ВІЙНИ З ЙОБАНИМИ МОСКАЛЯМИ ТРЕД 10.06.23 Sat 20:39:05 № 18707 583 photo_2022-09-21_16-44-07.jpg273.64KB, 1203x839 16553759313160.jpg220.93KB, 986x1280 photo_2022-08-23_17-35-11.jpg276.34KB, 1280x960 photo_2022-11-04_15-17-57 (2).jpg123.63KB, 1280x853 Москалі атакували нашу з вами Неньку! В цьому тріді слідкуємо за новинами з фронту. Актуальні правила читайте тут: Правила dollchan.net Бани можна оскаржити в Треді модерації Головнокомандувач ЗСУ - Генерал Сирський https://www.facebook.com/GeneralStaff.ua Президент України https://t.me/V_Zelenskiy_official Повітряні сили ЗСУ https://t.me/kpszsu Міністерство оборони України https://www.facebook.com/MinistryofDefence.UA Головне управління розвідки МО України https://t.me/DIUkraine Служба безпеки України https://t.me/SBUkr Куди донатити? Збір на іменні дрони Dollchan: >>107864 Повернись живим: https://savelife.in.ua Спеціальний рахунок НБУ для збору коштів на потреби ЗСУ: UA843000010000000047330992708 Карти бойових дій: https://deepstatemap.live/ https://militaryland.net/maps/ https://www.scribblemaps.com/maps/view/Operational_Map_Ukraine/nBT8ffpeGH Мапа тривог в Україні та моніторингові ресурси: https://alerts.in.ua/ https://t.me/war_monitor https://t.me/vanek_nikolaev Посилання по підготовці до служби в ЗСУ: https://pastebin.com/3jr5Ha97
Жаданець Гасюк 22.06.26 Mon 18:30:52 № 520419 1 >>520418>На укр контента хуй да нихуя. Дочери 4 года, пытаюсь показывать ей какие то позновательные видосы про животных/природу с ютубаЛови, там найдёшь https://daodemo.tech/y-map?map=combined&metric=subscribers
Анфим Педяк 22.06.26 Mon 18:48:40 № 520421 2 725860785_4567169813514521_1003459332760217289_n.jpg160.14KB, 1152x864 пшеки перемогають своїм орденом
Дідогость Вівсянко 22.06.26 Mon 18:50:07 № 520422 1 IMG_7245.mp40:08, 3.13MB, 1008x1280 ❗️В Саратовской области вводят лимит на продажу бензина — с завтрашнего дня физлица смогут купить не больше 30 литров на один автомобиль По словам губернатора, жители начали массово запасаться топливом, именно это и привело к очередям и росту цен
Світлан Федорка 22.06.26 Mon 18:51:11 № 520423 00ce5b867062b823d77ff1cdbcc02323.jpg86.53KB, 651x720 >>520421на секунду возникла смешная шутка, но после кринжанул и с неё и с обстоятельств и мне стало грустно
Гликерій Страшненко 22.06.26 Mon 18:51:11 № 520424 1 >>520416Бля, ещё раз, ЛУКА НИХУЯ НЕ ДАСТ. Если он даст пидорашкам делать что они хотят в РБ то Лукаш автоматически откисает, ибо нахуя он тогда нужен пидорашкам? Исходя из этого, либо лука глотает украинский хуй и терпит, либо прогинается под пидорашек и откисает в скором будущем.
Світлан Федорка 22.06.26 Mon 19:00:58 № 520425 >>520424Ну, вышлют Кабаеву чтоб она ему массаж писоса делала, а он решит, что бензол в воздухе пойдёт на пользу беларусам.Мы ж тоже за все нюансы не шарим. Посмотрим.
Годько Красовський 22.06.26 Mon 19:12:49 № 520427 >>520211Фундаментальна проблема - як почати говорити іншою мовою коли в постійному колективі всі вузькомовні? Якщо двоє почнуть - то інші підтягнуться. А так є працює теорія ігор - всі ніби і хочуть почати спілкуватися не руснявою, але ніхто не хоче почати першим. Можливий вихід з цього - декларативне винесення на обговорення даннохї пропозиції. Або базовано почати самому першому. Всі сучасні міленіали і молодше вчилися в школі українською і споживали контент я коробки теж українською, чисто моторних навичок для язика має бути достатньо.
Перемил Бабченко 22.06.26 Mon 19:25:05 № 520429 >>520379Ещё он не написал про отставку премьера Британии.
Зимир Вигівський 22.06.26 Mon 19:25:14 № 520430 2 >>520418>контент только или англ или русик>толькоВ тебе ніс виріс.https://m.youtube.com/watch?v=_kUv8Br4qb0
Азарій Стефанський 22.06.26 Mon 19:26:10 № 520431 4 image.png188.10KB, 1331x418 >>520266>Половина завода вціліла
Нарад Майданський 22.06.26 Mon 19:28:14 № 520432 >>520407>слабо трясетеПросто большая часть землетрясения ушла кому надо в карман.
Зимир Вигівський 22.06.26 Mon 19:29:49 № 520433 6 >>520421Які поляки круті. Але трошки сцють збити шахеда над своєю країною
Антон Юшин 22.06.26 Mon 19:32:59 № 520434 1 >>520382>тема с этим нашим "соседом"Когда же наши полиглоты научатся кавычками пользоваться.
Антон Юшин 22.06.26 Mon 19:35:03 № 520435 >>520393Так это в процессе, я с начала войны каждый день новые реально новые украинские слова узнаю, хотя до того он вроде уже имел словарный запас определенный устоявшийся.
Острозор Керекеш 22.06.26 Mon 20:02:58 № 520436 1 >>520410О, це треба форсити, що Європа дармовими грошима і інвестиціями розкормлює чергову імперську парашу з шизоісториком на чолі, тому краще хай передивляться стратегію, куди вкладають гроші і кому дають військові дотації. Бо може там претензії будуть не тільки до нас, а ще й до німців, що мало у них забрали в свій час.
Дажбог Врублевський 22.06.26 Mon 20:07:35 № 520437 image.png23.94KB, 704x213 >>520436> будуть Тобто, будуть?
Орішко Лісничук 22.06.26 Mon 20:09:05 № 520438 >>520437Так це поки тільки репарації. А в Берліні колись слов'яни жили...
Кречун Левицький 22.06.26 Mon 20:09:31 № 520439 Білоруська опозиція передала Києву звіт про підготовку Лукашенка до прямої участі Білорусі у війні проти України⚠️ Основні ознаки🔴 Легалізація "превентивних ударів". Як зазначають опозиціонери, білоруська влада внесла ключові зміни до законодавства у військовій сфері. Йдеться, зокрема, про зміни до Конституції, через що Білорусь перестала бути нейтральною та без’ядерною країною. Нова Воєнна доктрина, ухвалена у 2024 році, офіційно дозволяє завдавати превентивних ударів у разі "безпосередньої загрози" (яку можуть трактувати навіть як концентрацію військ біля кордонів чи інші загрози нацбезпеці) і відправляти білоруську армію за кордон.🪖 Масштабне розгортання військ. Кількість контрактників із 2022 року зросла у 1,5 раза, а мобілізаційний резерв оцінюють у 289 тисяч людей. На українському напрямку створюють Південне оперативне командування (загальна кількість військ може зрости до понад 80 тисяч), також створюють "народне ополчення" (до 150 тисяч). Білорусь активно переймає досвід Росії: запровадили SMS-повістки, дозволили набирати до армії ув’язнених.💰 Перехід економіки на військові рейки. За чотири роки видатки на оборону в бюджеті зросли вп’ятеро. Оборонна промисловість Білорусі повністю інтегрована з російською, запроваджено режим тотальної секретності. Тільки у 2024 році на озброєння було прийнято понад 4 000 одиниць нової військової техніки.🤝 Інтеграція з російською армією досягла свого піку: російські війська постійно дислокуються в Білорусі, розгортаються тактична ядерна зброя та ракетний комплекс "Орєшнік". Білоруських військових навчають інструктори "ПВК Вагнера".🪖 "Лінія Хреніна" (Віктор Хренін — міністр оборони Білорусі) та мілітаризація дітей. Уздовж кордонів з Україною, Польщею та Литвою будують лінії оборони. Інфраструктуру (мости, аеродроми) модернізують для пересування важкої техніки Раска Федераска. У школах запровадили обов’язкову військову підготовку, а десятки тисяч дітей мають проходити спеціальні військово-патріотичні табори.🏥 Мобілізація медицини та цивільного сектора. Міністерство охорони здоров’я Білорусі затвердило інструкції для жорсткого сортування поранених у воєнний час. У Мінську перевірено 5 000 бомбосховищ, регулярно проводяться випробування систем оповіщення, а для потреб ополчення на районному рівні закуповують бронежилети.⛽ Накопичення стратегічних ресурсів. Обов’язкові резерви нафтопродуктів збільшили вдвічі — до 30 днів зберігання. Міноборони Білорусі розширило списки цивільної техніки, яку можуть мобілізувати під час воєнного стану. А згідно з постановою Ради міністрів країни від 15 травня 2026 року № 249, цивільний транспорт підприємств можуть примусово формувати у військові автоколони.📡 Постійні навчання. У 2026 році режим Лукашенка продовжує практику безперервних, масштабних військових навчань. Це використовується для прихованої перевірки мобілізаційних списків та для підтримання високого рівня психологічної напруги в суспільстві.━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━📌 Як наголосили в ОПК, переданий українській стороні звіт містить не лише фіксацію цих тенденцій, а й конкретні рекомендації, як запобігти найгіршому сценарію та стримувати агресивні амбіції режиму Лукашенка.
Зимир Вигівський 22.06.26 Mon 20:12:08 № 520440 >>520439>конкретні рекомендації, як стримувати агресивні амбіції режиму Лукашенка.Як?
Спитко Петрусьов 22.06.26 Mon 20:19:38 № 520441 3 >>520439Очень интересно. А там оппозиция случайно не такая же как в Рашке? Которая на сам же кремль и работает. Потому что по всем сообщениям Лукашенко ищет варианты соскочить
Ратислав Кукуріка 22.06.26 Mon 20:19:54 № 520442 2 VID_20260622_201636_592.mp40:30, 2.68MB, 352x624 >>520385>>520314
Ратислав Кукуріка 22.06.26 Mon 20:21:04 № 520443 1 VID_20260622_202033_016.mp40:14, 943.40KB, 480x852 Прожарка
Ратислав Кукуріка 22.06.26 Mon 20:24:07 № 520444 2 IMG_20260622_202245_818.jpg38.08KB, 991x853 Продаются детские ботиночки. Неношеные
Ратислав Кукуріка 22.06.26 Mon 20:25:07 № 520445 2 VID_20260622_202446_427.mp40:13, 951.35KB, 480x852 >>520443
Ратислав Кукуріка 22.06.26 Mon 20:42:06 № 520448 1 IMG_20260622_203131_037.jpg38.84KB, 644x518 >>520442
Войнило Чугуй 22.06.26 Mon 20:45:20 № 520451 Сьогодні 21.06.26, під час проведення Маршу Традицій відбулося очищення лав правого середовища України. Групою активістів націоналістичних організацій проведено виховну бесіду з представниками "білої варти".Згаданий осередок входить до неформальної ворожої структури "об'єднання правих за мір" (ОПЗМ), котре фінансується з-за кордону коштами депутатів-регіоналів та ОПЗЖ, а саме істотою з прізвищем новінський. Впродовж тривалого часу "біла варта", на замовлення ворога, провадила антимобілізаційу інформаційну кампанію, закликала до неучасті у війні, "у безсенсовості опору російським окупантам", "мирі на умовах аресора" та, фактично, формувала у воюючій Україні антидержавне підпілля. Спонукаючи громадя України до силової протидії мобілізаційній роботі ТЦК та показової зневаги до представників Держави, мразі з "білої варти" слухяно відпрацьовували замовленя прокремлівських кураторів з території ЄС. Ми, Українські націоналісти засуджуємо діяльність згаданої купки ублюдків та оголошуємо структури "опзм" та "білої варти" — помийними шльондрами, що працюють на території України в інтересах російського агресора. Проголошуючи абсолютну цінність Нації та ідентичності, ми наділяємо наріжним значенням Державу та її управлінські інституції, як найвищу форму самоорганізації національного організму. Рівняння на сильну національну державу, підтримка мобілізації та перемога у війні — ось орієнтири, котрі нас тримають у спільному річищі боротьби. Бездержавні національні утворення приречені на вічне рабство і зникнення. Інституційно слабка Україна вигідна лише нашому ворогу. Закликаємо усіх учасників націоналістичних правих організацій, рішучо протидіяти зрадницькій мразоті зі структур "білої варти"/ОПЗМ та витіснити цю наволоч з вуличного життя. Антидержавникам та "півням за мир" не місце у правому русі.
Грива Матусевич 22.06.26 Mon 20:47:37 № 520453 2 >>520451> "об'єднання правих за мір" (ОПЗМ), котре фінансується з-за кордону> Ми, Українські націоналістиА у країнські націоналісти звідки фінансуються? (без негативу)
Собко Гамаюн 22.06.26 Mon 20:51:42 № 520454 3 1657316837906.png212.05KB, 988x853 1698151910932.png62.19KB, 200x200 >>520444Виправив.
Радзбор Голубець 22.06.26 Mon 20:54:44 № 520455 >>520389от шо в головах ось цих відеозаписунів? яка думка стріляє перед тим як вирішувати о це записувати?
Євпсихій Голованнік 22.06.26 Mon 20:56:28 № 520456 >>520451> абсолютну цінність Нації та ідентичності> президент єврейА є ще якісь українські праві, крім оцих двох купок, чи решта такі ж клоуни?
Діян Лупенко 22.06.26 Mon 20:59:18 № 520457 >>520456В нас шо "праві", шо "ліві", однаково лулзова хуйня. Це двіж який копіюється з СВЯЩЕННОГО ЗАХОДУ, для якого тут банально нема відповідних передумов. Але хтось це все та фінансує бо інакше б всі ті "активісти" були змушені ходити на роботу на завод, а не на мітинги.
Мстислав Марусин 22.06.26 Mon 21:19:14 № 520461 4 1.jpg46.56KB, 994x559 2.jpg27.72KB, 815x520 >>520411Російський фондовий ринок пережив найбільший обвал за останні три роки.Індекс Мосбіржі впав на 4,2% — це найглибше зниження з вересня 2022 року.Найбільше подешевшали акції ВК (-8,9%), «Роснєфті» (-8,7%) та «Аерофлоту» (-8,1%). Водночас на 13,3% обвалилася вартість акцій «Циану» — найбільшої російської онлайн-платформи з продажу та оренди нерухомості.Акції «Газпрому» вперше з 2009 року опустилися нижче позначки у 100 рублів.
Жаданець Гасюк 22.06.26 Mon 21:19:26 № 520462 >>520459>Очередной флагоносец которого потом уебёт дрон
Гликерій Страшненко 22.06.26 Mon 21:22:49 № 520464 2 Однопорк:Смотрите порк с ФЛАГАМ, ИТА ЗНАЧИТ МЫ ПРАИГРАЛИ.понял тебя пидараш, долго терпел долбонеж перекрыть. Терпеть свинья
Дніпро на зв'язку Балкан Скриняр 22.06.26 Mon 21:24:11 № 520465 4 >>520459> ГайзПиздец, озабоченная ты свинья, ты даже не стараешься мимикрировать.
Кречун Левицький 22.06.26 Mon 21:24:59 № 520466 >>520459Шось кучно пішло, тиждень назад тільки була Костянтинівка
Нарад Майданський 22.06.26 Mon 21:25:33 № 520467 image.png10.96KB, 175x55 >>520465>озабоченная ты свиньяА что за прикол с этим "гайз"? (серьезно, не шарю)
Нарад Майданський 22.06.26 Mon 21:27:18 № 520470 4 17821314263100819973.mp41:17, 12.79MB, 720x1104 "Россиянка сожгла квартиру под кураторством украинских мошенников. Террорист в прямом эфире следил за тем, чтобы женщина сгорела заживоЭто произошло в Челябинске, из дома эвакуировали 10 человек, никто не пострадал, но имущество обманутой уничтоженопан до последнего требовал жертву оставаться на месте в пожаре, утверждая, что ей ничего не угрожает, но она сбежалаКак пишут СМИ, она перевела преступнику 40 тысяч рублей, а поджигала квартиру после обещаний, что получит большую страховую выплату"
Жаданець Гасюк 22.06.26 Mon 21:28:06 № 520471 1 1781721193535853.jpg12.43KB, 317x267 >>520459>НігославБля, как метко
Кречун Левицький 22.06.26 Mon 21:50:15 № 520476 Screenshot_2026-06-22-21-49-23-816_com.android.chrome-edit.jpg388.75KB, 1080x1132 >>520472Я вірю тільки Вершковому Капризу
Радзбор Голубець 22.06.26 Mon 21:53:35 № 520478 https://youtu.be/VtCpjEBcZ9o?si=d0WkloJU7R9Apk_u&t=73перераховує не-буданов підрозділи повʼязані з тематикою УПА тим чи іншим чиномчому ці навроцькі не доєбалися раніше? питання риторичне звісносука як мене бісить ось ця польска зверхність і віктимність
Злат Сандуленко 22.06.26 Mon 22:00:01 № 520480 >>520472Скільки там вже підари намагаютьсч його захопити? 2 чи 3 роки?
Радзбор Голубець 22.06.26 Mon 22:03:16 № 520481 Screenshot 2026-06-22 at 21.01.57.png156.82KB, 744x238 lol
Дідогость Вівсянко 22.06.26 Mon 22:09:54 № 520484 1 👀 В Омской области ввели ограничения на продажу топлива.Как сообщил губернатор Виталий Хоценко, на АЗС бензин и дизель теперь будут отпускать только напрямую в топливные баки автомобилей.Ограничения введены на фоне ситуации с обеспечением региона топливом. Срок действия мер и дальнейшие условия пока не уточняются.⭐️ В Иркутской области введен ручной режим продажи бензина, сообщил губернатор КобзевНекоторые АЗС уже прекратили свою деятельность. Остальные станции самостоятельно определят лимиты реализации топлива для каждого покупателя.🔥 Компания «Лукойл» ограничит отпуск топлива в Воронежской области с 23 июня.
Тумир Зарівний 22.06.26 Mon 22:11:16 № 520485 1 >>520478> перераховує не-буданов підрозділи повʼязані з тематикою УПА тим чи іншим чином> чому ці навроцькі не доєбалися раніше? питання риторичне звісно> сука як мене бісить ось ця польска зверхність і віктимність«Україна зараз воює з Росією, ми маємо допомогти, про такі речі ми поговоримо після війни».Вони буквально терпіли це в надії, що ви порозумнішаєте.але ну, «остання крапля» тощо.
Тумир Зарівний 22.06.26 Mon 22:18:22 № 520487 >>520486> >восім лєт чєтирє года тєрпєліі навіть більше
Радзбор Голубець 22.06.26 Mon 22:18:43 № 520489 1 >>520485а це ти той самий справжній пан поляк що до нас заходить іноді?
Орішко Лісничук 22.06.26 Mon 22:19:26 № 520490 1 >>520485Справжній поляк на моєму долчані? Як це - мати шизоісторика, який не спроможний вирішувати внутрішні проблеми, президентом? Смак гітлера і хуйла на вустах вже є?
Радзбор Голубець 22.06.26 Mon 22:21:28 № 520491 2 1732393895720-0.mp40:12, 837.04KB, 1272x720 >>520488головне що ордени можна залишити після поділу
Світлан Федорка 22.06.26 Mon 22:24:23 № 520492 >>520485> Вони буквально терпіли це в надії, що ви порозумнішаєте.Как-будто не сильно по уму триггериться за то, что страна вывозит на себе русорез и оберегает сладкий польский сон. Задуши её кринжом и придёт Ваня, что устроит полякорез и извиняться не будет.
Євпсихій Голованнік 22.06.26 Mon 22:24:36 № 520493 >>520478> чому ці навроцькі не доєбалися раніше?В сміслі не доїбалися? Дуче буквально прийняв в дар книгу про волинську різню, а Навроцький - це літераллі колишній директор їх Інституту Національної Пам'яті (по факту - інституту волинської різні і німецьких репарацій). Тому-то питання до зелі, чому він раптом почав на це реактити.
Тумир Зарівний 22.06.26 Mon 22:31:52 № 520494 >>520490> Справжній поляк на моєму долчані? Як це - мати шизоісторика, який не спроможний вирішувати внутрішні проблеми, президентом? Смак гітлера і хуйла на вустах вже є?У Польщі посада президента є церемоніальною; вона мало впливає на життя. Недоліком Навроцького є те, що він блокує деякі урядові законопроекти; його перевагою є те, що він добре ладнає з Трампом.Перестань думати про смак пенісів>>520489> а це ти той самий справжній пан поляк що до нас заходить іноді?Привіт>>520492> Как-будто не сильно по уму триггериться за то, что страна вывозит на себе русорез и оберегает сладкий польский сон. Задуши её кринжом и придёт Ваня, что устроит полякорез и извиняться не будет.Можливо, воно прийде, можливо, ні, можливо, воно окупує Україну, а комета вдарить по Росії
Богодар Шляхтюк 22.06.26 Mon 22:32:57 № 520495 6 >>520485Ой блядь, анекдот, політика і міжнародні відносини це не твій клас старшої школи де такий терпиш терпиш а потім ЯК ПСИХАНЕШ
Дідогость Вівсянко 22.06.26 Mon 22:35:41 № 520497 3 photo_2026-06-22_22-35-27.jpg103.29KB, 1261x660 ❗️Рашисти розпочали евакуацію з Кінбурнської коси через проблеми з логістикою, — командир ОТГ "Одеса" Денис НосіковЗСУ практично відрізали логістику окупантів на косі – постачання боєприпасів продовольства та пального фактично зупинене, російські солдати без цього воювати не можуть.
Богодар Шляхтюк 22.06.26 Mon 22:35:51 № 520498 Блядь, їх вже двоє, хто пшекопідарів позвав признавайтесь?
Тумир Зарівний 22.06.26 Mon 22:38:29 № 520499 >>520495> Ой блядь, анекдот, політика і міжнародні відносини це не твій клас старшої школи де такий терпиш терпиш а потім ЯК ПСИХАНЕШДо речі, те саме стосується і Білорусі
Зимир Вигівський 22.06.26 Mon 22:38:45 № 520500 1 >>520494>Можливо, воно прийде, можливо, ні, можливо, воно окупує Україну, а комета вдарить по Росії>пісят на пісят
Богодар Шляхтюк 22.06.26 Mon 22:39:42 № 520501 1 >>520499Що ти маєш на увазі, що ретрики тільки зараз їх щемити почали? Ну так вони так не так давно по-перше, по-друге подібна інформація повинна бути перевірена і оброблена
Голос Коровайченко 22.06.26 Mon 22:40:47 № 520502 >>520494> добре ладнає з Трампом> Перестань думати про смак пенісівВибери щось одне. Чи ти не про дитячі?> Можливо, воно прийде, можливо, ні, можливо, воно окупує Україну, а комета вдарить по РосіїТам на Підорасії теж один історик плєшивий є, каже пшеки почали Другу Світову Війну. Вам не соромно бути гірще нацистів?
Орішко Лісничук 22.06.26 Mon 22:40:59 № 520503 >>520494Так про пеніси - це ти вже додумав в силу своїх вподобань. В мене ж був закладений більш поетичний сенс.>У Польщі посада президента є церемоніальною; вона мало впливає на життя.Ну якщо поляки проголосували за ноунейма з програмою Волинської різні - то це вже тренд на щось. Реваншизм?
Зимир Вигівський 22.06.26 Mon 22:41:18 № 520504 3 >>520494Шахеда збий над своєю країною, комета, блядь.
Богодар Шляхтюк 22.06.26 Mon 22:41:48 № 520505 >>520502>Там на Підорасії теж один історик плєшивий є,Теж з трампом непогано ладнає до речі
Нарад Майданський 22.06.26 Mon 22:43:18 № 520506 5 >>520494Чому не можна чесно сказати, що ви це робите просто щоб подойобувати Україну, посамостверджуватись, подрочити свій "гонор", що у вас є літералі імперські амбіції і т.ін? Це ж анонімний форум, міг би чесно написати.
Євпсихій Голованнік 22.06.26 Mon 22:43:30 № 520507 >>520496Так і хуй на їх істерики можна було покласти, вони так істерили наприклад і при присвоєнні героя України Бандері і Шухевичу. Але Дуче якраз заістерив, почавши обзивати небезпечною країною і демонстративно літати по закордонним гастролям з Кишенева.
Войнило Чугуй 22.06.26 Mon 22:43:59 № 520508 1 >>520498То вряд ли поляки, скорее всего ополячившиеся украинцы, судя по гармоничному построению предложений.Такие часто бывают весьма радикальными патриотами новой родины, ну типа как донбасяне в Чеченская Пенетрация.
Богодар Шляхтюк 22.06.26 Mon 22:45:41 № 520509 >>520507Так і єблонський міг хуй покласти, але чомусь заістерив і почав погрожувати. Вийми пана хуй з рота, ти ще не поляк
Орішко Лісничук 22.06.26 Mon 22:45:48 № 520510 1 >>520508Нє, Тумир - це поляк з гугл-транслейтом, чи що там зараз в моді. Буває навідується.
Дідогость Вівсянко 22.06.26 Mon 22:48:59 № 520511 4 Gemini_Generated_Image_1lnj0v1lnj0v1lnj.png2.26MB, 1408x768 Польська сторона (а саме Навроцький та ультраправі) веде себе як типовий політичний стерв'ятник. Замість того, щоб сфокусуватися на екзистенційній загрозі, вони витягують фантомні болі та історичні карти для внутрішнього електорального прогріву. Позбавлення нагороди під час кривавої війни - це дешевий популізм, який грає виключно на руку Кремлю. При цьому Варшава забуває, що сама не поспішає каятися за гріхи АК, а польське суспільство, згідно з опитуваннями (лише 15% готові воювати), у разі реального шухеру на Сувалках саме прибіжить благати про допомогу, забувши про Волинь.Ті, хто кричить «треба було змовчати, зняти УПА, аби пана не тригерити», демонструють класичний стокгольмський синдром і кукоолдство. Вони готові прогинати національну пам'ять під будь-якого сусіда, аби не заблокували допомогу. Іронія в тому, що поступливість перед шантажем ніколи не зупиняє шантажиста. Якщо держава зливає власну суб'єктність у символах, від неї скоро не залишиться навіть назви.З іншого боку, українське керівництво знову демонструє дипломатію рівня криворізької гопоти. Знаючи, що поляки прогрівають тему ексгумацій та Волині, підмахнути указ про найменування прямо перед переговорами щодо ЄС - це або свідоме вармонгерство для підняття внутрішніх рейтингів, або просто абсолютна нездатність прорахувати ситуацію далі, ніж на один крок вперед. В результаті маємо солідарний демарш колишніх президентів (навіть Кучми), яким довелося виправляти цей кашалотний обсер заради збереження обличчя держави.
Гал Трищак 22.06.26 Mon 22:50:55 № 520513 4 >>520485Синку, тобі доведеться змиритись з новою силою в Європі. І це не Польща, як ти здогадуєгшся. Це дронова наддержава, завдяки якій ти ще живий. Можеш верещати, можеше злитися, чи плакати - ти і твоя країна нічого не зміниш і ні на що не повпливаєш. Ми ніяк від вас давно вже не залежим, а логістика прекрасно може йти (і йде) через Румунію, Словаччину і Угорщину. Зате польша залежить від оборонних технологій України, і ми по щелчку можемо зупинити дронове співробітництво, після чого ви залишитеся в 20 столітті по військовому потенціалу. Не найкрщащий варіант для країни у якої третина кордону з рашкою.Так шо терпіть маленькі) нікуди не дінетесь.
Судило Додь 22.06.26 Mon 22:53:48 № 520514 >>520485Польські землі забирати будете? Чи можна ще пожити?
Євпсихій Голованнік 22.06.26 Mon 22:56:35 № 520515 >>520509Ну от це позиція мертвого пішохода на зебрі: він завжди правий, але йому від того краще не стає.
Тумир Зарівний 22.06.26 Mon 22:57:58 № 520516 >>520500> >Можливо, воно прийде, можливо, ні, можливо, воно окупує Україну, а комета вдарить по Росії> >пісят на пісятГаразд, я розумію, тепер ти Христос народів, оплот християнства, у Вашингтоні б уже говорили російською.>>520502> Вибери щось одне. Чи ти не про дитячі?Не всіх Трампло дав стусана під зад> Там на Підорасії теж один історик плєшивий є, каже пшеки почали Другу Світову Війну. Вам не соромно бути гірще нацистів?Невже його хрухнуми такі важливі?>>520508> То вряд ли поляки, скорее всего ополячившиеся украинцы, судя по гармоничному построению предложений.> Такие часто бывают весьма радикальными патриотами новой родины, ну типа как донбасяне в Чеченская Пенетрация.Блаженні ті, хто не бачив і все ж увірував>>520504> Шахеда збий над своєю країною, комета, блядь.Вони його збили, не хвилюйся.>>520513> Синку, тобі доведеться змиритись з новою силою в Європі. І це не Польща, як ти здогадуєгшся. Це дронова наддержава, завдяки якій ти ще живий. Можеш верещати, можеше злитися, чи плакати - ти і твоя країна нічого не зміниш і ні на що не повпливаєш. Ми ніяк від вас давно вже не залежим, а логістика прекрасно може йти (і йде) через Румунію, Словаччину і Угорщину. Зате польша залежить від оборонних технологій України, і ми по щелчку можемо зупинити дронове співробітництво, після чого ви залишитеся в 20 столітті по військовому потенціалу. Не найкрщащий варіант для країни у якої третина кордону з рашкою.> Так шо терпіть маленькі) нікуди не дінетесь.>переміщено до розділу гумору>модератор>>520514> Польські землі забирати будете? Чи можна ще пожити?живи, влаштовуй барбекю, погода гарна
Дідогость Вівсянко 22.06.26 Mon 22:58:21 № 520517 1 >>520512Вже виправив, коли в гру вступають три експрезиденти (які уособлюють різні епохи та крила української політики), конфлікт переноситься з площини «ображених амбіцій двох лідерів» у площу загальнонаціонального консенсусу. Леонід Кучма свого часу підписував з Александром Квасневським декларацію «Про примирення», а Віктор Ющенко мав тісні стосунки з Лехом Качинським.Тобто оцей президент Польщі виглядає як "Ляшко". Україна вчинила правильно, продемонструвавши, що національна пам'ять та найменування власних військових підрозділів — це виключно внутрішня суверенна справа. Роздування антиукраїнських настроїв у Польщі через події 80-річної давнини — це паливо для російської пропаганди.Вшанування АК у Польщі є безумовним і державним. При цьому деякі підрозділи АК та інших польських підпільних організацій (наприклад, Народове Сили Збройне) здійснювали масові вбивства цивільного українського населення на Холмщині, Підляшші та в Надсянні (трагедія в Сагрині, Павлокомі, Пискоровичах тощо).Варшава відмовляється визнавати злочини своїх героїв системними, називаючи їх «трагічними ексцесами окремих командирів». Проте у випадку з УПА польська сторона повністю відмовляє українцям у такій же логіці, вимагаючи таврувати весь рух опору загалом.
Симон Ващиленко 22.06.26 Mon 22:59:06 № 520518 1 >>520513Звучить звісно круто, якщо не згадувати що наші дрони ліплятся з китайських запчастин, з американським ПО, і збираются десь на "нашому" заводі у польщі.
Судило Додь 22.06.26 Mon 22:59:23 № 520519 >>520511>Ті, хто кричить «треба було змовчати, зняти УПА, аби пана не тригерити», демонструють класичний стокгольмський синдром і кукоолдство.>З іншого боку, треба було не тригерити.В тебе ШІ видав хуйню з протиріччями.
Зимир Вигівський 22.06.26 Mon 22:59:43 № 520520 1 17821582265417784105791307145079.jpg61.59KB, 588x459 >>520487>поляки дуже терплячі і блахородні і вумні>тільки ми герої а усі інші підарасиОсь що Польща робила після 2022>W 2023 roku w Brzostku w województwie podkarpackim, w powiecie dębickim stanął pomnik Żołnierzy Armii Krajowej>W 2025 roku dzień 14 lutego ustawą Sejmu RP, ustanowiony został Narodowym Dniem Pamięci Żołnierzy Armii KrajoweJЗвичайно хрюкне "ета друхоє"
Євпсихій Голованнік 22.06.26 Mon 23:00:41 № 520521 1 >>520517> у площу загальнонаціонального консенсусу> Леонід Кучмаhttps://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D1%83%D1%87%D0%BC%D0%B0_%D0%9B%D0%B5%D0%BE%D0%BD%D1%96%D0%B4_%D0%94%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87> > Нагороди: орден «За заслуги перед Отечеством»Охуєнний консенсус
Гал Трищак 22.06.26 Mon 23:02:28 № 520522 3 >>520518> і збираются десь на "нашому" заводі у польщі.Та ні підораш, це відомий тейк вашої пропаганди що нікчемні пани ні на що не здатні, і їм все роблять піндоси з куками. Але ні - всі дрони збираються в Україні. Ми б і раді були що б нам куки допомагали виробляти, але вони настільки ссуться рашки що бояться у себе хоч якісь виробництва для нас робити. То ж довелося самим.
Зимир Вигівський 22.06.26 Mon 23:02:38 № 520523 >>520516>якби не польща вам би усім була пизда>і це я говорю не тільки про українців
Світлан Федорка 22.06.26 Mon 23:05:18 № 520526 1 >>520494> Можливо, воно прийде, можливо, ні, можливо, воно окупує Україну, а комета вдарить по РосіїНе мне учить как кому обижаться, но когда забивают бешенную псину, то лучше молча подать палку спасителю, а не возмущаться что он попросил у тебя палку матом и побыстрее. Тем более вероятность ебанувшейся кометы очень маленькая, а ЗСУ ебашащие пидораший мусор на земле. И чем гадать будет ли медведь на тебя залупаться лучше его превентивно загасить.Но видно хайпануть на голосах агрессивных инцелов, что избирательно триггерятся на тех, с кем диалог впринципе возможен, важнее.
Радзбор Голубець 22.06.26 Mon 23:07:10 № 520528 1 це якби мусій мережко мав темного польського двійника
Судило Додь 22.06.26 Mon 23:12:34 № 520531 >>520530Хіба їх зараз розрізниш, де справжній поляк, а де підорашка під проксею?
Тумир Зарівний 22.06.26 Mon 23:14:05 № 520532 >>520524> терпи))мій зад горить бо в тіні 57 градусів>>520526> Не мне учить как кому обижаться, но когда забивают бешенную псину, то лучше молча подать палку спасителю, а не возмущаться что он попросил у тебя палку матом и побыстрее.> Тем более вероятность ебанувшейся кометы очень маленькая, а ЗСУ ебашащие пидораший мусор на земле. И чем гадать будет ли медведь на тебя залупаться лучше его превентивно загасить.> Но видно хайпануть на голосах агрессивных инцелов, что избирательно триггерятся на тех, с кем диалог впринципе возможен, важнее.Ви отримали від нас багато критики, тут не повинно бути жодних претензій.
Зимир Вигівський 22.06.26 Mon 23:14:40 № 520533 >>520487>восім лєт чєтирє года терпелі ваши нацисткіє бесчинстваЧек>армія крайова в трусікахЧек
Зимир Вигівський 22.06.26 Mon 23:16:37 № 520535 3 >>520532>поучєнія старшего брата>старший брат внє крітікіЧек
Богодар Шляхтюк 22.06.26 Mon 23:18:18 № 520536 5 >>520534Давай спочатку згадаємо що ці "палиці" були отримані не тому, що ви допомогти хотіли, а щоб переозброїтись за американські грантики, які ви отримали, і як тільки ці гранти скінчились - так і палиці більше не передавались.
Ананій Лісничук 22.06.26 Mon 23:18:42 № 520537 >>520522Хз чи це той самий тіп, але вже не перший раз цей тейк про "дрони зібрані а польші" тут бачу. Хз як до такої ідеї прийти можна було, тіпа не виходити з дому/не читати новини/ не мати друзів/знайомих в оборонці чи шо
Войнило Чугуй 22.06.26 Mon 23:18:52 № 520538 FB_IMG_1782159191146.jpg156.99KB, 803x1137 >>520526Ну хз, у меня в физбуке дофига критикующих Навроцкого поляков, втч из волонтерского сообщества.Но даже в 1862м году до всяких волыней такие стишки писались.
Ананій Лісничук 22.06.26 Mon 23:22:09 № 520539 Лінь перечитувати, то є справжній пан пóляк, чи існує якась прихована пано-ачівка тіпа 1к раз сходити в бедрьонку про яку не знаю
Світлан Федорка 22.06.26 Mon 23:25:06 № 520542 3 >>520532> Ви отримали від нас багато критики, тут не повинно бути жодних претензій.И бешенная собака до сих пор гавкает и брызгает слюной.Разумно ли обижаться и кричать на человека, что от этой твари отбивается? Может посмотреть есть ли какой-нибудь камень рядом? А может палку обмотать гвоздями? Бешенная собака сожрёт обоих при возможности, в лучшем случае будет стоять у ворот и громко лаять и вонять. С человеком возможен диалог, с бешенной собакой - нет.
Жаданець Гасюк 22.06.26 Mon 23:26:02 № 520543 4 Как только у нас начинается какой-то срач с Польшей, сначала пидор медведев благодарит Польшу, а потом в течение дня прибегает пан поляк в тред, верю, просто скрыл его
Ананій Лісничук 22.06.26 Mon 23:32:09 № 520546 1 images (44).jpg14.57KB, 476x420 >>520457...тобі-то самому не соромно так малоросити?
Зимир Вигівський 22.06.26 Mon 23:37:06 № 520547 2 >поляк підсирає свому союзнику, щоб потім лишитися з ворогом сам на самКласика історії Польщі
Браслав Фучко 22.06.26 Mon 23:37:22 № 520548 1 1777498761105.png23.17KB, 205x230 >>520151>>520395Кожний раз. Це не може бути співпадіння
Дядько Наденюк 22.06.26 Mon 23:39:54 № 520549 gnilozub.png13.68KB, 130x82 >>520548Мене ця хуйня більше лякає
Судило Додь 22.06.26 Mon 23:40:56 № 520551 >>520547Ну тут розрахунок, що "НАТО захистить" і "сильні східні слов'яни нам не потрібні". Нема в Польщі союзників, можливо саме це вони винесли з історії.
Тумир Зарівний 22.06.26 Mon 23:43:00 № 520552 tgybtvrfde.jpg12.95KB, 260x88 >>520544> Возможно это сам медведев под проксей, пидорасthe hohlim know, shut it down!>>520542> И бешенная собака до сих пор гавкает и брызгает слюной.> Разумно ли обижаться и кричать на человека, что от этой твари отбивается? Может посмотреть есть ли какой-нибудь камень рядом? А может палку обмотать гвоздями? Бешенная собака сожрёт обоих при возможности, в лучшем случае будет стоять у ворот и громко лаять и вонять. С человеком возможен диалог, с бешенной собакой - нет.Повторюю, ви отримали багато допомоги і продовжуєте її отримувати. але ну, дивіться >>520523
Нарад Майданський 22.06.26 Mon 23:43:12 № 520553 1 >>520151Я чось по превьюхе подумал, что то Владимир Высоцкий, снизу - Джим Моррисон, а баба - Мосийчук.
Дядько Наденюк 22.06.26 Mon 23:46:05 № 520555 >>520551ну хз, не думаю що варто так категорично до цього підходити (починати всіх поляків хуєсосити через навроцького і схожих шизів)
Браслав Фучко 22.06.26 Mon 23:47:07 № 520556 1 >>520436Оцей діло каже. Треба двушки не в общак посилати, а серйозно вкладати в інформування європейців про цей фашизм який прямо під боком! Ніколи знову!
Судило Додь 22.06.26 Mon 23:48:36 № 520557 >>520555Так це не хуєсосити, це прагматичний підхід після скількох там розділів, що краще мати на кордонах ослаблені країни та всяких дурників, що будуть виступати щитами і каятися.
Зимир Вигівський 22.06.26 Mon 23:51:22 № 520558 >>520552>провокую як навроцький, щоб потім усім тицяти, які сусіди невдячне бидло, а я в білих шатах стою красівийА в сусіда хата горить>polac lives matter. похуй, що в вас там якась війна
Браслав Фучко 22.06.26 Mon 23:56:24 № 520559 >>520553Агагага (сам подумав спочатку що то якийсь Морісон)
Богодар Шляхтюк 22.06.26 Mon 23:56:34 № 520560 2 >>520552Теж повторюю - це вам не дає ніякого права, бо своїми блокуваннями і іншими приколами ви теж немало урону нанесли
Світлан Федорка 22.06.26 Mon 23:57:02 № 520561 1 >>520552Моя позиция в том, что глупо искать конфликта с естественным в данных обстоятельствах союзником. Договорённости легче достигаются без конфликтов в мирное время, когда взрываются ракеты, то подобные темы вызывают лишь раздражение.Как ещё один вариант, на который никто не пойдёт, это вступление Польши в войну и помощь в обороне. Тогда замечание, что название отдельного подразделения раздражает союзников будет учитываться абсолютно серьёзно.
Зимир Вигівський 23.06.26 Tue 00:03:18 № 520562 >>>520561Для мене це ще класика маніпуляцій>мы равны, понятно? І в одинаковых условиях ты делаешь плохое, а я не делаю. Значит ты плохой, а я хорошийАле ж ми не в рівних умовах з Польщею. У нас війна, а в них ні.
Гликерій Страшненко 23.06.26 Tue 00:05:59 № 520564 image.png958.97KB, 1080x978 Сегодня? Или просто так сказать СЧУПАЮТ ЗА ВЫМЯ?
Дядько Наденюк 23.06.26 Tue 00:07:18 № 520565 >>520552Друже, невеличка порада (бо ти цим тіки анонів агрити будеш), слово "hohol" це приблизно як "nigga" в Америці. Ми самі себе так називаємо = ок. Поляки/москалі/американці/ не-українці нас так називають = не ок.Далі, це іміджборда, так що було б дивно тут не очікувати дещо ммм, категоричні і максималіські погляди (уяви якби умовний Тарас зайшов би на вашу польську борду і почав би вам розказувати що і як робити - думаю срач би піднявся аналогічний).Мені подобається як анон вище підсумував >>520517 , тільки ти там чомусь швиденько в Кучму пройшов да і всьо.Якщо коротко - УПА це частина нашої історії, як АК у вас. Мабуть, якщо порівнювати, то ваша АК все таки не така ммм, контроверсійна як УПА (але тут багато факторів, які ти, якщо ти справді поляк, не зрозумієш не поживши тут і не поспілкувавшись з українцями з різних частин країни - іміджборди для цього не підійдуть, то вживу треба), але факт залишається фактом, для нас (в нинішньому таймлайні) вони герої які боролись проти совітів, і це наше особисте діло як ми називаємо свої бригади/вшановуємо своїх героїв.
Войнило Чугуй 23.06.26 Tue 00:12:37 № 520566 1 Источник ВЧК-ОГПУ рассказал причину того, что на руководящих постах в России огромное число сильно возрастных людей, и свои посты они занимают десятилетиями. По его словам, в отличие от бытующего мнения, далеко не все чиновники, силовики и главы госкорпораций хотят закончить жизнь на своих должностях (а уже есть и такие случаи)? и многие бы с радостью ушли к своими миллиардам, чтобы вести спокойную жизнь богатых пенсионеров. Однако, хуйло любую отставку, если она происходит не по его личному решению, воспринимает как предательство и «бегство с корабля». И сразу следует наказание. Самого отставника не трогают, а его ближайшее окружение отправляется за решетку.Как рассказал собеседник, не все «госдеды» руками и ногами держатся за свои места. Многие в силу возраста, заболеваний, да и просто желания в открытую пожить богато и счастливо, с радостью бы ушли на пенсию. Например, глава Ростеха Сергей Чемезов (СВЧ, Печкин - как его называют за глаза) в узком кругу еще до начала войны стал говорить, что завидует «Володе Якунину», который имеет возможность жить, как ему нравится. Дети в Европе, тратит «заработанные» деньги, занимается тем, чем ему хочется, отдыхает, когда и где пожелает и т.д. У Чемезова все к этому давно готово. Он страстно любит играть в гольф. Например, начало войны застало его в Дубае за игрой в гольф, и он еще десять дней провел с клюшкой прежде чем вернулся в Москву. Неподалеку от гольф-полей и особняк имеется в поселке «22 карата» на острове Пальма Джумейра. Также Чемезов любит прогулки на дорогих яхтах и другие виды развлечений из «жизни миллионеров». Чемезов и не скрывает, что хотел бы с головой уйти в эту жизнь. «Но он не поймет». Кто «он» всем предельно понятно. Люди даже из самого давнего и ближнего окружения хуйла знают, что отставка по желанию самого чиновника невозможна. Только если его решил снять хуйло. В противном случае ты будешь наблюдать как твои друзья и партнеры по гольфу один за другим отправляются в СИЗО, и пенсия уже не будет казаться столь счастливой. Известно, что если чиновник, силовик нравится хуйлу, он будет закрывать глаза на любые сигналы о коррупции, каких бы масштабов она ни достигала, но стоит попасть в число «предателей», как со всех материалов «сдуют пыль».По словам источника, как-то, довольно давно, хуйло предложил занять одно кресло человеку, который не был из «старой питерской гвардии», но с которыми у него сложились теплые и доверительные отношения. Человек не очень-то и рвался на эту должность и сразу попросил по достижению определенного возраста иметь возможность уйти на пенсию, поскольку хочет заняться любыми делами, семьей и т.д. Возраст этот наступал еще не скоро, хуйло согласился, и чиновник очень долго был в своем кресле. Все это время с хуйлым сохранялись теплые и доверительные отношения. Но вот наступил тот самый возраст, чиновник отправился к хуйлу и сказал, что, как и предупреждал, он хочет уйти на пенсию. хуйло ответил, что желает, чтобы чиновник остался на должности и попросил еще подумать над своим решением. Подумать дали недолго. Уже на следующий день рано утром поступил звонок из АП Ветеринарная Воевалия с вызовом в Кремль. На новой встрече с хуйлым чиновник сказал, что все обдумал и его решение окончательное. И мигом стало понятно, что «теплым и доверительным» отношениям пришел конец. Чиновник было попытался обсудить, кто бы вместо него мог справиться с обязанностями, но хуйло отрезал: «Мне это не интересно».Как только чиновник оставил пост, была «сдута пыль» с очень старых материалов на двух членов его команды и по совместительству ближайших друзей. Оба были арестованы и в итоге получили крупные сроки.Источник вспомнил только один случай, когда высокопоставленный чиновник добровольно покинул пост (речь идет о постах, решения, о которых принимает хуйло) без всяких последствий. Это случай с отставкой Сергея Иванова с должности главы администрации президента Забазарская Неотвечалия. «Но он реально был очень болен, ему тяжело было передвигаться и, когда попросил, хуйло его отпустил».
Нарад Майданський 23.06.26 Tue 00:13:00 № 520567 1 >>520565>слово "hohol" це приблизно як "nigga" в Америці. Ми самі себе так називаємо = ок. Поляки/москалі/американці/ не-українці нас так називають = не окВолосы в какой цвет красишь? Пусть пшек и хуесос, но тут же он ясно что с иронией это сказал. Не приплетай тему про ниггеров сюда.
Євпсихій Голованнік 23.06.26 Tue 00:13:18 № 520568 >>520565В Кучму я пройшов. Щось оці дохуя єдні президенти не відмовляються від російських нагород і після 2014 мемчики про рухання кордонів і готовність приймати в будь-якій позі розказували, потім книжки про різню в дар приймали і ще дякували за те що відкрили їм очі, а тепер от за історію і символи раптом згадали.Мені особливо горить з провокації з Новою Поштою, і того наскільки більше їботні може додатися у мілтечних знайомих якщо їй поляки підісруть, бо JLCPCB в Україну PCB з монтажем напряму не шле. Так ніби розйобу КІТ руснею мало.
Богодар Шляхтюк 23.06.26 Tue 00:17:48 № 520570 2 >>520568Блядь, да не трясись ти. Вже бачу як поляки забороняють НП тому що дуче по ній відправив нагороду
Дядько Наденюк 23.06.26 Tue 00:18:09 № 520571 >>520567ну це не 1 в 1 порівняння звісно, але в контексті саме іміджборди і іронічного спілкування підійде. Я написав як я це бачу, хтось погодиться, хтось не погодитьсяяке фарбування волосся, тут середній вік 30+ , хіба в свій природній якщо сивіти почну (і якщо не облисію швидше)
Войнило Чугуй 23.06.26 Tue 00:23:07 № 520572 >>520565Поляки частенько в тот период себя тоже интересно вели, например у Израиля к Польше претензий примерно столько же, сколько у поляков к нам:>>В настоящее время некоторые польские историки пытаются оправдать идею переселения евреев на Мадагаскар возможностью их спасения от Холокоста. В частности, историк Эдвард Гигилевич пишет, что «необходимо также признать, что если бы „Проект Мадагаскар“ удалось реализовать хотя бы в небольшой его части, то удалось бы спасти от гибели многих польских евреев»https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D0%B0%D0%B4%D0%B0%D0%B3%D0%B0%D1%81%D0%BA%D0%B0%D1%80%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B9_%D0%BF%D0%BB%D0%B0%D0%BD_(%D0%9F%D0%BE%D0%BB%D1%8C%D1%88%D0%B0)
Браслав Фучко 23.06.26 Tue 00:26:37 № 520573 1647974007032.png480.87KB, 500x715 >>520529>>520528Я такі хвороби
Северин Панишин 23.06.26 Tue 00:30:53 № 520574 2 98000.alfabetajuega-mashup-pokemon-280115-22.jpg34.54KB, 500x441 >>520355То не дірка, то білий дим. Мб вони там нового Папу вибрали, хз що у тих кацапів в голові.
Дядько Наденюк 23.06.26 Tue 00:32:32 № 520576 >>520568Так, я трохи на вєлі сьогодні забагато накатав, тож мені важко ото всьо розписувати, але в чому до нас претензія, тіпа треба було вибачитись і переіменувати? і костюм вдягнутиНу хз, побачимо як воно буде, але знову ж таки, це наша історія, наші герої, хулі Навроцький туди лізе?про НП в Польші не шарю, можливо і краще було б орден без dark arts of Kryvorizhska diplomacy повернути, але такий вже у нас президент, ваш он теж специфічний тіп, шо ти тут зробиш. А те що Кучма, Гетьман і Ющ повернули теж - ну як на мене це виглядає сильним жестомТебе дивує чому Кучма не вернув російські нагороди а вернув того орла - нас дивує чому у Зєлі його забрали а у Мусоліні нє, go figure
Милох Стахура 23.06.26 Tue 00:32:41 № 520577 >>520572Ну, депортацию наших из закерзонья тоже можно припомнить, но толку. И ваще, польский манкурт, уходи.
Браслав Фучко 23.06.26 Tue 00:32:45 № 520578 1 1643958748254.png11.66KB, 360x237 >>520519Ні. Це називається математична теорія Ігор. Типу якщо коли результат залежить від дій декількох учасників. ШІ має на увазі якби всі сторони поводились раціонально то загалом виграли б всі від цього. Якщо одна сторона, то виграла б вона, інша проєбала але не багато. Але якщо дві сторони вирішили лізти залупи то від цього не виграє ні одна сторона крім червоного комісара який п'є чай в стороніhttps://en.wikipedia.org/wiki/Game_theory
Голос Коровайченко 23.06.26 Tue 00:35:13 № 520579 5 >>520568> перекривають кордон> висипають зерноне горить> Дуче відправляє посилку новую поштоюгоритьчому так, пан малопшек? чому ви таке чмо?
Дядько Наденюк 23.06.26 Tue 00:38:58 № 520580 1 paint.png1.11MB, 796x463 >>520575Після годування підарашок це цікаво навіть, вай нот, може він щось нове дізнається, може ми краще їх поймемоправда непонятно чи це поляк чи то наш ополячений, він ніби так і не написав
Милох Стахура 23.06.26 Tue 00:43:22 № 520581 >>520580>наш ополячений, він ніби так і не написавГрит же >Кучму пройшов.
Жаданець Гасюк 23.06.26 Tue 00:43:55 № 520582 images.png5.83KB, 547x365 ⚡Підстав для висновків про "роз’єднання" України та Молдови на шляху до ЄС немає, - МЗС За його словами, заяви президентки Єврокомісії Урсули фон дер Ляєн після саміту ЄС – Молдова 22 червня у Брюсселі були неправильно інтерпретовані. Йшлося про стандартну процедуру переговорного процесу після відкриття першого переговорного кластера, коли кожну країну-кандидата оцінюють за результатами виконання власних реформ.Нагадаємо, на пресконференції після завершення саміту ЄС — Молдова президентка Єврокомісії заявила, що Євросоюз переходить до індивідуального підходу у процесі розширення щодо України та Молдови. Швидкість просування країн-кандидатів до членства тепер залежатиме від конкретних результатів реформ і виконання вимог.
Євпсихій Голованнік 23.06.26 Tue 00:44:38 № 520583 >>520576Ти не розрізняєш по ід де справжній поляк з гугль транслейтом, а де простий зйобик?> нас дивує чому у Зєлі його забрали а у Мусоліні нєМене ця хуйня теж дивує, ще більше дивує, чому орел є у катьки, яка літераллі розпилювала Польщу.>>520579А зерно транзитом везли до портів і далі в Африку як домовлялися, чи просто за кешик продали тамошнім баригам? Це звісно хуйня яка з часом потужно їбане за свою неефективність, але ну от подобається їм всиратися з дрібними фермами з дохуїщем ручної праці, нащо в це лізти собі на шкоду?
Тумир Зарівний 23.06.26 Tue 00:48:41 № 520584 >>520565> Друже, невеличка порада (бо ти цим тіки анонів агрити будеш), слово "hohol" це приблизно як "nigga" в Америці. Ми самі себе так називаємо = ок. Поляки/москалі/американці/ не-українці нас так називають = не ок.> Далі, це іміджборда, так що було б дивно тут не очікувати дещо ммм, категоричні і максималіські погляди (уяви якби умовний Тарас зайшов би на вашу польську борду і почав би вам розказувати що і як робити - думаю срач би піднявся аналогічний).Я не був на Чані з учорашнього дня, лол, я не образився, хоча мене тут уже назвали "польським гімнем". Після незліченних пішеків, які тут з'являються, думаю, ти переживеш одне "пані", але я це змирився, я ціную розмову з ввічливими анонімами.> Якщо коротко - УПА це частина нашої історії, як АК у вас. Мабуть, якщо порівнювати, то ваша АК все таки не така ммм, контроверсійна як УПА (але тут багато факторів, які ти, якщо ти справді поляк, не зрозумієш не поживши тут і не поспілкувавшись з українцями з різних частин країни - іміджборди для цього не підійдуть, то вживу треба), але факт залишається фактом, для нас (в нинішньому таймлайні) вони герої які боролись проти совітів, і це наше особисте діло як ми називаємо свої бригади/вшановуємо своїх героїв.Бачите, ми могли б це обговорити, але після трьох постів мене звинувачують у тому, що я польський пан, старший брат, який прийшов читати лекції дурним українцям, тож тепер я здебільшого просто тролю.>>520561> Моя позиция в том, что глупо искать конфликта с естественным в данных обстоятельствах союзником.> Договорённости легче достигаются без конфликтов в мирное время, когда взрываются ракеты, то подобные темы вызывают лишь раздражение.Тут писали, що нібито була якась домовленість зам'яти це все під килим під час війни, але Зелія на це насрала, просто цікава інформація.
Вишенко Шаня 23.06.26 Tue 00:53:13 № 520585 17497423529210.jpg1.87MB, 2215x2215 Цікаво, вже другий день пани поляки ІТТ всераються за історика в трусіках, і ще на скатились в класичне "йобані пани - нарід не такий" - чи я пропустив і це вже було?
Чернат Фальоса 23.06.26 Tue 00:56:09 № 520586 2 VID_20260617_125309_695.mp40:15, 2.05MB, 720x1280 >>520511Из за польши началась 2 мировая война. 3 тоже думаю будет из за этого уродливого детища версаля.
Радзбор Голубець 23.06.26 Tue 01:01:33 № 520587 >>520584> Бачите, ми могли б це обговорити, але після трьох постів мене звинувачують у тому, що я польський пан, старший брат, який прийшов читати лекції дурним українцям, тож тепер я здебільшого просто тролюти не тролиш. ти просто маніпулюєш.якщо ти так хотів нормальної дискусії то може і сам би згадав АК зразу?і до речі чому ти нічого так і не написав про АК? мабуть тому що неприємно або не знаєш як. простіше увімкнути режим жертви - класік токсік хуйня
Тумир Зарівний 23.06.26 Tue 01:11:34 № 520588 >>520587> ти не тролиш. ти просто маніпулюєш.> якщо ти так хотів нормальної дискусії то може і сам би згадав АК зразу?> і до речі чому ти нічого так і не написав про АК? мабуть тому що неприємно або не знаєш як. простіше увімкнути режим жертви - класік токсік хуйняМетою Армії Крайової не була Польща, чиста як склянка води, що ще ви хочете знати?
Дядько Наденюк 23.06.26 Tue 01:12:02 № 520589 >>520583> Ти не розрізняєш по ід де справжній поляк з гугль транслейтом, а де простий зйобик?гугл транслейт добре прокачався, ми тут заточені на виявлення і френдліфаєр підорах, ще поляків детектити вночі мої мізки не вивезуть, тож так, варто писати зразу, враховуючи скільки тут тролів, підорашок під впн і прочіх малоросів >>520584>після незліченних пішеків, які тут з'являютьсяшось пропустив мабуть>після трьох постів мене звинувачуютьтак це іміджборда, тут ти навряд обговориш щось спокійно навіть якщо захочеш, хіба ось так як зараз "на ножах", формат не той і обстановка не та, я розумію тіпів які агряться насправдія просто вперше тут поляка побачив, і втомлений, тому не агрюсь сходу, як ти взагалі про цю борду дізнався?завтра гляну шо ви тут понаписували якщо мод не почистить
Жаданець Гасюк 23.06.26 Tue 01:12:29 № 520590 4 73faeee0fac18b6e5a4f1f5551a13f31-videomp4.mp40:22, 1.06MB, 640x352
Голос Коровайченко 23.06.26 Tue 01:12:52 № 520591 2 >>520565якась хуйня. ніхто і ніколи не може використовувати такі слова про українців. я навіть не розумію навіщо це говорити.тільки якщо це малопідорашка, смішна та іронічна. типу "хей підорашки, дивіться, я сам себе принижую, я таке смішне чмо, теперь я можу бути вашою малопідорашкою підсвинком". ніякої поваги до себе чи до України. малопідорашка ховається за іронією.> це приблизно як "nigga" в Америцізнову якась хуйня. ти ж не негр, ти людина. треба зрозуміти, що якщо ми самі не будемо себе поважати - ніхто інший не буде>>520584> я просто тролюОсь! подивіться! навіть курвоблядок вас не поважає.Здавалося б, така тема як Волиньська справедливість могла змусити пшецьку свиню бути трохи серйознішою, але ні.> мене звинувачують у тому, що я польський пан, старший брат, який прийшов читати лекції дурним українцямДИВІТЬСЯ! ВИ Ж САМІ ПРЕДСТАВИЛИ СЕБЕ В ПОЗИЦІЮ РАКОМ! просто почали скиглити перед курвою. Вам самим не соромно за себе?> думаю, ти переживеш одне "пані"дивіться який ПОРК. не поважає нас. не поважає укранців. просто приходить і сере як свиня. розповіає як ми повинні себе вести, як себе називати, що робитиі ви самі дозволили цій істоті це робити. самі поставили себе в роль "молодшого брата".> 3. Заборонено принижувати народ, мову, символи та культуру України, а також вести російськоімперську та комуністичну агітацію.Звістно складно відійти від століть окупації та тієї рабської прошивки яку нам навʼязали, але треба рухатися вперед, подалі від цієї меншовартостіПропоную банити свиней, підорах, курв та іронічних малопідорах. саття є
Кречун Левицький 23.06.26 Tue 01:16:47 № 520592 Для поляків Волинська різня це як для нас Голодомор, треба признати і покаятись, а не як підарашки вічно крутити сракою і шукати виправдання.POLACY, PROSZĘ, WYBACZCIE MI RZEŹ WOŁYŃSKĄ. ŻAŁUJĘ, ŻE MOI PRZODKOWIE DOPUŚCILI SIĘ TEJ ZBRODNI.
Симон Ващиленко 23.06.26 Tue 01:24:56 № 520593 6 >>5205921.Поляки хочуть не тільки вибачень а ще і визнання упа злочинцями, це те саме що визнати зсу терористами за йобку русні тот.2. Хай тоді поляки визнають свої вісли з пацифікаціями, а пісьсосуського з ак - військовими злочинцями
Тумир Зарівний 23.06.26 Tue 01:27:25 № 520594 >>520589> шось пропустив мабутьanon i...> я просто вперше тут поляка побачив, і втомлений, тому не агрюсь сходу, як ти взагалі про цю борду дізнався?Через деякий час після того, як мавпа знищила /ukr
Жаданець Гасюк 23.06.26 Tue 01:35:24 № 520595 7 images (1).jpg22.81KB, 480x360 Поляки простите нас за то что РСФСР проебала вам войну в 1921 и вам отошла часть западной Украины, простите тех украинцев которые сопротивлялись террору на этих землях, простите тех украинцев которым не нравилось уничтожение школ церквей и культуры, простите тех кто в ответ восставал и боролся с вами, простите тех кто был не согласен с операцией пацификация украинцев в восточной Малопольше, простите тех кто устроил Волынскую резню спустя 20 лет в ответ.We are so so sorry!!! ❤❤❤❤❤POLSKA GROM💪
Ананій Лісничук 23.06.26 Tue 01:44:45 № 520597 1 >>520591Да бля ось я пояснив детальніше >>520571, звісно це не в сенсі повсякденного спілкування, а в якигось нішевих іронічних ситуаціях. чи це мене так автозаміна на "панів" розслабила>>520588Чия це цитата, бо щось воно не гуглиться (чи гуглиться в працях поляків лол)Звісно що на той час у населення західної України було багато резентменту до поляків, анони вище в треді вже ніби писали чому. Он мій батя з дитинства євреїв сильно не любить, бо у нас місто наполовину єврейське було колись, і він коли малим був бачив як євреї делегували роботу нашим (його мамі) а самі чілили (ну і там багато ще всякого було), то що це значить що всі українці євреїв не люблять, чи що маю їх не любити? Мені здається ти упа уявляєш як якийсь гомогенний організм об'єднаний в жазі національних чисток і ненависті до не-українців.Це не так, навіть всередині упа були різні погляди, різні фракції.Он мені мама недавно фотку брата прабабці довоєнну показувала - в польській воєнній формі.А під час другої світової він (і ще один її брат) пішли проти москалів воювати і загинули, а прабабця зв'язковою в упа була. Як думаєш, коли я був малим і сім'я збиралась на кухні чай пити, вони говорили про клятих поляків чи клятих москалів? в мене два прадіда поляки, як же вони з такими поляконенависниками як моя сім'я рішили поріднитись хмммУПА складалась з багатьох людей з різними мотиваціями і різним досвідом, хороших людей, паганих людей, нейтральних людей, які хотіли різних речей, єдиний знаменник тут це те що вони хотіли незалежну Україну.
Войнило Чугуй 23.06.26 Tue 01:45:56 № 520598 1 Ну эти по крайней мере голодоморы не устраивали, а просто панували себе и нецивилизованных аборигенов приобщали к "европейской культуре". В тот период больше всех вообще повезло украинцам Закарпатья, которые на 20 лет отошли чехословакам, у тех даже некая полуавтономия и права были."Польская политика на землях Западной Украины (Галичина, Волынь, Полесье) в 1920–1930-х годах имела выраженные черты колониального управления и национальной дискриминации, что роднит её с практиками апартеида:"Пацификация" и силовое давление: Проводимая в 1930 году политика «пацификации» (умиротворения) украинского населения сопровождалась массовыми арестами, закрытием украинских школ, читален («Просвиты») и жесткими полицейскими акциями. Это очень похоже на то, как режим апартеида силой подавлял любые проявления протеста коренного населения.Экономическое неравенство и «осадничество»: Земли активно конфисковывались или выкупались государством для передачи «осадникам» — польским военным ветеранам и колонистам. Украинские крестьяне страдали от малоземелья и оставались людьми "второго сорта" на собственной земле. Аналогично в ЮАР лучшие земли изымались в пользу белого меньшинства.Языковая и культурная ассимиляция: Украинский язык вытеснялся из госучреждений, судов и образования. Закон Грабского (1924 год) превращал украинские школы в двуязычные (утраквистские), что привело к резкому сокращению чисто украинского образования. Университетские кафедры для украинцев закрывались, а доступ к высшему образованию искусственно ограничивался.Политические репрессии: Создание концентрационного лагеря в Берёзе-Картузской (1934 год), куда без суда и следствия, во внесудебном порядке, отправляли украинских (и не только) активистов, политиков и интеллигенцию."
Серафіон Гаранжа 23.06.26 Tue 02:25:10 № 520601 1 >>520600>нищие дорвались до баринских субсидий - не дай Б-г еще и соседям гнилозубым достанетсяТи зараз описав, чому в західній європі проти "понаїхів" виступають в 90% випадках понаїавші свинособаки, "волга" "німці" та інші вальденіггери.
Браслав Фучко 23.06.26 Tue 02:39:07 № 520602 1 Screenshot_2026-06-23-02-37-38-10_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg1.24MB, 1440x2770
Голос Коровайченко 23.06.26 Tue 03:04:48 № 520603 5 >>520592ну це очевидний помирачевский свинопітек тролить> Волинська різня це як для нас Голодоморце не правда. те що під час Волинської справделивості декілька пшеків подохло не робить це геноцидомПід геноциж бвльш підхдить дії підорах, там же після освобожденія пшеків десь один лям вивезли до сибіру, знаходив цифру 100 тисяч пацифікованих від цих дій, може і більше. а також не треба забувати про катинь, адже там не тільки офіцерів пацифікували, а ще інтилігенцію. Рафал Лемкін, автор терміну "геноцид", вважав геноцидом саме катинь, Голодомор і холокост, а ось про волинь нічого не казавчому пшеки, які так люблять з трупами гратися, забули про москалів?Wołyń PamiętamyNiemcy ne PamiętamyMoskale ne Pamiętamy>>520595> Ризький мир — договір, підписаний у Ризі 18 березня 1921 року, який формально закінчив польсько-радянський збройний конфлікт 1919—1920 років, санкціонував поділ українських і білоруських земель між Польщею та Радянською Росією та фактично анулював Варшавський договір 1920 року.так вони поділили Україну зі своїм новим другом, а потім цей друг поділив пшеків
Тумир Зарівний 23.06.26 Tue 03:37:36 № 520604 >>520597> Чия це цитата, бо щось воно не гуглиться (чи гуглиться в працях поляків лол)> Звісно що на той час у населення західної України було багато резентменту до поляків, анони вище в треді вже ніби писали чому.> Он мій батя з дитинства євреїв сильно не любить, бо у нас місто наполовину єврейське було колись, і він коли малим був бачив як євреї делегували роботу нашим (його мамі) а самі чілили (ну і там багато ще всякого було), то що це значить що всі українці євреїв не люблять, чи що маю їх не любити?> Мені здається ти упа уявляєш як якийсь гомогенний організм об'єднаний в жазі національних чисток і ненависті до не-українців.> Це не так, навіть всередині упа були різні погляди, різні фракції.> Он мені мама недавно фотку брата прабабці довоєнну показувала - в польській воєнній формі.> А під час другої світової він (і ще один її брат) пішли проти москалів воювати і загинули, а прабабця зв'язковою в упа була.> Як думаєш, коли я був малим і сім'я збиралась на кухні чай пити, вони говорили про клятих поляків чи клятих москалів? в мене два прадіда поляки, як же вони з такими поляконенависниками як моя сім'я рішили поріднитись хммм> УПА складалась з багатьох людей з різними мотиваціями і різним досвідом, хороших людей, паганих людей, нейтральних людей, які хотіли різних речей, єдиний знаменник тут це те що вони хотіли незалежну Україну.Ваша родина пам'ятає останній етап існування УПА, бої проти радянської влади, а не перший чи другий етапи, які включали очищення України від поляків одразу після євреїв. Питання в тому, чи можна мати перший без другого.
Серафіон Гаранжа 23.06.26 Tue 04:54:10 № 520606 5 image.png164.43KB, 350x350 BREAKING: Пастори з багатьох найбільших євангельських церков країни заявляють, що Дональд Трампло не відповів на жоден із їхніх телефонних дзвінків з 5 листопада 2024 року, і тепер підозрюють, що Трампло лише удавав із себе християнина заради політичної вигоди.
Богодар Шляхтюк 23.06.26 Tue 06:11:04 № 520607 1 >>520604А можна ссилочку на ці перші етапи існування УПА? Бо щось мені комміпідорами попахує
Браслав Фучко 23.06.26 Tue 06:19:43 № 520608 2 1762521828126.png1.01MB, 1200x630 >>520607Не може такого бути! Поляк ніколи не піде на повідку у коміпідора!
Кир Вигівський 23.06.26 Tue 06:46:37 № 520609 https://www.youtube.com/watch?v=1qNKITZoUFYВчорашній Протиков, до речі. Дуже цікаво
Серафіон Гаранжа 23.06.26 Tue 07:54:07 № 520610 2 {6CE6EE06-B219-4C92-9939-74D9CD176DDE}.png246.99KB, 598x466 81Jm30tJ-1-xPvwC.mp40:29, 2.39MB, 1280x720 Обема🤬🤬🤬
Божан Тимчак 23.06.26 Tue 07:57:13 № 520611 >>520606Так то просто неправильні пастори. З правильними Трампло молився за перемогу (не допомогло)https://www.reuters.com/video/watch/idRW151406032026RP1/
Мирослав Хабло 23.06.26 Tue 08:10:06 № 520613 3 Как говорил Уинстон Черчиль - Все поляки пидорасы а польша говно.
Ратко Бродський 23.06.26 Tue 08:24:13 № 520615 10 >восім лєт чєтирє года терпелі ваши нацисткіє бесчинстваЧек>армія крайова в трусікахЧек>поучєнія старшего брата>старший брат внє крітікіЧек>АК інохда совєршалі малєнькіе ваєниє прєступлєнія, но АК нікада нє билі нацистамі. А УПА совєршалі прєступлєнія всєхда, потомушто билі нацистаміДуже важко стає відрізнити поляка від підорашки, коли в них однакова методичка.
Дядько Наденюк 23.06.26 Tue 08:43:13 № 520616 knees.png230.04KB, 367x247 >>520604пам"ятає, і що?До чого ти ведеш, щоб ми вибачились? так ось, тут анон вже вибачився як боженька >>520595, ні добавити ні забрати.Я тобі навів особисті приклади, експіріенс своєї сім"ї, а ти мені nooo UPA bad. Чия то цитата до речі, ти так і не сказав.На всі аргументи анонів ЧОМУ західняки не любили поляків теж відповіді не було.Факт в тому що ніхто зараз в Україні УПА злочинцями не буде визнавати і на коліна не буде ставати (і я особисто це на 100 відсотків підтримую, якого хуя ми це маємо робити?) , як би Навроцькі не старались, і всі оці намагання довести нам що AK good, UPA bad виглядають як мінімум дивно.До речі your best bet це як раз перемога сосії, тоді точно визнають злочинцями)Хоча ні, є пропозиція, можна одночасно на коліна один перед одним ставати і каятись, ми за волинь і упа, ви за полонізацію, закони грабського і тд (>>520598)а хто перший на коліна стає, а хто другий - можна на чувачі розіграти
Корнило Сірик 23.06.26 Tue 09:04:38 № 520617 >>520436Ти серйозно думаєш що куки кинуть одного з своїх чисто через потужні заяви? Відбрешуться та й все.Тут треба навпаки, працювати на випередження, створити якусь фейкову атаку де "поляки" нападуть і почнуть ущімляти корінний народ України. А там вже можна і ввести війска для спеціальної потужної операції...
Феодосій Вівсянко 23.06.26 Tue 09:10:30 № 520618 3 photo_2026-06-23_09-10-04.jpg59.44KB, 1280x683 Половина Криму залишилася без світла. Було влучання в ТЕЦ, — місцеві ЗМІ.
Феодосій Вівсянко 23.06.26 Tue 09:11:23 № 520619 1 photo_2026-06-23_09-11-03.jpg240.10KB, 960x1280 photo_2026-06-23_09-11-05.jpg111.78KB, 960x720 🍽Патриаршие пруды стремительно теряют культовые рестораныВсего за сутки в самом тусовочном районе Москвы закрылись Ozhi Izakaya и OMG Coffee. За год Патрики лишились двадцати знаковых заведений, включая Lou Lou и Bocconcino.
Людислав Чугуй 23.06.26 Tue 09:43:05 № 520621 3 26771325_m.jpg79.00KB, 600x648 Распятый мальчик, польская версия:https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B0%D1%8F,_%D0%9C%D0%B0%D1%80%D0%B8%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D0%B0
Серафіон Гаранжа 23.06.26 Tue 10:03:09 № 520622 5 image.png407.47KB, 713x540 >>520621Польська влада у 2018 році проілюструвала "Волинську трагедію" та "злочини українських націоналістів" фотографією українського села Сагринь, вирізаного польськими АК і БХ.
Ратислав Кукуріка 23.06.26 Tue 10:13:58 № 520624 1 IMG_20260623_101211_555.jpg79.80KB, 1035x848 IMG_20260623_101301_603.jpg59.43KB, 1280x683 В Керчи горит мазутохранилище Камыш-Бурунской ТЭЦ
Фаласій Недря 23.06.26 Tue 10:36:14 № 520626 2 88 (3).jpg246.03KB, 1200x1600 88 (2).jpg344.34KB, 1200x1600 88 (1).jpg234.46KB, 1200x1600 88 (4).jpg220.56KB, 1200x1600 Будні піхоти в кілзоні Добропілля.
Рафаїл Корнилюк 23.06.26 Tue 10:48:24 № 520627 1 >>520604Ага, справжній пшеполяк в 3 години ночі сере якусь імперіалістичну хуйню про старшого брата, УПА та хароших пшеків.Слухай, поляканий - скажи чій Крим? І зможеш написати, що Рамзанчик Кадиров - гнила дешева проститутка, що сосе за сотку член сіфозного бомжа? Ну так, для перевірки. >
Ратислав Кукуріка 23.06.26 Tue 10:57:20 № 520628 10 VID_20260623_105545_135.mp41:02, 3.08MB, 852x480 Бензовозы едут в Крым
Фаласій Недря 23.06.26 Tue 11:02:25 № 520629 2 8999.webm1:40, 16.06MB, 1920x1080 888 (2).jpg417.05KB, 1920x1080 888 (1).jpg325.83KB, 1920x1080 888 (3).jpg254.15KB, 1920x1080 Траса Донецьк–Маріуполь: «Спартан» палить військові автівки росіян
Полікарп Коховський 23.06.26 Tue 11:03:44 № 520630 >>520628Кекнув, як мвг втекло одночасно з водієм вантажівки, яку захищали
Фаласій Недря 23.06.26 Tue 11:03:55 № 520631 3 275.mp42:44, 19.56MB, 720x1020 88.png35.96KB, 1063x495
Нарад Майданський 23.06.26 Tue 11:08:20 № 520632 >>520631Че именно в Пензе это? Там какой-то царек выслужиться перед Попытом хочет сильно?
Фаласій Недря 23.06.26 Tue 11:08:26 № 520633 2 000.jpg60.00KB, 994x559 000.png101.20KB, 1069x964 >>520596
Фаласій Недря 23.06.26 Tue 11:09:47 № 520634 >>520632ну есть мнение, что тестируют общественное мнение на случай мобилизации , и решили поставить эксперимент в богом забытой Пензе.
Ратибор Кизима 23.06.26 Tue 11:12:08 № 520635 >>520631>>520632Ну це скоріш опробація методів, та перевірка реакцій. Вибрали пензу - як якийсь закуток, де якщо що, можна злити все на місцеву владу. Також скоріш за все там просто очко з планом - тому, їм не дали вибору, типу або так, або відразу на пляшки. З хорошого, пензачі доволі активно протидіють, ну по міркам росіян. Могли би просто мимо проходити. До речі, це можливо тестування умовної альтернативи мобки. Теж варіант з урахуванням тряски та полумер. Тобто ніякої мобки, просто групи оповіщення шукають уклонистів від призиву, та тих, кто не оновив дані в военкоматі. Не бусифікація, а долг родині, або формальні утряски та влк. А, те що після цього, він контракт підписав та поїхав у штурм, так це ДОБРОВІЛЬНО!
Буяк Фещин 23.06.26 Tue 11:13:02 № 520636 >>520631> Че именно в Пензе это? Розділяй і владарюй. Якщо решта будуть впевнені що це тільки в якомусь одному регіоні, то бухтіння буде менше, повіг на пензенських панів. Курочка по зернятку. У нас спочатку теж пакували тільки в селах і малих районних центрах.
Фаласій Недря 23.06.26 Tue 11:16:29 № 520637 3 99 (1).mp41:44, 12.41MB, 720x1280 99 (1).jpg107.54KB, 912x537 99 (1).png129.80KB, 1405x637 99 (2).png77.07KB, 1429x397 MBDA провела успішні пускові випробування ракети CROSSBOW, яку розробляють для України
Сокіл Балабух 23.06.26 Tue 11:17:53 № 520638 2 >>520631Я б дуже цю хуйню не занюхував, по факту на відео мусора пакують мимокрока невідомо за що. Може він дебошир."Просто йшов" і "заставляють підписати" — це все з пальця висмоктано.
Ратислав Кукуріка 23.06.26 Tue 11:18:06 № 520639 1 IMG_9902.mp40:13, 1.04MB, 800x720 >>520630Тигры.У водителя слева какая-то хрень, сначала подумал что то собака или ребенок, но он скорее всего в руке нес что-то длинное типа одежды. Непонятно правда нахрена в такой ситуации, хотя может то чистый костюм в карманах которого деньги, карты, ключи и документы.
Козак Скриняр 23.06.26 Tue 11:21:50 № 520640 1 >>520638Воу. Ты тут по осторожнее с раздумиями. Тут так не принято.А вообще конечно заебали. У рашки все еще есть 1000 вариантов скрыто мобать всяких запасников, служивших, и работающих на гос. предприятиях. Нахуя им бусифицировать рандомных чуханов с улицы? Чисто чтобы поржать?
Фаласій Недря 23.06.26 Tue 11:22:55 № 520641 >>520638ну может и так, но вряд ли бы дебошира стали простые пидорашки у ментов отбивать, это же не чурбаны, которые приехали своего вытягивать, не смотря на то, что он там натворил.
Сокіл Балабух 23.06.26 Tue 11:23:04 № 520643 >>520638>>520640Точніше, в "заставляють підписати" вірю, це вже давно така практика, там цілі бригади з обізянніка набрані.Але що це якесь полювання на перехожих — ні, скоріш за все, приймають бухих дебоширів у звичайному порядку.
Фаласій Недря 23.06.26 Tue 11:24:44 № 520644 >>520640>Нахуя им бусифицировать рандомных чуханов с улицы? Чисто чтобы поржать?Ну так вот анон правильно написал>можливо тестування умовної альтернативи мобки>Тобто ніякої мобки, просто групи оповіщення шукають уклонистів від призиву, та тих, кто не оновив дані в военкоматі
Євфимій Мудрий 23.06.26 Tue 11:27:33 № 520645 2 >"Контакти та відносини перебувають у поганому стані, але не тому, що так чи інакше вчинив президент Навроцький. А тому, що українська сторона, по суті, вирішила знехтувати пам’яттю про жертв та домовленостями, досягнутими у Варшаві", – заявив глава канцелярії президента Польщі Збігнев Богуцький>домовленостями, досягнутими у ВаршавіДУХ ВАРШАВИ не відчуваю.
Фаласій Недря 23.06.26 Tue 11:32:09 № 520646 3 image.png50.17KB, 1039x628 898 (1).jpg30.18KB, 615x459 898 (2).jpg43.47KB, 620x458
Буяк Фещин 23.06.26 Tue 11:37:15 № 520647 9e0.jpg103.74KB, 881x1148 >>520645> вирішила знехтувати пам’яттю про жертв та домовленостями,Як же вони задовбали, переіменуйте вже той підрозділ просто на "героїв Волині" і не доколупаєшся.
Рожнят Андріїшин 23.06.26 Tue 11:38:58 № 520648 Виталий Портников Украинское общество беременно авторитаризмом-XySko0SEtis-(25.01.2018).mp43:00, 17.00MB, 1280x720 uvolnenie-genprokurora-2016.png50.78KB, 1307x296 >>520609Эта хрюканина - тупо копия с других каналов, не о чем смотреть. Самое интересное было бы, если бы он раскрылся, как арестович.
Євпсихій Голованнік 23.06.26 Tue 11:39:43 № 520649 >>520645Жму руку обнімаю https://24tv.ua/zelenskiy-pribuv-do-polshhi-ofitsiynim-vizitom-kim-zustrinetsya_n2973380До речі, а чому Дуче туди взагалі поплівся? По дипломатичному етикету це новообраний президент має до сусідів кататися.
Фаласій Недря 23.06.26 Tue 11:41:45 № 520650 6677.webm1:14, 15.31MB, 1920x1080 66 (2).jpg414.40KB, 1920x1080 66 (1).jpg487.24KB, 1920x1080 66 (3).jpg539.98KB, 1920x1080 Часів Яр
Буяк Фещин 23.06.26 Tue 11:45:00 № 520651 >>520638> Може він дебошир.> "Просто йшов" і "заставляють підписати" — це все з пальця висмоктано.Єрмачна спок, це в Танкерная Разливалия пакували.
Раняк Боюн 23.06.26 Tue 11:45:25 № 520652 >>520636> У нас спочатку теж пакували тільки в селах і малих районних центрах.Якраз таки навпаки - спочатку в містах, а потім вже в селах десь через рік, півтора.
Краматорск-кум Болех Бобровник 23.06.26 Tue 11:47:14 № 520653 >>520639Ебать там vertigo. Absolute cinema.
Браслав Фучко 23.06.26 Tue 11:47:31 № 520654 2 >>520649> До речі, а чому Дуче туди взагалі поплівся?Бо він фартовий?
Грива Матусевич 23.06.26 Tue 11:49:04 № 520655 1 >>520631Бля одіннарод нахуй, що у нас заважають законним діям по мобілізації що у них.😡
Буяк Фещин 23.06.26 Tue 11:55:07 № 520656 3 >>520655> Бля одіннарод нахуйВзагалі дивна ситуація виходить, рандомний микола воювати не хоче і його пхають у бусік.(це іпсо насправді) Рандомні ваньки які хочуть воявати навіть за велике бабло теж закінчилися.(це правда) цікаво (((хто))) ж тоді хоче щоб ця війна продовжувалася? Всієї правди ми не дізнаємось...
Фаласій Недря 23.06.26 Tue 12:01:43 № 520657 1777918500138-1.jpg40.35KB, 811x516 >>520656>(((хто))) ж тоді хоче щоб ця війна продовжувалася
Серафіон Гаранжа 23.06.26 Tue 12:05:44 № 520658 >>520656>(((хто))) ж тоді хоче щоб ця війна продовжувалася?Б-барига?
Буяк Фещин 23.06.26 Tue 12:06:09 № 520659 1 176482_original.jpg1.44MB, 2048x1379 >>520657Добре що прокся яка в треді 24\7 швидко все пояснила, бо я б сам не додумався.
Світлан Федорка 23.06.26 Tue 12:15:59 № 520661 7 >>520656> цікаво (((хто))) ж тоді хоче щоб ця війна продовжувалася?Злонськи вармонгер, даже трампло базовик не смог обуздать кровавую ярость наркомана..........
Ратислав Кукуріка 23.06.26 Tue 12:33:15 № 520662 5 VID_20260623_123248_196.mp40:25, 1.68MB, 852x480 Спалили панцирь
Кир Вигівський 23.06.26 Tue 12:34:00 № 520663 >>520649> а чому Дуче туди взагалі поплівся?Ти серіал "Бригада" дивився? У часи Майдану протестувальники блокували резиденцію Ахметова і пустили слух, що він злякався і втік з Донецька, то Рінат сам, за кермом мерседеса і без охорони до них приїхав.
Ратибор Кизима 23.06.26 Tue 12:39:09 № 520664 1 Це у коняки шиза?Запад хочет добиться прекращения огня, чтобы остановить российское наступление, получить передышку и накачать Украину новой порцией вооружений — ЛавровЙ тут же:⚡Лавров: не хочу даже думать о том, что "Аляска" была задумана, чтобы выиграть время для вооружения Киева, но на деле получилось так, как получилосьТак, ніякої зупинки й не було. Тобто, які предьяви до аляски? Якщо воюємо як воюємо, до де виграш часу? Ну, здайтесь пожалуста...⚡️Танкерная Разливалия готова возобновить переговоры с Украиной с той точки, на которой они остановились — ЛавровПомощник Президента России В.В. хуйла - Юрий Ушаков:Чеченская Пенетрация готова к диалогу с Европейским союзом.
Волох Подда 23.06.26 Tue 12:43:20 № 520665 0622 (1)(64).mp40:21, 26.76MB, 1080x1920 за 20л бенза и двор стреляют в упор
Горгоній Янушевський 23.06.26 Tue 12:45:42 № 520666 >>520664Да це сечка для рядових рабів, насправді вони хочуть підзатянути усе бо гогли їбуть, подождіть поки ми свої перехоплювачі зробимо
Феодосій Вівсянко 23.06.26 Tue 12:52:54 № 520668 photo_2026-06-23_12-52-30.jpg77.42KB, 906x701 ❗️Трампло дав Дуче зелене світло: США закликали діяти «більш сміливо» щодо Пыническая Рухнумия, щоб силою змусити Кремль сісти за стіл переговорів, — джерела The Kyiv Independent📍Трампло більше не вірить, що хуйло погодиться на реальні переговори, тому в приватній розмові закликав Дуче діяти «сміливіше».📍У Києві це сприйняли як сигнал, що США більше не наполягатимуть на постійному стримуванні України.📍Дуче, схоже, переконав Трампа, що хуйла до переговорів можна змусити лише силою.📍Україна запропонувала Трампу особисто організувати зустріч Дуче та хуйла у США. Американському президенту ця ідея сподобалася, хоча швидкого саміту поки не очікують.📍У Києві переконані, що останні військові успіхи змінили ставлення Трампа — Україна більше не виглядає стороною, яку можна змусити погодитися на будь-які умови кремля.📍Фінальний сигнал Вашингтона для Москви прозвучав максимально прямо: «Мастурбековая Дилдожония повинна укласти угоду».Єдина мова, яку в кремлі справді чують, — це мова сили. І Трампло це нарешті усвідомив. Тепер війна повернеться туди, звідки її й принесли 🔥
Владислав Врублевський 23.06.26 Tue 12:54:29 № 520669 8 23434232434.mp44:18, 28.48MB, 1024x576 Ебка Крыма 🔥глибинні розв-ударні безпілотники "Оріон" - 3 одиниці, носії керованих авіабомб та малорозмірних крилатих ракет, нп Керч, АР Крим, 1 ОЦ СБС🔥Нафторезервуари на Керченській (Камиш-Бурунській) ТЕЦ, нп Керч, АР Крим, 1 ОЦ СБС🔥ЗРГК "Панцирь-С1", нп Багерове, АР Крим, 1 ОЦ СБС🔥Пускова установка С-300, нп Курортне, АР Крим, 1 ОЦ СБС🔥РЛС "Небо-У", нп Керч, АР Крим, 1 ОЦ СБС🔥Зенітна установка ЗУ-23-3, нп Курортне, АР Крим, 1 ОЦ СБС🔥Електропідстанція ПС 330/110 кВ "Західно-Кримська", нп Кар'єрне, АР Крим, 427 ОБрСБС "Рарог", 413 оп СБС "Рейд"🔥Навчальний полігон пілотів БпЛА 4 омсбр в оп (У) "Дзержинськ", нп Дебальцеве, Донецька обл, 20 Обр СБС "К-2"🔥Газорозподільча станція "Сімферополь", нп Трудове, 1 ОЦ СБС🔥Цистерна з ПММ, нп Горлівка, Донецька обл., 20 Обр СБС "К-2"🔥Логістичний транспорт ворога, нп Приазовське, Запорізька обл., 412 ОБр СБС "Nemesis"🔥Логістичний транспорт ворога, АР Крим, Донецька, Луганська, Запорізька та Херсонська обл, загін "13" 414 ОБр СБС "Птахи Мадяра", 20 Обр СБС "К-2", 412 ОБр СБС "Nemesis", 1 ОЦ СБС
Владислав Врублевський 23.06.26 Tue 12:56:12 № 520670 3 Свисток.jpg88.49KB, 1077x1280 Свисточная Кармания
Ратислав Кукуріка 23.06.26 Tue 12:56:42 № 520671 1 VID_20260621_183637_446.mp40:44, 2.00MB, 480x480 >>520640>>520638Как крыть будете? Ципсо, ии?
Владислав Врублевський 23.06.26 Tue 12:58:49 № 520672 Теорема17.jpg110.76KB, 907x1280 Теорема как всегда беспощадна
Ратислав Кукуріка 23.06.26 Tue 13:00:34 № 520673 >>520672> теоремаКрысчанам заготовить пакеты на толчок
Гал Трищак 23.06.26 Tue 13:03:44 № 520674 2 >>520638>>520640Альо блять, уже під 2 десятка подібних відосів і всі пензенські пабліки бухтят шо крутять саме на контракт. У мене самого на початках сумніви були, але зараз вони всі розвіялись - в пензі реально почали локальну бусифікацію. І щось мені підказує що восени саме так будуть робити на всій території рашки. Ніхто не буде об'являти загальну мобку, а просто одночасно почнеться бусифікація в усіх містах крім столиці по такому ж принципу.
Козак Скриняр 23.06.26 Tue 13:06:33 № 520675 2 >>520668В каждое предложение где встречается имя Трампло надо добавлять слово "сегодня".>Сьогодні трампло більше не вірить, що хуйло погодиться на реальні переговори, тому в приватній розмові закликав Дуче діяти «сміливіше».
Країло Голубець 23.06.26 Tue 13:06:38 № 520676 >>520668> Трампло більше не віритьце на 2 дні чи на 2 тижні?
Ратислав Кукуріка 23.06.26 Tue 13:08:09 № 520677 IMG_20260623_130447_799.jpg100.79KB, 800x917 >>520674На кавказе не будет стопудово, в прошлый раз там было очень горячо.В москве почему нет, она большая, понятно что не на рублевке а в днищерайонах и городах-спутниках.
Грива Матусевич 23.06.26 Tue 13:11:57 № 520678 4534и.png337.37KB, 430x382 >>520677Що це за сміхуйочки?
Фаласій Недря 23.06.26 Tue 13:12:42 № 520679 >>520669у пидорашек ППО там осталось в живых вообще? что-то признаков жизни не наблюдается.
Фаласій Недря 23.06.26 Tue 13:14:45 № 520680 1 9 (1).jpg128.92KB, 1252x730 9 (1).png107.42KB, 1048x885 9 (2).png21.56KB, 1012x217 Ситуація в районі Лиману
Козак Скриняр 23.06.26 Tue 13:19:46 № 520681 1 >>520644Нахуя им это тестировать если им не нужно это использовать на текущем этапе? Они как нехуй могут организовать скрытую мобку - разослать по заводам моб группы, а директорам завода приказать не бухтеть. В конце концов ДО тупого бусифицирования они могут начать разсылать повестки ВСЕМ а не только резервистам - законы уже переписаны так что там за неявку пизда. Нахуя начинать сразу с бусификации от которой точно будут бухтеть и точно будет куча видосов?
Гал Трищак 23.06.26 Tue 13:20:14 № 520682 4 IMG_8467.mp40:04, 845.84KB, 848x752 Ось і відос з воронежа. 3 шторміка смачно влетіло. Число не парне, значить мінімум 1 збили. Але заводу пизда. Тандемна бч єбурить нутрощі а не фасад, то ж ми можем бачити навіть стоячі стіни але всередині перекриття склалися і все засипали.
Гал Трищак 23.06.26 Tue 13:23:28 № 520683 >>520681> Они как нехуй могут организовать скрытую мобку - разослать по заводам моб группы, а директорам завода приказать не бухтетьОчевидно не можуть. З заводів вихватують людей з 22 року. Зараз вже настільки великий дефіцит робітників що більше нема кого хапати без закриття цих заводів, навіть завоз індусів і таджиків сотнями тисяч не допомагає
Козак Скриняр 23.06.26 Tue 13:26:48 № 520684 image.png575.09KB, 832x690 >>520682Вообще на фламинго больше похоже - над хвостом видно какую то надстройку. У шедоу хвостовые рули оче маленькие.Но скроее все же шедоу т.к. если бы был фламинго то об этом уже везде писали
Гал Трищак 23.06.26 Tue 13:32:06 № 520686 1 >>520684Та нє, вже офіційно сказали що шторми. В такій якості відоса нема смислу деталі вишукувати.Фламінго все ж наша єдина ракета на 1000км+ і вже пройшла етапи тестів, то ж її юзати не будуть по ближньому тилу русні, це нераціонально, коли є інші засоби (нептун, шторм і фп1)
Ратислав Кукуріка 23.06.26 Tue 13:32:27 № 520687 2 IMG_20260623_133133_504.jpg61.58KB, 1202x720 Бензиновая Отсосалия
Гал Трищак 23.06.26 Tue 13:38:11 № 520689 5 image.png1.26MB, 1200x1200 Цікаво шо під шумок вчора ще й отакий мєлзавод в белгородській області роз'єбали.
Полікарп Коховський 23.06.26 Tue 13:45:27 № 520690 >>520656>расіянє нє хотят ваіватьХто тоді просочується через лбз? ЗСУ майже постійно в обороні на лбз. Атакуємо тіко тили дронами.
Феодосій Вівсянко 23.06.26 Tue 13:47:10 № 520691 2 original.png710.85KB, 1662x853 Onlyfans та Pornhub платять податки в Україні, але поліція при цьому "пресує" моделей, - кріейторкаБільшість українських моделей з індустрії для дорослих живуть за кордоном або планують виїжджати з України через ризик кримінального переслідування за виготовлення порнографії.Про це заявила OnlyFans-модель Юлія. Юлія працює з-за кордону, хоч податки, зокрема, сплачує в Україні."Як я аналізую, вони точно мають визначити, чи модель живе в Україні, - говорить Юлія. - Бо, наприклад, в мене, здається, вони теж робили контрольні закупки, але толку немає. Тому що вони не прийдуть до мене до хати з обшуком.Тобто вони визначають, чи модель живе в Україні. Вони, скоріш за все, з нею спілкуються, втираються в довіру. І вона розповідає, що живе в Україні зараз. І потім вони роблять ці контрольні закупки. А є моделі, які ведуть OnlyFans і вебкамлять з України, і вони це не приховують - таких перших, скажімо так, накривають. Наприклад, мій друг знімав порно за кордоном і повернувся жити в Україну. Це було давно, знято було за кордоном, але сам акаунт зберігся. І коли він приїхав в Україну, до нього прийшли з обшуками, вибили двері, то він заплатив хабар 10 тисяч доларів".Читайте: Поліція заплатила $63 за порноконтент харків’янці: її засудили до трьох років з іспитовим терміномЗа словами дівчини, більшість українських моделей, з якими вона спілкується, живуть за кордоном або планують виїжджати з України."Я в кого не питаю, то чую: ми за кордоном, я в Америці, я в Канаді, я в Польщі, я в Іспанії, я в Німеччині. Мені також пишуть дівчата, які хочуть купити в мене консультацію, бо скоро виїжджаю за кордон. Багато хто збирає гроші на нелагальний виїзд, якщо це пара.Говорять про захист суспільної моралі. Якщо вони дійсно так сильно переживають за суспільну мораль, то їм треба заборонити взагалі існування Onlyfans, PornHub... А так, ці платформи вже сплачують податки, але поліція при цьому пресує моделей, які там фактично працюють, і може під цим приводом пресувати будь-кого", - підсумувала вона.
Полікарп Коховський 23.06.26 Tue 13:51:57 № 520692 >>520681>Они как нехуй могут организовать скрытую мобку - разослать по заводам моб группы, а директорам заводаВони це і зробили ще в 2022. Все, ця карта вже розіграна.
Путята Бідило 23.06.26 Tue 13:52:55 № 520693 2 image.png91.75KB, 480x270 >>520691> Говорять про захист суспільної моралі. Запам'ятайте, дітки - той хто більше усіх кричить про захист суспільної моралі є самий хтивий, девіантний, аморальний збочинець, з тих яких навіть копро вже не вставляє. Колись совки ставили на фільм плашку 16+, якщо там навіть гола жіноча п'ятка або коліно, а самі пойобували школярок-комсомолок.
Ратислав Кукуріка 23.06.26 Tue 13:53:26 № 520694 VID_20260623_135210_646.mp40:06, 2.19MB, 848x464 >>520691Это байт инцелов?
Путята Бідило 23.06.26 Tue 13:54:13 № 520695 >>520681> Они как нехуй могут организовать скрытую мобку> им не нужно это использовать на текущем этапеТи так кажеш, наче в тебе на руках якісь дані є, доповіді, БЧС, що вони можуть а що не можуть.
Козак Скриняр 23.06.26 Tue 13:55:28 № 520696 1 >>520692Хуита манямирковая. Нихуя она не разыграна. Вот у нас она разыграна когда заводы уже платят фейковым работникам чтоб уменьшить процент забронированных и реальных не забрали. А у них повторяю, забирали только резервистов и всяких с важными военными специальностями. И то не бусификацией, а через повестку
Гал Трищак 23.06.26 Tue 13:58:18 № 520697 2 >>520690ти реально думаєш підорашки добровольно на штурми йдуть? єбать дебіл....
Горгоній Янушевський 23.06.26 Tue 14:00:49 № 520699 >>520692На регіони по хуй, там хоч що робитимуть, реальної мобки не було, просто розіслали повістки, на авось може якийсь лох і прийде і підпише.
Путята Бідило 23.06.26 Tue 14:03:53 № 520701 3 >>520696> А у них повторяю, забирали только резервистов и всяких с важными военными специальностями. И то не бусификацией, а через повесткуОго, історіі всє охуітєльнєє і охуітєльнєє. А ті підари яких я допитував, чогось казали що вони ніхуя не резервісти. Один посрався з дружиною - пішов контракт підписав, другий поїхав в мацкву, підписав контракт бо там виплати більше і він повірив що "не штурм", але воно трохи щось пішло не так, третій - тупо дід бомжара без постійного місця проживання, тинявся, жив в гуртожитку при якомусь технікумі, попався. Четвертий нажерся горілки, його прийняли, притарабанили у відділок, наполегливо запропонували підписати контракт, що він і зробив. Коротше з двох десятків яких я допитував тільки один був такий як ти описуєш - рєзєрвіст, ахвіцєр, командир взводу. Всі інші - бічі, біомусор, які навіть два слова зв'язати не можуть - їх було важко допитувати навіть не тому що вони в піонерів грали, а тому що тупі як пробка.
Козак Скриняр 23.06.26 Tue 14:10:30 № 520704 1 >>520701Куда ты лезешь, маня? Все что ты описываешь как раз подпадает под скрытую мобку+заваливанием баблом. От этого до хватания людей на улицах им еще очень далеко, незачем перескакивать
Путята Бідило 23.06.26 Tue 14:15:59 № 520705 >>520704В тебе забув спитати, куди мені лізти, щеня. Я тебе ще раз, блядь, питаю, в тебе якісь конкретні дані на руках? Доповіді з руснявих воєнкоматів, соц-демки, БЧС? Чи ти просто так "почувствовал" що в них там? Є така хуйня як підрахунок бойових спроможностей, коли ти рахуєш що може твій підрозділ, а що може підрозділ противника навпроти тебе, щоб його підрахувати мені потрібно знати що є в противника, так ось, в мене є БЧС, в мене є їх штатка з призвищами, посадами, званнями, є ОШС, я навіть знаю скільки і коли поповнення їм прийде і в який період. На основі оцих КОНКРЕТНИХ данних, я щось можу розрахувати. На основі відчуттів щось рахують тільки ворожки та тарологи на 1+1. Ось тому я і питаю, в тебе є якісь конкретні дані?
Мешко Ячмененко 23.06.26 Tue 14:23:55 № 520707 1 >>520706>Пака исшоТак зараз Ельвіру доїдять, станок увімкнут, стануть значно ближче.
Грива Матусевич 23.06.26 Tue 14:26:19 № 520708 3 image.png356.81KB, 778x722 korch111.png656.17KB, 900x500 725397784_122117369973023422_3508875262731372448_n.jpg240.74KB, 1365x2048 >>520694Це хлопці за традиційні ціності виступають? Таке враження наче вони нехочуть до гейропи приєднуватися чі вступати туди.
Марк Сусович 23.06.26 Tue 14:27:31 № 520709 7 >>520706>слабо ебут. потешненько. так, на пол шишечки. почти не чувствуется. а вот в 90е ебали знатно. а сейчас не очень.
Дніпро на зв'язку Балкан Скриняр 23.06.26 Tue 14:28:18 № 520711 4 >>520708Да, выступают. Нет, не хотят.Да, за традиционные украинские ценности.Нет, традиционные ценности в монте-пиго им не нравятся. Мне, кстати, тоже.
Богатир Мудрук 23.06.26 Tue 14:28:44 № 520712 3 >>520706>пацієнте, у вас пряма кишка випала>ну по підлозі як у після пляшки не волочеться як того разу, так шо норм, в штаніну заправлю і харашо
Дніпро на зв'язку Балкан Скриняр 23.06.26 Tue 14:31:42 № 520713 >>520706Там вообще смешной пост с призывом думай_те.>Друзья! Ацтавить панику! Свистать всех наверх!Не из таких переделок вылазили. Пока еще даже до святых 90х далеко в плане жизни мирных граждан.Старайтесь больше думать собственной головой, анализировать и размышлять. Не надейтесь что за вас подумает какой нибудь чиновник. Основная задача чиновника сегодня и всегда, думать как бы его не трахнули. А раз интернет пока еще работает, трахнуть сегодня можно любого чиновника. За дело ессно, а не за ваши хотелки. Лето будет летом воюющей страны. Не лучше и не хуже предыдущего лета. Просто чуть больше населения прочувствует чем отличается жизнь гражданина воюющей страны, от жизни мирной. Поэтому не бздеть, прорвемся!
Серафіон Гаранжа 23.06.26 Tue 14:32:57 № 520715 image.png221.95KB, 1280x741 Хтось юзав? Ап ту 1000 це 100?
Полікарп Коховський 23.06.26 Tue 14:34:10 № 520716 1 >>520697>нещасних росіян гонять в штурмаВійна пині?
Ратислав Кукуріка 23.06.26 Tue 14:38:04 № 520717 1 VID_20260623_100806_282.mp40:06, 2.26MB, 1280x720 >>520716Заградотряды.Они добровольно идут на войну в надежде заработать, не против аполитично поубивать украинцев, но конкретно в штурма идут под пытками и угрозой убийства.пидорусская рулеточка короче.
Фаласій Недря 23.06.26 Tue 14:43:17 № 520718 1 1744909598448-0.png686.32KB, 512x671 >>520713>Просто чуть больше населения прочувствует чем отличается жизнь гражданина воюющей страны, от жизни мирной.
Ратибор Кизима 23.06.26 Tue 14:43:51 № 520719 >>520715Вони оптику заводять та коробочку гігабітну ставлять тобі в квартиру. Якщо у тебе далі від коробки гігабітне - то як пощастить від 100 до 1000. На 300-500 можна надіятись. Вони тобі при підключені тест проведуть. Там дід виліз:Наразі я не бачу підстав для переговорів із Дуче, українська влада зараз «неадекватна», — хуйлоВін також додав, що Затриднязащеку Бралия вісім років терпіла та намагалася домовитися, але згодом була змушена стати на захист людей Донбасу🔵 стверджує, що армія Ссаная Снигерия «тисне» на всіх напрямках фронту;🙈вс Толерантная Дружбонародия сейчас «добирают» Константиновку — хуйло.▶️ Рейтинги западных политиков, выступающих за конфронтацию с Хуйловская Выбиралия, катастрофически снижаются, указал хуйло.Ну короче - надія на пропетляти в манямірке, почекати доки Мерца інопланетяне змістять, та потавлять Сару чи АДГ. Та ось тоді потужно поділити.
Ратибор Кизима 23.06.26 Tue 14:45:48 № 520720 >>520719А ще на 0 - не вірь, це розводка, або якась хитра акція. Ну коли я підключав, там теж був нуль, але по ітогу, за перший місяць вони виставили. плюс раніше у них був прям великий лаг з підключеням 2-3 тижня черги.
Країло Голубець 23.06.26 Tue 14:48:08 № 520721 >>520481я все таки подивився гавна поїв: за нас зайшов. і схоже на довгоrejoice!
Євфимій Мудрий 23.06.26 Tue 14:48:30 № 520722 >>520704Тільки по причині того, що гомоармія ніхуя не працювала для іміджу і закидує м'ясом контрактників наші дрони, протидія мобці там може бути куди серйозніша, ніж наше повернення з СЗЧ в топ-бригади.
Гал Трищак 23.06.26 Tue 14:50:11 № 520723 1 >>520721Арестович в цьому плані як компас - завжди показує правильний напрям. Якщо сумніваєшся хто зараз у війні виграє - подивись за кого топить арестович.
Серафіон Гаранжа 23.06.26 Tue 15:01:10 № 520725 3 image.png701.07KB, 1200x675 3.jpg121.27KB, 735x1178 Breaking: СБУ викрили Сівковича!
Ратислав Кукуріка 23.06.26 Tue 15:05:09 № 520726 5 VID_20260623_150448_643.mp40:42, 2.75MB, 852x480 >>520698
Діля Соловейко 23.06.26 Tue 15:05:15 № 520727 3 video_2026-06-23_15-02-01.mp40:44, 9.49MB, 720x1280 Побита голова, подерті руки, стесаний поперек, брудні й перебиті пальці — у такому стані до лікарні Кропивницького в січні 2026-го прийшов 35-річний Олександр Семенов. Він розповів, що втік з 425 окремого штурмового полку «Скеля», де з нього знущалися, били, привʼязували до квадроцикла і тягнули по землі. На відео, яке зробили місцеві лікарі, чоловік сказав, що став свідком щонайменше девʼяти суїцидів у підрозділі, коротко описав їхні обставини і назвав імʼя одного з померлих. Відео, що є в розпорядженні «Бабеля», зняли 23 січня 2026 року, а вже за кілька днів Олександр Семенов помер у лікарні. Офіційна причина смерті — пневмонія. «Скеля» — найбільший штурмовий полк у ЗСУ. Неофіційно його ще називають «полком Сирського» — він не входить до жодного корпусу, а напряму підпорядковується вищому командуванню. «Скеля» брала участь у найскладніших боях російсько-української війни. Попри це і бойові заслуги, полк часто критикують військові, журналісти і близькі тих, хто туди потрапив. Через звинувачення у великих втратах за полком закріпилася репутація «мʼясного». Однак людей «Скеля» втрачає не лише на полі бою, а ще до бойових — під час військової підготовки.«Бабель» вивчав це питання майже два місяці. За останні пів року в навчальних центрах «Скелі» «Бабель» нарахував 26 смертельних випадків. Більшість з померлих чоловіків не пробула в полку й місяця. Офіційна причина смерті здебільшого — пневмонія.
Ратислав Кукуріка 23.06.26 Tue 15:10:47 № 520728 1 VID_20260623_123052_099.mp40:22, 8.33MB, 1280x720 >>520664Администратор даёт слово йеменскому журналисту:Пожалуйста, Йемен.Лавров:Нет, Йемен хитрый, к херам собачьим, всё уже...Помощник Лаврова:Йемен, Йемен...Йеменский журналист:Я бы хотел поблагодарить за дипломатическую активность Тюремный Швабростан.
Злат Сандуленко 23.06.26 Tue 15:11:59 № 520729 image.mp40:21, 2.32MB, 576x1024 Російськи піздюки передають СОУ «дякую» за накращиї мотосезон в їх житті.
Владислав Врублевський 23.06.26 Tue 15:15:28 № 520730 2 Ебка Крыма 23.06.2026 (2).mp40:37, 18.89MB, 1280x720 32423234.png1.44MB, 948x1346 Дайте им уже пожить!
Жаданець Гасюк 23.06.26 Tue 15:18:17 № 520731 ⚡ГУР МО України інформує: на тимчасово окупованій території Херсонської області російські загарбники навмисно створюють умови для поширення збудника сибірської виразки.Йдеться про звезення туш інфікованої сибірською виразкою худоби до скотомогильників в окупованому регіоні. Загалом таких об’єктів тут налічується до пів сотні, з них найбільшу загрозу становлять близько десяти, зокрема — скотомогильники, розташовані в районі населених пунктів Асканія-Нова, Скадовськ, Залізний Порт.Заражених тварин росіяни позбуваються без дотримання жодних санітарних норм. Худоб’ячі туші не спалюють, а просто закопують. Багато об’єктів знаходяться у вкрай занедбаному стані поблизу доріг та населених пунктів — відстань окремих об’єктів до житлової забудови становить менше ніж 1 кілометр.Захоронення інфікованої худоби не мають ані глухих огорож, ані інших захисних споруд. Ґрунти на могилах з часом осідають, однак необхідного для забезпечення біологічної безпеки обслуговування скотомогильників російська окупаційна адміністрація не здійснює.Частина об’єктів розташована на територіях з високим рівнем ґрунтових вод, що додатково збільшує ризики поширення збудника сибірської виразки, який може зберігати життєздатність у ґрунті від кількох десятків до сотні років.Безконтрольне захоронення інфікованої худоби та ігнорування заходів безпеки на скотомогильниках з боку російських окупантів — пряма загроза для цивільного населення на тимчасово поневолених територіях, а також для аграрного сектору Херсонщини — через підвищену небезпеку зараження ґрунтів і здорових тварин.Навмисне або халатне створення умов для спалаху сибірської виразки ― ще один злочин держави-агресора росії, що може трактуватися як акт біологічного тероризму проти цивільного населення на тимчасово окупованих територіях України.Не виключено, що Затриднязащеку Бралия може використати скотомогильники для проведення підривної операції під чужим прапором”, що крім кінетичного впливу на об’єкти концентрації джерел сибірської виразки міститиме також інформаційно-пропагандистську складову ― наприклад, звинувачення України у виготовленні/застосуванні так званої “біологічної” зброї.
Владислав Врублевський 23.06.26 Tue 15:19:14 № 520732 1 Долбят.webm0:14, 827.58KB, 426x234 Ребята на фронте долбят каждый день. Каждый божий день - хуйло
Грива Матусевич 23.06.26 Tue 15:20:06 № 520733 1 >>520711Чому б їм не зібратися та не прослідувати в таможний союз там традиційні ціності прямо на рівні держави декларуються.
Ратислав Кукуріка 23.06.26 Tue 15:22:06 № 520734 IMG_20260623_152031_507.jpg126.03KB, 1280x853 СБУ затримала дезертира, який наводив російські атаки на оборонців ЗапоріжжяНим виявився місцевий мобілізований, який самовільно залишив військову частину і пішов на співпрацю з ФСБ.Встановлено, що у месенджері на нього вийшов співробітник ФСБ і запропонував співпрацю.Після вербування агент почав збирати для рашистів дані про місця дислокації Сил оборони.Задокументовано, як агент позначав на гугл-картах розташування потенційних «цілей» і відправляв відповідні скріншоти російській спецслужбі.При обшуку в нього виявлено два мобільні телефони, які він по черзі використовував для законспірованих контактів з ФСБ через анонімний чат у месенджері.>>520727Интересно, просто так избивали, или была какая-то причина?
Путята Бідило 23.06.26 Tue 15:22:14 № 520735 image.png205.30KB, 333x238 image.png563.54KB, 415x739 >>520731
Вакула Нечипоренко 23.06.26 Tue 15:27:01 № 520737 https://babel.ua/texts/127938-shturmoviy-polk-skelya-maye-boyovi-zaslugi-i-dobre-zabezpechennya-a-shche-kazhut-ochevidci-tam-katuyut-i-zabivayut-lyudey-na-smert-rozsliduvannya-babelya
Жаданець Гасюк 23.06.26 Tue 15:28:06 № 520738 2 original.jpg95.65KB, 970x1081 ⚡Воїнам на Костянтинівський напрямок терміново потрібні генератори, зарядні станції і Starlink: триває збір коштів, - волонтерка Юсупова Джерело: https://censor.net/ua/p4009794
Путята Бідило 23.06.26 Tue 15:28:08 № 520739 2 >>520729Mad Max - початок. Скоро ці піздюки будуть відсмоктувати бензин з дідової шохи, з криками "запомнітє меня!!!", а дід буде хуярити їх з рушниці, але без солі.
Діля Соловейко 23.06.26 Tue 15:29:47 № 520740 5 video_2026-06-23_15-29-16.mp40:20, 1.67MB, 720x1280 video_2026-06-23_15-29-11.mp40:13, 1.79MB, 720x1280 IMG_1035.mp40:21, 4.32MB, 848x464 >>520734> Интересно, просто так избивали, или была какая-то причина?Причина - стандарти НАТО
Путята Бідило 23.06.26 Tue 15:34:33 № 520741 1 >>520732Йому просто роблять операцію по протезування внутрішнього стрижня.
Фаласій Недря 23.06.26 Tue 15:38:34 № 520742 1 16626686542801.png62.32KB, 536x377 >>520719>вісім років терпіла та намагалася домовитися, але згодом була змушена стати на захист людей ДонбасуЧтобы уничтожить этих "людей Донбасса" в мясных штурмах?
Калистрат Кайда 23.06.26 Tue 15:51:11 № 520743 6 >>520691>тред: война в Украине>пост: проблемы шлюхты, по-моему, перепутал (с)
Рукомир Замора 23.06.26 Tue 15:58:06 № 520745 4 >>520737лютий піздєц в найкращих традиціях підарахо-армії, недарма одина з улюблених частинг сирного дегенерата
Ратибор Кизима 23.06.26 Tue 16:12:17 № 520746 2 >>520745Встану на захист. А які варіанти? Це буквально частина затикання горящої сраки, причому сходу. Тобто у них задачи рівня висунутись туди сьогодні, завтра зранку штурмовати там. Або сходу деблокувати наші частини. Або пробивати коридор як в Покровськ з тою колоною. Це ж некомполка генерує такі задачі, а генеральний штаб-головнокомандувач-командувач напрямком. Особовий склад на ці задачі - наловлені у бусик + різні мутні типи, від яких відмовились інші підрозділи (умовні наркоти, алкоти, косильщики на больнічку). Отже як би ти, в стислих термінах місяцю, таку піхоту на штурми в горячу сраку мотивував?
Рукомир Замора 23.06.26 Tue 16:21:42 № 520747 7 >>520746Трійці і Азову не треба мобілізованих страчувати для того щоб бути ефективними. Але йобаний руснявий дегенерат побудував собі копію вагнера/штормз а його ще й захищають
Путята Бідило 23.06.26 Tue 16:26:35 № 520748 3 >>520747То ти просто про Трійку та Азов знаєш лише з бігбордів та шоу Двіж.
Царук Віцюк 23.06.26 Tue 16:32:14 № 520750 6 >>520746>встанураком или на колени?если жопа горит и нужно прямо затыкать - это проблема планирования, в первую очередь планирования.пожелаю тебе стать такой мясной затычкой, по справедливости
Світлан Федорка 23.06.26 Tue 16:34:39 № 520751 1 >>520746Та не чел, это пиздец.Единственное как это можно оправдать - не ломать что работает, но это тем не менее лютый пиздец и всех, кто это устраивает, нужно под шконарь заслать.Опять же, у тройки выходит и без этого.
Дідилець Черінько 23.06.26 Tue 16:39:16 № 520752 1 >>520737Ну Дуче казав що треба було кістьми лягти за Крим. Не зовсім Крим але...
Ратибор Кизима 23.06.26 Tue 16:52:43 № 520754 >>520747>>520751Азов - з 14 року. Вони вклались в ідеологію, та навіть зараз мають добряче бійців по рекрутингу, навіть тих, хто недоступний для бусифікаторів.Трійка - аналогічно, та чудово вклались в імідж 22-23, ну й 24-25. Скелі треба штурмовики-закреп ось зараз, не в 28 році, а зараз. Ну, а про дебільні накази, горящі пройоби та інше - я не захищаю, та вважаю, що головкома та його команду треба міняти. але не по принципу гаданія від Феншуй, або лояльності, а по принципу детального аналіза, співбесід, та розвантаження посади головкома. Щось подібне хоче зробити міністр, по чуткам, але поки що там Мала Токмачка, тому це в довгий ящик. Але ситуація така, яка є.
Ратибор Кизима 23.06.26 Tue 16:57:51 № 520755 >>520754Доречі - ось, чого вони у Констаху упоролись, й форсують як можуть. 🤡Україна прагне вплинути на енергоресурси та туристичний сезон своїми ударами. "Київський режим" втрачає території, — хуйло❕Киевский режим теряет одну территорию за другой, сообщил хуйло.Розклад скоріш за все такий, щоб до звінка Трампу + Віткушнеру дати залізобетонні пруфи на місто, та екстраполювати це по типу, все рівно вони дожмуть, отже давить на Дуче, хай віддає Донбас.
Рожнят Додь 23.06.26 Tue 17:01:58 № 520756 4 >>520697Підорашки добровольно йдуть вбивати українців. Просто у процесі цього вони іноді дізнаються що це небезпечніше ніж вони думали і саме тут починають даваити на пожалійку.
Собко Гамаюн 23.06.26 Tue 17:13:06 № 520757 2 1651568748549.mp40:24, 8.17MB, 360x640 >>520697Так. Нам дуже сильно шкодять оці гнилі базари про те, що "вони всі за гроші, тому що їх пиздять, а не то б вони всі з´їбали". Ні, вони ідейно оброблені, вмотивовані і йдуть сюди з чоткою ціллю "мачіть панов". Ось подивись на це животноє — воно ж не за гроші і не по примусу, воно цілком свідомо йде "праучіть панядь".
Войнило Чугуй 23.06.26 Tue 17:14:47 № 520758 >>520747Ну в Скале просто специфический контингент вроде судимых, радикальный ухылянтов, буйных алкашей, солевичков. Поэтому и дисциплину там поддерживают жёсткими методами, отбирают телефоны, вывозят в магазины стадом раз в месяц.Идея к слову не нова, можешь почитать про порядки службы в Иностранном Легионе или в легионах Рима, где могли казнить за сон на посту или неправильное поведение в бою.Ну и плюс в ЗСУ такие подразделения считай единственный способ воздействовать на всяких нарушителей порядка, вот бухает чел на позиции, и втягивает в это сослуживцев, мб даже за оружие хватается и по сути ему похуй на задувки, угрозы посадить и все такое. А вот угроза перевода в ШВ действует намного лучше, расслаблена там уже не будет такого.
Жослав Білоштан 23.06.26 Tue 17:18:13 № 520759 2 >>520746Не треба драматизувати. Скелі потрібне м'ясо для виправлення чужих та своїх помилок. От і все. Так як декомусь "впадло", то розплачуватись життям за це "впадло" будуть учора наловлені бусами миколи, що неіронічно просто "хотіли жити".Тобто, людей просто посилають на смерть, тому що вони народились не там, де треба було (Україна, замість Нідерландів, наприклад). І тому вони повинні стати розхідним матеріалом для кабанчиків. Велком ту соціальний дарвінізм та закон джунглів. Здобули. Прямо класика регіону, що 100 років назад, що 300.У вагінер та інші сміттєві полки на роль м'яса хоча б волонтерів та зеків набирали (деяких зеків заставляли, щоправда), але із Скелею взагалі порівнювати тупо, адже у скелю може потрапити хто завгодно. СЗЧ, продавець, художник, слюсар, дотер і т.д.
Путята Бідило 23.06.26 Tue 17:31:04 № 520761 9 >>520750>>520751От мужики, я вас читаю, я в принципі розумію ваше обурення, але ви такі розумні що пиздець, але ви трохи не розумієте специфіку і з чим доводиться стикатися, коли працюєш з особовим складом. Коли мені довірили взвод, в мене було 28 бійців, хтось з бойовим досвідом, хтось без, дві третини було алкаші та наркомани, алкаші та наркомани в свою чергу ділилися на тих хто щось вміє і робить, і тих хто хуй на усе клали. От з такими людьми я виконував бойові завдання, більш менш успішно, навіть великих втрат в мене не було, АЛЕ. Ви навіть не уявляєте як важко спілкуватися і когось в чому переконати, особливо не робити хуйні. Основний контингент в мене був дядьки 35+, 40+, 50+, яких вже не виховаєш, вони вже спрацьовані, в них вже свої переконання яких не зміниш. І от в тебе воїн нажерся, тебе за це єбуть ротний з комбатом, мають не виймають. Ти йдеш до алкаша і намагаєшся з ним нормально поспілкуватися, він тобі в очі пиздить, клянеться та божиться, що "та єбать, командир, всьо, більше не піду на позиції п'яним". День виходу, ти бігаєш з замиленою сракою, перевіряєш чи усі все взяли що треба, одним вухом слухаєш що там за задачі ротний нарізає. Приходе це хуйло з яким ти бесіду проводив - п'яне в дупель, за що отримує від мене ляща і закидується в бтр. А потім я ще два дні мав з ним гембель на позиціях поки завів хлопців, поки попали під обстріл поки цей єблан губився по посадці і падав постійно. Це пиздець, я більше всього ненавидів оці моменти заходу і виходу з позицій, сама нервова частина.І от хуй що ти йому докажеш. Комбриги часто люблять оцю хуйню "працюйте з особовим складом", вони вважають що ти скажеш їм якусь магічну фразу і бійці такі "єбать, командир, да ми зараз усіх підарів лопатами виріжемо!", а нема такої фрази, немає панацеї. Я чотирьом дорослим дядькам назначав старшого на позиції, а вони як діти тикали один на одного і казали "та єбав я бути старшим".Більше того, був у мене підлеглий, покійний вже на жаль, бухав як кінь. Я його спочатку шукав по селу, знайшов, питаю, мовляв, якого хуя? Він мені каже мовляв, у дружини проблеми зі здоров'ям. Я йому кажу типу, їй легше стає коли ти бухаєш? Він начебто задумався, погодився. А потім через пару тижнів нажерся антисептика і помер. Поховали як героя, висить на дошці пошани в своєму селі. Якось мені ще дали алкаша з іншого взводу типу на підсилення, насправді в якості покарання, але покарали по ходу мене а не його. Завів його на позицію, а наступного дня він стояв на спшці, через бодун не пригнувся коли був прильот і осколок в'єбав йому в лоба під каску. Потім два дні ми ще чекали поки нас перестануть пиздувати, щоб евакуювати тіло.Щодо Трійки і Азова, пацани, у Трійки мої хлопці були в підпорядкуванні, після того як я затрьохсотився, а з Азова в мене був комбат. І повірте, там особовий склад єбуть дай боже, щоб він виконував те що виконує. В Азові навіть практикували самосуд для зальотчиків, наприклад захуярили алкаша, через якого втратили позицію. В Азова і Трійки є фінансування про які звичайні механізовані бригади можуть тільки мріяти і потужна медійка, в моєї бригади є лише сторінка в фейсбуці, яку веде якийсь аутист. І ще головне, в Азові і Трійці не міняли комбригів кожні три місяці, в той час як моя новостворена бригада з 23 року поміняла вже десяток комбригів, що не давало змоги вистроїти щось, кожен новий комбриг приходив, починав наводити порядки, його знімали. Рекорд - два тижні на посаді.Тому, ніхто не виправдовує м'ясні бригади, і у війську також. Я мав змогу працювати з 225 і в мене досі гидкі спогади від тої "взаємодії". Але, блядь, будь-ласка, не треба розказувати про рішення проблем, з якими ви ніколи особисто не стикались. Планування там хуйове, чи ще щось. Ви навіть не уявляєте скільки різних факторів грає на кожен пройоб, чи успіх, і якими силами, нервами, кров'ю іноді виконуються задачі, які на тебе скидає керівництво, бо їх єбе думати, нехай нижче розйобуються.
Світлан Федорка 23.06.26 Tue 17:31:48 № 520762 1000_F_1486781_nopz95Kdew6Yr1yGvat2zeo74Vo7i0.jpg142.45KB, 750x1000 >>520697А, ну раз они планировали быть в 10й линии обороны (не штурм (пусть неонацистов-наркоманов убивают другие пидорашки)), а их пиздюлями и ямами погнали заваливать мясом наши позиции и они почему-то не торопятся искать выходы к сдаче, саботажу, дезертирству побегу с боем, то это переворачивает всё ровно на 360 градусов.Надо решительно капитулировать чтоб не задеть обманутых росиянчиков, они ж недобровольно идут в штурмы.
Ратибор Кизима 23.06.26 Tue 17:32:49 № 520763 >>520759> Скелею взагалі порівнювати тупо, адже у скелю може потрапити хто завгодно. СЗЧ, продавець, художник, слюсар, дотер і т.д.Від Скелі легко пропетляти. Якщо хочаб трохи проявляти ініціативу, стелити соломку (якщо ухилянт/сзч), або не бути довбойобом у себе в частині. Зрозуміло, що якщо тебе затягли в бусик, а тебе нуль подвязок з частин, на розводілі ти крив хуями усіх, в учебці бухав та косив - то тут Велком в Скелю.
Гал Трищак 23.06.26 Tue 17:35:21 № 520764 1 >>520716>>520756>>520757Ви дебільні чи шо? Очевидно більше частина іде добровільно, але сука вони йдуть добровільно або склади охороняти в тилу або на сафарі на панів дронами сидячи в тилу. В штурма ніхто добровільно не йде вже роки 2. Дивно що треба пояснювати очевидні речі.
Муховіст Шаня 23.06.26 Tue 17:37:28 № 520765 2 >>520758>можешь почитать про порядки службы в Иностранном Легионе или в легионах Рима, где могли казнить за сон на посту или неправильное поведение в бою.Справа в тому, що за система стоїть за цим всім. Генерал Тит Манлій Торкват наказав стратити свого сина за недисципліновану поведінку (порушення заборони вступати в бій), незважаючи на те, що син переміг в тому бою. Коли є загальна державна дисципліна і всі отримують покарання - це одне, а коли "кому война, а кому мать родна" (причому мать родна починається ще в самій армії чи інших службах безпеки, а до вищого керівництва вже доходить не просто мать, а МАТЬРИЩА) - це вже інше. Треба ж думати головою, нахуй ти на ту (державну чи армійську) керівну посаду пішов, що ти там робиш, яка відповідальність і наслідки.
Златан Розсоха 23.06.26 Tue 17:37:58 № 520766 4 >>520758> Скале просто специфический контингент....Не тільки, туди часто попадають і ті хто з різних причин не порапив в інші бригади. Наприклад знайомий знайомих - скуф 50+ з проблемами із здоровям. Чи просто челу не повезло і рекрутер не приходив на час коли він в розподільчому сидів.> можешь почитать про порядки службы в Иностранном Легионе или в легионах Рима.Не забувай що там люди на 100% добровольці, а не Янніси наловлені під агорою. Люди туди буквально йшли щоб покращити свій рівень життя.
Острихій Ільчишин 23.06.26 Tue 17:40:28 № 520767 10 >>520763>велкам>если тыОру с этой хуйни про нормализацию пыток и отправку в штурм в один конец тем, что ты не такой а должен хоботать/подскакивать. Ну прям Европой и справедливым наказанием повеяло.
Горгоній Янушевський 23.06.26 Tue 17:59:28 № 520768 1 >>520767це не нормалізація це факти нажаль, по другому вижити бусифікованому ніяк, тільки як показати себе кращим з толпи.
Острихій Ільчишин 23.06.26 Tue 18:03:29 № 520769 8 >>520768Показал@Отправили в пехотный бат. Потому что всем похуй на тебя. А может по тапкам лучше дать? Вообще охуеть. 2-3 года колонии реального срока смотрятся привлекательнее тоже. > Навіть у туалет вони мають право піти, лише коли збереться достатня кількість охочих, мінімум пʼятеро, і лише в супроводі охоронця з автоматом»
Войнило Чугуй 23.06.26 Tue 18:06:46 № 520770 1 >>520761>>Ви навіть не уявляєте як важко спілкуватися і когось в чому переконати, особливо не робити хуйні.Ну да, сам насмотрелся когда алко быдло творило хуйню, от обычных мордобоев или ухих не выходов на позицию ну и до того что типы перед заданием нахуяривались и погибали по тупому или один другого подстрелил. У соседей вообще споймавший белку чел шёл блиндаж с сослуживцами сжигать, типа вспомнил давний спор с каким-то хуем и поэтому взял канистру с банзом и решил вообще всех сжечь.Вообще норм был тип, но при употреблении крыша улетала просто.>>І повірте, там особовий склад єбуть дай боже, щоб він виконував те що виконує. Азовцы ж переизобрели казацкие буки, там наверное больше моральное наказание, но всё же жопа должна болеть от такого.
Путята Бідило 23.06.26 Tue 18:08:26 № 520771 3 >>520770Сама страшна хуйня - сольовики. Немає нічого страшніше, безвідповідальніше, хаотичніше ніж сольовий наркоман на спшці.
Горгоній Янушевський 23.06.26 Tue 18:09:28 № 520772 3 >>520769Бро хуй знає, я чисто за дшв можу сказати, по сирковським кентам ніхуя не знаю.В нас якщо людина в чомусь розбирається і є місце відповідне його навичкам то беруть прямо з буусіка і всім похуй, аби працював і не бухав.
Діля Бобровник 23.06.26 Tue 18:19:55 № 520773 3 IMG_5049.mp40:39, 8.02MB, 848x848 image.png58.10KB, 518x772 Сили оборони вразили дронами 800 000+ верифікованих цілей противника від початку рокуСили оборони системно послаблюють військовий потенціал ворога — руйнують логістику та завдають ударів по критично важливих цілях у тилу противника. Саме дрони сьогодні забезпечують понад 90% уражень ворога.Від початку року підрозділи безпілотних систем уразили понад 800 000 верифікованих цілей противника. Серед них — особовий склад, засоби ППО, артилерія, РСЗВ, БпЛА, НРК, транспорт, штаби, склади та засоби РЕБ.Лише за цей період ліквідовано або важко поранено близько 167 000 російських військових.Травень став найрезультативнішим місяцем для Сил оборони України. Упродовж місяця вони вразили 181 000+ цілей та ліквідували або важко поранили 31 530 окупантів.За кожне підтверджене ураження військові отримують єБали, які через Brave1 Market обмінюють на дрони, НРК, засоби РЕБ та комплектуючі.Завдяки системі єБалів ми бачимо, які технології та підрозділи дають найкращий результат, і швидко масштабуємо ці рішення на все військо.За завданням Президента продовжуємо виснажувати ворога одночасно в трьох доменах — у небі, на землі та в економіці. Дякую кожному військовому за результат. Саме ви формуєте нову доктрину ведення війни в режимі реального часу.
Країло Голубець 23.06.26 Tue 18:34:31 № 520774 >>520771де вони її там знаходять і що саме це за соль я знаю що це, але цікаво яка конкретно речовина?
Пимен Скридло 23.06.26 Tue 18:40:44 № 520775 2 >>520727Хороша людина в мʼясний полк не потрапить, тому не бачу проблеми.
Сокіл Балабух 23.06.26 Tue 18:44:16 № 520776 >>520774Речовина називається Альфа-ПВП, а де беруть, то я вже не знаю. Скоріш за все за закладками їздять. Майже впевнений, що бариги підсуєтились і всі прифронтові міста ними засипані. По x5 ціні, звичайно ж.
Феодосій Вівсянко 23.06.26 Tue 18:46:43 № 520777 1 Сверхпрочная древесина (Superwood)Разработчик: Американская компания InventWood (сооснователь — профессор Йельского университета Лянбин Ху). Техпроцесс защищен более чем 140 патентами, коммерческая партия уже выпущена.Технология производства:Химическая обработка: Частичное удаление лигнина (сокращение с 20,8% до 11,3%) и гемицеллюлозы (с 19,5% до 5,2%). Доля прочной целлюлозы меняется незначительно (с 44% до 38,7%).Горячее прессование: Механическое сжатие при температуре 100 °C, уменьшающее толщину материала примерно в 5 раз. Клеточные просветы полностью исчезают.Физические свойства:Уплотнение выравнивает целлюлозные нановолокна и многократно усиливает водородные связи между ними.Кривые «напряжение-деформация» фиксируют 7,5-кратное увеличение прочности и вязкости разрушения.Удельная прочность достигает 422,2 ± 36,3 МПа·см³/г. По этому показателю супердерево превосходит высокопрочную сталь, TRIPLEX, сплав Fe-Al-Mn-C и легкий титаново-алюминиевый сплав Ti6Al4V.По заявлениям производителя, материал в 10 раз прочнее по весу и в 6 раз легче стали.Применение: Строительство и производство легких бронежилетов. Многослойный материал поглощает баллистическую энергию на уровне 6,0 кДж/м
Грива Матусевич 23.06.26 Tue 18:49:14 № 520779 image.png51.58KB, 185x181 Крым. Перебои с бензином есть, других проблем нет!.mp40:38, 3.60MB, 360x640 no problem
Войнило Чугуй 23.06.26 Tue 18:52:25 № 520780 >>520771Да, там часто бывает потеря ориентации в пространстве и обстоятельствах, и вообще от них человек быстро деградирует.>>520776Раньше по НП наркоту можна было завести, знаю ещё некоторым тянки какие-то возили(тех не так шмонали на блокпостах).Но многих накрывают рано или поздно.
Войнило Чугуй 23.06.26 Tue 18:58:45 № 520781 Доречі, найавторитетніший журналіст цієї борди зняв сюжет про Скелю:https://youtu.be/t3v5PXpEqbc?si=E_HrHpmJeKC0I0Pd
Країло Голубець 23.06.26 Tue 19:00:03 № 520782 >>520776> Альфа-ПВПзрозумів. це та сама від якої злізти дуже важко
Феодосій Вівсянко 23.06.26 Tue 19:01:39 № 520783 дід шепче.mp40:47, 7.01MB, 1280x720 "Небомбить" від пині
Феодосій Вівсянко 23.06.26 Tue 19:07:47 № 520785 3 >>520783Давайте угадаем какой украинский режим у хуйла на уме сегодня? А) Фашистский-нацистский Б) Наркоманский В) Нелегетимный Г) Господина Дуче
Добромисл Фесун 23.06.26 Tue 19:10:59 № 520786 5 >>520761Ну и чем ты тогда отличаешься от пидорашки кроме как "на меня напали, значит моя позиция справедливая"?Тут нет полутеней, особого пути: или закон или беззаконие.Если не работает закон - ты пидорашка, если ставишь себя над законом - ты пидорашка
Рафаїл Корнилюк 23.06.26 Tue 19:16:36 № 520787 1 >>520783А нахуя він це своїм фсбшним холуям розповідає, майже плачучи?Це ж картинка для західної преси та аморфної масси свинособак по телевізору? Перші сміються вже відкрито, другі - забудуть через 5 хвилин, як переключать. Який там посил, абманули/надули/водили за нос, як завжди?
Градимир Болащук 23.06.26 Tue 19:18:30 № 520789 >>520788Оправдывает систематичесеое мудачество "обстоятельствами"
Ратибор Кизима 23.06.26 Tue 19:20:58 № 520790 1 >>520787Він поїхавший дід в маразмі. Якщо що, він там ще 5 мінут заливав про Сталіна, та як його надули европейці з договорнячком!
Путята Бідило 23.06.26 Tue 19:29:38 № 520791 1 >>520786>>520789Шановні, якщо ви читаєте дупою, це не мої проблеми. Я лишень ввічливо попросив не пиздіти, з видом диванного Клаузевіца і Мольтке в одній особі, про те, про що ви дупля не відбиваєте і ніколи не стикалися в житті. Я був би вдячний, якби хтось з вас винайшов ту саму магічну фразу про яку я казав у своєму пості, але ніхто з вас її не знає, але поради дає наче не один батальйон виховав і сотні операцій спланував. Це вам не хойка четверта.
Фаласій Недря 23.06.26 Tue 19:36:57 № 520793 1 77 (2).png1.01MB, 1280x720 77 (1).png1.00MB, 1280x720 77 (3).png1004.21KB, 1280x720 16626686542801.png62.32KB, 536x377 >>520783мне кажется, или они на него как на ебнутого смотрят?
Велимир Додь 23.06.26 Tue 19:41:23 № 520794 1 >>520791Та мені здається, що ви про різні речі говорите. Хлопці хочуть ідеальних командирів, ідеальну систему і ідеальну країну, за яку не жалко було б вмерти, а ти хочеш ідеальних підлеглих. Top down і down up approach.
Звенигор Балащак 23.06.26 Tue 19:43:58 № 520795 1 059.gif345.67KB, 498x498 >>520793бурятку изнасиловать
Країло Голубець 23.06.26 Tue 19:57:07 № 520798 Screenshot 2026-06-23 at 18.56.41.png1.25MB, 2072x1660 >>520793
Сновид Фесун 23.06.26 Tue 19:58:39 № 520799 6 >>520791Причем тут твои заслуги?Что есть солевики в армии я знаю с 2014-го поэтому у меня категорическая предубежденность насчет этого, ибо они и насрать (в прямом смысле) могут, и украсть что-то - какой смысл их мобать вообще, хочешь чтобы он пырнул тебя после ломки?Тупорылые сыролампасы гребут "ресурс", а потом удивляются, почему даже нормальные в СЗЧ бегут, потому что мешают всех в одну кучу и применяют среднеарифметическое отношение как к говну, буквально приезжают быки и выбирают себе холопов в подчинение, про что прямо и говорят соотв. тоном -- оправдывать такое "обстоятельствами" и есть пидорашье мудачество
Феодосій Вівсянко 23.06.26 Tue 20:00:29 № 520800 2 Gemini_Generated_Image_ktx6t9ktx6t9ktx6 (1).png1.77MB, 1365x768 >>520795
Сокіл Балабух 23.06.26 Tue 20:04:18 № 520801 >>520793Зблизька особливо видно, який він вже старий та миршавий. По телевізору теж видно останнім часом, але тут ефект сильніший.
Сновид Фесун 23.06.26 Tue 20:04:51 № 520802 >>520793Там половина если не больше - фсошники, максимально жалюгідна вистава, жаловаться своим охранникам
Нарад Майданський 23.06.26 Tue 20:06:06 № 520803 3 >>520787У него уже реально деградация идет. Он уже давненько стал шепелявить и странно ртом двигать. А последнее время стал выглядеть как-то слишком чмошно, уже не особо часто на камеру выебывается - уже колпак протекает. На этот раз реально, судя по всему.
Феодосій Вівсянко 23.06.26 Tue 20:10:33 № 520804 2 Gemini_Generated_Image_phfghsphfghsphfg.png2.02MB, 1365x768 Gemini_Generated_Image_9u36069u36069u36.png2.07MB, 1365x768 Gemini_Generated_Image_daq6u7daq6u7daq6.jpg779.18KB, 1365x768 Наша команда получила ексклюзивные фото до начала сьемок.
Алим Мукоїд 23.06.26 Tue 20:11:26 № 520805 1 436.jpg35.07KB, 560x224 Приехали ли сегодня бензовозы в Крым?
Путята Бідило 23.06.26 Tue 20:13:00 № 520806 image.png2.62MB, 2300x1294 >>520799> Причем тут твои заслуги?Я щось казав за свої заслуги? Бля, вони реально дупою читають. > смысл их мобать вообщеБо істиних перекачаних арійців не завезли, або в них броня, або ще щось, хехе. Я до речі ні слова не казав про те що в мене особовий склад хуйовий, я просто констатував факт що серед них були наркомани і алкаші, і я працював саме з таким особовим складом. До речі, вже 4 рік пішов як я в ЗСУ, а істиних перекачаних арійців досі не підвозять.
Мисаїл Чекалюк 23.06.26 Tue 20:21:20 № 520808 >>520715Я хотел себе гигабит от киевстар. Но они в мою панельку его не заводят, ток 100 мбит. В падике развешены объявы каких-то мелких провайдеров, обещающих оптоволокно. Но чет стремно брать. Есть те, кто юзают мелко провайдеров? Оставьте отзыв.
Нарад Майданський 23.06.26 Tue 20:23:49 № 520809 >>520808Я все еще на витой паре сижу, 100мбит. Тупо лень оптоволокно делать.
Велимир Додь 23.06.26 Tue 20:29:33 № 520811 >>520808>>520809А навіщо воно треба дома, той гіг? В контру шпилить?
Феодосій Вівсянко 23.06.26 Tue 20:38:33 № 520813 1 Screenshot_1.png13.69KB, 376x175 >>520808У мене гігабіт від водафона вже рік+. Все ок, може джві години не було інтернету за рік. Все літає. Я брав з їхнім роутером. щоб гігабіт був і вайфай5. На ноуті 350мбіт по повітрі. тоже піде. Оптика. 2 коробочки. можна з просто павербанку собі жити у випадку відключень. До того була воля, вона скатувалась так что 2 дні на місяць не було інтернету. І без світла взагалі не працювала і там 100мбіт було.
Войнило Чугуй 23.06.26 Tue 20:39:25 № 520814 2 >>520799>>ибо они и насрать (в прямом смысле) могут, и украсть что-то - какой смысл их мобать вообще, хочешь чтобы он пырнул тебя после ломки?У нас большая часть мужского населения бухает или минимум покурюет. В идеальной армии конечно должны служить люди как с рекламных постеров 3ошбр, но реальность такова, что в подразделениях у нас буквально срез украинского общества, со всеми его пороками и плюсами. И лучших людей у нас пока не будет, разве что сюда завтра хлынет поток физически мощных добровольцев из братской Польши(ну или Фёдоров даст комманду рейдить киевские качалки). А люди на позициях нужны сегодня, и вопрос в том, как сколотить из этих ребят что то более-менее боеспособное, могущее остановить навалу.
Доброгост Малюго 23.06.26 Tue 20:53:17 № 520815 1 >>520737>>520727Зверніть увагу на запікану частину. Після неї він каже про те що мали повезти в медчастину "прокапать". Чувак походу аватар.
Краматорск-кум Болех Бобровник 23.06.26 Tue 21:05:28 № 520817 >>520783Чому не с печенегом начал? Незачет.
Феодосій Вівсянко 23.06.26 Tue 21:06:08 № 520818 photo_2026-06-23_21-05-24.jpg58.40KB, 1200x601 ⚡️Мастурбековая Дилдожония не фиксирует переключения администрации США на вопросы Украины, — замглавы МИД Наша Мальчиковия Рябков.УГОМОНИТЕ ХОЗЯЕВ!!!11111
Жаданець Гасюк 23.06.26 Tue 21:06:20 № 520819 1 82a96d7e5a49a13f679622e33a399ca4-imagejpeg.jpg69.51KB, 460x456 >>520783
Феодосій Вівсянко 23.06.26 Tue 21:07:50 № 520820 6 IMG_5335.mp41:06, 11.96MB, 848x848 IMG_3537.mp40:15, 5.80MB, 1280x752 Україна розробила власні КАБи, ці бомби мають бойову частину у 250 кг, — міністр оборони Федоров ❗️Буде революція на фронті: Україна вперше застосувала проти рашистів власний КАБ «Вирівнювач»Це може кардинально змінити ситуацію на фронті і зупинити наступ ворога, і навіть допомогти нам проводити наступ, ці бомби просто знищать лінії оборони ворога при масовому застосуванню.
Годько Красовський 23.06.26 Tue 21:08:37 № 520821 >>520682Чи можна кидати шторми з ф-16 аьо гріпенів?
Дніпро на зв'язку Балкан Скриняр 23.06.26 Tue 21:23:33 № 520823 >>520820Ну норм, только оно ж с мигов бросается, которых мало и больше не станет.А так вроде даже попадает 🙂
Жаданець Гасюк 23.06.26 Tue 21:27:17 № 520824 >>520823Су-24, Су-27, МіГ-29Також ведеться інтеграція «Вирівнювача» із західними винищувачами F-16 та Mirage, які потребують додаткової сертифікації.
Дніпро на зв'язку Балкан Скриняр 23.06.26 Tue 21:29:24 № 520825 >>520824Всё та же проблема, их производят только пидорусские, и детали для продления ресурса тоже а вот если можно прикрутить к ф16, то заебись, да
Рожнят Додь 23.06.26 Tue 21:40:38 № 520826 4 >>520592Треба просто прочитати визначення терміну геноцид і все стане зрозуміло.>Геноцид — це свідоме, цілеспрямоване знищення національної, етнічної, расової або релігійної групиПацифікація - геноцид, адже була направлена за етнічною ознакою. Тобто поляки свідомо вбивали українців та білорусів.Волинська різня - не геноцид, адже вбивали за принципом ідеології. Наприклад українець-комуніст міг вбити українця-націоналіста, польский націоналіст міг вбити поляка-комуніста і тд.
Гаврило Марфенко 23.06.26 Tue 21:47:52 № 520827 >>520819😆бля уявив куди заправочний пістолет втавляють
Нарад Майданський 23.06.26 Tue 21:54:02 № 520828 >>520811Реальный плюс - если там PON-оборудование на чердаке (т.е. работает без подключения к искричеству). Т.е. если обрубят свет в твоем доме, то интернет будет работать. У меня на обычной витухе те свичи на чердаке уже с каким-то ИБП, который несколько часов тянет. Но собираюсь все равно оптику делать - все "руки не доходят" (надо будет под плинтуса поснимать, наличники на двери, и провести там провод).
Велимир Додь 23.06.26 Tue 21:57:56 № 520829 >>520828Ну таке, в мене про безінтернетні часи тільки лампові спогади.
Рожнят Андріїшин 23.06.26 Tue 22:08:04 № 520832 1 maxresdefault.jpg229.79KB, 1280x720 db822f7c40eddc9e75cfd81cd947088e.png250.67KB, 720x404 0d8252343b0a3af024710346f0dc4346.jpg343.73KB, 1672x940
Країло Голубець 23.06.26 Tue 22:12:12 № 520833 – Чему меня научила эта война, так это почаще говорить «не знаю».Предсказать эту войну с точностью до полугода оказалось много проще, чем верно оценивать ее развитие. Масштаб, глубина и направление перемен, развернувшихся в мире, оказались намного больше предсказательной мышцы.Реальность и ее законы проступают медленно и было бы очень большим самомнением сказать, что мы уже все поняли и знаем.Я ошибался в хорошей компании, лучшие западные аналитические центры ошиблись с силой сопротивления Украины, возможностями и степенью вменяемости России, все - американцы, китайцы и россияне ошиблись в способности Европы к цивилизационному развороту. Среди моих крупнейших ошибок:- ошибка в оценке вменяемости хуйла и российского руководства вообще,- ошибка во внутренних резервах Запада к цивилизационному развороту,- ошибка в существовании и перспективах так называемого «Глобального юга», который на поверку оказался декорацией,- ошибка в способности насквозь коррупционной системы Украины чинить долговременное сопротивление огромному количеству стресс-факторов.Крупнейшие мои ошибки:- российская вменяемость,- европейская цивилизационная перспектива, - украинский феномен, ибо не должна была гнилая и неэффективная система выдержать пять лет войны, да еще перейти в контрнаступление - да видно, всемирно-историческая задача надає крила. Эти ошибки взаимосвязаны. Они дорого мне обошлись, но я не жалею ни о чем.)Во-первых, на ошибках учатся.Во-вторых, ошибаться - привелегия свободного человека, это только у рабов - запрет на разговорчики в строю. В-третьих, все эти годы я пользовался главной привелегией - говорить и делать то, что хочу.А качество, которое придает жизни и совести эта роскошь, стоят всего остального.Ошибайтесь, друзья.Все главные ошибки в этом мире были безошибочными.
Гал Трищак 23.06.26 Tue 22:15:50 № 520834 >>52078110 місяців назад знято. На зараз неактуально. На початках, коли це був саме полк а не оце одоробло розміром з бригаду, такої жесті не було і близько.
Рижко Грицище 23.06.26 Tue 22:17:51 № 520835 >>520833Пидарестовичу, поздно назад переобуватьсяибо за предательство не забудут, и пидорашки тоже не пожалеют
Гал Трищак 23.06.26 Tue 22:20:05 № 520836 3 >>520783трясе маленького, голосок зривається, ледь не плаче, от от в істерику впаде)Значить добре єбем русню.
Країло Голубець 23.06.26 Tue 22:28:02 № 520838 Screenshot 2026-06-23 at 21.25.31.png91.36KB, 1178x430 Screenshot 2026-06-23 at 21.26.20.png301.63KB, 1144x1130
Гал Трищак 23.06.26 Tue 22:30:49 № 520839 4 >>520820> Буде революція на фронтіні не буде> Це може кардинально змінити ситуацію на фронтіні не можеЗаєбали подібні хайповисери з дегенеративних каналів. У нас достатньо ждамів ЕР, аналог яких і є Вирівнювач. І я не бачив у вирівнювача ракетний прискорювач, щоб надати йому якісь більші спроможності. Бутилочне горлишко для нас не кількість кабів а перевага ворога в повітрі і ппо на лбз. Звичайно це добре що ми робимо своє - тому що це дешевше, і це гарантія не залишитись з голою жопою після чергового дзвінка хуйла трампу. Але наші каби нічого на фронті не змінять.
Жаданець Гасюк 23.06.26 Tue 22:39:41 № 520840 ⚡Лавров назвав Дуче "фюрером" і пригрозив захищати Білорусь "усім комплексом заходів"Специальная Операционация має намір застосовувати всі наявні в межах союзного договору засоби для підтримання безпеки Білорусі та Союзної держави.
Ратибор Кизима 23.06.26 Tue 22:50:28 № 520844 >>520825>>520839Наскільки я розумію основна біда в вихідних умовах. Русня може дозволити собі розгонятись на високому ешелоні, та кидати каби. Ми такого дозволити не можемо, та працюємо з підскоку. Це різко ріже дальність. Вирівнювач десь на рівні ждам повинен бути. GBU-39 - дуже хорошо летить навіть з підскока, бо вона аеродинамічно зроблена такою, це унікальна бомба, а не обвіс. Хаммер - теж дуже хорошо, бо він активний, та проблему підскока рішає прискорювач. Наші Вирівнювачи - закриють різні запити на нуль умовно, зі зрозумілим ризиком втрати борта. Але не більше. Що доречі на відео и продемонстровано. Як на мене, слід попрацювати над активною модифікацією. Бо основна біда Хаммерів в тому, що їх дуже великий дефицит, плюс воні дорогі. доречі, можливо навіть якесь безумне рішення, на комерційному китайському двигуні - можливо це вийде навіть дешевше, та потенційно можно робити трохи іншу тактику. Тобто кидати її далі від фронту, але з більшої висоти, а далі реактивний чих-пих дозволить їй розміняти ці кілометри висоти на значну дальність.
Ратислав Кукуріка 23.06.26 Tue 22:54:21 № 520845 VID_20260623_222709_107.mp40:03, 551.92KB, 1280x720 >>520838
Ратибор Кизима 23.06.26 Tue 22:54:31 № 520846 2026-06-23 22-21-28.mp40:03, 4.90MB, 1920x1080 IMG_2643.mp40:17, 6.54MB, 1280x720 >>520783Доречі вони синхроні діди. Як один вилізе якусь маячню товкати, яку в клоунах топлять навіть без ботів, так й інший дід залітає, з криком "Мене буде більше клоунів в реактах! Викусі!"
Фаласій Недря 23.06.26 Tue 22:57:48 № 520847 34444.jpg30.12KB, 640x358 >>520840>Лавров назвав Дуче "фюрером"
Рожнят Додь 23.06.26 Tue 23:27:15 № 520850 3 >>520833>- ошибка в существовании и перспективах так называемого «Глобального юга», который на поверку оказался декорацией,Він є, просто він якби не так працює як підорашки кажуть. От умовно араби хочуть санкцій на нафту бо тоді попит на їх нафту зростає. Китайці барижать дронами, індуси наживаються на нафтопереробці, казахи на сірому імпорті, турки на ре-експорті зерна і так далі. Сирійці добили Сосада, азербайджанці звільнили Карабах, туареги вилізли з-під шконаря, колумбійці скидають сюди колишніх ФАРКівців щоби ті не буянили вдома. Корочє глобальний південь є і діє абсолютно консолідована. Просто його позиція не у швидкій перемозі однієї з сторін, а у використанні війни у своїх цілях.
Браслав Фучко 23.06.26 Tue 23:36:28 № 520851 4 1705986577186.png1.11MB, 1280x720 >>520746> Встану на захист. А які варіанти?Зробити з армії один великий Азов. Під Азовом я ЗВІСНО маю на увазі, Я повтороюю: Я маю на увазі, не фізичну підготовку, а саме процес управління!Раунд!
Велимир Додь 24.06.26 Wed 00:26:47 № 520853 1 HLcRoA4XQAAcJxH.jpg79.26KB, 556x900 Тепер я зрозумів, чого пинька згадує царя гороха, як тільки йому хто дає слово. Голова.
Чернат Фальоса 24.06.26 Wed 00:28:26 № 520854 2 ssstik.io_1782229342409.mp40:30, 3.10MB, 1080x1080 >>520853
Серафіон Гаранжа 24.06.26 Wed 04:10:10 № 520855 >>520813>Все ок, може джві години не було інтернету за рік.Ну це на дві години більше ніж київстара. Мені для роботи потрібен ідеальний інет і КС влаштовує по всьому, за останні 15+ років інета не було двічі мабуть, і не через їх провину. Але вони вже заднім числом мені підіймають ціну до 450 кожен рік. Лояльність київстар tier.Думав можна спробувати Dual WAN, але там все одно буде дісконект, тому хуйня.Зроби нормальний спідтест, а не водафон-водафон на 1км відстані.
Владислав Врублевський 24.06.26 Wed 04:25:47 № 520856 8 34433443344.mp41:24, 26.56MB, 1920x1080 45654654.mp40:02, 975.71KB, 1280x1280 Ілюстративне відео, яке передає наскільки жирною ціллю був ВЗПП «Мікрон» у Воронежі За текстовим переліком того, чим займалось це виробництво, а також типовим сірим фасадом будівлі, досить тяжко зрозуміти технологічність та стратегічну важливість обʼєктаТож тепер, завдяки професійній роботі СОУ, майже все, що можна бачити на відео, перетворено на брухтВтрати серед персоналу, які замовчує русня, також тяжко переоцінити. Інженери напівпровідникового виробництва, спеціалісти з фотолітографії, розробники мікросхем і так далі. Все це рідкісні професіонали, яких для Только Выигрывалия буде дуже тяжко замінити
Владислав Врублевський 24.06.26 Wed 04:29:11 № 520857 2 бензин4.mp40:13, 1.18MB, 640x480 помогите.png186.32KB, 419x454
Владислав Врублевський 24.06.26 Wed 04:32:07 № 520859 1 234234.mp40:01, 2.85MB, 1080x1080 3242343.jpg103.40KB, 960x1280 Прикурили Симферопольскую ТЭС
Серафіон Гаранжа 24.06.26 Wed 04:50:31 № 520860 image.png769.18KB, 800x533 image.png894.87KB, 800x533 В Курской области от пули погиб срочник после отказа подписать контракт. Изначально он служил в ПодмосковьеВ Реже Свердловской области похоронили 20-летнего срочника Максима Миронова, погибшего в Курской области. Репортаж с его похорон опубликовало подцензурное властям агентство «Европейско-азиатские новости».Миронова призвали на срочную службу 22 октября 2025 года и отправили служить в подмосковный Наро-Фоминск. Во время службы в разговоре со своей матерью 25 апреля 2026 года он сообщил, что его принуждают к подписанию контракта с Минобороны. Как альтернативу контрактной службе ему предложили перевод на границу в Курской области в статусе срочника. Он отказался от контракта и 30 апреля оказался в приграничье. Последний раз Миронов вышел на связь 9 мая, пояснив, что офицеры отбирают телефоны. Уже 15 мая неизвестный офицер сообщил матери Миронова, что ее сын погиб. 27 мая пришло официальное извещение о гибели Максима, в котором было сказано, что 13 мая произошел самопроизвольный выстрел — это якобы и стало причиной смерти. Тело привезли в закрытом цинковом гробу, который запретили вскрывать. Однако семья все равно это сделала.«На опознании мы увидели, что у Максима огнестрельное ранение, нет глаза, сильное повреждение щеки. Ранение сквозное, так как зашит затылок. Никаких других повреждений на теле нет – ни ожогов, ни ссадин, никаких других травм», — рассказали родственники срочника. Военный следователь по делу заявил матери и тете срочника: «Раз на самоубийство это не похоже, а у нас в Курской области никто его не мог убить, то буду выдвигать версию — неправильное обращение с оружием».Личные вещи Максима родственниками не отдали, сославшись на то, что они нужны пока следствию. Семья Миронова подозревает, что было совершено убийство.
Серафіон Гаранжа 24.06.26 Wed 04:55:20 № 520861 🇩🇪 Фрідріх Мерц прийматиме 🇫🇷 Еммануеля Макрона, 🇬🇧 Кіра Стармера, 🇮🇹 Джорджію Мелоні та 🇵🇱 Дональда Туска у середу, 24 червня, у Берліні, щоб обговорити гарантії безпеки для України та подальші дії за результатами саміту G7.Дивно включати Італію та Польщу, оскільки обидві країни виключили як значну фінансову підтримку, так і військове втручання в Україну.
Серафіон Гаранжа 24.06.26 Wed 06:47:24 № 520863 {F0072895-FA28-4E29-949A-2AC06CEEE671}.png238.27KB, 429x535 >хто єслі нє зєлємскій
Владислав Врублевський 24.06.26 Wed 06:50:10 № 520864 4653345634.webp674.05KB, 1200x1800 >>520820>«Вирівнювач»>>520862>Вьіравниватель
Серафіон Гаранжа 24.06.26 Wed 07:33:34 № 520866 Hungary has blocked the next procedural step in EU membership talks for Ukraine and Moldova.Hungary has blocked a procedural step required to open the next negotiation clusters for the European Union membership bids of Ukraine and Moldova.Budapest was the only member state out of 27 to oppose a joint letter from the European Council and the European Commission that outlined a unified position for the bloc. Ukraine had intended to open all six negotiation clusters by mid-July, a timeline that now faces complications, according to Politico on June 23.
Глодян Кизима 24.06.26 Wed 08:20:59 № 520867 >>520862Колись підори навчаться користуватись своїм нахрюком
Дніпро на зв'язку Балкан Скриняр 24.06.26 Wed 08:21:01 № 520868 >>520856Серьезное производство, на голову выше тех наших, о которых мне известно.Эцсамое, а цех литографии то был в этом корпусе? Кто-то вообще проверял, перед тем как вьебать туда пачку штормов?
Глодян Кизима 24.06.26 Wed 08:22:53 № 520869 1 >>520868Ти навіть не уявляєш який об'єм данних по об'єкту збирається перед тим, як навіть міддлстрайком уїбати
Ладолюб Вівсянко 24.06.26 Wed 08:29:18 № 520870 original.jpg21.66KB, 720x454 Кремль тисне на Лукашенка для відкриття нового фронту проти України, - WSJМосква активізувала тиск на білоруського диктатора Олександра Лукашенка, наполягаючи на використанні території Білорусі для розширення військових дій проти України. У Кремлі також розглядають можливість задіяння білоруського напрямку для запуску дронів та проведення гібридних операцій проти держав НАТО.Москва послідовно посилює тиск на Мінськ від початку року. На тлі сповільнення наступальних дій російських військ на Донбасі Кремль шукає нові способи загострення ситуації та створення додаткових осередків напруги.За інформацією американських і європейських посадовців, Импортовая Замещалия має чітке бачення того, як може використати територію Білорусі. Зокрема, йдеться про регулярне застосування її як майданчика для запуску безпілотників по українських цілях, відкриття нового напрямку загрози для західних регіонів України та змушення ЗСУ перекидати сили з ключових ділянок фронту на сході.Водночас Білорусь може стати інструментом для здійснення провокацій поблизу кордонів держав НАТО. За оцінками джерел, таким чином Кремль прагне послабити міжнародну підтримку України та перевірити готовність Альянсу реагувати на подібні виклики. Видання нагадує, що минулого року російські дрони вже фіксувалися в повітряному просторі Польщі, а надалі такі інциденти можуть набути регулярного характеру.За даними видання, Кремль має у своєму розпорядженні низку інструментів впливу на білоруську владу, серед яких ключову роль відіграє фінансова залежність Мінська від Москви. Колишні представники розвідувальних структур стверджують, що Анало Говнетия активно використовує економічні важелі для посилення тиску на режим Лукашенка.Значну частину контактів із білоруським керівництвом від імені Кремля здійснює посол Потешная Каргокультия у Білорусі Борис Гризлов, який підтримує прямий зв’язок із Лукашенком. Як зазначають джерела, одним із головних аргументів Москви є загроза припинення фінансової підтримки, від якої білоруська влада значною мірою залежить для збереження економічної та політичної стабільності.
Серафіон Гаранжа 24.06.26 Wed 08:49:12 № 520872 >>520869Це знаходиться в 280 км від кордону, туди просто нічим бити. А значить дали не експортну версію шормок вперше за 5 років.
Алим Мукоїд 24.06.26 Wed 09:06:41 № 520873 >>520860>Семья Миронова подозревает, что было совершено убийство.Пусть встают на колени и записывают видосик к вадимвадимычу.
Ратибор Кизима 24.06.26 Wed 09:11:42 № 520874 Там це - літають другий день поспіль.Зараз:❗️ В повітрі відмічається 2х борти ДРЛВ А-50У, аеродром вильоту та мета уточнюється.Вчора ввечері:❗️ Борт ДРЛВ А-50У в межах Ульяновської області, аеродром вильоту ймовірно «Ульяновськ».Проводить розвідку.Це вони дрони через А-50 намагаються ловити, чи що? Бо по нам - це далекувати - 800 км.
Кулак Янушевський 24.06.26 Wed 09:32:02 № 520875 1 images (1).jpg6.19KB, 250x250 Чи варто військовому переходити з Водафону на Київстар заради кращого покриття у всіляких єбенях та бабкоселах?І як взагалі Київстар в плані якості надання послуг порівняно з Водафоном?
Серафіон Гаранжа 24.06.26 Wed 09:38:10 № 520877 2 image.png396.01KB, 470x438 image.png853.12KB, 1160x661 Контент від західнячків
Волох Подда 24.06.26 Wed 09:51:28 № 520878 IMG_4165.mov1:21, 29.93MB, 1280x720 IMG_4166.mov0:02, 48.41KB, 320x320
Ратислав Кукуріка 24.06.26 Wed 10:05:53 № 520879 Screenshot_20260624-100139_Chrome.png397.11KB, 1220x450 >>520862Скорее уравнитель
Ратислав Кукуріка 24.06.26 Wed 10:09:50 № 520881 3 IMG_20260624_100912_225.jpg124.22KB, 1280x854 Оренбуржский газоперерабатывающий завод
Ратислав Кукуріка 24.06.26 Wed 10:11:03 № 520882 2 IMG_20260624_101032_745.jpg114.53KB, 1102x1013 IMG_20260624_101033_662.jpg188.04KB, 1166x1280 Нпз в кстово
Осьмак Петрусьов 24.06.26 Wed 10:12:24 № 520883 2 >>520761Неіронічно співчуваю тобі, але мушу зауважити, що ти своїх зальотчиків тросом за танком не таскав, як свого часу одну сумнозвісну маму одного хлопчика в трусіках. Тобто можна обійтись без цієї хтоні, яку розвели в ошп (і ще в деяких підрозділах), і багато хто обходиться.
Шершун Юркевич 24.06.26 Wed 10:17:16 № 520885 7 b.png1.34MB, 1906x965 c.png26.60KB, 337x65 >>520856>Колись підори навчаться користуватись своїм нахрюком
Ратислав Кукуріка 24.06.26 Wed 10:28:03 № 520886 VID_20260624_102735_700.mp40:26, 1.31MB, 480x480 >>520881
Ратислав Кукуріка 24.06.26 Wed 10:28:41 № 520887 1 VID_20260624_102532_302.mp40:05, 2.29MB, 720x1280 >>520882Чо делать-то, а?
Ратислав Кукуріка 24.06.26 Wed 10:30:59 № 520888 5 VID_20260624_103018_072.mp40:06, 932.40KB, 464x848 Детонации в Кировском (Крым) на жд станции
Рукомир Замора 24.06.26 Wed 10:32:07 № 520889 4 >>520880Чекаю коли більшість зрозуміє що потужний саботує процес вступу в ЄС як в 2013 януковіч асоціацію з ЄС
Ратибор Кизима 24.06.26 Wed 10:39:09 № 520891 1 Мобка.Лукашенко розпочав мобілізаційні навчання у Білорусі.Ну й пиня тут як тут.хуйло почав шантажувати Лукашенка: якщо Білорусь не відкриє новий фронт у війні проти України, Москва припинить фінансування Мінська — про нові погрози та тиск повідомляє The Wall Street Journal.
Богатир Мудрук 24.06.26 Wed 10:46:21 № 520892 3 >>520890>наші могучіе удари по іх інфраструктуре>іх подлие удари по нашім гражданской інфраструктуреСподіваюсь вони колись або труси натягнуть, або хрестик знімуть.
Дий Каня 24.06.26 Wed 10:50:23 № 520893 2 1707396453383.png5.58KB, 79x72 До речі а ви помітили як кількість постів про Дуче впала кратно як тільки почали єбати русню! Тобто якби русню начали єбати ще в 2022, замість записів відосіків з завтраками і дорученнями, то може і не було б постів про Дуче? Шо думаєте? Може якби це причина постів про Дуче і була весь цей час?
Глодян Кизима 24.06.26 Wed 10:53:06 № 520894 >>520872Це нічого не міняє, якщо туди летіли штормки - значить фото з середини були навіть
Владислав Врублевський 24.06.26 Wed 10:54:20 № 520895 скоро4.png187.47KB, 419x454 Ситуация для Киева на фронте ухудшается день ото дня. Скоро ситуация для Киева на фронте станет необратимой — Песков
Рукомир Замора 24.06.26 Wed 10:54:47 № 520897 >>520891Без шансів, якщо до літа ще могли прогнути то зараз з нашими можливостями мідлстрайків жбларуси розуміють що їм пизда
Владислав Врублевський 24.06.26 Wed 10:56:34 № 520898 6 теорема8.jpg107.17KB, 1080x788 Любой нахрюк это всегда теорема пидорана, всегда.
Ратибор Кизима 24.06.26 Wed 10:58:57 № 520899 photo_2026-06-24_10-45-45.jpg153.28KB, 1280x853 photo_2026-06-24_10-45-44.jpg126.41KB, 1280x853 >>520897У них Старлінк не паше, тому за межами 100 км в меш системі, ми не зможемо їбати в керованому режимі.Ну, он офіційно навіть постять - мужики прийшли мобатись.
Ладолюб Вівсянко 24.06.26 Wed 11:02:33 № 520900 Screenshot_3.png369.95KB, 320x628 >>520899Сатаненко вже стрімить з місця подій.
Чорнята Боюн 24.06.26 Wed 11:03:37 № 520901 >>520896Тільки смс відправити можна, коли мобільного зв'язку нема
Осьмак Петрусьов 24.06.26 Wed 11:05:58 № 520902 >>520875> Шо то хуйня, шо то. Гірша хуйня хіба що лайф.Ну і залежить від конкретного населеного пункту. Десь одне працює краще, десь інше. Поближче до цивілізації (райцентрів) може бути трохи краще. Сам сиджу на києвстарі, бо він тупо дешевше мені обійшовся - 1300 з хуєм гривень за рік. Інтернети ледве бздять (в особливо несприятливі моменти швидкість падає до 200-300 кбіт, і так кожен день, (правда, модем без виносної антени)), голосовий зв'язок (якщо вставити в смартфон) наче трохи краще, наче менше усіляких "звукових артефактів" як на ватафоні. Але там такий нюанс, що зараз же існує нац. роумінг, то телефон може законектитись в сусідню мережу.Вишка ватафона ~6км від мого села, вишка кс ~10км. Найближча бс лайф - 13...15 км.Коротше, однозначно відповісти досить важко.
Ратислав Кукуріка 24.06.26 Wed 11:08:30 № 520903 1 IMG_20260624_110709_714.jpg53.67KB, 1019x344 В столице Ссаная Снигерия нет перебоев с бензином
Ратислав Кукуріка 24.06.26 Wed 11:11:33 № 520904 2 VID_20260624_111009_828.mp42:59, 15.84MB, 640x272 >>520898
Милох Стахура 24.06.26 Wed 11:12:40 № 520905 1 >>5209011) Отправить киевстар-гонца2) Почтовый фпв3) Протянуть линию для ТА-57
Ратислав Кукуріка 24.06.26 Wed 11:14:24 № 520906 3 IMG_20260624_111349_501.jpg84.91KB, 1200x675 СБУ уразила системи ППО та військові аеродроми ворога в тимчасово окупованому КримуВиконуючи поставлені Президентом України Володимиром Дуче завдання, воїни Центру спецоперацій «Альфа» СБУ завдали успішних ударів по засобах протиповітряної оборони російських військ у районі Керченської протоки, а також по інфраструктурі військових аеродромів «Саки» та «Гвардійське» на тимчасово окупованій території АР Крим.За попередніми даними, у результаті спецоперації на військовому аеродромі «Саки» уражено чотири ангари для зберігання авіаційної техніки. Крім того, поблизу Керчі уражено дві одиниці озброєння зі складу зенітного ракетного комплексу С-400, а також два зенітні ракетно-гарматні комплекси «Панцир-С1». Це вже четвертий уражений «Альфою» СБУ «Панцир-С1» у цьому районі.
Фаласій Недря 24.06.26 Wed 11:15:08 № 520907 3 55 (3).jpg158.12KB, 960x1280 55 (2).jpg44.83KB, 585x627 55 (1).jpg38.20KB, 606x745 55 (4).jpg330.98KB, 960x1280 Удары по автомобильной логистике.Продолжаются систематические удары по автомобильной логистике на территории Донецкой области. На фото – несколько примеров атак, совершенных за последние дни:1. Первое фото – удар по Уралу в районе н.п. Новокрасновка – 19.06.2026;2. Второе фото – удар по УАЗу в районе н.п. Покровск – 20.06.2026;3. Третье фото – удар по грузовому автомобилю в районе моста через реку Кальчик – 20.06.2026;4. Четвертое фото – удар по легковому автомобилю мобильной огневой группы в районе н.п. Златоустовка – 21.06.2026.
Витомир Янушевський 24.06.26 Wed 11:26:22 № 520908 1 >>520875Я три сімки різних операторів ношу в телебоні і пох, зате навіть за 10км від лбз буває ловиш зв'язок
Ратислав Кукуріка 24.06.26 Wed 11:29:57 № 520909 3 IMG_20260624_112626_557.jpg77.70KB, 801x1071 Порт Керчи повторно атакован порт
Серафіон Гаранжа 24.06.26 Wed 11:33:13 № 520910 1 {A2E3EED9-C672-4688-A34A-6E0684943561}.png273.43KB, 581x607 >Мені завжди подобалося, як країною керує одна людина понад чверть століття, він нібито відповідальний за все хороше, але коли війна, яку він починає, руйнує економіку – пропагандисти накидаються на центральний банк.Цікаве спостереження від тупого піндоса.
Ратислав Кукуріка 24.06.26 Wed 11:33:21 № 520911 1 IMG_20260624_113235_252.jpg69.67KB, 1005x550 IMG_20260624_113235_677.jpg103.21KB, 1280x755 Спутниковые снимки последствий атаки 22.06.2026 цкс "дубна"
Фаласій Недря 24.06.26 Wed 11:42:30 № 520913 45555.mp42:11, 9.39MB, 1024x1280 88 (4).png80.00KB, 1045x721 88 (3).png76.82KB, 1039x748 88 (5).png72.54KB, 1041x661 «Я не собирался туда даже»: житель Пензенской области, которого заставили подписать контракт, выжил в штурмах и рассказал, как попал на войну
Фаласій Недря 24.06.26 Wed 11:47:42 № 520914 66 (4).jpg67.10KB, 1024x1024 66 (3).png97.91KB, 1060x907 66 (2).png78.45KB, 1053x871 66 (1).png56.03KB, 1045x615 «Все стабильно хуёво у нас»: мобилизацию обсуждают на всех уровнях власти
Краматорск-кум Болех Бобровник 24.06.26 Wed 11:54:26 № 520916 4 >>520913Лох не мамонт, лох не вымрет. И смотрите, когда туда ехал, сильно не брыкался. Ну а хуйли. "Поеду, поубиваю панов, а там и денюжку дадут". А когда приехал начал скулить. Надеюсь он запятисотится и мы увидим где его хуярят в очередной яме. Помянем нищету.
Серафіон Гаранжа 24.06.26 Wed 11:58:46 № 520917 2 HBkbuc5xTnyE37hL.mp40:03, 434.05KB, 1280x720 {CCAE4833-B2D8-46A4-9F66-28906D693AC0}.png329.01KB, 585x544 Чому у ліберах так бомбить від кривлянь президентів? Всі так роблять.
Рукомир Замора 24.06.26 Wed 11:59:49 № 520918 >>520899Якщо єбларуси рипнуться то там старлінк увімкнуть для нас
Козак Скриняр 24.06.26 Wed 12:00:15 № 520920 1 >>520916Вангую там и на моменте подписания было не совсем так как он рассказывает
Златан Розсоха 24.06.26 Wed 12:04:46 № 520921 17822913757470105479.mp40:19, 4.20MB, 720x1280 > Хлопци, я свій, не бийте.Де він був 12 років?
Нарад Майданський 24.06.26 Wed 12:12:26 № 520924 image.png64.91KB, 162x332 >>520900А это Байден или Пригожин?
Ратислав Кукуріка 24.06.26 Wed 12:13:07 № 520925 1 Screenshot_20260624-121053_Telegram.png868.03KB, 1003x1797
Крешимир Кривоніс 24.06.26 Wed 12:21:47 № 520928 >>520925Хуясобі взаємодія.І беки і мідлстрайки - це все СБС?
Ладолюб Вівсянко 24.06.26 Wed 12:25:17 № 520930 10 😱Негайно депортувати всіх (!) українців з Польщі, — вимагає польський депутат Януш Ковальський, заявляючи, що «час настав»>В Польше находится от 300 до более чем 400 тысяч украинских мужчин призывного возраста.Какой же Дуче гений.
Волох Подда 24.06.26 Wed 12:28:06 № 520932 image.png60.84KB, 1011x476 вспоминается история с инста бабами. буквально в наглую снимали прилеты по Киеву и им нихуя не было. на камеру записывали извинения и дальше хуйней маялись
Краматорск-кум Болех Бобровник 24.06.26 Wed 12:33:31 № 520933 >>520932Журналисты всяких AP тоже приезжают и снимают на поебать и в это же утро уже выпускают. Пидорский тасс все еще рукопожатый с информагенствами мира. По внутренним каналам эта инфа распространяется намного быстрее.
Нарад Майданський 24.06.26 Wed 12:49:38 № 520935 >>520933Нет, ты не прав - не ВСЕ буквально сливается даже журнашлюхами. В Киеве некоторые прилеты так и остались неслитыми или слитыми только благодаря нормисам - один жирный прилет слила тянка в инсту, которая из окна показала точное место (журналисты же в тот раз только фотки погибших пожарных постили).
Козак Скриняр 24.06.26 Wed 12:55:30 № 520936 image.png52.62KB, 903x434 Там это, новую крипту релизнули
Владислав Врублевський 24.06.26 Wed 13:05:21 № 520938 3 Работа по логистике 24.06.2026.mp41:02, 20.95MB, 1280x720 От этих кадров реально шишка набухает
Ладолюб Вівсянко 24.06.26 Wed 13:09:09 № 520939 1 clideo_editor_98471ff9c7e6498d972e6810b176396f.mp41:21, 8.97MB, 1280x720 Читает текст поперек, что-то чертит, он ебанулся?
Дажбог Врублевський 24.06.26 Wed 13:10:08 № 520940 >>520939> он ебанулсядруже, ти зарано з коми вийшов, рекомендую повернутись туди ще років на 5
Витомир Янушевський 24.06.26 Wed 13:17:29 № 520941 >>520939Всі ці заяви сечка для стіпашок, і щоб западні партнери проржались, нема сенсу серйозно обговорювати щось.
Фаласій Недря 24.06.26 Wed 13:20:41 № 520942 3 7 (2).jpg292.42KB, 1280x960 7 (1).jpg165.80KB, 1280x960 7 (3).jpg382.83KB, 1280x960 Шведська машина розмінування ScanJack 3500 на 4-осному шасі John Deere 1710D на озброєнні 47-ї ОІБр.
Грива Матусевич 24.06.26 Wed 13:21:42 № 520943 1 >>520939> текст поперекМоже то просто надрукований текст на звороті використаних листків з бухгалтерії в цілях економії.
Владислав Врублевський 24.06.26 Wed 13:23:58 № 520944 1 645654.jpg243.10KB, 1504x951 4554654.jpg212.56KB, 1504x960 453434534.jpg227.12KB, 1504x897 Спутниковые снимки работы дымогенераторов на Крымском мосту в день атаки на нефтебазу в Керчи (22.06).
Ратибор Кизима 24.06.26 Wed 13:25:03 № 520945 >>520939Це цар економний. Використовує всілякі старі звіти, доповіді як матеріал для нотаток.
Владислав Врублевський 24.06.26 Wed 13:27:24 № 520946 1 Только Выигрывалия не будет останавливаться на линии фронта в качестве условия для начала переговоров по Украине — Лавров
Недбайло Борковський 24.06.26 Wed 13:27:43 № 520947 17822878623580722476.mp40:46, 11.38MB, 720x1280 >>520899>У них Старлінк не пашеОн им ненужон
Владислав Врублевський 24.06.26 Wed 13:31:25 № 520948 1 Парашютно-десантный дрон 24.06.2026.mp40:26, 4.05MB, 464x848 Парашютно-десантный дрон летит бомбить пидорашку
Ратибор Кизима 24.06.26 Wed 13:40:53 № 520953 >>520946Так їм вчора пиня інструкцію видав база - Стамбул + Пук Анкоріджа + тези з тої промови у 2024. Ну тобто Донбас з опцією на Херсон та Запоріжжя. >>520947Так нам потрібен. Щоб на ручному управлінні ФП-2 розвалювати все. Без Старлінка у нас буде зона десь 100 км. А це Брест-Гомаль-Мозирь. До Барановичей не достанемо на керуванні. До Мінська не достанемо на керуванні. Ціна питання це потенційний гігафронт, де русні навіть 100к юнітів не потрібно. Достатьно стояти в обороні та двигати тазом, по типу заходів в прикордоння, та точкових операцій десь на Черніговщині з Гомеля - по типу Сумської. До цього, пуски Іскандерів по всьому заходу. Пуски шахедів прямо на захід в обхід рубіжів ППО у центральній - які найбільш потужні. З дивану, якщо це умовно в 27 рік, то бикувати на пюрешку прям не вигодно. Якщо в нас є блискавичний наступальний план, то хай буде.
Рожнят Андріїшин 24.06.26 Wed 13:41:34 № 520954 1 Из Одессы в Киев! 500 км на самокате… Игорь Кот 2 8 нояб. 2021 г..mp42:42, 25.33MB, 1280x720 >>520857
Рожнят Андріїшин 24.06.26 Wed 13:48:48 № 520955 generation-p-shou-2011.mp43:43, 19.29MB, 1280x720 generation-p-rendering-2011.mp43:08, 18.07MB, 1280x720 >>520939 >>520550
Волох Подда 24.06.26 Wed 13:54:33 № 520956 1 >>520938потужновсе больше думаю какая же нато будет пизда, если на них пойдет руснявый рой дронов. необучены еще до конца дронобойке
Витомир Янушевський 24.06.26 Wed 13:58:01 № 520957 1 >>520956Малоймовірно що вони війну з партнерами вести будуть, да надулі, але там їхня кубишка захована, все таки вони хочуть вернути все взад, тільки дайте нам панів добити.
Алим Мукоїд 24.06.26 Wed 14:02:09 № 520958 vfya.jpg374.06KB, 780x563 >>520939Жду момента, когда он сломает ручку.
Нарад Майданський 24.06.26 Wed 14:08:18 № 520960 >>520939Он уже давно всякие каракули рисует (дуддлинг) и перебирает что-то в руках. Обычная хуйня для всяких невротиков, и не показатель того что ебанулся. Вчера писал >>520803 - есть более серьезные показатели того, что процесс деградации идет.
Нарад Майданський 24.06.26 Wed 14:10:41 № 520961 >>520960УПД: посмотрел видео - не, он все таки слишком много стал этого делать. Потому да, похоже на то что нервы у него совсем в пизду уже. И это повлияет на то, что он таки ебанется на отличненько. Может увидим как он говном мажется или типа того
Симон Ващиленко 24.06.26 Wed 14:25:57 № 520963 >>520936Бля, может купить? Скоро получу свои аж 300 bucks зарплатні, как раз на 2шт хватит
Ладолюб Вівсянко 24.06.26 Wed 14:27:34 № 520964 IMG_2102.mp41:03, 11.94MB, 464x848 А ось і перші санкції від поляків.
Сокіл Балабух 24.06.26 Wed 14:29:18 № 520965 >>520963Воно все оверзахайплене, що тесла що це, все що з маском повязано. Чисто погемблити на короткий термін а як інвестиція ну такоє
Добромил Бродський 24.06.26 Wed 14:30:59 № 520966 >>520953Не можна їбати логістику без керування/старлінку? Відправляємо в вільне полювання автономний дрон, знаходить трасу оптично гпс і їбе неронка computer visionНевже старлінк в москві працює
Добромил Бродський 24.06.26 Wed 14:37:03 № 520967 5 >>520964>нацисткі канхвєти>один пан з жолібожу спробоваць одну і став нацистом
Козак Скриняр 24.06.26 Wed 14:37:12 № 520968 >>520966>Відправляємо в вільне полювання автономний дрон, знаходить трасу оптично гпс і їбе неронка computer visionИ потом "Чатгпт сделай мне видео поражения российского грузовика. Вид из камеры дрона, высокое качество, фотореалистично"?
Козак Скриняр 24.06.26 Wed 14:43:32 № 520971 >>520969Не хрюкай. Я тебе пишу о том как будешь понимать что он что-то поразил и вообще что именно он поразил? Или будет как со сбитием сушек в 23м году - ракета ушла, самолет пропал с радаров == сбили?
Добромил Бродський 24.06.26 Wed 14:47:53 № 520972 1 >>520971>хрюСтатистично. Супутниками з термосенсорами. Стрингерами>нє по старим уставам воюєтє
Грива Матусевич 24.06.26 Wed 14:51:11 № 520973 3 image.png76.67KB, 549x792 image.png74.63KB, 556x749 image.png46.10KB, 533x434 Рубрика рассерженый патриот.
Фелікисим Мойсеєнко 24.06.26 Wed 14:56:05 № 520975 >>520965Ну, в тесли продажі ростуть навіть в Європіhttps://www.wsj.com/business/autos/tesla-notches-over-twofold-increase-in-european-monthly-sales-f8533cdc
Гал Трищак 24.06.26 Wed 15:04:00 № 520976 >>520966> Не можна їбати логістику без керування/старлінку? Відправляємо в вільне полювання автономний дрон, знаходить трасу оптично гпс і їбе неронка computer visionЦі технології ще дуже сирі. Я не бачив інфи про те що ті ж хорнети повністю автономні. Зараз більш менш вже працює технологія донаведення - тобто оператор відмічає ціль на підльоті, а далі воно вже само доводить. Але і то великий процент фейлів. Вже майже готова зараз технологія автономних зенітних дронів, уже пройшла тести і обкатується - але там наведення на бпла на фоні неба на порядки легша для ШІ ніж ціль на землі.> Невже старлінк в москві працюєв москві ніхто логістику (рухомі цілі) ніколи не вражав.
Ратибор Кизима 24.06.26 Wed 15:05:54 № 520977 eWRfCxFN-YEEK4wd.mp40:05, 420.53KB, 480x640 >>520966Так це проблема для нас, що в москві, або ще десь не паше Старлінк. Бо інакше ми б спалили б панцирі, радари, а потім по коридорам зайшли б дрони та ракети. Як в криму. Теж донаводка руками туди де буде максимальний дамаг. Але ми вимушені робити все дистанційно, можливо з якимось простими автономними системами донаведення в стаціонарну ціль. По логістиці ми можемо потовкти в пюрешку картоплю на південній артерії Гомель-Брест. Так. Навіть з відосиками, через меш. Але основну смоленськ-брест трассу, яка йде через мінськ-барановичи ми не накриємо. Увесь центр, де 2/3 важкої промисловості, та усе цікаве нам - буде доступен тільки в форматі діпстрайк. >>520972В автономці є питання. русня хвалиться, що маневр безумний іван збиває бісовський ші.
Дажбог Врублевський 24.06.26 Wed 15:09:07 № 520978 1 image.png2.04MB, 1080x1350 ну так-то багато людей подрочили в результаті
Рукомир Замора 24.06.26 Wed 15:11:45 № 520979 >>520966все так, можна взагалі в москву запустити дрон з нейронкою і computer vision які знайдуть і заїбашать хуйла
Дядько Наденюк 24.06.26 Wed 15:17:13 № 520981 1 images (46).jpg36.38KB, 597x335 >>520973>ЮБКТак закрився давно вже
Гал Трищак 24.06.26 Wed 15:19:16 № 520982 10 >>520930> Негайно депортувати всіх (!) українців з Польщі, — вимагає польський депутат Януш КовальськийНАШ СЛОН!
Добромил Бродський 24.06.26 Wed 15:23:39 № 520983 >>520977Просто летіти рівненько над трасою і скидати міни. Міна щоб спрацьовувала то на першу машину, то на другу, а то і на п'яту. Цивільних білорусів попередити, що війна.
Гал Трищак 24.06.26 Wed 15:28:18 № 520984 1 >>520946> Только Выигрывалия не будет останавливаться на линии фронтаВсе так але є нюанс, лол.
Сокіл Балабух 24.06.26 Wed 15:34:33 № 520985 >>520977>маневр безумний іванТак це не в автономці справа, той літачок в принципі гірше повертає чим навіть бензовоз.
Волох Подда 24.06.26 Wed 15:38:24 № 520986 3 image.png1.05MB, 1206x872 Московский НПЗ будет выведен из строя как минимум на шесть месяцев после атаки добрых дронов, - Reuters
Гал Трищак 24.06.26 Wed 15:39:12 № 520987 1 >>520973До речі не перший раз чую від підорах ідею зробити бензиновий трубопровід по дну моря в Крим. Бля невже ці дауни не розуміють що трубопровід десь повинен заходити в море і десь повинен виходити, і це дві точки, дві насосні станції які після одного дрончика перетворюються на бензиновий вулкан.
Сокіл Балабух 24.06.26 Wed 15:40:25 № 520988 3 2cdmd0.jpg21.80KB, 500x355 >>5209662010: штучний інтелект на війні це етична і філософська проблема. Треба щоб вибір цілей завжди залишався за людиною.2026:
Мисаїл Чекалюк 24.06.26 Wed 15:42:24 № 520989 image.png742.46KB, 566x989 >>520986Это Ауешный Паханат игра в кальмара.
Гал Трищак 24.06.26 Wed 15:43:04 № 520990 >>520983Оце хороша думка, долчую. При чому навіть ші не треба, достатньо точної і актуальної супутникової картографії. А якщо юзати ші то дорогу виокремити з фону на основі координа з карт точно буде легше ніж - це більш до простого машинного зору ніж ші.
Рожнят Андріїшин 24.06.26 Wed 15:56:05 № 520992 >>520986Раньше, в 2024 году, после выбивания установки первичной переработки завод запустили спустя 3 месяца.
Рукомир Замора 24.06.26 Wed 15:59:46 № 520993 7 СБУ: За попередніми даними, у результаті спецоперації на військовому аеродромі «Саки» уражено чотири ангари для зберігання авіаційної техніки. Крім того, поблизу Керчі уражено дві одиниці озброєння зі складу зенітного ракетного комплексу С-400, а також два зенітні ракетно-гарматні комплекси «Панцир-С1». Це вже четвертий уражений «Альфою» СБУ «Панцир-С1» у цьому районі. Російські окупанти втрачають контроль над небом Криму. Кожен знищений комплекс ППО та кожен уражений військовий аеродром відкриває нові можливості для подальших ударів України по військовій інфраструктурі ворога.
Серафіон Гаранжа 24.06.26 Wed 16:08:05 № 520994 7 {FC5A44FB-FDE7-457B-BC79-299EFF990BF4}.png349.06KB, 598x741 головний економіст офісу зедента.jpg121.27KB, 735x1178 Дякуємо
Світлан Федорка 24.06.26 Wed 16:28:03 № 520995 6 17822980648090404042.mp40:40, 12.80MB, 1080x1920 Мальчика обманули
Собко Гамаюн 24.06.26 Wed 16:33:11 № 520996 1 1650292142996.png717.95KB, 1200x675 1740969040665.png13.62KB, 202x112 >>520803> шепелявить и странно ртом двигатьЯ це пам´ятаю ще по Брежнєву — той так само шамкал під кінець. Це якісь препарати. Але тоді медицина була зовсім гівняна, а зараз він може мичати, як оте муму, ще років 15-20.мимо дед 50+
Кіндратій Кукуріка 24.06.26 Wed 16:35:51 № 520997 >>520996У Брєжнєва були ССЗ на фоні бухачки, цілком можливо там були і ураження мозку. Пипа ж просто єбанутий.
Нарад Майданський 24.06.26 Wed 16:41:40 № 520998 >>520996>Я це пам´ятаю ще по Брежнєву — той так само шамкал під кінець. Це якісь препаратиУ Брежнева вроде инсульт был - после него люди часто так говорят. Может у Пал Лаича тоже какие-то микроинсульты были, кто знает.Еще версия есть, что у Брежнева зубной протез был, который он постоянно "подсасывал" так, бо тот отлипал от неба. Думаю, все в сумме там.
Мешко Ячмененко 24.06.26 Wed 16:45:42 № 520999 1 >>520996>. Це якісь препаратиУ випадку Брежнєва це отримане уламкове поранення в щелепу. Мо Пипа в юнацтві не по розміру в рота взяв?
Добромил Бродський 24.06.26 Wed 16:47:26 № 521000 >>5209882005: пп міни на війні це етична і філософська проблема. Треба щоб вибір цілей завжди залишався за людиною.2022:
Перемил Бабченко 24.06.26 Wed 17:02:52 № 521001 2 IMG_20260624_010716_618.jpg52.52KB, 526x932 >>520995
Пимен Скридло 24.06.26 Wed 17:19:01 № 521003 5 >>521002Якщо хуємразів виписати з людей, то і про нас можна таке сказати.
Сокіл Балабух 24.06.26 Wed 17:20:03 № 521004 tumblr_pjyslojozh1qa7qbyo1_1280.jpg368.57KB, 768x862 >>5210002036:Уже ясно що ніхто не буде стримуватись, скайнет то скайнет, любе голубе тільки би перевагу отримати
Рукомир Замора 24.06.26 Wed 17:27:34 № 521005 1 >>5210042036 рік - Україна та країни заходу на території колишньої Ауешный Паханат випускають для охоти на диких підорашок бойових роботів з ШІ і транслюють це в числених реаліті-шоу
Собко Парфененко 24.06.26 Wed 17:31:43 № 521006 1 >>520949>0:13 Игорь Беркутэто ж наш базовичок, лишний
Козак Скриняр 24.06.26 Wed 17:34:57 № 521007 >>521002Не ну так то да. До 10 лямов рублей за какого то бомжа с улицы это нихуевая такая сумма. Просто есть ньюанс
Дороголюб Дробоття 24.06.26 Wed 17:38:11 № 521008 1 1m5037x.mp40:18, 2.13MB, 720x900 >>5210002025. Разъеб пидорах в прямом эфире под whitegirl playlist 2010
Ладолюб Вівсянко 24.06.26 Wed 17:59:58 № 521010 photo_2026-06-24_17-58-09.jpg73.32KB, 1200x1070 ⚡️ Кризис рекрутинга: огромные выплаты больше не привлекают новобранцевПоток желающих подписать контракт демонстрирует серьезный спад. По оценкам экспертов, в Москве весенние показатели набора рухнули на треть относительно прошлого года. За май ушло всего 1378 человек — фактически столица вернулась к цифрам 2024 года, до введения сверхвыплат.В московской мэрии настроения соответствующие:Все стабильно хуево у нас, людей идет мало, мотивированных ещё меньше. Но мы не унываем, потому что у нас еще не самые плохие дела по меркам всей страны.Подобная картина фиксируется повсеместно. Например, в Сибири внутренний ресурс добровольцев исчерпан настолько, что кадры для местных воинских частей приходится выискивать по всей остальной стране.
Козак Скриняр 24.06.26 Wed 18:04:43 № 521011 2 >>521010Вот тут кстати полнейший копиум и апроксимация. На картинке 3 графика - все тупо рандомные и не имеют никакой зависимости ни от месяцев ни друг от друга. Как тут что то можно прогнозировать хуй знает
Ратибор Кизима 24.06.26 Wed 18:12:50 № 521012 1 >>521010Ну график то навіть кращий за норму. Дивись 24 рік. Коли ще було багатенько живих диванних, які ідейно піздували на контракт, а також в цілому перспективи навіть в руснявих манямірках, були дуже радужні. Так по цьому графіку в 24 році стабільно було на -200-300 людей менше навесні. Ну ось там же все є! Порівнювати з 25 роком прям глупо. Бо там була мегапіар программа - ОСТАННІЙ ВАГОН ДЛЯ МІЛЬОНЕРА! Тупо встигнути до договорнячка, дух якого аж до кінця літа 25 року висів. А потім його зустріч в Анкоріджі підняла знов - але не так, як дух договорнячка навесні. Зараз коли русня всюди ниє - що пізда. Всюди антиреклама та піздець. Дух Анкоріджа випарувався, а договорнячок ще 3-5 років може висіти. Це прям дуже охенні цифри. На 1000 більше, чим повинно було б.
Дажбог Врублевський 24.06.26 Wed 18:16:00 № 521013 >>521012> На 1000 більше, чим повинно було б.почекай, зараз ще підуть дружньо мститись панам за нпз в трусіках
Сокіл Балабух 24.06.26 Wed 18:19:01 № 521014 1 img_1452-1198x1372.webp103.41KB, 1198x1372 >>521011Якщо подивитись попередній графік, то спочатку було ~2000, потім пішов спад до ~1200 і намічався тренд далі вниз.Потім 2 квартал 2025 — хуяк, дух анкоріджа, побігли лями лутати під договорнячок. І от тільки зараз через різ цей ефект спав і повернулись на низхідний тренд, який був. Незнати, наскільки сильним він буде, але це вже добре в будь-якому випадку.
Овксент Срібний 24.06.26 Wed 18:27:39 № 521015 1 1782314857945.png1.06MB, 1009x837 >>520994Треба ТЕРМІНОВО докласти Дуче!
Ратислав Кукуріка 24.06.26 Wed 18:29:09 № 521016 1 Screenshot_20260624-182832_Chrome.png333.60KB, 1220x546
Ладолюб Вівсянко 24.06.26 Wed 18:40:17 № 521017 3 👀 После ультиматума Дуче российские дроны перестали летать вдоль границы Беларуси и Украины, - "Флагшток"Беларуское издание сообщает, что с 21 июня не фиксирует полеты российских ударных БПЛА вдоль беларуско-украинской границы. Последний такой дрон был замечен в Гомельской и Брестской областях утром 21 июня.При этом удары по Черниговской области продолжаются, однако теперь беспилотники используют другие маршруты.Мониторинговые группы предполагают, что Ауешный Паханат могла отключить ретрансляторы на территории Беларуси, которые использовались для наведения дронов. Ранее Дуче потребовал от Минска демонтировать это оборудование в течение недели, предупредив, что в противном случае Украина может принять необходимые меры самостоятельно.Впрочем, наблюдатели отмечают, что делать окончательные выводы пока рано, поскольку в последние дни массированных атак Безангарная Шиноублюдия не проводила.
Корислав Бідило 24.06.26 Wed 18:57:39 № 521019 1 1m5037x.mp40:18, 2.13MB, 720x900 >>521016Ого ого очередной пук анкориджа по гражам или всё таки ядегка?
Рукомир Замора 24.06.26 Wed 18:59:32 № 521020 1 _VScT120XjnkrkWN.mp41:39, 8.15MB, 720x720 підарашка про хуї, смоктання і бензин
Витомир Янушевський 24.06.26 Wed 19:08:24 № 521021 >>521016що було в минулі рази, бо здається що ця увб оверрейтед як їбать
Платон Чекалюк 24.06.26 Wed 19:18:30 № 521022 1 16470713620690s.jpg5.33KB, 200x150 >>521016До сих пор ржу с ХРЮКОСТЯГА.
Жаданець Гасюк 24.06.26 Wed 19:36:16 № 521026 1 ⚡Дронотерпильная Несбивация просит бензин у Казахстана – Reuters. Тупасинская Задымляция ведет переговоры с Казахстаном об импорте около 50 тысяч метрических тонн бензина АИ-92, чтобы смягчить внутренний дефицит, вызванный остановками нефтеперерабатывающих заводов и внеплановыми ремонтами, Об этом со ссылкой на собственные источники пишет Reuters.
Малик Піснячевський 24.06.26 Wed 19:39:34 № 521027 popitkey.mov0:00, 315.93KB, 640x360 popit.mov0:00, 266.28KB, 640x360 >>521025
Ладолюб Вівсянко 24.06.26 Wed 19:43:38 № 521028 photo_2026-06-24_19-43-21.jpg103.63KB, 1280x683 Європа має завадити Україні перемогти у війні з росією, українці повинні програти, бо перемога України спровокує світову війну, а я не хочу ховатися від бомб та ракет, — учасник гурту Modern Talking Дітер Болен📍Він каже, що говорив з канцлером Німеччини Мерцом і той справді впевнений, що Україна переможе росію у війні і зможе повернути свої землі. 📍Артиста такі слова Мерца налякали і він заявив, що це небезпечно, і Україна має програти.📍На фоні цих заяв, концерти Болена почали скасовувати у низці країн Європи.
Жаданець Гасюк 24.06.26 Wed 19:52:21 № 521030 3 ⚡Беларусь выключила ретрансляторы, помогающие рабсийским дронам - Дуче
Милобор Кмета 24.06.26 Wed 19:53:30 № 521031 1 >>521028Очередной вышедший в тираж ноунейм, кроме русни никомк не интересен. Зарабатывает в рашке на всяких дискотеках 80ых. Да и творчеством там не особо интересное, но для гачи-миксов сойдет.https://www.youtube.com/watch?v=U_8rvwImB7w
Ратибор Кизима 24.06.26 Wed 19:55:44 № 521032 photo_2026-06-22_08-40-17.jpg84.51KB, 1280x1280 photo_2026-06-23_08-02-04.jpg88.35KB, 1280x1280 >>521030Ну вони в загалі зараз в фазі накопичення. Плюс пускали в основному через південь-центр. Замало часу пройшло. Треба хочаб 1 наліт на захід почекати.
Дніпро на зв'язку Балкан Скриняр 24.06.26 Wed 19:56:09 № 521033 >>521028> Modern TalkingЭта хуйня из моего детства еще дает концерты? охуетьь.
Алим Мукоїд 24.06.26 Wed 19:59:28 № 521034 2 >>521033Они друг друга немножко ненавидят. Modern Talking не существует двадцать лет как.
Ратислав Кукуріка 24.06.26 Wed 20:12:38 № 521035 1 VID_20260624_201120_554.mp40:09, 951.78KB, 720x1280 набирлин
Добромил Бродський 24.06.26 Wed 20:13:50 № 521036 >>521033>Томас Андерс не буде давати концерти в Труболопная Замерзация допоки там буде пиняОфіційне висловлювання
Ратислав Кукуріка 24.06.26 Wed 20:14:56 № 521037 1 VID_20260624_201417_371.mp40:48, 3.43MB, 480x852 >>521035красивый закат
Трясун Лестимир Грицьов 24.06.26 Wed 20:15:24 № 521038 2 1782321323502.jpg16.56KB, 618x323 Три роковини вбивства Тіграна Оганнісяна та Микити Ханганова.Шо тут у вас, как была атмосфера на ебку логистики/Воронежа/мацквы/БНР?Смешно что у страны бензоколонки закончился бензин?И куда кстати пропала ипсошечка про индусов то, было смешно немного.Ну и так далее.
Діян Лупенко 24.06.26 Wed 20:16:15 № 521039 2 >>521033На пострадянщині, всяке "диско 80х" дофіга популярне. Ми ж за залізним занавісом жили і для нас це все наче якісь коштовності, а не звичайний мейнстрім.
Мисаїл Чекалюк 24.06.26 Wed 20:24:23 № 521040 >>521039Во-во, когда хуйло откиснет, то из колонок у скуфов будет играть "wind of change"
Децко Сергійчук 24.06.26 Wed 20:26:10 № 521041 >>521033Ну и хуйню вы слушали.Вот из моего дества, музыка заебись была.https://www.youtube.com/watch?v=S-fe9T28VLM&list
Діля Бобровник 24.06.26 Wed 20:26:17 № 521042 zradonka.jpg104.13KB, 1075x600 >>521030Йобана криворізька дипломатія.
Дніпро на зв'язку Балкан Скриняр 24.06.26 Wed 20:26:57 № 521043 >>521040Скорее очередной из всратых ремиксов "ветер перемен". Который они услышали в рилсе или на спотике или как саунд из говносериала.
Дніпро на зв'язку Балкан Скриняр 24.06.26 Wed 20:31:05 № 521044 >>521041Бля. Только не кэти пэри и лана дел рей. Я когда-то встречался с третьекурсницей, как из анекдота, да. И она меня этим просто заебла в тачке. >>521008Вот прямо как тут :)
Децко Сергійчук 24.06.26 Wed 20:34:54 № 521049 >>521044https://www.youtube.com/watch?v=iP6XpLQM2CsНу тогда держи кешу
Діян Лупенко 24.06.26 Wed 20:35:48 № 521050 1 >>521041Тоді особливого вибору не було. Все щось більш-менш цікаве треба було "діставати" з ще більшими зусиллями ніж отой "модерн толкінг". От ти мав знайомих в студії грамзапису в якомусь 1986? Нє? Ну тоді слухай естраду СРСР і не бухти :)https://youtu.be/7vP2hFFV57E
Дніпро на зв'язку Балкан Скриняр 24.06.26 Wed 20:36:29 № 521051 >>521049Помню такую хуйню. Где-то рядом обычно еще вот это игралоhttps://www.youtube.com/watch?v=fWNaR-rxAic
Децко Сергійчук 24.06.26 Wed 20:41:57 № 521052 1 >>521051О прям вспоминаю как это летом играло во всяких лагерях и кафешках в 20-10-тых.На самом деле эта попса намного лучше чем то сейчас выходит.У меня плейлист мешаний из >whitegirl playlist как в одном посте было сказано, хороший термин.и https://www.youtube.com/watch?v=ttH-3lzL8Tk
Людислав Чугуй 24.06.26 Wed 20:42:25 № 521053 >>521039У 50+ скуфов все эти песни 80х и сейчас популярны на праздниках вроде НГ.
Кіндратій Кукуріка 24.06.26 Wed 20:43:21 № 521054 Я тут один на року зростав? https://m.youtube.com/watch?v=Qq4j1LtCdww&pp=ygUTYWxpY2UgY29vcGVyIHBvaXNvbg%3D%3D
Козак Скриняр 24.06.26 Wed 20:46:56 № 521055 >>521033угадай в каких странах и для какой аудитории он дает больше всего концертов
Ратислав Кукуріка 24.06.26 Wed 20:47:36 № 521057 IMG_20260624_204425_884.jpg52.28KB, 1223x333 >>520694>>520708Жиды восхитились
Децко Сергійчук 24.06.26 Wed 20:49:34 № 521058 >>521054https://www.youtube.com/watch?v=3ARZedngEj4&listРос на американской попсе, часто слушаю американскую попсу или японскую, плюс блек метал как пикрил.
Нарад Майданський 24.06.26 Wed 20:49:38 № 521059 >>521039Везде есть культ 80х, не только на постсовке, и не только диско. Просто до нас дошли по какой-то причине именно Модерн Токинг - хотя на западе они были почти ноунейм группой - просто было дохуя групп, которые были намного лучше, но они до нас не сразу дошли.
Козак Скриняр 24.06.26 Wed 20:50:46 № 521060 >>521037В самый-самый-САМЫЙ тяжелый момент у нас небыло таких очередей на заправках. Вполне себе цивилизованно ограничивали сначала по 30 литров, потом по 20, потом по 10. На некоторых заправках еще было что только через их приложение можно было купить. Всё. Эти орки ебаные блять, не могут даже такую хуйню разрулить
Децко Сергійчук 24.06.26 Wed 20:55:16 № 521061 изображение.png44.10KB, 400x400 >>521057>ЖИДЫ васхетились
Нарад Майданський 24.06.26 Wed 20:59:33 № 521064 image.png62.33KB, 316x316 >>521054Я митол и в нулевых, и сейчас. А так чтобы "зростав" - сложно сказать, бо прямо в детстве ничего не слушал.Вот как раз батя-рок, типа хард и глэм, как тот же Элис Купер оценил нормально уже будучи взрослым - в пиздючестве как-то и не попадалось особо, и каким-то "старомодным" казалось это.Из старенького, но уже не батя-рока, а раннего дума 80х можешь вот этот альбом Saint Vitus слухнуть - очень на блек-себет похоже.
Нарад Майданський 24.06.26 Wed 21:07:40 № 521066 >>521065А шо за РСЗО? Это реально до сих пор грады юзаются, что ли?
Витомир Янушевський 24.06.26 Wed 21:11:04 № 521068 >>521066Гради по обидві сторони конфлікту активно ще юзають
Децко Сергійчук 24.06.26 Wed 21:12:50 № 521069 1 изображение.png2.62MB, 1525x890 >>521066Насколько помню их больше 10к наштамповали и досих пор делают.https://www.youtube.com/watch?v=Kgjkth6BRRY
Фарнакій Бориско 24.06.26 Wed 21:27:19 № 521070 1 images(19).jpg36.25KB, 639x480 >>520987Їм просто труби не дають спокою, не знаю коли саме це почалось, але уже дуже давно.
Годько Красовський 24.06.26 Wed 21:28:26 № 521071 1 siren1.mp40:12, 880.99KB, 560x570 >>520944Мостовая Задbiмляндия.
Ладолюб Вівсянко 24.06.26 Wed 21:28:43 № 521072 2 21:25Дроны атакуют Москву, сбито уже 19 беспилотников — Собянин.Небо над столицей закрыто: Росавиация ввела ограничения в Домодедове и Жуковском
Корнило Сірик 24.06.26 Wed 21:31:02 № 521073 2 >>521057А за голодомор ці бляді перед нами хоч раз вибачились? М сука? Ну то й позатикали їбальники, ущімльонні вони блчть.
Ратибор Кизима 24.06.26 Wed 21:59:10 № 521076 1 Доречі за сьогодні жижа -3 бакси - якщо так піде, то на днях будемо 70 пробивати. ВТІ - вже 70 пробила, та 69 коштує. Зараз дуже багато нафти на ринок заливають. Ціну тримає ще активний залив в сховища, для відновлення. Але скоро сховища набьють, та якщо Трампу моча хуйла в голову не дасть, то вже наступного місяця, жижи на ринку буде овердохуя. піськов вже сьогодні крутив сракою по нефтяним доходам, які скорочуються, по плану.
Децко Сергійчук 24.06.26 Wed 22:04:03 № 521077 1 >>521076https://www.youtube.com/watch?v=K2Dh8tKXLvs&listЕсли жижу до 50 опустить то будет рухнум 100%
Нарад Майданський 24.06.26 Wed 22:13:03 № 521078 >>521076То что наши слоны дыранцы оттарабанили пиндох в попу - это нам скорее на руку, или нет?
Ладолюб Вівсянко 24.06.26 Wed 22:13:25 № 521079 1 Screenshot_1.png86.78KB, 652x715 ⚡️Україна зараз виграє війну проти Росії, — Держдеп США
Ратибор Кизима 24.06.26 Wed 22:24:41 № 521080 >>521078До Гойди у русні був курс на рухнум. А через гойду, вони грошей на цей рік підфармили. Зараз стараються прогнати побільше суден + Іран все що в нього є, поки дозвол діє відвантажує. Але якщо б режим рухнум, прийшов би тимчасовий Шах - то було б краще. Бо жижа, б ще бодріш покатилась, а також ми б могли щось витягти з Ірану для себе. Снаряди там, пзрк, ракети для того ППО що в нас є, а може навіть якісь товсті ракети.
Хвалійко Гайч 24.06.26 Wed 22:29:56 № 521081 1 >>521063Як же хочеться щоб у підарах все полетіло в пизду і щоб ця блядь з голоду зжерла свою мальтіпу.
Ладолюб Вівсянко 24.06.26 Wed 22:36:39 № 521082 1 IMG_9263.mp41:12, 26.19MB, 1280x514 «Мне хочется, чтобы санкции не заканчивались», — диалог летчика-испытателя МС-21 с хуйлым
Рукомир Замора 24.06.26 Wed 22:37:16 № 521083 1 Якщо Україна отримає від партнерів те, про що йшлося під час переговорів у форматі G7, Скуфовая Новиопия буде змушена обрати мир. Про це заявив президент Володимир Дуче у вечірньому зверненні 24 червня."Наша операція, зокрема, щодо Криму чітко прорахована, і те, як операція триває, абсолютно доводить: якщо саме те, про що ми говорили з партнерами в рамках G7, в України з’явиться — і це залежить від рішення партнерів, — ми оперативно забезпечимо умови, коли Нефтедырное Пынебабве буде змушена обрати мир", — заявив президент.
Дажбог Врублевський 24.06.26 Wed 22:38:06 № 521084 1 >>521082ну от, а кажете нема русні шо за рухнум, і свобода слова в порядку, можна про це цілому перзиденту сказати на камеру
Ратислав Кукуріка 24.06.26 Wed 22:51:42 № 521088 7 УРАЖЕННЯ_2979_Діджитал_Роніни_РЕБОРІЗ_збірка.mp40:39, 5.40MB, 1280x720 Пілоти ББС «Роніни» ⚔️65-ї ОМБр працюють по логістиці росіян новими модними дронами від фонду радника міністра оборониЗаявлено, що дрони є РЕБостійкими, літають на 50+ км та мають дуже якісну картинку.
Пимен Скридло 24.06.26 Wed 22:53:56 № 521089 >>521076Увесь цей дроч на нафту чомусь нагадує мені дроч підорах на держборг США.
Ратислав Кукуріка 24.06.26 Wed 22:54:35 № 521090 2 VID_20260624_225328_959.mp40:22, 2.84MB, 720x1280 Обстановка на пляже краснодарского края
Козак Скриняр 24.06.26 Wed 22:56:00 № 521091 >>521088>мають дуже якісну картинку.Проиграл с достоинства. Я говорю - надо запускать онлайн трансляцию с летящих фпв. Через 5 минут, например, после вылета. Просмотр - платный.
Ратислав Кукуріка 24.06.26 Wed 23:03:21 № 521092 1 VID_20260624_230208_442.mp40:20, 2.88MB, 720x1280 Заправляется живчиком подсолнечным маслом
Ратислав Кукуріка 24.06.26 Wed 23:05:56 № 521093 2 VID_20260624_230420_803.mp40:15, 3.06MB, 464x848 12 часов без света сидят, моются в тазике
Козак Скриняр 24.06.26 Wed 23:11:48 № 521096 1 >Forbes: ЗСУ могли вдарити по заводу у Воронежі новими американськими ракетами Rusty Daggers>Повідомляється, що Україна придбала 3 550 ракет Rusty Dagger>Командування розповіло, що для атаки застосували високоточні крилаті ракети повітряного базування, але не уточнило які саме.Таке пишуть
Рукомир Замора 24.06.26 Wed 23:28:55 № 521099 3 >>521096> Україна придбала 3 550 ракетце оті 3к ракет які Дуче обіцяв до кінця 2025 року?
Гал Трищак 24.06.26 Wed 23:31:34 № 521100 >>521012> Ну график то навіть кращий за норму. Дивись 24 рікот тільки в 24 там платили менше набагато підйомних - пару сот тисяч. в 25 і зараз - мільйони рублів.
Гликерій Страшненко 24.06.26 Wed 23:38:38 № 521103 5 >>521020пхахахааха, ебать я проигралТут просто весь собирательный образ скрепца:1. Жестикуляция правильного сосания2. Много упоминаний про сосание и акцентирование внимания именно на сосании, а не на факте нехватки бензина3. Пидоры4. Ебля в жопу.5. Ебало унтерменша6. Подрыв сраки7. Не упоминание имён барина
Шершун Юркевич 24.06.26 Wed 23:40:22 № 521104 >>521096>3 550 ракет Шось надто дохуя. Скільки нам атакамсів дали, штук 50? І то вони шороху нормально навели доки не скінчились.
Гал Трищак 24.06.26 Wed 23:49:00 № 521105 1 >>521060> В самый-самый-САМЫЙ тяжелый момент у нас небыло таких очередей на заправкахДо речі завжди обоссував теоретиків які порівнювали нас з рашкою і казали що нас обстріли не звалили то і рашку не звалять. Але ми не симетричні країни, у нас кардинально різні умови. Найперша і найголовніша різниця - те що в нас є економічний тил недосяжний і невразливий для русні (ЄС) а в русні такого тилу немає. І ні, за уралом немає ніякого тилу, там економіки не існує - вся економіка в західній частині рашки. Йобка нпз і нафтосховищ і послідуючий дефіцит бензину в рашкі - прекрасний приклад несиметричності економік. Ми і до війни купляли бензин по ринковим цінам, наш єдиний нпз в кременчугу і близько не задовільняв потреб. Тому коли його йобнули і вибили всі великі нафтосховища в перший місяць війни - ми просто робили те що й ранішше, тобто закупали паливо ззакордону, але просто в більших об'ємах і дорожче. В рашкі ж все паливо вироблялось всередині і розподілялось через дотації по нериночній системі населення. Коли ми цю систему зламали ударами - у рашки іншої системи немає, і нізвідки взяти, вона ніколи не закупляла паливо ззовні - немає ні методик ні інфраструктури для цього, ще й нериночний розподіл мультиплікує шкоду. Ми реально цим знищуємо економіку россії.
Гал Трищак 24.06.26 Wed 23:59:57 № 521106 1 >>521099>>521104Це контракт заключений ще на стадії розробки, розрахований на шось тіпа десять років. Ніколи їх в 25 році не обіцяли. Вони тільки зараз зі стадії випробувань будуть переходити в стадію виробництва. Перші поставки обіцяють восени.
Зоїл Додь 25.06.26 Thu 00:00:20 № 521107 1 >>520566>>520783>>520939Завжди прикалювало як хуйло, будучи туповатим чмоньою, поставленим сім'єю зберігати йельцинські чемодани накраденого, зміг все так облаштувати і влаштуватися, що там всі вже 25 років ходять навшпиньки. Однак я потім згадую, що це ж країна рабопідарашок і пари кабанчиків, які були ніким, а стали всім завдяки знайомству з пинькою, і все встає на свої місця
Децко Сергійчук 25.06.26 Thu 00:24:16 № 521112 2 изображение.png1.02MB, 731x1280 изображение.png929.27KB, 850x850 >>521109Мы воины хауса единого неделимого будем воевать до капитуляции имперских вымератов с трупом на троне.
Світлан Федорка 25.06.26 Thu 00:29:16 № 521113 1782144312158-0.png1.21MB, 1280x1280 >>521109Народ рабси и сам не против в целом на самом деле. Более того, непосредственно их ёбку надо увеличивать и делать более интенсивной, наташка любит больше тех, кто её пиздит посильнее.
Децко Сергійчук 25.06.26 Thu 01:20:00 № 521115 1 изображение.png48.16KB, 612x171 изображение.png909.45KB, 1624x381 изображение.png24.57MB, 2897x4096 >>521114Вообще поебать.
Децко Сергійчук 25.06.26 Thu 01:57:00 № 521117 4 17723939442580572946.jpg187.50KB, 850x750 >>521116Лучше на гейпарад чем в скелю.
Дий Каня 25.06.26 Thu 02:46:42 № 521118 1 >>520964Вот підарас. У нього буде інфаркт жопи, коли в Україні заборонять крайові нациські сири, консерви, конхфети. Вони і так не вкусні. Нахуй їх везуть в Україну? може це план щоб труїти нас цим лайном.
Децко Сергійчук 25.06.26 Thu 03:12:44 № 521120 1 изображение.png10.39MB, 2480x3300 >>521119Ну это ты сам выбрал
Дий Каня 25.06.26 Thu 03:30:05 № 521121 1 1625864881782.gif1.64MB, 221x244 >>521002Все правильно вона каже. Просто вона забула написати ім'я человека
Тимур Сіріньок 25.06.26 Thu 03:40:44 № 521123 Малюк.jpg787.47KB, 2000x1125 Перепрошую шо не по темi:А де Малюк?
Никанор Прошенко 25.06.26 Thu 03:44:15 № 521124 >>521058> 3844 слухачі за місяць на спотіфаїЇбать ти андеграунду приніс, я з улюбленою групою Subway to Sally просто якийсь раб мейнстріму в порівнянні з тобою. Цікаво, дякую, послухаю
Децко Сергійчук 25.06.26 Thu 03:55:05 № 521125 изображение.png1.24MB, 850x1133 >>521124Хехе. Охуенные треки у этой группыhttps://www.youtube.com/watch?v=JFkkDG7MNJU&list
Діля Бобровник 25.06.26 Thu 04:51:29 № 521128 2 ураураура.mp41:30, 18.23MB, 720x1280 А підарахам долчан не відключили? Я їм пісню приніс.
Серафіон Гаранжа 25.06.26 Thu 05:20:21 № 521129 0GVO6NTBjWfHXdj9.mp40:32, 5.03MB, 1280x720 я хуею.jpg23.54KB, 300x300
Серафіон Гаранжа 25.06.26 Thu 05:27:55 № 521131 1 {F3930081-62BB-47C4-B4E7-8C5EF5EC1125}.png38.29KB, 695x305 {2EE3E4C2-60C1-4FF1-84EB-28EA9E7AA90C}.png8.79KB, 737x57 >>521079>у держдепі вважаютьвідкриваєш новину>в україні вважають, что в держдепі вважаютьДень тому>трампло змінив свою позицію щодо підорашкивідкриваю новину>в україні вважають, що трампло змінив свою позицію щодо підорашки
Серафіон Гаранжа 25.06.26 Thu 06:18:26 № 521132 Сер Кір Стармер розглядає план продажу санкціонованої нафти, конфіскованої з російського «тіньового» танкера, щоб спрямувати кошти на підтримку війни в Україні.Як стало відомо The Telegraph, міністри можуть провести аукціон із продажу 100 тисяч тонн російської сирої нафти, що перебуває на борту судна Smyrtos, яке Королівська морська піхота Великої Британії зупинила в Ла-Манші 14 червня.Судно, яке входило до складу «тіньового флоту» Володимира хуйла, порушувало британське санкційне законодавство, здійснюючи торгівлю нелегальною нафтою.Після затримання корабель перебуває на якорі біля узбережжя Веймуту під контролем Міністерства оборони Великої Британії. Капітану судна, громадянину Індії Аджаю Панту, висунуто обвинувачення в обході санкцій.Посадовці вважають, що 98 тисяч тонн нафти марки Urals, які перебувають на борту, тепер юридично належать Великій Британії, а отже британський уряд може використовувати або продавати цей вантаж.Міністри розглядають пропозиції щодо продажу нафти, ринкова вартість якої становить близько 35 млн фунтів стерлінгів, і спрямування отриманих коштів на підтримку України у війні.План перебуває на ранній стадії опрацювання. Він передбачає або пряме перерахування коштів Україні, або використання цих грошей для фінансування військового обладнання, що постачається на передову.