Україна


Return


Правила / Модерація / Обговорення борди / Лялькоскрипт / Dashchan / Задонатити / Отримати паскод / Збір на дрони

CAPTCHA
 Deletion password
  • Supported file types are JPG, PNG, GIF, AVIF, WEBP, WEBM, MP4 and MOV.
  • Limit: 4 files, 30 MB per file (80 MB for Passcode users).
  • Images greater than 250x250 will be thumbnailed.
  • 913 unique users on the board.

photo_2022-09-21_16-44-07.jpg
273.64KB, 1203x839
16553759313160.jpg
220.93KB, 986x1280
photo_2022-08-23_17-35-11.jpg
276.34KB, 1280x960
photo_2022-11-04_15-17-57 (2).jpg
123.63KB, 1280x853
Москалі атакували нашу з вами Неньку! В цьому тріді слідкуємо за новинами з фронту.

Актуальні правила читайте тут: Правила dollchan.net
Бани можна оскаржити в Треді модерації

Головнокомандувач ЗСУ - Генерал Сирський
https://www.facebook.com/GeneralStaff.ua
Президент України
https://t.me/V_Zelenskiy_official
Повітряні сили ЗСУ
https://t.me/kpszsu
Міністерство оборони України
https://www.facebook.com/MinistryofDefence.UA
Головне управління розвідки МО України
https://t.me/DIUkraine
Служба безпеки України
https://t.me/SBUkr

Куди донатити?
Збір на іменні дрони Dollchan:
>>107864
Повернись живим:
https://savelife.in.ua
Спеціальний рахунок НБУ для збору коштів на потреби ЗСУ:
UA843000010000000047330992708

Карти бойових дій:
https://deepstatemap.live/
https://militaryland.net/maps/
https://www.scribblemaps.com/maps/view/Operational_Map_Ukraine/nBT8ffpeGH

Мапа тривог в Україні та моніторингові ресурси:
https://alerts.in.ua/
https://t.me/war_monitor
https://t.me/vanek_nikolaev

Посилання по підготовці до служби в ЗСУ:
https://pastebin.com/3jr5Ha97
image.png
742.46KB, 566x989
>>520986
Это Ауешный Паханат игра в кальмара.
>>520983
Оце хороша думка, долчую. При чому навіть ші не треба, достатньо точної і актуальної супутникової картографії. А якщо юзати ші то дорогу виокремити з фону на основі координа з карт точно буде легше ніж - це більш до простого машинного зору ніж ші.
>>520980
Стольник.
>>520986
Раньше, в 2024 году, после выбивания установки первичной переработки завод запустили спустя 3 месяца.
СБУ: За попередніми даними, у результаті спецоперації на військовому аеродромі «Саки» уражено чотири ангари для зберігання авіаційної техніки.

Крім того, поблизу Керчі уражено дві одиниці озброєння зі складу зенітного ракетного комплексу С-400, а також два зенітні ракетно-гарматні комплекси «Панцир-С1». Це вже четвертий уражений «Альфою» СБУ «Панцир-С1» у цьому районі.

Російські окупанти втрачають контроль над небом Криму. Кожен знищений комплекс ППО та кожен уражений військовий аеродром відкриває нові можливості для подальших ударів України по військовій інфраструктурі ворога.
1650292142996.png
717.95KB, 1200x675
1740969040665.png
13.62KB, 202x112
>>520803
> шепелявить и странно ртом двигать
Я це пам´ятаю ще по Брежнєву — той так само шамкал під кінець. Це якісь препарати. Але тоді медицина була зовсім гівняна, а зараз він може мичати, як оте муму, ще років 15-20.

мимо дед 50+
>>520996
У Брєжнєва були ССЗ на фоні бухачки, цілком можливо там були і ураження мозку. Пипа ж просто єбанутий.
>>520996
>Я це пам´ятаю ще по Брежнєву — той так само шамкал під кінець. Це якісь препарати
У Брежнева вроде инсульт был - после него люди часто так говорят. Может у Пал Лаича тоже какие-то микроинсульты были, кто знает.
Еще версия есть, что у Брежнева зубной протез был, который он постоянно "подсасывал" так, бо тот отлипал от неба. Думаю, все в сумме там.
>>520996
>. Це якісь препарати
У випадку Брежнєва це отримане уламкове поранення в щелепу. Мо Пипа в юнацтві не по розміру в рота взяв?
>>520988
2005: пп міни на війні це етична і філософська проблема. Треба щоб вибір цілей завжди залишався за людиною.
2022:
image.png
167.52KB, 430x517
внимание анекдот
>>521002
Якщо хуємразів виписати з людей, то і про нас можна таке сказати.
tumblr_pjyslojozh1qa7qbyo1_1280.jpg
368.57KB, 768x862
>>521000
2036:

Уже ясно що ніхто не буде стримуватись, скайнет то скайнет, любе голубе тільки би перевагу отримати
>>521004
2036 рік - Україна та країни заходу на території колишньої Ауешный Паханат випускають для охоти на диких підорашок бойових роботів з ШІ і транслюють це в числених реаліті-шоу
>>520949
>0:13 Игорь Беркут
это ж наш базовичок, лишний
>>521002
Не ну так то да. До 10 лямов рублей за какого то бомжа с улицы это нихуевая такая сумма. Просто есть ньюанс
1m5037x.mp4
0:18, 2.13MB, 720x900
>>521000
2025. Разъеб пидорах в прямом эфире под whitegirl playlist 2010
photo_2026-06-24_17-58-09.jpg
73.32KB, 1200x1070
⚡️ Кризис рекрутинга: огромные выплаты больше не привлекают новобранцев

Поток желающих подписать контракт демонстрирует серьезный спад.

По оценкам экспертов, в Москве весенние показатели набора рухнули на треть относительно прошлого года. За май ушло всего 1378 человек — фактически столица вернулась к цифрам 2024 года, до введения сверхвыплат.

В московской мэрии настроения соответствующие:

Все стабильно хуево у нас, людей идет мало, мотивированных ещё меньше. Но мы не унываем, потому что у нас еще не самые плохие дела по меркам всей страны.

Подобная картина фиксируется повсеместно. Например, в Сибири внутренний ресурс добровольцев исчерпан настолько, что кадры для местных воинских частей приходится выискивать по всей остальной стране.
>>521010
Вот тут кстати полнейший копиум и апроксимация. На картинке 3 графика - все тупо рандомные и не имеют никакой зависимости ни от месяцев ни друг от друга. Как тут что то можно прогнозировать хуй знает
>>521010

Ну график то навіть кращий за норму. Дивись 24 рік. Коли ще було багатенько живих диванних, які ідейно піздували на контракт, а також в цілому перспективи навіть в руснявих манямірках, були дуже радужні. Так по цьому графіку в 24 році стабільно було на -200-300 людей менше навесні. Ну ось там же все є!

Порівнювати з 25 роком прям глупо. Бо там була мегапіар программа - ОСТАННІЙ ВАГОН ДЛЯ МІЛЬОНЕРА! Тупо встигнути до договорнячка, дух якого аж до кінця літа 25 року висів. А потім його зустріч в Анкоріджі підняла знов - але не так, як дух договорнячка навесні.

Зараз коли русня всюди ниє - що пізда. Всюди антиреклама та піздець. Дух Анкоріджа випарувався, а договорнячок ще 3-5 років може висіти. Це прям дуже охенні цифри. На 1000 більше, чим повинно було б.
>>521012
> На 1000 більше, чим повинно було б.
почекай, зараз ще підуть дружньо мститись панам за нпз в трусіках
img_1452-1198x1372.webp
103.41KB, 1198x1372
>>521011
Якщо подивитись попередній графік, то спочатку було ~2000, потім пішов спад до ~1200 і намічався тренд далі вниз.

Потім 2 квартал 2025 — хуяк, дух анкоріджа, побігли лями лутати під договорнячок. І от тільки зараз через різ цей ефект спав і повернулись на низхідний тренд, який був. Незнати, наскільки сильним він буде, але це вже добре в будь-якому випадку.
👀 После ультиматума Дуче российские дроны перестали летать вдоль границы Беларуси и Украины, - "Флагшток"

Беларуское издание сообщает, что с 21 июня не фиксирует полеты российских ударных БПЛА вдоль беларуско-украинской границы. Последний такой дрон был замечен в Гомельской и Брестской областях утром 21 июня.

При этом удары по Черниговской области продолжаются, однако теперь беспилотники используют другие маршруты.

Мониторинговые группы предполагают, что Ауешный Паханат могла отключить ретрансляторы на территории Беларуси, которые использовались для наведения дронов. Ранее Дуче потребовал от Минска демонтировать это оборудование в течение недели, предупредив, что в противном случае Украина может принять необходимые меры самостоятельно.

Впрочем, наблюдатели отмечают, что делать окончательные выводы пока рано, поскольку в последние дни массированных атак Безангарная Шиноублюдия не проводила.
1m5037x.mp4
0:18, 2.13MB, 720x900
>>521016
Ого ого очередной пук анкориджа по гражам или всё таки ядегка?
_VScT120XjnkrkWN.mp4
1:39, 8.15MB, 720x720
підарашка про хуї, смоктання і бензин
>>521016
що було в минулі рази, бо здається що ця увб оверрейтед як їбать
Дронотерпильная Несбивация просит бензин у Казахстана – Reuters.

Тупасинская Задымляция ведет переговоры с Казахстаном об импорте около 50 тысяч метрических тонн бензина АИ-92, чтобы смягчить внутренний дефицит, вызванный остановками нефтеперерабатывающих заводов и внеплановыми ремонтами, Об этом со ссылкой на собственные источники пишет Reuters.
photo_2026-06-24_19-43-21.jpg
103.63KB, 1280x683
Європа має завадити Україні перемогти у війні з росією, українці повинні програти, бо перемога України спровокує світову війну, а я не хочу ховатися від бомб та ракет, — учасник гурту Modern Talking Дітер Болен

📍Він каже, що говорив з канцлером Німеччини Мерцом і той справді впевнений, що Україна переможе росію у війні і зможе повернути свої землі.
📍Артиста такі слова Мерца налякали і він заявив, що це небезпечно, і Україна має програти.
📍На фоні цих заяв, концерти Болена почали скасовувати у низці країн Європи.
⚡Беларусь выключила ретрансляторы, помогающие рабсийским дронам - Дуче
>>521028
Очередной вышедший в тираж ноунейм, кроме русни никомк не интересен. Зарабатывает в рашке на всяких дискотеках 80ых. Да и творчеством там не особо интересное, но для гачи-миксов сойдет.

https://www.youtube.com/watch?v=U_8rvwImB7w
photo_2026-06-22_08-40-17.jpg
84.51KB, 1280x1280
photo_2026-06-23_08-02-04.jpg
88.35KB, 1280x1280
>>521030

Ну вони в загалі зараз в фазі накопичення. Плюс пускали в основному через південь-центр. Замало часу пройшло. Треба хочаб 1 наліт на захід почекати.
>>521028
> Modern Talking
Эта хуйня из моего детства еще дает концерты? охуетьь.
>>521033
Они друг друга немножко ненавидят. Modern Talking не существует двадцать лет как.
>>521033
>Томас Андерс не буде давати концерти в Труболопная Замерзация допоки там буде пиня
Офіційне висловлювання
1782321323502.jpg
16.56KB, 618x323
Три роковини вбивства Тіграна Оганнісяна та Микити Ханганова.

Шо тут у вас, как была атмосфера на ебку логистики/Воронежа/мацквы/БНР?
Смешно что у страны бензоколонки закончился бензин?
И куда кстати пропала ипсошечка про индусов то, было смешно немного.
Ну и так далее.
>>521033
На пострадянщині, всяке "диско 80х" дофіга популярне. Ми ж за залізним занавісом жили і для нас це все наче якісь коштовності, а не звичайний мейнстрім.
>>521039
Во-во, когда хуйло откиснет, то из колонок у скуфов будет играть "wind of change"
zradonka.jpg
104.13KB, 1075x600
>>521030
Йобана криворізька дипломатія.
>>521040
Скорее очередной из всратых ремиксов "ветер перемен". Который они услышали в рилсе или на спотике или как саунд из говносериала.
>>521041
Бля. Только не кэти пэри и лана дел рей. Я когда-то встречался с третьекурсницей, как из анекдота, да. И она меня этим просто заебла в тачке.

>>521008
Вот прямо как тут :)
>>521043
Главное, что бы не матадора.
>>521005
А як ще з підорашек зтягнути репарації?
>>521043
бразіл фонк, роналду едіт
>>521041
Тоді особливого вибору не було. Все щось більш-менш цікаве треба було "діставати" з ще більшими зусиллями ніж отой "модерн толкінг".

От ти мав знайомих в студії грамзапису в якомусь 1986? Нє? Ну тоді слухай естраду СРСР і не бухти :)


https://youtu.be/7vP2hFFV57E
>>521051
О прям вспоминаю как это летом играло во всяких лагерях и кафешках в 20-10-тых.
На самом деле эта попса намного лучше чем то сейчас выходит.
У меня плейлист мешаний из >whitegirl playlist как в одном посте было сказано, хороший термин.
и https://www.youtube.com/watch?v=ttH-3lzL8Tk
>>521039

У 50+ скуфов все эти песни 80х и сейчас популярны на праздниках вроде НГ.
>>521033
угадай в каких странах и для какой аудитории он дает больше всего концертов
>>521039
Везде есть культ 80х, не только на постсовке, и не только диско. Просто до нас дошли по какой-то причине именно Модерн Токинг - хотя на западе они были почти ноунейм группой - просто было дохуя групп, которые были намного лучше, но они до нас не сразу дошли.
>>521037
В самый-самый-САМЫЙ тяжелый момент у нас небыло таких очередей на заправках. Вполне себе цивилизованно ограничивали сначала по 30 литров, потом по 20, потом по 10. На некоторых заправках еще было что только через их приложение можно было купить. Всё. Эти орки ебаные блять, не могут даже такую хуйню разрулить
image.png
62.33KB, 316x316
>>521054
Я митол и в нулевых, и сейчас. А так чтобы "зростав" - сложно сказать, бо прямо в детстве ничего не слушал.

Вот как раз батя-рок, типа хард и глэм, как тот же Элис Купер оценил нормально уже будучи взрослым - в пиздючестве как-то и не попадалось особо, и каким-то "старомодным" казалось это.

Из старенького, но уже не батя-рока, а раннего дума 80х можешь вот этот альбом Saint Vitus слухнуть - очень на блек-себет похоже.
IMG_2037.mp4
0:12, 4.53MB, 720x1280
ГАЗУЙ!
>>521065
А шо за РСЗО? Это реально до сих пор грады юзаются, что ли?
>>521066
Грады с50-тых штампуют.
>>521066
Гради по обидві сторони конфлікту активно ще юзають
images(19).jpg
36.25KB, 639x480
>>520987
Їм просто труби не дають спокою, не знаю коли саме це почалось, але уже дуже давно.
siren1.mp4
0:12, 880.99KB, 560x570
>>520944
Мостовая Задbiмляндия.
21:25

Дроны атакуют Москву, сбито уже 19 беспилотников — Собянин.

Небо над столицей закрыто: Росавиация ввела ограничения в Домодедове и Жуковском
>>521057
А за голодомор ці бляді перед нами хоч раз вибачились? М сука? Ну то й позатикали їбальники, ущімльонні вони блчть.
Доречі за сьогодні жижа -3 бакси - якщо так піде, то на днях будемо 70 пробивати. ВТІ - вже 70 пробила, та 69 коштує. Зараз дуже багато нафти на ринок заливають. Ціну тримає ще активний залив в сховища, для відновлення. Але скоро сховища набьють, та якщо Трампу моча хуйла в голову не дасть, то вже наступного місяця, жижи на ринку буде овердохуя.

піськов вже сьогодні крутив сракою по нефтяним доходам, які скорочуються, по плану.
>>521076
То что наши слоны дыранцы оттарабанили пиндох в попу - это нам скорее на руку, или нет?
Screenshot_1.png
86.78KB, 652x715
⚡️Україна зараз виграє війну проти Росії, — Держдеп США
>>521078

До Гойди у русні був курс на рухнум. А через гойду, вони грошей на цей рік підфармили.

Зараз стараються прогнати побільше суден + Іран все що в нього є, поки дозвол діє відвантажує.

Але якщо б режим рухнум, прийшов би тимчасовий Шах - то було б краще. Бо жижа, б ще бодріш покатилась, а також ми б могли щось витягти з Ірану для себе. Снаряди там, пзрк, ракети для того ППО що в нас є, а може навіть якісь товсті ракети.
>>521063
Як же хочеться щоб у підарах все полетіло в пизду і щоб ця блядь з голоду зжерла свою мальтіпу.
IMG_9263.mp4
1:12, 26.19MB, 1280x514
«Мне хочется, чтобы санкции не заканчивались», — диалог летчика-испытателя МС-21 с хуйлым
Якщо Україна отримає від партнерів те, про що йшлося під час переговорів у форматі G7, Скуфовая Новиопия буде змушена обрати мир.

Про це заявив президент Володимир Дуче у вечірньому зверненні 24 червня.

"Наша операція, зокрема, щодо Криму чітко прорахована, і те, як операція триває, абсолютно доводить: якщо саме те, про що ми говорили з партнерами в рамках G7, в України з’явиться — і це залежить від рішення партнерів, — ми оперативно забезпечимо умови, коли Нефтедырное Пынебабве буде змушена обрати мир", — заявив президент.
>>521082
ну от, а кажете нема русні шо за рухнум, і свобода слова в порядку, можна про це цілому перзиденту сказати на камеру
>>521085
А зеленые это что?
>>521086
Скорее всего реактивные дроны
УРАЖЕННЯ_2979_Діджитал_Роніни_РЕБОРІЗ_збірка.mp4
0:39, 5.40MB, 1280x720
Пілоти ББС «Роніни» ⚔️65-ї ОМБр працюють по логістиці росіян новими модними дронами від фонду радника міністра оборони

Заявлено, що дрони є РЕБостійкими, літають на 50+ км та мають дуже якісну картинку.
>>521076
Увесь цей дроч на нафту чомусь нагадує мені дроч підорах на держборг США.
VID_20260624_225328_959.mp4
0:22, 2.84MB, 720x1280
Обстановка на пляже краснодарского края
>>521088
>мають дуже якісну картинку.

Проиграл с достоинства. Я говорю - надо запускать онлайн трансляцию с летящих фпв. Через 5 минут, например, после вылета. Просмотр - платный.
VID_20260624_230208_442.mp4
0:20, 2.88MB, 720x1280
Заправляется живчиком подсолнечным маслом
VID_20260624_230420_803.mp4
0:15, 3.06MB, 464x848
12 часов без света сидят, моются в тазике
>>521086
Добрые типа
>>521090
Пидорашек дрессируют?
>Forbes: ЗСУ могли вдарити по заводу у Воронежі новими американськими ракетами Rusty Daggers

>Повідомляється, що Україна придбала 3 550 ракет Rusty Dagger

>Командування розповіло, що для атаки застосували високоточні крилаті ракети повітряного базування, але не уточнило які саме.

Таке пишуть
>>521096
Підорашки верещали б як різані
>>521092
Рапсовым же надо.
>>521096
> Україна придбала 3 550 ракет
це оті 3к ракет які Дуче обіцяв до кінця 2025 року?
>>521012
> Ну график то навіть кращий за норму. Дивись 24 рік
от тільки в 24 там платили менше набагато підйомних - пару сот тисяч. в 25 і зараз - мільйони рублів.
>>521092
Они дауны?
>>521020
пхахахааха, ебать я проиграл

Тут просто весь собирательный образ скрепца:

1. Жестикуляция правильного сосания
2. Много упоминаний про сосание и акцентирование внимания именно на сосании, а не на факте нехватки бензина
3. Пидоры
4. Ебля в жопу.
5. Ебало унтерменша
6. Подрыв сраки
7. Не упоминание имён барина
>>521096
>3 550 ракет

Шось надто дохуя. Скільки нам атакамсів дали, штук 50? І то вони шороху нормально навели доки не скінчились.
>>521060
> В самый-самый-САМЫЙ тяжелый момент у нас небыло таких очередей на заправках
До речі завжди обоссував теоретиків які порівнювали нас з рашкою і казали що нас обстріли не звалили то і рашку не звалять. Але ми не симетричні країни, у нас кардинально різні умови. Найперша і найголовніша різниця - те що в нас є економічний тил недосяжний і невразливий для русні (ЄС) а в русні такого тилу немає. І ні, за уралом немає ніякого тилу, там економіки не існує - вся економіка в західній частині рашки. Йобка нпз і нафтосховищ і послідуючий дефіцит бензину в рашкі - прекрасний приклад несиметричності економік. Ми і до війни купляли бензин по ринковим цінам, наш єдиний нпз в кременчугу і близько не задовільняв потреб. Тому коли його йобнули і вибили всі великі нафтосховища в перший місяць війни - ми просто робили те що й ранішше, тобто закупали паливо ззакордону, але просто в більших об'ємах і дорожче.
В рашкі ж все паливо вироблялось всередині і розподілялось через дотації по нериночній системі населення. Коли ми цю систему зламали ударами - у рашки іншої системи немає, і нізвідки взяти, вона ніколи не закупляла паливо ззовні - немає ні методик ні інфраструктури для цього, ще й нериночний розподіл мультиплікує шкоду. Ми реально цим знищуємо економіку россії.
>>521099
>>521104
Це контракт заключений ще на стадії розробки, розрахований на шось тіпа десять років. Ніколи їх в 25 році не обіцяли. Вони тільки зараз зі стадії випробувань будуть переходити в стадію виробництва. Перші поставки обіцяють восени.
>>520566
>>520783
>>520939
Завжди прикалювало як хуйло, будучи туповатим чмоньою, поставленим сім'єю зберігати йельцинські чемодани накраденого, зміг все так облаштувати і влаштуватися, що там всі вже 25 років ходять навшпиньки. Однак я потім згадую, що це ж країна рабопідарашок і пари кабанчиків, які були ніким, а стали всім завдяки знайомству з пинькою, і все встає на свої місця
>>521101
Мб фарм переглядів
>>521109
Что это за Штирлиц?
1782144312158-0.png
1.21MB, 1280x1280
>>521109

Народ рабси и сам не против в целом на самом деле.
Более того, непосредственно их ёбку надо увеличивать и делать более интенсивной, наташка любит больше тех, кто её пиздит посильнее.
image.png
1.96MB, 1210x907
146 днів.. на нулі..
>>520964
Вот підарас. У нього буде інфаркт жопи, коли в Україні заборонять крайові нациські сири, консерви, конхфети. Вони і так не вкусні. Нахуй їх везуть в Україну? може це план щоб труїти нас цим лайном.
>>521117
>лучше гейпарад чем секс
1625864881782.gif
1.64MB, 221x244
>>521002
Все правильно вона каже. Просто вона забула написати ім'я человека
>>521120
Я да, но не у всех был выбор..
Малюк.jpg
787.47KB, 2000x1125
Перепрошую шо не по темi:
А де Малюк?
>>521058
> 3844 слухачі за місяць на спотіфаї

Їбать ти андеграунду приніс, я з улюбленою групою Subway to Sally просто якийсь раб мейнстріму в порівнянні з тобою. Цікаво, дякую, послухаю
>>521123
Хто це такий? Не помню такого
>>521123
Малюк їбє русню лонг рендж
ураураура.mp4
1:30, 18.23MB, 720x1280
А підарахам долчан не відключили? Я їм пісню приніс.
>>521129
Як же це мені дещо нагадує
{F3930081-62BB-47C4-B4E7-8C5EF5EC1125}.png
38.29KB, 695x305
{2EE3E4C2-60C1-4FF1-84EB-28EA9E7AA90C}.png
8.79KB, 737x57
>>521079
>у держдепі вважають
відкриваєш новину
>в україні вважають, что в держдепі вважають

День тому
>трампло змінив свою позицію щодо підорашки
відкриваю новину
>в україні вважають, що трампло змінив свою позицію щодо підорашки
Сер Кір Стармер розглядає план продажу санкціонованої нафти, конфіскованої з російського «тіньового» танкера, щоб спрямувати кошти на підтримку війни в Україні.

Як стало відомо The Telegraph, міністри можуть провести аукціон із продажу 100 тисяч тонн російської сирої нафти, що перебуває на борту судна Smyrtos, яке Королівська морська піхота Великої Британії зупинила в Ла-Манші 14 червня.

Судно, яке входило до складу «тіньового флоту» Володимира хуйла, порушувало британське санкційне законодавство, здійснюючи торгівлю нелегальною нафтою.

Після затримання корабель перебуває на якорі біля узбережжя Веймуту під контролем Міністерства оборони Великої Британії. Капітану судна, громадянину Індії Аджаю Панту, висунуто обвинувачення в обході санкцій.

Посадовці вважають, що 98 тисяч тонн нафти марки Urals, які перебувають на борту, тепер юридично належать Великій Британії, а отже британський уряд може використовувати або продавати цей вантаж.

Міністри розглядають пропозиції щодо продажу нафти, ринкова вартість якої становить близько 35 млн фунтів стерлінгів, і спрямування отриманих коштів на підтримку України у війні.

План перебуває на ранній стадії опрацювання. Він передбачає або пряме перерахування коштів Україні, або використання цих грошей для фінансування військового обладнання, що постачається на передову.
>>521128
Хорошая
21.jpg
21.04KB, 340x336
«Європа повинна перешкодити Україні виграти війну проти Росії. Українці повинні програти, бо перемога України спровокує Третю світову війну, а я не хочу ховатися від бомб і ракет».

Дітер Болен, учасник гурту Modern Talking.
>>520973
> Пора уже честно сказать то, что и так понимают все - СВО было начато не продумано

Бачите навіть до диких росіян починає доходити що треба вже честно говорити. Чому ми так не можем незрозуміло
доручив збільшити.gif
1.09MB, 132x176
Дуче доручив ЗСУ бити на випередження по об’єктах, які Парадпобедная Отменяция використовує для масштабування війни

Президент Володимир Дуче дав офіційне доручення Головному управлінню розвідки та Збройним силам України працювати на випередження і завдавати ударів по російських об’єктах, які Кремль використовує для ведення та масштабування війни проти України.

Про це він написав у соцмережах

"Рухнумный Пыпостан вже не вперше окуповує чужі землі: російська держава складається з багатьох підкорених народів, із вкрадених земель. Ми за свою землю боремось. Ми боремось за своїх людей. Ми боремось за справедливість для України. Наказав нашій розвідці й армії працювати на випередження по тих обʼєктах, які росіяни використовують для масштабування війни", - заявив завляч.
ssstwitter.com_1726584265105.mp4
2:18, 4.33MB, 480x270
>>521136
Вспоминаю пасты с политоча 2018-20тых и с каждым разом всё смешнее становится.
image.png
605.34KB, 1080x1350
>>521140
Давайте подумаєм, кому може бути вигідний відкритий конкурс на генпрокурора замість кума? А на голів антикорупційнх органів? А на голів митниці з кумами?
Мабуть кацапам.
1654277934621.gif
2.80MB, 428x360
>>521137
> 2026
> Дуче доручив ЗСУ бити на випередження по об’єктах,
>
>>520889
>не ті штани не ті герої УПА
Классика
>>521147
В нашому атб такого немає
x3kj9t.mp4
0:30, 3.73MB, 642x360
>>520889
Да похуй на этот ебаный Ес раз там одни пидорасы вроде уёбцев и курв тупорылых.
Упа герои, поляки собаки
VID_20260625_092027_707.mp4
0:13, 576.53KB, 480x560
Нефтебаза в краснодарской республике
032360E9-2383-468A-83BF-DC222BA07CBF.jpg
104.04KB, 666x885
интересно чем это все закончится
если реально станут островом, то это геостратегический проеб хуйла
800_0_1690458973-3756.webp
23.84KB, 800x533
>В Севастополе ввели график временного ограничения электроснабжения. Это необходимо для ликвидации перегруза электрических сетей за пределами города, пояснили в Севастопольэнерго.
>Ночью в результате вражеских атак в Крыму погибли два человека, в том числе ребенок, еще двое пострадали. Об этом сообщил Глава РК Сергей Аксёнов. Трагедия произошла в селе Денисовка Симферопольского района и в Красногвардейском районе.
>Депутат Сафронов сообщает, что проехал по М4 от Геленджика до Краснодара. По дороге встретилось 7 заправок Лукойла. Только на одной из них в наличии 95-й бензин. На некоторых нет и 92-го. Газпромовские две заправки на Адыгейском шоссе после Меги не работают вовсе.
>Да похуй на этот ебаный Ес
@
>сльіш, дай денег, а то після дерибана з кумами більше нема денег на пенсов і "безплатну" медицину. ми ж ваш щит тощо
>>521154
Ну и чё они сделают?
Затерпят и дадут денег.
17675384067600.jpg
42.21KB, 443x449
Немного офтопа
Кто знает на олх можно единицу поставить, если договорились об отправке я всё оплатил чел телился и потом отменил отправку, мало того ещё за эту оплату с меня 5 гривен сняли за движение даларов туда сюда. Нахуй мне такой цирк.
>>521157
Не надо, тебе ебало набьют за это
>>521144
Бля. Где такой найти?
>>521158
Скорее я набью.
>>521157
Вроде если у тебя нет завершенной сделки между тобой и типом, то нихуя ты ему поставить не можеш. Если имело место жульничество, можеш в поддержку стукануть, тогда ему аккаунт с ноги пизданут.
>>521155
Ну так поки війна йде дадауть, а далі ти вже сам будеш працювати на пенсії суддів і кумів.
>>521163
Кто сказал что я буду?
>>521162
Пасиб за разъяснение. Потому и спросил, что нет похоже возможности отзыв оставить. Какая-то вообще пиздец недоработка.
Конечно возможно и такое что кто-то оплатил олх доставку, а продавец забыл не успел снять лот поменять цену. Ну так сделайте возможность, если уж прод заапрувил доставку, то пусть отвечает, как-то всё подебильному немного сделано.

Да и не знаю насколько жульничество, деньги-то вернулись за минусом комсы, он обещался на следующий день отправить, а потом скорее всего ирл продал и отменил отправку.
>>521164
>вова їбаш їх блядь
>а хто сказав шо я після війни не свалю?
Класіка.
"I bet you"ll still click thi–", YouTube.com
>>521117
> Лучше на гейпарад чем в скелю.

> На Одещині затримали групу працівників ТЦК, які незаконно утримували людей, били, залякували та чинили сексуальне насильство щодо них.

Той хто вибирає гейпарад замість скелі, той потрапить і у скелю і на гейпарад.
>>521157

Так як ти вказуєшь, то нічого. Ну тобто, а які проблеми? У нього то профіта нуль.

Єдине, якщо це якийсь троляка-поїхавший - та всім мозки компосує, день два тягне, коміссію на користь банку заробляє - то так, через саппорт його викинуть з ОЛХ. Але, це якщо дохрена випадків.

Якщо він розвести тебе намагався - то скидай у саппорт переписку. Його відразу прихлопнуть.

Одиницю ти можешь ставити, якщо купив.
1CCE476B-EB03-4C0B-940F-CE506FF36560.jpg
47.89KB, 640x533
лол даже на Урале стоят в очередях чтобы заправить свою колымагу. хуйло слон?
44 (1).jpg
56.61KB, 770x489
44 (3).png
99.86KB, 1054x940
44 (2).png
80.63KB, 1047x799
44 (1).png
73.45KB, 1048x643
Чистки в Пентагоні: Гегсет змушує піти у відставку топгенерала, який допомагав Україні — Financial Times.
IMG_7156.mp4
1:30, 17.99MB, 464x848
>>521152
И февраль куда-то тошнит себе спокойно.
>>521151
>заклейте окна хорошо и качественно
Сотрудница в 2022 заклеила их пленкой плотно, прямо в несколько слоев, без промежутков - вырвало вместе с рамами и откосами, лол. А у ее соседей стекла поразбивало.
>>521174
Опять хач какой-то снимает. Не поймешь петорашек чет - то боятся снимать, то снимают все во всех ракурсах, паля ебала (как тот чел в Воронеже).
>>521176
> хач какой-то
Титульная нация в монте-пиго 🙃
88 (6).png
94.02KB, 1056x889
88.jpg
48.42KB, 1080x991
3Et.mp4
0:03, 94.00KB, 480x292
Россияне начали массово искать в интернете «как слить бензин»
>>521180
Помните точно такие же новости у нас когда с топливом был пиздец не в отдельных регионах а тупо везде? Нет? Вот и я не помню. Пидорахи - ебаный скот
888 (4).jpg
89.86KB, 876x820
888 (5).png
555.20KB, 1105x559
888 (4).png
84.12KB, 1042x853
888 (3).png
73.84KB, 1060x874
Жители Крыма массово жалуются на ситуацию в регионе на фоне топливного кризиса

Губернатор Севастополя Михаил Развожаев вечером 23 июня даже закрыл комментарии под своими публикациями в Telegram-канале, обещая открыть их утром следующего дня, но этого так и не сделал.
>>521183
Теорем Підорана не хибить.
67 (1).jpg
136.39KB, 903x1280
67 (2).png
90.21KB, 1060x831
67 (1).png
81.86KB, 1054x738
Проблемы с топливом охватили 78 регионов страны, в 29 из них власти ввели официальные ограничения
>>521181
Це ти типу намагаєшся натякнути що підорахи висвітлюють свої проблеми? А тепер піди на ньюсач макакача і спробуй там зробити тред з такою новиною і засікай час коли тебе підорнуть разом з тредом і баном.
33 (1).jpg
226.99KB, 2446x1387
33 (2).jpg
228.19KB, 2458x1380
Перша поява мобільного ЗРК MAAWLR на шасі Ford F-350 в Україні — в об'єктиві ворожого FPV-дрона на оптоволокні.

ЗРК має дві пускову установки для ракет AIM-132 ASRAAM і два контейнери для ракет APWKS.
>>521185
Ну в целом "есть проблемы но не ограничили" в тех регионах где малый процент населения на еденицу площади
333.mp4
0:36, 13.72MB, 1280x720
23 (2).jpg
142.06KB, 1280x711
23 (1).jpg
108.62KB, 1280x716
23 (3).jpg
98.51KB, 1280x714
Уничтоженная российская САУ 2С19 Мста-С в Курской области
IMG_8865.mp4
1:10, 13.41MB, 464x824
Розвідка зафіксувала озброєного окупанта на Гуляйпільському напрямку. Було ухвалене рішення дати йому шанс здатися в полон. Екіпаж 429 бригади «АХІЛЛЕС» скинув окупанту пляшку з водою та запискою: «Сдавайся, иди за дроном».

Ворожий штурмовик вийшов на звʼязок зі своїм командуванням, яке дало наказ відбиватися та продовжити наступ на позиції Сил оборони. Йому запропонували життя, але він обрав бій з «АХІЛЛЕСОМ». Програв.
>>521140
Він хоче заїхати в ЄС на галімому без жодних реформ щоб і далі залишатись на троні і кєнти продовжували фармити лаве з європейських грошей, тому у нього стратегія - ми ніхуя міняти не будемо, беріть нас так бо ми за вас воюємо. Куки хоч і куки але не дауни - тому це прекрасно розуміють і не хочуть до себе брати країну яка після війни буде продовжувати бути чорною дірою для грошей, тому на галімому відмовляються нас брати
>>521192
Я стесняюсь спросить, а какой вообще резон им брать Украину к себе после войны? Вот что можно будет такого получить от Украины в ЕС, чего нельзя будет получить от неё вне ЕС?
>>520889
Хуйня, никакого вступа в ЕС нет - вестоиды просто морковкой машут, а сами против того чтобы Украина была в ЕС.
photo_2026-06-25_12-02-21.jpg
176.38KB, 1200x675
photo_2026-06-25_12-02-22.jpg
156.25KB, 1200x675
photo_2026-06-25_12-02-24.jpg
143.11KB, 1200x675
❗️Быстровозводимую тюрьму придумали в России — разработку показала ФСИН на ПМЮФ

Модель быстровозводимого исправительного центра содержит 200 мест со спортплощадкой и сквером — проект при необходимости можно поставить где угодно и в самые кратчайшие сроки
>>521194
> Вот что можно будет такого получить от Украины в ЕС, чего нельзя будет получить от неё вне ЕС?
Боєздатну армію зі 110 бойових бригад з бойовим досвідом.
>>521196
О, хтось у підорах скачав Prison architect, взнаю паттерни.
image.png
189.61KB, 600x398
>daily руснявий нахрюк "да коми ви там нужи пани, вас просто іспользуют"
>>521191
барін не дозволив здатись

>>521194
так і про поляків, болгарів і румунів можна було сказати, занадто багато грошей в нас вкладено щоб забити і забути
>>521197
Это резонный аргумент. Но возникает вопрос, есть ли внутри ЕС механизм, который позволит железно задействовать эту армию при вторжении в Прибалтику, допустим?

Или на уровне договоренности между лидерами стран? Ну, тогда снова не обязательно брать в ЕС, лол. У нас вон какие-то соглашения о безопасности уже подписаны.

(я их не читал, мое предположение)
image.png
40.71KB, 388x499
>>521202
Дивіться, мої ви меншовартістні малюки:

Хронологічний список країн-членів ЄС з датами вступу та їхнім економічним станом:
1958 рік (Засновники — Європейська економічна спільнота)Бельгія, Німеччина, Франція, Італія, Люксембург, Нідерланди
Економічний стан: Це були високорозвинені країни, які першими запустили процес європейської інтеграції для відбудови післявоєнної економіки, створення спільного ринку та запобігання новим конфліктам. Вони мали потужну промислову базу та сильні інституційні системи.

1973 рік (Перше розширення)Данія (1 січня)Ірландія (1 січня)Велика Британія (1 січня; вийшла з ЄС у 2020 році)
Економічний стан: Приєднання цих країн забезпечило вихід до нових ринків. Ірландія, наприклад, на момент вступу була здебільшого аграрною країною, економіка якої суттєво трансформувалася завдяки європейським інвестиціям та торгівлі.

1981 рік (Друге розширення)Греція (1 січня)Економічний стан: Економіка базувалася переважно на сільському господарстві та сфері послуг. Інтеграція вимагала значної структурної перебудови для досягнення стандартів розвиненіших західноєвропейських країн.

1986 рік (Третє розширення)Португалія (1 січня)Іспанія (1 січня)
Економічний стан: Обидві держави мали нижчий рівень ВВП на душу населення, ніж середній по ЄС. Із вступом розпочалася глибока модернізація їхніх економік та адаптація до єдиного ринку.

1995 рік (Четверте розширення)Австрія (1 січня)Фінляндія (1 січня)Швеція (1 січня)Економічний стан: Стабільні, високорозвинені країни з потужною ринковою економікою та високим рівнем життя. Їхній вступ значно посилив економічний та фінансовий потенціал Європейського Союзу.

2004 рік (П'яте розширення)Кіпр, Чехія, Естонія, Угорщина, Латвія, Литва, Мальта, Польща, Словаччина, Словенія (1 травня)Економічний стан: Найбільше за масштабом розширення. Ці країни (переважно з Центральної та Східної Європи) мали нижчий рівень економічного розвитку порівняно зі "старими" членами на момент вступу (у деяких ВВП становив лише 30–40% від західноєвропейського рівня). Проте вступ спричинив динамічне зростання та модернізацію інфраструктури завдяки Регіональній політиці ЄС.

2007 рік (Шосте розширення)Болгарія, Румунія (1 січня)Економічний стан: На момент приєднання ці країни мали найнижчі показники ВВП на душу населення в ЄС і суттєве відставання в інфраструктурі, що вимагало великих інвестицій та допомоги через Фонди згуртування ЄС.

2013 рік (Сьоме розширення)Хорватія (1 липня)Економічний стан: Перехідна економіка, яка постраждала від наслідків війн 1990-х років. На момент вступу країна потребувала подальших реформ для посилення конкурентоспроможності та стабілізації державних фінансів.

А тепер допоможіть Свинці Пеппі побачити країни ЕС, які не відповідають їх власним, охуітєльно високим стандартам. Я вже не кажу про НАТО, куди на проходняку попали усілякі Угорщини з армією лучників та мечників, а тепер задирають носа і качають права.
0625 (1)(3).mp4
0:09, 8.41MB, 1080x1920
Лютьій (не февраль)
>>521204
о, надрессировали пидорашек так что они уже названия дронов знают
Нє, ну я блядь випадаю з вас, сама велика країна Европи, з виходом до моря, корисними копалинами, боєздатною армією, кращою в цій самій Европи, яка на ділі це довела а не на комп'ютерних симуляціях, а вони дістають стару шарманку і питають - "а шо Украіна можєт дать ЕС?". По єбалу вона може дати, а що ЕС дали усілякі Португалії, Румунії, мадяри йобані? Чи може нагадати в якій економічній сраці були поляки?
>>521206
> По єбалу вона може дати
В этом как бы и риски взять к себе субьектного члена союза. С его интересами придется считаться в большей степени, чем сейчас.
>>521207
Ну тобто коли в ЕС брали британців, ніхто не ссявся брати до себе колишню імперію, колонізувавшу півсвіту, нічого не давить, нє?
>>521207
А теперь имаджинируй риски, если такого члена к себе НЕ взять.
>>521209
>колишню
Да как бы порту и испания - тоже. А мы мощная армия + агрокомплекс + комплекс добычи-переработки ресурсов СЕЙЧАС, в настоящее время.

>>521210
И они тоже есть. Этот член под управление кремля - лютый кошмар еврозоны.

У них будет очень непростая вилка решений...
>>521207
Головний критерій - щоб ти не був економічним тягарем, корапчащим політичні інституції ЄС. Якщо ти думаєш, що ми є економічним тягарем, то подумой, хто в цьому винний і що треба робити.
image.png
64.21KB, 225x225
>>521212
> Головний критерій - щоб ти не був економічним тягарем, корапчащим політичні інституції ЄС.
Ага, Греція та Болгарія особливо.
изображение.png
180.69KB, 350x897
>>521212
А что там делают польские вымираты которые получают больше всех дотаций?
>>521191
Жаль маковое поле
>>521213
>>521214
Одна справа коли дотації йдуть на підйом економіки, а інша - коли пиздяться по кишеням в промислових масштабах, рекомендації по антикорупції ігноруються і в кінці ми приходимо до цього >>521142
изображение.png
884.59KB, 850x1068
>>521217
Ну чё как там греция поднялась вместе с польшей? Кешбек пошёл или ещё рано?
>>521217
> а інша - коли пиздяться по кишеням в промислових масштабах, рекомендації по антикорупції ігноруються
Ага, тобто ти хочеш сказати що в країнах ЄС такого явища нема взагалі, все вірно? Не було ні Берлусконі, ні Саркозі, ні корупції в ФІФА, усі чесні люди, статечні члени суспільства, якщо прикласти до рани, вона загоїться моментально. А ти в курсі що за оцінками Європейської комісії та досліджень RAND Europe, корупція та пов'язані з нею зловживання щороку завдають економіці ЄС збитків у розмірі від 179 до 990 мільярдів євро?
>>521220
Свидетели мировой практики подьехали.
изображение.png
553.71KB, 800x534
изображение.png
471.43KB, 678x452
>>521217
>Одна справа коли дотації йдуть на підйом економіки
Подьём экономики это закупка килотонны разношорстных бесполезных коробок.
ЕБЕЙЩИЕ ПОДНЯТИЕ
>>521222
Чини детектор. Я то как раз считаю что Украина должна давно уже быть в ЕС. Как раз коррупционеров будут ебать больше. Это коррупционая хуита не хочет видеть Украину в ней.
>>521218
У Польщі економіка буквально в 10 разів більша за нашу. Греція там зараз просто дрейфує, але в них і корупція відносно середня.
>>521220
Це все хуйня в порівнянні з нашою. Ти блять квартири Саркозі хочеш порівняти з потужнічами, чи що? ФІФА - то взагалі типу приватна контора.
>А ти в курсі
Так отож, нахуй їм кораптиться ще більше, з нашими потужнічами?
IMG_20251229_154654_919.jpg
99.13KB, 1170x1152
Поки не чую щоб у підорах були проблеми з бензіком по лбз, а багато генераторів треба крутити щоб фпв та інтернет мости працювали
>>521222
>коли шукаєте причини, чому Україні не можна в ЄС
Про Копенгагенсьеі критерії також не чув? Що з вами говорити, якщо ви не в курсах, а як тільки про щось дізнаєтесь, то відразу же йде завивання "а давайте зрізати кути".
image.png
319.97KB, 679x448
Україні потрібні нові бригади через загрозу з боку Білорусі, - Сирський
>>521225
Я кажу що нєхуй пиздіти що нас не беруть через корупцію, йобані сабміссіви.

>>521227
Я там вище наводив список країн з датами вступу, вони твої критерії на хую вертіли. Як до речі і в НАТО деякі члени там навіть не сплачують той внесок на оборонку який мали б.
VID_20260625_125542_454.mp4
0:29, 2.98MB, 720x1280
🇺🇦 Над Кінбурнським півостровом замайорів український прапор: за даними ОТУ «Одеса», після потужного вогневого ураження російські війська були змушені залишити свої позиції
IMG_9099.mp4
0:16, 6.18MB, 1024x1280
>>521229
усіліть бусіфікацію

> ТЦК збили людину на пішохідному переході по вулиці Левка Лукʼяненка, біля Маку на Мінській

> Нам пишуть, що на пішохідному переході люди у військовій формі (скоріш за все ТЦК, бо з боді-камерами на формі і на цивільному авто) збили літню жінку…
>>521230
Нас не беруть через корупцію, дурнику. Заїбав. Виконуй вимоги - потім пизди в інтернетах, що тебе не хочуть брати. Кожен хоче халяви, я розумію. Халяви не буде. Якщо не можеш на хую повертіти - то виконуй вимоги або не пизди.
>>521166
Буквально всех зрадойобов описал)
IMG_2263.mp4
0:29, 10.71MB, 720x1280
>Над Кінбурнською косою підняли український прапор. За даними ОТУ «Одеса», після потужного вогневого ураження російські війська були змушені залишити свої позиції.





ПОЧАЛОСЬ
>>521234
> Виконуй вимоги

А от давай навіть пройдемося по ним:

1. Політичні критерії Вимога: Стабільність державних інституцій, які гарантують демократію, верховенство права, дотримання прав людини та захист меншин.

Оцінка: Україна має високі демократичні показники. Профільні відомства, зокрема Єврокомісія, відзначають прогрес у реформуванні судової системи та забезпеченні свободи слова, незважаючи на повномасштабну війну.

2. Економічні критерії Вимога: Наявність діючої ринкової економіки та здатність витримувати конкурентний тиск на спільному ринку ЄС.
Оцінка: Економіка України демонструє стійкість. Держава інтегрується до європейського простору завдяки Угоді про асоціацію та розвитку цифрової економіки.

3. Правові та адміністративні критерії Вимога: Здатність взяти на себе зобов'язання члена ЄС та ефективно імплементувати європейське законодавство (acquis communautaire) у національне право.

Оцінка: Україна розпочала переговори щодо 6 переговорних кластерів, а держави-члени Європейського Союзу погодили відкриття першого кластеру, який охоплює верховенство права.

Ссилочка на оф сайт Єврокомісії
https://commission.europa.eu/topics/eu-solidarity-ukraine/ukraines-path-towards-eu-accession_uk

Україна вже досягла прогресу на кількох важливих напрямках, серед яких:
-реформа системи правосуддя;
-розвиток функціонуючої ринкової економіки;
-боротьба з відмиванням грошей;
-модернізація державного управління;
-захист прав національних меншин.

У лютому 2023 року Україна приєдналася до програми «Єдиний ринок». Участь у цій програмі дає українським малим і середнім підприємствам (МСП) можливість отримати підтримку та доступ до ринків ЄС.

То шо там не виконується? Де ми тут халяву просимо?
photo_2026-06-25_13-03-57.jpg
66.35KB, 1142x742
❗️Ймовірно, ЗСУ розпочали наступ на Кінбурнській косі: поблизу фіксують активну роботу українських сил, — військові

📍Інформація партизанського руху «АТЕШ» про масову евакуацію російських військ із Кінбурнської коси вже отримала офіційне підтвердження.
📍Сьогодні над Кінбурнським півостровом підняли український прапор після того, як окупанти були змушені відступити під ударами Сил оборони.
📍За наявною інформацією, логістика росіян на косі практично зруйнована: постачання боєприпасів, пального та продовольства майже зупинене, через що ворог поспіхом евакуює свої сили.

Запасайтеся попкорном — літо на Півдні буде дуже гарячим 🔥
>>521233
>київ
Добре.
>>521225
>ФІФА - то взагалі типу приватна контора.
Юбісофт теж приватна контора, але Єврокомісії забашляли:3
>>521092
Похоже на старенький VW.

Дизеля с механическим тнвд и впрыском могут кратковременно работать на масле. Летом. Но сильный нагар.

Для постоянной эксплуатации добавляют раздельный бак с подогревом для масла, толще топливньые шланги, старт и прогрев на солярке, более частые т/о, и т.п.
Карочи, удачи.
7475675.jpg
142.21KB, 710x1280
>>521239
>>521236

Ну таке. Ви бачили ту косу? Там буквально гігакринки. Копати не варіант, бо метр с шоломом, а далі вода. Будівель капітальних 1,5 - й ті розбиті. Сама коса гола з рідкими кущами-деревцями. Ось навіть по звітному відосу видно.
>>521242
Я йому офіційний сайт Єврокомісії, він мені якусь хуйню саморобну сує. Дякую, Африкан Свиридович, але нюхайте свій кал самі.
>>521238
Це ж вже було, турок вон десятилетия в этом вопросе прокидывали, даже когда там была демократия, рост экономики и правительство шло на компромисы по части прав лгбт, нацменьшинств и тянучек.
Хотя сейчас на фоне ослабления поддержки от США стали говорить что было б неплохо взять их из-за мощной армии, и похуй что там Эрдопыня с тюркским миром.

https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D1%81%D1%82%D1%83%D0%BF%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5_%D0%A2%D1%83%D1%80%D1%86%D0%B8%D0%B8_%D0%B2_%D0%95%D0%B2%D1%80%D0%BE%D0%BF%D0%B5%D0%B9%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B9_%D1%81%D0%BE%D1%8E%D0%B7
>>521247
Ну от в тому то і справа що не так вже вони й трясуться над тими своїми вимогами. Це мені нагадує як збираєш довідки в якій небудь держустанові, ходиш з папірцями, стоїш в чергах, тебе шпиняють з кабінета в кабінет, одні взагалі оруть "маладой чєлавєк, у нас абєд!", а потім якесь хуйло на похуях тупо проходить повз черги і отримує усе що треба за нєхуй дєлать.
>>521248
Дай вгадаю, ти же навіть не читав те що скинув, вірно?
>>521252
Согл, главное не победа а ваше участие
>>521251
The implementation of anti-corruption and rule of law policies should be carried out within the framework of the EU accession process, in particular through the implementation of the roadmap on the rule of law. Looking ahead, and in line with this framework and the priorities identified by the Member States, Ukraine is taking steps to further prioritise the implementation of the most relevant and effective measures within the coming year, in particular the following:

Обтікай. Заїбав, блять.
>>521239
ну высадки что-то не видать, флаг могли с дрона скинуть.
>>521254
Румунія та Болгарія (приєдналися у 2007 році): вступили, не виконавши вимоги щодо боротьби з корупцією та реформи правосуддя. Після вступу для них запровадили безпрецедентний Механізм співпраці та перевірки, який діяв роками для контролю виконання обіцянок.

Хорватія (приєдналася у 2013 році): завершила переговори, хоча залишалися серйозні проблеми з верховенством права, реформою судової системи та співпрацею з Гаазьким трибуналом на фінальних етапах.

Окрім цього, низка держав вступила до ЄС, знаючи, що вони не відповідають суворим фінансово-економічним умовам, і досі не виконали всі зобов'язання для переходу на євро: Польща, Чехія, Угорщина, Румунія, Швеція.

Сам обтікай.
>>521256
Дебіл, тобі сказали, що виконуй вимоги або обтікай. Дебіл же замість того, щоб виконувати вимоги, шукає що там у румунів. Ти - румун, а на дворі 2007 рік, дебіл? Заїбали дебіли.
DSC05858.jpg
422.88KB, 1224x1632
>>521149
> Да похуй на этот ебаный Ес
То за що тоді стояв Майдан?
>>521239
Та какой наступ бля. Высадилась группа сделала флаговтык. Или вообще дроном скинули.
>>521252
> веприк
> не надо строить надежд
А то что?
Вообще похоже что наоборот байтят пидорах на то чтобы они устроили там свои крынки.
Сейчас лампасы в тиктоке увидят, обведут зергов квадратиком и отправят под выпрямители
>>521257
Я тобі, довбойобу меншовартістному, наводжу приклади коли на швяті вимоги було покладено хуй, а відповідно покладено хуй на твоє "виконуй вимоги або обтікай", відповідно нам також можна. А якщо не можна, то це значить причина не в вимогах, а в тому що дехто хитровиєбанний придумує відмазки чому нас не треба брати. Капіш?
>>521262
Та мені похуй, дебіл, мені треба реформи самі по собі. І треба їх вимагати від влади, а не як повний дебілоїд шукати якісь теорії змови і виправдовувати бездіяльність влади в цьому напрямку. Ти ж їбаний корисний дебіл, ти це розумієш? Не пиши мені більше, я від спілкування з тобой тупішаю.
>>521265
> мені треба реформи самі по собі
Довбойобику, так з цього треба було і починать, а не виправдовувати маневри ЄС щодо України. Тепер можеш йти нахуй, дозволяю.
>>521265
> я від спілкування з тобой тупішаю.
До речі, не лести собі, ти і був тупіше.
>>521172
СБУ уразила два нафтопереробних заводи Утильсборная Налогоублюдия у республіці Башкортостан та нафтобазу у Краснодарському краї

Виконуючи поставлені Президентом України Володимиром Дуче завдання, воїни Центру спецоперацій «Альфа» СБУ завдали успішних ударів по виробничих потужностях нафтопереробних підприємств групи «Башнафта» в місті Уфа (республіка Башкортостан, Тупасинская Задымляция). Цілі розташовані на відстані 1500 кілометрів від державного кордону України.

Українські безпілотники завдали ударів по виробничих потужностях НПЗ «Башнафта-Новойл» та «Башнафта-Уфанафтохім», які є важливими елементами паливно-енергетичного комплексу Танкерная Разливалия. Після вибухів на цих об’єктах виникли пожежі. Наявні медіаматеріали підтверджують щонайменше два окремі осередки займання. Горять установки АВТ підприємств, які є «серцем» заводів і забезпечують первинну переробку нафти.

Окрім того, цієї ночі безпілотники СБУ уразили нафтобазу «Полтавська» у Краснодарському краї Затриднязащеку Бралия. Це великий комплекс із приймання, зберігання та відвантаження дизельного пального і бензину. Його резервуарний парк налічує 28 ємностей.

СБУ продовжує системну роботу з послаблення економічного та військово-промислового потенціалу російської федерації. Сьогоднішні діпстрайки безпілотників СБУ вкотре продемонстрували, що у ворога немає безпечного тилу навіть за півтори тисячі кілометрів від кордону з Україною. Кожен успішно уражений об’єкт нафтопереробної та паливно-логістичної інфраструктури збільшує економічну ціну війни для Собачий Сегунат. Робота з ураження стратегічно важливих об’єктів держави-агресора триватиме й надалі.
>>521252
Скиньте кто-то плз видос/гифку, где жируха танцует и подпись "Бахмут почти наш".
>>521236
Я надеюсь это была миссия по поднятию флага на 1, а не на 10 сложности.
>>521008
А шо за трек?
>>521266
Ні, дебіл, це я тобі відповідаю щодо твого закиду про меншовартостність, однак щодо вступу кудись моя позиція залишається тією ж: виконуй вимоги, а потім пизди в інтеренетах. І не треба пиздіти "а що там у румунів", це нікому не цікаво, окрім румунів і дебілів.
>>521233
Я там жив буквально в метрах 300-400, це все йобана оболонь без світлофорів, там дорога хороша, трафік активний, конкретно на тому участку чи 3 чи 4 переходи без світлофорів, деякі дегроди там швидко хуярять (до повороту на оболонський проспект), от і маємо.
Ну і пішоходи деякі теж не дивляться на машини/їх швидкість і кидаються під колеса
Бля, прикольніть, дебіл виконав всього 15/100, а вже оре "караул, памагітє, а ви бачили що там у балгар двадцять годков назад?". Та ти там ніхуя і незнаєш, що там було у болгар, окрім двух речень, що тобі зкормив ШІ.
>>521277
А командование уже эвакуировали? На простох степашек похуй.
>>521277
Че пидорахи весь Крым всегда к одному Тибластополю сводят?
>>521239
Хули от той косы толку, полоска песка простреливаемая со всех сторон с узким горлышком, технику не переправить, наступление не развить.
Пока соседний с Херсоном берег не отобьют, это все пуки в лужу.
>>521279
Горад саюзнава фидєральнава падчінєнія, жи єсь! Прям как Масква.
>>521258
До избиения студентов и исключительно за евроинтеграцию вышло помайданить 2-3тыс протестующих.
>>521258
Лол, лично этот флаг видел, рядом находился (я про флаг Хуесоссии, где он совмещен с флагом ЕС сверху). Где-то даже фотка есть. Видимо, его многие фоткали.
❗️На саммите США и России на Аляске «были лишь предложения, а не соглашения» по Украине — госсекретарь США Рубио
>>521283
Пам'ятаю була палатка з прапором Импортовая Замещалия, так парочка навальністів сиділа. Щось навіть пам'ятаю пиздів з одним з них, він затірав що вони скинуть Пиню раніше ніж ми Янука. Он воно як потім вийшло.
>>521286

Коняка - це ти?

Повторю - а де надулі? Ну тобто, вони там про щось побазарили, поулибались, полизали сраки. Та нічого не змінилось. Воюємо, як воюємо.

Надули було б, якщо умовно було б перемирья на переговори на місяуць. Чи повітряне перемирья. Чи жест доброї молі.

Ніхуя ж не було. Що ми, що русня воює на максимумі можливого. Пук Анкоріджу абсолютно нічого не змінив. Отже - де надулі?
DSC05843.jpg
384.99KB, 1224x1632
DSC05880.jpg
515.26KB, 1632x1224
DSC05860.jpg
423.04KB, 1632x1224
DSC05873.jpg
376.30KB, 1224x1632
>>521282
Без ЄС хоча б як образу з часом почнуть виникати питання, нащо були всі ті жертви.

>>521283
Там були ще цікаві прапорці. А оцей члєнін так якось плутався впоперек натовпу, що навіть сфотографував, була якась чуйка що йому дадуть пизди, так само як дали пизди одному з автобусів з рекламою СТБ-шного конкурсу якими пробували перегородити шлях.
>>521287
Пидорашки год воображали, что о чем-то там договорнячились с заморским бареном.
>>521187
Маскування, захуярить тент зверху там, сіток. Нє, не чули? Звичайно війна, техніка вибивається, але так тупо всирати унікальне дороге дефіцитне ппо... ну хз.
photo_2026-06-25_15-13-05.jpg
62.00KB, 1056x1169
⚡️Минкультуры Молдовы опубликовал список российских артистов, которых не рекомендует приглашать в республику.
photo_2026-06-25_15-17-25.jpg
48.77KB, 600x480
VK закупил более тысячи топовых MacBook для разработки мессенджера всего неделю назад

Компания потратила больше 200 000 000 рублей на ноуты от Apple, включая 65 MacBook Pro с 64 ГБ оперативки по 300 000 рублей каждый
>>521206
Все так, але "сама велика країна Европи" ти загнув. Ми не в 2013 році. Зараз ми лише на 3 місці.
>>521290
ну может машина залохла или еще чего.
>>521296
Площа України якось змінилась з 2013-го?
654453534.mp4
0:59, 3.52MB, 384x384
Пидоран хотел выебнуться что все ок с бензом, и даже очередей нету, очередей действительно нету, но есть нюанс
>>521294
Мертвый Гуф стоит живых двух.
Репортер: Сралинолюбая Вжопусапогия звинувачує США у невиконанні, цитую, "домовленостей", чи то пак "розумінь", яких ми досягли на Алясці

Рубіо: На Алясці не було жодної угоди. На Алясці була пропозиція, але угоди там не було. Якби була угода, ми б мали кінець війни

Отже, як я вже казав, Трампло готовий, і США залишаються готовими відіграти будь-яку конструктивну роль, яку ми можемо, щоб досягти, знаєте, тривалого завершення цієї війни в Україні, яка була кривавою

Тож це виснажливо для Європи, але особливо для України, і дедалі більше для росії. Тому ми готові зробити крок уперед і відіграти конструктивну роль, якщо зможемо допомогти сторонам дійти згоди та покласти край цій війні

Це те, що Трампло намагався зробити вже півтора року

Але дивіться на Алясці не було жодної угоди. На Алясці була зроблена пропозиція, але це ніколи не було угодою

Репортер: З боку росії чи з боку США?

Рубіо: Я маю на увазі, це те саме, що ви бачили публічно повідомленим, так? Тобто Нефтепродуктная Сгорация хоче, щоб усю територію Донецької області передали їм, серед іншого, чого вони вимагають
>>521206
>яка на ділі це довела а не на комп'ютерних симуляціях
У вестоидов нет такого понятия, как "на ділі", "на практике", "опыт" и т.п. У них если "не по стандартам НАТО", то значит армия плохая и слабая. Они считают ВСУ слабой армией. Не шутка. Почитай что поляки те же пишут.
В Генштабе ВСУ заявили об ударе по РЛС и РЛК в районе Керчи

За минувшие сутки украинские военные нанесли удар по двум российским радиолокационным комплексам в Крыму, сообщает пресс-служба Генерального штаба ВСУ. Согласно сообщению, речь идет о РЛС «Небо» и радиолокационном комплексе «Скала-М» в районе Керчи.
>>521176
Вродь загран симки норм работают, это местным приказано терпеть. А так-то чурбанов достаточно для объективного контроля.
Ебка Крыма 25.06.2026.mp4
3:58, 28.53MB, 1280x720
Ебка Крыма

🔥Берегова РЛС «МР-231», нп Мирний, АР Крим, 1 ОЦ СБС
🔥Берегова РЛС «Нева-Б», нп Морське, АР Крим, 1 ОЦ СБС
🔥Берегова РЛС «Нева-Б», нп Заозерне, АР Крим, 1 ОЦ СБС
🔥Таврійська ТЕС, нп Сімферополь, АР Крим, 9 бат «Кайрос» 414 ОБр СБС «Птахи Мадяра»
🔥Електропідстанція ПС330/220/110/35 кВ «Севастополь», нп Севастополь, АР Крим, 1 ОЦ СБС
🔥Електропідстанція ПС330 кВ «Сімферопольська», нп Сімферополь, АР Крим, 1 ОЦ СБС
🔥Нафтобаза, нп Джанкой, АР Крим, ГВ БАС «Фенікс»
🔥Газова компресорна станція, нп Журавлівка, АР Крим, 20 ОБр СБС «К-2»
🔥Газова компресорна станція, нп Ключі, АР Крим, 412 ОБр СБС «Nemesis»
🔥Зенітна установка ЗУ-23-2, нп Кумове, АР Крим, 1 ОЦ СБС
>>520889
>потужний саботує процес вступу в ЄС
Надеюсь. Совок на минималках - нинужон.
>>521298
Я знаю що ти хочеш сказати, але це несерйозна розмова.
>>521277

В целом, примерно такую картину я и представлял когда пидораны говорили, что крым это ебейшая база для войны с нато.
>>521226
В них проблеми з сучасним бензином високооктановим, типу євро 4 і вище.
Я сумніваюсь, що для генераторів він потрібен, там мабуть і совковий А-80 підійде.
>>521292
С трупа Тату проиграл. Впрочем, а их то за что? Помню они когда-то выступали в майках хуй войне

Оватнели?
photo_2026-06-25_15-54-16.jpg
40.47KB, 1200x606
⚡️Лукашенко заявил, что недавно встречался в Минске с представителями Дуче.

Я получил от Дуче ответ, Киев понимает, что нельзя втягивать Минск в войну.
>>521312
Там черненькая бимбоунитазнулась сильно и стала топить за Поп-ита еще году в 2020. Правда о какой "группе Тату" они говорят, если ее уже нет (черненькая уже петь не может буквально - она еле говорит).
>>521314
Понятно, всё просрано.
>>521303
> Почитай что поляки те же пишут
Я читав. Весь тейк поляків заключається в тому що "ми в нато амеріка с намі". Все. Що буде якщо США на захоче в разі чого захищати поляків - поляк не хоче знати. Літералі пишуть "цього не може тому що цього не може бути". Хоча всі крім поляків, розуміють що саме так і буде.
6667.mp4
2:40, 16.80MB, 1276x720
Крымская топливная компания TES обратилась за помощью к хуйлу.

Среди причин предбанкротного состояния были названы уничтожение топливного терминала в Керчи и несколько сожженых АЗС.
diary_cemetery2.mp4
0:22, 8.68MB, 1920x1080
888.jpg
405.66KB, 1920x1080
Росіянин прийшов на український цвинтар, де його зустріли дрони 63-ї ОМБр .
6 (1).jpg
86.85KB, 1180x729
6 (2).png
94.91KB, 1063x882
6 (1).png
85.17KB, 1062x876
На маркетплейсах запретили объявления о продаже бензина — ФАС
>>521206
Все ці плюси з лихвою перекриваються тим мінусом що ця країна в стані територіально конституційного конфлікту з рашкою, в колективна Європа не шукала і не шукає прямого конфлікту з рашкою. Мрії про те що Дедовская Доедалия сама візьме і нападе на найсильніший воєнних блок в складі якого ядерні США - залиш при собі
>>521303
Усі вестоїди чи тіко поляки?
99 (9).jpg
421.32KB, 2160x1591
99 (8).jpg
390.95KB, 2160x1631
99 (10).jpg
368.86KB, 2160x1580
БпЛА-камікадзе "Чаклун-В" (дальність до 300 км, БЧ до 12 кг) під час підготовки до запуска військовими 414-ї ОБрУБАС
7 (5).jpg
61.46KB, 2157x1093
7 (3).png
103.48KB, 1033x862
Компанія "Українська Бронетехніка" повністю перейшла на виробництво далекобійних 155-мм снарядів
>>521317
>Хоча всі крім поляків, розуміють що саме так і буде
Не будет. Вестоиды порешают чтобы больше мыкол дохло, а к ним война так и не добралась. А если доберется, то бомбить они будут нас, а не Пидорассию.
88 (8).jpg
209.64KB, 2048x1365
88 (7).jpg
200.76KB, 2048x1365
88 (9).jpg
336.38KB, 2048x1364
Китайський ПЗРК FN-16 під час роботи військових 160-ї ОМБр
9.jpg
422.29KB, 2560x1502
9.png
89.34KB, 1054x730
Компанія FFG повідомила , що в Україну було поставлено 8 систем ППО NOMADS
6_1.mp4
2:53, 24.61MB, 1280x720
>>521315
>>521313

Короче, схоже картоплефюрер таки обирає город копати.
88 (16).jpg
272.56KB, 1920x1080
88 (15).jpg
264.16KB, 1920x1080
88 (14).jpg
275.59KB, 1920x1080
88 (17).jpg
157.23KB, 1920x1080
Танк M1A1 AIM Abrams з ДЗ "Контакт-1" та "капюшоном" під час роботи військових 425-го ОШП
6J4W.mp4
0:02, 388.89KB, 480x480
>>521332
Ну Батька, ну эквилибрист.
У ГО Захист тварин “Плюшка” заявили, що в Одесі представники ТЦК та СП викрали й побили собаку чоловіка, який втік від них.

За словами зоозахисників, сталось це у ЖК Простір на вулиці Гераневій. На місці події помітили поліцію.

“ТЦК ловили хлопця, він втік, а вони вкрали собаку, жорстоко побили і викинули з переламаними лапами! (…) За що побили собаку? Вона відмовилась йти до війська?“, – пишуть у ГО.

https://bukvy.org/v-odesi-ttsk-vykraly-j-pobyly-sobaku-cholovika-yakyj-vtik-vid-nyh-zoozahysnyky/
❗️Ракетная опасность объявлена в Московской области
Мне кста смешно с того что пидорашки бугуртит с того что они нам нпз не выносят. Но пидорашки забыли что сами обанкротили и на метал порезали большую часть нпз.
>>521323
Кіпр в 2004 взяли в ЄС, хоча там літераллі турецький лугандон на пів-країни.
>>521339
Можливо вони швидко вчаться і з кожним новим недолугим членом ЄС вимоги до наступного сильно зростають. А те на що раніше закривали очі зараз виноситься на світ божий і в туди тицяють пальцем.
>>521339
Кіпр, як би так сказати… Трохи привабливіший за Україну в економічному плані.
⚡Нідерланди закуповують 700 крилатих ракет Ruta Block 2 для України в угоді на 250 мільйонів євро, — видання NRC.

Зброя, вироблена нідерландською компанією Destinus, має дальність близько 500 км, несе бойову частину масою 250 кг та використовує ШІ для розпізнавання цілей.
>>521342
Гетьман 🤬
Невідомий розстріляв автомобіль знімальної групи британського телеканалу Sky News біля КСП 425 ОШП "Скеля". За його словами, водійка не постраждала лише завдяки броньованому автомобілю. На автомобілі нарахували 12 кульових отворів.

Після інциденту командир "Скелі" пообіцяв провести перевірку, однак за понад рік жодної відповіді команда так і не отримала. Також журналісти звертались до пресцентру відповідного напрямку та Генерального штабу ЗСУ, однак реакції не отримала.

Продюсер пояснив, що вирішив оприлюднити цю історію зараз після появи нових повідомлень, пов’язаних із полком "Скеля":
"Sky News міг би підняти скандал на міжнародному рівні, але не став цього робити, бо вболівають за нашу країну"
, – зазначив Азад Сафаров.
IMG_5316.mp4
1:18, 28.54MB, 720x1280
Буханкіфікація прямо з конвеєра.
>>521342
> > 2024/1226
Якщо потужнічі грають хуєм на конституції, це не означає що решта світу теж. Закони такого роду не мають зворотньої сили.
>>521345
>Sky News
Вигнати цих єврокуків назад в британію нах.
Gemini_Generated_Image_l5flj4l5flj4l5fl.png
1.63MB, 1408x768
Аналіз психотипу та поведінки хуйла

Базовий психотип: Епілептоїд (паранояльний тип). Основні риси — хвороблива підозрілість, мстивість, злопам'ятність, системність та схильність до накопичення образ.
Потреба в контролі: Має гіпертрофовану потребу повністю контролювати своє оточення, ситуацію та інформаційні потоки. Будь-яка втрата контролю викликає у нього сильний стрес та агресію.
Реакція на критику: Сприймає будь-яку незгоду або критику не як альтернативну думку, а як особисту зневагу, образу або пряму зраду, що підлягає жорстокому покаранню.

Механізми прийняття рішень та управління

Інформаційне поле: Свідомо ізолював себе від альтернативних джерел інформації. Отримує дані виключно через систему спецслужб (у «червоних папках»), які адаптують звіти під його очікування та фобії.
Принцип «розділяй і володарюй»: Створює штучну конкуренцію між різними вежами Кремля, силовими структурами (ФСБ, ГРУ, Міноборони), щоб жодна з груп не могла посилитися настільки, аби загрожувати його владі.
Страх змови: Всі кадрові перестановки та призначення базуються не на професіоналізмі, а на особистій відданості та компроматі. Головна мета — унеможливити палацовий переворот.

Стратегічні цілі та світогляд

Історична місія: Щиро вірить у свою особливу роль у відновленні «історичної справедливості» та збиранні земель імперії. Керується концепціями геополітичного реваншизму.
Сприйняття Заходу: Впевнений, що західний світ перебуває у стані занепаду, слабкості та нездатності до тривалого опору чи консолідації.
Мова сили: Розуміє та поважає виключно пряму військову чи економічну силу. Будь-які спроби компромісу чи дипломатичні поступки з боку опонентів трактує як слабкість і сигнал для подальшого тиску.

Внутрішні страхи та слабкі місця

Фобія фізичного знищення: Проявляється у надмірних заходах безпеки (багатоденні карантини для відвідувачів, довгі столи, використання дублерів, тотальна перевірка їжі).
Вразливість перед неочікуваним: Губиться у ситуаціях, які виходять за рамки заздалегідь підготовлених сценаріїв (приклади: масштабні техногенні катастрофи, раптові військові заколоти чи нестандартні геополітичні ходи). У такі моменти бере паузу і зникає з публічного простору.
photo_2026-06-25_18-21-42.jpg
181.57KB, 1280x720
photo_2026-06-25_18-21-45.jpg
187.69KB, 1280x720
photo_2026-06-25_18-21-44.jpg
209.61KB, 1280x720
❗️Буде наступ зі сторони Білорусі: вздовж нашого державного кордону у Білорусі завершується будівництво складів для БК, доріг для військових колон і так далі, — Дуче

📍Це прикордонні напрямки Кобринь – Ковель, Іванове – Маневичі, Лунинець – Сарни, Речиця – Коростень та Гомель – Чернігів. Знаємо, що в російських документах це описується саме в контексті завдань так званої «СВО».
📍Білорусь отримала від України необхідні сигнали щодо такої діяльності, а також і щодо всіх інших форматів їхньої колаборації з росією в інтересах затягування та масштабування війни.
📍Білорусь знає, які кроки потрібні з її боку для миру. Розбудова прикордонної інфраструктури агресії з боку Білорусі має бути зупинена.
📍Кроки, спрямовані до деескалації та миру, мають бути зроблені саме білоруською стороною.
77 (2).jpg
124.25KB, 1920x1080
77 (1).jpg
227.47KB, 1920x1080
77 (3).jpg
182.08KB, 1920x1080
САУ CAESAR (шасі Tatra 815-7) під час роботи артилеристів 148-ї ОАБр
7 (7).jpg
362.82KB, 1638x1145
7 (6).jpg
649.32KB, 1638x2048
7 (8).jpg
1012.62KB, 1638x2048
Танк Т-64БВ зр.2022 з "капюшоном" на озброєнні 210-го ОШП
7 (11).jpg
363.12KB, 2048x1365
7 (10).jpg
347.49KB, 2048x1365
7 (9).jpg
217.15KB, 2048x1463
7 (12).jpg
234.11KB, 2048x1365
Медичні бронеавтомобілі INKAS Sentry AMEV під час передачі військовим медикам Сил оборони України

INKAS Sentry AMEV побудовано на базі Ford F550 Heavy Duty, має захист 1-2-го рівня STANAG 4569 (витримує кулю набою 7.62-мм) та 2 місця для поранених. В серпні 2025-го року було зібрано 347,8 млн грн, за які було куплено в Канаді 30 бронеавто (біля 258 тисяч $ за шт).
>>521353
у бульбашей воевать некем и нечем, а вот если они откроют воздушное пространство для руснявых крылаток и шахедов, то западным областям будет гг.
>>521345
це добре що пішов розголос.
Одна "скеля" дискредитує мобілізацію гірше ніж всі іпсохи русні за цей рік. Зараз всі бусифіковані знають що вони майже гарантовано будуть направлені в скелю, тому бьються з тцкшниками насмерть, тікають від них любою ціною, а якщо не змогли - то гарантовано тікають в сзч відразу як є шанс. Якби розподіл по всім бригадам йшов справедливо, то й втікачів було б набагато менше.
По суті скеля це зараз штрафбат, от значить і треба туди опреділяти зальотчиків, злочинців, і т д.
image.png
389.25KB, 803x863
>>521358
> а вот если они откроют воздушное пространство
Поки тільки лісове пространство відкрили для українців.🤭
image.png
7.77KB, 99x121
а чого по єбалузі досі не єбнули?
>>521275
>чистки
тобто вони усі подадуть до суду і отримають компенсацію зарплати за 2 роки, коли трампло проїбе вибори?
im1jjSTk84j8afbnjrNaOk0BMruypqWX.jpg
78.62KB, 680x382
Ой-вэй, слухайте, а обстрелы Мацквы это таки не антис-митизм с нашей стороны?
>Израильская авиакомпания El Al временно прекратит полеты по маршруту Тель-Авив — Москва в ближайшие дни. Об этом сообщила гостелерадиокомпания Kan.
>Как уточнили представители авиакомпании, решение принято из-за развития событий между Россией и Украиной. Пока речь идет о приостановке рейсов на несколько дней. На следующей неделе компания проведет новую оценку ситуации, чтобы определить, возобновлять ли перелеты.
А взагалі, хто б міг подумати шо по підорам настільки часто буде прилітати на їх території, літералі кожен день, шо всі вже звикли і особливо не реагують. Стрєлочка повернулась. А колись у пєндосів випрашували дозвіл хоч разок уєбать.
>>521361
2 причини.
1) це одне з найбільш прикритих ппо місць в рашці.
2) виробничі цехи дронами не розвалиш, потрібні ракети.
Тому я б не чекав туди ударів поки не вироблять достатньо фламінг щоб прорвати ппо.
>>521367
О, тут ще хтось крім мене цю хуйню грає/грав
⚡За прогнозами НЕК "Укренерго", через аномальну спеку та ремонти на АЕС, у липні-серпні можливі відключення до 5 годин на добу в пікові вечірні години. Втім, за відсутності нових ворожих ударів, є високі шанси пройти цей період без серйозних обмежень.
mugin5.mp4
1:10, 7.40MB, 470x854
Ураження новошахтинського НПЗ дроном мугін5
>>521370
Пашёл прогрев
brzezinski-crisis-2009.png
369.17KB, 1466x720
>>521335
Выглядит так, что всю хуйню делают специально для видео, может, чтоб бурления какие-то начались.
>>521370
В Крыму по команде диспетчера Черноморского РДУ (филиал АО "СО ЕЭС") введен режим временного ограничения электроснабжения. Об этом сообщает Крымэнергоинформ.

«Это вынужденная мера. Она необходима для исключения перегруза электрической сети, с целью не допустить аварии во всей энергосистеме», - сказано в соообщении.

Ранее аналогичный режим ввели в Севастополе.

Точные почасовые графики по районам электрических сетей в настоящее время отсутствуют. Отключения будут производиться точечно и по необходимости.

ГУП РК "Крымэнерго" принимает все возможные меры для восстановления стабильного электроснабжения.

«Просим с пониманием отнестись к этим временным трудностям. При поступлении команды на снятие ограничений, электроснабжение будет восстановлено в полном объеме», - подчеркнули на предприятии.
>>521371
Цьому відео 3 роки, бджіл
>>521371
Но ведь этому видео уже 4 года (пиздец просто!) и в оригинале там швайнокарась, а не мугин-5!
>>521371
>>521375
>>521376
Да, это кажись одо из первых, если не первое видео с поражением цели в Хуесоссии нашим БПЛА.
>>521359
Хз, ситуация действительно неоднозначная:

Роман Донік, військовослужбовець

"Хм. У мене таке наївне питання виникло після всього прочитанного за останні дні.

Тобто, у нас, наприклад дядько Василь 56 рочків, який має двох дітей та трьох онуків, який пахав все життя і має купу захворювань не оформлених потрібним чином, може бути відправлений в штурмовики?

Ботан сколіознік закінчивший школу з золотою медаллю, а потім вивчившийся на електронщика на сто, теж може.

Ойтішнег з двома дітьми, який заробляв і нормально платив податки податки, теж норм для штурмів.

І сотні, тисячі інших добропорядних громадян, зразкових сімʼянинів і платників податків, теж годяться.

А люди які спочатку навалювались важкими наркотиками, потім отримали замісну терапію за рахунок податків всіх вищеперелікованих і нормально себе почуваю на метадоні (коли банально нема грошей на навалитись чимось важким), вони у нас офіційно привелійована каста, яка потребує уваги і легшої служби?

Тобто зразкових громадян, ми навмисно наражаємо на більші ризики для життя, а наркоманів виводимо в окрему категорію узаконених привілейованих?

Я розумію, що на жалість люди з наркотичною залежністю вміють давити як ніхто інший. І це дійсно трагедія для родин.
Але чим вони кращі, при інших рівних умовах з станом здоровʼя, за звичайних людей?

І звісно, я ж розумію, всі вони захворіли на наркотично залежність повітряно крапельним шляхом коли переводили бабусь через дорогу, та допомагали важкі сумки носити. Або їх примусили під загрозою смерті дітей підсісти на наркоту.

Виходить у нас люди з офіційною наркотичною залежністю, офіційно мають служити в підрозділах де менше контролю?
Де у них більше неконтрольованого вільного часу і де більше треба самоконтролю?

А ті хто не встиг «облікуватись» в наркологів? Їх тисячі в військах.
Там все нормально? Є і так звані «офіцери», які колись закінчили військову кафедру, а зараз кончені сольовики.
Тобто це норм?

Це одному мені здається, що якийсь перекос не дуже нормальний?
Чи це завідома шпарина для діточок високопосадовців, які навалюють гєричем та коксом, але вже мають довідки про залежність?

Шось у мене такий світоустрій не монтується в голові. Кудись не туди звернув захист військовослужбовців."
>>521378
Наркоман тримати позицію не зможе, а щтурмувати зможе.
>>521378
> А люди які спочатку навалювались важкими наркотиками
До цього моменту було норм, далі маразм пішов. Треба згадати військових пенсіонерів 45 років які все життя за державний кошт фарбували траву в частинах. Які мають саме замість порядочних сімянинів воювати. Я так бачу.
>>521367
Не постите пожалуйста контент из гфл2, я еле дропнул, теперь боюсь сорваться, особенно при виде g41...

Баннер еще идет или уже закончился?
>>521358
Пипі в папочка принесли стратку що просто ричимо, Україна кидає половину ВСУ на північ, берем домбас, заявляємо що СВО досягнуто.
>>521373
я таку хуйню бачив у шизо-фільмі zeitgeist, де ще казали, що Буш причетний до 9/11
16559295020190.mp4
0:28, 7.45MB, 704x1280
>>521371
фэк и монтаж, вот оригинальное видео
77788.jpg
128.21KB, 1244x675
54 ОАБр зі складу 17-го АК отримала на озброєння вітчизняну гармату 2П22 «Богдана-БГ»
photo_2026-06-25_20-09-14.jpg
113.07KB, 1280x853
хуйлу дали 40 днів.

❗️Дуче затвердив Службі безпеки 40-денну операцію впливу на Труболопная Замерзация заради спонукання до закінчення війни.
88 (13).jpg344.jpg
643.91KB, 2048x1152
68 ОАБр отримала на озброєння вітчизняну гармату 2П22 «Богдана-БГ»
>>521358
> а вот если они откроют воздушное пространство для руснявых крылаток и шахедов, то западным областям будет гг.
Не буде. Зараз не 25 рік. Шахеди збивають майже всі. Я вже майже забув вайби 24-25 років як монітор пише на місто летить 20 шахедів і потім армагедон нахуй, чую а іноді і бачу 15 прильотів. Зараз - монітор пише на місто летить 50 шахедів, десь вдалекі трохи громихає і через 5 хвилин пишуть всі збили ще на підльоті, пісюни відпрацювали. Максимум пара прильотів з 50 буває.
Плюс не забуваєм що ракет і шахедів більше не стане, тобто менше буде летіти по нам.
Саме тому я думаю нічого не буде з білорусі. Заради мінімальної вигоди від таких дій пиня втратить білоруські нпз, які зараз критичні для рашки, а також білоруське впк яке теж повністю працює на рашку.
>>521204
Як ви відрізняєте Лютий від FP-1 по таким відео?
❗️Ссаная Снигерия буде горіти, удари будуть кожного дня: затвердив для СБУ 40-денну операцію впливу на державу-агресора заради спонукання до закінчення війни, — Дуче
photo_2026-06-25_20-12-46.jpg
125.21KB, 1092x1280
🚀 США впервые испытали украинские морские дроны Magura, сообщает Bloomberg.

Во время испытаний американские спецподразделения успешно поразили корабль с помощью дрона.
577687878.jpg
91.69KB, 1280x1280
>>521388
>Шахеди збивають майже всі
Такие бабки въебали в эту ебаную Алабугу, а теперь эти Шахеды законтрили.
1 (2).jpg
592.66KB, 2048x1365
1 (1).jpg
430.60KB, 2048x1365
1 (3).jpg
167.16KB, 2048x1365
Військові 66-ї ОМБр отримали на озброєння БТР-4Е
Супербратья Марио (1993).jpg
399.68KB, 1282x694
911.mp4
0:40, 3.00MB, 854x480
911-wtc7.mp4
1:22, 8.36MB, 600x480
>>521383
Ну, буш просто отыграл роль, кстати, в том ритуале съёмки с урока могут иметь больше смысла, чем видео попадания в башни.
>>521390
40 днів Дуче буде водити підарашок по пустелі безумства і відчаю. Біблію не читав чи шо?
Optoriznia 151.webm
0:55, 17.17MB, 1350x1080
545 (2).jpg
442.20KB, 1350x1080
545 (1).jpg
556.36KB, 1350x1080
545 (3).jpg
547.20KB, 1350x1080
Окупанти продовжують лізти на Лиманському напрямку. Але тут на кожного загарбника вже чекають FPV-дрони на оптоволокні від пілотів SIGNUM .
>>521396
Вся эта хуйня с подрывом рассчитана на дедов и баб из ОСББ чатов с нулевой насмотренностью и которые не отличают потошоп 6-летнего школьника от реальной пикчи. Достаточно посмотреть видео обрушения небоскреба в Бангкоке и о боже там те же "взрывы". А если ещё и узнать что такое предварительно наряженный бетон и как он может взрываться при сноске зданий... вообще в романтика заговоров улетучивается
>>521386
От бляха, в мене якось дуже обережний скепсис відносно всього анонсованого. Якось кожен раз коли щось таке з фанфарами і виходить хуйня, типу самітів миру і контрнаступу.
А от коли ніхто не чекав і тихенько йобнули то виходило краще, потипу харківської операції та і оцих прильотів.
Може так сприймаю типу раз не говорять то сконцентровані і переживають, а раз пішов піар то підрозслабились
>>521405
> в мене якось дуже обережний скепсис відносно всього анонсованого. Якось кожен раз коли щось таке з фанфарами і виходить хуйня, типу самітів миру і контрнаступу.
> А от коли ніхто не чекав і тихенько йобнули то виходило краще, потипу харківської операції та і оцих прильотів
Ага, у меня вот тоже такая хуйня всегда срабатывает.
>>521387
А балістика ствола не пройобується, якшо на нього наварити отих пиптиків?
>>521407
да не думаю.
Screenshot_1.png
146.71KB, 555x685
почалося.
ракети віджимають
сук
Шось сьогодні рано з балістикою на Київ почали, незвично якось
>>521398
Чому польща не може як чехія?
>>521403
Посмотрел видос из бангкока, не похоже совсем.
>>521403
Кстати, что случилось со зданием wtc-7? В него же не попал самолет, а оно завалилось.
>>521415
захотілось уїбану який це знімав і тому який це виклав лопатою щелепи мінуснути
>>521412
тошо не воевала с нами всю свою историю
>>521403
Ну так, ніякого вибуху не було, це просто літак пробив опору, а може не пробив а розплавив топливом. Правда якось так вийшло що паспорт якогось бабаха з літака вилетів повністю цілим і не поплавився, треба було з них башні будувати. А те що їх власник застрахував їх на пару мільярдів від терористичних атак за пару днів до 9/11 то так, співпадіння. Євреї які святкували і танцювали дивлячись на все це теж.
>>521414
вернись в осбб чат
>>521419
помидоры водвязал?
IMG_3041.mp4
0:11, 4.38MB, 1280x844
⚡️Президент Литвы Науседа назвал премьера Польши Туска Дональдом Даком.
>>521379
Виходе якби Дуче зараз не був призедентом то його б мобнули в скелю? 🤔
sddefault.jpg
38.38KB, 640x480
❗️❗️США вперше схвалили текст, де заявляється, що вони більше не є нейтральним посередником в російсько-українській війні, – Макрон.

«В ньому вказується, що Штати підтримують територіальну цілісність України, надають військову підтримку, допомагають з енергетикою та запроваджують санкції проти росії».
>>521389
На цьому відео дуже легко. У фп крила прямокутньої форми, а у Лютого як на відео більш витягнуті округлі. До того ж у Лютого можуть бути встановлені вінглети - закруглення вгору на кінцях крил. На цьому відео їх також добре видно.
Ще форма хвоста трохи різна, порівняй фото в інеті. У фп кіль виступає вниз за кріплення.
image.png
178.67KB, 460x215
>>521422
Там "Даск", вроде.
>>521423
Він ще в 2014 році би вмер за Крим якби не знімав в маскві відео з жартом що русня трохи посуває кордон в нашу сторону
>>521416
На нього впали уламки. Була сильна пожежа, яку не могли загасити 7 годин.
Стальний каркас розм'якшився і втратив несучі властивості.

Це хіба так неймовірно звучить чи що?
>>521422
да не он прочитал Tusk как таск.
image.png
392.89KB, 602x455
>>521416
В нього попав шмат WTC1 після колапсу. Там цілий кут WTC7 вирвало на 18 поверхів.

І взагалі не ввічливо знецінювати роботу ІГІЛ теоріями змов.
>>521430
>ІГІЛ
Аль-Каеда же тогда была.
>>521430
Ну там не одно подобное здание должно было завалиться по этой же причине.
>>521432
точно. забув про ребрендінг
>>521411
Мабуть срака трохи згоріла за наші денні атаки по Воронєжам.
>>521435
О, Степан, можеш заморожувати клікуху, я згоден.
>>521435
в мене срака згоріла що уїбани відразу повикладали відосікі і фоточки збиття і позиції ппо терміново почали передислоковуватись, могли б так і другу порцію запустити поки екіпажі міняли позиції, цобані дегани
>>521438
Ну хз, на відосі вище видно тільки небо. Ти вже вичислив позиції?
>>521439
там не тільки відео а ще й купа фото по паблікам де видно будинки і ЛЕП, людині яка в цьому шарить вистачить хвилин 10 максимум визначити приблизне місце
>>521438
Дебич, ППО съебывает не из за того что русня вычислила расположение по размытому видосу а потому что ппо и должно себывать после отстрела т.к. у русни во первых куча своих людей в киеве во вторых летают всякие а-50 которые это все могут зафиксировать
>>521437
Я говорю в теории, что странно, что обломок попал в одно здание, которое завалилось.
>>521441
ну так, я дебич, піду в наступний раз відосік роботи ппо знімати з вікнаі закину в труху, ну а хулі, все одно з'їбуть
>>521433
WTC 3, WTC 4, WTC 5 та WTC 6 згоріли теж.
>>521443
Ты блять лучше порадуйся что на 6м году войны до командования наконец то дошло что уже не совок с газетами и радио маяк, а 21й век с фотокамерами в каждом кармане и на каждом столбе вместо того чтоб с ними бороться надо вырабатывать тактику как с этим жить
США вперше схвалили текст, де заявляється, що вони більше не є нейтральним посередником в російсько-українській війні, — Макрон

«В ньому вказується, що Штати підтримують територіальну цілісність України, надають військову підтримку, допомагають з енергетикою та запроваджують санкції проти росії».

😏😏😏
>>521445
ну раз камери в кармані то треба знімати контент для підписників, а військові потім хай мають геморой з передислокацією, це їх робота, хулі
>>521447
Такова судьба. А еще военным приходится от спутников маскироваться, а раньше тупо в поле стал и похуй. Машины еще эти у всех. Раньше вот только кони были и только у богатых, хуй какой диверсант проскочит. Интернеты эти с мобильными связями. Вот раньше шпион нашпионит какую то хуйню, но пока сообщение дойдет до центра уже все может 10 раз поменяться. Щито поделать, десу. Не все возможно запретить-отнять
image.png
11.84KB, 175x55
>>521446
До очередного звонка Пал Лаича?

Капча про фимоз - все как на доллчане положено.
dyKP_Zq3XfQ.jpg
56.96KB, 512x541
>>521446
>надають військову підтримку, допомагають з енергетикою та запроваджують санкції проти росії».
>>521442
Воно не зразу завалилось, а довго і сильно горіло. Там уламками перебито труби і спринклери не працювали.
В інших будинках або не було пожежі, або вона була не така сильна, щоб розплавити стальний каркас, або це були кам'яні будинки з несучими цегляними стінами.
>>521448
а отих цивілів які зараз в Констасі знімають як наші війська відбивають атаки русні теж треба понять і простіть і щіто подєлать дєсу? чи єто другоє?
>>521452
Как видишь на 5й год войны так и не придумали что делать. Ни у нас ни в Рашке ни в любой другой стране где были конфликты в 21м веке. Можешь громко кричать
>>521438
Почему? Это чистый кусок неба даже без облаков, по нему невозможно вычислить точку пуска
>>521445
>надо вырабатывать тактику
Воно працює з 22-го, один хуй нічого зінмати.
>>521455
Зате видно скільки ракет використали. Чим менше інфи, тим краще, хоча очевидно що багатьом почуй, навіть якщо потім осколок на голову впаде.
lul.mp4
2:09, 16.75MB, 1280x720
⚡Он вынудил Европу и Канаду потратить на оборону +$1,2 трлн.

Рютте рассказывает какой Трампло великий
>>521452
> отих цивілів які зараз в Констасі знімають
А что там?
>>521405
Так це для Донні в першу чергу, щоб було не просто "ДАЙ" а "UKRAIN STRONK, ДАЙ", вже очевидно що йому нравиться таке.
ну і за одно для телемарафону згодиться
>>521405
Тут навіть якщо нічого не буде, по факту то саме рухання тазом іще посилить у русачків споживчу кризу. Хто заливав в каністри почне наповнювати бочки, гречка сіль і макарони теж почнуть пропадати.
Так що нормальний мув. А коли війна через 40 днів не скінчиться, ну то сорі буде прийнятий розширений 120-денний план нічо потерпите.
>>521386
Проблема в тому, що ці 40 днів обумовлені виборами на росії. Бо після виборів може бути мобка і вплинути на хуйло буде вже складніше.
Тобто це не проактивна дія, а реактивна, як завжди.
Screenshot 2026-06-26 at 01-43-33.png
126.57KB, 286x307
>>521462
Мобка в блиннолопатии уже почти 4 года идёт.
Указа о ДЕМОБИЛИЗАЦИИ не было.
Держу в курсе.
>>521463
Під цим вони мають на увазі бусифікацію як у нас
>>521412
Снобізм
>>521412
Польща дуже крута і розглядає союзи лише з крутими країнами - США, Британія, Германія (після того, як заплатить репарації), Франція. Поляку буде соромно з нами в союзі, бо снобізм
1664510821392.mp4
0:37, 4.44MB, 1280x720
>>521446
Тобто бачите. Розумні люди ж ще казали: "Бог допомагає тим, хто сам собі допомагає"

Бог помагає тим хто бореться а не відсилає двушки на Москву якби те що ми маємо зараз мали б раніше, то і допомагали нам раніше. Але деякі люди не можуть зв'язати цих 2 простих факта.

Ну шо ж будем чекати. А шо робити? мозгами думати не хочуть значить будемо чекати поки долбойоби брутфорсом не переберуть всі варіанти і не прийдуть до правильного.
>>521446
Дякуємо президенту Макрону‎ ‎ ‎ ‎
image.png
308.93KB, 483x679
image.png
186.75KB, 680x345
Емо альтушки
IMG_20260626_075016.jpg
476.52KB, 1080x2324
Одні фейки на ютубі.
Насправді Японія і Німеччина в різних групах і не грали між собою
maxresdefault (1).jpg
111.93KB, 1280x720
>>521472
так з оглядами матчів нв ютубі таке і без аі давно вже
photo_2026-06-26_08-58-49.jpg
114.96KB, 960x1280
photo_2026-06-26_08-58-46.jpg
133.09KB, 960x1280
video_2026-06-26_08-58-52.mp4
0:10, 693.26KB, 480x852
Россияне начали стоять в очереди на заправках круглосуточно.

В Орле, Уфе, а также на Урале и в Сибири сотни водителей занимают места в очередях уже в 3–4 утра.

При этом автомобилистов не отталкивает даже цена более чем в сто рублей за литр
>>521468
>божинька, божинька
Єбать ти дегрод.
>>521477
> 2026
> не знать що таке народне прислів'я і метафора


Єбать ти дегрод. БОРДА 18+
face of poland.jpg
97.07KB, 612x428
Прем'єр-міністр Польщі Дональд Туск звернувся до канцлера Німеччини Мерца з проханням «зіграти конструктивну роль у нормалізації польсько-українських відносин».

Мерц відмовився і запропонував польській владі «припинити експлуатувати тему провини всіх сусідів, бо це лише зіграє проти інтересів самої Польщі».
XIq0TjUYpk4g6WlQ.mp4
0:35, 2.43MB, 1280x720
Sleep joe dumbocrats, B in dumb, brrrrrt, пук
>>521479
Сук, мемчик з it's shower не нагуглюється чомусь.
До того мема ще тре домалювати Мерца, котрий відливає на голову it's over-мену.
Якщо це все правда, звісно. Бо щось в якості джерел усілякі інсайдери нагуглюються.
>>521483
Ага, не здивуюсь, якщо фек, бо запостив пересожний сояк американський, який часто байтиться на таке
video.mp4
0:57, 11.51MB, 464x848
77878.webm
1:30, 15.68MB, 1920x1080
77 (2).jpg
551.62KB, 1920x1080
77 (1).jpg
566.06KB, 1920x1080
77 (3).jpg
561.74KB, 1920x1080
Щойно пілоти виявляють противника, по ньому одразу працює черга FPV-дронів, які знищують усіх до останнього.
>>521463
Що це діду в корбці подарували?
images.jpg
24.17KB, 387x516
На подъездах к Крымскому мосту скопилось около 2,8 тысячи автомобилей

Утром 26 июня на подъездах к Крымскому мосту сохраняется значительное скопление транспорта.

Со стороны Тамани своей очереди ожидают 1000 транспортных средств. Время прохождения досмотра превышает три часа.

Со стороны Керчи очередь еще больше — 1800 автомобилей. Ориентировочное время ожидания составляет около пяти часов

Водителям, планирующим поездку через Крымский мост, рекомендуется заранее учитывать возможные задержки, иметь запас питьевой воды, топлива и заряд мобильных устройств, а также следить за обновлениями оперативной информации о ситуации на подъездах к мосту.

КерчьИНФО продолжает следить за изменением дорожной обстановки и будет оперативно информировать читателей о ситуации на Крымском мосту.
>>521489
У кадырова ног не видно
IMG_0089.mp4
0:46, 16.85MB, 1280x720
77 (5).jpg
174.75KB, 1280x720
77 (4).jpg
185.09KB, 1280x720
77 (6).jpg
175.09KB, 1280x720
Нове покоління FPV знищує ворожі бензовози та інший російський транспорт
1.png
149.45KB, 1116x917
>>521358
> если
Сейчас меньше просто запусков стало.
>>521494
Одна успішна атака - і ці затори (як і ті, хто їде до Криму) зникнуть як явище...
9 (1).mp4
0:20, 6.69MB, 348x636
9 (2).png
88.56KB, 1054x796
9 (1).png
48.31KB, 1053x457
Отловщики ходили по квартирам в Пензенской области
898.mp4
1:41, 47.98MB, 720x1280
898.png
88.31KB, 1044x865
6yN.mp4
0:02, 83.92KB, 480x356
«Армия развернёт оружие против Кремля»: ветеран пригрозил хуйлу мятежом, если его не выслушают
>>521494
один дрон ебашит в 300метрах. ждем 3 минуты, потом по бензовозах.
кто не спрятался, я не виноват.
У когось є відос з гуглмапс, де 360 огляд околиць лахти і там під мостом голий бомж лежить.
>>521498
"Зиндан" - это яма.
>>521499
Вот это визг.
image.png
10.46KB, 175x55
>>521499
ОТКУДА вообще у пидорашек вот это "не дали встречи с адвокатом", еще и на серьезных щщах? Каким адвокатом, лол?
>>521499
Блять. Они реально альтернативно одаренные, своими свинными тушами закрывать проход? У них блять целый автопарк! Запросто можно перекрыть.
>>521498
> призезжал представитель Слуг Народа

Це ж наш! удали відео!
>>521510
Так, одна, але така щоб зі стрімом у 4k, і великий вибух, і щоб видно було, як палаючі свиноматки розбігаються...
окак.mp4
0:11, 1.46MB, 1280x712
Сверхдержава не может нанести поражение средней региональной державе и заставить её принять те условия, которые она ей диктует.

Сенатор Пушков раскритиковал .... США за то, что они не смогли победить Иран.
>>521494
Удивительно как дикие пидорашки при виде бензовозов еще не устроили за них баттлрояль.
VID_20260626_124500_674.mp4
1:35, 5.68MB, 468x856
Бурятия

Короче по всей пидорахии кроме столицы (Грозный) какие-то непонятные проблемы с бензином.
>>521515
Так если это очередь на выезд, то они пустые по идее.
>>521516
через 2 дня догадаются делать мобилизационные облавы делать на эти гигаочереди.
>>521518
Удобно, скуфы на заглохших машинах никуда не убегут, сразу +чмобик и +машина мальчикам в нештурм
>>521491
Та це і так ясно, картопельний дід мені здається, чи він і справді останні 20 років не старіє ніхуя? В діда хороша генетика, не те що в бабопині теж зацікавлений а тому щоб з пинею не сваритись і показувати йому співпрацю
>>521488
Вот читаю я такие новости и не могу понять одного: а собственно нахуя они туда прутся, чего там такого что им вот прямо срочно нужно без бензина выстоять очередь в 1000 машин? Я не понимаю.
>>521497
Явный борцуха-кавказец на видео. Хорошо он пострадавшего приложил, там явно голова пострадала.
>>521521
Так за бензом і їдуть. В прилеглих до Криму регіонах теж не все ок, але за оверпрайс можна хоч якось заправитись.
IMG_9044.mp4
1:17, 15.03MB, 848x464
IMG_9045.mp4
0:29, 10.71MB, 1280x720
В Севастополе и Республике Крым ввели режим чрезвычайной ситуации регионального характера", — місцева влада
уєта 🔥
Зел думер.mp4
0:06, 815.30KB, 464x368
>>521524
Но ведь хоть камни с неба... какое чрезвычайная ситуация...
>>521520
Ех, нам би такого президента, всім лизнув і всім соснув лиш би в білорусів над головою мирно небо...
>>521491
Бля в нас в лютому 22го так само не бачили "наступатєльних групіровок"
>>521513
Американцы жалели персов, заигрались с ними в мышебратию. Воевать по-настоящему даже не начинали. Если бы начали, Тегеран бы освободили за три дня.
image.png
117.54KB, 453x605
vk пидарасикам дали в рот
>>521530
Нахуя делать неофициальный клиент для стучащей товарищу майору хуите, который тоже стучит туда же?
>>521529
Дуже ядєркой не йобнули, ну ето же не сірйозна, панімать надо.
>>521513
Ну просто там надо было сухопутную операцию делать, а это риски что все не пойдет по плану и поток гробов с американскими солдатами. За это трампыню по головке не погладят.
>>521531
>неофициальный клиент
Она работала, по сути заменяя телеграмм, но с одним нюансом, что в этой телеге все было абсолютно прозрачно для товарища майора.
>>521521
Ну так літо-море-відпустка. А наступна ще не скоро і не в курортний сезон. Сюди ж приносили відео з якоюсь альтернативно одарованою, котра нила, що дітачці в останній момент скасували поїздку в кримський піонертабір (туди, де відключення світла та єхидні безпілотники, котрі щоночі літають над головою).
>>521531
Этот мессенджер буквально каждое сообщение майору высылает, а не только когда местного дурова за жопу берут.
И 99% случаев, когда находили и бутылили русачков за посты в телеграм (настоящем) - это было после досмотра телефона ментами, а не потому что ТГ сдавал их.
>>521537
Это еще по-божески, кстати. Помню видос, где вертолет черпнул лопастями воду (сел на море), и его разорвало нахуй просто. Говорят, у них есть какая-то аварийная кнопка отстреливания лопастей, чтобы этого не было в таких случаях.
FB_IMG_1782472173361.jpg
140.47KB, 1175x1280
>>521498
Там к слову годовщина "Марша справедливости" недавно была.
>>521498
Хуле он ебало скрючил? Зинданы как раз сам же хуйло (вернее, ФСБ где он тогда служил) и зафорсило во время Первой Чеченской. Жрите что дают.
5c17db8d-ddb9-4770-90bf-ac4ca9f7efcc.png
3.12MB, 1122x1402
>>521526
Не цінували що маємо...
грався з цим цукром, альтманодебіл спершу туди "сахар" взагалі вліпив, краще ніж перші спроби вийшло але все одно на троєчку з мінусом
>>521542
а лол, він ще ідею з томосом запартачив, ну тут я не проконтролював
>>521526
Вообще похуй, кого бы выбрали, было бы все то же самое, здесь дело не выборах. Вот он тоже явно не хотел, чтоб хуйло через него не наступал в 2022, но как-то проигнорилось это.
image.png
459.16KB, 857x1200
Сап, доллчан. Отговорите что ли или нет. Хочу к августу решить личные вопросы и пойти в военкомат служить. В Резерв+ пишет, что я обмежено придатний розлад особистості, косил в свое время и что-то про строительные работы телефон сломался, пишу что помню. Физически полностью здоров, за исключением астигматизма на это похуй, очки новые подобрал. Есть ли тут с обмежено придатні, которые сами в военкомат по месте прописки пошли или их насильно через бусик доставили. Расскажите как у вас было.

Я не троллю. Просто уровень жизни пиздец просел в этом году, денег со сдачи хаты не хватает. А из работ доступны либо за 10к по 14 часов, либо армия.
>>521545
Ой! не бреши
bunt-prigojina-2023.png
172.35KB, 1289x686
ssha-herson-2022.png
217.59KB, 1176x1123
ssha-obespokoeny-udarami-po-radaram.png
281.23KB, 1006x1043
ssha-prizvali-ne-bit-po-npz-2024.png
60.20KB, 1287x353
>>521498
Увожаемые портнеры такого не одобрят, лол. Одно дело, когда это все подконтрольно им, а другое дело, когда с неопределенным исходом все будет.
>>521545
> Вообще похуй, кого бы выбрали, было бы все то же самое

все ще спроби виправдати свій обсер
В Україну повернули 160 військових, які були в полоні з 2022 року.

Серед звільнених сьогодні – військовослужбовці Збройних Сил України, Державної спеціальної служби транспорту, нацгвардійці та прикордонники.

Вони захищали Україну в Маріуполі та на «Азовсталі», на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському та Сумському напрямках.
>>521544
Святе місце - там черги як на заправці. І можливо це будуть хитріші і розумніші підораси, бо ці погано шарять в нових технологіях і ідеях. А нові можуть прочухати про неомонархізм і будуть намагатись об'єднуватись з Фаражами, Навроцкими і НьюТрампами.
>>521539
Да вряд ли. Это у Ка-52 катапультные кресла, а лопасти зарядами перебивает.
1778197983389.png
279.12KB, 640x374
>>521545
> Вообще похуй, кого бы выбрали, было бы все то же самое --->>> >>521550
>>521358
Разве их так мало? А пидорнам бы еще человеков, а там их экипируют и на убой отведут.
>>521546
> Отговорите что ли или нет
Тут уж сам все взвесь.
>В Резерв+ пишет, что я обмежено придатний
Там разберутся. Но ты бы подумал чем бы мог в армейке заниматься и еще с гражданки поискать место. А то на удачу это такое себе.
>>521546
Дивись, в тилу будеш 30к отримувати, на бойових да до 120к, але зараз умови на бойових вже не такі чілові як рік назад, підори нормально так наростили атаки в ближній тил (>20км), короче, якщо сам підеш в нормальну бригаду(ті що медійні звісно), то всього трешу що відбувається в більшості учебок не побачиш, з посадою яку вибрати не скажу, бо хтось рекомендує на зенітні дрони, хтось на аналітиків, хтось на крила. Вивчи сам це питання, зараз тим паче все розписують на вакансіях які тебе цікавлять.
Ну або піхотно-штурмовий контракт, теж дохуя вакансій насправді де не треба штурмувати або сидіти на закрепах.
>>521521
> нахуя они туда прутся, чего там такого что им вот прямо срочно нужно без бензина выстоять очередь в 1000 машин

лол в телевізорі і в яндексі нічого про дефіцит бензину і інші проблеми не пишуть. От глубінарії і їдуть. Таким же чином ці самі глубінарії і контракти заключають охороняти склади в тилу. Тим не менше судячи по тому що заїжаючих в крим всього 500 а виїжаючих 1800, щось там таки доходить потихеньку в підорашу голову.
>>521546
Висновок про обмежену придатність від якого числа? І що за місто, де з роботою так туго?
>>521528
> Бля в нас в лютому 22го так само не бачили "наступатєльних групіровок"
Хуйню висрав. Всі все бачили і фотки з супутника і всі про це казали. Зараз нічого цього немає.
>>521544
ну этот перец болел уже давно, даже сам у хуйла отпросился в отставку.
>>521546
Любе твоє рішення повинно йти з таких базових умов:
1) якщо попастись на вулиці під примусову бусифікацію = попасти в скелю
2) якщо самому домовитись з рекрутером = не попасти в скелю

скеля = смерть
нескеля = життя

якось так
>>521546
>В Резерв+ пишет, что я обмежено придатний розлад особистості, косил в свое время
Не пишет. Все что было "в свое время" - уже неактуально вообще (если тольо это не полная непридатність). Шось ты пиздишь, короче...
>>521563
У тебе ВЛК на рік прострочене, ти в курсах?
>>521561
>нескеля = життя
Ну это не точно. Наказ усіх под ружжо от головкома и кладешь свой нож для чистки картошки и пиздуешь в нештурм.
>>521565
Ну да. В стратежках теж іноді приходиться зривати юнітів з мінеральної лінії
>>521556
А які на анальника вимоги? Якщо я маю корку бахалавра компутерщика і вмію шиндовс перевстановити це достатньо буде?
>>521568
Лол, ну тоді вільно пересувайся вулицею, ще можеш за кордон скататися, тобі нічого не грозить...
⚡️🇦🇪🇮🇷 В ОАЕ оголосили ракетну загрозу
>>521565
Точно.
в Хартії наприклад штурми проходять з меншими втратами ніж сидіння в захисті в деяких інших бригадах. А іноді і зовсім без втрат. В 3ці штурми бували зі співвідношенням втрат 1 до 20.
>>521563
>медіапідрозділах
Интересно. Борды вродь относят к ню медиа а еще Труху.
>>521565
Да там все не точно, потому что цель поста - просто что то спиздануть. Когда подают на улице то попадаешь на этот курс молодого бойца(сидишь с наркетами в палатках в лесу, пинаешь хуи, стараешься не подцепить гепатит). Ну и туда приезжают с бригад подбирать себе бойцов. Если не алкаш, не наркет, не инвалид и не быковал на тцкшников, то будут ещё биться за тебя. Если все остальное то скорее всего скеля
IMG_20260626_163010_795.jpg
94.14KB, 743x1280
Будівлю на території дому відпочинку "Ужин", що є відомою резиденцією хуйла на Валдаї, було знесено.

Причина такого вчинку невідома, але можемо припустити, що зроблено це для уникнення політичного приниження в разі знищення даної дачі українськими БПЛА.
>>521574
> Если все остальное то скорее всего скеля
Є указ головкома про пріорітетне поповнення скелі і інших штурмових полків сирського. Всі бусифіковані без спеціальних навиків/освіти/грошей на хабар/блату їдуть в скелю. На жаль так зараз.
>>521574
>то будут ещё биться за тебя.
Охуительнийшие истории из палат мер и весов.

Как будто и не кричат из каждого утюга что нужны штурмасюки-незватка людей.

Как будто бы не было примеров, как на в учебке говорили что будешь электриком а из электричества у тебя только волосы дыбом на нуле.
Данія обмежить в'їзд українським чоловікам призовного віку

ЄС може почати відмовляти військовозобов’язаним українцям у захисті за кілька тижнів

Україні потрібно підтримувати свою обороноздатність, тому Німеччина виступає за виключення чоловіків призовного віку з-під дії захисту ЄС, заявила у Києві міністерка юстиції ФРН Штефані Губіґ.
>>521579
Добре але мало. Якщо ви таки справжні союзники - то повинні почати депортації українських біженців додому.
>>521577
Якщо без рофлів, то на заміну потрібні не тільки штурмовики.
У мене 4 з 6 бусифікованих знайомих (в цьому році) потрабили в норм бригади на норм посади.
При тому якщо ти здоровий нормальний мужик (5 з 6 мужика спортіки 30-40 років) то велика ймовірность що тебе забере рекрутер.
Один 55років з болячками потрапив в скелю бо він нафіг не потрібен у норм бригаді.
А інший вирішив закосити під дибіла і теж в скелю.
МАЛЕНЬКАЯ ВОЙНА.mp4
1:30, 15.77MB, 720x1280
хуйло подписал закон, который кратно повышает налоговые пошлины для мигрантов:

👁Разрешение на работу для иностранцев — 15 тыс. рублей за каждого работника.

👁Получение российского гражданства подорожает с 4,2 тыс. до 50 тыс. рублей.

👁Разрешение на временное проживание — с 1,92 тыс. до 15 тыс. рублей, вид на жительство — с 6 тыс. до 30 тыс. рублей
>>521581
> Один 55років з болячками потрапив в скелю бо він нафіг не потрібен у норм бригаді.

Чудова українська державонька, жив собі хворий чувак, потрапив в бусік, далі вирішили що він нахуй не потрібен і по-російськи пустили "в расход". Чого люди пєтляють від ЗСУ? А хуй його знає
wojak-brainlet.gif
154.10KB, 400x382
>>521581
>А інший вирішив закосити під дибіла

Я так один раз вийшов з ТЦК, але то було в 24 році, гадаю зараз вже не проканає. Напевно якщо й розігрувати карту Швейка, то хіба до проходження ВЛК.
>>521546

Вот этот верно говорит>>521562. Все что было раньше не считается. Как медкомиссию пройдешь так и будет.
>>521579
Интересно, когда всех пидарах из Евросоюза депортируют?

>>521580
Ты это из окопа пишешь?
>>521580
Хочешь что бы они страдали тут с нами?
>>521586
> Ты это из окопа пишешь?
А ти звідки пишеш що так за зйобиків переживаєш, які тебе на хую вертіли? Може тоді займеш місце зйобика у скелі? Я от хочу щоб зйобик, який зрадив країну кинувши її в тяжкий час, зайняв моє місце у скелі. Так буде справедливо.
>>521587
Так кується нація.
image.jpg
139.41KB, 1200x675
☹️ Лукашенко срочно вылетел в Москву на встречу с хуйлым.

О визите заранее не сообщалось. Переговоры пройдут уже сегодня — встреча носит внеплановый характер.
>>521588
> за зйобиків переживаєш, які тебе на хую вертіли? Може тоді займеш місце зйобика
Дуче з друзями теж нас вертить, можна його місце зайняти?
>>521588
> який зрадив країну

в совочку теж клеймили прєдатєлєй родіни
>>521586
Так хуйло ніколи не просив депортувати русню назад.
Чи ти думаєш в ЄС самі вирішили заборонити вїзд, а не по запросу Дучеів?
>>521575
Какую то странную причину для сноса придумал журналист. Ну пусть тогда кремль с крымским мостом сносят
всё.mp4
0:25, 9.32MB, 1280x640
❗️Лукашенко прибыл в Россию

Встреча президентов Беларуси и России началась, главы государств общаются в формате «тет-а-тет» в резиденции хуйла на Валдае.
>>521594
Дуче, очевидно, ще з 2024 благає підкинути йому м'ясця для захисту Династії, коли він заборонив видавати нові паспорти за кордоном. Але єврокуки чомусь тільки зараз прокинулися.
❗️Сьогодні Можливий ядерний удар: російські політики закликають хуйла відмовитися від дипломатії та перейти до ударів ядерною зброєю по Україні, — Reuters

Яку ядерну зброю та її носії має Стекломойный Паханат:
📍Міжбалістичні ракети (наземні): РС-24 «Ярс», РС-28 «Сармат», «Тополь-М», Р-36М2 «Воєвода» (усі шахтного або мобільного базування).
>>521588
>Я от хочу щоб зйобик, який зрадив країну кинувши її в тяжкий час, зайняв моє місце у скелі
А ти типу не кинув? Поки що тебе від середнього зйобика відрізняє тільки прапорець на долчані.
>>521598
Послухайте хлопці! Росіяни не зможуть вдарити по Україні ядерною зброєю, вони теж люди (с)
>>521598

Ну про ядерку з весни плотно пліткують. Кажуть що на хуйла тиснуть олігархи імперці по типу Тимченка-Ковальчука. Що треба ядерну крапку поставити, та ввімкнути режим йобнутого на захід, шантажуючи їх ядерками, щоб вони відповзли та гроші повернули, санкції вимкнули. Плюс, на них працюють вкиди, по типу того співака - з епохи хуйла. Можливо доречі, він свій піздак відкрив після переводу від тої групи йобнутих імперців - бо його ж хуйло знає, й це умовно для нього лідер думок в папочці. Тобто якщо налякати еврокуків до усрачки - то вони на все погодятся.

Інша группа з умовним Сечіним та Мішустіним - навпаки виступає за договорнячок, щоб видохнути, а ядерка це дуже темна кімната - де можна рухнум, та пукнум зробити.
1773485879270-1.jpg
40.72KB, 559x423
>>521598
Попри тиск радикалів, Володимир хуйло уникає схвалення таких екстремальних кроків і наразі чинить опір подібному тиску, віддаючи перевагу поточній стратегії ведення війни. Західні аналітики вважають, що ця войовнича риторика слугує для того, щоб підняти ставки та очікування всередині російського суспільства
>>521546
друже, не сумуй. я зайшов в дуже гарний колектив сам, і зараз отримую задоволення від служби і від людей які мене оточують.. все дуже ок для мене.
спробуй чи гуглити і вкатуватись у підрозділ з біль-менш хороший підрозділ, або знайомих яких попитай хто служить, може напряму підтянуть.. організують зустріч з командиром, з'їздиш поспілкуєшся і будеш сам оформлюватися як нормальна людини.
тут головне - твоє психологічне налаштування. Зберись з думками, і налаштуйся чесно і відповідально послужити. Отримаєш нових друзів, підеш сам, навкого будуть гарні козаки.. шо вигадувати, - піздуй в БПЛА. Екіпаж 4 чоловіки наприклад: шариш в компах чи Айті трохи - будеш техніком за прошивки відповідати, софт. На сімуляторі льотав чи похуй навіть на нього - оператором, мало шо знаєш - іди сапером, будеш на хаті бойові частини ліпити, ну або водієм екіпажу підеш.. Да ким завгодно.
Головне нашкреби у себе ентузіазму, і якщо трохи є бажання, то з часом це бажання розвинеться, може і сподобоється все як мені. Ну і фінансову складову підрівняєш.
>>521598
На всякий випадок нагадаю, що без проведення випробувань ніяких ядерних ударів не буде. Коли взірвуть на Новій Землі якесь іздєліє, от тоді тільки треба починати трохи переживати.
1m5037x.mp4
0:18, 2.13MB, 720x900
>>521598
Нихуя не будет. Если ядегку затерпят то это окно овертона
>>521546
Мою обмежену придатність проігнорували бо не звертався до лікарів останні два роки. Пахуям що тобі написали в початковій школі.
>>521599
> А ти типу не кинув
Ні не кинув. Сиджу під шахедами, доначу на дрону, плачу податки. В любий момент можу бути мобілізований.
>>521608
Шось там шось там "людина не може себе вважати благочестивою, якщо вона просто не має сил чи можливості бути поганою".
изображение.png
821.44KB, 850x1202
>>521607
Мою нет у меня 2 операции на глаза было там не заигноришь. Плюс ешё нашли защемление поясничных позвонков.
>>521605

Нажаль ні. Нічого не заважає бумкнути кудись прям відразу. Спрацює - то спрацює. Не спрацює - вреті, запустили щоб перевірити як лягає блок імітатор!!! От тоді будуть випадання з вікна, та підрив на новій землі.

Але тут питання куди? Ось як можна відпрацювати ядеркою? По фронту? А сенс? Ядерка пробье нам диру на 50 бійців, а ще організовану дронову розвідку та оборону на півгодини. Й то, перші нецентралізовано полетять вже за 10 хвилин. Ну тобто, треба десятки та сотні ядерок по фронту, щоб його завалити.

По підприємствам? Так у нас децентралізація. Звичайно якись радянський гігазавод ядерка вимкне. Але який профіт від цього на фронті? А ніякого стратегічного не буде.

Лиишається тільки геноцидально по містам - на мільони жертв. Але це вже прям дуже важко буде затерпіти світу.

>>521606

Ядерка це темна кімната, ніхто не знає що буде. Бо ставки буквально алл-ін життя. Тобто ось дадуть Макрону, наступнику Стармера, або Трампу мандат на дії в умовах, коли наступне місто після Львова-Києва, згорить Париж, Лондон, Нью-Йорк? Чи можна на тормозах спустити? Відкупитись від йобнутих, ще 3-5 рочків пропетляти поки вони в гроб ляжуть.
1734465419820.png
628.64KB, 900x900
>>521608
> доначу на дрону,
Не донатиш. Не пизди будь ласка в треді

> плачу податки.
Дуже сумнівно
>>521611
Врєті не проканає там уламки будуть радіоактивні і все таке.
images.jpg
16.20KB, 386x518
Президент России Владимир хуйло подписал закон о единой базе IMEI.

В неё внесут идентификаторы телефонов, планшетов, часов и других гаджетов с SIM-картой.

У каждого устройства появится статус: разрешено оно для работы в российских сетях или запрещено.

Аппараты с «нелегальными» IMEI смогут заблокировать — звонки и мобильный интернет перестанут работать.

Операторов связи обяжут жестко закреплять каждую симку за конкретным физическим устройством.

Переставить SIM-карту в другой неоформленный телефон без потери связи будет нельзя.
Навіщо ядерка, якщо і так уже всі взимку замерзли...Чи не так, Куцко?
изображение.png
21.45KB, 829x78
Ааа как же долго, уже почти 3 недели прошло, понемногу и решимость иссякает из-за ожидания.
Но по прежнему интересно, не забусярат ли в скелю пока буду добираться туда? (Не знаю куда, вероятно Киев то есть путь не близкий). Вряд ли мне на этом этапе дадут рекомендационный лист какой-то (а даже он судя по всему не всегда спасает)
IMG_20260626_185832_064.jpg
1.53MB, 2560x2542
>>521598
22.06.2026
Гусь-Хрустальный, Владимирская область, Нефтезаводная Горелия.

Помимо атаки ВС Украины на ГП «Космическая связь» в Дубне, обломки-камикадзе так же нанесли удары по Центру космической связи (ЦКС) «Владимир».

По оценкам противника:
Повреждены главная антенна комплекса (25-метровый параболический телескоп) и антенна на крыше Главного аппаратно-программного комплекса.

Повреждена центральная часть здания Главного аппаратно-программного комплекса, где, в частности, находятся залы спутниковых модемов и мультиплексоров, а также центральный коммутационный узел, к которому подходят волоконно-оптические линии связи с другими космическими центрами.

Повреждено здание Аппаратно-технического корпуса №1, в котором расположены передающие и приемные комплексы, центральный коммутационный кабельный трас антенных постов Центра и оборудование для охлаждения передатчиков и электроники главной антенны комплекса.

/противник планомерно и целенаправленно вышибает Центры Космической Связи Российской Федерации.
В это же время лица пенсионного возраста постоянно озвучивают готовность к переговорам и выдают террористов из Азова.

#СВО

@romanov_92
>>521591
Лукашенко полетел к хуйлу в день окончания «ультиматума» Дуче по ретрансляторам

В пятницу, 26 июня, президент Беларуси Александр Лукашенко отправился в Россию с рабочим визитом, сообщает БЕЛТА со ссылкой на пресс-службу главы государства. В ходе поездки Лукашенко встретится с российским президентом Владимиром хуйлым. «Планируется, что главы государств обсудят ключевые вопросы в повестке дня белорусско-российского сотрудничества, обстановку в регионе и мире», — сообщили в пресс-службе.

Лукашенко поехал на встречу с хуйлым на следующий день после того, как попросил российского посла Бориса Грызлова «не втягивать» Беларусь в войну с Украиной, и спустя неделю после требования президента Владимира Дуче демонтировать оборудование, помогающее российским БПЛА наводиться на украинские города. 19 июня Дуче заявлял, что дает Минску семь дней на выполнение его требования, иначе это сделает сама украинская сторона.
>>521572
> у якусь маленьку бригаду на якусь небойову посаду
В таких бригадах всі жирні посади - під кумами-сватами-троюрідними племінниками.
>>521471
Що мутного? Він через дорогу.
>>521574
> попадаешь на этот курс молодого бойца(сидишь с наркетами в палатках в лесу, пинаешь хуи, стараешься не подцепить гепатит). Ну и туда приезжают с бригад подбирать себе бойцов
Зараз так далеко не завжди. Можуть зі старту за якимось підрозділом закріпити, якщо покупець/командування з того підрозділу має домовленості з тцкашним керівництвом. І тоді півроку хуй куди переведешся. Та й потім шанси доволі примарні.
поїв гавна подивився арестовича знову: господи яка ж латиніна сучара йобана. мене мабуть ніхто із цього кодла не бісить так сильно як вона.
>>521625
Чого? Ніколи не зустрічав продажних псевдоінтелектуалів?
>>521611
для начала ее (ядерку) нужно испытать по воронежу, без этого - никуда.

после роями из сотен-тысяч дронов будут атакованы пидорашьи AЭС и далее по нарастающей.

все это, естественно, из альтернативной реальности, т.к. хуйло больше всего ценит свою жопу
>>521579
> Німеччина
До речі, п'ятничний контент по темі тріду:
https://www.youtube.com/watch?v=dqzBtgudb0I
Там ще є трохи. Зокрема, в шортсах про те, що викидають німці. Здогадайтесь, звідки пан контентмейкер про це все знає
https://www.youtube.com/@%D0%9C%D0%BE%D0%B9%D0%B4%D0%BE%D1%81%D1%83%D0%B3/shorts
https://www.youtube.com/@%D0%9C%D0%BE%D0%B9%D0%B4%D0%BE%D1%81%D1%83%D0%B3/videos
>>521604
Найс пропаганда.
>>521611
> Але тут питання куди?
По змеиному. Предупреждение и относительно безопасно.
>>521611
>е спрацює - вреті, запустили щоб перевірити як лягає блок імітатор!!!
Бумкнули яделкою по хозяєвам
@
Не взірвалось
@
Виявилось що на детонаторі перемикач на выкл
@
БПЛА Февраль делает вжжжж
>>521608
>Сиджу під шахедами
Це ніяк не допомагає країні.
>доначу на дрону
Середній зйобик теж донатить, причому більше 200 гривень на місяць.
>плачу податки
Середній зйобик теж платить, а потім ці гроші йдуть нам у вигляді допомоги від ЄС.
>В любий момент можу бути мобілізований
І зйобик може. Завтра мерциня вирішує підтримати щит Європи, і мобає своїх вкраїнчиків.

Поки що виглядає так, шо ото місце в Скелі все ж таки твоє.
>>521632
Бля а ведь это аргумент съебать чтоб совесть не мучила
ЛастДанс.mp4
0:34, 697.56KB, 540x960
рояль.jpg
144.56KB, 1280x720
Усик.jpg
29.25KB, 400x225
Виносить рояль, зара last dance Усика буде. Готові до нового керманича? Чи ще від старого не оговтались? Донні вже схвалив.
>>521589
Так кується ерж. династія.
>>521633
Щоб не мучала совість достатньо для себе вирішити, що ти не маєш захищати країну. А усе інше про сидіння під дронами, про податки, то виляння сракою тих, кому соромно в цьому зізнатися.
Смерті у полку «Скеля» у навчальних центрах на Дніпропетровщині. Журналісти видання «Бабель» опублікували масштабне розслідування про щонайменше 26 небойових смертей новобранців за пів року підготовки. Рідні померлих кажуть: це ставалося через побиття та ненадання вчасної меддопомоги. У полку кажуть: це лише версії.

ДБР відкрило кримінальне провадження, перевірку можливих катувань розпочав і Уповноважений ВР з прав людини Дмитро Лубінець.
VID_20260626_201543_674.mp4
1:05, 12.80MB, 464x848
>>521637
«26 смертей на БЗВП — це дуже мало, щоб звертати на це увагу», — Дмитро Корчинський 🤨
>>521637
Вспоминая опыт срочки, сейчас пиздов получают командиры, потом сержанты, а самую главную пиздюлину получат мобики там за то что "настучали". Первое время может будет ок, но потом начнется.
Уверен что вполне себе можно этот опыт до сих пор экстраполировать на подобные структуры. Поможет ли этот розголос масштабно в будущем? Хуй знает
>>521633
Московия строит "многополярный" мир - куда не сбежи и там маскали жизнь обосрут тоже если ничего не делать в ответ.
c00v7hTZ84lP1ugj.mp4
1:34, 14.03MB, 720x1280
>День з життя українця в Польщі. Ідеш на роботу, тебе називають "чортовою українською повією" і кажуть "відчепися назад в Україну".
>Антиукраїнські настрої, що розпалюються польськими радикальними націоналістичними політиками, провокують міжетнічну ненависть та напади в реальному світі.
🙏🙏🙏
Наші патріотесси витримають будь-які незгоди, лишень би не повертатись на рідну неньку.
>>521601
> по типу Тимченка-Ковальчука.
>>521598
> російські політики закликають

Интересно, они в курсе что ядерка заменяется биологическим оружием? И в Украине вполне себе можно собрать достаточного биоматериала с десятков тысяч мертвых оккупантов для производства чумы например, а доставлять чуму в Москву можно всё теми же дронами.

То есть если нет ядерного оружия, то взамен всегда есть чем его заменить, например биологическое. Ещё есть и другие виды оружия.
❗️Зустріч можлива і закінчення цієї війни можливе, — Дуче
Я покакав, — Дуче
изображение.png
584.43KB, 850x874
>>521642
У меня знакомый из польши на отделении нп до 5 кг 27к получал живя в квартире в городе, ухалв пильшу работать на ночном по 16 часов за 4к злотых живя в хостеле с быдлом и торчами, он рассказывает как ему там хорошо.
Но ни я ни другие челы которые с ним общались в ебаную пильшу не едут.
>>521640
> Поможет ли этот розголос масштабно в будущем? Хуй знает
Технічно, це можливо. Через впроваждення чогось типу "профсоюзів", для захисту простих Микол. Але в наших реаліях буде те ж саме що й з іншими місцями "роботи". Профсоюз працюватиме під "начальство", з якого матиме якісь ніштяки. А з Микол вони ніфіга не мають, навіщо ними перейматися?
пчелы плз, а закиньте у кого есть короткое видево, недавно мелькало где молодой поляк, пацан, говорит что он к Украине хуево относится а немцам заебись тошо он там работает..
1989.jpg
17.37KB, 510x213
>>521642
Что интересно, в основном агрессия от пенсионерских дедов которые потеряли свою ПнР-СССР.
>>521647
>работать на ночном по 16 часов за 4к злотых живя в хостеле с быдлом и торчами, он рассказывает как ему там хорошо
1. работать 16 часов на ночном лучше, если начальство не доебывает по мелочам и работать комфортно.
2. жить в хостеле с быдлом лучше, если это западное швитое быдло, а не наши селюки и гопники.
photo_2026-06-26_20-46-33.jpg
245.94KB, 980x1085
Після нічних обстрілів українців будуть переводити на дистанційну роботу і даватимуть 10 днів відпустки, — ЗМІ
>>521652
в хостеле быдло из молдовы украины белоруси
Начальство его доёбывает
kmMFwwaCOn2UY0p2.mp4
0:55, 3.84MB, 1280x720
image.png
995.85KB, 1140x817
Народний депутат України Дмитро Костюк (Слуга Народу) під час виступу у Верховній Раді висловив різке невдоволення поведінкою спікера парламенту Свинчуком

«Я звертаюся до спікера парламенту. За регламентом, наскільки правильно пам'ятаю, є одна хвилина на виступ депутатів з процедури, на озвучення пропозицій і на аргументацію цієї пропозиції.

Я вважаю, що не красять український парламентаризм, коли спікер дозволяє собі коментувати в своїй хамській формі кожен виступ депутатів, дозволяє собі реготати під час виступу депутатів, в тому числі, коли вони говорять про смерть людей, дозволяє собі постійно перебивати депутатів, які обрані українським народом, які озвучують думки українського народу.

Мене обрали десятки тисяч мешканців Житомирщини. Хто за вас голосував особисто? Тільки народні депутати. І я думаю, що дарма, якщо ви дозволяєте собі спілкуватися з українським народом як з бидлом.

Я розумію, що вас обрали спікером завдяки КВН, але вже пора знайти собі інші таланти».
>>521655
дякую, бажаю щастя - здоловля
>>521654
Ну тогда я хз как объяснить...
>>521655
Хуй знает. Может пиздюк - слон, и хотел так подъебать журналиста.
Скорее всего нет, конечно.
17196777117170.jpg
367.35KB, 635x663
Проигрываю с чатагпт, похоже на рашкоисторию он штудировал из рашкоисточников же.

Если бы Эйзенштейн снял фильмец по заказу Сталина, уровня Ивана Грозного 91-го года, то его не репрессировали бы.

За опоздание на работу никого не садили, это слишком эмоционально.
Учитывая что в 90х я как раз слышал рассказ человека которого так посадили на 3 года, то есть из первых уст. Да и это был друг моего деда, так что пиздеть бы не стал точно, там не та порода была.

В сталинских лагерях не было плана на бесплатную рабсилу. Вот:
За что реально попадали в лагеря:
кражи (особенно повторные) да а за первую прощали ага
грабежи
убийства


Где он этой хуиты уже набрался хз.
>>521642
Вангую потому что ведёт себя соответствующе. Друг в Польше живёт заебись. Все хорошо относятся, бабушки-сосдки пирожками угощают. Потому что и друг сам приятный, вежливый человек
79e6a1edb89bfe5f.webp
70.40KB, 1280x853
А тут есть знающие по такому вопросу? ага, все знающие

Знакомый попался ТЦК. Сильно дохуя выебистый, поэтому после этой учебки сказали ему что отправляют в скелю. Но он там через знакомых спросил как к ним (в другую бригаду) попасть и те ему ответили что из скели только через сзч. Ну и он готовится к сзч. А я вот помню что вроде как писали что эту схему прикрыли и так больше нельзя. Или то только хотели прикрыть но ещё работает? Короче знает кто рабочая схема или нет?
>>521662
>Знакомый попался ТЦК. Сильно дохуя выебистый, поэтому после этой учебки сказали ему что отправляют в скелю
А можно кулстори подробней?
Он "выебывался" на ТЦК (т.е. убегал, отбивался и т.п)?
Или он в учебке уже выебывался на инструкторов и т.п. Если так, то нахуя он в учебке выебывался?
>>521662
Судячи по заявам Міноборони, зараз тільки до кінця літа діє така штука, але якщо ти в сзч був до початку літа, якщо зараз піти, то скоріше всього знову в скелю відправлять
17667467807050.jpg
121.34KB, 373x430
>>521625
>поїв гавна подивився арестовича знову: господи яка ж латиніна сучара йобана. мене мабуть ніхто із цього кодла не бісить так сильно як вона.
Ты не умеешь их готовить. Вот по примеру Арестовича, я его смотрел года с 10, аналитику. И как мы видим войну он точно таки предсказал, то есть хоть как-то временем проверен.
Так вот часть времени такие говорят что думают, когда работают на себя и нарабатывают аудиторию. Потом когда фрахтуют жопку например на полгода, начинается поток дичи выгодный заказчику. Потом опять возврат в первоначальное положение. С Латыниной та же история. Она например постоянно повторяет что война выгодна экономике Рашки, потому что заказы бустят её строятся всякие заводы. А вот когда эти заводы выносятся и вообще то что происходит сейчас с ёбкой тоже выгодно? Вот на такие вопросы она хуй ответит.

А Арестович кста верную мысль недавно высрал, потому что копья ломаются что будет являться перемогой и кто переможцем, и типа каждый о себе такое будет говорить. А критерий один - кто правила будущего мироустройства напишет. Вот. Всё. По аналогии переможцами в 2МВ были Сралин Рузвельт и Черчилль.
>>521646
Великий!
>>521645
Враховуючи, що тиск на підорахію посилився, який в дуче план? Зійтися по лінії чи вимигати чогось більшого?
>>521625
>прапорець
А міг би дивитися Карло Мазалу.
>>521667
Мінск 3.
А там наступники розберуться.
>>521663
Ну прям особо подробнее не получится. Это даже не знакомый а знакомый знакомого. Короче он там сильно борзый какой то. Выебывался и при бусификации и в тцк и похоже что и на обучении. При этом ему все говорят что ну ладно еще при бусификации там типа есть шанс выкрутиться, дать в лоб и сбежать, но в отделении то что дальше когда уже точно дороги назад нет. Ну а про обучении особо историй нету т.к. там ему почти не разрешали звонить/встречаться. А когда разрешали то вроде как под присмотром, потому что он вообще ничего не говорил
>>521660
> Проигрываю с чатагпт, похоже на рашкоисторию он штудировал из рашкоисточников же.
Буквально на днях десь читав шо Только Выигрывалия вливає сотні нафти в створення "джерел інформації", які нейронка буде парсити і згодовувати своїй вірній пастві.

Воно ж тупе. Просто бере інфу з доступних джерел. І москалі просто збільшують кількість тих джерел, з потрібною їм інфою. Бо знають що кількість даунів людей які підсіли на голку ЛЛМ вже достатня щоб "впливати".
>>521671
>но в отделении то что дальше когда уже точно дороги назад нет
В стране очень долго работало биомусорное лобби. Борзость, выебистость - выигрышная стретегия. Мусора уважают борзых, а с законопослушными людьми говорят на повышенных. Хорошо, если этого уже меньше (скорее всего нет)
Пиздос, только что заправку возле дома ебнули, каждый день в ЗП заправки выносят
>>521679
Народ-перефорс буквально.
изображение.png
841.72KB, 850x1201
>>521679
У нас в городе рядом со мной позавчера тоже шахед в заправку прилетел и до этого 1-2 дня так же прилетало.
Пидорахи мб думают что бензин рожают запрравки?
>>521644
>Тимченка-Ковальчука
Повезло нам что никакого украинца кроме Лукашэнки больше к власти нигде не пустят 😂
0979798.jpg
151.42KB, 1136x852
>>521665
>война выгодна экономике Рашки, потому что заказы бустят её строятся всякие заводы
>>521665
Таких як арестович багато. Подобаються пророки? Ну потивись Полтаву. Він все передбачив краще Арестовича.
>>521686
> Та що не так з цими адвокатами.

Просто у них є ПОВНОВАЖЕННЯ. Треба вибирати президентом - Адвоката!
>>521676
Ну да, спускать в унитаз все свободные финансы, а потом бежать в микрокредитные организации, чтобы там под 100500 ℅ взять денег на пожрать до получки.
>>521689
>патріот чи агент
Долбоеб обыкновенный, сорт оф штурмасюк и Гаврилюк. Были такие.
>>521645
Нахуя эта встреча? Про печенегов послушать ?
Встречи финализмруют, не о чем говорить пока что. Русня воюет до талого пока у нас не кончатся люди.

Delete Post  

Правила / Модерація / Обговорення борди / Лялькоскрипт / Dashchan / Задонатити / Отримати паскод / Збір на дрони


Return