mon 21:28:06 № 520471 1 1781721193535853.jpg12.43KB, 317x267 >>520459>НігославБля, как метко
Кречун Левицький 22.06.26 Mon 21:50:15 № 520476 Screenshot_2026-06-22-21-49-23-816_com.android.chrome-edit.jpg388.75KB, 1080x1132 >>520472Я вірю тільки Вершковому Капризу
Радзбор Голубець 22.06.26 Mon 21:53:35 № 520478 https://youtu.be/VtCpjEBcZ9o?si=d0WkloJU7R9Apk_u&t=73перераховує не-буданов підрозділи повʼязані з тематикою УПА тим чи іншим чиномчому ці навроцькі не доєбалися раніше? питання риторичне звісносука як мене бісить ось ця польска зверхність і віктимність
Злат Сандуленко 22.06.26 Mon 22:00:01 № 520480 >>520472Скільки там вже підари намагаютьсч його захопити? 2 чи 3 роки?
Радзбор Голубець 22.06.26 Mon 22:03:16 № 520481 Screenshot 2026-06-22 at 21.01.57.png156.82KB, 744x238 lol
Дідогость Вівсянко 22.06.26 Mon 22:09:54 № 520484 1 👀 В Омской области ввели ограничения на продажу топлива.Как сообщил губернатор Виталий Хоценко, на АЗС бензин и дизель теперь будут отпускать только напрямую в топливные баки автомобилей.Ограничения введены на фоне ситуации с обеспечением региона топливом. Срок действия мер и дальнейшие условия пока не уточняются.⭐️ В Иркутской области введен ручной режим продажи бензина, сообщил губернатор КобзевНекоторые АЗС уже прекратили свою деятельность. Остальные станции самостоятельно определят лимиты реализации топлива для каждого покупателя.🔥 Компания «Лукойл» ограничит отпуск топлива в Воронежской области с 23 июня.
Тумир Зарівний 22.06.26 Mon 22:11:16 № 520485 1 >>520478> перераховує не-буданов підрозділи повʼязані з тематикою УПА тим чи іншим чином> чому ці навроцькі не доєбалися раніше? питання риторичне звісно> сука як мене бісить ось ця польска зверхність і віктимність«Україна зараз воює з Росією, ми маємо допомогти, про такі речі ми поговоримо після війни».Вони буквально терпіли це в надії, що ви порозумнішаєте.але ну, «остання крапля» тощо.
Тумир Зарівний 22.06.26 Mon 22:18:22 № 520487 >>520486> >восім лєт чєтирє года тєрпєліі навіть більше
Радзбор Голубець 22.06.26 Mon 22:18:43 № 520489 >>520485а це ти той самий справжній пан поляк що до нас заходить іноді?
Орішко Лісничук 22.06.26 Mon 22:19:26 № 520490 1 >>520485Справжній поляк на моєму долчані? Як це - мати шизоісторика, який не спроможний вирішувати внутрішні проблеми, президентом? Смак гітлера і хуйла на вустах вже є?
Радзбор Голубець 22.06.26 Mon 22:21:28 № 520491 2 1732393895720-0.mp40:12, 837.04KB, 1272x720 >>520488головне що ордени можна залишити після поділу
Світлан Федорка 22.06.26 Mon 22:24:23 № 520492 >>520485> Вони буквально терпіли це в надії, що ви порозумнішаєте.Как-будто не сильно по уму триггериться за то, что страна вывозит на себе русорез и оберегает сладкий польский сон. Задуши её кринжом и придёт Ваня, что устроит полякорез и извиняться не будет.
Євпсихій Голованнік 22.06.26 Mon 22:24:36 № 520493 >>520478> чому ці навроцькі не доєбалися раніше?В сміслі не доїбалися? Дуче буквально прийняв в дар книгу про волинську різню, а Навроцький - це літераллі колишній директор їх Інституту Національної Пам'яті (по факту - інституту волинської різні і німецьких репарацій). Тому-то питання до зелі, чому він раптом почав на це реактити.
Тумир Зарівний 22.06.26 Mon 22:31:52 № 520494 >>520490> Справжній поляк на моєму долчані? Як це - мати шизоісторика, який не спроможний вирішувати внутрішні проблеми, президентом? Смак гітлера і хуйла на вустах вже є?У Польщі посада президента є церемоніальною; вона мало впливає на життя. Недоліком Навроцького є те, що він блокує деякі урядові законопроекти; його перевагою є те, що він добре ладнає з Трампом.Перестань думати про смак пенісів>>520489> а це ти той самий справжній пан поляк що до нас заходить іноді?Привіт>>520492> Как-будто не сильно по уму триггериться за то, что страна вывозит на себе русорез и оберегает сладкий польский сон. Задуши её кринжом и придёт Ваня, что устроит полякорез и извиняться не будет.Можливо, воно прийде, можливо, ні, можливо, воно окупує Україну, а комета вдарить по Росії
Богодар Шляхтюк 22.06.26 Mon 22:32:57 № 520495 5 >>520485Ой блядь, анекдот, політика і міжнародні відносини це не твій клас старшої школи де такий терпиш терпиш а потім ЯК ПСИХАНЕШ
Дідогость Вівсянко 22.06.26 Mon 22:35:41 № 520497 3 photo_2026-06-22_22-35-27.jpg103.29KB, 1261x660 ❗️Рашисти розпочали евакуацію з Кінбурнської коси через проблеми з логістикою, — командир ОТГ "Одеса" Денис НосіковЗСУ практично відрізали логістику окупантів на косі – постачання боєприпасів продовольства та пального фактично зупинене, російські солдати без цього воювати не можуть.
Богодар Шляхтюк 22.06.26 Mon 22:35:51 № 520498 Блядь, їх вже двоє, хто пшекопідарів позвав признавайтесь?
Тумир Зарівний 22.06.26 Mon 22:38:29 № 520499 >>520495> Ой блядь, анекдот, політика і міжнародні відносини це не твій клас старшої школи де такий терпиш терпиш а потім ЯК ПСИХАНЕШДо речі, те саме стосується і Білорусі
Зимир Вигівський 22.06.26 Mon 22:38:45 № 520500 1 >>520494>Можливо, воно прийде, можливо, ні, можливо, воно окупує Україну, а комета вдарить по Росії>пісят на пісят
Богодар Шляхтюк 22.06.26 Mon 22:39:42 № 520501 1 >>520499Що ти маєш на увазі, що ретрики тільки зараз їх щемити почали? Ну так вони так не так давно по-перше, по-друге подібна інформація повинна бути перевірена і оброблена
Голос Коровайченко 22.06.26 Mon 22:40:47 № 520502 >>520494> добре ладнає з Трампом> Перестань думати про смак пенісівВибери щось одне. Чи ти не про дитячі?> Можливо, воно прийде, можливо, ні, можливо, воно окупує Україну, а комета вдарить по РосіїТам на Підорасії теж один історик плєшивий є, каже пшеки почали Другу Світову Війну. Вам не соромно бути гірще нацистів?
Орішко Лісничук 22.06.26 Mon 22:40:59 № 520503 >>520494Так про пеніси - це ти вже додумав в силу своїх вподобань. В мене ж був закладений більш поетичний сенс.>У Польщі посада президента є церемоніальною; вона мало впливає на життя.Ну якщо поляки проголосували за ноунейма з програмою Волинської різні - то це вже тренд на щось. Реваншизм?
Зимир Вигівський 22.06.26 Mon 22:41:18 № 520504 3 >>520494Шахеда збий над своєю країною, комета, блядь.
Богодар Шляхтюк 22.06.26 Mon 22:41:48 № 520505 >>520502>Там на Підорасії теж один історик плєшивий є,Теж з трампом непогано ладнає до речі
Нарад Майданський 22.06.26 Mon 22:43:18 № 520506 3 >>520494Чому не можна чесно сказати, що ви це робите просто щоб подойобувати Україну, посамостверджуватись, подрочити свій "гонор", що у вас є літералі імперські амбіції і т.ін? Це ж анонімний форум, міг би чесно написати.
Євпсихій Голованнік 22.06.26 Mon 22:43:30 № 520507 >>520496Так і хуй на їх істерики можна було покласти, вони так істерили наприклад і при присвоєнні героя України Бандері і Шухевичу. Але Дуче якраз заістерив, почавши обзивати небезпечною країною і демонстративно літати по закордонним гастролям з Кишенева.
Войнило Чугуй 22.06.26 Mon 22:43:59 № 520508 1 >>520498То вряд ли поляки, скорее всего ополячившиеся украинцы, судя по гармоничному построению предложений.Такие часто бывают весьма радикальными патриотами новой родины, ну типа как донбасяне в Чеченская Пенетрация.
Богодар Шляхтюк 22.06.26 Mon 22:45:41 № 520509 >>520507Так і єблонський міг хуй покласти, але чомусь заістерив і почав погрожувати. Вийми пана хуй з рота, ти ще не поляк
Орішко Лісничук 22.06.26 Mon 22:45:48 № 520510 1 >>520508Нє, Тумир - це поляк з гугл-транслейтом, чи що там зараз в моді. Буває навідується.
Дідогость Вівсянко 22.06.26 Mon 22:48:59 № 520511 3 Gemini_Generated_Image_1lnj0v1lnj0v1lnj.png2.26MB, 1408x768 Польська сторона (а саме Навроцький та ультраправі) веде себе як типовий політичний стерв'ятник. Замість того, щоб сфокусуватися на екзистенційній загрозі, вони витягують фантомні болі та історичні карти для внутрішнього електорального прогріву. Позбавлення нагороди під час кривавої війни - це дешевий популізм, який грає виключно на руку Кремлю. При цьому Варшава забуває, що сама не поспішає каятися за гріхи АК, а польське суспільство, згідно з опитуваннями (лише 15% готові воювати), у разі реального шухеру на Сувалках саме прибіжить благати про допомогу, забувши про Волинь.Ті, хто кричить «треба було змовчати, зняти УПА, аби пана не тригерити», демонструють класичний стокгольмський синдром і кукоолдство. Вони готові прогинати національну пам'ять під будь-якого сусіда, аби не заблокували допомогу. Іронія в тому, що поступливість перед шантажем ніколи не зупиняє шантажиста. Якщо держава зливає власну суб'єктність у символах, від неї скоро не залишиться навіть назви.З іншого боку, українське керівництво знову демонструє дипломатію рівня криворізької гопоти. Знаючи, що поляки прогрівають тему ексгумацій та Волині, підмахнути указ про найменування прямо перед переговорами щодо ЄС - це або свідоме вармонгерство для підняття внутрішніх рейтингів, або просто абсолютна нездатність прорахувати ситуацію далі, ніж на один крок вперед. В результаті маємо солідарний демарш колишніх президентів (навіть Кучми), яким довелося виправляти цей кашалотний обсер заради збереження обличчя держави.
Гал Трищак 22.06.26 Mon 22:50:55 № 520513 3 >>520485Синку, тобі доведеться змиритись з новою силою в Європі. І це не Польща, як ти здогадуєгшся. Це дронова наддержава, завдяки якій ти ще живий. Можеш верещати, можеше злитися, чи плакати - ти і твоя країна нічого не зміниш і ні на що не повпливаєш. Ми ніяк від вас давно вже не залежим, а логістика прекрасно може йти (і йде) через Румунію, Словаччину і Угорщину. Зате польша залежить від оборонних технологій України, і ми по щелчку можемо зупинити дронове співробітництво, після чого ви залишитеся в 20 столітті по військовому потенціалу. Не найкрщащий варіант для країни у якої третина кордону з рашкою.Так шо терпіть маленькі) нікуди не дінетесь.
Судило Додь 22.06.26 Mon 22:53:48 № 520514 >>520485Польські землі забирати будете? Чи можна ще пожити?
Євпсихій Голованнік 22.06.26 Mon 22:56:35 № 520515 >>520509Ну от це позиція мертвого пішохода на зебрі: він завжди правий, але йому від того краще не стає.
Тумир Зарівний 22.06.26 Mon 22:57:58 № 520516 >>520500> >Можливо, воно прийде, можливо, ні, можливо, воно окупує Україну, а комета вдарить по Росії> >пісят на пісятГаразд, я розумію, тепер ти Христос народів, оплот християнства, у Вашингтоні б уже говорили російською.>>520502> Вибери щось одне. Чи ти не про дитячі?Не всіх Трампло дав стусана під зад> Там на Підорасії теж один історик плєшивий є, каже пшеки почали Другу Світову Війну. Вам не соромно бути гірще нацистів?Невже його хрухнуми такі важливі?>>520508> То вряд ли поляки, скорее всего ополячившиеся украинцы, судя по гармоничному построению предложений.> Такие часто бывают весьма радикальными патриотами новой родины, ну типа как донбасяне в Чеченская Пенетрация.Блаженні ті, хто не бачив і все ж увірував>>520504> Шахеда збий над своєю країною, комета, блядь.Вони його збили, не хвилюйся.>>520513> Синку, тобі доведеться змиритись з новою силою в Європі. І це не Польща, як ти здогадуєгшся. Це дронова наддержава, завдяки якій ти ще живий. Можеш верещати, можеше злитися, чи плакати - ти і твоя країна нічого не зміниш і ні на що не повпливаєш. Ми ніяк від вас давно вже не залежим, а логістика прекрасно може йти (і йде) через Румунію, Словаччину і Угорщину. Зате польша залежить від оборонних технологій України, і ми по щелчку можемо зупинити дронове співробітництво, після чого ви залишитеся в 20 столітті по військовому потенціалу. Не найкрщащий варіант для країни у якої третина кордону з рашкою.> Так шо терпіть маленькі) нікуди не дінетесь.>переміщено до розділу гумору>модератор>>520514> Польські землі забирати будете? Чи можна ще пожити?живи, влаштовуй барбекю, погода гарна
Дідогость Вівсянко 22.06.26 Mon 22:58:21 № 520517 >>520512Вже виправив, коли в гру вступають три експрезиденти (які уособлюють різні епохи та крила української політики), конфлікт переноситься з площини «ображених амбіцій двох лідерів» у площу загальнонаціонального консенсусу. Леонід Кучма свого часу підписував з Александром Квасневським декларацію «Про примирення», а Віктор Ющенко мав тісні стосунки з Лехом Качинським.Тобто оцей президент Польщі виглядає як "Ляшко". Україна вчинила правильно, продемонструвавши, що національна пам'ять та найменування власних військових підрозділів — це виключно внутрішня суверенна справа. Роздування антиукраїнських настроїв у Польщі через події 80-річної давнини — це паливо для російської пропаганди.Вшанування АК у Польщі є безумовним і державним. При цьому деякі підрозділи АК та інших польських підпільних організацій (наприклад, Народове Сили Збройне) здійснювали масові вбивства цивільного українського населення на Холмщині, Підляшші та в Надсянні (трагедія в Сагрині, Павлокомі, Пискоровичах тощо).Варшава відмовляється визнавати злочини своїх героїв системними, називаючи їх «трагічними ексцесами окремих командирів». Проте у випадку з УПА польська сторона повністю відмовляє українцям у такій же логіці, вимагаючи таврувати весь рух опору загалом.
Симон Ващиленко 22.06.26 Mon 22:59:06 № 520518 1 >>520513Звучить звісно круто, якщо не згадувати що наші дрони ліплятся з китайських запчастин, з американським ПО, і збираются десь на "нашому" заводі у польщі.
Судило Додь 22.06.26 Mon 22:59:23 № 520519 >>520511>Ті, хто кричить «треба було змовчати, зняти УПА, аби пана не тригерити», демонструють класичний стокгольмський синдром і кукоолдство.>З іншого боку, треба було не тригерити.В тебе ШІ видав хуйню з протиріччями.
Зимир Вигівський 22.06.26 Mon 22:59:43 № 520520 1 17821582265417784105791307145079.jpg61.59KB, 588x459 >>520487>поляки дуже терплячі і блахородні і вумні>тільки ми герої а усі інші підарасиОсь що Польща робила після 2022>W 2023 roku w Brzostku w województwie podkarpackim, w powiecie dębickim stanął pomnik Żołnierzy Armii Krajowej>W 2025 roku dzień 14 lutego ustawą Sejmu RP, ustanowiony został Narodowym Dniem Pamięci Żołnierzy Armii KrajoweJЗвичайно хрюкне "ета друхоє"
Євпсихій Голованнік 22.06.26 Mon 23:00:41 № 520521 1 >>520517> у площу загальнонаціонального консенсусу> Леонід Кучмаhttps://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D1%83%D1%87%D0%BC%D0%B0_%D0%9B%D0%B5%D0%BE%D0%BD%D1%96%D0%B4_%D0%94%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87> > Нагороди: орден «За заслуги перед Отечеством»Охуєнний консенсус
Гал Трищак 22.06.26 Mon 23:02:28 № 520522 2 >>520518> і збираются десь на "нашому" заводі у польщі.Та ні підораш, це відомий тейк вашої пропаганди що нікчемні пани ні на що не здатні, і їм все роблять піндоси з куками. Але ні - всі дрони збираються в Україні. Ми б і раді були що б нам куки допомагали виробляти, але вони настільки ссуться рашки що бояться у себе хоч якісь виробництва для нас робити. То ж довелося самим.
Зимир Вигівський 22.06.26 Mon 23:02:38 № 520523 >>520516>якби не польща вам би усім була пизда>і це я говорю не тільки про українців
Світлан Федорка 22.06.26 Mon 23:05:18 № 520526 1 >>520494> Можливо, воно прийде, можливо, ні, можливо, воно окупує Україну, а комета вдарить по РосіїНе мне учить как кому обижаться, но когда забивают бешенную псину, то лучше молча подать палку спасителю, а не возмущаться что он попросил у тебя палку матом и побыстрее. Тем более вероятность ебанувшейся кометы очень маленькая, а ЗСУ ебашащие пидораший мусор на земле. И чем гадать будет ли медведь на тебя залупаться лучше его превентивно загасить.Но видно хайпануть на голосах агрессивных инцелов, что избирательно триггерятся на тех, с кем диалог впринципе возможен, важнее.
Радзбор Голубець 22.06.26 Mon 23:07:10 № 520528 1 це якби мусій мережко мав темного польського двійника
Судило Додь 22.06.26 Mon 23:12:34 № 520531 >>520530Хіба їх зараз розрізниш, де справжній поляк, а де підорашка під проксею?
Тумир Зарівний 22.06.26 Mon 23:14:05 № 520532 >>520524> терпи))мій зад горить бо в тіні 57 градусів>>520526> Не мне учить как кому обижаться, но когда забивают бешенную псину, то лучше молча подать палку спасителю, а не возмущаться что он попросил у тебя палку матом и побыстрее.> Тем более вероятность ебанувшейся кометы очень маленькая, а ЗСУ ебашащие пидораший мусор на земле. И чем гадать будет ли медведь на тебя залупаться лучше его превентивно загасить.> Но видно хайпануть на голосах агрессивных инцелов, что избирательно триггерятся на тех, с кем диалог впринципе возможен, важнее.Ви отримали від нас багато критики, тут не повинно бути жодних претензій.
Зимир Вигівський 22.06.26 Mon 23:14:40 № 520533 >>520487>восім лєт чєтирє года терпелі ваши нацисткіє бесчинстваЧек>армія крайова в трусікахЧек
Зимир Вигівський 22.06.26 Mon 23:16:37 № 520535 2 >>520532>поучєнія старшего брата>старший брат внє крітікіЧек
Богодар Шляхтюк 22.06.26 Mon 23:18:18 № 520536 4 >>520534Давай спочатку згадаємо що ці "палиці" були отримані не тому, що ви допомогти хотіли, а щоб переозброїтись за американські грантики, які ви отримали, і як тільки ці гранти скінчились - так і палиці більше не передавались.
Ананій Лісничук 22.06.26 Mon 23:18:42 № 520537 >>520522Хз чи це той самий тіп, але вже не перший раз цей тейк про "дрони зібрані а польші" тут бачу. Хз як до такої ідеї прийти можна було, тіпа не виходити з дому/не читати новини/ не мати друзів/знайомих в оборонці чи шо
Войнило Чугуй 22.06.26 Mon 23:18:52 № 520538 FB_IMG_1782159191146.jpg156.99KB, 803x1137 >>520526Ну хз, у меня в физбуке дофига критикующих Навроцкого поляков, втч из волонтерского сообщества.Но даже в 1862м году до всяких волыней такие стишки писались.
Ананій Лісничук 22.06.26 Mon 23:22:09 № 520539 Лінь перечитувати, то є справжній пан пóляк, чи існує якась прихована пано-ачівка тіпа 1к раз сходити в бедрьонку про яку не знаю
Світлан Федорка 22.06.26 Mon 23:25:06 № 520542 3 >>520532> Ви отримали від нас багато критики, тут не повинно бути жодних претензій.И бешенная собака до сих пор гавкает и брызгает слюной.Разумно ли обижаться и кричать на человека, что от этой твари отбивается? Может посмотреть есть ли какой-нибудь камень рядом? А может палку обмотать гвоздями? Бешенная собака сожрёт обоих при возможности, в лучшем случае будет стоять у ворот и громко лаять и вонять. С человеком возможен диалог, с бешенной собакой - нет.
Жаданець Гасюк 22.06.26 Mon 23:26:02 № 520543 3 Как только у нас начинается какой-то срач с Польшей, сначала пидор медведев благодарит Польшу, а потом в течение дня прибегает пан поляк в тред, верю, просто скрыл его
Ананій Лісничук 22.06.26 Mon 23:32:09 № 520546 1 images (44).jpg14.57KB, 476x420 >>520457...тобі-то самому не соромно так малоросити?
Зимир Вигівський 22.06.26 Mon 23:37:06 № 520547 2 >поляк підсирає свому союзнику, щоб потім лишитися з ворогом сам на самКласика історії Польщі
Браслав Фучко 22.06.26 Mon 23:37:22 № 520548 1 1777498761105.png23.17KB, 205x230 >>520151>>520395Кожний раз. Це не може бути співпадіння
Дядько Наденюк 22.06.26 Mon 23:39:54 № 520549 gnilozub.png13.68KB, 130x82 >>520548Мене ця хуйня більше лякає
Судило Додь 22.06.26 Mon 23:40:56 № 520551 >>520547Ну тут розрахунок, що "НАТО захистить" і "сильні східні слов'яни нам не потрібні". Нема в Польщі союзників, можливо саме це вони винесли з історії.
Тумир Зарівний 22.06.26 Mon 23:43:00 № 520552 tgybtvrfde.jpg12.95KB, 260x88 >>520544> Возможно это сам медведев под проксей, пидорасthe hohlim know, shut it down!>>520542> И бешенная собака до сих пор гавкает и брызгает слюной.> Разумно ли обижаться и кричать на человека, что от этой твари отбивается? Может посмотреть есть ли какой-нибудь камень рядом? А может палку обмотать гвоздями? Бешенная собака сожрёт обоих при возможности, в лучшем случае будет стоять у ворот и громко лаять и вонять. С человеком возможен диалог, с бешенной собакой - нет.Повторюю, ви отримали багато допомоги і продовжуєте її отримувати. але ну, дивіться >>520523
Нарад Майданський 22.06.26 Mon 23:43:12 № 520553 1 >>520151Я чось по превьюхе подумал, что то Владимир Высоцкий, снизу - Джим Моррисон, а баба - Мосийчук.
Дядько Наденюк 22.06.26 Mon 23:46:05 № 520555 >>520551ну хз, не думаю що варто так категорично до цього підходити (починати всіх поляків хуєсосити через навроцького і схожих шизів)
Браслав Фучко 22.06.26 Mon 23:47:07 № 520556 1 >>520436Оцей діло каже. Треба двушки не в общак посилати, а серйозно вкладати в інформування європейців про цей фашизм який прямо під боком! Ніколи знову!
Судило Додь 22.06.26 Mon 23:48:36 № 520557 >>520555Так це не хуєсосити, це прагматичний підхід після скількох там розділів, що краще мати на кордонах ослаблені країни та всяких дурників, що будуть виступати щитами і каятися.
Зимир Вигівський 22.06.26 Mon 23:51:22 № 520558 >>520552>провокую як навроцький, щоб потім усім тицяти, які сусіди невдячне бидло, а я в білих шатах стою красівийА в сусіда хата горить>polac lives matter. похуй, що в вас там якась війна
Браслав Фучко 22.06.26 Mon 23:56:24 № 520559 >>520553Агагага (сам подумав спочатку що то якийсь Морісон)
Богодар Шляхтюк 22.06.26 Mon 23:56:34 № 520560 1 >>520552Теж повторюю - це вам не дає ніякого права, бо своїми блокуваннями і іншими приколами ви теж немало урону нанесли
Світлан Федорка 22.06.26 Mon 23:57:02 № 520561 1 >>520552Моя позиция в том, что глупо искать конфликта с естественным в данных обстоятельствах союзником. Договорённости легче достигаются без конфликтов в мирное время, когда взрываются ракеты, то подобные темы вызывают лишь раздражение.Как ещё один вариант, на который никто не пойдёт, это вступление Польши в войну и помощь в обороне. Тогда замечание, что название отдельного подразделения раздражает союзников будет учитываться абсолютно серьёзно.
Зимир Вигівський 23.06.26 Tue 00:03:18 № 520562 >>>520561Для мене це ще класика маніпуляцій>мы равны, понятно? І в одинаковых условиях ты делаешь плохое, а я не делаю. Значит ты плохой, а я хорошийАле ж ми не в рівних умовах з Польщею. У нас війна, а в них ні.
Гликерій Страшненко 23.06.26 Tue 00:05:59 № 520564 image.png958.97KB, 1080x978 Сегодня? Или просто так сказать СЧУПАЮТ ЗА ВЫМЯ?
Дядько Наденюк 23.06.26 Tue 00:07:18 № 520565 >>520552Друже, невеличка порада (бо ти цим тіки анонів агрити будеш), слово "hohol" це приблизно як "nigga" в Америці. Ми самі себе так називаємо = ок. Поляки/москалі/американці/ не-українці нас так називають = не ок.Далі, це іміджборда, так що було б дивно тут не очікувати дещо ммм, категоричні і максималіські погляди (уяви якби умовний Тарас зайшов би на вашу польську борду і почав би вам розказувати що і як робити - думаю срач би піднявся аналогічний).Мені подобається як анон вище підсумував >>520517 , тільки ти там чомусь швиденько в Кучму пройшов да і всьо.Якщо коротко - УПА це частина нашої історії, як АК у вас. Мабуть, якщо порівнювати, то ваша АК все таки не така ммм, контроверсійна як УПА (але тут багато факторів, які ти, якщо ти справді поляк, не зрозумієш не поживши тут і не поспілкувавшись з українцями з різних частин країни - іміджборди для цього не підійдуть, то вживу треба), але факт залишається фактом, для нас (в нинішньому таймлайні) вони герої які боролись проти совітів, і це наше особисте діло як ми називаємо свої бригади/вшановуємо своїх героїв.
Войнило Чугуй 23.06.26 Tue 00:12:37 № 520566 1 Источник ВЧК-ОГПУ рассказал причину того, что на руководящих постах в России огромное число сильно возрастных людей, и свои посты они занимают десятилетиями. По его словам, в отличие от бытующего мнения, далеко не все чиновники, силовики и главы госкорпораций хотят закончить жизнь на своих должностях (а уже есть и такие случаи)? и многие бы с радостью ушли к своими миллиардам, чтобы вести спокойную жизнь богатых пенсионеров. Однако, хуйло любую отставку, если она происходит не по его личному решению, воспринимает как предательство и «бегство с корабля». И сразу следует наказание. Самого отставника не трогают, а его ближайшее окружение отправляется за решетку.Как рассказал собеседник, не все «госдеды» руками и ногами держатся за свои места. Многие в силу возраста, заболеваний, да и просто желания в открытую пожить богато и счастливо, с радостью бы ушли на пенсию. Например, глава Ростеха Сергей Чемезов (СВЧ, Печкин - как его называют за глаза) в узком кругу еще до начала войны стал говорить, что завидует «Володе Якунину», который имеет возможность жить, как ему нравится. Дети в Европе, тратит «заработанные» деньги, занимается тем, чем ему хочется, отдыхает, когда и где пожелает и т.д. У Чемезова все к этому давно готово. Он страстно любит играть в гольф. Например, начало войны застало его в Дубае за игрой в гольф, и он еще десять дней провел с клюшкой прежде чем вернулся в Москву. Неподалеку от гольф-полей и особняк имеется в поселке «22 карата» на острове Пальма Джумейра. Также Чемезов любит прогулки на дорогих яхтах и другие виды развлечений из «жизни миллионеров». Чемезов и не скрывает, что хотел бы с головой уйти в эту жизнь. «Но он не поймет». Кто «он» всем предельно понятно. Люди даже из самого давнего и ближнего окружения хуйла знают, что отставка по желанию самого чиновника невозможна. Только если его решил снять хуйло. В противном случае ты будешь наблюдать как твои друзья и партнеры по гольфу один за другим отправляются в СИЗО, и пенсия уже не будет казаться столь счастливой. Известно, что если чиновник, силовик нравится хуйлу, он будет закрывать глаза на любые сигналы о коррупции, каких бы масштабов она ни достигала, но стоит попасть в число «предателей», как со всех материалов «сдуют пыль».По словам источника, как-то, довольно давно, хуйло предложил занять одно кресло человеку, который не был из «старой питерской гвардии», но с которыми у него сложились теплые и доверительные отношения. Человек не очень-то и рвался на эту должность и сразу попросил по достижению определенного возраста иметь возможность уйти на пенсию, поскольку хочет заняться любыми делами, семьей и т.д. Возраст этот наступал еще не скоро, хуйло согласился, и чиновник очень долго был в своем кресле. Все это время с хуйлым сохранялись теплые и доверительные отношения. Но вот наступил тот самый возраст, чиновник отправился к хуйлу и сказал, что, как и предупреждал, он хочет уйти на пенсию. хуйло ответил, что желает, чтобы чиновник остался на должности и попросил еще подумать над своим решением. Подумать дали недолго. Уже на следующий день рано утром поступил звонок из АП Ветеринарная Воевалия с вызовом в Кремль. На новой встрече с хуйлым чиновник сказал, что все обдумал и его решение окончательное. И мигом стало понятно, что «теплым и доверительным» отношениям пришел конец. Чиновник было попытался обсудить, кто бы вместо него мог справиться с обязанностями, но хуйло отрезал: «Мне это не интересно».Как только чиновник оставил пост, была «сдута пыль» с очень старых материалов на двух членов его команды и по совместительству ближайших друзей. Оба были арестованы и в итоге получили крупные сроки.Источник вспомнил только один случай, когда высокопоставленный чиновник добровольно покинул пост (речь идет о постах, решения, о которых принимает хуйло) без всяких последствий. Это случай с отставкой Сергея Иванова с должности главы администрации президента Забазарская Неотвечалия. «Но он реально был очень болен, ему тяжело было передвигаться и, когда попросил, хуйло его отпустил».
Нарад Майданський 23.06.26 Tue 00:13:00 № 520567 1 >>520565>слово "hohol" це приблизно як "nigga" в Америці. Ми самі себе так називаємо = ок. Поляки/москалі/американці/ не-українці нас так називають = не окВолосы в какой цвет красишь? Пусть пшек и хуесос, но тут же он ясно что с иронией это сказал. Не приплетай тему про ниггеров сюда.
Євпсихій Голованнік 23.06.26 Tue 00:13:18 № 520568 >>520565В Кучму я пройшов. Щось оці дохуя єдні президенти не відмовляються від російських нагород і після 2014 мемчики про рухання кордонів і готовність приймати в будь-якій позі розказували, потім книжки про різню в дар приймали і ще дякували за те що відкрили їм очі, а тепер от за історію і символи раптом згадали.Мені особливо горить з провокації з Новою Поштою, і того наскільки більше їботні може додатися у мілтечних знайомих якщо їй поляки підісруть, бо JLCPCB в Україну PCB з монтажем напряму не шле. Так ніби розйобу КІТ руснею мало.
Богодар Шляхтюк 23.06.26 Tue 00:17:48 № 520570 2 >>520568Блядь, да не трясись ти. Вже бачу як поляки забороняють НП тому що дуче по ній відправив нагороду
Дядько Наденюк 23.06.26 Tue 00:18:09 № 520571 >>520567ну це не 1 в 1 порівняння звісно, але в контексті саме іміджборди і іронічного спілкування підійде. Я написав як я це бачу, хтось погодиться, хтось не погодитьсяяке фарбування волосся, тут середній вік 30+ , хіба в свій природній якщо сивіти почну (і якщо не облисію швидше)
Войнило Чугуй 23.06.26 Tue 00:23:07 № 520572 >>520565Поляки частенько в тот период себя тоже интересно вели, например у Израиля к Польше претензий примерно столько же, сколько у поляков к нам:>>В настоящее время некоторые польские историки пытаются оправдать идею переселения евреев на Мадагаскар возможностью их спасения от Холокоста. В частности, историк Эдвард Гигилевич пишет, что «необходимо также признать, что если бы „Проект Мадагаскар“ удалось реализовать хотя бы в небольшой его части, то удалось бы спасти от гибели многих польских евреев»https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D0%B0%D0%B4%D0%B0%D0%B3%D0%B0%D1%81%D0%BA%D0%B0%D1%80%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B9_%D0%BF%D0%BB%D0%B0%D0%BD_(%D0%9F%D0%BE%D0%BB%D1%8C%D1%88%D0%B0)
Браслав Фучко 23.06.26 Tue 00:26:37 № 520573 1647974007032.png480.87KB, 500x715 >>520529>>520528Я такі хвороби
Северин Панишин 23.06.26 Tue 00:30:53 № 520574 2 98000.alfabetajuega-mashup-pokemon-280115-22.jpg34.54KB, 500x441 >>520355То не дірка, то білий дим. Мб вони там нового Папу вибрали, хз що у тих кацапів в голові.
Дядько Наденюк 23.06.26 Tue 00:32:32 № 520576 >>520568Так, я трохи на вєлі сьогодні забагато накатав, тож мені важко ото всьо розписувати, але в чому до нас претензія, тіпа треба було вибачитись і переіменувати? і костюм вдягнутиНу хз, побачимо як воно буде, але знову ж таки, це наша історія, наші герої, хулі Навроцький туди лізе?про НП в Польші не шарю, можливо і краще було б орден без dark arts of Kryvorizhska diplomacy повернути, але такий вже у нас президент, ваш он теж специфічний тіп, шо ти тут зробиш. А те що Кучма, Гетьман і Ющ повернули теж - ну як на мене це виглядає сильним жестомТебе дивує чому Кучма не вернув російські нагороди а вернув того орла - нас дивує чому у Зєлі його забрали а у Мусоліні нє, go figure
Милох Стахура 23.06.26 Tue 00:32:41 № 520577 >>520572Ну, депортацию наших из закерзонья тоже можно припомнить, но толку. И ваще, польский манкурт, уходи.
Браслав Фучко 23.06.26 Tue 00:32:45 № 520578 1 1643958748254.png11.66KB, 360x237 >>520519Ні. Це називається математична теорія Ігор. Типу якщо коли результат залежить від дій декількох учасників. ШІ має на увазі якби всі сторони поводились раціонально то загалом виграли б всі від цього. Якщо одна сторона, то виграла б вона, інша проєбала але не багато. Але якщо дві сторони вирішили лізти залупи то від цього не виграє ні одна сторона крім червоного комісара який п'є чай в стороніhttps://en.wikipedia.org/wiki/Game_theory
Голос Коровайченко 23.06.26 Tue 00:35:13 № 520579 4 >>520568> перекривають кордон> висипають зерноне горить> Дуче відправляє посилку новую поштоюгоритьчому так, пан малопшек? чому ви таке чмо?
Дядько Наденюк 23.06.26 Tue 00:38:58 № 520580 1 paint.png1.11MB, 796x463 >>520575Після годування підарашок це цікаво навіть, вай нот, може він щось нове дізнається, може ми краще їх поймемоправда непонятно чи це поляк чи то наш ополячений, він ніби так і не написав
Милох Стахура 23.06.26 Tue 00:43:22 № 520581 >>520580>наш ополячений, він ніби так і не написавГрит же >Кучму пройшов.
Жаданець Гасюк 23.06.26 Tue 00:43:55 № 520582 images.png5.83KB, 547x365 ⚡Підстав для висновків про "роз’єднання" України та Молдови на шляху до ЄС немає, - МЗС За його словами, заяви президентки Єврокомісії Урсули фон дер Ляєн після саміту ЄС – Молдова 22 червня у Брюсселі були неправильно інтерпретовані. Йшлося про стандартну процедуру переговорного процесу після відкриття першого переговорного кластера, коли кожну країну-кандидата оцінюють за результатами виконання власних реформ.Нагадаємо, на пресконференції після завершення саміту ЄС — Молдова президентка Єврокомісії заявила, що Євросоюз переходить до індивідуального підходу у процесі розширення щодо України та Молдови. Швидкість просування країн-кандидатів до членства тепер залежатиме від конкретних результатів реформ і виконання вимог.
Євпсихій Голованнік 23.06.26 Tue 00:44:38 № 520583 >>520576Ти не розрізняєш по ід де справжній поляк з гугль транслейтом, а де простий зйобик?> нас дивує чому у Зєлі його забрали а у Мусоліні нєМене ця хуйня теж дивує, ще більше дивує, чому орел є у катьки, яка літераллі розпилювала Польщу.>>520579А зерно транзитом везли до портів і далі в Африку як домовлялися, чи просто за кешик продали тамошнім баригам? Це звісно хуйня яка з часом потужно їбане за свою неефективність, але ну от подобається їм всиратися з дрібними фермами з дохуїщем ручної праці, нащо в це лізти собі на шкоду?
Тумир Зарівний 23.06.26 Tue 00:48:41 № 520584 >>520565> Друже, невеличка порада (бо ти цим тіки анонів агрити будеш), слово "hohol" це приблизно як "nigga" в Америці. Ми самі себе так називаємо = ок. Поляки/москалі/американці/ не-українці нас так називають = не ок.> Далі, це іміджборда, так що було б дивно тут не очікувати дещо ммм, категоричні і максималіські погляди (уяви якби умовний Тарас зайшов би на вашу польську борду і почав би вам розказувати що і як робити - думаю срач би піднявся аналогічний).Я не був на Чані з учорашнього дня, лол, я не образився, хоча мене тут уже назвали "польським гімнем". Після незліченних пішеків, які тут з'являються, думаю, ти переживеш одне "пані", але я це змирився, я ціную розмову з ввічливими анонімами.> Якщо коротко - УПА це частина нашої історії, як АК у вас. Мабуть, якщо порівнювати, то ваша АК все таки не така ммм, контроверсійна як УПА (але тут багато факторів, які ти, якщо ти справді поляк, не зрозумієш не поживши тут і не поспілкувавшись з українцями з різних частин країни - іміджборди для цього не підійдуть, то вживу треба), але факт залишається фактом, для нас (в нинішньому таймлайні) вони герої які боролись проти совітів, і це наше особисте діло як ми називаємо свої бригади/вшановуємо своїх героїв.Бачите, ми могли б це обговорити, але після трьох постів мене звинувачують у тому, що я польський пан, старший брат, який прийшов читати лекції дурним українцям, тож тепер я здебільшого просто тролю.>>520561> Моя позиция в том, что глупо искать конфликта с естественным в данных обстоятельствах союзником.> Договорённости легче достигаются без конфликтов в мирное время, когда взрываются ракеты, то подобные темы вызывают лишь раздражение.Тут писали, що нібито була якась домовленість зам'яти це все під килим під час війни, але Зелія на це насрала, просто цікава інформація.
Вишенко Шаня 23.06.26 Tue 00:53:13 № 520585 17497423529210.jpg1.87MB, 2215x2215 Цікаво, вже другий день пани поляки ІТТ всераються за історика в трусіках, і ще на скатились в класичне "йобані пани - нарід не такий" - чи я пропустив і це вже було?
Чернат Фальоса 23.06.26 Tue 00:56:09 № 520586 1 VID_20260617_125309_695.mp40:15, 2.05MB, 720x1280 >>520511Из за польши началась 2 мировая война. 3 тоже думаю будет из за этого уродливого детища версаля.
Радзбор Голубець 23.06.26 Tue 01:01:33 № 520587 >>520584> Бачите, ми могли б це обговорити, але після трьох постів мене звинувачують у тому, що я польський пан, старший брат, який прийшов читати лекції дурним українцям, тож тепер я здебільшого просто тролюти не тролиш. ти просто маніпулюєш.якщо ти так хотів нормальної дискусії то може і сам би згадав АК зразу?і до речі чому ти нічого так і не написав про АК? мабуть тому що неприємно або не знаєш як. простіше увімкнути режим жертви - класік токсік хуйня
Тумир Зарівний 23.06.26 Tue 01:11:34 № 520588 >>520587> ти не тролиш. ти просто маніпулюєш.> якщо ти так хотів нормальної дискусії то може і сам би згадав АК зразу?> і до речі чому ти нічого так і не написав про АК? мабуть тому що неприємно або не знаєш як. простіше увімкнути режим жертви - класік токсік хуйняМетою Армії Крайової не була Польща, чиста як склянка води, що ще ви хочете знати?
Дядько Наденюк 23.06.26 Tue 01:12:02 № 520589 >>520583> Ти не розрізняєш по ід де справжній поляк з гугль транслейтом, а де простий зйобик?гугл транслейт добре прокачався, ми тут заточені на виявлення і френдліфаєр підорах, ще поляків детектити вночі мої мізки не вивезуть, тож так, варто писати зразу, враховуючи скільки тут тролів, підорашок під впн і прочіх малоросів >>520584>після незліченних пішеків, які тут з'являютьсяшось пропустив мабуть>після трьох постів мене звинувачуютьтак це іміджборда, тут ти навряд обговориш щось спокійно навіть якщо захочеш, хіба ось так як зараз "на ножах", формат не той і обстановка не та, я розумію тіпів які агряться насправдія просто вперше тут поляка побачив, і втомлений, тому не агрюсь сходу, як ти взагалі про цю борду дізнався?завтра гляну шо ви тут понаписували якщо мод не почистить
Жаданець Гасюк 23.06.26 Tue 01:12:29 № 520590 3 73faeee0fac18b6e5a4f1f5551a13f31-videomp4.mp40:22, 1.06MB, 640x352
Голос Коровайченко 23.06.26 Tue 01:12:52 № 520591 1 >>520565якась хуйня. ніхто і ніколи не може використовувати такі слова про українців. я навіть не розумію навіщо це говорити.тільки якщо це малопідорашка, смішна та іронічна. типу "хей підорашки, дивіться, я сам себе принижую, я таке смішне чмо, теперь я можу бути вашою малопідорашкою підсвинком". ніякої поваги до себе чи до України. малопідорашка ховається за іронією.> це приблизно як "nigga" в Америцізнову якась хуйня. ти ж не негр, ти людина. треба зрозуміти, що якщо ми самі не будемо себе поважати - ніхто інший не буде>>520584> я просто тролюОсь! подивіться! навіть курвоблядок вас не поважає.Здавалося б, така тема як Волиньська справедливість могла змусити пшецьку свиню бути трохи серйознішою, але ні.> мене звинувачують у тому, що я польський пан, старший брат, який прийшов читати лекції дурним українцямДИВІТЬСЯ! ВИ Ж САМІ ПРЕДСТАВИЛИ СЕБЕ В ПОЗИЦІЮ РАКОМ! просто почали скиглити перед курвою. Вам самим не соромно за себе?> думаю, ти переживеш одне "пані"дивіться який ПОРК. не поважає нас. не поважає укранців. просто приходить і сере як свиня. розповіає як ми повинні себе вести, як себе називати, що робитиі ви самі дозволили цій істоті це робити. самі поставили себе в роль "молодшого брата".> 3. Заборонено принижувати народ, мову, символи та культуру України, а також вести російськоімперську та комуністичну агітацію.Звістно складно відійти від століть окупації та тієї рабської прошивки яку нам навʼязали, але треба рухатися вперед, подалі від цієї меншовартостіПропоную банити свиней, підорах, курв та іронічних малопідорах. саття є
Кречун Левицький 23.06.26 Tue 01:16:47 № 520592 Для поляків Волинська різня це як для нас Голодомор, треба признати і покаятись, а не як підарашки вічно крутити сракою і шукати виправдання.POLACY, PROSZĘ, WYBACZCIE MI RZEŹ WOŁYŃSKĄ. ŻAŁUJĘ, ŻE MOI PRZODKOWIE DOPUŚCILI SIĘ TEJ ZBRODNI.
Симон Ващиленко 23.06.26 Tue 01:24:56 № 520593 4 >>5205921.Поляки хочуть не тільки вибачень а ще і визнання упа злочинцями, це те саме що визнати зсу терористами за йобку русні тот.2. Хай тоді поляки визнають свої вісли з пацифікаціями, а пісьсосуського з ак - військовими злочинцями
Тумир Зарівний 23.06.26 Tue 01:27:25 № 520594 >>520589> шось пропустив мабутьanon i...> я просто вперше тут поляка побачив, і втомлений, тому не агрюсь сходу, як ти взагалі про цю борду дізнався?Через деякий час після того, як мавпа знищила /ukr
Жаданець Гасюк 23.06.26 Tue 01:35:24 № 520595 6 images (1).jpg22.81KB, 480x360 Поляки простите нас за то что РСФСР проебала вам войну в 1921 и вам отошла часть западной Украины, простите тех украинцев которые сопротивлялись террору на этих землях, простите тех украинцев которым не нравилось уничтожение школ церквей и культуры, простите тех кто в ответ восставал и боролся с вами, простите тех кто был не согласен с операцией пацификация украинцев в восточной Малопольше, простите тех кто устроил Волынскую резню спустя 20 лет в ответ.We are so so sorry!!! ❤❤❤❤❤POLSKA GROM💪
Ананій Лісничук 23.06.26 Tue 01:44:45 № 520597 1 >>520591Да бля ось я пояснив детальніше >>520571, звісно це не в сенсі повсякденного спілкування, а в якигось нішевих іронічних ситуаціях. чи це мене так автозаміна на "панів" розслабила>>520588Чия це цитата, бо щось воно не гуглиться (чи гуглиться в працях поляків лол)Звісно що на той час у населення західної України було багато резентменту до поляків, анони вище в треді вже ніби писали чому. Он мій батя з дитинства євреїв сильно не любить, бо у нас місто наполовину єврейське було колись, і він коли малим був бачив як євреї делегували роботу нашим (його мамі) а самі чілили (ну і там багато ще всякого було), то що це значить що всі українці євреїв не люблять, чи що маю їх не любити? Мені здається ти упа уявляєш як якийсь гомогенний організм об'єднаний в жазі національних чисток і ненависті до не-українців.Це не так, навіть всередині упа були різні погляди, різні фракції.Он мені мама недавно фотку брата прабабці довоєнну показувала - в польській воєнній формі.А під час другої світової він (і ще один її брат) пішли проти москалів воювати і загинули, а прабабця зв'язковою в упа була. Як думаєш, коли я був малим і сім'я збиралась на кухні чай пити, вони говорили про клятих поляків чи клятих москалів? в мене два прадіда поляки, як же вони з такими поляконенависниками як моя сім'я рішили поріднитись хмммУПА складалась з багатьох людей з різними мотиваціями і різним досвідом, хороших людей, паганих людей, нейтральних людей, які хотіли різних речей, єдиний знаменник тут це те що вони хотіли незалежну Україну.
Войнило Чугуй 23.06.26 Tue 01:45:56 № 520598 1 Ну эти по крайней мере голодоморы не устраивали, а просто панували себе и нецивилизованных аборигенов приобщали к "европейской культуре". В тот период больше всех вообще повезло украинцам Закарпатья, которые на 20 лет отошли чехословакам, у тех даже некая полуавтономия и права были."Польская политика на землях Западной Украины (Галичина, Волынь, Полесье) в 1920–1930-х годах имела выраженные черты колониального управления и национальной дискриминации, что роднит её с практиками апартеида:"Пацификация" и силовое давление: Проводимая в 1930 году политика «пацификации» (умиротворения) украинского населения сопровождалась массовыми арестами, закрытием украинских школ, читален («Просвиты») и жесткими полицейскими акциями. Это очень похоже на то, как режим апартеида силой подавлял любые проявления протеста коренного населения.Экономическое неравенство и «осадничество»: Земли активно конфисковывались или выкупались государством для передачи «осадникам» — польским военным ветеранам и колонистам. Украинские крестьяне страдали от малоземелья и оставались людьми "второго сорта" на собственной земле. Аналогично в ЮАР лучшие земли изымались в пользу белого меньшинства.Языковая и культурная ассимиляция: Украинский язык вытеснялся из госучреждений, судов и образования. Закон Грабского (1924 год) превращал украинские школы в двуязычные (утраквистские), что привело к резкому сокращению чисто украинского образования. Университетские кафедры для украинцев закрывались, а доступ к высшему образованию искусственно ограничивался.Политические репрессии: Создание концентрационного лагеря в Берёзе-Картузской (1934 год), куда без суда и следствия, во внесудебном порядке, отправляли украинских (и не только) активистов, политиков и интеллигенцию."
Серафіон Гаранжа 23.06.26 Tue 02:25:10 № 520601 1 >>520600>нищие дорвались до баринских субсидий - не дай Б-г еще и соседям гнилозубым достанетсяТи зараз описав, чому в західній європі проти "понаїхів" виступають в 90% випадках понаїавші свинособаки, "волга" "німці" та інші вальденіггери.
Браслав Фучко 23.06.26 Tue 02:39:07 № 520602 1 Screenshot_2026-06-23-02-37-38-10_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg1.24MB, 1440x2770
Голос Коровайченко 23.06.26 Tue 03:04:48 № 520603 2 >>520592ну це очевидний помирачевский свинопітек тролить> Волинська різня це як для нас Голодоморце не правда. те що під час Волинської справделивості декілька пшеків подохло не робить це геноцидомПід геноциж бвльш підхдить дії підорах, там же після освобожденія пшеків десь один лям вивезли до сибіру, знаходив цифру 100 тисяч пацифікованих від цих дій, може і більше. а також не треба забувати про катинь, адже там не тільки офіцерів пацифікували, а ще інтилігенцію. Рафал Лемкін, автор терміну "геноцид", вважав геноцидом саме катинь, Голодомор і холокост, а ось про волинь нічого не казавчому пшеки, які так люблять з трупами гратися, забули про москалів?Wołyń PamiętamyNiemcy ne PamiętamyMoskale ne Pamiętamy>>520595> Ризький мир — договір, підписаний у Ризі 18 березня 1921 року, який формально закінчив польсько-радянський збройний конфлікт 1919—1920 років, санкціонував поділ українських і білоруських земель між Польщею та Радянською Росією та фактично анулював Варшавський договір 1920 року.так вони поділили Україну зі своїм новим другом, а потім цей друг поділив пшеків
Тумир Зарівний 23.06.26 Tue 03:37:36 № 520604 >>520597> Чия це цитата, бо щось воно не гуглиться (чи гуглиться в працях поляків лол)> Звісно що на той час у населення західної України було багато резентменту до поляків, анони вище в треді вже ніби писали чому.> Он мій батя з дитинства євреїв сильно не любить, бо у нас місто наполовину єврейське було колись, і він коли малим був бачив як євреї делегували роботу нашим (його мамі) а самі чілили (ну і там багато ще всякого було), то що це значить що всі українці євреїв не люблять, чи що маю їх не любити?> Мені здається ти упа уявляєш як якийсь гомогенний організм об'єднаний в жазі національних чисток і ненависті до не-українців.> Це не так, навіть всередині упа були різні погляди, різні фракції.> Он мені мама недавно фотку брата прабабці довоєнну показувала - в польській воєнній формі.> А під час другої світової він (і ще один її брат) пішли проти москалів воювати і загинули, а прабабця зв'язковою в упа була.> Як думаєш, коли я був малим і сім'я збиралась на кухні чай пити, вони говорили про клятих поляків чи клятих москалів? в мене два прадіда поляки, як же вони з такими поляконенависниками як моя сім'я рішили поріднитись хммм> УПА складалась з багатьох людей з різними мотиваціями і різним досвідом, хороших людей, паганих людей, нейтральних людей, які хотіли різних речей, єдиний знаменник тут це те що вони хотіли незалежну Україну.Ваша родина пам'ятає останній етап існування УПА, бої проти радянської влади, а не перший чи другий етапи, які включали очищення України від поляків одразу після євреїв. Питання в тому, чи можна мати перший без другого.
Серафіон Гаранжа 23.06.26 Tue 04:54:10 № 520606 4 image.png164.43KB, 350x350 BREAKING: Пастори з багатьох найбільших євангельських церков країни заявляють, що Дональд Трампло не відповів на жоден із їхніх телефонних дзвінків з 5 листопада 2024 року, і тепер підозрюють, що Трампло лише удавав із себе християнина заради політичної вигоди.
Богодар Шляхтюк 23.06.26 Tue 06:11:04 № 520607 1 >>520604А можна ссилочку на ці перші етапи існування УПА? Бо щось мені комміпідорами попахує
Браслав Фучко 23.06.26 Tue 06:19:43 № 520608 1 1762521828126.png1.01MB, 1200x630 >>520607Не може такого бути! Поляк ніколи не піде на повідку у коміпідора!
Кир Вигівський 23.06.26 Tue 06:46:37 № 520609 https://www.youtube.com/watch?v=1qNKITZoUFYВчорашній Протиков, до речі. Дуже цікаво
Серафіон Гаранжа 23.06.26 Tue 07:54:07 № 520610 2 {6CE6EE06-B219-4C92-9939-74D9CD176DDE}.png246.99KB, 598x466 81Jm30tJ-1-xPvwC.mp40:29, 2.39MB, 1280x720 Обема🤬🤬🤬
Божан Тимчак 23.06.26 Tue 07:57:13 № 520611 >>520606Так то просто неправильні пастори. З правильними Трампло молився за перемогу (не допомогло)https://www.reuters.com/video/watch/idRW151406032026RP1/
Мирослав Хабло 23.06.26 Tue 08:10:06 № 520613 3 Как говорил Уинстон Черчиль - Все поляки пидорасы а польша говно.
Ратко Бродський 23.06.26 Tue 08:24:13 № 520615 8 >восім лєт чєтирє года терпелі ваши нацисткіє бесчинстваЧек>армія крайова в трусікахЧек>поучєнія старшего брата>старший брат внє крітікіЧек>АК інохда совєршалі малєнькіе ваєниє прєступлєнія, но АК нікада нє билі нацистамі. А УПА совєршалі прєступлєнія всєхда, потомушто билі нацистаміДуже важко стає відрізнити поляка від підорашки, коли в них однакова методичка.
Дядько Наденюк 23.06.26 Tue 08:43:13 № 520616 knees.png230.04KB, 367x247 >>520604пам"ятає, і що?До чого ти ведеш, щоб ми вибачились? так ось, тут анон вже вибачився як боженька >>520595, ні добавити ні забрати.Я тобі навів особисті приклади, експіріенс своєї сім"ї, а ти мені nooo UPA bad. Чия то цитата до речі, ти так і не сказав.На всі аргументи анонів ЧОМУ західняки не любили поляків теж відповіді не було.Факт в тому що ніхто зараз в Україні УПА злочинцями не буде визнавати і на коліна не буде ставати (і я особисто це на 100 відсотків підтримую, якого хуя ми це маємо робити?) , як би Навроцькі не старались, і всі оці намагання довести нам що AK good, UPA bad виглядають як мінімум дивно.До речі your best bet це як раз перемога сосії, тоді точно визнають злочинцями)Хоча ні, є пропозиція, можна одночасно на коліна один перед одним ставати і каятись, ми за волинь і упа, ви за полонізацію, закони грабського і тд (>>520598)а хто перший на коліна стає, а хто другий - можна на чувачі розіграти
Корнило Сірик 23.06.26 Tue 09:04:38 № 520617 >>520436Ти серйозно думаєш що куки кинуть одного з своїх чисто через потужні заяви? Відбрешуться та й все.Тут треба навпаки, працювати на випередження, створити якусь фейкову атаку де "поляки" нападуть і почнуть ущімляти корінний народ України. А там вже можна і ввести війска для спеціальної потужної операції...
Феодосій Вівсянко 23.06.26 Tue 09:10:30 № 520618 3 photo_2026-06-23_09-10-04.jpg59.44KB, 1280x683 Половина Криму залишилася без світла. Було влучання в ТЕЦ, — місцеві ЗМІ.
Феодосій Вівсянко 23.06.26 Tue 09:11:23 № 520619 1 photo_2026-06-23_09-11-03.jpg240.10KB, 960x1280 photo_2026-06-23_09-11-05.jpg111.78KB, 960x720 🍽Патриаршие пруды стремительно теряют культовые рестораныВсего за сутки в самом тусовочном районе Москвы закрылись Ozhi Izakaya и OMG Coffee. За год Патрики лишились двадцати знаковых заведений, включая Lou Lou и Bocconcino.
Людислав Чугуй 23.06.26 Tue 09:43:05 № 520621 3 26771325_m.jpg79.00KB, 600x648 Распятый мальчик, польская версия:https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B0%D1%8F,_%D0%9C%D0%B0%D1%80%D0%B8%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D0%B0
Серафіон Гаранжа 23.06.26 Tue 10:03:09 № 520622 3 image.png407.47KB, 713x540 >>520621Польська влада у 2018 році проілюструвала "Волинську трагедію" та "злочини українських націоналістів" фотографією українського села Сагринь, вирізаного польськими АК і БХ.
Ратислав Кукуріка 23.06.26 Tue 10:13:58 № 520624 1 IMG_20260623_101211_555.jpg79.80KB, 1035x848 IMG_20260623_101301_603.jpg59.43KB, 1280x683 В Керчи горит мазутохранилище Камыш-Бурунской ТЭЦ
Фаласій Недря 23.06.26 Tue 10:36:14 № 520626 2 88 (3).jpg246.03KB, 1200x1600 88 (2).jpg344.34KB, 1200x1600 88 (1).jpg234.46KB, 1200x1600 88 (4).jpg220.56KB, 1200x1600 Будні піхоти в кілзоні Добропілля.
Рафаїл Корнилюк 23.06.26 Tue 10:48:24 № 520627 >>520604Ага, справжній пшеполяк в 3 години ночі сере якусь імперіалістичну хуйню про старшого брата, УПА та хароших пшеків.Слухай, поляканий - скажи чій Крим? І зможеш написати, що Рамзанчик Кадиров - гнила дешева проститутка, що сосе за сотку член сіфозного бомжа? Ну так, для перевірки. >
Ратислав Кукуріка 23.06.26 Tue 10:57:20 № 520628 9 VID_20260623_105545_135.mp41:02, 3.08MB, 852x480 Бензовозы едут в Крым
Фаласій Недря 23.06.26 Tue 11:02:25 № 520629 2 8999.webm1:40, 16.06MB, 1920x1080 888 (2).jpg417.05KB, 1920x1080 888 (1).jpg325.83KB, 1920x1080 888 (3).jpg254.15KB, 1920x1080 Траса Донецьк–Маріуполь: «Спартан» палить військові автівки росіян
Полікарп Коховський 23.06.26 Tue 11:03:44 № 520630 >>520628Кекнув, як мвг втекло одночасно з водієм вантажівки, яку захищали
Фаласій Недря 23.06.26 Tue 11:03:55 № 520631 3 275.mp42:44, 19.56MB, 720x1020 88.png35.96KB, 1063x495
Нарад Майданський 23.06.26 Tue 11:08:20 № 520632 >>520631Че именно в Пензе это? Там какой-то царек выслужиться перед Попытом хочет сильно?
Фаласій Недря 23.06.26 Tue 11:08:26 № 520633 2 000.jpg60.00KB, 994x559 000.png101.20KB, 1069x964 >>520596
Фаласій Недря 23.06.26 Tue 11:09:47 № 520634 >>520632ну есть мнение, что тестируют общественное мнение на случай мобилизации , и решили поставить эксперимент в богом забытой Пензе.
Ратибор Кизима 23.06.26 Tue 11:12:08 № 520635 >>520631>>520632Ну це скоріш опробація методів, та перевірка реакцій. Вибрали пензу - як якийсь закуток, де якщо що, можна злити все на місцеву владу. Також скоріш за все там просто очко з планом - тому, їм не дали вибору, типу або так, або відразу на пляшки. З хорошого, пензачі доволі активно протидіють, ну по міркам росіян. Могли би просто мимо проходити. До речі, це можливо тестування умовної альтернативи мобки. Теж варіант з урахуванням тряски та полумер. Тобто ніякої мобки, просто групи оповіщення шукають уклонистів від призиву, та тих, кто не оновив дані в военкоматі. Не бусифікація, а долг родині, або формальні утряски та влк. А, те що після цього, він контракт підписав та поїхав у штурм, так це ДОБРОВІЛЬНО!
Буяк Фещин 23.06.26 Tue 11:13:02 № 520636 >>520631> Че именно в Пензе это? Розділяй і владарюй. Якщо решта будуть впевнені що це тільки в якомусь одному регіоні, то бухтіння буде менше, повіг на пензенських панів. Курочка по зернятку. У нас спочатку теж пакували тільки в селах і малих районних центрах.
Фаласій Недря 23.06.26 Tue 11:16:29 № 520637 3 99 (1).mp41:44, 12.41MB, 720x1280 99 (1).jpg107.54KB, 912x537 99 (1).png129.80KB, 1405x637 99 (2).png77.07KB, 1429x397 MBDA провела успішні пускові випробування ракети CROSSBOW, яку розробляють для України
Сокіл Балабух 23.06.26 Tue 11:17:53 № 520638 2 >>520631Я б дуже цю хуйню не занюхував, по факту на відео мусора пакують мимокрока невідомо за що. Може він дебошир."Просто йшов" і "заставляють підписати" — це все з пальця висмоктано.
Ратислав Кукуріка 23.06.26 Tue 11:18:06 № 520639 1 IMG_9902.mp40:13, 1.04MB, 800x720 >>520630Тигры.У водителя слева какая-то хрень, сначала подумал что то собака или ребенок, но он скорее всего в руке нес что-то длинное типа одежды. Непонятно правда нахрена в такой ситуации, хотя может то чистый костюм в карманах которого деньги, карты, ключи и документы.
Козак Скриняр 23.06.26 Tue 11:21:50 № 520640 1 >>520638Воу. Ты тут по осторожнее с раздумиями. Тут так не принято.А вообще конечно заебали. У рашки все еще есть 1000 вариантов скрыто мобать всяких запасников, служивших, и работающих на гос. предприятиях. Нахуя им бусифицировать рандомных чуханов с улицы? Чисто чтобы поржать?
Фаласій Недря 23.06.26 Tue 11:22:55 № 520641 >>520638ну может и так, но вряд ли бы дебошира стали простые пидорашки у ментов отбивать, это же не чурбаны, которые приехали своего вытягивать, не смотря на то, что он там натворил.
Сокіл Балабух 23.06.26 Tue 11:23:04 № 520643 >>520638>>520640Точніше, в "заставляють підписати" вірю, це вже давно така практика, там цілі бригади з обізянніка набрані.Але що це якесь полювання на перехожих — ні, скоріш за все, приймають бухих дебоширів у звичайному порядку.
Фаласій Недря 23.06.26 Tue 11:24:44 № 520644 >>520640>Нахуя им бусифицировать рандомных чуханов с улицы? Чисто чтобы поржать?Ну так вот анон правильно написал>можливо тестування умовної альтернативи мобки>Тобто ніякої мобки, просто групи оповіщення шукають уклонистів від призиву, та тих, кто не оновив дані в военкоматі
Євфимій Мудрий 23.06.26 Tue 11:27:33 № 520645 2 >"Контакти та відносини перебувають у поганому стані, але не тому, що так чи інакше вчинив президент Навроцький. А тому, що українська сторона, по суті, вирішила знехтувати пам’яттю про жертв та домовленостями, досягнутими у Варшаві", – заявив глава канцелярії президента Польщі Збігнев Богуцький>домовленостями, досягнутими у ВаршавіДУХ ВАРШАВИ не відчуваю.
Фаласій Недря 23.06.26 Tue 11:32:09 № 520646 3 image.png50.17KB, 1039x628 898 (1).jpg30.18KB, 615x459 898 (2).jpg43.47KB, 620x458
Буяк Фещин 23.06.26 Tue 11:37:15 № 520647 9e0.jpg103.74KB, 881x1148 >>520645> вирішила знехтувати пам’яттю про жертв та домовленостями,Як же вони задовбали, переіменуйте вже той підрозділ просто на "героїв Волині" і не доколупаєшся.
Рожнят Андріїшин 23.06.26 Tue 11:38:58 № 520648 Виталий Портников Украинское общество беременно авторитаризмом-XySko0SEtis-(25.01.2018).mp43:00, 17.00MB, 1280x720 uvolnenie-genprokurora-2016.png50.78KB, 1307x296 >>520609Эта хрюканина - тупо копия с других каналов, не о чем смотреть. Самое интересное было бы, если бы он раскрылся, как арестович.
Євпсихій Голованнік 23.06.26 Tue 11:39:43 № 520649 >>520645Жму руку обнімаю https://24tv.ua/zelenskiy-pribuv-do-polshhi-ofitsiynim-vizitom-kim-zustrinetsya_n2973380До речі, а чому Дуче туди взагалі поплівся? По дипломатичному етикету це новообраний президент має до сусідів кататися.
Фаласій Недря 23.06.26 Tue 11:41:45 № 520650 6677.webm1:14, 15.31MB, 1920x1080 66 (2).jpg414.40KB, 1920x1080 66 (1).jpg487.24KB, 1920x1080 66 (3).jpg539.98KB, 1920x1080 Часів Яр
Буяк Фещин 23.06.26 Tue 11:45:00 № 520651 >>520638> Може він дебошир.> "Просто йшов" і "заставляють підписати" — це все з пальця висмоктано.Єрмачна спок, це в Танкерная Разливалия пакували.
Раняк Боюн 23.06.26 Tue 11:45:25 № 520652 >>520636> У нас спочатку теж пакували тільки в селах і малих районних центрах.Якраз таки навпаки - спочатку в містах, а потім вже в селах десь через рік, півтора.
Краматорск-кум Болех Бобровник 23.06.26 Tue 11:47:14 № 520653 >>520639Ебать там vertigo. Absolute cinema.
Браслав Фучко 23.06.26 Tue 11:47:31 № 520654 2 >>520649> До речі, а чому Дуче туди взагалі поплівся?Бо він фартовий?
Грива Матусевич 23.06.26 Tue 11:49:04 № 520655 1 >>520631Бля одіннарод нахуй, що у нас заважають законним діям по мобілізації що у них.😡
Буяк Фещин 23.06.26 Tue 11:55:07 № 520656 3 >>520655> Бля одіннарод нахуйВзагалі дивна ситуація виходить, рандомний микола воювати не хоче і його пхають у бусік.(це іпсо насправді) Рандомні ваньки які хочуть воявати навіть за велике бабло теж закінчилися.(це правда) цікаво (((хто))) ж тоді хоче щоб ця війна продовжувалася? Всієї правди ми не дізнаємось...
Фаласій Недря 23.06.26 Tue 12:01:43 № 520657 1777918500138-1.jpg40.35KB, 811x516 >>520656>(((хто))) ж тоді хоче щоб ця війна продовжувалася
Серафіон Гаранжа 23.06.26 Tue 12:05:44 № 520658 >>520656>(((хто))) ж тоді хоче щоб ця війна продовжувалася?Б-барига?
Буяк Фещин 23.06.26 Tue 12:06:09 № 520659 1 176482_original.jpg1.44MB, 2048x1379 >>520657Добре що прокся яка в треді 24\7 швидко все пояснила, бо я б сам не додумався.
Світлан Федорка 23.06.26 Tue 12:15:59 № 520661 5 >>520656> цікаво (((хто))) ж тоді хоче щоб ця війна продовжувалася?Злонськи вармонгер, даже трампло базовик не смог обуздать кровавую ярость наркомана..........
Ратислав Кукуріка 23.06.26 Tue 12:33:15 № 520662 4 VID_20260623_123248_196.mp40:25, 1.68MB, 852x480 Спалили панцирь
Кир Вигівський 23.06.26 Tue 12:34:00 № 520663 >>520649> а чому Дуче туди взагалі поплівся?Ти серіал "Бригада" дивився? У часи Майдану протестувальники блокували резиденцію Ахметова і пустили слух, що він злякався і втік з Донецька, то Рінат сам, за кермом мерседеса і без охорони до них приїхав.
Ратибор Кизима 23.06.26 Tue 12:39:09 № 520664 1 Це у коняки шиза?Запад хочет добиться прекращения огня, чтобы остановить российское наступление, получить передышку и накачать Украину новой порцией вооружений — ЛавровЙ тут же:⚡Лавров: не хочу даже думать о том, что "Аляска" была задумана, чтобы выиграть время для вооружения Киева, но на деле получилось так, как получилосьТак, ніякої зупинки й не було. Тобто, які предьяви до аляски? Якщо воюємо як воюємо, до де виграш часу? Ну, здайтесь пожалуста...⚡️Танкерная Разливалия готова возобновить переговоры с Украиной с той точки, на которой они остановились — ЛавровПомощник Президента России В.В. хуйла - Юрий Ушаков:Чеченская Пенетрация готова к диалогу с Европейским союзом.
Волох Подда 23.06.26 Tue 12:43:20 № 520665 0622 (1)(64).mp40:21, 26.76MB, 1080x1920 за 20л бенза и двор стреляют в упор
Горгоній Янушевський 23.06.26 Tue 12:45:42 № 520666 >>520664Да це сечка для рядових рабів, насправді вони хочуть підзатянути усе бо гогли їбуть, подождіть поки ми свої перехоплювачі зробимо
Феодосій Вівсянко 23.06.26 Tue 12:52:54 № 520668 photo_2026-06-23_12-52-30.jpg77.42KB, 906x701 ❗️Трампло дав Дуче зелене світло: США закликали діяти «більш сміливо» щодо Пыническая Рухнумия, щоб силою змусити Кремль сісти за стіл переговорів, — джерела The Kyiv Independent📍Трампло більше не вірить, що хуйло погодиться на реальні переговори, тому в приватній розмові закликав Дуче діяти «сміливіше».📍У Києві це сприйняли як сигнал, що США більше не наполягатимуть на постійному стримуванні України.📍Дуче, схоже, переконав Трампа, що хуйла до переговорів можна змусити лише силою.📍Україна запропонувала Трампу особисто організувати зустріч Дуче та хуйла у США. Американському президенту ця ідея сподобалася, хоча швидкого саміту поки не очікують.📍У Києві переконані, що останні військові успіхи змінили ставлення Трампа — Україна більше не виглядає стороною, яку можна змусити погодитися на будь-які умови кремля.📍Фінальний сигнал Вашингтона для Москви прозвучав максимально прямо: «Мастурбековая Дилдожония повинна укласти угоду».Єдина мова, яку в кремлі справді чують, — це мова сили. І Трампло це нарешті усвідомив. Тепер війна повернеться туди, звідки її й принесли 🔥
Владислав Врублевський 23.06.26 Tue 12:54:29 № 520669 6 23434232434.mp44:18, 28.48MB, 1024x576 Ебка Крыма 🔥глибинні розв-ударні безпілотники "Оріон" - 3 одиниці, носії керованих авіабомб та малорозмірних крилатих ракет, нп Керч, АР Крим, 1 ОЦ СБС🔥Нафторезервуари на Керченській (Камиш-Бурунській) ТЕЦ, нп Керч, АР Крим, 1 ОЦ СБС🔥ЗРГК "Панцирь-С1", нп Багерове, АР Крим, 1 ОЦ СБС🔥Пускова установка С-300, нп Курортне, АР Крим, 1 ОЦ СБС🔥РЛС "Небо-У", нп Керч, АР Крим, 1 ОЦ СБС🔥Зенітна установка ЗУ-23-3, нп Курортне, АР Крим, 1 ОЦ СБС🔥Електропідстанція ПС 330/110 кВ "Західно-Кримська", нп Кар'єрне, АР Крим, 427 ОБрСБС "Рарог", 413 оп СБС "Рейд"🔥Навчальний полігон пілотів БпЛА 4 омсбр в оп (У) "Дзержинськ", нп Дебальцеве, Донецька обл, 20 Обр СБС "К-2"🔥Газорозподільча станція "Сімферополь", нп Трудове, 1 ОЦ СБС🔥Цистерна з ПММ, нп Горлівка, Донецька обл., 20 Обр СБС "К-2"🔥Логістичний транспорт ворога, нп Приазовське, Запорізька обл., 412 ОБр СБС "Nemesis"🔥Логістичний транспорт ворога, АР Крим, Донецька, Луганська, Запорізька та Херсонська обл, загін "13" 414 ОБр СБС "Птахи Мадяра", 20 Обр СБС "К-2", 412 ОБр СБС "Nemesis", 1 ОЦ СБС
Владислав Врублевський 23.06.26 Tue 12:56:12 № 520670 2 Свисток.jpg88.49KB, 1077x1280 Свисточная Кармания
Ратислав Кукуріка 23.06.26 Tue 12:56:42 № 520671 1 VID_20260621_183637_446.mp40:44, 2.00MB, 480x480 >>520640>>520638Как крыть будете? Ципсо, ии?
Владислав Врублевський 23.06.26 Tue 12:58:49 № 520672 Теорема17.jpg110.76KB, 907x1280 Теорема как всегда беспощадна
Ратислав Кукуріка 23.06.26 Tue 13:00:34 № 520673 >>520672> теоремаКрысчанам заготовить пакеты на толчок
Гал Трищак 23.06.26 Tue 13:03:44 № 520674 2 >>520638>>520640Альо блять, уже під 2 десятка подібних відосів і всі пензенські пабліки бухтят шо крутять саме на контракт. У мене самого на початках сумніви були, але зараз вони всі розвіялись - в пензі реально почали локальну бусифікацію. І щось мені підказує що восени саме так будуть робити на всій території рашки. Ніхто не буде об'являти загальну мобку, а просто одночасно почнеться бусифікація в усіх містах крім столиці по такому ж принципу.
Козак Скриняр 23.06.26 Tue 13:06:33 № 520675 1 >>520668В каждое предложение где встречается имя Трампло надо добавлять слово "сегодня".>Сьогодні трампло більше не вірить, що хуйло погодиться на реальні переговори, тому в приватній розмові закликав Дуче діяти «сміливіше».
Країло Голубець 23.06.26 Tue 13:06:38 № 520676 >>520668> Трампло більше не віритьце на 2 дні чи на 2 тижні?
Ратислав Кукуріка 23.06.26 Tue 13:08:09 № 520677 IMG_20260623_130447_799.jpg100.79KB, 800x917 >>520674На кавказе не будет стопудово, в прошлый раз там было очень горячо.В москве почему нет, она большая, понятно что не на рублевке а в днищерайонах и городах-спутниках.
Грива Матусевич 23.06.26 Tue 13:11:57 № 520678 4534и.png337.37KB, 430x382 >>520677Що це за сміхуйочки?
Фаласій Недря 23.06.26 Tue 13:12:42 № 520679 >>520669у пидорашек ППО там осталось в живых вообще? что-то признаков жизни не наблюдается.
Фаласій Недря 23.06.26 Tue 13:14:45 № 520680 1 9 (1).jpg128.92KB, 1252x730 9 (1).png107.42KB, 1048x885 9 (2).png21.56KB, 1012x217 Ситуація в районі Лиману
Козак Скриняр 23.06.26 Tue 13:19:46 № 520681 1 >>520644Нахуя им это тестировать если им не нужно это использовать на текущем этапе? Они как нехуй могут организовать скрытую мобку - разослать по заводам моб группы, а директорам завода приказать не бухтеть. В конце концов ДО тупого бусифицирования они могут начать разсылать повестки ВСЕМ а не только резервистам - законы уже переписаны так что там за неявку пизда. Нахуя начинать сразу с бусификации от которой точно будут бухтеть и точно будет куча видосов?
Гал Трищак 23.06.26 Tue 13:20:14 № 520682 3 IMG_8467.mp40:04, 845.84KB, 848x752 Ось і відос з воронежа. 3 шторміка смачно влетіло. Число не парне, значить мінімум 1 збили. Але заводу пизда. Тандемна бч єбурить нутрощі а не фасад, то ж ми можем бачити навіть стоячі стіни але всередині перекриття склалися і все засипали.
Гал Трищак 23.06.26 Tue 13:23:28 № 520683 >>520681> Они как нехуй могут организовать скрытую мобку - разослать по заводам моб группы, а директорам завода приказать не бухтетьОчевидно не можуть. З заводів вихватують людей з 22 року. Зараз вже настільки великий дефіцит робітників що більше нема кого хапати без закриття цих заводів, навіть завоз індусів і таджиків сотнями тисяч не допомагає
Козак Скриняр 23.06.26 Tue 13:26:48 № 520684 image.png575.09KB, 832x690 >>520682Вообще на фламинго больше похоже - над хвостом видно какую то надстройку. У шедоу хвостовые рули оче маленькие.Но скроее все же шедоу т.к. если бы был фламинго то об этом уже везде писали
Гал Трищак 23.06.26 Tue 13:32:06 № 520686 1 >>520684Та нє, вже офіційно сказали що шторми. В такій якості відоса нема смислу деталі вишукувати.Фламінго все ж наша єдина ракета на 1000км+ і вже пройшла етапи тестів, то ж її юзати не будуть по ближньому тилу русні, це нераціонально, коли є інші засоби (нептун, шторм і фп1)
Ратислав Кукуріка 23.06.26 Tue 13:32:27 № 520687 2 IMG_20260623_133133_504.jpg61.58KB, 1202x720 Бензиновая Отсосалия
Гал Трищак 23.06.26 Tue 13:38:11 № 520689 4 image.png1.26MB, 1200x1200 Цікаво шо під шумок вчора ще й отакий мєлзавод в белгородській області роз'єбали.
Полікарп Коховський 23.06.26 Tue 13:45:27 № 520690 >>520656>расіянє нє хотят ваіватьХто тоді просочується через лбз? ЗСУ майже постійно в обороні на лбз. Атакуємо тіко тили дронами.
Феодосій Вівсянко 23.06.26 Tue 13:47:10 № 520691 1 original.png710.85KB, 1662x853 Onlyfans та Pornhub платять податки в Україні, але поліція при цьому "пресує" моделей, - кріейторкаБільшість українських моделей з індустрії для дорослих живуть за кордоном або планують виїжджати з України через ризик кримінального переслідування за виготовлення порнографії.Про це заявила OnlyFans-модель Юлія. Юлія працює з-за кордону, хоч податки, зокрема, сплачує в Україні."Як я аналізую, вони точно мають визначити, чи модель живе в Україні, - говорить Юлія. - Бо, наприклад, в мене, здається, вони теж робили контрольні закупки, але толку немає. Тому що вони не прийдуть до мене до хати з обшуком.Тобто вони визначають, чи модель живе в Україні. Вони, скоріш за все, з нею спілкуються, втираються в довіру. І вона розповідає, що живе в Україні зараз. І потім вони роблять ці контрольні закупки. А є моделі, які ведуть OnlyFans і вебкамлять з України, і вони це не приховують - таких перших, скажімо так, накривають. Наприклад, мій друг знімав порно за кордоном і повернувся жити в Україну. Це було давно, знято було за кордоном, але сам акаунт зберігся. І коли він приїхав в Україну, до нього прийшли з обшуками, вибили двері, то він заплатив хабар 10 тисяч доларів".Читайте: Поліція заплатила $63 за порноконтент харків’янці: її засудили до трьох років з іспитовим терміномЗа словами дівчини, більшість українських моделей, з якими вона спілкується, живуть за кордоном або планують виїжджати з України."Я в кого не питаю, то чую: ми за кордоном, я в Америці, я в Канаді, я в Польщі, я в Іспанії, я в Німеччині. Мені також пишуть дівчата, які хочуть купити в мене консультацію, бо скоро виїжджаю за кордон. Багато хто збирає гроші на нелагальний виїзд, якщо це пара.Говорять про захист суспільної моралі. Якщо вони дійсно так сильно переживають за суспільну мораль, то їм треба заборонити взагалі існування Onlyfans, PornHub... А так, ці платформи вже сплачують податки, але поліція при цьому пресує моделей, які там фактично працюють, і може під цим приводом пресувати будь-кого", - підсумувала вона.
Полікарп Коховський 23.06.26 Tue 13:51:57 № 520692 >>520681>Они как нехуй могут организовать скрытую мобку - разослать по заводам моб группы, а директорам заводаВони це і зробили ще в 2022. Все, ця карта вже розіграна.
Путята Бідило 23.06.26 Tue 13:52:55 № 520693 2 image.png91.75KB, 480x270 >>520691> Говорять про захист суспільної моралі. Запам'ятайте, дітки - той хто більше усіх кричить про захист суспільної моралі є самий хтивий, девіантний, аморальний збочинець, з тих яких навіть копро вже не вставляє. Колись совки ставили на фільм плашку 16+, якщо там навіть гола жіноча п'ятка або коліно, а самі пойобували школярок-комсомолок.
Ратислав Кукуріка 23.06.26 Tue 13:53:26 № 520694 VID_20260623_135210_646.mp40:06, 2.19MB, 848x464 >>520691Это байт инцелов?
Путята Бідило 23.06.26 Tue 13:54:13 № 520695 >>520681> Они как нехуй могут организовать скрытую мобку> им не нужно это использовать на текущем этапеТи так кажеш, наче в тебе на руках якісь дані є, доповіді, БЧС, що вони можуть а що не можуть.
Козак Скриняр 23.06.26 Tue 13:55:28 № 520696 1 >>520692Хуита манямирковая. Нихуя она не разыграна. Вот у нас она разыграна когда заводы уже платят фейковым работникам чтоб уменьшить процент забронированных и реальных не забрали. А у них повторяю, забирали только резервистов и всяких с важными военными специальностями. И то не бусификацией, а через повестку
Гал Трищак 23.06.26 Tue 13:58:18 № 520697 2 >>520690ти реально думаєш підорашки добровольно на штурми йдуть? єбать дебіл....
Горгоній Янушевський 23.06.26 Tue 14:00:49 № 520699 >>520692На регіони по хуй, там хоч що робитимуть, реальної мобки не було, просто розіслали повістки, на авось може якийсь лох і прийде і підпише.
Путята Бідило 23.06.26 Tue 14:03:53 № 520701 2 >>520696> А у них повторяю, забирали только резервистов и всяких с важными военными специальностями. И то не бусификацией, а через повесткуОго, історіі всє охуітєльнєє і охуітєльнєє. А ті підари яких я допитував, чогось казали що вони ніхуя не резервісти. Один посрався з дружиною - пішов контракт підписав, другий поїхав в мацкву, підписав контракт бо там виплати більше і він повірив що "не штурм", але воно трохи щось пішло не так, третій - тупо дід бомжара без постійного місця проживання, тинявся, жив в гуртожитку при якомусь технікумі, попався. Четвертий нажерся горілки, його прийняли, притарабанили у відділок, наполегливо запропонували підписати контракт, що він і зробив. Коротше з двох десятків яких я допитував тільки один був такий як ти описуєш - рєзєрвіст, ахвіцєр, командир взводу. Всі інші - бічі, біомусор, які навіть два слова зв'язати не можуть - їх було важко допитувати навіть не тому що вони в піонерів грали, а тому що тупі як пробка.
Козак Скриняр 23.06.26 Tue 14:10:30 № 520704 1 >>520701Куда ты лезешь, маня? Все что ты описываешь как раз подпадает под скрытую мобку+заваливанием баблом. От этого до хватания людей на улицах им еще очень далеко, незачем перескакивать
Путята Бідило 23.06.26 Tue 14:15:59 № 520705 >>520704В тебе забув спитати, куди мені лізти, щеня. Я тебе ще раз, блядь, питаю, в тебе якісь конкретні дані на руках? Доповіді з руснявих воєнкоматів, соц-демки, БЧС? Чи ти просто так "почувствовал" що в них там? Є така хуйня як підрахунок бойових спроможностей, коли ти рахуєш що може твій підрозділ, а що може підрозділ противника навпроти тебе, щоб його підрахувати мені потрібно знати що є в противника, так ось, в мене є БЧС, в мене є їх штатка з призвищами, посадами, званнями, є ОШС, я навіть знаю скільки і коли поповнення їм прийде і в який період. На основі оцих КОНКРЕТНИХ данних, я щось можу розрахувати. На основі відчуттів щось рахують тільки ворожки та тарологи на 1+1. Ось тому я і питаю, в тебе є якісь конкретні дані?
Мешко Ячмененко 23.06.26 Tue 14:23:55 № 520707 1 >>520706>Пака исшоТак зараз Ельвіру доїдять, станок увімкнут, стануть значно ближче.
Грива Матусевич 23.06.26 Tue 14:26:19 № 520708 3 image.png356.81KB, 778x722 korch111.png656.17KB, 900x500 725397784_122117369973023422_3508875262731372448_n.jpg240.74KB, 1365x2048 >>520694Це хлопці за традиційні ціності виступають? Таке враження наче вони нехочуть до гейропи приєднуватися чі вступати туди.
Марк Сусович 23.06.26 Tue 14:27:31 № 520709 5 >>520706>слабо ебут. потешненько. так, на пол шишечки. почти не чувствуется. а вот в 90е ебали знатно. а сейчас не очень.
Дніпро на зв'язку Балкан Скриняр 23.06.26 Tue 14:28:18 № 520711 2 >>520708Да, выступают. Нет, не хотят.Да, за традиционные украинские ценности.Нет, традиционные ценности в монте-пиго им не нравятся. Мне, кстати, тоже.
Богатир Мудрук 23.06.26 Tue 14:28:44 № 520712 2 >>520706>пацієнте, у вас пряма кишка випала>ну по підлозі як у після пляшки не волочеться як того разу, так шо норм, в штаніну заправлю і харашо
Дніпро на зв'язку Балкан Скриняр 23.06.26 Tue 14:31:42 № 520713 >>520706Там вообще смешной пост с призывом думай_те.>Друзья! Ацтавить панику! Свистать всех наверх!Не из таких переделок вылазили. Пока еще даже до святых 90х далеко в плане жизни мирных граждан.Старайтесь больше думать собственной головой, анализировать и размышлять. Не надейтесь что за вас подумает какой нибудь чиновник. Основная задача чиновника сегодня и всегда, думать как бы его не трахнули. А раз интернет пока еще работает, трахнуть сегодня можно любого чиновника. За дело ессно, а не за ваши хотелки. Лето будет летом воюющей страны. Не лучше и не хуже предыдущего лета. Просто чуть больше населения прочувствует чем отличается жизнь гражданина воюющей страны, от жизни мирной. Поэтому не бздеть, прорвемся!
Серафіон Гаранжа 23.06.26 Tue 14:32:57 № 520715 image.png221.95KB, 1280x741 Хтось юзав? Ап ту 1000 це 100?
Полікарп Коховський 23.06.26 Tue 14:34:10 № 520716 1 >>520697>нещасних росіян гонять в штурмаВійна пині?
Ратислав Кукуріка 23.06.26 Tue 14:38:04 № 520717 1 VID_20260623_100806_282.mp40:06, 2.26MB, 1280x720 >>520716Заградотряды.Они добровольно идут на войну в надежде заработать, не против аполитично поубивать украинцев, но конкретно в штурма идут под пытками и угрозой убийства.пидорусская рулеточка короче.
Фаласій Недря 23.06.26 Tue 14:43:17 № 520718 1 1744909598448-0.png686.32KB, 512x671 >>520713>Просто чуть больше населения прочувствует чем отличается жизнь гражданина воюющей страны, от жизни мирной.
Ратибор Кизима 23.06.26 Tue 14:43:51 № 520719 >>520715Вони оптику заводять та коробочку гігабітну ставлять тобі в квартиру. Якщо у тебе далі від коробки гігабітне - то як пощастить від 100 до 1000. На 300-500 можна надіятись. Вони тобі при підключені тест проведуть. Там дід виліз:Наразі я не бачу підстав для переговорів із Дуче, українська влада зараз «неадекватна», — хуйлоВін також додав, що Затриднязащеку Бралия вісім років терпіла та намагалася домовитися, але згодом була змушена стати на захист людей Донбасу🔵 стверджує, що армія Ссаная Снигерия «тисне» на всіх напрямках фронту;🙈вс Толерантная Дружбонародия сейчас «добирают» Константиновку — хуйло.▶️ Рейтинги западных политиков, выступающих за конфронтацию с Хуйловская Выбиралия, катастрофически снижаются, указал хуйло.Ну короче - надія на пропетляти в манямірке, почекати доки Мерца інопланетяне змістять, та потавлять Сару чи АДГ. Та ось тоді потужно поділити.
Ратибор Кизима 23.06.26 Tue 14:45:48 № 520720 >>520719А ще на 0 - не вірь, це розводка, або якась хитра акція. Ну коли я підключав, там теж був нуль, але по ітогу, за перший місяць вони виставили. плюс раніше у них був прям великий лаг з підключеням 2-3 тижня черги.
Країло Голубець 23.06.26 Tue 14:48:08 № 520721 >>520481я все таки подивився гавна поїв: за нас зайшов. і схоже на довгоrejoice!
Євфимій Мудрий 23.06.26 Tue 14:48:30 № 520722 >>520704Тільки по причині того, що гомоармія ніхуя не працювала для іміджу і закидує м'ясом контрактників наші дрони, протидія мобці там може бути куди серйозніша, ніж наше повернення з СЗЧ в топ-бригади.
Гал Трищак 23.06.26 Tue 14:50:11 № 520723 >>520721Арестович в цьому плані як компас - завжди показує правильний напрям. Якщо сумніваєшся хто зараз у війні виграє - подивись за кого топить арестович.
Серафіон Гаранжа 23.06.26 Tue 15:01:10 № 520725 3 image.png701.07KB, 1200x675 3.jpg121.27KB, 735x1178 Breaking: СБУ викрили Сівковича!
Ратислав Кукуріка 23.06.26 Tue 15:05:09 № 520726 5 VID_20260623_150448_643.mp40:42, 2.75MB, 852x480 >>520698
Діля Соловейко 23.06.26 Tue 15:05:15 № 520727 3 video_2026-06-23_15-02-01.mp40:44, 9.49MB, 720x1280 Побита голова, подерті руки, стесаний поперек, брудні й перебиті пальці — у такому стані до лікарні Кропивницького в січні 2026-го прийшов 35-річний Олександр Семенов. Він розповів, що втік з 425 окремого штурмового полку «Скеля», де з нього знущалися, били, привʼязували до квадроцикла і тягнули по землі. На відео, яке зробили місцеві лікарі, чоловік сказав, що став свідком щонайменше девʼяти суїцидів у підрозділі, коротко описав їхні обставини і назвав імʼя одного з померлих. Відео, що є в розпорядженні «Бабеля», зняли 23 січня 2026 року, а вже за кілька днів Олександр Семенов помер у лікарні. Офіційна причина смерті — пневмонія. «Скеля» — найбільший штурмовий полк у ЗСУ. Неофіційно його ще називають «полком Сирського» — він не входить до жодного корпусу, а напряму підпорядковується вищому командуванню. «Скеля» брала участь у найскладніших боях російсько-української війни. Попри це і бойові заслуги, полк часто критикують військові, журналісти і близькі тих, хто туди потрапив. Через звинувачення у великих втратах за полком закріпилася репутація «мʼясного». Однак людей «Скеля» втрачає не лише на полі бою, а ще до бойових — під час військової підготовки.«Бабель» вивчав це питання майже два місяці. За останні пів року в навчальних центрах «Скелі» «Бабель» нарахував 26 смертельних випадків. Більшість з померлих чоловіків не пробула в полку й місяця. Офіційна причина смерті здебільшого — пневмонія.
Ратислав Кукуріка 23.06.26 Tue 15:10:47 № 520728 VID_20260623_123052_099.mp40:22, 8.33MB, 1280x720 >>520664Администратор даёт слово йеменскому журналисту:Пожалуйста, Йемен.Лавров:Нет, Йемен хитрый, к херам собачьим, всё уже...Помощник Лаврова:Йемен, Йемен...Йеменский журналист:Я бы хотел поблагодарить за дипломатическую активность Тюремный Швабростан.
Злат Сандуленко 23.06.26 Tue 15:11:59 № 520729 image.mp40:21, 2.32MB, 576x1024 Російськи піздюки передають СОУ «дякую» за накращиї мотосезон в їх житті.
Владислав Врублевський 23.06.26 Tue 15:15:28 № 520730 2 Ебка Крыма 23.06.2026 (2).mp40:37, 18.89MB, 1280x720 32423234.png1.44MB, 948x1346 Дайте им уже пожить!
Жаданець Гасюк 23.06.26 Tue 15:18:17 № 520731 ⚡ГУР МО України інформує: на тимчасово окупованій території Херсонської області російські загарбники навмисно створюють умови для поширення збудника сибірської виразки.Йдеться про звезення туш інфікованої сибірською виразкою худоби до скотомогильників в окупованому регіоні. Загалом таких об’єктів тут налічується до пів сотні, з них найбільшу загрозу становлять близько десяти, зокрема — скотомогильники, розташовані в районі населених пунктів Асканія-Нова, Скадовськ, Залізний Порт.Заражених тварин росіяни позбуваються без дотримання жодних санітарних норм. Худоб’ячі туші не спалюють, а просто закопують. Багато об’єктів знаходяться у вкрай занедбаному стані поблизу доріг та населених пунктів — відстань окремих об’єктів до житлової забудови становить менше ніж 1 кілометр.Захоронення інфікованої худоби не мають ані глухих огорож, ані інших захисних споруд. Ґрунти на могилах з часом осідають, однак необхідного для забезпечення біологічної безпеки обслуговування скотомогильників російська окупаційна адміністрація не здійснює.Частина об’єктів розташована на територіях з високим рівнем ґрунтових вод, що додатково збільшує ризики поширення збудника сибірської виразки, який може зберігати життєздатність у ґрунті від кількох десятків до сотні років.Безконтрольне захоронення інфікованої худоби та ігнорування заходів безпеки на скотомогильниках з боку російських окупантів — пряма загроза для цивільного населення на тимчасово поневолених територіях, а також для аграрного сектору Херсонщини — через підвищену небезпеку зараження ґрунтів і здорових тварин.Навмисне або халатне створення умов для спалаху сибірської виразки ― ще один злочин держави-агресора росії, що може трактуватися як акт біологічного тероризму проти цивільного населення на тимчасово окупованих територіях України.Не виключено, що Затриднязащеку Бралия може використати скотомогильники для проведення підривної операції під чужим прапором”, що крім кінетичного впливу на об’єкти концентрації джерел сибірської виразки міститиме також інформаційно-пропагандистську складову ― наприклад, звинувачення України у виготовленні/застосуванні так званої “біологічної” зброї.
Владислав Врублевський 23.06.26 Tue 15:19:14 № 520732 1 Долбят.webm0:14, 827.58KB, 426x234 Ребята на фронте долбят каждый день. Каждый божий день - хуйло
Грива Матусевич 23.06.26 Tue 15:20:06 № 520733 >>520711Чому б їм не зібратися та не прослідувати в таможний союз там традиційні ціності прямо на рівні держави декларуються.
Ратислав Кукуріка 23.06.26 Tue 15:22:06 № 520734 IMG_20260623_152031_507.jpg126.03KB, 1280x853 СБУ затримала дезертира, який наводив російські атаки на оборонців ЗапоріжжяНим виявився місцевий мобілізований, який самовільно залишив військову частину і пішов на співпрацю з ФСБ.Встановлено, що у месенджері на нього вийшов співробітник ФСБ і запропонував співпрацю.Після вербування агент почав збирати для рашистів дані про місця дислокації Сил оборони.Задокументовано, як агент позначав на гугл-картах розташування потенційних «цілей» і відправляв відповідні скріншоти російській спецслужбі.При обшуку в нього виявлено два мобільні телефони, які він по черзі використовував для законспірованих контактів з ФСБ через анонімний чат у месенджері.>>520727Интересно, просто так избивали, или была какая-то причина?
Путята Бідило 23.06.26 Tue 15:22:14 № 520735 image.png205.30KB, 333x238 image.png563.54KB, 415x739 >>520731
Вакула Нечипоренко 23.06.26 Tue 15:27:01 № 520737 https://babel.ua/texts/127938-shturmoviy-polk-skelya-maye-boyovi-zaslugi-i-dobre-zabezpechennya-a-shche-kazhut-ochevidci-tam-katuyut-i-zabivayut-lyudey-na-smert-rozsliduvannya-babelya
Жаданець Гасюк 23.06.26 Tue 15:28:06 № 520738 1 original.jpg95.65KB, 970x1081 ⚡Воїнам на Костянтинівський напрямок терміново потрібні генератори, зарядні станції і Starlink: триває збір коштів, - волонтерка Юсупова Джерело: https://censor.net/ua/p4009794
Путята Бідило 23.06.26 Tue 15:28:08 № 520739 >>520729Mad Max - початок. Скоро ці піздюки будуть відсмоктувати бензин з дідової шохи, з криками "запомнітє меня!!!", а дід буде хуярити їх з рушниці, але без солі.
Діля Соловейко 23.06.26 Tue 15:29:47 № 520740 3 video_2026-06-23_15-29-16.mp40:20, 1.67MB, 720x1280 video_2026-06-23_15-29-11.mp40:13, 1.79MB, 720x1280 IMG_1035.mp40:21, 4.32MB, 848x464 >>520734> Интересно, просто так избивали, или была какая-то причина?Причина - стандарти НАТО
Путята Бідило 23.06.26 Tue 15:34:33 № 520741 1 >>520732Йому просто роблять операцію по протезування внутрішнього стрижня.
Фаласій Недря 23.06.26 Tue 15:38:34 № 520742 16626686542801.png62.32KB, 536x377 >>520719>вісім років терпіла та намагалася домовитися, але згодом була змушена стати на захист людей ДонбасуЧтобы уничтожить этих "людей Донбасса" в мясных штурмах?
Калистрат Кайда 23.06.26 Tue 15:51:11 № 520743 1 >>520691>тред: война в Украине>пост: проблемы шлюхты, по-моему, перепутал (с)
Рукомир Замора 23.06.26 Tue 15:58:06 № 520745 4 >>520737лютий піздєц в найкращих традиціях підарахо-армії, недарма одина з улюблених частинг сирного дегенерата
Ратибор Кизима 23.06.26 Tue 16:12:17 № 520746 1 >>520745Встану на захист. А які варіанти? Це буквально частина затикання горящої сраки, причому сходу. Тобто у них задачи рівня висунутись туди сьогодні, завтра зранку штурмовати там. Або сходу деблокувати наші частини. Або пробивати коридор як в Покровськ з тою колоною. Це ж некомполка генерує такі задачі, а генеральний штаб-головнокомандувач-командувач напрямком. Особовий склад на ці задачі - наловлені у бусик + різні мутні типи, від яких відмовились інші підрозділи (умовні наркоти, алкоти, косильщики на больнічку). Отже як би ти, в стислих термінах місяцю, таку піхоту на штурми в горячу сраку мотивував?
Рукомир Замора 23.06.26 Tue 16:21:42 № 520747 4 >>520746Трійці і Азову не треба мобілізованих страчувати для того щоб бути ефективними. Але йобаний руснявий дегенерат побудував собі копію вагнера/штормз а його ще й захищають
Путята Бідило 23.06.26 Tue 16:26:35 № 520748 1 >>520747То ти просто про Трійку та Азов знаєш лише з бігбордів та шоу Двіж.
Царук Віцюк 23.06.26 Tue 16:32:14 № 520750 3 >>520746>встанураком или на колени?если жопа горит и нужно прямо затыкать - это проблема планирования, в первую очередь планирования.пожелаю тебе стать такой мясной затычкой, по справедливости
Світлан Федорка 23.06.26 Tue 16:34:39 № 520751 1 >>520746Та не чел, это пиздец.Единственное как это можно оправдать - не ломать что работает, но это тем не менее лютый пиздец и всех, кто это устраивает, нужно под шконарь заслать.Опять же, у тройки выходит и без этого.
Дідилець Черінько 23.06.26 Tue 16:39:16 № 520752 >>520737Ну Дуче казав що треба було кістьми лягти за Крим. Не зовсім Крим але...
Ратибор Кизима 23.06.26 Tue 16:52:43 № 520754 >>520747>>520751Азов - з 14 року. Вони вклались в ідеологію, та навіть зараз мають добряче бійців по рекрутингу, навіть тих, хто недоступний для бусифікаторів.Трійка - аналогічно, та чудово вклались в імідж 22-23, ну й 24-25. Скелі треба штурмовики-закреп ось зараз, не в 28 році, а зараз. Ну, а про дебільні накази, горящі пройоби та інше - я не захищаю, та вважаю, що головкома та його команду треба міняти. але не по принципу гаданія від Феншуй, або лояльності, а по принципу детального аналіза, співбесід, та розвантаження посади головкома. Щось подібне хоче зробити міністр, по чуткам, але поки що там Мала Токмачка, тому це в довгий ящик. Але ситуація така, яка є.
Ратибор Кизима 23.06.26 Tue 16:57:51 № 520755 >>520754Доречі - ось, чого вони у Констаху упоролись, й форсують як можуть. 🤡Україна прагне вплинути на енергоресурси та туристичний сезон своїми ударами. "Київський режим" втрачає території, — хуйло❕Киевский режим теряет одну территорию за другой, сообщил хуйло.Розклад скоріш за все такий, щоб до звінка Трампу + Віткушнеру дати залізобетонні пруфи на місто, та екстраполювати це по типу, все рівно вони дожмуть, отже давить на Дуче, хай віддає Донбас.
Рожнят Додь 23.06.26 Tue 17:01:58 № 520756 3 >>520697Підорашки добровольно йдуть вбивати українців. Просто у процесі цього вони іноді дізнаються що це небезпечніше ніж вони думали і саме тут починають даваити на пожалійку.
Собко Гамаюн 23.06.26 Tue 17:13:06 № 520757 1651568748549.mp40:24, 8.17MB, 360x640 >>520697Так. Нам дуже сильно шкодять оці гнилі базари про те, що "вони всі за гроші, тому що їх пиздять, а не то б вони всі з´їбали". Ні, вони ідейно оброблені, вмотивовані і йдуть сюди з чоткою ціллю "мачіть панов". Ось подивись на це животноє — воно ж не за гроші і не по примусу, воно цілком свідомо йде "праучіть панядь".
Войнило Чугуй 23.06.26 Tue 17:14:47 № 520758 >>520747Ну в Скале просто специфический контингент вроде судимых, радикальный ухылянтов, буйных алкашей, солевичков. Поэтому и дисциплину там поддерживают жёсткими методами, отбирают телефоны, вывозят в магазины стадом раз в месяц.Идея к слову не нова, можешь почитать про порядки службы в Иностранном Легионе или в легионах Рима, где могли казнить за сон на посту или неправильное поведение в бою.Ну и плюс в ЗСУ такие подразделения считай единственный способ воздействовать на всяких нарушителей порядка, вот бухает чел на позиции, и втягивает в это сослуживцев, мб даже за оружие хватается и по сути ему похуй на задувки, угрозы посадить и все такое. А вот угроза перевода в ШВ действует намного лучше, расслаблена там уже не будет такого.
Жослав Білоштан 23.06.26 Tue 17:18:13 № 520759 >>520746Не треба драматизувати. Скелі потрібне м'ясо для виправлення чужих та своїх помилок. От і все. Так як декомусь "впадло", то розплачуватись життям за це "впадло" будуть учора наловлені бусами миколи, що неіронічно просто "хотіли жити".Тобто, людей просто посилають на смерть, тому що вони народились не там, де треба було (Україна, замість Нідерландів, наприклад). І тому вони повинні стати розхідним матеріалом для кабанчиків. Велком ту соціальний дарвінізм та закон джунглів. Здобули. Прямо класика регіону, що 100 років назад, що 300.У вагінер та інші сміттєві полки на роль м'яса хоча б волонтерів та зеків набирали (деяких зеків заставляли, щоправда), але із Скелею взагалі порівнювати тупо, адже у скелю може потрапити хто завгодно. СЗЧ, продавець, художник, слюсар, дотер і т.д.