Україна


Return


Правила / Модерація / Обговорення борди / Лялькоскрипт / Dashchan / Задонатити / Отримати паскод / Збір на дрони

CAPTCHA
 Deletion password
  • Supported file types are JPG, PNG, GIF, AVIF, WEBP, WEBM, MP4 and MOV.
  • Limit: 4 files, 30 MB per file (80 MB for Passcode users).
  • Images greater than 250x250 will be thumbnailed.
  • 907 unique users on the board.

photo_2022-09-21_16-44-07.jpg
273.64KB, 1203x839
16553759313160.jpg
220.93KB, 986x1280
photo_2022-08-23_17-35-11.jpg
276.34KB, 1280x960
photo_2022-11-04_15-17-57 (2).jpg
123.63KB, 1280x853
Москалі атакували нашу з вами Неньку! В цьому тріді слідкуємо за новинами з фронту.

Актуальні правила читайте тут: Правила dollchan.net
Бани можна оскаржити в Треді модерації

Головнокомандувач ЗСУ - Генерал Сирський
https://www.facebook.com/GeneralStaff.ua
Президент України
https://t.me/V_Zelenskiy_official
Повітряні сили ЗСУ
https://t.me/kpszsu
Міністерство оборони України
https://www.facebook.com/MinistryofDefence.UA
Головне управління розвідки МО України
https://t.me/DIUkraine
Служба безпеки України
https://t.me/SBUkr

Куди донатити?
Збір на іменні дрони Dollchan:
>>107864
Повернись живим:
https://savelife.in.ua
Спеціальний рахунок НБУ для збору коштів на потреби ЗСУ:
UA843000010000000047330992708

Карти бойових дій:
https://deepstatemap.live/
https://militaryland.net/maps/
https://www.scribblemaps.com/maps/view/Operational_Map_Ukraine/nBT8ffpeGH

Мапа тривог в Україні та моніторингові ресурси:
https://alerts.in.ua/
https://t.me/war_monitor
https://t.me/vanek_nikolaev

Посилання по підготовці до служби в ЗСУ:
https://pastebin.com/3jr5Ha97
>>520681
> Они как нехуй могут организовать скрытую мобку
> им не нужно это использовать на текущем этапе
Ти так кажеш, наче в тебе на руках якісь дані є, доповіді, БЧС, що вони можуть а що не можуть.
>>520692
Хуита манямирковая. Нихуя она не разыграна. Вот у нас она разыграна когда заводы уже платят фейковым работникам чтоб уменьшить процент забронированных и реальных не забрали. А у них повторяю, забирали только резервистов и всяких с важными военными специальностями. И то не бусификацией, а через повестку
>>520690
ти реально думаєш підорашки добровольно на штурми йдуть? єбать дебіл....
>>520692
На регіони по хуй, там хоч що робитимуть, реальної мобки не було, просто розіслали повістки, на авось може якийсь лох і прийде і підпише.
>>520696
> А у них повторяю, забирали только резервистов и всяких с важными военными специальностями. И то не бусификацией, а через повестку
Ого, історіі всє охуітєльнєє і охуітєльнєє. А ті підари яких я допитував, чогось казали що вони ніхуя не резервісти. Один посрався з дружиною - пішов контракт підписав, другий поїхав в мацкву, підписав контракт бо там виплати більше і він повірив що "не штурм", але воно трохи щось пішло не так, третій - тупо дід бомжара без постійного місця проживання, тинявся, жив в гуртожитку при якомусь технікумі, попався. Четвертий нажерся горілки, його прийняли, притарабанили у відділок, наполегливо запропонували підписати контракт, що він і зробив. Коротше з двох десятків яких я допитував тільки один був такий як ти описуєш - рєзєрвіст, ахвіцєр, командир взводу. Всі інші - бічі, біомусор, які навіть два слова зв'язати не можуть - їх було важко допитувати навіть не тому що вони в піонерів грали, а тому що тупі як пробка.
>>520701
Куда ты лезешь, маня? Все что ты описываешь как раз подпадает под скрытую мобку+заваливанием баблом. От этого до хватания людей на улицах им еще очень далеко, незачем перескакивать
>>520704
В тебе забув спитати, куди мені лізти, щеня. Я тебе ще раз, блядь, питаю, в тебе якісь конкретні дані на руках? Доповіді з руснявих воєнкоматів, соц-демки, БЧС? Чи ти просто так "почувствовал" що в них там? Є така хуйня як підрахунок бойових спроможностей, коли ти рахуєш що може твій підрозділ, а що може підрозділ противника навпроти тебе, щоб його підрахувати мені потрібно знати що є в противника, так ось, в мене є БЧС, в мене є їх штатка з призвищами, посадами, званнями, є ОШС, я навіть знаю скільки і коли поповнення їм прийде і в який період. На основі оцих КОНКРЕТНИХ данних, я щось можу розрахувати. На основі відчуттів щось рахують тільки ворожки та тарологи на 1+1. Ось тому я і питаю, в тебе є якісь конкретні дані?
>>520706
>Пака исшо

Так зараз Ельвіру доїдять, станок увімкнут, стануть значно ближче.
>>520706
>слабо ебут. потешненько. так, на пол шишечки. почти не чувствуется. а вот в 90е ебали знатно. а сейчас не очень.
>>520705
Navy_Seal_Copypasta.txt
>>520708
Да, выступают.
Нет, не хотят.
Да, за традиционные украинские ценности.
Нет, традиционные ценности в монте-пиго им не нравятся. Мне, кстати, тоже.
>>520706
>пацієнте, у вас пряма кишка випала
>ну по підлозі як у після пляшки не волочеться як того разу, так шо норм, в штаніну заправлю і харашо
>>520706
Там вообще смешной пост с призывом думай_те.

>Друзья! Ацтавить панику! Свистать всех наверх!
Не из таких переделок вылазили. Пока еще даже до святых 90х далеко в плане жизни мирных граждан.
Старайтесь больше думать собственной головой, анализировать и размышлять. Не надейтесь что за вас подумает какой нибудь чиновник. Основная задача чиновника сегодня и всегда, думать как бы его не трахнули. А раз интернет пока еще работает, трахнуть сегодня можно любого чиновника. За дело ессно, а не за ваши хотелки.
Лето будет летом воюющей страны. Не лучше и не хуже предыдущего лета. Просто чуть больше населения прочувствует чем отличается жизнь гражданина воюющей страны, от жизни мирной.

Поэтому не бздеть, прорвемся!
>>520710
От нінада :3
image.png
221.95KB, 1280x741
Хтось юзав? Ап ту 1000 це 100?
>>520697
>нещасних росіян гонять в штурма
Війна пині?
VID_20260623_100806_282.mp4
0:06, 2.26MB, 1280x720
>>520716
Заградотряды.

Они добровольно идут на войну в надежде заработать, не против аполитично поубивать украинцев, но конкретно в штурма идут под пытками и угрозой убийства.

пидорусская рулеточка короче.
1744909598448-0.png
686.32KB, 512x671
>>520713
>Просто чуть больше населения прочувствует чем отличается жизнь гражданина воюющей страны, от жизни мирной.
>>520715

Вони оптику заводять та коробочку гігабітну ставлять тобі в квартиру. Якщо у тебе далі від коробки гігабітне - то як пощастить від 100 до 1000. На 300-500 можна надіятись. Вони тобі при підключені тест проведуть.

Там дід виліз:
Наразі я не бачу підстав для переговорів із Дуче, українська влада зараз «неадекватна», — хуйло
Він також додав, що Затриднязащеку Бралия вісім років терпіла та намагалася домовитися, але згодом була змушена стати на захист людей Донбасу
🔵 стверджує, що армія Ссаная Снигерия «тисне» на всіх напрямках фронту;
🙈вс Толерантная Дружбонародия сейчас «добирают» Константиновку — хуйло.
▶️ Рейтинги западных политиков, выступающих за конфронтацию с Хуйловская Выбиралия, катастрофически снижаются, указал хуйло.


Ну короче - надія на пропетляти в манямірке, почекати доки Мерца інопланетяне змістять, та потавлять Сару чи АДГ. Та ось тоді потужно поділити.
>>520719

А ще на 0 - не вірь, це розводка, або якась хитра акція. Ну коли я підключав, там теж був нуль, але по ітогу, за перший місяць вони виставили.
плюс раніше у них був прям великий лаг з підключеням 2-3 тижня черги.
>>520481
я все таки подивився гавна поїв: за нас зайшов. і схоже на довго
rejoice!
>>520704
Тільки по причині того, що гомоармія ніхуя не працювала для іміджу і закидує м'ясом контрактників наші дрони, протидія мобці там може бути куди серйозніша, ніж наше повернення з СЗЧ в топ-бригади.
>>520721
Арестович в цьому плані як компас - завжди показує правильний напрям. Якщо сумніваєшся хто зараз у війні виграє - подивись за кого топить арестович.
>>520706
В 90х бензин был?
image.png
701.07KB, 1200x675
3.jpg
121.27KB, 735x1178
Breaking: СБУ викрили Сівковича!
video_2026-06-23_15-02-01.mp4
0:44, 9.49MB, 720x1280
Побита голова, подерті руки, стесаний поперек, брудні й перебиті пальці — у такому стані до лікарні Кропивницького в січні 2026-го прийшов 35-річний Олександр Семенов.

Він розповів, що втік з 425 окремого штурмового полку «Скеля», де з нього знущалися, били, привʼязували до квадроцикла і тягнули по землі. На відео, яке зробили місцеві лікарі, чоловік сказав, що став свідком щонайменше девʼяти суїцидів у підрозділі, коротко описав їхні обставини і назвав імʼя одного з померлих. Відео, що є в розпорядженні «Бабеля», зняли 23 січня 2026 року, а вже за кілька днів Олександр Семенов помер у лікарні. Офіційна причина смерті — пневмонія.

«Скеля» — найбільший штурмовий полк у ЗСУ. Неофіційно його ще називають «полком Сирського» — він не входить до жодного корпусу, а напряму підпорядковується вищому командуванню. «Скеля» брала участь у найскладніших боях російсько-української війни. Попри це і бойові заслуги, полк часто критикують військові, журналісти і близькі тих, хто туди потрапив. Через звинувачення у великих втратах за полком закріпилася репутація «мʼясного». Однак людей «Скеля» втрачає не лише на полі бою, а ще до бойових — під час військової підготовки.

«Бабель» вивчав це питання майже два місяці. За останні пів року в навчальних центрах «Скелі» «Бабель» нарахував 26 смертельних випадків. Більшість з померлих чоловіків не пробула в полку й місяця. Офіційна причина смерті здебільшого — пневмонія.
VID_20260623_123052_099.mp4
0:22, 8.33MB, 1280x720
>>520664
Администратор даёт слово йеменскому журналисту:
Пожалуйста, Йемен.

Лавров:
Нет, Йемен хитрый, к херам собачьим, всё уже...

Помощник Лаврова:
Йемен, Йемен...

Йеменский журналист:
Я бы хотел поблагодарить за дипломатическую активность Тюремный Швабростан.
image.mp4
0:21, 2.32MB, 576x1024
Російськи піздюки передають СОУ «дякую» за накращиї мотосезон в їх житті.
⚡ГУР МО України інформує: на тимчасово окупованій території Херсонської області російські загарбники навмисно створюють умови для поширення збудника сибірської виразки.

Йдеться про звезення туш інфікованої сибірською виразкою худоби до скотомогильників в окупованому регіоні. Загалом таких об’єктів тут налічується до пів сотні, з них найбільшу загрозу становлять близько десяти, зокрема — скотомогильники, розташовані в районі населених пунктів Асканія-Нова, Скадовськ, Залізний Порт.

Заражених тварин росіяни позбуваються без дотримання жодних санітарних норм. Худоб’ячі туші не спалюють, а просто закопують. Багато об’єктів знаходяться у вкрай занедбаному стані поблизу доріг та населених пунктів — відстань окремих об’єктів до житлової забудови становить менше ніж 1 кілометр.

Захоронення інфікованої худоби не мають ані глухих огорож, ані інших захисних споруд. Ґрунти на могилах з часом осідають, однак необхідного для забезпечення біологічної безпеки обслуговування скотомогильників російська окупаційна адміністрація не здійснює.

Частина об’єктів розташована на територіях з високим рівнем ґрунтових вод, що додатково збільшує ризики поширення збудника сибірської виразки, який може зберігати життєздатність у ґрунті від кількох десятків до сотні років.

Безконтрольне захоронення інфікованої худоби та ігнорування заходів безпеки на скотомогильниках з боку російських окупантів — пряма загроза для цивільного населення на тимчасово поневолених територіях, а також для аграрного сектору Херсонщини — через підвищену небезпеку зараження ґрунтів і здорових тварин.

Навмисне або халатне створення умов для спалаху сибірської виразки ― ще один злочин держави-агресора росії, що може трактуватися як акт біологічного тероризму проти цивільного населення на тимчасово окупованих територіях України.

Не виключено, що Затриднязащеку Бралия може використати скотомогильники для проведення підривної операції під чужим прапором”, що крім кінетичного впливу на об’єкти концентрації джерел сибірської виразки міститиме також інформаційно-пропагандистську складову ― наприклад, звинувачення України у виготовленні/застосуванні так званої “біологічної” зброї.
Долбят.webm
0:14, 827.58KB, 426x234
Ребята на фронте долбят каждый день. Каждый божий день - хуйло
>>520711
Чому б їм не зібратися та не прослідувати в таможний союз там традиційні ціності прямо на рівні держави декларуються.
IMG_20260623_152031_507.jpg
126.03KB, 1280x853
СБУ затримала дезертира, який наводив російські атаки на оборонців Запоріжжя

Ним виявився місцевий мобілізований, який самовільно залишив військову частину і пішов на співпрацю з ФСБ.

Встановлено, що у месенджері на нього вийшов співробітник ФСБ і запропонував співпрацю.

Після вербування агент почав збирати для рашистів дані про місця дислокації Сил оборони.

Задокументовано, як агент позначав на гугл-картах розташування потенційних «цілей» і відправляв відповідні скріншоти російській спецслужбі.

При обшуку в нього виявлено два мобільні телефони, які він по черзі використовував для законспірованих контактів з ФСБ через анонімний чат у месенджері.

>>520727
Интересно, просто так избивали, или была какая-то причина?
>>520729
>в шортах і футболці на дирчику
original.jpg
95.65KB, 970x1081
⚡Воїнам на Костянтинівський напрямок терміново потрібні генератори, зарядні станції і Starlink: триває збір коштів, - волонтерка Юсупова Джерело:

https://censor.net/ua/p4009794
>>520729
Mad Max - початок. Скоро ці піздюки будуть відсмоктувати бензин з дідової шохи, з криками "запомнітє меня!!!", а дід буде хуярити їх з рушниці, але без солі.
>>520732
Йому просто роблять операцію по протезування внутрішнього стрижня.
16626686542801.png
62.32KB, 536x377
>>520719
>вісім років терпіла та намагалася домовитися, але згодом була змушена стати на захист людей Донбасу
Чтобы уничтожить этих "людей Донбасса" в мясных штурмах?
>>520691
>тред: война в Украине
>пост: проблемы шлюх
ты, по-моему, перепутал (с)
👀 хуйло: В ходе «СВО» мы придём, куда нужно.
>>520737
лютий піздєц в найкращих традиціях підарахо-армії, недарма одина з улюблених частинг сирного дегенерата
>>520745

Встану на захист. А які варіанти? Це буквально частина затикання горящої сраки, причому сходу. Тобто у них задачи рівня висунутись туди сьогодні, завтра зранку штурмовати там. Або сходу деблокувати наші частини. Або пробивати коридор як в Покровськ з тою колоною. Це ж некомполка генерує такі задачі, а генеральний штаб-головнокомандувач-командувач напрямком.

Особовий склад на ці задачі - наловлені у бусик + різні мутні типи, від яких відмовились інші підрозділи (умовні наркоти, алкоти, косильщики на больнічку). Отже як би ти, в стислих термінах місяцю, таку піхоту на штурми в горячу сраку мотивував?
>>520746
Трійці і Азову не треба мобілізованих страчувати для того щоб бути ефективними. Але йобаний руснявий дегенерат побудував собі копію вагнера/штормз а його ще й захищають
>>520747
То ти просто про Трійку та Азов знаєш лише з бігбордів та шоу Двіж.
>>520746
>встану
раком или на колени?

если жопа горит и нужно прямо затыкать - это проблема планирования, в первую очередь планирования.

пожелаю тебе стать такой мясной затычкой, по справедливости
>>520746

Та не чел, это пиздец.
Единственное как это можно оправдать - не ломать что работает, но это тем не менее лютый пиздец и всех, кто это устраивает, нужно под шконарь заслать.
Опять же, у тройки выходит и без этого.
>>520737
Ну Дуче казав що треба було кістьми лягти за Крим. Не зовсім Крим але...
>>520747
>>520751

Азов - з 14 року. Вони вклались в ідеологію, та навіть зараз мають добряче бійців по рекрутингу, навіть тих, хто недоступний для бусифікаторів.
Трійка - аналогічно, та чудово вклались в імідж 22-23, ну й 24-25.

Скелі треба штурмовики-закреп ось зараз, не в 28 році, а зараз.

Ну, а про дебільні накази, горящі пройоби та інше - я не захищаю, та вважаю, що головкома та його команду треба міняти. але не по принципу гаданія від Феншуй, або лояльності, а по принципу детального аналіза, співбесід, та розвантаження посади головкома. Щось подібне хоче зробити міністр, по чуткам, але поки що там Мала Токмачка, тому це в довгий ящик. Але ситуація така, яка є.
>>520754

Доречі - ось, чого вони у Констаху упоролись, й форсують як можуть.
🤡Україна прагне вплинути на енергоресурси та туристичний сезон своїми ударами. "Київський режим" втрачає території, — хуйло
❕Киевский режим теряет одну территорию за другой, сообщил хуйло.

Розклад скоріш за все такий, щоб до звінка Трампу + Віткушнеру дати залізобетонні пруфи на місто, та екстраполювати це по типу, все рівно вони дожмуть, отже давить на Дуче, хай віддає Донбас.
>>520697
Підорашки добровольно йдуть вбивати українців. Просто у процесі цього вони іноді дізнаються що це небезпечніше ніж вони думали і саме тут починають даваити на пожалійку.
1651568748549.mp4
0:24, 8.17MB, 360x640
>>520697
Так. Нам дуже сильно шкодять оці гнилі базари про те, що "вони всі за гроші, тому що їх пиздять, а не то б вони всі з´їбали". Ні, вони ідейно оброблені, вмотивовані і йдуть сюди з чоткою ціллю "мачіть панов". Ось подивись на це животноє — воно ж не за гроші і не по примусу, воно цілком свідомо йде "праучіть панядь".
>>520747
Ну в Скале просто специфический контингент вроде судимых, радикальный ухылянтов, буйных алкашей, солевичков. Поэтому и дисциплину там поддерживают жёсткими методами, отбирают телефоны, вывозят в магазины стадом раз в месяц.
Идея к слову не нова, можешь почитать про порядки службы в Иностранном Легионе или в легионах Рима, где могли казнить за сон на посту или неправильное поведение в бою.
Ну и плюс в ЗСУ такие подразделения считай единственный способ воздействовать на всяких нарушителей порядка, вот бухает чел на позиции, и втягивает в это сослуживцев, мб даже за оружие хватается и по сути ему похуй на задувки, угрозы посадить и все такое. А вот угроза перевода в ШВ действует намного лучше, расслаблена там уже не будет такого.
>>520746

Не треба драматизувати. Скелі потрібне м'ясо для виправлення чужих та своїх помилок. От і все. Так як декомусь "впадло", то розплачуватись життям за це "впадло" будуть учора наловлені бусами миколи, що неіронічно просто "хотіли жити".

Тобто, людей просто посилають на смерть, тому що вони народились не там, де треба було (Україна, замість Нідерландів, наприклад). І тому вони повинні стати розхідним матеріалом для кабанчиків. Велком ту соціальний дарвінізм та закон джунглів. Здобули. Прямо класика регіону, що 100 років назад, що 300.

У вагінер та інші сміттєві полки на роль м'яса хоча б волонтерів та зеків набирали (деяких зеків заставляли, щоправда), але із Скелею взагалі порівнювати тупо, адже у скелю може потрапити хто завгодно. СЗЧ, продавець, художник, слюсар, дотер і т.д.
>>520750
>>520751
От мужики, я вас читаю, я в принципі розумію ваше обурення, але ви такі розумні що пиздець, але ви трохи не розумієте специфіку і з чим доводиться стикатися, коли працюєш з особовим складом.
Коли мені довірили взвод, в мене було 28 бійців, хтось з бойовим досвідом, хтось без, дві третини було алкаші та наркомани, алкаші та наркомани в свою чергу ділилися на тих хто щось вміє і робить, і тих хто хуй на усе клали. От з такими людьми я виконував бойові завдання, більш менш успішно, навіть великих втрат в мене не було, АЛЕ. Ви навіть не уявляєте як важко спілкуватися і когось в чому переконати, особливо не робити хуйні. Основний контингент в мене був дядьки 35+, 40+, 50+, яких вже не виховаєш, вони вже спрацьовані, в них вже свої переконання яких не зміниш. І от в тебе воїн нажерся, тебе за це єбуть ротний з комбатом, мають не виймають. Ти йдеш до алкаша і намагаєшся з ним нормально поспілкуватися, він тобі в очі пиздить, клянеться та божиться, що "та єбать, командир, всьо, більше не піду на позиції п'яним". День виходу, ти бігаєш з замиленою сракою, перевіряєш чи усі все взяли що треба, одним вухом слухаєш що там за задачі ротний нарізає. Приходе це хуйло з яким ти бесіду проводив - п'яне в дупель, за що отримує від мене ляща і закидується в бтр. А потім я ще два дні мав з ним гембель на позиціях поки завів хлопців, поки попали під обстріл поки цей єблан губився по посадці і падав постійно. Це пиздець, я більше всього ненавидів оці моменти заходу і виходу з позицій, сама нервова частина.
І от хуй що ти йому докажеш. Комбриги часто люблять оцю хуйню "працюйте з особовим складом", вони вважають що ти скажеш їм якусь магічну фразу і бійці такі "єбать, командир, да ми зараз усіх підарів лопатами виріжемо!", а нема такої фрази, немає панацеї. Я чотирьом дорослим дядькам назначав старшого на позиції, а вони як діти тикали один на одного і казали "та єбав я бути старшим".
Більше того, був у мене підлеглий, покійний вже на жаль, бухав як кінь. Я його спочатку шукав по селу, знайшов, питаю, мовляв, якого хуя? Він мені каже мовляв, у дружини проблеми зі здоров'ям. Я йому кажу типу, їй легше стає коли ти бухаєш? Він начебто задумався, погодився. А потім через пару тижнів нажерся антисептика і помер. Поховали як героя, висить на дошці пошани в своєму селі. Якось мені ще дали алкаша з іншого взводу типу на підсилення, насправді в якості покарання, але покарали по ходу мене а не його. Завів його на позицію, а наступного дня він стояв на спшці, через бодун не пригнувся коли був прильот і осколок в'єбав йому в лоба під каску. Потім два дні ми ще чекали поки нас перестануть пиздувати, щоб евакуювати тіло.

Щодо Трійки і Азова, пацани, у Трійки мої хлопці були в підпорядкуванні, після того як я затрьохсотився, а з Азова в мене був комбат. І повірте, там особовий склад єбуть дай боже, щоб він виконував те що виконує. В Азові навіть практикували самосуд для зальотчиків, наприклад захуярили алкаша, через якого втратили позицію. В Азова і Трійки є фінансування про які звичайні механізовані бригади можуть тільки мріяти і потужна медійка, в моєї бригади є лише сторінка в фейсбуці, яку веде якийсь аутист. І ще головне, в Азові і Трійці не міняли комбригів кожні три місяці, в той час як моя новостворена бригада з 23 року поміняла вже десяток комбригів, що не давало змоги вистроїти щось, кожен новий комбриг приходив, починав наводити порядки, його знімали. Рекорд - два тижні на посаді.

Тому, ніхто не виправдовує м'ясні бригади, і у війську також. Я мав змогу працювати з 225 і в мене досі гидкі спогади від тої "взаємодії". Але, блядь, будь-ласка, не треба розказувати про рішення проблем, з якими ви ніколи особисто не стикались. Планування там хуйове, чи ще щось. Ви навіть не уявляєте скільки різних факторів грає на кожен пройоб, чи успіх, і якими силами, нервами, кров'ю іноді виконуються задачі, які на тебе скидає керівництво, бо їх єбе думати, нехай нижче розйобуються.
1000_F_1486781_nopz95Kdew6Yr1yGvat2zeo74Vo7i0.jpg
142.45KB, 750x1000
>>520697

А, ну раз они планировали быть в 10й линии обороны (не штурм (пусть неонацистов-наркоманов убивают другие пидорашки)), а их пиздюлями и ямами погнали заваливать мясом наши позиции и они почему-то не торопятся искать выходы к сдаче, саботажу, дезертирству побегу с боем, то это переворачивает всё ровно на 360 градусов.
Надо решительно капитулировать чтоб не задеть обманутых росиянчиков, они ж недобровольно идут в штурмы.
>>520759
> Скелею взагалі порівнювати тупо, адже у скелю може потрапити хто завгодно. СЗЧ, продавець, художник, слюсар, дотер і т.д.

Від Скелі легко пропетляти. Якщо хочаб трохи проявляти ініціативу, стелити соломку (якщо ухилянт/сзч), або не бути довбойобом у себе в частині. Зрозуміло, що якщо тебе затягли в бусик, а тебе нуль подвязок з частин, на розводілі ти крив хуями усіх, в учебці бухав та косив - то тут Велком в Скелю.
>>520716
>>520756
>>520757
Ви дебільні чи шо? Очевидно більше частина іде добровільно, але сука вони йдуть добровільно або склади охороняти в тилу або на сафарі на панів дронами сидячи в тилу. В штурма ніхто добровільно не йде вже роки 2. Дивно що треба пояснювати очевидні речі.
>>520758
>можешь почитать про порядки службы в Иностранном Легионе или в легионах Рима, где могли казнить за сон на посту или неправильное поведение в бою.
Справа в тому, що за система стоїть за цим всім. Генерал Тит Манлій Торкват наказав стратити свого сина за недисципліновану поведінку (порушення заборони вступати в бій), незважаючи на те, що син переміг в тому бою. Коли є загальна державна дисципліна і всі отримують покарання - це одне, а коли "кому война, а кому мать родна" (причому мать родна починається ще в самій армії чи інших службах безпеки, а до вищого керівництва вже доходить не просто мать, а МАТЬРИЩА) - це вже інше. Треба ж думати головою, нахуй ти на ту (державну чи армійську) керівну посаду пішов, що ти там робиш, яка відповідальність і наслідки.
>>520758
> Скале просто специфический контингент....
Не тільки, туди часто попадають і ті хто з різних причин не порапив в інші бригади. Наприклад знайомий знайомих - скуф 50+ з проблемами із здоровям. Чи просто челу не повезло і рекрутер не приходив на час коли він в розподільчому сидів.
> можешь почитать про порядки службы в Иностранном Легионе или в легионах Рима.
Не забувай що там люди на 100% добровольці, а не Янніси наловлені під агорою. Люди туди буквально йшли щоб покращити свій рівень життя.
>>520763
>велкам
>если ты
Ору с этой хуйни про нормализацию пыток и отправку в штурм в один конец тем, что ты не такой а должен хоботать/подскакивать.

Ну прям Европой и справедливым наказанием повеяло.
>>520767
це не нормалізація це факти нажаль, по другому вижити бусифікованому ніяк, тільки як показати себе кращим з толпи.
>>520768

Показал
@
Отправили в пехотный бат. Потому что всем похуй на тебя.

А может по тапкам лучше дать? Вообще охуеть.

2-3 года колонии реального срока смотрятся привлекательнее тоже.

> Навіть у туалет вони мають право піти, лише коли збереться достатня кількість охочих, мінімум пʼятеро, і лише в супроводі охоронця з автоматом»
>>520761
>>Ви навіть не уявляєте як важко спілкуватися і когось в чому переконати, особливо не робити хуйні.

Ну да, сам насмотрелся когда алко быдло творило хуйню, от обычных мордобоев или ухих не выходов на позицию ну и до того что типы перед заданием нахуяривались и погибали по тупому или один другого подстрелил. У соседей вообще споймавший белку чел шёл блиндаж с сослуживцами сжигать, типа вспомнил давний спор с каким-то хуем и поэтому взял канистру с банзом и решил вообще всех сжечь.
Вообще норм был тип, но при употреблении крыша улетала просто.

>>І повірте, там особовий склад єбуть дай боже, щоб він виконував те що виконує.

Азовцы ж переизобрели казацкие буки, там наверное больше моральное наказание, но всё же жопа должна болеть от такого.
>>520770
Сама страшна хуйня - сольовики. Немає нічого страшніше, безвідповідальніше, хаотичніше ніж сольовий наркоман на спшці.
>>520769
Бро хуй знає, я чисто за дшв можу сказати, по сирковським кентам ніхуя не знаю.
В нас якщо людина в чомусь розбирається і є місце відповідне його навичкам то беруть прямо з буусіка і всім похуй, аби працював і не бухав.
IMG_5049.mp4
0:39, 8.02MB, 848x848
image.png
58.10KB, 518x772
Сили оборони вразили дронами 800 000+ верифікованих цілей противника від початку року

Сили оборони системно послаблюють військовий потенціал ворога — руйнують логістику та завдають ударів по критично важливих цілях у тилу противника. Саме дрони сьогодні забезпечують понад 90% уражень ворога.

Від початку року підрозділи безпілотних систем уразили понад 800 000 верифікованих цілей противника. Серед них — особовий склад, засоби ППО, артилерія, РСЗВ, БпЛА, НРК, транспорт, штаби, склади та засоби РЕБ.

Лише за цей період ліквідовано або важко поранено близько 167 000 російських військових.

Травень став найрезультативнішим місяцем для Сил оборони України.

Упродовж місяця вони вразили 181 000+ цілей та ліквідували або важко поранили 31 530 окупантів.

За кожне підтверджене ураження військові отримують єБали, які через Brave1 Market обмінюють на дрони, НРК, засоби РЕБ та комплектуючі.

Завдяки системі єБалів ми бачимо, які технології та підрозділи дають найкращий результат, і швидко масштабуємо ці рішення на все військо.

За завданням Президента продовжуємо виснажувати ворога одночасно в трьох доменах — у небі, на землі та в економіці.

Дякую кожному військовому за результат. Саме ви формуєте нову доктрину ведення війни в режимі реального часу.
>>520771
де вони її там знаходять і що саме це за соль я знаю що це, але цікаво яка конкретно речовина?
>>520727
Хороша людина в мʼясний полк не потрапить, тому не бачу проблеми.
>>520774
Речовина називається Альфа-ПВП, а де беруть, то я вже не знаю. Скоріш за все за закладками їздять. Майже впевнений, що бариги підсуєтились і всі прифронтові міста ними засипані. По x5 ціні, звичайно ж.
Сверхпрочная древесина (Superwood)

Разработчик: Американская компания InventWood (сооснователь — профессор Йельского университета Лянбин Ху). Техпроцесс защищен более чем 140 патентами, коммерческая партия уже выпущена.

Технология производства:

Химическая обработка: Частичное удаление лигнина (сокращение с 20,8% до 11,3%) и гемицеллюлозы (с 19,5% до 5,2%). Доля прочной целлюлозы меняется незначительно (с 44% до 38,7%).

Горячее прессование: Механическое сжатие при температуре 100 °C, уменьшающее толщину материала примерно в 5 раз. Клеточные просветы полностью исчезают.

Физические свойства:

Уплотнение выравнивает целлюлозные нановолокна и многократно усиливает водородные связи между ними.

Кривые «напряжение-деформация» фиксируют 7,5-кратное увеличение прочности и вязкости разрушения.

Удельная прочность достигает 422,2 ± 36,3 МПа·см³/г. По этому показателю супердерево превосходит высокопрочную сталь, TRIPLEX, сплав Fe-Al-Mn-C и легкий титаново-алюминиевый сплав Ti6Al4V.

По заявлениям производителя, материал в 10 раз прочнее по весу и в 6 раз легче стали.

Применение: Строительство и производство легких бронежилетов. Многослойный материал поглощает баллистическую энергию на уровне 6,0 кДж/м
>>520771
Да, там часто бывает потеря ориентации в пространстве и обстоятельствах, и вообще от них человек быстро деградирует.
>>520776
Раньше по НП наркоту можна было завести, знаю ещё некоторым тянки какие-то возили(тех не так шмонали на блокпостах).
Но многих накрывают рано или поздно.
>>520776
> Альфа-ПВП
зрозумів. це та сама від якої злізти дуже важко
>>520783
Виглядає як виправдовування.
>>520783
Давайте угадаем какой украинский режим у хуйла на уме сегодня?
А) Фашистский-нацистский
Б) Наркоманский
В) Нелегетимный
Г) Господина Дуче
>>520761
Ну и чем ты тогда отличаешься от пидорашки кроме как "на меня напали, значит моя позиция справедливая"?

Тут нет полутеней, особого пути: или закон или беззаконие.

Если не работает закон - ты пидорашка, если ставишь себя над законом - ты пидорашка
>>520783
А нахуя він це своїм фсбшним холуям розповідає, майже плачучи?
Це ж картинка для західної преси та аморфної масси свинособак по телевізору? Перші сміються вже відкрито, другі - забудуть через 5 хвилин, як переключать.
Який там посил, абманули/надули/водили за нос, як завжди?
>>520786
Над яким законом він себе поставив?
>>520788
Оправдывает систематичесеое мудачество "обстоятельствами"
>>520787

Він поїхавший дід в маразмі. Якщо що, він там ще 5 мінут заливав про Сталіна, та як його надули европейці з договорнячком!
>>520786
>>520789
Шановні, якщо ви читаєте дупою, це не мої проблеми. Я лишень ввічливо попросив не пиздіти, з видом диванного Клаузевіца і Мольтке в одній особі, про те, про що ви дупля не відбиваєте і ніколи не стикалися в житті. Я був би вдячний, якби хтось з вас винайшов ту саму магічну фразу про яку я казав у своєму пості, але ніхто з вас її не знає, але поради дає наче не один батальйон виховав і сотні операцій спланував. Це вам не хойка четверта.
>>520791
Та мені здається, що ви про різні речі говорите. Хлопці хочуть ідеальних командирів, ідеальну систему і ідеальну країну, за яку не жалко було б вмерти, а ти хочеш ідеальних підлеглих. Top down і down up approach.
059.gif
345.67KB, 498x498
>>520793
бурятку изнасиловать
>>520791
Причем тут твои заслуги?

Что есть солевики в армии я знаю с 2014-го поэтому у меня категорическая предубежденность насчет этого, ибо они и насрать (в прямом смысле) могут, и украсть что-то - какой смысл их мобать вообще, хочешь чтобы он пырнул тебя после ломки?

Тупорылые сыролампасы гребут "ресурс", а потом удивляются, почему даже нормальные в СЗЧ бегут, потому что мешают всех в одну кучу и применяют среднеарифметическое отношение как к говну, буквально приезжают быки и выбирают себе холопов в подчинение, про что прямо и говорят соотв. тоном -- оправдывать такое "обстоятельствами" и есть пидорашье мудачество
>>520793
Зблизька особливо видно, який він вже старий та миршавий. По телевізору теж видно останнім часом, але тут ефект сильніший.
>>520793
Там половина если не больше - фсошники, максимально жалюгідна вистава, жаловаться своим охранникам
>>520787
У него уже реально деградация идет. Он уже давненько стал шепелявить и странно ртом двигать. А последнее время стал выглядеть как-то слишком чмошно, уже не особо часто на камеру выебывается - уже колпак протекает. На этот раз реально, судя по всему.
436.jpg
35.07KB, 560x224
Приехали ли сегодня бензовозы в Крым?
image.png
2.62MB, 2300x1294
>>520799
> Причем тут твои заслуги?
Я щось казав за свої заслуги? Бля, вони реально дупою читають.

> смысл их мобать вообще
Бо істиних перекачаних арійців не завезли, або в них броня, або ще щось, хехе. Я до речі ні слова не казав про те що в мене особовий склад хуйовий, я просто констатував факт що серед них були наркомани і алкаші, і я працював саме з таким особовим складом. До речі, вже 4 рік пішов як я в ЗСУ, а істиних перекачаних арійців досі не підвозять.
>>520715
Я хотел себе гигабит от киевстар. Но они в мою панельку его не заводят, ток 100 мбит. В падике развешены объявы каких-то мелких провайдеров, обещающих оптоволокно. Но чет стремно брать. Есть те, кто юзают мелко провайдеров? Оставьте отзыв.
>>520808
Я все еще на витой паре сижу, 100мбит. Тупо лень оптоволокно делать.
>>520808
>>520809
А навіщо воно треба дома, той гіг? В контру шпилить?
Screenshot_1.png
13.69KB, 376x175
>>520808
У мене гігабіт від водафона вже рік+. Все ок, може джві години не було інтернету за рік. Все літає. Я брав з їхнім роутером. щоб гігабіт був і вайфай5. На ноуті 350мбіт по повітрі. тоже піде. Оптика. 2 коробочки. можна з просто павербанку собі жити у випадку відключень. До того була воля, вона скатувалась так что 2 дні на місяць не було інтернету. І без світла взагалі не працювала і там 100мбіт було.
>>520799
>>ибо они и насрать (в прямом смысле) могут, и украсть что-то - какой смысл их мобать вообще, хочешь чтобы он пырнул тебя после ломки?

У нас большая часть мужского населения бухает или минимум покурюет. В идеальной армии конечно должны служить люди как с рекламных постеров 3ошбр, но реальность такова, что в подразделениях у нас буквально срез украинского общества, со всеми его пороками и плюсами. И лучших людей у нас пока не будет, разве что
сюда завтра хлынет поток физически мощных добровольцев из братской Польши(ну или Фёдоров даст комманду рейдить киевские качалки).
А люди на позициях нужны сегодня, и вопрос в том, как сколотить из этих ребят что то более-менее боеспособное, могущее остановить навалу.
>>520737
>>520727
Зверніть увагу на запікану частину. Після неї він каже про те що мали повезти в медчастину "прокапать".
Чувак походу аватар.
>>520815
Не обов'язково, капаються не лише аватари.
>>520783
Чому не с печенегом начал? Незачет.
photo_2026-06-23_21-05-24.jpg
58.40KB, 1200x601
⚡️Мастурбековая Дилдожония не фиксирует переключения администрации США на вопросы Украины, — замглавы МИД Наша Мальчиковия Рябков.


УГОМОНИТЕ ХОЗЯЕВ!!!11111
IMG_5335.mp4
1:06, 11.96MB, 848x848
IMG_3537.mp4
0:15, 5.80MB, 1280x752
Україна розробила власні КАБи, ці бомби мають бойову частину у 250 кг, — міністр оборони Федоров

❗️Буде революція на фронті: Україна вперше застосувала проти рашистів власний КАБ «Вирівнювач»

Це може кардинально змінити ситуацію на фронті і зупинити наступ ворога, і навіть допомогти нам проводити наступ, ці бомби просто знищать лінії оборони ворога при масовому застосуванню.
>>520682
Чи можна кидати шторми з ф-16 аьо гріпенів?
>>520821
З міражів тоно
>>520820
Ну норм, только оно ж с мигов бросается, которых мало и больше не станет.

А так вроде даже попадает 🙂
>>520823
Су-24, Су-27, МіГ-29
Також ведеться інтеграція «Вирівнювача» із західними винищувачами F-16 та Mirage, які потребують додаткової сертифікації.
>>520824
Всё та же проблема, их производят только пидорусские, и детали для продления ресурса тоже

а вот если можно прикрутить к ф16, то заебись, да
>>520592
Треба просто прочитати визначення терміну геноцид і все стане зрозуміло.
>Геноцид — це свідоме, цілеспрямоване знищення національної, етнічної, расової або релігійної групи
Пацифікація - геноцид, адже була направлена за етнічною ознакою. Тобто поляки свідомо вбивали українців та білорусів.
Волинська різня - не геноцид, адже вбивали за принципом ідеології. Наприклад українець-комуніст міг вбити українця-націоналіста, польский націоналіст міг вбити поляка-комуніста і тд.
>>520819
😆бля уявив куди заправочний пістолет втавляють
>>520811
Реальный плюс - если там PON-оборудование на чердаке (т.е. работает без подключения к искричеству). Т.е. если обрубят свет в твоем доме, то интернет будет работать. У меня на обычной витухе те свичи на чердаке уже с каким-то ИБП, который несколько часов тянет. Но собираюсь все равно оптику делать - все "руки не доходят" (надо будет под плинтуса поснимать, наличники на двери, и провести там провод).
>>520828
Ну таке, в мене про безінтернетні часи тільки лампові спогади.
image.png
562.44KB, 1050x587
>>520830
рейджбейт домохазяєчний
– Чему меня научила эта война, так это почаще говорить «не знаю».

Предсказать эту войну с точностью до полугода оказалось много проще, чем верно оценивать ее развитие.

Масштаб, глубина и направление перемен, развернувшихся в мире, оказались намного больше предсказательной мышцы.

Реальность и ее законы проступают медленно и было бы очень большим самомнением сказать, что мы уже все поняли и знаем.

Я ошибался в хорошей компании, лучшие западные аналитические центры ошиблись с силой сопротивления Украины, возможностями и степенью вменяемости России, все - американцы, китайцы и россияне ошиблись в способности Европы к цивилизационному развороту.

Среди моих крупнейших ошибок:
- ошибка в оценке вменяемости хуйла и российского руководства вообще,
- ошибка во внутренних резервах Запада к цивилизационному развороту,
- ошибка в существовании и перспективах так называемого «Глобального юга», который на поверку оказался декорацией,
- ошибка в способности насквозь коррупционной системы Украины чинить долговременное сопротивление огромному количеству стресс-факторов.

Крупнейшие мои ошибки:
- российская вменяемость,
- европейская цивилизационная перспектива,
- украинский феномен, ибо не должна была гнилая и неэффективная система выдержать пять лет войны, да еще перейти в контрнаступление - да видно, всемирно-историческая задача надає крила.

Эти ошибки взаимосвязаны.

Они дорого мне обошлись, но я не жалею ни о чем.)

Во-первых, на ошибках учатся.

Во-вторых, ошибаться - привелегия свободного человека, это только у рабов - запрет на разговорчики в строю.

В-третьих, все эти годы я пользовался главной привелегией - говорить и делать то, что хочу.

А качество, которое придает жизни и совести эта роскошь, стоят всего остального.

Ошибайтесь, друзья.

Все главные ошибки в этом мире были безошибочными.
>>520781
10 місяців назад знято. На зараз неактуально. На початках, коли це був саме полк а не оце одоробло розміром з бригаду, такої жесті не було і близько.
>>520833
Пидарестовичу, поздно назад переобуваться
ибо за предательство не забудут, и пидорашки тоже не пожалеют
>>520783
трясе маленького, голосок зривається, ледь не плаче, от от в істерику впаде)
Значить добре єбем русню.
>>520820
> Буде революція на фронті
ні не буде
> Це може кардинально змінити ситуацію на фронті
ні не може

Заєбали подібні хайповисери з дегенеративних каналів. У нас достатньо ждамів ЕР, аналог яких і є Вирівнювач. І я не бачив у вирівнювача ракетний прискорювач, щоб надати йому якісь більші спроможності. Бутилочне горлишко для нас не кількість кабів а перевага ворога в повітрі і ппо на лбз.
Звичайно це добре що ми робимо своє - тому що це дешевше, і це гарантія не залишитись з голою жопою після чергового дзвінка хуйла трампу. Але наші каби нічого на фронті не змінять.
⚡Лавров назвав Дуче "фюрером" і пригрозив захищати Білорусь "усім комплексом заходів"

Специальная Операционация має намір застосовувати всі наявні в межах союзного договору засоби для підтримання безпеки Білорусі та Союзної держави.
>>520840
> назвав Дуче "фюрером"
гага
>>520840
Ємбало армян імаджинуемо?
>>520825
>>520839

Наскільки я розумію основна біда в вихідних умовах. Русня може дозволити собі розгонятись на високому ешелоні, та кидати каби. Ми такого дозволити не можемо, та працюємо з підскоку. Це різко ріже дальність. Вирівнювач десь на рівні ждам повинен бути.

GBU-39 - дуже хорошо летить навіть з підскока, бо вона аеродинамічно зроблена такою, це унікальна бомба, а не обвіс.
Хаммер - теж дуже хорошо, бо він активний, та проблему підскока рішає прискорювач.

Наші Вирівнювачи - закриють різні запити на нуль умовно, зі зрозумілим ризиком втрати борта. Але не більше. Що доречі на відео и продемонстровано.

Як на мене, слід попрацювати над активною модифікацією. Бо основна біда Хаммерів в тому, що їх дуже великий дефицит, плюс воні дорогі. доречі, можливо навіть якесь безумне рішення, на комерційному китайському двигуні - можливо це вийде навіть дешевше, та потенційно можно робити трохи іншу тактику. Тобто кидати її далі від фронту, але з більшої висоти, а далі реактивний чих-пих дозволить їй розміняти ці кілометри висоти на значну дальність.
2026-06-23 22-21-28.mp4
0:03, 4.90MB, 1920x1080
IMG_2643.mp4
0:17, 6.54MB, 1280x720
>>520783

Доречі вони синхроні діди. Як один вилізе якусь маячню товкати, яку в клоунах топлять навіть без ботів, так й інший дід залітає, з криком "Мене буде більше клоунів в реактах! Викусі!"
34444.jpg
30.12KB, 640x358
>>520840
>Лавров назвав Дуче "фюрером"
23484.jpg
44.94KB, 406x247
Творожно.
>>520833
>- ошибка в существовании и перспективах так называемого «Глобального юга», который на поверку оказался декорацией,
Він є, просто він якби не так працює як підорашки кажуть. От умовно араби хочуть санкцій на нафту бо тоді попит на їх нафту зростає. Китайці барижать дронами, індуси наживаються на нафтопереробці, казахи на сірому імпорті, турки на ре-експорті зерна і так далі. Сирійці добили Сосада, азербайджанці звільнили Карабах, туареги вилізли з-під шконаря, колумбійці скидають сюди колишніх ФАРКівців щоби ті не буянили вдома.

Корочє глобальний південь є і діє абсолютно консолідована. Просто його позиція не у швидкій перемозі однієї з сторін, а у використанні війни у своїх цілях.
1705986577186.png
1.11MB, 1280x720
>>520746
> Встану на захист. А які варіанти?

Зробити з армії один великий Азов. Під Азовом я ЗВІСНО маю на увазі, Я повтороюю: Я маю на увазі, не фізичну підготовку, а саме процес управління!

Раунд!
HLcRoA4XQAAcJxH.jpg
79.26KB, 556x900
Тепер я зрозумів, чого пинька згадує царя гороха, як тільки йому хто дає слово. Голова.
>>520813
>Все ок, може джві години не було інтернету за рік.
Ну це на дві години більше ніж київстара. Мені для роботи потрібен ідеальний інет і КС влаштовує по всьому, за останні 15+ років інета не було двічі мабуть, і не через їх провину. Але вони вже заднім числом мені підіймають ціну до 450 кожен рік. Лояльність київстар tier.
Думав можна спробувати Dual WAN, але там все одно буде дісконект, тому хуйня.
Зроби нормальний спідтест, а не водафон-водафон на 1км відстані.
34433443344.mp4
1:24, 26.56MB, 1920x1080
45654654.mp4
0:02, 975.71KB, 1280x1280
Ілюстративне відео, яке передає наскільки жирною ціллю був ВЗПП «Мікрон» у Воронежі

За текстовим переліком того, чим займалось це виробництво, а також типовим сірим фасадом будівлі, досить тяжко зрозуміти технологічність та стратегічну важливість обʼєкта

Тож тепер, завдяки професійній роботі СОУ, майже все, що можна бачити на відео, перетворено на брухт

Втрати серед персоналу, які замовчує русня, також тяжко переоцінити. Інженери напівпровідникового виробництва, спеціалісти з фотолітографії, розробники мікросхем і так далі. Все це рідкісні професіонали, яких для Только Выигрывалия буде дуже тяжко замінити
234234.mp4
0:01, 2.85MB, 1080x1080
3242343.jpg
103.40KB, 960x1280
Прикурили Симферопольскую ТЭС
image.png
769.18KB, 800x533
image.png
894.87KB, 800x533
В Курской области от пули погиб срочник после отказа подписать контракт. Изначально он служил в Подмосковье

В Реже Свердловской области похоронили 20-летнего срочника Максима Миронова, погибшего в Курской области. Репортаж с его похорон опубликовало подцензурное властям агентство «Европейско-азиатские новости».

Миронова призвали на срочную службу 22 октября 2025 года и отправили служить в подмосковный Наро-Фоминск. Во время службы в разговоре со своей матерью 25 апреля 2026 года он сообщил, что его принуждают к подписанию контракта с Минобороны. Как альтернативу контрактной службе ему предложили перевод на границу в Курской области в статусе срочника. Он отказался от контракта и 30 апреля оказался в приграничье.

Последний раз Миронов вышел на связь 9 мая, пояснив, что офицеры отбирают телефоны. Уже 15 мая неизвестный офицер сообщил матери Миронова, что ее сын погиб.

27 мая пришло официальное извещение о гибели Максима, в котором было сказано, что 13 мая произошел самопроизвольный выстрел — это якобы и стало причиной смерти. Тело привезли в закрытом цинковом гробу, который запретили вскрывать. Однако семья все равно это сделала.

«На опознании мы увидели, что у Максима огнестрельное ранение, нет глаза, сильное повреждение щеки. Ранение сквозное, так как зашит затылок. Никаких других повреждений на теле нет – ни ожогов, ни ссадин, никаких других травм», — рассказали родственники срочника.

Военный следователь по делу заявил матери и тете срочника: «Раз на самоубийство это не похоже, а у нас в Курской области никто его не мог убить, то буду выдвигать версию — неправильное обращение с оружием».

Личные вещи Максима родственниками не отдали, сославшись на то, что они нужны пока следствию. Семья Миронова подозревает, что было совершено убийство.
🇩🇪 Фрідріх Мерц прийматиме 🇫🇷 Еммануеля Макрона, 🇬🇧 Кіра Стармера, 🇮🇹 Джорджію Мелоні та 🇵🇱 Дональда Туска у середу, 24 червня, у Берліні, щоб обговорити гарантії безпеки для України та подальші дії за результатами саміту G7.

Дивно включати Італію та Польщу, оскільки обидві країни виключили як значну фінансову підтримку, так і військове втручання в Україну.
image.png
1.09MB, 975x1279
Вьіравниватель
Hungary has blocked the next procedural step in EU membership talks for Ukraine and Moldova.

Hungary has blocked a procedural step required to open the next negotiation clusters for the European Union membership bids of Ukraine and Moldova.

Budapest was the only member state out of 27 to oppose a joint letter from the European Council and the European Commission that outlined a unified position for the bloc. Ukraine had intended to open all six negotiation clusters by mid-July, a timeline that now faces complications, according to Politico on June 23.
>>520862
Колись підори навчаться користуватись своїм нахрюком
>>520856
Серьезное производство, на голову выше тех наших, о которых мне известно.

Эцсамое, а цех литографии то был в этом корпусе? Кто-то вообще проверял, перед тем как вьебать туда пачку штормов?
>>520868
Ти навіть не уявляєш який об'єм данних по об'єкту збирається перед тим, як навіть міддлстрайком уїбати
original.jpg
21.66KB, 720x454
Кремль тисне на Лукашенка для відкриття нового фронту проти України, - WSJ

Москва активізувала тиск на білоруського диктатора Олександра Лукашенка, наполягаючи на використанні території Білорусі для розширення військових дій проти України. У Кремлі також розглядають можливість задіяння білоруського напрямку для запуску дронів та проведення гібридних операцій проти держав НАТО.

Москва послідовно посилює тиск на Мінськ від початку року. На тлі сповільнення наступальних дій російських військ на Донбасі Кремль шукає нові способи загострення ситуації та створення додаткових осередків напруги.

За інформацією американських і європейських посадовців, Импортовая Замещалия має чітке бачення того, як може використати територію Білорусі. Зокрема, йдеться про регулярне застосування її як майданчика для запуску безпілотників по українських цілях, відкриття нового напрямку загрози для західних регіонів України та змушення ЗСУ перекидати сили з ключових ділянок фронту на сході.

Водночас Білорусь може стати інструментом для здійснення провокацій поблизу кордонів держав НАТО. За оцінками джерел, таким чином Кремль прагне послабити міжнародну підтримку України та перевірити готовність Альянсу реагувати на подібні виклики. Видання нагадує, що минулого року російські дрони вже фіксувалися в повітряному просторі Польщі, а надалі такі інциденти можуть набути регулярного характеру.

За даними видання, Кремль має у своєму розпорядженні низку інструментів впливу на білоруську владу, серед яких ключову роль відіграє фінансова залежність Мінська від Москви. Колишні представники розвідувальних структур стверджують, що Анало Говнетия активно використовує економічні важелі для посилення тиску на режим Лукашенка.

Значну частину контактів із білоруським керівництвом від імені Кремля здійснює посол Потешная Каргокультия у Білорусі Борис Гризлов, який підтримує прямий зв’язок із Лукашенком. Як зазначають джерела, одним із головних аргументів Москви є загроза припинення фінансової підтримки, від якої білоруська влада значною мірою залежить для збереження економічної та політичної стабільності.
>>520866
Неочіковано
>>520869
Це знаходиться в 280 км від кордону, туди просто нічим бити. А значить дали не експортну версію шормок вперше за 5 років.
>>520860
>Семья Миронова подозревает, что было совершено убийство.
Пусть встают на колени и записывают видосик к вадимвадимычу.
Там це - літають другий день поспіль.

Зараз:
❗️ В повітрі відмічається 2х борти ДРЛВ А-50У, аеродром вильоту та мета уточнюється.

Вчора ввечері:
❗️ Борт ДРЛВ А-50У в межах Ульяновської області, аеродром вильоту ймовірно «Ульяновськ».
Проводить розвідку.


Це вони дрони через А-50 намагаються ловити, чи що? Бо по нам - це далекувати - 800 км.
images (1).jpg
6.19KB, 250x250
Чи варто військовому переходити з Водафону на Київстар заради кращого покриття у всіляких єбенях та бабкоселах?
І як взагалі Київстар в плані якості надання послуг порівняно з Водафоном?
image.png
396.01KB, 470x438
image.png
853.12KB, 1160x661
Контент від західнячків
image.png
5.35MB, 3264x3060
Potuzh Check
IMG_20260624_100912_225.jpg
124.22KB, 1280x854
Оренбуржский газоперерабатывающий завод
>>520761
Неіронічно співчуваю тобі, але мушу зауважити, що ти своїх зальотчиків тросом за танком не таскав, як свого часу одну сумнозвісну маму одного хлопчика в трусіках. Тобто можна обійтись без цієї хтоні, яку розвели в ошп (і ще в деяких підрозділах), і багато хто обходиться.
b.png
1.34MB, 1906x965
c.png
26.60KB, 337x65
>>520856
>Колись підори навчаться користуватись своїм нахрюком
VID_20260624_103018_072.mp4
0:06, 932.40KB, 464x848
Детонации в Кировском (Крым) на жд станции
>>520880
Чекаю коли більшість зрозуміє що потужний саботує процес вступу в ЄС як в 2013 януковіч асоціацію з ЄС
Мобка.

Лукашенко розпочав мобілізаційні навчання у Білорусі.

Ну й пиня тут як тут.
хуйло почав шантажувати Лукашенка: якщо Білорусь не відкриє новий фронт у війні проти України, Москва припинить фінансування Мінська — про нові погрози та тиск повідомляє The Wall Street Journal.
>>520890
>наші могучіе удари по іх інфраструктуре
>іх подлие удари по нашім гражданской інфраструктуре
Сподіваюсь вони колись або труси натягнуть, або хрестик знімуть.
1707396453383.png
5.58KB, 79x72
До речі а ви помітили як кількість постів про Дуче впала кратно як тільки почали єбати русню! Тобто якби русню начали єбати ще в 2022, замість записів відосіків з завтраками і дорученнями, то може і не було б постів про Дуче? Шо думаєте? Може якби це причина постів про Дуче і була весь цей час?
>>520872
Це нічого не міняє, якщо туди летіли штормки - значить фото з середини були навіть
скоро4.png
187.47KB, 419x454
Ситуация для Киева на фронте ухудшается день ото дня. Скоро ситуация для Киева на фронте станет необратимой — Песков
>>520875
Кажуть у Київстара зв'язок по старлінку є
>>520891
Без шансів, якщо до літа ще могли прогнути то зараз з нашими можливостями мідлстрайків жбларуси розуміють що їм пизда
теорема8.jpg
107.17KB, 1080x788
Любой нахрюк это всегда теорема пидорана, всегда.
photo_2026-06-24_10-45-45.jpg
153.28KB, 1280x853
photo_2026-06-24_10-45-44.jpg
126.41KB, 1280x853
>>520897

У них Старлінк не паше, тому за межами 100 км в меш системі, ми не зможемо їбати в керованому режимі.

Ну, он офіційно навіть постять - мужики прийшли мобатись.
Screenshot_3.png
369.95KB, 320x628
>>520899
Сатаненко вже стрімить з місця подій.
>>520896
Тільки смс відправити можна, коли мобільного зв'язку нема
>>520875
>
Шо то хуйня, шо то. Гірша хуйня хіба що лайф.
Ну і залежить від конкретного населеного пункту. Десь одне працює краще, десь інше. Поближче до цивілізації (райцентрів) може бути трохи краще. Сам сиджу на києвстарі, бо він тупо дешевше мені обійшовся - 1300 з хуєм гривень за рік. Інтернети ледве бздять (в особливо несприятливі моменти швидкість падає до 200-300 кбіт, і так кожен день, (правда, модем без виносної антени)), голосовий зв'язок (якщо вставити в смартфон) наче трохи краще, наче менше усіляких "звукових артефактів" як на ватафоні. Але там такий нюанс, що зараз же існує нац. роумінг, то телефон може законектитись в сусідню мережу.
Вишка ватафона ~6км від мого села, вишка кс ~10км. Найближча бс лайф - 13...15 км.
Коротше, однозначно відповісти досить важко.
IMG_20260624_110709_714.jpg
53.67KB, 1019x344
В столице Ссаная Снигерия нет перебоев с бензином
>>520901
1) Отправить киевстар-гонца
2) Почтовый фпв
3) Протянуть линию для ТА-57
IMG_20260624_111349_501.jpg
84.91KB, 1200x675
СБУ уразила системи ППО та військові аеродроми ворога в тимчасово окупованому Криму

Виконуючи поставлені Президентом України Володимиром Дуче завдання, воїни Центру спецоперацій «Альфа» СБУ завдали успішних ударів по засобах протиповітряної оборони російських військ у районі Керченської протоки, а також по інфраструктурі військових аеродромів «Саки» та «Гвардійське» на тимчасово окупованій території АР Крим.

За попередніми даними, у результаті спецоперації на військовому аеродромі «Саки» уражено чотири ангари для зберігання авіаційної техніки.

Крім того, поблизу Керчі уражено дві одиниці озброєння зі складу зенітного ракетного комплексу С-400, а також два зенітні ракетно-гарматні комплекси «Панцир-С1». Це вже четвертий уражений «Альфою» СБУ «Панцир-С1» у цьому районі.
55 (3).jpg
158.12KB, 960x1280
55 (2).jpg
44.83KB, 585x627
55 (1).jpg
38.20KB, 606x745
55 (4).jpg
330.98KB, 960x1280
Удары по автомобильной логистике.

Продолжаются систематические удары по автомобильной логистике на территории Донецкой области.

На фото – несколько примеров атак, совершенных за последние дни:
1. Первое фото – удар по Уралу в районе н.п. Новокрасновка – 19.06.2026;
2. Второе фото – удар по УАЗу в районе н.п. Покровск – 20.06.2026;
3. Третье фото – удар по грузовому автомобилю в районе моста через реку Кальчик – 20.06.2026;
4. Четвертое фото – удар по легковому автомобилю мобильной огневой группы в районе н.п. Златоустовка – 21.06.2026.
>>520875
Я три сімки різних операторів ношу в телебоні і пох, зате навіть за 10км від лбз буває ловиш зв'язок
{A2E3EED9-C672-4688-A34A-6E0684943561}.png
273.43KB, 581x607
>Мені завжди подобалося, як країною керує одна людина понад чверть століття, він нібито відповідальний за все хороше, але коли війна, яку він починає, руйнує економіку – пропагандисти накидаються на центральний банк.
Цікаве спостереження від тупого піндоса.
45555.mp4
2:11, 9.39MB, 1024x1280
88 (4).png
80.00KB, 1045x721
88 (3).png
76.82KB, 1039x748
88 (5).png
72.54KB, 1041x661
«Я не собирался туда даже»: житель Пензенской области, которого заставили подписать контракт, выжил в штурмах и рассказал, как попал на войну
66 (4).jpg
67.10KB, 1024x1024
66 (3).png
97.91KB, 1060x907
66 (2).png
78.45KB, 1053x871
66 (1).png
56.03KB, 1045x615
«Все стабильно хуёво у нас»: мобилизацию обсуждают на всех уровнях власти
>>520910
This post does ring my bell!
>>520913
Лох не мамонт, лох не вымрет. И смотрите, когда туда ехал, сильно не брыкался. Ну а хуйли. "Поеду, поубиваю панов, а там и денюжку дадут". А когда приехал начал скулить. Надеюсь он запятисотится и мы увидим где его хуярят в очередной яме. Помянем нищету.
>>520899
Якщо єбларуси рипнуться то там старлінк увімкнуть для нас
>>520916
Вангую там и на моменте подписания было не совсем так как он рассказывает
17822913757470105479.mp4
0:19, 4.20MB, 720x1280
> Хлопци, я свій, не бийте.

Де він був 12 років?
>>520895
Тобто зараз вона обратіма? Щось він запиздівся.
image.png
64.91KB, 162x332
>>520900
А это Байден или Пригожин?
>>520922
>прості поляки
Поляки складні
>>520925
Хуясобі взаємодія.
І беки і мідлстрайки - це все СБС?
😱Негайно депортувати всіх (!) українців з Польщі, — вимагає польський депутат Януш Ковальський, заявляючи, що «час настав»

>В Польше находится от 300 до более чем 400 тысяч украинских мужчин призывного возраста.
Какой же Дуче гений.
>>520930
Неіронічно тільки виграли
image.png
60.84KB, 1011x476
вспоминается история с инста бабами. буквально в наглую снимали прилеты по Киеву и им нихуя не было. на камеру записывали извинения и дальше хуйней маялись
>>520932
Журналисты всяких AP тоже приезжают и снимают на поебать и в это же утро уже выпускают. Пидорский тасс все еще рукопожатый с информагенствами мира. По внутренним каналам эта инфа распространяется намного быстрее.
>>520930
Да там у всех уже гражданство давно
>>520933
Нет, ты не прав - не ВСЕ буквально сливается даже журнашлюхами. В Киеве некоторые прилеты так и остались неслитыми или слитыми только благодаря нормисам - один жирный прилет слила тянка в инсту, которая из окна показала точное место (журналисты же в тот раз только фотки погибших пожарных постили).
image.png
52.62KB, 903x434
Там это, новую крипту релизнули
>>520939
> он ебанулся
друже, ти зарано з коми вийшов, рекомендую повернутись туди ще років на 5
>>520939
Всі ці заяви сечка для стіпашок, і щоб западні партнери проржались, нема сенсу серйозно обговорювати щось.
7 (2).jpg
292.42KB, 1280x960
7 (1).jpg
165.80KB, 1280x960
7 (3).jpg
382.83KB, 1280x960
Шведська машина розмінування ScanJack 3500 на 4-осному шасі John Deere 1710D на озброєнні 47-ї ОІБр.
>>520939
> текст поперек
Може то просто надрукований текст на звороті використаних листків з бухгалтерії в цілях економії.
645654.jpg
243.10KB, 1504x951
4554654.jpg
212.56KB, 1504x960
453434534.jpg
227.12KB, 1504x897
Спутниковые снимки работы дымогенераторов на Крымском мосту в день атаки на нефтебазу в Керчи (22.06).
>>520939

Це цар економний. Використовує всілякі старі звіти, доповіді як матеріал для нотаток.
Только Выигрывалия не будет останавливаться на линии фронта в качестве условия для начала переговоров по Украине — Лавров
>>520943
Зашевелились флешбеки.
>>520946
З 2022 без змін
>>520946

Так їм вчора пиня інструкцію видав база - Стамбул + Пук Анкоріджа + тези з тої промови у 2024. Ну тобто Донбас з опцією на Херсон та Запоріжжя.

>>520947

Так нам потрібен. Щоб на ручному управлінні ФП-2 розвалювати все. Без Старлінка у нас буде зона десь 100 км. А це Брест-Гомаль-Мозирь. До Барановичей не достанемо на керуванні. До Мінська не достанемо на керуванні.

Ціна питання це потенційний гігафронт, де русні навіть 100к юнітів не потрібно. Достатьно стояти в обороні та двигати тазом, по типу заходів в прикордоння, та точкових операцій десь на Черніговщині з Гомеля - по типу Сумської. До цього, пуски Іскандерів по всьому заходу. Пуски шахедів прямо на захід в обхід рубіжів ППО у центральній - які найбільш потужні.

З дивану, якщо це умовно в 27 рік, то бикувати на пюрешку прям не вигодно. Якщо в нас є блискавичний наступальний план, то хай буде.
>>520938
потужно

все больше думаю какая же нато будет пизда, если на них пойдет руснявый рой дронов. необучены еще до конца дронобойке
>>520956
Малоймовірно що вони війну з партнерами вести будуть, да надулі, але там їхня кубишка захована, все таки вони хочуть вернути все взад, тільки дайте нам панів добити.
vfya.jpg
374.06KB, 780x563
>>520939
Жду момента, когда он сломает ручку.
>>520958
А краще - шию собі.
>>520939
Он уже давно всякие каракули рисует (дуддлинг) и перебирает что-то в руках. Обычная хуйня для всяких невротиков, и не показатель того что ебанулся. Вчера писал >>520803 - есть более серьезные показатели того, что процесс деградации идет.
>>520960
УПД: посмотрел видео - не, он все таки слишком много стал этого делать. Потому да, похоже на то что нервы у него совсем в пизду уже. И это повлияет на то, что он таки ебанется на отличненько. Может увидим как он говном мажется или типа того
>>520936
Бля, может купить? Скоро получу свои аж 300 bucks зарплатні, как раз на 2шт хватит
IMG_2102.mp4
1:03, 11.94MB, 464x848
А ось і перші санкції від поляків.
>>520963
Воно все оверзахайплене, що тесла що це, все що з маском повязано. Чисто погемблити на короткий термін а як інвестиція ну такоє
>>520953
Не можна їбати логістику без керування/старлінку? Відправляємо в вільне полювання автономний дрон, знаходить трасу оптично гпс і їбе неронка computer vision

Невже старлінк в москві працює
>>520964
>нацисткі канхвєти
>один пан з жолібожу спробоваць одну і став нацистом
>>520966
>Відправляємо в вільне полювання автономний дрон, знаходить трасу оптично гпс і їбе неронка computer vision

И потом "Чатгпт сделай мне видео поражения российского грузовика. Вид из камеры дрона, высокое качество, фотореалистично"?
>>520968
>хрю
>>520969
Не хрюкай. Я тебе пишу о том как будешь понимать что он что-то поразил и вообще что именно он поразил? Или будет как со сбитием сушек в 23м году - ракета ушла, самолет пропал с радаров == сбили?
>>520971
>хрю
Статистично. Супутниками з термосенсорами. Стрингерами
>нє по старим уставам воюєтє
image.png
76.67KB, 549x792
image.png
74.63KB, 556x749
image.png
46.10KB, 533x434
Рубрика рассерженый патриот.
>>520970
>пять погибших
>трехдневный траур
Vерим.
>>520966
> Не можна їбати логістику без керування/старлінку? Відправляємо в вільне полювання автономний дрон, знаходить трасу оптично гпс і їбе неронка computer vision
Ці технології ще дуже сирі. Я не бачив інфи про те що ті ж хорнети повністю автономні. Зараз більш менш вже працює технологія донаведення - тобто оператор відмічає ціль на підльоті, а далі воно вже само доводить. Але і то великий процент фейлів. Вже майже готова зараз технологія автономних зенітних дронів, уже пройшла тести і обкатується - але там наведення на бпла на фоні неба на порядки легша для ШІ ніж ціль на землі.
> Невже старлінк в москві працює
в москві ніхто логістику (рухомі цілі) ніколи не вражав.
eWRfCxFN-YEEK4wd.mp4
0:05, 420.53KB, 480x640
>>520966

Так це проблема для нас, що в москві, або ще десь не паше Старлінк. Бо інакше ми б спалили б панцирі, радари, а потім по коридорам зайшли б дрони та ракети. Як в криму. Теж донаводка руками туди де буде максимальний дамаг.

Але ми вимушені робити все дистанційно, можливо з якимось простими автономними системами донаведення в стаціонарну ціль.


По логістиці ми можемо потовкти в пюрешку картоплю на південній артерії Гомель-Брест. Так. Навіть з відосиками, через меш. Але основну смоленськ-брест трассу, яка йде через мінськ-барановичи ми не накриємо. Увесь центр, де 2/3 важкої промисловості, та усе цікаве нам - буде доступен тільки в форматі діпстрайк.

>>520972

В автономці є питання. русня хвалиться, що маневр безумний іван збиває бісовський ші.
image.png
2.04MB, 1080x1350
ну так-то багато людей подрочили в результаті
>>520966
все так, можна взагалі в москву запустити дрон з нейронкою і computer vision які знайдуть і заїбашать хуйла
>>520954
Скільки він дав за зарядку?
>>520930
> Негайно депортувати всіх (!) українців з Польщі, — вимагає польський депутат Януш Ковальський
НАШ СЛОН!
>>520977
Просто летіти рівненько над трасою і скидати міни. Міна щоб спрацьовувала то на першу машину, то на другу, а то і на п'яту. Цивільних білорусів попередити, що війна.
>>520946
> Только Выигрывалия не будет останавливаться на линии фронта
Все так але є нюанс, лол.
>>520977
>маневр безумний іван
Так це не в автономці справа, той літачок в принципі гірше повертає чим навіть бензовоз.
image.png
1.05MB, 1206x872
Московский НПЗ будет выведен из строя как минимум на шесть месяцев после атаки добрых дронов, - Reuters
>>520973
До речі не перший раз чую від підорах ідею зробити бензиновий трубопровід по дну моря в Крим. Бля невже ці дауни не розуміють що трубопровід десь повинен заходити в море і десь повинен виходити, і це дві точки, дві насосні станції які після одного дрончика перетворюються на бензиновий вулкан.
2cdmd0.jpg
21.80KB, 500x355
>>520966
2010: штучний інтелект на війні це етична і філософська проблема. Треба щоб вибір цілей завжди залишався за людиною.
2026:
image.png
742.46KB, 566x989
>>520986
Это Ауешный Паханат игра в кальмара.
>>520983
Оце хороша думка, долчую. При чому навіть ші не треба, достатньо точної і актуальної супутникової картографії. А якщо юзати ші то дорогу виокремити з фону на основі координа з карт точно буде легше ніж - це більш до простого машинного зору ніж ші.
>>520980
Стольник.
>>520986
Раньше, в 2024 году, после выбивания установки первичной переработки завод запустили спустя 3 месяца.
СБУ: За попередніми даними, у результаті спецоперації на військовому аеродромі «Саки» уражено чотири ангари для зберігання авіаційної техніки.

Крім того, поблизу Керчі уражено дві одиниці озброєння зі складу зенітного ракетного комплексу С-400, а також два зенітні ракетно-гарматні комплекси «Панцир-С1». Це вже четвертий уражений «Альфою» СБУ «Панцир-С1» у цьому районі.

Російські окупанти втрачають контроль над небом Криму. Кожен знищений комплекс ППО та кожен уражений військовий аеродром відкриває нові можливості для подальших ударів України по військовій інфраструктурі ворога.
1650292142996.png
717.95KB, 1200x675
1740969040665.png
13.62KB, 202x112
>>520803
> шепелявить и странно ртом двигать
Я це пам´ятаю ще по Брежнєву — той так само шамкал під кінець. Це якісь препарати. Але тоді медицина була зовсім гівняна, а зараз він може мичати, як оте муму, ще років 15-20.

мимо дед 50+
>>520996
У Брєжнєва були ССЗ на фоні бухачки, цілком можливо там були і ураження мозку. Пипа ж просто єбанутий.
>>520996
>Я це пам´ятаю ще по Брежнєву — той так само шамкал під кінець. Це якісь препарати
У Брежнева вроде инсульт был - после него люди часто так говорят. Может у Пал Лаича тоже какие-то микроинсульты были, кто знает.
Еще версия есть, что у Брежнева зубной протез был, который он постоянно "подсасывал" так, бо тот отлипал от неба. Думаю, все в сумме там.
>>520996
>. Це якісь препарати
У випадку Брежнєва це отримане уламкове поранення в щелепу. Мо Пипа в юнацтві не по розміру в рота взяв?
>>520988
2005: пп міни на війні це етична і філософська проблема. Треба щоб вибір цілей завжди залишався за людиною.
2022:
image.png
167.52KB, 430x517
внимание анекдот
>>521002
Якщо хуємразів виписати з людей, то і про нас можна таке сказати.
tumblr_pjyslojozh1qa7qbyo1_1280.jpg
368.57KB, 768x862
>>521000
2036:

Уже ясно що ніхто не буде стримуватись, скайнет то скайнет, любе голубе тільки би перевагу отримати
>>521004
2036 рік - Україна та країни заходу на території колишньої Ауешный Паханат випускають для охоти на диких підорашок бойових роботів з ШІ і транслюють це в числених реаліті-шоу
>>520949
>0:13 Игорь Беркут
это ж наш базовичок, лишний
>>521002
Не ну так то да. До 10 лямов рублей за какого то бомжа с улицы это нихуевая такая сумма. Просто есть ньюанс
1m5037x.mp4
0:18, 2.13MB, 720x900
>>521000
2025. Разъеб пидорах в прямом эфире под whitegirl playlist 2010
photo_2026-06-24_17-58-09.jpg
73.32KB, 1200x1070
⚡️ Кризис рекрутинга: огромные выплаты больше не привлекают новобранцев

Поток желающих подписать контракт демонстрирует серьезный спад.

По оценкам экспертов, в Москве весенние показатели набора рухнули на треть относительно прошлого года. За май ушло всего 1378 человек — фактически столица вернулась к цифрам 2024 года, до введения сверхвыплат.

В московской мэрии настроения соответствующие:

Все стабильно хуево у нас, людей идет мало, мотивированных ещё меньше. Но мы не унываем, потому что у нас еще не самые плохие дела по меркам всей страны.

Подобная картина фиксируется повсеместно. Например, в Сибири внутренний ресурс добровольцев исчерпан настолько, что кадры для местных воинских частей приходится выискивать по всей остальной стране.
>>521010
Вот тут кстати полнейший копиум и апроксимация. На картинке 3 графика - все тупо рандомные и не имеют никакой зависимости ни от месяцев ни друг от друга. Как тут что то можно прогнозировать хуй знает
>>521010

Ну график то навіть кращий за норму. Дивись 24 рік. Коли ще було багатенько живих диванних, які ідейно піздували на контракт, а також в цілому перспективи навіть в руснявих манямірках, були дуже радужні. Так по цьому графіку в 24 році стабільно було на -200-300 людей менше навесні. Ну ось там же все є!

Порівнювати з 25 роком прям глупо. Бо там була мегапіар программа - ОСТАННІЙ ВАГОН ДЛЯ МІЛЬОНЕРА! Тупо встигнути до договорнячка, дух якого аж до кінця літа 25 року висів. А потім його зустріч в Анкоріджі підняла знов - але не так, як дух договорнячка навесні.

Зараз коли русня всюди ниє - що пізда. Всюди антиреклама та піздець. Дух Анкоріджа випарувався, а договорнячок ще 3-5 років може висіти. Це прям дуже охенні цифри. На 1000 більше, чим повинно було б.
>>521012
> На 1000 більше, чим повинно було б.
почекай, зараз ще підуть дружньо мститись панам за нпз в трусіках
img_1452-1198x1372.webp
103.41KB, 1198x1372
>>521011
Якщо подивитись попередній графік, то спочатку було ~2000, потім пішов спад до ~1200 і намічався тренд далі вниз.

Потім 2 квартал 2025 — хуяк, дух анкоріджа, побігли лями лутати під договорнячок. І от тільки зараз через різ цей ефект спав і повернулись на низхідний тренд, який був. Незнати, наскільки сильним він буде, але це вже добре в будь-якому випадку.
👀 После ультиматума Дуче российские дроны перестали летать вдоль границы Беларуси и Украины, - "Флагшток"

Беларуское издание сообщает, что с 21 июня не фиксирует полеты российских ударных БПЛА вдоль беларуско-украинской границы. Последний такой дрон был замечен в Гомельской и Брестской областях утром 21 июня.

При этом удары по Черниговской области продолжаются, однако теперь беспилотники используют другие маршруты.

Мониторинговые группы предполагают, что Ауешный Паханат могла отключить ретрансляторы на территории Беларуси, которые использовались для наведения дронов. Ранее Дуче потребовал от Минска демонтировать это оборудование в течение недели, предупредив, что в противном случае Украина может принять необходимые меры самостоятельно.

Впрочем, наблюдатели отмечают, что делать окончательные выводы пока рано, поскольку в последние дни массированных атак Безангарная Шиноублюдия не проводила.
1m5037x.mp4
0:18, 2.13MB, 720x900
>>521016
Ого ого очередной пук анкориджа по гражам или всё таки ядегка?
_VScT120XjnkrkWN.mp4
1:39, 8.15MB, 720x720
підарашка про хуї, смоктання і бензин
>>521016
що було в минулі рази, бо здається що ця увб оверрейтед як їбать
Дронотерпильная Несбивация просит бензин у Казахстана – Reuters.

Тупасинская Задымляция ведет переговоры с Казахстаном об импорте около 50 тысяч метрических тонн бензина АИ-92, чтобы смягчить внутренний дефицит, вызванный остановками нефтеперерабатывающих заводов и внеплановыми ремонтами, Об этом со ссылкой на собственные источники пишет Reuters.
photo_2026-06-24_19-43-21.jpg
103.63KB, 1280x683
Європа має завадити Україні перемогти у війні з росією, українці повинні програти, бо перемога України спровокує світову війну, а я не хочу ховатися від бомб та ракет, — учасник гурту Modern Talking Дітер Болен

📍Він каже, що говорив з канцлером Німеччини Мерцом і той справді впевнений, що Україна переможе росію у війні і зможе повернути свої землі.
📍Артиста такі слова Мерца налякали і він заявив, що це небезпечно, і Україна має програти.
📍На фоні цих заяв, концерти Болена почали скасовувати у низці країн Європи.
⚡Беларусь выключила ретрансляторы, помогающие рабсийским дронам - Дуче
>>521028
Очередной вышедший в тираж ноунейм, кроме русни никомк не интересен. Зарабатывает в рашке на всяких дискотеках 80ых. Да и творчеством там не особо интересное, но для гачи-миксов сойдет.

https://www.youtube.com/watch?v=U_8rvwImB7w
photo_2026-06-22_08-40-17.jpg
84.51KB, 1280x1280
photo_2026-06-23_08-02-04.jpg
88.35KB, 1280x1280
>>521030

Ну вони в загалі зараз в фазі накопичення. Плюс пускали в основному через південь-центр. Замало часу пройшло. Треба хочаб 1 наліт на захід почекати.
>>521028
> Modern Talking
Эта хуйня из моего детства еще дает концерты? охуетьь.
>>521033
Они друг друга немножко ненавидят. Modern Talking не существует двадцать лет как.
>>521033
>Томас Андерс не буде давати концерти в Труболопная Замерзация допоки там буде пиня
Офіційне висловлювання
1782321323502.jpg
16.56KB, 618x323
Три роковини вбивства Тіграна Оганнісяна та Микити Ханганова.

Шо тут у вас, как была атмосфера на ебку логистики/Воронежа/мацквы/БНР?
Смешно что у страны бензоколонки закончился бензин?
И куда кстати пропала ипсошечка про индусов то, было смешно немного.
Ну и так далее.
>>521033
На пострадянщині, всяке "диско 80х" дофіга популярне. Ми ж за залізним занавісом жили і для нас це все наче якісь коштовності, а не звичайний мейнстрім.
>>521039
Во-во, когда хуйло откиснет, то из колонок у скуфов будет играть "wind of change"
zradonka.jpg
104.13KB, 1075x600
>>521030
Йобана криворізька дипломатія.
>>521040
Скорее очередной из всратых ремиксов "ветер перемен". Который они услышали в рилсе или на спотике или как саунд из говносериала.
>>521041
Бля. Только не кэти пэри и лана дел рей. Я когда-то встречался с третьекурсницей, как из анекдота, да. И она меня этим просто заебла в тачке.

>>521008
Вот прямо как тут :)
>>521043
Главное, что бы не матадора.
>>521005
А як ще з підорашек зтягнути репарації?
>>521043
бразіл фонк, роналду едіт
>>521041
Тоді особливого вибору не було. Все щось більш-менш цікаве треба було "діставати" з ще більшими зусиллями ніж отой "модерн толкінг".

От ти мав знайомих в студії грамзапису в якомусь 1986? Нє? Ну тоді слухай естраду СРСР і не бухти :)


https://youtu.be/7vP2hFFV57E
>>521051
О прям вспоминаю как это летом играло во всяких лагерях и кафешках в 20-10-тых.
На самом деле эта попса намного лучше чем то сейчас выходит.
У меня плейлист мешаний из >whitegirl playlist как в одном посте было сказано, хороший термин.
и https://www.youtube.com/watch?v=ttH-3lzL8Tk
>>521039

У 50+ скуфов все эти песни 80х и сейчас популярны на праздниках вроде НГ.
>>521033
угадай в каких странах и для какой аудитории он дает больше всего концертов
>>521039
Везде есть культ 80х, не только на постсовке, и не только диско. Просто до нас дошли по какой-то причине именно Модерн Токинг - хотя на западе они были почти ноунейм группой - просто было дохуя групп, которые были намного лучше, но они до нас не сразу дошли.
>>521037
В самый-самый-САМЫЙ тяжелый момент у нас небыло таких очередей на заправках. Вполне себе цивилизованно ограничивали сначала по 30 литров, потом по 20, потом по 10. На некоторых заправках еще было что только через их приложение можно было купить. Всё. Эти орки ебаные блять, не могут даже такую хуйню разрулить
image.png
62.33KB, 316x316
>>521054
Я митол и в нулевых, и сейчас. А так чтобы "зростав" - сложно сказать, бо прямо в детстве ничего не слушал.

Вот как раз батя-рок, типа хард и глэм, как тот же Элис Купер оценил нормально уже будучи взрослым - в пиздючестве как-то и не попадалось особо, и каким-то "старомодным" казалось это.

Из старенького, но уже не батя-рока, а раннего дума 80х можешь вот этот альбом Saint Vitus слухнуть - очень на блек-себет похоже.
IMG_2037.mp4
0:12, 4.53MB, 720x1280
ГАЗУЙ!
>>521065
А шо за РСЗО? Это реально до сих пор грады юзаются, что ли?
>>521066
Грады с50-тых штампуют.
>>521066
Гради по обидві сторони конфлікту активно ще юзають
images(19).jpg
36.25KB, 639x480
>>520987
Їм просто труби не дають спокою, не знаю коли саме це почалось, але уже дуже давно.
siren1.mp4
0:12, 880.99KB, 560x570
>>520944
Мостовая Задbiмляндия.
21:25

Дроны атакуют Москву, сбито уже 19 беспилотников — Собянин.

Небо над столицей закрыто: Росавиация ввела ограничения в Домодедове и Жуковском
>>521057
А за голодомор ці бляді перед нами хоч раз вибачились? М сука? Ну то й позатикали їбальники, ущімльонні вони блчть.
Доречі за сьогодні жижа -3 бакси - якщо так піде, то на днях будемо 70 пробивати. ВТІ - вже 70 пробила, та 69 коштує. Зараз дуже багато нафти на ринок заливають. Ціну тримає ще активний залив в сховища, для відновлення. Але скоро сховища набьють, та якщо Трампу моча хуйла в голову не дасть, то вже наступного місяця, жижи на ринку буде овердохуя.

піськов вже сьогодні крутив сракою по нефтяним доходам, які скорочуються, по плану.
>>521076
То что наши слоны дыранцы оттарабанили пиндох в попу - это нам скорее на руку, или нет?
Screenshot_1.png
86.78KB, 652x715
⚡️Україна зараз виграє війну проти Росії, — Держдеп США
>>521078

До Гойди у русні був курс на рухнум. А через гойду, вони грошей на цей рік підфармили.

Зараз стараються прогнати побільше суден + Іран все що в нього є, поки дозвол діє відвантажує.

Але якщо б режим рухнум, прийшов би тимчасовий Шах - то було б краще. Бо жижа, б ще бодріш покатилась, а також ми б могли щось витягти з Ірану для себе. Снаряди там, пзрк, ракети для того ППО що в нас є, а може навіть якісь товсті ракети.
>>521063
Як же хочеться щоб у підарах все полетіло в пизду і щоб ця блядь з голоду зжерла свою мальтіпу.
IMG_9263.mp4
1:12, 26.19MB, 1280x514
«Мне хочется, чтобы санкции не заканчивались», — диалог летчика-испытателя МС-21 с хуйлым
Якщо Україна отримає від партнерів те, про що йшлося під час переговорів у форматі G7, Скуфовая Новиопия буде змушена обрати мир.

Про це заявив президент Володимир Дуче у вечірньому зверненні 24 червня.

"Наша операція, зокрема, щодо Криму чітко прорахована, і те, як операція триває, абсолютно доводить: якщо саме те, про що ми говорили з партнерами в рамках G7, в України з’явиться — і це залежить від рішення партнерів, — ми оперативно забезпечимо умови, коли Нефтедырное Пынебабве буде змушена обрати мир", — заявив президент.
>>521082
ну от, а кажете нема русні шо за рухнум, і свобода слова в порядку, можна про це цілому перзиденту сказати на камеру
>>521085
А зеленые это что?
>>521086
Скорее всего реактивные дроны
УРАЖЕННЯ_2979_Діджитал_Роніни_РЕБОРІЗ_збірка.mp4
0:39, 5.40MB, 1280x720
Пілоти ББС «Роніни» ⚔️65-ї ОМБр працюють по логістиці росіян новими модними дронами від фонду радника міністра оборони

Заявлено, що дрони є РЕБостійкими, літають на 50+ км та мають дуже якісну картинку.
>>521076
Увесь цей дроч на нафту чомусь нагадує мені дроч підорах на держборг США.
VID_20260624_225328_959.mp4
0:22, 2.84MB, 720x1280
Обстановка на пляже краснодарского края
>>521088
>мають дуже якісну картинку.

Проиграл с достоинства. Я говорю - надо запускать онлайн трансляцию с летящих фпв. Через 5 минут, например, после вылета. Просмотр - платный.
VID_20260624_230208_442.mp4
0:20, 2.88MB, 720x1280
Заправляется живчиком подсолнечным маслом
VID_20260624_230420_803.mp4
0:15, 3.06MB, 464x848
12 часов без света сидят, моются в тазике
>>521086
Добрые типа
>>521090
Пидорашек дрессируют?
>Forbes: ЗСУ могли вдарити по заводу у Воронежі новими американськими ракетами Rusty Daggers

>Повідомляється, що Україна придбала 3 550 ракет Rusty Dagger

>Командування розповіло, що для атаки застосували високоточні крилаті ракети повітряного базування, але не уточнило які саме.

Таке пишуть
>>521096
Підорашки верещали б як різані
>>521092
Рапсовым же надо.
>>521096
> Україна придбала 3 550 ракет
це оті 3к ракет які Дуче обіцяв до кінця 2025 року?
>>521012
> Ну график то навіть кращий за норму. Дивись 24 рік
от тільки в 24 там платили менше набагато підйомних - пару сот тисяч. в 25 і зараз - мільйони рублів.
>>521092
Они дауны?
>>521020
пхахахааха, ебать я проиграл

Тут просто весь собирательный образ скрепца:

1. Жестикуляция правильного сосания
2. Много упоминаний про сосание и акцентирование внимания именно на сосании, а не на факте нехватки бензина
3. Пидоры
4. Ебля в жопу.
5. Ебало унтерменша
6. Подрыв сраки
7. Не упоминание имён барина
>>521096
>3 550 ракет

Шось надто дохуя. Скільки нам атакамсів дали, штук 50? І то вони шороху нормально навели доки не скінчились.
>>521060
> В самый-самый-САМЫЙ тяжелый момент у нас небыло таких очередей на заправках
До речі завжди обоссував теоретиків які порівнювали нас з рашкою і казали що нас обстріли не звалили то і рашку не звалять. Але ми не симетричні країни, у нас кардинально різні умови. Найперша і найголовніша різниця - те що в нас є економічний тил недосяжний і невразливий для русні (ЄС) а в русні такого тилу немає. І ні, за уралом немає ніякого тилу, там економіки не існує - вся економіка в західній частині рашки. Йобка нпз і нафтосховищ і послідуючий дефіцит бензину в рашкі - прекрасний приклад несиметричності економік. Ми і до війни купляли бензин по ринковим цінам, наш єдиний нпз в кременчугу і близько не задовільняв потреб. Тому коли його йобнули і вибили всі великі нафтосховища в перший місяць війни - ми просто робили те що й ранішше, тобто закупали паливо ззакордону, але просто в більших об'ємах і дорожче.
В рашкі ж все паливо вироблялось всередині і розподілялось через дотації по нериночній системі населення. Коли ми цю систему зламали ударами - у рашки іншої системи немає, і нізвідки взяти, вона ніколи не закупляла паливо ззовні - немає ні методик ні інфраструктури для цього, ще й нериночний розподіл мультиплікує шкоду. Ми реально цим знищуємо економіку россії.
>>521099
>>521104
Це контракт заключений ще на стадії розробки, розрахований на шось тіпа десять років. Ніколи їх в 25 році не обіцяли. Вони тільки зараз зі стадії випробувань будуть переходити в стадію виробництва. Перші поставки обіцяють восени.
>>520566
>>520783
>>520939
Завжди прикалювало як хуйло, будучи туповатим чмоньою, поставленим сім'єю зберігати йельцинські чемодани накраденого, зміг все так облаштувати і влаштуватися, що там всі вже 25 років ходять навшпиньки. Однак я потім згадую, що це ж країна рабопідарашок і пари кабанчиків, які були ніким, а стали всім завдяки знайомству з пинькою, і все встає на свої місця
>>521101
Мб фарм переглядів
>>521109
Что это за Штирлиц?
1782144312158-0.png
1.21MB, 1280x1280
>>521109

Народ рабси и сам не против в целом на самом деле.
Более того, непосредственно их ёбку надо увеличивать и делать более интенсивной, наташка любит больше тех, кто её пиздит посильнее.
image.png
1.96MB, 1210x907
146 днів.. на нулі..
>>520964
Вот підарас. У нього буде інфаркт жопи, коли в Україні заборонять крайові нациські сири, консерви, конхфети. Вони і так не вкусні. Нахуй їх везуть в Україну? може це план щоб труїти нас цим лайном.
>>521117
>лучше гейпарад чем секс
1625864881782.gif
1.64MB, 221x244
>>521002
Все правильно вона каже. Просто вона забула написати ім'я человека
>>521120
Я да, но не у всех был выбор..
Малюк.jpg
787.47KB, 2000x1125
Перепрошую шо не по темi:
А де Малюк?
>>521058
> 3844 слухачі за місяць на спотіфаї

Їбать ти андеграунду приніс, я з улюбленою групою Subway to Sally просто якийсь раб мейнстріму в порівнянні з тобою. Цікаво, дякую, послухаю
>>521123
Хто це такий? Не помню такого
>>521123
Малюк їбє русню лонг рендж
ураураура.mp4
1:30, 18.23MB, 720x1280
А підарахам долчан не відключили? Я їм пісню приніс.
>>521129
Як же це мені дещо нагадує
{F3930081-62BB-47C4-B4E7-8C5EF5EC1125}.png
38.29KB, 695x305
{2EE3E4C2-60C1-4FF1-84EB-28EA9E7AA90C}.png
8.79KB, 737x57
>>521079
>у держдепі вважають
відкриваєш новину
>в україні вважають, что в держдепі вважають

День тому
>трампло змінив свою позицію щодо підорашки
відкриваю новину
>в україні вважають, що трампло змінив свою позицію щодо підорашки
Сер Кір Стармер розглядає план продажу санкціонованої нафти, конфіскованої з російського «тіньового» танкера, щоб спрямувати кошти на підтримку війни в Україні.

Як стало відомо The Telegraph, міністри можуть провести аукціон із продажу 100 тисяч тонн російської сирої нафти, що перебуває на борту судна Smyrtos, яке Королівська морська піхота Великої Британії зупинила в Ла-Манші 14 червня.

Судно, яке входило до складу «тіньового флоту» Володимира хуйла, порушувало британське санкційне законодавство, здійснюючи торгівлю нелегальною нафтою.

Після затримання корабель перебуває на якорі біля узбережжя Веймуту під контролем Міністерства оборони Великої Британії. Капітану судна, громадянину Індії Аджаю Панту, висунуто обвинувачення в обході санкцій.

Посадовці вважають, що 98 тисяч тонн нафти марки Urals, які перебувають на борту, тепер юридично належать Великій Британії, а отже британський уряд може використовувати або продавати цей вантаж.

Міністри розглядають пропозиції щодо продажу нафти, ринкова вартість якої становить близько 35 млн фунтів стерлінгів, і спрямування отриманих коштів на підтримку України у війні.

План перебуває на ранній стадії опрацювання. Він передбачає або пряме перерахування коштів Україні, або використання цих грошей для фінансування військового обладнання, що постачається на передову.
>>521128
Хорошая
21.jpg
21.04KB, 340x336
«Європа повинна перешкодити Україні виграти війну проти Росії. Українці повинні програти, бо перемога України спровокує Третю світову війну, а я не хочу ховатися від бомб і ракет».

Дітер Болен, учасник гурту Modern Talking.
>>520973
> Пора уже честно сказать то, что и так понимают все - СВО было начато не продумано

Бачите навіть до диких росіян починає доходити що треба вже честно говорити. Чому ми так не можем незрозуміло
доручив збільшити.gif
1.09MB, 132x176
Дуче доручив ЗСУ бити на випередження по об’єктах, які Парадпобедная Отменяция використовує для масштабування війни

Президент Володимир Дуче дав офіційне доручення Головному управлінню розвідки та Збройним силам України працювати на випередження і завдавати ударів по російських об’єктах, які Кремль використовує для ведення та масштабування війни проти України.

Про це він написав у соцмережах

"Рухнумный Пыпостан вже не вперше окуповує чужі землі: російська держава складається з багатьох підкорених народів, із вкрадених земель. Ми за свою землю боремось. Ми боремось за своїх людей. Ми боремось за справедливість для України. Наказав нашій розвідці й армії працювати на випередження по тих обʼєктах, які росіяни використовують для масштабування війни", - заявив завляч.
ssstwitter.com_1726584265105.mp4
2:18, 4.33MB, 480x270
>>521136
Вспоминаю пасты с политоча 2018-20тых и с каждым разом всё смешнее становится.
image.png
605.34KB, 1080x1350
>>521140
Давайте подумаєм, кому може бути вигідний відкритий конкурс на генпрокурора замість кума? А на голів антикорупційнх органів? А на голів митниці з кумами?
Мабуть кацапам.
1654277934621.gif
2.80MB, 428x360
>>521137
> 2026
> Дуче доручив ЗСУ бити на випередження по об’єктах,
>
>>520889
>не ті штани не ті герої УПА
Классика
>>521147
В нашому атб такого немає
x3kj9t.mp4
0:30, 3.73MB, 642x360
>>520889
Да похуй на этот ебаный Ес раз там одни пидорасы вроде уёбцев и курв тупорылых.
Упа герои, поляки собаки
VID_20260625_092027_707.mp4
0:13, 576.53KB, 480x560
Нефтебаза в краснодарской республике
032360E9-2383-468A-83BF-DC222BA07CBF.jpg
104.04KB, 666x885
интересно чем это все закончится
если реально станут островом, то это геостратегический проеб хуйла
800_0_1690458973-3756.webp
23.84KB, 800x533
>В Севастополе ввели график временного ограничения электроснабжения. Это необходимо для ликвидации перегруза электрических сетей за пределами города, пояснили в Севастопольэнерго.
>Ночью в результате вражеских атак в Крыму погибли два человека, в том числе ребенок, еще двое пострадали. Об этом сообщил Глава РК Сергей Аксёнов. Трагедия произошла в селе Денисовка Симферопольского района и в Красногвардейском районе.
>Депутат Сафронов сообщает, что проехал по М4 от Геленджика до Краснодара. По дороге встретилось 7 заправок Лукойла. Только на одной из них в наличии 95-й бензин. На некоторых нет и 92-го. Газпромовские две заправки на Адыгейском шоссе после Меги не работают вовсе.
>Да похуй на этот ебаный Ес
@
>сльіш, дай денег, а то після дерибана з кумами більше нема денег на пенсов і "безплатну" медицину. ми ж ваш щит тощо
>>521154
Ну и чё они сделают?
Затерпят и дадут денег.
17675384067600.jpg
42.21KB, 443x449
Немного офтопа
Кто знает на олх можно единицу поставить, если договорились об отправке я всё оплатил чел телился и потом отменил отправку, мало того ещё за эту оплату с меня 5 гривен сняли за движение даларов туда сюда. Нахуй мне такой цирк.
>>521157
Не надо, тебе ебало набьют за это
>>521144
Бля. Где такой найти?
>>521158
Скорее я набью.
>>521157
Вроде если у тебя нет завершенной сделки между тобой и типом, то нихуя ты ему поставить не можеш. Если имело место жульничество, можеш в поддержку стукануть, тогда ему аккаунт с ноги пизданут.
>>521155
Ну так поки війна йде дадауть, а далі ти вже сам будеш працювати на пенсії суддів і кумів.
>>521163
Кто сказал что я буду?
>>521162
Пасиб за разъяснение. Потому и спросил, что нет похоже возможности отзыв оставить. Какая-то вообще пиздец недоработка.
Конечно возможно и такое что кто-то оплатил олх доставку, а продавец забыл не успел снять лот поменять цену. Ну так сделайте возможность, если уж прод заапрувил доставку, то пусть отвечает, как-то всё подебильному немного сделано.

Да и не знаю насколько жульничество, деньги-то вернулись за минусом комсы, он обещался на следующий день отправить, а потом скорее всего ирл продал и отменил отправку.
>>521164
>вова їбаш їх блядь
>а хто сказав шо я після війни не свалю?
Класіка.
"I bet you"ll still click thi–", YouTube.com
>>521117
> Лучше на гейпарад чем в скелю.

> На Одещині затримали групу працівників ТЦК, які незаконно утримували людей, били, залякували та чинили сексуальне насильство щодо них.

Той хто вибирає гейпарад замість скелі, той потрапить і у скелю і на гейпарад.
>>521157

Так як ти вказуєшь, то нічого. Ну тобто, а які проблеми? У нього то профіта нуль.

Єдине, якщо це якийсь троляка-поїхавший - та всім мозки компосує, день два тягне, коміссію на користь банку заробляє - то так, через саппорт його викинуть з ОЛХ. Але, це якщо дохрена випадків.

Якщо він розвести тебе намагався - то скидай у саппорт переписку. Його відразу прихлопнуть.

Одиницю ти можешь ставити, якщо купив.
1CCE476B-EB03-4C0B-940F-CE506FF36560.jpg
47.89KB, 640x533
лол даже на Урале стоят в очередях чтобы заправить свою колымагу. хуйло слон?
44 (1).jpg
56.61KB, 770x489
44 (3).png
99.86KB, 1054x940
44 (2).png
80.63KB, 1047x799
44 (1).png
73.45KB, 1048x643
Чистки в Пентагоні: Гегсет змушує піти у відставку топгенерала, який допомагав Україні — Financial Times.
IMG_7156.mp4
1:30, 17.99MB, 464x848
>>521152
И февраль куда-то тошнит себе спокойно.
>>521151
>заклейте окна хорошо и качественно
Сотрудница в 2022 заклеила их пленкой плотно, прямо в несколько слоев, без промежутков - вырвало вместе с рамами и откосами, лол. А у ее соседей стекла поразбивало.
>>521174
Опять хач какой-то снимает. Не поймешь петорашек чет - то боятся снимать, то снимают все во всех ракурсах, паля ебала (как тот чел в Воронеже).
>>521176
> хач какой-то
Титульная нация в монте-пиго 🙃
88 (6).png
94.02KB, 1056x889
88.jpg
48.42KB, 1080x991
3Et.mp4
0:03, 94.00KB, 480x292
Россияне начали массово искать в интернете «как слить бензин»
>>521180
Помните точно такие же новости у нас когда с топливом был пиздец не в отдельных регионах а тупо везде? Нет? Вот и я не помню. Пидорахи - ебаный скот
888 (4).jpg
89.86KB, 876x820
888 (5).png
555.20KB, 1105x559
888 (4).png
84.12KB, 1042x853
888 (3).png
73.84KB, 1060x874
Жители Крыма массово жалуются на ситуацию в регионе на фоне топливного кризиса

Губернатор Севастополя Михаил Развожаев вечером 23 июня даже закрыл комментарии под своими публикациями в Telegram-канале, обещая открыть их утром следующего дня, но этого так и не сделал.
>>521183
Теорем Підорана не хибить.
67 (1).jpg
136.39KB, 903x1280
67 (2).png
90.21KB, 1060x831
67 (1).png
81.86KB, 1054x738
Проблемы с топливом охватили 78 регионов страны, в 29 из них власти ввели официальные ограничения
>>521181
Це ти типу намагаєшся натякнути що підорахи висвітлюють свої проблеми? А тепер піди на ньюсач макакача і спробуй там зробити тред з такою новиною і засікай час коли тебе підорнуть разом з тредом і баном.
33 (1).jpg
226.99KB, 2446x1387
33 (2).jpg
228.19KB, 2458x1380
Перша поява мобільного ЗРК MAAWLR на шасі Ford F-350 в Україні — в об'єктиві ворожого FPV-дрона на оптоволокні.

ЗРК має дві пускову установки для ракет AIM-132 ASRAAM і два контейнери для ракет APWKS.
>>521185
Ну в целом "есть проблемы но не ограничили" в тех регионах где малый процент населения на еденицу площади
333.mp4
0:36, 13.72MB, 1280x720
23 (2).jpg
142.06KB, 1280x711
23 (1).jpg
108.62KB, 1280x716
23 (3).jpg
98.51KB, 1280x714
Уничтоженная российская САУ 2С19 Мста-С в Курской области
IMG_8865.mp4
1:10, 13.41MB, 464x824
Розвідка зафіксувала озброєного окупанта на Гуляйпільському напрямку. Було ухвалене рішення дати йому шанс здатися в полон. Екіпаж 429 бригади «АХІЛЛЕС» скинув окупанту пляшку з водою та запискою: «Сдавайся, иди за дроном».

Ворожий штурмовик вийшов на звʼязок зі своїм командуванням, яке дало наказ відбиватися та продовжити наступ на позиції Сил оборони. Йому запропонували життя, але він обрав бій з «АХІЛЛЕСОМ». Програв.
>>521140
Він хоче заїхати в ЄС на галімому без жодних реформ щоб і далі залишатись на троні і кєнти продовжували фармити лаве з європейських грошей, тому у нього стратегія - ми ніхуя міняти не будемо, беріть нас так бо ми за вас воюємо. Куки хоч і куки але не дауни - тому це прекрасно розуміють і не хочуть до себе брати країну яка після війни буде продовжувати бути чорною дірою для грошей, тому на галімому відмовляються нас брати
>>521192
Я стесняюсь спросить, а какой вообще резон им брать Украину к себе после войны? Вот что можно будет такого получить от Украины в ЕС, чего нельзя будет получить от неё вне ЕС?
>>520889
Хуйня, никакого вступа в ЕС нет - вестоиды просто морковкой машут, а сами против того чтобы Украина была в ЕС.
photo_2026-06-25_12-02-21.jpg
176.38KB, 1200x675
photo_2026-06-25_12-02-22.jpg
156.25KB, 1200x675
photo_2026-06-25_12-02-24.jpg
143.11KB, 1200x675
❗️Быстровозводимую тюрьму придумали в России — разработку показала ФСИН на ПМЮФ

Модель быстровозводимого исправительного центра содержит 200 мест со спортплощадкой и сквером — проект при необходимости можно поставить где угодно и в самые кратчайшие сроки
>>521194
> Вот что можно будет такого получить от Украины в ЕС, чего нельзя будет получить от неё вне ЕС?
Боєздатну армію зі 110 бойових бригад з бойовим досвідом.
>>521196
О, хтось у підорах скачав Prison architect, взнаю паттерни.
image.png
189.61KB, 600x398
>daily руснявий нахрюк "да коми ви там нужи пани, вас просто іспользуют"
>>521191
барін не дозволив здатись

>>521194
так і про поляків, болгарів і румунів можна було сказати, занадто багато грошей в нас вкладено щоб забити і забути
>>521197
Это резонный аргумент. Но возникает вопрос, есть ли внутри ЕС механизм, который позволит железно задействовать эту армию при вторжении в Прибалтику, допустим?

Или на уровне договоренности между лидерами стран? Ну, тогда снова не обязательно брать в ЕС, лол. У нас вон какие-то соглашения о безопасности уже подписаны.

(я их не читал, мое предположение)
image.png
40.71KB, 388x499
>>521202
Дивіться, мої ви меншовартістні малюки:

Хронологічний список країн-членів ЄС з датами вступу та їхнім економічним станом:
1958 рік (Засновники — Європейська економічна спільнота)Бельгія, Німеччина, Франція, Італія, Люксембург, Нідерланди
Економічний стан: Це були високорозвинені країни, які першими запустили процес європейської інтеграції для відбудови післявоєнної економіки, створення спільного ринку та запобігання новим конфліктам. Вони мали потужну промислову базу та сильні інституційні системи.

1973 рік (Перше розширення)Данія (1 січня)Ірландія (1 січня)Велика Британія (1 січня; вийшла з ЄС у 2020 році)
Економічний стан: Приєднання цих країн забезпечило вихід до нових ринків. Ірландія, наприклад, на момент вступу була здебільшого аграрною країною, економіка якої суттєво трансформувалася завдяки європейським інвестиціям та торгівлі.

1981 рік (Друге розширення)Греція (1 січня)Економічний стан: Економіка базувалася переважно на сільському господарстві та сфері послуг. Інтеграція вимагала значної структурної перебудови для досягнення стандартів розвиненіших західноєвропейських країн.

1986 рік (Третє розширення)Португалія (1 січня)Іспанія (1 січня)
Економічний стан: Обидві держави мали нижчий рівень ВВП на душу населення, ніж середній по ЄС. Із вступом розпочалася глибока модернізація їхніх економік та адаптація до єдиного ринку.

1995 рік (Четверте розширення)Австрія (1 січня)Фінляндія (1 січня)Швеція (1 січня)Економічний стан: Стабільні, високорозвинені країни з потужною ринковою економікою та високим рівнем життя. Їхній вступ значно посилив економічний та фінансовий потенціал Європейського Союзу.

2004 рік (П'яте розширення)Кіпр, Чехія, Естонія, Угорщина, Латвія, Литва, Мальта, Польща, Словаччина, Словенія (1 травня)Економічний стан: Найбільше за масштабом розширення. Ці країни (переважно з Центральної та Східної Європи) мали нижчий рівень економічного розвитку порівняно зі "старими" членами на момент вступу (у деяких ВВП становив лише 30–40% від західноєвропейського рівня). Проте вступ спричинив динамічне зростання та модернізацію інфраструктури завдяки Регіональній політиці ЄС.

2007 рік (Шосте розширення)Болгарія, Румунія (1 січня)Економічний стан: На момент приєднання ці країни мали найнижчі показники ВВП на душу населення в ЄС і суттєве відставання в інфраструктурі, що вимагало великих інвестицій та допомоги через Фонди згуртування ЄС.

2013 рік (Сьоме розширення)Хорватія (1 липня)Економічний стан: Перехідна економіка, яка постраждала від наслідків війн 1990-х років. На момент вступу країна потребувала подальших реформ для посилення конкурентоспроможності та стабілізації державних фінансів.

А тепер допоможіть Свинці Пеппі побачити країни ЕС, які не відповідають їх власним, охуітєльно високим стандартам. Я вже не кажу про НАТО, куди на проходняку попали усілякі Угорщини з армією лучників та мечників, а тепер задирають носа і качають права.
0625 (1)(3).mp4
0:09, 8.41MB, 1080x1920
Лютьій (не февраль)
>>521204
о, надрессировали пидорашек так что они уже названия дронов знают
Нє, ну я блядь випадаю з вас, сама велика країна Европи, з виходом до моря, корисними копалинами, боєздатною армією, кращою в цій самій Европи, яка на ділі це довела а не на комп'ютерних симуляціях, а вони дістають стару шарманку і питають - "а шо Украіна можєт дать ЕС?". По єбалу вона може дати, а що ЕС дали усілякі Португалії, Румунії, мадяри йобані? Чи може нагадати в якій економічній сраці були поляки?
>>521206
> По єбалу вона може дати
В этом как бы и риски взять к себе субьектного члена союза. С его интересами придется считаться в большей степени, чем сейчас.
>>521207
Ну тобто коли в ЕС брали британців, ніхто не ссявся брати до себе колишню імперію, колонізувавшу півсвіту, нічого не давить, нє?
>>521207
А теперь имаджинируй риски, если такого члена к себе НЕ взять.
>>521209
>колишню
Да как бы порту и испания - тоже. А мы мощная армия + агрокомплекс + комплекс добычи-переработки ресурсов СЕЙЧАС, в настоящее время.

>>521210
И они тоже есть. Этот член под управление кремля - лютый кошмар еврозоны.

У них будет очень непростая вилка решений...
>>521207
Головний критерій - щоб ти не був економічним тягарем, корапчащим політичні інституції ЄС. Якщо ти думаєш, що ми є економічним тягарем, то подумой, хто в цьому винний і що треба робити.
image.png
64.21KB, 225x225
>>521212
> Головний критерій - щоб ти не був економічним тягарем, корапчащим політичні інституції ЄС.
Ага, Греція та Болгарія особливо.
изображение.png
180.69KB, 350x897
>>521212
А что там делают польские вымираты которые получают больше всех дотаций?
>>521191
Жаль маковое поле
>>521213
>>521214
Одна справа коли дотації йдуть на підйом економіки, а інша - коли пиздяться по кишеням в промислових масштабах, рекомендації по антикорупції ігноруються і в кінці ми приходимо до цього >>521142
изображение.png
884.59KB, 850x1068
>>521217
Ну чё как там греция поднялась вместе с польшей? Кешбек пошёл или ещё рано?
>>521217
> а інша - коли пиздяться по кишеням в промислових масштабах, рекомендації по антикорупції ігноруються
Ага, тобто ти хочеш сказати що в країнах ЄС такого явища нема взагалі, все вірно? Не було ні Берлусконі, ні Саркозі, ні корупції в ФІФА, усі чесні люди, статечні члени суспільства, якщо прикласти до рани, вона загоїться моментально. А ти в курсі що за оцінками Європейської комісії та досліджень RAND Europe, корупція та пов'язані з нею зловживання щороку завдають економіці ЄС збитків у розмірі від 179 до 990 мільярдів євро?
>>521220
Свидетели мировой практики подьехали.
изображение.png
553.71KB, 800x534
изображение.png
471.43KB, 678x452
>>521217
>Одна справа коли дотації йдуть на підйом економіки
Подьём экономики это закупка килотонны разношорстных бесполезных коробок.
ЕБЕЙЩИЕ ПОДНЯТИЕ
>>521222
Чини детектор. Я то как раз считаю что Украина должна давно уже быть в ЕС. Как раз коррупционеров будут ебать больше. Это коррупционая хуита не хочет видеть Украину в ней.
>>521218
У Польщі економіка буквально в 10 разів більша за нашу. Греція там зараз просто дрейфує, але в них і корупція відносно середня.
>>521220
Це все хуйня в порівнянні з нашою. Ти блять квартири Саркозі хочеш порівняти з потужнічами, чи що? ФІФА - то взагалі типу приватна контора.
>А ти в курсі
Так отож, нахуй їм кораптиться ще більше, з нашими потужнічами?
IMG_20251229_154654_919.jpg
99.13KB, 1170x1152
Поки не чую щоб у підорах були проблеми з бензіком по лбз, а багато генераторів треба крутити щоб фпв та інтернет мости працювали
>>521222
>коли шукаєте причини, чому Україні не можна в ЄС
Про Копенгагенсьеі критерії також не чув? Що з вами говорити, якщо ви не в курсах, а як тільки про щось дізнаєтесь, то відразу же йде завивання "а давайте зрізати кути".
image.png
319.97KB, 679x448
Україні потрібні нові бригади через загрозу з боку Білорусі, - Сирський
>>521225
Я кажу що нєхуй пиздіти що нас не беруть через корупцію, йобані сабміссіви.

>>521227
Я там вище наводив список країн з датами вступу, вони твої критерії на хую вертіли. Як до речі і в НАТО деякі члени там навіть не сплачують той внесок на оборонку який мали б.
VID_20260625_125542_454.mp4
0:29, 2.98MB, 720x1280
🇺🇦 Над Кінбурнським півостровом замайорів український прапор: за даними ОТУ «Одеса», після потужного вогневого ураження російські війська були змушені залишити свої позиції
IMG_9099.mp4
0:16, 6.18MB, 1024x1280
>>521229
усіліть бусіфікацію

> ТЦК збили людину на пішохідному переході по вулиці Левка Лукʼяненка, біля Маку на Мінській

> Нам пишуть, що на пішохідному переході люди у військовій формі (скоріш за все ТЦК, бо з боді-камерами на формі і на цивільному авто) збили літню жінку…
>>521230
Нас не беруть через корупцію, дурнику. Заїбав. Виконуй вимоги - потім пизди в інтернетах, що тебе не хочуть брати. Кожен хоче халяви, я розумію. Халяви не буде. Якщо не можеш на хую повертіти - то виконуй вимоги або не пизди.
>>521166
Буквально всех зрадойобов описал)
IMG_2263.mp4
0:29, 10.71MB, 720x1280
>Над Кінбурнською косою підняли український прапор. За даними ОТУ «Одеса», після потужного вогневого ураження російські війська були змушені залишити свої позиції.





ПОЧАЛОСЬ
>>521234
> Виконуй вимоги

А от давай навіть пройдемося по ним:

1. Політичні критерії Вимога: Стабільність державних інституцій, які гарантують демократію, верховенство права, дотримання прав людини та захист меншин.

Оцінка: Україна має високі демократичні показники. Профільні відомства, зокрема Єврокомісія, відзначають прогрес у реформуванні судової системи та забезпеченні свободи слова, незважаючи на повномасштабну війну.

2. Економічні критерії Вимога: Наявність діючої ринкової економіки та здатність витримувати конкурентний тиск на спільному ринку ЄС.
Оцінка: Економіка України демонструє стійкість. Держава інтегрується до європейського простору завдяки Угоді про асоціацію та розвитку цифрової економіки.

3. Правові та адміністративні критерії Вимога: Здатність взяти на себе зобов'язання члена ЄС та ефективно імплементувати європейське законодавство (acquis communautaire) у національне право.

Оцінка: Україна розпочала переговори щодо 6 переговорних кластерів, а держави-члени Європейського Союзу погодили відкриття першого кластеру, який охоплює верховенство права.

Ссилочка на оф сайт Єврокомісії
https://commission.europa.eu/topics/eu-solidarity-ukraine/ukraines-path-towards-eu-accession_uk

Україна вже досягла прогресу на кількох важливих напрямках, серед яких:
-реформа системи правосуддя;
-розвиток функціонуючої ринкової економіки;
-боротьба з відмиванням грошей;
-модернізація державного управління;
-захист прав національних меншин.

У лютому 2023 року Україна приєдналася до програми «Єдиний ринок». Участь у цій програмі дає українським малим і середнім підприємствам (МСП) можливість отримати підтримку та доступ до ринків ЄС.

То шо там не виконується? Де ми тут халяву просимо?
photo_2026-06-25_13-03-57.jpg
66.35KB, 1142x742
❗️Ймовірно, ЗСУ розпочали наступ на Кінбурнській косі: поблизу фіксують активну роботу українських сил, — військові

📍Інформація партизанського руху «АТЕШ» про масову евакуацію російських військ із Кінбурнської коси вже отримала офіційне підтвердження.
📍Сьогодні над Кінбурнським півостровом підняли український прапор після того, як окупанти були змушені відступити під ударами Сил оборони.
📍За наявною інформацією, логістика росіян на косі практично зруйнована: постачання боєприпасів, пального та продовольства майже зупинене, через що ворог поспіхом евакуює свої сили.

Запасайтеся попкорном — літо на Півдні буде дуже гарячим 🔥
>>521233
>київ
Добре.
>>521225
>ФІФА - то взагалі типу приватна контора.
Юбісофт теж приватна контора, але Єврокомісії забашляли:3
>>521092
Похоже на старенький VW.

Дизеля с механическим тнвд и впрыском могут кратковременно работать на масле. Летом. Но сильный нагар.

Для постоянной эксплуатации добавляют раздельный бак с подогревом для масла, толще топливньые шланги, старт и прогрев на солярке, более частые т/о, и т.п.
Карочи, удачи.
7475675.jpg
142.21KB, 710x1280
>>521239
>>521236

Ну таке. Ви бачили ту косу? Там буквально гігакринки. Копати не варіант, бо метр с шоломом, а далі вода. Будівель капітальних 1,5 - й ті розбиті. Сама коса гола з рідкими кущами-деревцями. Ось навіть по звітному відосу видно.
>>521242
Я йому офіційний сайт Єврокомісії, він мені якусь хуйню саморобну сує. Дякую, Африкан Свиридович, але нюхайте свій кал самі.
>>521238
Це ж вже було, турок вон десятилетия в этом вопросе прокидывали, даже когда там была демократия, рост экономики и правительство шло на компромисы по части прав лгбт, нацменьшинств и тянучек.
Хотя сейчас на фоне ослабления поддержки от США стали говорить что было б неплохо взять их из-за мощной армии, и похуй что там Эрдопыня с тюркским миром.

https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D1%81%D1%82%D1%83%D0%BF%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5_%D0%A2%D1%83%D1%80%D1%86%D0%B8%D0%B8_%D0%B2_%D0%95%D0%B2%D1%80%D0%BE%D0%BF%D0%B5%D0%B9%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B9_%D1%81%D0%BE%D1%8E%D0%B7
>>521247
Ну от в тому то і справа що не так вже вони й трясуться над тими своїми вимогами. Це мені нагадує як збираєш довідки в якій небудь держустанові, ходиш з папірцями, стоїш в чергах, тебе шпиняють з кабінета в кабінет, одні взагалі оруть "маладой чєлавєк, у нас абєд!", а потім якесь хуйло на похуях тупо проходить повз черги і отримує усе що треба за нєхуй дєлать.
>>521248
Дай вгадаю, ти же навіть не читав те що скинув, вірно?
>>521252
Согл, главное не победа а ваше участие
>>521251
The implementation of anti-corruption and rule of law policies should be carried out within the framework of the EU accession process, in particular through the implementation of the roadmap on the rule of law. Looking ahead, and in line with this framework and the priorities identified by the Member States, Ukraine is taking steps to further prioritise the implementation of the most relevant and effective measures within the coming year, in particular the following:

Обтікай. Заїбав, блять.
>>521239
ну высадки что-то не видать, флаг могли с дрона скинуть.
>>521254
Румунія та Болгарія (приєдналися у 2007 році): вступили, не виконавши вимоги щодо боротьби з корупцією та реформи правосуддя. Після вступу для них запровадили безпрецедентний Механізм співпраці та перевірки, який діяв роками для контролю виконання обіцянок.

Хорватія (приєдналася у 2013 році): завершила переговори, хоча залишалися серйозні проблеми з верховенством права, реформою судової системи та співпрацею з Гаазьким трибуналом на фінальних етапах.

Окрім цього, низка держав вступила до ЄС, знаючи, що вони не відповідають суворим фінансово-економічним умовам, і досі не виконали всі зобов'язання для переходу на євро: Польща, Чехія, Угорщина, Румунія, Швеція.

Сам обтікай.
>>521256
Дебіл, тобі сказали, що виконуй вимоги або обтікай. Дебіл же замість того, щоб виконувати вимоги, шукає що там у румунів. Ти - румун, а на дворі 2007 рік, дебіл? Заїбали дебіли.
DSC05858.jpg
422.88KB, 1224x1632
>>521149
> Да похуй на этот ебаный Ес
То за що тоді стояв Майдан?
>>521239
Та какой наступ бля. Высадилась группа сделала флаговтык. Или вообще дроном скинули.
>>521252
> веприк
> не надо строить надежд
А то что?
Вообще похоже что наоборот байтят пидорах на то чтобы они устроили там свои крынки.
Сейчас лампасы в тиктоке увидят, обведут зергов квадратиком и отправят под выпрямители
>>521257
Я тобі, довбойобу меншовартістному, наводжу приклади коли на швяті вимоги було покладено хуй, а відповідно покладено хуй на твоє "виконуй вимоги або обтікай", відповідно нам також можна. А якщо не можна, то це значить причина не в вимогах, а в тому що дехто хитровиєбанний придумує відмазки чому нас не треба брати. Капіш?
>>521262
Та мені похуй, дебіл, мені треба реформи самі по собі. І треба їх вимагати від влади, а не як повний дебілоїд шукати якісь теорії змови і виправдовувати бездіяльність влади в цьому напрямку. Ти ж їбаний корисний дебіл, ти це розумієш? Не пиши мені більше, я від спілкування з тобой тупішаю.
>>521265
> мені треба реформи самі по собі
Довбойобику, так з цього треба було і починать, а не виправдовувати маневри ЄС щодо України. Тепер можеш йти нахуй, дозволяю.
>>521265
> я від спілкування з тобой тупішаю.
До речі, не лести собі, ти і був тупіше.
>>521172
СБУ уразила два нафтопереробних заводи Утильсборная Налогоублюдия у республіці Башкортостан та нафтобазу у Краснодарському краї

Виконуючи поставлені Президентом України Володимиром Дуче завдання, воїни Центру спецоперацій «Альфа» СБУ завдали успішних ударів по виробничих потужностях нафтопереробних підприємств групи «Башнафта» в місті Уфа (республіка Башкортостан, Тупасинская Задымляция). Цілі розташовані на відстані 1500 кілометрів від державного кордону України.

Українські безпілотники завдали ударів по виробничих потужностях НПЗ «Башнафта-Новойл» та «Башнафта-Уфанафтохім», які є важливими елементами паливно-енергетичного комплексу Танкерная Разливалия. Після вибухів на цих об’єктах виникли пожежі. Наявні медіаматеріали підтверджують щонайменше два окремі осередки займання. Горять установки АВТ підприємств, які є «серцем» заводів і забезпечують первинну переробку нафти.

Окрім того, цієї ночі безпілотники СБУ уразили нафтобазу «Полтавська» у Краснодарському краї Затриднязащеку Бралия. Це великий комплекс із приймання, зберігання та відвантаження дизельного пального і бензину. Його резервуарний парк налічує 28 ємностей.

СБУ продовжує системну роботу з послаблення економічного та військово-промислового потенціалу російської федерації. Сьогоднішні діпстрайки безпілотників СБУ вкотре продемонстрували, що у ворога немає безпечного тилу навіть за півтори тисячі кілометрів від кордону з Україною. Кожен успішно уражений об’єкт нафтопереробної та паливно-логістичної інфраструктури збільшує економічну ціну війни для Собачий Сегунат. Робота з ураження стратегічно важливих об’єктів держави-агресора триватиме й надалі.
>>521252
Скиньте кто-то плз видос/гифку, где жируха танцует и подпись "Бахмут почти наш".
>>521236
Я надеюсь это была миссия по поднятию флага на 1, а не на 10 сложности.
>>521008
А шо за трек?
>>521266
Ні, дебіл, це я тобі відповідаю щодо твого закиду про меншовартостність, однак щодо вступу кудись моя позиція залишається тією ж: виконуй вимоги, а потім пизди в інтеренетах. І не треба пиздіти "а що там у румунів", це нікому не цікаво, окрім румунів і дебілів.
>>521233
Я там жив буквально в метрах 300-400, це все йобана оболонь без світлофорів, там дорога хороша, трафік активний, конкретно на тому участку чи 3 чи 4 переходи без світлофорів, деякі дегроди там швидко хуярять (до повороту на оболонський проспект), от і маємо.
Ну і пішоходи деякі теж не дивляться на машини/їх швидкість і кидаються під колеса
Бля, прикольніть, дебіл виконав всього 15/100, а вже оре "караул, памагітє, а ви бачили що там у балгар двадцять годков назад?". Та ти там ніхуя і незнаєш, що там було у болгар, окрім двух речень, що тобі зкормив ШІ.
>>521277
А командование уже эвакуировали? На простох степашек похуй.
>>521277
Че пидорахи весь Крым всегда к одному Тибластополю сводят?
>>521239
Хули от той косы толку, полоска песка простреливаемая со всех сторон с узким горлышком, технику не переправить, наступление не развить.
Пока соседний с Херсоном берег не отобьют, это все пуки в лужу.
>>521279
Горад саюзнава фидєральнава падчінєнія, жи єсь! Прям как Масква.
>>521258
До избиения студентов и исключительно за евроинтеграцию вышло помайданить 2-3тыс протестующих.
>>521258
Лол, лично этот флаг видел, рядом находился (я про флаг Хуесоссии, где он совмещен с флагом ЕС сверху). Где-то даже фотка есть. Видимо, его многие фоткали.
❗️На саммите США и России на Аляске «были лишь предложения, а не соглашения» по Украине — госсекретарь США Рубио
>>521283
Пам'ятаю була палатка з прапором Импортовая Замещалия, так парочка навальністів сиділа. Щось навіть пам'ятаю пиздів з одним з них, він затірав що вони скинуть Пиню раніше ніж ми Янука. Он воно як потім вийшло.
>>521286

Коняка - це ти?

Повторю - а де надулі? Ну тобто, вони там про щось побазарили, поулибались, полизали сраки. Та нічого не змінилось. Воюємо, як воюємо.

Надули було б, якщо умовно було б перемирья на переговори на місяуць. Чи повітряне перемирья. Чи жест доброї молі.

Ніхуя ж не було. Що ми, що русня воює на максимумі можливого. Пук Анкоріджу абсолютно нічого не змінив. Отже - де надулі?
DSC05843.jpg
384.99KB, 1224x1632
DSC05880.jpg
515.26KB, 1632x1224
DSC05860.jpg
423.04KB, 1632x1224
DSC05873.jpg
376.30KB, 1224x1632
>>521282
Без ЄС хоча б як образу з часом почнуть виникати питання, нащо були всі ті жертви.

>>521283
Там були ще цікаві прапорці. А оцей члєнін так якось плутався впоперек натовпу, що навіть сфотографував, була якась чуйка що йому дадуть пизди, так само як дали пизди одному з автобусів з рекламою СТБ-шного конкурсу якими пробували перегородити шлях.
>>521287
Пидорашки год воображали, что о чем-то там договорнячились с заморским бареном.
>>521187
Маскування, захуярить тент зверху там, сіток. Нє, не чули? Звичайно війна, техніка вибивається, але так тупо всирати унікальне дороге дефіцитне ппо... ну хз.
photo_2026-06-25_15-13-05.jpg
62.00KB, 1056x1169
⚡️Минкультуры Молдовы опубликовал список российских артистов, которых не рекомендует приглашать в республику.
photo_2026-06-25_15-17-25.jpg
48.77KB, 600x480
VK закупил более тысячи топовых MacBook для разработки мессенджера всего неделю назад

Компания потратила больше 200 000 000 рублей на ноуты от Apple, включая 65 MacBook Pro с 64 ГБ оперативки по 300 000 рублей каждый
>>521206
Все так, але "сама велика країна Европи" ти загнув. Ми не в 2013 році. Зараз ми лише на 3 місці.
>>521290
ну может машина залохла или еще чего.
>>521296
Площа України якось змінилась з 2013-го?
654453534.mp4
0:59, 3.52MB, 384x384
Пидоран хотел выебнуться что все ок с бензом, и даже очередей нету, очередей действительно нету, но есть нюанс
>>521294
Мертвый Гуф стоит живых двух.
Репортер: Сралинолюбая Вжопусапогия звинувачує США у невиконанні, цитую, "домовленостей", чи то пак "розумінь", яких ми досягли на Алясці

Рубіо: На Алясці не було жодної угоди. На Алясці була пропозиція, але угоди там не було. Якби була угода, ми б мали кінець війни

Отже, як я вже казав, Трампло готовий, і США залишаються готовими відіграти будь-яку конструктивну роль, яку ми можемо, щоб досягти, знаєте, тривалого завершення цієї війни в Україні, яка була кривавою

Тож це виснажливо для Європи, але особливо для України, і дедалі більше для росії. Тому ми готові зробити крок уперед і відіграти конструктивну роль, якщо зможемо допомогти сторонам дійти згоди та покласти край цій війні

Це те, що Трампло намагався зробити вже півтора року

Але дивіться на Алясці не було жодної угоди. На Алясці була зроблена пропозиція, але це ніколи не було угодою

Репортер: З боку росії чи з боку США?

Рубіо: Я маю на увазі, це те саме, що ви бачили публічно повідомленим, так? Тобто Нефтепродуктная Сгорация хоче, щоб усю територію Донецької області передали їм, серед іншого, чого вони вимагають
>>521206
>яка на ділі це довела а не на комп'ютерних симуляціях
У вестоидов нет такого понятия, как "на ділі", "на практике", "опыт" и т.п. У них если "не по стандартам НАТО", то значит армия плохая и слабая. Они считают ВСУ слабой армией. Не шутка. Почитай что поляки те же пишут.
В Генштабе ВСУ заявили об ударе по РЛС и РЛК в районе Керчи

За минувшие сутки украинские военные нанесли удар по двум российским радиолокационным комплексам в Крыму, сообщает пресс-служба Генерального штаба ВСУ. Согласно сообщению, речь идет о РЛС «Небо» и радиолокационном комплексе «Скала-М» в районе Керчи.
>>521176
Вродь загран симки норм работают, это местным приказано терпеть. А так-то чурбанов достаточно для объективного контроля.
Ебка Крыма 25.06.2026.mp4
3:58, 28.53MB, 1280x720
Ебка Крыма

🔥Берегова РЛС «МР-231», нп Мирний, АР Крим, 1 ОЦ СБС
🔥Берегова РЛС «Нева-Б», нп Морське, АР Крим, 1 ОЦ СБС
🔥Берегова РЛС «Нева-Б», нп Заозерне, АР Крим, 1 ОЦ СБС
🔥Таврійська ТЕС, нп Сімферополь, АР Крим, 9 бат «Кайрос» 414 ОБр СБС «Птахи Мадяра»
🔥Електропідстанція ПС330/220/110/35 кВ «Севастополь», нп Севастополь, АР Крим, 1 ОЦ СБС
🔥Електропідстанція ПС330 кВ «Сімферопольська», нп Сімферополь, АР Крим, 1 ОЦ СБС
🔥Нафтобаза, нп Джанкой, АР Крим, ГВ БАС «Фенікс»
🔥Газова компресорна станція, нп Журавлівка, АР Крим, 20 ОБр СБС «К-2»
🔥Газова компресорна станція, нп Ключі, АР Крим, 412 ОБр СБС «Nemesis»
🔥Зенітна установка ЗУ-23-2, нп Кумове, АР Крим, 1 ОЦ СБС
>>520889
>потужний саботує процес вступу в ЄС
Надеюсь. Совок на минималках - нинужон.
>>521298
Я знаю що ти хочеш сказати, але це несерйозна розмова.
>>521277

В целом, примерно такую картину я и представлял когда пидораны говорили, что крым это ебейшая база для войны с нато.
>>521226
В них проблеми з сучасним бензином високооктановим, типу євро 4 і вище.
Я сумніваюсь, що для генераторів він потрібен, там мабуть і совковий А-80 підійде.
>>521292
С трупа Тату проиграл. Впрочем, а их то за что? Помню они когда-то выступали в майках хуй войне

Оватнели?
photo_2026-06-25_15-54-16.jpg
40.47KB, 1200x606
⚡️Лукашенко заявил, что недавно встречался в Минске с представителями Дуче.

Я получил от Дуче ответ, Киев понимает, что нельзя втягивать Минск в войну.
>>521312
Там черненькая бимбоунитазнулась сильно и стала топить за Поп-ита еще году в 2020. Правда о какой "группе Тату" они говорят, если ее уже нет (черненькая уже петь не может буквально - она еле говорит).
>>521314
Понятно, всё просрано.
>>521303
> Почитай что поляки те же пишут
Я читав. Весь тейк поляків заключається в тому що "ми в нато амеріка с намі". Все. Що буде якщо США на захоче в разі чого захищати поляків - поляк не хоче знати. Літералі пишуть "цього не може тому що цього не може бути". Хоча всі крім поляків, розуміють що саме так і буде.
6667.mp4
2:40, 16.80MB, 1276x720
Крымская топливная компания TES обратилась за помощью к хуйлу.

Среди причин предбанкротного состояния были названы уничтожение топливного терминала в Керчи и несколько сожженых АЗС.
diary_cemetery2.mp4
0:22, 8.68MB, 1920x1080
888.jpg
405.66KB, 1920x1080
Росіянин прийшов на український цвинтар, де його зустріли дрони 63-ї ОМБр .
6 (1).jpg
86.85KB, 1180x729
6 (2).png
94.91KB, 1063x882
6 (1).png
85.17KB, 1062x876
На маркетплейсах запретили объявления о продаже бензина — ФАС
>>521206
Все ці плюси з лихвою перекриваються тим мінусом що ця країна в стані територіально конституційного конфлікту з рашкою, в колективна Європа не шукала і не шукає прямого конфлікту з рашкою. Мрії про те що Дедовская Доедалия сама візьме і нападе на найсильніший воєнних блок в складі якого ядерні США - залиш при собі
>>521303
Усі вестоїди чи тіко поляки?
99 (9).jpg
421.32KB, 2160x1591
99 (8).jpg
390.95KB, 2160x1631
99 (10).jpg
368.86KB, 2160x1580
БпЛА-камікадзе "Чаклун-В" (дальність до 300 км, БЧ до 12 кг) під час підготовки до запуска військовими 414-ї ОБрУБАС
7 (5).jpg
61.46KB, 2157x1093
7 (3).png
103.48KB, 1033x862
Компанія "Українська Бронетехніка" повністю перейшла на виробництво далекобійних 155-мм снарядів
>>521317
>Хоча всі крім поляків, розуміють що саме так і буде
Не будет. Вестоиды порешают чтобы больше мыкол дохло, а к ним война так и не добралась. А если доберется, то бомбить они будут нас, а не Пидорассию.
88 (8).jpg
209.64KB, 2048x1365
88 (7).jpg
200.76KB, 2048x1365
88 (9).jpg
336.38KB, 2048x1364
Китайський ПЗРК FN-16 під час роботи військових 160-ї ОМБр
9.jpg
422.29KB, 2560x1502
9.png
89.34KB, 1054x730
Компанія FFG повідомила , що в Україну було поставлено 8 систем ППО NOMADS
6_1.mp4
2:53, 24.61MB, 1280x720
>>521315
>>521313

Короче, схоже картоплефюрер таки обирає город копати.
88 (16).jpg
272.56KB, 1920x1080
88 (15).jpg
264.16KB, 1920x1080
88 (14).jpg
275.59KB, 1920x1080
88 (17).jpg
157.23KB, 1920x1080
Танк M1A1 AIM Abrams з ДЗ "Контакт-1" та "капюшоном" під час роботи військових 425-го ОШП
6J4W.mp4
0:02, 388.89KB, 480x480
>>521332
Ну Батька, ну эквилибрист.
У ГО Захист тварин “Плюшка” заявили, що в Одесі представники ТЦК та СП викрали й побили собаку чоловіка, який втік від них.

За словами зоозахисників, сталось це у ЖК Простір на вулиці Гераневій. На місці події помітили поліцію.

“ТЦК ловили хлопця, він втік, а вони вкрали собаку, жорстоко побили і викинули з переламаними лапами! (…) За що побили собаку? Вона відмовилась йти до війська?“, – пишуть у ГО.

https://bukvy.org/v-odesi-ttsk-vykraly-j-pobyly-sobaku-cholovika-yakyj-vtik-vid-nyh-zoozahysnyky/
❗️Ракетная опасность объявлена в Московской области
Мне кста смешно с того что пидорашки бугуртит с того что они нам нпз не выносят. Но пидорашки забыли что сами обанкротили и на метал порезали большую часть нпз.
>>521323
Кіпр в 2004 взяли в ЄС, хоча там літераллі турецький лугандон на пів-країни.
>>521339
Можливо вони швидко вчаться і з кожним новим недолугим членом ЄС вимоги до наступного сильно зростають. А те на що раніше закривали очі зараз виноситься на світ божий і в туди тицяють пальцем.
>>521339
Кіпр, як би так сказати… Трохи привабливіший за Україну в економічному плані.
⚡Нідерланди закуповують 700 крилатих ракет Ruta Block 2 для України в угоді на 250 мільйонів євро, — видання NRC.

Зброя, вироблена нідерландською компанією Destinus, має дальність близько 500 км, несе бойову частину масою 250 кг та використовує ШІ для розпізнавання цілей.
>>521342
Гетьман 🤬
Невідомий розстріляв автомобіль знімальної групи британського телеканалу Sky News біля КСП 425 ОШП "Скеля". За його словами, водійка не постраждала лише завдяки броньованому автомобілю. На автомобілі нарахували 12 кульових отворів.

Після інциденту командир "Скелі" пообіцяв провести перевірку, однак за понад рік жодної відповіді команда так і не отримала. Також журналісти звертались до пресцентру відповідного напрямку та Генерального штабу ЗСУ, однак реакції не отримала.

Продюсер пояснив, що вирішив оприлюднити цю історію зараз після появи нових повідомлень, пов’язаних із полком "Скеля":
"Sky News міг би підняти скандал на міжнародному рівні, але не став цього робити, бо вболівають за нашу країну"
, – зазначив Азад Сафаров.
IMG_5316.mp4
1:18, 28.54MB, 720x1280
Буханкіфікація прямо з конвеєра.
>>521342
> > 2024/1226
Якщо потужнічі грають хуєм на конституції, це не означає що решта світу теж. Закони такого роду не мають зворотньої сили.
>>521345
>Sky News
Вигнати цих єврокуків назад в британію нах.
Gemini_Generated_Image_l5flj4l5flj4l5fl.png
1.63MB, 1408x768
Аналіз психотипу та поведінки хуйла

Базовий психотип: Епілептоїд (паранояльний тип). Основні риси — хвороблива підозрілість, мстивість, злопам'ятність, системність та схильність до накопичення образ.
Потреба в контролі: Має гіпертрофовану потребу повністю контролювати своє оточення, ситуацію та інформаційні потоки. Будь-яка втрата контролю викликає у нього сильний стрес та агресію.
Реакція на критику: Сприймає будь-яку незгоду або критику не як альтернативну думку, а як особисту зневагу, образу або пряму зраду, що підлягає жорстокому покаранню.

Механізми прийняття рішень та управління

Інформаційне поле: Свідомо ізолював себе від альтернативних джерел інформації. Отримує дані виключно через систему спецслужб (у «червоних папках»), які адаптують звіти під його очікування та фобії.
Принцип «розділяй і володарюй»: Створює штучну конкуренцію між різними вежами Кремля, силовими структурами (ФСБ, ГРУ, Міноборони), щоб жодна з груп не могла посилитися настільки, аби загрожувати його владі.
Страх змови: Всі кадрові перестановки та призначення базуються не на професіоналізмі, а на особистій відданості та компроматі. Головна мета — унеможливити палацовий переворот.

Стратегічні цілі та світогляд

Історична місія: Щиро вірить у свою особливу роль у відновленні «історичної справедливості» та збиранні земель імперії. Керується концепціями геополітичного реваншизму.
Сприйняття Заходу: Впевнений, що західний світ перебуває у стані занепаду, слабкості та нездатності до тривалого опору чи консолідації.
Мова сили: Розуміє та поважає виключно пряму військову чи економічну силу. Будь-які спроби компромісу чи дипломатичні поступки з боку опонентів трактує як слабкість і сигнал для подальшого тиску.

Внутрішні страхи та слабкі місця

Фобія фізичного знищення: Проявляється у надмірних заходах безпеки (багатоденні карантини для відвідувачів, довгі столи, використання дублерів, тотальна перевірка їжі).
Вразливість перед неочікуваним: Губиться у ситуаціях, які виходять за рамки заздалегідь підготовлених сценаріїв (приклади: масштабні техногенні катастрофи, раптові військові заколоти чи нестандартні геополітичні ходи). У такі моменти бере паузу і зникає з публічного простору.
photo_2026-06-25_18-21-42.jpg
181.57KB, 1280x720
photo_2026-06-25_18-21-45.jpg
187.69KB, 1280x720
photo_2026-06-25_18-21-44.jpg
209.61KB, 1280x720
❗️Буде наступ зі сторони Білорусі: вздовж нашого державного кордону у Білорусі завершується будівництво складів для БК, доріг для військових колон і так далі, — Дуче

📍Це прикордонні напрямки Кобринь – Ковель, Іванове – Маневичі, Лунинець – Сарни, Речиця – Коростень та Гомель – Чернігів. Знаємо, що в російських документах це описується саме в контексті завдань так званої «СВО».
📍Білорусь отримала від України необхідні сигнали щодо такої діяльності, а також і щодо всіх інших форматів їхньої колаборації з росією в інтересах затягування та масштабування війни.
📍Білорусь знає, які кроки потрібні з її боку для миру. Розбудова прикордонної інфраструктури агресії з боку Білорусі має бути зупинена.
📍Кроки, спрямовані до деескалації та миру, мають бути зроблені саме білоруською стороною.
77 (2).jpg
124.25KB, 1920x1080
77 (1).jpg
227.47KB, 1920x1080
77 (3).jpg
182.08KB, 1920x1080
САУ CAESAR (шасі Tatra 815-7) під час роботи артилеристів 148-ї ОАБр
7 (7).jpg
362.82KB, 1638x1145
7 (6).jpg
649.32KB, 1638x2048
7 (8).jpg
1012.62KB, 1638x2048
Танк Т-64БВ зр.2022 з "капюшоном" на озброєнні 210-го ОШП
7 (11).jpg
363.12KB, 2048x1365
7 (10).jpg
347.49KB, 2048x1365
7 (9).jpg
217.15KB, 2048x1463
7 (12).jpg
234.11KB, 2048x1365
Медичні бронеавтомобілі INKAS Sentry AMEV під час передачі військовим медикам Сил оборони України

INKAS Sentry AMEV побудовано на базі Ford F550 Heavy Duty, має захист 1-2-го рівня STANAG 4569 (витримує кулю набою 7.62-мм) та 2 місця для поранених. В серпні 2025-го року було зібрано 347,8 млн грн, за які було куплено в Канаді 30 бронеавто (біля 258 тисяч $ за шт).
>>521353
у бульбашей воевать некем и нечем, а вот если они откроют воздушное пространство для руснявых крылаток и шахедов, то западным областям будет гг.
>>521345
це добре що пішов розголос.
Одна "скеля" дискредитує мобілізацію гірше ніж всі іпсохи русні за цей рік. Зараз всі бусифіковані знають що вони майже гарантовано будуть направлені в скелю, тому бьються з тцкшниками насмерть, тікають від них любою ціною, а якщо не змогли - то гарантовано тікають в сзч відразу як є шанс. Якби розподіл по всім бригадам йшов справедливо, то й втікачів було б набагато менше.
По суті скеля це зараз штрафбат, от значить і треба туди опреділяти зальотчиків, злочинців, і т д.
image.png
389.25KB, 803x863
>>521358
> а вот если они откроют воздушное пространство
Поки тільки лісове пространство відкрили для українців.🤭
image.png
7.77KB, 99x121
а чого по єбалузі досі не єбнули?
>>521275
>чистки
тобто вони усі подадуть до суду і отримають компенсацію зарплати за 2 роки, коли трампло проїбе вибори?
im1jjSTk84j8afbnjrNaOk0BMruypqWX.jpg
78.62KB, 680x382
Ой-вэй, слухайте, а обстрелы Мацквы это таки не антис-митизм с нашей стороны?
>Израильская авиакомпания El Al временно прекратит полеты по маршруту Тель-Авив — Москва в ближайшие дни. Об этом сообщила гостелерадиокомпания Kan.
>Как уточнили представители авиакомпании, решение принято из-за развития событий между Россией и Украиной. Пока речь идет о приостановке рейсов на несколько дней. На следующей неделе компания проведет новую оценку ситуации, чтобы определить, возобновлять ли перелеты.
А взагалі, хто б міг подумати шо по підорам настільки часто буде прилітати на їх території, літералі кожен день, шо всі вже звикли і особливо не реагують. Стрєлочка повернулась. А колись у пєндосів випрашували дозвіл хоч разок уєбать.
>>521361
2 причини.
1) це одне з найбільш прикритих ппо місць в рашці.
2) виробничі цехи дронами не розвалиш, потрібні ракети.
Тому я б не чекав туди ударів поки не вироблять достатньо фламінг щоб прорвати ппо.
>>521367
О, тут ще хтось крім мене цю хуйню грає/грав
⚡За прогнозами НЕК "Укренерго", через аномальну спеку та ремонти на АЕС, у липні-серпні можливі відключення до 5 годин на добу в пікові вечірні години. Втім, за відсутності нових ворожих ударів, є високі шанси пройти цей період без серйозних обмежень.
mugin5.mp4
1:10, 7.40MB, 470x854
Ураження новошахтинського НПЗ дроном мугін5
>>521370
Пашёл прогрев
brzezinski-crisis-2009.png
369.17KB, 1466x720
>>521335
Выглядит так, что всю хуйню делают специально для видео, может, чтоб бурления какие-то начались.
>>521370
В Крыму по команде диспетчера Черноморского РДУ (филиал АО "СО ЕЭС") введен режим временного ограничения электроснабжения. Об этом сообщает Крымэнергоинформ.

«Это вынужденная мера. Она необходима для исключения перегруза электрической сети, с целью не допустить аварии во всей энергосистеме», - сказано в соообщении.

Ранее аналогичный режим ввели в Севастополе.

Точные почасовые графики по районам электрических сетей в настоящее время отсутствуют. Отключения будут производиться точечно и по необходимости.

ГУП РК "Крымэнерго" принимает все возможные меры для восстановления стабильного электроснабжения.

«Просим с пониманием отнестись к этим временным трудностям. При поступлении команды на снятие ограничений, электроснабжение будет восстановлено в полном объеме», - подчеркнули на предприятии.
>>521371
Цьому відео 3 роки, бджіл
>>521371
Но ведь этому видео уже 4 года (пиздец просто!) и в оригинале там швайнокарась, а не мугин-5!
>>521371
>>521375
>>521376
Да, это кажись одо из первых, если не первое видео с поражением цели в Хуесоссии нашим БПЛА.
>>521359
Хз, ситуация действительно неоднозначная:

Роман Донік, військовослужбовець

"Хм. У мене таке наївне питання виникло після всього прочитанного за останні дні.

Тобто, у нас, наприклад дядько Василь 56 рочків, який має двох дітей та трьох онуків, який пахав все життя і має купу захворювань не оформлених потрібним чином, може бути відправлений в штурмовики?

Ботан сколіознік закінчивший школу з золотою медаллю, а потім вивчившийся на електронщика на сто, теж може.

Ойтішнег з двома дітьми, який заробляв і нормально платив податки податки, теж норм для штурмів.

І сотні, тисячі інших добропорядних громадян, зразкових сімʼянинів і платників податків, теж годяться.

А люди які спочатку навалювались важкими наркотиками, потім отримали замісну терапію за рахунок податків всіх вищеперелікованих і нормально себе почуваю на метадоні (коли банально нема грошей на навалитись чимось важким), вони у нас офіційно привелійована каста, яка потребує уваги і легшої служби?

Тобто зразкових громадян, ми навмисно наражаємо на більші ризики для життя, а наркоманів виводимо в окрему категорію узаконених привілейованих?

Я розумію, що на жалість люди з наркотичною залежністю вміють давити як ніхто інший. І це дійсно трагедія для родин.
Але чим вони кращі, при інших рівних умовах з станом здоровʼя, за звичайних людей?

І звісно, я ж розумію, всі вони захворіли на наркотично залежність повітряно крапельним шляхом коли переводили бабусь через дорогу, та допомагали важкі сумки носити. Або їх примусили під загрозою смерті дітей підсісти на наркоту.

Виходить у нас люди з офіційною наркотичною залежністю, офіційно мають служити в підрозділах де менше контролю?
Де у них більше неконтрольованого вільного часу і де більше треба самоконтролю?

А ті хто не встиг «облікуватись» в наркологів? Їх тисячі в військах.
Там все нормально? Є і так звані «офіцери», які колись закінчили військову кафедру, а зараз кончені сольовики.
Тобто це норм?

Це одному мені здається, що якийсь перекос не дуже нормальний?
Чи це завідома шпарина для діточок високопосадовців, які навалюють гєричем та коксом, але вже мають довідки про залежність?

Шось у мене такий світоустрій не монтується в голові. Кудись не туди звернув захист військовослужбовців."
>>521378
Наркоман тримати позицію не зможе, а щтурмувати зможе.
>>521378
> А люди які спочатку навалювались важкими наркотиками
До цього моменту було норм, далі маразм пішов. Треба згадати військових пенсіонерів 45 років які все життя за державний кошт фарбували траву в частинах. Які мають саме замість порядочних сімянинів воювати. Я так бачу.
>>521367
Не постите пожалуйста контент из гфл2, я еле дропнул, теперь боюсь сорваться, особенно при виде g41...

Баннер еще идет или уже закончился?
>>521358
Пипі в папочка принесли стратку що просто ричимо, Україна кидає половину ВСУ на північ, берем домбас, заявляємо що СВО досягнуто.
>>521373
я таку хуйню бачив у шизо-фільмі zeitgeist, де ще казали, що Буш причетний до 9/11
16559295020190.mp4
0:28, 7.45MB, 704x1280
>>521371
фэк и монтаж, вот оригинальное видео
77788.jpg
128.21KB, 1244x675
54 ОАБр зі складу 17-го АК отримала на озброєння вітчизняну гармату 2П22 «Богдана-БГ»
photo_2026-06-25_20-09-14.jpg
113.07KB, 1280x853
хуйлу дали 40 днів.

❗️Дуче затвердив Службі безпеки 40-денну операцію впливу на Труболопная Замерзация заради спонукання до закінчення війни.
88 (13).jpg344.jpg
643.91KB, 2048x1152
68 ОАБр отримала на озброєння вітчизняну гармату 2П22 «Богдана-БГ»
>>521358
> а вот если они откроют воздушное пространство для руснявых крылаток и шахедов, то западным областям будет гг.
Не буде. Зараз не 25 рік. Шахеди збивають майже всі. Я вже майже забув вайби 24-25 років як монітор пише на місто летить 20 шахедів і потім армагедон нахуй, чую а іноді і бачу 15 прильотів. Зараз - монітор пише на місто летить 50 шахедів, десь вдалекі трохи громихає і через 5 хвилин пишуть всі збили ще на підльоті, пісюни відпрацювали. Максимум пара прильотів з 50 буває.
Плюс не забуваєм що ракет і шахедів більше не стане, тобто менше буде летіти по нам.
Саме тому я думаю нічого не буде з білорусі. Заради мінімальної вигоди від таких дій пиня втратить білоруські нпз, які зараз критичні для рашки, а також білоруське впк яке теж повністю працює на рашку.
>>521204
Як ви відрізняєте Лютий від FP-1 по таким відео?
❗️Ссаная Снигерия буде горіти, удари будуть кожного дня: затвердив для СБУ 40-денну операцію впливу на державу-агресора заради спонукання до закінчення війни, — Дуче
photo_2026-06-25_20-12-46.jpg
125.21KB, 1092x1280
🚀 США впервые испытали украинские морские дроны Magura, сообщает Bloomberg.

Во время испытаний американские спецподразделения успешно поразили корабль с помощью дрона.
577687878.jpg
91.69KB, 1280x1280
>>521388
>Шахеди збивають майже всі
Такие бабки въебали в эту ебаную Алабугу, а теперь эти Шахеды законтрили.
1 (2).jpg
592.66KB, 2048x1365
1 (1).jpg
430.60KB, 2048x1365
1 (3).jpg
167.16KB, 2048x1365
Військові 66-ї ОМБр отримали на озброєння БТР-4Е
Супербратья Марио (1993).jpg
399.68KB, 1282x694
911.mp4
0:40, 3.00MB, 854x480
911-wtc7.mp4
1:22, 8.36MB, 600x480
>>521383
Ну, буш просто отыграл роль, кстати, в том ритуале съёмки с урока могут иметь больше смысла, чем видео попадания в башни.
>>521390
40 днів Дуче буде водити підарашок по пустелі безумства і відчаю. Біблію не читав чи шо?
Optoriznia 151.webm
0:55, 17.17MB, 1350x1080
545 (2).jpg
442.20KB, 1350x1080
545 (1).jpg
556.36KB, 1350x1080
545 (3).jpg
547.20KB, 1350x1080
Окупанти продовжують лізти на Лиманському напрямку. Але тут на кожного загарбника вже чекають FPV-дрони на оптоволокні від пілотів SIGNUM .
>>521396
Вся эта хуйня с подрывом рассчитана на дедов и баб из ОСББ чатов с нулевой насмотренностью и которые не отличают потошоп 6-летнего школьника от реальной пикчи. Достаточно посмотреть видео обрушения небоскреба в Бангкоке и о боже там те же "взрывы". А если ещё и узнать что такое предварительно наряженный бетон и как он может взрываться при сноске зданий... вообще в романтика заговоров улетучивается
>>521386
От бляха, в мене якось дуже обережний скепсис відносно всього анонсованого. Якось кожен раз коли щось таке з фанфарами і виходить хуйня, типу самітів миру і контрнаступу.
А от коли ніхто не чекав і тихенько йобнули то виходило краще, потипу харківської операції та і оцих прильотів.
Може так сприймаю типу раз не говорять то сконцентровані і переживають, а раз пішов піар то підрозслабились
>>521405
> в мене якось дуже обережний скепсис відносно всього анонсованого. Якось кожен раз коли щось таке з фанфарами і виходить хуйня, типу самітів миру і контрнаступу.
> А от коли ніхто не чекав і тихенько йобнули то виходило краще, потипу харківської операції та і оцих прильотів
Ага, у меня вот тоже такая хуйня всегда срабатывает.
>>521387
А балістика ствола не пройобується, якшо на нього наварити отих пиптиків?
>>521407
да не думаю.
Screenshot_1.png
146.71KB, 555x685
почалося.
ракети віджимають
сук

Delete Post  

Правила / Модерація / Обговорення борди / Лялькоскрипт / Dashchan / Задонатити / Отримати паскод / Збір на дрони


Return