Україна


Return


Правила / Модерація / Обговорення борди / Лялькоскрипт / Dashchan / Задонатити / Отримати паскод / Збір на дрони

CAPTCHA
 Deletion password
  • Supported file types are JPG, PNG, GIF, AVIF, WEBP, WEBM, MP4 and MOV.
  • Limit: 4 files, 30 MB per file (80 MB for Passcode users).
  • Images greater than 250x250 will be thumbnailed.
  • 924 unique users on the board.

photo_2022-09-21_16-44-07.jpg
273.64KB, 1203x839
16553759313160.jpg
220.93KB, 986x1280
photo_2022-08-23_17-35-11.jpg
276.34KB, 1280x960
photo_2022-11-04_15-17-57 (2).jpg
123.63KB, 1280x853
Москалі атакували нашу з вами Неньку! В цьому тріді слідкуємо за новинами з фронту.

Актуальні правила читайте тут: Правила dollchan.net
Бани можна оскаржити в Треді модерації

Головнокомандувач ЗСУ - Генерал Сирський
https://www.facebook.com/GeneralStaff.ua
Президент України
https://t.me/V_Zelenskiy_official
Повітряні сили ЗСУ
https://t.me/kpszsu
Міністерство оборони України
https://www.facebook.com/MinistryofDefence.UA
Головне управління розвідки МО України
https://t.me/DIUkraine
Служба безпеки України
https://t.me/SBUkr

Куди донатити?
Збір на іменні дрони Dollchan:
>>107864
Повернись живим:
https://savelife.in.ua
Спеціальний рахунок НБУ для збору коштів на потреби ЗСУ:
UA843000010000000047330992708

Карти бойових дій:
https://deepstatemap.live/
https://militaryland.net/maps/
https://www.scribblemaps.com/maps/view/Operational_Map_Ukraine/nBT8ffpeGH

Мапа тривог в Україні та моніторингові ресурси:
https://alerts.in.ua/
https://t.me/war_monitor
https://t.me/vanek_nikolaev

Посилання по підготовці до служби в ЗСУ:
https://pastebin.com/3jr5Ha97
>>521378
Наркоман тримати позицію не зможе, а щтурмувати зможе.
>>521378
> А люди які спочатку навалювались важкими наркотиками
До цього моменту було норм, далі маразм пішов. Треба згадати військових пенсіонерів 45 років які все життя за державний кошт фарбували траву в частинах. Які мають саме замість порядочних сімянинів воювати. Я так бачу.
>>521367
Не постите пожалуйста контент из гфл2, я еле дропнул, теперь боюсь сорваться, особенно при виде g41...

Баннер еще идет или уже закончился?
>>521358
Пипі в папочка принесли стратку що просто ричимо, Україна кидає половину ВСУ на північ, берем домбас, заявляємо що СВО досягнуто.
>>521373
я таку хуйню бачив у шизо-фільмі zeitgeist, де ще казали, що Буш причетний до 9/11
16559295020190.mp4
0:28, 7.45MB, 704x1280
>>521371
фэк и монтаж, вот оригинальное видео
77788.jpg
128.21KB, 1244x675
54 ОАБр зі складу 17-го АК отримала на озброєння вітчизняну гармату 2П22 «Богдана-БГ»
photo_2026-06-25_20-09-14.jpg
113.07KB, 1280x853
хуйлу дали 40 днів.

❗️Дуче затвердив Службі безпеки 40-денну операцію впливу на Труболопная Замерзация заради спонукання до закінчення війни.
88 (13).jpg344.jpg
643.91KB, 2048x1152
68 ОАБр отримала на озброєння вітчизняну гармату 2П22 «Богдана-БГ»
>>521358
> а вот если они откроют воздушное пространство для руснявых крылаток и шахедов, то западным областям будет гг.
Не буде. Зараз не 25 рік. Шахеди збивають майже всі. Я вже майже забув вайби 24-25 років як монітор пише на місто летить 20 шахедів і потім армагедон нахуй, чую а іноді і бачу 15 прильотів. Зараз - монітор пише на місто летить 50 шахедів, десь вдалекі трохи громихає і через 5 хвилин пишуть всі збили ще на підльоті, пісюни відпрацювали. Максимум пара прильотів з 50 буває.
Плюс не забуваєм що ракет і шахедів більше не стане, тобто менше буде летіти по нам.
Саме тому я думаю нічого не буде з білорусі. Заради мінімальної вигоди від таких дій пиня втратить білоруські нпз, які зараз критичні для рашки, а також білоруське впк яке теж повністю працює на рашку.
>>521204
Як ви відрізняєте Лютий від FP-1 по таким відео?
❗️Ссаная Снигерия буде горіти, удари будуть кожного дня: затвердив для СБУ 40-денну операцію впливу на державу-агресора заради спонукання до закінчення війни, — Дуче
photo_2026-06-25_20-12-46.jpg
125.21KB, 1092x1280
🚀 США впервые испытали украинские морские дроны Magura, сообщает Bloomberg.

Во время испытаний американские спецподразделения успешно поразили корабль с помощью дрона.
577687878.jpg
91.69KB, 1280x1280
>>521388
>Шахеди збивають майже всі
Такие бабки въебали в эту ебаную Алабугу, а теперь эти Шахеды законтрили.
1 (2).jpg
592.66KB, 2048x1365
1 (1).jpg
430.60KB, 2048x1365
1 (3).jpg
167.16KB, 2048x1365
Військові 66-ї ОМБр отримали на озброєння БТР-4Е
Супербратья Марио (1993).jpg
399.68KB, 1282x694
911.mp4
0:40, 3.00MB, 854x480
911-wtc7.mp4
1:22, 8.36MB, 600x480
>>521383
Ну, буш просто отыграл роль, кстати, в том ритуале съёмки с урока могут иметь больше смысла, чем видео попадания в башни.
>>521390
40 днів Дуче буде водити підарашок по пустелі безумства і відчаю. Біблію не читав чи шо?
Optoriznia 151.webm
0:55, 17.17MB, 1350x1080
545 (2).jpg
442.20KB, 1350x1080
545 (1).jpg
556.36KB, 1350x1080
545 (3).jpg
547.20KB, 1350x1080
Окупанти продовжують лізти на Лиманському напрямку. Але тут на кожного загарбника вже чекають FPV-дрони на оптоволокні від пілотів SIGNUM .
>>521396
Вся эта хуйня с подрывом рассчитана на дедов и баб из ОСББ чатов с нулевой насмотренностью и которые не отличают потошоп 6-летнего школьника от реальной пикчи. Достаточно посмотреть видео обрушения небоскреба в Бангкоке и о боже там те же "взрывы". А если ещё и узнать что такое предварительно наряженный бетон и как он может взрываться при сноске зданий... вообще в романтика заговоров улетучивается
>>521386
От бляха, в мене якось дуже обережний скепсис відносно всього анонсованого. Якось кожен раз коли щось таке з фанфарами і виходить хуйня, типу самітів миру і контрнаступу.
А от коли ніхто не чекав і тихенько йобнули то виходило краще, потипу харківської операції та і оцих прильотів.
Може так сприймаю типу раз не говорять то сконцентровані і переживають, а раз пішов піар то підрозслабились
>>521405
> в мене якось дуже обережний скепсис відносно всього анонсованого. Якось кожен раз коли щось таке з фанфарами і виходить хуйня, типу самітів миру і контрнаступу.
> А от коли ніхто не чекав і тихенько йобнули то виходило краще, потипу харківської операції та і оцих прильотів
Ага, у меня вот тоже такая хуйня всегда срабатывает.
>>521387
А балістика ствола не пройобується, якшо на нього наварити отих пиптиків?
>>521407
да не думаю.
Screenshot_1.png
146.71KB, 555x685
почалося.
ракети віджимають
сук
>>521398
Чому польща не може як чехія?
>>521403
Посмотрел видос из бангкока, не похоже совсем.
>>521403
Кстати, что случилось со зданием wtc-7? В него же не попал самолет, а оно завалилось.
>>521412
тошо не воевала с нами всю свою историю
>>521403
Ну так, ніякого вибуху не було, це просто літак пробив опору, а може не пробив а розплавив топливом. Правда якось так вийшло що паспорт якогось бабаха з літака вилетів повністю цілим і не поплавився, треба було з них башні будувати. А те що їх власник застрахував їх на пару мільярдів від терористичних атак за пару днів до 9/11 то так, співпадіння. Євреї які святкували і танцювали дивлячись на все це теж.
>>521414
вернись в осбб чат
>>521419
помидоры водвязал?
IMG_3041.mp4
0:11, 4.38MB, 1280x844
⚡️Президент Литвы Науседа назвал премьера Польши Туска Дональдом Даком.
>>521379
Виходе якби Дуче зараз не був призедентом то його б мобнули в скелю? 🤔
sddefault.jpg
38.38KB, 640x480
❗️❗️США вперше схвалили текст, де заявляється, що вони більше не є нейтральним посередником в російсько-українській війні, – Макрон.

«В ньому вказується, що Штати підтримують територіальну цілісність України, надають військову підтримку, допомагають з енергетикою та запроваджують санкції проти росії».
>>521389
На цьому відео дуже легко. У фп крила прямокутньої форми, а у Лютого як на відео більш витягнуті округлі. До того ж у Лютого можуть бути встановлені вінглети - закруглення вгору на кінцях крил. На цьому відео їх також добре видно.
Ще форма хвоста трохи різна, порівняй фото в інеті. У фп кіль виступає вниз за кріплення.
image.png
178.67KB, 460x215
>>521422
Там "Даск", вроде.
>>521416
На нього впали уламки. Була сильна пожежа, яку не могли загасити 7 годин.
Стальний каркас розм'якшився і втратив несучі властивості.

Це хіба так неймовірно звучить чи що?
>>521422
да не он прочитал Tusk как таск.
image.png
392.89KB, 602x455
>>521416
В нього попав шмат WTC1 після колапсу. Там цілий кут WTC7 вирвало на 18 поверхів.

І взагалі не ввічливо знецінювати роботу ІГІЛ теоріями змов.
>>521430
>ІГІЛ
Аль-Каеда же тогда была.
>>521430
Ну там не одно подобное здание должно было завалиться по этой же причине.
>>521432
точно. забув про ребрендінг
>>521411
Мабуть срака трохи згоріла за наші денні атаки по Воронєжам.
>>521435
О, Степан, можеш заморожувати клікуху, я згоден.
>>521438
Ну хз, на відосі вище видно тільки небо. Ти вже вичислив позиції?
>>521438
Дебич, ППО съебывает не из за того что русня вычислила расположение по размытому видосу а потому что ппо и должно себывать после отстрела т.к. у русни во первых куча своих людей в киеве во вторых летают всякие а-50 которые это все могут зафиксировать
>>521437
Я говорю в теории, что странно, что обломок попал в одно здание, которое завалилось.
>>521433
WTC 3, WTC 4, WTC 5 та WTC 6 згоріли теж.
>>521443
Ты блять лучше порадуйся что на 6м году войны до командования наконец то дошло что уже не совок с газетами и радио маяк, а 21й век с фотокамерами в каждом кармане и на каждом столбе вместо того чтоб с ними бороться надо вырабатывать тактику как с этим жить
США вперше схвалили текст, де заявляється, що вони більше не є нейтральним посередником в російсько-українській війні, — Макрон

«В ньому вказується, що Штати підтримують територіальну цілісність України, надають військову підтримку, допомагають з енергетикою та запроваджують санкції проти росії».

😏😏😏
>>521447
Такова судьба. А еще военным приходится от спутников маскироваться, а раньше тупо в поле стал и похуй. Машины еще эти у всех. Раньше вот только кони были и только у богатых, хуй какой диверсант проскочит. Интернеты эти с мобильными связями. Вот раньше шпион нашпионит какую то хуйню, но пока сообщение дойдет до центра уже все может 10 раз поменяться. Щито поделать, десу. Не все возможно запретить-отнять
image.png
11.84KB, 175x55
>>521446
До очередного звонка Пал Лаича?

Капча про фимоз - все как на доллчане положено.
dyKP_Zq3XfQ.jpg
56.96KB, 512x541
>>521446
>надають військову підтримку, допомагають з енергетикою та запроваджують санкції проти росії».
>>521442
Воно не зразу завалилось, а довго і сильно горіло. Там уламками перебито труби і спринклери не працювали.
В інших будинках або не було пожежі, або вона була не така сильна, щоб розплавити стальний каркас, або це були кам'яні будинки з несучими цегляними стінами.
>>521452
Как видишь на 5й год войны так и не придумали что делать. Ни у нас ни в Рашке ни в любой другой стране где были конфликты в 21м веке. Можешь громко кричать
>>521438
Почему? Это чистый кусок неба даже без облаков, по нему невозможно вычислить точку пуска
>>521445
>надо вырабатывать тактику
Воно працює з 22-го, один хуй нічого зінмати.
>>521455
Зате видно скільки ракет використали. Чим менше інфи, тим краще, хоча очевидно що багатьом почуй, навіть якщо потім осколок на голову впаде.
lul.mp4
2:09, 16.75MB, 1280x720
⚡Он вынудил Европу и Канаду потратить на оборону +$1,2 трлн.

Рютте рассказывает какой Трампло великий
>>521452
> отих цивілів які зараз в Констасі знімають
А что там?
>>521405
Так це для Донні в першу чергу, щоб було не просто "ДАЙ" а "UKRAIN STRONK, ДАЙ", вже очевидно що йому нравиться таке.
ну і за одно для телемарафону згодиться
>>521405
Тут навіть якщо нічого не буде, по факту то саме рухання тазом іще посилить у русачків споживчу кризу. Хто заливав в каністри почне наповнювати бочки, гречка сіль і макарони теж почнуть пропадати.
Так що нормальний мув. А коли війна через 40 днів не скінчиться, ну то сорі буде прийнятий розширений 120-денний план нічо потерпите.
>>521386
Проблема в тому, що ці 40 днів обумовлені виборами на росії. Бо після виборів може бути мобка і вплинути на хуйло буде вже складніше.
Тобто це не проактивна дія, а реактивна, як завжди.
Screenshot 2026-06-26 at 01-43-33.png
126.57KB, 286x307
>>521462
Мобка в блиннолопатии уже почти 4 года идёт.
Указа о ДЕМОБИЛИЗАЦИИ не было.
Держу в курсе.
>>521463
Під цим вони мають на увазі бусифікацію як у нас
>>521412
Снобізм
>>521412
Польща дуже крута і розглядає союзи лише з крутими країнами - США, Британія, Германія (після того, як заплатить репарації), Франція. Поляку буде соромно з нами в союзі, бо снобізм
1664510821392.mp4
0:37, 4.44MB, 1280x720
>>521446
Тобто бачите. Розумні люди ж ще казали: "Бог допомагає тим, хто сам собі допомагає"

Бог помагає тим хто бореться а не відсилає двушки на Москву якби те що ми маємо зараз мали б раніше, то і допомагали нам раніше. Але деякі люди не можуть зв'язати цих 2 простих факта.

Ну шо ж будем чекати. А шо робити? мозгами думати не хочуть значить будемо чекати поки долбойоби брутфорсом не переберуть всі варіанти і не прийдуть до правильного.
>>521446
Дякуємо президенту Макрону‎ ‎ ‎ ‎
image.png
308.93KB, 483x679
image.png
186.75KB, 680x345
Емо альтушки
IMG_20260626_075016.jpg
476.52KB, 1080x2324
Одні фейки на ютубі.
Насправді Японія і Німеччина в різних групах і не грали між собою
maxresdefault (1).jpg
111.93KB, 1280x720
>>521472
так з оглядами матчів нв ютубі таке і без аі давно вже
photo_2026-06-26_08-58-49.jpg
114.96KB, 960x1280
photo_2026-06-26_08-58-46.jpg
133.09KB, 960x1280
video_2026-06-26_08-58-52.mp4
0:10, 693.26KB, 480x852
Россияне начали стоять в очереди на заправках круглосуточно.

В Орле, Уфе, а также на Урале и в Сибири сотни водителей занимают места в очередях уже в 3–4 утра.

При этом автомобилистов не отталкивает даже цена более чем в сто рублей за литр
>>521468
>божинька, божинька
Єбать ти дегрод.
>>521477
> 2026
> не знать що таке народне прислів'я і метафора


Єбать ти дегрод. БОРДА 18+
face of poland.jpg
97.07KB, 612x428
Прем'єр-міністр Польщі Дональд Туск звернувся до канцлера Німеччини Мерца з проханням «зіграти конструктивну роль у нормалізації польсько-українських відносин».

Мерц відмовився і запропонував польській владі «припинити експлуатувати тему провини всіх сусідів, бо це лише зіграє проти інтересів самої Польщі».
XIq0TjUYpk4g6WlQ.mp4
0:35, 2.43MB, 1280x720
Sleep joe dumbocrats, B in dumb, brrrrrt, пук
>>521479
Сук, мемчик з it's shower не нагуглюється чомусь.
До того мема ще тре домалювати Мерца, котрий відливає на голову it's over-мену.
Якщо це все правда, звісно. Бо щось в якості джерел усілякі інсайдери нагуглюються.
>>521483
Ага, не здивуюсь, якщо фек, бо запостив пересожний сояк американський, який часто байтиться на таке
video.mp4
0:57, 11.51MB, 464x848
77878.webm
1:30, 15.68MB, 1920x1080
77 (2).jpg
551.62KB, 1920x1080
77 (1).jpg
566.06KB, 1920x1080
77 (3).jpg
561.74KB, 1920x1080
Щойно пілоти виявляють противника, по ньому одразу працює черга FPV-дронів, які знищують усіх до останнього.
>>521463
Що це діду в корбці подарували?
images.jpg
24.17KB, 387x516
На подъездах к Крымскому мосту скопилось около 2,8 тысячи автомобилей

Утром 26 июня на подъездах к Крымскому мосту сохраняется значительное скопление транспорта.

Со стороны Тамани своей очереди ожидают 1000 транспортных средств. Время прохождения досмотра превышает три часа.

Со стороны Керчи очередь еще больше — 1800 автомобилей. Ориентировочное время ожидания составляет около пяти часов

Водителям, планирующим поездку через Крымский мост, рекомендуется заранее учитывать возможные задержки, иметь запас питьевой воды, топлива и заряд мобильных устройств, а также следить за обновлениями оперативной информации о ситуации на подъездах к мосту.

КерчьИНФО продолжает следить за изменением дорожной обстановки и будет оперативно информировать читателей о ситуации на Крымском мосту.
>>521489
У кадырова ног не видно
IMG_0089.mp4
0:46, 16.85MB, 1280x720
77 (5).jpg
174.75KB, 1280x720
77 (4).jpg
185.09KB, 1280x720
77 (6).jpg
175.09KB, 1280x720
Нове покоління FPV знищує ворожі бензовози та інший російський транспорт
1.png
149.45KB, 1116x917
>>521358
> если
Сейчас меньше просто запусков стало.
>>521494
Одна успішна атака - і ці затори (як і ті, хто їде до Криму) зникнуть як явище...
9 (1).mp4
0:20, 6.69MB, 348x636
9 (2).png
88.56KB, 1054x796
9 (1).png
48.31KB, 1053x457
Отловщики ходили по квартирам в Пензенской области
898.mp4
1:41, 47.98MB, 720x1280
898.png
88.31KB, 1044x865
6yN.mp4
0:02, 83.92KB, 480x356
«Армия развернёт оружие против Кремля»: ветеран пригрозил хуйлу мятежом, если его не выслушают
>>521494
один дрон ебашит в 300метрах. ждем 3 минуты, потом по бензовозах.
кто не спрятался, я не виноват.
У когось є відос з гуглмапс, де 360 огляд околиць лахти і там під мостом голий бомж лежить.
>>521498
"Зиндан" - это яма.
>>521499
Вот это визг.
image.png
10.46KB, 175x55
>>521499
ОТКУДА вообще у пидорашек вот это "не дали встречи с адвокатом", еще и на серьезных щщах? Каким адвокатом, лол?
>>521499
Блять. Они реально альтернативно одаренные, своими свинными тушами закрывать проход? У них блять целый автопарк! Запросто можно перекрыть.
>>521498
> призезжал представитель Слуг Народа

Це ж наш! удали відео!
>>521510
Так, одна, але така щоб зі стрімом у 4k, і великий вибух, і щоб видно було, як палаючі свиноматки розбігаються...
окак.mp4
0:11, 1.46MB, 1280x712
Сверхдержава не может нанести поражение средней региональной державе и заставить её принять те условия, которые она ей диктует.

Сенатор Пушков раскритиковал .... США за то, что они не смогли победить Иран.
>>521494
Удивительно как дикие пидорашки при виде бензовозов еще не устроили за них баттлрояль.
VID_20260626_124500_674.mp4
1:35, 5.68MB, 468x856
Бурятия

Короче по всей пидорахии кроме столицы (Грозный) какие-то непонятные проблемы с бензином.
>>521515
Так если это очередь на выезд, то они пустые по идее.
>>521516
через 2 дня догадаются делать мобилизационные облавы делать на эти гигаочереди.
>>521518
Удобно, скуфы на заглохших машинах никуда не убегут, сразу +чмобик и +машина мальчикам в нештурм
>>521491
Та це і так ясно, картопельний дід мені здається, чи він і справді останні 20 років не старіє ніхуя? В діда хороша генетика, не те що в бабопині теж зацікавлений а тому щоб з пинею не сваритись і показувати йому співпрацю
>>521488
Вот читаю я такие новости и не могу понять одного: а собственно нахуя они туда прутся, чего там такого что им вот прямо срочно нужно без бензина выстоять очередь в 1000 машин? Я не понимаю.
>>521497
Явный борцуха-кавказец на видео. Хорошо он пострадавшего приложил, там явно голова пострадала.
>>521521
Так за бензом і їдуть. В прилеглих до Криму регіонах теж не все ок, але за оверпрайс можна хоч якось заправитись.
IMG_9044.mp4
1:17, 15.03MB, 848x464
IMG_9045.mp4
0:29, 10.71MB, 1280x720
В Севастополе и Республике Крым ввели режим чрезвычайной ситуации регионального характера", — місцева влада
уєта 🔥
Зел думер.mp4
0:06, 815.30KB, 464x368
>>521524
Но ведь хоть камни с неба... какое чрезвычайная ситуация...
>>521520
Ех, нам би такого президента, всім лизнув і всім соснув лиш би в білорусів над головою мирно небо...
>>521491
Бля в нас в лютому 22го так само не бачили "наступатєльних групіровок"
>>521513
Американцы жалели персов, заигрались с ними в мышебратию. Воевать по-настоящему даже не начинали. Если бы начали, Тегеран бы освободили за три дня.
image.png
117.54KB, 453x605
vk пидарасикам дали в рот
>>521530
Нахуя делать неофициальный клиент для стучащей товарищу майору хуите, который тоже стучит туда же?
>>521529
Дуже ядєркой не йобнули, ну ето же не сірйозна, панімать надо.
>>521513
Ну просто там надо было сухопутную операцию делать, а это риски что все не пойдет по плану и поток гробов с американскими солдатами. За это трампыню по головке не погладят.
>>521531
>неофициальный клиент
Она работала, по сути заменяя телеграмм, но с одним нюансом, что в этой телеге все было абсолютно прозрачно для товарища майора.
>>521521
Ну так літо-море-відпустка. А наступна ще не скоро і не в курортний сезон. Сюди ж приносили відео з якоюсь альтернативно одарованою, котра нила, що дітачці в останній момент скасували поїздку в кримський піонертабір (туди, де відключення світла та єхидні безпілотники, котрі щоночі літають над головою).
>>521531
Этот мессенджер буквально каждое сообщение майору высылает, а не только когда местного дурова за жопу берут.
И 99% случаев, когда находили и бутылили русачков за посты в телеграм (настоящем) - это было после досмотра телефона ментами, а не потому что ТГ сдавал их.
>>521537
Это еще по-божески, кстати. Помню видос, где вертолет черпнул лопастями воду (сел на море), и его разорвало нахуй просто. Говорят, у них есть какая-то аварийная кнопка отстреливания лопастей, чтобы этого не было в таких случаях.
FB_IMG_1782472173361.jpg
140.47KB, 1175x1280
>>521498
Там к слову годовщина "Марша справедливости" недавно была.
>>521498
Хуле он ебало скрючил? Зинданы как раз сам же хуйло (вернее, ФСБ где он тогда служил) и зафорсило во время Первой Чеченской. Жрите что дают.
5c17db8d-ddb9-4770-90bf-ac4ca9f7efcc.png
3.12MB, 1122x1402
>>521526
Не цінували що маємо...
грався з цим цукром, альтманодебіл спершу туди "сахар" взагалі вліпив, краще ніж перші спроби вийшло але все одно на троєчку з мінусом
>>521542
а лол, він ще ідею з томосом запартачив, ну тут я не проконтролював
>>521526
Вообще похуй, кого бы выбрали, было бы все то же самое, здесь дело не выборах. Вот он тоже явно не хотел, чтоб хуйло через него не наступал в 2022, но как-то проигнорилось это.
image.png
459.16KB, 857x1200
Сап, доллчан. Отговорите что ли или нет. Хочу к августу решить личные вопросы и пойти в военкомат служить. В Резерв+ пишет, что я обмежено придатний розлад особистості, косил в свое время и что-то про строительные работы телефон сломался, пишу что помню. Физически полностью здоров, за исключением астигматизма на это похуй, очки новые подобрал. Есть ли тут с обмежено придатні, которые сами в военкомат по месте прописки пошли или их насильно через бусик доставили. Расскажите как у вас было.

Я не троллю. Просто уровень жизни пиздец просел в этом году, денег со сдачи хаты не хватает. А из работ доступны либо за 10к по 14 часов, либо армия.
>>521545
Ой! не бреши
bunt-prigojina-2023.png
172.35KB, 1289x686
ssha-herson-2022.png
217.59KB, 1176x1123
ssha-obespokoeny-udarami-po-radaram.png
281.23KB, 1006x1043
ssha-prizvali-ne-bit-po-npz-2024.png
60.20KB, 1287x353
>>521498
Увожаемые портнеры такого не одобрят, лол. Одно дело, когда это все подконтрольно им, а другое дело, когда с неопределенным исходом все будет.
>>521544
Святе місце - там черги як на заправці. І можливо це будуть хитріші і розумніші підораси, бо ці погано шарять в нових технологіях і ідеях. А нові можуть прочухати про неомонархізм і будуть намагатись об'єднуватись з Фаражами, Навроцкими і НьюТрампами.
>>521539
Да вряд ли. Это у Ка-52 катапультные кресла, а лопасти зарядами перебивает.
1778197983389.png
279.12KB, 640x374
>>521545
> Вообще похуй, кого бы выбрали, было бы все то же самое --->>> >>521550
>>521358
Разве их так мало? А пидорнам бы еще человеков, а там их экипируют и на убой отведут.
>>521546
> Отговорите что ли или нет
Тут уж сам все взвесь.
>В Резерв+ пишет, что я обмежено придатний
Там разберутся. Но ты бы подумал чем бы мог в армейке заниматься и еще с гражданки поискать место. А то на удачу это такое себе.
>>521546
Дивись, в тилу будеш 30к отримувати, на бойових да до 120к, але зараз умови на бойових вже не такі чілові як рік назад, підори нормально так наростили атаки в ближній тил (>20км), короче, якщо сам підеш в нормальну бригаду(ті що медійні звісно), то всього трешу що відбувається в більшості учебок не побачиш, з посадою яку вибрати не скажу, бо хтось рекомендує на зенітні дрони, хтось на аналітиків, хтось на крила. Вивчи сам це питання, зараз тим паче все розписують на вакансіях які тебе цікавлять.
Ну або піхотно-штурмовий контракт, теж дохуя вакансій насправді де не треба штурмувати або сидіти на закрепах.
>>521521
> нахуя они туда прутся, чего там такого что им вот прямо срочно нужно без бензина выстоять очередь в 1000 машин

лол в телевізорі і в яндексі нічого про дефіцит бензину і інші проблеми не пишуть. От глубінарії і їдуть. Таким же чином ці самі глубінарії і контракти заключають охороняти склади в тилу. Тим не менше судячи по тому що заїжаючих в крим всього 500 а виїжаючих 1800, щось там таки доходить потихеньку в підорашу голову.
>>521546
Висновок про обмежену придатність від якого числа? І що за місто, де з роботою так туго?
>>521528
> Бля в нас в лютому 22го так само не бачили "наступатєльних групіровок"
Хуйню висрав. Всі все бачили і фотки з супутника і всі про це казали. Зараз нічого цього немає.
>>521544
ну этот перец болел уже давно, даже сам у хуйла отпросился в отставку.
>>521546
Любе твоє рішення повинно йти з таких базових умов:
1) якщо попастись на вулиці під примусову бусифікацію = попасти в скелю
2) якщо самому домовитись з рекрутером = не попасти в скелю

скеля = смерть
нескеля = життя

якось так
>>521546
>В Резерв+ пишет, что я обмежено придатний розлад особистості, косил в свое время
Не пишет. Все что было "в свое время" - уже неактуально вообще (если тольо это не полная непридатність). Шось ты пиздишь, короче...
>>521563
У тебе ВЛК на рік прострочене, ти в курсах?
>>521561
>нескеля = життя
Ну это не точно. Наказ усіх под ружжо от головкома и кладешь свой нож для чистки картошки и пиздуешь в нештурм.
>>521565
Ну да. В стратежках теж іноді приходиться зривати юнітів з мінеральної лінії
>>521556
А які на анальника вимоги? Якщо я маю корку бахалавра компутерщика і вмію шиндовс перевстановити це достатньо буде?
>>521568
Лол, ну тоді вільно пересувайся вулицею, ще можеш за кордон скататися, тобі нічого не грозить...
⚡️🇦🇪🇮🇷 В ОАЕ оголосили ракетну загрозу
>>521565
Точно.
в Хартії наприклад штурми проходять з меншими втратами ніж сидіння в захисті в деяких інших бригадах. А іноді і зовсім без втрат. В 3ці штурми бували зі співвідношенням втрат 1 до 20.
>>521563
>медіапідрозділах
Интересно. Борды вродь относят к ню медиа а еще Труху.
>>521565
Да там все не точно, потому что цель поста - просто что то спиздануть. Когда подают на улице то попадаешь на этот курс молодого бойца(сидишь с наркетами в палатках в лесу, пинаешь хуи, стараешься не подцепить гепатит). Ну и туда приезжают с бригад подбирать себе бойцов. Если не алкаш, не наркет, не инвалид и не быковал на тцкшников, то будут ещё биться за тебя. Если все остальное то скорее всего скеля
IMG_20260626_163010_795.jpg
94.14KB, 743x1280
Будівлю на території дому відпочинку "Ужин", що є відомою резиденцією хуйла на Валдаї, було знесено.

Причина такого вчинку невідома, але можемо припустити, що зроблено це для уникнення політичного приниження в разі знищення даної дачі українськими БПЛА.
>>521574
> Если все остальное то скорее всего скеля
Є указ головкома про пріорітетне поповнення скелі і інших штурмових полків сирського. Всі бусифіковані без спеціальних навиків/освіти/грошей на хабар/блату їдуть в скелю. На жаль так зараз.
>>521574
>то будут ещё биться за тебя.
Охуительнийшие истории из палат мер и весов.

Как будто и не кричат из каждого утюга что нужны штурмасюки-незватка людей.

Как будто бы не было примеров, как на в учебке говорили что будешь электриком а из электричества у тебя только волосы дыбом на нуле.
Данія обмежить в'їзд українським чоловікам призовного віку

ЄС може почати відмовляти військовозобов’язаним українцям у захисті за кілька тижнів

Україні потрібно підтримувати свою обороноздатність, тому Німеччина виступає за виключення чоловіків призовного віку з-під дії захисту ЄС, заявила у Києві міністерка юстиції ФРН Штефані Губіґ.
>>521579
Добре але мало. Якщо ви таки справжні союзники - то повинні почати депортації українських біженців додому.
>>521577
Якщо без рофлів, то на заміну потрібні не тільки штурмовики.
У мене 4 з 6 бусифікованих знайомих (в цьому році) потрабили в норм бригади на норм посади.
При тому якщо ти здоровий нормальний мужик (5 з 6 мужика спортіки 30-40 років) то велика ймовірность що тебе забере рекрутер.
Один 55років з болячками потрапив в скелю бо він нафіг не потрібен у норм бригаді.
А інший вирішив закосити під дибіла і теж в скелю.
МАЛЕНЬКАЯ ВОЙНА.mp4
1:30, 15.77MB, 720x1280
хуйло подписал закон, который кратно повышает налоговые пошлины для мигрантов:

👁Разрешение на работу для иностранцев — 15 тыс. рублей за каждого работника.

👁Получение российского гражданства подорожает с 4,2 тыс. до 50 тыс. рублей.

👁Разрешение на временное проживание — с 1,92 тыс. до 15 тыс. рублей, вид на жительство — с 6 тыс. до 30 тыс. рублей
wojak-brainlet.gif
154.10KB, 400x382
>>521581
>А інший вирішив закосити під дибіла

Я так один раз вийшов з ТЦК, але то було в 24 році, гадаю зараз вже не проканає. Напевно якщо й розігрувати карту Швейка, то хіба до проходження ВЛК.
>>521546

Вот этот верно говорит>>521562. Все что было раньше не считается. Как медкомиссию пройдешь так и будет.
>>521579
Интересно, когда всех пидарах из Евросоюза депортируют?

>>521580
Ты это из окопа пишешь?
>>521580
Хочешь что бы они страдали тут с нами?
>>521586
> Ты это из окопа пишешь?
А ти звідки пишеш що так за зйобиків переживаєш, які тебе на хую вертіли? Може тоді займеш місце зйобика у скелі? Я от хочу щоб зйобик, який зрадив країну кинувши її в тяжкий час, зайняв моє місце у скелі. Так буде справедливо.
>>521587
Так кується нація.
image.jpg
139.41KB, 1200x675
☹️ Лукашенко срочно вылетел в Москву на встречу с хуйлым.

О визите заранее не сообщалось. Переговоры пройдут уже сегодня — встреча носит внеплановый характер.
>>521588
> за зйобиків переживаєш, які тебе на хую вертіли? Може тоді займеш місце зйобика
Дуче з друзями теж нас вертить, можна його місце зайняти?
>>521586
Так хуйло ніколи не просив депортувати русню назад.
Чи ти думаєш в ЄС самі вирішили заборонити вїзд, а не по запросу Дучеів?
>>521575
Какую то странную причину для сноса придумал журналист. Ну пусть тогда кремль с крымским мостом сносят
всё.mp4
0:25, 9.32MB, 1280x640
❗️Лукашенко прибыл в Россию

Встреча президентов Беларуси и России началась, главы государств общаются в формате «тет-а-тет» в резиденции хуйла на Валдае.
>>521594
Дуче, очевидно, ще з 2024 благає підкинути йому м'ясця для захисту Династії, коли він заборонив видавати нові паспорти за кордоном. Але єврокуки чомусь тільки зараз прокинулися.
❗️Сьогодні Можливий ядерний удар: російські політики закликають хуйла відмовитися від дипломатії та перейти до ударів ядерною зброєю по Україні, — Reuters

Яку ядерну зброю та її носії має Стекломойный Паханат:
📍Міжбалістичні ракети (наземні): РС-24 «Ярс», РС-28 «Сармат», «Тополь-М», Р-36М2 «Воєвода» (усі шахтного або мобільного базування).
>>521588
>Я от хочу щоб зйобик, який зрадив країну кинувши її в тяжкий час, зайняв моє місце у скелі
А ти типу не кинув? Поки що тебе від середнього зйобика відрізняє тільки прапорець на долчані.
>>521598
Послухайте хлопці! Росіяни не зможуть вдарити по Україні ядерною зброєю, вони теж люди (с)
>>521598

Ну про ядерку з весни плотно пліткують. Кажуть що на хуйла тиснуть олігархи імперці по типу Тимченка-Ковальчука. Що треба ядерну крапку поставити, та ввімкнути режим йобнутого на захід, шантажуючи їх ядерками, щоб вони відповзли та гроші повернули, санкції вимкнули. Плюс, на них працюють вкиди, по типу того співака - з епохи хуйла. Можливо доречі, він свій піздак відкрив після переводу від тої групи йобнутих імперців - бо його ж хуйло знає, й це умовно для нього лідер думок в папочці. Тобто якщо налякати еврокуків до усрачки - то вони на все погодятся.

Інша группа з умовним Сечіним та Мішустіним - навпаки виступає за договорнячок, щоб видохнути, а ядерка це дуже темна кімната - де можна рухнум, та пукнум зробити.
1773485879270-1.jpg
40.72KB, 559x423
>>521598
Попри тиск радикалів, Володимир хуйло уникає схвалення таких екстремальних кроків і наразі чинить опір подібному тиску, віддаючи перевагу поточній стратегії ведення війни. Західні аналітики вважають, що ця войовнича риторика слугує для того, щоб підняти ставки та очікування всередині російського суспільства
>>521546
друже, не сумуй. я зайшов в дуже гарний колектив сам, і зараз отримую задоволення від служби і від людей які мене оточують.. все дуже ок для мене.
спробуй чи гуглити і вкатуватись у підрозділ з біль-менш хороший підрозділ, або знайомих яких попитай хто служить, може напряму підтянуть.. організують зустріч з командиром, з'їздиш поспілкуєшся і будеш сам оформлюватися як нормальна людини.
тут головне - твоє психологічне налаштування. Зберись з думками, і налаштуйся чесно і відповідально послужити. Отримаєш нових друзів, підеш сам, навкого будуть гарні козаки.. шо вигадувати, - піздуй в БПЛА. Екіпаж 4 чоловіки наприклад: шариш в компах чи Айті трохи - будеш техніком за прошивки відповідати, софт. На сімуляторі льотав чи похуй навіть на нього - оператором, мало шо знаєш - іди сапером, будеш на хаті бойові частини ліпити, ну або водієм екіпажу підеш.. Да ким завгодно.
Головне нашкреби у себе ентузіазму, і якщо трохи є бажання, то з часом це бажання розвинеться, може і сподобоється все як мені. Ну і фінансову складову підрівняєш.
>>521598
На всякий випадок нагадаю, що без проведення випробувань ніяких ядерних ударів не буде. Коли взірвуть на Новій Землі якесь іздєліє, от тоді тільки треба починати трохи переживати.
1m5037x.mp4
0:18, 2.13MB, 720x900
>>521598
Нихуя не будет. Если ядегку затерпят то это окно овертона
>>521546
Мою обмежену придатність проігнорували бо не звертався до лікарів останні два роки. Пахуям що тобі написали в початковій школі.
>>521599
> А ти типу не кинув
Ні не кинув. Сиджу під шахедами, доначу на дрону, плачу податки. В любий момент можу бути мобілізований.
>>521608
Шось там шось там "людина не може себе вважати благочестивою, якщо вона просто не має сил чи можливості бути поганою".
изображение.png
821.44KB, 850x1202
>>521607
Мою нет у меня 2 операции на глаза было там не заигноришь. Плюс ешё нашли защемление поясничных позвонков.
>>521605

Нажаль ні. Нічого не заважає бумкнути кудись прям відразу. Спрацює - то спрацює. Не спрацює - вреті, запустили щоб перевірити як лягає блок імітатор!!! От тоді будуть випадання з вікна, та підрив на новій землі.

Але тут питання куди? Ось як можна відпрацювати ядеркою? По фронту? А сенс? Ядерка пробье нам диру на 50 бійців, а ще організовану дронову розвідку та оборону на півгодини. Й то, перші нецентралізовано полетять вже за 10 хвилин. Ну тобто, треба десятки та сотні ядерок по фронту, щоб його завалити.

По підприємствам? Так у нас децентралізація. Звичайно якись радянський гігазавод ядерка вимкне. Але який профіт від цього на фронті? А ніякого стратегічного не буде.

Лиишається тільки геноцидально по містам - на мільони жертв. Але це вже прям дуже важко буде затерпіти світу.

>>521606

Ядерка це темна кімната, ніхто не знає що буде. Бо ставки буквально алл-ін життя. Тобто ось дадуть Макрону, наступнику Стармера, або Трампу мандат на дії в умовах, коли наступне місто після Львова-Києва, згорить Париж, Лондон, Нью-Йорк? Чи можна на тормозах спустити? Відкупитись від йобнутих, ще 3-5 рочків пропетляти поки вони в гроб ляжуть.
1734465419820.png
628.64KB, 900x900
>>521608
> доначу на дрону,
Не донатиш. Не пизди будь ласка в треді

> плачу податки.
Дуже сумнівно
>>521611
Врєті не проканає там уламки будуть радіоактивні і все таке.
images.jpg
16.20KB, 386x518
Президент России Владимир хуйло подписал закон о единой базе IMEI.

В неё внесут идентификаторы телефонов, планшетов, часов и других гаджетов с SIM-картой.

У каждого устройства появится статус: разрешено оно для работы в российских сетях или запрещено.

Аппараты с «нелегальными» IMEI смогут заблокировать — звонки и мобильный интернет перестанут работать.

Операторов связи обяжут жестко закреплять каждую симку за конкретным физическим устройством.

Переставить SIM-карту в другой неоформленный телефон без потери связи будет нельзя.
Навіщо ядерка, якщо і так уже всі взимку замерзли...Чи не так, Куцко?
изображение.png
21.45KB, 829x78
Ааа как же долго, уже почти 3 недели прошло, понемногу и решимость иссякает из-за ожидания.
Но по прежнему интересно, не забусярат ли в скелю пока буду добираться туда? (Не знаю куда, вероятно Киев то есть путь не близкий). Вряд ли мне на этом этапе дадут рекомендационный лист какой-то (а даже он судя по всему не всегда спасает)
IMG_20260626_185832_064.jpg
1.53MB, 2560x2542
>>521598
22.06.2026
Гусь-Хрустальный, Владимирская область, Нефтезаводная Горелия.

Помимо атаки ВС Украины на ГП «Космическая связь» в Дубне, обломки-камикадзе так же нанесли удары по Центру космической связи (ЦКС) «Владимир».

По оценкам противника:
Повреждены главная антенна комплекса (25-метровый параболический телескоп) и антенна на крыше Главного аппаратно-программного комплекса.

Повреждена центральная часть здания Главного аппаратно-программного комплекса, где, в частности, находятся залы спутниковых модемов и мультиплексоров, а также центральный коммутационный узел, к которому подходят волоконно-оптические линии связи с другими космическими центрами.

Повреждено здание Аппаратно-технического корпуса №1, в котором расположены передающие и приемные комплексы, центральный коммутационный кабельный трас антенных постов Центра и оборудование для охлаждения передатчиков и электроники главной антенны комплекса.

/противник планомерно и целенаправленно вышибает Центры Космической Связи Российской Федерации.
В это же время лица пенсионного возраста постоянно озвучивают готовность к переговорам и выдают террористов из Азова.

#СВО

@romanov_92
>>521591
Лукашенко полетел к хуйлу в день окончания «ультиматума» Дуче по ретрансляторам

В пятницу, 26 июня, президент Беларуси Александр Лукашенко отправился в Россию с рабочим визитом, сообщает БЕЛТА со ссылкой на пресс-службу главы государства. В ходе поездки Лукашенко встретится с российским президентом Владимиром хуйлым. «Планируется, что главы государств обсудят ключевые вопросы в повестке дня белорусско-российского сотрудничества, обстановку в регионе и мире», — сообщили в пресс-службе.

Лукашенко поехал на встречу с хуйлым на следующий день после того, как попросил российского посла Бориса Грызлова «не втягивать» Беларусь в войну с Украиной, и спустя неделю после требования президента Владимира Дуче демонтировать оборудование, помогающее российским БПЛА наводиться на украинские города. 19 июня Дуче заявлял, что дает Минску семь дней на выполнение его требования, иначе это сделает сама украинская сторона.
>>521572
> у якусь маленьку бригаду на якусь небойову посаду
В таких бригадах всі жирні посади - під кумами-сватами-троюрідними племінниками.
>>521471
Що мутного? Він через дорогу.
>>521574
> попадаешь на этот курс молодого бойца(сидишь с наркетами в палатках в лесу, пинаешь хуи, стараешься не подцепить гепатит). Ну и туда приезжают с бригад подбирать себе бойцов
Зараз так далеко не завжди. Можуть зі старту за якимось підрозділом закріпити, якщо покупець/командування з того підрозділу має домовленості з тцкашним керівництвом. І тоді півроку хуй куди переведешся. Та й потім шанси доволі примарні.
поїв гавна подивився арестовича знову: господи яка ж латиніна сучара йобана. мене мабуть ніхто із цього кодла не бісить так сильно як вона.
>>521625
Чого? Ніколи не зустрічав продажних псевдоінтелектуалів?
>>521611
для начала ее (ядерку) нужно испытать по воронежу, без этого - никуда.

после роями из сотен-тысяч дронов будут атакованы пидорашьи AЭС и далее по нарастающей.

все это, естественно, из альтернативной реальности, т.к. хуйло больше всего ценит свою жопу
>>521579
> Німеччина
До речі, п'ятничний контент по темі тріду:
https://www.youtube.com/watch?v=dqzBtgudb0I
Там ще є трохи. Зокрема, в шортсах про те, що викидають німці. Здогадайтесь, звідки пан контентмейкер про це все знає
https://www.youtube.com/@%D0%9C%D0%BE%D0%B9%D0%B4%D0%BE%D1%81%D1%83%D0%B3/shorts
https://www.youtube.com/@%D0%9C%D0%BE%D0%B9%D0%B4%D0%BE%D1%81%D1%83%D0%B3/videos
>>521604
Найс пропаганда.
>>521611
> Але тут питання куди?
По змеиному. Предупреждение и относительно безопасно.
>>521611
>е спрацює - вреті, запустили щоб перевірити як лягає блок імітатор!!!
Бумкнули яделкою по хозяєвам
@
Не взірвалось
@
Виявилось що на детонаторі перемикач на выкл
@
БПЛА Февраль делает вжжжж
>>521608
>Сиджу під шахедами
Це ніяк не допомагає країні.
>доначу на дрону
Середній зйобик теж донатить, причому більше 200 гривень на місяць.
>плачу податки
Середній зйобик теж платить, а потім ці гроші йдуть нам у вигляді допомоги від ЄС.
>В любий момент можу бути мобілізований
І зйобик може. Завтра мерциня вирішує підтримати щит Європи, і мобає своїх вкраїнчиків.

Поки що виглядає так, шо ото місце в Скелі все ж таки твоє.
>>521632
Бля а ведь это аргумент съебать чтоб совесть не мучила
ЛастДанс.mp4
0:34, 697.56KB, 540x960
рояль.jpg
144.56KB, 1280x720
Усик.jpg
29.25KB, 400x225
Виносить рояль, зара last dance Усика буде. Готові до нового керманича? Чи ще від старого не оговтались? Донні вже схвалив.
>>521589
Так кується ерж. династія.
>>521633
Щоб не мучала совість достатньо для себе вирішити, що ти не маєш захищати країну. А усе інше про сидіння під дронами, про податки, то виляння сракою тих, кому соромно в цьому зізнатися.
Смерті у полку «Скеля» у навчальних центрах на Дніпропетровщині. Журналісти видання «Бабель» опублікували масштабне розслідування про щонайменше 26 небойових смертей новобранців за пів року підготовки. Рідні померлих кажуть: це ставалося через побиття та ненадання вчасної меддопомоги. У полку кажуть: це лише версії.

ДБР відкрило кримінальне провадження, перевірку можливих катувань розпочав і Уповноважений ВР з прав людини Дмитро Лубінець.
VID_20260626_201543_674.mp4
1:05, 12.80MB, 464x848
>>521637
«26 смертей на БЗВП — це дуже мало, щоб звертати на це увагу», — Дмитро Корчинський 🤨
>>521637
Вспоминая опыт срочки, сейчас пиздов получают командиры, потом сержанты, а самую главную пиздюлину получат мобики там за то что "настучали". Первое время может будет ок, но потом начнется.
Уверен что вполне себе можно этот опыт до сих пор экстраполировать на подобные структуры. Поможет ли этот розголос масштабно в будущем? Хуй знает
>>521633
Московия строит "многополярный" мир - куда не сбежи и там маскали жизнь обосрут тоже если ничего не делать в ответ.
c00v7hTZ84lP1ugj.mp4
1:34, 14.03MB, 720x1280
>День з життя українця в Польщі. Ідеш на роботу, тебе називають "чортовою українською повією" і кажуть "відчепися назад в Україну".
>Антиукраїнські настрої, що розпалюються польськими радикальними націоналістичними політиками, провокують міжетнічну ненависть та напади в реальному світі.
🙏🙏🙏
Наші патріотесси витримають будь-які незгоди, лишень би не повертатись на рідну неньку.
>>521601
> по типу Тимченка-Ковальчука.
>>521598
> російські політики закликають

Интересно, они в курсе что ядерка заменяется биологическим оружием? И в Украине вполне себе можно собрать достаточного биоматериала с десятков тысяч мертвых оккупантов для производства чумы например, а доставлять чуму в Москву можно всё теми же дронами.

То есть если нет ядерного оружия, то взамен всегда есть чем его заменить, например биологическое. Ещё есть и другие виды оружия.
❗️Зустріч можлива і закінчення цієї війни можливе, — Дуче
Я покакав, — Дуче
изображение.png
584.43KB, 850x874
>>521642
У меня знакомый из польши на отделении нп до 5 кг 27к получал живя в квартире в городе, ухалв пильшу работать на ночном по 16 часов за 4к злотых живя в хостеле с быдлом и торчами, он рассказывает как ему там хорошо.
Но ни я ни другие челы которые с ним общались в ебаную пильшу не едут.
>>521640
> Поможет ли этот розголос масштабно в будущем? Хуй знает
Технічно, це можливо. Через впроваждення чогось типу "профсоюзів", для захисту простих Микол. Але в наших реаліях буде те ж саме що й з іншими місцями "роботи". Профсоюз працюватиме під "начальство", з якого матиме якісь ніштяки. А з Микол вони ніфіга не мають, навіщо ними перейматися?
пчелы плз, а закиньте у кого есть короткое видево, недавно мелькало где молодой поляк, пацан, говорит что он к Украине хуево относится а немцам заебись тошо он там работает..
1989.jpg
17.37KB, 510x213
>>521642
Что интересно, в основном агрессия от пенсионерских дедов которые потеряли свою ПнР-СССР.
>>521647
>работать на ночном по 16 часов за 4к злотых живя в хостеле с быдлом и торчами, он рассказывает как ему там хорошо
1. работать 16 часов на ночном лучше, если начальство не доебывает по мелочам и работать комфортно.
2. жить в хостеле с быдлом лучше, если это западное швитое быдло, а не наши селюки и гопники.
photo_2026-06-26_20-46-33.jpg
245.94KB, 980x1085
Після нічних обстрілів українців будуть переводити на дистанційну роботу і даватимуть 10 днів відпустки, — ЗМІ
>>521652
в хостеле быдло из молдовы украины белоруси
Начальство его доёбывает
kmMFwwaCOn2UY0p2.mp4
0:55, 3.84MB, 1280x720
image.png
995.85KB, 1140x817
Народний депутат України Дмитро Костюк (Слуга Народу) під час виступу у Верховній Раді висловив різке невдоволення поведінкою спікера парламенту Свинчуком

«Я звертаюся до спікера парламенту. За регламентом, наскільки правильно пам'ятаю, є одна хвилина на виступ депутатів з процедури, на озвучення пропозицій і на аргументацію цієї пропозиції.

Я вважаю, що не красять український парламентаризм, коли спікер дозволяє собі коментувати в своїй хамській формі кожен виступ депутатів, дозволяє собі реготати під час виступу депутатів, в тому числі, коли вони говорять про смерть людей, дозволяє собі постійно перебивати депутатів, які обрані українським народом, які озвучують думки українського народу.

Мене обрали десятки тисяч мешканців Житомирщини. Хто за вас голосував особисто? Тільки народні депутати. І я думаю, що дарма, якщо ви дозволяєте собі спілкуватися з українським народом як з бидлом.

Я розумію, що вас обрали спікером завдяки КВН, але вже пора знайти собі інші таланти».
>>521655
дякую, бажаю щастя - здоловля
>>521654
Ну тогда я хз как объяснить...
>>521655
Хуй знает. Может пиздюк - слон, и хотел так подъебать журналиста.
Скорее всего нет, конечно.
17196777117170.jpg
367.35KB, 635x663
Проигрываю с чатагпт, похоже на рашкоисторию он штудировал из рашкоисточников же.

Если бы Эйзенштейн снял фильмец по заказу Сталина, уровня Ивана Грозного 91-го года, то его не репрессировали бы.

За опоздание на работу никого не садили, это слишком эмоционально.
Учитывая что в 90х я как раз слышал рассказ человека которого так посадили на 3 года, то есть из первых уст. Да и это был друг моего деда, так что пиздеть бы не стал точно, там не та порода была.

В сталинских лагерях не было плана на бесплатную рабсилу. Вот:
За что реально попадали в лагеря:
кражи (особенно повторные) да а за первую прощали ага
грабежи
убийства


Где он этой хуиты уже набрался хз.
>>521642
Вангую потому что ведёт себя соответствующе. Друг в Польше живёт заебись. Все хорошо относятся, бабушки-сосдки пирожками угощают. Потому что и друг сам приятный, вежливый человек
79e6a1edb89bfe5f.webp
70.40KB, 1280x853
А тут есть знающие по такому вопросу? ага, все знающие

Знакомый попался ТЦК. Сильно дохуя выебистый, поэтому после этой учебки сказали ему что отправляют в скелю. Но он там через знакомых спросил как к ним (в другую бригаду) попасть и те ему ответили что из скели только через сзч. Ну и он готовится к сзч. А я вот помню что вроде как писали что эту схему прикрыли и так больше нельзя. Или то только хотели прикрыть но ещё работает? Короче знает кто рабочая схема или нет?
>>521662
>Знакомый попался ТЦК. Сильно дохуя выебистый, поэтому после этой учебки сказали ему что отправляют в скелю
А можно кулстори подробней?
Он "выебывался" на ТЦК (т.е. убегал, отбивался и т.п)?
Или он в учебке уже выебывался на инструкторов и т.п. Если так, то нахуя он в учебке выебывался?
>>521662
Судячи по заявам Міноборони, зараз тільки до кінця літа діє така штука, але якщо ти в сзч був до початку літа, якщо зараз піти, то скоріше всього знову в скелю відправлять
17667467807050.jpg
121.34KB, 373x430
>>521625
>поїв гавна подивився арестовича знову: господи яка ж латиніна сучара йобана. мене мабуть ніхто із цього кодла не бісить так сильно як вона.
Ты не умеешь их готовить. Вот по примеру Арестовича, я его смотрел года с 10, аналитику. И как мы видим войну он точно таки предсказал, то есть хоть как-то временем проверен.
Так вот часть времени такие говорят что думают, когда работают на себя и нарабатывают аудиторию. Потом когда фрахтуют жопку например на полгода, начинается поток дичи выгодный заказчику. Потом опять возврат в первоначальное положение. С Латыниной та же история. Она например постоянно повторяет что война выгодна экономике Рашки, потому что заказы бустят её строятся всякие заводы. А вот когда эти заводы выносятся и вообще то что происходит сейчас с ёбкой тоже выгодно? Вот на такие вопросы она хуй ответит.

А Арестович кста верную мысль недавно высрал, потому что копья ломаются что будет являться перемогой и кто переможцем, и типа каждый о себе такое будет говорить. А критерий один - кто правила будущего мироустройства напишет. Вот. Всё. По аналогии переможцами в 2МВ были Сралин Рузвельт и Черчилль.
>>521646
Великий!
>>521645
Враховуючи, що тиск на підорахію посилився, який в дуче план? Зійтися по лінії чи вимигати чогось більшого?
>>521625
>прапорець
А міг би дивитися Карло Мазалу.
>>521667
Мінск 3.
А там наступники розберуться.
>>521663
Ну прям особо подробнее не получится. Это даже не знакомый а знакомый знакомого. Короче он там сильно борзый какой то. Выебывался и при бусификации и в тцк и похоже что и на обучении. При этом ему все говорят что ну ладно еще при бусификации там типа есть шанс выкрутиться, дать в лоб и сбежать, но в отделении то что дальше когда уже точно дороги назад нет. Ну а про обучении особо историй нету т.к. там ему почти не разрешали звонить/встречаться. А когда разрешали то вроде как под присмотром, потому что он вообще ничего не говорил
>>521660
> Проигрываю с чатагпт, похоже на рашкоисторию он штудировал из рашкоисточников же.
Буквально на днях десь читав шо Только Выигрывалия вливає сотні нафти в створення "джерел інформації", які нейронка буде парсити і згодовувати своїй вірній пастві.

Воно ж тупе. Просто бере інфу з доступних джерел. І москалі просто збільшують кількість тих джерел, з потрібною їм інфою. Бо знають що кількість даунів людей які підсіли на голку ЛЛМ вже достатня щоб "впливати".
>>521671
>но в отделении то что дальше когда уже точно дороги назад нет
В стране очень долго работало биомусорное лобби. Борзость, выебистость - выигрышная стретегия. Мусора уважают борзых, а с законопослушными людьми говорят на повышенных. Хорошо, если этого уже меньше (скорее всего нет)
Пиздос, только что заправку возле дома ебнули, каждый день в ЗП заправки выносят
>>521679
Народ-перефорс буквально.
изображение.png
841.72KB, 850x1201
>>521679
У нас в городе рядом со мной позавчера тоже шахед в заправку прилетел и до этого 1-2 дня так же прилетало.
Пидорахи мб думают что бензин рожают запрравки?
>>521644
>Тимченка-Ковальчука
Повезло нам что никакого украинца кроме Лукашэнки больше к власти нигде не пустят 😂
0979798.jpg
151.42KB, 1136x852
>>521665
>война выгодна экономике Рашки, потому что заказы бустят её строятся всякие заводы
>>521665
Таких як арестович багато. Подобаються пророки? Ну потивись Полтаву. Він все передбачив краще Арестовича.
>>521686
> Та що не так з цими адвокатами.

Просто у них є ПОВНОВАЖЕННЯ. Треба вибирати президентом - Адвоката!
>>521676
Ну да, спускать в унитаз все свободные финансы, а потом бежать в микрокредитные организации, чтобы там под 100500 ℅ взять денег на пожрать до получки.
>>521689
>патріот чи агент
Долбоеб обыкновенный, сорт оф штурмасюк и Гаврилюк. Были такие.
>>521645
Нахуя эта встреча? Про печенегов послушать ?
Встречи финализмруют, не о чем говорить пока что. Русня воюет до талого пока у нас не кончатся люди.
>>521632
> Це ніяк не допомагає країні
Допомагає. Я споживаю товари і послуги, значить хтось отримує гроші, значить економіка живе.
> Середній зйобик теж донатить, причому більше 200 гривень на місяць
Донатять на військо в данний момент менше 1% зйобиків. Зате 90% зйобиків розказують всім навкого як вони в рот єбали Україну і її жителів (тебе).
> Середній зйобик теж платить, а потім ці гроші йдуть нам у вигляді допомоги від ЄС.
Середній зйобик живе на пособії і збирає пляшечки. Навіть якщо він якісь податки платить то це буст економіки ЕС а не нашої.
> І зйобик може. Завтра мерциня вирішує підтримати щит Європи, і мобає своїх вкраїнчиків.
молюсь за це кожен день.
> Поки що виглядає так, шо ото місце в Скелі все ж таки твоє.
Не виглядає.
Бачу себе в СБС у мадяра в інженерно-ремонтній сфері. Навиків і знань вистачає. Хоча ризик що забусярять і не спитають теж є. Тому треба скалу заповнити зйобиками щоб нормальні люди могли попасти в СБС.
>>521642
Оцей поляк - найкращий друг України. Я хочу щоб всі поляки такі були. Я хочу щоб всі йобані курви повернулись додому і стали українськими жінкинями замість йобаних курв.
>>521611
>Але це вже прям дуже важко буде затерпіти світу.
"Сука йобані вкраїнчики, довели світ до ядерної війни. Підписуйте договорняк якщо жити хочете, ми по зйобам і допомагати не будемо."
>>521686
Тупо 100% жидовська організація. Адвокати то просто табличка
>>521646
На мітку хоч?
>>521608
> треба захищати країну
> хто??? я???
Классика.
лол, якийсь чмобік записав потужне відео як іде скидати хуйла і всі вестерни вже травять охуєнні сторі як в росії назріває військовий бунт
>>521704
> росії
і де автозаміна, степан? недоработав
>>521699
Тобі все одно не дадуть
>>521672
> вливає сотні нафти в створення "джерел інформації", які нейронка буде парсити

Ну московия 12 лет с 2014 засирала весь эфир, даже зарубежный в интернете своей дезой, комменты кремлеботов, и их статьи на сайтах с комментами внизу - они ведь не удалялись, а теперь как удачно для московии получилось, что всю эту их дезу схавали нейронки.
>>521698
Гіга-база. Я за те щоби всіх зйобків зібрати в один великий натовп та відправити у контр-наступ разом з пенсіонерами та жінкинями.
>>521699
Интересно в Польше есть там негры, арабы, индусы? Там по Евросоюзу распределение беженцев по принципу квот вроде - в каждую страну какое-то количество селят.
Против арабов тот дедок вряд ли рискнет так выступать наверное.
>>521704
Правильно роблять, створюють напругу між гомоармією і хуйньою-гебньою, гебні треба буде робити якісь рухи і вона може помилитися. Типу той шаман, що йшов з камчатки по пиню, міг там щось реально зробити. Однак створив медіа-кейс і заставив пиню понервувати.
images.jpg
24.54KB, 497x402
Новости писдиловки.
>Силы Центрального командования ВС США нанесли удары по Ирану в качестве ответа на вчерашнее нападение на торговое судно.
>>521707
Надумана проблема. З розвитком ШІ він навчиться легко відрізняти правду від пиздежа. Ще 2 роки назад чат гпт видава рецепти з їстівним камінням тому що на реддіті хтось для рофлів такий тред зробив. Зараз вже ШІ прекрасно відрізняє де гумор а де реальна інфа. Так само навчиться відрізняти фейкову інфу від реальної.
Screenshot_20260627-003454_Telegram.png
977.49KB, 848x170
Оставлю здесь этот скрин чтобы завтра с утра ответить на него результатами ночных прилетов
>>521713
По хорошему эти бензовозы на мосту и уебать.

Эти пидоры уже четвертую заправку за 3 дня вынесли
>>521711
як завжди перед закриттям риночків
image.png
736.35KB, 931x1280
>>521713
Цікаво шо вирішили дозволити таким 10 тонникам їздити. Хоча раніше як писали вроді як до 3 тонн обмеження було. Вобще по логіці в найближчий час пора би міст єбануть. Правда там захист дуже серйозний так шо хз як туди доплити.
>>521685
Круті пацани. Ви шоколадну пасхалку пропустили.
>>521712
А ти оптиміст :)

Людство "розвивається" вже... Скільки років? Сотень, тисяч, мільйонів? А дотепер вірить в уявних друзів на хмаринці, 100500 незайманок і навіть в адекватну рашку.

> Зараз вже ШІ прекрасно відрізняє де гумор а де реальна інфа.
Це тому шо якийсь бородатий одмін, з червоними очима те в светрі з оленями, вручну прописав стрінгу "man eat stone man tummy hurt". А його про це попросили шановані люди, бізнесам яким шкодить те шо дауни почнуть жерти каміння.
>>521611
> Але це вже прям дуже важко буде затерпіти світу.
Якщо потужнічі не піднімуть тему в СБ ООН, а почнуть пиздіти що ми не знаємо чия це ядерка, то затерплять.
Звучить абсурдно, але саме це потужнічі зробили після підрив каховської ГЕС.
>>521645
> Зустріч можлива
Спершу відміни указ про заборону самому собі вести переговори.
>>521720
Тоже охуел недавно. Сначала обязала всех пользоваться этой хуйней на государственном уровне. Потом ебанули на нее подписку. Потужна.
IMG_20260627_083837_004.jpg
1.17MB, 2402x1656
🔥Проміжні підсумки атаки на Федеральний науково-виробничий центр «Титан-Барикади» у Волгограді сьогодні вранці.

🛑Для атаки було задіяно 5 ракет FP-5 «Фламінго», з яких щонайменше 3 досягли та уразили ціль.

🛑За попередніми геоінт-даними, ракети уразили три об’єкти на території заводу: цех №2, виробничий корпус цеху №38, а також один цех невстановленого призначення.

🛑За офіційною інформацією місцевої влади, є 10 постраждалих.

Завод спеціалізується на артилерійській і ракетній техніці та є критично важливим для російського ВПК. За відкритими даними, це єдиний завод що виробляє пускові установки комплексу «Іскандер-М».

Координати: 48.782541° 44.590185° ; 48.780519° 44.594353° ; 48.779450° 44.590729°

🎃 Dnipro Osint | Чат
43554343543.png
298.19KB, 558x559
435435435534.png
15.65KB, 603x170
>>521726
>Как блядь, ну как
Странно почему они удивляются. Забыли свою методичку что "еще ничего не начинали"? Очевидно по такой логике ракеты не сбивают только потому что поддаются нам, вот как приказ воевать серьезно поступит, так сразу перестанут фидить свои стратегические заводы
345433453.mp4
0:15, 1.84MB, 800x450
>>521728
>ДВИЖУХА!!
>ПВО РАБОТАЙ!! ПВО ГДЕ?!!
14479278779810.webm
0:09, 2.52MB, 640x640
>>521730
> разъебали завод на видео что уже хуй повиляешь сракой что всё сбили
> копиум

Я уже не выкупаю, или боты на столько охуевшие что просто отрицают видеофиксацию реальности, или это шиз какой-то
878934.jpg
28.56KB, 656x105
>>521732
Лахтухи будут стоять до конца, им за это деньги платят. Это как министр информации Ирака рассказывал, что американские подразделения панически бегут к саудовской границе, когда по Багдаду Абрамсы ездили.
>>521720
> залишилося 59 хвилин
ММм, вайби radidshare і letitbit...
>>521728

Ну це система працює. Починаючи від системної роботи по ппо та рлс у фронтовій смузі та криму, Закінчуючи прощупом діда - який стягує усе на сакральні місця, відкриваючи нам заводи. Ну, ще розвідка партнерів, по розміщенню позиційних районів ППО, що допомагає прокладувати маршрути.

Але те що, ці фламінгичі доволі активно долітають - це прям дуже добрий сигнал. Якщо з влучанням по супутнику буде норм - то можна масштабувати на 7 фламінгічей в день, чи скільки там обіцяли, та системно починати розвалювати прочні цілі.

>>521735

Очевидно ранами.

Якщо що фламінгували легендарні Барикади. Ще царський завод, який Сталін два рази будував. Там в кращі роки десятки тисяч працювали, а в пинінські десь 2-3кілопідорашок робили. Окрім шассі, вони ще роблять, та капіталять люльки для Мсти, та Акації, але зараз наче стволи перетягли у Пермь ще одна ціль для йобки - бо зараз Пермь буквально монополіст ствольної справи, йобнути мотовіліху мінус уся нова/капіталена арта 122-240, саме по стволам. Але це 1600 км.
СБУ вдруге за цей місяць уразила нафтоперекачувальну станцію «Второво», яка забезпечує пальним москву

Виконуючи поставлені Президентом України Володимиром Дуче завдання в межах 40-денної операції впливу на Блинолопатная Скотоублюдия, воїни «Альфи» СБУ завдали успішних ударів по лінійно-виробничо-диспетчерській станції «Второво» у Володимирській області Мигрантозависимая Дружбонародия.

Ця станція входить до структури АТ «Транснефть-Верхняя Волга» та є ключовим логістичним вузлом для перекачування світлих нафтопродуктів до експортних портів і внутрішніх споживачів. Через неї здійснюється транспортування дизельного пального до московського кільцевого нафтопродуктопроводу, а звідти — на великі нафтобази навколо москви. Також станція забезпечує постачання нафтопродуктів на експорт через порти Балтійського моря.

За попередньою інформацією, безпілотники СБУ влучили в технічні будівлі об’єкта, після чого відбулася детонація.
Попередня атака безпілотників СБУ на «Второво» відбулася 10 червня цього року.

СБУ й надалі проводитиме спецоперації на стратегічних об’єктах Пукнумный Нюхнумстан, що забезпечують функціонування її воєнної економіки. Ворог повинен відчути наслідки своєї агресії не лише на полі бою, а й у власному бюджеті, логістиці та експортних доходах. Кожен уражений об’єкт — це зменшення ресурсів для ведення війни та вища ціна, яку кремль змушений платити за продовження агресії.
>>521740

Ось би туди якісь дрон дотягти - хочаб кілька автівок підпалити, а решта сама згорить.
777777777.mp4
0:42, 14.87MB, 1280x720
888.jpg
226.14KB, 1280x720
777 (4).jpg
266.15KB, 1280x720
777 (5).jpg
267.51KB, 1280x720
Бомбер розірвав росіян на шматки! Спроба маскування не спрацювала
>>521741
так этож типа гражданские, начнутся крики про варкрайм.
A-Hornet-3_1.webm
1:07, 25.32MB, 3840x2160
88 (2).jpg
870.43KB, 3840x2160
88 (1).jpg
886.76KB, 3840x2160
88 (3).jpg
1003.92KB, 3840x2160
Оператори засобів middle strike 41-го полку безпілотних систем «Pilum» продовжують полювання на ворожу логістику в районі Донецька. Боєприпаси, пальне та особовий склад ворога залишаються на дорозі разом із технікою, яка їх перевозить.
>>521745
>>521747
Кєк. Ну може гомоармійці додумаються їбашити гебню на прифронтових територіях.
>>521743
Похуй, бензовоз есть бензовоз, попробуй докажи что это русня опять смекалочку не включила и не возит бенз на гражданских тачках, да и бензовозы так то тоже гражданский транспорт что не мешает их ебать.
8 (3).jpg
126.25KB, 985x1280
8 (3).png
66.05KB, 1045x588
8 (2).png
77.27KB, 1053x660
8 (1).png
38.63KB, 1033x337
На четверть за неделю. Топливо рекордно подорожало в Крыму, Дагестане, Чечне и Ивановской области
89 (3).png
83.48KB, 1051x741
89 (2).png
81.02KB, 1053x732
89 (1).png
85.60KB, 1066x781
89 (4).png
29.39KB, 1033x280
Из-за нехватки топлива в регионах России начались проблемы с общественным транспортом, вывозом мусора и заправкой сельхоз техники. Но власти многих регионов продолжают отрицать кризис
image.png
981.37KB, 1248x1280
Проснулся и орнул
>>521744
Классика. Но потужномога пошла в народ.
video5330363136585283086.mp4
0:12, 2.41MB, 848x848
video5330363136585283085.mp4
0:01, 344.57KB, 656x848
❗️Сьогодні вночі ракети FP-5 «Фламінго» успішно уразили підприємство «Титан-Барикади» у Волгограді, - Дуче!
>>521757
Домохозяйкам норм, на других и не рассчитывалось.
>>521745
Это он даже дня не прожил?
>>521749
>Ну може гомоармійці додумаються їбашити гебню на прифронтових територіях.
Нет, конечно.
>>521756
> 3
То Олєг Монгол?
>>521761
Ну якщо це був не просто дурачок, і серед гомоармійців був консенсус щодо месседжу, який він хотів передати, то гомоармійці можуть навіть вирішити, що їх слухати ніхто не збирається, і треба ситуацію вирулювати самому.
а от уявляєте що прямо зараз є русняві генерали, які таємно збираються і обговорюють як захопити владу?
я теж ні
>>521764
Хіба що на зоні у Гірича обговорють таке, от зараз натстане 1917 2027 і гаспада офіцери должни сохраніть страну.
>>521764
Так в цьому конкретному випадку не генералів кидають на яму, а генерали. І тут ідея не в захопленні влади, а в тому, як не здохнуть. Тобто щось типу лютневої революції 1917го. Однак питання в тому, наскільки широкі горизонтальні зв"язки у звичайних гомоармійців.
Генерали там можуть щось своє думати, бо війна йде не по плану і ослаблення вертикалі влади на лице, однак це вже зовсім інша історія.
>>521758
Ну взрыв не слабый такой
>>521767
Вибух якраз хуйня, якась чи то селітра, чи то тупо бенз залитий. Всі здиті фламіндічі взривались салютами як в кіно, від нормальної вибухівки такого немає.
>>521745
а кто это запомтил? может какой троль инстаграмный
88 (2).png
73.46KB, 1054x733
88 (1).png
73.63KB, 1042x738
88 (3).png
42.17KB, 1051x345
Информацию о планах России устроить провокации в странах Балтии получили разведки крупных стран НАТО — The Guardian
>>521760
да пруфов, что он мертв нету.
>>521771
Відвідувач дешевих салонів бьюті-процедур, один з самх страшних фенотипів світу.
>>521771
Да просто губі падкалола пару кубікав
>>521725
>3
Гарне небо. Фільтри?
>>521771
Башкирка какая-то, по ходу.
>>521748
150км будуть тупцяти пішки?
>>521771
чистокровна підорашка
photo_2026-06-27_13-01-51.jpg
59.74KB, 576x1024
🔥 Министр иностранных дел Польши Сикорский публично раскритиковал решение президента Кароля Навроцкого лишить Владимира Дуче ордена Белого Орла, назвав этот шаг непропорциональным и лично унизительным.

По его словам, вместо этого можно было бы, например, присвоить аэропорту в Ясёнке имя жертв УПА — такой вариант он назвал более справедливым.
>>521744
Як вони ті молнії запускають? Там є де сховатися? На арабатьській стрілці одна трава, наприклад. і одне дерево на 70км
>>521779
>По его словам, вместо этого можно было бы, например, присвоить аэропорту в Ясёнке имя жертв УПА — такой вариант он назвал более справедливым.
У них там в кожному місті пам'ятник жертвам і мученикам, Іісусики срані. Той факт, що це ще й вважається більш поміркованою позицією - просто вишенька на торті.
benzina.net.mp4
0:45, 3.97MB, 640x512
терпение мать учения

Сили оборони України уразили ЗРГК «Панцир-С1» у Феодосії та автомобільний пором «Петропавловськ» у районі Керчі, підтвердили у Генеральному штабі ЗСУ.

Під удари Сил оборони потрапили пункти управління армії Гробовая Ладагрантия у районі Лиману Першого Харківської області та Ленінського Білгородської області у Распильная Педерация, а також два пункти управління безпілотниками Отрицательная Ростия у Луговому та Кам'янському Запорізької області.
«Страшно били. Прямо в военкомате. Из них выколачивали эти подписи»

Журналисты издания «Сибирь.Реалии» поговорили с жителями Пензенской области, а также с родственниками похищенных мужчин из наших публикаций.

🌟Жительница Спасска подтвердила сказанное ранее изданию «7х7» о том, что её соседу выломали дверь во время облавы, и рассказала подробности задержания её родственника в Каменке. По словам женщины, в дом многодетной семьи вломились полиция и приставы под предлогом уже погашенной задолженности:

Жена закричала, что никуда он не поедет. Отца держали дети, она сама пыталась его удержать, но ему все равно выкрутили руки, детей раскидали и вывели из дома. Когда он уже сидел в машине, она успела передать копии всех документов, подтверждающих, что он ничего не должен. Но им явно было все равно — задача была доставить человека в военкомат. Как корову на убой.

Мужчину привезли в военкомат на Складской, где избили и заставили подписать контракт. Он рассказал об этом жене, когда смог выйти с ней на связь уже из Ростова.

«Сказал, что били. Страшно били. Прямо в военкомате. Из них выколачивали эти подписи — пальцы уже были перебиты, он ставил чуть ли не крестик», — пересказала родственница.

🌟Родственник 26-летнего Ярослава Кубова, которого забрали на улице во Владивостоке, подтверждает, что семья была благополучной. Он описывает парня как «интеллигентного» и единственного кормильца семьи с маленьким ребёнком. Подписать контракт Ярослава заставили в отделе полиции:

Там его били люди в полицейской форме. Телефон отобрали, он был один, без связи, не понимал, где находится. На него кричали, били, пинали, угрожали посадить якобы за появление в общественном месте в состоянии опьянения. Тут любой бы с ума сошёл. Все продолжалось, пока он не подписал какие-то бумаги. Позже выяснилось, что это был контракт.

Ярослав больше недели находится в Ростове, откуда его должны отправить на фронт. Обращения и жалобы близких в военную прокуратуру, СК и полицию результата не дают, как и заявление на военных в/ч 65484.

🌟Сестра Сергея Сирина из Хабаровска уточнила, что после освобождения её брат прошёл судебно-медицинское обследование, чтобы зафиксировать побои:

Это сделали на случай, если эти беспредельщики придут с подписанным Сергеем контрактом. Скорее всего, придётся пользоваться и помощью адвокатов. Пока подан рапорт об отказе от контракта. Мы уверены, что помогли именно огласка и шум. Не надо бояться говорить и называть имена — и пострадавших, и этих упырей-военных.
лол, ебать та свиноцефал лайки накручує
копитцями стучить перебирає айпі
>🔴Впродовж тижня Ахматовая Алахакбария застосувала по Україні близько 1400 ударних дронів, майже 1500 КАБів та 19 ракет різних типів, – Дуче.
Слушайте, а где 1000 дронов в сутки, которую прогнозировали в прошлом году?
1758518086204-0.jpg
20.47KB, 568x448
>>521781
Ну-ну, малой - не устали копытца в очереди за бензом стоять?
>>521789
>2й пик. Чому текст отзеркаленный?
IMG_2147.mp4
0:29, 5.84MB, 464x848
свинорус отпиздил руснявый самок в очереди за бензином
IMG_3324.mp4
0:49, 17.15MB, 1280x720
развед прямо над аеродромом летает, 5й год войны...
55 (1).png
87.65KB, 1017x889
55 (2).png
44.47KB, 1042x469
>>521785
Жителя Амурской области остановили на улице, избили и заставили подписать контракт
>>521795
это получается за неделю 4х птичек проебали.
>>521795
да уж проеб, что за аэродром?
>>521795
> разведдрон, шахеды, тревога
> похуй, заправляй@снаряжай
7 (1).png
104.92KB, 1033x840
7 (2).png
92.12KB, 1033x772
«Город становится похож на свою тень». Что говорят местные жители о ситуации в Крыму

В аннексированном Крыму ввели режим ЧС. Губернатор Сергей Аксенов объяснил это необходимостью «упорядочить финансовые вопросы». На полуострове нет топлива, частично отсутствует электричество, начались перебои с водой. Кризис оставил многих без работы. Местные жители рассказали «Важным историям», как сейчас выглядит жизнь на полуострове.
>>521799
Заявлено, что Вознесенск Николаевской области. 100-150 км от фронта.
>>521805
ну понятно тогда.
>>521781
В другій половині хоч правду написав, вас (москалів) всіх вб'ють пани :3
>>521795
К тезису о том, что отечественный каб под миги ну такое. Их мало, всё меньше, и больше не станет.
>>521795
>150км от фронта

Очевидно что 4 года недостаточно что бы понастраивать взлётных полос на западной, хорошо что никого не накажут
>>521811
С западной летать далеко и долго, а вот за разведами над аэродромом можно и последить.

Но у нас свой, особый, путь 🙃
photo_2026-05-23_08-24-14.jpg
30.69KB, 1280x817
photo_2026-06-13_17-20-49.jpg
50.28KB, 800x450
photo_2025-05-16_11-43-23.jpg
70.51KB, 1200x675
photo_2026-06-22_17-04-40.jpg
191.71KB, 2048x1365
>>521804

Якби не зробили 150 IQ мув з Польшею, та не драконили б Навроцького не роблячи очевидно той мув з УПА, який підірве йому сраку та його електорату, то прям зараз би отримали 3 МіГи з Польші. А до осені якби протрималиь з УПА, то отримали б десяток МіГів та сквадрон комплект запчастин, запасні двигуни, Р-73, Р-27, та все інше від Мігів, що залишилось в Польші.

Доречі там уйобщина списала останні мішки - тепер буде виставляти їх на продаж. Ні на що не натякаю.
>>521813
>Якби не зробили 150 IQ мув з Польшею
Не было никакого мува. Поляки намеренно доебались, и доебались бы по любой другой причине. Им даже эту причину пришлось из пальца высасывать.
>>521814

Ми дали їм шикарний повод доїбатись.

Якби не було його - то їм довелось би щось стрьомне видумувати, й не факт, що вийшов би скандал, а не пук-среньк. Тобто Міги ми б отримали. Те що Навроцький хоче монетизувати нас максимально, це ще з виборів, однак вдалось це зробити тільки зараз, а не півроку назад, взимку наприклад.

У них є тільки кілька темок. Якось приплісти українців в Польші до чогось - але це давно злітає тільки локально. Зерно та фермери - але це корова оппонентів Навроцького, плюс теж локально, та зараз є закон, який забороняє фермерам перекривати дорогу, та відмінити його у Навроцького голосів немає. Ну й УПА-Волинь - це найжирніша тема, причому як раз Навроцького.
image.png
414.76KB, 660x440
27.06.1943 польські поліціянти вбили 89 цивільних українців в с. Черничі і с. Кічкарівка на Волині.
>>521815
Это уровень:

Вот если бы Дуче одел костюм, то нам бы дали томагавки.

Доебались бы что у Дуче буква З в фамилии
>>521798
Почему так много?
>>521815
>їм довелось би щось стрьомне видумувати
Та не. Доебались бы к тому, что уже названо что-то было до этого или к памятнику Бандере во Львове, или к тому что якобы не дали какие-то там раскопки провести уже в который раз (на которых они нихуя не нашли). Потом кшишек ИТТ объяснял бы это тем, что они ТЕРПЕЛИ 8 ЛЕТ.
>>521817
Це логіка безвідповідальних підарасів. "В будь-якому випадку приїбалися б, тому насру на столі". Так і живемо. В будь-якому випадку Отжимальная Квартирация напала би, тому розграбували країну і трохи пожили для себе.
>>521815
Когда у поляков проблемы с выборами они вечно достают карту Бандеры и УПА
>>521820
>В будь-якому випадку Отжимальная Квартирация напала би, тому розграбували країну і трохи пожили для себе
Очень мало кто думал так из властьимущих и грабящих страну до войны 2014.
>>521817

Зараз крупний скандал - тому военні зупинили передачу мігів.

Якби не було скандалу - то міги ми б отримали. Зерно, чи ще щось, не змогло б завадити. Якщо що - то фізично зупинив нам передачу Камиш, який оппонент Навроцького та адекватний політик, але не зробити цього він не може, бо електорат бомбить.

Проблема не в тому, що Навроцький доїбався. А в тому, що у електорату бомбануло на важливу для них тему. Тому, навіть ті, хто нахуй може послати Навроцького, та у них Туск вертикаль, вимушені підтримати Навроцького, та займати електоральну сторону.

За зерно чи щось інше - вони би там бухтіли, а уряд Туску би працював з нами. Як було раніше. Навроцький закинувшись снюсом з першого дня комнатного Трампа копслеїть.
>>521822
Ти там знаєш хто як думав. А після 2014го?
Шахраї з Чернівців організували серію замовних підпалів магазинів у Берліні

Виконавців шукали зйобиків, які виїхали з України, а після підпалів вимагали відеозвіти.

Серед учасників злочинної групи – двоє мешканців Запорізької області та житель Буковини. Ділки обирали виконавців для підпалів серед знайомих, які виїхали з України, а також дистанційно контролювали кожен етап підготовки злочинів.

Якщо результат не задовольняв замовників, останні вимагали повернутися на місце та повторно підпалити об’єкт. Лише після цього перераховувалася обумовлена винагорода.

У липні, серпні та вересні 2025 року виконавці, перебуваючи в Берліні, здійснили серію підпалів декількох магазинів однієї мережі.

Наразі правоохоронці встановлюють причетність підозрюваних до організації замовних підпалів на території Канади, зокрема у місті Торонто, а також у містах Чикаго та Маямі у Сполучених Штатах Америки.
https://inforesist.org/ua/shahrai-z-chernivcziv-organizuvaly-seriyu-zamovnyh-pidpaliv-magazyniv-v-berlini/
Как так получается что я нихуя не могу включить ВПН на долчане, пишет ошибку, а пидаран >>521781 спокойно строчит из под прокси?
>>521783
Шо это за язык? Вроде слышу понятные слова, но не отдупляю что поют.
пмм.mp4
0:41, 20.88MB, 1280x720
>>521786

Ви не повіріте - це ФПВхою йобнули.
>>521820
С подменой понятий идёшь нахуй.

Мой тезис что они хотели доебатся, они нашли причину, так же как и Трампло.

Или ты думаешь что проблема в другом?
>>521823
Тим паче, одна справа якби вони бомбили повністю зніхуя, і зовсім інша - коли вони по своїм каналам казали про костюм чи події на Волині. Оце і є їбуча криворожська дипломатія, коли тупа підорасня звикла пропускати повз вуха всі зауваження, чи то там по реформам, чи по офіціозу, чи ще по чому. Є тисячі способів макнути таких тупих підарасів криворожою в гівно, і їх будуть використовувати, бо це міжнародна дипломатична практика.
>>521823
Они бомбанули сами по себе? Или мб их накрутил Навроцкий и ко? То есть они не могли бомбануть на то, что дуче без костюма?
>>521829
Коли б знайшли - тоді і приходь >>521830
876874.jpg
160.68KB, 1280x853
А чого ми не виробляємо власні літаки? База наче є, найти десь в папочках креслення та хоч міги виробляти?

А взагалі чого не зробити повноцінні дрони-літаки на старлінку, зразу відпадає проблема з пілотами, можно було б і каби кидати, і з аімом сушки випасати.
Маняфантазую...
А який ти "вони б все одно анйшли чим доїбатись" сьогодні?

1. Проективна параноя (або параноїдальний стиль мислення)
Це ситуація, коли людина впевнена, що навколишній світ (або конкретна група людей) налаштований вороже.

Механізм «пошуку ворога»: Людина переконана, що «до неї докопалися» (навіть якщо об’єктивних причин немає). Будь-яка подія трактується як свідома диверсія проти неї.

Викривлення реальності: Якщо причини для конфлікту немає, психіка такої людини «підганяє» факти під свою теорію. Це називається раціоналізацією: пошук логічних виправдань для власної підозріливості.

2. Зовнішній локус контролю
Це тип мислення, при якому людина вважає, що все, що відбувається з нею — результат дій інших людей, збігів чи «злих сил», а не її власних рішень чи поведінки.

Людина займає позицію вічної жертви. Оскільки «вороги» винні у всьому, сама людина залишається «чистою» і невинною в будь-якій ситуації. Це захищає її від необхідності аналізувати власні помилки, що було б занадто болючим для її его.

3. Нарцисичний механізм «знецінення та переслідування»
Якщо ми говоримо про дещо глибші структури особистості (наприклад, нарцисичний розлад), то тут працює такий алгоритм:

Надмірна чутливість до критики: Будь-яка зауваження (або навіть просто нейтральна дія) сприймається як напад.

Створення образу «ворога»: Щоб не відчувати провину або власну недосконалість, людина має «призначити» винного. Якщо об'єктивних причин немає, вона їх вигадає (як ви зазначили, «висмокче з пальця»). Це дозволяє зберегти внутрішній спокій: «Я хороший, вони погані, тому мені нічого не треба міняти в собі».

4. Ефект «Когнітивного спотворення» (Confirmation Bias)
Це не хвороба, а спосіб роботи мозку, який при параноїдальних нахилах стає патологічним:

Людина помічає лише те, що підтверджує її теорію про «ворогів», і ігнорує будь-які факти, що суперечать їй. Якщо хтось поводиться нормально, людина подумає: «Вони просто прикидаються, щоб приспати мою пильність».
>>521786
>>521828
Так это паки с канистрами, чи что это?
>>521834
А тепер спробуй перевести стрілочку на поляків
>>521720
>>521723
А что вы ожидали от компании Хуевстар? Ебучий монополист своим касанием говномидаса портит все, к чему притронется.
>>521831

Так Навроцький та Ко це використали. Вони б раніше використали, якби була можливість щось роздути. Ми дали цю можливість - ось все. Якби не було б горячої темки, то нічого було б роздувати. Якщо що, то ми як раз до того пішли на співпрацю по Волині. Інших тем. від яких прямо у поляків массово дупи запалають, просто немає. Бо що зерно, що різні інціденти з українцями - локалізовані, та весь електорат не підірвуть.

Тобто ми самі видали Навроцькому тузи на руки, й зараз кричимо, що він би й на шістках іграв. Так іграв, але результат був би зовсім іншим, та Міги булиб у нас, бо Навроцький цим не керує, а керує Туск (Камиш в його вертикалі).
>>521834
Нейродебіл, спок.
>>521830
>якби вони бомбили повністю зніхуя
Вони бомбили повністю зніхуя. У Ющенко не забрали орден, у Гетьмана - тоже. Им нужен был повод - они его достали из жопы.
>>521836
та там 3 малых с синдромом меншовартости, нет смысла им шото писать, легче в скрытие кинуть всех 3
>>521836
Легко, давай ситцакцію, проаналізуємо.
>дучелупалупа насрала собі (і мені) в штани
>ряяя меншовартісні
Нагадує підорашок і хуйла, якому завжди НАТО сре під дверима.
>>521835

Це типу склад з ГСМ. Еврокуби пластикові з паливом, бочки з мастилами різними. Каністри. Ну й т.п.
image.png
201.16KB, 592x504
Gemini_Generated_Image_emc01kemc01kemc0.png
2.09MB, 1408x768
Переговоры хуйла и Лукашенко продолжаются второй день. Вчера — «тет-а-тет», сегодня — в расширенном составе, сообщают журналисты

Журналисты отмечают, что встреча полностью закрыта даже для прессы, до сих пор нет ни единой фотографии, что нехарактерно для лидеров России и Беларуси.



Останній танець Лукашенко? Вернеться вже не в статусі президента білорусі?
Врач военкомата напал на призывника и назвал его погибшего на войне отца «пидором»

24-летнему жителю Химок Богдану Д. пришлось писать заявление в полицию после того, как он сходил вчера по повестке в военкомат на проспекте Мира. Там у парня возник спор с терапевтом Романом Боргулем, который отказался выдать направление на дообследование. По словам молодого человека, в ходе конфликта врач призывной комиссии ударил и обозвал его, а также оскорбил погибшего на войне отца Богдана:

Врач сказал, что его не интересуют мои пожелания получить направление на обследование, что я дома буду высказываться. Перешёл сначала на «ты», а потом на оскорбления — назвал меня «долбоёбом», «чепухой». Выгнал в коридор, где начал толкаться и нанёс удар лбом в челюсть. Я в ответ на оскорбления ответил, что он «пидор». В ходе перепалки врач также оскорбил отца, сказав, что папа «пидор». При этом в личном деле есть документы о том, что мой отец погиб в зоне СВО.

На место вызывали Росгвардию и увезли в полицию обоих участников перепалки, где они написали объяснительные, а призывник подал заявление. Медики оформили Богдану временную нетрудоспособность и отправили на экспертизу. Парень хочет добиться отстранения врача от работы и привлечь его к ответственности.
А так стрелочка поворачивается?

Так Трампло та Ко це використали. Вони б раніше використали, якби була можливість щось роздути. Ми дали цю можливість - ось все. Якби не було б горячої темки, то нічого було б роздувати. Якщо що, то ми як раз до того пішли на співпрацю по костюму. Інших тем. від яких прямо у магі массово дупи запалають, просто немає. Бо що зерно, що різні інціденти з українцями - локалізовані, та весь електорат не підірвуть.

Тобто ми самі видали Трампу тузи на руки, й зараз кричимо, що він би й на шістках іграв. Так іграв, але результат був би зовсім іншим, та Томагавки булиб у нас, бо Трампло цим не керує, а керує Венс(Хегсету його вертікалі)
>>521831
> поляки/венгры/чехи/словаки/румыны пидарасы, я - д'Артаньян
Кажется я начинаю понимать, что в голове у тех, кто считает, что Дуче умеет во внешнюю политику. Да, пустота.
16837297546020.mp4
0:06, 460.36KB, 480x272
>>521770
> Информацию о планах России устроить провокации в странах Балтии получили разведки крупных стран НАТО — The Guardian
Що за заголовок. Тобто країни балтії цю інформацію не отримали?
>>521840
>Вони бомбили повністю зніхуя. У Ющенко не забрали орден, у Гетьмана - тоже.
Якась шизофазія. Вони відбомбили по тому кейсу, по якому шизоісторик Навроцький і повинен був відбомбити, і попереджав, що буде бомбити. Чи був Навроцький президентом при Ющу і Гетьману, чи коли проспект Бандери в Києві називали?
>>521794
Скільки вони летіли що на прильотах вже світло?
>>521833
> А чого ми не виробляємо власні літаки?
Треба тільки наловити кадри на вулиці і щоб ЄС дали сировину та гроші. Тоді думаю можна якогось хлопаку з кварталу пристроїти керувати процесом.
2_5330187773070579813.mp4
0:59, 3.23MB, 468x856
Проиграл со свинок. Воистину народ блохоносец.
IMG_789789.mp4
0:29, 11.78MB, 1080x1920
⛽️ В Крыму из-за бензина начали сокращать людей

Топливный дефицит остановил часть бизнеса и предприятий на полуострове.
Местные говорят, что работу теряют люди из разных сфер, а никакой понятной поддержки для них нет.

При этом официально о последствиях почти не говорят, будто проблема ограничивается только транспортом.

Если так выглядит ситуация до 4 июля, дальше Крым может просто посыпаться уже внутри.
Куцко, я так розумію ти в курваленді переховувався? Не давав їм приводу доєбатися?
хлеб.mp4
0:10, 2.10MB, 268x480
«Урвала! Сегодня я поужинаю с хлебом»
>>521857
це який фенотип до речі?
>>521813
> Якби не зробили 150 IQ мув з Польшею
Тебе так и не дошло, что просто решили к чему-то доебаться, чтоб что-то ограничить? Кстати, там уже не раз были блокировки границы и прочее.
omNDc6zfAypO4UC8.mp4
0:37, 3.25MB, 576x1024
Військовий не зміг знайти чергову відмазку і просто взяв та перейшов на українську в полоні з нуля.
>>521862
Могли дочекатись 100% блокувань кордону ось-ось і тоді б розіграли карту жертви, підняли рейтинг проукраїнському Туску і заставили ЄС ще більше надавити на пшеків.
Але це не наш варіант. Якщо хтось сере в штани, то треба срати першим.
wSPJcuwwNhI.jpg
74.24KB, 436x573
>>521846
уламывают небось на второй фронт, могут и убить прям там на Валдае, не удивлюсь.
photo_2026-06-27_16-42-34.jpg
183.23KB, 1339x836
О, норм, там не только админ.здание угандошили


📍Спутниковый снимок последствий атаки ERAM и Storm Shadow по заводу полупроводниковых приборов в Воронеже (ВЗПП-С).

Спутниковый снимок - Exilenova (https://t.me/exilenova_plus/23950)+

короче, можно уверенно стучать хуем.
>>521795
Уже роки 2 такої хуйні не бачив. Охуєть обсер на рівному місці. Добре хоч без жертв.
Шукав інфу по пшецьким Мігам.
https://www.rbc.ua/rus/news/mzs-rozpovili-k-prosuvayutsya-konsultatsiyi-1732809097.html
28.11.2024

Питання передачі Україні польських винищувачів МіГ-29 залишається на порядку денному. Наразі тривають консультації з НАТО щодо посилення присутності Альянсу у повітряному просторі Польщі.

Польські МіГ-29 для України

Нагадаємо, президент Володимир Дуче заявив, що Україна домовилася з НАТО щодо направлення літаків в Польщу, щоб натомість Варшава змогла передати свої МіГ-29. Однак Польща знайшла іншу причину не передавати радянські винищувачі.

Глава МЗС Польщі відповів Дуче, заявивши, що Варшава зробила для України більше, ніж будь-які інші країни.

Перед цим у Польщі заявляли, що почуватимуться "незахищеними", якщо віддадуть своїх МіГ-29, оскільки літаки є частиною протиповітряної оборони. Варшава також говорить, що зможе передати МіГ-29 лише після отримання нових винищувачів, які були замовлені у союзників.
>>521866
У луки є серйозні козирі у вигляді цілих нпз і критичних для ВПК рашки заводів. На самій Росії скоро цього вже не буде.
>>521863
>не зміг знайти чергову відмазку
Какую видмазку? Все украинцы знают мову, ее не нужно "учить".
4_patologya_pamyati_ris_got.png
44.11KB, 960x720
Американец переехал в Россию за «традиционными ценностями», а спустя два года признал, что идея была так себе: «Я верил в пропаганду»

BBC рассказала истории западных мигрантов, которые уехали в Россию в поисках «христианской веры, семьи и безопасности». Американец Лео Хэйр в 2023 году вместе с женой и тремя детьми переехал из Техаса в Россию. Разочаровавшись в США, политике и движении за права ЛГБТК+, он считал Россию страной христианских и семейных ценностей. После переезда Хэйр снимал ролики о новой жизни, а государственное телевидение показало церемонию предоставления ему убежища, где он публично благодарил Владимира хуйла.

Однако вскоре, по словам Хэйра, семью обманули на 5 млн рублей, оставив без жилья. Старшие дети вернулись в США, сам он устроился преподавателем английского. Несмотря на теплое отношение обычных россиян, теперь американец говорит, что его беспокоят ограничения свобод, доступ к информации и состояние экономики. «Я верил в пропаганду», — признался он BBC, добавив, что в России «нет тех ценностей прав человека», к которым он привык в США.

Еще один иммигрант — британец Бен тоже разочарован, что Соссийская Спидерация — не «консервативная утопия»: здесь много разводов, абортов и неполных семей.
7291816855028420822.mp4
0:24, 795.66KB, 576x1024
Масоны с 95-го квартала все знали заранее
изображение.png
841.72KB, 850x1201
>>521813
Пусть подавятся своим гнильём из гдр.
Они за эти уёбаные миги 9-12 требуют компенсации пол ф35 каждый, пусть каждый день встают, смотрят на них дрочат и говорят ВАЛЫНЬ ПАМЬЯТАЕМ.
А ты меншовартисная пидораха.
1544358047155334793.jpg
162.83KB, 800x529
Говномидасная Гондурасия усилит оборону на границе с Финляндией из-за решения республики построить в Тампере центр технического обслуживания и ремонта реактивных систем залпового огня (РСЗО) MLRS американской компании Lockheed Martin. Об этом «Газете.Ru» заявил первый зампред комитета Госдумы по обороне Алексей Журавлев.

«Власти Финляндии — в виде полоумного президента Стубба, который больше всего умеет мячики в гольфе Трампу подавать — ведут ее недрогнувшей рукой в пропасть. Продолжают эскалацию, всеми возможными способами стараясь разозлить Россию. На провокации мы, конечно, поддаваться не будем, но свою оборону на этом весьма значительном участке границы усилим. Там и сейчас, уверяю вас, нашей военной техники сосредоточено достаточно для того, чтобы разнести половину Финляндии», — сказал он.
Смотрю видео бусификации, там тцкшник с московским акцентом говорит "Только хуже себе делаешь". Даже полицаев своих нет, ну ебана.
▶️Несмотря на многочисленные заявления пострадавших и обращения их родственников, по состоянию на 27 июня в Пензе не возбуждено ни одного уголовного дела по фактам похищений, избиений, пыток и насильственной отправки граждан на фронт.
Як вважаєте, чи варто нашим курвазйобикам зібратися на мітинг За Всеосяжне Відсмоктування Пану, ну щоб покаятися за все...
Крім того, нам необхідно створити в нашому дипломатичному корпусі посаду Почесного відсмоктувача, котрий буде "задовольняти" усіх наших сусідів...У мене і претендент є >>521864
Аргентина начнёт продавать гражданство за $500 тысяч, пишет Financial Times. Получить паспорт можно будет, сделав пожертвование на эту сумму или купив государственные облигации на $1 млн. Аргентинский паспорт открывает безвизовый въезд почти в 170 стран, а с помощью «золотых паспортов» власти рассчитывают привлечь инвестиции и улучшить имидж страны.
>>521888
Потенційні зйобіки майте на увазі, що виписатися з аргентинського громадянства ще важче, ніж з українського.
>>521889
>ніж з українського.
Смысле? Просто не переклеиваешь фото и тебя не существует 😂
>>521876
Азіріва вже з панів виписали?
>>521891
Буквально пидорусский из РСФСР. Учи матчасть, зумэрок.
>>521892
Кацап, спок. Громадянство у нього є, мовою не володіє, просто відомий приклад.
>>521894
>Кацап
Не, у тебя точно какие-то проблемы.
>>521895
Ну якщо тобі москворотий більшк подобається.
>>521896
Назови пацанов на фронте кацапом, львивич.
Єбать я тікі шо з ссиклєз'йобика посміявся
> Клята дучелупа патужніч карлік наркаман
> Підпиши відмову від громадянства хочу панувать
Унікальні тут канєшно кадри пасуться, я вам кричу...
>>521899
>Кукуріка
Что прости?
>>521900
> хрю хрю ці
Прошу?
>>521887
> нашим курвазйобикам зібратися на мітинг За Всеосяжне Відсмоктування Пану, ну щоб покаятися за все
для цього не потрібно збиратися нікуди, зйобики і так це кожен день роблять. Курвазйобик може місяць прожити харчуючись лише польською спермою.
.png
878.80KB, 1300x820
>>521898
>а як виписатись з українського якщо Дуче-лупа не підписує вихід з громадянства вже 4,5 роки?
Є один спосіб...
изображение.png
1.06MB, 850x1201
>>521881
Напоминаю что ебаному пшекостану эти миги фрг продало по 1$ за штуку.
333.mp4
1:11, 20.93MB, 1280x720
⚡️Южная Корея впервые расстреляла рой дронов на учениях, — AJU Press.

На полигоне у западного побережья военные отработали атаку 50 низколетящих беспилотников. Сначала восемь пушек Vulcan сбили 44 цели, а шесть прорвавшихся дронов добили вблизи переносным лазером и дробовиками.
>>521906
Вау, круто, ведь в реале рой дронов будет лететь именно с той стороны, а в выставленные как на параде зенитки не прилетит никаких ракет
>>521906
Щось кал, прямим попаданням збивають. Ще ствол гуляє +/- 2 градуси. Вклалися в гівно і тепер показуху знімають.
>>521899
> Унікальні тут канєшно кадри пасуться
Первый день на долчане?
>>521895
На західній так (і "москалями") називали російськомовних (мабуть що і досі називають).
Ну а так в нас тут є якийсь відсоток "чому не державною" анонів, зріз суспільства хулі
⚡Друга пошукова експедиція у Пужниках не знайшла масового поховання жертв Волинської трагедії

Під час другого етапу пошукових робіт останків загиблих у 1945 році польських мешканців неіснуючого сьогодні села Пужники (сучасна Тернопільська область) масових поховань не знайдено. Про це повідомляє Український інститут національної пам'яті.
>>521906
> фентезійний сеттінг якого в принципі в реальній війні навіть випадково ніколи не станеться
єбать дегенерати... вкотре впевнююся що лампаси це не виключно пострадянська проблема, а загальносвітова.
>>521913
Снятся ли електронные бензовозы росиянам-андроидам?
>>521853
СТП - средняя точка попадания.
>>521902
Концентрований біль закритих кордонів.
>>521918
У них є літераллі закон, який забороняє говорити образливе про президента
> > Znieważenie funkcjonariusza publicznego lub organu konstytucyjnego RP
дивно навіть, що Дуче не скопіювали світову практику.
>>521919
Мовний бар'єр, тому залишається тільки копіювати підарашку.
>>521879
>1
Не зміг знайти точку з'єднання гусеничної полоси
>>521918
Невзже Кукуріку затримали? От жалко пацана
>>521888
Та чото неприлично дорого, лол.
>>521925
Набрался от трампыни, там свой чудила‑презик с криптой и бизнес‑схемами. Ведать, просто решил его домашку списать.
>>521927
Рязанське їбало
Чи існує десь серіал, в якому пояснюється, чому Хоміць шиз? Про якісь там державні експерименти чи алкогольну залежність батьків?
>>521928
бля, ото контент.. жодної хвилини не дивився "Слуги народу". я про серіал)
>>521933
Так и я не смотрел полностью сериал, только когда появлялся какой-то отрезок, так искал место, откуда он, а рядом тоже обычно что-то интересное было.
ems.jpg
191.42KB, 714x960
>>521931
> алкогольну залежність батьків
>>521938
да хуйня, ніхто б не став про такий "сюрприз" писати бо в чому тоді сенс? хіба що шоб вони там почали всі шахєди перебирати
>>521937
Очередной писс дил с Ираном?
>>521938
Ага, прикинь малюк и ко готовят такие операцию паутина в течении полугода. Куча всего поставлено на кон. Сложнейшая операция, задействовано сотни людей. И за пару суток до операции он такой: "россияне, мы отправили сюрприз - в грузовиках едут дроны которые атакуют авиабазы".
IMG_20260627_223838_844.jpg
68.19KB, 1099x1007
>>521937
Интернет-тролли с Reddit обманули нейросети и убедили их в том, что Трампло умер от бешенства после укуса вице-президента.

Десятки тысяч пользователей массово писали эту абсурдную историю, и ИИ в итоге поверил.

Теперь поисковики DuckDuckGo и Brave начали показывать, что Трампло и Вэнс якобы погибли от бешенства несколько дней назад.
IMG_20260627_224033_409.jpg
209.56KB, 960x1280
Эксклюзивное фото последствий сегодняшней ракетной атаки на производственный корпус цеха № 38 Волгоградского завода ВПК «Титан-Баррикады».

Местные жители сообщали о трёх прилётах по территории предприятия. На опубликованных ими фото и видео, зафиксирован удар ракетами «Фламинго».
>>521935
а оце прям кльовий серіал, цукерка
>>521945
йобана, так наче від іскандера тільки приліталоЮ те що памятаю у нас
image.png
1016.20KB, 1024x1024
>>521950
Трохи пофіксив рязанське їбло
>>521951
Зробив ще гірше. Перероблюй, дойчепрапорець.
>>521944
Алгоритм
>ИИ

Программа
>ИИ

Поисковик
>ИИ

Индексатор
>ИИ

Бот
>ИИ
image.png
554.62KB, 525x751
как всегда пво пидорашки лучшие

перехватить крылатые ракеты заводом сие мув стоит похвалы
>>521946
>
Пару останніх сезонів додивлявся через силу. А перші сезони, так, доволі веселі.
Хотів подивитись англійський оригінал, але щось якось то часу нема, то бажання.
IMG_7459.mp4
0:45, 4.01MB, 480x480
визгу на ночь
>>521945
єбать...
От тепер вірю що там тонна бч.
>>521948
> йобана, так наче від іскандера тільки приліталоЮ те що памятаю у нас
Хуйню сказав. Іскандером взагалі по капітальним будівлям не бьют, там уламкова бч. Він для софт таргетів.
Якщо ми про фугасний ефект Іскандер має 150кг вибухівки, х101 і калібр біля 300кг,фламінго 600-700кг.
Тобто нічого і близько в русні немає подібного.
>>521967
Хіба це іскандер був? Це ж той випадок з Х-скількись там, яка +- 1 км попадає.
>>521967
Спочатку подумав з Києва фото.
Ок приймається, у русні є х22, приблизний аналог фламінги по бч. Правда фламінго таки влучає в завод, а х22 за всю війну нікуди крім панелек і полів так і не влучило
>>521902
ну допустим я курва зйобик с донецка, когда кацапня приперлась то мне государство чет даже общагу обоссаную не дало в 2015м. Пришлось почти побиратся по знакомым, снял обоссаную квартиру, работал на сто. Накопил денег, в Северодонецке купил квартиру 50 квадратов, снова русня припиздила и я восспользовался моментом дрыснул в европу. Теперь читаю что я очень хуевый украинец раз уехал и не сдохнул где то в полях. А что мне дало то государство? Когда 3 месяца пороги оббивал на хоть какое то пособие, и где гарантии если мой трупак в поле найдут то хоть какое то копье матери отдадут. А тут в ес как приехал сразу на курсы отправили и дали хату без оббивания порогов. Да, живу плюс минус норм и еще на донаты хватает что бы пидарюг жарили кидаю. Благо теперь Дуче обзавелся дронами и через знакомых в Северодонецке и по луганской области можно коры кидать с целями и фоточками что бы ебать окупантов. Но как же меня калит читать долчан где во всех смертных грехах зйобиков обвиняют. Самые охуевшие в моем городе как раз из западной Украины где не нюхали огненный вал арты в первые месяцы когда у рашкостана было преимущество по арте. наученный опытом сидения в подвалах в 15м году я как ток услышал приближающийся огонь полетел в местный магаз набрать продуктов которые не портятся и воды побольше. И сидел ждал. Но увы, сами знаете. И у меня было только 2 выбора куда сьебать. Выбрал ес. Я хз что сделал не так.
>>521973
Все ти зробив так. Усе ниття про зйобиків йде від латентних зйобиків, які не змогли зʼїбати на пособіє і тепер заздрять.
>>521970
>1-й пик
Это не те что на колючую проволоку с крестами бегают? Увожаю!
>>521973
> А тут в ес как приехал сразу на курсы отправили и дали хату без оббивания порогов
Лол а захисники зйобиків мені тут розказували шо всі зйобики на свої живуть всього добились самі, хати за свої купили, і вобще так багато заробляють що вже самі зйобики платять гансам пособія своїми податками а не навпаки.
Ну ладно якщо правда донатиш то добре, до таких хейту менше. Але ти в меншості в вашому середовищі.
>>521974
Хуєта навіть якщо відкриють кордони я нікуди не поїду. Нахуй нада.
Тут навпаки, всі захисники зйобиків - це ті хто намилили лижі. Таким бажаю втопитись у тисі.
>>521975
Так це звичайний breaching. Враховуючи, як підарахи до нас просочуються без всяких хрестів, чому б ні?
>>521973
> государство
Відкрию таємницю: багато хто з нас його терпить з однієї причини - щоб не проїбати країну.
Ну і якщо вже бути точнішим, то проблема не в самій державі, а в хуєсосні, котра крутить державними інституціями як циган сонцем.
>>521978
>підарахи до нас просочуються без всяких хрестів
Теплое с мягким
>чому б ні?
Чай не вторая мировая щас.
>>521977
В нормальної людини не може бути ніяких претензій до зйобиків. Це не вони пішли сюди воювати, і не вони зробили втечу від війни обʼєктивно найкращим вибором для пересічного.
>>521979
Скажу честно, читал по диагонали. Вся суть: делайте хорошо, плохо не делайте.
>цікавий журнал, але це вже більше для охвіцерів
Именно так - американских офицеров. И только для них.
>>521984
Подозреваю их на ВВ так и разобрали.
>>521974
тут инфа была где типа в германии дают по 2000 евро на пособии. не дают 500 евро как обычным немцам. этого хватает на квартиру и на хрючево но не более. и то по последним поправкам в законе тебя заставляют работать что я чему честно и даже рад
>>521988
Військові інженери використовують за призначенням. Кукарєтіки з долча тільки пиздять по ночам. От тобі і і.
>>521976
ну у меня выбора особо не было, мне прилетело градом в дом 3 штуки в 15м году. я не добежал до подвала. один град упал в огород не взорвался, второй попал в крышу где моя бабка лежачая и третий попал в уголол гаража меня немного осколками посекло. лежал в кровище и говнище и меня всу вытянуло которое пгт эвакуировало после масс обстрела. тогда раздробило колено. был почти в бесознанке, очухался уже в николаеве где мне поставили керамику вмсесто сустава поврежденного. где то месяца 3 потратил на реабилитацию. но самое страшное я по именно знаю тех пидоров которые такое творили, они скидывали свои подвиги в вк.
>>521983
ну мне страшно правда, спустя 10 лет даже от петарды мне хочется прятаться. когда в 22м русаки поперли и мои знакомые ссались я как майор пейн закурил махру и сказал как они заебали на полных похуях но где то там поджилки тряслись.
>>521989
Ну может и кукаретик, но саперный ВОС имею.
>>521992
Ну так подивись відео з 32:30
>саперный ВОС имею
А я посрав.
>>521993
>А я посрав.
Молодец. А теперь иди и примени этот заряд как баренский воен делает.
>>521993
це добре
>>521994
Бля, кукарєтік розумніший за всіх військових. "Во тупиє, втарая міравая, га-га-га".
ba dum tsss.mp4
0:58, 10.56MB, 720x1280
Навіть хз як коментувати
кста помните инфу по ударам по общаге в Старобельске, могу рассказать инсайдерскую инфу
>>521974
я до сих пор испытываю чувство совести то что сьбеал, после просмотра видосов после атак русни, хочется взять автомат и побегать по полю но меня останавливает больная мать и все такое живой я могу тупо заработать больше. живу максимально по бомжу. чисто на хрючево и аренду. у меня даже шмот еще с 22 гола остался.
>>521974
> ти проста завідуєш! ті сам зйобік! хрюю
>>521983
> не вони пішли сюди воювати
а хтось звинувачує їх у нападі? хоча є хітрі малопідорашки які закликали сюди свинособачий мір, а потім звалили у европу по українським документам
> не вони зробили втечу
так ти щойно всіх в зйобики виписав, латентних та не дуже, то які притензії можуть бути до будь-кого
особливо мене веселить те, що ти сам називаєш тих, хто виїхав зйобиками а не біженцями, не помітив за своєю псевдогуманістичною хрюканіною своє справжнє ставленнядо них
>>522002
кста таких рил дохера. я в лагере встречал. готовы сосать путлеру. волбще причинно следственная связь отсутствует
>>521991
Я коли в Харків повернувся влітку 2022 пару тижнів теж було страшно, потім звик. Але організм не наїбеш, і замість страху стрес пішов в усякі болячки.

>>522002
>а хтось звинувачує їх у нападі?
Їх звинувачують в тому, що вони не хочуть місце Трищака в Скелі зайняти.
>так ти щойно всіх в зйобики виписав, латентних та не дуже, то які притензії можуть бути до будь-кого
В мене і немає до них претензій. Є тільки до пині та зині.
>особливо мене веселить те, що ти сам називаєш тих, хто виїхав зйобиками а не біженцями, не помітив за своєю псевдогуманістичною хрюканіною своє справжнє ставленнядо них
Я використовую термінологію людей, яким відповідаю, щоб не плутати нікого зайвий раз. А ти вже видумав собі щось про моє ставлення.
>>522005
Якщо людина, якій я відповідаю, пише "зйобік", то і я буду писати у своїй відповіді "зйобік", а не "біженець". Бо так простіше.
>>521997
Він розуміє що його репутацію хотіли використати для відбилення репутації Дуче. Президент назнав Чмута! Міністром! Бачите який президент Мудрий! Чмут смекнув що ПОВНОВАЖЕНЬ у нього буде - 0 . Зато зашквар на все життя.
>>521936
> или орел или решка

Потужный прогноз! Жаль що справдився тільки на 50%!
1679228721494.png
21.12KB, 686x159
1703677589327.png
94.06KB, 703x624
1695764108439.png
65.72KB, 872x642
>>521919
> дивно навіть, що Дуче не скопіювали світову практику.
Як не скопіювали? Ось було купа випадків

Кляті російські боти хотіли підкрутить відповідь спочатку. Але якщо питати на пряму то ще можна отримати відповідь.

А тепер покажіть такі заяви від Макрона, Трампа, Навроцького, хуйла тощо
>>522006
ну я после 15 года условно пригодный, так как жесткая травма ноги и меня признали негодным но только если нет боевых действий. выеэжал через границу официально.
34543435.mp4
0:10, 617.39KB, 320x384
>>521963
Ну это вообще пиздец
Какие же пидорашки дегенераты
>>521919
А навіщо? У Дуче є закон про антисемитизм, он він якраз його оновив недавно.
43545334.jpg
133.56KB, 927x1280
>>522012
Новый тремин родился Вулканы хуйла
>>521973
К тем кто бежал из зоны боевых действий или тем более потерял все имущество вопросов нет.

Но большинство уехавших это паразиты с тех областей которые войну видели только по телемарафону, максимум слышали звук шахеда вдалеке.

"Беженцы" из Киева и западной Украины, вот как к ним относиться?

Сами поляки охуевают от того на каких дорогих тачках катаются наши "беженцы" и не стесняются получать европейскую помощь. Сдают свои хаты в киевских новостройках и снимают тиктоки как им тяжело в европах.

Знакомая работает психологом по программе оказания психологической помощи (бесплатной естественно) сьебинессам, в основном это средний класс и выше, то есть состоятельные люди, жалуются как им тяжело, мол язык непонятный, все чужое, уровень жизни дороже чем в Украине, и вообще скуучнааа. Поскорее бы война заканчивалась, отдать тот крым и донбасс, пускай хуйло вырежет там всех жителей, зато мне хорошо будет. Ну или наоборот, другая крайность, если у нее норм с деньгами то воевать до последнего украинца, а я тут посижу пока вы там дохнете и страдаете.
Пішов третій тиждень на БЗВП. Вже стіляли з калашматів, на наступному тижні маємо пройти психополосу. Трохи стремаюсь спеки, температура на сонці буде +40.
Питання?
>>521973
Ну так к челам из прифронтовых вообще без притензий, просто под видом пострадавших в евространы уебала куча хитрых западенцев. В то время как типы например из Мариуполя или Донецка вырывались с большим риском для себя и часто под страхом бутылки или бчмобки в войско дыныры.

>>522002
Лично такой (пиздо)скот знаю, кто в 14м и ещё какое то время топил за пидров, а после 22го поуёбывали в Италию или в Канаду.
>>522023
Жесть, ненавидил дрочить на полигонах в такую температуру, с моим гипергидрозом было некомфортно.
Как коллектив вообще, нормальные плюс-минус типы, или алкомаргиналы с судимостями?
И что государство сейчас выдаёт, как оно по качеству?
09112016_president-elect-trump_0.jpg
39.94KB, 1024x576
1780773335337-0.jpg
96.40KB, 600x549
В мире писдилинга ничего нового.
>28 июня, ссылаясь на ответные меры на предыдущие ракетные удары США, Иран запустил ракеты и беспилотники по связанным с США целям в Кувейте и Бахрейне.
>По сообщению агентства Reuters, Корпус стражей исламской революции Ирана (КСИР) атаковал авиабазу Али-аль-Салем в Кувейте и 5-й флот ВМС США в порту Салман в Манаме, Бахрейн.
>«В ближайшие дни американские базы в регионе переживут настоящий ад», — предупредили после этого иранские военно-морские силы. Высокопоставленный американский чиновник, говоривший на условиях анонимности, заявил, что среди американских солдат в результате атак никто не пострадал.
>>522023
> пройти психополосу
це коли лежиш в невеликому окопі, а зверху танк проїздить?
Сестра, як бзвз проходила, то таке було у них
>>522023
ты уже в конкретной бригаде?
>>522022
> из Киева
> как к ним относиться?
Ну його нормально так пиздують всі ці роки, так шо з розумінням треба ставитись.
IMG_6216.mp4
0:50, 18.33MB, 1280x720
55 (2).jpg
200.91KB, 1280x720
55 (1).jpg
151.03KB, 1280x720
55 (3).jpg
202.13KB, 1280x720
Екіпажі ББпС «BLACK SKY» продовжують системно нищити окупантів на Покровському напрямку.
1.mp4
0:31, 5.68MB, 480x848
>>522029
Не, то обкатка танком, от тебя там ничего особо не требуется.
Психополоса - назначенного трехсотого таскать, в трубе лазить (а сверху над тобой тратата делают из пробивающего рельсу вдоль), через колючку, стенку.
Самая пися - трехсотого через стенку переправоять. Ну и шашки вонюче горят, "вперед-вперед-вперед".
Есть даже видос этого действа, но а - пережимать лень, б - бро просил не постить бо секретики.
>>522034
Це в ДШВ таке, чи і в інших також?
VID_20260628_110724_804.mp4
1:29, 4.74MB, 480x852
Бензиновый кризис дошел до кавказа
IMG_20260628_110943_804.jpg
210.49KB, 960x1280
IMG_20260628_110952_553.jpg
250.15KB, 1280x960
В ніч на 26 червня було знищено стратегічно важливий залізничний міст в н.п. Сабовка, Луганської області
VID_20260628_111050_495.mp4
1:24, 9.93MB, 720x1280
Понаехавшим крысчанам кубаноиды не рады
>>522026
> Жесть, ненавидил дрочить на полигонах в такую температуру, с моим гипергидрозом было некомфортно.
Дело в том что на полигон нужно идти в фулл экипе с водой и еще нести цинки с аммуницией, а на жаре это пиздец
> Как коллектив вообще, нормальные плюс-минус типы, или алкомаргиналы с судимостями?
На удивление все адекваты, но у нас бригада СБС, был некий фильтр при отборе. Пацаны все сплоченные, все скидываемся на общие расходники типа туалетки, стирального порошка, гвоздей, масла для чистки оружия. В первый день БЗВП все вместе стали и за пару часов заебашили беседку возле блиндажа.
> И что государство сейчас выдаёт, как оно по качеству?
Mixed bag
Например выдали броник корсар, но плиты к нему испанские, композит керамики и полиэтилена, 2.5 кг каждая чему мы тут все очень рады. Некоторым дали испанские ментовские броники.
Шлем американский fec24g04
Перчатки американские Mechanix
Очки балистические китайские, дешевый хуевый налобный фонарик без красного света
РПС, штаны, убакс, китель, футболки, трусы, баф, кепка, панама стандартные зсушные.
Берцы дубовые Таланы, у меня от них болят пятки, резиновые сапоги дали какие-то голландские.
Носки зсушные кстати топ даже летом при жаре, почти как трекинговые
Еще выдали наколенники, налокотники, рюкзак неплохой, коремат, поджопник, баул, спальник.

Из всей одежды больше всего нравится убакс и носки, самое убогое это штаны - ткань грубая, хуево дышит и не приятная тактильно.
>>522030
Так, одна з бригад СБС.
photo_2026-06-28_11-19-16.jpg
7.75KB, 959x584
Лукашенко покинул Москву и внезапно улетел в Юго-Восточную Азию.
345543534534.jpg
89.64KB, 1280x558
345543345543.jpg
61.49KB, 744x744
Снимок экрана (2592).png
3.55MB, 1407x1526
432234342.mp4
0:19, 7.14MB, 1280x752
Скотопидорашки решили устроить пусковую точку БПЛА "Молния" в квартире прямо напротив Свято-Преображенского храма города Соледар, божья кара с небес в виде авиабомбы GBU62 не застала себя ждать.
>>522050
Да не, пидорашки будут грызться между собой но никогда не пойдут против барина
Science_-_25_June_2026_207.jpg
1.80MB, 2475x3150
У підорашок залишається все менше часу для маневрів з дармовим нафто- і газобаблом.
>>522045
> скидываемся на общие расходники типа
> масла для чистки оружия
Бля, а зєлебобоміндіч не можуть це для війська купити?
Доводилось чути про ситуацію, коли військові їздили по посадкам і пиляли дерева, щоб було чим взимку новий ппд опалювати. Потім, правда, під кінець зими таки привезли їм дров. Але не всім, їх сусіди так і продовжували пиляти дерева по посадках.
FILE 2026-06-28 09_20_58.mp4
0:08, 1.10MB, 384x384
ВОН ОН ВОН ОН ВОН ВЫШЕЛ ВЫЕШЕЛ ВЫШЕЛ !!1

> Під час атаки на Ярославський НПЗ малі кацапи дуже зраділи українському дрону, адже в ньому є бензин.
>>522057
>25 февраля 2019 года
Тю, та будь-хто міг передбачити, що Зєля виграє у Гетьмана вже після того, як той вирішив балотуватися. Це якби вона це в 2018ому розповідала - тоді інша справа.
>>522045
А надеть свои штаны-ботинки реально, или там будут орать НЕ ПАЛОЖЕНА?
>>522044
Прям что то по Сунь Цзы

"Опасайся противника что топит флот без корабля, и возвращает земли не ступив туда и ногой."
>>522059
Долчую вопрос, думаю стоит ли мне сразу взять то что мне по размеру и вообще удобное, ибо вряд ли под меня найдут что-то. Ибо у меня потужные 178/58.

Но думаю можно, если это будет пиксель, а не флекс мультикумом.
Насчет берцев не знаю, что по цвету например интересно
1.png
99.45KB, 1126x639
>>522061
>>522058
Ставки таки разные были, лол. Можно прогореть с любой компанией. Вот интересно, >>522061 ты имеешь ввиду промоакцию в рашке или сериальчик?
image.png
190.17KB, 445x316
>>522039
>Вставай, срана огромная
>Кто, я?
>>522050
Все вирішується просто - треба писати листа президенту. Бо він не знає. Там не дураки сидять.
>>522052
Ну так, скажу за німеччину - тут стало нормою ставили вольтаїку на дах, бо окупається за 1.5-2 роки з цінами на електрику. Потім ти вже в плюс це маєш і економиш 50 євро щомісяця.

Але нафти це виміщує небагато. Рашці буде піздос коли індія та китай сильніше на електро авто пересядуть. Ну і хім промисловість нікуди не дінеться яка споживаю добру частку нафти.
>>522063
> в рашке или сериальчик
обидві
>>522066
>Ну і хім промисловість нікуди не дінеться яка споживаю добру частку нафти.
15 % від загальних світових потреб.
>>522059
> А надеть свои штаны-ботинки реально, или там будут орать НЕ ПАЛОЖЕНА?
Свои берцы можно, у нас многие гоняют в своих, но нужно чтобы они по расцветке подходили более-менее.
>>522062
> Но думаю можно, если это будет пиксель, а не флекс мультикумом.
> Насчет берцев не знаю, что по цвету например интересно
Ну тут смотря какая учебка будет, у нас один челик приехал полностью в своей мультикам экипе, его вначале спрашивали хули не статутная форма а потом забили.
Мне тоже выдали в части в перемешку - убакс, панама и сумка скида мультикам, все остальное - пиксель.
usaMilitaryHelp.mp4
0:05, 2.36MB, 450x563
>>522068
Ну так, імпорт скоротиться десь до 30-50% від сьогоднішнього + значно менша ціна буде. Пиня, замість підготовки країни-бензоколонки до енергетичного переходу, вирішив брати малу токмачку. Тепер не має ні токмачки ані бензоколонки.
Screenshot 2026-06-28 125657.png
74.68KB, 1017x403
>>522070
Пиня вирішив цементувати неофеодалізм зі своїми родичами і друзями як новими дворянами, і Мала Токмачка як об"єкт продажу підарашкам зовнішньополітичних перемог - це стратегічний актив, а всі ці енергетичні переходи йому нахуй не здалися. Свині з органами - оце треба.
photo_2026-06-28_13-15-59.jpg
208.57KB, 1080x1259
🚨 Аэропорт Сочи встал из-за угрозы дронов

За сутки его закрывали уже пять раз.
Из-за этого задерживаются десятки рейсов, на вылет — более 70 самолётов.

Люди не могут улететь часами.
1762124990947.gif
183.50KB, 640x622
>>522061
Навіщо Анало Говнетия топила за Дуче, якщо вони вже домовилися з Гетьманм?
зображення.png
28.36KB, 964x189
зображення.png
490.77KB, 1000x1000
>>522072
Окей, спасибо.
Неужели такие проблемы с этими всеми бактерицидными болячками там? Мне и Ніфуроксезід ещё советовали взять.

Только вижу небольшую проблему в период летнего БЗВП, оно ведь испортится всё нахуй. Учитывая что почти везде не выше 25 градусов условия хранения
>>522075
Я не фармацевт, але мені здається що умови "не вище 25 градусів" — це, іншими словами, "будь-які". Ну трошки швидше діюча речовина при температурі розпадатиметься, буде термін придатності не три роки, а два.
image.png
1.20MB, 1024x559
>>522077
Пиня дасть команду і з секретних підземних бетонних НПЗ сталіна-члєніна поїдуть колони бензовозів. Але...пиня не знаю, бо йому не докладують. Тому треба писати листа на адресу президента ...
>>522073
Вот кстати а почему диспетчерские вышки не разбивают? Один дрон и минус аэропорт, можно так вообще авиасообщение над рашкой обнулить.
protest-11.l.webp
782.20KB, 863x575
protest-1.l.webp
481.45KB, 863x575
protest-13.l.webp
481.34KB, 863x575
budzeten-deficit-fb.l.webp
134.18KB, 863x575
Вчера вечером в Болгарии в Софии организовался протест против нового премьер министра Радева, который известен своими пророссийскими взглядами. Причины недовольства новой властью - бюджетный дефицит 5,7% и политика сближения с россией.
Ссылка на новость раз - https://clubz.bg/176484
два - https://www.segabg.com/hot/category-bulgaria/tuk-ne-e-moskva-purvi-protest-sreshtu-kabineta-radev
>>522081
> бюджетный дефицит 5,7%
Це прогнозували ще як тільки він прийшов, що буде витрачати бабло на соціалку і задобрення елохторату без будь-якої бюджетної дисципліни.
>>522080
Бо є договорняк цивільні аеропорти не атакувати. Бориспільський аеропорт, його цивільна частина, з цієї причини цілий стоїть. А якщо це відкласти в сторону, є поки більш пріорітетні цілі.
>>522072
Когда то споймал весьма неприятное воспаление глаз, точнее их оболочек вроде конъюктивы, от покатушек на броне и пикапах в условиях пыльной местности, поэтому нелишняя вещь.
>>522071
>Пиня вирішив цементувати неофеодалізм зі своїми родичами і друзями як новими дворянами
Щось це мені нагадує...
>>522086
АДИН НА РОТ
>>522086
Якщо ти про Дучу, то це хуйня. ТЦК не означає неофеодалізм, чи ще яку хуйню ти там притягнеш.
>>522084
Ми уже бачили ці "скріншоти"
Чому ти не "намалюєш" нові скріншоти? Це ж як з новинами, треба постійно нові щоб зміщуювати увагу глядачів, бо Люди ж можуть почати запам'ятовувати і задавати не зручні питання. Не порядок. Треба побільше скріншотів різних щоб людям було складніше орієнтуватись в твоїй "правді"
>>522088
Династія,
Баканов,
Єрмак,
Брат Єрмака,
Плівки Єрмака
>>522072
>>522075
У нас в взводе на бзвп пока что главные проблемы это простуда а так-же травмы ног и спины. Пацаны тут подворачивали ноги, падали на колени неудачно и заимели травмы поясниц из-за непривычного доп.веса в виде броника, плит, шлема, калашмата и рюкзака.
Берите побольше мазей - диклофенак для обезбола, троксерутин венотонизирующий и гепариновую мазь - антикоагулянт для рассасывания синяков.
The Italian Job - Never Mess With Ukrainians, YouTube.com
>>522044
Страшно? А їх давно попереджали.
>>522041
> дошел до кавказа
Як же в них все культурно і цивілізовано (коли вони у себе вдома). Ось що означає збережений інститут сім'ї.
>>522090
Так це тепер у нас кожен корумпований некомпетентний політик, що оминає відповідальність - неофеодал? У Дуче буквально немає сировини і кадрів, враховуючи що його перемогли діти з картонками, коли він був на хаях політичної влади.
>>522092
>Як же в них все культурно і цивілізовано
Тільки розмовляють не державною.
Ідіотизм.
Єдиний спосіб виживання в кілзоні - не дати себе виявити. А якщо виявили - то втекти в нову невиявлену схованку до прильоту наступного фпв. Люба ціль яка виявлена і не встигла переховатись буде знищена незалежно від її броні.
>>522094
> Тільки розмовляють не державною.
Якраз державною, вони ж в підорахії живуть.
>>522096
На Кауказі взагалі-то. Підорахія - то вже другорядне підпорядкування.
>>522092
>культурно і цивілізовано (коли вони у себе вдома)

А як інакше? Уяви собі що ти приїхав в країну гімноїдів. От вони виглядають ніби нормально, але всі їдять гімно. Зранку і ввечері, деякі прямо на вулиці. Є й такі, що ним обмазуються.
Чи будеш ти з ними себе вести так само ввічливо, як у себе вдома з нормальними людьми? Це було б дуже складно.
>>522093
> У Дуче буквально немає сировини і кадрів, враховуючи що його перемогли діти з картонками, коли він був на хаях політичної влади.

Тобто ти хочеш сказати що дуче хоче побудувати неофеодалізм, але йому не дають НАБУ і діти з картонками яких він випустив з країни? Я правильно розумію?

А шо там з плівками Єрмака не нагадаєш що там було? Щось таке крутиться але не можу згадати

Delete Post  

Правила / Модерація / Обговорення борди / Лялькоскрипт / Dashchan / Задонатити / Отримати паскод / Збір на дрони


Return